КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы

Телепрограмма на субботу

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
16 мая 
Вт
17 мая 
Ср
18 мая 
Чт
19 мая 
Пт
20 мая 
Сб
21 мая 
Вс
22 мая 

Программа телепередач на текущее время

10:35Х/ф "Підозрілі особи"12:20Х/ф "Останній кіногерой"14:20Х/ф "Останній з могікан"16:10Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"18:00Х/ф "Прибуття"19:50Х/ф "Талановитий містер Ріплі"22:00Х/ф "Дев'ять ярдів"23:35Х/ф "Варти галактики"11:10Х/ф "Перл-Харбор"14:00Х/ф "Хрещений батько"16:45Х/ф "Хрещений батько 2"20:00Х/ф "Хрещений батько 3"22:40Х/ф "8 міліметрів"09:10Х/ф "Дорожня пригода"10:40Х/ф "Бар" Бридкий койот"12:15Х/ф "Влада страху"14:10Х/ф "Крикуни"15:55Х/ф "Людина-павук: Возвращение додому"18:00Х/ф "Т2 Трейнспоттинг"19:50Х/ф "Ворон"21:20Х/ф "Екіпаж"23:35Х/ф "Перл-Харбор"10:00Х/ф "Трансформери"12:10Х/ф "Трансформери: Помста полеглих"14:30Х/ф "Трансформери 3: Темна сторона місяця"16:55Х/ф "Час вбивати"19:25Х/ф "В облозі"21:10Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"22:50Х/ф "Чорний яструб"11:00Х/ф "Красуня"13:00Х/ф "Аероплан"14:20Х/ф "Аероплан 2: Продовження"15:35Х/ф "Небезпечні пасажири потягу 123"17:15Х/ф "Афера Томаса Крауна"19:00Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"21:15Х/ф "Изгой-один : Зоряні війни. Історії"23:20Х/ф "Життя інших"09:30Х/ф "Життя прекрасне"11:25Х/ф "Малена"12:50Х/ф "Ізгой"15:05Х/ф "Засліплений бажаннями"16:40Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"18:05Х/ф "Марія-Антуанета"20:00Х/ф "Аероплан"21:25Х/ф "Аероплан 2: Продовження"22:50Х/ф "Петля часу"09:55Х/ф "Засліплений бажаннями"11:30Х/ф "Двоє: Я і моя тінь"13:05Х/ф "Перерване життя"15:10Х/ф "Точка обстрілу"16:30Х/ф "Пережити Різдво"18:00Х/ф "Турист"19:35Х/ф "Армагеддон"21:55Х/ф "Життя прекрасне"23:55Х/ф "Нестримні 2"10:45Х/ф "Армагеддон"13:05Х/ф "Краса по-американськи"15:00Х/ф "Чотири пера"17:05Х/ф "Траса 60"19:00Х/ф "Повітряна в'язниця"20:45Х/ф "Невидимка"22:30Х/ф "Кімната страху"09:15Х/ф "Дівчина з татуюванням дракона"11:40Х/ф "Пограбування по-італійськи"13:25Х/ф "Суддя Дредд"15:00Х/ф "Погані хлопці"16:50Х/ф "Погані хлопці 2"19:10Х/ф "Кримінальне чтиво"21:40Х/ф "Особлива думка"09:20Х/ф "Самовілля"11:00Х/ф "Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега"12:50Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"14:40Х/ф "Індіана Джонс і останній хрестовий похід"16:40Х/ф "Індіана Джонс і королівство кришталевого черепа"18:40Х/ф "Ілюзія обману"20:25Х/ф "Ілюзія обману 2"22:20Х/ф "Погані хлопці"09:55Х/ф "Між небом і землею"11:25Х/ф "Тюряга"13:15Х/ф "Найкращий стрілець"15:00Х/ф "Код да Вінчі"17:15Х/ф "Янголи та Демони"19:25Х/ф "Інферно"21:20Х/ф "Своя людина"23:55Х/ф "Зачарована"09:05Х/ф "Прогулянка"11:00Х/ф "Екіпаж"13:10Х/ф "Пасажири"15:00Х/ф "Місія: нездійснима"16:45Х/ф "Місія: нездійснима 2"18:40Х/ф "Місія: нездійснима 3"20:40Х/ф "Знайомство з батьками"22:20Х/ф "Знайомство з Факерами"09:15Х/ф "Життя інших"11:25Х/ф "Люди в чорному"12:55Х/ф "Люди в чорному 2"14:15Х/ф "Люди в чорному 3"15:55Х/ф "Джек Ричер"18:00Х/ф "Джек Ричер 2 : Ніколи не повертайся"19:50Х/ф "Дежавю"21:45Х/ф "Екіпаж"10:40Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"12:55Х/ф "Ізгой"15:10Х/ф "Перл-Харбор"18:00Х/ф "Союзники"19:55Х/ф "Перший лицар"22:10Х/ф "Тутси"09:50Х/ф "Тренер"11:55Х/ф "Їж, молися, люби"14:05Х/ф "Ерін Брокович"16:10Х/ф "Мисливець за головами"18:00Х/ф "В облозі"19:35Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"21:10Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"23:25Х/ф "Хлопчики-нальотчики"10:00Х/ф "Зоряні війни: Епізод 1 - Прихована загроза"12:05Х/ф "Зоряні війни: Епізод 2 - Атака клонів"14:20Х/ф "Зоряні війни: Епізод 3 - Помста Ситхів"16:30Х/ф "Хан Соло : Зоряні війни. Історії"18:30Х/ф "Малефисента"20:00Х/ф "Людина-мураха і Оса"21:50Х/ф "Огидлива вісімка"10:50Х/ф "Джанго звільнений"13:25Х/ф "Малефисента"14:55Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"16:25Х/ф "Афера Томаса Крауна"18:10Х/ф "Прикинься моєю дружиною"20:00Х/ф "місяць 2112"21:35Х/ф "Нічого собі поїздочка"23:10Х/ф "Летіть додому"09:20Х/ф "Англійський пацієнт"11:55Х/ф "Вища ліга"13:35Х/ф "Вища ліга 2"15:15Х/ф "Помінятися місцями"17:05Х/ф "Микита"19:00Х/ф "Великий зрівнювач"21:05Х/ф "Зоряний десант"23:00Х/ф "Серце Ангела"10:30Х/ф "Зоряний десант"12:25Х/ф "Стюарт Литтл"13:45Х/ф "Кімната страху"15:35Х/ф "Лікар: учень Авіценни"18:00Х/ф "Хенкок"19:30Х/ф "Жива сталь"21:25Х/ф "Старим тут не місце"23:25Х/ф "Пробудження"10:20Х/ф "Аероплан 2: Продовження"11:40Х/ф "Чого хочуть жінки?"13:45Х/ф "Відступники"16:05Х/ф "Хлопчик в смугастій піжамі"17:35Х/ф "Ласкаво просимо в Zомбіленд"19:00Х/ф "Красуня"20:55Х/ф "Вовк"22:55Х/ф "Точка обстрілу"10:35Х/ф "Соціальна мережа"12:30Х/ф "Нічого не бачу, нічого не чую"14:05Х/ф "З Парижу з любов'ю"15:35Х/ф "Пропозиція"17:20Х/ф "За межами закону"19:00Х/ф "Термінатор 3: Повстання машин"20:40Х/ф "Термінатор: Та прийде рятівник"22:25Х/ф "Відступники"09:25Х/ф "Термінатор 3: Повстання машин"11:10Х/ф "Термінатор: Та прийде рятівник"12:55Х/ф "Листковий торт"14:35Х/ф "Очі змії"16:10Х/ф "Таксі"17:35Х/ф "Таксі 2"19:00Х/ф "Таксі 3"20:20Х/ф "Таксі 4"21:45Х/ф "Армагеддон"09:50Х/ф "Зелена книга"11:55Х/ф "Ідеальні незнайомці"13:25Х/ф "Вертикальна межа"15:20Х/ф "Ред"17:05Х/ф "Траса 60"19:00Х/ф "Дежавю"20:55Х/ф "Святі з Бундока"22:40Х/ф "Таксі"09:45Х/ф "Кращі з кращих"11:15Х/ф "Кращі з кращих 2"12:50Х/ф "Термінал"14:55Х/ф "Мережа"16:45Х/ф "Ізгой"19:00Х/ф "Інший світ"20:50Х/ф "Інший світ II : Еволюція"22:30Х/ф "Хмарний атлас"09:35Х/ф "Перл-Харбор"12:25Х/ф "Краса по-американськи"14:20Х/ф "Ларрі Краун"15:55Х/ф "Білявка в законі"17:30Х/ф "Білявка в законі 2"19:00Х/ф "Годзілла"21:05Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"23:20Х/ф "Повелитель бурі"10:00Х/ф "Червоні вогні"11:45Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"14:00Х/ф "Шоу Трумана"15:35Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"17:25Х/ф "Гола правда"19:00Х/ф "Ейс Вентура: Розшук домашніх тварин"20:20Х/ф "Ейс Вентура 2: Коли зве природа"21:45Х/ф "Екіпаж"23:55Х/ф "Прибуття"09:30Х/ф "Джек Річер"11:35Х/ф "Джек Річер 2 : Ніколи не повертайся"13:30Х/ф "Гри розуму"15:35Х/ф "Постріл в порожнечу"17:30Х/ф "Малефисента"19:00Х/ф "Співучасник"20:50Х/ф "Останній з могікан"22:35Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"10:25Х/ф "Параноя"12:05Х/ф "Фатальна красуня"13:45Х/ф "Панів "Бридкий койот"15:20Х/ф "Чотири весілля і одні похорони"17:15Х/ф "Вбити Білла. Частина 1"19:00Х/ф "Вбити Білла. Частина 2"21:05Х/ф "За всяку ціну"22:45Х/ф "Гри розуму"09:10Х/ф "Чотири весілля і одні похорони"11:05Х/ф "Одного разу в Ірландії"12:35Х/ф "Автостопом по галактиці"14:15Х/ф "Посвідка на проживання"16:00Х/ф "Євротур"17:25Х/ф "місяць 2112"19:00Х/ф "Пасажири"20:45Х/ф "Аероплан"22:10Х/ф "Аероплан 2: Продовження"23:35Х/ф "В метрі один від одного"09:15Х/ф "Похоронений живцем"10:45Х/ф "Помінятися місцями"12:40Х/ф "Славні хлопці"14:30Х/ф "Людина-павук"16:20Х/ф "Людина-павук 2"18:25Х/ф "Людина-павук 3: Ворог у тіні"20:35Х/ф "Євротур"22:00Х/ф "Своя людина"09:25Х/ф "невразливий"11:05Х/ф "Мої чорничні ночі"12:40Х/ф "Хлопчик в смугастій піжамі"14:05Х/ф "Петля часу"16:00Х/ф "Пірати Карибського моря : прокляття чорної перлини"18:10Х/ф "Пірати Карибського моря : скриня мерця"20:30Х/ф "Пірати Карибського моря : на краю" світу23:05Х/ф "Голий пістолет"09:20Х/ф "7 днів і ночей з Мерілін"10:50Х/ф "Вільні люди округу Джонс"13:05Х/ф "Сім'янин"15:05Х/ф "Сабрина"17:05Х/ф "Людина-мураха"19:00Х/ф "Людина-мураха і Оса"20:50Х/ф "Капітан Філіпс"22:55Х/ф "Засліплений бажаннями"10:35Х/ф "Доктор Стрендж"12:20Х/ф "Гра в імітацію"14:10Х/ф "Круті віражі"15:45Х/ф "У владі стихії"17:15Х/ф "Законослухняний громадянин"19:00Х/ф "Готель Мумбаи: Протистояння"20:50Х/ф "Основний інстинкт"22:55Х/ф "Пограбування на Бейкер-Стрит"09:05Х/ф "Обладунки Бога : Операція Яструб"10:50Х/ф "П'ятий елемент"12:50Х/ф "Перший лицар"15:00Х/ф "Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега"16:50Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"18:40Х/ф "Індіана Джонс і останній хрестовий похід"20:40Х/ф "Індіана Джонс і королівство кришталевого черепа"22:40Х/ф "Серцеїдки"10:35Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"12:50Х/ф "Області темряви"14:25Х/ф "Щасливе число Слевина"16:10Х/ф "Олександр"19:00Х/ф "Варти Галактики. Частина 2"21:05Х/ф "Армагеддон"23:30Х/ф "Удача Логана"09:50Х/ф "Удача Логана"11:45Х/ф "У пошуках пригод"13:15Х/ф "Траса 60"15:10Х/ф "Мережа"17:00Х/ф "Таксі"18:25Х/ф "Таксі 2"19:45Х/ф "Таксі 3"21:10Х/ф "Таксі 4"22:35Х/ф "Підозрілі особи"11:30Х/ф "Мисливці за головами"13:05Х/ф "Заводила"14:55Х/ф "Термінал"17:00Х/ф "Джек Річер"19:00Х/ф "Джек Річер 2 : Ніколи не повертайся"20:55Х/ф "Ізгой"23:10Х/ф "невірна"11:15Х/ф "Краса по-американськи"13:10Х/ф "Будинок літальних кинджалів"15:05Х/ф "Клуб любителів книг і пирогів з картопляних очистков"17:00Х/ф "Король Артур"19:00Х/ф "Боги Єгипту"20:55Х/ф "Ларго Винч : Початок"22:35Х/ф "Інший світ"10:35Х/ф "Боги Єгипту"12:30Х/ф "Гри розуму"14:40Х/ф "Нова Людина-павук"16:45Х/ф "Нова Людина-павук: Висока напруга"19:00Х/ф "В облозі"20:35Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"22:15Х/ф "Обитель проклятих"09:25Х/ф "Брати Грімм"11:15Х/ф "Екіпаж"13:25Х/ф "Життя інших"15:35Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"17:25Х/ф "місяць 2112"19:00Х/ф "Малюк на драйві"20:45Х/ф "Ріддік"22:40Х/ф "Французький транзит"09:55Х/ф "Воїн"12:05Х/ф "Побічний ефект"13:50Х/ф "Автостопом по галактиці"15:30Х/ф "невразливий"17:15Х/ф "Астерікс і Обеликс проти Цезаря"19:00Х/ф "Астерікс і Обеликс : місія Клеопатра"20:45Х/ф "Помінятися місцями"22:35Х/ф "Англійський пацієнт"09:35Х/ф "Астерікс і Обеликс : місія Клеопатра"11:20Х/ф "Король говорить!"13:10Х/ф "Холодна гора"15:40Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"17:05Х/ф "Співучасник"19:00Х/ф "Кримінальне чтиво"21:25Х/ф "Чотири кімнати"23:00Х/ф "невразливий"10:55Х/ф "Кримінальне чтиво"13:20Х/ф "Природжені вбивці"15:15Х/ф "Згадати все"17:00Х/ф "Примара"19:00Х/ф "Красуня"20:55Х/ф "Французький поцілунок"22:40Х/ф "Своя людина"10:35Х/ф "Красуня"12:30Х/ф "Круті віражі"14:05Х/ф "Огидлива вісімка"16:45Х/ф "Чорний яструб"19:00Х/ф "Апокаліпсис"21:05Х/ф "Згадати все"22:55Х/ф "Курськ"10:25Х/ф "Крик"12:10Х/ф "Крик 2"14:05Х/ф "Крик 3"16:00Х/ф "Термінатор"17:40Х/ф "Термінатор 3: Повстання машин"19:20Х/ф "Термінатор: Та прийде рятівник"21:10Х/ф "Термінатор: Генезис"23:05Х/ф "Чикаго"09:50Х/ф "Знайомство з Факерами"11:45Х/ф "Знайомство з Факерами 2"13:15Х/ф "Острів проклятих"15:25Х/ф "Ред"17:10Х/ф "Ред 2"19:00Х/ф "Повітряна в'язниця"20:45Х/ф "Пошук"22:20Х/ф "Двадцять одно"10:15Х/ф "Порочні ігри"12:00Х/ф "Хрещений батько"14:45Х/ф "Хрещений батько 2"18:00Х/ф "Хрещений батько 3"20:40Х/ф "Хроніка"22:05Х/ф "Крізь сніг"09:45Х/ф "Армагеддон"12:10Х/ф "Траса 60"14:00Х/ф "Готель16:05Х/ф "Пляж"18:00Х/ф "Zомбилэнд : Контрольний постріл"19:30Х/ф "Гори, гори ясно"20:55Х/ф "Прокляття"22:25Х/ф "Острів фантазій"09:55Х/ф "Екіпаж"12:05Х/ф "Три метри над рівнем неба. Серія 1"14:00Х/ф "Три метри над рівнем неба. Я тебе хочу. Серія 1"16:05Х/ф "Краса по-американськи"18:00Х/ф "Титанік"21:10Х/ф що "Біжить по лезу 2049"23:45Х/ф "невірна"10:50Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"13:05Х/ф "Невидимий гість"14:45Х/ф "Людина-метелик"16:40Х/ф "Останній з могікан"18:25Х/ф "Віном"20:00Х/ф "Конан-варвар"22:10Х/ф "Гри розуму"09:20Х/ф "Нова різдвяна казка"10:55Х/ф "Нічого собі поїздочка"12:30Х/ф "Шоу Трумана"14:05Х/ф "Швидкий і мертвий"15:50Х/ф "Маленькі жінки"18:00Х/ф "Форрест Гамп"20:10Х/ф "Людина-метелик"22:05Х/ф "Драйв"23:40Х/ф "Клуб любителів книжок та пирогів з картопляного лушпиння"10:20Х/ф клуб "Далласа покупців"12:10Х/ф "Жанна д'Арк"14:45Х/ф "В облозі"16:20Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"18:00Х/ф "Голий пістолет"19:20Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"20:40Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"21:55Х/ф "Нічого собі поїздочка"23:30Х/ф "Людина-метелик"09:05Х/ф "Євротур"10:30Х/ф "Помінятися місцями"12:25Х/ф "Вільні люди округу Джонс"14:35Х/ф "Хлопчик в смугастій піжамі"16:05Х/ф "Король говорить!"18:00Х/ф "Перл-Харбор"20:45Х/ф "Ларго Винч : Початок"22:30Х/ф "Славні хлопці"09:15Х/ф "Побічний ефект"10:55Х/ф "Розумник Вілл Хантінг"13:00Х/ф "Бамблбі"14:50Х/ф "Трансформери"17:00Х/ф "Трансформери: Помста полеглих"19:25Х/ф "Ізгой"21:40Х/ф "Холодна гора"10:05Х/ф "Прислуга"12:25Х/ф "Патріот"15:00Х/ф "Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега"16:50Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"18:40Х/ф "Кидок кобри"20:30Х/ф "Кидок кобри 2"22:10Х/ф "Шулера"10:00Х/ф "Історія лицаря"12:05Х/ф "Хроніки Нарнії : Лев, чаклунка і чарівна шафа"14:20Х/ф "Т2 Трейнспоттінґ"16:10Х/ф "Людина-павук: Через всесвіти"18:00Х/ф "Пропозиція"19:45Х/ф "Красуня"21:40Х/ф "Доріан Грей"23:25Х/ф "Доказ"11:00Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"12:30Х/ф "Термінатор"14:10Х/ф "Термінатор 2: Судний день"16:35Х/ф "Люди в чорному"18:00Х/ф "Люди в чорному 2"19:25Х/ф "Люди в чорному 3"21:00Х/ф "Перший лицар"23:10Х/ф "Історія лицаря"09:05Х/ф "День незалежності : Відродження"10:55Х/ф "Пірати Карибського моря : прокляття чорної перлини"13:05Х/ф "Пірати Карибського моря : скриня мерця"15:20Х/ф "Пірати Карибського моря : на краю" світу18:00Х/ф "Пірати Карибського моря : на дивних берегах"20:05Х/ф "Пірати Карибського моря : мерці не розповідають казки"22:05Х/ф "Вихід: Царі і боги"09:45Х/ф "Білявка в законі"11:15Х/ф "Білявка в законі 2"12:45Х/ф "Відчайдушний"14:25Х/ф "Взвод"16:20Х/ф "13-й воїн"18:00Х/ф "Хрещений батько"20:45Х/ф "Хрещений батько 2"10:25Х/ф "Мисливець за головами"12:10Х/ф "Повернення у Блакитну лагуну"13:50Х/ф "Нічого хорошого в готелі16:05Х/ф "Пляж"18:00Х/ф "Вовк з Уолл-Стріт"20:45Х/ф "Паразити"22:50Х/ф "невірна"09:45Х/ф "Гарячі голови"11:05Х/ф "Гарячі голови 2"12:30Х/ф "Траса 60"14:20Х/ф "Прибрати перископ"15:50Х/ф "Валеріан і місто тисячі планет"18:00Х/ф "Великий зрівнювач 2"19:50Х/ф "Хроніка"21:10Х/ф "За межами закону"22:50Х/ф "Чоловічий стриптиз"09:05Х/ф "Ейс Вентура 2: Коли зве природа"10:30Х/ф "Місіс Даутфайр"12:30Х/ф "Серед акул"14:00Х/ф "Голий пістолет"15:20Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"16:40Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"18:00Х/ф "З пекла"19:50Х/ф "Дракула"21:50Х/ф "Валеріан і місто тисячі планет"09:55Х/ф "Форрест Гамп"12:10Х/ф "Білий полон"14:05Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"15:55Х/ф "Конан-варвар"18:00Х/ф "Король Артур"19:55Х/ф "Зоряні ворота"21:50Х/ф "Коко до Шанель"23:35Х/ф "Іп Ман"
09:10Зоряний шлях: Наступне покоління10:00Зоряний шлях: Наступне покоління10:50Робот і Френк12:20Примарний гонщик14:10Доктор Хто15:00Доктор Хто. Подорож проклятих16:20Доктор Хто17:15Доктор Хто18:10Доктор Хто19:00Горець 2: Пожвавлення20:50Горець 3: Останній вимір22:30Дар
09:40Х/ф "Люди в чорному 2"11:00Х/ф "Люди в чорному 3"12:40Х/ф "Чотири кімнати"14:15Х/ф "Чим зайнятися мерцеві в Денвері"16:05Х/ф "Ріддік"18:00Х/ф "Врятувати рядового Райана"20:35Х/ф "Веселі канікули"22:05Х/ф "Брати Грімм"23:55Х/ф "Друге життя Уве"
09:35Зоряні ворота10:25Зоряні ворота11:15Горець 3: Останній вимір12:50Еволюція14:30Доктор Хто15:20Доктор Хто16:10Доктор Хто17:00Доктор Хто17:50Доктор Хто19:00Зоряні ворота21:00Зоряні ворота: Ковчег Істини22:45Кінець світу 2013: Апокаліпсис по-голливудски
10:40Х/ф "Веселі канікули"12:10Х/ф "В облозі"13:45Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"15:25Х/ф "Мюнхен"18:00Х/ф "Я, робот"19:40Х/ф "Співучасник"21:35Х/ф "Чотири кімнати"23:10Х/ф "Роккі Бальбоа"
09:35Зоряні ворота10:25Зоряні ворота11:15Зоряні ворота: Континуум12:555-а хвиля14:45Доктор Хто15:35Доктор Хто16:25Доктор Хто17:20Доктор Хто18:10Доктор Хто19:00Мисливці за привидами20:50Місто Эмбер : Втеча22:25Невидимка
10:15Х/ф "Я, робот"12:00Х/ф "Люди Ікс"13:35Х/ф "Люди Ікс 2"15:35Х/ф "Люди Ікс: Остання битва"17:15Х/ф "Люди Ікс: Початок. Росомаха"18:55Х/ф "Люди Ікс: Перший клас"21:00Х/ф "Крид 2"23:05Х/ф "Поганий Санта"
09:10Зоряні ворота09:55Зоряні ворота10:40Мисливці за привидами12:40Я, Франкенштейн14:10Революція Далеков15:25Доктор Хто16:30Доктор Хто17:20Доктор Хто18:10Доктор Хто19:00Прибуття20:55Хеллбой: Герою з пекла22:55Не дихай
10:20Х/ф "Особливі"12:10Х/ф "Двадцять одно"14:05Х/ф "Старим тут не місце"16:00Х/ф "Олдбой"18:00Х/ф "Одного разу в Америці"21:35Х/ф "Ларго Винч : Початок"23:20Х/ф "Тренер"
09:05Зоряні ворота09:50Зоряні ворота10:35Хеллбой: Герою з пекла12:30Годзілла14:45Доктор Хто15:35Доктор Хто16:25Доктор Хто17:20Доктор Хто18:10Доктор Хто19:00Інопланетне вторгнення: Битва за Лос-Анджелес20:55Близькі контакти третьої міри23:15Зловісні мерці: Чорна книга
09:55Х/ф "Крик 3"11:45Х/ф "Найбільший шоумен"13:25Х/ф "Найкращий стрілець"15:10Х/ф "Перл-Харбор"18:00Х/ф "Людина-павук :Возвращение додому"20:00Х/ф "Людина-павук: Далеко від будинку"22:00Х/ф "Автостопом по галактиці"23:40Х/ф "Одного разу в Америці"
09:40Зоряні ворота10:25Близькі контакти третьої міри12:40Зелений Шершень14:35Доктор Хто15:25Доктор Хто16:30Доктор Хто17:20Доктор Хто18:10Доктор Хто19:00Чeловек із зірки20:55Гаттака22:45Ніч страху
11:20Х/ф "Курськ"13:10Х/ф "Біжи, Лоло, біжи"14:25Х/ф "Тор"16:10Х/ф "Тор 2: Царство пітьми"18:00Х/ф "Тор: Рагнарек"20:00Х/ф "Найкращий стрілець"21:45Х/ф "Таємне вікно"23:15Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"
09:40Чeловек із зірки11:35Пробудження13:35Доктор Хто. День Доктора14:55Доктор Хто16:00Доктор Хто17:20Доктор Хто18:10Доктор Хто19:00Елізіум: Рай не на Землі20:50Район № 922:40Карантин 18+
09:55Х/ф "Тор"11:40Х/ф "Мисливці за привидами"13:20Х/ф "Мисливці за привидами 2"15:05Х/ф "8 міліметрів"17:00Х/ф "Збройовий барон"19:00Х/ф "Армагеддон"21:20Х/ф "13-й воїн"23:00Х/ф "Біжи, Лоло, біжи"
09:20Зоряний крейсер "Галактика"10:10Зоряний крейсер "Галактика"11:00Зоряний крейсер "Галактика"11:50Зоряний крейсер "Галактика"12:40Зоряний крейсер "Галактика"13:30Район № 915:20Доктор Хто16:10Доктор Хто17:00Доктор Хто17:50Доктор Хто18:55Доктор Хто20:00Джуманджі21:45Джуманджі: Заклик джунглів23:40Вітаємо у Zомбіленді
10:45Х/ф "Пальми в снігу"13:15Х/ф "Прикинься моєю дружиною"15:05Х/ф "Залишся"16:40Х/ф "Код да Вінчі"19:00Х/ф "Янголи та Демони"21:05Х/ф "Інферно"23:00Х/ф "Згадати все"
09:15Зоряний крейсер "Галактика"10:05Зоряний крейсер "Галактика"10:55Зоряний крейсер "Галактика"11:45Зоряний крейсер "Галактика"12:35НЛО14:05Пошук15:45Доктор Хто16:35Доктор Хто17:25Доктор Хто18:15Доктор Хто19:05Доктор Хто20:00Двохсотлітня людина22:10Робот і Френк23:40Інший світ
10:10Х/ф "Гарячі голови 2"11:35Х/ф "Хроніка"12:50Х/ф "Екіпаж"15:00Х/ф "Прибуття"16:50Х/ф "Великий зрівнювач"19:00Х/ф "Великий зрівнювач 2"20:50Х/ф "Безодня"23:05Х/ф "Пальми в снігу"
09:40Зоряний крейсер "Галактика"10:25Зоряний крейсер "Галактика"11:10Зоряний крейсер "Галактика"11:55Двохсотлітня людина14:05Еволюція15:45Доктор Хто16:35Доктор Хто17:25Доктор Хто18:15Доктор Хто19:05Доктор Хто20:00Горець 2: Пожвавлення21:50Горець 3: Останній вимір23:30Інший світ: Повстання ликанов
10:35Х/ф "Хижак"12:15Х/ф "Хижак 2"14:00Х/ф "Хижаки"15:40Х/ф "Коммандос"17:05Х/ф "Війна подружжя Роуз"19:00Х/ф "Знайомство з батьками"20:40Х/ф "Знайомство з Факерами"22:30Х/ф "Знайомство з Факерами 2"
09:05Зоряний крейсер "Галактика"09:50Зоряний крейсер "Галактика"10:35Зоряний крейсер "Галактика"11:20Мисливці за привидами13:20Горець 3: Останній вимір14:55Доктор Хто16:00Доктор Хто. Двічі в часі17:05Доктор Хто18:10Доктор Хто19:05Доктор Хто20:00Тигр, що крадеться, дракон, що зачаївся22:00Примарний гонщик23:50Інший світ: Війни крові
09:45Х/ф "Знайомство з батьками"11:30Х/ф "Знайомство з Факерами"13:20Х/ф "Знайомство з Факерами 2"14:55Х/ф "Міцний горішок"17:00Х/ф "Міцний горішок 2"19:00Х/ф "Міцний горішок 3: Відплата"21:00Х/ф "Міцний горішок 4.0"23:00Х/ф "Міцний горішок: Хороший день, щоб померти"
09:10Зоряний крейсер "Галактика"09:55Зоряний крейсер "Галактика"10:45Зоряний крейсер "Галактика"11:35Примарний гонщик13:25Ультрафіолет14:55Доктор Хто15:50Доктор Хто16:45Доктор Хто: Рішення17:50Доктор Хто18:55Доктор Хто20:005-а хвиля21:502012
09:45Х/ф "Вихід: Царі і боги"12:10Х/ф "Дівчина, яка застрягла в павутині"14:00Х/ф "Роккі"15:55Х/ф "Роккі 2"17:45Х/ф "Роккі 3"19:20Х/ф "Роккі 4"20:50Х/ф "Форрест Гамп"23:05Х/ф "Лікар: учень Авіценни"
09:25Зоряний крейсер "Галактика"10:15Зоряний крейсер "Галактика"11:05Зоряний крейсер "Галактика"11:55Елізіум: Рай не на Землі13:45Робот на ім'я Чаппи15:40Доктор Хто16:35Доктор Хто17:30Доктор Хто18:40Революція Далеков20:00Прибуття21:55Гаттака23:45Избави нас від лукавого
09:10Х/ф "Обитель проклятих"11:00Х/ф "Хранитель часу"13:00Х/ф "Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега"14:50Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"16:40Х/ф "Індіана Джонс і останній хрестовий похід"18:40Х/ф "Індіана Джонс і королівство кришталевого черепа"20:40Х/ф "Король Артур"22:35Х/ф "Пляж"
09:25Зоряний крейсер "Галактика"10:10Зоряний крейсер "Галактика"11:00Зоряний крейсер "Галактика"11:45Прибуття13:40Пасажири15:35Джессіка Джонс16:30Джессіка Джонс17:20Джессіка Джонс18:15Джессіка Джонс19:05Джессіка Джонс20:00Годзілла22:15Темна вежа23:50Робокоп
09:15Х/ф "Ілюзія обману"10:55Х/ф "Ілюзія обману 2"12:55Х/ф "В облозі"14:35Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"16:10Х/ф "Олександр"19:00Х/ф "Післязавтра"20:50Х/ф "Початковий код"22:20Х/ф "Телефонна будка"23:35Х/ф "Шоу Трумана"
09:10Зоряний крейсер "Галактика"09:55Зоряний крейсер "Галактика"10:40Зоряний крейсер "Галактика"11:30Зоряний крейсер "Галактика"12:20Я, Франкенштейн13:50Хеллбой: Герою з пекла15:50Амнезія16:40Амнезія17:30Амнезія18:20Амнезія19:10Амнезія20:00Пробудження22:00Зоряні ворота
09:25Х/ф "Початковий код"10:55Х/ф "Людина-метелик"12:45Х/ф "Красуня"14:40Х/ф "Дістати ножі"16:45Х/ф "Дамбо"18:30Х/ф "Титанік"21:30Х/ф "Ларго Винч : Початок"23:15Х/ф "Один удома"
09:30Зоряний крейсер "Галактика"10:20Зоряний крейсер "Галактика"11:10Зоряний крейсер "Галактика"12:00Чeловек із зірки14:00Двохсотлітня людина16:10Амнезія16:55Амнезія17:40Амнезія18:25Амнезія19:15Амнезія20:005-а хвиля21:50Пошук23:30Воїни світла
09:55Що "біжить по лезу 2049"12:25"Готель "Гранд Будапешт"14:00"Термінатор"15:40"Термінатор 2: Судний день"18:05"Термінатор: Темні долі"20:05"Трансформери"22:15"Трансформери: Помста полеглих"
09:20Зоряний крейсер "Галактика"10:05Зоряний крейсер "Галактика"10:50Зоряний крейсер "Галактика"11:40Зоряний крейсер "Галактика"12:30Робот і Френк14:00Район № 915:50Доктор Хто16:40Доктор Хто17:30Доктор Хто18:20Доктор Хто19:10Доктор Хто20:00Еволюція21:40Пікселі23:25Шість демонів Емілі Роуз
09:50Х/ф "Історія лицаря"11:55Х/ф "Ред 2"13:45Х/ф "Людина в залізній масці"15:45Х/ф "Zомбилэнд : Контрольний постріл"17:20Х/ф "13-й воїн"19:00Х/ф "Ізгой"21:10Х/ф "Король говорить!"23:05Х/ф "Афера по-американськи"
09:45Зоряний крейсер "Галактика"10:35Зоряний крейсер "Галактика"11:25Зоряний крейсер "Галактика"12:15Джуманджі13:55Джуманджі: Заклик джунглів15:50Доктор Хто16:40Доктор Хто17:30Доктор Хто18:20Доктор Хто19:10Доктор Хто20:00Мисливці за привидами21:50Мисливці за привидами23:50Обитель зла
09:40Х/ф "В метрі один від одного"11:30Х/ф "Нова ера Z"13:20Х/ф "Годзілла"15:25Х/ф "Дедпул"17:05Х/ф "Дедпул 2"19:00Х/ф "Армагеддон"21:20Х/ф "Дика орхідея"23:10Х/ф "13-й воїн"
09:30Зоряний крейсер "Галактика"10:15Зоряний крейсер "Галактика"11:05Зоряний крейсер "Галактика"11:55Зелений Шершень13:50Хеллбой: Герою з пекла15:50Доктор Хто16:40Доктор Хто17:30Доктор Хто18:20Доктор Хто19:10Доктор Хто20:00Затура: Космічна пригода21:40Ультрафіолет23:10Обитель зла 3
10:25Х/ф "Інший світ II : Еволюція"12:05Х/ф "Перл-Харбор"14:55Х/ф "Пальми в снігу"17:25Х/ф "Під водою"19:00Х/ф що "Вижив"21:20Х/ф "Лють"23:30Х/ф "Армагеддон"
09:25Зоряний крейсер "Галактика"10:10Зоряний крейсер "Галактика"11:00Зоряний крейсер "Галактика"11:50201214:20НЛО15:50Доктор Хто16:40Доктор Хто17:30Доктор Хто18:20Доктор Хто19:10Доктор Хто20:00Темна вежа21:35Робот на ім'я Чаппи23:35Обитель зла : Відплата
09:55Х/ф "Біжи, Лоло, біжи"11:10Х/ф "некерований"12:45Х/ф "Нічого хорошого в готелі "Эль Рояль"14:55Х/ф "Парламентер"17:10Х/ф "Повітряна в'язниця"19:00Х/ф "Вбивство в Східному експресі"20:45Х/ф "Інферно"22:40Х/ф "Краса по-американськи"
09:05Зоряний крейсер "Галактика"09:50Зоряний крейсер "Галактика"10:40Зоряний крейсер "Галактика"11:30Зоряний крейсер "Галактика"12:20Горець 2: Пожвавлення14:10Горець 3: Останній вимір15:45Доктор Хто16:35Доктор Хто17:30Доктор Хто18:20Доктор Хто19:10Доктор Хто20:00Прибуття21:55Елізіум: Рай не на Землі23:45Не дихай
10:20Х/ф "Людина-павук 2"12:20Х/ф "Людина-павук 3: Ворог у тіні"14:30Х/ф "Турист"16:10Х/ф "Хрещений батько"19:00Х/ф "Хрещений батько 2"22:10Х/ф "Парламентер"
09:35Зоряний крейсер "Галактика"10:20Зоряний крейсер "Галактика"11:05Годзілла13:20Пасажири15:10Доктор Хто16:00Доктор Хто16:55Доктор Хто17:45Доктор Хто18:55Доктор Хто. Кінець часу, Частина 120:00Близькі контакти третьої міри22:20Пробудження

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua