КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы

Телепрограмма на понедельник

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
03 мая 
Вт
04 мая 
Ср
05 мая 
Чт
06 мая 
Пт
07 мая 
Сб
08 мая 
Вс
09 мая 

Программа телепередач на текущее время

20:45Т/с "Кухня"21:10Т/с "Кухня"21:45Т/с "Папік"22:20Т/с "Папік"
21:00Т/с "Пристрасті по Зінаїді"
21:00Т/с "Кохання. Побічний ефект"
21:00Т/с "Спадкоємці" 2019
21:25Т/с "Пес"
22:00Т/с "Міст" 201123:45Т/с "Міст" 2011
22:00Т/с "Королі палат"23:00Т/с "Як уникнути покарання за вбивство 3"
21:35Т/с "CSI: Місце злочину-2"23:10Т/с "CSI: Місце злочину-2"
20:30Т/с "Морська поліція. Полювання на вбивць"
21:00Т/с "Суто англійські вбивства"
21:00Т/с "Доктор Блэйк"23:00Т/с "Татові дочки"
21:35Т/с "CSI: Місце преступления-2"23:10Т/с "CSI: Місце преступления-2"
22:00Т/с "Візерунки долі"22:50Т/с "Я кажу так"
21:00Т/с "Розслідування Мердока"
22:35Т/с "Самара"
22:00Т/с "Татові дочки"
21:35Т/с "Мердок" 79с.22:25Т/с "Галерея "VELVET" 11 с
21:25Т/с "Людмила Гурченко"
21:00Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"
23:00Т/с "1943"
23:00Т/с "Голос свободи"
21:10Т/с "Доктор Блейк"23:25Т/с "Татусеві дочки"
21:00Т/с "Мислити як злочинець"21:50Т/с "СиЭсАй: Нью-Йорк"22:40Т/с "СиЭсАй: Нью-Йорк"
21:10Т/с "Обдури мене"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
20:30Т/с "Прокурори"21:15Т/с "Прокурори"22:00Т/с "Нюхач 3"22:50Т/с "Нюхач 3"23:45Т/с "Секунда до…"
21:00Т/с "Могутні рейнджери: Звероморферы"
20:50Т/с "Втеча"21:35Т/с "Ізгой"22:20Т/с "Майянці"23:10Т/с "Обдаровані"23:55Т/с "Мислити як злочинець: за кордоном"
20:35Т/с "Касл"21:15Т/с "Анатомія пристрасті"22:00Т/с "Чикаго у вогні"22:40Т/с "Святий Майк"23:30Т/с "Святий Майк"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 16 с. "Вторгнення Карапуза"20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 1 сезон, 7 с. "Поле мозку".21:10Т/с "Під одним дахом", 1 сезон, 6 с. "Безодежная ситуація".21:30Т/с "Ай-Карлі", 1 сезон, 18 с. "Не можу не сказати".22:15Т/с "Школа Року", 1 сезон, 1 с. "Зберемося!".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 1 с. "Історія триває".
22:50Т/с Кримінальна Австралія 9 с.
20:30Т/с "Світ очима сімейства Кепських"
20:45Т/с "Кухня"21:10Т/с "Кухня"21:45Т/с "Папік"22:15Т/с "Папік"
21:00Т/с "По різних берегах"
21:00Т/с "Я все тобі доведу"23:45Т/с "Я все тобі доведу"
21:00Т/с "Спадкоємці" 2019
21:25Т/с "Пес"
21:10Т/с "Міст" 201123:45Т/с "Хейвен"
22:00Т/с "Королі палат"
21:35Т/с "CSI: Місце злочину-2"23:10Т/с "CSI: Місце злочину-2"
20:30Т/с "Морська поліція. Полювання на вбивць"
21:00Т/с "Суто англійські вбивства"
21:00Т/с "Доктор Блэйк"23:00Т/с "Татові дочки"
21:35Т/с "CSI: Місце преступления-2"23:10Т/с "CSI: Місце преступления-2"
22:00Т/с "Візерунки долі"22:50Т/с "Я кажу так"
21:00Т/с "Розслідування Мердока"
22:00Т/с "Татові дочки"
21:35Т/с "Мердок"22:25Т/с "Галерея "VELVET"
21:50Т/с "Людмила Гурченко"
21:00Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"
20:20Т/с "Напарники"23:00Т/с "Напарники"
23:00Т/с "Голос свободи"
21:10Т/с "Доктор Блейк"23:25Т/с "Татусеві дочки"
21:00Т/с "Мислити як злочинець"21:50Т/с "СиЭсАй: Нью-Йорк"22:40Т/с "СиЭсАй: Нью-Йорк"
21:10Т/с "Обдури мене"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
20:30Т/с "Винищувачі"21:15Т/с "Винищувачі"22:00Т/с "Син батька народів"22:55Т/с "Син батька народів"23:45Т/с "Північний вітер"
21:00Т/с "Могутні рейнджери: Звероморферы"
20:50Т/с "Втеча"21:30Т/с "Ізгой"22:20Т/с "Майянці"23:15Т/с "Обдаровані"23:55Т/с "Мислити як злочинець"
20:35Т/с "Касл"21:20Т/с "Анатомія пристрасті"22:00Т/с "Чикаго у вогні"22:45Т/с "Святий Майк"23:30Т/с "Святий Майк"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 4 с. "Генрі і Зяблики".20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 1 сезон, 14 с. "Справи сімейні&q21:10Т/с "Під одним дахом", 1 сезон, 11 с. "Супер Иви".21:30Т/с "Ай-Карлі", 1 сезон, 23 с. "Я битимуся".22:15Т/с "Школа Року", 1 сезон, 6 с. "Група без імені".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 18 с. "Бичача віспа".
20:45Т/с "Кухня"21:10Т/с "Кухня"21:45Т/с "Відморожений"22:10Т/с "Відморожений"22:45Т/с "Відморожений"23:10Т/с "Відморожений"
21:00Т/с "По різних берегах"
21:00Т/с "Я все тобі доведу"23:45Т/с "Я все тобі доведу"
21:00Т/с "Інше життя Анни"
21:20Т/с "Пес"
21:20Т/с "Хейвен"23:45Т/с "Хейвен"
22:00Т/с "Королі палат"
21:35Т/с "CSI: Місце злочину-3"23:15Т/с "CSI: Місце злочину-3"
23:30Т/с "Орвілл"
21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"
21:00Т/с "Доктор Блэйк"23:00Т/с "Татові дочки"
21:35Т/с "CSI: Місце преступления-3"23:15Т/с "CSI: Місце преступления-3"
22:00Т/с "Візерунки долі"22:50Т/с "Я кажу так"
21:00Т/с "Розслідування Мердока" с.41,42
22:20Т/с "Особисте життя доктора Селіванової"
22:00Т/с "Татові дочки"
21:35Т/с "Мердок" 89с.22:25Т/с "Галерея "VELVET" 21 с
21:25Т/с "Людмила Гурченко"
21:00Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"
20:20Т/с "Напарники"23:00Т/с "Напарники"
21:00Т/с "Візит до Мінотавра"
23:00Т/с "Голос свободи"
21:10Т/с "Доктор Блейк"23:25Т/с "Татусеві дочки"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"21:50Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"22:40Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
21:10Т/с "Обдури мене"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
20:30Т/с "Винищувачі"21:15Т/с "Винищувачі"22:00Т/с "Майор і магія"22:50Т/с "Майор і магія"23:40Т/с "Нічні ластівки"
20:50Т/с "Втеча"21:35Т/с "Майянці"22:25Т/с "Мислити як злочинець"23:05Т/с "Обдаровані"23:50Т/с "Мислити як злочинець"
20:40Т/с "Касл"21:25Т/с "Анатомія пристрасті"22:05Т/с "Чикаго у вогні"22:50Т/с "Святий Майк"23:40Т/с "Святий Майк"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 3 с. "День народження Генрі&quo20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 1 сезон, 19 с. "Візит до лікаря&21:10Т/с "Під одним дахом", 1 сезон, 16 с. "День Кузенів".21:30Т/с "Ай-Карлі", 1 сезон, 3 с. "Хочу більше глядачів".22:15Т/с "Школа Року", 1 сезон, 11 з".(Дуже-дуже) старий добрий рок-н-23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 12 с. "Космічне вторгнення - ча
20:30Т/с "Світ очима сімейства Кепських".
20:45Т/с "Кухня"21:10Т/с "Кухня"21:50Т/с "Кухня"22:15Т/с "Кухня"
21:00Т/с "По різних берегах"
21:55Т/с "Список бажань"23:45Т/с "Список бажань"
21:00Т/с "Біля причалу"23:30Т/с "Біля причалу"
21:25Т/с "Пес"
21:20Т/с "Хейвен"23:45Т/с "Хейвен"
21:35Т/с "CSI: Місце злочину-3"23:40Т/с "CSI: Місце злочину-3"
23:30Т/с "Орвіл"
20:55Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"
21:00Т/с "Доктор Блэйк"23:00Т/с "Татові дочки"
21:35Т/с "CSI: Місце преступления-3"23:40Т/с "CSI: Місце преступления-3"
22:00Т/с "Візерунки долі"22:50Т/с "Я кажу так"
21:00Т/с "Розслідування Мердока" с.50, 51
22:00Т/с "Татові дочки"
21:35Т/с "Закулісні ігри"22:25Т/с "Галерея "VELVET"
20:50Т/с "Людмила Гурченко"
21:00Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"
20:20Т/с "Перелітні пташки"
23:00Т/с "Голос свободи"
21:10Т/с "Віра"23:25Т/с "Татусеві дочки"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"21:50Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"22:40Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
21:10Т/с "Дубль два"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
20:30Т/с "Винищувачі. Останній бій"21:20Т/с "Винищувачі. Останній бій"22:15Т/с "Майор і магія"23:00Т/с "Майор і магія"23:50Т/с "Право на захист"
20:50Т/с "Втеча"21:35Т/с "Майянці"22:35Т/с "Мислити як злочинець"23:20Т/с "Обдаровані"
20:35Т/с "Чому я викрала свого боса"22:05Т/с "Чикаго у вогні"22:45Т/с "Святий Майк"23:35Т/с "Святий Майк"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 8 с. "Новий герой".20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 2 сезон, 4 с. "Самостійна Дон&qu21:10Т/с "Під одним дахом", 1 сезон, 1 с. "Переїзд".21:30Т/с "Ай-Карлі", 1 сезон, 8 с. "зустрічатимуся з Фреді".22:15Т/с "Школа Року", 2 сезон, 4 с. "Прекрасне маскування".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 10 с. "Скорочення бюджету"
20:30Т/с "Світ очима сімейства Кепських"
21:00Т/с "По різних берегах"
22:50Т/с "CSI: Місце злочину-4"23:40Т/с "CSI: Место преступления-3"
22:00Т/с "CSI: Місце преступления-3"22:50Т/с "CSI: Місце преступления-4"23:40Т/с "CSI: Місце преступления-3"
22:00Т/с "Візерунки долі"22:50Т/с "Я кажу так"
22:00Т/с "Татові дочки"
21:35Т/с "Закулісні ігри"22:25Т/с "Галерея "VELVET"
21:00Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"
23:00Т/с "Серед оливи"
21:00Т/с "Гаваї 5-0"21:50Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"22:40Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
21:10Т/с "Дубль два"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
20:20Т/с "Нюхач 2"21:10Т/с "Нюхач 2"22:15Т/с "Майор і магія"23:00Т/с "Майор і магія"23:50Т/с "Майор і магія"
20:20Т/с "Чим ми зайняті в тіні"20:40Т/с "Чим ми зайняті в тіні"21:05Т/с "Чим ми зайняті в тіні"21:30Т/с "Гра престолів"22:25Т/с "Гра престолів"23:25Т/с "Гра престолів"
20:30Т/с "Сирена"21:15Т/с "Сирена"22:00Т/с "Різдво в маленькому місті"23:25Т/с "Святий Майк"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 2 с. "Небезпека починається - ч20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 2 сезон, 9 с. "Я хочу Кендіс&quo21:10Т/с "Під одним дахом", 1 сезон, 6 с. "Безодежная ситуація".21:30Т/с "Ай-Карлі", 1 сезон, 13 с. "Мрія про танці".22:15Т/с "Школа Року", 2 сезон, 7 с. "Міграція голосу".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 4 с. "Таємне стає явним".
20:30Т/с "Світ очима сімейства Кепських"
21:00Т/с "Її чоловіки" 2019
22:25Т/с "Пізнє каяття"
21:00Т/с "Ангеліна"23:50Т/с "Громадянин Ніхто"
21:25Т/с "CSI: Місце злочину-4"23:00Т/с "CSI: Місце злочину-4"
23:30Т/с "Орвілл"
21:30Т/с "Століття Мопасана"23:00Т/с "Століття Мопасана"
21:25Т/с "CSI: Місце преступления-4"23:00Т/с "CSI: Місце преступления-4"
22:00Т/с "Візерунки долі"22:50Т/с "Я кажу так"
21:00Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"22:40Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:00Т/с "Вікінги"23:00Т/с "Вікінги"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
20:30Т/с "Ніконов і Ко"21:15Т/с "Ніконов і Ко"22:00Т/с "Котовський"22:45Т/с "Котовський"23:25Т/с "Котовський"
20:55Т/с "Переродження"21:35Т/с "Переродження"22:20Т/с "Переродження"23:05Т/с "Переродження"23:45Т/с "Переродження"
20:25Т/с "Пожежна частина 19"21:05Т/с "Святий Майк"21:55Т/с "Святий Майк"22:40Т/с "Чикаго у вогні"23:20Т/с "Сирена"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 1 с. "Смертоносна Риньята"20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 2 сезон, 16 с. "Собача радість&q21:10Т/с "Ай-Карлі", 1 сезон, 19 с. "Ми йдемо на ТБ-трансляцію".21:30Т/с "Школа Року", 3 сезон, 1 с. "Тримайся слабкіше".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 19 с. "Чоловік у будинку".
20:30Т/с "Світ очима сімейства Кепських"
21:00Т/с "Несолодка пропозиція"
22:25Т/с "Червона королева" 2015
21:00Т/с "Жіночий лікар 4"
21:25Т/с "Обмани себе"22:45Т/с "Шулер"
21:20Т/с "Хейвен"23:45Т/с "Хейвен"
23:00Т/с "Хамелеон"
21:35Т/с "CSI: Місце злочину-4"23:10Т/с "CSI: Місце злочину-4"
22:00Т/с "Швидка"23:30Т/с "Суперкопи"
21:00Т/с "Розслідування Френкі Дрейк"
22:10Т/с "Епоха честі"
21:00Т/с "Віра"
21:35Т/с "CSI: Місце преступления-4"23:10Т/с "CSI: Місце преступления-4"
22:00Т/с "Візерунки долі"22:50Т/с "Я кажу так"
21:00Т/с "Розслідування Мердока" с.64 ,65
22:40Т/с "Пригоди молодого Індіани Джонса"
21:45Т/с "Ластівчине гніздо"
22:00Т/с "Чоловік в мені"
21:00Т/с "Собаки спеціального призначення"
21:35Т/с "Закулісні ігри"
21:20Т/с "Мегрэ"
21:00Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"
23:00Т/с "Серед оливи"
21:10Т/с "Віра"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"22:40Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
21:10Т/с "Касл"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
21:20Т/с "Окуповані".
20:30Т/с "Володимірська, 15"21:20Т/с "Володимірська, 15"22:05Т/с "Небо у вогні"22:55Т/с "Небо у вогні"23:40Т/с "Смерть шпигунам"
20:50Т/с "Втеча"21:35Т/с "Майянці"22:20Т/с "Мислити як злочинець"23:00Т/с "Смертельна зброя"23:45Т/с "Мислити як злочинець"
20:25Т/с "Святий Майк"21:10Т/с "Святий Майк"21:55Т/с "Чикаго у вогні"22:40Т/с "Сирена"23:20Т/с "Пожежна частина 19"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 18 с. "Бичача віспа".20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 2 сезон, 21 с. "Портфель популяр21:10Т/с "Ай-Карлі", 1 сезон, 24 с. "Виграла побачення".21:30Т/с "Школа Року", 3 сезон, 6 с. "Щенячья любов".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 10 с. "невразливий Генрі - част
22:00Т/с Закулісні ігри 1 с.22:50Т/с Монро 1 с.
20:30Т/с "Світ очима сімейства Кепських".
23:45Т/с "Спокуса" 2017
21:00Т/с "Жіночий лікар 4"23:30Т/с "Забудь і згадай"
21:25Т/с "В полоні у перевертня"
21:20Т/с "Хейвен"23:45Т/с "Хейвен"
21:30Т/с "CSI: Місце злочину-4"23:05Т/с "CSI: Місце злочину-4"
22:00Т/с "Суперкопи"
21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"
22:15Т/с "Епоха честі"
22:30Т/с Століття Мопасана
21:00Т/с "Віра"
21:30Т/с "CSI: Місце преступления-4"23:05Т/с "CSI: Місце преступления-4"
22:00Т/с "Візерунки долі"23:00Т/с "Я кажу так"
21:00Т/с "Розслідування Мердока" с.74 ,75
22:40Т/с "Пригоди молодого Індіани Джонса"
22:25Т/с "Схід-захід"
22:00Т/с "Чоловік в мені"
21:35Т/с "Закулісні ігри"22:25Т/с "Галерея "VELVET"23:50Т/с "Таємниці старого мосту"
21:00Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"
21:10Т/с "Дільничний"23:00Т/с "Дільничний"
23:00Т/с "Серед оливи"
21:10Т/с "Віра"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"22:40Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
21:10Т/с "Касл"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
20:30Т/с "Володимірська, 15"21:20Т/с "Володимірська, 15"22:10Т/с "Шулер"23:00Т/с "Шулер"
20:50Т/с "Втеча"21:30Т/с "Міст"22:35Т/с "Мислити як злочинець"23:15Т/с "Смертельна зброя"
20:25Т/с "Кaндис Ренуар"21:15Т/с "Чикаго у вогні"21:55Т/с "Сирена"22:40Т/с "Пожежна частина № 19"23:20Т/с "Касл"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 7 с. "Стейк мрії".20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 2 сезон, 26 с. "Місія: Неделаема21:10Т/с "Ай-Карлі", 1 сезон, 4 с. "Нэвел".21:30Т/с "Школа Року", 3 сезон, 11 с. "Крутіше за усіх".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 5 с. "Злочини і солодощі".
22:00Т/с Закулісні ігри 6 с.22:50Т/с Монро 6 с.
20:30Т/с "Світ очима сімейства Кепських"
23:55Т/с "Спокуса" 2017
21:00Т/с "Жіночий лікар 4"23:30Т/с "Балерина"
21:20Т/с "Перевірка на міцність"
21:20Т/с "Хейвен"23:45Т/с "Хейвен"
21:25Т/с "CSI: Місце злочину-5"23:00Т/с "CSI: Місце злочину-5"
21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"
21:00Т/с "Віра"
21:25Т/с "CSI: Місце преступления-5"23:00Т/с "CSI: Місце преступления-5"
22:00Т/с "Візерунки долі"23:00Т/с "Я кажу так"
21:00Т/с "Розслідування Мердока" с.84 ,85
22:00Т/с "Схід-захід"
21:35Т/с "Окуповані"22:25Т/с "Галерея "VELVET"23:05Т/с "Галерея "VELVET"23:50Т/с "Таємниці старого мосту"
21:20Т/с "Розкол"
21:00Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"
20:50Т/с "Дільничний"23:00Т/с "Дільничний"
23:00Т/с "Серед оливи"
21:10Т/с "Мислити як злочинець"
21:00Т/с "Мислити як злочинець"22:40Т/с "СиЭсАй: Нью-Йорк"
21:10Т/с "Касл"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
20:30Т/с "Володимірська, 15"21:20Т/с "Володимірська, 15"22:05Т/с "Винищувачі"22:50Т/с "Винищувачі"23:35Т/с "Майор і магія"
20:50Т/с "Втеча"21:30Т/с "Міст"22:15Т/с "Мислити як злочинець"23:00Т/с "Смертельна зброя"23:45Т/с "Мислити як злочинець"
20:25Т/с "Кaндис Ренуар"21:20Т/с "Чикаго у вогні"22:00Т/с "Сирена"22:45Т/с "Пожежна частина № 19"23:30Т/с "Касл"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 18 с. "Бичача віспа".20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 3 сезон, 5 с. "Сімейний бобслей&21:10Т/с "Ай-Карлі", 1 сезон, 9 с. "Не люблю мистецтва!".21:30Т/с "Школа Року", 3 сезон, 19 с. "Я не боюся".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 17 с. "Серйозна небезпека"
22:00Т/с Закулісні ігри 11 с.22:50Т/с Монро 11 с.
20:30Т/с "Світ очима сімейства Кепських"
20:45Т/с "Найгірша подруга"21:45Т/с "Найгірша подруга"
23:50Т/с "Спокуса" 2017
21:00Т/с "Жіночий лікар 4"23:30Т/с "Друге життя Єви"
21:20Т/с "Хейвен"23:45Т/с "Хейвен"
21:30Т/с "CSI: Місце злочину-5"23:05Т/с "CSI: Місце злочину-5"
21:50Т/с "Суперкопи"
21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"
22:15Т/с "Епоха честі"
21:00Т/с "Віра"
21:30Т/с "CSI: Місце преступления-5"23:05Т/с "CSI: Місце преступления-5"
21:40Т/с "Голубка"
21:50Т/с "Візерунки долі"22:40Т/с "Я кажу так"
21:00Т/с "Розслідування Мердока" с.105 ,106
22:20Т/с "Схід-захід"
22:00Т/с "Чоловік в мені"
22:00Т/с "Пуаро" 2 с, 8 с23:00Т/с "Таємниці Борго Ларічі" (14 с)
21:00Т/с "Папік"
21:35Т/с "Окуповані"22:25Т/с "Галерея "VELVET"23:05Т/с "Галерея "VELVET"23:50Т/с "Таємниці старого мосту"
21:20Т/с "Розкол"
20:55Т/с "Гра. Реванш"23:00Т/с "Гра. Реванш"
21:10Т/с "Мислити як злочинець"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"22:40Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
21:10Т/с "Касл"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
20:35Т/с "Володимірська, 15"21:20Т/с "Володимірська, 15"22:10Т/с "Винищувачі. Останній бій"23:00Т/с "Винищувачі. Останній бій"23:55Т/с "Майор і магія"
21:00Т/с "Могутні рейнджери: Звероморферы"21:30Т/с "Мек-Х4"
20:50Т/с "Втеча"21:35Т/с "Міст"22:15Т/с "Мислити як злочинець"22:55Т/с "Ходячі мерці"23:35Т/с "Ходячі мерці"
20:25Т/с "Кaндис Ренуар"21:20Т/с "Касл"22:05Т/с "Небезпечні матусі"22:50Т/с "Небезпечні матусі"23:35Т/с "Пожежна частина № 19"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 8 с. "Година сили - частина 2&q20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 3 сезон, 11 с. "Поверніть мені м21:10Т/с "Ай-Карлі", 1 сезон, 15 с. "Втрата сайту iCarly".21:30Т/с "Школа Року", 1 сезон, 4 с. "Відео, яке повалило короля швидк23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 16 с. "Вторгнення Карапуза"
22:00Т/с Закулісні ігри 16 с.22:50Т/с Домашні вогнища 4 с.
20:30Т/с "Світ очима сімейства Кепських"
20:45Т/с "Не відпускай"21:45Т/с "Не відпускай"
23:45Т/с "Спокуса 2"
21:00Т/с "Жіночий лікар 4"23:30Т/с "Між коханням та ненавистю"
21:20Т/с "Хейвен"23:45Т/с "Хейвен"
21:30Т/с "CSI: Місце злочину-5"23:05Т/с "CSI: Місце злочину-5"
21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"
22:15Т/с "Епоха честі"
21:00Т/с "Віра"
21:30Т/с "CSI: Місце преступления-5"23:05Т/с "CSI: Місце преступления-5"
21:50Т/с "Візерунки долі"22:40Т/с "Я кажу так"
21:00Т/с "Розслідування Мердока" с.115 ,116
22:10Т/с "Схід-захід"
22:00Т/с "Чоловік в мені"
21:00Т/с "Папік"22:05Т/с "Слуга народу - 2"
21:35Т/с "Окуповані"22:25Т/с "Галерея "VELVET"23:05Т/с "Галерея "VELVET"23:50Т/с "Таємниці старого мосту"
21:20Т/с "Розкол"
21:05Т/с "Гра. Реванш"23:00Т/с "Гра. Реванш"
23:30Т/с "Непридумане життя"
21:10Т/с "Мислити як злочинець"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"22:40Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
21:10Т/с "Касл"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
20:30Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"21:20Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"22:10Т/с "Кримінолог"22:55Т/с "Кримінолог"23:45Т/с "Майор і магія"
21:00Т/с "Могутні рейнджери: Звероморферы"21:30Т/с "Мек-Х4"
20:50Т/с "Форс-мажори"21:30Т/с "Міст"22:10Т/с "Мислити як злочинець"22:50Т/с "Ходячі мерці"23:35Т/с "Ходячі мерці"
20:25Т/с "Кaндис Ренуар"21:20Т/с "Касл"22:05Т/с "Небезпечні матусі"22:50Т/с "Резидент"23:35Т/с "Анатомія пристрасті"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 18 с. "Шарики-кошмарики".20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 3 сезон, 16 с. "Харпер як учител21:10Т/с "Ай-Карлі", 1 сезон, 20 с. "Ненавиджу хлопця Сем".21:30Т/с "Школа Року", 1 сезон, 9 с. "Фреді б'ється за право на в23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 11 с. "Генрі-чудовисько".
22:00Т/с Селище янголів 3 с.22:50Т/с Домашні вогнища 9 с.
20:30Т/с "Світ очима сімейства Кепських"
20:45Т/с "Подаруй мені щастя"21:45Т/с "Подаруй мені щастя"
23:45Т/с "Спокуса 2"
22:45Т/с "Та, що бачить завтра"
21:00Т/с "Зникаючі сліди"23:30Т/с "Дорога додому" 2019
22:30Т/с "Закон і порядок"
21:25Т/с "CSI: Місце злочину-6"22:55Т/с "CSI: Місце злочину-6"
21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"
22:15Т/с "Епоха честі"
21:00Т/с "Доктор Блэйк"
21:25Т/с "CSI: Місце преступления-6"22:55Т/с "CSI: Місце преступления-6"
21:50Т/с "Візерунки долі"22:40Т/с "Я кажу так"
21:00Т/с "Розслідування Мердока" с.125 ,126
22:00Т/с "Чоловік в мені"
21:00Т/с "Паніка Вова"22:00Т/с "П'ята варта"
22:30Т/с "Гречанка"
21:00Т/с "Папік"22:00Т/с "Слуга народу - 2"
21:35Т/с "Окуповані"23:10Т/с "Таємниці старого мосту"
21:20Т/с "Розкол"
21:00Т/с "Вибивала"23:00Т/с "Вибивала"
23:30Т/с "Непридумане життя"
21:10Т/с "Мислити як злочинець"
21:00Т/с "Мислити як злочинець"22:40Т/с "СиЭсАй: Нью-Йорк"
21:10Т/с "Касл"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
20:30Т/с "Потрійний захист"21:20Т/с "Потрійний захист"22:10Т/с "Кримінолог"22:50Т/с "Кримінолог"23:35Т/с "Майор і магія"
21:00Т/с "Могутні рейнджери: Звероморферы"21:30Т/с "Мек-Х4"
20:50Т/с "Форс-мажори"21:35Т/с "Міст"22:15Т/с "Мислити як злочинець"22:55Т/с "Ходячі мерці"23:40Т/с "Ходячі мерці"
20:25Т/с "Кaндис Ренуар"21:20Т/с "Касл"22:00Т/с "Небезпечні матусі"22:45Т/с "Резидент"23:30Т/с "Анатомія пристрасті"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 10 с. "Скорочення бюджету"20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 3 сезон, 23 с. "Зацементувати сп21:10Т/с "АйКарли", 1 сезон, 25 с. "Полюбив вашу вчительку".21:30Т/с "Школа Року", 2 сезон, 2 с. "А було б непогано".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 26 с. "Справжня дівчина Джаспер
23:10Т/с Селище янголів 8 с.
20:30Т/с "Світ очима сімейства Кепських"
20:45Т/с "Родинні зв'язки 2"21:45Т/с "Родинні зв'язки 2"
23:45Т/с "Спокуса 2"
21:00Т/с "Зникаючі сліди"23:30Т/с "Заповіт принцеси"
23:40Т/с "Обмани себе"
22:30Т/с "Закон і порядок"
22:00Т/с "Кухня"
20:30Т/с "Карпатський рейнджер"21:10Т/с "CSI: Місце злочину-6"22:50Т/с "CSI: Місце злочину-6"
21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"
21:00Т/с "Доктор Блэйк"
20:30Т/с "Карпатський рейнджер"21:10Т/с "CSI: Місце преступления-6"22:50Т/с "CSI: Місце преступления-6"
21:40Т/с "Голубка"
22:00Т/с "Візерунки долі"23:00Т/с "Я кажу так"
21:00Т/с "Розслідування Мердока" с.135 ,136
22:40Т/с "Гетьман"
21:55Т/с "Умови контракту" - 2
22:00Т/с "Право на щастя"
22:00Т/с "П'ята варта"
22:25Т/с "Гречанка"
21:00Т/с "Папік"22:05Т/с "Слуга народу - 2"
21:35Т/с "Закулісні ігри"23:10Т/с "Таємниці старого мосту"
22:15Т/с "Росія молода"
23:30Т/с "Непридумане життя"
21:10Т/с "Мислити як злочинець"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"22:40Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
20:30Т/с "Сліпа"21:00Т/с "Сліпа"21:30Т/с "Сліпа"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
20:30Т/с "Потрійний захист"21:15Т/с "Потрійний захист"22:00Т/с "Нюхач 2"23:00Т/с "Нюхач 2"23:50Т/с "Паршиві вівці"
20:55Т/с "Стамптаун"21:40Т/с "Форс-мажори"22:20Т/с "Міст" 18+23:05Т/с "Мислити як злочинець"23:50Т/с "Ходячі мерці"
20:30Т/с "Кaндис Ренуар"21:20Т/с "Касл"22:00Т/с "Майже сім'я"22:45Т/с "Резидент"23:30Т/с "Анатомія пристрасті"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 19 с. "Важкий конкурс".20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 4 сезон, 4 с. "Співчуття до Пухн21:10Т/с "АйКарли", 1 сезон, 5 с. "Хочу залишитися із Спенсером".21:30Т/с "Школа Року", 2 сезон, 7 с. "Міграція голосу".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 17 с. "Серйозна небезпека"
22:00Т/с Кримінальна Австралія 1 с.
20:30Т/с "Світ очима сімейства Кепських"
20:45Т/с "Мишоловка для кота"21:40Т/с "Мишоловка для кота"
23:45Т/с "Голос янгола"
21:00Т/с "Три сестри" 202023:30Т/с "Ключі від минулого"
23:55Т/с "Перевірка на міцність"
22:30Т/с "Міст" 2011
22:00Т/с "Кухня"
20:20Т/с "Карпатський рейнджер"21:20Т/с "CSI: Місце злочину-6"22:50Т/с "CSI: Місце злочину-6"
21:00Т/с "Село янголів"
21:00Т/с "Міс Марпл"
20:20Т/с "Карпатський рейнджер"21:20Т/с "CSI: Місце преступления-6"22:50Т/с "CSI: Місце преступления-6"
21:40Т/с "Бабка"
22:00Т/с "Візерунки долі"23:00Т/с "Я кажу так"
21:00Т/с "Розслідування Мердока" с.145 ,146
22:00Т/с "Право на щастя"
22:00Т/с "П'ята варта"
20:55Т/с "Гречанка"
21:00Т/с "Папік"22:05Т/с "Слуга народу - 2"
21:35Т/с "Закулісні ігри"23:15Т/с "Таємниці старого мосту"
21:10Т/с "Рожденная звездой"
20:50Т/с "Нове життя сищика Гурова"
23:30Т/с "Подвійна суцільна"
21:10Т/с "Мислити як злочинець"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"22:40Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
21:10Т/с "Касл"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"22:45Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
20:30Т/с "Прокурори"21:15Т/с "Прокурори"22:00Т/с "Нюхач 3"22:50Т/с "Нюхач 3"23:45Т/с "Викрадення богині"
21:00Т/с "Могутні рейнджери: Звероморферы"23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"
20:50Т/с "Ходячі мерці"21:35Т/с "Форс-мажори"22:20Т/с "Таємна влада"23:10Т/с "Мислити як злочинець"23:50Т/с "Ходячі мерці"
20:25Т/с "Кaндис Ренуар"21:20Т/с "Касл"22:05Т/с "Майже сім'я"22:45Т/с "Резидент"23:30Т/с "Анатомія пристрасті"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 19 с. "Агент Небезпека".20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 4 сезон, 9 с. "Мисливці за кватр21:10Т/с "АйКарли", 1 сезон, 10 с. "Ваша велика фанатка!".21:30Т/с "Школа Року", 2 сезон, 13 с. "Не разуверивайся".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 14 с. "Подвійне побачення"
22:00Т/с Кримінальна Австралія 6 с.
20:30Т/с "Світ очима сімейства Кепських"
23:45Т/с "Розвідники"
22:45Т/с "Час кохати" 2012
22:20Т/с "Веселка в небі"
22:00Т/с "Кухня"
20:20Т/с "Карпатський рейнджер"21:20Т/с "CSI: Місце злочину-7"22:55Т/с "CSI: Місце злочину-7"
20:30Т/с "NCIS: Морська поліція: Полювання на вбивць"
22:00Т/с "Людина у прохідному дворі"
21:00Т/с "Міс Марпл"
20:20Т/с "Карпатський рейнджер"21:20Т/с "CSI: Місце преступления-7"22:55Т/с "CSI: Місце преступления-7"
22:00Т/с "Візерунки долі"23:00Т/с "Я кажу так"
21:00Т/с "Розслідування Мердока" с.155, 156
20:30Т/с "Мислити, як злочинець"22:00Т/с "Право на щастя"
22:05Т/с "П'ята варта"
20:55Т/с "Гречанка"
23:00Т/с "Еліза" (1 с)
21:50Т/с "Слуга народу 3"
21:30Т/с "Закулісні ігри"22:20Т/с "Закулісні ігри"
23:30Т/с "Подвійна суцільна"
21:10Т/с "Мислити як злочинець"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"22:40Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:15Т/с "Майстер і Маргарита"23:15Т/с "Майстер і Маргарита"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"22:45Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
22:00Т/с "Право на захист"22:50Т/с "Право на захист"
20:50Т/с "Ходячі мерці"21:40Т/с "Стамптаун"22:20Т/с "По дорозі з Норманом Рідусом"23:05Т/с "Таємна влада"
20:30Т/с "Кaндис Ренуар"21:25Т/с "Майже сім'я"22:10Т/с "Касл"22:55Т/с "Небезпечні матусі"23:45Т/с "Небезпечні матусі"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 16 с. "Моя невірна Валентинка&q20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 4 сезон, 14 с. "Останні з першим21:10Т/с "АйКарли", 1 сезон, 16 с. "Мені треба отримати покарання"21:30Т/с "Школа Року", 3 сезон, 5 с. "Лідер групи".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 16 с. "Вторгнення Карапуза"
20:40Т/с Монро 9-12 с.
20:30Т/с "Світ очима сімейства Кепських"
20:45Т/с "Доктор Віра"21:45Т/с "Доктор Віра"
23:45Т/с "СБУ. Спецоперація" 2012
22:45Т/с "Ніщо не трапляється двічі"
21:00Т/с "Зречення"
21:20Т/с "Нюхач-4"
22:30Т/с "Міст" 2011
22:00Т/с "Кухня"
20:20Т/с "Карпатський рейнджер"21:20Т/с "CSI: Місце злочину-7"22:55Т/с "CSI: Місце злочину-7"
20:20Т/с "NCIS: Морська поліція: Полювання на вбивць"
21:00Т/с "Міс Марпл"
20:20Т/с "Карпатський рейнджер"21:20Т/с "CSI: Місце преступления-7"22:55Т/с "CSI: Місце преступления-7"
21:35Т/с "Вангелія"
22:00Т/с "Візерунки долі"23:00Т/с "Я кажу так"
21:00Т/с "РозслідуванняМердока"
22:15Т/с "Ластівчине гніздо"
22:00Т/с "Татові дочки"
22:00Т/с "П'ята варта"
20:55Т/с "Гречанка"
22:00Т/с "Пуаро" 8 с, 4 с23:00Т/с "Еліза" (6 с)
21:50Т/с "Слуга народу"
21:35Т/с "Закулісні ігри"23:15Т/с "Таємниці старого мосту"
21:25Т/с "Народжена зіркою"
20:45Т/с "Нове життя сищика Гурова. Продовження"23:00Т/с "Нове життя сищика Гурова. Продовження"
23:30Т/с "Подвійна суцільна"
21:10Т/с "Мислити як злочинець"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"22:40Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
21:10Т/с "Касл"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"22:45Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
20:30Т/с "Прокурори"21:15Т/с "Прокурори"22:00Т/с "Менталист"22:55Т/с "Менталист"
23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"
20:55Т/с "Ходячі мерці"21:40Т/с "Стамптаун"22:20Т/с "По дорозі з Норманом Рідусом"23:05Т/с "Таємна влада"
20:35Т/с "Кaндис Ренуар"21:25Т/с "Майже сім'я"22:10Т/с "Касл"22:50Т/с "Резидент"23:35Т/с "Анатомія пристрасті"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 3 с. "Один Генрі і три дівчатка20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 1 сезон, 5 с. "Управління пульто21:10Т/с "АйКарли", 1 сезон, 21 с. "Стеження за продавцем DVD".21:30Т/с "Школа Року", 3 сезон, 10 с. "Проблема довіри".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 19 с. "Чоловік у будинку".
22:00Т/с Полдарк 1 с.
20:30Т/с "Світ очима сімейства Кепських"
20:45Т/с "Доктор Віра"21:45Т/с "Доктор Віра"
22:45Т/с "Ніщо не трапляється двічі"23:00Т/с "Подвійне життя"
21:20Т/с "Нюхач-4"
22:30Т/с "Міст" 2011
22:00Т/с "Кухня"
20:20Т/с "Карпатський рейнджер"21:20Т/с "CSI: Місце злочину-7"22:55Т/с "CSI: Місце злочину-7"
20:40Т/с "NCIS: Морська поліція: Полювання на вбивць"
23:00Т/с "Зворотної дороги немає"
21:00Т/с "Міс Марпл"
20:20Т/с "Карпатський рейнджер"21:20Т/с "CSI: Місце преступления-7"22:55Т/с "CSI: Місце преступления-7"
21:35Т/с "Вангелія"
22:50Т/с "Я кажу так"23:40Т/с "Тільки кохання"
21:00Т/с "РозслідуванняМердока"
22:30Т/с "Гетьман"
22:05Т/с "Самара"
22:00Т/с "Татові дочки"
22:35Т/с "П'ята варта"
20:55Т/с "Гречанка"
22:00Т/с "Пуаро" 10 с, 1 с23:00Т/с "Еліза" (11 с)
21:45Т/с "Слуга народу"
21:35Т/с "Окуповані"22:40Т/с "Галерея "VELVET"23:15Т/с "Галерея "VELVET"
20:45Т/с "Нове життя сищика Гурова. Продовження"23:00Т/с "Нове життя сищика Гурова. Продовження"
23:30Т/с "Подвійна суцільна"
21:10Т/с "Мислити як злочинець"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"22:40Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
21:10Т/с "Касл"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"22:40Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
20:30Т/с "Прокурори"21:15Т/с "Прокурори"22:00Т/с "Менталист"22:50Т/с "Менталист"23:40Т/с "Шулер"
23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"
20:50Т/с "Ходячі мерці"21:40Т/с "Стамптаун"22:20Т/с "По дорозі з Норманом Рідусом"23:05Т/с "11.22.63"23:55Т/с "Мислити як злочинець"
20:40Т/с "Кaндис ренуар"21:30Т/с "Майже сім'я"22:15Т/с "Касл"23:00Т/с "Резидент"23:40Т/с "Анатомія пристрасті"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 12 с. "Текст, брехня і відео&qu20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 1 сезон, 10 с. "Хто накакал?&quo21:10Т/с "АйКарли", 1 сезон, 1 с. "Початок".21:30Т/с "Школа Року", 3 сезон, 16 с. "Пора звідси вибиратися".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 10 с. "невразливий Генрі - част
22:00Т/с Полдарк 6 с.
20:30Т/с "Світ очима сімейства Кепських"
20:45Т/с "Доктор Віра"21:45Т/с "Доктор Віра"
22:45Т/с "Ніщо не трапляється двічі - 2"23:00Т/с "Наречений"
21:00Т/с "Таємне кохання" 201923:30Т/с "Точка кипіння"
21:25Т/с "Нюхач"
22:30Т/с "Справжній детектив - 3"
22:00Т/с "Кухня"
21:05Т/с "Карпатський рейнджер"21:55Т/с "CSI: Місце злочину-8"
20:40Т/с "NCIS: Морська поліція: Полювання на вбивць"
21:00Т/с "Міс Марпл"
21:05Т/с "Карпатський рейнджер"21:55Т/с "CSI: Місце преступления-8"
22:50Т/с "Я кажу так"23:40Т/с "Тільки кохання"
21:00Т/с "Пуаро"
22:30Т/с "Марс. Хроніки майбутнього"
23:00Т/с "Самара 2"
22:00Т/с "Татові дочки"
22:05Т/с "П'ята варта"
20:55Т/с "Гречанка"
22:00Т/с "Пуаро" 11 с, 2 с23:00Т/с "Еліза" (16 с)
21:40Т/с "Слуга народу"
21:40Т/с "Окуповані"
22:15Т/с "Кулінар"
21:10Т/с "Пуаро"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"22:40Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
20:30Т/с "Касл"21:15Т/с "Касл"22:10Т/с "Касл"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"22:45Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
20:30Т/с "Патруль Самооборона"21:15Т/с "Патруль Самооборона"22:00Т/с "Фантом"22:55Т/с "Фантом"23:45Т/с "Котовський"
20:25Т/с "По дорозі з Норманом Рідусом"21:10Т/с "Кості"21:50Т/с "Ходячі мерці"22:40Т/с "Стамптаун"23:20Т/с "По дорозі з Норманом Рідусом"
20:40Т/с "Мунч"21:35Т/с "Кaндис Ренуар"22:25Т/с "Майже сім'я"23:10Т/с "Касл"23:50Т/с "Резидент"
22:00Т/с Полдарк 11 с.
20:45Т/с "Доктор Віра"21:45Т/с "Доктор Віра"
23:50Т/с "Побачити океан"
22:45Т/с "У кожного свій обман"23:00Т/с "Біля річки два береги"
21:00Т/с "Таємне кохання" 2019
21:20Т/с "Нюхач"
22:30Т/с "Велика маленька брехня"
22:00Т/с "Кухня"
21:00Т/с "Карпатський рейнджер"21:50Т/с "CSI: Місце злочину-8"
20:45Т/с "Новобранець"21:30Т/с "NCIS: Морська поліція: Полювання на вбивць"
21:00Т/с "Пуаро"
21:00Т/с "Карпатський рейнджер"21:50Т/с "CSI: Місце преступления-8"
22:50Т/с "Я кажу так"23:40Т/с "Тільки кохання"
21:00Т/с "Пуаро"
21:20Т/с "Закулісні ігри"22:30Т/с "Марс. Хроніки майбутнього"
22:00Т/с "Татові дочки"
20:55Т/с "Гречанка"
22:00Т/с "Пуаро" 12 с, 3 с
21:45Т/с "Слуга народу"
23:35Т/с "Окуповані"
22:15Т/с "Кінець параду"
22:15Т/с "Кулінар"
21:10Т/с "Пуаро"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"22:40Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
20:30Т/с "Касл"21:15Т/с "Касл"22:10Т/с "Касл"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"22:45Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
20:30Т/с "Патруль Самооборона"21:15Т/с "Патруль Самооборона"22:00Т/с "Фантом"22:50Т/с "Фантом"23:40Т/с "Нічні ластівки"
20:25Т/с "По дорозі з Норманом Рідусом"21:05Т/с "Кості"21:50Т/с "Ходячі мерці"22:35Т/с "Стамптаун"23:20Т/с "По дорозі з Норманом Рідусом"
20:40Т/с "Сирена"21:25Т/с "Кaндис ренуар"22:20Т/с "Касл"23:00Т/с "Майже сім'я"23:45Т/с "Резидент"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 16 с. "Конкурс холмогорских тал20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 2 сезон, 2 с. "Постачальники міс21:10Т/с "АйКарли", 1 сезон, 11 с. "Висиджую курчат".21:30Т/с "Школа Року", 1 сезон, 8 с. "Ми можемо бути героями, ну, типу23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 12 с. "Дорожня пригода".
22:00Т/с Полдарк 16 с.
20:45Т/с "Кухня"
22:45Т/с "У кожного свій обман"22:50Т/с "Щасливий квиток"
21:00Т/с "Консультант"23:30Т/с "Інша я" 2018
21:20Т/с "Нюхач"
22:05Т/с "CSI: Місце злочину-9"
20:45Т/с "Новобранець"21:30Т/с "NCIS: Морська поліція: Полювання на вбивць"
21:00Т/с "Пуаро"
22:05Т/с "CSI: Місце преступления-9"
22:50Т/с "Я кажу так"23:40Т/с "Тільки кохання"
21:00Т/с "Пуаро" 3 сезон 2 3 серії
23:10Т/с "Дихай зі мною"
22:00Т/с "Татові дочки"
22:15Т/с "П'ята варта"
20:55Т/с "Гречанка"
22:00Т/с "Пуаро" 13 с, 4 с23:00Т/с "Еліза" (26 с)
21:45Т/с "Слуга народу"
21:40Т/с "Окуповані"
21:30Т/с "Достоєвський"22:30Т/с "Слідство ведуть Знавці"
22:15Т/с "Кулінар"
21:10Т/с "Пуаро"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"22:40Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
20:30Т/с "Касл"21:15Т/с "Касл"22:10Т/с "Касл"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"22:45Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
20:30Т/с "Нюхач 2"21:30Т/с "Нюхач 2"22:20Т/с "Потрійний захист"23:10Т/с "Потрійний захист"23:55Т/с "Секунда до…"
21:30Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"
20:25Т/с "Смертельна зброя"21:10Т/с "Кості"21:50Т/с "Ходячі мерці"22:40Т/с "Стамптаун"23:20Т/с "Смертельна зброя"
20:40Т/с "Сирена"21:25Т/с "Кaндис ренуар"22:20Т/с "Касл"23:05Т/с "Майже сім'я"23:50Т/с "Резидент"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 11 с. "Мультфільм в небезпеці&q20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 2 сезон, 7 с. "Сімейний центр&qu21:10Т/с "АйКарли", 1 сезон, 17 с. "Реклама технічних кросовок".21:30Т/с "Школа Року", 2 сезон, 1 с. "Зміни".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 15 с. "Шарлота зникає".
22:00Т/с Полдарк 21 с.
21:00Т/с "Добровольці"
22:45Т/с "Акушерка" 202022:55Т/с "Анна Герман"
21:00Т/с "Консультант"23:00Т/с "Чужа жінка"
22:30Т/с "Нарко"
21:10Т/с "Звонар"23:00Т/с "CSI: Місце злочину-9"
20:40Т/с "Новобранець"21:30Т/с "NCIS: Морська поліція: Полювання на вбивць"
23:00Т/с "Ледарі"
21:00Т/с "Пуаро"
21:10Т/с "Дзвонар"23:00Т/с "CSI: Місце преступления-9"
22:50Т/с "Я кажу так"23:40Т/с "Тільки кохання"
21:00Т/с "Пуаро"
22:00Т/с "Татові дочки"
22:10Т/с "П'ята варта"
20:55Т/с "Гречанка"
21:45Т/с "Слуга народу"
23:35Т/с "Вера"
21:40Т/с "Ім'я троянди"22:30Т/с "Слідство ведуть Знавці"
22:15Т/с "Кулінар"
21:10Т/с "Пуаро"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"22:40Т/с "Злочин у раю"
20:30Т/с "Касл"21:15Т/с "Касл"22:10Т/с "Касл"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"22:45Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
20:30Т/с "Нюхач 3"21:20Т/с "Нюхач 3"22:15Т/с "Потрійний захист"23:00Т/с "Потрійний захист"23:50Т/с "Ніконов і КО"
21:30Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"
20:25Т/с "По дорозі з Норманом Рідусом"21:10Т/с "Форс-мажори"21:50Т/с "Смертельна зброя"22:35Т/с "Смертельна зброя"23:20Т/с "По дорозі з Норманом Рідусом"
20:40Т/с "Сирена"21:25Т/с "Касл"22:05Т/с "Касл"22:50Т/с "Майже сім'я"23:35Т/с "Резидент"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 4 с. "Свистунья Сьюзи".20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 2 сезон, 12 с. "Могутній Супер К21:10Т/с "АйКарли", 1 сезон, 22 с. "Можу змінити школу!".21:30Т/с "Школа Року", 2 сезон, 6 с. "Вона правда з ним зустрічатиметь23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 17 с. "Замкнуті в печері".
22:00Т/с Полдарк 26 с.
20:45Т/с "Кухня"21:45Т/с "Матусі"
21:00Т/с "Добровольці"23:50Т/с "Кохання без кордонів"
22:45Т/с "Акушерка" 202022:55Т/с "Лист очікування"
21:00Т/с "Доглядальниця"23:30Т/с "Квиток на двох"
21:20Т/с "Закляті друзі"
22:30Т/с "Нарко - 2"
23:00Т/с "Королі палат"
22:05Т/с "CSI: Місце злочину-9"
20:40Т/с "Новобранець"21:30Т/с "NCIS: Морська поліція: Полювання на вбивць"
21:00Т/с "Пуаро"
22:05Т/с "CSI: Місце преступления-9"
22:50Т/с "Я кажу так"23:40Т/с "Тільки кохання"
23:00Т/с "Посмішка пересмішника"
22:00Т/с "Татові дочки"
22:10Т/с "П'ята варта"
20:55Т/с "Гречанка"
23:00Т/с "Еліза" (36 с)
21:45Т/с "Слуга народу - 2"
21:50Т/с "Окуповані"
21:40Т/с "Ім'я троянди"22:30Т/с "Слідство ведуть Знавці"
21:05Т/с "Дiвчата вiйни"
21:50Т/с "Крик сови"
21:10Т/с "Пуаро"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"22:40Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
20:30Т/с "Кості"21:15Т/с "Кості"22:10Т/с "Кості"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"22:45Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
20:30Т/с "Винищувачі"21:15Т/с "Винищувачі"22:00Т/с "Володимірська, 15"22:45Т/с "Володимірська, 15"23:30Т/с "Ніконов і КО"
21:30Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"
20:25Т/с "Кості"21:05Т/с "Форс-мажори"21:50Т/с "Смертельна зброя"22:35Т/с "Міст"23:25Т/с "Мислити як злочинець"
20:40Т/с "Сирена"21:25Т/с "Касл"22:10Т/с "Касл"22:50Т/с "Майже сім'я"23:35Т/с "Резидент"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 18 с. "Любов кусається".20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 2 сезон, 19 с. "Кватро-театр&quo21:10Т/с "АйКарли", 1 сезон, 2 с. "Люблю Джейка Крендола".21:30Т/с "Школа Року", 2 сезон, 13 с. "Не разуверивайся".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 10 с. "невразливий Генрі - част
22:00Т/с Полдарк 31 с.
20:45Т/с "Кухня"21:45Т/с "Матусі"
21:00Т/с "Добровольці"
22:40Т/с "Упереджене ставлення"22:50Т/с "Майор і магія"
21:00Т/с "Доглядальниця"23:30Т/с "Вище тільки любов"
21:20Т/с "Пес"
22:30Т/с "Нарко - 3"
23:00Т/с "Нове життя Василини Павлівни"
22:00Т/с "CSI: Місце злочину-10"
21:20Т/с "NCIS: Морська поліція: Полювання на вбивць"
21:00Т/с "Пуаро"
21:50Т/с "Монро"
22:00Т/с "CSI: Місце преступления-10"
22:50Т/с "Я кажу так"23:40Т/с "Тільки кохання"
21:00Т/с "Пуаро"
22:00Т/с "Татові дочки"
22:05Т/с "Домашні вогнища"
22:00Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Гречанка"
23:00Т/с "Еліза" (41 с)
21:45Т/с "Слуга народу - 2"
22:05Т/с "Окуповані"
21:50Т/с "Місце зустрічі змінити не можна"
21:05Т/с "Дiвчата вiйни"
21:10Т/с "Пуаро"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
20:30Т/с "Сліпа"21:00Т/с "Сліпа"21:30Т/с "Сліпа"22:00Т/с "Сліпа"22:30Т/с "Сліпа"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
20:25Т/с "Винищувачі. Останній бій"21:15Т/с "Винищувачі. Останній бій"22:05Т/с "Володимірська, 15"22:55Т/с "Володимірська, 15"23:45Т/с "Син батька народів"
20:30Т/с "Кості"21:10Т/с "Форс-мажори"21:55Т/с "Програмісти"22:40Т/с "Міст"23:25Т/с "Мислити як злочинець"
20:45Т/с "Сирена"21:25Т/с "Касл"22:05Т/с "Касл"22:50Т/с "Почти семья"23:35Т/с "Резидент"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 15 с. "Супервулкан".20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 1 сезон, 2 с. "Кватро-батько&quo21:10Т/с "АйКарли", 1 сезон, 7 с. "Повинен побити світовий рекорд"21:30Т/с "Школа Року", 3 сезон, 5 с. "Лідер групи".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 9 с. "СПА-клас".
22:00Т/с Полдарк 36 с.
21:00Т/с "Ні кроку назад 2. На лінії фронту"
22:40Т/с "Папаньки - 2"
22:30Т/с "Нарко: Мексика"
23:00Т/с "Нове життя Василини Павлівни"
22:00Т/с "CSI: Місце злочину-10"
21:20Т/с "NCIS: Морська поліція: Полювання на вбивць"
21:00Т/с "Пуаро"
22:00Т/с "CSI: Місце преступления-10"
22:50Т/с "Я кажу так"23:40Т/с "Тільки кохання"
21:00Т/с "Пуаро"
23:40Т/с "Шлюб за заповітом"
22:30Т/с "Татові дочки"
22:00Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Гречанка"
23:00Т/с "Еліза" (46 с)
21:45Т/с "Слуга народу - 2"
23:55Т/с "Мердок"
21:05Т/с "Дiвчата вiйни"
21:10Т/с "Пуаро"
21:00Т/с "Гаваї 5-0"21:45Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
20:30Т/с "Гримм"21:15Т/с "Кості"22:10Т/с "Кості"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
20:20Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"21:10Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"22:00Т/с "Володимірська, 15"22:50Т/с "Володимірська, 15"
20:30Т/с "Кості"21:15Т/с "Форс-мажори"21:55Т/с "Програмісти"22:45Т/с "Міст"23:35Т/с "Мислити як злочинець"
20:45Т/с "Святий Майк"21:30Т/с "Касл"22:15Т/с "Касл"23:00Т/с "Майже сім'я"23:40Т/с "Резидент"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 3 с. "Один Генрі і три дівчатка20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 3 сезон, 3 с. "Реалити шоу"21:10Т/с "АйКарли", 1 сезон, 12 с. "Не хочу з тобою битися".21:30Т/с "Школа Року", 3 сезон, 10 с. "Проблема довіри".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 12 с. "Дорожня пригода".
22:00Т/с Полдарк 41 с.
20:30Т/с "Світ очима сімейства Кепських"
23:50Т/с "Головний калібр"
22:40Т/с "Два полюси любові"
21:00Т/с "Жіночі таємниці"23:30Т/с "Час іти, час повертатися"
22:00Т/с "CSI: Місце злочину-10"
20:40Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"
21:00Т/с "Пуаро"
22:00Т/с "CSI: Місце преступления-10"
22:50Т/с "Я кажу так"23:40Т/с "Тільки кохання"
21:00Т/с "Пуаро"
22:35Т/с "Величні Медичі"
22:00Т/с "Молодий Морс"
22:00Т/с "П'ята варта"
22:00Т/с "Ставка больше, чем жизнь" (9 с)23:00Т/с "Еліза" (51 с)
22:00Т/с "Мердок"
21:05Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"
22:00Т/с "Кулінар 2"
21:10Т/с "Пуаро"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
20:30Т/с "Гримм"21:15Т/с "Кості"22:10Т/с "Кості"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
20:35Т/с "Котовський"21:15Т/с "Котовський"22:00Т/с "Володимірська, 15"22:45Т/с "Володимірська, 15"23:40Т/с "Майор і магія"
21:30Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"
20:25Т/с "Кості"21:05Т/с "Форс-мажори"21:50Т/с "Програмісти"22:30Т/с "Міст"23:20Т/с "Мислити як злочинець"
20:40Т/с "Святий Майк"21:30Т/с "Касл"22:10Т/с "Касл"22:55Т/с "Майже сім'я"23:35Т/с "Резидент"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 16 с. "Близнюк Генрі".20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 3 сезон, 9 с. "Хто доросліший і 21:10Т/с "АйКарли", 1 сезон, 18 с. "Не можу не сказати".21:30Т/с "Школа Року", 3 сезон, 16 с. "Пора звідси вибиратися".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 13 с. "Таємна кімната".
22:00Т/с Домашні вогнища 3 с.
20:30Т/с "Світ очима сімейства Кепських"
20:45Т/с "Сидоренки-Cидоренки"
23:50Т/с "Головний калібр"
22:40Т/с "Як довго я на тебе чекала"22:55Т/с "Майор і магія"
21:00Т/с "Акварелі"23:30Т/с "Акварелі"
22:05Т/с "CSI: Місце злочину-11"
21:30Т/с "Морська поліція: Полювання на вбивць"
20:40Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"
21:00Т/с "Пуаро"
22:05Т/с "CSI: Місце преступления-11"
22:50Т/с "Я кажу так"23:40Т/с "Тільки кохання"
21:00Т/с "Пуаро"23:45Т/с "ГалереяВельвет"
22:35Т/с "Максиміліан та Марія Бургундська"
23:15Т/с "Шлюб за заповітом"
22:00Т/с "Татові дочки"
22:00Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Територія краси"
22:00Т/с "Ставка больше, чем жизнь" (14 с)23:00Т/с "Дочка Елізи" (4 с)
21:45Т/с "Слуга народу - 2"
22:00Т/с "Мердок"
23:30Т/с "Слідство ведуть Знавці"
21:05Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"
21:10Т/с "Пуаро"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
20:30Т/с "Гримм"21:15Т/с "Кості"22:10Т/с "Кості"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
20:30Т/с "Викрадення богині"21:15Т/с "Викрадення богині"22:00Т/с "Нюхач 2"23:00Т/с "Нюхач 2"23:50Т/с "Майор і магія"
21:30Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"
20:25Т/с "Кості"21:10Т/с "Форс-мажори"21:55Т/с "Програмісти"22:40Т/с "Міст"23:20Т/с "Мислити як злочинець"
20:40Т/с "Святий Майк"21:30Т/с "Касл"22:15Т/с "Касл"22:55Т/с "Майже сім'я"23:40Т/с "Резидент"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 7 с. "Година сили - частина 1&q20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 3 сезон, 14 с. "Великим планом&q21:10Т/с "АйКарли", 1 сезон, 23 с. "Я битимуся".21:30Т/с "Школа Року", 1 сезон, 3 с. "Історія про нас (але більше про 23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 13 с. "Увага, Спойлер".
22:00Т/с Домашні вогнища 8 с.
20:30Т/с "Світ очима сімейства Кепських"
20:45Т/с "Сидоренки-Cидоренки"
23:50Т/с "Слідчий Горчакова"
22:40Т/с "Як довго я на тебе чекала"22:55Т/с "Пізнє каяття"
21:00Т/с "Акварелі"23:30Т/с "Акварелі"
22:30Т/с "МакМафія"
22:10Т/с "CSI: Місце злочину-11"
20:40Т/с "Морська поліція: Полювання на вбивць"
20:40Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"
22:00Т/с "На останньому подиху"23:00Т/с "Любов/ненависть"
21:00Т/с "Пуаро"
22:10Т/с "Домашні вогнища"
22:10Т/с "CSI: Місце преступления-11"
22:50Т/с "Я кажу так"23:40Т/с "Тільки кохання"
21:00Т/с "Пуаро"23:45Т/с "ГалереяВельвет"
22:35Т/с "Вибір матері"
22:00Т/с "Татові дочки"
22:05Т/с "Домашні вогнища"
22:05Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Територія краси"
23:00Т/с "Дочка Елізи" (9 с)
21:45Т/с "Слуга народу - 2"
22:00Т/с "Мердок"
21:05Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"
22:20Т/с "Вижити після"
21:10Т/с "Пуаро"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
20:30Т/с "Кості"21:15Т/с "Кості"22:10Т/с "Кості"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
20:30Т/с "Прокурори"21:15Т/с "Прокурори"22:00Т/с "Нюхач 3"22:50Т/с "Нюхач 3"23:45Т/с "Майор і магія"
21:30Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"
20:25Т/с "Кості"21:10Т/с "Форс-мажори"21:50Т/с "Програмісти"22:40Т/с "Таємна влада"23:30Т/с "Мислити як злочинець"
20:45Т/с "Святий Майк"21:30Т/с "Касл"22:10Т/с "Касл"22:55Т/с "Майже сім'я"23:40Т/с "Гранд готель"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 20 с. "Перемогти сон".20:45Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 1 с. "Пілот".21:10Т/с "Хантер Стрит", 1 сезон, 1 с. "Новий Хантер".21:35Т/с "Хантер Стрит", 1 сезон, 2 с. "Саганаш".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 5 с. "Відпустка Капітана Чола&q
22:00Т/с Закулісні ігри 1 с.
20:30Т/с "Світ очима сімейства Кепських"
23:45Т/с "Слідчий Горчакова"
22:40Т/с "Проти течії" 202022:55Т/с "Пізнє каяття"
21:00Т/с "Інша" 201923:50Т/с "Якщо ти мені пробачиш"
22:30Т/с "Смерть у раю - 8"
21:00Т/с "Найкращий" тиждень мого життя"
22:05Т/с "CSI: Місце злочину-11"23:00Т/с "CSI: Місце злочину-12"
20:40Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"
22:00Т/с "На останньому подиху"23:00Т/с "Любов/ненависть"
21:00Т/с "Пуаро"
22:10Т/с "Домашні вогнища"
22:05Т/с "CSI: Місце преступления-11"23:00Т/с "CSI: Місце преступления-12"
23:40Т/с "Тільки кохання"
21:00Т/с "Пригоди молодого Індіани Джонса"22:45Т/с "Галерея Вельвет"
23:05Т/с "Подвійна суцільна"
22:00Т/с "Татові дочки"
22:05Т/с "Домашні вогнища"
22:15Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Територія краси"
22:00Т/с "Пармська обитель" (3 с)23:00Т/с "Дочка Елізи" (14 с)
21:00Т/с "Папік"22:05Т/с "Слуга народу - 2"
21:05Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"
22:30Т/с "Вижити після"
21:10Т/с "Пуаро"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
20:30Т/с "Кості"21:15Т/с "Кості"22:10Т/с "Кості"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
20:30Т/с "Прокурори"21:15Т/с "Прокурори"22:00Т/с "Небо у вогні"22:45Т/с "Небо у вогні"23:45Т/с "Майор і магія"
21:30Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"
20:30Т/с "Кості"21:15Т/с "Форс-мажори"22:00Т/с "Програмісти"22:50Т/с "Таємна влада"23:40Т/с "Мислити як злочинець"
20:40Т/с "Небезпечні матусі"21:35Т/с "Касл"22:20Т/с "Касл"23:05Т/с "Сирена"23:45Т/с "Гранд готель"
20:20Т/с "АйКарли", 1 сезон, 19 с. "Ми йдемо на ТБ-трансляцію".20:45Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 6 с. "Няньчення Гумера".21:10Т/с "Хантер Стрит", 1 сезон, 11 с. "Родичі".21:35Т/с "Хантер Стрит", 1 сезон, 12 с. "Червоний діамант".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 5 с. "Злочини і солодощі".
22:00Т/с Закулісні ігри 6 с.22:55Т/с Селище янголів 1 с.
20:30Т/с "Світ очима сімейства Кепських"
20:45Т/с "Між нами, дівчатами"21:45Т/с "Між нами, дівчатами"
23:45Т/с "Слідчий Горчакова
22:40Т/с "Та, що бачить завтра"23:00Т/с "Анна-детектив"
21:00Т/с "Інша" 201923:30Т/с "Інша" 2019
22:30Т/с "Досьє "Майорка"
21:00Т/с ""Найкращий" тиждень мого життя"
22:00Т/с "CSI: Місце злочину-12"
20:40Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"
21:00Т/с "Міс Марпл"
22:00Т/с "CSI: Місце преступления-12"
23:40Т/с "Тільки кохання"
21:00Т/с "ПригодимолодогоІндіаниДжонса"23:45Т/с "ГалереяВельвет"
22:35Т/с "Останній хід королеви"23:05Т/с "Подвійна сплошная-ii"
22:00Т/с "Татові дочки"
22:05Т/с "Домашні вогнища"
22:30Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Територія краси"
22:00Т/с "Пуаро" (1 сезон,3 с)
21:00Т/с "Папік"22:05Т/с "Слуга народу 3"
22:00Т/с "Мердок"
22:20Т/с "Вижити після, 2 сезон, 5 і 6 с.
21:10Т/с "Пуаро"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
20:30Т/с "Кості"21:15Т/с "Кості"22:10Т/с "Кості"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
20:30Т/с "Прокурори"21:15Т/с "Прокурори"22:00Т/с "Син батька народів"22:50Т/с "Син батька народів"23:45Т/с "Кримінолог"
21:30Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"
20:35Т/с "Кості"21:15Т/с "Форс-мажори"22:00Т/с "Програмісти"22:50Т/с "Таємна влада"23:40Т/с "Майянці"
20:40Т/с "Небезпечні матусі"21:40Т/с "Касл"22:20Т/с "Касл"23:05Т/с "Сирена"23:45Т/с "Гранд готель"
20:20Т/с "Грізна сімейка", 1 сезон, 12 с. "Злочин за злочином".20:45Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 11 с. "Матуся Гумера".21:10Т/с "Хантер Стрит", 2 сезон, 1 с. "Посилка".21:35Т/с "Хантер Стрит", 2 сезон, 2 с. "Арешт".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 9 с. "Кря-кря".
22:00Т/с Закулісні ігри 11 с.22:55Т/с Селище янголів 6 с.
23:45Т/с "Слідчий Горчакова"
22:45Т/с "Зникла наречена"22:55Т/с "Анна-детектив"
21:00Т/с "Хто ти?"23:30Т/с "Здраствуй, сестро"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
21:50Т/с "CSI: Місце злочину-12"
21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"
21:00Т/с "Міс Марпл"
21:50Т/с "Дірк Джентли"
21:50Т/с "CSI: Місце преступления-12"
23:40Т/с "Тільки кохання"
21:00Т/с "ПригодимолодогоІндіаниДжонса"23:45Т/с "ГалереяВельвет"
23:30Т/с "Подвійна суцільна II"
21:50Т/с "Дірк Джентлі"
22:15Т/с "П'ята варта"
22:30Т/с "Пуаро" (1 сезон,8 с)
22:00Т/с "Мердок"
22:20Т/с "Варіант "Омега"
21:05Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"
21:00Т/с "Фронт"
21:55Т/с "Вижити після"
21:10Т/с "Пуаро"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
20:30Т/с "Кості"21:15Т/с "Кості"22:10Т/с "Кості"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
20:30Т/с "Прокурори"21:15Т/с "Прокурори"22:00Т/с "Менталист"22:45Т/с "Менталист"23:45Т/с "Кримінолог"
21:30Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"
20:30Т/с "Кості"21:15Т/с "Форс-мажори"21:55Т/с "Програмісти"22:45Т/с "Таємна влада"23:45Т/с "Майянці"
20:40Т/с "Небезпечні матусі"21:40Т/с "Касл"22:20Т/с "Касл"23:05Т/с "Сирена"23:45Т/с "Гранд готель"
20:20Т/с "Ігророби", 1 сезон, 14 с. "Замурзані копита".20:45Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 16 с. "Близнюки".21:10Т/с "Хантер Стрит", 2 сезон, 11 с. "Кріт".21:35Т/с "Хантер Стрит", 2 сезон, 12 с. "Зелена Маска".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 5 с. "Великий Кактус-Кон".
22:00Т/с Закулісні ігри 16 с.22:55Т/с Селище янголів 11 с.
23:50Т/с "Слідчий Горчакова"
22:45Т/с "За вітриною"22:55Т/с "Вангелія"
21:00Т/с "Хто ти?"23:00Т/с "Штамп у паспорті"
22:15Т/с "Морський патруль" 2010
21:00Т/с "Село на мільйон"23:00Т/с "Матусі"
22:05Т/с "CSI: Місце злочину-13"
22:05Т/с "Суто англійські вбивства"
21:00Т/с "Міс Марпл"
22:05Т/с "CSI: Місце преступления-13"
23:40Т/с "Тільки кохання"
21:00Т/с "ПригодимолодогоІндіаниДжонса"23:45Т/с "ГалереяВельвет"
23:00Т/с "Зникла"
22:00Т/с "Татові дочки"
22:00Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Територія краси"
22:00Т/с "Пуаро" (2 сезон, 2 с,)
23:20Т/с "Віра"
21:05Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"
23:40Т/с "Пушкін"
22:40Т/с "Квест"
21:10Т/с "Передчуття"
21:00Т/с "Мислити як злочинець"22:35Т/с "СиЭсАй: Нью-Йорк"
20:30Т/с "Кості"21:15Т/с "Кості"22:10Т/с "Кості"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
20:35Т/с "Котовський"21:15Т/с "Котовський"22:00Т/с "Володимірська, 15"22:45Т/с "Володимірська, 15"23:40Т/с "Майор і магія"
20:45Т/с "Форс-мажори"21:30Т/с "Чим ми зайняті в тіні"21:50Т/с "Ізгой"22:40Т/с "Майянці"23:30Т/с "Ходячі мерці"
20:40Т/с "Святий Майк"21:30Т/с "Касл"22:10Т/с "Касл"22:55Т/с "Сирена"23:35Т/с "Гранд готель"
20:20Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 1 сезон, 15 с. "Кватро-суперечка20:45Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 21 с. "День Урашки".21:10Т/с "Хантер Стрит", 2 сезон. "Посилка / Арешт".21:35Т/с "Хантер Стрит", 3 сезон, 1 с. "Подарунок до дня народження&qu23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 8 с. "Камінь з космосу".
22:00Т/с Містер Селфрідж 3 с.
20:30Т/с "Кухня"
22:45Т/с "За вітриною"22:50Т/с "Лінія світла"
21:00Т/с "Сонячний листопад"23:30Т/с "Кохання із заплющеними очима"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
21:00Т/с "Село на мільйон"23:00Т/с "Матусі"
22:00Т/с "CSI: Місце злочину-13"
21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"
21:00Т/с "Міс Марпл"23:00Т/с "Передчуття"
21:55Т/с "Полдарк"
22:00Т/с "CSI: Місце преступления-13"
22:50Т/с "Рукавичка Аврори"
23:40Т/с "Тільки кохання"
21:00Т/с "ПригодимолодогоІндіаниДжонса"
23:05Т/с "Зникла"
22:00Т/с "Татові дочки"
22:00Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Територія краси"
22:00Т/с "Пуаро" (2 сезон, 7 с,)
21:00Т/с "Папік"22:05Т/с "Байки Мітяя"
22:00Т/с "Мердок"
21:05Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"
23:40Т/с "Сім'я 3d"
22:15Т/с "Квест"
21:10Т/с "Передчуття"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
20:30Т/с "Кості"21:15Т/с "Кості"22:10Т/с "Кості"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
20:30Т/с "Смерть шпигунам"21:15Т/с "Смерть шпигунам"22:00Т/с "Викрадення богині"22:45Т/с "Викрадення богині"23:30Т/с "Майор і магія"
20:45Т/с "Форс-мажори"21:30Т/с "Форс-мажори"22:10Т/с "Чим ми зайняті в тіні"22:30Т/с "Ходячі мерці"23:20Т/с "Ходячі мерці"
20:40Т/с "Святий Майк"21:25Т/с "Касл"22:10Т/с "Касл"22:55Т/с "Сирена"23:35Т/с "Резидент"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 3 с. "Один Генрі і три дівчатка20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 1 сезон, 8 с. "Сумний хвіст Гару21:10Т/с "АйКарли", 1 сезон, 4 с. "Нэвел".21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 28 с. "Кіноляпи".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 2 с. "Один Генрі і три дівчатка
22:00Т/с Містер Селфрідж 8 с.
20:30Т/с "Кухня"
23:50Т/с "Територія краси"
22:45Т/с "Акушерка" 202022:55Т/с "Подвійне життя"
21:00Т/с "Сонячний листопад"23:30Т/с "Таксистка" 2019
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
21:00Т/с "Село на мільйон 2"23:00Т/с "Матусі"
22:15Т/с "CSI: Місце злочину-13"23:50Т/с "CSI: Місце злочину-12"
20:55Т/с "Кубала, Морено і Мончон"
21:00Т/с "Міс Марпл"23:00Т/с "Передчуття"
22:15Т/с "CSI: Місце преступления-13"23:50Т/с "CSI: Місце преступления-12"
23:40Т/с "Тільки кохання"
23:00Т/с "Що робить твоя дружина?"
22:00Т/с "Татові дочки"
21:50Т/с "Полдарк"
22:00Т/с "П'ята варта"
20:55Т/с "Територія краси"
22:00Т/с "Пуаро" (3 сезон,2 с.)
21:00Т/с "Папік"22:05Т/с "Байки Мітяя"
22:00Т/с "Мердок"
23:30Т/с "Ейнштейн"
21:05Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"
23:40Т/с "ЗАГС"
22:30Т/с "Закрита школа"
21:10Т/с "Передчуття"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
20:30Т/с "Кості"21:15Т/с "Кості"22:10Т/с "Кості"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
20:30Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"21:15Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"22:00Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"22:45Т/с "Шулер"23:30Т/с "Шулер"
20:50Т/с "Форс-мажори"21:30Т/с "Форс-мажори"22:15Т/с "Чим ми зайняті в тіні"22:40Т/с "Ходячі мерці"23:20Т/с "Ходячі мерці"
20:40Т/с "Святий Майк"21:25Т/с "Касл"22:10Т/с "Касл"22:55Т/с "Сирена"23:35Т/с "Резидент"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 17 с. "Серйозна небезпека"20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 1 сезон, 13 с. "Маленькі помічни21:10Т/с "АйКарли", 1 сезон, 9 с. "Не люблю мистецтва!".21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 33 с. "Як заспокоїти божевільну".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 1 с. "Смертоносна Риньята"
22:00Т/с Містер Селфрідж 13 с.
20:30Т/с "Кухня"
23:40Т/с "Територія краси"
22:45Т/с "Акушерка" 202023:00Т/с "Вербна неділя"
21:00Т/с "Коротке слово "Ні"23:20Т/с "Коротке слово "Ні"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
21:00Т/с "Село на мільйон 2"23:00Т/с "Матусі 2"
22:20Т/с "CSI: Місце злочину-14"23:55Т/с "CSI: Місце злочину-13"
20:55Т/с "Кубала, Морено і Мончон"
21:00Т/с "Клан Кенеді"23:00Т/с "Передчуття"
22:20Т/с "CSI: Місце преступления-14"23:55Т/с "CSI: Місце преступления-13"
22:05Т/с "Маргарита Назарова"
23:40Т/с "Тільки кохання"
23:15Т/с "Що робить твоя дружина?"
22:00Т/с "Татові дочки"
22:00Т/с "П'ята варта"
20:55Т/с "Територія краси"
22:00Т/с "Пуаро" (3 сезон, 7 с.)22:50Т/с "Молодий Морс" (1 с)
21:00Т/с "Папік"22:05Т/с "Байки Мітяя"
22:00Т/с "Мердок"
23:30Т/с "Ейнштейн"
21:05Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"
23:40Т/с "ЗАГС"
21:10Т/с "Доктор Блейк"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
20:30Т/с "Кості"21:15Т/с "Кості"22:10Т/с "Кості"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
21:00Т/с "Небо у вогні"21:45Т/с "Небо у вогні"22:45Т/с "Викрадення богині"23:30Т/с "Викрадення богині"
20:50Т/с "Форс-мажори"21:30Т/с "Форс-мажори"22:15Т/с "Чим ми зайняті в тіні"22:35Т/с "Ходячі мерці"23:20Т/с "Ходячі мерці"
20:40Т/с "Святий Майк"21:25Т/с "Касл"22:10Т/с "Касл"22:50Т/с "Сирена"23:35Т/с "Резидент"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 8 с. "Година сили - частина 2&q20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 1 сезон, 18 с. "Вален-день"21:10Т/с "АйКарли", 1 сезон, 15 с. "Втрата сайту iCarly"21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 2 с. "Улюблене телешоу"23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 5 с. "Розбирання дівчаток"
22:00Т/с Містер Селфрідж 18 с.
20:30Т/с "Папік"21:20Т/с "Папік"22:50Т/с "Шерлок - 1: Етюд у рожевих тонах"
23:50Т/с "Дурна кров"
22:45Т/с "Вибір матері"23:00Т/с "Червонi браслети"
21:00Т/с "Чорна кров"23:20Т/с "Одеса-мама"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
21:00Т/с "Село на мільйон 2"23:00Т/с "Матусі 2"
22:15Т/с "CSI: Місце злочину-14"
21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"
21:00Т/с "Віра"23:00Т/с "Передчуття"
22:15Т/с "CSI: Місце преступления-14"23:50Т/с "CSI: Місце преступления-13"
23:40Т/с "Тільки кохання"
22:40Т/с "Марс. Хроніки майбутнього"
23:30Т/с "Особисте життя доктора Селіванової"
22:00Т/с "Татові дочки"
22:10Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Територія краси"
22:00Т/с "Пуаро" (4 сезон, 1 с. 1 ч)22:50Т/с "Молодий Морс" (1 сезон, 6 с)
21:00Т/с "Папік"
22:00Т/с "Мердок"
21:05Т/с "Таємниці Борго Ларічі"
23:40Т/с "Красень"
21:10Т/с "Доктор Блейк"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
20:30Т/с "Кості"21:15Т/с "Кості"22:10Т/с "Кості"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"22:45Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
21:00Т/с "Код Костянтина"21:45Т/с "Код Костянтина"22:45Т/с "Подвійне життя"23:30Т/с "Подвійне життя"
20:45Т/с "Форс-мажори"21:30Т/с "Форс-мажори"22:15Т/с "Чим ми зайняті в тіні"22:35Т/с "Ходячі мерці"23:25Т/с "Ходячі мерці"
20:40Т/с "Небезпечні матусі"21:35Т/с "Касл"22:20Т/с "Касл"23:00Т/с "Сирена"23:45Т/с "Це ми"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 9 с. "Кря-кря".20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 2 сезон, 3 с. "Ніяких "якщо21:10Т/с "АйКарли", 1 сезон, 20 с. "Ненавиджу хлопця Сем".21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 7 с. "Лазіння немовлят".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 22 с. "Ще вище!".
22:00Т/с Містер Селфрідж 23 с.
20:45Т/с "Папік"21:20Т/с "Папік"22:05Т/с "Тато Ден"
23:55Т/с "Спокуса" 2017
22:45Т/с "Вибір матері"23:00Т/с "Доктор Хаус"
21:00Т/с "Чорна кров"23:20Т/с "Сильна жінка"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
21:00Т/с "Останній москаль"
20:25Т/с "Ментівські війни. Харків-2"22:25Т/с "CSI: Місце злочину-14"
21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"
21:00Т/с "Віра"23:00Т/с "Передчуття"
20:25Т/с "Ментівські війни. Харьков-2"22:25Т/с "CSI: Місце преступления-14"
21:55Т/с "Маргарита Назарова"
23:40Т/с "Тільки кохання"
23:00Т/с "Жіночий лікар"
22:00Т/с "Татові дочки"
22:00Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Територія краси"
22:50Т/с "Молодий Морс" (2 сезон, 1 с)
21:00Т/с "Папік"
22:00Т/с "Мердок"
23:25Т/с "Кінець параду"
21:05Т/с "Таємниці Борго Ларічі"
23:40Т/с "Одесит"
21:10Т/с "Доктор Блейк"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
20:30Т/с "Кості"21:15Т/с "Кості"22:10Т/с "Кості"
21:00Т/с "Код Костянтина"21:45Т/с "Код Костянтина"
21:00Т/с "Чим ми зайняті в тіні"21:25Т/с "Форс-мажори"22:15Т/с "Форс-мажори"23:05Т/с "Чим ми зайняті в тіні"23:30Т/с "Ходячі мерці"
21:00Т/с "Сирена"21:50Т/с "Сирена"22:40Т/с "Небезпечні матусі"23:45Т/с "Касл"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 22 с. "Ще вище!".20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 2 сезон, 8 с. "Насолода для стоп21:10Т/с "АйКарли", 1 сезон, 25 с. "Полюбив вашу вчительку".21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 12 с. "Реклама няньок".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 4 с. "Таємне стає явним".
22:00Т/с Містер Селфрідж 28 с.
20:45Т/с "Свати"22:10Т/с "Тато Ден"23:10Т/с "Ім'я Рози"
22:45Т/с "Швабра"23:00Т/с "Доктор Хаус"
21:00Т/с "На твоєму боці"23:20Т/с "Не смій мені казати "прощавай!"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
21:00Т/с "Останній москаль 2"
22:15Т/с "CSI: Місце злочину-15"23:45Т/с "CSI: Місце злочину-14"
21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"
21:00Т/с "Віра"23:00Т/с "Мислити як злочинець"
22:15Т/с "CSI: Місце преступления-15"23:45Т/с "CSI: Місце преступления-14"
21:55Т/с "Маргарита Назарова"
23:40Т/с "Тільки кохання"
23:05Т/с "Жіночий лікар"
22:00Т/с "Чоловік в мені"
22:20Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Територія краси"
22:00Т/с "Пуаро" (5 сезон, 5 с.)22:50Т/с "Молодий Морс" (2 сезон, 6 с)
21:00Т/с "Родичі"
22:00Т/с "Мердок"
21:05Т/с "Таємниці Борго Ларічі"
23:40Т/с "Збіглі родичі"
21:10Т/с "Доктор Блейк"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
20:30Т/с "Кості"21:15Т/с "Кості"22:10Т/с "Кості"
21:00Т/с "Код Костянтина"21:45Т/с "Код Костянтина"22:45Т/с "Шулер"23:30Т/с "Шулер"
21:00Т/с "Чим ми зайняті в тіні"21:25Т/с "Форс-мажори"22:15Т/с "Форс-мажори"23:00Т/с "Чим ми зайняті в тіні"23:30Т/с "Ходячі мерці"
21:00Т/с "Чикаго у вогні"21:45Т/с "Чикаго у вогні"22:35Т/с "Кaндис Ренуар"23:40Т/с "Кaндис Ренуар"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 15 с. "Шарлота зникає".20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 2 сезон, 15 с. "Правила рок-н-ру21:10Т/с "АйКарли", 1 сезон, 5 с. "Хочу залишитися із Спенсером".21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 18 с. "Іграшка".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 24 с. "Генрі і погана дівчинка
22:00Т/с Містер Селфрідж 33 с.
20:30Т/с "Свати"21:40Т/с "Свати"22:45Т/с "Принцип насолоди"23:50Т/с "Принцип насолоди"
22:45Т/с "Зоя"23:00Т/с "Доктор Хаус"
21:00Т/с "На твоєму боці"23:20Т/с "Чужий гріх"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
21:15Т/с "Звонар-2"22:05Т/с "CSI: Місце злочину-15"23:45Т/с "CSI: Місце злочину-15"
21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"
21:00Т/с "Віра"23:00Т/с "Мислити як злочинець"
21:15Т/с "Звонарь-2"22:05Т/с "CSI: Місце преступления-15"23:45Т/с "CSI: Місце преступления-15"
23:40Т/с "Тільки кохання"
23:10Т/с "Жіночий лікар"
22:00Т/с "Чоловік в мені"
22:30Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Територія краси"
22:00Т/с "Пуаро" (6 сезон, 1 с. 2 ч)22:50Т/с "Молодий Морс" (3 сезон, 3 с)
21:00Т/с "Родичі"21:55Т/с "Недотуркані"
22:00Т/с "Мердок"
23:40Т/с "Збіглі родичі"
21:10Т/с "Доктор Блейк"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
20:30Т/с "Кості"21:15Т/с "Кості"22:10Т/с "Кості"
21:00Т/с "Майор і магія"21:45Т/с "Майор і магія"
21:00Т/с "Чим ми зайняті в тіні"21:25Т/с "За і проти"22:15Т/с "За і проти"23:05Т/с "Чим ми зайняті в тіні"23:30Т/с "Ходячі мерці"
21:00Т/с "Чикаго у вогні"21:50Т/с "Чикаго у вогні"22:35Т/с "Кaндис Ренуар"23:40Т/с "Кaндис Ренуар"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 8 с. "Камінь з космосу".20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 2 сезон, 20 с. "Троє і Мей"21:10Т/с "АйКарли", 1 сезон, 10 с. "Ваша велика фанатка!".21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 23 с. "Чарівний банкомат".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 17 с. "Серйозна небезпека"
22:00Т/с Містер Селфрідж 38 с.
22:45Т/с "У кожного свій обман"23:05Т/с "Доктор Хаус"
20:20Т/с "Звонар-2"21:30Т/с "Звонар-2"22:35Т/с "Кістки"
21:00Т/с "Віра"23:00Т/с "Мислити як злочинець"
20:20Т/с "Звонарь-2"21:30Т/с "Звонарь-2"22:35Т/с "Кості"
21:55Т/с "Бабин бунт, або Війна в Новоселково"
23:30Т/с "Тільки кохання"
21:00Т/с "ПуароАгатиКрісті"
23:15Т/с "Жіночий лікар"
22:00Т/с "Чоловік в мені"
22:30Т/с "П’ята варта"
21:00Т/с "Територія краси"
22:00Т/с "Пуаро" (7 сезон, 2 с. 1 ч)22:50Т/с "Молодий Морс" (3 сезон, 8 с)
21:00Т/с "Родичі"21:55Т/с "Недотуркані"
23:55Т/с "Батьки і діти"
21:00Т/с "Штучний інтелект"23:40Т/с "Сімейний бізнес"
21:10Т/с "Мислити як злочинець"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
20:30Т/с "Кості"21:15Т/с "Кості"22:10Т/с "Кості"
21:00Т/с "Майор та магія"21:45Т/с "Майор та магія"22:45Т/с "Винищувачі"23:30Т/с "Винищувачі"
21:00Т/с "Чим ми зайняті в тіні"21:20Т/с "Форс-мажори"22:10Т/с "Форс-мажори"22:55Т/с "Чим ми зайняті в тіні"23:20Т/с "Ходячі мерці"
21:00Т/с "Чикаго у вогні"21:50Т/с "Чикаго у вогні"22:40Т/с "Кaндис Ренуар"23:45Т/с "Кaндис Ренуар"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 23 с. "Спокуса відром".20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 2 сезон, 25 с. "Щоденник розгнів21:10Т/с "АйКарли", 1 сезон, 16 с. "Мені треба отримати покарання"21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 29 с. "Лялька Фрэсно".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 16 с. "Конкурс холмогорских тал
20:45Т/с "Свати 3"
23:55Т/с "Спокуса 2"
22:45Т/с "Спіймати Кайдаша"23:40Т/с "Доктор Хаус"
21:00Т/с "На твоєму боці 2"23:20Т/с "На твоєму боці 2"
22:30Т/с "Вавилон-Берлін"
20:20Т/с "Звонар-2"21:30Т/с "Звонар-2"22:35Т/с "Кістки"
21:00Т/с "Новобранець"22:50Т/с "Спецназ міста янголів"
21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"
21:00Т/с "Віра"23:00Т/с "Мислити як злочинець"
20:20Т/с "Звонарь-2"21:30Т/с "Звонарь-2"22:35Т/с "Кості"
21:55Т/с "Бабин бунт, або Війна в Новоселково"
23:30Т/с "Тільки кохання"
21:00Т/с "ПуароАгатиКрісті"
22:40Т/с "Пригоди молодого Індіани Джонса"
23:00Т/с "Жіночий лікар 2"
22:00Т/с "Чоловік в мені"
22:20Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Родичі"21:55Т/с "Недотуркані"
22:00Т/с "Мердок"
21:00Т/с "Штучний інтелект"23:40Т/с "Сімейний бізнес"
21:10Т/с "Мислити як злочинець"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
20:30Т/с "Кості"21:15Т/с "Кості"22:10Т/с "Кості"
21:00Т/с "Майор і магія"21:45Т/с "Майор і магія"22:45Т/с "Смерть шпигунам"23:30Т/с "Смерть шпигунам"
21:00Т/с "Чим ми зайняті в тіні"21:25Т/с "Форс-мажори"22:15Т/с "Форс-мажори"23:00Т/с "Чим ми зайняті в тіні"23:25Т/с "Ходячі мерці"
21:00Т/с "Чикаго у вогні"21:45Т/с "Чикаго у вогні"22:35Т/с "Кaндис Ренуар"23:30Т/с "Кaндис Ренуар"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 8 с. "Генрі-заздрісник".20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 3 сезон, 5 с. "Сімейний бобслей&21:10Т/с "АйКарли", 1 сезон, 21 с. "Стеження за продавцем DVD".21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 34 с. "Нокаут".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 18 с. "Побачення".
20:45Т/с "Свати"21:45Т/с "Свати"
22:45Т/с "Спіймати Кайдаша"23:35Т/с "Доктор Хаус"
21:00Т/с "На твоєму боці 2"23:30Т/с "На твоєму боці 2"
21:30Т/с "Пес-5"
22:30Т/с "Вавилон-Берлін - 2"
21:20Т/с "Звонар-2"22:30Т/с "Кістки"
21:00Т/с "Новобранець"22:50Т/с "Спецпризначенці"
21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"
21:00Т/с "Віра"23:00Т/с "Мислити як злочинець"
21:20Т/с "Звонарь-2"22:30Т/с "Кості"
21:55Т/с "Бабин бунт, або Війна в Новоселково"
23:30Т/с "Тільки кохання"
21:00Т/с "ПуароАгатиКрісті"
22:40Т/с "Пригоди молодого Індіани Джонса"
23:25Т/с "Жіночий лікар 2"
22:00Т/с "Чоловік в мені"
22:30Т/с "П'ята варта"
21:50Т/с "Мишоловка для кота"
22:00Т/с "Мердок"
23:40Т/с "Сімейний бізнес"
21:10Т/с "Мислити як злочинець"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
20:30Т/с "Кості"21:15Т/с "Кості"22:10Т/с "Кості"
21:00Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"21:45Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"22:30Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"
22:00Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"
21:00Т/с "Чим ми зайняті в тіні"21:30Т/с "Форс-мажори"22:20Т/с "Форс-мажори"23:05Т/с "Чим ми зайняті в тіні"23:40Т/с "Ходячі мерці"
21:00Т/с "Чикаго у вогні"21:45Т/с "Чикаго у вогні"22:35Т/с "Кaндис ренуар"23:30Т/с "Кaндис ренуар"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 20 с. "Времяпрыгер".20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 3 сезон, 11 с. "Поверніть мені м21:10Т/с "АйКарли", 1 сезон, 1 с. "Початок".21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 3 с. "Козел".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 19 с. "Чоловік у будинку".
22:00Т/с Справа Дойлів 5 с.22:50Т/с За службовим обов’язком 5 с.
20:45Т/с "Свати"21:45Т/с "Свати"
22:45Т/с "І будуть люди"23:05Т/с "Доктор Хаус"
21:00Т/с "На твоєму боці 2"23:30Т/с "Вікно життя 2"
21:30Т/с "Пес-5"
22:30Т/с "Гоморра"
20:20Т/с "Звонар-2"21:20Т/с "Звонар"22:20Т/с "Кістки-2"
21:00Т/с "Новобранець"22:50Т/с "Спецпризначенці"
20:50Т/с "Моє друге я"
21:00Т/с "ТУТ"23:00Т/с "Мислити як злочинець"
20:20Т/с "Звонарь-2"21:20Т/с "Дзвонар"22:20Т/с "Кости-2"
21:55Т/с "Хроніка мерзотних часів"
21:00Т/с "ПуароАгатиКрісті"
22:40Т/с "Пригоди молодого Індіани Джонса"
23:00Т/с "Жіночий лікар 2"
22:00Т/с "Чоловік в мені"
22:30Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Родичі"21:55Т/с "Мишоловка для кота"
22:00Т/с "Мердок"
21:00Т/с "Містер Селфрідж"
23:40Т/с "Сімейний бізнес"
21:10Т/с "Мислити як злочинець"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
20:30Т/с "Кості"21:15Т/с "Кості"22:10Т/с "Кості"
21:00Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"21:45Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"22:30Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"23:30Т/с "Старі-полковники"
22:00Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"
21:00Т/с "Чим ми зайняті в тіні"21:25Т/с "Форс-мажори"22:15Т/с "Форс-мажори"23:00Т/с "Чим ми зайняті в тіні"23:25Т/с "Ходячі мерці"
21:00Т/с "Чикаго у вогні"21:45Т/с "Чикаго у вогні"22:35Т/с "Кaндис ренуар"23:35Т/с "Кaндис ренуар"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 14 с. "Подвійне побачення"20:45Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 3 сезон, 16 с. "Харпер як учител21:10Т/с "АйКарли", 1 сезон, 6 с. "Стеження за учителем".21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 8 с. "Змагання по набору тексту".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 11 с. "невразливий Генрі - част
22:00Т/с Справа Дойлів 10 с.22:50Т/с За службовим обов’язком 10 с.
20:45Т/с "Свати"21:45Т/с "Свати"
21:00Т/с "Вещдок. Личное дело"23:55Т/с "Мереживо долі" 2016
22:45Т/с "Слід"23:05Т/с "Доктор Хаус"
21:00Т/с "Розколоті сни"23:30Т/с "Ласкаво просимо на Канари"
21:30Т/с "Пес-5"
22:30Т/с "Гоморра"
20:30Т/с "Звонар"21:35Т/с "Булатов"22:20Т/с "Кістки-2"
22:00Т/с "Спецпризначенці"
21:00Т/с "Клан Кенеді"23:00Т/с "Мислити як злочинець"
20:30Т/с "Дзвонар"21:35Т/с "Булатів"22:20Т/с "Кости-2"
21:55Т/с "Дружина з того світу"
21:00Т/с "ПуароАгатиКрісті"
22:40Т/с "Пригоди молодого Індіани Джонса"
23:00Т/с "Жіночий лікар 2"
22:00Т/с "Не плач по мені, Аргентина"
22:30Т/с "П'ята варта"
21:55Т/с "Мишоловка для кота"
22:00Т/с "Мердок"
21:00Т/с "Містер Селфрідж"
23:40Т/с "Таємниця кумира"
21:10Т/с "Мислити як злочинець"
21:00Т/с "Мислити як вбивця"22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
20:30Т/с "Кості"21:15Т/с "Кості"22:10Т/с "Кості"
21:00Т/с "Ніконов і КО"21:45Т/с "Менталист"22:30Т/с "Менталист"23:30Т/с "Котовський"
22:00Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"
21:00Т/с "Чим ми зайняті в тіні"21:25Т/с "Форс-мажори"22:15Т/с "Форс-мажори"23:05Т/с "Чим ми зайняті в тіні"23:30Т/с "Ходячі мерці"
21:00Т/с "Чикаго у вогні"21:45Т/с "Чикаго у вогні"22:35Т/с "Кaндис Ренуар"23:30Т/с "Кaндис Ренуар"
20:45Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 9 с. "Кря-кря".21:10Т/с "АйКарли", 1 сезон, 11 с. "Висиджую курчат".21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 13 с. "Потайний сейф".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 9 с. "СПА-клас".
22:00Т/с Справа Дойлів 15 с.22:50Т/с За службовим обов’язком 15 с.
20:45Т/с "Свати"21:45Т/с "Свати"
21:00Т/с "Вещдок. Личное дело"
22:45Т/с "Слід"23:00Т/с "Доктор Хаус"
21:00Т/с "Розколоті сни"23:30Т/с "Лист надії"
21:30Т/с "Пес"
22:30Т/с "Підрозділ"
20:25Т/с "Булатов"21:25Т/с "Булатов"22:25Т/с "Кістки-2"
22:00Т/с "Спецпризначенці"
21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"
21:00Т/с "Доктор Блэйк"23:00Т/с "Мислити як злочинець"
20:25Т/с "Булатів"21:25Т/с "Булатів"22:25Т/с "Кости-2"
21:55Т/с "Від першого до останнього слова"
21:00Т/с "ПуароАгатиКрісті"
22:40Т/с "Пригоди молодого Індіани Джонса"
22:55Т/с "Жіночий лікар 2"
22:00Т/с "Не плач по мені, Аргентина"
22:20Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Родичі"
22:00Т/с "Мердок"
21:00Т/с "Містер Селфрідж"23:30Т/с "Доктор Блейк"
23:40Т/с "Таємниця кумира"
21:10Т/с "Мислити як злочинець"
21:00Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"22:30Т/с "Мислити як вбивця"
20:30Т/с "Гримм"21:15Т/с "Гримм"22:10Т/с "Гримм"
21:00Т/с "Син батька народів"21:45Т/с "Викрадення богині"22:30Т/с "Викрадення богині"23:30Т/с "Фантом"
22:00Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"
21:00Т/с "Чим ми зайняті в тіні"21:25Т/с "Форс-мажори"22:10Т/с "Форс-мажори"23:00Т/с "Чим ми зайняті в тіні"23:25Т/с "Ходячі мерці"
21:00Т/с "Чикаго у вогні"21:45Т/с "Чикаго у вогні"22:35Т/с "Резидент"23:25Т/с "Резидент"
22:00Т/с Справа Дойлів 20 с.22:50Т/с За службовим обов’язком 20 с.
20:45Т/с "Свати"21:45Т/с "Свати"
21:00Т/с "Вещдок. Личное дело"
22:45Т/с "Слід"23:00Т/с "Доктор Хаус"
21:00Т/с "Сага"23:30Т/с "Сага"
21:30Т/с "Пес-5"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
20:25Т/с "Булатов"21:30Т/с "Булатов"22:30Т/с "Кістки-3"
22:00Т/с "Спецпризначенці"
21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"
21:00Т/с "Доктор Блэйк"23:00Т/с "Мислити як злочинець"
20:25Т/с "Булатів"21:30Т/с "Булатів"22:30Т/с "Кости-3"
21:55Т/с "Де живе Надія?"
21:00Т/с "ПуароАгатиКрісті"
22:40Т/с "Пригоди молодого Індіани Джонса"
23:45Т/с "Жіночий лікар 2"
22:00Т/с "Право на щастя"
23:20Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Чудо"
22:00Т/с "Мердок"
21:00Т/с "Містер Селфрідж"23:30Т/с "Доктор Блейк"
23:40Т/с "Легковажна жінка"
21:10Т/с "Мислити як злочинець"
21:00Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"22:30Т/с "Мислити як вбивця"
20:30Т/с "Гримм"21:15Т/с "Гримм"22:10Т/с "Гримм"
21:00Т/с "Винищувачі"21:45Т/с "Винищувачі"22:30Т/с "Винищувачі"23:30Т/с "Фантом"
21:00Т/с "Ходячі мерці"21:45Т/с "Форс-мажори"22:35Т/с "Явище"23:25Т/с "Ходячі мерці"
21:00Т/с "Чикаго у вогні"21:50Т/с "Анатомія пристрасті"22:40Т/с "Анатомія пристрасті"23:25Т/с "Зірка"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 12 с. "Уся сім'я Билски&qu20:45Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 13 с. "Таємна кімната".21:10Т/с "АйКарли", 1 сезон, 22 с. "Можу змінити школу!".21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 24 с. "Смертельний стрибок тунця : Фред23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 13 с. "Увага, Спойлер".
22:00Т/с Справа Дойлів 25 с.22:50Т/с Доктор Блейк 2 с.
20:45Т/с "Свати"21:45Т/с "Свати"
21:00Т/с "Вещдок. Личное дело"
22:45Т/с "Ніщо не трапляється двічі - 2"23:35Т/с "Доктор Хаус"
21:00Т/с "Сага"23:30Т/с "Сага"
21:35Т/с "Пес"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
20:25Т/с "Булатов"21:25Т/с "Булатов"22:30Т/с "Кістки-3"
22:00Т/с "Спецпризначенці"
21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"
21:00Т/с "Доктор Блейк"23:00Т/с "Віра"
20:25Т/с "Булатів"21:25Т/с "Булатів"22:30Т/с "Кости-3"
21:55Т/с "Дочки-матері"
21:00Т/с "ПуароАгатиКрісті"
22:40Т/с "Марс. Хроніки майбутнього"
23:15Т/с "Жіночий лікар 3"
22:00Т/с "Право на щастя"
23:50Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Чудо"
22:00Т/с "Мердок"
21:00Т/с "Містер Селфрідж"23:30Т/с "Доктор Блейк"
23:40Т/с "Легковажна жінка"
21:10Т/с "Мислити як злочинець"
21:00Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"22:30Т/с "Мислити як вбивця"
20:30Т/с "Гримм"21:15Т/с "Гримм"22:10Т/с "Гримм"
21:00Т/с "Майор і магія"21:45Т/с "Майор і магія"22:45Т/с "Винищувачі"23:30Т/с "Винищувачі"
22:00Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"23:55Т/с "Легенда про шукача" 1
21:00Т/с "Чим ми зайняті в тіні"21:25Т/с "Форс-мажори"22:15Т/с "Явище"23:00Т/с "Чим ми зайняті в тіні"23:25Т/с "Ходячі мерці"
21:00Т/с "Чикаго у вогні"21:50Т/с "Анатомія пристрасті"22:40Т/с "Анатомія пристрасті"23:25Т/с "Зірка"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 5 с. "Сльози веселого жука"20:45Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 6 с. "Учитель-дублер".21:10Т/с "АйКарли", 1 сезон, 2 с. "Люблю Джейка Крендола".21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 30 с. "Узаперті".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 5 с. "Відпустка Капітана Чола&q
22:00Т/с Справа Дойлів 30 с.22:50Т/с Доктор Блейк 7 с.
21:45Т/с "Свати"
21:00Т/с "Вещдок. Личное дело"
22:45Т/с "Мій чоловік, моя жінка"23:05Т/с "Доктор Хаус"
21:00Т/с "Тінь зірки"23:30Т/с "За покликом серця"
21:30Т/с "Пес"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
20:25Т/с "Булатов"21:25Т/с "Брати по крові-2"22:10Т/с "Кістки-4"23:55Т/с "Кістки-4"
21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"
21:00Т/с "Доктор Блейк"23:00Т/с "Віра"
20:25Т/с "Булатів"21:25Т/с "Брати по крови-2"22:10Т/с "Кости-4"23:55Т/с "Кости-4"
21:55Т/с "Дочки-матері"
21:00Т/с "ПуароАгатиКрісті"
23:15Т/с "Жіночий лікар 3"
22:00Т/с "Право на щастя"
23:30Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Чудо"
22:00Т/с "Міс Марпл"
22:15Т/с "Сонячний удар"
21:00Т/с "Містер Селфрідж"23:30Т/с "Доктор Блейк"
23:40Т/с "Легковажна жінка"
21:10Т/с "Мислити як злочинець"
21:00Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"22:30Т/с "Мислити як вбивця"
20:30Т/с "Гримм"21:15Т/с "Гримм"22:10Т/с "Гримм"
21:00Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"21:45Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"22:30Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"
22:00Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"23:55Т/с "Легенда про шукача"
21:00Т/с "Хелстром"21:45Т/с "Форс-мажори"22:35Т/с "Явище"23:20Т/с "Хелстром"
21:00Т/с "Чикаго у вогні"21:50Т/с "Анатомія пристрасті"22:35Т/с "Анатомія пристрасті"23:25Т/с "Зірка"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 19 с. "Чоловік у будинку".20:45Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 20 с. "Перемогти сон".21:10Т/с "АйКарли", 1 сезон, 7 с. "Повинен побити світовий рекорд"21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 35 с. "Ми вкрали рок-зірку".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 5 с. "Злочини і солодощі".
22:00Т/с Справа Дойлів 35 с.22:50Т/с Доктор Блейк 12 с.
20:45Т/с "Сидоренки-Cидоренки 2"21:45Т/с "Свати"
21:00Т/с "Вещдок. Личное дело"23:55Т/с "Згадати молодість 4"
22:45Т/с "Мій чоловік, моя жінка"23:05Т/с "Доктор Хаус"
21:00Т/с "Тінь зірки"23:30Т/с "Хіба можна мріяти про більше"
21:25Т/с "Пес"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
20:25Т/с "Брати по крові-2"21:35Т/с "Брати по крові-2"22:45Т/с "Кістки-4"
21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"
21:00Т/с "Пан і пані Мердер"23:00Т/с "Татові дочки"
20:25Т/с "Брати по крови-2"21:35Т/с "Брати по крови-2"22:45Т/с "Кости-4"
20:55Т/с "Дочки-матері"
22:20Т/с "Жіночий лікар 3"
22:00Т/с "Клан Кенеді. Після Камелота"
23:30Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Чудо"21:45Т/с "Слуга народу"
22:00Т/с "Міс Марпл"
21:00Т/с "Містер Селфрідж"23:30Т/с "Доктор Блейк"
23:50Т/с "Мухтар. Новий слід"
22:40Т/с "Дорога в порожнечу"23:00Т/с "Дорога в порожнечу"23:30Т/с "Доктор Блейк"
21:10Т/с "Пуаро Агати Кристі"
21:00Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"22:30Т/с "Мислити як вбивця"
21:10Т/с "Гримм"
21:00Т/с "Ніконов і КО"21:45Т/с "Менталіст"22:30Т/с "Менталіст"23:30Т/с "Подвійне життя"
21:00Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"22:55Т/с "Легенда про шукача"
20:45Т/с "Форс-мажори"21:35Т/с "Програмісти"22:25Т/с "Кості"23:10Т/с "Ходячі мерці"
20:45Т/с "Анатомія пристрасті"21:35Т/с "Анатомія пристрасті"22:20Т/с "Зірка"23:10Т/с "Чикаго у вогні"23:55Т/с "Це ми"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 4 с. "Генрі і Зяблики".20:45Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 5 с. "Відпустка Капітана Чола&q21:10Т/с "АйКарли", 1 сезон, 12 с. "Не хочу з тобою битися".21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 4 с. "Британські діти".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 9 с. "Кря-кря".
22:00Т/с Справа Дойлів 40 с.22:50Т/с Доктор Блейк 17 с.
20:45Т/с "Свати"21:45Т/с "СидорЕнки-CидОренки 2"
21:00Т/с "Вещдок. Личное дело"23:55Т/с "Ні кроку назад!"
22:45Т/с "Любов з ароматом кави"23:00Т/с "Доктор Хаус"
21:00Т/с "Тінь зірки"23:30Т/с "Секрет Майя" 2017
21:25Т/с "Коп з минулого"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
20:25Т/с "Брати по крові-2"21:30Т/с ! "Брати по крові-2"22:30Т/с "Кістки-4"
21:00Т/с "Пан і пані Мердер"23:00Т/с "Татові дочки"
20:25Т/с "Брати по крови-2"21:30Т/с "Брати по крови-2"22:30Т/с "Кости-4"
20:55Т/с "Дочки-матері"
21:15Т/с “Полдарк” с .0122:45Т/с "Доктор БЛЕЙК" с. 4
22:00Т/с "Жіночий лікар 3"
22:00Т/с "Таємниця Еми Филдинг"
22:40Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Чудо"21:45Т/с "Слуга народу"
22:00Т/с "Міс Марпл"
21:00Т/с "Містер Селфрідж"23:30Т/с "Доктор Блейк"
22:40Т/с "Дорога в порожнечу"23:00Т/с "Дорога в порожнечу"23:30Т/с "Доктор Блейк"
21:10Т/с "Пуаро Агати Кристі"
21:00Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"22:30Т/с "Мислити як вбивця"
21:10Т/с "Гримм"
21:00Т/с "Ніконов і КО"21:45Т/с "Менталист"22:30Т/с "Менталист"23:30Т/с "Котовський"
21:00Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"22:55Т/с "Легенда про шукача"
20:55Т/с "Форс-мажори"21:45Т/с "Доктор Хэрроу"22:40Т/с "Кості"23:30Т/с "Ходячі мерці"
20:45Т/с "Анатомія пристрасті"21:35Т/с "Анатомія пристрасті"22:20Т/с "Зірка"23:10Т/с "Чикаго у вогні"23:55Т/с "Це ми"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 17 с.20:45Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 18 с.21:10Т/с "АйКарли", 1 сезон, 18 с.21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 9 с.23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 7 с.
22:00Т/с Дело Дойлов 45 с.22:50Т/с Доктор Блейк 22 с.
20:45Т/с "Свати"21:45Т/с "СидорЕнки-СидОренки 2"
21:00Т/с "Вещдок. Личное дело"
22:45Т/с "Життя прекрасне"23:15Т/с "Доктор Хаус"
21:00Т/с "Шуша"23:30Т/с "Шуша"
21:25Т/с "Коп з минулого"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
20:35Т/с "Ангели"22:05Т/с "Кістки-5"23:55Т/с "Кістки-5"
21:00Т/с "Профайл"
21:00Т/с "Пан і пані Мердер"23:00Т/с "Татові дочки"
20:35Т/с "Ангелы"22:05Т/с "Кости-5"23:55Т/с "Кости-5"
20:55Т/с "Дочки-матері"
21:15Т/с "Полдарк" с .0622:15Т/с "ДокторБлейк" с. 8
22:10Т/с "Підкидьки"
22:00Т/с "Детектив-гурман"
22:30Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Чудо"21:45Т/с "Слуга народу"
22:00Т/с "Міс Марпл"
23:30Т/с "Доктор Блейк"
22:40Т/с "Дорога в порожнечу"23:00Т/с "Дорога в порожнечу"23:30Т/с "Доктор Блейк"
21:10Т/с "Пуаро Агати Кристі"
21:00Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"22:30Т/с "Мислити як вбивця"
21:10Т/с "Гримм"
21:00Т/с "Син батька народів"21:45Т/с "Викрадення богині"22:30Т/с "Викрадення богині"23:30Т/с "Фантом"
21:00Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"22:55Т/с "Легенда про шукача"
20:45Т/с "Форс-мажори"21:35Т/с "Доктор Хэрроу"22:35Т/с "Кості"23:25Т/с "Ходячі мерці"
20:50Т/с "Анатомія пристрасті"21:40Т/с "Анатомія пристрасті"22:25Т/с "Зірка"23:15Т/с "Чикаго у вогні"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 8 с. "Година сили - частина 2&q20:45Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 9 с. "СПА-клас".21:10Т/с "АйКарли", 1 сезон, 23 с. "Я битимуся".21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 14 с. "Няньчимо ляльку".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 1 с. "Історія триває".
22:00Т/с Справа Дойлів 50 с.22:50Т/с Доктор Блейк 27 с.
20:45Т/с "Свати"21:45Т/с "СидОренки-СидорЕнки 2"
21:00Т/с "Вещдок. Личное дело"
22:45Т/с "Продається будинок із собакою"23:00Т/с "Доктор Хаус"
21:00Т/с "Шуша"23:30Т/с "Шуша"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
20:30Т/с "Ангели"21:30Т/с "Ангели"22:30Т/с "Кістки-5"
21:00Т/с "Профайл"
21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Крісті"23:00Т/с "Татові дочки"
20:30Т/с "Ангелы"21:30Т/с "Ангелы"22:30Т/с "Кости-5"
20:55Т/с "Легковажна жінка"
21:15Т/с "Полдарк" с. 1122:15Т/с "ДокторБлейк" с. 12
22:10Т/с "Підкидьки"
22:00Т/с "Таємниці Аврори Тигарден"
22:30Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Чудо"21:45Т/с "Слуга народу"
22:00Т/с "Міс Марпл"
20:40Т/с "Полдарк"23:30Т/с "Доктор Блейк"
22:40Т/с "Так далеко, так близько"23:00Т/с "Так далеко, так близько"23:30Т/с "ЗАГС"
21:10Т/с "Пуаро Агати Кристі"
21:00Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"22:30Т/с "Мислити як вбивця"
21:10Т/с "Обдури мене"
21:00Т/с "Винищувачі"21:45Т/с "Винищувачі"22:30Т/с "Винищувачі"23:30Т/с "Фантом"
21:00Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"22:55Т/с "Легенда про шукача"23:55Т/с "Габби Дюран: няня інопланетян"
20:50Т/с "Форс-мажори"21:45Т/с "Доктор Хэрроу"22:40Т/с "Хелстром"23:35Т/с "Ходячі мерці"
20:45Т/с "Анатомія пристрасті"21:35Т/с "Анатомія пристрасті"22:20Т/с "Зірка"23:10Т/с "Чикаго у вогні"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 9 с. "Кря-кря".20:45Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 10 с. "Скорочення бюджету"21:10Т/с "АйКарли", 1 сезон, 3 с. "Хочу більше глядачів".21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 20 с. "Чуже взуття".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 20 с. "Времяпрыгер".
22:00Т/с Справа Дойлів 55 с.22:50Т/с Доктор Блейк 32 с.
20:45Т/с "Свати - 6"21:45Т/с "СидорЕнки-СидОренки 2"
21:00Т/с "Вещдок. Личное дело"
22:50Т/с "Колір пристрасті"23:05Т/с "Доктор Хаус"
21:00Т/с "Мавки"23:30Т/с "Референт"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
20:25Т/с "Ангели"21:20Т/с "Ангели"22:15Т/с "Кістки-5"
21:00Т/с "Профайл"
21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Крісті"23:00Т/с "Татові дочки"
20:25Т/с "Ангелы"21:20Т/с "Ангелы"22:15Т/с "Кости-5"
20:55Т/с "Легковажна жінка"
21:15Т/с "Полдарк" с. 1622:15Т/с "ДокторБлейк" с. 16
22:00Т/с "Таємниці Аврори Тигарден"
22:30Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Чудо"21:45Т/с "Слуга народу"
22:00Т/с "Міс Марпл"
21:15Т/с "Віктор Гюго. Ворог держави"
20:40Т/с "Полдарк"23:30Т/с "Доктор Блейк"
23:15Т/с "Відлига"
22:40Т/с "Так далеко, так близько"23:00Т/с "Так далеко, так близько"23:30Т/с "ЗАГС"
21:10Т/с "Пуаро Агати Кристі"
21:00Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"22:30Т/с "Мислити як вбивця"
21:10Т/с "Обдури мене"
21:00Т/с "Винищувачі. Останній бій"21:45Т/с "Винищувачі. Останній бій"22:30Т/с "Винищувачі. Останній бій"23:30Т/с "Реквієм для свідка"
21:00Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"22:55Т/с "Легенда про шукача"
20:50Т/с "Форс-мажори"21:40Т/с "Доктор Хэрроу"22:35Т/с "Хелстром"23:30Т/с "Ходячі мерці"
20:50Т/с "Анатомія пристрасті"21:35Т/с "Анатомія пристрасті"22:25Т/с "Зірка"23:15Т/с "Чикаго у вогні"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 1 с. "Дрябло-газ".20:45Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 3 с. "День народження Генрі&quo21:10Т/с "АйКарли", 1 сезон, 8 с. "зустрічатимуся з Фреді".21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 25 с. "Смертельний стрибок тунця : Фред23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 4 с. "Пацієнт під спостереження
22:00Т/с Справа Дойлів 60 с.22:50Т/с Доктор Блейк 37 с.
20:45Т/с "Великі Вуйки 2"
23:55Т/с "Тягар істини 2"
22:50Т/с "Колір пристрасті"23:05Т/с "Ніконов і Ко"
21:00Т/с "Мавки"23:30Т/с "Дитина на мільйон"
21:25Т/с "Пес"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
20:25Т/с "Ангели"21:15Т/с Прем'єра ! "Ангели"22:05Т/с "Кістки-6"23:50Т/с "Кістки-6"
21:00Т/с "Профайл"
21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Крісті"23:00Т/с "Татові дочки"
20:25Т/с "Ангелы"21:15Т/с "Ангелы"22:05Т/с "Кости-6"23:50Т/с "Кости-6"
20:55Т/с "Легковажна жінка"
21:00Т/с "Полдарк" с. 2122:00Т/с "ДокторБлейк" с. 20
22:00Т/с "Дихай зі мною"
22:00Т/с "Клан Кенеді"
22:30Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Три сестри"
21:45Т/с "Слуга народу"
22:00Т/с "Міс Марпл"
21:40Т/с "Петро Перший. Заповіт"
20:40Т/с "Полдарк"
23:15Т/с "Даішники"
22:40Т/с "Майор і магія"23:00Т/с "Майор і магія"23:20Т/с "В лісах і на горах"
21:10Т/с "Пуаро Агати Кристі"
21:00Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"22:30Т/с "Мислити як вбивця"
21:10Т/с "Обдури мене"
21:00Т/с "Патруль Самооборона"21:45Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"22:30Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"23:30Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"
21:00Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"22:55Т/с "Легенда про шукача"23:55Т/с "Габби Дюран: няня інопланетян"
20:50Т/с "Форс-мажори"21:40Т/с "Смертельна зброя"22:25Т/с "Хелстром"23:20Т/с "Ходячі мерці"
20:50Т/с "Чикаго у вогні"21:40Т/с "Анатомія пристрасті"22:25Т/с "Анатомія пристрасті"23:15Т/с "Зірка"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 15 с. "Шарлота зникає".20:45Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 16 с. "Небезпечний сон".21:10Т/с "АйКарли", 1 сезон, 13 с. "Мрія про танці".21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 31 с. "Це дрон, малятко".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 21 с. "Повернення нерозлучних д
22:00Т/с Справа Дойлів 65 с.22:50Т/с Доктор Блейк 42 с.
20:45Т/с "Рідня"
21:00Т/с "Вещдок. Личное дело"
22:50Т/с "Колір пристрасті"23:05Т/с "Ніконов і Ко"
21:00Т/с "Роман з детективом"23:30Т/с "Невідправлений лист"
21:25Т/с "Пес-6"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
22:25Т/с "Кістки-6"
21:00Т/с "Профайл"
21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Крісті"23:00Т/с "Татові дочки"
22:25Т/с "Кости-6"
20:55Т/с "Готель останньої надії"
21:15Т/с "Полдарк" с. 2622:15Т/с "ДокторБлейк" с. 23
22:00Т/с "Клан Кенеді : Після Камелота"
20:30Т/с "Паніка Вова 2"22:40Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Три сестри"
21:00Т/с "Шукаю жінку з дитиною"21:45Т/с "Слуга народу - 2"
22:00Т/с "Міс Марпл"
20:40Т/с "Полдарк"
22:40Т/с "Майор і магія"23:00Т/с "Майор і магія"23:20Т/с "В лісах і на горах"
21:10Т/с "Пуаро Агати Кристі"
21:00Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"22:30Т/с "Мислити як вбивця"
21:10Т/с "Обдури мене"
21:00Т/с "Патруль Самооборона"21:45Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"22:30Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"23:30Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"
22:55Т/с "Легенда про шукача"23:55Т/с "Мек-Х4"
20:55Т/с "Форс-мажори"21:55Т/с "Смертельна зброя"22:45Т/с "Хелстром"23:45Т/с "Ходячі мерці"
20:50Т/с "Анатомия страсти"21:30Т/с "Анатомия страсти"22:20Т/с "Звезда"23:05Т/с "Постучись в мою дверь"23:55Т/с "Это мы"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 27 с. "Видимий Брэд".20:45Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 28 с. "Историум".21:10Т/с "Хантер Стрит", 1 сезон, 1 с. "Новий Хантер".21:30Т/с "Хантер Стрит", 1 сезон, 2 с. "Саганаш".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 21 с. "Домашній арешт".
22:00Т/с Справа Дойлів 70 с.22:50Т/с Доктор Блейк 3 с.
22:10Т/с "Розслідування Мердока" (78 с.)
20:45Т/с "Рідня"
21:00Т/с "Вещдок. Личное дело"
22:50Т/с "Обійми брехні"23:05Т/с "Вербна неділя"
21:00Т/с "Роман з детективом"23:30Т/с "Мій найкращий ворог"
21:25Т/с "Пес-6"
21:00Т/с "Перші ластівки. Zалежні"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
22:20Т/с "Кістки-6"
21:00Т/с "Профайл"
21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Крісті"23:00Т/с "Татові дочки"
22:20Т/с "Кости-6"
20:55Т/с "Половинки неможливого"
21:15Т/с "Полдарк" с. 2622:15Т/с "ДокторБлейк" с. 23
22:05Т/с "Посмішка пересмішника"
22:00Т/с "Право на щастя"
20:30Т/с "Паніка Вова 2"22:35Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Три сестри"
21:00Т/с "Шукаю жінку з дитиною"21:45Т/с "Слуга народу - 2"
22:00Т/с "Міс Марпл"
21:15Т/с "Знедолені"
20:40Т/с "Полдарк"
23:15Т/с "Журов"
22:30Т/с "Майор і магія"23:10Т/с "В лісах і на горах"
21:10Т/с "Пуаро Агати Кристі"
21:00Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"22:30Т/с "Мислити як вбивця"
21:10Т/с "Менталист"
21:00Т/с "Кримінолог"21:45Т/с "Шулер"22:30Т/с "Шулер"23:30Т/с "Право на захист"
20:50Т/с "ФОРС-МАЖОРИ"21:40Т/с "Смертельна зброя"22:25Т/с "Хелстром"23:15Т/с "Ходячі мерці"
20:50Т/с "Сирена"21:35Т/с "Сирена"22:25Т/с "Зірка"23:10Т/с "Постукай в мої двері"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 39 с. "Небезпечна доля - частин20:45Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 40 с. "Небезпечна доля - частин21:10Т/с "Хантер Стрит", 1 сезон, 11 с. "Родичі".21:30Т/с "Хантер Стрит", 1 сезон, 12 с. "Червоний діамант".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 13 с. "Дзеркальний всесвіт"
22:00Т/с Справа Дойлів 75 с.22:50Т/с Доктор Блейк 8 с.
23:55Т/с "Знайомство з батьками"
22:50Т/с "Двоє над прірвою"23:05Т/с "Біля річки два береги"
21:00Т/с "Кримінальний журналіст"23:30Т/с "Кримінальний журналіст"
21:25Т/с "Пес"
22:30Т/с "Справжній детектив - 3"
22:15Т/с "Кістки-7"
21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"
21:00Т/с "Таємниця Еми Филдинг"23:00Т/с "Татові дочки"
22:15Т/с "Кости-7"
20:55Т/с "Колодязь забутих бажань"
21:15Т/с "Полдарк" с. 3122:15Т/с "ДокторБлейк" с. 32
22:00Т/с "Право на щастя"
20:30Т/с Прем'єра "Паніка Вова 2"22:40Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Три сестри"
21:00Т/с "Шукаю жінку з дитиною"21:40Т/с "Слуга народу - 2"
20:40Т/с "Полдарк"
23:15Т/с "Будинок з ліліями"
22:30Т/с "Майор і магія"23:10Т/с "В лісах і на горах"
21:10Т/с "Пуаро Агати Кристі"
21:00Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"22:30Т/с "Мислити як вбивця"
21:10Т/с "Менталист"
21:00Т/с "Кримінолог" 12+21:45Т/с "Смерть шпигунам"22:30Т/с "Смерть шпигунам"23:30Т/с "Винищувачі"
23:45Т/с "Собака точка кому"
20:50Т/с "Форс-мажори"21:40Т/с "911 служба порятунку"22:30Т/с "Хелстром"23:15Т/с "Ходячі мерці"
20:50Т/с "Сирена"21:35Т/с "Сирена"22:20Т/с "Зірка"23:10Т/с "Постукай в мої двері"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 15 с. "Супервулкан".20:45Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 16 с. "Моя невірна Валентинка&q21:10Т/с "Хантер Стрит", 2 сезон, 1 с. "Посилка".21:30Т/с "Хантер Стрит", 2 сезон, 2 с. "Арешт".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 14 с. "Подвійне побачення"
22:00Т/с Останній кандидат 3 с.22:50Т/с Доктор Блейк 13 с.
23:45Т/с "Батьківський інстинкт" 2012
22:45Т/с "Одне серце на двох"
21:00Т/с "Все одно тебе дочекаюсь"23:20Т/с "Все одно тебе дочекаюсь"
21:25Т/с "Пес"22:45Т/с "Закляті друзі"
23:35Т/с "Кістки-8"
21:10Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"
21:00Т/с "Детектив - гурман"23:00Т/с "Татові дочки"
21:45Т/с "Історії великої любові"
23:35Т/с "Кости-8"
20:55Т/с "Дивні справи твої, Господи!"
21:15Т/с "Полдарк" с. 3722:15Т/с "ДокторБлейк" с. 36
22:00Т/с "Право на щастя"
21:45Т/с "Історії великого кохання"
22:20Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Три сестри"
20:40Т/с "Полдарк"
22:30Т/с "Майор і магія"
21:10Т/с "Пуаро Агати Кристі"
21:00Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"22:30Т/с "Мислити як вбивця"
21:10Т/с "Менталист"
21:00Т/с "Подвійне життя"21:45Т/с "Ніконов і КО"22:30Т/с "Ніконов і КО"23:30Т/с "Винищувачі. Останній бій"
20:50Т/с "Форс-мажори"21:40Т/с "911 служба порятунку"22:30Т/с "Хелстром"23:20Т/с "Ходячі мерці"
20:50Т/с "Небезпечні матусі"21:50Т/с "Небезпечні матусі"22:45Т/с "Зірка"23:35Т/с "Постукай в мої двері"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 1 с. "Історія триває".20:45Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 2 с. "Один Генрі і три дівчатка21:10Т/с "Хантер Стрит", 2 сезон, 11 с. "Кріт".21:30Т/с "Хантер Стрит", 2 сезон, 12 с. "Зелена Маска".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 15 с. "Дилема Генрі".
21:00Т/с "Вещдок. Личное дело"23:50Т/с "Захват"
22:25Т/с "Папаньки"
21:00Т/с "Жіночий лікар 5"23:00Т/с "Лабіринт"
23:30Т/с "Кістки-8"
21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"
23:30Т/с "Кости-8"
20:55Т/с "Цікава Варвара. Неспокійна сусідка"
22:00Т/с "Не плач по мені, Аргентина"
22:05Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Три сестри"
21:00Т/с "Папік"22:05Т/с "Слуга народу - 2"
20:40Т/с "Полдарк"23:30Т/с "Містер Селфрiдж"
22:15Т/с "Байки Мітяя"23:10Т/с "Ви усі мене дратуєте"
21:10Т/с "Пуаро Агати Кристі"
21:00Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"22:30Т/с "Мислити як вбивця"
21:00Т/с "Агентство О. К.О".22:00Т/с "Ляльки чаклуна"23:00Т/с "Ляльки чаклуна"
21:00Т/с "Фантом"22:00Т/с "Нюхач 2"23:00Т/с "Нюхач 2"
21:15Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"23:15Т/с "Джесі"
20:30Т/с "Чим ми зайняті в тіні"20:55Т/с "Чим ми зайняті в тіні"21:25Т/с "Чим ми зайняті в тіні"21:45Т/с "Чим ми зайняті в тіні"22:10Т/с "Піаніно"22:45Т/с "Піаніно"23:10Т/с "Піаніно"23:40Т/с "Піаніно"
20:50Т/с "Чикаго у вогні"21:35Т/с "Чикаго у вогні"22:20Т/с "Чикаго у вогні"23:05Т/с "Чикаго у вогні"23:55Т/с "Чикаго у вогні"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 12 с. "Текст, брехня і відео&qu20:45Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 13 с. "Дзеркальний всесвіт"21:10Т/с "Грізна сімейка", 1 сезон, 1 с. "Сиделки-супергерои".21:35Т/с "Грізна сімейка", 1 сезон, 2 с. "Звана вечеря".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 15 с. "Супервулкан".
22:00Т/с Останній кандидат 13 с.22:50Т/с Доктор Блейк 23 с.
21:00Т/с "Вещдок. Личное дело"23:50Т/с "Згадати молодість"
20:20Т/с "Папаньки"22:25Т/с "Папаньки"
22:30Т/с "Нарко"
20:20Т/с "Ментівські війни. Харків"22:10Т/с "Кістки-8"23:50Т/с "Кістки-8"
21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"
21:00Т/с "Таємниці Аврори Тигарден"23:00Т/с "Татові дочки"
20:20Т/с "Ментівські війни. Харків"22:10Т/с "Кости-8"23:50Т/с "Кости-8"
22:30Т/с "Цікава Варвара. Пропала наречена"
21:15Т/с "Полдарк" с.4322:15Т/с "ДокторБлейк" с. 39
22:30Т/с "Підкидьки"
22:00Т/с "Чоловік в мені"
20:30Т/с "Паніка Вова - 2"22:10Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Три сестри"
21:00Т/с "Папік"22:00Т/с "Слуга народу - 2"
22:00Т/с "Уряд"
21:10Т/с "Джонатан Стрендж і містер Норрелл"
20:40Т/с "Полдарк"23:30Т/с "Містер Селфрiдж"
22:30Т/с "Ви усі мене дратуєте"23:00Т/с "Ви усі мене дратуєте"23:20Т/с "Вічна відпустка"
21:10Т/с "Пуаро Агати Кристі"
21:00Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"22:30Т/с "Мислити як вбивця"
21:10Т/с "Менталист"
21:00Т/с "Фантом"22:00Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"23:00Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"
21:10Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"22:35Т/с "Тримайся, Чарлі!"
20:50Т/с "Форс-мажори"21:40Т/с "911 служба порятунку"22:30Т/с "Хелстром"23:25Т/с "Ходячі мерці"
20:55Т/с "Касл"21:45Т/с "Касл"22:30Т/с "Прості блюда на кожен день від Джеймі Олівера"23:00Т/с "Прості блюда на кожен день від Джеймі Олівера"23:35Т/с "Це ми"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 4 с. "Метушня навколо чіпсів&qu20:45Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 5 с. "Злочини і солодощі".21:10Т/с "Грізна сімейка", 1 сезон, 11 с. "Щасливої річниці".21:35Т/с "Грізна сімейка", 1 сезон, 12 с. "Злочин за злочином".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 13 с. "Дзеркальний всесвіт"
22:00Т/с Останній кандидат 18 с.22:50Т/с Доктор Блейк 28 с.
21:00Т/с "Вещдок. Личное дело"23:55Т/с "Згадати молодість 5"
22:45Т/с "Коханка у спадок"
21:00Т/с "Жіночий лікар 5"23:10Т/с "Несолодка помста" 2017
22:30Т/с "Нарко - 2"
20:25Т/с "Ментівські війни. Харків"22:15Т/с "Кістки-8"
21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"
21:00Т/с "Таємниці Аврори Тигарден"23:00Т/с "Татові дочки"
23:00Т/с "Гранд готель" 1 з
20:25Т/с "Ментівські війни. Харків"22:15Т/с "Кости-8"
21:00Т/с "Цікава Варвара 2"
21:15Т/с "Закулісніігри" с.1, 2
22:30Т/с "Підкидьки"
22:00Т/с "Чоловік в мені"
23:00Т/с "Гранд готель"
20:30Т/с "Паніка Вова 2"22:30Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Три сестри"
21:00Т/с "Папік"22:00Т/с "Слуга народу - 2"
22:00Т/с "Уряд"
21:15Т/с "Ідіот"
20:40Т/с "Полдарк"23:30Т/с "Містер Селфрiдж"
23:15Т/с "Садове кільце"
22:30Т/с "Ви усі мене дратуєте"23:00Т/с "Ви усі мене дратуєте"23:20Т/с "Вічна відпустка"
21:10Т/с "Доктор Блейк"
21:00Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"22:30Т/с "Мислити як вбивця"
21:10Т/с "Менталист"
21:00Т/с "Смерть шпигунам"22:00Т/с "Ніконов і КО"23:00Т/с "Ніконов і КО"
21:10Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"22:35Т/с "Тримайся, Чарлі!"
20:45Т/с "Форс-мажори"21:40Т/с "911 служба порятунку"22:30Т/с "Хелстром"23:25Т/с "Ходячі мерці"
20:50Т/с "Касл"21:40Т/с "Касл"22:30Т/с "Прості блюда на кожен день від Джеймі Олівера"23:00Т/с "Прості блюда на кожен день від Джеймі Олівера"23:30Т/с "Це ми"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 17 с. "Застряглі".20:45Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 18 с. "Шарики-кошмарики".21:10Т/с "Грізна сімейка", 2 сезон, 1 с. "Чотири герої і дитина".21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 9 с. "Не люблю мистецтва!".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 7 с. "Година сили - частина 1&q
22:00Т/с Останній кандидат 23 с.22:50Т/с Доктор Блейк 33 с.
21:00Т/с "Вещдок. Личное дело"23:55Т/с "Згадати молодість 6"
22:50Т/с "Два полюси любові"
21:00Т/с "Жіночий лікар 5"23:10Т/с "Хлопчик мій"
22:30Т/с "Нарко - 3"
20:25Т/с "Ментівські війни. Харків"
21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"
21:00Т/с "Таємниці Аврори Тигарден"23:00Т/с "Татові дочки"
23:00Т/с "Гранд готель" 6 з
20:25Т/с "Ментівські війни. Харків"
21:00Т/с "Цікава Варвара 2"
21:15Т/с "Закулісніігри" с.11, 12
22:30Т/с "Підкидьки"
22:00Т/с "Чоловік в мені"
23:00Т/с "Гранд готель"
22:40Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Три сестри"
22:00Т/с "Уряд"
21:15Т/с "Ідіот"
20:40Т/с "Доктор Блейк"23:30Т/с "Містер Селфрiдж"
23:15Т/с "Маргарита Назарова"
22:30Т/с "Дах світу"23:00Т/с "Дах світу"23:20Т/с "Сім'я 3d"
21:10Т/с "Доктор Блейк"
21:00Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"22:30Т/с "Мислити як вбивця"
21:10Т/с "Люцифер"
21:00Т/с "Менталіст"21:45Т/с "Менталіст"22:30Т/с "Менталіст"23:30Т/с "Фантом"
21:40Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"
21:00Т/с "Батьківщина"22:00Т/с "911 служба порятунку"22:45Т/с "Хелстром"23:45Т/с "Ходячі мерці"
20:50Т/с "Касл"21:40Т/с "Касл"22:30Т/с "Прості блюда на кожен день від Джеймі Олівера"22:55Т/с "Прості блюда на кожен день від Джеймі Олівера"23:20Т/с "Небезпечні матусі"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 12 с. "Дорожня пригода".20:45Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 13 с. "Нерозлучні друзі".21:10Т/с "Грізна сімейка", 2 сезон, 8 с. "Фиби запалює".21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 19 с. "Ми йдемо на ТБ-трансляцію".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 11 с. "Мультфільм в небезпеці&q
22:00Т/с Останній кандидат 28 с.22:50Т/с Доктор Блейк 38 с.
20:45Т/с "100 тисяч хвилин разом"22:15Т/с "Кухня"
21:00Т/с "Вещдок. Личное дело"23:50Т/с "Згадати молодість"
22:50Т/с "Двоє над прірвою"
21:00Т/с "Жіночий лікар 5"23:10Т/с "З мене досить" 2019
21:00Т/с "Смерть у раю - 8"23:45Т/с "Нарко: Мексика"
20:25Т/с "Ментівські війни. Харків"
23:00Т/с "Грань"
21:10Т/с "Касл"
21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"
22:00Т/с "Посольство"
21:00Т/с "Таємниці Еми Филдинг"23:00Т/с "Татові дочки"
23:00Т/с "Гранд готель" 10 з
20:25Т/с "Ментівські війни. Харків"
22:20Т/с "Невідома планета Земля"
21:00Т/с "Цікава Варвара 3"
21:15Т/с "ЗагадковівбивстваАгатиКрісті" с. 02
21:15Т/с "Підкидьки"23:25Т/с "Псування"23:55Т/с "Знахарка"
22:00Т/с "Чоловік в мені"
23:00Т/с "Гранд готель"
22:30Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Три сестри"
22:00Т/с "Уряд"
21:15Т/с "Мегрэ"
20:40Т/с "Доктор Блейк"23:30Т/с "Містер Селфрiдж"
22:30Т/с "Дах світу"23:00Т/с "Дах світу"23:15Т/с "невипадкові зустрічі"
21:10Т/с "Доктор Блейк"
21:00Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"22:30Т/с "Мислити як вбивця"
21:10Т/с "Люцифер"
21:00Т/с "Темні лабіринти минулого"21:45Т/с "Темні лабіринти минулого"22:30Т/с "Темні лабіринти минулого"23:30Т/с "Фантом"
21:40Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"
20:50Т/с "Ходячі мерці"21:40Т/с "911 служба порятунку"22:25Т/с "Ходячі мерці"23:15Т/с "Ходячі мерці"
20:50Т/с "Касл"21:35Т/с "Касл"22:25Т/с "Прості блюда на кожен день від Джеймі Олівера"22:50Т/с "Прості блюда на кожен день від Джеймі Олівера"23:15Т/с "Небезпечні матусі"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 3 с. "День народження Генрі&quo20:45Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 4 с. "Свистунья Сьюзи".21:10Т/с "Грізна сімейка", 2 сезон, 15 с. "Зимова казка".21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 3 с. "Хочу більше глядачів".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 23 с. "Історія про двох Пайпер&
22:00Т/с Останній кандидат 33 с.22:50Т/с Доктор Блейк 43 с.
20:45Т/с "100 тисяч хвилин разом"22:10Т/с "Кухня"
21:00Т/с "Вещдок. Личное дело"23:50Т/с "Згадати молодість"
22:50Т/с "Щаслива попри все"23:05Т/с "Майор і магія"
21:00Т/с "Мертві лілії"23:10Т/с "Чотирилисник бажань"
21:30Т/с "Нюхач"
21:30Т/с "Сліпа зона"
20:25Т/с "Ментівські війни. Харків"
23:00Т/с "Грань"
21:15Т/с "Касл"
21:00Т/с "Пан і Пані Медер"23:00Т/с "Татові дочки"
22:00Т/с "Історії великої любові"23:00Т/с "Гранд готель" 15с
20:25Т/с "Ментівські війни. Харків"
20:55Т/с "Цікава Варвара 3"
21:15Т/с "ЗагадковівбивстваАгатиКрісті" с. 07
21:20Т/с "Гетьман"
21:55Т/с "Підкидьки"
22:00Т/с "Чоловік в мені"
22:00Т/с "Історії великого кохання"23:00Т/с "Гранд готель"
22:30Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Три сестри"
22:00Т/с "Уряд" 16+
20:40Т/с "Доктор Блейк"23:30Т/с "Містер Селфрiдж"
22:30Т/с "Дах світу"23:00Т/с "Дах світу"23:15Т/с "Жінка у біді"
21:10Т/с "Доктор Блейк"
21:00Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"22:30Т/с "Мислити як вбивця"
21:10Т/с "Люцифер"
21:00Т/с "Менталіст"21:45Т/с "Північний вітер"22:30Т/с "Північний вітер"23:30Т/с "Син батька народів"
23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"
20:50Т/с "Ходячі мерці"21:50Т/с "911 служба порятунку"22:35Т/с "Ходячі мерці"23:20Т/с "Ходячі мерці"
20:50Т/с "Касл"21:40Т/с "Касл"22:25Т/с "Прості блюда на кожен день від Джеймі Олівера"23:00Т/с "Прості блюда на кожен день від Джеймі Олівера"23:30Т/с "Від чистого серця"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 15 с. "Шарлота зникає".20:45Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 16 с. "Небезпечний сон".21:10Т/с "Грізна сімейка", 2 сезон, 20 с. "Неприємності з близнюками&q21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 12 с. "Не хочу з тобою битися".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 40 с. "Небезпечна доля - частин
22:00Т/с Останній кандидат 38 с.22:50Т/с Уряд 4 с.
20:45Т/с "З ким поведешся..."21:45Т/с "З ким поведешся..."22:45Т/с "З ким поведешся..."23:45Т/с "Кухня"
21:00Т/с "Вещдок. Личное дело"23:50Т/с "Вспомнить молодость"
22:50Т/с "Щаслива попри все"23:10Т/с "Майор і магія"
21:00Т/с "В полоні у минулого"23:10Т/с "Солона карамель"
21:25Т/с "Пес"
21:30Т/с "Сліпа зона"
20:25Т/с "Ментівські війни. Харків-2"
23:00Т/с "Грань"
21:00Т/с "Морська поліція: Полювання на вбивць"
21:00Т/с "Детектив-гурман"
21:00Т/с "Пан і Пані Медер"23:00Т/с "Татові дочки"
22:00Т/с "Історії великої любові"23:00Т/с "Гранд готель" 20с
20:25Т/с "Ментівські війни. Харьков-2"
21:00Т/с "Маргарита Назарова"
21:15Т/с "ЗагадковівбивстваАгатиКрісті" с. 12
22:00Т/с "Чоловік в мені"
22:00Т/с "Історії великого кохання"23:00Т/с "Гранд готель"
22:20Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Три сестри"
21:00Т/с "Папік"22:05Т/с "ШерлоХ"
22:00Т/с "Уряд"
20:40Т/с "Доктор Блейк"23:30Т/с "Містер Селфрiдж"
23:15Т/с "Гардемарини, вперед!"
22:30Т/с "Дах світу"23:00Т/с "Дах світу"23:15Т/с "Жінка у біді"
21:10Т/с "Містер Селфрідж"
21:00Т/с "СиЭсАй: Нью-Йорк"22:30Т/с "Мислити як злочинець"
21:10Т/с "Люцифер"
21:00Т/с "Менталіст"21:45Т/с "Котовський"22:30Т/с "Котовський"23:30Т/с "Право на захист"
23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"
20:50Т/с "Ходячі мерці"21:40Т/с "Доктор Хэрроу"22:35Т/с "Ходячі мерці"23:20Т/с "Ходячі мерці"
20:50Т/с "Касл"21:40Т/с "Касл"22:25Т/с "Прості блюда на кожен день від Джеймі Олівера"23:00Т/с "Прості блюда на кожен день від Джеймі Олівера"23:30Т/с "Жовтневий шторм"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 27 с. "Видимий Брэд".20:45Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 28 с. "Историум".21:10Т/с "Грізна сімейка", 2 сезон, 25 с. "Дівчина з паперовим драконо21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 22 с. "Можу змінити школу!".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 21 с. "Домашній арешт".
22:00Т/с Останній кандидат 43 с.22:50Т/с Уряд 9 с.
22:10Т/с "Розслідування Мердока" (147 с.)
20:45Т/с "З ким поведешся..."21:45Т/с "З ким поведешся..."22:45Т/с "З ким поведешся..."23:45Т/с "Кухня"
21:00Т/с "Вещдок. Личное дело"23:50Т/с "Згадати молодість"
22:50Т/с "Упереджене ставлення"23:10Т/с "Майор і магія"
21:00Т/с "В полоні у минулого"23:10Т/с "Благі наміри" 2017
21:25Т/с "Пес"
21:30Т/с "Сліпа зона"
20:30Т/с "Ментівські війни. Харків-2"
23:00Т/с "Грань"
21:00Т/с "Профайл"
21:00Т/с "Молодий Морс"23:00Т/с "Татові дочки"
22:00Т/с "Історії великої любові"23:00Т/с "Гранд готель" 20с
20:30Т/с "Ментівські війни. Харьков-2"
21:00Т/с "Маргарита Назарова"
21:15Т/с "ЗагадковівбивстваАгатиКрісті" с. 17
22:00Т/с "Чоловік в мені"
23:00Т/с "Гранд готель"
22:30Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Три сестри"
21:00Т/с "Папік"22:05Т/с "Байки Мітяя"
20:40Т/с "Доктор Блейк"23:30Т/с "Містер Селфрiдж"
22:30Т/с "Улетный екіпаж"23:00Т/с "Улетный екіпаж"23:15Т/с "Жінка у біді"
21:10Т/с "Містер Селфрідж"
21:00Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"22:30Т/с "Мислити як вбивця"
21:00Т/с "Секунда до…"21:45Т/с "Смерть шпигунам"22:30Т/с "Смерть шпигунам"23:30Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"
20:50Т/с "Ходячі мерці"21:40Т/с "Доктор Хэрроу"22:35Т/с "Ходячі мерці"23:20Т/с "Ходячі мерці"
20:45Т/с "Касл"21:35Т/с "Прості блюда на кожен день від Джеймі Олівера"22:05Т/с "В одно вухо влетіло"23:40Т/с "Касл"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 39 с. "Небезпечна доля - частин20:45Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 40 с. "Небезпечна доля - частин21:10Т/с "Грізна сімейка", 3 сезон, 5 с. "Небезпечні гірки".21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 6 с. "Стеження за учителем".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 13 с. "Дзеркальний всесвіт"
22:00Т/с Бюро легенд 5 с.22:50Т/с Уряд 14 с.
20:45Т/с "Бідна Саша"21:50Т/с "Бідна Саша"22:50Т/с "Бідна Саша"23:50Т/с "Кухня"
23:55Т/с "Згадати молодість"
22:45Т/с "Полонена"23:05Т/с "Майор і магія"
21:00Т/с "Незакрита мішень"23:10Т/с "Незакрита мішень"
21:25Т/с "Розтин покаже-2"
21:30Т/с "Сліпа зона"
20:25Т/с "Ментівські війни. Харків-2"
23:00Т/с "Грань"
21:00Т/с "Профайл"
21:00Т/с "Молодий Морс"23:00Т/с "Татові дочки"
21:05Т/с "Імперія"23:00Т/с "Гранд готель" 28с
20:25Т/с "Ментівські війни. Харьков-2"
21:00Т/с "Маргарита Назарова"
21:15Т/с "ЗагадковівбивстваАгатиКрісті" с. 22
22:05Т/с "Жіночий лікар"
22:00Т/с "Молодий Морс"
21:05Т/с "Імперія"23:00Т/с "Гранд готель"
22:00Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Три сестри"
21:00Т/с "Родичі"21:50Т/с "Байки Мітяя"
21:30Т/с "Марія Терезия. Жінка на війні"
20:40Т/с ""Доктор Блейк"
22:30Т/с "Улетный екіпаж"23:00Т/с "Улетный екіпаж"23:15Т/с "Брехня в порятунок"
21:10Т/с "Містер Селфрідж"
21:20Т/с "Числа"23:00Т/с "Гаваї 5-0"
21:10Т/с "Слідство по тілу"
21:00Т/с "Прокурори"21:45Т/с "Секунда до…"22:30Т/с "Секунда до…"23:30Т/с "Мертвий, живий і небезпечний"
23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"
20:45Т/с "Смертельна зброя"21:35Т/с "Майянці"22:45Т/с "Ходячі мерці"23:30Т/с "Ходячі мерці"
20:50Т/с "Касл"21:40Т/с "Касл"22:25Т/с "Прості блюда на кожен день від Джеймі Олівера"22:55Т/с "Прості блюда на кожен день від Джеймі Олівера"23:25Т/с "Це ми"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 9 с. "Падіння іменинниці".20:45Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 11 с. "Генрі-чудовисько".21:10Т/с "Грізна сімейка", 3 сезон, 11 с. "Побачення".21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 11 с. "Висиджую курчат".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 24 с. "Сюрприз від сестри - час
22:00Т/с Бюро легенд 10 с.22:50Т/с Правительство 19 с.
22:10Т/с "Розслідування Мердока" (161 с.)
23:10Т/с "Лист очікування"
22:00Т/с "Тростина на вітрі"
20:25Т/с "Ментівські війни. Харків-2"22:30Т/с "Кістки-10"
23:00Т/с "Грань"
23:00Т/с "Татові дочки"
21:05Т/с "Історії великої любові"23:00Т/с "Гранд готель" 28с
20:25Т/с "Ментівські війни. Харьков-2"22:30Т/с "Кости-10"
22:15Т/с "Маргарита Назарова"
21:15Т/с "ГрандГотель" с. 3
20:30Т/с "Молодий Морс"
21:05Т/с "Історії великого кохання"23:00Т/с "Гранд готель"
22:15Т/с "П'ята варта"
20:40Т/с "Доктор Блейк"
22:30Т/с "Улетный екіпаж"23:00Т/с "Улетный екіпаж"23:15Т/с "Синя троянда"
21:20Т/с "Числа"23:00Т/с "Гаваї 5-0"
21:00Т/с "Майстер і Маргарита"22:15Т/с "Майстер і Маргарита"
21:00Т/с "Прокурори"21:45Т/с "Кримінолог"22:30Т/с "Кримінолог"23:30Т/с "Вир чужих бажань"
20:45Т/с "Смертельна зброя"21:35Т/с "Майянці"22:25Т/с "Ходячі мерці"23:10Т/с "Ходячі мерці"23:55Т/с "Ходячі мерці"
22:00Т/с "Зима любові"23:35Т/с "Кaндис Ренуар"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 24 с. "Генрі і погана дівчинка 20:45Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 25 с. "Генрі і погана дівчинка 21:10Т/с "Грізна сімейка", 3 сезон, 18 с. "Неприємності з собачкою&quo21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 21 с. "Стеження за продавцем DVD".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 29 с. "Намальований Боб".
22:00Т/с Бюро легенд 15 с.22:50Т/с Уряд 24 с.
20:45Т/с "Папік"22:00Т/с "Родичі"
23:55Т/с "Згадати молодість"
22:45Т/с "Авантюра на двох"23:00Т/с "Лист очікування"
21:00Т/с "Незакрита мішень"23:10Т/с "Незакрита мішень"
21:25Т/с "Пес"
20:25Т/с "Ментівські війни. Харків-2"21:20Т/с "Ментівські війни. Харків-3"
23:00Т/с "Грань"
21:15Т/с "Профайл"
21:00Т/с "Молодий Морс"23:00Т/с "Клан Кенеді. Після Камелота"
21:05Т/с "Істинна гра престолів"23:00Т/с "Гранд готель" 38с
20:25Т/с "Ментівські війни. Харьков-2"21:20Т/с "Ментівські війни. Харьков-3"
21:00Т/с "У кожного своя брехня"
21:15Т/с "ГрандГотель" с. 8
22:10Т/с "Жіночий лікар"
22:00Т/с "Молодий Морс"
23:00Т/с "Гранд готель"
22:00Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Три сестри"
21:00Т/с "Родичі"21:50Т/с "Байки Мітяя"
22:00Т/с "Картковий будинок"
21:10Т/с "Людмила Гурченко"
20:40Т/с "Доктор Блейк"
21:00Т/с "Сніг і попіл"22:30Т/с "Улетный екіпаж"23:00Т/с "Улетный екіпаж"23:15Т/с "Синя троянда"
21:10Т/с "Містер Селфридж"
21:20Т/с "Числа"23:00Т/с "Гаваї 5-0"
21:10Т/с "Слідство по тілу"
21:00Т/с "Вир чужих бажань"21:45Т/с "Кримінолог"22:30Т/с "Кримінолог"23:30Т/с "Син батька народів"
23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"
20:45Т/с "Смертельна зброя"21:35Т/с "Майянці"22:25Т/с "Ходячі мерці"23:10Т/с "Ходячі мерці"23:55Т/с "Ходячі мерці"
20:50Т/с "Касл"21:40Т/с "Касл"22:25Т/с "Прості блюда на кожен день від Джеймі Олівера"22:55Т/с "Прості блюда на кожен день від Джеймі Олівера"23:20Т/с "Це ми"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 9 с. "Різдво в небезпеці".20:45Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 10 с. "невразливий Генрі - част21:10Т/с "Грізна сімейка", 3 сезон, 23 с. "Труби і бризки".21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 5 с. "Хочу залишитися із Спенсером".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 91 с. "Обмін по-французьки".
22:00Т/с Бюро легенд 20 с.22:50Т/с Уряд 29 с.
20:45Т/с "Папік"22:00Т/с "Родичі"23:05Т/с "Родичі"
23:50Т/с "Агата Рэйзин"
22:50Т/с "Вірина Любов"23:00Т/с "Наречений"
21:00Т/с "Сашка" 202123:10Т/с "Три сестри" 2020
21:20Т/с "Пес"
20:20Т/с "Ментівські війни. Харків-3"21:15Т/с "Ментівські війни. Харків-3"
23:00Т/с "Грань"
21:05Т/с "Розслідування Френкі Дрейк"
21:00Т/с "Віра"23:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Крісті"
20:20Т/с "Ментівські війни. Харьков-3"21:15Т/с "Ментівські війни. Харьков-3"
22:20Т/с "Стародавні прибульці"
21:20Т/с "У кожного своя брехня"
21:15Т/с "ГрандГотель" с. 13
22:00Т/с "Жіночий лікар"
22:00Т/с "Клан Кенеді"
22:20Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Три сестри"
21:00Т/с "Родичі"21:50Т/с "Байки Мітяя"
22:00Т/с "Картковий будинок"
20:40Т/с "Доктор Блейк"
22:30Т/с "Останній з Магикян"23:00Т/с "Останній з Магикян"23:15Т/с "Сходи в небеса"
21:10Т/с "Полдарк"
21:20Т/с "Числа"23:00Т/с "Гаваї 5-0"
21:10Т/с "Хороший доктор"
21:00Т/с "Право на захист"21:45Т/с "Ніконов і КО"22:30Т/с "Ніконов і КО"23:30Т/с "Ніконов і КО"
23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"
20:45Т/с "Доктор Хэрроу"21:45Т/с "Майянці"22:45Т/с "Ходячі мерці"23:30Т/с "Ходячі мерці"
20:50Т/с "Касл"21:35Т/с "Касл"22:25Т/с "Прості блюда на кожен день від Джеймі Олівера"22:55Т/с "Прості блюда на кожен день від Джеймі Олівера"23:25Т/с "Це ми"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 1 с. "Смертоносна Риньята"20:45Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 2 с. "Кекс любові".21:10Т/с "Грізна сімейка", 4 сезон, 1 с. "Фальшиве побачення".21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 17 с. "Реклама технічних кросовок".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 6 с. "Учитель-дублер".
22:00Т/с Бюро легенд 25 с.22:50Т/с За службовим обов’язком 4 с.
20:45Т/с "Папік - 2"22:15Т/с "Шукаю жінку з дитиною"23:15Т/с "Шукаю жінку з дитиною"
22:50Т/с "Ворожка"23:00Т/с "Пізнє каяття"
21:00Т/с "Помилки молодості"23:10Т/с "Пробудження кохання"
21:20Т/с "Пес-6"
20:20Т/с "Ментівські війни. Харків-3"21:15Т/с "Ментівські війни. Харків-3"
21:00Т/с "Розслідування Френкі Дрейк"
21:00Т/с "Віра"23:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Крісті"
23:00Т/с "Посольсто" 9с.
20:20Т/с "Ментівські війни. Харьков-3"21:15Т/с "Ментівські війни. Харьков-3"
22:20Т/с "Стародавні прибульці"
22:20Т/с "У кожного своя брехня"
21:15Т/с "ГрандГотель" с.18
23:05Т/с "Жіночий лікар"
22:00Т/с "Таємниці Аврори Тигарден"
22:30Т/с "П'ята варта"
21:00Т/с "Три сестри"
21:00Т/с "Родичі"
22:00Т/с "Картковий будинок"
23:35Т/с "Кулинар-2"
21:10Т/с "Полдарк"
21:20Т/с "Числа"23:00Т/с "Гаваї 5-0"
20:20Т/с "Хороший доктор"21:15Т/с "Хороший доктор"22:10Т/с "Хороший доктор"
21:00Т/с "Життя та пригоди Мішки Япончика"21:45Т/с "Менталіст"22:30Т/с "Менталіст"23:30Т/с "Менталіст"
21:00Т/с "Ходячі мерці"21:45Т/с "Доктор Хэрроу"22:45Т/с "Явище"23:35Т/с "Ходячі мерці"
21:00Т/с "Постукай в мої двері"21:50Т/с "Касл"22:40Т/с "Касл"23:25Т/с "Джеймі Олівер : продовжуємо готувати"23:50Т/с "Джеймі Олівер : продовжуємо готувати"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 14 с. "Подвійне побачення"20:45Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 15 с. "Ліцензія на політ".21:10Т/с "Грізна сімейка", 4 сезон, 8 с. "Ідеальний відхід".21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 9 с. "Не люблю мистецтва!".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 24 с. "Сюрприз від сестри - час
22:00Т/с Бюро легенд 29 с.22:50Т/с За службовим обов’язком 9 с.
20:45Т/с "Папік - 2"22:15Т/с "Свати"23:40Т/с "Кухня"
23:50Т/с "За справу береться Шекспір 2"
22:50Т/с "Ворожка"23:00Т/с "Пізнє каяття"
21:00Т/с "Без тебе"23:10Т/с "Без тебе"23:20Т/с "Кровна помста"
21:25Т/с "Пес-6"
20:20Т/с "Ментівські війни. Харків-3"21:15Т/с "Ментівські війни. Харків-3"
21:00Т/с "Розслідування Френкі Дрейк"22:40Т/с "Профайл"
21:00Т/с "Віра"23:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Крісті"
23:00Т/с "Любов під час війни" 1 с.
20:20Т/с "Ментівські війни. Харьков-3"21:15Т/с "Ментівські війни. Харьков-3"
22:20Т/с "Стародавні прибульці"
22:20Т/с "Рукавичка Аврори"
21:15Т/с "ГрандГотель" с. 23
23:10Т/с "Жіночий лікар 2"
22:00Т/с "Таємниці Аврори Тигарден"
22:00Т/с "П'ята варта"
22:40Т/с "Три сестри"
21:00Т/с "Родичі"
22:00Т/с "Картковий будинок"
23:35Т/с "Меч"
20:30Т/с "Маргарита Назарова"23:35Т/с "Останній з Магикян"
21:10Т/с "Полдарк"
21:20Т/с "Числа"23:00Т/с "Гаваї 5-0"
20:20Т/с "Хороший доктор"21:15Т/с "Хороший доктор"22:10Т/с "Хороший доктор"
21:00Т/с "Подвійне життя"21:45Т/с "Вир чужих бажань"22:30Т/с "Вир чужих бажань"23:30Т/с "Вир чужих бажань"
21:00Т/с "Ходячі мерці"21:45Т/с "Доктор Хэрроу"22:45Т/с "Явище"23:30Т/с "Ходячі мерці"
21:00Т/с "Постукай в мої двері"21:50Т/с "Майже сім'я"22:40Т/с "Сирена"23:25Т/с "Лялечка"23:55Т/с "Лялечка"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 9 с. "Кря-кря".20:45Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 10 с. "Скорочення бюджету"21:10Т/с "Грізна сімейка", 4 сезон, 13 с. "Грізні ігри - частина 2&quo21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 19 с. "Ми йдемо на ТБ-трансляцію".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 24 с. "Сюрприз від сестри - час
22:00Т/с Бюро легенд 34 с.22:50Т/с За службовим обов’язком 14 с.
21:00Т/с "Віра"23:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Крісті"
23:00Т/с "Любов під час війни" 6 с.
20:20Т/с "Опер за викликом-5"
22:20Т/с "Осушення океану"
22:20Т/с "Одна брехня на двох"
21:15Т/с "ГрандГотель" с. 28
23:00Т/с "Жіночий лікар 2"
22:00Т/с "Таємниці Аврори Тигарден"
22:10Т/с "П'ята варта"
22:45Т/с "Три сестри"
21:00Т/с "Родичі"
22:00Т/с "Картковий будинок"
22:10Т/с "Віктор Гюго. Ворог держави"
20:30Т/с "Маргарита Назарова"23:35Т/с "Останній з Магикян"
21:10Т/с "Полдарк"
21:20Т/с "Числа"23:00Т/с "Гаваї 5-0"
20:20Т/с "Хороший доктор"21:15Т/с "Хороший доктор"22:10Т/с "Хороший доктор"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
21:00Т/с "Патруль Самооборона"21:50Т/с "Танці маріонеток"22:30Т/с "Танці маріонеток"23:20Т/с "Танці маріонеток"
21:00Т/с "По дорозі з Норманом Рідусом"21:55Т/с "Доктор Хэрроу"22:55Т/с "Явище"23:40Т/с "По дорозі з Норманом Рідусом"
21:00Т/с "Постукай в мої двері"21:50Т/с "Майже сім'я"22:40Т/с "Сирена"23:25Т/с "Лялечка"23:55Т/с "Лялечка"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 21 с. "Повернення нерозлучних д20:45Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 22 с. "Ще вище!".21:10Т/с "Грізна сімейка", 4 сезон, 18 с. "Щось страшне настає".21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 3 с. "Хочу більше глядачів".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 24 с. "Сюрприз від сестри - час
22:00Т/с Бюро легенд 39 с.22:50Т/с За службовим обов’язком 19 с.
20:45Т/с "Свати"21:45Т/с "Свати"22:50Т/с "Кухня"
23:50Т/с "Любов за законом"
22:45Т/с "Папаньки"23:00Т/с "Пограбування по-жіночому"
21:00Т/с "Чужі гріхи"23:10Т/с "Скляна кімната"
21:35Т/с "Пес-6"
20:25Т/с "Опер за викликом-5"
20:55Т/с "Таємниця Аврори Тігарден"22:35Т/с "Розслідування Френкі Дрейк"
21:00Т/с "Віра"23:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Крісті"
23:00Т/с "Любов під час війни" 6 с.
20:25Т/с "Опер за викликом-5"
22:20Т/с "Осушення океану"
22:20Т/с "Племяшка"
21:15Т/с "ГрандГотель" с. 33
23:15Т/с "Жіночий лікар 2"
22:00Т/с "Молодий Морс"
22:00Т/с "П'ята варта"
22:45Т/с "Три сестри"
21:00Т/с "Родичі"
22:00Т/с "Картковий будинок"
22:10Т/с "Достоєвський"
23:30Т/с "Марьина гай"
22:00Т/с "Цілком таємно"
20:30Т/с "Маргарита Назарова"
21:10Т/с "Закулісні ігри"
21:20Т/с "Числа"23:00Т/с "Гаваї 5-0"
20:20Т/с "Хороший доктор"21:15Т/с "Хороший доктор"22:10Т/с "Хороший доктор"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
20:20Т/с "Патруль Самооборона"21:05Т/с "Патруль Самооборона"21:55Т/с "Секунда до..."22:45Т/с "Секунда до..."23:35Т/с "Право на захист"
21:00Т/с "По дорозі з Норманом Рідусом"21:55Т/с "Доктор Хэрроу"22:55Т/с "Доктор Шанс"23:50Т/с "По дорозі з Норманом Рідусом"
21:00Т/с "Постукай в мої двері"21:50Т/с "Майже сім'я"22:40Т/с "Сирена"23:25Т/с "Лялечка"23:58Т/с "Лялечка"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 12 с. "Уся сім'я Билски&qu20:45Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 13 с. "Таємна кімната".21:10Т/с "Грізна сімейка", 4 сезон, 23 с. "Піп і рок".21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 15 с. "Втрата сайту iCarly".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 24 с. "Сюрприз від сестри - час
22:00Т/с Окуповані 4 с.23:40Т/с Загадкові вбивства Агати Крісті 23 с.
22:10Т/с "Епоха честі"
23:55Т/с "Любов за законом"
22:45Т/с "Метелики"
21:00Т/с "Чужі гріхи"23:10Т/с "Чорна квітка" 2016
21:25Т/с "Пес"
20:25Т/с "Опер за викликом-5"
20:55Т/с "Загадкові вбивства Агати Крісті"22:45Т/с "Профайл"
21:00Т/с "Віра"23:00Т/с "Клан Кенеді : після Камелота"
20:25Т/с "Опер за викликом-5"
22:20Т/с "Династії"
22:20Т/с "Дивні справи твої, Господи"
21:15Т/с "ГрандГотель" с. 38 (322)
23:20Т/с "Жіночий лікар 2"
22:00Т/с "Молодий Морс"
21:00Т/с "Гордість"
22:10Т/с "П'ята варта"
22:00Т/с "Картковий будинок"
22:20Т/с "Достоєвський"
23:30Т/с "Марьина гай"
22:00Т/с "Цілком таємно"
20:30Т/с "Маргарита Назарова"23:30Т/с "Останній з Магикян"
21:10Т/с "Закулісні ігри"
21:20Т/с "Числа"23:00Т/с "Гаваї 5-0"
20:20Т/с "Блудний син"21:15Т/с "Блудний син"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
20:50Т/с "Прокурори"21:40Т/с "Смерть шпигунам"22:30Т/с "Смерть шпигунам"23:25Т/с "Син батька народів"
21:00Т/с "По дорозі з Норманом Рідусом"21:55Т/с "Таємна влада"22:50Т/с "Доктор Шанс"23:45Т/с "По дорозі з Норманом Рідусом"
21:00Т/с "Постукай в мої двері"21:50Т/с "Доведена невинність"22:40Т/с "Сирена"23:25Т/с "Лялечка"
20:20Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 24 с. "Сюрприз від сестри - час20:45Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 25 с. "Сюрприз від сестри - час21:10Т/с "Грізна сімейка", 4 сезон, 28 с. "Шалений Макс: дорога анархі21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 1 с. "Початок".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 24 с. "Сюрприз від сестри - час
22:00Т/с Окуповані 9 с.
22:10Т/с "Епоха честі" (47 с.)

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua