КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы

Телепрограмма на понедельник

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
26 октября 
Вт
27 октября 
Ср
28 октября 
Чт
29 октября 
Пт
30 октября 
Сб
31 октября 
Вс
01 ноября 

Программа телепередач на текущее время

12:00Х/ф "Вертикальна межа"13:55Х/ф "Варти галактики"15:50Х/ф "Варти Галактики. Частина 2"18:00Х/ф "Доріан Грей"19:45Х/ф "Пірати Карибського моря : прокляття чорної перлини"21:55Х/ф "Останній кіногерой"12:40Х/ф "Постріл в порожнечу"14:35Х/ф "Дев'ять ярдів"16:10Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"18:00Х/ф "Нова Людина-павук"20:10Х/ф "Хрещений батько"22:55Х/ф "Ема"10:50Х/ф "Нова Людина-павук"13:00Х/ф "Нова Людина-павук: Висока напруга"15:10Х/ф "Перл-Харбор"18:00Х/ф "Білявка в законі"19:30Х/ф "Білявка в законі 2"21:00Х/ф "Нерозумні"22:30Х/ф "Законослухняний громадянин"10:55Х/ф "Влада страху"12:50Х/ф "Ворон"14:25Х/ф "Крикуни"16:05Х/ф "Т2 Трейнспоттинг"18:00Х/ф "Трансформери"20:10Х/ф "Трансформери: Помста полеглих"22:30Х/ф "Секс по дружбі"12:55Х/ф "Сповідь невидимки"14:35Х/ф "В облозі"16:15Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"18:00Х/ф "Той, що біжить по лезу - 2049"20:30Х/ф "Нічого собі поїздочка"22:05Х/ф "13-й воїн"23:40Х/ф "У владі стихії"12:40Х/ф "Джек Ричер 2 : Ніколи не повертайся"14:30Х/ф "Люди в чорному"16:00Х/ф "Люди в чорному 2"17:20Х/ф "Люди в чорному 3"19:00Х/ф "Термінал"21:00Х/ф "Зоряні війни: Епізод 6 - Повернення Джедая"23:05Х/ф "Війна світів"11:10Х/ф "Засліплений бажаннями"12:45Х/ф "Малена"14:10Х/ф "Марія-Антуанета"16:05Х/ф "Життя прекрасне"18:00Х/ф "Турист"19:35Х/ф "Точка обстрілу"21:00Х/ф "Філадельфія"22:55Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"11:10Х/ф "Двоє: Я і моя тінь"12:45Х/ф "Пережити Різдво"14:10Х/ф "Точка обстрілу"15:35Х/ф "Армагеддон"18:00Х/ф "Розум і почуття"20:10Х/ф "Чотири пера"22:15Х/ф "Краса по-американськи"10:45Х/ф "Кімната страху"12:35Х/ф "Повітряна в'язниця"14:20Х/ф "Траса 60"16:15Х/ф "Невидимка"18:00Х/ф "Одного разу в Америці"21:35Х/ф "Не дихай"23:00Х/ф "Чотири пера"11:25Х/ф "Погані хлопці 2"13:45Х/ф "Кримінальне чтиво"16:10Х/ф "Пограбування по-італійськи"18:00Х/ф "Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега"19:50Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"21:40Х/ф "Вільні люди округу Джонс"12:25Х/ф "Усі гроші світу"14:30Х/ф "Самовілля"16:10Х/ф "Згадати все"18:00Х/ф "Лють"20:05Х/ф "Взвод"22:00Х/ф "Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега"23:50Х/ф "Мюнхен"11:35Х/ф "Код да Вінчі"13:55Х/ф "Янголи та Демони"16:00Х/ф "Інферно"18:00Х/ф "Місія: нездійснима"19:45Х/ф "Місія: нездійснима 2"21:40Х/ф "Вертикальна межа"23:40Х/ф "Тюряга"10:50Х/ф "Вертикальна межа"12:50Х/ф "Знайомство з батьками"14:30Х/ф "Знайомство з Факерами"16:25Х/ф "Знайомство з Факерами 2"18:00Х/ф "Люди в чорному"19:30Х/ф "Люди в чорному 2"20:50Х/ф "Люди в чорному 3"22:25Х/ф "Прибуття"11:50Х/ф "Екіпаж"14:00Х/ф "Джек Ричер"16:05Х/ф "Джек Ричер 2 : Ніколи не повертайся"18:00Х/ф "Перший лицар"20:10Х/ф "Патріот"22:45Х/ф "Брати Грімм"11:35Х/ф "Небезпечна гра Слоун"13:45Х/ф "Перший лицар"15:45Х/ф "Їж, молися, люби"18:00Х/ф "Ерін Брокович"20:05Х/ф "Ізгой"22:20Х/ф "Шоу Трумана"23:55Х/ф "Борг/Макінрой"12:00Х/ф "Тренер"14:05Х/ф "Мисливець за головами"15:50Х/ф "Зоряні війни: Епізод 1 - Прихована загроза"18:00Х/ф "Зоряні війни: Епізод 2 - Атака клонів"20:10Х/ф "Людина-мураха і Оса"22:00Х/ф "Мисливці за привидами"23:50Х/ф "Залишся зі мною"11:30Х/ф "Зоряні війни: Пробудження сили"13:35Х/ф "Летіть додому"15:15Х/ф "Огидлива вісімка"18:00Х/ф "Той, що біжить по лезу 2049"20:30Х/ф "Зоряні війни: Епізод 1 - Прихована загроза"22:35Х/ф "Зоряні війни: Епізод 2 - Атака клонів"12:15Х/ф "Нічого собі поїздочка"13:45Х/ф "Дракула"15:45Х/ф "місяць 2112"17:25Х/ф "Живе"19:00Х/ф "Голий пістолет"20:20Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"21:40Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"22:55Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"11:10Х/ф "Англійський пацієнт"13:45Х/ф "Помінятися місцями"15:35Х/ф "Вища ліга"17:20Х/ф "Вища ліга 2"19:00Х/ф "Швидкий і мертвий"20:45Х/ф "Старим тут не місце"22:40Х/ф "Пробудження"11:15Х/ф "Кімната страху"13:00Х/ф "Швидкий і мертвий"14:50Х/ф "Лікар: учень Авіценни"17:15Х/ф "Несплячі в Сієтлі"19:00Х/ф "Вовк"21:00Х/ф "Ласкаво просимо в Zомбіленд"22:20Х/ф "Не дихай"23:45Х/ф "Жива сталь"11:45Х/ф "Скелелаз"13:30Х/ф "Хлопчик в смугастій піжамі"15:00Х/ф "Красуня"16:55Х/ф "Чого хочуть жінки?"19:00Х/ф "Пропозиція"20:40Х/ф "Пірати Карибського моря : прокляття чорної перлини"22:50Х/ф "Прислуга"11:00Х/ф "Термінатор 3: Повстання машин"12:40Х/ф "Термінатор: Та прийде рятівник"14:25Х/ф "Пірати Карибського моря : прокляття чорної перлини"16:40Х/ф "Пірати Карибського моря : скриня мерця"19:00Х/ф "Крик"20:45Х/ф "Крик 2"22:35Х/ф "Крик 3"12:00Х/ф "Таксі 4"13:25Х/ф "Крик"15:10Х/ф "Крик 2"17:05Х/ф "Крик 3"19:00Х/ф "Крізь сніг"20:55Х/ф "Леон"23:05Х/ф "Бронкская історія"10:45Х/ф "Дежавю"12:40Х/ф "Хмарний атлас"15:20Х/ф "Святі з Бундока"17:05Х/ф "Бронкская історія"19:00Х/ф "Ларго Винч : Початок"20:40Х/ф "Місія нездійсненна: Наслідки"23:00Х/ф "Одержимість"11:45Х/ф "Інший світ II : Еволюція"13:25Х/ф "Дикі штучки"15:05Х/ф "Мережа"16:55Х/ф "Термінал"19:00Х/ф "Врятувати рядового Райана"21:35Х/ф "Червоні вогні"23:25Х/ф "Таємниця 7 сестер"11:35Х/ф "Ерін Брокович"13:40Х/ф "Білявка в законі"15:15Х/ф "Білявка в законі 2"16:45Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"19:00Х/ф "Джек Ричер"21:00Х/ф "Джек Ричер 2 : Ніколи не повертайся"22:55Х/ф клуб "Далласа покупців"12:10Х/ф "Екіпаж"14:20Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"16:10Х/ф "Ейс Вентура: Розшук домашніх тварин"17:30Х/ф "Ейс Вентура 2: Коли зве природа"19:00Х/ф "В облозі"20:35Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"22:10Х/ф "Поліцейська історія"23:50Х/ф "Джек Річер"12:00Х/ф "Останній з могікан"13:45Х/ф "Малефисента"15:15Х/ф "Чим зайнятися мерцеві в Денвері"17:05Х/ф "Співучасник"19:00Х/ф "Чорна Пантера"21:05Х/ф "Подолання"22:45Х/ф "Патріот"11:35Х/ф "Вбити Білла. Частина 2"13:45Х/ф "Швидкий і мертвий"15:30Х/ф "Панів "Бридкий койот"17:05Х/ф "Чотири весілля і одні похорони"19:00Х/ф "Одного разу в Америці"22:35Х/ф "Хороший, поганий, довбанутий"11:25Х/ф "Посвідка на проживання"13:10Х/ф "Своя людина"15:40Х/ф "місяць 2112"17:10Х/ф "Пасажири"19:00Х/ф "Людина-павук"20:50Х/ф "Повітряна в'язниця"22:40Х/ф "Одного разу в Америці"11:15Х/ф "Повітряна в'язниця"13:05Х/ф "Помінятися місцями"15:00Х/ф "Голий пістолет"16:20Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"17:40Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"19:00Х/ф "Пірати Карибського моря : прокляття чорної перлини"21:10Х/ф "Старим тут не місце"23:05Х/ф "Петля часу"11:40Х/ф "Петля часу"13:30Х/ф "Пірати Карибського моря : прокляття чорної перлини"15:45Х/ф "Без вади"17:30Х/ф "Хлопчик в смугастій піжамі"19:00Х/ф "Людина-мураха"20:50Х/ф "Капітан Філіпс"22:55Х/ф "Пірати Карибського моря : прокляття чорної перлини"11:10Х/ф "Сім'янин"13:10Х/ф "Капітан Філіпс"15:15Х/ф "Людина-мураха"17:05Х/ф "Людина-мураха і Оса"19:00Х/ф "Готель Мумбаи: Протистояння"20:50Х/ф "Основний інстинкт"22:55Х/ф "У владі стихії"12:25Х/ф "Вовк з уолл-стрітом"15:15Х/ф "Законослухняний громадянин"16:55Х/ф "П'ятий елемент"19:00Х/ф "Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега"20:50Х/ф "Перший лицар"22:55Х/ф "13-й район"12:05Х/ф "Обладунки Бога"13:30Х/ф "Обладунки Бога : Операція Яструб"15:15Х/ф "Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега"17:05Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"19:00Х/ф "Хрещений батько"21:45Х/ф "найп'яніший округ у світі"23:35Х/ф "Афера по-американськи"12:15Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"14:25Х/ф "Армагеддон"16:50Х/ф "Варти Галактики. Частина 2"19:00Х/ф "Таксі"20:25Х/ф "Таксі 2"21:45Х/ф "Шопоголік"23:25Х/ф "Хрещений батько"10:45Х/ф "Таксі 3"12:10Х/ф "Таксі 4"13:35Х/ф "Підозрілі особи"15:15Х/ф "Траса 60"17:10Х/ф "Мережа"19:00Х/ф "Джек Річер"21:00Х/ф "Парламентер"23:15Х/ф "Бруд"10:45Х/ф "Ізгой"13:00Х/ф "Джек Річер"15:05Х/ф "Джек Річер 2 : Ніколи не повертайся"16:55Х/ф "Термінал"19:00Х/ф "Збройовий барон"20:55Х/ф "Ларго Винч : Початок"22:35Х/ф "Місто Бога"11:05Х/ф "Форрест Гамп"13:20Х/ф "Ларго Винч : Початок"15:00Х/ф "Зелена книга"17:00Х/ф "Король Артур"19:00Х/ф "Джон Вік 3"21:00Х/ф "Іноземець"22:45Х/ф "Чим зайнятися мерцеві в Денвері"11:50Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"13:25Х/ф "Обитель проклятих"15:15Х/ф "Нова різдвяна казка"16:50Х/ф "Гри розуму"19:00Х/ф "Залізна людина"20:55Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"22:45Х/ф "Французький транзит"11:55Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"13:45Х/ф "Малюк на драйві"15:30Х/ф "місяць 2112"17:05Х/ф "Ріддік"19:00Х/ф "Люди в чорному"20:30Х/ф "Помінятися місцями"22:20Х/ф "Залізна людина"11:55Х/ф "невразливий"13:35Х/ф "Помінятися місцями"15:25Х/ф "Астерікс і Обеликс проти Цезаря"17:10Х/ф "Астерікс і Обеликс : місія Клеопатра"19:00Х/ф "Голий пістолет"20:20Х/ф "Шулера"22:15Х/ф "Мюнхен"11:35Х/ф "Співучасник"13:30Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"14:55Х/ф "Кримінальне чтиво"17:25Х/ф "Чотири кімнати"19:00Х/ф "Я, робот"20:55Х/ф "Природжені вбивці"22:45Х/ф "Своя людина"11:25Х/ф "Примара"13:30Х/ф "Курськ"15:20Х/ф "Французький поцілунок"17:00Х/ф "Красуня"19:00Х/ф "Месники"21:10Х/ф "Апокаліпсис"23:20Х/ф "Я, робот"11:00Х/ф "Месники"13:15Х/ф "Месники: Ера Альтрона"15:25Х/ф "Невигубний шпигун"16:45Х/ф "Чорний яструб"19:00Х/ф "Термінатор"20:40Х/ф "Термінатор: Та прийде рятівник"22:25Х/ф "Крик"11:35Х/ф "Термінатор: Та прийде рятівник"13:20Х/ф "Чикаго"15:05Х/ф "Апокаліпсис"17:15Х/ф "Знайомство з батьками"19:00Х/ф "Готель20:40Х/ф "Двадцять одно"22:40Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!