КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>Кинохит

Телепрограмма канала Кинохит на сегодня

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
08 марта 
Вт
09 марта 
Ср
10 марта 
Чт
11 марта 
Пт
12 марта 
Сб
13 марта 
Вс
14 марта 

Программа телепередач Кинохит на prokurs.com.ua

Кинохит
02:35Х/ф "Ларрі Краун"04:05Х/ф "Нічого втрачати"05:35Х/ф "невразливий"07:15Х/ф "Стекло"09:20Х/ф "Казанова"11:05Х/ф "Очі змії"12:40Х/ф "Діамантовий поліцейський"14:10Х/ф "Пірати Карибського моря : прокляття чорної перлини"16:20Х/ф "Дев'ять ярдів"18:00Х/ф "Останній з могікан"19:45Х/ф "Пірати Карибського моря : скриня мерця"22:00Х/ф "Талановитий містер Ріплі"00:55Х/ф "Талановитий містер Ріплі"03:15Х/ф "Крамер проти Крамера"04:55Х/ф "Пережити Різдво"06:20Х/ф "Нова Людина-павук"08:30Х/ф "Пірати Карибського моря : прокляття чорної перлини"10:40Х/ф "Пірати Карибського моря : скриня мерця"13:00Х/ф "Підозрілі особи"14:40Х/ф "Доказ"16:15Х/ф "Законослухняний громадянин"18:00Х/ф "Нова Людина-павук: Висока напруга"20:10Х/ф "Хрещений батько 2"23:20Х/ф "Шопоголік"00:15Х/ф "Області темряви"01:55Х/ф "Хмарно, можливі опади у вигляді фрикадельок"03:20Х/ф "Монстри на канікулах"04:45Х/ф "Ема"06:45Х/ф "Таксист"08:35Х/ф "Хрещений батько 2"11:50Х/ф "Шопоголік"13:30Х/ф "Джанго звільнений"16:10Х/ф "найп'яніший округ у світі"18:00Х/ф "Аладдін"19:55Х/ф "В метрі один від одного"21:45Х/ф "Бар" Бридкий койот"23:20Х/ф "Історія лицаря"00:20Х/ф "Джей і Мовчазний Боб завдають удару у відповідь"02:25Х/ф "найп'яніший округ у світі"04:15Х/ф "Нерозумні"05:50Х/ф "Крикуни"07:30Х/ф "Білявка в законі 2"09:00Х/ф "Євротур"10:25Х/ф "Чорний яструб"12:40Х/ф "Секс по дружбі"14:25Х/ф "Товстун на рингу"16:05Х/ф "Співучасник"18:00Х/ф "Трансформери 3: Темна сторона місяця"20:20Х/ф "Трансформери: Епоха винищування"22:55Х/ф "яструб Гудзона"01:15Х/ф "Двоє: Я і моя тінь"02:50Х/ф "Щасливе число Слевина"04:40Х/ф "Дорожня пригода"06:10Х/ф "Славні хлопці"08:00Х/ф "Час вбивати"10:30Х/ф "яструб Гудзона"12:05Х/ф "Ілюзіоніст"13:50Х/ф "Малюк на драйві"15:40Х/ф "Парламентер"18:00Х/ф "Сусідка"19:45Х/ф "Голий пістолет"21:05Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"22:30Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"23:45Х/ф "Пасажири"00:55Х/ф "Афера Томаса Крауна"02:40Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"04:10Х/ф "Небезпечні пасажири потягу 123"05:50Х/ф "Помінятися місцями"07:40Х/ф "Нічого собі поїздочка"09:20Х/ф "Мисливець за головами"11:05Х/ф "Пропозиція"12:50Х/ф "Хрещений батько"15:40Х/ф "Хрещений батько 2"18:50Х/ф "Хрещений батько 3"21:30Х/ф "Зоряні війни: Пробудження сили"23:40Х/ф "Жанна д'Арк"00:25Х/ф "2+1"02:30Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"04:45Х/ф "Шоколад"06:35Х/ф "Летіть додому"08:20Х/ф "Меган Ліві"10:05Х/ф "Марія-Антуанета"12:00Х/ф "Зоряний десант"14:00Х/ф "Іспанський англійський"16:05Х/ф "Заводила"18:00Х/ф "Пережити Різдво"19:25Х/ф "Побачення наосліп"20:55Х/ф "Двоє: Я і моя тінь"22:30Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"00:10Х/ф "Васабі"01:35Х/ф "Марія-Антуанета"03:30Х/ф "Поліцейська історія 2"05:25Х/ф "Життя прекрасне"07:15Х/ф "Холодна гора"09:45Х/ф "Легка поведінка"11:15Х/ф "Війна світів"13:05Х/ф "Ласкаво просимо в Zомбіленд"14:25Х/ф "Петля часу"16:15Х/ф "Два стволи"18:00Х/ф "Повітряна в'язниця"19:45Х/ф "Людина-павук"21:40Х/ф "Маска Зорро"23:50Х/ф "Перерване життя"01:05Х/ф "Гри розуму"03:45Х/ф "Ласкаво просимо в Zомбіленд"05:10Х/ф "Маска Зорро"07:15Х/ф "Легенда Зорро"09:20Х/ф "Людина-павук 2"11:20Х/ф "Природжені вбивці"13:15Х/ф "Розум і почуття"15:25Х/ф "Дівчина з татуюванням дракона"18:00Х/ф "Суддя Дредд"19:30Х/ф "Еквілібріум"21:10Х/ф "Особлива думка"23:30Х/ф "Невидимка"04:20Х/ф "В метрі один від одного"06:05Х/ф "Зіткнення з безоднею"08:00Х/ф "Гра в імітацію"09:50Х/ф "Дівчина з татуюванням дракона"12:20Х/ф "Ілюзія обману"14:05Х/ф "Ілюзія обману 2"16:05Х/ф "Погані хлопці"18:00Х/ф "Індіана Джонс і останній хрестовий похід"20:00Х/ф "Індіана Джонс і королівство кришталевого черепа"21:55Х/ф "Королівство повного місяця"23:20Х/ф "Суддя Дредд"02:25Х/ф "Зачарована"04:05Х/ф "Королівство повного місяця"05:30Х/ф "Готика"07:05Х/ф "Своя людина"09:40Х/ф "Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега"11:30Х/ф "Прислуга"13:50Х/ф "Дика орхідея"15:40Х/ф "Самотній рейнджер"18:00Х/ф "Найкращий стрілець"19:40Х/ф "Казанова"21:25Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"23:20Х/ф "Людина в залізній масці"01:25Х/ф "Друге життя Уве"03:40Х/ф "Згадати все"05:30Х/ф "13-й район"06:50Х/ф "Взвод"08:45Х/ф "Код да Вінчі"11:05Х/ф "Універсальний солдат"12:40Х/ф "Вже хто б говорив"14:15Х/ф "Джулі і Джулія : готуємо щастя по рецепту"16:15Х/ф "Казанова"18:00Х/ф "Місія: нездійснима 3"19:55Х/ф "Місія нездійсненна: Протокол Фантом"22:00Х/ф "Прогулянка"23:55Х/ф "Між небом і землею"00:20Х/ф "Меган Ліві"02:15Х/ф "Круті віражі"03:50Х/ф клуб "Далласа покупців"05:40Х/ф "Прогулянка"07:35Х/ф "Місія: нездійснима 3"09:35Х/ф "Місія нездійсненна: Протокол Фантом"11:40Х/ф "Люди в чорному"13:10Х/ф "Люди в чорному 2"14:30Х/ф "Люди в чорному 3"16:10Х/ф "Пасажири"18:00Х/ф "Дежавю"19:55Х/ф "Життя інших"22:05Х/ф "Круті віражі"23:40Х/ф "Місія: нездійснима"00:35Х/ф "Поліцейська історія 2"02:35Х/ф "Чотири кімнати"04:10Х/ф "Афера по-американськи"06:20Х/ф "Джек Ричер"08:25Х/ф "Раневейс"10:05Х/ф "Щасливе число Слевина"11:50Х/ф "Перший лицар"14:05Х/ф "Superперцы"15:50Х/ф "Небезпечна гра Слоун"18:00Х/ф "Перл-Харбор"20:45Х/ф "Союзники"22:40Х/ф "Тутси"01:35Х/ф "Друге життя Уве"03:30Х/ф "Апокаліпсис"05:40Х/ф "Брати Грімм"07:30Х/ф "Перл-Харбор"10:15Х/ф "невірна"12:15Х/ф "Вцілілий"14:10Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"16:00Х/ф "Двадцять одно"18:00Х/ф "В облозі"19:35Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"21:10Х/ф "Залишся зі мною"22:40Х/ф "Мережа"01:15Х/ф "Шоу Трумана"02:50Х/ф "Нова різдвяна казка"04:25Х/ф "Король Артур"06:20Х/ф "Мисливець за головами"08:10Х/ф "50 перших поцілунків"09:40Х/ф "13-й воїн"11:20Х/ф "Хлопчики-нальотчики"13:00Х/ф "Вовк з уолл-стрітом"15:50Х/ф "Зоряні війни: Епізод 3 - Помста Ситхів"18:00Х/ф "Хан Соло : Зоряні війни. Історії"20:00Х/ф "Джанго звільнений"22:40Х/ф "В облозі"00:55Х/ф "Король Артур"03:20Х/ф "Нестримні 2"04:55Х/ф "Повелитель бурі"07:00Х/ф "Джанго звільнений"09:40Х/ф "Заводила"11:30Х/ф "Летіть додому"13:15Х/ф "Малефисента"14:40Х/ф "Примара і пітьма"16:25Х/ф "Нічого собі поїздочка"18:00Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"19:25Х/ф "Афера Томаса Крауна"21:10Х/ф "Зоряні війни: Епізод 3 - Помста Ситхів"23:25Х/ф "Хан Соло : Зоряні війни. Історії"00:25Х/ф "Гравець"02:30Х/ф "Стюарт Литтл"03:50Х/ф "Нестримні 2"05:25Х/ф "Іржа і кістка"07:20Х/ф "Примара і пітьма"09:00Х/ф "невразливий"10:40Х/ф "Чарівна країна"12:20Х/ф "Живе"13:50Х/ф "Прикинься моєю дружиною"15:40Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"17:10Х/ф "Серце Ангела"19:00Х/ф "Великий зрівнювач"21:05Х/ф "Микита"22:55Х/ф "Другий шанс"00:40Х/ф "Другий шанс"02:40Х/ф "невразливий"04:20Х/ф "Дракула"06:20Х/ф "Кімната страху"08:10Х/ф "Микита"10:00Х/ф "Ріддік"11:55Х/ф "Великий зрівнювач"14:00Х/ф "Джекі Браун"16:25Х/ф "Дівчина з татуюванням дракона"19:00Х/ф "Два стволи"20:40Х/ф "Жива сталь"22:40Х/ф "Стюарт Литтл"00:00Х/ф "Голий пістолет"01:45Х/ф "Старим тут не місце"03:55Х/ф "Точка обстрілу"05:15Х/ф "Вільні люди округу Джонс"07:30Х/ф "Засліплений бажаннями"09:00Х/ф "Несплячі в Сієтлі"10:40Х/ф "Аероплан"12:05Х/ф "Аероплан 2: Продовження"13:25Х/ф "Філадельфія"15:25Х/ф "Удача Логана"17:15Х/ф "Два стволи"19:00Х/ф "Лють"21:05Х/ф "Район №9"22:50Х/ф "Хенкок"01:15Х/ф "Лють"03:50Х/ф "Район №9"05:35Х/ф "Карате-пацан"07:50Х/ф "Вільні люди округу Джонс"10:00Х/ф "Пірати Карибського моря : прокляття чорної перлини"12:15Х/ф "Повітряна в'язниця"14:00Х/ф "Відступники"16:25Х/ф "Мюнхен"19:00Х/ф "Термінатор 3: Повстання машин"20:40Х/ф "Пірати Карибського моря : скриня мерця"23:00Х/ф "Французький поцілунок"00:30Х/ф "Пропозиція"02:15Х/ф "Невигубний шпигун"03:35Х/ф "Скелелаз"05:15Х/ф "Круті віражі"06:50Х/ф "Соціальна мережа"08:45Х/ф "Прислуга"11:05Х/ф "З Парижу з любов'ю"12:35Х/ф "Листковий торт"14:15Х/ф "Пірати Карибського моря : на краю" світу16:50Х/ф "Пірати Карибського моря : на дивних берегах"19:00Х/ф "Хрещений батько"21:45Х/ф "Погані хлопці"23:40Х/ф "Очі змії"00:55Х/ф "На гребені хвилі"02:50Х/ф "Невигубний шпигун"04:20Х/ф "Ред"06:00Х/ф "Одержимість"07:40Х/ф "Ідеальні незнайомці"09:10Х/ф "Крізь сніг"11:10Х/ф "Леон"13:10Х/ф "Людина-метелик"15:00Х/ф "Армагеддон"17:25Х/ф "Круті віражі"19:00Х/ф "Зелена книга"21:00Х/ф "Вертикальна межа"22:55Х/ф "Ред"00:40Х/ф "Крізь сніг"03:00Х/ф "Леон"05:05Х/ф "Історія лицаря"07:10Х/ф "Вертикальна межа"09:10Х/ф "Кращі з кращих"10:40Х/ф "Кращі з кращих 2"12:20Х/ф "Зелена книга"14:20Х/ф "Жанна д'Арк"16:50Х/ф "Перший лицар"19:00Х/ф "Інший світ"20:50Х/ф "Інший світ II : Еволюція"22:30Х/ф "Хмарний атлас"01:25Х/ф "Місія нездійсненна: Наслідки"04:15Х/ф "Поліцейська історія 2"06:15Х/ф "невірна"08:15Х/ф "Хмарний атлас"10:55Х/ф "Мережа"12:45Х/ф "Підозрілі особи"14:30Х/ф "Перл-Харбор"17:15Х/ф "Мисливці за привидами"19:00Х/ф "Годзілла"21:05Х/ф "Прибуття"22:55Х/ф "Повелитель бурі"00:45Х/ф "Врятувати рядового Райана"03:50Х/ф "Повелитель бурі"05:55Х/ф "Краса по-американськи"07:45Х/ф "Червоні вогні"09:35Х/ф "Ларрі Краун"11:10Х/ф "Заводила"13:00Х/ф "Годзілла"15:10Х/ф "Двадцять одно"17:10Х/ф "Прибуття"19:00Х/ф "Екіпаж"21:10Х/ф "Влада страху"23:00Х/ф "Шоу Трумана"02:00Х/ф "Гравець"04:25Х/ф "Заводила"06:20Х/ф "Патріот"08:55Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"10:45Х/ф клуб "Далласа покупців"12:35Х/ф "Зламані квіти"14:15Х/ф "Шоу Трумана"15:50Х/ф "Нова різдвяна казка"17:25Х/ф "Гола правда"19:00Х/ф "Малефисента"20:25Х/ф "Останній з могікан"22:10Х/ф "Поліцейська історія 2"01:15Х/ф "Лоро"03:40Х/ф "Борг/Макінрой"05:15Х/ф "Поліцейська історія 2"07:15Х/ф "Постріл в порожнечу"09:05Х/ф "Факультет"10:45Х/ф "Параноя"12:25Х/ф "Гравець"14:25Х/ф "Гри розуму"16:35Х/ф "Час вбивати"19:00Х/ф "Вбити Білла. Частина 1"20:40Х/ф "Вбити Білла. Частина 2"22:50Х/ф "За всяку ціну"00:50Х/ф "Одного разу в Ірландії"02:25Х/ф "Параноя"04:20Х/ф "Друге життя Уве"06:10Х/ф "В метрі один від одного"08:00Х/ф "Фатальна красуня"09:40Х/ф "За всяку ціну"11:20Х/ф "Борг/Макінрой"13:00Х/ф "Хатіко : найвірніший друг"14:30Х/ф "Розум і почуття"16:40Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"19:00Х/ф "Аероплан"20:20Х/ф "Аероплан 2: Продовження"21:45Х/ф "Посвідка на проживання"23:25Х/ф "Чорна Пантера"02:25Х/ф "Англійський пацієнт"05:25Х/ф "Євротур"06:50Х/ф "Хороший, поганий, довбанутий"09:05Х/ф "місяць 2112"10:35Х/ф "Помінятися місцями"12:30Х/ф "Аероплан"13:55Х/ф "Аероплан 2: Продовження"15:15Х/ф "Малюк на драйві"17:05Х/ф "Людина-павук"19:00Х/ф "Людина-павук 2"21:00Х/ф "Пригоди Паддінгтона"22:25Х/ф "Пригоди Паддінгтона 2"00:55Х/ф "Афера по-американськи"03:05Х/ф "Брудні танці 2: Гаванські ночі"04:30Х/ф "Славні хлопці"06:20Х/ф "Автостопом по галактиці"08:00Х/ф "Людина-павук 2"10:00Х/ф "Пригоди Паддінгтона"11:30Х/ф "Пригоди Паддінгтона 2"13:10Х/ф "невразливий"14:50Х/ф "Потяг на Юму"16:45Х/ф "Пірати Карибського моря : прокляття чорної перлини"19:00Х/ф "Пірати Карибського моря : скриня мерця"21:15Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"22:45Х/ф "Красень"01:00Х/ф "Мюнхен"03:35Х/ф "Красень"05:20Х/ф "Красунчик-2"07:20Х/ф "Пірати Карибського моря : на дивних берегах"09:25Х/ф "Старим тут не місце"11:20Х/ф "Кухар на колесах"13:10Х/ф "Пірати Карибського моря : скриня мерця"15:25Х/ф "Тренер"17:30Х/ф "Засліплений бажаннями"19:00Х/ф "Людина-мураха і Оса"20:50Х/ф "Вільні люди округу Джонс"23:00Х/ф "Пірати Карибського моря : скриня мерця"00:25Х/ф "Кухар на колесах"02:15Х/ф "Легка поведінка"03:50Х/ф "Мюнхен"06:25Х/ф "Без вади"08:10Х/ф "Любов на кінчиках пальців"09:55Х/ф "Доктор Стрендж"11:45Х/ф "Микита"13:35Х/ф "Нічого втрачати"15:10Х/ф "Сабрина"17:10Х/ф "Доріан Грей"19:00Х/ф "П'ятий елемент"21:00Х/ф "Прислуга"23:15Х/ф "Вільні люди округу Джонс"00:20Х/ф "Микита"02:10Х/ф "У владі стихії"04:05Х/ф "Готель Мумбаи: Протистояння"05:55Х/ф "7 днів і ночей з Мерілін"07:25Х/ф "Відступники"09:50Х/ф "Серцеїдки"11:45Х/ф "Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега"13:35Х/ф "Людина з нізвідки"15:30Х/ф "Легка поведінка"17:00Х/ф "Мільйонер з трущоб"19:00Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"20:50Х/ф "Універсальний солдат"22:30Х/ф "Коко до Шанель"01:50Х/ф "Коко до Шанель"03:35Х/ф "Лікар: учень Авіценни"06:00Х/ф "Зачарована"07:40Х/ф "Людина в залізній масці"09:45Х/ф "Пропозиція"11:30Х/ф "Місто гріхів"13:25Х/ф "Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати"15:00Х/ф "Індіана Джонс і останній хрестовий похід"17:00Х/ф "Індіана Джонс і королівство кришталевого черепа"19:00Х/ф "Хрещений батько 2"22:10Х/ф "Області темряви"23:45Х/ф "Удача Логана"02:15Х/ф "Афера по-американськи"04:30Х/ф "З Парижу з любов'ю"06:00Х/ф "Блакитна безодня"08:40Х/ф "найп'яніший округ у світі"10:30Х/ф "Олександр"13:15Х/ф "Шопоголік"14:55Х/ф "Області темряви"16:30Х/ф "Лікар: учень Авіценни"19:00Х/ф "Таксі 3"20:20Х/ф "Таксі 4"21:45Х/ф "У пошуках пригод"23:15Х/ф "Хрещений батько 2"00:50Х/ф "Шопоголік"02:30Х/ф "За межами закону"04:10Х/ф "Області темряви"05:45Х/ф "найп'яніший округ у світі"07:35Х/ф "З Парижу з любов'ю"09:05Х/ф "Малавіта"10:50Х/ф "Веселі канікули"12:15Х/ф "Посмішка Мони Лізи"14:10Х/ф "Перл-Харбор"17:00Х/ф "невірна"19:00Х/ф "Джек Річер 2 : Ніколи не повертайся"20:50Х/ф "Мисливці за головами"22:25Х/ф "Заводила"00:40Х/ф "Малавіта"02:25Х/ф "Бруд"04:15Х/ф "Траса 60"06:10Х/ф "Невидимий гість"07:50Х/ф "Парламентер"10:05Х/ф "Три метри над рівнем неба. Серія 1"12:00Х/ф "Мисливці за головами"13:35Х/ф "Інший світ"15:30Х/ф "Інший світ II : Еволюція"17:10Х/ф "Прибуття"19:00Х/ф "Зелена книга"21:00Х/ф "Клуб любителів книг і пирогів з картопляних очистков"22:55Х/ф "Краса по-американськи"00:35Х/ф "Три метри над рівнем неба. Серія 1"02:45Х/ф "Три метри над рівнем неба. Я тебе хочу. Серія 1"04:45Х/ф "Клуб любителів книг і пирогів з картопляних очистков"06:40Х/ф "Шоу Трумана"08:15Х/ф "Нова різдвяна казка"09:50Х/ф "Збройовий барон"11:45Х/ф "Іноземець"13:30Х/ф "Боги Єгипту"15:30Х/ф "Все шляхом"17:05Х/ф "Білий полон"19:00Х/ф "В облозі"20:35Х/ф "Імперія вовків"22:40Х/ф "Зелена книга"01:00Х/ф "Іноземець"03:15Х/ф "Джон Вік 3"05:15Х/ф "Зелена книга"07:15Х/ф "Брати Грімм"09:05Х/ф "Екіпаж"11:15Х/ф "Чим зайнятися мерцеві в Денвері"13:05Х/ф "Імперія вовків"15:10Х/ф "Бронкская історія"17:00Х/ф "Залізна людина"19:00Х/ф "Залізна людина 2"20:55Х/ф "Малюк на драйві"22:40Х/ф "Життя інших"00:20Х/ф "Лоро"02:50Х/ф "Обитель проклятих"04:40Х/ф "Англійський пацієнт"07:15Х/ф "Похоронений живцем"08:45Х/ф "Малюк на драйві"10:35Х/ф "місяць 2112"12:05Х/ф "Аероплан"13:30Х/ф "Аероплан 2: Продовження"14:50Х/ф "Патріот"17:25Х/ф "Люди в чорному"19:00Х/ф "Люди в чорному 2"20:20Х/ф "Автостопом по галактиці"22:00Х/ф "Залізна людина 2"23:55Х/ф "Побічний ефект"00:50Х/ф "Воїн"02:55Х/ф "Примара і пітьма"04:40Х/ф "місяць 2112"06:10Х/ф "Побічний ефект"07:45Х/ф "Ріддік"09:40Х/ф "Люди в чорному 2"11:00Х/ф "Одного разу в Ірландії"12:35Х/ф "Хатіко : найвірніший друг"14:00Х/ф "Примара і пітьма"15:45Х/ф "Король говорить!"17:35Х/ф "Голий пістолет"19:00Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"20:20Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"21:45Х/ф "Холодна гора"01:15Х/ф "Голий пістолет"02:35Х/ф "Доріан Грей"04:30Х/ф "Примара і пітьма"06:10Х/ф "Мюнхен"08:45Х/ф "Шулера"10:40Х/ф "Самотній рейнджер"13:00Х/ф "Вільні люди округу Джонс"15:10Х/ф "Доріан Грей"16:55Х/ф "Розумник Вілл Хантінг"19:00Х/ф "Післязавтра"21:00Х/ф "Згадати все"22:50Х/ф "Небезпечна гра Слоун"01:05Х/ф "Нова поліцейська історія"03:25Х/ф "Мері Поппинс Повертається"05:25Х/ф "Одного разу в Америці"09:05Х/ф "Французький поцілунок"10:50Х/ф "Сім'янин"12:50Х/ф "Курськ"14:40Х/ф "Капітан Філіпс"16:45Х/ф "Месники"19:00Х/ф "Месники: Ера Альтрона"21:10Х/ф "Огидлива вісімка"23:50Х/ф "Круті віражі"00:15Х/ф "Курськ"02:05Х/ф "Прислуга"04:25Х/ф "Очі змії"06:00Х/ф "Потяг на Юму"07:55Х/ф "Огидлива вісімка"10:35Х/ф "Месники: Війна Нескінченності"12:55Х/ф "Месники: Фінал"15:45Х/ф "Чикаго"17:30Х/ф "Васабі"19:00Х/ф "Термінатор 3: Повстання машин"20:40Х/ф "Термінатор: Генезис"22:40Х/ф "Крик 2"00:55Х/ф "Пропозиція"02:50Х/ф "Мережа"04:40Х/ф "Крик"06:25Х/ф "Крик 2"08:20Х/ф "Крик 3"10:10Х/ф "Термінатор 3: Повстання машин"11:50Х/ф "Термінатор: Генезис"13:50Х/ф "Багряні ріки"15:30Х/ф "Багряні ріки 2: Ангели апокаліпсису"17:05Х/ф "Знайомство з Факерами"19:00Х/ф "Пошук"20:35Х/ф "Повітряна в'язниця"22:20Х/ф "Острів проклятих"01:40Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"04:15Х/ф "Готель05:50Х/ф "Багряні ріки"07:30Х/ф "Багряні ріки 2: Ангели апокаліпсису"09:05Х/ф "Пошук"10:40Х/ф "Безодня"12:55Х/ф "Чотири пера"15:00Х/ф "Т2 Трейнспоттінґ"16:50Х/ф "Перший лицар"19:00Х/ф "Хрещений батько 2"22:10Х/ф "Найкращий стрілець"23:55Х/ф "Заводила"00:55Х/ф "Повітряна в'язниця"03:00Х/ф "Дика орхідея"04:50Х/ф "Найкращий стрілець"06:35Х/ф "Хрещений батько 2"09:50Х/ф "Підозрілі особи"11:35Х/ф "Крізь сніг"13:35Х/ф "Посмішка Мони Лізи"15:35Х/ф "Армагеддон"18:00Х/ф "Ми купили зоопарк"20:00Х/ф "Прибрати перископ"21:30Х/ф "Траса 60"23:25Х/ф "Хрещений батько"00:45Х/ф "Чоловічий стриптиз"02:25Х/ф "Прибрати перископ"03:55Х/ф "Підозрілі особи"05:35Х/ф "Лікар: учень Авіценни"08:00Х/ф "невірна"10:00Х/ф "Ми купили зоопарк"11:55Х/ф "Неймовірне життя Уолтера Митти"13:50Х/ф "Леон"15:55Х/ф "Термінал"18:00Х/ф "Людина-павук: Далеко від будинку"20:00Х/ф "Екіпаж"22:10Х/ф "Краса по-американськи"01:30Х/ф "13-й район: Ультиматум"03:00Х/ф "Лікар: учень Авіценни"05:25Х/ф "Три метри над рівнем неба. Я тебе хочу. Серія 1"07:30Х/ф "Стартрек : Відплата"09:30Х/ф "Неймовірне життя Уолтера Митти"11:25Х/ф "Джекі Браун"13:50Х/ф "Людина-павук: Далеко від будинку"15:50Х/ф "Гри розуму"18:00Х/ф "Конан-варвар"20:05Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"22:25Х/ф "Останній з могікан"01:30Х/ф "Гри розуму"03:50Х/ф "Конан-варвар"05:55Х/ф "Клуб любителів книжок та пирогів з картопляного лушпиння"07:50Х/ф "Невидимий гість"09:30Х/ф "Панів Х/ф "Бридкий койот""11:05Х/ф "Віном"12:40Х/ф "Поспішай любити"14:20Х/ф "Сумна валентинка"16:10Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"18:00Х/ф "Король лев"19:45Х/ф "Швидкий і мертвий"21:30Х/ф "Ема"23:25Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"00:40Х/ф "Аероплан"02:05Х/ф "Аероплан 2: Продовження"03:50Х/ф "Сумна валентинка"05:35Х/ф "Союзники"07:35Х/ф "Клуб любителів книжок та пирогів з картопляного лушпиння"09:30Х/ф "Швидкий і мертвий"11:15Х/ф "Людина-метелик"13:05Х/ф "Король лев"14:55Х/ф "Нова різдвяна казка"16:30Х/ф "Малефисента"18:00Х/ф "Малефисента : Володарка пітьми"19:50Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"21:10Х/ф "Жанна д'Арк"23:40Х/ф "Шоу Трумана"00:05Х/ф "Малефисента"01:55Х/ф "Драйв"03:35Х/ф "Голий пістолет"04:55Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"06:20Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"07:35Х/ф "Життя інших"09:45Х/ф "Ідеальні незнайомці"11:15Х/ф "Помінятися місцями"13:10Х/ф "Все шляхом"14:45Х/ф "Євротур"16:10Х/ф "Славні хлопці"18:00Х/ф "Дістати ножі"20:00Х/ф "Ларго Винч : Початок"21:45Х/ф "Вільні люди округу Джонс"00:00Х/ф "Малефисента : Володарка пітьми"00:30Х/ф "Вільні люди округу Джонс"03:05Х/ф "Англійський пацієнт"05:40Х/ф "Скло"07:45Х/ф "Під Сільвер-Лейк"10:00Х/ф "Природжені вбивці"11:55Х/ф "Доктор Стрендж"13:40Х/ф "Початковий код"15:10Х/ф "Перл-Харбор"18:00Х/ф "Трансформери: Помста полеглих"20:20Х/ф "Трансформери 3: Темна сторона місяця"22:40Х/ф "Побічний ефект"01:20Х/ф "Одного разу в Ірландії"03:15Х/ф "Холодна гора"05:40Х/ф "Трансформери: Помста полеглих"08:05Х/ф "Трансформери 3: Темна сторона місяця"10:25Х/ф "Мері Поппинс Повертається"12:30Х/ф "Шулера"14:25Х/ф "Живе"15:55Х/ф "Вовк"18:00Х/ф "Індіана Джонс і останній хрестовий похід"20:00Х/ф "Індіана Джонс і королівство кришталевого черепа"21:55Х/ф "Мережа"23:45Х/ф "Бамблбі"02:15Х/ф "Патріот"04:50Х/ф "Індіана Джонс і останній хрестовий похід"06:55Х/ф "Індіана Джонс і королівство кришталевого черепа"08:50Х/ф "7 днів і ночей з Мерілін"10:25Х/ф "Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега"12:15Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"14:10Х/ф "Мережа"16:00Х/ф "Погані хлопці назавжди"18:00Х/ф "Людина-павук: Через всесвіти"19:45Х/ф "Небезпечна гра Слоун"21:55Х/ф "Т2 Трейнспоттінґ"23:45Х/ф "Капітан Філіпс"00:55Х/ф "Лоро"03:45Х/ф "Небезпечна гра Слоун"05:50Х/ф "Хроніки Нарнії : Лев, чаклунка і чарівна шафа"08:00Х/ф "Хроніки Нарнії : Принц Каспіан"10:20Х/ф "Т2 Трейнспоттінґ"12:10Х/ф "Людина-павук: Через всесвіти"14:00Х/ф "Людина в залізній масці"16:05Х/ф "Післязавтра"18:00Х/ф "Один удома 2: Загублений в Нью-Йорку"19:50Х/ф "Примара і пітьма"21:35Х/ф "Самотній рейнджер"23:55Х/ф "Історія лицаря"01:40Х/ф "Готель03:40Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"05:55Х/ф "Факультет"07:35Х/ф "Самотній рейнджер"09:55Х/ф "Голий пістолет"11:15Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"12:35Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"13:55Х/ф "Вихід: Царі і боги"16:15Х/ф "Хижак"18:00Х/ф "Хижак 2"19:40Х/ф "Хижаки"21:20Х/ф "Термінатор 2: Судний день"23:45Х/ф "Прибуття"03:15Х/ф "Термінатор"05:00Х/ф "Пірати Карибського моря : на краю" світу07:35Х/ф "День незалежності"09:50Х/ф "Хрещений батько"12:40Х/ф "Хижак 2"14:25Х/ф "Дедпул"16:05Х/ф "Дедпул 2"18:00Х/ф "Логан"20:10Х/ф "Відчайдушний"21:50Х/ф "Заводила"23:45Х/ф "Армагеддон"01:10Х/ф "Заводила"03:45Х/ф "Взвод"05:40Х/ф "Відчайдушний"07:20Х/ф "Підозрілі особи"09:05Х/ф "Повернення у Блакитну лагуну"10:45Х/ф "невірна"12:40Х/ф "Хрещений батько 2"15:55Х/ф "Помста"18:00Х/ф "Швидкість"19:50Х/ф "Нічого хорошого в готелі22:00Х/ф "Мисливець за головами"23:50Х/ф "Інферно"01:50Х/ф "Краса по-американськи"03:45Х/ф "Підозрілі особи"05:30Х/ф "Нічого хорошого в готелі07:45Х/ф "Мисливець за головами"09:30Х/ф "Траса 60"11:20Х/ф "Безодня"13:35Х/ф "Області темряви"15:15Х/ф "Гарячі голови"16:35Х/ф "Гарячі голови 2"18:00Х/ф "некерований"19:30Х/ф "Великий зрівнювач 2"21:25Х/ф "Прибрати перископ"22:55Х/ф "Коммандос"01:05Х/ф "Паразити"03:35Х/ф "Афера Томаса Крауна"05:25Х/ф "некерований"07:00Х/ф "Прибрати перископ"08:30Х/ф "Відступники"10:55Х/ф "Екіпаж"13:05Х/ф "Місіс Даутфайр"15:05Х/ф "Ейс Вентура: Розшук домашніх тварин"16:30Х/ф "Ейс Вентура 2: Коли зве природа"18:00Х/ф "З пекла"19:50Х/ф "Дракула"21:50Х/ф "Іп Ман 2"23:35Х/ф "За межами закону"01:50Х/ф "Олександр"04:35Х/ф "Іп Ман"06:15Х/ф "Іп Ман 2"08:00Х/ф "Форрест Гамп"10:15Х/ф "1+1"12:05Х/ф "Гри розуму"14:10Х/ф "Роккі"16:05Х/ф "Роккі 2"18:00Х/ф "Король Артур"19:55Х/ф "Конан-варвар"22:00Х/ф "Білий полон"23:55Х/ф "Серед акул"01:15Х/ф "Гри розуму"03:35Х/ф "Термінал"05:40Х/ф "Неймовірне життя Уолтера Митти"07:25Х/ф "Боги Єгипту"09:20Х/ф "Білий полон"11:15Х/ф "Король Артур"13:15Х/ф "Роккі 3"14:50Х/ф "Роккі 4"16:25Х/ф "Люди в чорному"18:00Х/ф "Люди в чорному 2"19:20Х/ф "Зоряний пил"21:20Х/ф "Афера по-американськи"23:30Х/ф "Коко до Шанель"00:40Х/ф "Параноя"02:20Х/ф "Боги Єгипту"04:15Х/ф "Нова різдвяна казка"05:45Х/ф "Чим зайнятися мерцеві в Денвері"07:35Х/ф "Роккі 5"09:20Х/ф "Роккі Бальбоа"11:00Х/ф "Брати Грімм"12:50Х/ф "Іноземець"14:35Х/ф "Ріддік"16:30Х/ф "Веселі канікули"18:00Х/ф "В облозі"19:35Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"21:10Х/ф "Аероплан"22:35Х/ф "Пророк"

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua