КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы

Телепрограмма на понедельник

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
16 мая 
Вт
17 мая 
Ср
18 мая 
Чт
19 мая 
Пт
20 мая 
Сб
21 мая 
Вс
22 мая 

Программа телепередач на текущее время

04:10Х/ф "Талановитий містер Ріплі"06:25Х/ф "Красень Алфи, або Чого хочуть чоловіки"08:05Х/ф "Джек Ричер"10:05Х/ф "Джек Ричер 2 : Ніколи не повертайся"12:00Х/ф "Вертикальна межа"13:55Х/ф "Варти галактики"15:50Х/ф "Варти Галактики. Частина 2"18:00Х/ф "Доріан Грей"19:45Х/ф "Пірати Карибського моря : прокляття чорної перлини"21:55Х/ф "Останній кіногерой"03:15Х/ф "Обережно, двері закриваються!"04:50Х/ф "Останній кіногерой"06:55Х/ф "Останній з могікан"08:40Х/ф "Прибуття"10:30Х/ф "Пірати Карибського моря : прокляття чорної перлини"12:40Х/ф "Постріл в порожнечу"14:35Х/ф "Дев'ять ярдів"16:10Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"18:00Х/ф "Нова Людина-павук"20:10Х/ф "Хрещений батько"22:55Х/ф "Ема"03:50Х/ф "8 міліметрів"05:50Х/ф "Екіпаж"08:00Х/ф "Хрещений батько"10:50Х/ф "Нова Людина-павук"13:00Х/ф "Нова Людина-павук: Висока напруга"15:10Х/ф "Перл-Харбор"18:00Х/ф "Білявка в законі"19:30Х/ф "Білявка в законі 2"21:00Х/ф "Нерозумні"22:30Х/ф "Законослухняний громадянин"04:45Х/ф "Засліплений бажаннями"06:15Х/ф "Панів "Бридкий койот"07:50Х/ф "Білявка в законі"09:25Х/ф "Дорожня пригода"10:55Х/ф "Влада страху"12:50Х/ф "Ворон"14:25Х/ф "Крикуни"16:05Х/ф "Т2 Трейнспоттинг"18:00Х/ф "Трансформери"20:10Х/ф "Трансформери: Помста полеглих"22:30Х/ф "Секс по дружбі"03:15Х/ф "Влада страху"05:10Х/ф "Чорний яструб"07:20Х/ф "Секс по дружбі"09:05Х/ф "Одного разу в Америці"12:55Х/ф "Сповідь невидимки"14:35Х/ф "В облозі"16:15Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"18:00Х/ф "Той, що біжить по лезу - 2049"20:30Х/ф "Нічого собі поїздочка"22:05Х/ф "13-й воїн"23:40Х/ф "У владі стихії"03:15Х/ф "Патріот"05:50Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"07:10Х/ф "Найкращий стрілець"08:55Х/ф "Два стволи"10:35Х/ф "Джек Ричер"12:40Х/ф "Джек Ричер 2 : Ніколи не повертайся"14:30Х/ф "Люди в чорному"16:00Х/ф "Люди в чорному 2"17:20Х/ф "Люди в чорному 3"19:00Х/ф "Термінал"21:00Х/ф "Зоряні війни: Епізод 6 - Повернення Джедая"23:05Х/ф "Війна світів"03:40Х/ф "Двоє: Я і моя тінь"05:10Х/ф "Аероплан"06:35Х/ф "Аероплан 2: Продовження"07:55Х/ф "Брудні танці 2: Гаванські ночі"09:20Х/ф "Петля часу"11:10Х/ф "Засліплений бажаннями"12:45Х/ф "Малена"14:10Х/ф "Марія-Антуанета"16:05Х/ф "Життя прекрасне"18:00Х/ф "Турист"19:35Х/ф "Точка обстрілу"21:00Х/ф "Філадельфія"22:55Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"04:00Х/ф "Засліплений бажаннями"05:30Х/ф "По чумацькому шляху"07:30Х/ф "Турист"09:05Х/ф "Перерване життя"11:10Х/ф "Двоє: Я і моя тінь"12:45Х/ф "Пережити Різдво"14:10Х/ф "Точка обстрілу"15:35Х/ф "Армагеддон"18:00Х/ф "Розум і почуття"20:10Х/ф "Чотири пера"22:15Х/ф "Краса по-американськи"03:20Х/ф "Чотири пера"05:25Х/ф "Легка поведінка"06:55Х/ф "Краса по-американськи"08:50Х/ф "Людина-павук"10:45Х/ф "Кімната страху"12:35Х/ф "Повітряна в'язниця"14:20Х/ф "Траса 60"16:15Х/ф "Невидимка"18:00Х/ф "Одного разу в Америці"21:35Х/ф "Не дихай"23:00Х/ф "Чотири пера"03:20Х/ф "Особлива думка"05:35Х/ф "Суддя Дредд"07:05Х/ф "2012"09:30Х/ф "Погані хлопці"11:25Х/ф "Погані хлопці 2"13:45Х/ф "Кримінальне чтиво"16:10Х/ф "Пограбування по-італійськи"18:00Х/ф "Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега"19:50Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"21:40Х/ф "Вільні люди округу Джонс"03:00Х/ф "П'ятий елемент"05:00Х/ф "Апокаліпсис"07:10Х/ф "Еквілібріум"08:50Х/ф "Дика орхідея"10:40Х/ф "Пропозиція"12:25Х/ф "Усі гроші світу"14:30Х/ф "Самовілля"16:10Х/ф "Згадати все"18:00Х/ф "Лють"20:05Х/ф "Взвод"22:00Х/ф "Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега"23:50Х/ф "Мюнхен"03:30Х/ф "Усі гроші світу"05:35Х/ф "Прислуга"07:55Х/ф "Між небом і землею"09:25Х/ф "Лють"11:35Х/ф "Код да Вінчі"13:55Х/ф "Янголи та Демони"16:00Х/ф "Інферно"18:00Х/ф "Місія: нездійснима"19:45Х/ф "Місія: нездійснима 2"21:40Х/ф "Вертикальна межа"23:40Х/ф "Тюряга"03:10Х/ф "Екіпаж"05:20Х/ф "Пасажири"07:10Х/ф "Місія: нездійснима"08:55Х/ф "Місія: нездійснима 2"10:50Х/ф "Вертикальна межа"12:50Х/ф "Знайомство з батьками"14:30Х/ф "Знайомство з Факерами"16:25Х/ф "Знайомство з Факерами 2"18:00Х/ф "Люди в чорному"19:30Х/ф "Люди в чорному 2"20:50Х/ф "Люди в чорному 3"22:25Х/ф "Прибуття"03:50Х/ф "Меган Ліві"06:00Х/ф "Життя інших"08:10Х/ф "Підозрілі особи"09:55Х/ф "Дежавю"11:50Х/ф "Екіпаж"14:00Х/ф "Джек Ричер"16:05Х/ф "Джек Ричер 2 : Ніколи не повертайся"18:00Х/ф "Перший лицар"20:10Х/ф "Патріот"22:45Х/ф "Брати Грімм"03:15Х/ф "Тутси"05:05Х/ф "Союзники"07:05Х/ф "Мережа"09:00Х/ф "Патріот"11:35Х/ф "Небезпечна гра Слоун"13:45Х/ф "Перший лицар"15:45Х/ф "Їж, молися, люби"18:00Х/ф "Ерін Брокович"20:05Х/ф "Ізгой"22:20Х/ф "Шоу Трумана"23:55Х/ф "Борг/Макінрой"02:45Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"04:30Х/ф "Їж, молися, люби"06:40Х/ф "Ерін Брокович"08:45Х/ф "В облозі"10:25Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"12:00Х/ф "Тренер"14:05Х/ф "Мисливець за головами"15:50Х/ф "Зоряні війни: Епізод 1 - Прихована загроза"18:00Х/ф "Зоряні війни: Епізод 2 - Атака клонів"20:10Х/ф "Людина-мураха і Оса"22:00Х/ф "Мисливці за привидами"23:50Х/ф "Залишся зі мною"03:20Х/ф "Мисливці за привидами"05:10Х/ф "Відступники"07:30Х/ф "Людина-мураха і Оса"09:20Х/ф "Зоряні війни: Епізод 6 - Повернення Джедая"11:30Х/ф "Зоряні війни: Пробудження сили"13:35Х/ф "Летіть додому"15:15Х/ф "Огидлива вісімка"18:00Х/ф "Той, що біжить по лезу 2049"20:30Х/ф "Зоряні війни: Епізод 1 - Прихована загроза"22:35Х/ф "Зоряні війни: Епізод 2 - Атака клонів"04:15Х/ф "Другий шанс"06:15Х/ф "Летіть додому"07:55Х/ф "Той, що біжить по лезу 2049"10:25Х/ф "Афера Томаса Крауна"12:15Х/ф "Нічого собі поїздочка"13:45Х/ф "Дракула"15:45Х/ф "місяць 2112"17:25Х/ф "Живе"19:00Х/ф "Голий пістолет"20:20Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"21:40Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"22:55Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"02:40Х/ф "Друге життя Уве"04:35Х/ф "Васабі"06:05Х/ф "Стюарт Литтл"07:25Х/ф "Зоряний десант"09:25Х/ф "Серце Ангела"11:10Х/ф "Англійський пацієнт"13:45Х/ф "Помінятися місцями"15:35Х/ф "Вища ліга"17:20Х/ф "Вища ліга 2"19:00Х/ф "Швидкий і мертвий"20:45Х/ф "Старим тут не місце"22:40Х/ф "Пробудження"02:50Х/ф "Стюарт Литтл"04:35Х/ф "13-й район"05:55Х/ф "Ріддік"07:50Х/ф "Жива сталь"09:50Х/ф "Хенкок"11:15Х/ф "Кімната страху"13:00Х/ф "Швидкий і мертвий"14:50Х/ф "Лікар: учень Авіценни"17:15Х/ф "Несплячі в Сієтлі"19:00Х/ф "Вовк"21:00Х/ф "Ласкаво просимо в Zомбіленд"22:20Х/ф "Не дихай"23:45Х/ф "Жива сталь"03:50Х/ф "Французький поцілунок"05:35Х/ф "Ласкаво просимо в Zомбіленд"07:00Х/ф "Вовк"09:00Х/ф "Не дихай"10:25Х/ф "Точка обстрілу"11:45Х/ф "Скелелаз"13:30Х/ф "Хлопчик в смугастій піжамі"15:00Х/ф "Красуня"16:55Х/ф "Чого хочуть жінки?"19:00Х/ф "Пропозиція"20:40Х/ф "Пірати Карибського моря : прокляття чорної перлини"22:50Х/ф "Прислуга"04:15Х/ф "Друге життя Уве"06:10Х/ф "Очі змії"07:45Х/ф "Нічого не бачу, нічого не чую"09:20Х/ф "За межами закону"11:00Х/ф "Термінатор 3: Повстання машин"12:40Х/ф "Термінатор: Та прийде рятівник"14:25Х/ф "Пірати Карибського моря : прокляття чорної перлини"16:40Х/ф "Пірати Карибського моря : скриня мерця"19:00Х/ф "Крик"20:45Х/ф "Крик 2"22:35Х/ф "Крик 3"03:20Х/ф "13-й район"04:40Х/ф "Круті віражі"06:15Х/ф "Очі змії"07:50Х/ф "Таксі"09:15Х/ф "Таксі 2"10:40Х/ф "Таксі 3"12:00Х/ф "Таксі 4"13:25Х/ф "Крик"15:10Х/ф "Крик 2"17:05Х/ф "Крик 3"19:00Х/ф "Крізь сніг"20:55Х/ф "Леон"23:05Х/ф "Бронкская історія"03:45Х/ф "Людина-метелик"05:35Х/ф "Ідеальні незнайомці"07:05Х/ф "Ред"08:50Х/ф "Траса 60"10:45Х/ф "Дежавю"12:40Х/ф "Хмарний атлас"15:20Х/ф "Святі з Бундока"17:05Х/ф "Бронкская історія"19:00Х/ф "Ларго Винч : Початок"20:40Х/ф "Місія нездійсненна: Наслідки"23:00Х/ф "Одержимість"03:15Х/ф "Хмарний атлас"05:55Х/ф "Одержимість"07:40Х/ф "Ізгой"09:55Х/ф "Інший світ"11:45Х/ф "Інший світ II : Еволюція"13:25Х/ф "Дикі штучки"15:05Х/ф "Мережа"16:55Х/ф "Термінал"19:00Х/ф "Врятувати рядового Райана"21:35Х/ф "Червоні вогні"23:25Х/ф "Таємниця 7 сестер"04:35Х/ф "Підозрілі особи"06:20Х/ф "Васабі"07:45Х/ф "Прибуття"09:35Х/ф "Мачуха"11:35Х/ф "Ерін Брокович"13:40Х/ф "Білявка в законі"15:15Х/ф "Білявка в законі 2"16:45Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"19:00Х/ф "Джек Ричер"21:00Х/ф "Джек Ричер 2 : Ніколи не повертайся"22:55Х/ф клуб "Далласа покупців"03:20Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"05:35Х/ф "Шоу Трумана"07:10Х/ф "Сумна валентинка"08:55Х/ф "Гола правда"10:30Х/ф "Вітряна річка"12:10Х/ф "Екіпаж"14:20Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"16:10Х/ф "Ейс Вентура: Розшук домашніх тварин"17:30Х/ф "Ейс Вентура 2: Коли зве природа"19:00Х/ф "В облозі"20:35Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"22:10Х/ф "Поліцейська історія"23:50Х/ф "Джек Річер"03:45Х/ф "Нова різдвяна казка"05:20Х/ф "Поліцейська історія"07:00Х/ф "В облозі"08:35Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"10:15Х/ф "Сумна валентинка"12:00Х/ф "Останній з могікан"13:45Х/ф "Малефисента"15:15Х/ф "Чим зайнятися мерцеві в Денвері"17:05Х/ф "Співучасник"19:00Х/ф "Чорна Пантера"21:05Х/ф "Подолання"22:45Х/ф "Патріот"03:00Х/ф "Похоронений живцем"04:25Х/ф "Фатальна красуня"06:10Х/ф "Подолання"07:45Х/ф "Гри розуму"09:55Х/ф "Вбити Білла. Частина 1"11:35Х/ф "Вбити Білла. Частина 2"13:45Х/ф "Швидкий і мертвий"15:30Х/ф "Панів "Бридкий койот"17:05Х/ф "Чотири весілля і одні похорони"19:00Х/ф "Одного разу в Америці"22:35Х/ф "Хороший, поганий, довбанутий"02:40Х/ф "Хатіко : найвірніший друг"04:10Х/ф "Одного разу в Ірландії"05:35Х/ф "Афера по-американськи"07:45Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"10:00Х/ф "Похоронений живцем"11:25Х/ф "Посвідка на проживання"13:10Х/ф "Своя людина"15:40Х/ф "місяць 2112"17:10Х/ф "Пасажири"19:00Х/ф "Людина-павук"20:50Х/ф "Повітряна в'язниця"22:40Х/ф "Одного разу в Америці"03:25Х/ф "Мої чорничні ночі"04:55Х/ф "Своя людина"07:30Х/ф "Людина-павук"09:25Х/ф "Помста от кутюр"11:15Х/ф "Повітряна в'язниця"13:05Х/ф "Помінятися місцями"15:00Х/ф "Голий пістолет"16:20Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"17:40Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"19:00Х/ф "Пірати Карибського моря : прокляття чорної перлини"21:10Х/ф "Старим тут не місце"23:05Х/ф "Петля часу"03:35Х/ф "Сім'янин"05:35Х/ф "Мої чорничні ночі"07:10Х/ф "Пірати Карибського моря : на краю світу"09:45Х/ф "Потяг на Юму"11:40Х/ф "Петля часу"13:30Х/ф "Пірати Карибського моря : прокляття чорної перлини"15:45Х/ф "Без вади"17:30Х/ф "Хлопчик в смугастій піжамі"19:00Х/ф "Людина-мураха"20:50Х/ф "Капітан Філіпс"22:55Х/ф "Пірати Карибського моря : прокляття чорної перлини"03:55Х/ф "Засліплений бажаннями"05:20Х/ф "Вільні люди округу Джонс"07:35Х/ф "Сабрина"09:40Х/ф "7 днів і ночей з Мерілін"11:10Х/ф "Сім'янин"13:10Х/ф "Капітан Філіпс"15:15Х/ф "Людина-мураха"17:05Х/ф "Людина-мураха і Оса"19:00Х/ф "Готель Мумбаи: Протистояння"20:50Х/ф "Основний інстинкт"22:55Х/ф "У владі стихії"03:20Х/ф "Основний інстинкт"05:20Х/ф "Гра в імітацію"07:10Х/ф "Круті віражі"08:45Х/ф "Красуня"10:40Х/ф "Пограбування на Бейкер-Стрит"12:25Х/ф "Вовк з уолл-стрітом"15:15Х/ф "Законослухняний громадянин"16:55Х/ф "П'ятий елемент"19:00Х/ф "Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега"20:50Х/ф "Перший лицар"22:55Х/ф "13-й район"03:00Х/ф "Законослухняний громадянин"04:40Х/ф "Мільйонер з трущоб"06:35Х/ф "Серцеїдки"08:35Х/ф "13-й район"09:55Х/ф "Перший лицар"12:05Х/ф "Обладунки Бога"13:30Х/ф "Обладунки Бога : Операція Яструб"15:15Х/ф "Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега"17:05Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"19:00Х/ф "Хрещений батько"21:45Х/ф "найп'яніший округ у світі"23:35Х/ф "Афера по-американськи"03:45Х/ф "Людина в залізній масці"05:45Х/ф "За межами закону"07:20Х/ф "Обладунки Бога"08:40Х/ф "Обладунки Бога : Операція Яструб"10:30Х/ф "Щасливе число Слевина"12:15Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"14:25Х/ф "Армагеддон"16:50Х/ф "Варти Галактики. Частина 2"19:00Х/ф "Таксі"20:25Х/ф "Таксі 2"21:45Х/ф "Шопоголік"23:25Х/ф "Хрещений батько"04:25Х/ф "Планета Ка-Пекс"06:25Х/ф "У пошуках пригод"07:55Х/ф "Таксі"09:20Х/ф "Таксі 2"10:45Х/ф "Таксі 3"12:10Х/ф "Таксі 4"13:35Х/ф "Підозрілі особи"15:15Х/ф "Траса 60"17:10Х/ф "Мережа"19:00Х/ф "Джек Річер"21:00Х/ф "Парламентер"23:15Х/ф "Бруд"04:10Х/ф "Мисливці за головами"05:50Х/ф "Веселі канікули"07:15Х/ф "Шоу Трумана"08:55Х/ф "Заводила"10:45Х/ф "Ізгой"13:00Х/ф "Джек Річер"15:05Х/ф "Джек Річер 2 : Ніколи не повертайся"16:55Х/ф "Термінал"19:00Х/ф "Збройовий барон"20:55Х/ф "Ларго Винч : Початок"22:35Х/ф "Місто Бога"03:00Х/ф "Краса по-американськи"04:55Х/ф "Місто Бога"07:00Х/ф "Термінал"09:00Х/ф "Ерін Брокович"11:05Х/ф "Форрест Гамп"13:20Х/ф "Ларго Винч : Початок"15:00Х/ф "Зелена книга"17:00Х/ф "Король Артур"19:00Х/ф "Джон Вік 3"21:00Х/ф "Іноземець"22:45Х/ф "Чим зайнятися мерцеві в Денвері"02:55Х/ф "Будинок літальних кинджалів"04:50Х/ф "Білий полон"06:45Х/ф "Все шляхом"08:20Х/ф клуб "Далласа покупців"10:10Х/ф "В облозі"11:50Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"13:25Х/ф "Обитель проклятих"15:15Х/ф "Нова різдвяна казка"16:50Х/ф "Гри розуму"19:00Х/ф "Залізна людина"20:55Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"22:45Х/ф "Французький транзит"03:35Х/ф "Велика афера"05:25Х/ф "Воїн"07:35Х/ф "Французький транзит"09:45Х/ф "Життя інших"11:55Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"13:45Х/ф "Малюк на драйві"15:30Х/ф "місяць 2112"17:05Х/ф "Ріддік"19:00Х/ф "Люди в чорному"20:30Х/ф "Помінятися місцями"22:20Х/ф "Залізна людина"03:15Х/ф "Аероплан 2: Продовження"04:30Х/ф "Лоро"06:55Х/ф "Автостопом по галактиці"08:35Х/ф "Люди в чорному"10:05Х/ф "Пасажири"11:55Х/ф "невразливий"13:35Х/ф "Помінятися місцями"15:25Х/ф "Астерікс і Обеликс проти Цезаря"17:10Х/ф "Астерікс і Обеликс : місія Клеопатра"19:00Х/ф "Голий пістолет"20:20Х/ф "Шулера"22:15Х/ф "Мюнхен"03:35Х/ф "Астерікс і Обеликс проти Цезаря"05:20Х/ф "Астерікс і Обеликс : місія Клеопатра"07:05Х/ф "Холодна гора"09:35Х/ф "Гравець"11:35Х/ф "Співучасник"13:30Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"14:55Х/ф "Кримінальне чтиво"17:25Х/ф "Чотири кімнати"19:00Х/ф "Я, робот"20:55Х/ф "Природжені вбивці"22:45Х/ф "Своя людина"03:40Х/ф "Розумник Вілл Хантінг"05:40Х/ф "Згадати все"07:30Х/ф "Своя людина"10:00Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"11:25Х/ф "Примара"13:30Х/ф "Курськ"15:20Х/ф "Французький поцілунок"17:00Х/ф "Красуня"19:00Х/ф "Месники"21:10Х/ф "Апокаліпсис"23:20Х/ф "Я, робот"03:35Х/ф "Згадати все"05:20Х/ф "Круті віражі"06:55Х/ф "Нова поліцейська історія"08:50Х/ф "Апокаліпсис"11:00Х/ф "Месники"13:15Х/ф "Месники: Ера Альтрона"15:25Х/ф "Невигубний шпигун"16:45Х/ф "Чорний яструб"19:00Х/ф "Термінатор"20:40Х/ф "Термінатор: Та прийде рятівник"22:25Х/ф "Крик"04:20Х/ф "Крик 3"06:10Х/ф "Щурячі перегони"07:55Х/ф "Потяг на Юму"09:50Х/ф "Термінатор"11:35Х/ф "Термінатор: Та прийде рятівник"13:20Х/ф "Чикаго"15:05Х/ф "Апокаліпсис"17:15Х/ф "Знайомство з батьками"19:00Х/ф "Готель20:40Х/ф "Двадцять одно"22:40Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"03:10Х/ф "Двадцять одно"05:20Х/ф "Острів проклятих"07:30Х/ф "Блакитна безодня"10:15Х/ф "Порочні ігри"11:55Х/ф "Повітряна в'язниця"13:45Х/ф "Пошук"15:20Х/ф "Ред"17:10Х/ф "Ред 2"19:00Х/ф "Хрещений батько"21:45Х/ф "Дика орхідея"23:40Х/ф "Крізь сніг"03:50Х/ф "Крізь сніг"05:45Х/ф "Тюряга"07:30Х/ф "Хрещений батько"10:20Х/ф "найп'яніший округ у світі"12:05Х/ф "Нічого хорошого в готелі "Эль Рояль"14:25Х/ф "Годзілла"16:35Х/ф "Хроніка"18:00Х/ф "Пляж"19:50Х/ф "Чоловічий стриптиз"21:20Х/ф "невірна"23:20Х/ф "Дев'ять ярдів"03:55Х/ф "Траса 60"05:50Х/ф "найп'яніший округ у світі"07:40Х/ф "Ми купили зоопарк"09:40Х/ф "Микита"11:35Х/ф "Армагеддон"14:00Х/ф "Готель"16:00Х/ф "Посмішка Мони Лізи"18:00Х/ф "Людина-павук :Возвращение додому"20:05Х/ф "13-й район"21:25Х/ф "13-й район: Ультиматум"23:05Х/ф "Одержимість"04:10Х/ф "Краса по-американськи"06:10Х/ф "Три метри над рівнем неба. Серія 1"08:05Х/ф "Стартрек"10:05Х/ф що "Біжить по лезу 2049"12:40Х/ф "Людина-павук :Возвращение додому"14:45Х/ф "Титанік"18:00Х/ф "Великий зрівнювач 2"19:50Х/ф "Дівчина, яка застрягла в павутині"21:40Х/ф "Поспішай любити"23:20Х/ф "Екіпаж"03:20Х/ф "Людина-метелик"05:10Х/ф "Останній з могікан"06:50Х/ф "місяць 2112"08:25Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"10:40Х/ф "Дівчина, яка застрягла в павутині"12:30Х/ф "Великий зрівнювач 2"14:25Х/ф "Віном"16:00Х/ф "Союзники"18:00Х/ф "Маленькі жінки"20:05Х/ф "Ерін Брокович"22:10Х/ф "Титанік"03:20Х/ф "Війна світів"05:10Х/ф "Швидкий і мертвий"06:50Х/ф "Драйв"08:30Х/ф "Ерін Брокович"10:35Х/ф "В метрі один від одного"12:25Х/ф "Нічого собі поїздочка"13:55Х/ф "Обитель проклятих"15:45Х/ф "Форрест Гамп"18:00Х/ф "Малефисента"19:25Х/ф "Голий пістолет"20:50Х/ф клуб "Далласа покупців"22:40Х/ф "Ема"03:05Х/ф "Жанна д'Арк"05:35Х/ф "Аероплан"07:00Х/ф "Аероплан 2: Продовження"08:25Х/ф "Малефисента : Володарка пітьми"10:15Х/ф "Славні хлопці"12:05Х/ф "Мюнхен"14:40Х/ф "В облозі"16:20Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"18:00Х/ф "Пасажири"19:45Х/ф "Скло"21:55Х/ф "Життя інших"03:10Х/ф "Славні хлопці"05:00Х/ф "Ларго Винч : Початок"06:45Х/ф "Пасажири"08:30Х/ф "Доктор Стрендж"10:20Х/ф "Дістати ножі"12:25Х/ф "Під Сільвер-Лейк"14:35Х/ф "Король говорить!"16:30Х/ф "Хлопчик в смугастій піжамі"18:00Х/ф "Бамблбі"19:50Х/ф "Трансформери"22:00Х/ф "Холодна гора"02:40Х/ф "Люди в чорному: Інтернешнл"04:25Х/ф "Побічний ефект"06:05Х/ф "Бамблбі"08:00Х/ф "Трансформери"10:15Х/ф "Початковий код"11:40Х/ф "Розумник Вілл Хантінг"13:40Х/ф "Мері Поппинс Повертається"15:45Х/ф "Ізгой"18:00Х/ф "Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега"19:50Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"21:40Х/ф "Доріан Грей"23:30Х/ф "Король говорить!"02:40Х/ф "Прислуга"05:00Х/ф "Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега"06:50Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"08:45Х/ф "Мережа"10:35Х/ф "Доріан Грей"12:20Х/ф "Кидок кобри"14:10Х/ф "Кидок кобри 2"15:50Х/ф "Капітан Філіпс"18:00Х/ф "Одного разу ... в Голлівуді"20:35Х/ф "Чорнокнижник"22:15Х/ф "Зачарована"23:55Х/ф "Бронкская історія"02:40Х/ф "Т2 Трейнспоттінґ"04:25Х/ф "Зачарована"06:00Х/ф "Людина-павук: Через всесвіти"07:45Х/ф "Одного разу ... в Голлівуді"10:20Х/ф "Велика афера"12:10Х/ф "Історія лицаря"14:15Х/ф "Красуня"16:10Х/ф "Пропозиція"18:00Х/ф "Один удома"19:35Х/ф "Перший лицар"21:45Х/ф "Хатіко : найвірніший друг"23:15Х/ф "Чорнокнижник"02:45Х/ф "Примара і пітьма"04:25Х/ф "Хатіко : найвірніший друг"05:55Х/ф "Перший лицар"08:00Х/ф "Люди в чорному"09:35Х/ф "Люди в чорному 2"10:55Х/ф "Люди в чорному 3"12:30Х/ф "Термінатор: Генезис"14:25Х/ф "Термінатор: Темні долі"16:20Х/ф "Пропозиція"18:00Х/ф "Війна світів"19:50Х/ф "Помінятися місцями"21:45Х/ф "Індіана Джонс і останній хрестовий похід"23:45Х/ф "Індіана Джонс і королівство кришталевого черепа"03:20Х/ф "Пірати Карибського моря : прокляття чорної перлини"05:35Х/ф "Пірати Карибського моря : скриня мерця"07:55Х/ф "Армагеддон"10:20Х/ф "Війна світів"12:10Х/ф "Хижак"13:50Х/ф "День незалежності"16:05Х/ф "День незалежності : Відродження"18:00Х/ф "Царство небесне"20:10Х/ф "13-й воїн"21:50Х/ф "Соціальна мережа"23:45Х/ф "Титанік"03:10Х/ф "Відчайдушний"04:50Х/ф "Білявка в законі"06:25Х/ф "Білявка в законі 2"07:55Х/ф "Дедпул"09:40Х/ф "Дедпул 2"11:30Х/ф "Інферно"13:25Х/ф "Хрещений батько"16:20Х/ф "13-й воїн"18:00Х/ф "Коммандос"19:25Х/ф "Повітряна в'язниця"21:15Х/ф "Підозрілі особи"22:55Х/ф "Царство небесне"04:15Х/ф "невірна"06:10Х/ф "Пляж"08:05Х/ф "Області темряви"09:45Х/ф "Паразити"11:50Х/ф "Чоловічий стриптиз"13:20Х/ф "Мисливець за головами"15:05Х/ф "Вовк з Уолл-Стріт"18:00Х/ф "Вихід: Царі і боги"20:20Х/ф "Афера Томаса Крауна"22:05Х/ф "Траса 60"04:20Х/ф "Краса по-американськи"06:15Х/ф "Гарячі голови"07:35Х/ф "Гарячі голови 2"09:00Х/ф "Ми купили зоопарк"10:55Х/ф "Великий зрівнювач 2"12:50Х/ф "За межами закону"14:30Х/ф "Валеріан і місто тисячі планет"16:40Х/ф "Хроніка"18:00Х/ф "Ямакасі : Свобода в русі"19:30Х/ф "Серед акул"21:00Х/ф "Іп Ман"22:40Х/ф "Вихід: Царі і боги"02:50Х/ф "Валеріан і місто тисячі планет"05:00Х/ф "Місіс Даутфайр"07:00Х/ф "За межами закону"08:35Х/ф "Дракула"10:35Х/ф "Серед акул"12:05Х/ф "З пекла"14:00Х/ф "Голий пістолет"15:20Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"16:40Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"18:00Х/ф "Неймовірне життя Уолтера Митти"19:40Х/ф "Термінал"21:40Х/ф "Джері Магуайер"23:55Х/ф "Ямакасі : Свобода в русі"
05:00Мисливці за привидами05:50Таємниці Хейвена06:35Таємниці Хейвена07:20Зоряний шлях: Наступне покоління08:10Зоряний шлях: Наступне покоління09:00Доктор Хто09:50Доктор Хто10:40Таємниці Хейвена11:25Таємниці Хейвена12:10Тигр, що крадеться, дракон, що зачаївся14:10Доктор Хто15:00Доктор Хто15:50Таємниці Хейвена16:35Таємниці Хейвена17:20Зоряний шлях: Наступне покоління18:10Зоряний шлях: Наступне покоління19:00Доктор Хто19:50Доктор Хто. Подорож проклятих21:1012 мавп21:5512 мавп22:40Проповідник23:25Зоряний шлях: Наступне покоління03:05Тигр, що крадеться, дракон
03:20Х/ф "Білий полон"05:15Х/ф "Коко до Шанель"07:00Х/ф "1+1"08:50Х/ф "Операція "Валькірія""10:40Х/ф "Конан-варвар"12:45Х/ф "Пророк"14:15Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"16:05Х/ф "Зоряні ворота"18:00Х/ф "Люди в чорному"19:30Х/ф "Помінятися місцями"21:20Х/ф "Боги Єгипту"23:20Х/ф "Влада страху"
05:00Мисливці за привидами05:45Таємниці Хейвена06:30Таємниці Хейвена07:15Зоряні ворота08:00Зоряні ворота08:50Доктор Хто09:40Доктор Хто10:30Таємниці Хейвена11:15Таємниці Хейвена12:00Двохсотлітня людина14:10Доктор Хто15:00Доктор Хто15:50Таємниці Хейвена16:35Таємниці Хейвена17:20Зоряні ворота18:10Зоряні ворота19:00Доктор Хто19:50Доктор Хто20:40Агенти "Щ. И.Т".21:25Агенти "Щ. И.Т".22:10Проповідник 1823:00Зоряні ворота23:50Зоряні ворота02:55Двохсотлітня людина
02:55Х/ф "Веселі канікули"04:20Х/ф "Брати Грімм"06:10Х/ф "Афера по-американськи"08:20Х/ф "Зоряний пил"10:20Х/ф "Друге життя Уве"12:15Х/ф "Чотири кімнати"13:45Х/ф "Врятувати рядового Райана"16:25Х/ф "Люди в чорному"18:00Х/ф "Люди в чорному 2"19:20Х/ф "Люди в чорному 3"20:55Х/ф "Ріддік"22:50Х/ф "Помінятися місцями"
05:00Мисливці за привидами05:50Таємниці Хейвена06:35Таємниці Хейвена07:20Зоряні ворота08:10Зоряні ворота09:00Доктор Хто09:50Доктор Хто10:40Таємниці Хейвена11:25Таємниці Хейвена12:10Зоряні ворота14:10Доктор Хто15:00Доктор Хто15:50Таємниці Хейвена16:35Таємниці Хейвена17:20Зоряні ворота18:10Зоряні ворота19:00Доктор Хто19:50Доктор Хто20:40Агенти "Щ. И.Т".21:25Агенти "Щ. И.Т".22:10Проповідник 1823:00Зоряні ворота23:50Зоряні ворота03:00Зоряні ворота
03:20Х/ф "Мюнхен"05:55Х/ф "В облозі"07:30Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"09:05Х/ф "Співучасник"11:00Х/ф "Ріддік"12:50Х/ф "Я, робот"14:35Х/ф "Роккі 5"16:20Х/ф "Роккі Бальбоа"18:00Х/ф "Люди Ікс"19:35Х/ф "Люди Ікс 2"21:35Х/ф "Врятувати рядового Райана"
05:00Горизонт05:55Таємниці Хейвена06:40Таємниці Хейвена07:25Зоряні ворота08:10Зоряні ворота08:55Доктор Хто09:50Доктор Хто10:50Таємниці Хейвена11:35Таємниці Хейвена12:20Місто Эмбер : Втеча13:55Доктор Хто14:50Доктор Хто15:50Таємниці Хейвена16:35Таємниці Хейвена17:20Зоряні ворота18:10Зоряні ворота19:00Революція Далеков20:15Доктор Хто21:20Агенти "Щ. И.Т".22:05Агенти "Щ. И.Т".22:50Проповідник23:35Зоряні ворота02:40Агенти "Щ. И.Т".03:25Місто Эмбер : Втеча
04:15Х/ф "Джон Картер"06:20Х/ф "Шоу Трумана"07:55Х/ф "В облозі"09:35Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"11:10Х/ф "Тренер"13:15Х/ф "Посвідка на проживання"15:00Х/ф "Титанік"18:00Х/ф "Красуня"19:55Х/ф "Брудні танці 2: Гаванські ночі"21:15Х/ф "Один день"22:55Х/ф клуб "Далласа покупців"
05:00Голлівуд за кадром05:30Таємниці Хейвена06:15Таємниці Хейвена07:05Зоряні ворота07:55Зоряні ворота08:45Доктор Хто09:40Доктор Хто10:35Таємниці Хейвена11:20Таємниці Хейвена12:05Пасажири14:00Доктор Хто14:55Доктор Хто15:50Повелителі лего16:35Повелителі лего17:20Зоряні ворота18:10Зоряні ворота19:00Доктор Хто19:50Доктор Хто20:45Агенти "Щ. И.Т".21:30Агенти "Щ. И.Т".22:15Проповідник23:05Зоряні ворота23:55Зоряні ворота03:05Пасажири
03:20Х/ф "За всяку ціну"05:00Х/ф "Посвідка на проживання"06:45Х/ф "Один день"08:25Х/ф "Старим тут не місце"10:20Х/ф "Логан"12:30Х/ф "Особливі"14:20Х/ф "Одного разу в Америці"18:00Х/ф "Людина-павук :Возвращение додому"20:00Х/ф "Людина-павук: Далеко від будинку"22:00Х/ф "Крик"23:50Х/ф "Повелитель бурі"
05:00Голлівуд за кадром05:25Астронавти. Найскладніша робота у всесвіті06:20Повелителі лего07:05Повелителі лего07:50Зоряні ворота08:35Зоряні ворота09:20Доктор Хто10:10Доктор Хто10:55Повелителі лего11:40Повелителі лего12:25Пікселі14:10Доктор Хто15:00Доктор Хто15:50Поза часом16:35Поза часом17:20Зоряні ворота18:10Зоряні ворота19:00Доктор Хто19:50Доктор Хто20:55Агенти "Щ. И.Т".21:40Агенти "Щ. И.Т".22:25Нація Z23:10Зоряні ворота23:55Зоряні ворота02:55Пікселі04:35Голлівуд за кадром
04:10Х/ф "Крик"05:55Х/ф "Людина-павук :Возвращение додому"07:55Х/ф "Людина-павук: Далеко від будинку"09:55Х/ф "Готель Х/ф "Гранд Будапешт"11:30Х/ф "Найкращий стрілець"13:15Х/ф "Аліта : Бойовий ангел"15:10Х/ф "Перл-Харбор"18:00Х/ф "Віном"19:35Х/ф "Zомбилэнд : Контрольний постріл"21:05Х/ф "Час вбивати"23:30Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"
06:20Поза часом07:05Поза часом07:50Зоряні ворота08:35Зоряні ворота09:20Доктор Хто10:10Доктор Хто11:00Поза часом11:45Поза часом12:30Затура: Космічна пригода14:10Доктор Хто15:00Доктор Хто15:50Поза часом16:35Поза часом17:20Зоряні ворота18:10Зоряні ворота19:00Доктор Хто. День Доктора20:20Доктор Хто21:25Агенти "Щ. И.Т".22:10Агенти "Щ. И.Т".22:55Нація Z23:40Зоряні ворота02:40Агенти "Щ. И.Т".03:20Затура: Космічна пригода05:00Поза часом05:50Зоряні ворота
03:15Х/ф "Зверополис"04:55Х/ф "Тор"06:40Х/ф "Найкращий стрілець"08:25Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"09:45Х/ф "Час вбивати"12:10Х/ф "Курськ"14:00Х/ф "Zомбилэнд : Контрольний постріл"15:35Х/ф "Віном"17:10Х/ф "Тор"19:00Х/ф "Дедпул"20:40Х/ф "Самотній рейнджер"22:55Х/ф "Ларрі Краун"
06:00Таємниці людського тіла06:55Поза часом07:40Поза часом08:25Зоряний крейсер "Галактика"09:15Зоряний крейсер "Галактика"10:05Доктор Хто11:00Доктор Хто11:50Поза часом12:35Поза часом13:20Район № 915:10Доктор Хто16:00Доктор Хто16:50Поза часом17:35Поза часом18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:50Доктор Хто21:40Агенти "Щ. И.Т".22:25Агенти "Щ. И.Т".23:10Нація Z23:55Зоряний крейсер "Галактика"02:55Агенти "Щ. И.Т".03:40Район № 905:30Голлівуд за кадром
03:00Х/ф "Біжи, Лоло, біжи"04:30Х/ф "Круті віражі"06:05Х/ф "Збройовий барон"08:00Х/ф "Дедпул"09:45Х/ф "13-й воїн"11:20Х/ф "Кейт і Лео"13:15Х/ф "Мисливці за привидами"14:55Х/ф "Мисливці за привидами 2"16:35Х/ф "Армагеддон"19:00Х/ф "Код да Вінчі"21:15Х/ф "Залишся"22:50Х/ф "Підозрілі особи"
06:00Голлівуд за кадром06:30Залишитися в живих07:15Агент Картер08:00Агент Картер08:45Зоряний крейсер "Галактика"09:30Зоряний крейсер "Галактика"10:15Доктор Хто11:05Доктор Хто11:55Агент Картер12:40Агент Картер13:25Джуманджі15:10Доктор Хто16:00Доктор Хто16:50Агент Картер17:35Агент Картер18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:50Доктор Хто21:40Агенти "Щ. И.Т".22:25Агенти "Щ. И.Т".23:10Нація Z03:05Агенти "Щ. И.Т".03:50Джуманджі05:30Голлівуд за кадром
04:45Х/ф "Прикинься моєю дружиною"06:35Х/ф "Краса по-американськи"08:30Х/ф "Згадати все"10:20Х/ф "Останній кіногерой"12:20Х/ф "Залишся"13:55Х/ф "Гарячі голови"15:15Х/ф "Гарячі голови 2"16:40Х/ф "Код да Вінчі"19:00Х/ф "Вбивство в Східному експресі"20:45Х/ф "Нічого хорошого в готелі22:55Х/ф "Чоловічий стриптиз"
06:00Залишитися в живих06:45Агент Картер07:30Агент Картер08:15Зоряний крейсер "Галактика"09:05Зоряний крейсер "Галактика"09:50Доктор Хто10:55Доктор Хто11:50Агент Картер12:35Агент Картер13:20Робот і Френк14:50Доктор Хто15:55Доктор Хто16:50Агент Картер17:35Агент Картер18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:50Доктор Хто21:40Агенти "Щ. И.Т".22:25Агенти "Щ. И.Т".23:10Нація Z03:15Агенти "Щ. И.Т".04:00Робот і Френк05:30Голлівуд за кадром
04:05Х/ф "Гарячі голови"05:35Х/ф "Хроніка"06:55Х/ф "Екіпаж"09:10Х/ф "Великий зрівнювач"11:15Х/ф "Великий зрівнювач 2"13:10Х/ф "Вбивство в Східному експресі"14:55Х/ф "Прибуття"16:45Х/ф "Безодня"19:00Х/ф "Хрещений батько"21:45Х/ф "Війна подружжя Роуз"23:40Х/ф "Гри розуму"
06:00Голлівуд за кадром06:30Залишитися в живих07:15Флеш08:00Флеш08:45Зоряний крейсер "Галактика"09:30Зоряний крейсер "Галактика"10:15Доктор Хто11:00Доктор Хто11:50Флеш12:35Флеш13:20Горець 2: Пожвавлення15:10Доктор Хто16:00Доктор Хто16:50Флеш17:35Флеш18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто21:05Доктор Хто. Двічі в часі22:10Мотель Бейтс22:55Мотель Бейтс23:40Нація Z02:40Мотель Бейтс03:25Мотель Бейтс04:10Горець 2: Пожвавлення
04:00Х/ф "Хроніка"05:20Х/ф "Чоловічий стриптиз"06:50Х/ф "Війна подружжя Роуз"08:45Х/ф "Лемоні Снікет: 33 нещастя"10:25Х/ф "Дюплекс"11:50Х/ф "Помінятися місцями"13:45Х/ф "Знайомство з батьками"15:30Х/ф "Знайомство з Факерами"17:25Х/ф "Знайомство з Факерами 2"19:00Х/ф "Міцний горішок"21:05Х/ф "Міцний горішок 2"23:00Х/ф "Серед акул"
06:00Залишитися в живих06:45Флеш07:30Флеш08:15Зоряний крейсер "Галактика"09:05Зоряний крейсер "Галактика"09:55Доктор Хто10:50Доктор Хто11:40Флеш12:25Флеш13:10Примарний гонщик15:00Доктор Хто15:55Доктор Хто16:50Флеш17:35Флеш18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:55Доктор Хто21:50Мотель Бейтс22:35Мотель Бейтс23:20Нація Z02:40Мотель Бейтс03:25Мотель Бейтс04:10Примарний гонщик
03:25Х/ф "Знайомство з батьками"05:10Х/ф "Знайомство з Факерами"07:05Х/ф "Знайомство з Факерами 2"08:40Х/ф "Міцний горішок"10:45Х/ф "Міцний горішок 2"12:40Х/ф "Міцний горішок 3: Відплата"14:40Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"16:30Х/ф "Лікар: учень Авіценни"19:00Х/ф "Роккі"20:55Х/ф "Роккі 2"22:45Х/ф "Серед акул"
06:00Флеш06:45Флеш07:30Зоряний крейсер "Галактика"08:15Зоряний крейсер "Галактика"09:05Доктор Хто10:00Доктор Хто10:55Флеш11:40Флеш12:25201215:00Доктор Хто15:55Доктор Хто16:50Олексій Райдер17:35Олексій Райдер18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:55Доктор Хто21:50Мотель Бейтс22:35Мотель Бейтс23:20Нація Z02:40Мотель Бейтс03:252012
02:40Х/ф "Роккі 2"04:30Х/ф "Роккі 3"06:05Х/ф "Роккі 4"07:35Х/ф "Форрест Гамп"09:50Х/ф "Погані хлопці назавжди"11:45Х/ф "Старий з пістолетом"13:15Х/ф "Джентльмени"15:00Х/ф "Конан-варвар"17:05Х/ф "Пляж"19:00Х/ф "Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега"20:50Х/ф "Пропозиція"22:35Х/ф "Дівчина, яка застрягла в павутині"
06:00Залишитися в живих06:45Таємниці Хейвена07:30Таємниці Хейвена08:15Зоряний крейсер "Галактика"09:00Зоряний крейсер "Галактика"09:45Джессіка Джонс10:40Джессіка Джонс11:35Таємниці Хейвена12:20Таємниці Хейвена13:05Прибуття15:00Джессіка Джонс15:55Джессіка Джонс16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Джессіка Джонс20:55Джессіка Джонс21:50Мотель Бейтс22:35Мотель Бейтс23:20Нація Z03:20Мотель Бейтс04:05Прибуття
03:55Х/ф "Принцеса Лебідь"05:10Х/ф "Затура"06:50Х/ф "Старий з пістолетом"08:15Х/ф "Хранитель часу"10:15Х/ф "Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега"12:05Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"13:55Х/ф "Обитель проклятих"15:45Х/ф "Телефонна будка"17:00Х/ф "Король Артур"19:00Х/ф "Один удома"20:35Х/ф "Ілюзія обману"22:20Х/ф "Ілюзія обману 2"
06:00Голлівуд за кадром06:30Залишитися в живих07:15Таємниці Хейвена08:00Таємниці Хейвена08:45Зоряний крейсер "Галактика"09:35Зоряний крейсер "Галактика"10:25Амнезія11:15Амнезія12:05Таємниці Хейвена12:50Таємниці Хейвена13:35Темна вежа15:10Амнезія16:00Амнезія16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Амнезія20:50Амнезія21:40Мотель Бейтс22:30Мотель Бейтс23:20Нація Z03:15Мотель Бейтс04:00Темна вежа05:30Голлівуд за кадром
05:15Х/ф "Ілюзія обману"07:05Х/ф "Ілюзія обману 2"09:05Х/ф "Телефонна будка"10:15Х/ф "Готель Мумбаи: Протистояння"12:10Х/ф "Початковий код"13:35Х/ф "Олександр"16:25Х/ф "Патріот"19:00Х/ф "Логан"21:05Х/ф "Сурогати"22:30Х/ф "Микита"
06:00Залишитися в живих06:45Таємниці Хейвена07:30Таємниці Хейвена08:15Зоряний крейсер "Галактика"09:05Зоряний крейсер "Галактика"09:55Амнезія10:45Амнезія11:35Таємниці Хейвена12:20Таємниці Хейвена13:10Зоряні ворота15:10Амнезія16:00Амнезія16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Амнезія20:50Амнезія21:4012 мавп22:2512 мавп23:10Нація Z03:1512 мавп04:00Зоряні ворота
03:20"Початковий код"04:45"Привид"06:45"Вища ліга"08:20"Дамбо"10:00"Логан"12:10"Ларго Винч : Початок"13:50"Дістати ножі"15:55"Титанік"19:00"Трансформери"21:10"Трансформери: Помста полеглих"23:30"За всяку ціну"
06:00Голлівуд за кадром06:25Горизонт07:20Таємниці Хейвена08:05Таємниці Хейвена08:50Зоряний крейсер "Галактика"09:35Зоряний крейсер "Галактика"10:25Амнезія11:10Амнезія12:00Таємниці Хейвена12:45Таємниці Хейвена13:30Пошук15:10Амнезія16:00Амнезія16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:50Доктор Хто21:4012 мавп22:2512 мавп23:10Нація Z03:1012 мавп03:55Пошук05:35Голлівуд за кадром
04:15Х/ф "Термінатор 2: Судний день"06:40Х/ф "Термінатор: Темні долі"08:40Х/ф "Трансформери"10:55Х/ф "Трансформери: Помста полеглих"13:15Х/ф "Готель "Гранд Будапешт"14:50Х/ф "Термінатор"16:30Х/ф "Термінатор 2: Судний день"19:00Х/ф "Одного разу ... в Голлівуді"21:35Х/ф "Соціальна мережа"23:30Х/ф "Розумник Вілл Хантінг"
06:00Голлівуд за кадром06:25Горизонт07:20Таємниці Хейвена08:05Таємниці Хейвена08:50Зоряний крейсер "Галактика"09:35Зоряний крейсер "Галактика"10:25Доктор Хто11:10Доктор Хто12:00Таємниці Хейвена12:45Таємниці Хейвена13:30Еволюція15:10Доктор Хто16:00Доктор Хто16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:50Доктор Хто21:4012 мавп22:2512 мавп23:10Американські боги02:5012 мавп03:3512 мавп04:20Еволюція
03:55Х/ф "Афера по-американськи"06:05Х/ф "Людина в залізній масці"08:10Х/ф "Одного разу ... в Голлівуді"10:50Х/ф "13-й воїн"12:25Х/ф "Ізгой"14:40Х/ф "Життя інших"16:50Х/ф "Історія лицаря"19:00Х/ф "Дедпул"20:40Х/ф "Дедпул 2"22:30Х/ф "Підозрілі особи"
06:00Астронавти. Найскладніша робота у всесвіті.06:55Таємниці Хейвена07:40Таємниці Хейвена08:25Зоряний крейсер "Галактика"09:15Зоряний крейсер "Галактика"10:05Доктор Хто10:55Доктор Хто11:45Таємниці Хейвена12:30Таємниці Хейвена13:20Мисливці за привидами15:10Доктор Хто16:00Доктор Хто16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:50Доктор Хто21:4012 мавп22:3012 мавп23:20Проповідник02:4012 мавп03:2512 мавп04:10Мисливці за привидами
03:20Х/ф "Ізгой"05:35Х/ф "Армагеддон"08:00Х/ф "Годзілла"10:10Х/ф "Нова ера Z"11:55Х/ф "Дика орхідея"13:45Х/ф "Армагеддон"16:10Х/ф "Перл-Харбор"19:00Х/ф "Великий зрівнювач"21:05Х/ф "Великий зрівнювач 2"23:00Х/ф "Хроніка"
06:00Голлівуд за кадром06:25Таємниці людського тіла07:20Таємниці Хейвена08:05Таємниці Хейвена08:50Зоряний крейсер "Галактика"09:35Зоряний крейсер "Галактика"10:20Доктор Хто11:10Доктор Хто12:00Таємниці Хейвена12:45Таємниці Хейвена13:30Затура: Космічна пригода15:10Доктор Хто16:00Доктор Хто16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:50Доктор Хто21:4012 мавп22:2512 мавп23:10Проповідник03:1012 мавп03:55Затура: Космічна пригода05:35Голлівуд за кадром
04:25Х/ф "Пальми в снігу"06:55Х/ф що "Вижив"09:20Х/ф "Великий зрівнювач"11:25Х/ф "Великий зрівнювач 2"13:20Х/ф "Помста"15:20Х/ф "Лють"17:25Х/ф "Під водою"19:00Х/ф "Готель "Мэриголд"20:55Х/ф "Готель "Мэриголд"22:50Х/ф "Джекі Браун"
06:00Голлівуд за кадром06:25Експедиція Нова земля07:15Таємниці Хейвена08:00Таємниці Хейвена08:45Зоряний крейсер "Галактика"09:35Зоряний крейсер "Галактика"10:25Доктор Хто11:15Доктор Хто12:05Таємниці Хейвена12:50Таємниці Хейвена13:35Темна вежа15:10Доктор Хто16:00Доктор Хто16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:50Доктор Хто21:45Агенти "Щ. И.Т".22:30Агенти "Щ. И.Т".23:15Проповідник03:15Агенти "Щ. И.Т".04:00Темна вежа05:35Голлівуд за кадром
03:40Х/ф "Біжи, Лоло, біжи"05:00Х/ф "невірна"06:55Х/ф "Французький транзит"09:05Х/ф "Нічого хорошого в готелі "Эль Рояль"11:20Х/ф "Парламентер"13:35Х/ф "Вбивство в Східному експресі"15:20Х/ф "Людина-мураха"17:10Х/ф "Повітряна в'язниця"19:00Х/ф "Хрещений батько"21:45Х/ф "Термінал"23:45Х/ф "Джері Магуайер"
06:00Горизонт06:55Стріла07:40Стріла08:25Зоряний крейсер "Галактика"09:15Зоряний крейсер "Галактика"10:05Доктор Хто10:55Доктор Хто11:50Стріла12:35Стріла13:20Елізіум: Рай не на Землі15:10Доктор Хто16:00Доктор Хто16:50Стріла17:35Стріла18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:50Доктор Хто21:45Агенти "Щ. И.Т".22:30Агенти "Щ. И.Т".23:15Проповідник 1803:20Агенти "Щ. И.Т".04:10Елізіум: Рай не на Землі

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua