КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы

Телепрограмма на вторник

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
18 января 
Вт
19 января 
Ср
20 января 
Чт
21 января 
Пт
22 января 
Сб
23 января 
Вс
24 января 

Программа телепередач на текущее время

07:15Х/ф "Стекло"09:20Х/ф "Казанова"11:05Х/ф "Очі змії"12:40Х/ф "Діамантовий поліцейський"14:10Х/ф "Пірати Карибського моря : прокляття чорної перлини"16:20Х/ф "Дев'ять ярдів"18:00Х/ф "Останній з могікан"19:45Х/ф "Пірати Карибського моря : скриня мерця"22:00Х/ф "Талановитий містер Ріплі"08:30Х/ф "Пірати Карибського моря : прокляття чорної перлини"10:40Х/ф "Пірати Карибського моря : скриня мерця"13:00Х/ф "Підозрілі особи"14:40Х/ф "Доказ"16:15Х/ф "Законослухняний громадянин"18:00Х/ф "Нова Людина-павук: Висока напруга"20:10Х/ф "Хрещений батько 2"23:20Х/ф "Шопоголік"08:35Х/ф "Хрещений батько 2"11:50Х/ф "Шопоголік"13:30Х/ф "Джанго звільнений"16:10Х/ф "найп'яніший округ у світі"18:00Х/ф "Аладдін"19:55Х/ф "В метрі один від одного"21:45Х/ф "Бар" Бридкий койот"23:20Х/ф "Історія лицаря"07:30Х/ф "Білявка в законі 2"09:00Х/ф "Євротур"10:25Х/ф "Чорний яструб"12:40Х/ф "Секс по дружбі"14:25Х/ф "Товстун на рингу"16:05Х/ф "Співучасник"18:00Х/ф "Трансформери 3: Темна сторона місяця"20:20Х/ф "Трансформери: Епоха винищування"22:55Х/ф "яструб Гудзона"08:00Х/ф "Час вбивати"10:30Х/ф "яструб Гудзона"12:05Х/ф "Ілюзіоніст"13:50Х/ф "Малюк на драйві"15:40Х/ф "Парламентер"18:00Х/ф "Сусідка"19:45Х/ф "Голий пістолет"21:05Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"22:30Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"23:45Х/ф "Пасажири"07:40Х/ф "Нічого собі поїздочка"09:20Х/ф "Мисливець за головами"11:05Х/ф "Пропозиція"12:50Х/ф "Хрещений батько"15:40Х/ф "Хрещений батько 2"18:50Х/ф "Хрещений батько 3"21:30Х/ф "Зоряні війни: Пробудження сили"23:40Х/ф "Жанна д'Арк"08:20Х/ф "Меган Ліві"10:05Х/ф "Марія-Антуанета"12:00Х/ф "Зоряний десант"14:00Х/ф "Іспанський англійський"16:05Х/ф "Заводила"18:00Х/ф "Пережити Різдво"19:25Х/ф "Побачення наосліп"20:55Х/ф "Двоє: Я і моя тінь"22:30Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"07:15Х/ф "Холодна гора"09:45Х/ф "Легка поведінка"11:15Х/ф "Війна світів"13:05Х/ф "Ласкаво просимо в Zомбіленд"14:25Х/ф "Петля часу"16:15Х/ф "Два стволи"18:00Х/ф "Повітряна в'язниця"19:45Х/ф "Людина-павук"21:40Х/ф "Маска Зорро"23:50Х/ф "Перерване життя"07:15Х/ф "Легенда Зорро"09:20Х/ф "Людина-павук 2"11:20Х/ф "Природжені вбивці"13:15Х/ф "Розум і почуття"15:25Х/ф "Дівчина з татуюванням дракона"18:00Х/ф "Суддя Дредд"19:30Х/ф "Еквілібріум"21:10Х/ф "Особлива думка"23:30Х/ф "Невидимка"08:00Х/ф "Гра в імітацію"09:50Х/ф "Дівчина з татуюванням дракона"12:20Х/ф "Ілюзія обману"14:05Х/ф "Ілюзія обману 2"16:05Х/ф "Погані хлопці"18:00Х/ф "Індіана Джонс і останній хрестовий похід"20:00Х/ф "Індіана Джонс і королівство кришталевого черепа"21:55Х/ф "Королівство повного місяця"23:20Х/ф "Суддя Дредд"07:05Х/ф "Своя людина"09:40Х/ф "Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега"11:30Х/ф "Прислуга"13:50Х/ф "Дика орхідея"15:40Х/ф "Самотній рейнджер"18:00Х/ф "Найкращий стрілець"19:40Х/ф "Казанова"21:25Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"23:20Х/ф "Людина в залізній масці"06:50Х/ф "Взвод"08:45Х/ф "Код да Вінчі"11:05Х/ф "Універсальний солдат"12:40Х/ф "Вже хто б говорив"14:15Х/ф "Джулі і Джулія : готуємо щастя по рецепту"16:15Х/ф "Казанова"18:00Х/ф "Місія: нездійснима 3"19:55Х/ф "Місія нездійсненна: Протокол Фантом"22:00Х/ф "Прогулянка"23:55Х/ф "Між небом і землею"07:35Х/ф "Місія: нездійснима 3"09:35Х/ф "Місія нездійсненна: Протокол Фантом"11:40Х/ф "Люди в чорному"13:10Х/ф "Люди в чорному 2"14:30Х/ф "Люди в чорному 3"16:10Х/ф "Пасажири"18:00Х/ф "Дежавю"19:55Х/ф "Життя інших"22:05Х/ф "Круті віражі"23:40Х/ф "Місія: нездійснима"08:25Х/ф "Раневейс"10:05Х/ф "Щасливе число Слевина"11:50Х/ф "Перший лицар"14:05Х/ф "Superперцы"15:50Х/ф "Небезпечна гра Слоун"18:00Х/ф "Перл-Харбор"20:45Х/ф "Союзники"22:40Х/ф "Тутси"07:30Х/ф "Перл-Харбор"10:15Х/ф "невірна"12:15Х/ф "Вцілілий"14:10Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"16:00Х/ф "Двадцять одно"18:00Х/ф "В облозі"19:35Х/ф "В облозі 2 :Темная територія"21:10Х/ф "Залишся зі мною"22:40Х/ф "Мережа"08:10Х/ф "50 перших поцілунків"09:40Х/ф "13-й воїн"11:20Х/ф "Хлопчики-нальотчики"13:00Х/ф "Вовк з уолл-стрітом"15:50Х/ф "Зоряні війни: Епізод 3 - Помста Ситхів"18:00Х/ф "Хан Соло : Зоряні війни. Історії"20:00Х/ф "Джанго звільнений"22:40Х/ф "В облозі"07:00Х/ф "Джанго звільнений"09:40Х/ф "Заводила"11:30Х/ф "Летіть додому"13:15Х/ф "Малефисента"14:40Х/ф "Примара і пітьма"16:25Х/ф "Нічого собі поїздочка"18:00Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"19:25Х/ф "Афера Томаса Крауна"21:10Х/ф "Зоряні війни: Епізод 3 - Помста Ситхів"23:25Х/ф "Хан Соло : Зоряні війни. Історії"07:20Х/ф "Примара і пітьма"09:00Х/ф "невразливий"10:40Х/ф "Чарівна країна"12:20Х/ф "Живе"13:50Х/ф "Прикинься моєю дружиною"15:40Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"17:10Х/ф "Серце Ангела"19:00Х/ф "Великий зрівнювач"21:05Х/ф "Микита"22:55Х/ф "Другий шанс"08:10Х/ф "Микита"10:00Х/ф "Ріддік"11:55Х/ф "Великий зрівнювач"14:00Х/ф "Джекі Браун"16:25Х/ф "Дівчина з татуюванням дракона"19:00Х/ф "Два стволи"20:40Х/ф "Жива сталь"22:40Х/ф "Стюарт Литтл"07:30Х/ф "Засліплений бажаннями"09:00Х/ф "Несплячі в Сієтлі"10:40Х/ф "Аероплан"12:05Х/ф "Аероплан 2: Продовження"13:25Х/ф "Філадельфія"15:25Х/ф "Удача Логана"17:15Х/ф "Два стволи"19:00Х/ф "Лють"21:05Х/ф "Район №9"22:50Х/ф "Хенкок"07:50Х/ф "Вільні люди округу Джонс"10:00Х/ф "Пірати Карибського моря : прокляття чорної перлини"12:15Х/ф "Повітряна в'язниця"14:00Х/ф "Відступники"16:25Х/ф "Мюнхен"19:00Х/ф "Термінатор 3: Повстання машин"20:40Х/ф "Пірати Карибського моря : скриня мерця"23:00Х/ф "Французький поцілунок"06:50Х/ф "Соціальна мережа"08:45Х/ф "Прислуга"11:05Х/ф "З Парижу з любов'ю"12:35Х/ф "Листковий торт"14:15Х/ф "Пірати Карибського моря : на краю" світу16:50Х/ф "Пірати Карибського моря : на дивних берегах"19:00Х/ф "Хрещений батько"21:45Х/ф "Погані хлопці"23:40Х/ф "Очі змії"07:40Х/ф "Ідеальні незнайомці"09:10Х/ф "Крізь сніг"11:10Х/ф "Леон"13:10Х/ф "Людина-метелик"15:00Х/ф "Армагеддон"17:25Х/ф "Круті віражі"19:00Х/ф "Зелена книга"21:00Х/ф "Вертикальна межа"22:55Х/ф "Ред"07:10Х/ф "Вертикальна межа"09:10Х/ф "Кращі з кращих"10:40Х/ф "Кращі з кращих 2"12:20Х/ф "Зелена книга"14:20Х/ф "Жанна д'Арк"16:50Х/ф "Перший лицар"19:00Х/ф "Інший світ"20:50Х/ф "Інший світ II : Еволюція"22:30Х/ф "Хмарний атлас"08:15Х/ф "Хмарний атлас"10:55Х/ф "Мережа"12:45Х/ф "Підозрілі особи"14:30Х/ф "Перл-Харбор"17:15Х/ф "Мисливці за привидами"19:00Х/ф "Годзілла"21:05Х/ф "Прибуття"22:55Х/ф "Повелитель бурі"07:45Х/ф "Червоні вогні"09:35Х/ф "Ларрі Краун"11:10Х/ф "Заводила"13:00Х/ф "Годзілла"15:10Х/ф "Двадцять одно"17:10Х/ф "Прибуття"19:00Х/ф "Екіпаж"21:10Х/ф "Влада страху"23:00Х/ф "Шоу Трумана"08:55Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"10:45Х/ф клуб "Далласа покупців"12:35Х/ф "Зламані квіти"14:15Х/ф "Шоу Трумана"15:50Х/ф "Нова різдвяна казка"17:25Х/ф "Гола правда"19:00Х/ф "Малефисента"20:25Х/ф "Останній з могікан"22:10Х/ф "Поліцейська історія 2"07:15Х/ф "Постріл в порожнечу"09:05Х/ф "Факультет"10:45Х/ф "Параноя"12:25Х/ф "Гравець"14:25Х/ф "Гри розуму"16:35Х/ф "Час вбивати"19:00Х/ф "Вбити Білла. Частина 1"20:40Х/ф "Вбити Білла. Частина 2"22:50Х/ф "За всяку ціну"08:00Х/ф "Фатальна красуня"09:40Х/ф "За всяку ціну"11:20Х/ф "Борг/Макінрой"13:00Х/ф "Хатіко : найвірніший друг"14:30Х/ф "Розум і почуття"16:40Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"19:00Х/ф "Аероплан"20:20Х/ф "Аероплан 2: Продовження"21:45Х/ф "Посвідка на проживання"23:25Х/ф "Чорна Пантера"06:50Х/ф "Хороший, поганий, довбанутий"09:05Х/ф "місяць 2112"10:35Х/ф "Помінятися місцями"12:30Х/ф "Аероплан"13:55Х/ф "Аероплан 2: Продовження"15:15Х/ф "Малюк на драйві"17:05Х/ф "Людина-павук"19:00Х/ф "Людина-павук 2"21:00Х/ф "Пригоди Паддінгтона"22:25Х/ф "Пригоди Паддінгтона 2"08:00Х/ф "Людина-павук 2"10:00Х/ф "Пригоди Паддінгтона"11:30Х/ф "Пригоди Паддінгтона 2"13:10Х/ф "невразливий"14:50Х/ф "Потяг на Юму"16:45Х/ф "Пірати Карибського моря : прокляття чорної перлини"19:00Х/ф "Пірати Карибського моря : скриня мерця"21:15Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"22:45Х/ф "Красень"07:20Х/ф "Пірати Карибського моря : на дивних берегах"09:25Х/ф "Старим тут не місце"11:20Х/ф "Кухар на колесах"13:10Х/ф "Пірати Карибського моря : скриня мерця"15:25Х/ф "Тренер"17:30Х/ф "Засліплений бажаннями"19:00Х/ф "Людина-мураха і Оса"20:50Х/ф "Вільні люди округу Джонс"23:00Х/ф "Пірати Карибського моря : скриня мерця"08:10Х/ф "Любов на кінчиках пальців"09:55Х/ф "Доктор Стрендж"11:45Х/ф "Микита"13:35Х/ф "Нічого втрачати"15:10Х/ф "Сабрина"17:10Х/ф "Доріан Грей"19:00Х/ф "П'ятий елемент"21:00Х/ф "Прислуга"23:15Х/ф "Вільні люди округу Джонс"07:25Х/ф "Відступники"09:50Х/ф "Серцеїдки"11:45Х/ф "Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега"13:35Х/ф "Людина з нізвідки"15:30Х/ф "Легка поведінка"17:00Х/ф "Мільйонер з трущоб"19:00Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"20:50Х/ф "Універсальний солдат"22:30Х/ф "Коко до Шанель"07:40Х/ф "Людина в залізній масці"09:45Х/ф "Пропозиція"11:30Х/ф "Місто гріхів"13:25Х/ф "Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати"15:00Х/ф "Індіана Джонс і останній хрестовий похід"17:00Х/ф "Індіана Джонс і королівство кришталевого черепа"19:00Х/ф "Хрещений батько 2"22:10Х/ф "Області темряви"23:45Х/ф "Удача Логана"08:40Х/ф "найп'яніший округ у світі"10:30Х/ф "Олександр"13:15Х/ф "Шопоголік"14:55Х/ф "Області темряви"16:30Х/ф "Лікар: учень Авіценни"19:00Х/ф "Таксі 3"20:20Х/ф "Таксі 4"21:45Х/ф "У пошуках пригод"23:15Х/ф "Хрещений батько 2"07:35Х/ф "З Парижу з любов'ю"09:05Х/ф "Малавіта"10:50Х/ф "Веселі канікули"12:15Х/ф "Посмішка Мони Лізи"14:10Х/ф "Перл-Харбор"17:00Х/ф "невірна"19:00Х/ф "Джек Річер 2 : Ніколи не повертайся"20:50Х/ф "Мисливці за головами"22:25Х/ф "Заводила"07:50Х/ф "Парламентер"10:05Х/ф "Три метри над рівнем неба. Серія 1"12:00Х/ф "Мисливці за головами"13:35Х/ф "Інший світ"15:30Х/ф "Інший світ II : Еволюція"17:10Х/ф "Прибуття"19:00Х/ф "Зелена книга"21:00Х/ф "Клуб любителів книг і пирогів з картопляних очистков"22:55Х/ф "Краса по-американськи"08:15Х/ф "Нова різдвяна казка"09:50Х/ф "Збройовий барон"11:45Х/ф "Іноземець"13:30Х/ф "Боги Єгипту"15:30Х/ф "Все шляхом"17:05Х/ф "Білий полон"19:00Х/ф "В облозі"20:35Х/ф "Імперія вовків"22:40Х/ф "Зелена книга"07:15Х/ф "Брати Грімм"09:05Х/ф "Екіпаж"11:15Х/ф "Чим зайнятися мерцеві в Денвері"13:05Х/ф "Імперія вовків"15:10Х/ф "Бронкская історія"17:00Х/ф "Залізна людина"19:00Х/ф "Залізна людина 2"20:55Х/ф "Малюк на драйві"22:40Х/ф "Життя інших"07:15Х/ф "Похоронений живцем"08:45Х/ф "Малюк на драйві"10:35Х/ф "місяць 2112"12:05Х/ф "Аероплан"13:30Х/ф "Аероплан 2: Продовження"14:50Х/ф "Патріот"17:25Х/ф "Люди в чорному"19:00Х/ф "Люди в чорному 2"20:20Х/ф "Автостопом по галактиці"22:00Х/ф "Залізна людина 2"23:55Х/ф "Побічний ефект"07:45Х/ф "Ріддік"09:40Х/ф "Люди в чорному 2"11:00Х/ф "Одного разу в Ірландії"12:35Х/ф "Хатіко : найвірніший друг"14:00Х/ф "Примара і пітьма"15:45Х/ф "Король говорить!"17:35Х/ф "Голий пістолет"19:00Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"20:20Х/ф "Літаком, поїздом, машиною"21:45Х/ф "Холодна гора"08:45Х/ф "Шулера"10:40Х/ф "Самотній рейнджер"13:00Х/ф "Вільні люди округу Джонс"15:10Х/ф "Доріан Грей"16:55Х/ф "Розумник Вілл Хантінг"19:00Х/ф "Післязавтра"21:00Х/ф "Згадати все"22:50Х/ф "Небезпечна гра Слоун"09:05Х/ф "Французький поцілунок"10:50Х/ф "Сім'янин"12:50Х/ф "Курськ"14:40Х/ф "Капітан Філіпс"16:45Х/ф "Месники"19:00Х/ф "Месники: Ера Альтрона"21:10Х/ф "Огидлива вісімка"23:50Х/ф "Круті віражі"07:55Х/ф "Огидлива вісімка"10:35Х/ф "Месники: Війна Нескінченності"12:55Х/ф "Месники: Фінал"15:45Х/ф "Чикаго"17:30Х/ф "Васабі"19:00Х/ф "Термінатор 3: Повстання машин"20:40Х/ф "Термінатор: Генезис"22:40Х/ф "Крик 2"08:20Х/ф "Крик 3"10:10Х/ф "Термінатор 3: Повстання машин"11:50Х/ф "Термінатор: Генезис"13:50Х/ф "Багряні ріки"15:30Х/ф "Багряні ріки 2: Ангели апокаліпсису"17:05Х/ф "Знайомство з Факерами"19:00Х/ф "Пошук"20:35Х/ф "Повітряна в'язниця"22:20Х/ф "Острів проклятих"07:30Х/ф "Багряні ріки 2: Ангели апокаліпсису"09:05Х/ф "Пошук"10:40Х/ф "Безодня"12:55Х/ф "Чотири пера"15:00Х/ф "Т2 Трейнспоттінґ"16:50Х/ф "Перший лицар"19:00Х/ф "Хрещений батько 2"22:10Х/ф "Найкращий стрілець"23:55Х/ф "Заводила"09:50Х/ф "Підозрілі особи"11:35Х/ф "Крізь сніг"13:35Х/ф "Посмішка Мони Лізи"15:35Х/ф "Армагеддон"18:00Х/ф "Ми купили зоопарк"20:00Х/ф "Прибрати перископ"21:30Х/ф "Траса 60"23:25Х/ф "Хрещений батько"08:00Х/ф "невірна"10:00Х/ф "Ми купили зоопарк"11:55Х/ф "Неймовірне життя Уолтера Митти"13:50Х/ф "Леон"15:55Х/ф "Термінал"18:00Х/ф "Людина-павук: Далеко від будинку"20:00Х/ф "Екіпаж"22:10Х/ф "Краса по-американськи"07:30Х/ф "Стартрек : Відплата"09:30Х/ф "Неймовірне життя Уолтера Митти"11:25Х/ф "Джекі Браун"13:50Х/ф "Людина-павук: Далеко від будинку"15:50Х/ф "Гри розуму"18:00Х/ф "Конан-варвар"20:05Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"22:25Х/ф "Останній з могікан"07:50Х/ф "Невидимий гість"09:30Х/ф "Панів Х/ф "Бридкий койот""11:05Х/ф "Віном"12:40Х/ф "Поспішай любити"14:20Х/ф "Сумна валентинка"16:10Х/ф "Ласкаво просимо до раю!"18:00Х/ф "Король лев"19:45Х/ф "Швидкий і мертвий"21:30Х/ф "Ема"23:25Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"07:35Х/ф "Клуб любителів книжок та пирогів з картопляного лушпиння"09:30Х/ф "Швидкий і мертвий"11:15Х/ф "Людина-метелик"13:05Х/ф "Король лев"14:55Х/ф "Нова різдвяна казка"16:30Х/ф "Малефисента"18:00Х/ф "Малефисента : Володарка пітьми"19:50Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"21:10Х/ф "Жанна д'Арк"23:40Х/ф "Шоу Трумана"07:35Х/ф "Життя інших"09:45Х/ф "Ідеальні незнайомці"11:15Х/ф "Помінятися місцями"13:10Х/ф "Все шляхом"14:45Х/ф "Євротур"16:10Х/ф "Славні хлопці"18:00Х/ф "Дістати ножі"20:00Х/ф "Ларго Винч : Початок"21:45Х/ф "Вільні люди округу Джонс"07:45Х/ф "Під Сільвер-Лейк"10:00Х/ф "Природжені вбивці"11:55Х/ф "Доктор Стрендж"13:40Х/ф "Початковий код"15:10Х/ф "Перл-Харбор"18:00Х/ф "Трансформери: Помста полеглих"20:20Х/ф "Трансформери 3: Темна сторона місяця"22:40Х/ф "Побічний ефект"08:05Х/ф "Трансформери 3: Темна сторона місяця"10:25Х/ф "Мері Поппинс Повертається"12:30Х/ф "Шулера"14:25Х/ф "Живе"15:55Х/ф "Вовк"18:00Х/ф "Індіана Джонс і останній хрестовий похід"20:00Х/ф "Індіана Джонс і королівство кришталевого черепа"21:55Х/ф "Мережа"23:45Х/ф "Бамблбі"06:55Х/ф "Індіана Джонс і королівство кришталевого черепа"08:50Х/ф "7 днів і ночей з Мерілін"10:25Х/ф "Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега"12:15Х/ф "Індіана Джонс і храм долі"14:10Х/ф "Мережа"16:00Х/ф "Погані хлопці назавжди"18:00Х/ф "Людина-павук: Через всесвіти"19:45Х/ф "Небезпечна гра Слоун"21:55Х/ф "Т2 Трейнспоттінґ"23:45Х/ф "Капітан Філіпс"08:00Х/ф "Хроніки Нарнії : Принц Каспіан"10:20Х/ф "Т2 Трейнспоттінґ"12:10Х/ф "Людина-павук: Через всесвіти"14:00Х/ф "Людина в залізній масці"16:05Х/ф "Післязавтра"18:00Х/ф "Один удома 2: Загублений в Нью-Йорку"19:50Х/ф "Примара і пітьма"21:35Х/ф "Самотній рейнджер"23:55Х/ф "Історія лицаря"07:35Х/ф "Самотній рейнджер"09:55Х/ф "Голий пістолет"11:15Х/ф "Голий пістолет 2 1/2: Запах страху"12:35Х/ф "Голий пістолет 33 1/3: Останній випад"13:55Х/ф "Вихід: Царі і боги"16:15Х/ф "Хижак"18:00Х/ф "Хижак 2"19:40Х/ф "Хижаки"21:20Х/ф "Термінатор 2: Судний день"23:45Х/ф "Прибуття"

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!