КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы

Телепрограмма на среду

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
25 октября 
Вт
26 октября 
Ср
27 октября 
Чт
28 октября 
Пт
29 октября 
Сб
30 октября 
Вс
31 октября 

Программа телепередач на текущее время

13:35Х/ф "Пірати Карибського моря : скриня мерця"15:55Х/ф "Останній кіногерой"18:00Х/ф "Прибуття"19:45Х/ф "Пірати Карибського моря : на краю" світу22:20Х/ф "Доказ"13:15Х/ф "Ема"15:10Х/ф "Хрещений батько"18:00Х/ф "Історія лицаря"20:10Х/ф "Хрещений батько 3"22:45Х/ф "Крамер проти Крамера"13:25Х/ф "Нерозумні"14:55Х/ф "Білявка в законі"16:30Х/ф "Білявка в законі 2"18:00Х/ф "Євротур"19:25Х/ф "Дорожня пригода"20:55Х/ф "Джей і Мовчазний Боб завдають удару у відповідь"22:30Х/ф "Хрещений батько"14:25Х/ф "Природжені вбивці"16:25Х/ф "Ворон"18:00Х/ф "Трансформери: Останній лицар"20:20Х/ф "Бамблбі"22:10Х/ф "Сповідь невидимки"23:50Х/ф "Крикуни"13:00Х/ф "Помінятися місцями"14:50Х/ф "Нова різдвяна казка"16:25Х/ф "Патріот"19:00Х/ф "Ізгой"21:15Х/ф "Зоряні війни: Епізод 1 - Прихована загроза"23:20Х/ф "Парламентер"14:40Х/ф "Місія нездійсненна: Протокол Фантом"16:45Х/ф "Місія нездійсненна: Плем'я ізгоїв"18:45Х/ф "Місія нездійсненна: Наслідки"21:05Х/ф "Хан Соло : Зоряні війни. Історії"23:10Х/ф "Нічого собі поїздочка"13:00Х/ф "Філадельфія"14:55Х/ф "Турист"16:35Х/ф "Точка обстрілу"18:00Х/ф "Легка поведінка"19:30Х/ф "Холодна гора"21:55Х/ф "Життя прекрасне"23:50Х/ф "Меган Ліві"13:40Х/ф "Чотири пера"15:45Х/ф "Розум і почуття"18:00Х/ф "Траса 60"19:45Х/ф "Людина-павук 2"21:45Х/ф "Легенда Зорро"23:55Х/ф "Холодна гора"14:20Х/ф "Одного разу в Америці"18:00Х/ф "Зіткнення з безоднею"19:50Х/ф "2012"22:15Х/ф "Погані хлопці"13:45Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"15:40Х/ф "Погані хлопці 2"18:00Х/ф "Пропозиція"19:45Х/ф "Дика орхідея"21:35Х/ф "Усі гроші світу"23:40Х/ф "Особлива думка"13:55Х/ф "Лють"16:00Х/ф "Взвод"18:00Х/ф "Універсальний солдат"19:35Х/ф "Тюряга"21:25Х/ф "Індіана Джонс і останній хрестовий похід"23:25Х/ф "Індіана Джонс і королівство кришталевого черепа"14:05Х/ф "Місія: нездійснима 2"16:00Х/ф "Вертикальна межа"18:00Х/ф "Місія нездійсненна: Плем'я ізгоїв"20:00Х/ф "Місія нездійсненна: Наслідки"22:20Х/ф клуб "Далласа покупців"14:35Х/ф "Знайомство з Факерами 2"16:10Х/ф "Прибуття"18:00Х/ф "Щасливе число Слевина"19:40Х/ф "Чотири кімнати"21:15Х/ф "Підозрілі особи"22:55Х/ф "Місія: нездійснима 3"13:35Х/ф "Брати Грімм"15:25Х/ф "Патріот"18:00Х/ф "невірна"19:55Х/ф "Мережа"21:50Х/ф "Раневейс"23:30Х/ф "Джек Ричер"13:40Х/ф "Їж, молися, люби"15:50Х/ф "Ерін Брокович"18:00Х/ф "13-й воїн"19:35Х/ф "Король Артур"21:30Х/ф "Нова різдвяна казка"23:05Х/ф "Ізгой"14:05Х/ф "Людина-мураха і Оса"15:55Х/ф "Изгой-один : Зоряні війни. Історії"18:00Х/ф "Зоряні війни: Епізод 5 - Імперія завдає удару" у відповідь20:00Х/ф "Малефисента"21:25Х/ф "Заводила"23:15Х/ф "Летіть додому"13:45Х/ф "Автостопом по галактиці"15:25Х/ф "Той, що біжить по лезу 2049"18:00Х/ф "Прикинься моєю дружиною"19:50Х/ф "Чарівна країна"21:25Х/ф "Изгой-один : Зоряні війни. Історії"23:30Х/ф "Зоряні війни: Епізод 5 - Імперія завдає удару у відповідь"13:10Х/ф "Афера Томаса Крауна"15:00Х/ф "Голий пістолет"16:20Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"17:40Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"19:00Х/ф "Зоряний десант"20:55Х/ф "Ріддік"22:50Х/ф "невразливий"13:35Х/ф "Вища ліга 2"15:15Х/ф "Старим тут не місце"17:10Х/ф "Швидкий і мертвий"19:00Х/ф "Засліплений бажаннями"20:25Х/ф "Аероплан"21:50Х/ф "Аероплан 2: Продовження"23:10Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"13:35Х/ф "Жива сталь"15:35Х/ф "Вовк"17:35Х/ф "Ласкаво просимо в Zомбіленд"19:00Х/ф "Повітряна в'язниця"20:45Х/ф "Скелелаз"22:30Х/ф "Точка обстрілу"23:55Х/ф "Старим тут не місце"14:55Х/ф "Пропозиція"16:40Х/ф "Прислуга"19:00Х/ф "Термінатор: Та прийде рятівник"20:40Х/ф "Пірати Карибського моря : на краю" світу23:15Х/ф "Соціальна мережа"13:15Х/ф "Крик 2"15:05Х/ф "Крик 3"17:00Х/ф "Пірати Карибського моря : мерці не розповідають казки"19:00Х/ф "Хрещений батько 2"22:10Х/ф "Погані хлопці 2"13:10Х/ф "Бронкская історія"15:00Х/ф "На гребені хвилі"17:00Х/ф "Крізь сніг"19:00Х/ф "Кращі з кращих"20:30Х/ф "Кращі з кращих 2"22:05Х/ф "Траса 60"13:15Х/ф "Одержимість"14:55Х/ф "Місія нездійсненна: Наслідки"17:15Х/ф "Ларго Винч : Початок"19:00Х/ф "невірна"20:55Х/ф "Дикі штучки"22:40Х/ф "Невидимий гість"14:30Х/ф "Червоні вогні"16:20Х/ф "Врятувати рядового Райана"19:00Х/ф "Краса по-американськи"20:50Х/ф "Ерін Брокович"22:55Х/ф "Мачуха"13:10Х/ф клуб "Далласа покупців"15:00Х/ф "Джек Ричер"17:05Х/ф "Джек Ричер 2 : Ніколи не повертайся"19:00Х/ф "Патріот"21:30Х/ф "Вітряна річка"23:10Х/ф "Зламані квіти"14:05Х/ф "Вітряна річка"15:45Х/ф "В облозі"17:20Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"19:00Х/ф "Факультет"20:40Х/ф "Параноя"22:15Х/ф "Сумна валентинка"13:20Х/ф "Співучасник"15:10Х/ф "Подолання"16:50Х/ф "Чорна Пантера"19:00Х/ф "Розум і почуття"21:10Х/ф "В метрі один від одного"23:00Х/ф "Фатальна красуня"13:25Х/ф "Чотири весілля і одні похорони"15:20Х/ф "Одного разу в Америці"19:00Х/ф "Помінятися місцями"20:50Х/ф "Євротур"22:15Х/ф "Одного разу в Ірландії"23:45Х/ф "Вбити Білла. Частина 1"15:10Х/ф "Повітряна в'язниця"16:55Х/ф "Людина-павук 2"19:00Х/ф "Людина-павук 3: Ворог у тіні"21:10Х/ф "Славні хлопці"23:00Х/ф "Помста от кутюр"13:25Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"14:45Х/ф "Старим тут не місце"16:40Х/ф "Пірати Карибського моря : скриня мерця"19:00Х/ф "Пірати Карибського моря : на краю" світу21:35Х/ф "Тренер"23:35Х/ф "Красунчик-2"14:15Х/ф "Мюнхен"16:50Х/ф "Капітан Філіпс"19:00Х/ф "Доктор Стрендж"20:45Х/ф "Микита"22:40Х/ф "Пірати Карибського моря : на краю світу"15:00Х/ф "Готель Мумбаи: Протистояння"16:55Х/ф "Основний інстинкт"19:00Х/ф "Серцеїдки"20:55Х/ф "Красуня"22:50Х/ф "Доктор Стрендж"13:45Х/ф "13-й район"15:05Х/ф "Пограбування на Бейкер-Стрит"16:50Х/ф "Перший лицар"19:00Х/ф "Індіана Джонс і останній хрестовий похід"21:00Х/ф "Пропозиція"22:45Х/ф "Зачарована"13:20Х/ф "Зачарована"15:00Х/ф "Афера по-американськи"17:10Х/ф "найп'яніший округ у світі"19:00Х/ф "Хрещений батько 3"21:35Х/ф "Щасливе число Слевина"23:20Х/ф "Блакитна безодня"13:55Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"16:10Х/ф "Таксі"17:35Х/ф "Таксі 2"19:00Х/ф "Малавіта"20:40Х/ф "Веселі канікули"22:10Х/ф "З Парижу з любов'ю"23:40Х/ф "Хрещений батько 3"14:40Х/ф "Парламентер"16:55Х/ф "Джек Річер"19:00Х/ф "Три метри над рівнем неба. Серія 1"20:55Х/ф "Три метри над рівнем неба. Я тебе хочу. Серія 1"22:55Х/ф "Таксі"13:15Х/ф "Місто Бога"15:20Х/ф "Збройовий барон"17:15Х/ф "Ларго Винч : Початок"19:00Х/ф "Форрест Гамп"21:10Х/ф "Ерін Брокович"23:15Х/ф "Шоу Трумана"13:05Х/ф "Зелена книга"15:05Х/ф "Чим зайнятися мерцеві в Денвері"16:55Х/ф "Джон Вік 3"19:00Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"20:35Х/ф "Екіпаж"22:45Х/ф клуб "Далласа покупців"13:05Х/ф "Французький транзит"15:10Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"17:00Х/ф "Залізна людина 2"19:00Х/ф "Залізна людина 3"21:00Х/ф "Аероплан"22:25Х/ф "Аероплан 2: Продовження"23:45Х/ф "В облозі"13:35Х/ф "Воїн"15:45Х/ф "Помінятися місцями"17:35Х/ф "Люди в чорному 2"19:00Х/ф "Люди в чорному 3"20:35Х/ф "Пасажири"22:25Х/ф "Залізна людина 3"13:10Х/ф "Мюнхен"15:45Х/ф "Шулера"17:35Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"19:00Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"20:15Х/ф "Самотній рейнджер"22:30Х/ф "Гравець"13:15Х/ф "Співучасник"15:10Х/ф "Природжені вбивці"17:05Х/ф "Я, робот"19:00Х/ф "Одного разу в Америці"22:35Х/ф "Мері Поппинс Повертається"14:45Х/ф "Примара"16:45Х/ф "Месники: Ера Альтрона"19:00Х/ф "Месники: Війна Нескінченності"21:15Х/ф "Потяг на Юму"23:10Х/ф "Очі змії"13:50Х/ф "Крик"15:35Х/ф "Термінатор"17:15Х/ф "Термінатор 3: Повстання машин"19:00Х/ф "Пропозиція"20:45Х/ф "Пережити Різдво"22:10Х/ф "Крик 3"13:45Х/ф "Двадцять одно"15:45Х/ф "Готель17:25Х/ф "Знайомство з Факерами 2"19:00Х/ф "Безодня"21:50Х/ф "Порочні ігри"23:30Х/ф "Тюряга"15:10Х/ф "Дика орхідея"17:00Х/ф "Крізь сніг"19:00Х/ф "Хрещений батько 3"21:35Х/ф "Дев'ять ярдів"23:15Х/ф "Підозрілі особи"14:35Х/ф "Чоловічий стриптиз"16:05Х/ф "Пляж"18:00Х/ф "Суперсімейка"19:45Х/ф "Суперсімейка 2"21:35Х/ф "Одержимість"23:15Х/ф "Хрещений батько 2"13:00Х/ф "Людина-павук: Далеко від будинку"15:00Х/ф "13-й район"16:20Х/ф "13-й район: Ультиматум"18:00Х/ф "Стартрек"19:55Х/ф "Стартрек : Відплата"21:55Х/ф "Стартрек : Нескінченність"23:55Х/ф "невірна"14:10Х/ф "Дівчина, яка застрягла в павутині"16:00Х/ф "Великий зрівнювач 2"18:00Х/ф "Прибуття"19:50Х/ф "місяць 2112"21:20Х/ф "Клуб любителів книжок та пирогів з картопляного лушпиння"23:20Х/ф "Стартрек : Відплата"13:40Х/ф "Ерін Брокович"15:50Х/ф "Маленькі жінки"18:00Х/ф "Аероплан"19:20Х/ф "Аероплан 2: Продовження"20:45Х/ф "В метрі один від одного"22:35Х/ф "Сумна валентинка"13:05Х/ф "Драйв"14:40Х/ф клуб "Далласа покупців"16:35Х/ф "Голий пістолет"18:00Х/ф "Помінятися місцями"19:50Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"21:05Х/ф "Ідеальні незнайомці"22:35Х/ф "Король лев"14:00Х/ф "Скло"16:10Х/ф "Пасажири"18:00Х/ф "Доктор Стрендж"19:45Х/ф "Природжені вбивці"21:40Х/ф "Англійський пацієнт"13:50Х/ф "Холодна гора"16:15Х/ф "Ларго Винч : Початок"18:00Х/ф "Трансформери: Епоха винищування"20:30Х/ф "Трансформери: Останній лицар"22:55Х/ф "Одного разу в Ірландії"14:15Х/ф "Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега"16:05Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"18:00Х/ф "Патріот"20:30Х/ф "Капітан Філіпс"22:40Х/ф "Прислуга"13:40Х/ф "Чорнокнижник"15:20Х/ф "Одного разу ... в Голлівуді"18:00Х/ф "Хроніки Нарнії : Лев, чаклунка і чарівна шафа"20:10Х/ф "Хроніки Нарнії : Принц Каспіан"22:25Х/ф "Велика афера"14:20Х/ф "Хатіко : найвірніший друг"15:50Х/ф "Перший лицар"18:00Х/ф "Готель19:30Х/ф "Чикаго"21:15Х/ф "Хроніки Нарнії : Лев, чаклунка і чарівна шафа"23:30Х/ф "Хроніки Нарнії : Принц Каспіан"14:00Х/ф "Залізна людина 2"15:55Х/ф "Залізна людина 3"18:00Х/ф "День незалежності"20:10Х/ф "День незалежності : Відродження"22:00Х/ф "Термінатор 3: Повстання машин"23:45Х/ф "Термінатор: Та прийде рятівник"14:05Х/ф "13-й воїн"15:40Х/ф "Царство небесне"18:00Х/ф "Повернення у Блакитну лагуну"19:35Х/ф "Білявка в законі"21:05Х/ф "Білявка в законі 2"22:35Х/ф "Війна світів"14:30Х/ф "Взвод"16:30Х/ф "Коммандос"18:00Х/ф "Пляж"19:50Х/ф "Безодня"22:05Х/ф "Області темряви"23:40Х/ф "Повернення у Блакитну лагуну"13:45Х/ф "Траса 60"15:35Х/ф "Вихід: Царі і боги"18:00Х/ф "Місіс Даутфайр"19:55Х/ф "Ми купили зоопарк"21:55Х/ф "Екіпаж"14:55Х/ф "Ямакасі : Свобода в русі"16:30Х/ф "Серед акул"18:00Х/ф "1+1"19:45Х/ф "Форрест Гамп"22:00Х/ф "Олександр"14:15Х/ф "Термінал"16:15Х/ф "Неймовірне життя Уолтера Митти"18:00Х/ф "Операція "Валькірія""19:45Х/ф "Влада страху"21:40Х/ф "Коко до Шанель"23:30Х/ф "Форрест Гамп"
14:05Доктор Хто15:00Доктор Хто15:50Таємниці Хейвена16:35Таємниці Хейвена17:20Зоряний шлях: Наступне покоління18:10Зоряний шлях: Наступне покоління19:00Доктор Хто19:50Доктор Хто20:4012 мавп21:2512 мавп22:10Проповідник23:10Зоряний шлях: Наступне покоління
14:45Х/ф "Помінятися місцями"16:35Х/ф "Люди в чорному 2"18:00Х/ф "Люди в чорному 3"19:35Х/ф "Іноземець"21:20Х/ф "Друге життя Уве"23:15Х/ф "Термінал"
14:10Доктор Хто15:00Доктор Хто15:50Таємниці Хейвена16:35Таємниці Хейвена17:20Зоряні ворота18:10Зоряні ворота19:00Доктор Хто20:10Доктор Хто. Кінець часу, Частина 121:15Агенти "Щ. И.Т".22:00Агенти "Щ. И.Т".22:45Проповідник 1823:35Зоряні ворота
13:05Х/ф "Врятувати рядового Райана"15:45Х/ф "Афера по-американськи"18:00Х/ф "Я, робот"19:40Х/ф "Співучасник"21:35Х/ф "Аероплан 2: Продовження"22:55Х/ф "Іноземець"
14:05Доктор Хто15:00Доктор Хто15:50Таємниці Хейвена16:35Таємниці Хейвена17:20Зоряні ворота18:10Зоряні ворота19:00Доктор Хто19:50Доктор Хто20:40Агенти "Щ. И.Т".21:25Агенти "Щ. И.Т".22:10Проповідник 1823:00Зоряні ворота23:50Зоряні ворота
14:30Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"16:05Х/ф "Співучасник"18:00Х/ф "Люди Ікс: Перший клас"20:00Х/ф "Росомаха: Безсмертний"22:00Х/ф "Ларго Винч : Початок"23:40Х/ф "Мюнхен"
14:10Доктор Хто15:00Доктор Хто15:50Таємниці Хейвена16:35Таємниці Хейвена17:20Зоряні ворота18:10Зоряні ворота19:00Доктор Хто19:50Доктор Хто20:40Агенти "Щ. И.Т".21:25Агенти "Щ. И.Т".22:10Проповідник23:00Зоряні ворота23:50Зоряні ворота
13:55Х/ф "Люди Ікс: Перший клас"16:00Х/ф "Росомаха: Безсмертний"18:00Х/ф "Олдбой"19:55Х/ф "Старим тут не місце"21:50Х/ф "Люди Ікс"23:25Х/ф "Люди Ікс 2"
14:05Доктор Хто15:00Доктор Хто15:50Повелителі лего16:35Повелителі лего17:20Зоряні ворота18:10Зоряні ворота19:00Доктор Хто19:50Доктор Хто20:55Агенти "Щ. И.Т".21:40Агенти "Щ. И.Т".22:25Проповідник23:10Зоряні ворота23:55Зоряні ворота
13:45Х/ф "Олдбой"15:45Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"18:00Х/ф "Дістати ножі"20:00Х/ф "Готель "Гранд Будапешт"21:35Х/ф "Крик 3"23:25Х/ф "Красуня"
14:10Доктор Хто15:00Доктор Хто15:50Поза часом16:35Поза часом17:20Зоряні ворота18:10Зоряні ворота19:00Доктор Хто19:50Доктор Хто20:40Агенти "Щ. И.Т".21:25Агенти "Щ. И.Т".22:10Нація Z23:00Зоряні ворота23:50Зоряні ворота
13:00Х/ф "Тор"14:50Х/ф "Zомбилэнд : Контрольний постріл"16:20Х/ф "Віном"18:00Х/ф "Тор 2: Царство пітьми"19:45Х/ф "Таємне вікно"21:15Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"22:45Х/ф "Робот на ім'я Чаппи"
13:35Доктор Хто15:00Доктор Хто15:50Поза часом16:35Поза часом17:20Зоряні ворота18:10Зоряні ворота19:00Доктор Хто19:50Доктор Хто20:45Агенти "Щ. И.Т".21:30Агенти "Щ. И.Т".22:15Нація Z23:05Зоряні ворота23:55Зоряні ворота
13:40Х/ф "13-й воїн"15:15Х/ф "Дедпул"16:55Х/ф "Тор: Рагнарек"19:00Х/ф "Годзілла"21:05Х/ф "Мисливці за привидами"22:45Х/ф "Мисливці за привидами 2"
13:20Темна вежа14:55Доктор Хто15:45Доктор Хто16:50Поза часом17:35Поза часом18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто21:05Доктор Хто21:55Агенти "Щ. И.Т".22:40Агенти "Щ. И.Т".23:25Нація Z
13:15Х/ф "Армагеддон"15:35Х/ф "Мисливці за привидами"17:15Х/ф "Мисливці за привидами 2"19:00Х/ф "Ми купили зоопарк"20:55Х/ф "Прикинься моєю дружиною"22:45Х/ф "Пальми в снігу"
13:40НЛО15:10Доктор Хто16:00Доктор Хто16:50Агент Картер17:35Агент Картер18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:50Доктор Хто21:50Агенти "Щ. И.Т".22:35Агенти "Щ. И.Т".23:20Нація Z
15:00Х/ф "Нічого хорошого в готелі17:10Х/ф "Вбивство в Східному експресі"19:00Х/ф "Роман з каменем"20:40Х/ф "Перлина Нілу"22:20Х/ф "Бурлеск"
13:30Ужастики15:10Доктор Хто16:00Доктор Хто16:50Агент Картер17:35Агент Картер18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:55Доктор Хто21:45Агенти "Щ. И.Т".22:30Агенти "Щ. И.Т".23:15Нація Z
15:20Х/ф "Вбивство в Східному експресі"17:05Х/ф "Війна подружжя Роуз"19:00Х/ф "Хрещений батько 3"21:35Х/ф "Помінятися місцями"23:30Х/ф "Термінал"
14:45Доктор Хто15:55Доктор Хто16:50Флеш17:35Флеш18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:55Доктор Хто21:50Мотель Бейтс22:35Мотель Бейтс23:20Нація Z
13:05Х/ф "Війна подружжя Роуз"14:55Х/ф "Міцний горішок"17:00Х/ф "Міцний горішок 2"19:00Х/ф "Вихід: Царі і боги"21:20Х/ф "Форрест Гамп"23:30Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"
13:15Ультрафіолет14:40Доктор Хто: Рішення15:45Доктор Хто16:50Флеш17:35Флеш18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто21:05Доктор Хто21:55Мотель Бейтс22:40Мотель Бейтс23:25Нація Z
13:05Х/ф "Стартрек"15:00Х/ф "Стартрек : Відплата"17:05Х/ф "Стартрек : Нескінченність"19:00Х/ф "Роккі 5"20:40Х/ф "Роккі Бальбоа"22:20Х/ф "Крид 2"
14:20Доктор Хто15:30Революція Далеков16:50Олексій Райдер17:35Олексій Райдер18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Джессіка Джонс20:55Джессіка Джонс21:50Мотель Бейтс22:35Мотель Бейтс23:20Нація Z
13:55Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"15:50Х/ф "Роккі 3"17:25Х/ф "Роккі 4"19:00Х/ф "Індіана Джонс і останній хрестовий похід"21:00Х/ф "Хранитель часу"23:00Х/ф "Брехун"
13:15Гаттака15:00Джессіка Джонс15:55Джессіка Джонс16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Джессіка Джонс20:55Джессіка Джонс21:50Мотель Бейтс22:40Мотель Бейтс23:30Нація Z
14:10Х/ф "Телефонна будка"15:25Х/ф "Один удома"17:05Х/ф "Один удома 2: Загублений в Нью-Йорку"19:00Х/ф "Красуня"20:55Х/ф "Привид"22:55Х/ф "Французький поцілунок"
15:10Амнезія16:00Амнезія16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Амнезія20:50Амнезія21:40Мотель Бейтс22:25Мотель Бейтс23:10Нація Z
13:30Х/ф "Микита"15:25Х/ф "Сурогати"16:50Х/ф "Логан"19:00Х/ф "Месники: Війна Нескінченності"21:15Х/ф "Дістати ножі"23:15Х/ф "Людина-метелик"
13:10Пробудження15:10Амнезія16:00Амнезія16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Амнезія20:50Амнезія21:4012 мавп22:2512 мавп23:10Нація Z
14:25"Трансформери"16:35"Трансформери: Помста полеглих"19:00"Термінатор"20:40"Термінатор 2: Судний день"23:05"Термінатор 3: Повстання машин"
13:205-а хвиля15:10Доктор Хто16:00Доктор Хто16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:50Доктор Хто21:4012 мавп22:2512 мавп23:10Американські боги
15:00Х/ф "Термінатор: Генезис"17:00Х/ф "Термінатор: Темні долі"19:00Х/ф "Ізгой"21:10Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"23:25Х/ф "Життя інших"
13:30Джуманджі15:10Доктор Хто16:00Доктор Хто16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:50Доктор Хто21:4012 мавп22:2512 мавп23:10Американські боги
13:40Х/ф "Найкращий стрілець"15:25Х/ф "Дедпул"17:05Х/ф "Дедпул 2"19:00Х/ф "Гарячі голови"20:20Х/ф "Гарячі голови 2"21:40Х/ф "Годзілла"23:50Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"
13:15Зелений Шершень15:10Доктор Хто16:00Доктор Хто16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:50Доктор Хто21:4012 мавп22:2512 мавп23:10Проповідник
15:00Х/ф "Дика орхідея"16:50Х/ф "Великий зрівнювач"19:00Х/ф "некерований"20:30Х/ф "невірна"22:30Х/ф "Інший світ II : Еволюція"
15:10Доктор Хто16:00Доктор Хто16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:50Доктор Хто21:40Агенти "Щ. И.Т".22:25Агенти "Щ. И.Т".23:10Проповідник23:55Зоряний крейсер "Галактика"
15:15Х/ф "Готель "Мэриголд"17:10Х/ф "Тор"19:00Х/ф "Тор 2: Царство пітьми"20:45Х/ф "Тор: Рагнарек"22:45Х/ф "Французький транзит"
13:20Горець 2: Пожвавлення15:10Доктор Хто16:00Доктор Хто16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:50Доктор Хто21:40Агенти "Щ. И.Т".22:25Агенти "Щ. И.Т".23:10Проповідник
14:45Х/ф "Джері Магуайер"16:55Х/ф "Термінал"19:00Х/ф "Хрещений батько 3"21:35Х/ф "Білий полон"23:30Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"
14:50Доктор Хто15:40Доктор Хто16:50Стріла17:35Стріла18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто. Кінець часу, Частина 121:05Доктор Хто. Кінець часу, Частина 222:25Агенти "Щ. И.Т".23:15Агенти "Щ. И.Т".

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua