КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы

Телепрограмма на среду

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
16 мая 
Вт
17 мая 
Ср
18 мая 
Чт
19 мая 
Пт
20 мая 
Сб
21 мая 
Вс
22 мая 

Программа телепередач на текущее время

06:00Х/ф "Брати Грімм"07:45Х/ф "Варти галактики"09:40Х/ф "Варти Галактики. Частина 2"11:50Х/ф "Доріан Грей"13:35Х/ф "Пірати Карибського моря : скриня мерця"15:55Х/ф "Останній кіногерой"18:00Х/ф "Прибуття"19:45Х/ф "Пірати Карибського моря : на краю" світу22:20Х/ф "Доказ"04:30Х/ф "Малавіта"06:10Х/ф "Нова Людина-павук: Висока напруга"08:20Х/ф "Пірати Карибського моря : скриня мерця"10:40Х/ф "Пірати Карибського моря : на краю" світу13:15Х/ф "Ема"15:10Х/ф "Хрещений батько"18:00Х/ф "Історія лицаря"20:10Х/ф "Хрещений батько 3"22:45Х/ф "Крамер проти Крамера"06:15Х/ф "Законослухняний громадянин"07:55Х/ф "Хрещений батько 3"10:35Х/ф "Перл-Харбор"13:25Х/ф "Нерозумні"14:55Х/ф "Білявка в законі"16:30Х/ф "Білявка в законі 2"18:00Х/ф "Євротур"19:25Х/ф "Дорожня пригода"20:55Х/ф "Джей і Мовчазний Боб завдають удару у відповідь"22:30Х/ф "Хрещений батько"04:30Х/ф "Бар "Бридкий койот"06:05Х/ф "Т2 Трейнспоттинг"07:55Х/ф "Влада страху"09:50Х/ф "Трансформери"12:05Х/ф "Трансформери: Помста полеглих"14:25Х/ф "Природжені вбивці"16:25Х/ф "Ворон"18:00Х/ф "Трансформери: Останній лицар"20:20Х/ф "Бамблбі"22:10Х/ф "Сповідь невидимки"23:50Х/ф "Крикуни"05:15Х/ф "Нічого не бачу, нічого не чую"06:55Х/ф "Боги Єгипту"08:50Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"10:40Х/ф "Код да Вінчі"13:00Х/ф "Помінятися місцями"14:50Х/ф "Нова різдвяна казка"16:25Х/ф "Патріот"19:00Х/ф "Ізгой"21:15Х/ф "Зоряні війни: Епізод 1 - Прихована загроза"23:20Х/ф "Парламентер"04:30Х/ф "Відступники"06:50Х/ф "Лють"09:00Х/ф "Місія: нездійснима"10:45Х/ф "Місія: нездійснима 2"12:40Х/ф "Місія: нездійснима 3"14:40Х/ф "Місія нездійсненна: Протокол Фантом"16:45Х/ф "Місія нездійсненна: Плем'я ізгоїв"18:45Х/ф "Місія нездійсненна: Наслідки"21:05Х/ф "Хан Соло : Зоряні війни. Історії"23:10Х/ф "Нічого собі поїздочка"09:00Х/ф "Заводила"10:55Х/ф "Іспанський англійський"13:00Х/ф "Філадельфія"14:55Х/ф "Турист"16:35Х/ф "Точка обстрілу"18:00Х/ф "Легка поведінка"19:30Х/ф "Холодна гора"21:55Х/ф "Життя прекрасне"23:50Х/ф "Меган Ліві"05:40Х/ф "Пережити Різдво"07:05Х/ф "Двоє: Я і моя тінь"08:45Х/ф "Два стволи"10:25Х/ф "Ласкаво просимо в Zомбіленд"11:45Х/ф "Краса по-американськи"13:40Х/ф "Чотири пера"15:45Х/ф "Розум і почуття"18:00Х/ф "Траса 60"19:45Х/ф "Людина-павук 2"21:45Х/ф "Легенда Зорро"23:55Х/ф "Холодна гора"04:55Х/ф "Траса 60"06:45Х/ф "Кімната страху"08:35Х/ф "Не дихай"10:00Х/ф "Людина-павук 3: Ворог у тіні"12:10Х/ф "Гри розуму"14:20Х/ф "Одного разу в Америці"18:00Х/ф "Зіткнення з безоднею"19:50Х/ф "2012"22:15Х/ф "Погані хлопці"05:30Х/ф "Пограбування по-італійськи"07:15Х/ф "Вільні люди округу Джонс"09:30Х/ф "Кримінальне чтиво"11:55Х/ф "Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега"13:45Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"15:40Х/ф "Погані хлопці 2"18:00Х/ф "Пропозиція"19:45Х/ф "Дика орхідея"21:35Х/ф "Усі гроші світу"23:40Х/ф "Особлива думка"05:55Х/ф "Згадати все"07:45Х/ф "Пропозиція"09:30Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"11:20Х/ф "Мюнхен"13:55Х/ф "Лють"16:00Х/ф "Взвод"18:00Х/ф "Універсальний солдат"19:35Х/ф "Тюряга"21:25Х/ф "Індіана Джонс і останній хрестовий похід"23:25Х/ф "Індіана Джонс і королівство кришталевого черепа"05:30Х/ф "Мюнхен"08:05Х/ф "Янголи та Демони"10:15Х/ф "Людина в залізній масці"12:20Х/ф "Місія: нездійснима"14:05Х/ф "Місія: нездійснима 2"16:00Х/ф "Вертикальна межа"18:00Х/ф "Місія нездійсненна: Плем'я ізгоїв"20:00Х/ф "Місія нездійсненна: Наслідки"22:20Х/ф клуб "Далласа покупців"05:05Х/ф "Між небом і землею"06:35Х/ф "Місія нездійсненна: Плем'я ізгоїв"08:40Х/ф "Місія нездійсненна: Наслідки"11:00Х/ф "Знайомство з батьками"12:40Х/ф "Знайомство з Факерами"14:35Х/ф "Знайомство з Факерами 2"16:10Х/ф "Прибуття"18:00Х/ф "Щасливе число Слевина"19:40Х/ф "Чотири кімнати"21:15Х/ф "Підозрілі особи"22:55Х/ф "Місія: нездійснима 3"04:35Х/ф "Мері Поппинс Повертається"06:35Х/ф "Джек Ричер 2 : Ніколи не повертайся"08:30Х/ф "Чотири кімнати"10:05Х/ф "Superперцы"11:50Х/ф "Підозрілі особи"13:35Х/ф "Брати Грімм"15:25Х/ф "Патріот"18:00Х/ф "невірна"19:55Х/ф "Мережа"21:50Х/ф "Раневейс"23:30Х/ф "Джек Ричер"05:55Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"08:10Х/ф "Союзники"10:05Х/ф "Двадцять одно"12:05Х/ф "Шоу Трумана"13:40Х/ф "Їж, молися, люби"15:50Х/ф "Ерін Брокович"18:00Х/ф "13-й воїн"19:35Х/ф "Король Артур"21:30Х/ф "Нова різдвяна казка"23:05Х/ф "Ізгой"04:30Х/ф "Автостопом по галактиці"06:10Х/ф "Хлопчики-нальотчики"07:50Х/ф "Зоряні війни: Епізод 1 - Прихована загроза"10:00Х/ф "Зоряні війни: Епізод 2 - Атака клонів"12:15Х/ф "Мисливці за привидами"14:05Х/ф "Людина-мураха і Оса"15:55Х/ф "Изгой-один : Зоряні війни. Історії"18:00Х/ф "Зоряні війни: Епізод 5 - Імперія завдає удару" у відповідь20:00Х/ф "Малефисента"21:25Х/ф "Заводила"23:15Х/ф "Летіть додому"06:10Х/ф "Зоряні війни: Епізод 2 - Атака клонів"08:25Х/ф "Джанго звільнений"11:05Х/ф "Огидлива вісімка"13:45Х/ф "Автостопом по галактиці"15:25Х/ф "Той, що біжить по лезу 2049"18:00Х/ф "Прикинься моєю дружиною"19:50Х/ф "Чарівна країна"21:25Х/ф "Изгой-один : Зоряні війни. Історії"23:30Х/ф "Зоряні війни: Епізод 5 - Імперія завдає удару у відповідь"05:15Х/ф "Англійський пацієнт"07:45Х/ф "місяць 2112"09:25Х/ф "Прикинься моєю дружиною"11:10Х/ф "Дракула"13:10Х/ф "Афера Томаса Крауна"15:00Х/ф "Голий пістолет"16:20Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"17:40Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"19:00Х/ф "Зоряний десант"20:55Х/ф "Ріддік"22:50Х/ф "невразливий"04:50Х/ф "Стюарт Литтл"06:15Х/ф "Друге життя Уве"08:05Х/ф "Помінятися місцями"09:55Х/ф "Пробудження"11:55Х/ф "Вища ліга"13:35Х/ф "Вища ліга 2"15:15Х/ф "Старим тут не місце"17:10Х/ф "Швидкий і мертвий"19:00Х/ф "Засліплений бажаннями"20:25Х/ф "Аероплан"21:50Х/ф "Аероплан 2: Продовження"23:10Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"10:10Х/ф "Філадельфія"12:10Х/ф "Не дихай"13:35Х/ф "Жива сталь"15:35Х/ф "Вовк"17:35Х/ф "Ласкаво просимо в Zомбіленд"19:00Х/ф "Повітряна в'язниця"20:45Х/ф "Скелелаз"22:30Х/ф "Точка обстрілу"23:55Х/ф "Старим тут не місце"04:55Х/ф "Хлопчик в смугастій піжамі"06:25Х/ф "Чого хочуть жінки?"08:25Х/ф "Красуня"10:20Х/ф "Пірати Карибського моря : скриня мерця"12:40Х/ф "Карате-пацан"14:55Х/ф "Пропозиція"16:40Х/ф "Прислуга"19:00Х/ф "Термінатор: Та прийде рятівник"20:40Х/ф "Пірати Карибського моря : на краю" світу23:15Х/ф "Соціальна мережа"04:35Х/ф "Пропозиція"06:20Х/ф "Термінатор 3: Повстання машин"08:05Х/ф "Термінатор: Та прийде рятівник"09:50Х/ф "Нічого не бачу, нічого не чую"11:30Х/ф "Крик"13:15Х/ф "Крик 2"15:05Х/ф "Крик 3"17:00Х/ф "Пірати Карибського моря : мерці не розповідають казки"19:00Х/ф "Хрещений батько 2"22:10Х/ф "Погані хлопці 2"04:45Х/ф "Таксі"06:10Х/ф "Таксі 2"07:30Х/ф "Таксі 3"08:55Х/ф "Таксі 4"10:20Х/ф "Хрещений батько"13:10Х/ф "Бронкская історія"15:00Х/ф "На гребені хвилі"17:00Х/ф "Крізь сніг"19:00Х/ф "Кращі з кращих"20:30Х/ф "Кращі з кращих 2"22:05Х/ф "Траса 60"05:40Х/ф "Ред"07:25Х/ф "Святі з Бундока"09:10Х/ф "Дежавю"11:10Х/ф "Перший лицар"13:15Х/ф "Одержимість"14:55Х/ф "Місія нездійсненна: Наслідки"17:15Х/ф "Ларго Винч : Початок"19:00Х/ф "невірна"20:55Х/ф "Дикі штучки"22:40Х/ф "Невидимий гість"05:00Х/ф "Інший світ"06:55Х/ф "Дикі штучки"08:40Х/ф "Таємниця 7 сестер"10:35Х/ф "Невидимий гість"12:15Х/ф "Ізгой"14:30Х/ф "Червоні вогні"16:20Х/ф "Врятувати рядового Райана"19:00Х/ф "Краса по-американськи"20:50Х/ф "Ерін Брокович"22:55Х/ф "Мачуха"04:50Х/ф "13-й район"06:05Х/ф "Ерін Брокович"08:10Х/ф "Двадцять одно"10:10Х/ф "Білявка в законі"11:40Х/ф "Білявка в законі 2"13:10Х/ф клуб "Далласа покупців"15:00Х/ф "Джек Ричер"17:05Х/ф "Джек Ричер 2 : Ніколи не повертайся"19:00Х/ф "Патріот"21:30Х/ф "Вітряна річка"23:10Х/ф "Зламані квіти"05:35Х/ф "Ларрі Краун"07:05Х/ф "Нова різдвяна казка"08:40Х/ф "Ейс Вентура: Розшук домашніх тварин"10:00Х/ф "Ейс Вентура 2: Коли зве природа"11:30Х/ф "Патріот"14:05Х/ф "Вітряна річка"15:45Х/ф "В облозі"17:20Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"19:00Х/ф "Факультет"20:40Х/ф "Параноя"22:15Х/ф "Сумна валентинка"05:55Х/ф "Останній з могікан"07:40Х/ф "Чим зайнятися мерцеві в Денвері"09:30Х/ф "Малефисента"10:55Х/ф "Час вбивати"13:20Х/ф "Співучасник"15:10Х/ф "Подолання"16:50Х/ф "Чорна Пантера"19:00Х/ф "Розум і почуття"21:10Х/ф "В метрі один від одного"23:00Х/ф "Фатальна красуня"06:00Х/ф "Співучасник"07:50Х/ф "Розум і почуття"10:00Х/ф "Швидкий і мертвий"11:45Х/ф "Подолання"13:25Х/ф "Чотири весілля і одні похорони"15:20Х/ф "Одного разу в Америці"19:00Х/ф "Помінятися місцями"20:50Х/ф "Євротур"22:15Х/ф "Одного разу в Ірландії"23:45Х/ф "Вбити Білла. Частина 1"05:40Х/ф "Одного разу в Ірландії"07:15Х/ф "Посвідка на проживання"09:00Х/ф "Пасажири"10:45Х/ф "Малюк на драйві"12:35Х/ф "Англійський пацієнт"15:10Х/ф "Повітряна в'язниця"16:55Х/ф "Людина-павук 2"19:00Х/ф "Людина-павук 3: Ворог у тіні"21:10Х/ф "Славні хлопці"23:00Х/ф "Помста от кутюр"04:55Х/ф "Петля часу"06:45Х/ф "Людина-павук 3: Ворог у тіні"08:55Х/ф "Повітряна в'язниця"10:45Х/ф "Голий пістолет"12:05Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"13:25Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"14:45Х/ф "Старим тут не місце"16:40Х/ф "Пірати Карибського моря : скриня мерця"19:00Х/ф "Пірати Карибського моря : на краю" світу21:35Х/ф "Тренер"23:35Х/ф "Красунчик-2"04:35Х/ф "Петля часу"06:25Х/ф "Пірати Карибського моря : мерці не розповідають казки"08:25Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"09:50Х/ф "Людина-мураха"11:40Х/ф "Пірати Карибського моря : на краю світу"14:15Х/ф "Мюнхен"16:50Х/ф "Капітан Філіпс"19:00Х/ф "Доктор Стрендж"20:45Х/ф "Микита"22:40Х/ф "Пірати Карибського моря : на краю світу"11:05Х/ф "Круті віражі"12:40Х/ф "Відступники"15:00Х/ф "Готель Мумбаи: Протистояння"16:55Х/ф "Основний інстинкт"19:00Х/ф "Серцеїдки"20:55Х/ф "Красуня"22:50Х/ф "Доктор Стрендж"05:00Х/ф "П'ятий елемент"07:00Х/ф "Основний інстинкт"09:00Х/ф "Вовк з уолл-стрітом"11:50Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"13:45Х/ф "13-й район"15:05Х/ф "Пограбування на Бейкер-Стрит"16:50Х/ф "Перший лицар"19:00Х/ф "Індіана Джонс і останній хрестовий похід"21:00Х/ф "Пропозиція"22:45Х/ф "Зачарована"05:00Х/ф "Обладунки Бога : Операція Яструб"06:45Х/ф "Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега"08:35Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"10:30Х/ф "Хрещений батько"13:20Х/ф "Зачарована"15:00Х/ф "Афера по-американськи"17:10Х/ф "найп'яніший округ у світі"19:00Х/ф "Хрещений батько 3"21:35Х/ф "Щасливе число Слевина"23:20Х/ф "Блакитна безодня"05:05Х/ф "Удача Логана"07:00Х/ф "Хрещений батько"09:50Х/ф "Армагеддон"12:10Х/ф "Щасливе число Слевина"13:55Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"16:10Х/ф "Таксі"17:35Х/ф "Таксі 2"19:00Х/ф "Малавіта"20:40Х/ф "Веселі канікули"22:10Х/ф "З Парижу з любов'ю"23:40Х/ф "Хрещений батько 3"05:25Х/ф "Варти Галактики. Частина 2"07:35Х/ф "Бруд"09:05Х/ф "Посмішка Мони Лізи"11:00Х/ф "Підозрілі особи"12:40Х/ф "Планета Ка-Пекс"14:40Х/ф "Парламентер"16:55Х/ф "Джек Річер"19:00Х/ф "Три метри над рівнем неба. Серія 1"20:55Х/ф "Три метри над рівнем неба. Я тебе хочу. Серія 1"22:55Х/ф "Таксі"05:05Х/ф "Ізгой"07:20Х/ф "Джек Річер"09:25Х/ф "Три метри над рівнем неба. Я тебе хочу. Серія 1"11:25Х/ф "Прибуття"13:15Х/ф "Місто Бога"15:20Х/ф "Збройовий барон"17:15Х/ф "Ларго Винч : Початок"19:00Х/ф "Форрест Гамп"21:10Х/ф "Ерін Брокович"23:15Х/ф "Шоу Трумана"05:15Х/ф "Ерін Брокович"07:20Х/ф "Будинок літальних кинджалів"09:15Х/ф "Краса по-американськи"11:10Х/ф "Король Артур"13:05Х/ф "Зелена книга"15:05Х/ф "Чим зайнятися мерцеві в Денвері"16:55Х/ф "Джон Вік 3"19:00Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"20:35Х/ф "Екіпаж"22:45Х/ф клуб "Далласа покупців"05:30Х/ф "Король Артур"07:25Х/ф "Велика афера"09:15Х/ф "Джон Вік 3"11:15Х/ф "Обитель проклятих"13:05Х/ф "Французький транзит"15:10Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"17:00Х/ф "Залізна людина 2"19:00Х/ф "Залізна людина 3"21:00Х/ф "Аероплан"22:25Х/ф "Аероплан 2: Продовження"23:45Х/ф "В облозі"05:45Х/ф "Життя інших"07:55Х/ф "Залізна людина"09:50Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"11:40Х/ф "Ріддік"13:35Х/ф "Воїн"15:45Х/ф "Помінятися місцями"17:35Х/ф "Люди в чорному 2"19:00Х/ф "Люди в чорному 3"20:35Х/ф "Пасажири"22:25Х/ф "Залізна людина 3"04:25Х/ф "невразливий"06:10Х/ф "Астерікс і Обеликс проти Цезаря"07:55Х/ф "Астерікс і Обеликс : місія Клеопатра"09:40Х/ф "Люди в чорному 3"11:15Х/ф "Помінятися місцями"13:10Х/ф "Мюнхен"15:45Х/ф "Шулера"17:35Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"19:00Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"20:15Х/ф "Самотній рейнджер"22:30Х/ф "Гравець"04:45Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"06:05Х/ф "Чотири кімнати"07:40Х/ф "Голий пістолет"09:00Х/ф "Король говорить!"10:50Х/ф "Кримінальне чтиво"13:15Х/ф "Співучасник"15:10Х/ф "Природжені вбивці"17:05Х/ф "Я, робот"19:00Х/ф "Одного разу в Америці"22:35Х/ф "Мері Поппинс Повертається"06:30Х/ф "Післязавтра"08:35Х/ф "Красуня"10:30Х/ф "Капітан Філіпс"12:35Х/ф "Апокаліпсис"14:45Х/ф "Примара"16:45Х/ф "Месники: Ера Альтрона"19:00Х/ф "Месники: Війна Нескінченності"21:15Х/ф "Потяг на Юму"23:10Х/ф "Очі змії"05:40Х/ф "Чорний яструб"07:50Х/ф "Месники"10:05Х/ф "Месники: Ера Альтрона"12:15Х/ф "Очі змії"13:50Х/ф "Крик"15:35Х/ф "Термінатор"17:15Х/ф "Термінатор 3: Повстання машин"19:00Х/ф "Пропозиція"20:45Х/ф "Пережити Різдво"22:10Х/ф "Крик 3"10:10Х/ф "Васабі"11:35Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"13:45Х/ф "Двадцять одно"15:45Х/ф "Готель17:25Х/ф "Знайомство з Факерами 2"19:00Х/ф "Безодня"21:50Х/ф "Порочні ігри"23:30Х/ф "Тюряга"04:25Х/ф "Повітряна в'язниця"06:10Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"08:25Х/ф "Тюряга"10:10Х/ф "Перший лицар"12:20Х/ф "Хрещений батько"15:10Х/ф "Дика орхідея"17:00Х/ф "Крізь сніг"19:00Х/ф "Хрещений батько 3"21:35Х/ф "Дев'ять ярдів"23:15Х/ф "Підозрілі особи"04:40Х/ф "Хроніка"06:05Х/ф "Повітряна в'язниця"07:50Х/ф "Хрещений батько 3"10:30Х/ф "Годзілла"12:40Х/ф "невірна"14:35Х/ф "Чоловічий стриптиз"16:05Х/ф "Пляж"18:00Х/ф "Суперсімейка"19:45Х/ф "Суперсімейка 2"21:35Х/ф "Одержимість"23:15Х/ф "Хрещений батько 2"05:25Х/ф "Прибрати перископ"06:55Х/ф "Траса 60"08:50Х/ф "Готель10:50Х/ф "Людина-павук :Возвращение додому"13:00Х/ф "Людина-павук: Далеко від будинку"15:00Х/ф "13-й район"16:20Х/ф "13-й район: Ультиматум"18:00Х/ф "Стартрек"19:55Х/ф "Стартрек : Відплата"21:55Х/ф "Стартрек : Нескінченність"23:55Х/ф "невірна"04:20Х/ф що "Біжить по лезу 2049"06:50Х/ф "Стартрек : Нескінченність"08:45Х/ф "Гри розуму"10:55Х/ф "Титанік"14:10Х/ф "Дівчина, яка застрягла в павутині"16:00Х/ф "Великий зрівнювач 2"18:00Х/ф "Прибуття"19:50Х/ф "місяць 2112"21:20Х/ф "Клуб любителів книжок та пирогів з картопляного лушпиння"23:20Х/ф "Стартрек : Відплата"04:25Х/ф "місяць 2112"05:55Х/ф "Прибуття"07:50Х/ф "Людина-метелик"09:40Х/ф "Конан-варвар"11:45Х/ф "Союзники"13:40Х/ф "Ерін Брокович"15:50Х/ф "Маленькі жінки"18:00Х/ф "Аероплан"19:20Х/ф "Аероплан 2: Продовження"20:45Х/ф "В метрі один від одного"22:35Х/ф "Сумна валентинка"05:35Х/ф "В метрі один від одного"07:25Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"09:15Х/ф "Нічого собі поїздочка"10:50Х/ф "Форрест Гамп"13:05Х/ф "Драйв"14:40Х/ф клуб "Далласа покупців"16:35Х/ф "Голий пістолет"18:00Х/ф "Помінятися місцями"19:50Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"21:05Х/ф "Ідеальні незнайомці"22:35Х/ф "Король лев"04:35Х/ф "Шоу Трумана"06:05Х/ф "Жанна д'Арк"08:35Х/ф "В облозі"10:15Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"11:50Х/ф "Життя інших"14:00Х/ф "Скло"16:10Х/ф "Пасажири"18:00Х/ф "Доктор Стрендж"19:45Х/ф "Природжені вбивці"21:40Х/ф "Англійський пацієнт"04:35Х/ф "Король говорить!"06:25Х/ф "Славні хлопці"08:15Х/ф "Хлопчик в смугастій піжамі"09:45Х/ф "Бамблбі"11:35Х/ф "Трансформери"13:50Х/ф "Холодна гора"16:15Х/ф "Ларго Винч : Початок"18:00Х/ф "Трансформери: Епоха винищування"20:30Х/ф "Трансформери: Останній лицар"22:55Х/ф "Одного разу в Ірландії"05:35Х/ф "Трансформери: Епоха винищування"08:05Х/ф "Трансформери: Останній лицар"10:30Х/ф "Живе"12:05Х/ф "Ізгой"14:15Х/ф "Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега"16:05Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"18:00Х/ф "Патріот"20:30Х/ф "Капітан Філіпс"22:40Х/ф "Прислуга"05:25Х/ф "Кидок кобри 2"07:10Х/ф "Патріот"09:45Х/ф "Індіана Джонс і останній хрестовий похід"11:45Х/ф "Індіана Джонс і королівство кришталевого черепа"13:40Х/ф "Чорнокнижник"15:20Х/ф "Одного разу ... в Голлівуді"18:00Х/ф "Хроніки Нарнії : Лев, чаклунка і чарівна шафа"20:10Х/ф "Хроніки Нарнії : Принц Каспіан"22:25Х/ф "Велика афера"05:35Х/ф "Красуня"07:30Х/ф "Т2 Трейнспоттінґ"09:20Х/ф "Пропозиція"11:05Х/ф "Чорнокнижник"12:40Х/ф "Зачарована"14:20Х/ф "Хатіко : найвірніший друг"15:50Х/ф "Перший лицар"18:00Х/ф "Готель19:30Х/ф "Чикаго"21:15Х/ф "Хроніки Нарнії : Лев, чаклунка і чарівна шафа"23:30Х/ф "Хроніки Нарнії : Принц Каспіан"05:10Х/ф "Люди в чорному"06:40Х/ф "Помінятися місцями"08:30Х/ф "Війна світів"10:20Х/ф "Факультет"12:00Х/ф "Залізна людина"14:00Х/ф "Залізна людина 2"15:55Х/ф "Залізна людина 3"18:00Х/ф "День незалежності"20:10Х/ф "День незалежності : Відродження"22:00Х/ф "Термінатор 3: Повстання машин"23:45Х/ф "Термінатор: Та прийде рятівник"05:20Х/ф "Соціальна мережа"07:15Х/ф "День незалежності : Відродження"09:05Х/ф "Хрещений батько 2"12:20Х/ф "Хижаки"14:05Х/ф "13-й воїн"15:40Х/ф "Царство небесне"18:00Х/ф "Повернення у Блакитну лагуну"19:35Х/ф "Білявка в законі"21:05Х/ф "Білявка в законі 2"22:35Х/ф "Війна світів"04:45Х/ф "Царство небесне"07:00Х/ф "Білявка в законі"08:30Х/ф "Білявка в законі 2"10:00Х/ф "Повітряна в'язниця"11:50Х/ф "Хрещений батько 3"14:30Х/ф "Взвод"16:30Х/ф "Коммандос"18:00Х/ф "Пляж"19:50Х/ф "Безодня"22:05Х/ф "Області темряви"23:40Х/ф "Повернення у Блакитну лагуну"05:50Х/ф "Швидкість"07:40Х/ф "Прибрати перископ"09:10Х/ф "Вовк з Уолл-Стріт"11:55Х/ф "Афера Томаса Крауна"13:45Х/ф "Траса 60"15:35Х/ф "Вихід: Царі і боги"18:00Х/ф "Місіс Даутфайр"19:55Х/ф "Ми купили зоопарк"21:55Х/ф "Екіпаж"04:55Х/ф "Чоловічий стриптиз"06:25Х/ф "Паразити"08:25Х/ф "некерований"10:00Х/ф "Ейс Вентура: Розшук домашніх тварин"11:20Х/ф "Ейс Вентура 2: Коли зве природа"12:50Х/ф "Валеріан і місто тисячі планет"14:55Х/ф "Ямакасі : Свобода в русі"16:30Х/ф "Серед акул"18:00Х/ф "1+1"19:45Х/ф "Форрест Гамп"22:00Х/ф "Олександр"04:30Х/ф "Голий пістолет"05:50Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"07:15Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"08:30Х/ф "За межами закону"10:05Х/ф "З пекла"12:00Х/ф "Джері Магуайер"14:15Х/ф "Термінал"16:15Х/ф "Неймовірне життя Уолтера Митти"18:00Х/ф "Операція "Валькірія""19:45Х/ф "Влада страху"21:40Х/ф "Коко до Шанель"23:30Х/ф "Форрест Гамп"
05:00Голлівуд за кадром05:25Мисливці за привидами06:10Таємниці Хейвена06:55Таємниці Хейвена07:40Зоряний шлях: Наступне покоління08:25Зоряний шлях: Наступне покоління09:10Доктор Хто10:00Доктор Хто10:55Таємниці Хейвена11:40Таємниці Хейвена12:25Ужастики14:05Доктор Хто15:00Доктор Хто15:50Таємниці Хейвена16:35Таємниці Хейвена17:20Зоряний шлях: Наступне покоління18:10Зоряний шлях: Наступне покоління19:00Доктор Хто19:50Доктор Хто20:4012 мавп21:2512 мавп22:10Проповідник23:10Зоряний шлях: Наступне покоління
04:40Х/ф "Русалочка 2 : Повернення В Море"05:50Х/ф "Русалонька: Початок історії Аріель"07:05Х/ф "Конан-варвар"09:05Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"10:55Х/ф "Влада страху"12:50Х/ф "Зоряні ворота"14:45Х/ф "Помінятися місцями"16:35Х/ф "Люди в чорному 2"18:00Х/ф "Люди в чорному 3"19:35Х/ф "Іноземець"21:20Х/ф "Друге життя Уве"23:15Х/ф "Термінал"
05:00Голлівуд за кадром 1805:25Мисливці за привидами06:15Таємниці Хейвена07:00Таємниці Хейвена07:45Зоряні ворота08:35Зоряні ворота09:25Доктор Хто10:15Доктор Хто11:05Таємниці Хейвена11:50Таємниці Хейвена12:35Горець 3: Останній вимір14:10Доктор Хто15:00Доктор Хто15:50Таємниці Хейвена16:35Таємниці Хейвена17:20Зоряні ворота18:10Зоряні ворота19:00Доктор Хто20:10Доктор Хто. Кінець часу, Частина 121:15Агенти "Щ. И.Т".22:00Агенти "Щ. И.Т".22:45Проповідник 1823:35Зоряні ворота
05:55Х/ф "Помінятися місцями"07:50Х/ф "Чотири кімнати"09:25Х/ф "Люди в чорному 3"11:05Х/ф "Зоряний пил"13:05Х/ф "Врятувати рядового Райана"15:45Х/ф "Афера по-американськи"18:00Х/ф "Я, робот"19:40Х/ф "Співучасник"21:35Х/ф "Аероплан 2: Продовження"22:55Х/ф "Іноземець"
05:00Голлівуд за кадром05:25Мисливці за привидами06:10Таємниці Хейвена06:55Таємниці Хейвена07:40Зоряні ворота08:25Зоряні ворота09:10Доктор Хто10:05Доктор Хто10:55Таємниці Хейвена11:40Таємниці Хейвена12:25Зоряні ворота: Континуум14:05Доктор Хто15:00Доктор Хто15:50Таємниці Хейвена16:35Таємниці Хейвена17:20Зоряні ворота18:10Зоряні ворота19:00Доктор Хто19:50Доктор Хто20:40Агенти "Щ. И.Т".21:25Агенти "Щ. И.Т".22:10Проповідник 1823:00Зоряні ворота23:50Зоряні ворота04:30Голлівуд за кадром
05:30Х/ф "Веселі канікули"07:00Х/ф "Вільні люди округу Джонс"09:10Х/ф "Люди Ікс"10:45Х/ф "Люди Ікс 2"12:50Х/ф "В облозі"14:30Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"16:05Х/ф "Співучасник"18:00Х/ф "Люди Ікс: Перший клас"20:00Х/ф "Росомаха: Безсмертний"22:00Х/ф "Ларго Винч : Початок"23:40Х/ф "Мюнхен"
05:00Голлівуд за кадром05:25Горизонт06:20Таємниці Хейвена07:05Таємниці Хейвена07:50Зоряні ворота08:35Зоряні ворота09:20Доктор Хто10:05Доктор Хто10:55Таємниці Хейвена11:40Таємниці Хейвена12:25Мисливці за привидами14:10Доктор Хто15:00Доктор Хто15:50Таємниці Хейвена16:35Таємниці Хейвена17:20Зоряні ворота18:10Зоряні ворота19:00Доктор Хто19:50Доктор Хто20:40Агенти "Щ. И.Т".21:25Агенти "Щ. И.Т".22:10Проповідник23:00Зоряні ворота23:50Зоряні ворота04:35Голлівуд за кадром
04:30Х/ф клуб "Далласа покупців"06:20Х/ф "Логан"08:35Х/ф "Люди Ікс: Темний Фенікс"10:20Х/ф "Красуня"12:15Х/ф "Люди Ікс: Початок. Росомаха"13:55Х/ф "Люди Ікс: Перший клас"16:00Х/ф "Росомаха: Безсмертний"18:00Х/ф "Олдбой"19:55Х/ф "Старим тут не місце"21:50Х/ф "Люди Ікс"23:25Х/ф "Люди Ікс 2"
05:00Астронавти. Найскладніша робота у всесвіті.05:50Повелителі лего06:35Повелителі лего07:20Зоряні ворота08:05Зоряні ворота08:50Доктор Хто09:45Доктор Хто10:35Повелителі лего11:20Повелителі лего12:05Хеллбой: Герою з пекла14:05Доктор Хто15:00Доктор Хто15:50Повелителі лего16:35Повелителі лего17:20Зоряні ворота18:10Зоряні ворота19:00Доктор Хто19:50Доктор Хто20:55Агенти "Щ. И.Т".21:40Агенти "Щ. И.Т".22:25Проповідник23:10Зоряні ворота23:55Зоряні ворота
05:25Х/ф "Брудні танці 2: Гаванські ночі"06:45Х/ф "Крик"08:30Х/ф "За всяку ціну"10:10Х/ф "Одного разу в Америці"13:45Х/ф "Олдбой"15:45Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"18:00Х/ф "Дістати ножі"20:00Х/ф "Готель "Гранд Будапешт"21:35Х/ф "Крик 3"23:25Х/ф "Красуня"
05:00Астронавти. Найскладніша робота у всесвіті05:55Поза часом06:40Поза часом07:25Зоряні ворота08:15Зоряні ворота09:05Доктор Хто09:55Доктор Хто10:45Поза часом11:30Поза часом12:15Інопланетне вторгнення: Битва за Лос-Анджелес14:10Доктор Хто15:00Доктор Хто15:50Поза часом16:35Поза часом17:20Зоряні ворота18:10Зоряні ворота19:00Доктор Хто19:50Доктор Хто20:40Агенти "Щ. И.Т".21:25Агенти "Щ. И.Т".22:10Нація Z23:00Зоряні ворота23:50Зоряні ворота
06:05Х/ф "Готель Х/ф "Гранд Будапешт"07:40Х/ф "Термінатор 3: Повстання машин"09:20Х/ф "Термінатор: Та прийде рятівник"11:05Х/ф "Аліта : Бойовий ангел"13:00Х/ф "Тор"14:50Х/ф "Zомбилэнд : Контрольний постріл"16:20Х/ф "Віном"18:00Х/ф "Тор 2: Царство пітьми"19:45Х/ф "Таємне вікно"21:15Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"22:45Х/ф "Робот на ім'я Чаппи"
06:30Зоряні ворота07:15Зоряні ворота08:00Доктор Хто09:20Доктор Хто10:10Поза часом10:55Поза часом11:40Чeловек із зірки13:35Доктор Хто15:00Доктор Хто15:50Поза часом16:35Поза часом17:20Зоряні ворота18:10Зоряні ворота19:00Доктор Хто19:50Доктор Хто20:45Агенти "Щ. И.Т".21:30Агенти "Щ. И.Т".22:15Нація Z23:05Зоряні ворота23:55Зоряні ворота05:00Голлівуд за кадром05:30Поза часом
05:50Х/ф "Курськ"07:40Х/ф "Ларрі Краун"09:15Х/ф "Сабрина"11:20Х/ф "Самотній рейнджер"13:40Х/ф "13-й воїн"15:15Х/ф "Дедпул"16:55Х/ф "Тор: Рагнарек"19:00Х/ф "Годзілла"21:05Х/ф "Мисливці за привидами"22:45Х/ф "Мисливці за привидами 2"
06:00Неандертальці06:55Поза часом07:40Поза часом08:25Зоряний крейсер "Галактика"09:10Зоряний крейсер "Галактика"09:55Доктор Хто10:45Доктор Хто11:50Поза часом12:35Поза часом13:20Темна вежа14:55Доктор Хто15:45Доктор Хто16:50Поза часом17:35Поза часом18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто21:05Доктор Хто21:55Агенти "Щ. И.Т".22:40Агенти "Щ. И.Т".23:25Нація Z05:30Голлівуд за кадром
04:20Х/ф "Підозрілі особи"06:05Х/ф "Біжи, Лоло, біжи"07:20Х/ф "Залишся"08:55Х/ф "Годзілла"11:05Х/ф "Янголи та Демони"13:15Х/ф "Армагеддон"15:35Х/ф "Мисливці за привидами"17:15Х/ф "Мисливці за привидами 2"19:00Х/ф "Ми купили зоопарк"20:55Х/ф "Прикинься моєю дружиною"22:45Х/ф "Пальми в снігу"
06:00Голлівуд за кадром06:30Залишитися в живих07:15Агент Картер08:00Агент Картер08:45Зоряний крейсер "Галактика"09:35Зоряний крейсер "Галактика"10:25Доктор Хто11:20Доктор Хто12:10Агент Картер12:55Агент Картер13:40НЛО15:10Доктор Хто16:00Доктор Хто16:50Агент Картер17:35Агент Картер18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:50Доктор Хто21:50Агенти "Щ. И.Т".22:35Агенти "Щ. И.Т".23:20Нація Z05:30Голлівуд за кадром
10:00Х/ф "Залишся"11:30Х/ф "Чоловічий стриптиз"12:55Х/ф "Останній кіногерой"15:00Х/ф "Нічого хорошого в готелі17:10Х/ф "Вбивство в Східному експресі"19:00Х/ф "Роман з каменем"20:40Х/ф "Перлина Нілу"22:20Х/ф "Бурлеск"
06:00Голлівуд за кадром06:30Залишитися в живих07:15Агент Картер08:00Агент Картер08:45Зоряний крейсер "Галактика"09:35Зоряний крейсер "Галактика"10:20Доктор Хто11:10Доктор Хто12:00Агент Картер12:45Агент Картер13:30Ужастики15:10Доктор Хто16:00Доктор Хто16:50Агент Картер17:35Агент Картер18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:55Доктор Хто21:45Агенти "Щ. И.Т".22:30Агенти "Щ. И.Т".23:15Нація Z05:30Голлівуд за кадром
05:15Х/ф "У пошуках Дорі"06:50Х/ф "Хроніка"08:10Х/ф "Гри розуму"10:15Х/ф "Безодня"12:30Х/ф "Хрещений батько"15:20Х/ф "Вбивство в Східному експресі"17:05Х/ф "Війна подружжя Роуз"19:00Х/ф "Хрещений батько 3"21:35Х/ф "Помінятися місцями"23:30Х/ф "Термінал"
06:00Залишитися в живих06:50Флеш07:40Зоряний крейсер "Галактика"08:30Зоряний крейсер "Галактика"09:20Доктор Хто10:30Доктор Хто11:25Флеш12:10Флеш12:55Мисливці за привидами14:45Доктор Хто15:55Доктор Хто16:50Флеш17:35Флеш18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:55Доктор Хто21:50Мотель Бейтс22:35Мотель Бейтс23:20Нація Z
05:25Х/ф "Хроніка"06:45Х/ф "Лемоні Снікет: 33 нещастя"08:20Х/ф "Хрещений батько"11:10Х/ф "Знайомство з Факерами"13:05Х/ф "Війна подружжя Роуз"14:55Х/ф "Міцний горішок"17:00Х/ф "Міцний горішок 2"19:00Х/ф "Вихід: Царі і боги"21:20Х/ф "Форрест Гамп"23:30Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"
06:00Залишитися в живих06:40Флеш07:25Флеш08:10Зоряний крейсер "Галактика"08:55Зоряний крейсер "Галактика"09:40Доктор Хто: Рішення10:40Доктор Хто11:45Флеш12:30Флеш13:15Ультрафіолет14:40Доктор Хто: Рішення15:45Доктор Хто16:50Флеш17:35Флеш18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто21:05Доктор Хто21:55Мотель Бейтс22:40Мотель Бейтс23:25Нація Z05:30Голлівуд за кадром
05:30Х/ф "Міцний горішок 2"07:20Х/ф "Міцний горішок 3: Відплата"09:20Х/ф "Роккі"11:15Х/ф "Роккі 2"13:05Х/ф "Стартрек"15:00Х/ф "Стартрек : Відплата"17:05Х/ф "Стартрек : Нескінченність"19:00Х/ф "Роккі 5"20:40Х/ф "Роккі Бальбоа"22:20Х/ф "Крид 2"
06:00Олексій Райдер06:45Зоряний крейсер "Галактика"07:35Зоряний крейсер "Галактика"08:25Доктор Хто09:35Революція Далеков10:55Олексій Райдер11:40Олексій Райдер12:30Елізіум: Рай не на Землі14:20Доктор Хто15:30Революція Далеков16:50Олексій Райдер17:35Олексій Райдер18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Джессіка Джонс20:55Джессіка Джонс21:50Мотель Бейтс22:35Мотель Бейтс23:20Нація Z
06:05Х/ф "Стартрек"08:05Х/ф "Стартрек : Відплата"10:05Х/ф "Стартрек : Нескінченність"12:00Х/ф "Погані хлопці назавжди"13:55Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"15:50Х/ф "Роккі 3"17:25Х/ф "Роккі 4"19:00Х/ф "Індіана Джонс і останній хрестовий похід"21:00Х/ф "Хранитель часу"23:00Х/ф "Брехун"
06:00Залишитися в живих06:45Таємниці Хейвена07:30Таємниці Хейвена08:15Зоряний крейсер "Галактика"09:05Зоряний крейсер "Галактика"09:55Джессіка Джонс10:50Джессіка Джонс11:45Таємниці Хейвена12:30Таємниці Хейвена13:15Гаттака15:00Джессіка Джонс15:55Джессіка Джонс16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Джессіка Джонс20:55Джессіка Джонс21:50Мотель Бейтс22:40Мотель Бейтс23:30Нація Z
05:10Х/ф "Хранитель часу"07:05Х/ф "Король Артур"09:00Х/ф "Обитель проклятих"10:45Х/ф "Ілюзія обману"12:30Х/ф "Шоу Трумана"14:10Х/ф "Телефонна будка"15:25Х/ф "Один удома"17:05Х/ф "Один удома 2: Загублений в Нью-Йорку"19:00Х/ф "Красуня"20:55Х/ф "Привид"22:55Х/ф "Французький поцілунок"
06:00Залишитися в живих06:45Таємниці Хейвена07:30Таємниці Хейвена08:15Зоряний крейсер "Галактика"09:05Зоряний крейсер "Галактика"09:50Амнезія10:40Амнезія11:25Таємниці Хейвена12:10Таємниці Хейвена12:55Годзілла15:10Амнезія16:00Амнезія16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Амнезія20:50Амнезія21:40Мотель Бейтс22:25Мотель Бейтс23:10Нація Z
04:45Х/ф "Посвідка на проживання"06:30Х/ф "Олександр"09:20Х/ф "Один удома"10:55Х/ф "Патріот"13:30Х/ф "Микита"15:25Х/ф "Сурогати"16:50Х/ф "Логан"19:00Х/ф "Месники: Війна Нескінченності"21:15Х/ф "Дістати ножі"23:15Х/ф "Людина-метелик"
06:00Залишитися в живих06:45Таємниці Хейвена07:30Таємниці Хейвена08:15Зоряний крейсер "Галактика"09:05Зоряний крейсер "Галактика"09:55Амнезія10:45Амнезія11:35Таємниці Хейвена12:20Таємниці Хейвена13:10Пробудження15:10Амнезія16:00Амнезія16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Амнезія20:50Амнезія21:4012 мавп22:2512 мавп23:10Нація Z
05:45"Початковий код"07:10"Титанік"10:15Що "біжить по лезу 2049"12:45"За всяку ціну"14:25"Трансформери"16:35"Трансформери: Помста полеглих"19:00"Термінатор"20:40"Термінатор 2: Судний день"23:05"Термінатор 3: Повстання машин"
06:00Голлівуд за кадром06:20Горизонт07:15Таємниці Хейвена08:00Таємниці Хейвена08:45Зоряний крейсер "Галактика"09:30Зоряний крейсер "Галактика"10:15Доктор Хто11:00Доктор Хто11:50Таємниці Хейвена12:35Таємниці Хейвена13:205-а хвиля15:10Доктор Хто16:00Доктор Хто16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:50Доктор Хто21:4012 мавп22:2512 мавп23:10Американські боги
04:25Х/ф "Розумник Вілл Хантінг"06:30Х/ф "Термінатор"08:15Х/ф "Термінатор 2: Судний день"10:40Х/ф "Термінатор 3: Повстання машин"12:25Х/ф "Одного разу ... в Голлівуді"15:00Х/ф "Термінатор: Генезис"17:00Х/ф "Термінатор: Темні долі"19:00Х/ф "Ізгой"21:10Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"23:25Х/ф "Життя інших"
06:00Голлівуд за кадром06:25Астронавти. Найскладніша робота у всесвіті.07:20Таємниці Хейвена08:05Таємниці Хейвена08:50Зоряний крейсер "Галактика"09:35Зоряний крейсер "Галактика"10:20Доктор Хто11:10Доктор Хто12:00Таємниці Хейвена12:45Таємниці Хейвена13:30Джуманджі15:10Доктор Хто16:00Доктор Хто16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:50Доктор Хто21:4012 мавп22:2512 мавп23:10Американські боги04:20Джуманджі
05:40Х/ф "Афера по-американськи"07:55Х/ф "Історія лицаря"10:00Х/ф "Людина в залізній масці"12:05Х/ф "13-й воїн"13:40Х/ф "Найкращий стрілець"15:25Х/ф "Дедпул"17:05Х/ф "Дедпул 2"19:00Х/ф "Гарячі голови"20:20Х/ф "Гарячі голови 2"21:40Х/ф "Годзілла"23:50Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"
06:00Астронавти. Найскладніша робота у всесвіті.06:55Таємниці Хейвена07:40Таємниці Хейвена08:25Зоряний крейсер "Галактика"09:15Зоряний крейсер "Галактика"10:05Доктор Хто10:55Доктор Хто11:45Таємниці Хейвена12:30Таємниці Хейвена13:15Зелений Шершень15:10Доктор Хто16:00Доктор Хто16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:50Доктор Хто21:4012 мавп22:2512 мавп23:10Проповідник
04:35Х/ф "Годзілла"06:45Х/ф "Нова ера Z"08:30Х/ф "Армагеддон"10:55Х/ф "Хроніка"12:10Х/ф "Перл-Харбор"15:00Х/ф "Дика орхідея"16:50Х/ф "Великий зрівнювач"19:00Х/ф "некерований"20:30Х/ф "невірна"22:30Х/ф "Інший світ II : Еволюція"
06:00Голлівуд за кадром06:25Таємниці Хейвена07:10Таємниці Хейвена07:55Зоряний крейсер "Галактика"08:40Зоряний крейсер "Галактика"09:30Доктор Хто10:20Доктор Хто11:10Таємниці Хейвена11:55Таємниці Хейвена12:40201215:10Доктор Хто16:00Доктор Хто16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:50Доктор Хто21:40Агенти "Щ. И.Т".22:25Агенти "Щ. И.Т".23:10Проповідник23:55Зоряний крейсер "Галактика"05:35Голлівуд за кадром 18
06:20Х/ф "Ми купили зоопарк"08:20Х/ф що "Вижив"10:45Х/ф "Інферно"12:40Х/ф "Пальми в снігу"15:15Х/ф "Готель "Мэриголд"17:10Х/ф "Тор"19:00Х/ф "Тор 2: Царство пітьми"20:45Х/ф "Тор: Рагнарек"22:45Х/ф "Французький транзит"
06:00Неандертальці06:55Таємниці Хейвена07:40Таємниці Хейвена08:25Зоряний крейсер "Галактика"09:15Зоряний крейсер "Галактика"10:05Доктор Хто11:00Доктор Хто11:50Таємниці Хейвена12:35Таємниці Хейвена13:20Горець 2: Пожвавлення15:10Доктор Хто16:00Доктор Хто16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:50Доктор Хто21:40Агенти "Щ. И.Т".22:25Агенти "Щ. И.Т".23:10Проповідник
05:30Х/ф "Парламентер"07:40Х/ф "Джекі Браун"10:10Х/ф "Вбивство в Східному експресі"11:55Х/ф "Хрещений батько"14:45Х/ф "Джері Магуайер"16:55Х/ф "Термінал"19:00Х/ф "Хрещений батько 3"21:35Х/ф "Білий полон"23:30Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"
06:00Голлівуд за кадром06:25Стріла07:10Стріла07:55Зоряний крейсер "Галактика"08:40Зоряний крейсер "Галактика"09:30Доктор Хто10:20Доктор Хто11:25Стріла12:10Стріла12:55Пасажири14:50Доктор Хто15:40Доктор Хто16:50Стріла17:35Стріла18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто. Кінець часу, Частина 121:05Доктор Хто. Кінець часу, Частина 222:25Агенти "Щ. И.Т".23:15Агенти "Щ. И.Т".

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua