КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы

Телепрограмма на четверг

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
08 августа 
Вт
09 августа 
Ср
10 августа 
Чт
11 августа 
Пт
12 августа 
Сб
13 августа 
Вс
14 августа 

Программа телепередач на текущее время

21:30Т/с "Папік"22:00Т/с "Папік"
21:25Т/с "Пес"22:35Т/с "Юрчишини"
22:00Т/с "Будиночок на щастя"
22:00Т/с "Міст" 201123:45Т/с "Міст" 2011
22:00Т/с "Королі палат"
21:40Т/с "CSI: Місце злочину-2"23:15Т/с "CSI: Місце злочину-2"
23:00Т/с "Татові дочки"
21:40Т/с "CSI: Місце преступления-2"23:15Т/с "CSI: Місце преступления-2"
22:00Т/с "Візерунки долі"22:50Т/с "Я кажу так"
21:25Т/с "Закулісні ігри"22:30Т/с "Гетьман"
22:35Т/с "Самара"
22:00Т/с "Татові дочки"
21:35Т/с "Мердок" 82с.22:25Т/с "Галерея "VELVET" 14 с
21:25Т/с "Людмила Гурченко"
23:00Т/с "Голос свободи"
23:25Т/с "Татусеві дочки"
21:50Т/с "СиЭсАй: Нью-Йорк"22:40Т/с "СиЭсАй: Нью-Йорк"
22:00Т/с "Нюхач 3"22:55Т/с "Нюхач 3"23:45Т/с "Секунда до…"
21:55Т/с "Ізгой"22:40Т/с "911 служба порятунку"23:20Т/с "Обдаровані"
21:50Т/с "Резидент"22:35Т/с "Чикаго у вогні"23:20Т/с "Чикаго у вогні"
21:30Т/с "Ай-Карлі", 1 сезон, 21 с. "Стеження за продавцем DVD".22:15Т/с "Школа Року", 1 сезон, 4 с. "Відео, яке повалило короля швидк23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 12 с. "Текст, брехня і відео&qu
22:50Т/с Кримінальна Австралія 12 с.
21:30Т/с "Папік"22:00Т/с "Папік"
23:45Т/с "Я все тобі доведу"
21:25Т/с "Пес"
22:00Т/с "Будиночок на щастя"
21:20Т/с "Хейвен"23:45Т/с "Хейвен"
22:00Т/с "Королі палат"
21:35Т/с "CSI: Місце злочину-3"23:20Т/с "CSI: Місце злочину-3"
23:00Т/с "Татові дочки"
21:35Т/с "CSI: Місце преступления-3"23:20Т/с "CSI: Місце преступления-3"
22:00Т/с "Візерунки долі"22:50Т/с "Я кажу так"
21:25Т/с "Закулісні ігри"
22:00Т/с "Татові дочки"
21:35Т/с "Мердок"22:25Т/с "Галерея "VELVET"
21:25Т/с "Людмила Гурченко"
23:00Т/с "Голос свободи"
23:25Т/с "Татусеві дочки"
21:50Т/с "СиЭсАй: Нью-Йорк"22:40Т/с "СиЭсАй: Нью-Йорк"
22:00Т/с "Син батька народів"22:55Т/с "Син батька народів"23:50Т/с "Північний вітер"
21:55Т/с "Майянці"23:00Т/с "911 служба порятунку"23:40Т/с "Обдаровані"
21:50Т/с "Резидент"22:35Т/с "Чикаго у вогні"23:15Т/с "Чикаго у вогні"
21:30Т/с "Ай-Карлі", 1 сезон, 1 с. "Початок".22:15Т/с "Школа Року", 1 сезон, 9 с. "Фреді б'ється за право на в23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 7 с. "Година сили - частина 1&q
21:45Т/с "Відморожений"22:10Т/с "Відморожений"22:45Т/с "Відморожений"23:10Т/с "Відморожений"
23:50Т/с "Два капітани"
23:45Т/с "Я все тобі доведу"
21:20Т/с "Пес"23:30Т/с "Юрчишини"
22:00Т/с "Будиночок на щастя"
21:20Т/с "Хейвен"23:45Т/с "Хейвен"
21:30Т/с "CSI: Місце злочину-3"23:20Т/с "CSI: Місце злочину-3"
23:30Т/с "Орвілл"
23:00Т/с "Зозуля з дипломом"
23:00Т/с "Татові дочки"
21:30Т/с "CSI: Місце преступления-3"23:20Т/с "CSI: Місце преступления-3"
22:00Т/с "Візерунки долі"22:50Т/с "Я кажу так"
22:20Т/с "Особисте життя доктора Селіванової"
22:00Т/с "Татові дочки"
22:35Т/с "Мердок" 92с.23:25Т/с "Галерея "VELVET" 24 с
21:25Т/с "Людмила Гурченко"
23:00Т/с "Голос свободи"
23:25Т/с "Татусеві дочки"
21:50Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"22:40Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:10Т/с "Майор і магія"22:55Т/с "Майор і магія"23:40Т/с "Нічні ластівки"
21:55Т/с "Майянці"22:45Т/с "911 служба порятунку"23:25Т/с "Обдаровані"
21:50Т/с "Резидент"22:35Т/с "Чикаго у вогні"23:15Т/с "Чикаго у вогні"23:55Т/с "Для людей"
21:30Т/с "Ай-Карлі", 1 сезон, 6 с. "Стеження за учителем".22:15Т/с "Школа Року", 2 сезон, 2 с. "А було б непогано".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 4 с. "Пацієнт під спостереження
21:50Т/с "Кухня"22:15Т/с "Кухня"22:50Т/с "Кухня"
22:10Т/с "Одружити не можна помилувати"23:45Т/с "Одружити не можна помилувати"
21:25Т/с "Пес"
22:00Т/с "Будиночок на щастя"
21:20Т/с "Хейвен"23:45Т/с "Хейвен"
21:40Т/с "CSI: Місце злочину-3"23:15Т/с "CSI: Місце злочину-3"
23:30Т/с "Орвіл"
23:00Т/с "Татові дочки"
21:40Т/с "CSI: Місце преступления-3"23:15Т/с "CSI: Місце преступления-3"
22:00Т/с "Візерунки долі"22:50Т/с "Я кажу так"
22:00Т/с "Татові дочки"
21:35Т/с "Закулісні ігри"22:25Т/с "Галерея "VELVET"
23:00Т/с "Серед оливи"
23:25Т/с "Татусеві дочки"
21:50Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"22:40Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
21:50Т/с "Майор і магія"22:35Т/с "Майор і магія"23:25Т/с "Право на захист"
21:55Т/с "Майянці"22:45Т/с "911 служба порятунку"23:35Т/с "Смертельна зброя"
21:50Т/с "Чикаго у вогні"22:35Т/с "Чикаго у вогні"23:15Т/с "Анатомія пристрасті"
21:30Т/с "Ай-Карлі", 1 сезон, 11 с. "Висиджую курчат".22:15Т/с "Школа Року", 2 сезон, 5 с. "Бізнес по-дорослому".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 18 с. "Побачення".
22:00Т/с "Вангелія"
23:05Т/с "CSI: Место преступления-4"
21:30Т/с "CSI: Місце преступления-4"23:05Т/с "CSI: Місце преступления-4"
22:00Т/с "Візерунки долі"22:50Т/с "Я кажу так"
22:00Т/с "Не плач по мені, Аргентина"
21:25Т/с "Закулісні ігри"22:15Т/с "Галерея "VELVET"
23:00Т/с "Серед оливи"
22:40Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
21:30Т/с "Сліпа"22:00Т/с "Вікінги"23:00Т/с "Вікінги"
22:00Т/с "Менталист"22:50Т/с "Менталист"23:45Т/с "Менталист"
22:05Т/с "Війна світів"22:55Т/с "Війна світів"23:45Т/с "Війна світів"
21:50Т/с "Святий Майк"22:35Т/с "Святий Майк"23:25Т/с "Касл"
21:30Т/с "Ай-Карлі", 1 сезон, 17 с. "Реклама технічних кросовок".22:15Т/с "Школа Року", 2 сезон, 11 с. "Повне сердечне затьмарення"23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 13 с. "Увага, Спойлер".
22:25Т/с "Пізнє каяття"
23:50Т/с "Громадянин Ніхто"
23:55Т/с "Копи на роботі"
21:40Т/с "CSI: Місце злочину-4"23:15Т/с "CSI: Місце злочину-4"
23:50Т/с "Мисливці за реліквіями"
21:40Т/с "CSI: Місце преступления-4"23:15Т/с "CSI: Місце преступления-4"
22:00Т/с "Візерунки долі"22:50Т/с "Я кажу так"
22:00Т/с "Чоловік в мені"
21:25Т/с "Закулісні ігри"22:15Т/с "Галерея "VELVET"
23:00Т/с "Серед оливи"
22:40Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:00Т/с "Вікінги"23:00Т/с "Вікінги"
21:20Т/с "Чужі крила"22:05Т/с "Викрадення богині"22:55Т/с "Викрадення богині"23:45Т/с "Викрадення богині"
21:55Т/с "Майянці"22:45Т/с "911 служба порятунку"23:30Т/с "Смертельна зброя"
21:20Т/с "Святий Майк"22:05Т/с "Чикаго у вогні"22:45Т/с "Сирена"23:30Т/с "Пожежна частина 19"
21:30Т/с "Школа Року", 3 сезон, 4 с. "Герої і лиходії".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 2 с. "Один Генрі і три дівчатка
22:25Т/с "Червона королева" 2015
21:20Т/с "Хейвен"23:45Т/с "Хейвен"
23:00Т/с "Хамелеон"
21:40Т/с "CSI: Місце злочину-4"23:15Т/с "CSI: Місце злочину-4"
22:00Т/с "Швидка"23:30Т/с "Суперкопи"
22:10Т/с "Епоха честі"
21:40Т/с "CSI: Місце преступления-4"23:15Т/с "CSI: Місце преступления-4"
22:00Т/с "Візерунки долі"22:50Т/с "Я кажу так"
22:30Т/с "Пригоди молодого Індіани Джонса"
22:05Т/с "Ластівчине гніздо"
22:00Т/с "Чоловік в мені"
21:35Т/с "Закулісні ігри"
23:00Т/с "Серед оливи"
22:40Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:00Т/с "Вікінги"23:00Т/с "Вікінги"
21:20Т/с "Володимірська, 15"22:05Т/с "Небо у вогні"22:50Т/с "Небо у вогні"23:40Т/с "Смерть шпигунам"
21:55Т/с "Майянці"22:45Т/с "Піаніно" -23:15Т/с "Піаніно" -23:45Т/с "Смертельна зброя"
21:55Т/с "Сирена"22:40Т/с "Пожежна частина 19"23:20Т/с "Касл"
21:30Т/с "Школа Року", 3 сезон, 9 с. "Мінімальна зарплата".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 19 с. "Я знаю твій секрет"
22:00Т/с Закулісні ігри 4 с.22:50Т/с Монро 4 с.
23:45Т/с "Спокуса" 2017
21:25Т/с "В полоні у перевертня"
21:20Т/с "Хейвен"23:45Т/с "Хейвен"
21:40Т/с "CSI: Місце злочину-5"23:25Т/с "CSI: Місце злочину-5"
22:00Т/с "Суперкопи"
22:15Т/с "Епоха честі"
21:40Т/с "CSI: Місце преступления-5"23:25Т/с "CSI: Місце преступления-5"
22:00Т/с "Візерунки долі"23:00Т/с "Я кажу так"
22:30Т/с "Пригоди молодого Індіани Джонса"
22:00Т/с "Схід-захід"
22:00Т/с "Чоловік в мені"
21:35Т/с "Окуповані"22:25Т/с "Галерея "VELVET"23:50Т/с "Таємниці старого мосту"
21:20Т/с "Розкол"
23:00Т/с "Серед оливи"
22:40Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:00Т/с "Вікінги"23:00Т/с "Вікінги"
21:20Т/с "Володимірська, 15"22:10Т/с "Шулер"23:05Т/с "Шулер"23:55Т/с "Секунда до…"
21:55Т/с "Міст"22:35Т/с "Піаніно"23:05Т/с "Піаніно"23:35Т/с "Смертельна зброя"
21:25Т/с "Чикаго у вогні"22:05Т/с "Сирена"22:50Т/с "Пожежна частина № 19"23:30Т/с "Касл"
21:30Т/с "Школа Року", 3 сезон, 14 с. "Що маємо, не зберігаємо".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 4 с. "Генрі і Зяблики".
22:00Т/с Закулісні ігри 9 с.22:50Т/с Монро 9 с.
23:50Т/с "Спокуса" 2017
21:20Т/с "Хейвен"23:45Т/с "Хейвен"
21:30Т/с "CSI: Місце злочину-5"23:05Т/с "CSI: Місце злочину-5"
21:50Т/с "Суперкопи"
21:30Т/с "CSI: Місце преступления-5"23:05Т/с "CSI: Місце преступления-5"
22:00Т/с "Візерунки долі"23:00Т/с "Я кажу так"
22:30Т/с "Пригоди молодого Індіани Джонса"
22:20Т/с "Схід-захід"
22:00Т/с "Чоловік в мені"
21:35Т/с "Окуповані"22:25Т/с "Галерея "VELVET"23:05Т/с "Галерея "VELVET"23:50Т/с "Таємниці старого мосту"
21:20Т/с "Розкол"
22:40Т/с "СиЭсАй: Нью-Йорк"
22:00Т/с "Вікінги"23:00Т/с "Вікінги"
21:20Т/с "Володимірська, 15"22:05Т/с "Винищувачі"22:50Т/с "Винищувачі"23:30Т/с "Майор і магія"
22:00Т/с "Міст"22:40Т/с "Піаніно" -23:10Т/с "Піаніно" -23:40Т/с "Смертельна зброя"
21:25Т/с "Чикаго у вогні"22:05Т/с "Сирена"22:50Т/с "Пожежна частина № 19"23:35Т/с "Касл"
21:30Т/с "Школа Року", 1 сезон, 2 с. "Прикроюй мене".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 11 с. "Мультфільм в небезпеці&q
22:00Т/с Закулісні ігри 14 с.22:50Т/с Домашні вогнища 2 с.
21:40Т/с "Найгірша подруга"
23:50Т/с "Спокуса" 2017
21:20Т/с "Дільничний з ДВРЗ"
21:20Т/с "Хейвен"23:45Т/с "Хейвен"
21:30Т/с "CSI: Місце злочину-5"23:05Т/с "CSI: Місце злочину-5"
21:50Т/с "Суперкопи"
22:15Т/с "Епоха честі"
21:30Т/с "CSI: Місце преступления-5"23:05Т/с "CSI: Місце преступления-5"
21:40Т/с "Голубка"
21:50Т/с "Візерунки долі"22:40Т/с "Я кажу так"
22:30Т/с "Пригоди молодого Індіани Джонса"
22:10Т/с "Схід-захід"
22:00Т/с "Чоловік в мені"
22:00Т/с "Пуаро" 3 с, 2 с
21:35Т/с "Окуповані"22:25Т/с "Галерея "VELVET"23:05Т/с "Галерея "VELVET"23:50Т/с "Таємниці старого мосту"
21:20Т/с "Розкол"
22:40Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:00Т/с "Вікінги"23:00Т/с "Вікінги"
22:05Т/с "Винищувачі. Останній бій"22:55Т/с "Винищувачі. Останній бій"23:45Т/с "Майор і магія"
21:30Т/с "Мек-Х4"
21:55Т/с "Міст"22:45Т/с "Піаніно"23:15Т/с "Піаніно"23:45Т/с "Ходячі мерці"
21:20Т/с "Касл"22:05Т/с "Небезпечні матусі"22:45Т/с "Резидент"23:30Т/с "Анатомія пристрасті"
21:30Т/с "Школа Року", 1 сезон, 7 с. "Мені залишитися або піти?".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 5 с. "Сльози веселого жука"
22:00Т/с Селище янголів 1 с.22:50Т/с Домашні вогнища 7 с.
21:45Т/с "Не відпускай"
23:45Т/с "Спокуса 2"
21:20Т/с "Дільничний з ДВРЗ"
21:20Т/с "Хейвен"23:45Т/с "Хейвен"
21:25Т/с "CSI: Місце злочину-6"23:00Т/с "CSI: Місце злочину-6"
22:15Т/с "Епоха честі"
21:25Т/с "CSI: Місце преступления-6"23:00Т/с "CSI: Місце преступления-6"
21:50Т/с "Візерунки долі"22:40Т/с "Я кажу так"
22:30Т/с "Пригоди молодого Індіани Джонса"
22:05Т/с "Схід-захід"
22:00Т/с "Чоловік в мені"
21:40Т/с "Слуга народу - 2"
21:35Т/с "Окуповані"22:25Т/с "Пуаро"
21:20Т/с "Розкол"
23:30Т/с "Непридумане життя"
22:40Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:00Т/с "Вікінги"23:00Т/с "Вікінги"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
21:20Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"22:15Т/с "Кримінолог"22:55Т/с "Кримінолог"23:40Т/с "Майор і магія"
21:30Т/с "Мек-Х4"
21:55Т/с "Міст"22:35Т/с "911 служба порятунку"23:15Т/с "Ходячі мерці"
21:20Т/с "Касл"22:05Т/с "Небезпечні матусі"22:45Т/с "Резидент"23:30Т/с "Анатомія пристрасті"
21:30Т/с "Школа Року", 1 сезон, 13 с. "Ми - чемпіони! Возможно..."23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 20 с. "Перемогти сон".
22:00Т/с Селище янголів 6 с.22:50Т/с Домашні вогнища 12 с.
21:45Т/с "Подаруй мені щастя"
23:45Т/с "Спокуса 2"
22:40Т/с "Тільки скажи"
21:20Т/с "Дільничний з ДВРЗ"
22:30Т/с "Закон і порядок"
21:20Т/с "CSI: Місце злочину-6"22:55Т/с "CSI: Місце злочину-6"
23:50Т/с "Мисливці за реліквіями"
21:20Т/с "CSI: Місце преступления-6"22:55Т/с "CSI: Місце преступления-6"
21:50Т/с "Візерунки долі"22:40Т/с "Я кажу так"
22:00Т/с "П'ята варта"
22:20Т/с "Гречанка"
21:35Т/с "Окуповані"23:10Т/с "Таємниці старого мосту"
21:20Т/с "Розкол"
23:30Т/с "Непридумане життя"
22:40Т/с "СиЭсАй: Нью-Йорк"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
22:10Т/с "Кримінолог"22:55Т/с "Кримінолог"23:40Т/с "Майор і магія"
21:30Т/с "Мек-Х4"
21:55Т/с "Міст"22:45Т/с "911 служба порятунку"23:25Т/с "Ходячі мерці"
21:20Т/с "Касл"22:05Т/с "Небезпечні матусі"22:45Т/с "Резидент"23:30Т/с "Анатомія пристрасті"
21:30Т/с "Школа Року", 2 сезон, 5 с. "Бізнес по-дорослому".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 11 с. "невразливий Генрі - част
23:10Т/с Селище янголів 11 с.
21:45Т/с "Родинні зв'язки 2"
23:45Т/с "Спокуса 2"
22:40Т/с "Проти течії" 2020
21:20Т/с "Дільничний з ДВРЗ"
22:30Т/с "Закон і порядок"
22:00Т/с "Кухня"
21:20Т/с "CSI: Місце злочину-6"22:55Т/с "CSI: Місце злочину-6"
22:15Т/с "Епоха честі"
21:20Т/с "CSI: Місце преступления-6"22:55Т/с "CSI: Місце преступления-6"
21:40Т/с "Голубка"
22:00Т/с "Візерунки долі"23:00Т/с "Я кажу так"
21:25Т/с "Марс. Хроніки майбутнього"22:30Т/с "Гетьман"
22:00Т/с "Умови контракту" - 2
22:00Т/с "Право на щастя"
22:00Т/с "П'ята варта"
22:30Т/с "Гречанка"
21:55Т/с "Слуга народу - 2"
21:35Т/с "Закулісні ігри"23:10Т/с "Таємниці старого мосту"
22:15Т/с "Росія молода"
23:30Т/с "Непридумане життя"
22:40Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:00Т/с "Бойтесь ходячих мертвецов"
22:00Т/с "Нюхач 2"22:50Т/с "Нюхач 2"23:55Т/с "Північний вітер"
21:30Т/с "Мек-Х4"
21:55Т/с "Таємна влада"22:40Т/с "911 служба порятунку"23:25Т/с "Ходячі мерці"
21:20Т/с "Касл"22:05Т/с "Резидент"22:50Т/с "Резидент"23:35Т/с "Анатомія пристрасті"
21:30Т/с "Школа Року", 2 сезон, 11 с. "Повне сердечне затьмарення"23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 6 с. "Газ або провал".
22:00Т/с Кримінальна Австралія 4 с.
21:45Т/с "Мишоловка для кота"
23:45Т/с "Голос янгола"
21:20Т/с "Дільничний з ДВРЗ"
22:30Т/с "Міст" 2011
22:00Т/с "Кухня"
21:20Т/с "CSI: Місце злочину-7"22:50Т/с "CSI: Місце злочину-7"
22:15Т/с "Епоха честі"
21:20Т/с "CSI: Місце преступления-7"22:50Т/с "CSI: Місце преступления-7"
21:30Т/с "Бабка"
22:00Т/с "Візерунки долі"23:00Т/с "Я кажу так"
22:15Т/с "Рівняння любові"
22:00Т/с "Право на щастя"
22:00Т/с "П'ята варта"
21:50Т/с "Слуга народу 3"
21:35Т/с "Закулісні ігри"23:15Т/с "Таємниці старого мосту"
23:30Т/с "Подвійна суцільна"
22:40Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:00Т/с "Нюхач 3"22:50Т/с "Нюхач 3"23:50Т/с "Викрадення богині"
23:00Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"
21:55Т/с "Таємна влада"22:50Т/с "911 : Самотня зірка"23:30Т/с "Ходячі мерці"
21:20Т/с "Резидент"22:00Т/с "Касл"22:45Т/с "Резидент"23:30Т/с "Анатомія пристрасті"
21:30Т/с "Школа Року", 3 сезон, 3 с. "З якого тіста".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 6 с. "Душ з каменів".
22:00Т/с Кримінальна Австралія 9 с.
22:10Т/с "Подружки"23:10Т/с "Зради"
22:45Т/с "Одна брехня на двох"
21:20Т/с "Нюхач-4"
22:30Т/с "Міст" 2011
22:00Т/с "Кухня"
21:20Т/с "CSI: Місце злочину-7"22:55Т/с "CSI: Місце злочину-7"
22:15Т/с "Епоха честі"
21:20Т/с "CSI: Місце преступления-7"22:55Т/с "CSI: Місце преступления-7"
22:00Т/с "Візерунки долі"23:00Т/с "Я кажу так"
21:25Т/с "Закулісні ігри"
21:50Т/с "Особисте життя доктора Селіванової"
22:00Т/с "Право на щастя"
22:00Т/с "П'ята варта"
23:00Т/с "Еліза" (4 с)
21:35Т/с "Закулісні ігри"23:15Т/с "Таємниці старого мосту"
21:20Т/с "Народжена зіркою"
23:30Т/с "Подвійна суцільна"
22:40Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:00Т/с "Право на захист"22:45Т/с "Право на захист"
23:00Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"
21:55Т/с "Таємна влада"22:45Т/с "911 : Самотня зірка"23:30Т/с "Ходячі мерці"
21:30Т/с "Резидент"22:15Т/с "Касл"22:55Т/с "Небезпечні матусі"23:55Т/с "Небезпечні матусі"
21:30Т/с "Школа Року", 3 сезон, 8 с. чи "Стану я брехати тобі?".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 9 с. "Падіння іменинниці".
22:00Т/с Кримінальна Австралія 13 с.
22:10Т/с "Подружки"23:10Т/с "Зради"
21:45Т/с "Доктор Віра"
23:45Т/с "СБУ. Спецоперація" 2012
22:45Т/с "Ніщо не трапляється двічі"
21:20Т/с "Нюхач-4"
22:30Т/с "Міст" 2011
22:00Т/с "Кухня"
21:20Т/с "CSI: Місце злочину-7"22:55Т/с "CSI: Місце злочину-7"
22:15Т/с "Епоха честі"
21:20Т/с "CSI: Місце преступления-7"22:55Т/с "CSI: Місце преступления-7"
21:40Т/с "Вангелія"
22:00Т/с "Візерунки долі"23:00Т/с "Я кажу так"
21:25Т/с "Закулісні ігри"
22:05Т/с "Ластівчине гніздо"
22:00Т/с "Татові дочки"
22:00Т/с "П'ята варта"
22:00Т/с "Пуаро" 9 с, 3 с23:00Т/с "Еліза" (9 с)
21:40Т/с "Слуга народу"
21:35Т/с "Окуповані"23:15Т/с "Таємниці старого мосту"
21:25Т/с "Народжена зіркою"
23:30Т/с "Подвійна суцільна"
22:40Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:00Т/с "Менталист"22:50Т/с "Менталист"23:40Т/с "Мертвий, живий і небезпечний"
23:00Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"
21:50Т/с "11.22.63"22:35Т/с "911 : Самотня зірка"23:15Т/с "Ходячі мерці"
21:30Т/с "Резидент"22:15Т/с "Касл"22:55Т/с "Резидент"23:40Т/с "Анатомія пристрасті"
21:30Т/с "Школа Року", 3 сезон, 13 с. "Сюрприз-сюрприз".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 1 с. "Історія триває".
22:00Т/с Полдарк 4 с.
22:10Т/с "Подружки"23:10Т/с "Зради"
21:45Т/с "Доктор Віра"
22:45Т/с "Ніщо не трапляється двічі"23:00Т/с "Подвійне життя"
21:25Т/с "Нюхач-4"
22:30Т/с "Міст" 2011
22:00Т/с "Кухня"
21:55Т/с "CSI: Місце злочину"23:45Т/с "CSI: Місце злочину"
22:10Т/с "Епоха честі"
21:20Т/с "CSI: Місце преступления-8"22:55Т/с "CSI: Місце преступления-8"
21:40Т/с "Вангелія"
22:50Т/с "Я кажу так"23:40Т/с "Тільки кохання"
21:25Т/с "Закулісні ігри"22:30Т/с "Гетьман"
22:05Т/с "Самара"
22:00Т/с "Татові дочки"
22:50Т/с "П'ята варта"
22:00Т/с "Пуаро" 10 с, 4 с23:00Т/с "Еліза" (14 с)
21:55Т/с "Слуга народу"
21:35Т/с "Окуповані"22:40Т/с "Галерея "VELVET"23:15Т/с "Галерея "VELVET"
23:30Т/с "Подвійна суцільна"
22:40Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:00Т/с "Менталист"22:50Т/с "Менталист"23:40Т/с "Шулер"
23:00Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"
21:55Т/с "11.22.63"22:40Т/с "911 : Самотня зірка"23:25Т/с "Ходячі мерці"
21:30Т/с "Резидент"22:15Т/с "Касл"23:00Т/с "Резидент"23:45Т/с "Анатомія пристрасті"
21:30Т/с "Школа Року", 1 сезон, 1 с. "Зберемося!".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 3 с. "Машина Крику".
22:00Т/с Полдарк 9 с.
22:10Т/с "Подружки"23:10Т/с "Зради"
21:45Т/с "Доктор Віра"
22:45Т/с "Ніщо не трапляється двічі - 2"23:00Т/с "Наречений"
21:25Т/с "Нюхач"
22:30Т/с "Справжній детектив - 3"
22:00Т/с "Кухня"
21:55Т/с "CSI: Місце злочину-8"23:40Т/с "CSI: Місце злочину-8"
22:10Т/с "Епоха честі"
21:55Т/с "CSI: Місце преступления-8"23:40Т/с "CSI: Місце преступления-8"
22:50Т/с "Я кажу так"23:40Т/с "Тільки кохання"
21:25Т/с "Закулісні ігри"22:30Т/с "Марс. Хроніки майбутнього"
23:00Т/с "Самара 2"
22:00Т/с "Татові дочки"
22:00Т/с "П'ята варта"
22:00Т/с "Пуаро" 12 с, 1 с23:00Т/с "Еліза" (19 с)
21:50Т/с "Слуга народу"
21:40Т/с "Окуповані"
22:15Т/с "Кулінар"
22:40Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:10Т/с "Касл"
22:00Т/с "Фантом"22:55Т/с "Фантом"23:45Т/с "Котовський"
21:20Т/с "Доктор Хэрроу"22:10Т/с "Мислити як злочинець"22:55Т/с "Війна світів"23:45Т/с "911 : Самотня зірка"
21:25Т/с "Кaндис Ренуар"22:20Т/с "Касл"23:00Т/с "Резидент"23:45Т/с "Резидент"
22:00Т/с Полдарк 14 с.
22:10Т/с "Подружки".23:10Т/с "Зради".
23:50Т/с "Побачити океан"
22:45Т/с "У кожного свій обман"23:00Т/с "Біля річки два береги-2"
21:20Т/с "Нюхач"
22:30Т/с "Велика маленька брехня"
22:00Т/с "CSI: Місце злочину-9"23:45Т/с "CSI: Місце злочину-8"
23:50Т/с "Мисливці за реліквіями"
21:30Т/с "NCIS: Морська поліція: Полювання на вбивць"
22:10Т/с "Епоха честі"
22:00Т/с "CSI: Місце преступления-9"23:45Т/с "CSI: Місце преступления-8"
22:50Т/с "Я кажу так"23:40Т/с "Тільки кохання"
22:00Т/с "Татові дочки"
22:00Т/с "Пуаро" 13 с, 2 с
21:50Т/с "Слуга народу"
23:35Т/с "Окуповані"
22:15Т/с "Кінець параду"
22:15Т/с "Кулінар"
22:40Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:10Т/с "Касл"
22:00Т/с "Фантом"22:50Т/с "Фантом"23:45Т/с "Нічні ластівки"
21:55Т/с "За і проти"22:40Т/с "Війна світів"23:30Т/с "911 : Самотня зірка"
21:25Т/с "Кaндис ренуар"22:15Т/с "Касл"23:00Т/с "Резидент"23:45Т/с "Резидент"
21:30Т/с "Школа Року", 1 сезон, 11 з".(Дуже-дуже) старий добрий рок-н-23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 4 с. "Свистунья Сьюзи".
22:00Т/с Полдарк 19 с.
22:10Т/с "Подружки"23:10Т/с "Зради"
23:50Т/с "Плата за порятунок"
22:45Т/с "У кожного свій обман"22:50Т/с "Щасливий квиток"
21:20Т/с "Нюхач"
22:10Т/с "CSI: Місце злочину-9"23:55Т/с "CSI: Місце злочину-9"
23:50Т/с "Мисливці за реліквіями"
21:30Т/с "NCIS: Морська поліція: Полювання на вбивць"
22:15Т/с "Епоха честі"
21:45Т/с "Монро"
22:10Т/с "CSI: Місце преступления-9"23:55Т/с "CSI: Місце преступления-9"
22:50Т/с "Я кажу так"23:40Т/с "Тільки кохання"
23:15Т/с "Дихай зі мною". "Щастя у позику"
22:00Т/с "Татові дочки"
21:45Т/с "Монро"
22:15Т/с "П'ята варта"
23:00Т/с "Еліза" (29 с)
21:50Т/с "Слуга народу"
21:40Т/с "Окуповані"
21:30Т/с "Достоєвський"22:30Т/с "Слідство ведуть Знавці"
22:15Т/с "Кулінар"
22:40Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:10Т/с "Касл"
21:20Т/с "Нюхач 2"22:20Т/с "Потрійний захист"23:05Т/с "Потрійний захист"23:55Т/с "Секунда до…"
21:55Т/с "Смертельна зброя"22:40Т/с "Переродження"23:25Т/с "911 : Самотня зірка"
21:25Т/с "Кaндис ренуар"22:10Т/с "Касл"22:55Т/с "Резидент"23:40Т/с "Резидент"
21:30Т/с "Школа Року", 2 сезон, 4 с. "Прекрасне маскування".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 8 с. "Камінь з космосу".
22:00Т/с Полдарк 24 с.
22:10Т/с "Подружки"23:10Т/с "Зради"
21:45Т/с "Матусі"
22:45Т/с "Акушерка" 202022:55Т/с "Анна Герман"
21:20Т/с "Закляті друзі"
22:30Т/с "Нарко"
22:00Т/с "CSI: Місце злочину-9"23:45Т/с "CSI: Місце злочину-9"
23:50Т/с "Мисливці за реліквіями"
21:30Т/с "NCIS: Морська поліція: Полювання на вбивць"
22:15Т/с "Епоха честі"
21:45Т/с "Монро"
22:00Т/с "CSI: Місце преступления-9"23:45Т/с "CSI: Місце преступления-9"
22:50Т/с "Я кажу так"23:40Т/с "Тільки кохання"
22:00Т/с "Татові дочки"
22:10Т/с "П'ята варта"
21:50Т/с "Слуга народу"
22:00Т/с "Мердок"
21:40Т/с "Ім'я троянди"22:30Т/с "Слідство ведуть Знавці"
22:15Т/с "Кулінар"
22:40Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:10Т/с "Касл"
21:25Т/с "Нюхач 3"22:15Т/с "Потрійний захист"23:00Т/с "Потрійний захист"23:50Т/с "Ніконов і КО"
21:55Т/с "Смертельна зброя"22:40Т/с "Переродження "23:25Т/с "911 служба порятунку"
21:25Т/с "Касл"22:10Т/с "Касл"22:50Т/с "Резидент"23:35Т/с "Резидент"
21:30Т/с "Школа Року", 2 сезон, 9 с. "На фургоні".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 2 с. "Один Генрі і три дівчатка
22:00Т/с Полдарк 29 с.
22:05Т/с "Подружки"23:10Т/с "Зради"
21:45Т/с "Матусі"
22:45Т/с "Життя прекрасне"23:00Т/с "Лист очікування"
21:20Т/с "Закляті друзі"
22:30Т/с "Нарко - 2"
22:05Т/с "CSI: Місце злочину-9"23:50Т/с "CSI: Місце злочину-9"
23:50Т/с "Мисливці за реліквіями"
21:30Т/с "NCIS: Морська поліція: Полювання на вбивць"
22:15Т/с "Епоха честі"
22:30Т/с Прокуроры
21:50Т/с "Монро"
22:05Т/с "CSI: Місце преступления-9"23:50Т/с "CSI: Місце преступления-9"
22:50Т/с "Я кажу так"23:40Т/с "Тільки кохання"
23:15Т/с "Посмішка пересмішника"
22:00Т/с "Татові дочки"
21:45Т/с "Домашні вогнища"
22:10Т/с "П'ята варта"
22:30Т/с "Еліза" (39 с)
21:50Т/с "Слуга народу - 2"
21:50Т/с "Окуповані"14
21:40Т/с "Ім'я троянди"22:35Т/с "Слідство ведуть Знавці"
22:40Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:10Т/с "Кості"
22:00Т/с "Володимірська, 15"22:45Т/с "Володимірська, 15"23:30Т/с "Ніконов і КО"
21:55Т/с "За і проти"22:40Т/с "Міст"23:25Т/с "911 служба порятунку"
21:25Т/с "Касл"22:05Т/с "Касл"22:50Т/с "Резидент"23:35Т/с "Резидент"
21:30Т/с "Школа Року", 3 сезон, 3 с. "З якого тіста".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 1 с. "Смертоносна Риньята"
22:00Т/с Полдарк 34 с.
22:05Т/с "Подружки"23:10Т/с "Зради"
21:45Т/с "Матусі"
22:40Т/с "Упереджене ставлення"22:50Т/с "Майор і магія"
21:20Т/с "Пес"22:35Т/с "Закляті друзі"
22:30Т/с "Нарко - 3"
23:00Т/с "Нове життя Василини Павлівни"
22:05Т/с "CSI: Місце злочину-10"23:45Т/с "CSI: Місце злочину-9"
21:20Т/с "NCIS: Морська поліція: Полювання на вбивць"
22:15Т/с "Епоха честі"
22:30Т/с Прокурори
21:50Т/с "Монро"
22:05Т/с "CSI: Місце преступления-10"23:45Т/с "CSI: Місце преступления-9"
22:50Т/с "Я кажу так"23:40Т/с "Тільки кохання"
22:00Т/с "Татові дочки"
22:00Т/с "Домашні вогнища"
22:00Т/с "П'ята варта"
22:30Т/с "Еліза" (44 с)
21:50Т/с "Слуга народу - 2"
22:05Т/с "Окуповані"
21:50Т/с "Місце зустрічі змінити не можна"
22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:10Т/с "Кості"
22:00Т/с "Володимірська, 15"22:50Т/с "Володимірська, 15"23:40Т/с "Син батька народів"
21:55Т/с "За і проти"22:35Т/с "Міст"23:15Т/с "911 служба порятунку"
21:30Т/с "Касл"22:15Т/с "Касл"22:55Т/с "Резидент"23:40Т/с "Резидент"
21:30Т/с "Школа Року", 3 сезон, 8 с. чи "Стану я брехати тобі?".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 6 с. "Душ з каменів".
22:00Т/с Полдарк 39 с.
22:00Т/с "Подружки"23:00Т/с "Зради"
22:40Т/с "Папаньки - 2"22:55Т/с "Майор і магія"
21:20Т/с "Один у полі воїн"23:25Т/с "Останній бронепоїзд"
22:30Т/с "Нарко: Мексика"
23:00Т/с "Нове життя Василини Павлівни"
22:00Т/с "CSI: Місце злочину-10"23:40Т/с "CSI: Місце злочину-10"
21:20Т/с "NCIS: Морська поліція: Полювання на вбивць"
22:15Т/с "Епоха честі"
22:30Т/с Прокурори
21:50Т/с "Домашні вогнища"
22:00Т/с "CSI: Місце преступления-10"23:40Т/с "CSI: Місце преступления-10"
22:50Т/с "Я кажу так"23:40Т/с "Тільки кохання"
22:30Т/с "Чудові Медічі"
23:45Т/с "Шлюб за заповітом"
22:00Т/с "Татові дочки"
22:00Т/с "П'ята варта"
22:30Т/с "Еліза" (49 с)
21:50Т/с "Слуга народу - 2"
22:05Т/с "Окуповані"
22:00Т/с "Кулінар 2"
22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:10Т/с "Кості"
22:00Т/с "Володимірська, 15"22:50Т/с "Володимірська, 15"23:35Т/с "Третього не дано"
21:55Т/с "За і проти"22:35Т/с "Міст"23:25Т/с "911 служба порятунку"
21:25Т/с "Касл"22:05Т/с "Касл"22:50Т/с "Резидент"23:30Т/с "Резидент"
21:30Т/с "Школа Року", 3 сезон, 13 с. "Сюрприз-сюрприз".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 1 с. "Дрябло-газ".
22:00Т/с Домашні вогнища 1 с.
22:00Т/с "Подружки"
23:50Т/с "Головний калібр"
22:40Т/с "Папаньки - 2"22:55Т/с "Майор і магія"
21:20Т/с "Пес"
21:55Т/с "CSI: Місце злочину-11"23:40Т/с "CSI: Місце злочину-10"
21:25Т/с "Морська поліція: Полювання на вбивць"
22:15Т/с "Епоха честі"
22:30Т/с Прокурори
21:55Т/с "CSI: Місце преступления-11"23:40Т/с "CSI: Місце преступления-10"
22:50Т/с "Я кажу так"23:40Т/с "Тільки кохання"
22:30Т/с "Максиміліан та Марія Бургундська"
22:00Т/с "Татові дочки"
22:00Т/с "П'ята варта"
22:30Т/с "Ставка больше, чем жизнь" (12 с)23:30Т/с "Дочка Елізи" (2 с)
21:50Т/с "Слуга народу - 2"
22:00Т/с "Мердок"
22:00Т/с "Кулінар 2"
22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:10Т/с "Кості"
22:00Т/с "Володимірська, 15"22:45Т/с "Володимірська, 15"23:30Т/с "Майор і магія"
21:50Т/с "За і проти"22:35Т/с "Міст"23:20Т/с "911 служба порятунку"
21:30Т/с "Касл"22:10Т/с "Касл"22:55Т/с "Резидент"23:40Т/с "Резидент"
21:30Т/с "Школа Року", 1 сезон, 1 с. "Зберемося!".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 5 с. "Сльози веселого жука"
22:00Т/с Домашні вогнища 6 с.
22:00Т/с "Подружки"
23:45Т/с "Головний калібр"
22:40Т/с "Як довго я на тебе чекала"22:55Т/с "Майор і магія"
21:20Т/с "Контакт"
22:10Т/с "CSI: Місце злочину-11"23:50Т/с "CSI: Місце злочину-10"
21:30Т/с "Морська поліція: Полювання на вбивць"
22:15Т/с "Епоха честі"
22:30Т/с Прокурори
22:00Т/с "Монро"
22:10Т/с "CSI: Місце преступления-11"23:50Т/с "CSI: Місце преступления-10"
22:50Т/с "Я кажу так"23:40Т/с "Тільки кохання"
23:45Т/с "ГалереяВельвет"
22:30Т/с "Максиміліан та Марія Бургундська"
23:20Т/с "Шлюб за заповітом"
22:00Т/с "Татові дочки"
22:00Т/с "П'ята варта"
22:30Т/с "Ставка больше, чем жизнь" (17 с)23:30Т/с "Дочка Елізи" (7 с)
21:50Т/с "Слуга народу - 2"
22:00Т/с "Мердок"
23:30Т/с "Слідство ведуть Знавці"
22:35Т/с "Гостя з майбутнього"23:50Т/с "Гостя з майбутнього"
22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:10Т/с "Кості"
21:20Т/с "Викрадення богині"22:05Т/с "Нюхач 2"22:55Т/с "Нюхач 2"23:55Т/с "Майор і магія"
21:50Т/с "За і проти"22:35Т/с "Міст"23:20Т/с "911 служба порятунку"
21:25Т/с "Касл"22:10Т/с "Касл"22:55Т/с "Гранд готель"23:35Т/с "Гранд готель"
21:30Т/с "Школа Року", 1 сезон, 6 с. "Група без імені".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 25 с. "Генрі і погана дівчинка
22:00Т/с Домашні вогнища 11 с.
23:50Т/с "Слідчий Горчакова"
22:40Т/с "Як довго я на тебе чекала"22:55Т/с "Пізнє каяття"
21:20Т/с "Контакт"
22:30Т/с "МакМафія"
22:05Т/с "CSI: Місце злочину-11"23:50Т/с "CSI: Місце злочину-10"
22:00Т/с "На останньому подиху"23:00Т/с "Любов/ненависть"
22:15Т/с "Максиміліан та Марія Бургундська"
22:30Т/с Прокурори
22:10Т/с "Домашні вогнища"
22:05Т/с "CSI: Місце преступления-11"23:50Т/с "CSI: Місце преступления-10"
22:50Т/с "Я кажу так"23:40Т/с "Тільки кохання"
23:45Т/с "ГалереяВельвет"
22:30Т/с "Максиміліан та Марія Бургундська"
22:35Т/с "Вибір матері"
22:00Т/с "Татові дочки"
22:05Т/с "Домашні вогнища"
22:05Т/с "П'ята варта"
23:30Т/с "Дочка Елізи" (12 с)
21:55Т/с "Слуга народу - 2"
22:00Т/с "Мердок"
22:00Т/с "Вижити після"
22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:10Т/с "Кості"
22:00Т/с "Нюхач 3"22:55Т/с "Нюхач 3"23:45Т/с "Майор і магія"
21:50Т/с "За і проти"22:35Т/с "Таємна влада"23:25Т/с "911 служба порятунку"
21:45Т/с "Касл"22:30Т/с "Касл"23:10Т/с "Кaндис Ренуар"
21:35Т/с "Хантер Стрит", 1 сезон, 8 с. "СРК".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 18 с. "Бичача віспа".
22:00Т/с Закулісні ігри 4 с.
23:50Т/с "Слідчий Горчакова"
22:40Т/с "Проти течії" 202022:55Т/с "Пізнє каяття"
22:30Т/с "Смерть у раю - 8"
22:00Т/с "CSI: Місце злочину-12"23:45Т/с "CSI: Місце злочину-11"
22:00Т/с "На останньому подиху"23:00Т/с "Любов/ненависть"
22:15Т/с "Максиміліан та Марія Бургундська"
22:30Т/с Прокурори
22:10Т/с "Домашні вогнища"
22:00Т/с "CSI: Місце преступления-12"23:45Т/с "CSI: Місце преступления-11"
23:40Т/с "Тільки кохання"
23:45Т/с "Галерея Вельвет"
22:30Т/с "Закулісні ігри"
23:15Т/с "Подвійна суцільна"
22:00Т/с "Татові дочки"
22:05Т/с "Домашні вогнища"
22:00Т/с "П'ята варта"
22:30Т/с "Пуаро" (1 сезон,1 с)
22:00Т/с "Слуга народу 3"
22:00Т/с "Мердок"
22:25Т/с "Вижити після"
22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:10Т/с "Кості"
22:00Т/с "Небо у вогні"22:45Т/с "Небо у вогні"23:45Т/с "Майор і магія"
21:55Т/с "За і проти"22:40Т/с "Таємна влада"23:30Т/с "911 служба порятунку"
21:45Т/с "Касл"22:30Т/с "Касл"23:10Т/с "Кaндис Ренуар"
21:35Т/с "Хантер Стрит", 1 сезон, 18 с. "Брул".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 18 с. "Шарики-кошмарики".
22:00Т/с Закулісні ігри 9 с.22:55Т/с Селище янголів 4 с.
23:45Т/с "Слідчий Горчакова"
22:40Т/с "Та, що бачить завтра"23:00Т/с "Анна-детектив"
21:25Т/с "Розтин покаже"
22:30Т/с "Досьє "Майорка"
22:15Т/с "CSI: Місце злочину-12"23:55Т/с "CSI: Місце злочину-11"
22:15Т/с "Максиміліан та Марія Бургундська"
22:30Т/с Прокурори
22:15Т/с "CSI: Місце преступления-12"23:55Т/с "CSI: Місце преступления-11"
23:40Т/с "Тільки кохання"
23:45Т/с "ГалереяВельвет"
22:30Т/с "Максиміліан та Марія Бургундська"
22:30Т/с "Закулісні ігри"
23:25Т/с "Подвійна сплошная-ii"
22:00Т/с "Татові дочки"
22:05Т/с "Домашні вогнища"
22:30Т/с "П'ята варта"
22:30Т/с "Пуаро" (1 сезон,6 с)
21:55Т/с "Слуга народу. Фільм про фільм"
22:00Т/с "Мердок"
22:30Т/с "Вижити після, 2 сезон, 11 і 12 с.
22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:10Т/с "Кості"
22:00Т/с "Син батька народів"22:55Т/с "Син батька народів"23:50Т/с "Кримінолог"
21:50Т/с "За і проти"22:35Т/с "Таємна влада"23:25Т/с "911 : Самотня зірка"
21:45Т/с "Касл"22:30Т/с "Касл"23:10Т/с "Кaндис Ренуар"
21:35Т/с "Хантер Стрит", 2 сезон, 8 с. "Помста".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 19 с. "Важкий конкурс".
22:00Т/с Закулісні ігри 14 с.22:55Т/с Селище янголів 9 с.
23:45Т/с "Слідчий Горчакова"
22:45Т/с "Зникла наречена"22:55Т/с "Анна-детектив"
21:25Т/с "Розтин покаже"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
22:05Т/с "CSI: Місце злочину-12"23:50Т/с "CSI: Місце злочину-12"
22:15Т/с "Містер Селфрідж"
22:30Т/с Прокурори
21:50Т/с "Дірк Джентли"
22:05Т/с "CSI: Місце преступления-12"23:50Т/с "CSI: Місце преступления-12"
23:40Т/с "Тільки кохання"
23:45Т/с "ГалереяВельвет"
22:30Т/с "Закулісні ігри"
23:05Т/с "Подвійна суцільна II"
22:00Т/с "Татові дочки"
21:50Т/с "Дірк Джентлі"
22:00Т/с "П'ята варта"
22:30Т/с "Пуаро" (2 сезон,1с. 1 ч)
21:55Т/с "Байки Мітяя"
22:00Т/с "Мердок"
22:20Т/с "Варіант "Омега"
22:20Т/с "Вижити після"
22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:10Т/с "Кості"
22:00Т/с "Менталист"22:45Т/с "Менталист"
21:55Т/с "За і проти"22:40Т/с "Ізгой"23:25Т/с "911 : Самотня зірка"
21:35Т/с "Касл"22:20Т/с "Касл"23:05Т/с "Кaндис Ренуар"23:55Т/с "Гранд готель"
21:35Т/с "Хантер Стрит", 2 сезон, 18 с. "Шпигун".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 19 с. "Агент Небезпека".
22:00Т/с Містер Селфрідж 1 с.
23:45Т/с "Слідчий Горчакова"
22:45Т/с "За вітриною"22:55Т/с "Вангелія"
21:25Т/с "Розтин покаже"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
23:00Т/с "Матусі"
22:05Т/с "CSI: Місце злочину-13"23:45Т/с "CSI: Місце злочину-12"
22:15Т/с "Містер Селфрідж"
22:30Т/с Прокурори
21:55Т/с "Полдарк"
22:05Т/с "CSI: Місце преступления-13"23:45Т/с "CSI: Місце преступления-12"
23:40Т/с "Тільки кохання"
23:45Т/с "ГалереяВельвет"
22:30Т/с "Закулісні ігри"
23:00Т/с "Зникла"
22:00Т/с "Татові дочки"
21:55Т/с "Полдарк"
22:00Т/с "П'ята варта"
22:30Т/с "Пуаро" (2 сезон, 5 с,)
22:00Т/с "Мердок"
23:40Т/с "Пушкін"
22:15Т/с "Квест"
22:35Т/с "СиЭсАй: Нью-Йорк"
22:10Т/с "Кості"
22:00Т/с "Володимірська, 15"22:45Т/с "Володимірська, 15"23:30Т/с "Майор і магія"
21:40Т/с "Форс-мажори"22:20Т/с "За і проти"23:05Т/с "Ходячі мерці"23:45Т/с "Ходячі мерці"
21:40Т/с "Касл"22:20Т/с "Касл"23:05Т/с "Кaндис Ренуар"
21:35Т/с "Грізна сімейка", 4 сезон, 16 с. "Помста художниці".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 21 с. "Домашній арешт".
22:00Т/с Містер Селфрідж 6 с.
22:45Т/с "За вітриною"22:50Т/с "Лінія світла"
21:25Т/с "Розтин покаже"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
23:00Т/с "Матусі"
22:00Т/с "CSI: Місце злочину-13"23:45Т/с "CSI: Місце злочину-12"
22:15Т/с "Містер Селфрідж"
23:00Т/с "Передчуття"
21:55Т/с "Полдарк"
22:00Т/с "CSI: Місце преступления-13"23:45Т/с "CSI: Місце преступления-12"
22:40Т/с "Рукавичка Аврори"
23:40Т/с "Тільки кохання"
22:30Т/с "Закулісні ігри"
23:05Т/с "Зникла"
22:00Т/с "Татові дочки"
21:55Т/с "Полдарк"
22:10Т/с "П'ята варта"
22:30Т/с "Пуаро" (3 сезон, 1 с, 1 ч)
21:55Т/с "Байки Мітяя"
22:00Т/с "Мердок"
23:40Т/с "Сім'я 3d"
22:50Т/с "Квест"
22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:10Т/с "Кості"
22:00Т/с "Викрадення богині"22:45Т/с "Викрадення богині"23:30Т/с "Майор і магія"
21:50Т/с "Форс-мажори"22:30Т/с "Стамптаун"23:15Т/с "Ходячі мерці"
21:45Т/с "Касл"22:25Т/с "Касл"23:10Т/с "Кaндис Ренуар"
21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 31 с. "Це дрон, малятко".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 13 с. "Дзеркальний всесвіт"
22:00Т/с Містер Селфрідж 11 с.
23:45Т/с "Територія краси"
22:45Т/с "Акушерка" 202022:55Т/с "Подвійне життя"
21:25Т/с "Розтин покаже"23:20Т/с "Винищувачі"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
23:00Т/с "Матусі 2"
22:00Т/с "CSI: Місце злочину-13"23:40Т/с "CSI: Місце злочину-12"
23:00Т/с "Передчуття"
22:00Т/с "CSI: Місце преступления-13"23:40Т/с "CSI: Місце преступления-12"
23:40Т/с "Тільки кохання"
22:30Т/с "Закулісні ігри"
23:05Т/с "Що робить твоя дружина?"
22:00Т/с "Татові дочки"
21:55Т/с "Полдарк"
22:00Т/с "П'ята варта"
22:30Т/с "Пуаро" (3 сезон,5 с.)
21:55Т/с "Байки Мітяя"
22:00Т/с "Мердок"
23:30Т/с "Ейнштейн"
23:40Т/с "ЗАГС"
22:50Т/с "Закрита школа"
22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:10Т/с "Кості"
22:00Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"22:45Т/с "Шулер"23:30Т/с "Шулер"
21:50Т/с "Форс-мажори"22:30Т/с "Стамптаун"23:15Т/с "Ходячі мерці"23:55Т/с "Ходячі мерці"
21:40Т/с "Касл"22:20Т/с "Касл"23:05Т/с "Кaндис Ренуар"
21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 36 с. "Усім зняти парики".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 14 с. "Подвійне побачення"
22:00Т/с Містер Селфрідж 16 с.
23:40Т/с "Дурна кров"
22:55Т/с "Вербна неділя"
21:25Т/с "Розтин покаже"22:25Т/с "Таємні двері"23:35Т/с "Винищувачі"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
23:00Т/с "Матусі 2"
22:15Т/с "CSI: Місце злочину-14"23:50Т/с "CSI: Місце злочину-13"
23:00Т/с "Передчуття"
22:15Т/с "CSI: Місце преступления-14"23:50Т/с "CSI: Місце преступления-13"
22:40Т/с "Маргарита Назарова"
23:40Т/с "Тільки кохання"
23:10Т/с "Що робить твоя дружина?"
22:00Т/с "Татові дочки"
22:00Т/с "П'ята варта"
22:00Т/с "Пуаро" (3 сезон, 10 с.)22:50Т/с "Молодий Морс" (4 с)
21:45Т/с "Байки Мітяя"
22:00Т/с "Мердок"
23:30Т/с "Ейнштейн"
23:40Т/с "ЗАГС"
22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:10Т/с "Кості"
21:45Т/с "Небо у вогні"22:45Т/с "Викрадення богині"23:30Т/с "Викрадення богині"
21:50Т/с "Форс-мажори"22:35Т/с "Стамптаун"23:15Т/с "Ходячі мерці"
21:50Т/с "Касл"22:30Т/с "Касл"23:15Т/с "Кaндис Ренуар"
21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 5 с. "Війна няньок"23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 15 с. "Дилема Генрі"
22:00Т/с Містер Селфрідж 21 с.
21:20Т/с "Папік"22:50Т/с "Шерлок - 2: Скандал у Белгравії"
23:50Т/с "Дурна кров"
22:45Т/с "Вибір матері"23:00Т/с "Червоні браслети"
21:30Т/с "Пес"22:30Т/с "Таємні двері"23:40Т/с "Винищувачі-2: Останній бій"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
23:00Т/с "Матусі 2"
22:20Т/с "CSI: Місце злочину-14"
23:00Т/с "Передчуття"
22:20Т/с "CSI: Місце преступления-14"23:55Т/с "CSI: Місце преступления-13"
23:40Т/с "Тільки кохання"
23:05Т/с "Особисте життя доктора Селіванової"
22:00Т/с "Татові дочки"
22:10Т/с "П'ята варта"
22:00Т/с "Пуаро" (4 сезон, 2 с. 2 ч)22:50Т/с "Молодий Морс" (1 сезон, 9 с)
22:00Т/с "Мердок"
23:40Т/с "Красень"
22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:10Т/с "Кості"
21:45Т/с "Код Костянтина"22:45Т/с "Подвійне життя"23:30Т/с "Подвійне життя"
21:50Т/с "Форс-мажори"22:35Т/с "Стамптаун"23:15Т/с "Ходячі мерці"
21:50Т/с "Касл"22:30Т/с "Касл"23:15Т/с "Кaндис Ренуар"
21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 10 с. "Таємниця зникнення мотоцикла&quo23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 15 с. "Шарлота зникає".
22:00Т/с Містер Селфрідж 26 с.
21:50Т/с "Тато Ден"
23:55Т/с "Спокуса" 2017
22:45Т/с "Вибір матері"23:00Т/с "Доктор Хаус"
23:20Т/с "Чорна кров"
21:25Т/с "Пес"22:25Т/с "Таємні двері"23:35Т/с "Винищувачі-2: Останній бій"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
22:10Т/с "CSI: Місце злочину-15"23:55Т/с "CSI: Місце злочину-14"
23:00Т/с "Мислити як злочинець"
22:10Т/с "CSI: Місце преступления-15"23:55Т/с "CSI: Місце преступления-14"
21:45Т/с "Маргарита Назарова"
23:40Т/с "Тільки кохання"
23:00Т/с "Жіночий лікар"
22:00Т/с "Чоловік в мені"
22:05Т/с "П'ята варта"
22:50Т/с "Молодий Морс" (2 сезон, 4 с)
22:00Т/с "Мердок"
23:25Т/с "Кінець параду"
22:35Т/с "Гостя з майбутнього"23:50Т/с "Гостя з майбутнього"
23:40Т/с "Одесит"
22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:10Т/с "Кості"
21:45Т/с "Код Костянтина"
21:45Т/с "Форс-мажори"22:35Т/с "Форс-мажори"23:25Т/с "Стамптаун"
22:00Т/с "Кaндис Ренуар"23:05Т/с "Небезпечні матусі"
21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 15 с. "Ой-ой-Оскар!".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 16 с. "Моя невірна Валентинка&q
22:00Т/с Містер Селфрідж 31 с.
21:45Т/с "Тато Ден"
22:45Т/с "Швабра"23:00Т/с "Доктор Хаус"
21:25Т/с "Пес"22:30Т/с "Таємні двері"23:45Т/с "Таємниці і брехня"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
22:15Т/с "CSI: Місце злочину-15"23:45Т/с "CSI: Місце злочину-15"
23:00Т/с "Мислити як злочинець"
22:15Т/с "CSI: Місце преступления-15"23:45Т/с "CSI: Місце преступления-15"
21:45Т/с "Маргарита Назарова"
23:40Т/с "Тільки кохання"
23:15Т/с "Жіночий лікар"
22:00Т/с "Чоловік в мені"
22:30Т/с "П'ята варта"
22:00Т/с "Пуаро" (5 сезон, 8 с.)22:50Т/с "Молодий Морс" (3 сезон, 1 с)
22:00Т/с "Мердок"
23:40Т/с "Збіглі родичі"
22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:10Т/с "Кості"
21:45Т/с "Код Костянтина"22:45Т/с "Шулер"23:30Т/с "Шулер"
21:45Т/с "За і проти"22:35Т/с "За і проти"23:25Т/с "Стамптаун"
21:45Т/с "Чикаго у вогні"22:35Т/с "Кaндис Ренуар"23:35Т/с "Кaндис Ренуар"
21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 21 с. "День Урашки".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 8 с. "Генрі-заздрісник".
22:00Т/с Містер Селфрідж 36 с.
21:35Т/с "Свати"22:45Т/с "Принцип насолоди"23:45Т/с "Принцип насолоди"
23:55Т/с "Спокуса" 2017
22:45Т/с "Зоя"23:00Т/с "Доктор Хаус"
23:20Т/с "Подаруй мені життя" 2017
21:25Т/с "Пес"22:45Т/с "Таємні двері"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
21:20Т/с "Звонар-2"22:25Т/с "CSI: Місце злочину-15"
23:00Т/с "Мислити як злочинець"
21:20Т/с "Звонарь-2"22:25Т/с "CSI: Місце преступления-15"
23:40Т/с "Тільки кохання"
23:00Т/с "Жіночий лікар"
22:00Т/с "Чоловік в мені"
22:30Т/с "П'ята варта"
22:00Т/с "Пуаро" (7 сезон, 1 с. 1 ч)22:50Т/с "Молодий Морс" (4 сезон, 2 с)
21:45Т/с "Недотуркані"
22:00Т/с "Мердок"
23:40Т/с "Збіглі родичі"
22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:10Т/с "Кості"
21:45Т/с "Майор і магія"22:45Т/с "Чужі крила"23:30Т/с "Чужі крила"
21:45Т/с "Форс-мажори"22:35Т/с "Форс-мажори"23:20Т/с "Стамптаун"
21:50Т/с "Чикаго у вогні"22:40Т/с "Кaндис Ренуар"23:45Т/с "Кaндис Ренуар"
21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 26 с. "Винесення мозку".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 7 с. "Година сили - частина 1&q
22:45Т/с "У кожного свій обман"23:00Т/с "Доктор Хаус"
21:30Т/с "Пес"22:35Т/с "Таємні двері"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
21:20Т/с "Звонар-2"22:25Т/с "Кістки"
23:00Т/с "Мислити як злочинець"
21:20Т/с "Звонарь-2"22:25Т/с "Кості"
21:45Т/с "Бабин бунт, або Війна в Новоселково"
23:30Т/с "Тільки кохання"
23:10Т/с "Жіночий лікар"
22:00Т/с "Чоловік в мені"
22:30Т/с "П’ята варта"
22:00Т/с "Пуаро" (8 сезон, 1 с. 2 ч)22:50Т/с "Молодий Морс" (4 сезон, 3 с)
21:45Т/с "Недотуркані"
22:00Т/с "Мердок"
23:55Т/с "Батьки і діти"
23:40Т/с "Сімейний бізнес"
22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:10Т/с "Кості"
21:45Т/с "Майор та магія"22:45Т/с "Винищувачі"23:30Т/с "Винищувачі"
21:45Т/с "Форс-мажори"22:35Т/с "Форс-мажори"23:25Т/с "Стамптаун"
21:50Т/с "Чикаго у вогні"22:40Т/с "Кaндис Ренуар"23:40Т/с "Кaндис Ренуар"
21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 32 с. "Першокласні проблеми".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 11 с. "Мультфільм в небезпеці&q
23:55Т/с "Спокуса 2"
22:45Т/с "Спіймати Кайдаша"23:30Т/с "Доктор Хаус"
21:25Т/с "Пес"22:40Т/с "Таємні двері"
22:30Т/с "Вавилон-Берлін"
21:25Т/с "Звонар-2"22:30Т/с "Кістки"
22:50Т/с "Спецназ міста янголів"
23:00Т/с "Мислити як злочинець"
22:00Т/с "Містер Селфридж"
21:25Т/с "Звонарь-2"22:30Т/с "Кості"
21:45Т/с "Бабин бунт, або Війна в Новоселково"
23:30Т/с "Тільки кохання"
22:30Т/с "Пригоди молодого Індіани Джонса"
23:15Т/с "Жіночий лікар 2"
22:00Т/с "Чоловік в мені"
22:00Т/с "Містер Селфрідж"
22:15Т/с "П'ята варта"
21:45Т/с "Недотуркані"
22:00Т/с "Мердок"
23:40Т/с "Сімейний бізнес"
22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:10Т/с "Кості"
21:45Т/с "Майор і магія"22:45Т/с "Смерть шпигунам"23:30Т/с "Смерть шпигунам"
21:40Т/с "Форс-мажори"22:30Т/с "Форс-мажори"23:15Т/с "Стамптаун"23:55Т/с "Ходячі мерці"
21:45Т/с "Чикаго у вогні"22:35Т/с "Кaндис Ренуар"23:35Т/с "Кaндис Ренуар"
21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 1 с. "Пілот".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 9 с. "Падіння іменинниці".
22:00Т/с Справа Дойлів 3 с.22:50Т/с За службовим обов’язком 3 с.
22:05Т/с "Подружки"
22:45Т/с "Спіймати Кайдаша"23:45Т/с "Доктор Хаус"
21:30Т/с "Пес-5"22:45Т/с "Менталіст"
22:30Т/с "Вавилон-Берлін - 2"
21:20Т/с "Звонар-2"22:30Т/с "Кістки-2"
22:50Т/с "Спецпризначенці"
22:15Т/с "Модус"
23:00Т/с "Мислити як злочинець"
22:00Т/с "Містер Селфридж"
21:20Т/с "Звонарь-2"22:30Т/с "Кости-2"
21:45Т/с "Бабин бунт, або Війна в Новоселково"
23:30Т/с "Тільки кохання"
22:30Т/с "Пригоди молодого Індіани Джонса"
23:20Т/с "Жіночий лікар 2"
22:00Т/с "Чоловік в мені"
22:00Т/с "Містер Селфрідж"
22:30Т/с "П'ята варта"
21:45Т/с "Мишоловка для кота"
22:00Т/с "Мердок"
22:10Т/с "Вбивство в маєтку Пемберли"
23:40Т/с "Сімейний бізнес"
22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:10Т/с "Кості"
21:45Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"22:30Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"
21:45Т/с "Форс-мажори"22:35Т/с "Форс-мажори"23:25Т/с "Стамптаун"
21:45Т/с "Чикаго у вогні"22:35Т/с "Кaндис Ренуар"23:30Т/с "Кaндис Ренуар"
21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 6 с. "Няньчення Гумера".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 3 с. "Один Генрі і три дівчатка
22:00Т/с Справа Дойлів 8 с.22:50Т/с За службовим обов’язком 8 с.
22:05Т/с "Подружки"
22:45Т/с "І будуть люди"23:05Т/с "Доктор Хаус"
21:30Т/с "Пес-5"22:45Т/с "Менталіст"
22:30Т/с "Гоморра"
22:20Т/с "Кістки-2"
22:50Т/с "Спецпризначенці"
22:15Т/с "Модус"
23:00Т/с "Мислити як злочинець"
22:00Т/с "Містер Селфридж" 8с.
22:20Т/с "Кости-2"
21:45Т/с "Хроніка мерзотних часів"
22:30Т/с "Пригоди молодого Індіани Джонса"
23:00Т/с "Жіночий лікар 2"
22:00Т/с "Не плач по мені, Аргентина"
22:00Т/с "Містер Селфрідж"
22:40Т/с "П'ята варта"
21:45Т/с "Мишоловка для кота"
22:00Т/с "Мердок"
23:40Т/с "Сімейний бізнес"
22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:10Т/с "Кості"
21:45Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"22:30Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"
21:45Т/с "Форс-мажори"22:35Т/с "Форс-мажори"23:25Т/с "Стамптаун"
21:45Т/с "Чикаго у вогні"22:35Т/с "Кaндис ренуар"23:35Т/с "Кaндис ренуар"
21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 11 с. "Матуся Гумера".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 3 с. "Машина Крику".
22:00Т/с Справа Дойлів 13 с.22:50Т/с За службовим обов’язком 13 с.
22:05Т/с "Подружки"
23:55Т/с "Мереживо долі" 2016
22:45Т/с "Слід"23:05Т/с "Доктор Хаус"
21:30Т/с "Пес-5"22:50Т/с "Менталіст"
22:30Т/с "Переломний момент"
21:30Т/с "Булатов"22:30Т/с "Кістки-2"
22:00Т/с "Спецпризначенці"
22:30Т/с "Модус"
23:00Т/с "Мислити як злочинець"
22:00Т/с "Містер Селфридж"
21:30Т/с "Булатів"22:30Т/с "Кости-2"
21:45Т/с "Дружина з того світу"
22:30Т/с "Пригоди молодого Індіани Джонса"
23:20Т/с "Жіночий лікар 2"
22:00Т/с "Не плач по мені, Аргентина"
22:05Т/с "Містер Селфрідж"
22:30Т/с "П'ята варта"
21:45Т/с "Мишоловка для кота"
22:00Т/с "Мердок"
23:40Т/с "Таємниця кумира"
22:35Т/с "CіЕсАй: Нью-Йорк"
22:10Т/с "Кості"
21:45Т/с "Менталист"22:30Т/с "Менталист"23:30Т/с "Котовський"
21:45Т/с "Форс-мажори"22:35Т/с "Форс-мажори"23:20Т/с "Стамптаун"
21:45Т/с "Чикаго у вогні"22:35Т/с "Резидент"23:25Т/с "Резидент"
21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 16 с. "Близнюки".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 7 с. "Назад в небезпечне майбут
22:00Т/с Справа Дойлів 18 с.22:50Т/с За службовим обов’язком 18 с.
22:45Т/с "Слід"23:00Т/с "Доктор Хаус"
21:30Т/с "Доброволець"
21:25Т/с "Булатов"22:30Т/с "Кістки-2"
22:00Т/с "Спецпризначенці"
22:30Т/с "Модус"
23:00Т/с "Мислити як злочинець"
22:05Т/с "Містер Селфридж"
21:25Т/с "Булатів"22:30Т/с "Кости-2"
21:45Т/с "Від першого до останнього слова"
22:30Т/с "Пригоди молодого Індіани Джонса"
23:20Т/с "Жіночий лікар 2"
22:00Т/с "Право на щастя"
22:05Т/с "Містер Селфрідж"
22:30Т/с "П'ята варта"
22:00Т/с "Мердок"
23:30Т/с "Доктор Блейк"
23:40Т/с "Таємниця кумира"
22:30Т/с "Мислити як вбивця"
22:10Т/с "Гримм"
21:45Т/с "Викрадення богині"22:30Т/с "Викрадення богині"23:30Т/с "Фантом"
21:45Т/с "Форс-мажори"22:35Т/с "Явище"23:20Т/с "Стамптаун"
21:45Т/с "Чикаго у вогні"22:35Т/с "Резидент"23:20Т/с "Резидент"
22:00Т/с Справа Дойлів 23 с.22:50Т/с За службовим обов’язком 23 с.
22:05Т/с "Подружки"
22:45Т/с "Слід"23:00Т/с "Доктор Хаус"
21:30Т/с "Пес-5"22:55Т/с "Схованки"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
21:30Т/с "Булатов"22:30Т/с "Кістки-3"
22:00Т/с "Спецпризначенці"
22:30Т/с "Модус"
23:00Т/с "Віра"
22:05Т/с "Містер Селфридж" 14с.
21:30Т/с "Булатів"22:30Т/с "Кости-3"
21:45Т/с "Де живе Надія?"
23:45Т/с "Жіночий лікар 2"
22:00Т/с "Право на щастя"
22:05Т/с "Містер Селфрідж"
23:20Т/с "П'ята варта"
22:00Т/с "Мердок"
22:10Т/с "Вбивства за абеткою"
23:30Т/с "Доктор Блейк"
23:40Т/с "Легковажна жінка"
22:30Т/с "Мислити як вбивця"
22:10Т/с "Гримм"
21:45Т/с "Винищувачі"22:30Т/с "Винищувачі"23:30Т/с "Фантом"
21:45Т/с "Форс-мажори"22:35Т/с "Явище"23:25Т/с "Стамптаун"
21:50Т/с "Анатомія пристрасті"22:35Т/с "Анатомія пристрасті"23:25Т/с "Кaндис Ренуар"
21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 28 с. "Кіноляпи".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 25 с. "Генрі і погана дівчинка
22:00Т/с Справа Дойлів 28 с.22:50Т/с Доктор Блейк 5 с.
22:45Т/с "Ніщо не трапляється двічі - 2"23:35Т/с "Доктор Хаус"
21:35Т/с "Пес"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
21:25Т/с "Булатов"22:25Т/с "Кістки-4"
22:00Т/с "Спецпризначенці"
23:00Т/с "Віра"
22:05Т/с "Містер Селфридж" 16с.
21:25Т/с "Булатів"22:25Т/с "Кости-4"
21:45Т/с "Дочки-матері"
23:05Т/с "Жіночий лікар 3"
22:00Т/с "Право на щастя"
22:05Т/с "Містер Селфрідж"
22:00Т/с "Мердок"
23:30Т/с "Доктор Блейк"
22:00Т/с "Світлофор"
23:40Т/с "Легковажна жінка"
22:30Т/с "Мислити як вбивця"
22:10Т/с "Гримм"
21:45Т/с "Майор і магія"22:45Т/с "Винищувачі"23:30Т/с "Винищувачі"
23:55Т/с "Легенда про шукача" 1
21:45Т/с "Форс-мажори"22:35Т/с "Явище"23:25Т/с "Стамптаун"
21:50Т/с "Анатомія пристрасті"22:40Т/с "Анатомія пристрасті"23:25Т/с "Кaндис Ренуар"
21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 33 с. "Як заспокоїти божевільну".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 18 с. "Бичача віспа".
22:00Т/с Справа Дойлів 33 с.22:50Т/с Доктор Блейк 10 с.
22:05Т/с "Подружки"
22:45Т/с "Мій чоловік, моя жінка"23:05Т/с "Доктор Хаус"
22:00Т/с "Пес"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
21:30Т/с "Брати по крові-2"22:35Т/с "Кістки-4"
23:00Т/с "Віра"
22:05Т/с "Містер Селфридж"
21:30Т/с "Брати по крови-2"22:35Т/с "Кости-4"
21:45Т/с "Дочки-матері"
23:00Т/с "Жіночий лікар 3"
22:00Т/с "Клан Кенеді"
22:05Т/с "Містер Селфрідж"
23:30Т/с "П'ята варта"
22:00Т/с "Міс Марпл"
22:15Т/с "Сонячний удар"
23:30Т/с "Доктор Блейк"
22:00Т/с Світлофор
23:40Т/с "Легковажна жінка"
22:30Т/с "Мислити як вбивця"
22:10Т/с "Гримм"
21:45Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"22:30Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"
23:55Т/с "Легенда про шукача"
21:50Т/с "Форс-мажори"22:35Т/с "Програмісти"23:20Т/с "Стамптаун"
21:50Т/с "Анатомія пристрасті"22:35Т/с "Анатомія пристрасті"23:25Т/с "Місіс Америка"
21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 2 с. "Улюблене телешоу".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 17 с. "Застряглі".
22:00Т/с Справа Дойлів 38 с.22:50Т/с Доктор Блейк 15 с.
22:05Т/с "Подружки "
23:55Т/с "Згадати молодість 4"
22:45Т/с "Коханка у спадок"23:05Т/с "Доктор Хаус"
21:25Т/с "Коп з минулого"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
21:30Т/с "Брати по крові-2"22:35Т/с "Кістки-4"
23:00Т/с "Татові дочки"
22:05Т/с "Містер Селфридж" 20с.
21:30Т/с "Брати по крови-2"22:35Т/с "Кости-4"
22:40Т/с "Жіночий лікар 3"
22:00Т/с "Тут"
22:05Т/с "Містер Селфрідж"
23:40Т/с "П'ята варта"
21:45Т/с "Слуга народу"
22:00Т/с "Міс Марпл"
23:30Т/с "Доктор Блейк"
23:50Т/с "Мухтар. Новий слід"
22:00Т/с "Світлофор"
22:40Т/с "Дорога в порожнечу"23:00Т/с "Дорога в порожнечу"23:30Т/с "Доктор Блейк"
22:30Т/с "Мислити як вбивця"
21:45Т/с "Менталіст"22:30Т/с "Менталіст"23:30Т/с "Подвійне життя"
22:55Т/с "Легенда про шукача"
21:35Т/с "Програмісти"22:30Т/с "Стамптаун"23:15Т/с "Ходячі мерці"
21:30Т/с "Анатомія пристрасті"22:20Т/с "Філармонія"23:15Т/с "Чикаго у вогні"
21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 7 с. "Лазіння немовлят".23:40Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 19 с. "Важкий конкурс".
22:00Т/с Справа Дойлів 43 с.22:50Т/с Доктор Блейк 20 с.
22:05Т/с "Подружки"
22:45Т/с "Відпустка у сосновому лісі"23:05Т/с "Доктор Хаус"
21:25Т/с "Коп з минулого"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
21:30Т/с ! "Брати по крові-2"22:35Т/с "Кістки-5"
23:00Т/с "Татові дочки"
22:05Т/с "Містер Селфридж" 22с.
21:30Т/с "Брати по крови-2"22:35Т/с "Кости-5"
22:45Т/с "Доктор БЛЕЙК" с. 7
22:00Т/с "Жіночий лікар 3"
22:00Т/с "Детектив-гурман"
22:05Т/с "Містер Селфрідж"
22:30Т/с "П'ята варта"
21:45Т/с "Слуга народу"
22:00Т/с "Міс Марпл"
23:30Т/с "Доктор Блейк"
22:40Т/с "Дорога в порожнечу"23:00Т/с "Дорога в порожнечу"23:30Т/с "Доктор Блейк"
22:30Т/с "Мислити як вбивця"
21:45Т/с "Менталист"22:30Т/с "Менталист"23:30Т/с "Котовський"
22:55Т/с "Легенда про шукача"
21:40Т/с "Доктор Хэрроу"22:35Т/с "Стамптаун"23:25Т/с "Ходячі мерці"
21:35Т/с "Анатомія пристрасті"22:25Т/с "Філармонія"23:15Т/с "Чикаго у вогні"
21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 12 с.23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 20 с.
22:00Т/с Справа Дойлів 48 с.22:50Т/с Доктор Блейк 25 с.
22:10Т/с "Подружки"
22:45Т/с "Два полюси любові"23:10Т/с "Доктор Хаус"
21:25Т/с "Коп з минулого"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
21:25Т/с "Ангели"22:25Т/с "Кістки-5"
23:00Т/с "Татові дочки"
22:05Т/с "Містер Селфридж" 25с.
21:25Т/с "Ангелы"22:25Т/с "Кости-5"
22:15Т/с "ДокторБлейк" с.11
22:10Т/с "Підкидьки"
22:00Т/с "Таємниці Аврори Тигарден"
22:05Т/с "Містер Селфрідж"
22:30Т/с "П'ята варта"
21:45Т/с "Слуга народу"
22:00Т/с "Міс Марпл"
23:30Т/с "Доктор Блейк"
22:00Т/с "Світлофор"
22:40Т/с "Дорога в порожнечу"23:00Т/с "Дорога в порожнечу"23:30Т/с "Біси" 1 с.
22:30Т/с "Мислити як вбивця"
21:45Т/с "Викрадення богині"22:30Т/с "Викрадення богині"23:30Т/с "Фантом"
22:55Т/с "Легенда про шукача"23:55Т/с "Хроніки Эвермора"
21:35Т/с "Форс-мажори"22:25Т/с "Приватний детектив Магнум"23:15Т/с "Приватний детектив Магнум"
21:40Т/с "Анатомія пристрасті"22:30Т/с "Місіс Америка"23:20Т/с "Чикаго у вогні"
21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 18 с. "Іграшка".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 12 с. "Текст, брехня і відео&qu
22:00Т/с Справа Дойлів 53 с.22:50Т/с Доктор Блейк 30 с.
22:10Т/с "Подружки"
22:45Т/с "Другий шанс на перше кохання"23:05Т/с "Доктор Хаус"
21:25Т/с "Козаки. Абсолютно брехлива історія"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
21:20Т/с "Ангели"22:20Т/с "Кістки-5"23:55Т/с "Кістки-5"
23:00Т/с "Татові дочки"
22:05Т/с "Містер Селфридж"
21:20Т/с "Ангелы"22:20Т/с "Кости-5"23:55Т/с "Кости-5"
22:15Т/с "ДокторБлейк" с. 15
22:10Т/с "Підкидьки"
22:00Т/с "Таємниці Аврори Тигарден"
22:05Т/с "Містер Селфрідж"
22:30Т/с "П'ята варта"
21:45Т/с "Слуга народу"
22:00Т/с "Міс Марпл"
23:30Т/с "Доктор Блейк"
22:00Т/с "Світлофор"
22:40Т/с "Так далеко, так близько"23:00Т/с "Так далеко, так близько"23:30Т/с "ЗАГС"
22:30Т/с "Мислити як вбивця"
21:45Т/с "Винищувачі"22:30Т/с "Винищувачі"23:30Т/с "Фантом"
22:55Т/с "Легенда про шукача"23:55Т/с "Габби Дюран: няня інопланетян"
21:35Т/с "Форс-мажори"22:20Т/с "Приватний детектив Магнум"23:10Т/с "Приватний детектив Магнум"23:55Т/с "Ходячі мерці"
21:35Т/с "Анатомія пристрасті"22:25Т/с "Місіс Америка"23:10Т/с "Чикаго у вогні"
21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 23 с. "Чарівний банкомат".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 11 с. "Небезпечні викидайла&quo
22:00Т/с Справа Дойлів 58 с.22:50Т/с Доктор Блейк 35 с.
22:05Т/с "Подружки"
22:50Т/с "Колір пристрасті"23:05Т/с "Доктор Хаус"
21:25Т/с "Козаки. Абсолютно брехлива історія"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
22:10Т/с "Кістки-6"
23:00Т/с "Татові дочки"
22:05Т/с "Містер Селфридж"
22:10Т/с "Кости-6"
22:15Т/с "ДокторБлейк" с. 19
22:00Т/с "Таємниці Аврори Тигарден"
22:05Т/с "Містер Селфрідж"
22:30Т/с "П'ята варта"
21:45Т/с "Слуга народу"
22:00Т/с "Міс Марпл"
23:30Т/с "Доктор Блейк"
23:15Т/с "Відлига"
22:00Т/с "Світлофор"
22:40Т/с "Так далеко, так близько"23:00Т/с "Так далеко, так близько"23:30Т/с "ЗАГС"
22:30Т/с "Мислити як вбивця"
21:45Т/с "Винищувачі. Останній бій"22:30Т/с "Винищувачі. Останній бій"23:30Т/с "Танці маріонеток"
22:55Т/с "Легенда про шукача"
21:35Т/с "Форс-мажори"22:25Т/с "Приватний детектив Магнум"23:15Т/с "Приватний детектив Магнум"
21:35Т/с "Анатомія пристрасті"22:20Т/с "Місіс Америка"23:20Т/с "Чикаго у вогні"
21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 29 с. "Лялька Фрэсно".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 13 с. "Нерозлучні друзі".
22:00Т/с Справа Дойлів 63 с.22:50Т/с Доктор Блейк 40 с.
22:05Т/с "Подружки"
22:50Т/с "Колір пристрасті"23:05Т/с "Ніконов і Ко"
21:25Т/с "Пес"22:40Т/с "Фантом"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
22:20Т/с "Кістки-6"
23:00Т/с "Я - зомбі"
23:00Т/с "Татові дочки"
22:05Т/с "Містер Селфридж"
22:20Т/с "Кости-6"
22:15Т/с "ДокторБлейк" с. 23
22:00Т/с "Дихай зі мною"
22:00Т/с "Клан Кенеді"
22:05Т/с "Містер Селфрідж"
22:10Т/с "П'ята варта"
21:45Т/с "Слуга народу"
22:00Т/с "Міс Марпл"
21:40Т/с "Петро Перший. Заповіт"
23:15Т/с "Даішники 2"
22:00Т/с "Світлофор"
22:40Т/с "Майор і магія"23:00Т/с "Майор і магія"23:20Т/с "В лісах і на горах"
22:30Т/с "Мислити як вбивця"
21:45Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"22:30Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"23:30Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"
22:55Т/с "Легенда про шукача"23:55Т/с "Мек-Х4"
21:30Т/с "Смертельна зброя"22:20Т/с "Приватний детектив Магнум"23:05Т/с "Приватний детектив Магнум"23:50Т/с "Ходячі мерці"
21:35Т/с "Анатомія пристрасті"22:20Т/с "Місіс Америка"23:10Т/с "Постукай в мої двері"
21:30Т/с "Сем і Кет", 1 сезон, 34 с. "Нокаут".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 13 с. "Увага, Спойлер".
22:00Т/с Справа Дойлів 68 с.22:50Т/с Доктор Блейк 1 с.
22:50Т/с "Колір пристрасті"23:05Т/с "Ніконов і Ко"
21:25Т/с "Пес-6"22:50Т/с "Фантом"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
22:30Т/с "Кістки-6"
23:10Т/с "Я - зомбі"
23:00Т/с "Татові дочки"
22:05Т/с "Містер Селфридж"
22:30Т/с "Кости-6"
22:15Т/с "ДокторБлейк" с. 26
22:25Т/с "Дихай зі мною". "Щастя у позику"
22:00Т/с "Право на щастя"
22:05Т/с "Містер Селфрідж"
22:40Т/с "П'ята варта"
21:55Т/с "Слуга народу - 2"
22:00Т/с "Міс Марпл"
22:40Т/с "Майор і магія"23:00Т/с "Майор і магія"23:20Т/с "В лісах і на горах"
22:30Т/с "Мислити як вбивця"
21:45Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"22:30Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"23:30Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"
22:55Т/с "Легенда про шукача"
21:35Т/с "Смертельна зброя"22:20Т/с "Приватний детектив Магнум"23:05Т/с "Приватний детектив Магнум"23:50Т/с "Ходячі мерці"
21:35Т/с "Сирена"22:20Т/с "Мунч"23:15Т/с "Постучись в мою дверь"
21:30Т/с "Хантер Стрит", 1 сезон, 8 с. "СРК".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 5 с. "Відпустка Капітана Чола&q
22:00Т/с Справа Дойлів 73 с.22:50Т/с Доктор Блейк 6 с.
22:10Т/с "Розслідування Мердока" (81 с.)
22:50Т/с "Обійми брехні"23:05Т/с "Вербна неділя"
21:25Т/с "Пес-6"22:50Т/с "Закляті друзі"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
22:15Т/с "Кістки-7"
23:00Т/с "Татові дочки"
22:05Т/с "Містер Селфридж" 39 6с.
22:15Т/с "Кости-7"
22:15Т/с "ДокторБлейк" с. 26
22:25Т/с "Посмішка пересмішника"
22:00Т/с "Право на щастя"
22:05Т/с "Містер Селфрідж"
22:35Т/с "П'ята варта"
21:55Т/с "Слуга народу - 2"
22:00Т/с "Останній ворог"
21:40Т/с "Полдарк"
23:15Т/с "Журов 2"
22:00Т/с "Світлофор"
22:30Т/с "Майор і магія"23:10Т/с "В лісах і на горах"
22:30Т/с "Мислити як вбивця"
21:45Т/с "Шулер"22:30Т/с "Шулер"23:30Т/с "Право на захист"
21:30Т/с "Смертельна зброя"22:20Т/с "Приватний детектив Магнум"23:05Т/с "Приватний детектив Магнум"23:55Т/с "Ходячі мерці"
21:35Т/с "Сирена"22:20Т/с "Пожежна частина 19"23:10Т/с "Постукай в мої двері"23:55Т/с "Це ми"
21:30Т/с "Хантер Стрит", 1 сезон, 18 с. "Брул".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 5 с. "Злочини і солодощі".
22:00Т/с Останній кандидат 1 с.22:50Т/с Доктор Блейк 11 с.
23:55Т/с "Знайомство з батьками"
22:50Т/с "Привіт, тату!"23:05Т/с "Біля річки два береги"
21:25Т/с "Пес"22:45Т/с "Закляті друзі"
22:30Т/с "Справжній детектив - 3"
22:25Т/с "Кістки-7"
23:00Т/с "Татові дочки"
22:25Т/с "Кости-7"
22:15Т/с "ДокторБлейк" с. 35
22:00Т/с "Право на щастя"
22:40Т/с "П'ята варта"
21:55Т/с "Слуга народу - 2"
23:20Т/с "Даішники-2"
22:30Т/с "Майор і магія"23:10Т/с "В лісах і на горах"
22:30Т/с "Мислити як вбивця"
21:45Т/с "Смерть шпигунам"22:30Т/с "Смерть шпигунам"23:30Т/с "Винищувачі"
21:35Т/с "911 служба порятунку"22:20Т/с "Приватний детектив Магнум"23:10Т/с "Приватний детектив Магнум"23:55Т/с "Ходячі мерці"
21:35Т/с "Сирена"22:20Т/с "Пожежна частина 19"23:10Т/с "Постукай в мої двері"23:55Т/с "Це ми"
21:30Т/с "Хантер Стрит", 2 сезон, 8 с. "Помста".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 8 с. "Назад в небезпечне майбут
22:00Т/с Останній кандидат 6 с.22:50Т/с Доктор Блейк 16 с.
22:00Т/с "Не плач по мені, Аргентина"
22:00Т/с "Світлофор"
22:30Т/с "Мислити як вбивця"
21:45Т/с "Ніконов і КО"22:30Т/с "Ніконов і КО"23:30Т/с "Винищувачі. Останній бій"
21:55Т/с "911 служба порятунку"22:45Т/с "911 служба порятунку"23:30Т/с "911 служба порятунку"
21:55Т/с "Небезпечні матусі"23:00Т/с "Зима любові"
21:30Т/с "Хантер Стрит", 2 сезон, 18 с. "Шпигун".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 6 с. "Учитель-дублер".
23:50Т/с "Сільський романс"
22:25Т/с "Папаньки"
23:00Т/с "Здраствуй, сестро"
22:00Т/с "Кістки-8"23:45Т/с "Кістки-8"
22:00Т/с "Кости-8"23:45Т/с "Кости-8"
22:00Т/с "П'ята варта"
21:55Т/с "Слуга народу - 2"
23:30Т/с "Містер Селфрiдж"
23:00Т/с "Байки Мітяя"
22:30Т/с "Мислити як вбивця"
21:45Т/с "Сліпа"22:15Т/с "Сліпа"22:45Т/с "Сліпа"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"22:45Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
22:00Т/с "Нюхач 2"23:00Т/с "Нюхач 2"
21:35Т/с "Програмісти"22:25Т/с "Програмісти"23:20Т/с "Програмісти"
21:20Т/с "Непристойно багаті"22:10Т/с "Непристойно багаті"23:00Т/с "Непристойно багаті"23:45Т/с "Непристойно багаті"
21:35Т/с "Грізна сімейка", 1 сезон, 8 с. "Фиби тепер клон".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 1 с. "Історія триває".
22:00Т/с Останній кандидат 16 с.22:50Т/с Доктор Блейк 26 с.
23:55Т/с "Згадати молодість 5"
22:25Т/с "Папаньки"
21:20Т/с "Нюхач"
22:30Т/с "Нарко"
22:15Т/с "Кістки-8"23:55Т/с "Кістки-8"
23:00Т/с "Татові дочки"
22:15Т/с "Кости-8"23:55Т/с "Кости-8"
22:10Т/с "Підкидьки"
22:00Т/с "Чоловік в мені"
22:25Т/с "П'ята варта"
21:55Т/с "Слуга народу - 2"
22:00Т/с "Уряд"
23:30Т/с "Містер Селфрiдж"
22:30Т/с "Ви усі мене дратуєте"23:00Т/с "Ви усі мене дратуєте"23:20Т/с "Вічна відпустка"
22:30Т/с "Мислити як вбивця"
22:00Т/с "Вікінги"23:00Т/с "Вікінги"
22:00Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"23:00Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"
22:35Т/с "Тримайся, Чарлі!"
21:35Т/с "Форс-мажори"22:25Т/с "Приватний детектив Магнум"23:10Т/с "Приватний детектив Магнум"23:50Т/с "Ходячі мерці"
21:35Т/с "Касл"22:25Т/с "Пожежна частина 19"23:10Т/с "Це ми"23:55Т/с "Постукай в мої двері"
21:35Т/с "Грізна сімейка", 1 сезон, 18 с. "Хор розбрату".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 11 с. "невразливий Генрі - част
22:00Т/с Останній кандидат 21 с.22:50Т/с Доктор Блейк 31 с.
23:50Т/с "Згадати молодість 6"
22:45Т/с "Снайперка"
23:50Т/с "Забута жінка"
21:20Т/с "Нюхач"
22:30Т/с "Нарко - 2"
22:20Т/с "Кістки-8"
23:00Т/с "Татові дочки"
23:00Т/с "Гранд готель" 4 з
22:20Т/с "Кости-8"
22:30Т/с "Підкидьки"
22:00Т/с "Чоловік в мені"
23:00Т/с "Гранд готель"
22:10Т/с "П'ята варта"
21:55Т/с "Слуга народу - 2"
22:00Т/с "Уряд"
23:30Т/с "Містер Селфрiдж"
23:15Т/с "Садове кільце"
22:30Т/с "Дах світу"23:00Т/с "Дах світу"23:20Т/с "Вічна відпустка"
22:30Т/с "Мислити як вбивця"
22:00Т/с "Вікінги"23:00Т/с "Вікінги"
22:00Т/с "Ніконов і КО"23:00Т/с "Ніконов і КО"
22:35Т/с "Тримайся, Чарлі!"
21:35Т/с "911 служба порятунку"22:20Т/с "Приватний детектив Магнум"23:10Т/с "Приватний детектив Магнум"23:50Т/с "Ходячі мерці"
21:40Т/с "Касл"22:30Т/с "Пожежна частина 19"23:15Т/с "Небезпечні матусі"
21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 12 с. "Не хочу з тобою битися".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 5 с. "Розбирання дівчаток"
22:00Т/с Останній кандидат 26 с.22:50Т/с Доктор Блейк 36 с.
23:55Т/с "Згадати молодість 7"
23:50Т/с "Чужий гріх"
21:20Т/с "Нюхач"
22:30Т/с "Нарко - 3"
22:30Т/с "Кістки-9"
23:00Т/с "Татові дочки"
22:00Т/с "Історії великої любові" 1 с. Прекрасна епоха23:00Т/с "Гранд готель" 8 з
22:30Т/с "Кости-9"
22:05Т/с "Підкидьки"
22:00Т/с "Чоловік в мені"
22:00Т/с "Історії великого кохання"23:00Т/с "Гранд готель"
22:20Т/с "П'ята варта"
22:00Т/с "Уряд"
23:30Т/с "Містер Селфрiдж"
23:15Т/с "Маргарита Назарова"
22:30Т/с "Дах світу"23:00Т/с "Дах світу"23:20Т/с "Принцеса з Півночі"
22:30Т/с "Мислити як вбивця"
22:00Т/с "Вікінги"23:15Т/с "Вікінги"
21:45Т/с "Менталіст"22:30Т/с "Менталіст"23:30Т/с "Фантом"
21:40Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"
21:35Т/с "911 служба порятунку"22:25Т/с "Приватний детектив Магнум"23:10Т/с "Приватний детектив Магнум"23:50Т/с "Ходячі мерці"
21:40Т/с "Касл"22:30Т/с "Пожежна частина 19"23:15Т/с "Небезпечні матусі"
21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 22 с. "Можу змінити школу!".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 22 с. "Ще вище!".
22:00Т/с Останній кандидат 31 с.22:50Т/с Доктор Блейк 41 с.
23:55Т/с "Згадати молодість"
22:50Т/с "Одружити не можна помилувати"
23:50Т/с "Каблучка з бірюзою"
21:25Т/с "Нюхач"
23:45Т/с "Нарко: Мексика"
22:30Т/с "Кістки-9"
23:00Т/с "Грань"
22:00Т/с "Посольство"
23:00Т/с "Татові дочки"
22:00Т/с "Історії великого любові" 5 с.23:00Т/с "Гранд готель" 13 з
22:30Т/с "Кости-9"
22:55Т/с "Невідома планета Земля"
23:25Т/с "Псування"23:55Т/с "Знахарка"
22:00Т/с "Чоловік в мені"
22:00Т/с "Історії великого кохання"23:00Т/с "Гранд готель"
22:20Т/с "П'ята варта"
22:00Т/с "Уряд"
23:30Т/с "Містер Селфрiдж"
22:30Т/с "Дах світу"23:00Т/с "Дах світу"23:20Т/с "Кумир"
22:30Т/с "Мислити як вбивця"
22:00Т/с "Вікінги"23:15Т/с "Вікінги"
21:45Т/с "Право на помилування"22:30Т/с "Право на помилування"23:30Т/с "Фантом"
21:40Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"
21:40Т/с "911 служба порятунку"22:30Т/с "Приватний детектив Магнум"23:15Т/с "Приватний детектив Магнум"
21:40Т/с "Касл"22:30Т/с "Чикаго у вогні"23:15Т/с "Небезпечні матусі"
21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 6 с. "Стеження за учителем".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 34 с. "Вечірка в Чел-Пещере&quo
22:00Т/с Останній кандидат 36 с.22:50Т/с Уряд 2 с.
23:50Т/с "Згадати молодість"
22:50Т/с "Щаслива попри все"23:05Т/с "Майор і магія"
23:50Т/с "Поранене серце"
21:25Т/с "Нюхач"
21:30Т/с "Сліпа зона"23:45Т/с "Вавилон-Берлін"
22:25Т/с "Кістки-9"
23:00Т/с "Грань"
23:00Т/с "Татові дочки"
22:00Т/с "Історії великої любові"23:00Т/с "Гранд готель" 18 з
22:25Т/с "Кости-9"
21:20Т/с "Гетьман"
22:00Т/с "Підкидьки"
22:00Т/с "Чоловік в мені"
22:00Т/с "Історії великого кохання"23:00Т/с "Гранд готель"
22:30Т/с "П'ята варта"
22:00Т/с "Уряд" 16+
23:30Т/с "Містер Селфрiдж"
22:30Т/с "Дах світу"23:00Т/с "Дах світу"23:15Т/с "Жінка у біді"
22:30Т/с "Мислити як вбивця"
22:00Т/с "Вікінги"23:15Т/с "Вікінги"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"22:45Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
21:45Т/с "Північний вітер"22:30Т/с "Північний вітер"23:30Т/с "Син батька народів"
22:00Т/с "Людина-павук: Тотальний Віном"23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"
21:35Т/с "911 служба порятунку"22:25Т/с "Приватний детектив Магнум"23:05Т/с "Приватний детектив Магнум"23:50Т/с "Ходячі мерці"
21:40Т/с "Касл"22:25Т/с "Чикаго у вогні"23:15Т/с "Нікчемний вальс"
21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 16 с. "Мені треба отримати покарання"23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 13 с. "Увага, Спойлер".
22:00Т/с Останній кандидат 41 с.22:50Т/с Уряд 7 с.
23:50Т/с "Вспомнить молодость"
22:50Т/с "Щаслива попри все"23:10Т/с "Майор і магія"
23:50Т/с "Не смій мені говорити "Прощавай!"
21:25Т/с "Пес"22:30Т/с "Розтин покаже-2"
21:30Т/с "Сліпа зона"23:45Т/с "Вавилон-Берлін"
22:25Т/с "Кістки-10"
23:00Т/с "Грань"
22:00Т/с "Посольство"
23:00Т/с "Татові дочки"
23:00Т/с "Гранд готель" 23 з
22:25Т/с "Кости-10"
22:05Т/с "Підкидьки"
22:00Т/с "Чоловік в мені"
23:00Т/с "Гранд готель"
22:20Т/с "П'ята варта"
21:50Т/с "ШерлоХ"
22:00Т/с "Уряд"
23:30Т/с "Містер Селфрiдж"
23:15Т/с "Метод Фрейда"
22:30Т/с "Улетный екіпаж"23:00Т/с "Улетный екіпаж"23:15Т/с "Жінка у біді"
22:30Т/с "Мислити як злочинець"
22:00Т/с "Вікінги"23:15Т/с "Вікінги"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"22:45Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
21:45Т/с "Котовський"22:30Т/с "Котовський"23:30Т/с "Право на захист"
23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"
21:35Т/с "Доктор Хэрроу"22:35Т/с "Приватний детектив Магнум"23:15Т/с "Приватний детектив Магнум"
21:40Т/с "Касл"22:25Т/с "Чикаго у вогні"23:15Т/с "Посилка"
21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 25 с. "Полюбив вашу вчительку".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 5 с. "Відпустка Капітана Чола&q
22:00Т/с Бюро легенд 3 с.22:50Т/с Уряд 12 с.
22:10Т/с "Розслідування Мердока" (150 с.)
23:50Т/с "Згадати молодість"
22:50Т/с "Упереджене ставлення"23:10Т/с "Майор і магія"
23:50Т/с "Благі наміри" 2017
21:25Т/с "Пес"22:30Т/с "Розтин покаже-2"
22:25Т/с "Кістки-10"
23:00Т/с "Грань"
22:00Т/с "Віра"
23:00Т/с "Татові дочки"
23:00Т/с "Гранд готель" 23 з
22:25Т/с "Кости-10"
22:00Т/с "Молодий Морс"
23:00Т/с "Гранд готель"
22:30Т/с "П'ята варта"
21:55Т/с "Байки Мітяя"
23:30Т/с "Містер Селфрiдж"
22:30Т/с "Улетный екіпаж"23:00Т/с "Улетный екіпаж"
22:30Т/с "Мислити як вбивця"
22:00Т/с "Вікінги"23:15Т/с "Вікінги"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"22:45Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
21:45Т/с "Смерть шпигунам"22:30Т/с "Смерть шпигунам"23:30Т/с "Життя та пригоди Мишка Япончика"
21:40Т/с "Доктор Хэрроу"22:35Т/с "Приватний детектив Магнум"23:20Т/с "Приватний детектив Магнум"
21:40Т/с "Касл"22:30Т/с "Чикаго у вогні"23:15Т/с "Доки ти ходив на побачення"
21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 9 с. "Не люблю мистецтва!".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 5 с. "Злочини і солодощі".
22:00Т/с Бюро легенд 8 с.22:50Т/с Уряд 17 с.
23:50Т/с "Згадати молодість"
22:45Т/с "Полонена"23:05Т/с "Майор і магія"
23:50Т/с "Коротке слово "НІ"
21:25Т/с "Розтин покаже-2"
22:35Т/с "Кістки-10"
23:00Т/с "Грань"
22:00Т/с "Віра"
23:00Т/с "Татові дочки"
23:00Т/с "Гранд готель" 31 з
22:35Т/с "Кости-10"
22:15Т/с "Жіночий лікар"
22:00Т/с "Молодий Морс"
23:00Т/с "Гранд готель"
22:10Т/с "П'ята варта"
21:55Т/с "Байки Мітяя"
21:30Т/с "Марія Терезия. Жінка на війні"
23:00Т/с "Медфак"
22:30Т/с "Улетный екіпаж"23:00Т/с "Улетный екіпаж"23:15Т/с "Брехня в порятунок"
21:20Т/с "Числа"23:00Т/с "Гаваї 5-0"
22:00Т/с "Вікінги"23:15Т/с "Вікінги"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"22:40Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
21:45Т/с "Секунда до…"22:30Т/с "Секунда до…"23:30Т/с "Право на помилування"
23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"
21:35Т/с "Майянці"22:40Т/с "Приватний детектив Магнум"23:25Т/с "Приватний детектив Магнум"
21:40Т/с "Касл"22:25Т/с "Чикаго у вогні"23:10Т/с "Це ми"
21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 19 с. "Ми йдемо на ТБ-трансляцію".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 24 с. "Сюрприз від сестри - час
22:00Т/с Бюро легенд 13 с.22:50Т/с Правительство 22 с.
22:05Т/с "Подружки"
22:10Т/с "Розслідування Мердока" (164 с.)
23:55Т/с "Згадати молодість"
22:45Т/с "Любов на реабілітації"23:00Т/с "Лист очікування"
23:50Т/с "Дорога додому" 2019
21:25Т/с "Пес"22:45Т/с "Розтин покаже-2"
22:25Т/с "Кістки-11"
23:00Т/с "Грань"
22:00Т/с "Віра"
23:00Т/с "Клан Кенеді"
23:00Т/с "Гранд готель" 31 з
22:35Т/с "Кости-11"
22:35Т/с "Жіночий лікар"
22:00Т/с "Молодий Морс"
23:00Т/с "Гранд готель"
22:10Т/с "П'ята варта"
21:45Т/с "Байки Мітяя"
22:00Т/с "Картковий будинок"
21:20Т/с "Людмила Гурченко"
23:00Т/с "Медфак"
22:30Т/с "Улетный екіпаж"23:00Т/с "Улетный екіпаж"23:15Т/с "Синя троянда"
21:20Т/с "Числа"23:00Т/с "Гаваї 5-0"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"22:40Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
21:45Т/с "Кримінолог"22:30Т/с "Кримінолог"23:30Т/с "Подвійне життя"
23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"
21:35Т/с "Майянці"22:40Т/с "Приватний детектив Магнум"23:25Т/с "Приватний детектив Магнум"
21:40Т/с "Касл"22:25Т/с "Чикаго у вогні"23:15Т/с "Це ми"
21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 3 с. "Хочу більше глядачів".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 36 с. "Не лізь в пляшку".
22:00Т/с Бюро легенд 18 с.22:50Т/с Уряд 27 с.
22:05Т/с "Подружки".
23:55Т/с "Згадати молодість"
22:45Т/с "Авантюра на двох"23:00Т/с "Лист очікування"
21:25Т/с "Пес"22:25Т/с "Розтин покаже-2"
21:20Т/с "Ментівські війни. Харків-3"22:30Т/с "Кістки-11"
23:00Т/с "Грань"
23:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Крісті"
23:00Т/с "Посольство" 2с
21:20Т/с "Ментівські війни. Харьков-3"22:30Т/с "Кости-11"
22:20Т/с "Жіночий лікар"
22:00Т/с "Клан Кенеді"
22:00Т/с "П'ята варта"
21:45Т/с "Байки Мітяя"
22:00Т/с "Картковий будинок"
23:00Т/с "Медфак"
22:20Т/с "Синя троянда"
21:20Т/с "Числа"23:00Т/с "Гаваї 5-0"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"22:40Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
21:45Т/с "Кримінолог"22:30Т/с "Кримінолог"23:30Т/с "Син батька народів"
23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"
21:35Т/с "Майянці"22:50Т/с "Приватний детектив Магнум"23:35Т/с "Приватний детектив Магнум"
21:40Т/с "Касл"22:25Т/с "Чикаго у вогні"23:15Т/с "Це ми"
21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 15 с. "Втрата сайту iCarly".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 40 с. "Небезпечна доля - частин
22:00Т/с Бюро легенд 23 с.22:50Т/с За службовим обов’язком 2 с.
22:05Т/с "Подружки"
23:50Т/с "Агата Рэйзин"
22:50Т/с "Вірина Любов"23:00Т/с "Наречений"
23:50Т/с "Кришталева мрія"
21:20Т/с "Пес"22:35Т/с "Розтин покаже-2"
22:25Т/с "Кістки-11"
23:00Т/с "Грань"
23:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Крісті"
23:00Т/с "Посольсто" 7с
22:25Т/с "Кости-11"
22:55Т/с "Стародавні прибульці"
21:20Т/с "У кожного своя брехня"
22:05Т/с "Жіночий лікар"
22:00Т/с "Таємниці Аврори Тигарден"
22:20Т/с "П'ята варта"
21:45Т/с "Байки Мітяя"
22:00Т/с "Картковий будинок"
22:00Т/с "Медфак"
22:30Т/с "Останній з Магикян"23:15Т/с "Сходи в небеса"
21:20Т/с "Числа"23:00Т/с "Гаваї 5-0"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"22:45Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
21:45Т/с "Ніконов і КО"22:30Т/с "Ніконов і КО"23:30Т/с "Ніконов і КО"
23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"
21:35Т/с "Майянці"22:45Т/с "Приватний детектив Магнум"23:35Т/с "Приватний детектив Магнум"
21:40Т/с "Касл"22:25Т/с "Чикаго у вогні"23:15Т/с "Це ми"
21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 1 с. "Початок".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 19 с. "Чоловік у будинку".
22:00Т/с Бюро легенд 28 с.22:50Т/с За службовим обов’язком 7 с.
22:50Т/с "Ворожка"23:00Т/с "Пізнє каяття"
23:50Т/с "Довга дорога до щастя"
21:20Т/с "Пес-6"22:35Т/с "Розтин покаже-2"
22:20Т/с "Кістки-11"23:55Т/с "Кістки-11"
23:00Т/с "Грань"
23:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Крісті"
22:20Т/с "Кости-11"23:55Т/с "Кости-11"
22:55Т/с "Стародавні прибульці"
22:20Т/с "У кожного своя брехня"
23:05Т/с "Жіночий лікар"
22:00Т/с "Таємниці Аврори Тигарден"
22:30Т/с "П'ята варта"
22:00Т/с "Картковий будинок"
23:35Т/с "Кулинар-2"
22:00Т/с "Медфак"
23:30Т/с "Останній з Магикян"
21:20Т/с "Числа"23:00Т/с "Гаваї 5-0"
22:10Т/с "Хороший доктор"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"22:45Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
21:45Т/с "Менталіст"22:30Т/с "Менталіст"23:30Т/с "Менталіст"
21:45Т/с "Приватний детектив Магнум"22:35Т/с "Явище"23:20Т/с "Приватний детектив Магнум"
21:50Т/с "Майже сім'я"22:40Т/с "Сирена"23:25Т/с "Пожежна частина 19"
21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 12 с. "Не хочу з тобою битися".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 24 с. "Сюрприз від сестри - час
22:00Т/с Бюро легенд 32 с.22:50Т/с За службовим обов’язком 12 с.
22:05Т/с "Подружки"
23:50Т/с "За справу береться Шекспір 2"
22:50Т/с "Ворожка"23:00Т/с "Пізнє каяття"
21:25Т/с "Пес-6"22:40Т/с "Розтин покаже-2"
22:30Т/с "Кістки-11"
23:00Т/с "Грань"
22:50Т/с "Профайл"
23:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Крісті"
23:00Т/с "Любов під час війни" 4с.
22:30Т/с "Кости-11"
22:55Т/с "Осушення океану"
22:20Т/с "Рукавичка Аврори"
23:05Т/с "Жіночий лікар 2"
22:00Т/с "Таємниці Аврори Тигарден"
22:00Т/с "П'ята варта"
22:40Т/с "Три сестри"
22:00Т/с "Картковий будинок"
23:35Т/с "Меч"
23:00Т/с "Медфак"
23:15Т/с "Останній з Магикян"
21:20Т/с "Числа"23:00Т/с "Гаваї 5-0"
22:10Т/с "Хороший доктор"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"22:45Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
21:45Т/с "Мертвий, живий і небезпечний"22:30Т/с "Мертвий, живий і небезпечний"23:30Т/с "Мертвий, живий і небезпечний"
21:50Т/с "Приватний детектив Магнум"22:35Т/с "Явище"23:25Т/с "Приватний детектив Магнум"
21:50Т/с "Майже сім'я"22:40Т/с "Сирена"23:25Т/с "Пожежна частина 19"
21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 22 с. "Можу змінити школу!".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 24 с. "Сюрприз від сестри - час
22:00Т/с Бюро легенд 37 с.22:50Т/с За службовим обов’язком 17 с.
22:05Т/с "Подружки"
23:45Т/с "Рокова пісня"
22:45Т/с "Папаньки"
23:50Т/с "Без тебе"
21:25Т/с "Пес-6"22:40Т/с "Розтин покаже"
22:25Т/с "Кістки-12"
23:00Т/с "Грань"
22:20Т/с "Розслідування Френкі Дрейк"
22:00Т/с "Епоха честі"23:00Т/с "Епоха честі"
23:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Крісті"
23:00Т/с "Любов під час війни" 9с.
22:25Т/с "Кости-12"
22:55Т/с "Осушення океану"
22:20Т/с "Одна брехня на двох"
23:00Т/с "Жіночий лікар 2"
22:00Т/с "Молодий Морс"
22:10Т/с "П'ята варта"
22:40Т/с "Три сестри"
22:00Т/с "Картковий будинок"
22:10Т/с "Віктор Гюго. Ворог держави"
23:30Т/с "Меч"
23:00Т/с "Медфак"
21:20Т/с "Числа"23:00Т/с "Гаваї 5-0"
22:10Т/с "Хороший доктор"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"22:45Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
21:45Т/с "Приватний детектив Магнум"22:35Т/с "Доктор Шанс"23:25Т/с "Приватний детектив Магнум"
21:50Т/с "Майже сім'я"22:40Т/с "Сирена"23:25Т/с "Пожежна частина 19"
21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 6 с. "Стеження за учителем".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 24 с. "Сюрприз від сестри - час
22:00Т/с Окуповані 2 с.22:50Т/с За службовим обов’язком 22 с.
22:05Т/с "Подружки"
23:50Т/с "Любов за законом"
22:45Т/с "Папаньки"23:00Т/с "Торгаші"
23:50Т/с "Ти моя кохана"
21:25Т/с "Пес-6"22:45Т/с "Розтин покаже"
22:25Т/с "CSI: Місце злочину"
23:00Т/с "Грань"
22:30Т/с "Розслідування Френкі Дрейк"
23:00Т/с "Клан Кенеді"
23:00Т/с "Віра".
22:25Т/с "CSI: Місце злочину"
22:55Т/с "Династії"
22:20Т/с "Племяшка"
23:25Т/с "Жіночий лікар 2"
22:00Т/с "Молодий Морс"
22:00Т/с "П'ята варта"
22:40Т/с "Три сестри"
22:00Т/с "Картковий будинок"
22:10Т/с "Достоєвський"
23:30Т/с "Марьина гай"
22:00Т/с "Цілком таємно"
23:20Т/с "Останній з Магикян"
21:20Т/с "Числа"23:00Т/с "Гаваї 5-0"
21:30Т/с "Хороший доктор"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"22:45Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
21:40Т/с "Секунда до..."22:30Т/с "Секунда до..."23:25Т/с "Право на захист"
21:45Т/с "Приватний детектив Магнум 3"22:35Т/с "Доктор Шанс"23:25Т/с "Приватний детектив Магнум 3"
21:50Т/с "Доведена невинність"22:40Т/с "Сирена"23:25Т/с "Пожежна частина 19"
21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 24 с. "Виграла побачення".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 24 с. "Сюрприз від сестри - час
22:00Т/с Окуповані 7 с.23:40Т/с Загадкові вбивства Агати Крісті 26 с.
22:05Т/с "Подружки"
22:10Т/с "Епоха честі"
23:55Т/с "Любов за законом"
22:45Т/с "Папаньки"23:00Т/с "Швабра"
23:50Т/с "За законами воєнного часу-2"
21:25Т/с "Пес"22:40Т/с "Розтин покаже"
22:35Т/с "CSI: Місце злочину"
23:00Т/с "Грань"
22:50Т/с "Профайл"
23:00Т/с "Таємниця Еми Филдинг"
23:00Т/с "Віра"
22:35Т/с "CSI: Місце злочину"
22:55Т/с "Дикі острови"
22:20Т/с "Дивні справи твої, Господи"
23:15Т/с "Жіночий лікар 2"
22:00Т/с "Молодий Морс"
23:00Т/с "Віра"
22:00Т/с "П'ята варта"
22:35Т/с "Три сестри"
22:00Т/с "Картковий будинок"
22:20Т/с "Достоєвський"
23:30Т/с "Марьина роща-2"
22:00Т/с "Цілком таємно"
23:15Т/с "Останній з Магикян"
21:20Т/с "Числа"23:00Т/с "Гаваї 5-0"
22:10Т/с "Блудний син"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"22:45Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
21:45Т/с "Смерть шпигунам"22:35Т/с "Смерть шпигунам"23:25Т/с "Син батька народів"
21:45Т/с "Приватний детектив Магнум 3"22:35Т/с "Легіон"23:35Т/с "Приватний детектив Магнум 3"
21:50Т/с "Доведена невинність"22:40Т/с "Сирена"23:25Т/с "Пожежна частина 19"
21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 10 с. "Ваша велика фанатка!".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 24 с. "Сюрприз від сестри - час
22:00Т/с Окуповані 12 с.23:40Т/с Загадкові вбивства Агати Крісті 27 с.
22:05Т/с "Подружки"
22:10Т/с "Епоха честі" (50 с.)
22:45Т/с "Папаньки"
23:30Т/с "Без вагань"
21:25Т/с "Перший парубок на селі"23:35Т/с "Винищувачі"
22:30Т/с "CSI: Місце злочину"
22:50Т/с "Профайл"
22:00Т/с "Епоха честі"23:00Т/с "Епоха честі"
23:00Т/с "Віра"
22:30Т/с "CSI: Місце злочину"
22:55Т/с "Дикі острови"
22:20Т/с "На порозі любові"
23:00Т/с "Жіночий лікар 2"
22:00Т/с "Віра"
22:00Т/с "П'ята варта"
22:00Т/с "Картковий будинок"
22:05Т/с "Петро Перший. Заповіт"
23:30Т/с "Марьина роща-2"
22:00Т/с "Цілком таємно"
23:00Т/с "Чікі"
21:20Т/с "Числа"23:00Т/с "Гаваї 5-0"
22:10Т/с "Блудний син"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"22:45Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
22:05Т/с "Північний вітер"22:45Т/с "Північний вітер"23:30Т/с "Життя та пригоди Мішки Япончика"
21:55Т/с "Приватний детектив Магнум 3"22:55Т/с "Легіон"23:45Т/с "Приватний детектив Магнум 3"
21:50Т/с "Доведена невинність"22:35Т/с "Сирена"23:25Т/с "Пожежна частина 19"
21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 10 с. "Ваша велика фанатка!".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 24 с. "Генрі і погана дівчинка
22:00Т/с Окуповані 17 с.22:50Т/с Фаворитка короля 2 с.23:40Т/с Загадкові вбивства Агати Крісті 5 с.
22:05Т/с "Подружки"
22:45Т/с "Все не випадково"22:55Т/с "Повернешся - поговоримо"
23:50Т/с "Лінії життя"
21:20Т/с "Пес"22:35Т/с "Винищувачі-2. Останній бій"
23:15Т/с "CSI: Місце злочину"
23:25Т/с "Розслідування Френкі Дрейк"
23:00Т/с "Джеккил і Хайд"
23:00Т/с "Віра"
23:15Т/с "CSI: Місце злочину"
22:55Т/с "Планета динозаврів"
22:20Т/с "Зоя"
23:40Т/с "Жіночий лікар 2"
22:00Т/с "Віра"
22:30Т/с "П'ята варта"
22:00Т/с "Картковий будинок"
23:40Т/с "Доктор Блейк"
23:30Т/с "Без сліду"
22:00Т/с "Цілком таємно"
23:10Т/с "Останній з Магикян"
21:20Т/с "Числа"23:00Т/с "Гаваї 5-0"
22:10Т/с "Новий Амстердам"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"22:45Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
21:45Т/с "Кримінолог"22:25Т/с "Кримінолог"23:10Т/с "Мертвий, живий і небезпечний"
21:55Т/с "Приватний детектив Магнум 3"22:55Т/с "Легіон"23:50Т/с "Приватний детектив Магнум 3"
21:50Т/с "Кaндис Ренуар"22:50Т/с "Кaндис Ренуар"23:50Т/с "Пожежна частина 19"
21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 16 с. "Мені треба отримати покарання"23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 17 с. "Серйозна небезпека"
22:00Т/с Окуповані 22 с.22:50Т/с Фаворитка короля 7 с.
22:05Т/с "Подружки"
23:50Т/с "Захват"
21:20Т/с "Правило бою"
22:20Т/с "CSI: Місце злочину"23:55Т/с "CSI: Місце злочину"
23:15Т/с "Розслідування Френкі Дрейк"
23:00Т/с "Крах"
23:00Т/с "Віра"
22:20Т/с "CSI: Місце злочину"23:55Т/с "CSI: Місце злочину"
22:55Т/с "Природна спадщина"
22:20Т/с "Зоя"
23:35Т/с "Жіночий лікар 2"
22:00Т/с "Віра"
23:00Т/с "Віра"
22:05Т/с "П'ята варта"
22:00Т/с "Картковий будинок"
23:40Т/с "Доктор Блейк"
23:30Т/с "Без сліду"
22:00Т/с "Cекретні матеріали"
23:10Т/с "Останній з Магикян"
21:20Т/с "Числа"23:00Т/с "Гаваї 5-0"
22:10Т/с "Новий Амстердам"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"22:45Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
22:05Т/с "Кримінолог"22:45Т/с "Кримінолог"23:30Т/с "Північний вітер"
21:55Т/с "Приватний детектив Магнум 3"22:55Т/с "Легіон"23:40Т/с "Приватний детектив Магнум 3"
21:50Т/с "Кaндис Ренуар"22:50Т/с "Кaндис Ренуар"23:45Т/с "Пожежна частина 19"
21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 21 с. "Стеження за продавцем DVD".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 16 с. "Конкурс холмогорских тал
22:00Т/с Доктор Блейк 3 с.22:50Т/с Фаворитка короля 12 с.23:40Т/с Загадкові вбивства Агати Крісті 6 с.
22:05Т/с "Подружки"
23:50Т/с "СБУ. Спецоперація"
22:45Т/с "Невірна"23:00Т/с "Та, що бачить завтра"
23:50Т/с "Білі троянди надії"
21:20Т/с "Пес"22:35Т/с "Схованки"
22:25Т/с "CSI: Місце злочину"
23:10Т/с "Грань"
23:00Т/с "Розслідування Френкі Дрейк"
22:00Т/с "Загадковий Доктор Блейк"
23:00Т/с "Крах"
23:00Т/с "Віра"
22:25Т/с "CSI: Місце злочину"
22:55Т/с "Природна спадщина"
22:20Т/с "Бабин бунт або війна в Новоселково"
23:05Т/с "Жіночий лікар 3"
22:00Т/с "Чисто англійські вбивства"
23:00Т/с "Віра"
22:30Т/с "П'ята варта"
22:00Т/с "Картковий будинок"
23:50Т/с "Шахерезада"
23:40Т/с "Доктор Блейк"
23:30Т/с "Обпер за викликом"
22:00Т/с "Цілком таємно"
23:15Т/с "Останній з Магикян"
21:20Т/с "Числа"23:00Т/с "Гаваї 5-0"
22:10Т/с "Новий Амстердам"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"22:45Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
21:55Т/с "Ніконов і КО"22:40Т/с "Ніконов і КО"23:25Т/с "Котовський"
21:55Т/с "Приватний детектив Магнум 3"22:55Т/с "Кімната"23:45Т/с "Приватний детектив Магнум 3"
21:45Т/с "Кaндис Ренуар"22:45Т/с "Кaндис Ренуар"23:45Т/с "Пожежна частина 19"
21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 1 с. "Початок".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 18 с. "Побачення".
22:00Т/с Доктор Блейк 11,12 c.
22:05Т/с "Подружки"
23:50Т/с "Що робить твоя дружина?"
22:45Т/с "Невірна"23:00Т/с "Лінія світла"
23:50Т/с "Опікун"
21:25Т/с "Пес"22:45Т/с "Менталіст"
22:30Т/с "CSI: Місце злочину"
23:25Т/с "Грань"
23:00Т/с "Розслідування Френкі Дрейк"
23:00Т/с "Багряні ріки"
23:00Т/с "Віра"
22:30Т/с "CSI: Місце злочину"
22:55Т/с "Природна спадщина"
22:20Т/с "Бабин бунт або війна в Новоселково"
23:05Т/с "Жіночий лікар 3"
22:00Т/с "Чисто англійські вбивства"
23:00Т/с "Віра"
22:30Т/с "П'ята варта"
22:00Т/с "Картковий будинок"
23:50Т/с "Шахерезада"
23:40Т/с "Доктор Блейк"
23:30Т/с "Обпер за викликом"
22:00Т/с "Цілком таємно
23:10Т/с "Останній з Магикян"
21:20Т/с "Числа"23:00Т/с "Гаваї 5-0"
22:10Т/с "Вічність"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"22:45Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
21:55Т/с "Ніконов і КО"22:40Т/с "Ніконов і КО"23:30Т/с "Подвійне життя"
21:45Т/с "Приватний детектив Магнум 3"22:35Т/с "Кімната"23:30Т/с "Приватний детектив Магнум 3"
21:50Т/с "Кaндис Ренуар"22:40Т/с "Кaндис Ренуар"23:40Т/с "Пожежна частина 19"
21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 7 с. "Повинен побити світовий рекорд"23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 16 с. "Небезпечний сон".
22:00Т/с Доктор Блейк 21,22 c.
23:55Т/с "Що робить твоя дружина?"
22:45Т/с "Обійми брехні"
23:50Т/с "Жіночі секрети"
21:25Т/с "Пес"22:45Т/с "Менталіст"
22:15Т/с "Кухня"23:15Т/с "Королі палат"
22:50Т/с "CSI: Місце злочину"
23:25Т/с "Грань"
23:00Т/с Дама під вуалью
22:00Т/с "Загадки Мердока"
22:00Т/с "Загадковий Доктор Блейк"
23:00Т/с "Наші матері - наші батьки"
23:00Т/с "Віра"
22:30Т/с "CSI: Місце злочину"
22:55Т/с "Природна спадщина"
22:50Т/с "Бабин бунт або війна в Новоселково"
22:10Т/с "Жіночий лікар 3"
22:00Т/с "Чисто англійські вбивства"
23:00Т/с "Віра"
22:00Т/с "П'ята варта"
21:45Т/с "Байки Мітяя"
22:00Т/с "Картковий будинок" 68 c
23:40Т/с "Доктор Блейк"
23:30Т/с "Слідчий Протасов"
22:00Т/с "Цілком таємно"
23:10Т/с "Два батьки і два сини"
21:20Т/с "Числа"23:00Т/с "Гаваї 5-0"
22:10Т/с "Вічність"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"22:45Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
22:05Т/с "Секунда до..."22:55Т/с "Секунда до..."23:45Т/с "Кримінолог"
21:45Т/с "Майянці"22:40Т/с "Обдаровані"23:25Т/с "Безкрайнє небо"
21:50Т/с "Кaндис Ренуар"22:50Т/с "Кaндис Ренуар"23:45Т/с "Пожежна частина 19"
21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 12 с. "Не хочу з тобою битися".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 5 сезон, 42 с. "Згадуючи злочини".
22:00Т/с Доктор Блейк 31,32 c.
22:50Т/с "Мій чоловік моя жінка"
21:30Т/с "Пес"22:50Т/с "Закляті друзі"
22:15Т/с "Кухня"23:15Т/с "Нове життя Василини Павлівни"
22:15Т/с "CSI: Місце злочину"
23:35Т/с "Грань"
22:00Т/с "Загадки Мердока"
23:00Т/с "Джеккил і Хайд"
22:45Т/с "CSI: Місце злочину"
22:55Т/с "Природна спадщина"
22:20Т/с "Три в одному 2"
22:30Т/с "Гетьман"
23:05Т/с "Жіночий лікар 3"
22:00Т/с "Чисто англійські вбивства"
22:10Т/с "П'ята варта"
21:45Т/с "Байки Мітяя"
22:00Т/с "Картковий будинок"
23:50Т/с "Шахерезада"
23:40Т/с "Доктор Блейк"
22:00Т/с "Цілком таємно"
21:20Т/с "Числа"23:00Т/с "Гаваї 5-0"
22:10Т/с "Хороший доктор"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
22:10Т/с "Нюхач 3"23:00Т/с "Нюхач 3"23:50Т/с "Син батька народів"
21:45Т/с "Майянці"22:40Т/с "Обдаровані"23:25Т/с "Безкрайнє небо"
21:45Т/с "Кaндис Ренуар"22:45Т/с "Кaндис Ренуар"23:45Т/с "Небезпечні матусі 2"
21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 18 с. "Не можу не сказати".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 1 сезон, 19 с. "Чоловік у будинку".
22:00Т/с Доктор Блейк 41,42 c.
23:50Т/с "Третього не дано"
22:50Т/с "Як довго я на тебе чекала"
23:50Т/с "Тінь минулого"
21:30Т/с "Пес"22:50Т/с "Закляті друзі"
22:10Т/с "CSI: Місце злочину"
22:20Т/с "Суто англійські вбивства"
23:00Т/с "Крах"
22:10Т/с "CSI: Місце злочину"
22:55Т/с "Природна спадщина"
22:20Т/с "Три в одному 4"
23:00Т/с "Жіночий лікар 3"
22:00Т/с "Чисто англійські вбивства"
22:00Т/с "П'ята варта"
21:45Т/с "Байки Мітяя"
23:50Т/с "Шахерезада"
23:40Т/с "Доктор Блейк"
22:00Т/с "Цілком таємно"
23:10Т/с "Два батьки і два сини"
21:25Т/с "Числа"23:10Т/с "Гаваї 5-0"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
22:35Т/с "Котовський"23:15Т/с "Котовський"
21:45Т/с "Майянці"22:50Т/с "Обдаровані"23:30Т/с "Безкрайнє небо"
21:50Т/с "Кaндис Ренуар"22:45Т/с "Кaндис Ренуар"23:45Т/с "Небезпечні матусі 2"
21:35Т/с "АйКарли", 1 сезон, 23 с. "Я битимуся".23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 2 сезон, 10 с. "невразливий Генрі - част
22:00Т/с Справа Дойлів 7,8 c.23:40Т/с Віра 24 с.
22:50Т/с "Снайперка"
23:50Т/с "Не хочу тебе втрачати"
21:30Т/с "Пес"
22:15Т/с "Кухня"23:15Т/с "Нове життя Василини Павлівни"
22:20Т/с "CSI: Місце злочину"
23:00Т/с "Крах"
22:20Т/с "CSI: Место преступления"
22:55Т/с "Природна спадщина"
22:20Т/с "Три в одному 6"
22:45Т/с "Жіночий лікар 4"
22:00Т/с "Чисто англійські вбивства"
22:05Т/с "П'ята варта"
21:45Т/с "Байки Мітяя"
22:00Т/с "Останній кандидат"
23:50Т/с "Шахерезада"
23:40Т/с "Доктор Блейк"
21:55Т/с "Крюк".
22:00Т/с "Цілком таємно"
23:15Т/с "Два батьки і два сини"
21:25Т/с "Числа"23:10Т/с "Гаваї 5-0"
22:10Т/с "Менталист"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
21:40Т/с "Подвійне життя"22:30Т/с "Подвійне життя"23:25Т/с "Мертвий, живий і небезпечний"
21:45Т/с "Майянці"23:00Т/с "Легіон"23:50Т/с "Безкрайнє небо"
21:45Т/с "Кaндис Ренуар"22:45Т/с "Кaндис Ренуар"23:45Т/с "Небезпечні матусі 2"
21:35Т/с "Грізна сімейка", 3 сезон, 2 с. "Фиби проти Макса: продовженн23:35Т/с "Небезпечний Генрі", 3 сезон, 9 с. "СПА-клас".
22:00Т/с Справа Дойлів 17,18 c.23:40Т/с Віра 29 с.
21:50Т/с "Свати"22:50Т/с "СидОренки-CидорЕнки"
22:50Т/с "Сніг посеред літа"
23:55Т/с "Якщо ти мене пробачиш"
21:30Т/с "Пес"22:55Т/с "Перевірка на міцність"
22:15Т/с "Кухня"23:15Т/с "Євродиректор"
22:35Т/с "CSI: Місце злочину"
23:00Т/с "Багряні ріки"
22:35Т/с "CSI: Місце злочину"
22:55Т/с "Природна спадщина"
22:20Т/с "Три в одному 8"
23:10Т/с "Жіночий лікар 4"
22:00Т/с "Чисто англійські вбивства"
22:15Т/с "П'ята варта"
21:45Т/с "Байки Мітяя"
22:00Т/с "Останній кандидат"
23:50Т/с "Шахерезада"
23:40Т/с "Доктор Блейк"
22:00Т/с "Цілком таємно"
21:25Т/с "Числа"23:10Т/с "Гаваї 5-0"
22:10Т/с "Менталист"
22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"
21:45Т/с "Менталіст"22:30Т/с "Менталіст"23:25Т/с "Чужі крила"
21:45Т/с "Майянці"22:45Т/с "Легіон"23:35Т/с "Безкрайнє небо"
21:50Т/с "Чикаго у вогні"22:35Т/с "Резидент"23:25Т/с "Небезпечні матусі 2"
21:30Т/с "Грізна сімейка", 3 сезон, 16 с. "Поцілунок мене, Нэйт".21:50Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 1 сезон, 7 с. "Поле мозку".22:15Т/с "Ніккі, Ріккі, Діккі і Дон", 1 сезон, 8 с. "Сумний хвіст Гару22:40Т/с "Хантер Стрит", 1 сезон, 9 с. "Тітка Хедвиг і дядько Юджин&qu23:05Т/с "Хантер Стрит", 1 сезон, 10 с. "Контакт".23:30Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 13 с. "Нерозлучні друзі".23:50Т/с "Небезпечний Генрі", 4 сезон, 15 с. "Дилема Генрі".
22:00Т/с Справа Дойлів 27,28 c.23:40Т/с Віра 34 с.

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua