КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы

Телепрограмма на четверг

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
06 декабря 
Вт
07 декабря 
Ср
08 декабря 
Чт
09 декабря 
Пт
10 декабря 
Сб
11 декабря 
Вс
12 декабря 

Программа телепередач на текущее время

16:25Х/ф "Очі змії"18:00Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"19:45Х/ф "Пірати Карибського моря : на дивних берегах"21:55Х/ф "Підозрілі особи"23:40Х/ф "Казанова"18:00Х/ф "Перл-Харбор"20:45Х/ф "8 міліметрів"22:45Х/ф "Таксист"15:45Х/ф "Екіпаж"18:00Х/ф "Ворон"19:30Х/ф "Т2 Трейнспоттинг"21:20Х/ф "Крикуни"23:05Х/ф "Хрещений батько 2"16:20Х/ф "яструб Гудзона"18:00Х/ф "В облозі"19:40Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"21:20Х/ф "Час вбивати"23:55Х/ф "Товстун на рингу"15:35Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"16:50Х/ф "Великий зрівнювач"19:00Х/ф "Капітан Філіпс"21:05Х/ф "Зоряні війни: Епізод 2 - Атака клонів"23:20Х/ф "Острів проклятих"16:05Х/ф "Помінятися місцями"18:00Х/ф "Марія-Антуанета"19:50Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"22:10Х/ф "Малена"23:40Х/ф "Апокаліпсис"15:00Х/ф "Побачення наосліп"16:30Х/ф "Пережити Різдво"18:00Х/ф "Армагеддон"20:20Х/ф "Війна світів"22:10Х/ф "Петля часу"16:10Х/ф "Повітряна в'язниця"18:00Х/ф "Кімната страху"19:45Х/ф "Людина-павук 3: Ворог у тіні"21:55Х/ф "Невидимка"23:40Х/ф "Пережити Різдво"16:15Х/ф "Еквілібріум"18:00Х/ф "Кримінальне чтиво"20:25Х/ф "Пограбування по-італійськи"22:10Х/ф "Погані хлопці 2"16:05Х/ф "Зіткнення з безоднею"18:00Х/ф "Згадати все"19:45Х/ф "Самовілля"21:25Х/ф "Готика"23:00Х/ф "Кримінальне чтиво"16:15Х/ф "Найкращий стрілець"18:00Х/ф "Код да Вінчі"20:15Х/ф "Янголи та Демони"22:25Х/ф "Інферно"16:05Х/ф "Прогулянка"18:00Х/ф "Знайомство з батьками"19:40Х/ф "Знайомство з Факерами"21:35Х/ф "Знайомство з Факерами 2"23:05Х/ф "Найкращий стрілець"16:00Х/ф "Дежавю"18:00Х/ф "Джек Ричер"20:00Х/ф "Джек Ричер 2 : Ніколи не повертайся"21:55Х/ф "Меган Ліві"23:40Х/ф "Місія нездійсненна: Плем'я ізгоїв"16:05Х/ф "Мережа"18:00Х/ф "Двадцять одно"19:55Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"22:10Х/ф "Мері Поппинс Повертається"16:20Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"18:00Х/ф "50 перших поцілунків"19:30Х/ф "Мисливець за головами"21:15Х/ф "Тренер"23:20Х/ф "Перл-Харбор"15:50Х/ф "Зоряні війни: Епізод 6 - Повернення Джедая"18:00Х/ф "Зоряні війни: Пробудження сили"20:05Х/ф "В облозі"21:40Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"23:25Х/ф "Огидлива вісімка"16:30Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"18:00Х/ф "місяць 2112"19:35Х/ф "Живе"21:10Х/ф "Зоряні війни: Епізод 6 - Повернення Джедая"23:20Х/ф "Зоряні війни: Пробудження сили"15:00Х/ф "Микита"16:50Х/ф "Великий зрівнювач"19:00Х/ф "Помінятися місцями"20:50Х/ф "Вища ліга"22:30Х/ф "Вища ліга 2"15:15Х/ф "Два стволи"17:00Х/ф "Жива сталь"19:00Х/ф "Лікар: учень Авіценни"21:25Х/ф "Несплячі в Сієтлі"23:05Х/ф "Кімната страху"16:50Х/ф "Лють"19:00Х/ф "Красуня"20:55Х/ф "Чого хочуть жінки?"22:55Х/ф "Хлопчик в смугастій піжамі"15:35Х/ф "Термінатор 3: Повстання машин"17:15Х/ф "Скелелаз"19:00Х/ф "За межами закону"20:40Х/ф "Пірати Карибського моря : на дивних берегах"22:45Х/ф "Нічого не бачу, нічого не чую"15:45Х/ф "Хрещений батько 2"19:00Х/ф "Хрещений батько 3"21:35Х/ф "Армагеддон"15:05Х/ф "Людина-метелик"16:55Х/ф "Зелена книга"19:00Х/ф "Дежавю"20:55Х/ф "Святі з Бундока"22:40Х/ф "Ідеальні незнайомці"15:25Х/ф "Інший світ"17:20Х/ф "Інший світ II : Еволюція"19:00Х/ф "Ізгой"21:10Х/ф "Термінал"23:15Х/ф "Мережа"15:00Х/ф "Прибуття"16:50Х/ф "Годзілла"19:00Х/ф "Білявка в законі"20:30Х/ф "Білявка в законі 2"22:00Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"14:55Х/ф "Влада страху"16:45Х/ф "Екіпаж"19:00Х/ф "Ейс Вентура: Розшук домашніх тварин"20:20Х/ф "Ейс Вентура 2: Коли зве природа"21:45Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"23:35Х/ф "Двадцять одно"15:45Х/ф "Останній з могікан"17:30Х/ф "Малефисента"19:00Х/ф "Співучасник"20:50Х/ф "Постріл в порожнечу"22:45Х/ф "Чим зайнятися мерцеві в Денвері"15:05Х/ф "Вбити Білла. Частина 1"16:50Х/ф "Вбити Білла. Частина 2"19:00Х/ф "Чотири весілля і одні похорони"20:50Х/ф "Панів "Бридкий койот""22:25Х/ф "Борг/Макінрой"16:10Х/ф "Аероплан"17:35Х/ф "Аероплан 2: Продовження"19:00Х/ф "місяць 2112"20:30Х/ф "Пасажири"22:20Х/ф "Автостопом по галактиці"15:05Х/ф "Пригоди Паддінгтона 2"16:45Х/ф "Людина-павук 3: Ворог у тіні"19:00Х/ф "Голий пістолет"20:20Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"21:40Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"22:55Х/ф "Помінятися місцями"14:55Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"16:20Х/ф "Пірати Карибського моря : на краю" світу19:00Х/ф "Пірати Карибського моря : на дивних берегах"21:05Х/ф "Хлопчик в смугастій піжамі"22:35Х/ф "Мої чорничні ночі"15:15Х/ф "Засліплений бажаннями"16:45Х/ф "Вільні люди округу Джонс"19:00Х/ф "Сабрина"21:00Х/ф "Сім'янин"23:00Х/ф "Пірати Карибського моря : на дивних берегах"15:05Х/ф "7 днів і ночей з Мерілін"16:40Х/ф "Прислуга"19:00Х/ф "Законослухняний громадянин"20:40Х/ф "Пограбування на Бейкер-Стрит"22:25Х/ф "Гра в імітацію"15:30Х/ф "Гра в імітацію"17:20Х/ф "Універсальний солдат"19:00Х/ф "Індіана Джонс і королівство кришталевого черепа"20:55Х/ф "Обладунки Бога"22:20Х/ф "Обладунки Бога : Операція Яструб"15:25Х/ф "Удача Логана"17:20Х/ф "Області темряви"19:00Х/ф "Армагеддон"21:20Х/ф "Варти Галактики. Частина 2"23:30Х/ф "За межами закону"16:10Х/ф "Таксі 3"17:30Х/ф "Таксі 4"19:00Х/ф "Траса 60"20:50Х/ф "Мережа"22:40Х/ф "Підозрілі особи"15:30Х/ф "Мисливці за головами"17:05Х/ф "Джек Річер 2 : Ніколи не повертайся"19:00Х/ф "Ізгой"21:10Х/ф "Термінал"23:15Х/ф "Таксі 3"15:00Х/ф "Клуб любителів книг і пирогів з картопляних очистков"16:55Х/ф "Зелена книга"19:00Х/ф "Король Артур"20:55Х/ф "Боги Єгипту"22:50Х/ф "Будинок літальних кинджалів"15:15Х/ф "В облозі"16:55Х/ф "Імперія вовків"19:00Х/ф "Нова Людина-павук"21:05Х/ф "Нова Людина-павук: Висока напруга"23:15Х/ф "Гри розуму"15:20Х/ф "Брати Грімм"17:10Х/ф "Малюк на драйві"19:00Х/ф "Ріддік"20:50Х/ф "місяць 2112"22:25Х/ф "Похоронений живцем"23:55Х/ф "Обитель проклятих"15:40Х/ф "Автостопом по галактиці"17:20Х/ф "Люди в чорному 3"19:00Х/ф "Астерікс і Обеликс проти Цезаря"20:40Х/ф "Астерікс і Обеликс : місія Клеопатра"22:30Х/ф "невразливий"16:15Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"17:40Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"19:00Х/ф "Кримінальне чтиво"21:25Х/ф "Чотири кімнати"23:00Х/ф "Співучасник"15:05Х/ф "Згадати все"16:55Х/ф "Післязавтра"19:00Х/ф "Красуня"20:55Х/ф "Примара"22:55Х/ф "Французький поцілунок"15:05Х/ф "Круті віражі"16:40Х/ф "Месники: Війна Нескінченності"19:00Х/ф "Месники: Фінал"21:45Х/ф "Чорний яструб"15:10Х/ф "Термінатор: Та прийде рятівник"17:00Х/ф "Термінатор: Генезис"19:00Х/ф "Знайомство з батьками"20:40Х/ф "Знайомство з Факерами"22:35Х/ф "Знайомство з Факерами 2"15:35Х/ф "Пошук"17:10Х/ф "Повітряна в'язниця"19:00Х/ф "Ред"20:40Х/ф "Ред 2"22:30Х/ф "Т2 Трейнспоттінґ"15:20Х/ф "Заводила"17:15Х/ф "Найкращий стрілець"19:00Х/ф "Нічого хорошого в готелі21:20Х/ф "Хроніка"22:45Х/ф "найп'яніший округ у світі"16:30Х/ф "Прибрати перископ"18:00Х/ф "Неймовірне життя Уолтера Митти"19:50Х/ф "Готель21:55Х/ф "Микита"23:45Х/ф "Хрещений батько 3"16:05Х/ф "Неймовірне життя Уолтера Митти"18:00Х/ф "Титанік"21:10Х/ф "Три метри над рівнем неба. Серія 1"23:10Х/ф "Три метри над рівнем неба. Я тебе хочу. Серія 1"15:50Х/ф "Конан-варвар"18:00Х/ф "Віном"19:35Х/ф "Людина-метелик"21:25Х/ф "Невидимий гість"23:05Х/ф "Стартрек : Нескінченність"16:10Х/ф "Король лев"18:00Х/ф "Форрест Гамп"20:10Х/ф "Шоу Трумана"21:45Х/ф "Обитель проклятих"23:35Х/ф "Невидимий гість"15:15Х/ф "Голий пістолет"16:35Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"18:00Х/ф "В облозі"19:35Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"21:10Х/ф "Мюнхен"23:50Х/ф "Форрест Гамп"15:55Х/ф "Дістати ножі"18:00Х/ф "Король говорить!"19:50Х/ф "Хлопчик в смугастій піжамі"21:20Х/ф "Під Сільвер-Лейк"23:35Х/ф "В облозі"16:15Х/ф "Побічний ефект"18:00Х/ф "Ізгой"20:10Х/ф "Розумник Вілл Хантінг"22:15Х/ф "Мері Поппинс Повертається"16:00Х/ф "Індіана Джонс і королівство кришталевого черепа"18:00Х/ф "Погані хлопці назавжди"19:55Х/ф "Кидок кобри"21:45Х/ф "Кидок кобри 2"23:25Х/ф "Трансформери: Епоха винищування"16:05Х/ф "Т2 Трейнспоттінґ"18:00Х/ф "Красуня"19:55Х/ф "Пропозиція"21:40Х/ф "Історія лицаря"23:45Х/ф "Індіана Джонс і останній хрестовий похід"16:05Х/ф "Один удома 2: Загублений в Нью-Йорку"18:00Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"19:25Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"21:40Х/ф "Післязавтра"23:35Х/ф "Чикаго"16:05Х/ф "Один удома 2: Загублений в Нью-Йорку"18:00Х/ф "Зоряний десант"19:55Х/ф "Ізгой"22:10Х/ф "Термінатор: Генезис"15:50Х/ф "Логан"18:00Х/ф "Інферно"19:55Х/ф "День незалежності"22:05Х/ф "День незалежності : Відродження"16:05Х/ф "Швидкість"18:00Х/ф "Паразити"20:05Х/ф "Вовк з Уолл-Стріт"22:50Х/ф "Краса по-американськи"16:25Х/ф "некерований"18:00Х/ф "Хроніка"19:15Х/ф "Валеріан і місто тисячі планет"21:25Х/ф "Відступники"23:50Х/ф "Вовк з Уолл-Стріт"16:05Х/ф "З пекла"18:00Х/ф "Голий пістолет"19:20Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"20:40Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"21:55Х/ф "Місіс Даутфайр"23:55Х/ф "Валеріан і місто тисячі планет"15:55Х/ф "Конан-варвар"18:00Х/ф "Зоряні ворота"19:50Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"21:40Х/ф "Пророк"23:10Х/ф "Голий пістолет"
15:00Доктор Хто15:50Таємниці Хейвена16:35Таємниці Хейвена17:20Зоряний шлях: Наступне покоління18:10Зоряний шлях: Наступне покоління19:00Доктор Хто19:50Доктор Хто20:4012 мавп21:2512 мавп22:15Проповідник 1823:05Зоряний шлях: Наступне покоління23:55Зоряний шлях: Наступне покоління
16:20Х/ф "Люди в чорному 3"18:00Х/ф "Ріддік"19:50Х/ф "Чотири кімнати"21:25Х/ф "Чим зайнятися мерцеві в Денвері"23:15Х/ф "Конан-варвар"
15:50Таємниці Хейвена16:35Таємниці Хейвена17:20Зоряні ворота18:10Зоряні ворота19:00Доктор Хто. Кінець часу, Частина 220:20Доктор Хто21:30Агенти "Щ. И.Т".22:15Агенти "Щ. И.Т".23:00Проповідник 1823:45Зоряні ворота
16:20Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"18:00Х/ф "Титанік"21:00Х/ф "Мюнхен"23:35Х/ф "Зоряний пил"
15:00Доктор Хто15:50Таємниці Хейвена16:35Таємниці Хейвена17:20Зоряні ворота18:10Зоряні ворота19:00Доктор Хто19:50Доктор Хто20:40Агенти "Щ. И.Т".21:25Агенти "Щ. И.Т".22:10Проповідник 1823:00Зоряні ворота23:45Зоряні ворота
14:55Х/ф "Титанік"18:00Х/ф "Люди Ікс: Дні минулого майбутнього"20:00Х/ф "Люди Ікс: Апокаліпсис"22:10Х/ф "В облозі"23:50Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"
15:00Доктор Хто15:50Таємниці Хейвена16:35Таємниці Хейвена17:20Зоряні ворота18:10Зоряні ворота19:00Доктор Хто19:50Доктор Хто20:40Агенти "Щ. И.Т".21:25Агенти "Щ. И.Т".22:10Проповідник23:00Зоряні ворота23:50Зоряні ворота
15:45Х/ф "Люди Ікс: Апокаліпсис"18:00Х/ф "Одного разу в Америці"21:35Х/ф "Люди Ікс: Початок. Росомаха"23:20Х/ф "Люди Ікс: Перший клас"
15:50Повелителі лего16:35Повелителі лего17:20Зоряні ворота18:10Зоряні ворота19:00Доктор Хто19:55Доктор Хто20:45Агенти "Щ. И.Т".21:30Агенти "Щ. И.Т".22:15Проповідник23:00Зоряні ворота23:45Зоряні ворота
16:00Х/ф "Аліта : Бойовий ангел"18:00Х/ф "Перл-Харбор"20:45Х/ф "Найкращий стрілець"22:30Х/ф "Автостопом по галактиці"
15:00Доктор Хто15:50Поза часом16:35Поза часом17:20Зоряні ворота18:10Зоряні ворота19:00Доктор Хто19:50Доктор Хто20:40Агенти "Щ. И.Т".21:25Агенти "Щ. И.Т".22:10Нація Z23:00Зоряні ворота23:50Зоряні ворота
15:45Х/ф "Ізгой"18:00Х/ф "Тор: Рагнарек"20:00Х/ф "Біжи, Лоло, біжи"21:15Х/ф "Курськ"23:05Х/ф "Термінатор 3: Повстання машин"
14:55Доктор Хто15:50Поза часом16:35Поза часом17:20Зоряні ворота18:10Зоряні ворота19:00Доктор Хто19:50Доктор Хто20:40Агенти "Щ. И.Т".21:25Агенти "Щ. И.Т".22:10Нація Z23:00Зоряні ворота23:50Зоряні ворота
15:30Х/ф "Дедпул 2"17:20Х/ф "13-й воїн"19:00Х/ф "Армагеддон"21:20Х/ф "8 міліметрів"23:20Х/ф "Т2 Трейнспоттінґ"
14:55Доктор Хто16:00Доктор Хто16:50Поза часом17:35Поза часом18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:55Доктор Хто21:45Агенти "Щ. И.Т".22:30Агенти "Щ. И.Т".23:15Нація Z
15:30Х/ф "13-й воїн"17:10Х/ф "Прикинься моєю дружиною"19:00Х/ф "Гарячі голови"20:20Х/ф "Гарячі голови 2"21:40Х/ф "Краса по-американськи"23:35Х/ф "Дедпул 2"
15:00Доктор Хто15:50Доктор Хто16:50Агент Картер17:35Агент Картер18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто21:05Доктор Хто22:05Агенти "Щ. И.Т".22:50Агенти "Щ. И.Т".23:35Нація Z
14:55Х/ф "Великий зрівнювач"17:05Х/ф "Великий зрівнювач 2"19:00Х/ф "Безодня"21:10Х/ф "Прибуття"23:00Х/ф "Хроніка"
15:05Доктор Хто16:00Доктор Хто16:50Флеш17:35Флеш18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:50Доктор Хто21:40Мотель Бейтс22:25Мотель Бейтс23:10Нація Z
15:55Х/ф "Лемоні Снікет : 33 нещастя"17:35Х/ф "Дюплекс"19:00Х/ф "Знайомство з батьками"20:40Х/ф "Знайомство з Факерами"22:35Х/ф "Знайомство з Факерами 2"
15:00Доктор Хто15:55Доктор Хто16:50Флеш17:35Флеш18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:55Доктор Хто21:50Мотель Бейтс22:35Мотель Бейтс23:20Нація Z
15:25Х/ф "Міцний горішок 4.0"17:25Х/ф "Міцний горішок: Хороший день, щоб померти"19:00Х/ф "Стартрек"20:55Х/ф "Стартрек: Відплата"22:55Х/ф "Стартрек: Нескінченність"
15:55Доктор Хто16:50Флеш17:35Флеш18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:55Доктор Хто21:50Мотель Бейтс22:35Мотель Бейтс23:20Нація Z
15:25Х/ф "Старий з пістолетом"16:55Х/ф "Конан-варвар"19:00Х/ф "Пропозиція"20:45Х/ф "Пляж"22:35Х/ф "Дівчина, яка застрягла в павутині"
15:00Джессіка Джонс15:55Джессіка Джонс16:50Олексій Райдер17:35Олексій Райдер18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Джессіка Джонс20:55Джессіка Джонс21:50Мотель Бейтс22:35Мотель Бейтс23:20Нація Z
15:35Х/ф "Роккі 5"17:20Х/ф "Роккі Бальбоа"19:00Х/ф "Індіана Джонс і королівство кришталевого черепа"20:55Х/ф "Чорнокнижник"22:30Х/ф "Обитель проклятих"
15:00Джессіка Джонс15:55Джессіка Джонс16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Джессіка Джонс20:55Джессіка Джонс21:50Мотель Бейтс22:35Мотель Бейтс23:25Нація Z
15:35Х/ф "Посвідка на проживання"17:20Х/ф "День бабака"19:00Х/ф "Післязавтра"20:50Х/ф "Початковий код"22:20Х/ф "Готель Мумбаи: Протистояння"
15:10Амнезія16:00Амнезія16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Амнезія20:50Амнезія21:4012 мавп22:3012 мавп23:15Нація Z
16:45Х/ф "Месники: Ера Альтрона"19:00Х/ф "Титанік"22:00Х/ф "Ларго Винч : Початок"23:45Х/ф "Вища ліга"
15:10Амнезія16:00Амнезія16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Амнезія20:50Амнезія21:4012 мавп22:2512 мавп23:10Нація Z
16:25"Трансформери: Епоха винищування"19:00"Термінатор: Темні долі"20:55"Термінатор: Генезис"22:55"Термінатор: Та прийде рятівник"
15:10Доктор Хто16:00Доктор Хто16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:50Доктор Хто21:4012 мавп22:2512 мавп23:10Американські боги
16:35Х/ф "Ford проти Ferrari"19:00Х/ф "13-й воїн"20:35Х/ф "Людина в залізній масці"22:40Х/ф "Історія лицаря"
15:10Доктор Хто16:00Доктор Хто16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:50Доктор Хто21:4012 мавп22:2512 мавп23:10Американські боги
16:35Х/ф "Армагеддон"19:00Х/ф "Перл-Харбор"21:45Х/ф "Дика орхідея"23:35Х/ф "В метрі один від одного"
15:10Доктор Хто16:00Доктор Хто16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто. Різдвяне вторгнення21:05Доктор Хто. Наречена, що втекла22:1012 мавп22:5512 мавп23:40Проповідник
17:05Х/ф "Великий зрівнювач 2"19:00Х/ф "Лють"21:05Х/ф "Помста"23:05Х/ф "Пальми в снігу"
15:10Доктор Хто16:00Доктор Хто16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:50Доктор Хто21:40Агенти "Щ. И.Т".22:25Агенти "Щ. И.Т".23:10Проповідник
15:15Х/ф "Готель "Мэриголд"17:10Х/ф "Вбивство в Східному експресі"19:00Х/ф "Повітряна в'язниця"20:45Х/ф "Парламентер"23:00Х/ф "Нічого хорошого в готелі "Эль Рояль"
15:10Доктор Хто16:00Доктор Хто16:50Стріла17:35Стріла18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:50Доктор Хто21:40Агенти "Щ. И.Т".22:25Агенти "Щ. И.Т".23:10Проповідник 18
15:55Х/ф "Чоловічий стриптиз"17:20Х/ф "Турист"19:00Х/ф "Людина-павук"20:50Х/ф "Людина-павук 2"22:55Х/ф "Людина-павук 3: Ворог у тіні"
15:30Доктор Хто. Кінець часу, Частина 216:50Стріла17:35Стріла18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто21:10Доктор Хто22:00Агенти "Щ. И.Т".22:45Агенти "Щ. И.Т".23:30Проповідник 18

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua