КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы

Телепрограмма на вторник

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
18 октября 
Вт
19 октября 
Ср
20 октября 
Чт
21 октября 
Пт
22 октября 
Сб
23 октября 
Вс
24 октября 

Программа телепередач на текущее время

23:45Один за всіх
23:20Контролер
23:30Скетч-шоу "На трьох"
23:15"Свідок"23:45Т/с "Міст" 2011
23:15Невигадані історії23:55Погода в Україні
23:20Новини
23:30"Студія Захід" з Антоном Борковським
23:15Ліга корупції
23:45Т/с "Я все тобі доведу"
23:20Контролер
23:10Хто проти блондинок
23:15"Свідок"23:45Т/с "Хейвен"
23:15Невигадані історії23:55Погода в Україні
23:10Новини23:40UA:Спорт
23:30"Студія Захід" з Антоном Борковським
23:15Ліга корупції
23:10Т/с "Відморожений"23:45Х/ф "Спадок блудниці"
23:45Т/с "Я все тобі доведу"
23:20Контролер
23:30Т/с "Юрчишини"
23:10Хто проти блондинок?
23:15"Свідок"23:45Т/с "Хейвен"
23:15Невигадані історії23:55Погода в Україні
23:30"Студія Захід" з Антоном Борковським
23:15Ліга корупції
23:15Т/с "Кухня"23:50Х/ф "Сам удома - 2"
23:45Т/с "Тінь кохання"
23:30Фантастична ніч на каналі "Україна"
23:20Х/ф "Сім'янин"
23:10Хто проти блондинок
23:15"Свідок"23:45Т/с "Хейвен"
23:15Невигадані історії23:55Погода в Україні
23:30"Студія Захід" з Антоном Борковським
23:15Ліга корупції
23:55"Новорічне привітання з Новим 2020 роком"
23:50Новорічне привітання Президента України В.Зеленського
23:55Привітання Президента України Володимира Зеленського з Новим роком!
23:55Поздоровлення з Новим роком Президента України
23:50Звернення Президента України Володимира Зеленського
23:55"Новорічне привітання Президента України В. Зеленського"
23:55Погода в Україні
23:50Новорічне привітання Президента України
23:55Новорічне привітання президента України
23:54Новорічне привітання Президента України
23:15"Концерт Дана Балана. Allegro Ventigo"
23:50Т/с "Громадянин Ніхто"
23:50"Дискотека 80-х"
23:15Невигадані історії23:55Погода в Україні
23:15Новини23:35Добра ніч. Новорічний концерт симфонічного оркестру Українського радіо
23:30Проект "4 влада: вплив, виклики, відповідальність"
23:10МАГА
23:20Контролер
23:15"Свідок"23:45Т/с "Хейвен"
23:15Невигадані історії23:55Погода в Україні
23:35UA:Спорт23:50Погода
23:15Ліга корупції
23:40Один за всіх
23:20Контролер
23:10Х/ф "Блейд: Трійця"
23:15"Свідок"23:45Т/с "Хейвен"
23:15Невигадані історії23:55Погода в Україні
23:10Новини23:40UA:Спорт
23:15Ліга корупції
23:20Контролер
23:50Х/ф "Чорні мітки"
23:15"Свідок"23:45Т/с "Хейвен"
23:50Т/с "Мисливці за реліквіями"
23:15Невигадані історії23:55Погода в Україні
23:10Новини23:40UA:Спорт
23:15Ліга корупції
23:20Контролер
23:15"Свідок"23:45Т/с "Хейвен"
23:15Невигадані історії23:55Погода в Україні
23:10Новини23:40UA:Спорт
23:15Ліга корупції
23:20Контролер
23:15"Свідок"23:45Т/с "Хейвен"
23:50Т/с "Мисливці за реліквіями"
23:15Невигадані історії23:55Погода в Україні
23:10Новини23:40UA:Спорт
23:15Ліга корупції
23:20Контролер
23:10Х/ф "На відстані удару"
23:50Т/с "Мисливці за реліквіями"
23:15Невигадані історії23:55Погода в Україні
23:10Новини23:40UA:Спорт
23:20Контролер
23:15Невигадані історії23:55Погода в Україні
23:10Новини23:40UA:Спорт
23:20Контролер
23:10Х/ф "Четверо проти банку"
23:30Країна У
23:15Невигадані історії23:55Погода в Україні
23:15Новини23:50UA:Спорт
23:20Контролер
23:15Новини23:50UA:Спорт
23:20Контролер
23:15Х/ф "Обитель зла: Відплата"
23:15Новини23:50UA:Спорт
23:20Контролер
23:30Х/ф "Сага про чудовисько"
23:15Новини23:45#ВУКРАЇНІ
23:20Контролер
23:20Х/ф "Ганнібал"
23:25Х/ф "Закляття 2"
23:15Новини23:45#ВУКРАЇНІ
23:20Контролер
23:20Х/ф "Кров'ю і потом: Анаболіки"
23:15Новини23:45#ВУКРАЇНІ
23:20Контролер
23:50Київ вдень та вночі 5
23:50Т/с "Мисливці за реліквіями"
23:15Новини23:55UA:Спорт
23:40"Змістовно" з Христиною Яцків
23:20Контролер
23:30Х/ф "Шибайголови"
23:50Т/с "Мисливці за реліквіями"
23:15Новини23:55UA:Спорт
23:40"Змістовно" з Єгором Чечериндою
23:20Контролер
23:30Х/ф "Снайпер"
23:50Т/с "Мисливці за реліквіями"
23:15Новини23:55UA:Спорт
23:40"Змістовно" з Христиною Яцків
23:20Контролер
23:40Х/ф "Самоволка"
23:50Т/с "Мисливці за реліквіями"
23:15Новини23:55UA:Спорт
23:40"Змістовно" з Єгором Чечериндою
23:20Контролер
23:10Х/ф "Останній мисливець на драконів"
23:15Новини23:55UA:Спорт
23:40"Змістовно" з Христиною Яцків
23:20Контролер
23:50Х/ф "Бути Астрід Ліндгрен"
23:15Новини23:55UA:Спорт
23:40"Змістовно" з Єгором Чечериндою
23:20Контролер
23:15Х/ф "Щось" 1982
23:50Х/ф "Вчитель англійської"
23:15Новини23:55UA:Спорт
23:20Контролер
23:15Х/ф "Каратель"
23:50Х/ф "Місто на кордоні"
23:15Новини23:55UA:Спорт
23:20Контролер
23:30Х/ф "Оселя зла"
23:50Х/ф "Будинок проклятих"
23:15Новини23:55UA:Спорт
23:20Контролер
23:25Х/ф "Другий у команді"
23:50Х/ф "Все найкраще"
23:15Новини23:55UA:Спорт
23:20Контролер
23:25Х/ф "Снайпер-5: Спадщина"
23:15Новини23:55UA:Спорт
23:30Х/ф "Dzidzio. Перший раз"
23:20Контролер
23:25Х/ф "Дочка генерала"
23:50Х/ф "Останні лицарі"
23:15Новини23:55UA:Спорт
23:50"Змістовно" з Єгором Чечериндою
23:20Контролер
23:25Х/ф "Гра"
23:15Новини23:55UA:Спорт
23:50"Змістовно" з Христиною Яцків
23:55Х/ф "Щасливе число Cлевіна"
23:20Контролер
23:25Т/с "Винищувачі"
23:15Новини23:55UA:Спорт
23:50"Змістовно" з Єгором Чечериндою
23:20Контролер
23:30Т/с "Винищувачі"
23:10Х/ф "Тріска"
23:15Новини23:55UA:Спорт
23:50"Змістовно" з Христиною Яцків
23:20Т/с "Одеса-мама"
23:40Т/с "Винищувачі-2: Останній бій"
23:15Новини23:55UA:Спорт
23:20Т/с "Настане світанок"
23:35Т/с "Винищувачі-2: Останній бій"
23:50Х/ф "Тепло наших тіл"
23:15Новини23:55UA:Спорт
23:20Контролер
23:40Т/с "Останній бронепоїзд"
23:30Х/ф "Темне дзеркало"
23:15Новини23:55UA:Спорт
23:50Т/с "Принцип насолоди"
23:20Контролер
23:40Х/ф "Чужі"
23:25Сімейка У
23:15Новини23:55UA:Спорт
23:50"Змістовно" з Христиною Яцків
23:40Х/ф "Непристойна пропозиція"
23:20Сьогодні23:40Т/с "З минулого з любов'ю"
23:40Х/ф "Рахунок"
23:30Х/ф "Щоденники принцеси 2: Королівські заручини"
23:15Новини23:55UA:Спорт
23:50"Змістовно" з Єгором Чечериндою
23:25Т/с "Доктор Хаус"
23:20Контролер
23:40Х/ф "Нема куди тікати"
23:15Сімейка У
23:15Новини23:55UA:Спорт
23:50"Змістовно" з Христиною Яцків
23:35Т/с "Доктор Хаус"
23:20Контролер
23:15Одного разу в Одесі
23:10Д/с "Сумнозвісні"
23:15Новини23:55UA:Спорт
23:20Контролер
23:40Х/ф "Мисливці на відьом"
23:35Одного разу в Одесі
23:15Д/с "Щоденники Другої світової війни"
23:15Новини23:55UA:Спорт
23:20Контролер
23:50Х/ф "Адреналін"
23:45Одного разу в Одесі
23:15Д/с "Щоденники Другої світової війни"
23:35Новини
23:20Контролер
23:45Х/ф "Судна ніч"
23:45Х/ф "Незваний гість"
23:45Сімейка У
23:15Д/с "Щоденники Другої світової війни"
23:35Новини
23:20Контролер
23:30Х/ф "Цілуючи дівчат"
23:30Сімейка У
23:35Новини
23:35Т/с "Доктор Хаус"
23:50Сьогодні
23:20Х/ф "Дім великої матусі 3"
23:35Новини
23:50"Змістовно" з Христиною Яцків
23:10Т/с "Доктор Хаус"
23:20Контролер
23:25Т/с "Обмани себе"
23:40Х/ф "Кров'ю і потом: Анаболіки"
23:15Казки У
23:10Д/с "Друга світова війна: свідчення війни"
23:35Новини
23:30"Змістовно" з Єгором Чечериндою
23:20Контролер
23:45Х/ф "Самоволка"
23:50Х/ф "Вечір судного дня"
23:10Д/с "Друга світова війна: свідчення війни"
23:35Новини
23:30"Змістовно" з Христиною Яцків
23:20Контролер
23:35Х/ф "Снайпер"
23:30Х/ф "Знаки"
23:30Казки У
23:10Д/с "Тихоокеанська війна в кольорі"
23:35Новини
23:20Т/с "Доктор Хаус"
23:20Контролер
23:40Х/ф "Кур'єр"
23:30Сімейка У
23:10Д/с "Любов, ненависть і пропаганда"
23:10Новини23:35Спорт23:45Д/ц "Дикі тварини"
23:50Сьогодні
23:20Х/ф "Інший світ"
23:50Т/с "Мисливці за реліквіями"
23:10Д/с "Любов, ненависть і пропаганда"
23:10Новини23:35Спорт23:40Д/ц "Дикі тварини"
23:45Х/ф "Любов зла"
23:20Контролер
23:10Х/ф "Інший світ-5:Кровна помста"
23:50Х/ф "Первобутній"
23:10Д/с "Любов, ненависть і пропаганда"
23:10Новини23:35Спорт23:40Д/ц "Дикі тварини"
23:15Х/ф "Велика різниця"
23:20Контролер
23:15Одного разу в Одесі
23:10Д/с "Стежка війни"
23:10Новини23:35Спорт23:40Д/ц "Дикі тварини"
23:20Контролер
23:30Одного разу в Одесі
23:10Т/с "Я - зомбі"
23:10Д/с "Таємнича світова війна"
23:10Новини23:35Спорт23:40Д/ц "Боротьба за виживання"
23:20Контролер
23:20Х/ф "Сутінки" США, 2008
23:15Казки У
23:10Д/с "Таємнича світова війна"
23:10Новини23:35Спорт23:40Д/ц "Боротьба за виживання"
23:20Х/ф "Полісмен з Беверлі Гіллз"
23:20Контролер
23:50Х/ф "Зачарована"
23:25Країна У. Новий рік
23:10Д/с "Таємнича світова війна"
23:10Новини23:35Спорт23:40Д/ц "Боротьба за виживання"
23:20Т/с "Мама для снігурки"
23:15Одного разу під Полтавою23:45Одного разу в Одесі
23:10Д/c "Сенсації ХХ століття"
23:10Новини23:35Спорт23:40Д/ц "Боротьба за виживання"
23:45Х/ф "Той, що вижив"
23:30Дизель-шоу
23:15Одного разу під Полтавою23:45Одного разу в Одесі
23:50Т/с "Я - зомбі"
23:10Д/c "СенсаціVоїн ХХ століття"
23:10Новини23:35Спорт23:40#ВУКРАЇНІ
23:30ФІЛЬМ
23:10Т/с "Домівка Надії" 2018
23:15Одного разу під Полтавою23:45Казки У
23:10Д/c "Сенсації ХХ століття"
23:10Новини23:35Спорт23:45Д/ц "Супер-чуття"
23:10Контролер23:50Т/с "Білі троянд надії"
23:15Х/ф "С.В.О.Т: Спецназ міста янголів"
23:15Одного разу під Полтавою23:45Казки У
23:10Д/c "Сенсації ХХ століття"
23:15Новини23:40Спорт23:45Д/ц "Супер-чуття"
23:10Контролер23:50Т/с "Торкнувшись серця"
23:10Х/ф "28 днів потому"
23:15Одного разу під Полтавою23:45Панянка-селянка
23:10Д/c "Великі танкові битви"
23:15Новини23:40Спорт23:45Д/ц "Супер-чуття"
23:10Контролер23:50Т/с "Замок на піску" 2019
23:10Х/ф "Очі дракона"
23:15"Свідок"23:45Т/с "Нарко: Мексика"
23:15Одного разу під Полтавою23:45Казки У
23:10Д/c "Великі танкові битви"
23:30#ВУКРАЇНІ
23:10Контролер23:50Х/ф "Це мій собака"
23:40Х/ф "Ідентифікація Борна"
23:15"Свідок"23:45Т/с "Вавилон-Берлін"
23:15Одного разу під Полтавою23:45Казки У
23:10Д/c "Великі танкові битви"
23:30Наші гроші
23:10Т/с "Майор і магія"
23:10Т/с "Щоб побачити веселку"
23:40Х/ф "Спадок Борна"
23:15"Свідок"23:45Т/с "Вавилон-Берлін"
23:45Одного разу в Одесі
23:10Д/c "Великі танкові битви"
23:30#ВУКРАЇНІ
23:10Т/с "Благі наміри" 2017
23:40Х/ф "Інший світ-5: Кровна помста"
23:10Т/с "Підрозділ"
23:10Д/c "Найбільші танкові битви"
23:40Наші гроші
23:50Т/с "Кухня"
23:10Т/с "Коротке слово "НІ"
23:30Х/ф "Потрійна загроза"
23:10Д/c "Великі танкові битви"
23:40#ВУКРАЇНІ
23:50Т/с "Кухня"
23:10Т/с "Лист очікування"
23:10Т/с "Дорога додому" 2019
23:40Х/ф "Джанго вільний"
23:20Х/ф "Чумова п'ятниця"
23:35Одного разу в Одесі
23:10Д/c "Тихоокеанська війна в кольорі"
23:40#ВУКРАЇНІ
23:10Т/с "Кладова життя" 2018
23:20Х/ф "Глобальне вторгнення: Битва за Лос Анджелес"
23:15Х/ф "Хазяїн тайги"
23:10Д/c "Тихоокеанська війна в кольорі"
23:35Новини
23:10Т/с "Три сестри" 2020
23:15Х/ф "Судна ніч"
23:15Країна У
23:35Новини
23:10Т/с "Утікачка" 2018
23:25Х/ф "Три біллборди у Еббінгу, Міссурі"
23:30Х/ф "Оселя зла 2: Апокаліпсис"
23:25Сімейка У23:55Казки У
23:40Т/с "Кухня"
23:10Т/с "Без тебе"23:20Т/с "Між любов'ю та ненавистю"
23:35Новини
23:10Т/с "Без тебе"23:20Т/с "Наша лікар"
23:25Країна У
23:35Новини
23:50Т/с "Кухня"
23:10Т/с "Чужі діти"
23:15Країна У
23:35Новини
23:50Т/с "Кухня"
23:10Т/с "Ніколи не здавайся"
23:30Х/ф "Мистецтво обману"
23:15Х/ф "Убити "Шакала"
23:30Одного разу в Одесі
23:35Новини
23:30Т/с "Cлов'яни"
23:55Х/ф "Глибоководний горизонт"
23:10Х/ф "Повернення немає"
23:30Сімейка У
23:35Новини
23:25Т/с "Слов'яни"
23:10Х/ф "Ще один шанс"
23:10Х/ф "Пересадка" 2017
23:15Х/ф "Найостанніший день"
23:30Сімейка У
23:35Новини
23:10Т/с "Рідні серця"
23:20Х/ф "Паразит"
23:30Х/ф "Це було в розвідці"
23:40Т/с "Грань"
23:10Т/с "Чужі рідні" 2017
23:25Х/ф "Відьми з Сугаррамурді"
23:30Х/ф "Республіка ШКІД"
23:30Сімейка У
23:10Т/с "Грань"
23:40Новини
23:10Т/с "Обман" 2018
23:30Х/ф "Академія вампірів"
23:30Х/ф "Непіддатливі"
23:15Серіал "Королі палат"
23:25Т/с "Грань"
23:40Новини
23:10Т/с "Жіночі секрети"
23:30Х/ф "Розслідування"
23:15Т/с "Королі палат"
23:25Т/с "Грань"
23:40Новини
23:10Х/ф "Ґретель і Гензель"
23:30Х/ф "Застава в горах"
23:15Т/с "Королі палат"
23:35Т/с "Грань"
23:40Новини
23:40Х/ф "Таємний агент"
23:30Х/ф "Єдина дорога"
23:40Новини
23:55Т/с "Легковажна жінка"
23:20Х/ф "Шанхайський перевізник"
23:30Х/ф "Живіть у радості"
23:15Т/с "Нове життя Василини Павлівни"
23:10Ток-шоу "Дійові особи"
23:40Новини
23:30Х/ф "У старих ритмах"
23:15Т/с "Євродиректор"
23:10Ток-шоу "Дійові особи"
23:40Новини

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua