КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы

Телепрограмма на вторник

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
03 мая 
Вт
04 мая 
Ср
05 мая 
Чт
06 мая 
Пт
07 мая 
Сб
08 мая 
Вс
09 мая 

Программа телепередач на текущее время

22:15Т/с "Папік"23:00"Міняю жінку - 14"
22:55Відлік часу23:00Вікна-Новини23:45Один за всіх
23:00Сьогодні23:20Контролер
22:35Т/с "Юрчишини"23:30Скетч-шоу "На трьох"
23:00Хто проти блондинок?
23:15"Свідок"23:45Т/с "Міст" 2011
23:00Т/с "Як уникнути покарання за вбивство 3"
22:10Група продовженого дна22:55Погода на курортах23:00Час новин23:15Невигадані історії23:55Погода в Україні
22:20Д/с "Акулячий маг"23:20Новини
23:00"Шустрова Live"23:30"Студія Захід" з Антоном Борковським
23:15Ліга корупції
22:15Т/с "Папік"23:00"Міняю жінку - 14"
22:55Відлік часу23:00Вікна-Новини23:45Т/с "Я все тобі доведу"
23:00Сьогодні23:20Контролер
22:35Х/ф "Злочинець"
23:10Хто проти блондинок
23:15"Свідок"23:45Т/с "Хейвен"
23:00Казки У
22:10Група продовженого дна22:55Погода на курортах23:00Час новин23:15Невигадані історії23:55Погода в Україні
22:20Д/с "Левиний рик"23:10Новини23:40UA:Спорт
23:00"Шустрова Live"23:30"Студія Захід" з Антоном Борковським
23:15Ліга корупції
22:10Т/с "Відморожений"22:45Т/с "Відморожений"23:10Т/с "Відморожений"23:45Х/ф "Спадок блудниці"
22:55Відлік часу23:00Вікна-Новини23:45Т/с "Я все тобі доведу"
23:00Сьогодні23:20Контролер
22:30Скетч-шоу "На трьох"23:30Т/с "Юрчишини"
23:10Хто проти блондинок?
23:15"Свідок"23:45Т/с "Хейвен"
23:00Казки У Кіно
22:10Група продовженого дна22:55Погода на курортах23:00Час новин23:15Невигадані історії23:55Погода в Україні
22:20Новини22:50Клубний чемпіонат світу з футболу FIFA 2019 (Катар). Доха. Півфінал 1. Фламенгу
23:00"Шустрова Live"23:30"Студія Захід" з Антоном Борковським
23:15Ліга корупції
22:15Т/с "Кухня"22:50Т/с "Кухня"23:15Т/с "Кухня"23:50Х/ф "Сам удома - 2"
22:55Відлік часу23:00Вікна-Новини23:45Т/с "Тінь кохання"
23:00Сьогодні23:30Фантастична ніч на каналі "Україна"
23:20Х/ф "Сім'янин"
23:10Хто проти блондинок
23:15"Свідок"23:45Т/с "Хейвен"
23:00Казки У Кіно
22:10Група продовженого дна22:55Погода на курортах23:00Час новин23:15Невигадані історії23:55Погода в Україні
22:25Ночная Рождественская Литургия под руководством Святейшего Отца Франциска в бази
23:00"Шустрова Live"23:30"Студія Захід" з Антоном Борковським
23:15Ліга корупції
23:55"Новорічне привітання з Новим 2020 роком"
22:50Х/ф "Іван Васильович змінює професію23:50Новорічне привітання Президента України В.Зеленського
23:55Привітання Президента України Володимира Зеленського з Новим роком!
23:55Поздоровлення з Новим роком Президента України
22:10М/ф "Шрек назавжди"23:50Звернення Президента України Володимира Зеленського
23:55"Новорічне привітання Президента України В. Зеленського"
22:10Мюзикл "Вечори на хуторі біля Диканьки"
22:55Погода на курортах23:00Новорічна територія23:55Погода в Україні
22:25"Казки про Суспільне, чи що сказав Дід Панас"23:50Новорічне привітання Президента України
23:55Новорічне привітання президента України
23:54Новорічне привітання Президента України
23:15"Концерт Дана Балана. Allegro Ventigo"
22:25Т/с "Пізнє каяття"
23:50Т/с "Громадянин Ніхто"
22:40Х/ф "Проблемна дитина 2"
23:50"Дискотека 80-х"
23:00Казки У
22:10"Орел і Решка. Навколо світу"
22:10Група продовженого дна22:55Погода на курортах23:00Час новин23:15Невигадані історії23:55Погода в Україні
23:15Новини23:35Добра ніч. Новорічний концерт симфонічного оркестру Українського радіо
23:00"Шустрова Live"23:30Проект "4 влада: вплив, виклики, відповідальність"
23:10МАГА
22:45Х/ф "Дедпул 2"
22:25Т/с "Червона королева" 2015
23:00Сьогодні23:20Контролер
22:45Т/с "Шулер"
23:15"Свідок"23:45Т/с "Хейвен"
23:00Т/с "Хамелеон"
22:10Група продовженого дна22:55Погода на курортах23:00Час новин23:15Невигадані історії23:55Погода в Україні
22:10Т/с "Епоха честі"23:05Новини23:35UA:Спорт23:50Погода
23:00"Вечір з Єгором Чечериндою"
23:15Ліга корупції
22:20Х/ф "Назад у майбутнє 2"
22:45Таємниці ДНК23:40Один за всіх
23:00Сьогодні23:20Контролер
22:30Х/ф "Брейвен"
23:10Х/ф "Блейд: Трійця"
23:15"Свідок"23:45Т/с "Хейвен"
23:00Сімейка У
22:10Група продовженого дна22:55Погода на курортах23:00Час новин23:15Невигадані історії23:55Погода в Україні
22:15Т/с "Епоха честі"23:10Новини23:40UA:Спорт
23:00"Вечір з Мирославою Барчук"
23:15Ліга корупції
22:45"Одруження наосліп"
22:40Таємниці ДНК
23:00Сьогодні23:20Контролер
22:15Х/ф "Мисливці на відьом"23:50Х/ф "Чорні мітки"
22:45Х/ф "Виверження: Лос-Анджелес"
23:15"Свідок"23:45Т/с "Хейвен"
23:00Сімейка У
23:50Т/с "Мисливці за реліквіями"
22:10Група продовженого дна22:55Погода на курортах23:00Час новин23:15Невигадані історії23:55Погода в Україні
22:15Т/с "Епоха честі"23:10Новини23:40UA:Спорт
23:00"Вечір" з Єгором Чечериндою
23:15Ліга корупції
22:45"Одруження наосліп"
22:40Таємниці ДНК
23:00Сьогодні23:20Контролер
23:05Х/ф "Форрест Ґамп"
22:45Х/ф "Він, я і його друзі"
23:15"Свідок"23:45Т/с "Хейвен"
23:00Сімейка У
22:10Група продовженого дна22:55Погода на курортах23:00Час новин23:15Невигадані історії23:55Погода в Україні
22:15Т/с "Епоха честі"23:10Новини23:40UA:Спорт
23:00"Вечір" з Мирославою Барчук
23:15Ліга корупції
22:45"Одруження наосліп"
22:40Таємниці ДНК
23:00Сьогодні23:20Контролер
23:05Х/ф "12 років рабства"
23:00Х/ф "Крок вперед 2: вулиці"
23:15"Свідок"23:45Т/с "Хейвен"
23:00Сімейка У
23:50Т/с "Мисливці за реліквіями"
22:10Група продовженого дна22:55Погода на курортах23:00Час новин23:15Невигадані історії23:55Погода в Україні
22:15Т/с "Епоха честі"23:10Новини23:40UA:Спорт
23:00"Вечір" з Єгором Чечериндою
23:15Ліга корупції
22:45"Одруження наосліп"
22:45Таємниці ДНК
23:00Сьогодні23:20Контролер
23:10Х/ф "На відстані удару"
22:30Х/ф "Євротур"
22:30Т/с "Закон і порядок"
23:00Сімейка У
23:50Т/с "Мисливці за реліквіями"
22:10Група продовженого дна22:55Погода на курортах23:00Час новин23:15Невигадані історії23:55Погода в Україні
22:15Т/с "Епоха честі"23:10Новини23:40UA:Спорт
23:00"Вечір" з Мирославою Барчук
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:45"Одруження наосліп"
22:40Таємниці ДНК
23:00Сьогодні23:20Контролер
22:15Х/ф "Падіння Олімпу"
22:40Х/ф "Білявка в законі 2"
22:30Т/с "Закон і порядок"
23:00Зірконавти
22:10Група продовженого дна22:55Погода на курортах23:00Час новин23:15Невигадані історії23:55Погода в Україні
22:15Т/с "Епоха честі"23:10Новини23:40UA:Спорт
23:00"Вечір" з Єгором Чечериндою
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:45"Одруження наосліп"
22:40Таємниці ДНК
23:00Сьогодні23:20Контролер
22:15Х/ф "Ігри патріотів"
23:10Х/ф "Четверо проти банку"
22:30Т/с "Міст" 2011
23:00Одного разу в Одесі23:30Країна У
22:10Група продовженого дна22:55Погода на курортах23:00Час новин23:15Невигадані історії23:55Погода в Україні
22:10Святі та грішні23:15Новини23:50UA:Спорт
23:00"Вечір" з Мирославою Барчук
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:45"Одруження наосліп"
22:45Таємниці ДНК
23:00Сьогодні23:20Контролер
22:30Х/ф "Стирач"
22:45Х/ф "Янголи Чарлі: тільки вперед"
22:30Т/с "Міст" 2011
23:00Одного разу в Одесі
23:00Документальний фільм
22:10Святі та грішні23:15Новини23:50UA:Спорт
23:00"Вечір" з Єгором Чечериндою
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:45"Одруження наосліп"
22:45Т/с "Ніщо не трапляється двічі"23:00Таємниці ДНК
23:00Сьогодні23:20Контролер
22:30Х/ф "Крикуни"
23:15Х/ф "Обитель зла: Відплата"
22:30Т/с "Міст" 2011
23:00Одного разу в Одесі
23:00Документальний фільм
22:15Святі та грішні23:15Новини23:50UA:Спорт
23:00"Вечір" з Мирославою Барчук
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:45"Одруження наосліп"
22:45Т/с "Ніщо не трапляється двічі"23:00Т/с "Подвійне життя"
23:00Сьогодні23:20Контролер
22:50Х/ф "Каратель"
23:30Х/ф "Сага про чудовисько"
22:30Т/с "Міст" 2011
23:00Одного разу в Одесі
23:00Документальний фільм
22:15Святі та грішні23:15Новини23:45#ВУКРАЇНІ
23:00"Вечір" з Єгором Чечериндою
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:45"Одруження наосліп"
22:45Т/с "Ніщо не трапляється двічі - 2"23:00Т/с "Наречений"
23:00Сьогодні23:20Контролер
23:20Х/ф "Ганнібал"
23:25Х/ф "Закляття 2"
22:30Т/с "Справжній детектив - 3"
23:00Одного разу в Одесі
23:00Документальний фільм
22:10Святі та грішні23:15Новини23:45#ВУКРАЇНІ
23:00"Вечір" з Христиною Яцків
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:45"Одруження наосліп"
22:45Т/с "У кожного свій обман"23:00Т/с "Біля річки два береги"
23:00Сьогодні23:20Контролер
23:00Х/ф "За подих від тебе"
23:20Х/ф "Кров'ю і потом: Анаболіки"
22:30Т/с "Велика маленька брехня"
23:00Одного разу в Одесі
23:00Документальний фільм
22:10Святі та грішні23:15Новини23:45#ВУКРАЇНІ
23:00"Вечір" з Єгором Чечериндою
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:45"Одруження наосліп"
22:45Т/с "У кожного свій обман"22:50Т/с "Щасливий квиток"
23:00Сьогодні23:20Контролер
23:00Х/ф "Ласкаво просимо у Зомбіленд"
22:30Х/ф "Піраньї 3DD"23:50Київ вдень та вночі 5
22:30Х/ф "Лінія"
23:00Королі палат
23:50Т/с "Мисливці за реліквіями"
23:00Документальний фільм
22:15Святі та грішні23:15Новини23:55UA:Спорт
23:00"Pro здоров'я: спецвипуск"23:40"Змістовно" з Христиною Яцків
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:45"Одруження наосліп"
22:45Т/с "Акушерка" 202022:55Т/с "Анна Герман"
23:00Сьогодні23:20Контролер
23:30Х/ф "Шибайголови"
22:45Х/ф "Первобутній"
22:30Т/с "Нарко"
23:00Королі палат
23:50Т/с "Мисливці за реліквіями"
23:00Документальний фільм
22:15Святі та грішні23:15Новини23:55UA:Спорт
23:00"Pro здоров'я: спецвипуск"23:40"Змістовно" з Єгором Чечериндою
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:45"Одруження наосліп"
22:45Т/с "Акушерка" 202022:55Т/с "Лист очікування"
23:00Сьогодні23:20Контролер
23:30Х/ф "Снайпер"
22:25Х/ф "Похмілля у Вегасі"
22:30Т/с "Нарко - 2"
23:00Т/с "Королі палат"
23:50Т/с "Мисливці за реліквіями"
23:00Д/ф "Мисливці на нацистів"
22:15Святі та грішні23:15Новини23:55UA:Спорт
23:00"Pro здоров'я: спецвипуск"23:40"Змістовно" з Христиною Яцків
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:30Х/ф "Планета мавп"
22:40Т/с "Упереджене ставлення"22:50Т/с "Майор і магія"
23:00Сьогодні23:20Контролер
22:35Т/с "Закляті друзі"23:40Х/ф "Самоволка"
22:45Х/ф "Здохни"
22:30Т/с "Нарко - 3"
23:00Т/с "Нове життя Василини Павлівни"
23:50Т/с "Мисливці за реліквіями"
23:00Д/с "Мисливці на нацистів"
22:15Святі та грішні23:15Новини23:55UA:Спорт
23:00"Pro здоров'я: спецвипуск"23:40"Змістовно" з Єгором Чечериндою
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:30Х/ф "Той, що біжить лабірінтом: Випробування вогнем"
22:40Т/с "Папаньки - 2"23:00Т/с "Майор і магія"
23:00Сьогодні23:20Контролер
23:10Х/ф "Останній мисливець на драконів"
22:30Т/с "Нарко: Мексика"
23:00Т/с "Нове життя Василини Павлівни"
23:00Д/ф "Мисливці на нацистів"
22:15Святі та грішні23:15Новини23:55UA:Спорт
23:00"Pro здоров'я: спецвипуск"23:40"Змістовно" з Христиною Яцків
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:10Х/ф "Люди Ікс 2"
22:40Т/с "Папаньки - 2"22:55Т/с "Майор і магія"
23:00Сьогодні23:20Контролер
22:30Х/ф "Смерть Сталіна"
22:20Х/ф "Проти шторму"
22:30Х/ф "88 хвилин"
23:00Т/с "Нове життя Василини Павлівни"
23:50Х/ф "Бути Астрід Ліндгрен"
23:00Д/ф "Мисливці на нацистів"
22:15Святі та грішні23:15Новини23:55UA:Спорт
23:00"Pro здоров'я: спецвипуск"23:40"Змістовно" з Єгором Чечериндою
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:45Х/ф "Прометей"
22:40Т/с "Як довго я на тебе чекала"22:55Т/с "Майор і магія"
23:00Сьогодні23:20Контролер
23:15Х/ф "Щось" 1982
22:55Х/ф "Небезпечний бізнес"
22:30Х/ф "SuperАлібі"
23:00Країна У
23:50Х/ф "Вчитель англійської"
23:00Д/ф "Таємнича світова війна"
22:15Святі та грішні23:15Новини23:55UA:Спорт
23:00"Змістовно" з Христиною Яцків
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:45Х/ф "Вихід: Боги та царі"
22:40Т/с "Як довго я на тебе чекала"22:55Т/с "Пізнє каяття"
23:00Сьогодні23:20Контролер
23:15Х/ф "Каратель"
22:40Х/ф "Ефект Лазаря"
22:30Т/с "МакМафія"
23:00ЛавЛавCar 2
23:50Х/ф "Місто на кордоні"
22:45Час новин23:00Т/с "Любов/ненависть"
22:15Святі та грішні23:15Новини23:55UA:Спорт
23:00"Змістовно" з Єгором Чечериндою
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:45Х/ф "Стоянка"
22:40Т/с "Проти течії" 202022:55Т/с "Пізнє каяття"
23:00Сьогодні23:20Контролер
23:30Х/ф "Оселя зла"
22:40Х/ф "Відкрите море"
22:30Т/с "Смерть у раю - 8"
23:00ЛавЛавCar 2
23:50Х/ф "Будинок проклятих"
22:45Час новин23:00Т/с "Любов/ненависть"
22:15Святі та грішні23:15Новини23:55UA:Спорт
23:00"Змістовно" з Христиною Яцків
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:45Х/ф "Сестри"
22:40Т/с "Та, що бачить завтра"23:00Т/с "Анна-детектив"
23:00Сьогодні23:20Контролер
23:25Х/ф "Другий у команді"
23:00Х/ф "Білий слон" 2011
22:30Т/с "Досьє "Майорка"
23:00ЛавЛавCar 2
23:50Х/ф "Все найкраще"
22:45Час новин23:00Т/c "Любов/ненависть"
22:15Святі та грішні23:15Новини23:55UA:Спорт
23:00"Змістовно" з Єгором Чечериндою
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:30Х/ф "Інша жінка"
22:45Т/с "Зникла наречена"22:55Т/с "Анна-детектив"
23:00Сьогодні23:20Контролер
23:25Х/ф "Снайпер-5: Спадщина"
22:50Х/ф "Кобра" 1986
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
23:00ЛавЛавCar 2
22:45Час новин23:00Д/с "Друга світова війна. Свідчення війни"
22:15Т/с "Містер Селфрідж"23:15Новини23:55UA:Спорт
23:00"Змістовно" з Христиною Яцків
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:35Т/с "Між нами, дівчатами"23:30Х/ф "Dzidzio. Перший раз"
22:45Т/с "За вітриною"22:55Т/с "Вангелия"
23:00Сьогодні23:20Контролер
23:25Х/ф "Дочка генерала"
23:50Х/ф "Останні лицарі"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
23:00Т/с "Матусі"
22:45Час новин23:00Д/с "Історія мафії"
22:45Д/ц "Дикі тварини"23:15Новини23:55UA:Спорт
23:00"Еспресо: ДОК"23:50"Змістовно" з Єгором Чечериндою
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:30Х/ф "Фейкові копи"
22:45Т/с "За вітриною"22:50Т/с "Лінія світла"
23:00Сьогодні23:20Контролер
23:25Х/ф "Гра"
23:00Х/ф "Не жартуєте з Zоханом!"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
23:00Т/с "Матусі"
22:45Час новин23:00Д/с "Історія мафії"
22:15Т/с "Містер Селфрідж"23:15Новини23:55UA:Спорт
23:00"Еспресо: ДОК"23:50"Змістовно" з Христиною Яцків
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:10Х/ф "Дуплекс"23:55Х/ф "Щасливе число Cлевіна"
22:45Т/с "Акушерка" 202022:55Т/с "Подвійне життя"
23:00Сьогодні23:20Контролер
23:25Т/с "Винищувачі"
23:00Х/ф "Риба Франкенштейн"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
23:00Т/с "Матусі 2"
22:45Час новин23:00Д/с "Вирішальні битви Другої світової війни"
22:15Д/ц "Дикі тварини"23:15Новини23:55UA:Спорт
23:00"Еспресо: ДОК"23:50"Змістовно" з Єгором Чечериндою
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:10Х/ф "Геркулес"
22:45Т/с "Акушерка" 202023:05Т/с "Вербна неділя"
23:00Сьогодні23:20Контролер
22:20Т/с "Таємні двері"23:30Т/с "Винищувачі"
23:10Х/ф "Тріска"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
23:00Т/с "Матусі 2"
22:45Час новин23:00Д/с "Вирішальні битви Другої світової війни"
22:15Д/ц "Дикі тварини"23:15Новини23:55UA:Спорт
23:00"Еспресо: ДОК"23:50"Змістовно" з Христиною Яцків
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:50Х/ф "Шерлок - 1: Сліпий банкір"
22:45Т/с "Вибір матері"23:00Т/с "Червоні браслети"
23:00Сьогодні23:20Т/с "Одеса-мама"
22:25Т/с "Таємні двері"23:40Т/с "Винищувачі-2: Останній бій"
23:00Х/ф "Столик №19"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
23:00Т/с "Матусі 2"
22:45Час новин23:00Д/с "Вирішальні битви Другої світової війни"
22:15Д/ц "Дикі тварини"23:15Новини23:55UA:Спорт
23:00"Змістовно" з Єгором Чечериндою
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:50Х/ф "Шерлок - 2: Рейхенбахський водоспад"
22:45Т/с "Вибір матері"23:00Т/с "Доктор Хаус"
23:00Сьогодні23:20Т/с "Настане світанок"
22:25Т/с "Таємні двері"23:35Т/с "Винищувачі-2: Останній бій"
23:50Х/ф "Тепло наших тіл"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
23:00Краина У
22:15"Орел і Решка. Навколо світу"
23:00Д/с "Найбільші обмани"
22:15Д/ц "Боротьба за виживання"23:15Новини23:55UA:Спорт
23:00"Еспресо: ДОК"
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
23:00Т/с "Ім'я Рози"
22:45Т/с "Швабра"23:00Т/с "Доктор Хаус"
23:00Сьогодні23:20Контролер
22:25Т/с "Таємні двері"23:40Т/с "Останній бронепоїзд"
23:30Х/ф "Темне дзеркало"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
23:00Країна У
22:15"Орел і Решка. Навколо світу"
23:00"Тихоокеанська війна в кольорі"
22:15Д/ц "Боротьба за виживання"23:15Новини23:55UA:Спорт
23:00"Еспресо: ДОК"
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:45Т/с "Принцип насолоди"23:50Т/с "Принцип насолоди"
22:45Т/с "Зоя"23:00Т/с "Доктор Хаус"
23:00Сьогодні23:20Контролер
22:40Т/с "Таємні двері"23:40Х/ф "Чужі"
22:50Х/ф "Третій зайвий" 2012
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
23:25Сімейка У
23:00"Тихоокеанська війна в кольорі"
22:15Д/ц "Вижити в дикій природі"23:15Новини23:55UA:Спорт
23:00"Еспресо: ДОК"23:50"Змістовно" з Христиною Яцків
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:35Т/с "Принцип насолоди"23:40Х/ф "Непристойна пропозиція"
22:45Т/с "У кожного свій обман"23:05Т/с "Доктор Хаус"
23:20Сьогодні23:40Т/с "З минулого з любов'ю"
22:40Т/с "Таємні двері"23:40Х/ф "Рахунок"
23:30Х/ф "Щоденники принцеси 2: Королівські заручини"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
23:00Сімейка У
23:00Д/с "Любов, ненависть і пропаганда"
22:15Д/ц "Вижити в дикій природі"23:15Новини23:55UA:Спорт
23:00"Еспресо: ДОК"23:50"Змістовно" з Єгором Чечериндою
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:45"Майже колишні"
22:45Т/с "Спіймати Кайдаша"23:25Т/с "Доктор Хаус"
23:00Сьогодні23:20Контролер
22:40Т/с "Таємні двері"23:40Х/ф "Нема куди тікати"
23:00Х/ф "Секс-відео"
22:30Т/с "Вавилон-Берлін"
23:15Сімейка У
23:00Д/с "Щоденники Другої світової війни"
22:15Х/ф "1945"23:15Новини23:55UA:Спорт
23:00"Еспресо: ДОК"23:50"Змістовно" з Христиною Яцків
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:45"Майже колишні"
22:45Т/с "Спіймати Кайдаша"23:35Т/с "Доктор Хаус"
23:00Сьогодні23:20Контролер
22:40Т/с "Менталіст"
22:55Х/ф "Рятувальники Малібу"
22:30Т/с "Вавилон-Берлін - 2"
23:15Одного разу в Одесі
23:10Д/с "Сумнозвісні"
22:15Святі та грішні23:15Новини23:55UA:Спорт
23:00"Еспресо: ДОК"
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:45"Майже колишні"
22:45Т/с "І будуть люди"23:05Т/с "Доктор Хаус"
23:00Сьогодні23:20Контролер
22:50Т/с "Менталіст"
23:40Х/ф "Мисливці на відьом"
22:30Т/с "Гоморра"
23:35Одного разу в Одесі
22:35Д/с "Щоденники Другої світової війни"23:15Д/с "Щоденники Другої світової війни"
22:15Святі та грішні23:15Новини23:55UA:Спорт
23:00"Еспресо: ДОК"
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:45"Майже колишні"
22:45Т/с "Слід"23:05Т/с "Доктор Хаус"
23:00Сьогодні23:20Контролер
22:45Т/с "Менталіст"23:50Х/ф "Адреналін"
23:00Х/ф "Хтивий дідусь"
22:30Т/с "Переломний момент"
23:45Одного разу в Одесі
23:00"Орел і Решка. Перезавантаження. Америка"
22:35Д/с "Щоденники Другої світової війни"23:15Д/с "Щоденники Другої світової війни"
23:00#ВУКРАЇНІ23:35Новини
23:00"Еспресо: ДОК"
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:45"Міняю жінку 15"
22:45Т/с "Слід"23:00Т/с "Доктор Хаус"
23:00Сьогодні23:20Контролер
23:45Х/ф "Судна ніч"
23:45Х/ф "Незваний гість"
22:30Т/с "Підрозділ"
23:45Сімейка У
23:00"Орел і Решка. Перезавантаження. Америка"
22:35Д/с "Щоденники Другої світової війни"23:15Д/с "Щоденники Другої світової війни"
22:30Т/с "Модус"23:35Новини
23:00"Еспресо: ДОК"
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:45"Міняю жінку"
22:45Т/с "Слід"23:00Т/с "Доктор Хаус"
23:00Сьогодні23:20Контролер
22:55Т/с "Схованки"
23:30Х/ф "Цілуючи дівчат"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
23:30Сімейка У
23:00"Орел і Решка. Перезавантаження. Америка"
23:00Д/с "Щоденники Другої світової війни"
22:30Т/с "Модус"23:35Новини
23:00"Еспресо: ДОК"
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:45"Міняю жінку 15"
22:45Т/с "Ніщо не трапляється двічі - 2"23:35Т/с "Доктор Хаус"
23:50Сьогодні
23:20Х/ф "Дім великої матусі 3"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
23:00"Орел і Решка. Навколо світу"
23:00Д/с "Щоденники Другої світової війни"
22:30Т/с "Модус"23:35Новини
23:00"Еспресо: ДОК"23:50"Змістовно" з Христиною Яцків
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:45"Міняю жінку 15"
22:45Т/с "Мій чоловік, моя жінка"23:10Т/с "Доктор Хаус"
23:00Сьогодні23:20Контролер
23:25Т/с "Обмани себе"
23:40Х/ф "Кров'ю і потом: Анаболіки"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
23:15Казки У
23:00Час новин23:10Д/с "Друга світова війна: свідчення війни"
22:30Д/ц "Дикі тварини"23:35Новини
23:00"Олімпійський погляд"23:30"Змістовно" з Єгором Чечериндою
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:45"Міняю жінку 15"
22:45Т/с "Мій чоловік, моя жінка"23:05Т/с "Доктор Хаус"
23:00Сьогодні23:20Контролер
23:45Х/ф "Самоволка"
23:50Х/ф "Вечір судного дня"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
23:00Казки У
23:00Час новин23:10Д/с "Друга світова війна: свідчення війни"
22:30Д/ц "Дикі тварини"23:35Новини
23:00"Олімпійський погляд"23:30"Змістовно" з Христиною Яцків
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:45"Міняю жінку 15"
22:45Т/с "Любов з ароматом кави"23:00Т/с "Доктор Хаус"
23:00Сьогодні23:20Контролер
23:35Х/ф "Снайпер"
23:30Х/ф "Знаки"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
23:30Казки У
23:00Час новин23:10Д/с "Тихоокеанська війна в кольорі"
22:30Д/ц "Боротьба за виживання"23:35Новини
23:00"Змістовно" з Єгором Чечериндою
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:45"Міняю жінку 15"
22:45Т/с "Життя прекрасне"23:20Т/с "Доктор Хаус"
23:00Сьогодні23:20Контролер
22:35Х/ф "Назад у майбутнє"
23:40Х/ф "Кур'єр"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
23:30Сімейка У
23:00Час новин23:10Д/с "Любов, ненависть і пропаганда"
22:10Д/ц "Боротьба за виживання"23:10Новини23:35Спорт23:45Д/ц "Дикі тварини"
23:00"Змістовно" з Христиною Яцків
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:45"Міняю жінку 15"
22:45Т/с "Продається будинок із собакою"23:00Т/с "Доктор Хаус"
23:50Сьогодні
23:20Х/ф "Інший світ"
23:00Х/ф "Мандри Гулливера"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
23:00Сімейка У
23:50Т/с "Мисливці за реліквіями"
23:00Час новин23:10Д/с "Любов, ненависть і пропаганда"
22:10Д/ц "Світ дикої природи"23:10Новини23:35Спорт23:40Д/ц "Дикі тварини"
23:00"Змістовно" з Єгором Чечериндою
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
23:45Х/ф "Любов зла"
22:50Т/с "Колір пристрасті"23:05Т/с "Доктор Хаус"
23:00Сьогодні23:20Контролер
23:10Х/ф "Інший світ-5:Кровна помста"
23:50Х/ф "Первобутній"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
23:00Час новин23:10Д/с "Любов, ненависть і пропаганда"
22:10Д/ц "Світ дикої природи"23:10Новини23:35Спорт23:40Д/ц "Дикі тварини"
23:00"Змістовно" з Христиною Яцків
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
23:15Х/ф "Велика різниця"
22:50Т/с "Колір пристрасті"23:05Т/с "Ніконов і Ко"
23:00Сьогодні23:20Контролер
22:30Т/с "Фантом"
23:00Х/ф "Вавилон нашої ери"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
23:15Одного разу в Одесі
23:00Час новин23:10Д/с "Стежка війни"
22:10Д/ц "Світ дикої природи"23:10Новини23:35Спорт23:40Д/ц "Дикі тварини"
23:00"Змістовно" з Єгором Чечериндою
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:45"Майже колишні"
22:50Т/с "Колір пристрасті"23:05Т/с "Ніконов і Ко"
23:00Сьогодні23:20Контролер
22:50Т/с "Фантом"
23:00Х/ф "П'ята категорія"
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
23:30Одного разу в Одесі
22:10"Орел і Решка. Навколо світу"23:10Т/с "Я - зомбі"
23:00Час новин23:10Д/с "Таємнича світова війна"
22:10Д/ц "Супер - чуття"23:10Новини23:35Спорт23:40Д/ц "Боротьба за виживання"
23:00"Змістовно" з Христиною Яцків
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:50Т/с "Обійми брехні"23:05Т/с "Вербна неділя"
23:00Сьогодні23:20Контролер
22:50Т/с "Закляті друзі"
23:20Х/ф "Сутінки" США, 2008
22:30Т/с "Морський патруль" 2010
23:15Казки У
23:00Час новин23:10Д/с "Таємнича світова війна"
22:10Д/ц "Супер - чуття"23:10Новини23:35Спорт23:40Д/ц "Боротьба за виживання"
23:00"Змістовно" з Єгором Чечериндою
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
23:20Х/ф "Полісмен з Беверлі Гіллз"
22:50Т/с "Двоє над прірвою"23:05Т/с "Біля річки два береги"
23:00Сьогодні23:20Контролер
22:45Т/с "Закляті друзі"
23:50Х/ф "Зачарована"
22:30Т/с "Справжній детектив - 3"
23:25Країна У. Новий рік
23:00Час новин23:10Д/с "Таємнича світова війна"
22:10Д/ц "Дикі тварини"23:10Новини23:35Спорт23:40Д/ц "Боротьба за виживання"
23:00"Змістовно" з Христиною Яцків
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
22:20Х/ф "Щоденник Бріджит Джонс - 2: Межі розумного"
22:45Х/ф "Дівчата"23:00Х/ф "Операція "И" та інші пригоди Шурика"
23:00Сьогодні23:20Т/с "Мама для снігурки"
22:45Х/ф "Афера Томаса Крауна"
22:30Х/ф "Дрейф" 2006
22:30Х/ф "Оцеола"
22:45Одного разу в Одесі23:15Одного разу під Полтавою23:45Одного разу в Одесі
23:00Час новин23:10Д/c "Сенсації ХХ століття"
22:10Д/ц "Дикі тварини"23:10Новини23:35Спорт23:40Д/ц "Боротьба за виживання"
23:00"Змістовно" з Єгором Чечериндою
23:00Головне політичне шоу "Пульс"
23:45Х/ф "Той, що вижив"
22:25Т/с "Папаньки"
23:00Т/с "Німа"
23:30Дизель-шоу
22:45Х/ф "Додому на Різдво"
22:15Одного разу під Полтавою22:45Одного разу в Одесі23:15Одного разу під Полтавою23:45Одного разу в Одесі
23:50Т/с "Я - зомбі"
23:00Час новин23:10Д/c "СенсаціVоїн ХХ століття"
22:10Д/с "Світ дивовижних тварин"23:10Новини23:35Спорт23:40#ВУКРАЇНІ
23:00"Содержательно" с Кристиной Яцкив
23:30ФІЛЬМ
22:50Х/ф "Особлива думка"
22:25Т/с "Папаньки"
23:00Сьогодні23:10Т/с "Домівка Надії" 2018
23:00Х/ф "Грошовий поїзд"
22:55Х/ф "Сховище" 2017
22:30Т/с "Нарко"
22:15Одного разу під Полтавою22:45Країна У. Новий рік23:15Одного разу під Полтавою23:45Казки У
23:00Час новин23:10Д/c "Сенсації ХХ століття"
22:10Д/с "Світ дивовижних тварин"23:10Новини23:35Спорт23:45Д/ц "Супер-чуття"
23:00"Змістовно" з Єгором Чечериндою
22:05Х/ф "Тринадцять"
22:45Т/с "Мій коханий ворог"
23:00Сьогодні23:10Контролер23:50Т/с "Білі троянд надії"
23:15Х/ф "С.В.О.Т: Спецназ міста янголів"
22:30Х/ф "Готель "Артеміда"
22:30Т/с "Нарко - 2"
22:15Одного разу під Полтавою22:45Країна У. Новий рік23:15Одного разу під Полтавою23:45Казки У
23:00Час новин23:10Д/c "Сенсації ХХ століття"
22:10Д/с "Світ дивовижних тварин"23:15Новини23:40Спорт23:45Д/ц "Супер-чуття"
23:00"Змістовно" з Христиною Яцків
22:20Х/ф "Джек Раян: Теорія хаосу"
22:50Т/с "Тільки скажи"
23:00Сьогодні23:10Контролер23:50Т/с "Торкнувшись серця"
23:10Х/ф "28 днів потому"
22:50Х/ф "Закатати в асфальт"
22:30Т/с "Нарко - 3"
22:15Одного разу під Полтавою22:45Казки У23:15Одного разу під Полтавою23:45Панянка-селянка
23:00Час новин23:10Д/c "Великі танкові битви"
22:10Д/с "Світ дивовижних тварин"23:15Новини23:40Спорт23:45Д/ц "Супер-чуття"
23:00"Змістовно" з Єгором Чечериндою
22:50Т/с "Кухня"
22:50Т/с "Любов з ароматом кави"
23:00Сьогодні23:10Контролер23:50Т/с "Замок на піску" 2019
23:10Х/ф "Очі дракона"
22:40Х/ф "Дрейф" 2006
23:15"Свідок"23:45Т/с "Нарко: Мексика"
22:15Одного разу під Полтавою22:45Казки У23:15Одного разу під Полтавою23:45Казки У
23:00Т/с "Грань"
23:00Час новин23:10Д/c "Великі танкові битви"
23:30#ВУКРАЇНІ
23:00"Змістовно" з Христиною Яцків
22:10Т/с "Кухня"
22:50Т/с "Щаслива попри все"23:05Т/с "Майор і магія"
23:00Сьогодні23:10Контролер23:50Х/ф "Це мій собака"
23:40Х/ф "Ідентифікація Борна"
23:00Х/ф "Дідусь легкої поведінки"
23:15"Свідок"23:45Т/с "Вавилон-Берлін"
22:15Одного разу під Полтавою22:45Казки У Кіно23:15Одного разу під Полтавою23:45Казки У
23:00Т/с "Грань"
23:00Час новин23:10Д/c "Великі танкові битви"
23:30Наші гроші
23:00"Змістовно" з Єгором Чечериндою
22:45Т/с "Кухня"
22:50Т/с "Щаслива попри все"23:10Т/с "Майор і магія"
23:00Сьогодні23:10Т/с "Щоб побачити веселку"
22:30Т/с "Розтин покаже-2"23:40Х/ф "Спадок Борна"
22:50Х/ф "Сестри"
23:15"Свідок"23:45Т/с "Вавилон-Берлін"
22:45Сімейка У23:45Одного разу в Одесі
23:00Т/с "Грань"
23:00Час новин23:10Д/c "Великі танкові битви"
23:30#ВУКРАЇНІ
23:00"Змістовно" з Христиною Яцків
22:45Т/с "Кухня"
22:50Т/с "Упереджене ставлення"23:05Т/с "Майор і магія"
23:00Сьогодні23:10Т/с "Благі наміри" 2017
22:30Т/с "Розтин покаже-2"23:40Х/ф "Інший світ-5: Кровна помста"
23:00Х/ф "Впіймай шахрайку, якщо зможеш"
23:10Т/с "Підрозділ"
23:00Сімейка У
23:00Т/с "Грань"
23:00Час новин23:10Д/c "Найбільші танкові битви"
23:40Наші гроші
23:00"Змістовно" з Єгором Чечериндою
22:50Т/с "Бідна Саша"23:50Т/с "Кухня"
22:45Т/с "Полонена"23:05Т/с "Майор і магія"
23:00Сьогодні23:10Т/с "Коротке слово "НІ"
23:30Х/ф "Потрійна загроза"
23:00Х/ф "Непрохані гості"
23:00Сімейка У
23:00Т/с "Грань"
23:00Час новин23:10Д/c "Великі танкові битви"
23:40#ВУКРАЇНІ
23:00"Змістовно" з Христиною Яцків
22:50Т/с "Бідна Саша"23:50Т/с "Кухня"
22:45Провина кохання23:10Т/с "Лист очікування"
23:00Сьогодні23:10Т/с "Дорога додому" 2019
22:45Т/с "Розтин покаже-2"23:40Х/ф "Джанго вільний"
23:20Х/ф "Чумова п'ятниця"
23:00Х/ф "Застава в горах"
23:35Одного разу в Одесі
23:00Т/с "Грань"
23:00Час новин23:10Д/c "Тихоокеанська війна в кольорі"
23:40#ВУКРАЇНІ
23:00"Змістовно" з Єгором Чечериндою
23:00Т/с "Кухня"
22:45Т/с "Авантюра на двох"23:00Т/с "Лист очікування"
23:00Сьогодні23:10Т/с "Кладова життя" 2018
22:25Т/с "Розтин покаже-2"23:20Х/ф "Глобальне вторгнення: Битва за Лос Анджелес"
23:00Х/ф "Джордж із джунглів"
23:15Х/ф "Хазяїн тайги"
23:00Одного разу в Одесі
23:00Т/с "Грань"
23:00Час новин23:10Д/c "Тихоокеанська війна в кольорі"
23:00#ВУКРАЇНІ23:35Новини
23:00"Змістовно" з Христиною Яцків
23:05Т/с "Кухня"
22:50Т/с "Вірина Любов"23:00Т/с "Наречений"
23:00Сьогодні23:10Т/с "Три сестри" 2020
22:20Т/с "Розтин покаже-2"23:15Х/ф "Судна ніч"
22:40Х/ф "В облозі"
23:00Х/ф "Повернення "Святого Луки"
23:15Країна У
23:00Т/с "Грань"
23:00Х/c "Епоха честі"
23:00#ВУКРАЇНІ23:35Новини
23:00"Змістовно" з Єгором Чечериндою
22:05Т/с "Шукаю жінку з дитиною"23:05Т/с "Кухня"
22:50Т/с "Ворожка"23:00Т/с "Пізнє каяття"
23:00Сьогодні23:10Т/с "Утікачка" 2018
22:30Т/с "Розтин покаже-2"23:25Х/ф "Три біллборди у Еббінгу, Міссурі"
23:30Х/ф "Оселя зла 2: Апокаліпсис"
23:00Х/ф "У квадраті 45"
23:25Сімейка У23:55Казки У
23:00Т/с "Грань"
23:00Х/c "Епоха честі"
23:00Ток-шоу "Червона лінія" з Сергієм Висоцьким
22:15Т/с "Свати"23:40Т/с "Кухня"
22:50Т/с "Ворожка"23:00Т/с "Пізнє каяття"
23:00Сьогодні23:10Т/с "Без тебе"23:20Т/с "Між любов'ю та ненавистю"
22:35Т/с "Розтин покаже-2"
22:50Х/ф "Нью-йоркське таксі"
23:00Х/ф "Зниклі серед живих"
23:00Країна У
23:00Т/с "Грань"
23:00Х/c "Епоха честі"
23:00#ВУКРАЇНІ23:35Новини
23:00Ток-шоу "Червона лінія" з Сергієм Висоцьким
22:55Т/с "Кухня"
22:45Т/с "Папаньки"23:00Х/ф "Діамантова рука"
23:00Сьогодні23:10Т/с "Без тебе"23:20Т/с "Наша лікар"
22:40Т/с "Розтин покаже"
23:00Х/ф "2:22"
23:00Х/ф "Версія полковника Зоріна"
23:25Країна У
23:00Т/с "Грань"
23:00Т/с "Епоха честі"
23:00Наші гроші23:35Новини
23:00"Змістовно" з Христиною Яцків
22:50Т/с "Кухня"23:50Т/с "Кухня"
22:45Т/с "Папаньки"23:00Т/с "Пограбування по-жіночому"
23:00Сьогодні23:10Т/с "Чужі діти"
22:45Т/с "Розтин покаже"
23:00Х/ф "Скайлайн 2"
22:55Х/ф "Товариш генерал"
23:15Країна У
23:00Т/с "Грань"
23:00Т/c "Епоха честі"
23:00#ВУКРАЇНІ23:35Новини
23:00"Змістовно" з Єгором Чечериндою
22:50Т/с "Кухня"23:50Т/с "Кухня"
22:45Т/с "Папаньки"23:00Т/с "Швабра"
23:00Сьогодні23:10Т/с "Ніколи не здавайся"
22:40Т/с "Розтин покаже"
23:30Х/ф "Мистецтво обману"
23:15Х/ф "Убити "Шакала"
23:00Країна У23:30Одного разу в Одесі
23:00Т/с "Грань"
23:00Т/c "Епоха честі"
23:00Наші гроші23:35Новини
23:00"Змістовно" з Христиною Яцків

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua