КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы

Телепрограмма на четверг

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
10 февраля 
Вт
11 февраля 
Ср
12 февраля 
Чт
13 февраля 
Пт
14 февраля 
Сб
15 февраля 
Вс
16 февраля 

Программа телепередач на текущее время

01:30Х/ф "Закони привабливості"02:50Х/ф "Джек Ричер 2 : Ніколи не повертайся"04:45Х/ф "Вертикальна межа"06:40Х/ф "Нічого втрачати"08:15Х/ф "Дев'ять ярдів"09:50Х/ф "Талановитий містер Ріплі"12:00Х/ф "Останній з могікан"13:45Х/ф "Пірати Карибського моря : на краю" світу16:25Х/ф "Очі змії"18:00Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"19:45Х/ф "Пірати Карибського моря : на дивних берегах"21:55Х/ф "Підозрілі особи"23:40Х/ф "Казанова"02:45Х/ф "Французький транзит"04:50Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"06:40Х/ф "Шопоголік"08:20Х/ф "Пірати Карибського моря : на краю" світу11:00Х/ф "Пірати Карибського моря : на дивних берегах"13:05Х/ф "Законослухняний громадянин"14:45Х/ф "Хрещений батько 2"18:00Х/ф "Перл-Харбор"20:45Х/ф "8 міліметрів"22:45Х/ф "Таксист"01:20Х/ф "Ема"03:25Х/ф "Джанго звільнений"06:05Х/ф "Біжи, Лоло, біжи"07:20Х/ф "Нерозумні"08:50Х/ф "Шопоголік"10:30Х/ф "Таксист"12:25Х/ф "найп'яніший округ у світі"14:10Х/ф "Бар" Бридкий койот"15:45Х/ф "Екіпаж"18:00Х/ф "Ворон"19:30Х/ф "Т2 Трейнспоттинг"21:20Х/ф "Крикуни"23:05Х/ф "Хрещений батько 2"01:35Х/ф "Врятувати рядового Райана"04:15Х/ф "Білявка в законі"05:45Х/ф "Білявка в законі 2"07:15Х/ф "Співучасник"09:10Х/ф "Трансформери 3: Темна сторона місяця"11:35Х/ф "Трансформери: Епоха винищування"14:10Х/ф "Чорний яструб"16:20Х/ф "яструб Гудзона"18:00Х/ф "В облозі"19:40Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"21:20Х/ф "Час вбивати"23:55Х/ф "Товстун на рингу"01:35Х/ф "Залишся зі мною"03:05Х/ф "Час вбивати"05:35Х/ф "Нічого втрачати"07:10Х/ф "Союзники"09:05Х/ф "Сусідка"10:50Х/ф "Янголи та Демони"13:00Х/ф "Голий пістолет"14:20Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"15:35Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"16:50Х/ф "Великий зрівнювач"19:00Х/ф "Капітан Філіпс"21:05Х/ф "Зоряні війни: Епізод 2 - Атака клонів"23:20Х/ф "Острів проклятих"00:50Х/ф "Нова різдвяна казка"02:30Х/ф "Афера по-американськи"04:40Х/ф "Людина в залізній масці"06:45Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"09:00Х/ф "Аероплан"10:25Х/ф "Аероплан 2: Продовження"11:45Х/ф "Ізгой"14:00Х/ф "Великий зрівнювач"16:05Х/ф "Помінятися місцями"18:00Х/ф "Марія-Антуанета"19:50Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"22:10Х/ф "Малена"23:40Х/ф "Апокаліпсис"01:35Х/ф "Летіть додому"03:15Х/ф "Петля часу"05:05Х/ф "Марія-Антуанета"07:00Х/ф "Засліплений бажаннями"08:35Х/ф "Філадельфія"10:35Х/ф "Малена"12:00Х/ф "Точка обстрілу"13:25Х/ф "Двоє: Я і моя тінь"15:00Х/ф "Побачення наосліп"16:30Х/ф "Пережити Різдво"18:00Х/ф "Армагеддон"20:20Х/ф "Війна світів"22:10Х/ф "Петля часу"02:25Х/ф "1+1"04:15Х/ф "Перерване життя"06:15Х/ф "Війна світів"08:05Х/ф "Армагеддон"10:25Х/ф "Маска Зорро"12:35Х/ф "Легенда Зорро"14:40Х/ф "Легка поведінка"16:10Х/ф "Повітряна в'язниця"18:00Х/ф "Кімната страху"19:45Х/ф "Людина-павук 3: Ворог у тіні"21:55Х/ф "Невидимка"23:40Х/ф "Пережити Різдво"02:30Х/ф "Дівчина з татуюванням дракона"05:00Х/ф "Чотири пера"07:05Х/ф "Природжені вбивці"09:00Х/ф "Повітряна в'язниця"10:45Х/ф "Невидимка"12:30Х/ф "Особлива думка"14:45Х/ф "Суддя Дредд"16:15Х/ф "Еквілібріум"18:00Х/ф "Кримінальне чтиво"20:25Х/ф "Пограбування по-італійськи"22:10Х/ф "Погані хлопці 2"01:55Х/ф "Нестримні 2"03:25Х/ф "Еквілібріум"05:05Х/ф "Гра в імітацію"06:55Х/ф "Королівство повного місяця"08:25Х/ф "Ілюзія обману"10:10Х/ф "Ілюзія обману 2"12:10Х/ф "Індіана Джонс і останній хрестовий похід"14:10Х/ф "Індіана Джонс і королівство кришталевого черепа"16:05Х/ф "Зіткнення з безоднею"18:00Х/ф "Згадати все"19:45Х/ф "Самовілля"21:25Х/ф "Готика"23:00Х/ф "Кримінальне чтиво"01:20Х/ф "Прислуга"03:55Х/ф "Своя людина"06:25Х/ф "Самотній рейнджер"08:45Х/ф "Індіана Джонс і останній хрестовий похід"10:45Х/ф "Зачарована"12:25Х/ф "Казанова"14:10Х/ф "Людина в залізній масці"16:15Х/ф "Найкращий стрілець"18:00Х/ф "Код да Вінчі"20:15Х/ф "Янголи та Демони"22:25Х/ф "Інферно"

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!