КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>Кинохит

Телепрограмма канала Кинохит на сегодня

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
29 июня 
Вт
30 июня 
Ср
01 июля 
Чт
02 июля 
Пт
03 июля 
Сб
04 июля 
Вс
05 июля 

Программа телепередач Кинохит на prokurs.com.ua

Кинохит
01:30Х/ф "Варти Галактики. Частина 2"03:55Х/ф "Вцілілий"05:50Х/ф "Нічого втрачати"07:25Х/ф "Доказ"09:00Х/ф "Пірати Карибського моря : прокляття чорної перлини"11:10Х/ф "Пірати Карибського моря : скриня мерця"13:30Х/ф "Пірати Карибського моря : на краю" світу16:05Х/ф "Пірати Карибського моря : на дивних берегах"18:10Х/ф "Пірати Карибського моря : мерці не розповідають казки"20:10Х/ф "Законослухняний громадянин"21:50Х/ф "Доріан Грей"23:35Х/ф "За межами закону"00:40Х/ф "Ема"02:40Х/ф "Підозрілі особи"04:20Х/ф "Крамер проти Крамера"06:05Х/ф "найп'яніший округ у світі"07:50Х/ф "Історія лицаря"10:00Х/ф "Месники"12:10Х/ф "Месники: Ера Альтрона"14:25Х/ф "Месники: Війна Нескінченності"16:40Х/ф "Месники: Фінал"19:30Х/ф "Джанго звільнений"22:10Х/ф "Таксист"02:20Х/ф "Нова ера Z"04:35Х/ф "Джанго звільнений"07:15Х/ф "Superперцы"09:05Х/ф "Джей і Мовчазний Боб завдають удару у відповідь"10:40Х/ф "Нерозумні"12:10Х/ф "Товстун на рингу"13:50Х/ф "Чорний яструб"16:05Х/ф "Співучасник"18:00Х/ф "Білявка в законі"19:30Х/ф "Білявка в законі 2"21:00Х/ф "Євротур"22:25Х/ф "найп'яніший округ у світі"01:10Х/ф "Зелена книга"03:10Х/ф "Взвод"05:00Х/ф "Сповідь невидимки"06:40Х/ф "Ворон"08:15Х/ф "Ілюзіоніст"10:00Х/ф "Трансформери: Епоха винищування"12:30Х/ф "Трансформери: Останній лицар"14:55Х/ф "Бамблбі"16:45Х/ф "яструб Гудзона"18:20Х/ф "Парламентер"20:40Х/ф "Малюк на драйві"22:30Х/ф "Співучасник"01:30Х/ф "Мисливці за привидами"03:10Х/ф "Мисливці за привидами 2"04:50Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"06:05Х/ф "Траса 60"08:00Х/ф "Повітряна в'язниця"09:45Х/ф "В облозі"11:30Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"13:10Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"14:35Х/ф "Зоряний десант"16:35Х/ф "Армагеддон"19:00Х/ф "Форрест Гамп"21:10Х/ф "Зоряні війни: Епізод 5 - Імперія завдає удару у відповідь"23:10Х/ф "Невразливий"00:40Х/ф "Мисливець за головами"02:25Х/ф "Брудні танці 2: Гаванські ночі"03:45Х/ф "Шоколад"05:35Х/ф "Меган Ліві"07:20Х/ф "Летите додому"09:00Х/ф "Філадельфія"11:00Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"13:15Х/ф "Заводила"15:05Х/ф "Іспанський англійський"17:10Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"19:30Х/ф "Зоряний десант"21:25Х/ф "Мисливці за привидами"23:15Х/ф "88 хвилин"01:55Х/ф "Петля часу"03:45Х/ф "Марія-Антуанета"05:35Х/ф "Малена"07:05Х/ф "Іспанський англійський"09:10Х/ф "Холодна гора"11:35Х/ф "Легка поведінка"13:10Х/ф "Війна світів"14:55Х/ф "Ласкаво просимо в Zомбіленд"16:20Х/ф "Два стволи"18:00Х/ф "Краса по-американськи"19:55Х/ф "Побачення наосліп"21:25Х/ф "Філадельфія"23:30Х/ф "Армагеддон"00:20Х/ф "Ласкаво просимо в Zомбіленд"01:40Х/ф "Не дихай"03:15Х/ф "Еквілібріум"04:55Х/ф "Два стволи"06:35Х/ф "Легенда Зорро"08:40Х/ф "Розум і почуття"10:50Х/ф "Людина-павук"12:45Х/ф "Людина-павук 2"14:45Х/ф "Людина-павук 3: Ворог у тіні"17:00Х/ф "Дівчина з татуюванням дракона"19:30Х/ф "Природжені вбивці"21:25Х/ф "Гри розуму"23:35Х/ф "Пограбування по-італійськи"02:25Х/ф "Траса 60"04:15Х/ф "Кімната страху"06:00Х/ф "Гри розуму"08:05Х/ф "Гра в імітацію"09:55Х/ф "Ілюзія обману"11:40Х/ф "Ілюзія обману 2"13:40Х/ф "Зіткнення з безоднею"15:30Х/ф "Одного разу в Америці"19:10Х/ф "2012"21:35Х/ф "Еквілібріум"23:15Х/ф "Не дихай"00:15Х/ф "Погані хлопці 2"02:35Х/ф "Гра в імітацію"04:25Х/ф "Королівство повного місяця"05:45Х/ф "Вільні люди округу Джонс"07:55Х/ф "Зачарована"09:35Х/ф "Кримінальне чтиво"12:00Х/ф "Самотній рейнджер"14:20Х/ф "Згадати все"16:10Х/ф "Дика орхідея"18:00Х/ф "Пропозиція"19:45Х/ф "Прислуга"22:05Х/ф "Готика"23:50Х/ф "Своя людина"01:30Х/ф "П'ятий елемент"03:35Х/ф "Самовілля"05:10Х/ф "Апокаліпсис"07:20Х/ф "Самотній рейнджер"09:40Х/ф "Вже хто б говорив"11:10Х/ф "Людина в залізній масці"13:15Х/ф "Казанова"15:00Х/ф "Джулі і Джулія : готуємо щастя по рецепту"17:00Х/ф "Взвод"18:55Х/ф "Лють"21:00Х/ф "Універсальний солдат"22:40Х/ф "Мюнхен"00:15Х/ф "Знайомство з Факерами 2"01:45Х/ф "Між небом і землею"03:35Х/ф "Вже хто б говорив"05:05Х/ф "Код да Вінчі"07:25Х/ф "Янголи та Демони"09:35Х/ф "Інферно"11:30Х/ф "Універсальний солдат"13:10Х/ф "Прибуття"15:00Х/ф "Місія нездійсненна: Протокол Фантом"17:00Х/ф "Місія нездійсненна: Плем'я ізгоїв"19:05Х/ф "Місія нездійсненна: Наслідки"21:25Х/ф "Вертикальна межа"23:20Х/ф "Прогулянка"02:15Х/ф "Лоро"04:40Х/ф "Таємниця 7 сестер"06:35Х/ф "Лікар: учень Авіценни"09:05Х/ф "Раневейс"10:40Х/ф "Superперцы"12:30Х/ф "Афера по-американськи"14:40Х/ф "Чотири кімнати"16:15Х/ф "Щасливе число Слевина"18:00Х/ф "Небезпечна гра Слоун"20:05Х/ф "Підозрілі особи"21:45Х/ф "Круті віражі"23:20Х/ф "Люди в чорному"02:25Х/ф "Брати Грімм"04:15Х/ф "Небезпечна гра Слоун"06:20Х/ф "Вцілілий"08:20Х/ф "Джек Ричер"10:20Х/ф "Джек Ричер 2 : Ніколи не повертайся"12:15Х/ф "Мережа"14:10Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"16:00Х/ф "невірна"18:00Х/ф "Двадцять одно"19:55Х/ф "Патріот"22:30Х/ф "Афера по-американськи"01:05Х/ф "Король Артур"03:00Х/ф "Мисливці за привидами"04:50Х/ф "Межа ризику"06:25Х/ф "Нова різдвяна казка"08:00Х/ф "Імперія вовків"10:05Х/ф "Шоу Трумана"11:40Х/ф "50 перших поцілунків"13:15Х/ф "Залишся зі мною"14:40Х/ф "Хлопчики-нальотчики"16:20Х/ф "13-й воїн"18:00Х/ф "Вовк з уолл-стрітом"20:45Х/ф "Король Артур"22:45Х/ф "Повелитель бурі"00:30Х/ф "Тренер"02:25Х/ф "П'ятий елемент"04:25Х/ф "Повелитель бурі"06:30Х/ф "Заводила"08:25Х/ф "Нічого собі поїздочка"10:00Х/ф "Изгой-один : Зоряні війни. Історії"12:00Х/ф "Зоряні війни: Епізод 5 - Імперія завдає удару" у відповідь14:00Х/ф "Зоряні війни: Епізод 6 - Повернення Джедая"16:10Х/ф "Зоряні війни: Пробудження сили"18:15Х/ф "Джанго звільнений"20:55Х/ф "Примара і пітьма"22:35Х/ф "Вовк з уолл-стрітом"00:50Х/ф "Іржа і кістка"04:10Х/ф "Зоряні війни: Епізод 6 - Повернення Джедая"06:15Х/ф "Зоряні війни: Пробудження сили"08:20Х/ф "Примара і пітьма"10:05Х/ф "Огидлива вісімка"12:45Х/ф "Чарівна країна"14:20Х/ф "Серце Ангела"16:10Х/ф "Дракула"18:10Х/ф "Живе"19:45Х/ф "Той, що біжить по лезу 2049"22:15Х/ф "Изгой-один : Зоряні війни. Історії"00:55Х/ф "Другий шанс"03:05Х/ф "Гравець"05:10Х/ф "Нестримні 2"06:40Х/ф "Пробудження"08:40Х/ф "Дракула"10:35Х/ф "Джекі Браун"13:05Х/ф "Голий пістолет"14:25Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"15:50Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"17:05Х/ф "Ріддік"19:00Х/ф "Дівчина з татуюванням дракона"21:30Х/ф "невразливий"23:10Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"01:25Х/ф "Вища ліга"03:35Х/ф "Вища ліга 2"05:15Х/ф "Васабі"06:45Х/ф "Помінятися місцями"08:35Х/ф "Філадельфія"10:35Х/ф "Несплячі в Сієтлі"12:15Х/ф "Дівчина з татуюванням дракона"14:45Х/ф "Засліплений бажаннями"16:10Х/ф "Аероплан"17:35Х/ф "Аероплан 2: Продовження"19:00Х/ф "Швидкий і мертвий"20:45Х/ф "Два стволи"22:25Х/ф "Удача Логана"00:15Х/ф "Філадельфія"02:15Х/ф "Лють"04:55Х/ф "Лікар: учень Авіценни"07:20Х/ф "Удача Логана"09:15Х/ф "Мюнхен"11:50Х/ф "Не дихай"13:15Х/ф "Район №9"14:55Х/ф "Карате-пацан"17:10Х/ф "Повітряна в'язниця"19:00Х/ф "Лють"21:05Х/ф "Скелелаз"22:50Х/ф "Вільні люди округу Джонс"00:50Х/ф "Хлопчик в смугастій піжамі"02:15Х/ф "Вільні люди округу Джонс"04:40Х/ф "Точка обстрілу"06:00Х/ф "Листковий торт"07:45Х/ф "Красуня"09:40Х/ф "Прислуга"12:00Х/ф "Пірати Карибського моря : прокляття чорної перлини"14:10Х/ф "Пірати Карибського моря : скриня мерця"16:30Х/ф "Пірати Карибського моря : на краю" світу19:05Х/ф "Пірати Карибського моря : на дивних берегах"21:10Х/ф "Пірати Карибського моря : мерці не розповідають казки"23:10Х/ф "Мюнхен"00:10Х/ф "За межами закону"01:45Х/ф "Ред"03:35Х/ф "Афера по-американськи"05:45Х/ф "Пірати Карибського моря : мерці не розповідають казки"07:45Х/ф "Погані хлопці"09:40Х/ф "Погані хлопці 2"12:00Х/ф "На гребені хвилі"14:00Х/ф "Хрещений батько"16:45Х/ф "Хрещений батько 2"20:00Х/ф "Хрещений батько 3"22:40Х/ф "Невигубний шпигун"23:55Х/ф "Листковий торт"01:25Х/ф "Одержимість"03:05Х/ф "П'ятий елемент"05:00Х/ф "Бронкская історія"06:50Х/ф "На гребені хвилі"08:45Х/ф "Армагеддон"11:10Х/ф "Крізь сніг"13:10Х/ф "Перший лицар"15:15Х/ф "Історія лицаря"17:25Х/ф "Кращі з кращих"19:00Х/ф "Кращі з кращих 2"20:35Х/ф "Жанна д'Арк"23:05Х/ф "Таксі 3"01:15Х/ф "Апокаліпсис"03:55Х/ф "Зелена книга"05:55Х/ф "Дежавю"07:50Х/ф "Святі з Бундока"09:35Х/ф "Мисливці за привидами"11:15Х/ф "Місія нездійсненна: Наслідки"13:35Х/ф "Підозрілі особи"15:20Х/ф "Ларго Винч : Початок"17:00Х/ф "невірна"19:00Х/ф "Перл-Харбор"21:45Х/ф "Дикі штучки"23:30Х/ф "Невидимий гість"01:25Х/ф "Невидимий гість"03:15Х/ф "Васабі"04:40Х/ф "Друге життя Уве"06:35Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"08:50Х/ф "Ізгой"11:05Х/ф "Заводила"12:55Х/ф "Мачуха"14:55Х/ф "Ерін Брокович"17:00Х/ф "Двадцять одно"19:00Х/ф "Врятувати рядового Райана"21:35Х/ф "Прибуття"23:25Х/ф "Таємниця 7 сестер"01:45Х/ф "Повелитель бурі"03:50Х/ф "Ларрі Краун"05:20Х/ф "13-й район"06:40Х/ф "Зламані квіти"08:15Х/ф "Нова різдвяна казка"09:50Х/ф "Білявка в законі"11:20Х/ф "Білявка в законі 2"12:50Х/ф клуб "Далласа покупців"14:45Х/ф "Патріот"17:20Х/ф "Вітряна річка"19:00Х/ф "Джек Ричер"21:00Х/ф "Джек Ричер 2 : Ніколи не повертайся"22:55Х/ф "Заводила"00:25Х/ф "Патріот"03:00Х/ф клуб "Далласа покупців"05:00Х/ф "Шоу Трумана"06:35Х/ф "Чим зайнятися мерцеві в Денвері"08:25Х/ф "Гравець"10:30Х/ф "Ейс Вентура: Розшук домашніх тварин"11:50Х/ф "Ейс Вентура 2: Коли зве природа"13:15Х/ф "Час вбивати"15:40Х/ф "Параноя"17:20Х/ф "В облозі"19:00Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"20:35Х/ф "Факультет"22:15Х/ф "Сумна валентинка"00:50Х/ф "Чим зайнятися мерцеві в Денвері"02:45Х/ф "Співучасник"04:35Х/ф "Одного разу в Ірландії"06:10Х/ф "За всяку ціну"07:45Х/ф "Борг/Макінрой"09:25Х/ф "В метрі один від одного"11:15Х/ф "Хатіко : найвірніший друг"12:45Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"15:00Х/ф "Розум і почуття"17:15Х/ф "Швидкий і мертвий"19:00Х/ф "Чорна Пантера"21:05Х/ф "Подолання"22:45Х/ф "Час вбивати"01:25Х/ф "За всяку ціну"03:25Х/ф "Мюнхен"06:00Х/ф "Похоронений живцем"07:30Х/ф "Подолання"09:10Х/ф "Панів "Бридкий койот"10:45Х/ф "Своя людина"13:20Х/ф "Помінятися місцями"15:10Х/ф "Малюк на драйві"17:00Х/ф "Одного разу в Америці"20:35Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"22:55Х/ф "Хороший, поганий, довбанутий"00:35Х/ф "Хороший, поганий, довбанутий"03:00Х/ф "невразливий"04:40Х/ф "Автостопом по галактиці"06:20Х/ф "Одного разу в Ірландії"07:55Х/ф "Англійський пацієнт"10:30Х/ф "Брудні танці 2: Гаванські ночі"11:50Х/ф "Пригоди Паддінгтона"13:20Х/ф "Пригоди Паддінгтона 2"15:00Х/ф "Голий пістолет"16:20Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"17:40Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"19:00Х/ф "Повітряна в'язниця"20:45Х/ф "Потяг на Юму"22:40Х/ф "Помста от кутюр"

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua