КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы

Телепрограмма на воскресенье

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
20 сентября 
Вт
21 сентября 
Ср
22 сентября 
Чт
23 сентября 
Пт
24 сентября 
Сб
25 сентября 
Вс
26 сентября 

Программа телепередач на текущее время

16:05Х/ф "Пірати Карибського моря : на дивних берегах"18:10Х/ф "Пірати Карибського моря : мерці не розповідають казки"20:10Х/ф "Законослухняний громадянин"21:50Х/ф "Доріан Грей"23:35Х/ф "За межами закону"16:40Х/ф "Месники: Фінал"19:30Х/ф "Джанго звільнений"22:10Х/ф "Таксист"16:05Х/ф "Співучасник"18:00Х/ф "Білявка в законі"19:30Х/ф "Білявка в законі 2"21:00Х/ф "Євротур"22:25Х/ф "найп'яніший округ у світі"16:45Х/ф "яструб Гудзона"18:20Х/ф "Парламентер"20:40Х/ф "Малюк на драйві"22:30Х/ф "Співучасник"16:35Х/ф "Армагеддон"19:00Х/ф "Форрест Гамп"21:10Х/ф "Зоряні війни: Епізод 5 - Імперія завдає удару у відповідь"23:10Х/ф "Невразливий"17:10Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"19:30Х/ф "Зоряний десант"21:25Х/ф "Мисливці за привидами"23:15Х/ф "88 хвилин"16:20Х/ф "Два стволи"18:00Х/ф "Краса по-американськи"19:55Х/ф "Побачення наосліп"21:25Х/ф "Філадельфія"23:30Х/ф "Армагеддон"17:00Х/ф "Дівчина з татуюванням дракона"19:30Х/ф "Природжені вбивці"21:25Х/ф "Гри розуму"23:35Х/ф "Пограбування по-італійськи"19:10Х/ф "2012"21:35Х/ф "Еквілібріум"23:15Х/ф "Не дихай"16:10Х/ф "Дика орхідея"18:00Х/ф "Пропозиція"19:45Х/ф "Прислуга"22:05Х/ф "Готика"23:50Х/ф "Своя людина"17:00Х/ф "Взвод"18:55Х/ф "Лють"21:00Х/ф "Універсальний солдат"22:40Х/ф "Мюнхен"17:00Х/ф "Місія нездійсненна: Плем'я ізгоїв"19:05Х/ф "Місія нездійсненна: Наслідки"21:25Х/ф "Вертикальна межа"23:20Х/ф "Прогулянка"16:15Х/ф "Щасливе число Слевина"18:00Х/ф "Небезпечна гра Слоун"20:05Х/ф "Підозрілі особи"21:45Х/ф "Круті віражі"23:20Х/ф "Люди в чорному"16:00Х/ф "невірна"18:00Х/ф "Двадцять одно"19:55Х/ф "Патріот"22:30Х/ф "Афера по-американськи"16:20Х/ф "13-й воїн"18:00Х/ф "Вовк з уолл-стрітом"20:45Х/ф "Король Артур"22:45Х/ф "Повелитель бурі"16:10Х/ф "Зоряні війни: Пробудження сили"18:15Х/ф "Джанго звільнений"20:55Х/ф "Примара і пітьма"22:35Х/ф "Вовк з уолл-стрітом"16:10Х/ф "Дракула"18:10Х/ф "Живе"19:45Х/ф "Той, що біжить по лезу 2049"22:15Х/ф "Изгой-один : Зоряні війни. Історії"15:50Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"17:05Х/ф "Ріддік"19:00Х/ф "Дівчина з татуюванням дракона"21:30Х/ф "невразливий"23:10Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"16:10Х/ф "Аероплан"17:35Х/ф "Аероплан 2: Продовження"19:00Х/ф "Швидкий і мертвий"20:45Х/ф "Два стволи"22:25Х/ф "Удача Логана"17:10Х/ф "Повітряна в'язниця"19:00Х/ф "Лють"21:05Х/ф "Скелелаз"22:50Х/ф "Вільні люди округу Джонс"16:30Х/ф "Пірати Карибського моря : на краю" світу19:05Х/ф "Пірати Карибського моря : на дивних берегах"21:10Х/ф "Пірати Карибського моря : мерці не розповідають казки"23:10Х/ф "Мюнхен"16:45Х/ф "Хрещений батько 2"20:00Х/ф "Хрещений батько 3"22:40Х/ф "Невигубний шпигун"23:55Х/ф "Листковий торт"17:25Х/ф "Кращі з кращих"19:00Х/ф "Кращі з кращих 2"20:35Х/ф "Жанна д'Арк"23:05Х/ф "Таксі 3"17:00Х/ф "невірна"19:00Х/ф "Перл-Харбор"21:45Х/ф "Дикі штучки"23:30Х/ф "Невидимий гість"17:00Х/ф "Двадцять одно"19:00Х/ф "Врятувати рядового Райана"21:35Х/ф "Прибуття"23:25Х/ф "Таємниця 7 сестер"17:20Х/ф "Вітряна річка"19:00Х/ф "Джек Ричер"21:00Х/ф "Джек Ричер 2 : Ніколи не повертайся"22:55Х/ф "Заводила"17:20Х/ф "В облозі"19:00Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"20:35Х/ф "Факультет"22:15Х/ф "Сумна валентинка"17:15Х/ф "Швидкий і мертвий"19:00Х/ф "Чорна Пантера"21:05Х/ф "Подолання"22:45Х/ф "Час вбивати"17:00Х/ф "Одного разу в Америці"20:35Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"22:55Х/ф "Хороший, поганий, довбанутий"16:20Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"17:40Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"19:00Х/ф "Повітряна в'язниця"20:45Х/ф "Потяг на Юму"22:40Х/ф "Помста от кутюр"16:00Х/ф "Пірати Карибського моря : на дивних берегах"18:05Х/ф "Пірати Карибського моря : мерці не розповідають казки"20:05Х/ф "Старим тут не місце"22:00Х/ф "Славні хлопці"23:50Х/ф "Тренер"17:05Х/ф "Микита"19:00Х/ф "Доктор Стрендж"20:45Х/ф "Відступники"23:10Х/ф "Мюнхен"17:00Х/ф "Красуня"19:00Х/ф "П'ятий елемент"21:00Х/ф "Вовк з уолл-стрітом"23:45Х/ф "Людина з нізвідки"17:20Х/ф "Пропозиція"19:05Х/ф "Універсальний солдат"20:45Х/ф "Місто гріхів"22:40Х/ф "Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати"17:15Х/ф "Хрещений батько 2"20:30Х/ф "Хрещений батько 3"23:10Х/ф "найп'яніший округ у світі"17:00Х/ф "Перл-Харбор"19:45Х/ф "Малавіта"21:30Х/ф "Веселі канікули"23:00Х/ф "З Парижу з любов'ю"17:20Х/ф "Інший світ II : Еволюція"19:00Х/ф "Парламентер"21:10Х/ф "Прибуття"23:00Х/ф "Планета Ка-Пекс"16:45Х/ф "Форрест Гамп"19:00Х/ф "Зелена книга"21:00Х/ф "Збройовий барон"22:55Х/ф "Все шляхом"17:10Х/ф "Іноземець"19:00Х/ф "Джон Вік 3"21:00Х/ф "Екіпаж"23:10Х/ф "Чим зайнятися мерцеві в Денвері"17:00Х/ф "Залізна людина 2"19:00Х/ф "Залізна людина 3"21:00Х/ф "Патріот"23:35Х/ф "Бронкская історія"16:00Х/ф "Люди в чорному"17:30Х/ф "Люди в чорному 2"18:50Х/ф "Люди в чорному 3"20:25Х/ф "Король говорить!"22:20Х/ф "Примара і пітьма"16:00Х/ф "Голий пістолет"17:20Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"18:40Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"19:55Х/ф "Самотній рейнджер"22:15Х/ф "Шулера"17:00Х/ф "Післязавтра"19:00Х/ф "Я, робот"20:55Х/ф "Капітан Філіпс"23:00Х/ф "Небезпечна гра Слоун"16:25Х/ф "Месники: Війна Нескінченності"18:40Х/ф "Месники: Фінал"21:30Х/ф "Васабі"22:55Х/ф "Потяг на Юму"16:00Х/ф "Знайомство з батьками"17:40Х/ф "Знайомство з Факерами"19:35Х/ф "Знайомство з Факерами 2"21:05Х/ф "Багряні ріки"22:50Х/ф "Багряні ріки 2: Ангели апокаліпсису"17:20Х/ф "Готель19:00Х/ф "Безодня"21:50Х/ф "Порочні ігри"23:30Х/ф "Т2 Трейнспоттінґ"18:00Х/ф "Нічого хорошого в готелі20:20Х/ф "Годзілла"22:25Х/ф "Чотири пера"15:55Х/ф "Ми купили зоопарк"18:00Х/ф "Неймовірне життя Уолтера Митти"19:50Х/ф "Леон"22:00Х/ф "Посмішка Мони Лізи"23:55Х/ф "Пляж"15:55Х/ф "Людина-павук :Возвращение додому"18:00Х/ф "Людина-павук: Далеко від будинку"20:00Х/ф "Лікар: учень Авіценни"22:25Х/ф "Микита"16:00Х/ф "Прибуття"17:50Х/ф "Великий зрівнювач 2"19:45Х/ф "місяць 2112"21:20Х/ф "Джекі Браун"23:45Х/ф "Клуб любителів книжок та пирогів з картопляного лушпиння"15:50Х/ф "Ерін Брокович"18:00Х/ф "Король лев"19:45Х/ф "В метрі один від одного"21:35Х/ф "Бар "Гадкий койот""23:10Х/ф "Маленькі жінки"16:05Х/ф "Помінятися місцями"18:00Х/ф "Малефисента"19:25Х/ф "Малефисента : Володарка пітьми"21:15Х/ф "Обитель проклятих"23:05Х/ф "Нова різдвяна казка"16:10Х/ф "Пасажири"18:00Х/ф "Дістати ножі"20:00Х/ф "Початковий код"21:25Х/ф "Все шляхом"23:05Х/ф "Життя інших"17:55Х/ф "Трансформери: Останній лицар"20:20Х/ф "Живе"21:55Х/ф "Брати Сістерс"23:50Х/ф "Перл-Харбор"17:00Х/ф "Індіана Джонс і королівство кришталевого черепа"18:55Х/ф "Погані хлопці назавжди"20:50Х/ф "Капітан Філіпс"23:00Х/ф "Доказ"16:05Х/ф "Післязавтра"18:00Х/ф "Одного разу ... в Голлівуді"20:35Х/ф "Людина в залізній масці"22:40Х/ф "Бронкская історія"16:00Х/ф "Красуня"18:00Х/ф "Факультет"19:40Х/ф "Післязавтра"21:30Х/ф "Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега"23:25Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"18:00Х/ф "Титанік"21:00Х/ф "Залізна людина"23:00Х/ф "Залізна людина 2"16:00Х/ф "Інферно"18:00Х/ф "Царство небесне"20:10Х/ф "Армагеддон"22:35Х/ф "Соціальна мережа"16:30Х/ф "Коммандос"18:00Х/ф "Швидкість"19:50Х/ф "Повітряна в'язниця"21:35Х/ф "Області темряви"23:15Х/ф "Заводила"16:00Х/ф "Місіс Даутфайр"18:00Х/ф "некерований"19:30Х/ф "Вихід: Царі і боги"21:50Х/ф "Відступники"16:00Х/ф "Роккі"18:00Х/ф "Роккі 2"19:50Х/ф "Форрест Гамп"22:00Х/ф "Іп Ман"23:45Х/ф "Ейс Вентура: Розшук домашніх тварин"16:20Х/ф "Роккі 3"18:00Х/ф "Роккі 4"19:30Х/ф "Операція "Валькірія""21:20Х/ф "Термінал"23:20Х/ф "Роккі"
16:30Доктор Хто17:20Доктор Хто18:10Доктор Хто19:00Двохсотлітня людина21:10Еволюція22:50Професор Марстон і його Чудо-жінки
16:20Х/ф "Роккі 5"18:00Х/ф "Роккі Бальбоа"19:40Х/ф "Іноземець"21:25Х/ф "Параноя"23:05Х/ф "Чим зайнятися мерцеві в Денвері"
16:15Доктор Хто17:25Доктор Хто18:10Доктор Хто19:00Зоряні ворота: Континуум20:405-а хвиля22:30Легіон
15:55Х/ф "Крид 2"18:00Х/ф "Титанік"21:00Х/ф "Афера по-американськи"23:05Х/ф "Веселі канікули"
16:15Доктор Хто17:05Доктор Хто18:00Доктор Хто19:00Мисливці за привидами21:00Я, Франкенштейн22:30Живе
15:55Х/ф "Люди Ікс: Апокаліпсис"18:10Х/ф "Логан"20:20Х/ф "Люди Ікс: Темний Фенікс"22:05Х/ф "Я, робот"23:50Х/ф "Вільні люди округу Джонс"
16:20Доктор Хто17:10Доктор Хто18:05Доктор Хто19:00Пасажири20:55Годзілла23:10Анаконда
18:00Х/ф "Найбільший шоумен"19:35Х/ф "Король говорить!"21:25Х/ф "Чарівна країна"23:05Х/ф "Двадцять одно"
16:25Доктор Хто17:15Доктор Хто18:10Доктор Хто19:00Пікселі20:45Зелений Шершень22:45Пастир
15:55Х/ф "Дістати ножі"18:00Х/ф "Аліта : Бойовий ангел"19:55Х/ф "Готель "Гранд Будапешт"21:25Х/ф "Олдбой"23:25Х/ф "Найбільший шоумен"
16:25Доктор Хто17:15Доктор Хто18:05Доктор Хто19:00Пробудження21:00Затура: Космічна пригода22:40Міські легенди
17:25Х/ф "Zомбилэнд : Контрольний постріл"19:00Х/ф "Віном"20:35Х/ф "Ізгой"22:50Х/ф "Круті віражі"
16:35Доктор Хто17:25Доктор Хто18:15Доктор Хто19:05Доктор Хто20:00Темна вежа21:30Хмарний атлас
17:15Х/ф "Дедпул"19:00Х/ф "Дедпул 2"20:50Х/ф "Самотній рейнджер"23:05Х/ф "Заводила"
16:35Доктор Хто17:30Доктор Хто18:20Доктор Хто19:10Доктор Хто20:00НЛО21:25Пошук23:05Тринадцять привидів
17:10Х/ф "Повітряна в'язниця"19:00Х/ф "Гарячі голови"20:20Х/ф "Гарячі голови 2"21:40Х/ф "Останній кіногерой"23:45Х/ф "Мирний воїн"
15:55Доктор Хто17:00Доктор Хто18:00Доктор Хто19:05Доктор Хто20:00Ужастики21:40Еволюція23:20Інший світ 2: Еволюція
17:10Х/ф "Вбивство в Східному експресі"19:00Х/ф "Хижак"20:40Х/ф "Хижак 2"22:20Х/ф "Хижаки"
15:50Доктор Хто16:40Доктор Хто17:30Доктор Хто18:20Доктор Хто19:10Доктор Хто20:00Мисливці за привидами21:50Мисливці за привидами23:50Інший світ: Пробудження
19:00Х/ф "Хрещений батько 3"21:40Х/ф "Помінятися місцями"23:30Х/ф "Чикаго"
16:25Доктор Хто17:20Доктор Хто18:15Доктор Хто19:10Доктор Хто20:00Затура: Космічна пригода21:40Ультрафіолет23:10Що біжить по лезу 2049
16:45Х/ф "Форрест Гамп"19:00Х/ф "Вихід: Царі і боги"21:20Х/ф "Конан-варвар"23:20Х/ф "Коммандос"
16:20Доктор Хто17:15Доктор Хто18:10Доктор Хто19:05Доктор Хто20:00Робот на ім'я Чаппи22:00Елізіум: Рай не на Землі23:50Коматозники
15:55Х/ф "Крид 2"18:00Х/ф "Погані хлопці назавжди"20:00Х/ф "Джентльмени"21:45Х/ф "Старий з пістолетом"23:10Х/ф "Джей і Мовчазний Боб завдають удару" у відповідь
16:20Джессіка Джонс17:15Джессіка Джонс18:10Джессіка Джонс19:05Джессіка Джонс20:00Пасажири21:55Інопланетне вторгнення: Битва за Лос-Анджелес23:55Професор Марстон і його Чудо-жінки
16:05Х/ф "Чорнокнижник"17:40Х/ф "Телефонна будка"19:00Х/ф "В облозі"20:35Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"22:15Х/ф "Обитель проклятих"
16:30Джессіка Джонс17:25Джессіка Джонс18:20Амнезія19:15Амнезія20:00Хеллбой: Герою з пекла22:00Я, Франкенштейн23:30Робокоп 2
16:25Х/ф "Один удома"18:05Х/ф "Один удома 2: Загублений в Нью-Йорку"20:00Х/ф "Красуня"21:55Х/ф "Патріот"
15:50Амнезія16:40Амнезія17:30Амнезія18:20Амнезія19:10Амнезія20:00Чeловек із зірки22:00Двохсотлітня людина
16:40Х/ф "Месники: Війна Нескінченності"19:00Х/ф "Логан"21:05Х/ф що "Біжить по лезу 2049"23:35Х/ф "Будинок літальних кинджалів"
16:00Амнезія16:50Амнезія17:40Амнезія18:30Амнезія19:15Амнезія20:00Робот і Френк21:30Район № 923:20Анаконда
17:25"Термінатор: Генезис"19:25"Ford проти Ferrari"21:50"Трансформери: Епоха винищування"
15:50Доктор Хто16:40Доктор Хто17:30Доктор Хто18:20Доктор Хто19:10Доктор Хто20:00Джуманджі21:40Джуманджі: Заклик джунглів23:35Вимирання
16:45Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"19:00Х/ф "Одного разу ... в Голлівуді"21:35Х/ф "Готель "Гранд Будапешт"23:10Х/ф "Розумник Вілл Хантінг"
15:50Доктор Хто16:40Доктор Хто17:30Доктор Хто18:20Доктор Хто19:10Доктор Хто20:00Зелений Шершень21:55Хеллбой: Герою з пекла23:55Обитель зла 2: Апокаліпсис
16:45Х/ф "Марсіянин"19:00Х/ф "Перл-Харбор"21:45Х/ф "Найкращий стрілець"23:30Х/ф "В метрі один від одного"
16:10Доктор Хто. Різдвяне вторгнення17:15Доктор Хто. Наречена, що втекла18:20Доктор Хто19:10Доктор Хто20:00201222:35НЛО
16:50Х/ф "Великий зрівнювач"19:00Х/ф "Великий зрівнювач 2"20:50Х/ф "некерований"22:25Х/ф "Хроніка"23:45Х/ф "Інший світ"
15:50Доктор Хто16:40Доктор Хто17:30Доктор Хто18:20Доктор Хто19:10Доктор Хто20:00Горець 2: Пожвавлення21:50Горець 3: Останній вимір23:30Обитель зла : Остання глава
17:05Х/ф "Людина-мураха"19:00Х/ф "Людина-мураха та Оса"20:50Х/ф "Помста"22:45Х/ф "Джекі Браун"
15:50Доктор Хто16:40Доктор Хто17:30Доктор Хто18:20Доктор Хто19:10Доктор Хто20:00Годзілла22:15Пасажири
16:20Х/ф "Хрещений батько 3"19:00Х/ф "Основний інстинкт"21:00Х/ф "Основний інстинкт 2: Жага ризику"22:50Х/ф "Джері Магуайер"
16:30Доктор Хто17:40Доктор Хто18:25Доктор Хто19:10Доктор Хто20:00Зоряні ворота22:00Двохсотлітня людина

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua