КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы

Телепрограмма на понедельник

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
11 января 
Вт
12 января 
Ср
13 января 
Чт
14 января 
Пт
15 января 
Сб
16 января 
Вс
17 января 

Программа телепередач на текущее время

02:25Х/ф "Іп Ман 2"04:10Х/ф "Талановитий містер Ріплі"06:25Х/ф "Красень Алфи, або Чого хочуть чоловіки"08:05Х/ф "Джек Ричер"10:05Х/ф "Джек Ричер 2 : Ніколи не повертайся"12:00Х/ф "Вертикальна межа"13:55Х/ф "Варти галактики"15:50Х/ф "Варти Галактики. Частина 2"18:00Х/ф "Доріан Грей"19:45Х/ф "Пірати Карибського моря : прокляття чорної перлини"21:55Х/ф "Останній кіногерой"03:15Х/ф "Обережно, двері закриваються!"04:50Х/ф "Останній кіногерой"06:55Х/ф "Останній з могікан"08:40Х/ф "Прибуття"10:30Х/ф "Пірати Карибського моря : прокляття чорної перлини"12:40Х/ф "Постріл в порожнечу"14:35Х/ф "Дев'ять ярдів"16:10Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"18:00Х/ф "Нова Людина-павук"20:10Х/ф "Хрещений батько"22:55Х/ф "Ема"02:05Х/ф "Червоні вогні"03:50Х/ф "8 міліметрів"05:50Х/ф "Екіпаж"08:00Х/ф "Хрещений батько"10:50Х/ф "Нова Людина-павук"13:00Х/ф "Нова Людина-павук: Висока напруга"15:10Х/ф "Перл-Харбор"18:00Х/ф "Білявка в законі"19:30Х/ф "Білявка в законі 2"21:00Х/ф "Нерозумні"22:30Х/ф "Законослухняний громадянин"02:35Х/ф "Екіпаж"04:45Х/ф "Засліплений бажаннями"06:15Х/ф "Панів "Бридкий койот"07:50Х/ф "Білявка в законі"09:25Х/ф "Дорожня пригода"10:55Х/ф "Влада страху"12:50Х/ф "Ворон"14:25Х/ф "Крикуни"16:05Х/ф "Т2 Трейнспоттинг"18:00Х/ф "Трансформери"20:10Х/ф "Трансформери: Помста полеглих"22:30Х/ф "Секс по дружбі"03:15Х/ф "Влада страху"05:10Х/ф "Чорний яструб"07:20Х/ф "Секс по дружбі"09:05Х/ф "Одного разу в Америці"12:55Х/ф "Сповідь невидимки"14:35Х/ф "В облозі"16:15Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"18:00Х/ф "Той, що біжить по лезу - 2049"20:30Х/ф "Нічого собі поїздочка"22:05Х/ф "13-й воїн"23:40Х/ф "У владі стихії"03:15Х/ф "Патріот"05:50Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"07:10Х/ф "Найкращий стрілець"08:55Х/ф "Два стволи"10:35Х/ф "Джек Ричер"12:40Х/ф "Джек Ричер 2 : Ніколи не повертайся"14:30Х/ф "Люди в чорному"16:00Х/ф "Люди в чорному 2"17:20Х/ф "Люди в чорному 3"19:00Х/ф "Термінал"21:00Х/ф "Зоряні війни: Епізод 6 - Повернення Джедая"23:05Х/ф "Війна світів"02:10Х/ф "Побачення наосліп"03:40Х/ф "Двоє: Я і моя тінь"05:10Х/ф "Аероплан"06:35Х/ф "Аероплан 2: Продовження"07:55Х/ф "Брудні танці 2: Гаванські ночі"09:20Х/ф "Петля часу"11:10Х/ф "Засліплений бажаннями"12:45Х/ф "Малена"14:10Х/ф "Марія-Антуанета"16:05Х/ф "Життя прекрасне"18:00Х/ф "Турист"19:35Х/ф "Точка обстрілу"21:00Х/ф "Філадельфія"22:55Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"02:05Х/ф "Шоколад"04:00Х/ф "Засліплений бажаннями"05:30Х/ф "По чумацькому шляху"07:30Х/ф "Турист"09:05Х/ф "Перерване життя"11:10Х/ф "Двоє: Я і моя тінь"12:45Х/ф "Пережити Різдво"14:10Х/ф "Точка обстрілу"15:35Х/ф "Армагеддон"18:00Х/ф "Розум і почуття"20:10Х/ф "Чотири пера"22:15Х/ф "Краса по-американськи"03:20Х/ф "Чотири пера"05:25Х/ф "Легка поведінка"06:55Х/ф "Краса по-американськи"08:50Х/ф "Людина-павук"10:45Х/ф "Кімната страху"12:35Х/ф "Повітряна в'язниця"14:20Х/ф "Траса 60"16:15Х/ф "Невидимка"18:00Х/ф "Одного разу в Америці"21:35Х/ф "Не дихай"23:00Х/ф "Чотири пера"03:20Х/ф "Особлива думка"05:35Х/ф "Суддя Дредд"07:05Х/ф "2012"09:30Х/ф "Погані хлопці"11:25Х/ф "Погані хлопці 2"13:45Х/ф "Кримінальне чтиво"16:10Х/ф "Пограбування по-італійськи"18:00Х/ф "Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега"19:50Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"21:40Х/ф "Вільні люди округу Джонс"03:00Х/ф "П'ятий елемент"05:00Х/ф "Апокаліпсис"07:10Х/ф "Еквілібріум"08:50Х/ф "Дика орхідея"10:40Х/ф "Пропозиція"12:25Х/ф "Усі гроші світу"14:30Х/ф "Самовілля"16:10Х/ф "Згадати все"18:00Х/ф "Лють"20:05Х/ф "Взвод"22:00Х/ф "Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега"23:50Х/ф "Мюнхен"03:30Х/ф "Усі гроші світу"05:35Х/ф "Прислуга"07:55Х/ф "Між небом і землею"09:25Х/ф "Лють"11:35Х/ф "Код да Вінчі"13:55Х/ф "Янголи та Демони"16:00Х/ф "Інферно"18:00Х/ф "Місія: нездійснима"19:45Х/ф "Місія: нездійснима 2"21:40Х/ф "Вертикальна межа"23:40Х/ф "Тюряга"03:10Х/ф "Екіпаж"05:20Х/ф "Пасажири"07:10Х/ф "Місія: нездійснима"08:55Х/ф "Місія: нездійснима 2"10:50Х/ф "Вертикальна межа"12:50Х/ф "Знайомство з батьками"14:30Х/ф "Знайомство з Факерами"16:25Х/ф "Знайомство з Факерами 2"18:00Х/ф "Люди в чорному"19:30Х/ф "Люди в чорному 2"20:50Х/ф "Люди в чорному 3"22:25Х/ф "Прибуття"02:15Х/ф "Люди в чорному 3"03:50Х/ф "Меган Ліві"06:00Х/ф "Життя інших"08:10Х/ф "Підозрілі особи"09:55Х/ф "Дежавю"11:50Х/ф "Екіпаж"14:00Х/ф "Джек Ричер"16:05Х/ф "Джек Ричер 2 : Ніколи не повертайся"18:00Х/ф "Перший лицар"20:10Х/ф "Патріот"22:45Х/ф "Брати Грімм"03:15Х/ф "Тутси"05:05Х/ф "Союзники"07:05Х/ф "Мережа"09:00Х/ф "Патріот"11:35Х/ф "Небезпечна гра Слоун"13:45Х/ф "Перший лицар"15:45Х/ф "Їж, молися, люби"18:00Х/ф "Ерін Брокович"20:05Х/ф "Ізгой"22:20Х/ф "Шоу Трумана"23:55Х/ф "Борг/Макінрой"02:45Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"04:30Х/ф "Їж, молися, люби"06:40Х/ф "Ерін Брокович"08:45Х/ф "В облозі"10:25Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"12:00Х/ф "Тренер"14:05Х/ф "Мисливець за головами"15:50Х/ф "Зоряні війни: Епізод 1 - Прихована загроза"18:00Х/ф "Зоряні війни: Епізод 2 - Атака клонів"20:10Х/ф "Людина-мураха і Оса"22:00Х/ф "Мисливці за привидами"23:50Х/ф "Залишся зі мною"03:20Х/ф "Мисливці за привидами"05:10Х/ф "Відступники"07:30Х/ф "Людина-мураха і Оса"09:20Х/ф "Зоряні війни: Епізод 6 - Повернення Джедая"11:30Х/ф "Зоряні війни: Пробудження сили"13:35Х/ф "Летіть додому"15:15Х/ф "Огидлива вісімка"18:00Х/ф "Той, що біжить по лезу 2049"20:30Х/ф "Зоряні війни: Епізод 1 - Прихована загроза"22:35Х/ф "Зоряні війни: Епізод 2 - Атака клонів"02:25Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"04:15Х/ф "Другий шанс"06:15Х/ф "Летіть додому"07:55Х/ф "Той, що біжить по лезу 2049"10:25Х/ф "Афера Томаса Крауна"12:15Х/ф "Нічого собі поїздочка"13:45Х/ф "Дракула"15:45Х/ф "місяць 2112"17:25Х/ф "Живе"19:00Х/ф "Голий пістолет"20:20Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"21:40Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"22:55Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"02:40Х/ф "Друге життя Уве"04:35Х/ф "Васабі"06:05Х/ф "Стюарт Литтл"07:25Х/ф "Зоряний десант"09:25Х/ф "Серце Ангела"11:10Х/ф "Англійський пацієнт"13:45Х/ф "Помінятися місцями"15:35Х/ф "Вища ліга"17:20Х/ф "Вища ліга 2"19:00Х/ф "Швидкий і мертвий"20:45Х/ф "Старим тут не місце"22:40Х/ф "Пробудження"02:50Х/ф "Стюарт Литтл"04:35Х/ф "13-й район"05:55Х/ф "Ріддік"07:50Х/ф "Жива сталь"09:50Х/ф "Хенкок"11:15Х/ф "Кімната страху"13:00Х/ф "Швидкий і мертвий"14:50Х/ф "Лікар: учень Авіценни"17:15Х/ф "Несплячі в Сієтлі"19:00Х/ф "Вовк"21:00Х/ф "Ласкаво просимо в Zомбіленд"22:20Х/ф "Не дихай"23:45Х/ф "Жива сталь"03:50Х/ф "Французький поцілунок"05:35Х/ф "Ласкаво просимо в Zомбіленд"07:00Х/ф "Вовк"09:00Х/ф "Не дихай"10:25Х/ф "Точка обстрілу"11:45Х/ф "Скелелаз"13:30Х/ф "Хлопчик в смугастій піжамі"15:00Х/ф "Красуня"16:55Х/ф "Чого хочуть жінки?"19:00Х/ф "Пропозиція"20:40Х/ф "Пірати Карибського моря : прокляття чорної перлини"22:50Х/ф "Прислуга"04:15Х/ф "Друге життя Уве"06:10Х/ф "Очі змії"07:45Х/ф "Нічого не бачу, нічого не чую"09:20Х/ф "За межами закону"11:00Х/ф "Термінатор 3: Повстання машин"12:40Х/ф "Термінатор: Та прийде рятівник"14:25Х/ф "Пірати Карибського моря : прокляття чорної перлини"16:40Х/ф "Пірати Карибського моря : скриня мерця"19:00Х/ф "Крик"20:45Х/ф "Крик 2"22:35Х/ф "Крик 3"03:20Х/ф "13-й район"04:40Х/ф "Круті віражі"06:15Х/ф "Очі змії"07:50Х/ф "Таксі"09:15Х/ф "Таксі 2"10:40Х/ф "Таксі 3"12:00Х/ф "Таксі 4"13:25Х/ф "Крик"15:10Х/ф "Крик 2"17:05Х/ф "Крик 3"19:00Х/ф "Крізь сніг"20:55Х/ф "Леон"23:05Х/ф "Бронкская історія"01:55Х/ф "Вертикальна межа"03:45Х/ф "Людина-метелик"05:35Х/ф "Ідеальні незнайомці"07:05Х/ф "Ред"08:50Х/ф "Траса 60"10:45Х/ф "Дежавю"12:40Х/ф "Хмарний атлас"15:20Х/ф "Святі з Бундока"17:05Х/ф "Бронкская історія"19:00Х/ф "Ларго Винч : Початок"20:40Х/ф "Місія нездійсненна: Наслідки"23:00Х/ф "Одержимість"03:15Х/ф "Хмарний атлас"05:55Х/ф "Одержимість"07:40Х/ф "Ізгой"09:55Х/ф "Інший світ"11:45Х/ф "Інший світ II : Еволюція"13:25Х/ф "Дикі штучки"15:05Х/ф "Мережа"16:55Х/ф "Термінал"19:00Х/ф "Врятувати рядового Райана"21:35Х/ф "Червоні вогні"23:25Х/ф "Таємниця 7 сестер"04:35Х/ф "Підозрілі особи"06:20Х/ф "Васабі"07:45Х/ф "Прибуття"09:35Х/ф "Мачуха"11:35Х/ф "Ерін Брокович"13:40Х/ф "Білявка в законі"15:15Х/ф "Білявка в законі 2"16:45Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"19:00Х/ф "Джек Ричер"21:00Х/ф "Джек Ричер 2 : Ніколи не повертайся"22:55Х/ф клуб "Далласа покупців"03:20Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"05:35Х/ф "Шоу Трумана"07:10Х/ф "Сумна валентинка"08:55Х/ф "Гола правда"10:30Х/ф "Вітряна річка"12:10Х/ф "Екіпаж"14:20Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"16:10Х/ф "Ейс Вентура: Розшук домашніх тварин"17:30Х/ф "Ейс Вентура 2: Коли зве природа"19:00Х/ф "В облозі"20:35Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"22:10Х/ф "Поліцейська історія"23:50Х/ф "Джек Річер"01:55Х/ф "Фатальна красуня"03:45Х/ф "Нова різдвяна казка"05:20Х/ф "Поліцейська історія"07:00Х/ф "В облозі"08:35Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"10:15Х/ф "Сумна валентинка"12:00Х/ф "Останній з могікан"13:45Х/ф "Малефисента"15:15Х/ф "Чим зайнятися мерцеві в Денвері"17:05Х/ф "Співучасник"19:00Х/ф "Чорна Пантера"21:05Х/ф "Подолання"22:45Х/ф "Патріот"03:00Х/ф "Похоронений живцем"04:25Х/ф "Фатальна красуня"06:10Х/ф "Подолання"07:45Х/ф "Гри розуму"09:55Х/ф "Вбити Білла. Частина 1"11:35Х/ф "Вбити Білла. Частина 2"13:45Х/ф "Швидкий і мертвий"15:30Х/ф "Панів "Бридкий койот"17:05Х/ф "Чотири весілля і одні похорони"19:00Х/ф "Одного разу в Америці"22:35Х/ф "Хороший, поганий, довбанутий"02:40Х/ф "Хатіко : найвірніший друг"04:10Х/ф "Одного разу в Ірландії"05:35Х/ф "Афера по-американськи"07:45Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"10:00Х/ф "Похоронений живцем"11:25Х/ф "Посвідка на проживання"13:10Х/ф "Своя людина"15:40Х/ф "місяць 2112"17:10Х/ф "Пасажири"19:00Х/ф "Людина-павук"20:50Х/ф "Повітряна в'язниця"22:40Х/ф "Одного разу в Америці"02:00Х/ф "Аероплан 2: Продовження"03:25Х/ф "Мої чорничні ночі"04:55Х/ф "Своя людина"07:30Х/ф "Людина-павук"09:25Х/ф "Помста от кутюр"11:15Х/ф "Повітряна в'язниця"13:05Х/ф "Помінятися місцями"15:00Х/ф "Голий пістолет"16:20Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"17:40Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"19:00Х/ф "Пірати Карибського моря : прокляття чорної перлини"21:10Х/ф "Старим тут не місце"23:05Х/ф "Петля часу"03:35Х/ф "Сім'янин"05:35Х/ф "Мої чорничні ночі"07:10Х/ф "Пірати Карибського моря : на краю світу"09:45Х/ф "Потяг на Юму"11:40Х/ф "Петля часу"13:30Х/ф "Пірати Карибського моря : прокляття чорної перлини"15:45Х/ф "Без вади"17:30Х/ф "Хлопчик в смугастій піжамі"19:00Х/ф "Людина-мураха"20:50Х/ф "Капітан Філіпс"22:55Х/ф "Пірати Карибського моря : прокляття чорної перлини"03:55Х/ф "Засліплений бажаннями"05:20Х/ф "Вільні люди округу Джонс"07:35Х/ф "Сабрина"09:40Х/ф "7 днів і ночей з Мерілін"11:10Х/ф "Сім'янин"13:10Х/ф "Капітан Філіпс"15:15Х/ф "Людина-мураха"17:05Х/ф "Людина-мураха і Оса"19:00Х/ф "Готель Мумбаи: Протистояння"20:50Х/ф "Основний інстинкт"22:55Х/ф "У владі стихії"03:20Х/ф "Основний інстинкт"05:20Х/ф "Гра в імітацію"07:10Х/ф "Круті віражі"08:45Х/ф "Красуня"10:40Х/ф "Пограбування на Бейкер-Стрит"12:25Х/ф "Вовк з уолл-стрітом"15:15Х/ф "Законослухняний громадянин"16:55Х/ф "П'ятий елемент"19:00Х/ф "Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега"20:50Х/ф "Перший лицар"22:55Х/ф "13-й район"03:00Х/ф "Законослухняний громадянин"04:40Х/ф "Мільйонер з трущоб"06:35Х/ф "Серцеїдки"08:35Х/ф "13-й район"09:55Х/ф "Перший лицар"12:05Х/ф "Обладунки Бога"13:30Х/ф "Обладунки Бога : Операція Яструб"15:15Х/ф "Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега"17:05Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"19:00Х/ф "Хрещений батько"21:45Х/ф "найп'яніший округ у світі"23:35Х/ф "Афера по-американськи"03:45Х/ф "Людина в залізній масці"05:45Х/ф "За межами закону"07:20Х/ф "Обладунки Бога"08:40Х/ф "Обладунки Бога : Операція Яструб"10:30Х/ф "Щасливе число Слевина"12:15Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"14:25Х/ф "Армагеддон"16:50Х/ф "Варти Галактики. Частина 2"19:00Х/ф "Таксі"20:25Х/ф "Таксі 2"21:45Х/ф "Шопоголік"23:25Х/ф "Хрещений батько"02:10Х/ф "Щасливе число Слевина"04:25Х/ф "Планета Ка-Пекс"06:25Х/ф "У пошуках пригод"07:55Х/ф "Таксі"09:20Х/ф "Таксі 2"10:45Х/ф "Таксі 3"12:10Х/ф "Таксі 4"13:35Х/ф "Підозрілі особи"15:15Х/ф "Траса 60"17:10Х/ф "Мережа"19:00Х/ф "Джек Річер"21:00Х/ф "Парламентер"23:15Х/ф "Бруд"04:10Х/ф "Мисливці за головами"05:50Х/ф "Веселі канікули"07:15Х/ф "Шоу Трумана"08:55Х/ф "Заводила"10:45Х/ф "Ізгой"13:00Х/ф "Джек Річер"15:05Х/ф "Джек Річер 2 : Ніколи не повертайся"16:55Х/ф "Термінал"19:00Х/ф "Збройовий барон"20:55Х/ф "Ларго Винч : Початок"22:35Х/ф "Місто Бога"03:00Х/ф "Краса по-американськи"04:55Х/ф "Місто Бога"07:00Х/ф "Термінал"09:00Х/ф "Ерін Брокович"11:05Х/ф "Форрест Гамп"13:20Х/ф "Ларго Винч : Початок"15:00Х/ф "Зелена книга"17:00Х/ф "Король Артур"19:00Х/ф "Джон Вік 3"21:00Х/ф "Іноземець"22:45Х/ф "Чим зайнятися мерцеві в Денвері"02:55Х/ф "Будинок літальних кинджалів"04:50Х/ф "Білий полон"06:45Х/ф "Все шляхом"08:20Х/ф клуб "Далласа покупців"10:10Х/ф "В облозі"11:50Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"13:25Х/ф "Обитель проклятих"15:15Х/ф "Нова різдвяна казка"16:50Х/ф "Гри розуму"19:00Х/ф "Залізна людина"20:55Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"22:45Х/ф "Французький транзит"03:35Х/ф "Велика афера"05:25Х/ф "Воїн"07:35Х/ф "Французький транзит"09:45Х/ф "Життя інших"11:55Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"13:45Х/ф "Малюк на драйві"15:30Х/ф "місяць 2112"17:05Х/ф "Ріддік"19:00Х/ф "Люди в чорному"20:30Х/ф "Помінятися місцями"22:20Х/ф "Залізна людина"03:15Х/ф "Аероплан 2: Продовження"04:30Х/ф "Лоро"06:55Х/ф "Автостопом по галактиці"08:35Х/ф "Люди в чорному"10:05Х/ф "Пасажири"11:55Х/ф "невразливий"13:35Х/ф "Помінятися місцями"15:25Х/ф "Астерікс і Обеликс проти Цезаря"17:10Х/ф "Астерікс і Обеликс : місія Клеопатра"19:00Х/ф "Голий пістолет"20:20Х/ф "Шулера"22:15Х/ф "Мюнхен"03:35Х/ф "Астерікс і Обеликс проти Цезаря"05:20Х/ф "Астерікс і Обеликс : місія Клеопатра"07:05Х/ф "Холодна гора"09:35Х/ф "Гравець"11:35Х/ф "Співучасник"13:30Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"14:55Х/ф "Кримінальне чтиво"17:25Х/ф "Чотири кімнати"19:00Х/ф "Я, робот"20:55Х/ф "Природжені вбивці"22:45Х/ф "Своя людина"03:40Х/ф "Розумник Вілл Хантінг"05:40Х/ф "Згадати все"07:30Х/ф "Своя людина"10:00Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"11:25Х/ф "Примара"13:30Х/ф "Курськ"15:20Х/ф "Французький поцілунок"17:00Х/ф "Красуня"19:00Х/ф "Месники"21:10Х/ф "Апокаліпсис"23:20Х/ф "Я, робот"03:35Х/ф "Згадати все"05:20Х/ф "Круті віражі"06:55Х/ф "Нова поліцейська історія"08:50Х/ф "Апокаліпсис"11:00Х/ф "Месники"13:15Х/ф "Месники: Ера Альтрона"15:25Х/ф "Невигубний шпигун"16:45Х/ф "Чорний яструб"19:00Х/ф "Термінатор"20:40Х/ф "Термінатор: Та прийде рятівник"22:25Х/ф "Крик"02:10Х/ф "Крик 2"04:20Х/ф "Крик 3"06:10Х/ф "Щурячі перегони"07:55Х/ф "Потяг на Юму"09:50Х/ф "Термінатор"11:35Х/ф "Термінатор: Та прийде рятівник"13:20Х/ф "Чикаго"15:05Х/ф "Апокаліпсис"17:15Х/ф "Знайомство з батьками"19:00Х/ф "Готель20:40Х/ф "Двадцять одно"22:40Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"03:10Х/ф "Двадцять одно"05:20Х/ф "Острів проклятих"07:30Х/ф "Блакитна безодня"10:15Х/ф "Порочні ігри"11:55Х/ф "Повітряна в'язниця"13:45Х/ф "Пошук"15:20Х/ф "Ред"17:10Х/ф "Ред 2"19:00Х/ф "Хрещений батько"21:45Х/ф "Дика орхідея"23:40Х/ф "Крізь сніг"02:05Х/ф "Ред 2"03:50Х/ф "Крізь сніг"05:45Х/ф "Тюряга"07:30Х/ф "Хрещений батько"10:20Х/ф "найп'яніший округ у світі"12:05Х/ф "Нічого хорошого в готелі "Эль Рояль"14:25Х/ф "Годзілла"16:35Х/ф "Хроніка"18:00Х/ф "Пляж"19:50Х/ф "Чоловічий стриптиз"21:20Х/ф "невірна"23:20Х/ф "Дев'ять ярдів"02:10Х/ф "Найкращий стрілець"03:55Х/ф "Траса 60"05:50Х/ф "найп'яніший округ у світі"07:40Х/ф "Ми купили зоопарк"09:40Х/ф "Микита"11:35Х/ф "Армагеддон"14:00Х/ф "Готель"16:00Х/ф "Посмішка Мони Лізи"18:00Х/ф "Людина-павук :Возвращение додому"20:05Х/ф "13-й район"21:25Х/ф "13-й район: Ультиматум"23:05Х/ф "Одержимість"02:25Х/ф "13-й район"04:10Х/ф "Краса по-американськи"06:10Х/ф "Три метри над рівнем неба. Серія 1"08:05Х/ф "Стартрек"10:05Х/ф що "Біжить по лезу 2049"12:40Х/ф "Людина-павук :Возвращение додому"14:45Х/ф "Титанік"18:00Х/ф "Великий зрівнювач 2"19:50Х/ф "Дівчина, яка застрягла в павутині"21:40Х/ф "Поспішай любити"23:20Х/ф "Екіпаж"03:20Х/ф "Людина-метелик"05:10Х/ф "Останній з могікан"06:50Х/ф "місяць 2112"08:25Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"10:40Х/ф "Дівчина, яка застрягла в павутині"12:30Х/ф "Великий зрівнювач 2"14:25Х/ф "Віном"16:00Х/ф "Союзники"18:00Х/ф "Маленькі жінки"20:05Х/ф "Ерін Брокович"22:10Х/ф "Титанік"03:20Х/ф "Війна світів"05:10Х/ф "Швидкий і мертвий"06:50Х/ф "Драйв"08:30Х/ф "Ерін Брокович"10:35Х/ф "В метрі один від одного"12:25Х/ф "Нічого собі поїздочка"13:55Х/ф "Обитель проклятих"15:45Х/ф "Форрест Гамп"18:00Х/ф "Малефисента"19:25Х/ф "Голий пістолет"20:50Х/ф клуб "Далласа покупців"22:40Х/ф "Ема"03:05Х/ф "Жанна д'Арк"05:35Х/ф "Аероплан"07:00Х/ф "Аероплан 2: Продовження"08:25Х/ф "Малефисента : Володарка пітьми"10:15Х/ф "Славні хлопці"12:05Х/ф "Мюнхен"14:40Х/ф "В облозі"16:20Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"18:00Х/ф "Пасажири"19:45Х/ф "Скло"21:55Х/ф "Життя інших"03:10Х/ф "Славні хлопці"05:00Х/ф "Ларго Винч : Початок"06:45Х/ф "Пасажири"08:30Х/ф "Доктор Стрендж"10:20Х/ф "Дістати ножі"12:25Х/ф "Під Сільвер-Лейк"14:35Х/ф "Король говорить!"16:30Х/ф "Хлопчик в смугастій піжамі"18:00Х/ф "Бамблбі"19:50Х/ф "Трансформери"22:00Х/ф "Холодна гора"02:40Х/ф "Люди в чорному: Інтернешнл"04:25Х/ф "Побічний ефект"06:05Х/ф "Бамблбі"08:00Х/ф "Трансформери"10:15Х/ф "Початковий код"11:40Х/ф "Розумник Вілл Хантінг"13:40Х/ф "Мері Поппинс Повертається"15:45Х/ф "Ізгой"18:00Х/ф "Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега"19:50Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"21:40Х/ф "Доріан Грей"23:30Х/ф "Король говорить!"02:40Х/ф "Прислуга"05:00Х/ф "Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега"06:50Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"08:45Х/ф "Мережа"10:35Х/ф "Доріан Грей"12:20Х/ф "Кидок кобри"14:10Х/ф "Кидок кобри 2"15:50Х/ф "Капітан Філіпс"18:00Х/ф "Одного разу ... в Голлівуді"20:35Х/ф "Чорнокнижник"22:15Х/ф "Зачарована"23:55Х/ф "Бронкская історія"02:40Х/ф "Т2 Трейнспоттінґ"04:25Х/ф "Зачарована"06:00Х/ф "Людина-павук: Через всесвіти"07:45Х/ф "Одного разу ... в Голлівуді"10:20Х/ф "Велика афера"12:10Х/ф "Історія лицаря"14:15Х/ф "Красуня"16:10Х/ф "Пропозиція"18:00Х/ф "Один удома"19:35Х/ф "Перший лицар"21:45Х/ф "Хатіко : найвірніший друг"23:15Х/ф "Чорнокнижник"

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!