КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы

Телепрограмма на воскресенье

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
03 мая 
Вт
04 мая 
Ср
05 мая 
Чт
06 мая 
Пт
07 мая 
Сб
08 мая 
Вс
09 мая 

Программа телепередач на текущее время

20:10Х/ф "Законослухняний громадянин"21:50Х/ф "Доріан Грей"23:35Х/ф "За межами закону"19:30Х/ф "Джанго звільнений"22:10Х/ф "Таксист"19:30Х/ф "Білявка в законі 2"21:00Х/ф "Євротур"22:25Х/ф "найп'яніший округ у світі"20:40Х/ф "Малюк на драйві"22:30Х/ф "Співучасник"19:00Х/ф "Форрест Гамп"21:10Х/ф "Зоряні війни: Епізод 5 - Імперія завдає удару у відповідь"23:10Х/ф "Невразливий"19:30Х/ф "Зоряний десант"21:25Х/ф "Мисливці за привидами"23:15Х/ф "88 хвилин"19:55Х/ф "Побачення наосліп"21:25Х/ф "Філадельфія"23:30Х/ф "Армагеддон"19:30Х/ф "Природжені вбивці"21:25Х/ф "Гри розуму"23:35Х/ф "Пограбування по-італійськи"19:10Х/ф "2012"21:35Х/ф "Еквілібріум"23:15Х/ф "Не дихай"19:45Х/ф "Прислуга"22:05Х/ф "Готика"23:50Х/ф "Своя людина"18:55Х/ф "Лють"21:00Х/ф "Універсальний солдат"22:40Х/ф "Мюнхен"19:05Х/ф "Місія нездійсненна: Наслідки"21:25Х/ф "Вертикальна межа"23:20Х/ф "Прогулянка"20:05Х/ф "Підозрілі особи"21:45Х/ф "Круті віражі"23:20Х/ф "Люди в чорному"19:55Х/ф "Патріот"22:30Х/ф "Афера по-американськи"20:45Х/ф "Король Артур"22:45Х/ф "Повелитель бурі"20:55Х/ф "Примара і пітьма"22:35Х/ф "Вовк з уолл-стрітом"19:45Х/ф "Той, що біжить по лезу 2049"22:15Х/ф "Изгой-один : Зоряні війни. Історії"19:00Х/ф "Дівчина з татуюванням дракона"21:30Х/ф "невразливий"23:10Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"19:00Х/ф "Швидкий і мертвий"20:45Х/ф "Два стволи"22:25Х/ф "Удача Логана"19:00Х/ф "Лють"21:05Х/ф "Скелелаз"22:50Х/ф "Вільні люди округу Джонс"19:05Х/ф "Пірати Карибського моря : на дивних берегах"21:10Х/ф "Пірати Карибського моря : мерці не розповідають казки"23:10Х/ф "Мюнхен"20:00Х/ф "Хрещений батько 3"22:40Х/ф "Невигубний шпигун"23:55Х/ф "Листковий торт"19:00Х/ф "Кращі з кращих 2"20:35Х/ф "Жанна д'Арк"23:05Х/ф "Таксі 3"19:00Х/ф "Перл-Харбор"21:45Х/ф "Дикі штучки"23:30Х/ф "Невидимий гість"19:00Х/ф "Врятувати рядового Райана"21:35Х/ф "Прибуття"23:25Х/ф "Таємниця 7 сестер"19:00Х/ф "Джек Ричер"21:00Х/ф "Джек Ричер 2 : Ніколи не повертайся"22:55Х/ф "Заводила"19:00Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"20:35Х/ф "Факультет"22:15Х/ф "Сумна валентинка"19:00Х/ф "Чорна Пантера"21:05Х/ф "Подолання"22:45Х/ф "Час вбивати"20:35Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"22:55Х/ф "Хороший, поганий, довбанутий"19:00Х/ф "Повітряна в'язниця"20:45Х/ф "Потяг на Юму"22:40Х/ф "Помста от кутюр"20:05Х/ф "Старим тут не місце"22:00Х/ф "Славні хлопці"23:50Х/ф "Тренер"19:00Х/ф "Доктор Стрендж"20:45Х/ф "Відступники"23:10Х/ф "Мюнхен"19:00Х/ф "П'ятий елемент"21:00Х/ф "Вовк з уолл-стрітом"23:45Х/ф "Людина з нізвідки"19:05Х/ф "Універсальний солдат"20:45Х/ф "Місто гріхів"22:40Х/ф "Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати"20:30Х/ф "Хрещений батько 3"23:10Х/ф "найп'яніший округ у світі"19:45Х/ф "Малавіта"21:30Х/ф "Веселі канікули"23:00Х/ф "З Парижу з любов'ю"19:00Х/ф "Парламентер"21:10Х/ф "Прибуття"23:00Х/ф "Планета Ка-Пекс"19:00Х/ф "Зелена книга"21:00Х/ф "Збройовий барон"22:55Х/ф "Все шляхом"19:00Х/ф "Джон Вік 3"21:00Х/ф "Екіпаж"23:10Х/ф "Чим зайнятися мерцеві в Денвері"19:00Х/ф "Залізна людина 3"21:00Х/ф "Патріот"23:35Х/ф "Бронкская історія"18:50Х/ф "Люди в чорному 3"20:25Х/ф "Король говорить!"22:20Х/ф "Примара і пітьма"19:55Х/ф "Самотній рейнджер"22:15Х/ф "Шулера"19:00Х/ф "Я, робот"20:55Х/ф "Капітан Філіпс"23:00Х/ф "Небезпечна гра Слоун"21:30Х/ф "Васабі"22:55Х/ф "Потяг на Юму"19:35Х/ф "Знайомство з Факерами 2"21:05Х/ф "Багряні ріки"22:50Х/ф "Багряні ріки 2: Ангели апокаліпсису"19:00Х/ф "Безодня"21:50Х/ф "Порочні ігри"23:30Х/ф "Т2 Трейнспоттінґ"20:20Х/ф "Годзілла"22:25Х/ф "Чотири пера"19:50Х/ф "Леон"22:00Х/ф "Посмішка Мони Лізи"23:55Х/ф "Пляж"20:00Х/ф "Лікар: учень Авіценни"22:25Х/ф "Микита"19:45Х/ф "місяць 2112"21:20Х/ф "Джекі Браун"23:45Х/ф "Клуб любителів книжок та пирогів з картопляного лушпиння"19:45Х/ф "В метрі один від одного"21:35Х/ф "Бар "Гадкий койот""23:10Х/ф "Маленькі жінки"19:25Х/ф "Малефисента : Володарка пітьми"21:15Х/ф "Обитель проклятих"23:05Х/ф "Нова різдвяна казка"20:00Х/ф "Початковий код"21:25Х/ф "Все шляхом"23:05Х/ф "Життя інших"20:20Х/ф "Живе"21:55Х/ф "Брати Сістерс"23:50Х/ф "Перл-Харбор"18:55Х/ф "Погані хлопці назавжди"20:50Х/ф "Капітан Філіпс"23:00Х/ф "Доказ"20:35Х/ф "Людина в залізній масці"22:40Х/ф "Бронкская історія"19:40Х/ф "Післязавтра"21:30Х/ф "Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега"23:25Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"21:00Х/ф "Залізна людина"23:00Х/ф "Залізна людина 2"20:10Х/ф "Армагеддон"22:35Х/ф "Соціальна мережа"19:50Х/ф "Повітряна в'язниця"21:35Х/ф "Області темряви"23:15Х/ф "Заводила"19:30Х/ф "Вихід: Царі і боги"21:50Х/ф "Відступники"19:50Х/ф "Форрест Гамп"22:00Х/ф "Іп Ман"23:45Х/ф "Ейс Вентура: Розшук домашніх тварин"19:30Х/ф "Операція "Валькірія""21:20Х/ф "Термінал"23:20Х/ф "Роккі"
19:00Двохсотлітня людина21:10Еволюція22:50Професор Марстон і його Чудо-жінки
19:40Х/ф "Іноземець"21:25Х/ф "Параноя"23:05Х/ф "Чим зайнятися мерцеві в Денвері"
19:00Зоряні ворота: Континуум20:405-а хвиля22:30Легіон
21:00Х/ф "Афера по-американськи"23:05Х/ф "Веселі канікули"
19:00Мисливці за привидами21:00Я, Франкенштейн22:30Живе
20:20Х/ф "Люди Ікс: Темний Фенікс"22:05Х/ф "Я, робот"23:50Х/ф "Вільні люди округу Джонс"
19:00Пасажири20:55Годзілла23:10Анаконда
19:35Х/ф "Король говорить!"21:25Х/ф "Чарівна країна"23:05Х/ф "Двадцять одно"
19:00Пікселі20:45Зелений Шершень22:45Пастир
19:55Х/ф "Готель "Гранд Будапешт"21:25Х/ф "Олдбой"23:25Х/ф "Найбільший шоумен"
19:00Пробудження21:00Затура: Космічна пригода22:40Міські легенди
19:00Х/ф "Віном"20:35Х/ф "Ізгой"22:50Х/ф "Круті віражі"
19:05Доктор Хто20:00Темна вежа21:30Хмарний атлас
19:00Х/ф "Дедпул 2"20:50Х/ф "Самотній рейнджер"23:05Х/ф "Заводила"
19:10Доктор Хто20:00НЛО21:25Пошук23:05Тринадцять привидів
19:00Х/ф "Гарячі голови"20:20Х/ф "Гарячі голови 2"21:40Х/ф "Останній кіногерой"23:45Х/ф "Мирний воїн"
19:05Доктор Хто20:00Ужастики21:40Еволюція23:20Інший світ 2: Еволюція
19:00Х/ф "Хижак"20:40Х/ф "Хижак 2"22:20Х/ф "Хижаки"
19:10Доктор Хто20:00Мисливці за привидами21:50Мисливці за привидами23:50Інший світ: Пробудження
19:00Х/ф "Хрещений батько 3"21:40Х/ф "Помінятися місцями"23:30Х/ф "Чикаго"
19:10Доктор Хто20:00Затура: Космічна пригода21:40Ультрафіолет23:10Що біжить по лезу 2049
19:00Х/ф "Вихід: Царі і боги"21:20Х/ф "Конан-варвар"23:20Х/ф "Коммандос"
19:05Доктор Хто20:00Робот на ім'я Чаппи22:00Елізіум: Рай не на Землі23:50Коматозники

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua