КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы

Телепрограмма на понедельник

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
18 октября 
Вт
19 октября 
Ср
20 октября 
Чт
21 октября 
Пт
22 октября 
Сб
23 октября 
Вс
24 октября 

Программа телепередач на текущее время

23:45Хата на тата
23:30Історія одного злочину
23:55Х/ф "Прем'єр-міністр"
23:15"Свідок"23:45Т/с "Міст" 2011
23:15Є сенс23:55Погода на курортах
23:50Погода
23:30"Досьє" з Сергієм Руденком
23:45Т/с "Я все тобі доведу"
23:30Історія одного злочину
23:45Таємний агент 3
23:15"Свідок"23:45Т/с "Хейвен"
23:15Є сенс23:55Погода на курортах
23:30"Досьє" з Сергієм Руденком
23:10Т/с "Відморожений"23:45"Дубінізми": Підсумки від О. Дубінського"
23:45Т/с "Я все тобі доведу"
23:30Історія одного злочину
23:15"Свідок"23:45Т/с "Хейвен"
23:15Є сенс23:55Погода на курортах
23:30"Досьє" з Сергієм Руденком
23:15Х/ф "Сам удома"
23:45Т/с "Список бажань"
23:30Т/с "Біля причалу"
23:15"Свідок"23:45Т/с "Хейвен"
23:50Х/ф "Чужі на районі"
23:15Є сенс23:55Погода на курортах
23:30"Досьє" з Сергієм Руденком
23:45Х/ф "Доктор Дуліттл - 2"
23:10Х/ф "Чорта з два"
23:50Х/ф "Машина часу в джакузі"
23:15Є сенс23:55Погода на курортах
23:30Новини
23:30"Досьє" з Сергієм Руденком
23:50Т/с "Громадянин Ніхто"
23:20Х/ф "Леді-яструб"
23:45Х/ф "Ісус. Бог і людина"
23:50Х/ф "Кохання на кінчиках пальців"
23:15Є сенс23:55Погода на курортах
23:15Новини23:35Українське Різдво на Суспільному
23:30Історія одного злочину
23:15"Свідок"23:45Т/с "Хейвен"
23:50Х/ф "Суперстюард"
23:15Є сенс23:55Погода на курортах
23:05Новини23:35UA:Спорт23:50Погода
23:30Т/с "Забудь і згадай"
23:55Х/ф "Десять с половиною балів"
23:25Х/ф "Блейд 2"
23:15"Свідок"23:45Т/с "Хейвен"
23:15Є сенс23:55Погода на курортах
23:10Новини23:40UA:Спорт
23:30Т/с "Балерина"
23:50Х/ф "Воскресіння"
23:15"Свідок"23:45Т/с "Хейвен"
23:15Є сенс23:55Погода на курортах
23:50Слідство ведуть екстрасенси
23:30Т/с "Друге життя Єви"
23:55Х/ф "Народження нації"
23:15"Свідок"23:45Т/с "Хейвен"
23:50Х/ф "Серена"
23:15Є сенс23:55Погода на курортах
23:10Новини23:40UA:Спорт
23:30"Вечір" з Мирославою Барчук
23:50Слідство ведуть екстрасенси
23:30Т/с "Між коханням та ненавистю"
23:55Х/ф "Фаворитка"
23:15"Свідок"23:45Т/с "Хейвен"
23:50Х/ф "Гавань"
23:15Є сенс23:55Погода на курортах
23:10Новини23:40UA:Спорт
23:30"Вечір" з Єгором Чечериндою
23:45Один за всіх
23:30Т/с "Дорога додому" 2019
23:55Х/ф "Арсенал"
23:50Х/ф "Мисливці за розумом"
23:50Х/ф "Кохання без пересадки"
23:15Є сенс23:55Погода на курортах
23:10Новини23:40UA:Спорт
23:45"Вечір" з Мирославою Барчук
23:40Слідство ведуть екстрасенси
23:30Т/с "Заповіт принцеси"
23:40Т/с "Обмани себе"
23:10Х/ф "Білявка в законі" 2001
23:50М/ф "Ронал-Варвар"
23:15Є сенс23:55Погода на курортах
23:30Новини
23:45"Вечір" з Єгором Чечериндою
23:50Слідство ведуть екстрасенси
23:30Т/с "Ключі від минулого"
23:55Т/с "Перевірка на міцність"
23:30Країна У
23:15Є сенс23:55Погода на курортах
23:30Новини
23:45"Вечір" з Мирославою Барчук
23:10Х/ф "Жіноча робота з ризиком для життя"
23:30Новини
23:45"Вечір" з Єгором Чечериндою
23:30Х/ф "Пізнє кохання"
23:55Х/ф "Операція "Відплата"
23:05Х/ф "Обитель зла-4. Життя після смерті"
23:30Новини
23:45"Вечір" з Мирославою Барчук
23:30Х/ф "Доля Марії"
23:55Х/ф "Народження нації"
23:10Х/ф "Полювання на янголів"
23:30Новини
23:45"Вечір" з Єгором Чечериндою
23:30Т/с "Точка кипіння"
23:55Х/ф "Сезон убивць"
23:20Х/ф "Закляття"
23:30Новини
23:30Х/ф "Батько одинак" 2015
23:55Х/ф "Тонка червона лінія"
23:50Х/ф "Розділювач"
23:30Новини
23:30Т/с "Інша я" 2018
23:45Х/ф "Гра"
23:40Х/ф "Четвертий вид"
23:30Новини23:55UA:Спорт
23:40"Змістовно" з Христиною Яцків
23:45"Дубінізми 2020"
23:50Х/ф "Супер Майк"
23:55Новини
23:30"Змістовно" з Єгором Чечериндою
23:30Т/с "Квиток на двох"
23:50Х/ф "Сингулярність"
23:50Х/ф "Життя за межею"
23:30Новини23:55UA:Спорт
23:40"Змістовно" з Христиною Яцків
23:55"Дубінізми 2020"
23:30Т/с "Вище тільки любов"
23:55Х/ф "Хранителі"
23:30Х/ф "Мисливці за розумом"
23:50Х/ф "Квартира"
23:30Новини23:55UA:Спорт
23:40"Змістовно" з Єгором Чечериндою
23:10Т/c "Мої дівчатка"
23:30Новини23:55UA:Спорт
23:40"Змістовно" з Христиною Яцків
23:55"Дубінізми"
23:30Т/с "Час іти, час повертатися"
23:55Х/ф "Людина-вовк"
23:35Х/ф "П'ята категорія"
23:50Х/ф "Доріан Грей"
23:30Х/ф "Хайтарма"
23:40"Змістовно" з Єгором Чечериндою
23:30Т/с "Акварелі"
23:55Х/ф "Операція "Відплата"
23:30Х/ф "Сховище" 2017
23:50Х/ф "Спокуса"
23:30Новини23:55UA:Спорт
23:30Т/с "Акварелі"
23:50Х/ф "Арена"
23:40Х/ф "Кохання та інші катастрофи"
23:30Новини23:55UA:Спорт
23:50Т/с "Якщо ти мені пробачиш"
23:30Х/ф "Повітряний маршал"
23:30Новини23:55UA:Спорт
23:30Т/с "Інша" 2019
23:55Х/ф "Випробування вогнем"
23:50Х/ф "Вкради мою дружину"
23:30Новини23:55UA:Спорт
23:30Т/с "Здраствуй, сестро"
23:55Х/ф "Снайпер-2"
23:45Х/ф "Шпигуни - союзники"
23:15Новини23:55UA:Спорт
23:50"Дубінізми 2020"
23:25Х/ф "Ганнібал"
23:15Новини23:55UA:Спорт
23:50"Змістовно" з Єгором Чечериндою
23:45"Дубінізми 2020"
23:30Т/с "Кохання із заплющеними очима"
23:55Х/ф "Справжня мужність"
23:35Х/ф "Знайомтесь: Дейв"
23:15Новини23:55UA:Спорт
23:50"Змістовно" з Христиною Яцків
23:45"Дубінізми 2020"
23:30Т/с "Таксистка" 2019
23:55Х/ф "Засідка"
23:15Новини23:55UA:Спорт
23:50"Змістовно" з Єгором Чечериндою
23:55"Дубінізми 2020"
23:20Т/с "Коротке слово "Ні"
23:50Х/ф "Машина часу в джакузі"
23:15Новини23:55UA:Спорт
23:50"Змістовно" з Христиною Яцків
23:20Т/с "Одеса-мама"
23:15Новини23:55UA:Спорт
23:05Х/ф "Шерлок - 2: Собаки Баскервіля"
23:20Т/с "Сильна жінка"
23:50Х/ф "Остання любов на Землі"
23:15Новини23:55UA:Спорт
23:10Т/с "Ім'я Рози"
23:20Т/с "Не смій мені казати "прощавай!"
23:50Х/ф "Американська незаймана"
23:10"Тихоокеанська війна в кольорі"
23:15Новини23:55UA:Спорт
23:50Т/с "Принцип насолоди"
23:20Т/с "Чужий гріх"
23:15Сімейка У
23:10"Тихоокеанська війна в кольорі"
23:15Новини23:55UA:Спорт
23:50"Змістовно" з Христиною Яцків
23:10Х/ф "Віддана"
23:05Т/с "Доктор Хаус"
23:45Країна У
23:10Д/с "Любов, ненависть і пропаганда"
23:50Телемарафон "Україна — це ми!"
23:45Голос народу
23:40Т/с "Доктор Хаус"
23:20Т/с "На твоєму боці 2"
23:20Х/ф "Повернення в Блакитну лагуну"
23:10Д/с "Щоденники Другої світової війни"
23:15Новини23:55UA:Спорт
23:50"Змістовно" з Христиною Яцків
23:35Т/с "Доктор Хаус"
23:30Т/с "На твоєму боці 2"
23:10Х/ф "Тихе місце"
23:30Одного разу в Одесі
23:10Д/с "Сумнозвісні"
23:25UA:Спорт23:35Бюджетники
23:05Т/с "Доктор Хаус"
23:30Т/с "Вікно життя 2"
23:25Одного разу в Одесі
23:15Д/с "Щоденники Другої світової війни"
23:25UA:Спорт23:35Бюджетники
23:05Т/с "Доктор Хаус"
23:30Т/с "Ласкаво просимо на Канари"
23:45Одного разу в Одесі
23:15Д/с "Щоденники Другої світової війни"
23:30UA:Спорт23:35Перша шпальта
23:30Т/с "Лист надії"
23:15Сімейка У
23:15Д/с "Щоденники Другої світової війни"
23:25Спорт23:35Перша шпальта
23:30Т/с "Сага"
23:55Сімейка У
23:25Спорт23:35Перша шпальта
23:35Т/с "Доктор Хаус"
23:30Т/с "Сага"
23:25Спорт23:35Перша шпальта
23:50"Змістовно" з Христиною Яцків
23:05Т/с "Доктор Хаус"
23:30Т/с "За покликом серця"
23:30Казки У
23:10Д/с "Друга світова війна: свідчення війни"
23:25Спорт23:35Перша шпальта
23:30"Змістовно" з Єгором Чечериндою
23:05Т/с "Доктор Хаус"
23:30Т/с "Хіба можна мріяти про більше"
23:20Х/ф "Піраньї"
23:10Д/с "Друга світова війна: свідчення війни"
23:25Спорт23:35Перша шпальта
23:30"Змістовно" з Христиною Яцків
23:30Т/с "Секрет Майя" 2017
23:40Х/ф "Категорія-7: Кінець світу"
23:05Х/ф "Таємничий ліс"
23:30Казки У
23:10Д/с "Тихоокеанська війна в кольорі"
23:30Новини
23:15Т/с "Доктор Хаус"
23:30Т/с "Шуша"
23:35Х/ф "Едді "Орел"
23:10Х/ф "Удача Логана"
23:05Сімейка У
23:10Д/с "Любов, ненависть і пропаганда"
23:30Новини
23:30Т/с "Шуша"
23:50Х/ф "Дев'ятки"
23:10Д/с "Любов, ненависть і пропаганда"
23:30Новини
23:05Т/с "Доктор Хаус"
23:30Т/с "Референт"
23:10Д/с "Любов, ненависть і пропаганда"
23:30Новини
23:15"Гроші 2020"
23:05Т/с "Ніконов і Ко"
23:30Т/с "Дитина на мільйон"
23:55Х/ф "Тремтіння землі-5"
23:50Х/ф "Глибинне зло"
23:35Одного разу в Одесі
23:10Д/с "Стежка війни"
23:30Новини
23:05Т/с "Ніконов і Ко"
23:30Т/с "Невідправлений лист"
23:30Одного разу в Одесі
23:10Д/с "Таємнича світова війна"
23:30Новини
23:05Т/с "Вербна неділя"
23:30Т/с "Мій найкращий ворог"
23:15Х/ф "Я - четвертий"
23:05Казки У
23:10Д/с "Таємнича світова війна"
23:30Новини
23:10Х/ф "Армагеддон"
23:05Т/с "Біля річки два береги"
23:30Т/с "Кримінальний журналіст"
23:05Х/ф "Білий слон" 2011
23:05Країна У. Новий рік
23:10Д/с "Таємнича світова війна"
23:30Новини
23:20Т/с "Все одно тебе дочекаюсь"
23:30Х/ф "Американський пиріг"
23:15Одного разу під Полтавою23:45Одного разу в Одесі
23:10Д/c "Сенсації ХХ століття"
23:30Новини
23:40Х/ф "Поліна і таємниця кіностудії"
23:20Х/ф "Білі вовки"
23:15Одного разу під Полтавою23:45Одного разу в Одесі
23:50Х/ф "Воно"
23:10Д/c "СенсаціVоїн ХХ століття"
23:10Новини23:35Спорт23:40#ВУКРАЇНІ
23:30ФІЛЬМ
23:10Т/c "Лист помилково"
23:20Х/ф "Універсальний солдат-4"
23:15Одного разу під Полтавою23:45Казки У
23:50Х/ф "Зломники сердець"
23:10Д/c "Сенсації ХХ століття"
23:10Новини23:35Спорт23:45Д/ц "Супер-чуття"
23:10Т/с "Несолодка помста" 2017
23:15Одного разу під Полтавою23:45Казки У
23:10Д/c "Сенсації ХХ століття"
23:15Новини23:40Спорт23:45Перша шпальта
23:10Т/с "Хлопчик мій"
23:25Х/ф "Вечір судного дня"
23:15Одного разу під Полтавою23:45Казки У
23:10Д/c "Великі танкові битви"
23:15Новини23:40Спорт23:45Перша шпальта
23:10Т/с "З мене досить" 2019
23:15"Свідок"23:45Т/с "Нарко: Мексика"
23:15Одного разу під Полтавою23:45Казки У
23:10Д/c "Великі танкові битви"
23:30Перша шпальта
23:05Т/с "Майор і магія"
23:10Т/с "Чотирилисник бажань"
23:15"Свідок"23:45Х/ф "Право на вбивство"
23:15Одного разу під Полтавою23:45Казки У
23:10Д/c "Великі танкові битви"
23:30Перша шпальта
23:45Т/с "Кухня"
23:10Т/с "Майор і магія"
23:10Т/с "Солона карамель"
23:15"Свідок"23:45Х/ф "Схованка"
23:45Одного разу в Одесі
23:10Д/c "Великі танкові битви"
23:30Перша шпальта
23:45Т/с "Кухня"
23:10Т/с "Майор і магія"
23:10Т/с "Благі наміри" 2017
23:10Х/ф "Грінго"
23:10Д/c "Найбільші танкові битви"
23:30Перша шпальта
23:50Т/с "Кухня"
23:05Т/с "Майор і магія"
23:10Т/с "Незакрита мішень"
23:40Х/ф "Весільний майстер"
23:10Д/c "Великі танкові битви"
23:30Перша шпальта
23:10Т/с "Лист очікування"
23:25Х/ф "Вбити Білла. Частина перша"
23:55Х/ф "Гола правда"
23:05Х/ф "Любов на асфальті"
23:40Одного разу в Одесі
23:30Перша шпальта
23:10Т/с "Незакрита мішень"
23:10Д/c "Тихоокеанська війна в кольорі"
23:30Перша шпальта
23:05Т/с "Родичі"
23:10Т/с "Три сестри" 2020
23:15Країна У
23:30Перша шпальта
23:15Т/с "Шукаю жінку з дитиною"
23:10Т/с "Пробудження кохання"
23:25Сімейка У23:55Казки У
23:50Х/ф "Будинок в кінці вулиці"
23:30Перша шпальта
23:40Т/с "Кухня"
23:10Т/с "Без тебе"23:20Т/с "Кровна помста"
23:10Х/ф "Татусь мимоволі"
23:50Х/ф "Пристрасті Дон Жуана"
23:30Перша шпальта
23:10Т/с "Скляна кімната"
23:30Х/ф "Гребберси"
23:45Країна У
23:30Перша шпальта
23:45Х/ф "Кінець світу"
23:10Т/с "Чорна квітка" 2016
23:25Х/ф "Щоденники Чорнобиля"
23:10"Саша. Дитина Чорнобиля"
23:20Х/ф "Земля в облозі"
23:30Перша шпальта
23:30Т/с "Cлов'яни"
23:35Вар'яти
23:10Х/ф "Порушуючи правила"
23:30Сімейка У
23:35Новини
23:30Т/с "Слов'яни"
23:10Т/с "Настане світанок"
23:20Х/ф "Сестри"
23:15Х/ф "Фунт плоті"
23:30Сімейка У
23:50Х/ф "Остання любов на Землі"
23:30Перша шпальта
23:10Т/с "Веселка в небі"
23:30Перша шпальта
23:10Т/с "Про що не розкаже річка"
23:35Х/ф "Школа Авалон"
23:30Одного разу в Одесі
23:30Перша шпальта
23:10Т/с "Обман" 2018
23:15Серіал "Королі палат"
23:55Х/ф "Здичавіла"
23:10Х/ф "Мотель"
23:15Т/с "Королі палат"
23:30Перша шпальта
23:10Х/ф "Темне дзеркало"
23:15Т/с "Королі палат"
23:30Х/ф "Сховище"
23:30Перша шпальта
23:10Т/с "Анка з Молдаванки"
23:55Х/ф "Оверлорд"
23:10Х/ф "Вигнанець"
23:45Панянка-селянка
23:45Х/ф "Будинок проклятих"
23:30Перша шпальта
23:50Т/с "Легковажна жінка"
23:05Х/ф "Діамантовий поліцейський"
23:15Т/с "Нове життя Василини Павлівни"
23:10Ток-шоу "5 копійок"
23:30Перша шпальта
23:10Т/с "Можеш мені вірити"
23:30Х/ф "Клітка"
23:20Х/ф "Ніндзя"
23:15Т/с "Євродиректор"
23:10Ток-шоу "5 копійок"
23:40Новини

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua