КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы

Телепрограмма на вторник

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
19 февраля 
Вт
20 февраля 
Ср
21 февраля 
Чт
22 февраля 
Пт
23 февраля 
Сб
24 февраля 
Вс
25 февраля 

Программа телепередач на текущее время

18:00Х/ф "Останній з могікан"19:45Х/ф "Пірати Карибського моря : скриня мерця"22:00Х/ф "Талановитий містер Ріплі"18:00Х/ф "Нова Людина-павук: Висока напруга"20:10Х/ф "Хрещений батько 2"23:20Х/ф "Шопоголік"18:00Х/ф "Аладдін"19:55Х/ф "В метрі один від одного"21:45Х/ф "Бар" Бридкий койот"23:20Х/ф "Історія лицаря"18:00Х/ф "Трансформери 3: Темна сторона місяця"20:20Х/ф "Трансформери: Епоха винищування"22:55Х/ф "яструб Гудзона"18:00Х/ф "Сусідка"19:45Х/ф "Голий пістолет"21:05Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"22:30Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"23:45Х/ф "Пасажири"18:50Х/ф "Хрещений батько 3"21:30Х/ф "Зоряні війни: Пробудження сили"23:40Х/ф "Жанна д'Арк"18:00Х/ф "Пережити Різдво"19:25Х/ф "Побачення наосліп"20:55Х/ф "Двоє: Я і моя тінь"22:30Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"18:00Х/ф "Повітряна в'язниця"19:45Х/ф "Людина-павук"21:40Х/ф "Маска Зорро"23:50Х/ф "Перерване життя"18:00Х/ф "Суддя Дредд"19:30Х/ф "Еквілібріум"21:10Х/ф "Особлива думка"23:30Х/ф "Невидимка"18:00Х/ф "Індіана Джонс і останній хрестовий похід"20:00Х/ф "Індіана Джонс і королівство кришталевого черепа"21:55Х/ф "Королівство повного місяця"23:20Х/ф "Суддя Дредд"18:00Х/ф "Найкращий стрілець"19:40Х/ф "Казанова"21:25Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"23:20Х/ф "Людина в залізній масці"18:00Х/ф "Місія: нездійснима 3"19:55Х/ф "Місія нездійсненна: Протокол Фантом"22:00Х/ф "Прогулянка"23:55Х/ф "Між небом і землею"18:00Х/ф "Дежавю"19:55Х/ф "Життя інших"22:05Х/ф "Круті віражі"23:40Х/ф "Місія: нездійснима"18:00Х/ф "Перл-Харбор"20:45Х/ф "Союзники"22:40Х/ф "Тутси"18:00Х/ф "В облозі"19:35Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"21:10Х/ф "Залишся зі мною"22:40Х/ф "Мережа"18:00Х/ф "Хан Соло : Зоряні війни. Історії"20:00Х/ф "Джанго звільнений"22:40Х/ф "В облозі"18:00Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"19:25Х/ф "Афера Томаса Крауна"21:10Х/ф "Зоряні війни: Епізод 3 - Помста Ситхів"23:25Х/ф "Хан Соло : Зоряні війни. Історії"17:10Х/ф "Серце Ангела"19:00Х/ф "Великий зрівнювач"21:05Х/ф "Микита"22:55Х/ф "Другий шанс"19:00Х/ф "Два стволи"20:40Х/ф "Жива сталь"22:40Х/ф "Стюарт Литтл"17:15Х/ф "Два стволи"19:00Х/ф "Лють"21:05Х/ф "Район №9"22:50Х/ф "Хенкок"19:00Х/ф "Термінатор 3: Повстання машин"20:40Х/ф "Пірати Карибського моря : скриня мерця"23:00Х/ф "Французький поцілунок"16:50Х/ф "Пірати Карибського моря : на дивних берегах"19:00Х/ф "Хрещений батько"21:45Х/ф "Погані хлопці"23:40Х/ф "Очі змії"17:25Х/ф "Круті віражі"19:00Х/ф "Зелена книга"21:00Х/ф "Вертикальна межа"22:55Х/ф "Ред"16:50Х/ф "Перший лицар"19:00Х/ф "Інший світ"20:50Х/ф "Інший світ II : Еволюція"22:30Х/ф "Хмарний атлас"17:15Х/ф "Мисливці за привидами"19:00Х/ф "Годзілла"21:05Х/ф "Прибуття"22:55Х/ф "Повелитель бурі"17:10Х/ф "Прибуття"19:00Х/ф "Екіпаж"21:10Х/ф "Влада страху"23:00Х/ф "Шоу Трумана"17:25Х/ф "Гола правда"19:00Х/ф "Малефисента"20:25Х/ф "Останній з могікан"22:10Х/ф "Поліцейська історія 2"16:35Х/ф "Час вбивати"19:00Х/ф "Вбити Білла. Частина 1"20:40Х/ф "Вбити Білла. Частина 2"22:50Х/ф "За всяку ціну"16:40Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"19:00Х/ф "Аероплан"20:20Х/ф "Аероплан 2: Продовження"21:45Х/ф "Посвідка на проживання"23:25Х/ф "Чорна Пантера"17:05Х/ф "Людина-павук"19:00Х/ф "Людина-павук 2"21:00Х/ф "Пригоди Паддінгтона"22:25Х/ф "Пригоди Паддінгтона 2"16:45Х/ф "Пірати Карибського моря : прокляття чорної перлини"19:00Х/ф "Пірати Карибського моря : скриня мерця"21:15Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"22:45Х/ф "Красень"17:30Х/ф "Засліплений бажаннями"19:00Х/ф "Людина-мураха і Оса"20:50Х/ф "Вільні люди округу Джонс"23:00Х/ф "Пірати Карибського моря : скриня мерця"17:10Х/ф "Доріан Грей"19:00Х/ф "П'ятий елемент"21:00Х/ф "Прислуга"23:15Х/ф "Вільні люди округу Джонс"17:00Х/ф "Мільйонер з трущоб"19:00Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"20:50Х/ф "Універсальний солдат"22:30Х/ф "Коко до Шанель"17:00Х/ф "Індіана Джонс і королівство кришталевого черепа"19:00Х/ф "Хрещений батько 2"22:10Х/ф "Області темряви"23:45Х/ф "Удача Логана"19:00Х/ф "Таксі 3"20:20Х/ф "Таксі 4"21:45Х/ф "У пошуках пригод"23:15Х/ф "Хрещений батько 2"17:00Х/ф "невірна"19:00Х/ф "Джек Річер 2 : Ніколи не повертайся"20:50Х/ф "Мисливці за головами"22:25Х/ф "Заводила"17:10Х/ф "Прибуття"19:00Х/ф "Зелена книга"21:00Х/ф "Клуб любителів книг і пирогів з картопляних очистков"22:55Х/ф "Краса по-американськи"17:05Х/ф "Білий полон"19:00Х/ф "В облозі"20:35Х/ф "Імперія вовків"22:40Х/ф "Зелена книга"17:00Х/ф "Залізна людина"19:00Х/ф "Залізна людина 2"20:55Х/ф "Малюк на драйві"22:40Х/ф "Життя інших"17:25Х/ф "Люди в чорному"19:00Х/ф "Люди в чорному 2"20:20Х/ф "Автостопом по галактиці"22:00Х/ф "Залізна людина 2"23:55Х/ф "Побічний ефект"17:35Х/ф "Голий пістолет"19:00Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"20:20Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"21:45Х/ф "Холодна гора"16:55Х/ф "Розумник Вілл Хантінг"19:00Х/ф "Післязавтра"21:00Х/ф "Згадати все"22:50Х/ф "Небезпечна гра Слоун"16:45Х/ф "Месники"19:00Х/ф "Месники: Ера Альтрона"21:10Х/ф "Огидлива вісімка"23:50Х/ф "Круті віражі"17:30Х/ф "Васабі"19:00Х/ф "Термінатор 3: Повстання машин"20:40Х/ф "Термінатор: Генезис"22:40Х/ф "Крик 2"17:05Х/ф "Знайомство з Факерами"19:00Х/ф "Пошук"20:35Х/ф "Повітряна в'язниця"22:20Х/ф "Острів проклятих"16:50Х/ф "Перший лицар"19:00Х/ф "Хрещений батько 2"22:10Х/ф "Найкращий стрілець"23:55Х/ф "Заводила"18:00Х/ф "Ми купили зоопарк"20:00Х/ф "Прибрати перископ"21:30Х/ф "Траса 60"23:25Х/ф "Хрещений батько"18:00Х/ф "Людина-павук: Далеко від будинку"20:00Х/ф "Екіпаж"22:10Х/ф "Краса по-американськи"18:00Х/ф "Конан-варвар"20:05Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"22:25Х/ф "Останній з могікан"18:00Х/ф "Король лев"19:45Х/ф "Швидкий і мертвий"21:30Х/ф "Ема"23:25Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"18:00Х/ф "Малефисента : Володарка пітьми"19:50Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"21:10Х/ф "Жанна д'Арк"23:40Х/ф "Шоу Трумана"18:00Х/ф "Дістати ножі"20:00Х/ф "Ларго Винч : Початок"21:45Х/ф "Вільні люди округу Джонс"18:00Х/ф "Трансформери: Помста полеглих"20:20Х/ф "Трансформери 3: Темна сторона місяця"22:40Х/ф "Побічний ефект"18:00Х/ф "Індіана Джонс і останній хрестовий похід"20:00Х/ф "Індіана Джонс і королівство кришталевого черепа"21:55Х/ф "Мережа"23:45Х/ф "Бамблбі"18:00Х/ф "Людина-павук: Через всесвіти"19:45Х/ф "Небезпечна гра Слоун"21:55Х/ф "Т2 Трейнспоттінґ"23:45Х/ф "Капітан Філіпс"18:00Х/ф "Один удома 2: Загублений в Нью-Йорку"19:50Х/ф "Примара і пітьма"21:35Х/ф "Самотній рейнджер"23:55Х/ф "Історія лицаря"18:00Х/ф "Хижак 2"19:40Х/ф "Хижаки"21:20Х/ф "Термінатор 2: Судний день"23:45Х/ф "Прибуття"18:00Х/ф "Логан"20:10Х/ф "Відчайдушний"21:50Х/ф "Заводила"23:45Х/ф "Армагеддон"18:00Х/ф "Швидкість"19:50Х/ф "Нічого хорошого в готелі22:00Х/ф "Мисливець за головами"23:50Х/ф "Інферно"16:35Х/ф "Гарячі голови 2"18:00Х/ф "некерований"19:30Х/ф "Великий зрівнювач 2"21:25Х/ф "Прибрати перископ"22:55Х/ф "Коммандос"18:00Х/ф "З пекла"19:50Х/ф "Дракула"21:50Х/ф "Іп Ман 2"23:35Х/ф "За межами закону"18:00Х/ф "Король Артур"19:55Х/ф "Конан-варвар"22:00Х/ф "Білий полон"23:55Х/ф "Серед акул"
16:35Таємниці Хейвена17:20Зоряний шлях: Наступне покоління18:10Зоряний шлях: Наступне покоління19:00Доктор Хто19:50Доктор Хто20:4512 мавп21:3012 мавп22:15Проповідник23:05Зоряний шлях: Наступне покоління23:55Зоряний шлях: Наступне покоління
18:00Х/ф "Люди в чорному 2"19:20Х/ф "Зоряний пил"21:20Х/ф "Афера по-американськи"23:30Х/ф "Коко до Шанель"
16:35Таємниці Хейвена17:20Зоряні ворота18:10Зоряні ворота19:00Доктор Хто19:50Доктор Хто20:40Агенти "Щ. И.Т".21:25Агенти "Щ. И.Т".22:10Проповідник 1823:00Зоряні ворота23:50Зоряні ворота
18:00Х/ф "В облозі"19:35Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"21:10Х/ф "Аероплан"22:35Х/ф "Пророк"
16:35Таємниці Хейвена17:20Зоряні ворота18:10Зоряні ворота19:00Доктор Хто19:55Доктор Хто20:45Агенти "Щ. И.Т".21:30Агенти "Щ. И.Т".22:15Проповідник 1823:05Зоряні ворота23:55Зоряні ворота
18:00Х/ф "Люди Ікс: Остання битва"19:35Х/ф "Люди Ікс: Початок. Росомаха"21:15Х/ф "Тренер"23:15Х/ф "Ріддік"
16:35Таємниці Хейвена17:20Зоряні ворота18:10Зоряні ворота19:00Доктор Хто19:50Доктор Хто20:40Агенти "Щ. И.Т".21:25Агенти "Щ. И.Т".22:10Проповідник23:00Зоряні ворота23:50Зоряні ворота
18:00Х/ф "Одного разу ... в Голлівуді"20:35Х/ф "Двадцять одно"22:30Х/ф "За всяку ціну"
16:35Повелителі лего17:20Зоряні ворота18:10Зоряні ворота19:00Доктор Хто19:55Доктор Хто20:45Агенти "Щ. И.Т".21:30Агенти "Щ. И.Т".22:15Проповідник23:00Зоряні ворота23:50Зоряні ворота
18:00Х/ф "Аліта : Бойовий ангел"19:55Х/ф "Упіймай мене, якщо зможеш"22:05Х/ф "Крик 2"
16:35Поза часом17:20Зоряні ворота18:10Зоряні ворота19:00Доктор Хто19:50Доктор Хто20:40Агенти "Щ. И.Т".21:25Агенти "Щ. И.Т".22:10Нація Z23:00Зоряні ворота23:45Зоряні ворота
18:00Х/ф "Тор"19:45Х/ф "Ізгой"22:00Х/ф "Круті віражі"23:35Х/ф "Перл-Харбор"
16:35Поза часом17:20Зоряні ворота18:10Зоряні ворота19:00Доктор Хто20:25Доктор Хто21:15Агенти "Щ. И.Т".22:00Агенти "Щ. И.Т".22:45Нація Z23:30Зоряні ворота
17:10Х/ф "Тор 2: Царство пітьми"19:00Х/ф "Дедпул 2"20:50Х/ф "13-й воїн"22:25Х/ф "Збройовий барон"
16:50Поза часом17:35Поза часом18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:50Доктор Хто21:55Агенти "Щ. И.Т".22:40Агенти "Щ. И.Т".23:25Нація Z
17:10Х/ф "Згадати все"19:00Х/ф "Янголи та Демони"21:05Х/ф "Інферно"23:00Х/ф "Знедолені"
16:50Агент Картер17:35Агент Картер18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:50Доктор Хто21:40Агенти "Щ. И.Т".22:25Агенти "Щ. И.Т".23:10Нація Z
17:00Х/ф "Інферно"19:00Х/ф "Великий зрівнювач"21:05Х/ф "Великий зрівнювач 2"23:00Х/ф "Гарячі голови"
16:50Агент Картер17:35Агент Картер18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:50Доктор Хто21:40Агенти "Щ. И.Т".22:25Агенти "Щ. И.Т".23:10Нація Z
17:15Х/ф "Хижаки"19:00Х/ф "Хрещений батько 2"22:10Х/ф "Дюплекс"23:35Х/ф "Лемоні Снікет : 33 нещастя"
16:50Флеш17:35Флеш18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто21:10Доктор Хто22:05Мотель Бейтс22:50Мотель Бейтс23:35Нація Z
17:30Х/ф "Коммандос"19:00Х/ф "Міцний горішок 3: Відплата"21:00Х/ф "Міцний горішок 4.0"23:00Х/ф "Міцний горішок: Хороший день, щоб померти"
16:50Флеш17:35Флеш18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто: Рішення21:05Доктор Хто22:10Мотель Бейтс22:55Мотель Бейтс23:40Нація Z
17:10Х/ф "Останній з могікан"19:00Х/ф "Роккі 3"20:35Х/ф "Роккі 4"22:05Х/ф "Старий з пістолетом"23:30Х/ф "Стартрек : Відплата"
16:50Олексій Райдер17:35Олексій Райдер18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто21:10Революція Далеков22:30Мотель Бейтс23:15Мотель Бейтс
17:05Х/ф "Роккі 2"19:00Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"20:50Х/ф "Король Артур"22:45Х/ф "Шоу Трумана"
16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Джессіка Джонс20:55Джессіка Джонс21:50Мотель Бейтс22:35Мотель Бейтс23:25Нація Z
17:20Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"19:00Х/ф "Один удома 2: Загублений в Нью-Йорку"20:50Х/ф "День бабака"22:30Х/ф "Посвідка на проживання"
16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Амнезія20:50Амнезія21:40Мотель Бейтс22:25Мотель Бейтс23:15Нація Z
17:05Х/ф "Післязавтра"19:00Х/ф "Месники"21:10Х/ф "Месники: Ера Альтрона"23:25Х/ф "Будинок літальних кинджалів"
16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Амнезія20:50Амнезія21:4012 мавп22:2512 мавп23:10Нація Z
19:00"Трансформери 3: Темна сторона місяця"21:20"Трансформери: Епоха винищування"23:55"Вільні люди округу Джонс"
16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:50Доктор Хто21:4012 мавп22:2512 мавп23:10Американські боги
17:10Х/ф "Термінатор: Та прийде рятівник"19:00Х/ф "Zомбилэнд : Контрольний постріл"20:30Х/ф "Ред 2"22:20Х/ф "Афера по-американськи"
16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:50Доктор Хто21:4012 мавп22:2512 мавп23:10Американські боги
17:10Х/ф "Війна світів"19:00Х/ф "Армагеддон"21:20Х/ф "Найкращий стрілець"23:05Х/ф "Несплячі в Сієтлі"
16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:50Доктор Хто21:4012 мавп22:2512 мавп23:10Проповідник
16:45Х/ф "Марсіянин"19:00Х/ф що "Вижив"21:20Х/ф "Під водою"22:50Х/ф "Інший світ"
16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:50Доктор Хто21:4012 мавп22:2512 мавп23:15Проповідник
17:00Х/ф "Ми купили зоопарк"19:00Х/ф "Вбивство в Східному експресі"20:45Х/ф "Інферно"22:40Х/ф "Біжи, Лоло, біжи"23:55Х/ф "Під водою"
16:50Таємниці Хейвена17:35Таємниці Хейвена18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:50Доктор Хто21:40Агенти "Щ. И.Т".22:25Агенти "Щ. И.Т".23:10Проповідник
16:50Х/ф "Гри розуму"19:00Х/ф "Хрещений батько 2"22:10Х/ф "Турист"23:45Х/ф "Чоловічий стриптиз"
16:50Стріла17:35Стріла18:20Зоряний крейсер "Галактика"19:10Зоряний крейсер "Галактика"20:00Доктор Хто20:50Доктор Хто21:55Агенти "Щ. И.Т".22:40Агенти "Щ. И.Т".23:25Проповідник 18

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua