КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы

Телепрограмма на субботу

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
06 июля 
Вт
07 июля 
Ср
08 июля 
Чт
09 июля 
Пт
10 июля 
Сб
11 июля 
Вс
12 июля 

Программа телепередач на текущее время

06:40Х/ф "Джек Ричер"08:45Х/ф "Джек Ричер 2 : Ніколи не повертайся"10:35Х/ф "Підозрілі особи"12:20Х/ф "Останній кіногерой"14:20Х/ф "Останній з могікан"16:10Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"18:00Х/ф "Прибуття"19:50Х/ф "Талановитий містер Ріплі"22:00Х/ф "Дев'ять ярдів"23:35Х/ф "Варти галактики"05:10Х/ф "Шопоголік"06:50Х/ф "Нова Людина-павук"09:00Х/ф "Нова Людина-павук: Висока напруга"11:10Х/ф "Перл-Харбор"14:00Х/ф "Хрещений батько"16:45Х/ф "Хрещений батько 2"20:00Х/ф "Хрещений батько 3"22:40Х/ф "8 міліметрів"05:40Х/ф "Серце Ангела"07:25Х/ф "Шосте почуття"09:10Х/ф "Дорожня пригода"10:40Х/ф "Бар" Бридкий койот"12:15Х/ф "Влада страху"14:10Х/ф "Крикуни"15:55Х/ф "Людина-павук: Возвращение додому"18:00Х/ф "Т2 Трейнспоттинг"19:50Х/ф "Ворон"21:20Х/ф "Екіпаж"23:35Х/ф "Перл-Харбор"05:10Х/ф "Товстун на рингу"06:50Х/ф "Секс по дружбі"08:30Х/ф "Євротур"10:00Х/ф "Трансформери"12:10Х/ф "Трансформери: Помста полеглих"14:30Х/ф "Трансформери 3: Темна сторона місяця"16:55Х/ф "Час вбивати"19:25Х/ф "В облозі"21:10Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"22:50Х/ф "Чорний яструб"05:10Х/ф "Голий пістолет"06:30Х/ф "Парламентер"08:45Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"11:00Х/ф "Красуня"13:00Х/ф "Аероплан"14:20Х/ф "Аероплан 2: Продовження"15:35Х/ф "Небезпечні пасажири потягу 123"17:15Х/ф "Афера Томаса Крауна"19:00Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"21:15Х/ф "Изгой-один : Зоряні війни. Історії"23:20Х/ф "Життя інших"05:25Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"07:40Х/ф "Помінятися місцями"09:30Х/ф "Життя прекрасне"11:25Х/ф "Малена"12:50Х/ф "Ізгой"15:05Х/ф "Засліплений бажаннями"16:40Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"18:05Х/ф "Марія-Антуанета"20:00Х/ф "Аероплан"21:25Х/ф "Аероплан 2: Продовження"22:50Х/ф "Петля часу"06:05Х/ф "По чумацькому шляху"08:05Х/ф "Заводила"09:55Х/ф "Засліплений бажаннями"11:30Х/ф "Двоє: Я і моя тінь"13:05Х/ф "Перерване життя"15:10Х/ф "Точка обстрілу"16:30Х/ф "Пережити Різдво"18:00Х/ф "Турист"19:35Х/ф "Армагеддон"21:55Х/ф "Життя прекрасне"23:55Х/ф "Нестримні 2"05:15Х/ф "Легка поведінка"06:45Х/ф "Маска Зорро"08:55Х/ф "Війна світів"10:45Х/ф "Армагеддон"13:05Х/ф "Краса по-американськи"15:00Х/ф "Чотири пера"17:05Х/ф "Траса 60"19:00Х/ф "Повітряна в'язниця"20:45Х/ф "Невидимка"22:30Х/ф "Кімната страху"05:55Х/ф "Природжені вбивці"07:50Х/ф "Не дихай"09:15Х/ф "Дівчина з татуюванням дракона"11:40Х/ф "Пограбування по-італійськи"13:25Х/ф "Суддя Дредд"15:00Х/ф "Погані хлопці"16:50Х/ф "Погані хлопці 2"19:10Х/ф "Кримінальне чтиво"21:40Х/ф "Особлива думка"07:25Х/ф "Зіткнення з безоднею"09:20Х/ф "Самовілля"11:00Х/ф "Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега"12:50Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"14:40Х/ф "Індіана Джонс і останній хрестовий похід"16:40Х/ф "Індіана Джонс і королівство кришталевого черепа"18:40Х/ф "Ілюзія обману"20:25Х/ф "Ілюзія обману 2"22:20Х/ф "Погані хлопці"05:45Х/ф "Згадати все"07:35Х/ф "Прислуга"09:55Х/ф "Між небом і землею"11:25Х/ф "Тюряга"13:15Х/ф "Найкращий стрілець"15:00Х/ф "Код да Вінчі"17:15Х/ф "Янголи та Демони"19:25Х/ф "Інферно"21:20Х/ф "Своя людина"23:55Х/ф "Зачарована"05:40Х/ф "Круті віражі"07:15Х/ф клуб "Далласа покупців"09:05Х/ф "Прогулянка"11:00Х/ф "Екіпаж"13:10Х/ф "Пасажири"15:00Х/ф "Місія: нездійснима"16:45Х/ф "Місія: нездійснима 2"18:40Х/ф "Місія: нездійснима 3"20:40Х/ф "Знайомство з батьками"22:20Х/ф "Знайомство з Факерами"05:50Х/ф "Круті віражі"07:25Х/ф "Меган Ліві"09:15Х/ф "Життя інших"11:25Х/ф "Люди в чорному"12:55Х/ф "Люди в чорному 2"14:15Х/ф "Люди в чорному 3"15:55Х/ф "Джек Ричер"18:00Х/ф "Джек Ричер 2 : Ніколи не повертайся"19:50Х/ф "Дежавю"21:45Х/ф "Екіпаж"06:50Х/ф "Щасливе число Слевина"08:35Х/ф "Мері Поппинс Повертається"10:40Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"12:55Х/ф "Ізгой"15:10Х/ф "Перл-Харбор"18:00Х/ф "Союзники"19:55Х/ф "Перший лицар"22:10Х/ф "Тутси"05:10Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"07:00Х/ф "Перл-Харбор"09:50Х/ф "Тренер"11:55Х/ф "Їж, молися, люби"14:05Х/ф "Ерін Брокович"16:10Х/ф "Мисливець за головами"18:00Х/ф "В облозі"19:35Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"21:10Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"23:25Х/ф "Хлопчики-нальотчики"05:10Х/ф "13-й район"06:25Х/ф "Автостопом по галактиці"08:10Х/ф "Мисливці за привидами"10:00Х/ф "Зоряні війни: Епізод 1 - Прихована загроза"12:05Х/ф "Зоряні війни: Епізод 2 - Атака клонів"14:20Х/ф "Зоряні війни: Епізод 3 - Помста Ситхів"16:30Х/ф "Хан Соло : Зоряні війни. Історії"18:30Х/ф "Малефисента"20:00Х/ф "Людина-мураха і Оса"21:50Х/ф "Огидлива вісімка"06:40Х/ф "Хан Соло : Зоряні війни. Історії"08:45Х/ф "Другий шанс"10:50Х/ф "Джанго звільнений"13:25Х/ф "Малефисента"14:55Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"16:25Х/ф "Афера Томаса Крауна"18:10Х/ф "Прикинься моєю дружиною"20:00Х/ф "місяць 2112"21:35Х/ф "Нічого собі поїздочка"23:10Х/ф "Летіть додому"05:10Х/ф "Жанна д'Арк"07:45Х/ф "Чарівна країна"09:20Х/ф "Англійський пацієнт"11:55Х/ф "Вища ліга"13:35Х/ф "Вища ліга 2"15:15Х/ф "Помінятися місцями"17:05Х/ф "Микита"19:00Х/ф "Великий зрівнювач"21:05Х/ф "Зоряний десант"23:00Х/ф "Серце Ангела"06:40Х/ф "Микита"08:35Х/ф "Ріддік"10:30Х/ф "Зоряний десант"12:25Х/ф "Стюарт Литтл"13:45Х/ф "Кімната страху"15:35Х/ф "Лікар: учень Авіценни"18:00Х/ф "Хенкок"19:30Х/ф "Жива сталь"21:25Х/ф "Старим тут не місце"23:25Х/ф "Пробудження"05:45Х/ф "Два стволи"07:30Х/ф "Засліплений бажаннями"08:55Х/ф "Аероплан"10:20Х/ф "Аероплан 2: Продовження"11:40Х/ф "Чого хочуть жінки?"13:45Х/ф "Відступники"16:05Х/ф "Хлопчик в смугастій піжамі"17:35Х/ф "Ласкаво просимо в Zомбіленд"19:00Х/ф "Красуня"20:55Х/ф "Вовк"22:55Х/ф "Точка обстрілу"05:15Х/ф "Скелелаз"07:00Х/ф "Повітряна в'язниця"08:50Х/ф "Французький поцілунок"10:35Х/ф "Соціальна мережа"12:30Х/ф "Нічого не бачу, нічого не чую"14:05Х/ф "З Парижу з любов'ю"15:35Х/ф "Пропозиція"17:20Х/ф "За межами закону"19:00Х/ф "Термінатор 3: Повстання машин"20:40Х/ф "Термінатор: Та прийде рятівник"22:25Х/ф "Відступники"06:05Х/ф "Нічого не бачу, нічого не чую"07:40Х/ф "Пропозиція"09:25Х/ф "Термінатор 3: Повстання машин"11:10Х/ф "Термінатор: Та прийде рятівник"12:55Х/ф "Листковий торт"14:35Х/ф "Очі змії"16:10Х/ф "Таксі"17:35Х/ф "Таксі 2"19:00Х/ф "Таксі 3"20:20Х/ф "Таксі 4"21:45Х/ф "Армагеддон"05:55Х/ф "Леон"08:00Х/ф "Людина-метелик"09:50Х/ф "Зелена книга"11:55Х/ф "Ідеальні незнайомці"13:25Х/ф "Вертикальна межа"15:20Х/ф "Ред"17:05Х/ф "Траса 60"19:00Х/ф "Дежавю"20:55Х/ф "Святі з Бундока"22:40Х/ф "Таксі"05:30Х/ф "Одержимість"07:10Х/ф "Жанна д'Арк"09:45Х/ф "Кращі з кращих"11:15Х/ф "Кращі з кращих 2"12:50Х/ф "Термінал"14:55Х/ф "Мережа"16:45Х/ф "Ізгой"19:00Х/ф "Інший світ"20:50Х/ф "Інший світ II : Еволюція"22:30Х/ф "Хмарний атлас"05:55Х/ф "Червоні вогні"07:40Х/ф "невірна"09:35Х/ф "Перл-Харбор"12:25Х/ф "Краса по-американськи"14:20Х/ф "Ларрі Краун"15:55Х/ф "Білявка в законі"17:30Х/ф "Білявка в законі 2"19:00Х/ф "Годзілла"21:05Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"23:20Х/ф "Повелитель бурі"05:55Х/ф "Афера по-американськи"08:05Х/ф "Краса по-американськи"10:00Х/ф "Червоні вогні"11:45Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"14:00Х/ф "Шоу Трумана"15:35Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"17:25Х/ф "Гола правда"19:00Х/ф "Ейс Вентура: Розшук домашніх тварин"20:20Х/ф "Ейс Вентура 2: Коли зве природа"21:45Х/ф "Екіпаж"23:55Х/ф "Прибуття"06:00Х/ф "Поліцейська історія"07:35Х/ф "Поліцейська історія 2"09:30Х/ф "Джек Річер"11:35Х/ф "Джек Річер 2 : Ніколи не повертайся"13:30Х/ф "Гри розуму"15:35Х/ф "Постріл в порожнечу"17:30Х/ф "Малефисента"19:00Х/ф "Співучасник"20:50Х/ф "Останній з могікан"22:35Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"06:20Х/ф "Лоро"08:45Х/ф "Факультет"10:25Х/ф "Параноя"12:05Х/ф "Фатальна красуня"13:45Х/ф "Панів "Бридкий койот"15:20Х/ф "Чотири весілля і одні похорони"17:15Х/ф "Вбити Білла. Частина 1"19:00Х/ф "Вбити Білла. Частина 2"21:05Х/ф "За всяку ціну"22:45Х/ф "Гри розуму"06:00Х/ф "Хатіко : найвірніший друг"07:30Х/ф "Фатальна красуня"09:10Х/ф "Чотири весілля і одні похорони"11:05Х/ф "Одного разу в Ірландії"12:35Х/ф "Автостопом по галактиці"14:15Х/ф "Посвідка на проживання"16:00Х/ф "Євротур"17:25Х/ф "місяць 2112"19:00Х/ф "Пасажири"20:45Х/ф "Аероплан"22:10Х/ф "Аероплан 2: Продовження"23:35Х/ф "В метрі один від одного"05:45Х/ф "Аероплан 2: Продовження"07:05Х/ф "Афера по-американськи"09:15Х/ф "Похоронений живцем"10:45Х/ф "Помінятися місцями"12:40Х/ф "Славні хлопці"14:30Х/ф "Людина-павук"16:20Х/ф "Людина-павук 2"18:25Х/ф "Людина-павук 3: Ворог у тіні"20:35Х/ф "Євротур"22:00Х/ф "Своя людина"

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!