КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>AMC

Телепрограмма канала AMC на сегодня

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
01 марта 
Вт
02 марта 
Ср
03 марта 
Чт
04 марта 
Пт
05 марта 
Сб
06 марта 
Вс
07 марта 

Программа телепередач AMC на prokurs.com.ua

AMC
01:20Х/ф "Дракула 2000"03:00Х/ф "Мистецтво війни"04:55Х/ф "Англієць, який піднявся на пагорб, але спустився з гори"06:30Х/ф "Головний собака"08:00Х/ф "Close Up"08:30"Найкращі кінорежисери Голлівуду"09:00Х/ф "Великим планом"09:05Х/ф "Годинник"11:00Х/ф "Схід є схід"12:35Х/ф "робінзон Крузо"14:05Х/ф "Правила виноробів"16:10Х/ф "Любов, що збиває з ніг"17:45Х/ф "Брудні принади"19:20Х/ф "Вірус кохання"20:45Х/ф "Мутанти 3: Вартовий"22:00Х/ф "Син"22:45Х/ф "Глибина"00:55Х/ф "Мутанти 3: Вартовий"02:10Х/ф "Березневі коти"03:45Х/ф "Глибина"05:30Х/ф "Чорний яструб"07:50Х/ф "Великим планом"08:00Х/ф "Close Up"08:30Х/ф "Великим планом"08:35Х/ф "Велетень"10:15Х/ф "Чорний яструб"12:35Х/ф "Еквілібріум"14:20Х/ф "Донька мого боса"15:45Х/ф "Черговий тато"17:15Х/ф "Джекі Браун"19:45Х/ф "Талановитий містер Ріплі"22:00Х/ф "Син"22:45Х/ф "Чотири кімнати"01:10Х/ф "Чортовиння"02:55Х/ф "Місто гріхів"04:55Х/ф "Пригоди Модести Блэйз"06:15Х/ф "Хардбол"08:00Х/ф "Врятована"09:30Х/ф "Ловелас"10:50Х/ф "Третій зайвий"12:15Х/ф "Мій кримінальний дядечко"13:40Х/ф "Вигляд зверху краще"15:05Х/ф "Посмішка Мони Лізи"17:00Х/ф "Перше кохання"18:35Х/ф "Пригоди Модести Блэйз"19:55Х/ф "Розумник Вілл Хантінг"22:00Х/ф "Син"22:45Х/ф "Жах Амітівілля"01:25Х/ф "Дерево Джошуа"03:05Х/ф "Вівтар"04:35Х/ф "Жах Амітівілля"06:00Х/ф "Золотий пил"08:00Х/ф "Close Up"08:30"Найкращі кінорежисери Голлівуду"09:00Х/ф "Великим планом"09:10Х/ф "Великим планом"09:15Х/ф "Онєгін"11:00Х/ф "Рай"12:35Х/ф "Протистояння"14:00Х/ф "Чарівна країна"15:40Х/ф "Золотий пил"17:40Х/ф "Американські герої"19:15Х/ф "Неправдива спокуса"22:00Х/ф "Син"22:45Х/ф "Мовчання ягнят"01:10Х/ф "Ворон"02:50Х/ф "Вбити Білла 2"05:05Х/ф "Смерть на видноті"06:40Х/ф "Битви солдата Келли"08:00Х/ф "Відстрілюючи собак"09:55Х/ф "Брудні танці 2: Гаванські ночі"11:20Х/ф "Шоколад"13:20Х/ф "Чужий квиток"15:05Х/ф "Красиві дівчата"16:55Х/ф "Смерть на видноті"18:30Х/ф "Поліцейські"20:15Х/ф "Управління гнівом"22:00Х/ф "Син"22:45Х/ф "Ярди"01:15Х/ф "Ворон 2: Місто ангелів"02:40Х/ф "Хлопці"04:05Х/ф "Ярди"06:00Х/ф "Без вади"07:50Х/ф "Великим планом"08:00Х/ф "Неонове місто"09:45Х/ф "Без вади"11:35Х/ф "Брати Грімм"13:30Х/ф "Кімната Марвина"15:05Х/ф "Шулера"17:05Х/ф "Це все вона"18:40Х/ф "Дюплекс"20:10Х/ф "Чикаго"22:00Х/ф "Син"22:45Х/ф "Студія 54"00:30Х/ф "Прибрати Картера"02:10Х/ф "Чортовиння"03:55Х/ф "Обіцянка"05:55Х/ф "Фріда"08:00Х/ф "Вірус кохання"09:25Х/ф "Останній з могікан"11:15Х/ф "Дівчина з Джерсі"12:55Х/ф "Ема"14:55Х/ф "Людина року"16:50Х/ф "Джиндабайн"18:50Х/ф "Клерки"20:20Х/ф "Заморожений жах"22:00Х/ф "Син"22:45Х/ф "Мутанти"01:35Х/ф "Жах Амітівілля"03:05Х/ф "Мутанти"04:50Х/ф "Конвоїри"06:35Х/ф "Донька мого боса"08:00Х/ф "Close Up"08:30Х/ф "Close Up"09:00Х/ф "Великим планом"09:10Х/ф "Великим планом"09:15Х/ф "Так поступають все"10:55Х/ф "Правила виноробів"13:00Х/ф "Кейт і Лео"14:55Х/ф "Холодна гора"17:25Х/ф "Чорний яструб"19:45Х/ф "Останній рейд"22:00Х/ф "Син"22:45Х/ф "Мутанти 2"01:55Х/ф "Прощай, дітки, прощай"03:45Х/ф "Мутанти 2"05:05Х/ф "нечесні серця"07:00Х/ф "Close Up"07:30Х/ф "Close Up"08:00Х/ф "Close Up"08:30Х/ф "Розумник Вілл Хантінг"10:40Х/ф "Голлівудські копи"12:35Х/ф "Американські друзі"14:10Х/ф "Мій кримінальний дядечко"15:35Х/ф "Інтуїція"17:05Х/ф "Гамлет"18:55Х/ф "Протистояння"20:20Х/ф "Білі піски"22:00Х/ф "Син"22:45Х/ф "Мутанти 3: Вартовий"00:00Х/ф "На дні безодні"01:15Х/ф "Ворон"02:55Х/ф "Вбити Білла"04:45Х/ф "Мутанти 3: Вартовий"06:00Х/ф "Врятована"07:30Х/ф "Діти шпигунів"08:55Х/ф "Хлопчик в смугастій піжамі"10:30Х/ф "Готова на все"12:15Х/ф "робінзон Крузо"13:45Х/ф "Хвіст тигра"15:30Х/ф "Гонщик"17:25Х/ф "Головний собака"18:55Х/ф "Іменинниця"20:25Х/ф "Американські герої"22:00Х/ф "Син"22:45Х/ф "Мистецтво війни"01:15Х/ф "Кримінальне чтиво"03:45Х/ф "Вбити Білла 2"06:00Х/ф "Close Up"06:30Х/ф "Close Up"07:00Х/ф "Великим планом"07:10Х/ф "Хлопчики і дівчатка"08:45Х/ф "Дюплекс"10:15Х/ф "Повернення мушкетерів"11:55Х/ф "Сімейна справа"13:40Х/ф "Шоколад"15:40Х/ф "Брудні принади"17:15Х/ф "Вигляд зверху краще"18:40Х/ф "Клерки"20:10Х/ф "Сповідь небезпечної людини"22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"22:45Х/ф "Грабіж"01:05Х/ф "Чотири кімнати"02:40Х/ф "Мутанти"04:25Х/ф "Швидка допомога"06:00Х/ф "Пригоди Модести Блэйз"07:15Х/ф "Неправдива спокуса"10:00Х/ф "Чарівна країна"11:40Х/ф "Зачарована Ела"13:15Х/ф "Шулера"15:15Х/ф "Старски і Хатч"16:55Х/ф "Хлопці"18:20Х/ф "Поліцейські"20:05Х/ф "Ярди"22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"22:45Х/ф "Кайф"00:45Х/ф "3000 миль до Грейслэнда"02:45Х/ф "Мутанты 2"04:05Х/ф "Ярды"06:00"Close Up"06:30Х/ф "Крупным планом"06:35Х/ф "Доказательство"08:15Х/ф "Город счастья, штат Техас"09:50Х/ф "Животное"11:10Х/ф "Мысли, полные желания"12:40Х/ф "Поле"14:30Х/ф "Великан"16:10Х/ф "Не уступить Штейнам"17:40Х/ф "Слезы солнца"19:40Х/ф "Робин Гуд: Принц воров"22:00Т/с "Бойтесь ходячих мертвецов"22:45Х/ф "Замороженный ужас"01:35Х/ф "Заморожений жах"03:15Х/ф "Мутанти 3: Вартовий"04:30Х/ф "Боязнь темряви"06:00Х/ф "Великим планом"06:10Х/ф "Людина року"08:05Х/ф "Мій кримінальний дядечко"09:30Х/ф "Гонщик"11:25Х/ф "Посмішка Мони Лізи"13:30Х/ф "Ема"15:30Х/ф "Улюбленці Америки"17:10Х/ф "Джекі Браун"19:40Х/ф "Чорний яструб"22:00Х/ф "Син"22:45Х/ф "Холодна гора"01:55Х/ф "Жах Амітівілля"03:25Х/ф "Війна у будинку"05:25Х/ф "Великим планом"05:30"Close Up"06:00"Close Up"06:30Х/ф "Великим планом"06:40Х/ф "Корабельні новини"08:30Х/ф "Кімната Марвина"10:05Х/ф "Дев'ять ярдів"11:40Х/ф "Годинник"13:30Х/ф "робінзон Крузо"15:00Х/ф "Вища ліга"16:50Х/ф "Студія 54"18:20Х/ф "Останній рейд"20:35Х/ф "Ейс Вентура: Розшук домашніх тварин"22:00Х/ф "Хип-хоп : пісні, які потрясли Америку"22:45Х/ф "Іменинниця"02:05Х/ф "Прибрати Картера"03:45Х/ф "Великий рейд"05:55"Великим планом"06:00Х/ф "Моє веселе життя"07:35Х/ф "Донька мого боса"09:00Х/ф "Прокинувшись в Рино"10:30Х/ф "Ніч, в яку ми ніколи не зустрінемося"12:05Х/ф "Грозовий перевал"13:50Х/ф "Американські герої"15:25Х/ф "Це все вона"17:00Х/ф "Інтуїція"18:30Х/ф "Кейт і Лео"20:25Х/ф "Ейс Вентура 2: Коли зве природа"22:00Х/ф "Хип-хоп : пісні, які потрясли Америку"22:45Х/ф "Нічне чергування"01:15Х/ф "Болото"02:40Х/ф "Ворон"04:20Х/ф "Мешканець"06:00"Великим планом"06:30"Великим планом"07:00"Великим планом"07:10Х/ф "Битви солдата Келли"08:25Х/ф "Шоколад"10:25Х/ф "Хлопчик в смугастій піжамі"12:00Х/ф "Зачарована Ела"13:35Х/ф "Протистояння"15:00Х/ф "Хлопчики і дівчатка"16:35Х/ф "Еквілібріум"18:20Х/ф "Сльози сонця"20:20Х/ф "Дракула 2000"22:00Х/ф "Хип-хоп : пісні, які потрясли Америку"22:45Х/ф "Азартні ігри"01:15Х/ф "Хеллоуїн: 20 років потому"02:40Х/ф "Ворон 2: Місто ангелів"04:05Х/ф "Азартні ігри"05:50"Великим планом"05:55"Великим планом"06:00"Великим планом"06:10Х/ф "Дорогий Френкі"07:55Х/ф "Третій зайвий"09:20Х/ф "Вірус кохання"10:45Х/ф "Діти шпигунів"12:10Х/ф "Бійка в Бронксі"13:40Х/ф "Чарівна країна"15:20Х/ф "Доказ"17:00Х/ф "Все шляхом"18:40Х/ф "Брудні танці 2: Гаванські ночі"20:05Х/ф "Голлівудські копи"22:00Х/ф "Хип-хоп : пісні, які потрясли Америку"22:45Х/ф "В гонитві за Емі"01:25Х/ф "3000 миль до Грейсленда"03:25Х/ф "В гонитві за Емі"05:15"Великим планом"05:45"Великим планом"05:55"Великим планом"06:00Х/ф "Вища ліга"07:50Х/ф "Улюбленці Америки"09:30Х/ф "Сумнів"11:10Х/ф "Захоплення"12:40Х/ф "Випадковий шпигун"14:05Х/ф "Дівчина з Джерсі"15:45Х/ф "Відкритий простір"18:00Х/ф "Шулера"20:00Х/ф "Три ікси"22:00Х/ф "Хип-хоп : пісні, які потрясли Америку"22:45Х/ф "Гроші на двох"00:10Х/ф "Дуже страшне кіно 2"01:30Х/ф "Мистецтво війни"03:25Х/ф "Крик"05:15"Великим планом"05:45"Великим планом"05:55"Великим планом"06:00Х/ф "Кейт і Лео"07:55Х/ф "Крутий хлопець"09:20Х/ф "Гамлет"11:10Х/ф "Неправдива спокуса"13:55Х/ф "Ема"15:55Х/ф "Чорний яструб"18:15Х/ф "Королівська милість"20:10Х/ф "Громобой"22:00Х/ф "Хип-хоп : пісні, які потрясли Америку"22:45Х/ф "Останній рейд"00:15Х/ф "Дуже страшне кіно 3"01:40Х/ф "Останній рейд"03:55Х/ф "Крик 2"05:50"Великим планом"06:00Х/ф "Хлопчики і дівчатка"07:35Х/ф "Кімната Марвина"09:10Х/ф "Дюплекс"10:35Х/ф "Годинник"12:25Х/ф "Управління гнівом"14:05Х/ф "Інтуїція"15:35Х/ф "Черговий тато"17:05Х/ф "Корабельні новини"18:55Х/ф "Ейс Вентура: Розшук домашніх тварин"20:20Х/ф "Поліцейські"22:00Х/ф "Нічний адміністратор"22:45Х/ф "На дні безодні"01:20Х/ф "На дні безодні"02:55Х/ф "Крик 3"04:50"Великий план"05:15"Великий план"05:45"Великий план"05:55"Великий план"06:00"Великий план"06:30"Великий план"06:35"Великий план"06:40Х/ф "Англієць, який піднявся на пагорб, але спустився з гори"08:15Х/ф "Хеллбой: Герой з пекла"10:15Х/ф "Брудні танці 2: Гаванські ночі"11:40Х/ф "Старски і Хатч"13:20Х/ф "Еквілібріум"15:05Х/ф "Грабіж"16:50Х/ф "Прибрати Картера"18:30Х/ф "Ейс Вентура 2: Коли зве природа"20:00Х/ф "Сльози сонця"22:00Х/ф "Нічний адміністратор"22:45Х/ф "Чотири кімнати"01:15Х/ф "Грозовий перевал"03:00Х/ф "Крутий хлопець"04:25Х/ф "Чотири кімнати"06:00Х/ф "Close Up"06:30Х/ф "Close Up"07:00Х/ф "Close Up"07:25Х/ф "Так поступають все"09:05Х/ф "Любов, що збиває з ніг"10:40Х/ф "Ніч, в яку ми ніколи не зустрінемося"12:15Х/ф "Вірус кохання"13:40Х/ф "Американські герої"15:15Х/ф "Все шляхом"16:50Х/ф "Останній з могікан"18:40Х/ф "Дорогий Френкі"20:25Х/ф "Рай"22:00Х/ф "Нічний адміністратор"22:45Х/ф "Моє веселе життя"01:10Х/ф "Поганий Санта"02:40Х/ф "1939"04:45"Великий план"05:15"Великий план"05:45"Великим планом"05:50"Великим планом"05:55"Великим планом"06:00"Великий план"06:30"Великим планом"06:40"Великим планом"06:45"Великим планом"06:50Х/ф "Тварина"08:10Х/ф "Крута Джорджія"10:00Х/ф "Неправдива спокуса"12:45Х/ф "Заморожений жах"14:25Х/ф "Давайте потанцюємо"16:10Х/ф "Місто щастя, штат Техас"17:45Х/ф "Фріда"19:45Х/ф "Відкритий простір"22:00Х/ф "Нічний адміністратор"22:45Х/ф "Відстрілюючи собак"01:10Х/ф "Болото"02:35Х/ф "Перевертні"04:10"Великий план"04:40"Великий план"05:10"Великий план"05:35"Великий план"06:00"Великий план"06:30"Великий план"07:00"Великим планом"07:10"Великим планом"07:15"Великим планом"07:20Х/ф "Захоплення"08:45Х/ф "Березневі іди"10:25Х/ф "Любов, що збиває з ніг"12:00Х/ф "Шоколад"14:00Х/ф "Ока ангела"15:40Х/ф "Вірність"17:10Х/ф "Балибо"19:00Х/ф "Комета"20:30Х/ф "Бронежилет"22:00Х/ф "Нічний адміністратор"22:45Х/ф "Перше кохання"01:30Х/ф "Фунт плоті"03:10Х/ф "Джекі Браун"05:40"Великим планом"05:50"Великим планом"05:55"Великим планом"06:00Х/ф "Ніч, в яку ми ніколи не зустрінемося"07:35Х/ф дракон, що "Летить, стрибаючий тигр"09:15Х/ф "Чужий квиток"11:00Х/ф "Американські герої"12:35Х/ф "Хмарний атлас"15:20Х/ф "Рай"16:55Х/ф "Все шляхом"18:35Х/ф "Битви солдата Келли"19:50Х/ф "Ангел-хранитель"22:00Х/ф "Нічний адміністратор"22:45Х/ф "Красиві дівчата"01:30Х/ф "Переполох"03:30Х/ф "Джиндабайн"05:30"Close Up"06:00"Mythical Movie Theaters"06:55Х/ф "Відкритий простір"09:10Х/ф "Припарковані"10:45Х/ф "Гальмо"12:25Х/ф "Крута Джорджія"14:15Х/ф "Хардбол"16:00Х/ф "1939"18:05Х/ф "Правила бою"20:10Х/ф "Бувай, дитинко, бувай"22:00Х/ф "Нічний адміністратор"22:45Х/ф "Фанатик"01:20Х/ф "Бувай, дитинко, бувай"03:10Х/ф "Комета"04:40"Великим планом"04:45"Великим планом"04:50"Великим планом"04:55"Великим планом"05:00Х/ф "Mythical Movie Theaters"06:00"Великий план"06:30"Великим планом"06:35Х/ф "Хлопчик в смугастій піжамі"08:10Х/ф "Схід є схід"09:45Х/ф "400 днів"11:15Х/ф "Правила виноробів"13:20Х/ф "Балибо"15:10Х/ф "Метелик"17:35Х/ф "Золотошукачі"19:00Х/ф "Горець 2: Пожвавлення"20:30Х/ф "Березневі коти"22:00Х/ф "Нічний адміністратор"22:45Х/ф "Кристал Фэйри і чарівний кактус"01:30Х/ф "Інший світ 2: Еволюція"03:15Х/ф "Березневі коти"04:45"Великим планом"04:50"Великим планом"04:55"Великим планом"05:00"Mythical Movie Theaters"06:00"Великим планом"06:05"Великим планом"06:10Х/ф "Заморожений жах"07:50Х/ф "Дорогий Френкі"09:35Х/ф "Привіт, Біл!"11:05Х/ф "Дорогий Френкі"12:50Х/ф "Липучка"14:15Х/ф "Вірність"15:45Х/ф "Так поступають все"17:25Х/ф "Тайна Рагнарока"19:00Х/ф "Горець 3: Останній вимір"20:35Х/ф "Крутий хлопець"22:00Х/ф "У пустелі смерті"22:45Х/ф "Інший світ 2: Еволюція"01:20Х/ф "Робокоп повертається 3"02:55Х/ф "Земля алігаторів"04:20Х/ф "Правосуддя безсиле"05:50"Великим планом"06:00"Close Up"06:30"Великим планом"06:35"Великим планом"06:40Х/ф "Чужий квиток"08:25Х/ф "Красиві дівчата"10:15Х/ф "Битви солдата Келли"11:30Х/ф "Любов, що збиває з ніг"13:05Х/ф "Холодна гора"15:35Х/ф "Тереза Ракен"17:20Х/ф "Два дні в Парижі"19:00Х/ф "Весілля"20:30Х/ф "Американські герої"22:00Х/ф "У пустелі смерті"22:45Х/ф "Місто гріхів"01:05Х/ф "Упіймати, щоб убити"02:40Х/ф "Посилка"04:15Х/ф "Чотири кімнати"05:50"Великим планом"06:00"Close Up"06:30"Close Up"07:00"Close Up"07:30Х/ф "Неправдива спокуса"10:15Х/ф "Моє веселе життя"11:50Х/ф "Все шляхом"13:30Х/ф "Ізгой"15:05Х/ф "Рай"16:40Х/ф "Збройовий барон"18:40Х/ф дракон, що "Летить, стрибаючий тигр"20:15Х/ф "Глибина"22:00Х/ф "У пустелі смерті"22:45Х/ф "Упіймати, щоб убити"01:05Х/ф "Пригоди Модести Блэйз"02:20Х/ф "Кристал Фэйри і чарівний кактус"03:55Х/ф "Глибина"05:40"Великим планом"05:45"Великим планом"05:50"Великим планом"06:00Х/ф "Грозовий перевал"07:40Х/ф "Правила бою"09:45Х/ф "Крута Джорджія"11:35Х/ф "Життя прекрасне"13:30Х/ф "Правила виноробів"15:35Х/ф "Ніч, в яку ми ніколи не зустрінемося"17:10Х/ф "Розмальована вуаль"19:10Х/ф "Хмарний атлас"22:00Х/ф "У пустелі смерті"22:45Х/ф "Фунт плоті"01:15Х/ф "Бувай, дитинко, бувай"03:05Х/ф "Джиндабайн"05:05Х/ф "Mythical Movie Theaters"06:00"Close Up"06:30"Великим планом"06:40"Великим планом"06:45"Великим планом"06:50Х/ф "Так поступають все"08:30Х/ф "Балибо"10:20Х/ф "Схід є схід"11:55Х/ф "Комета"13:25Х/ф "Відкритий простір"15:40Х/ф "Золотошукачі"17:05Х/ф "400 днів"18:35Х/ф "Давайте потанцюємо"20:20Х/ф "Ока ангела"22:00Х/ф "У пустелі смерті"22:45Х/ф "Посилка"01:00Х/ф "Березневі коти"02:35Х/ф "Поганий Санта"04:05Х/ф "Глибина"05:50"Великим планом"06:00Х/ф "Пригода на таємничому острові"07:35Х/ф "Ангел-хранитель"09:45Х/ф "Вірус кохання"11:10Х/ф "Березневі іди"12:50Х/ф "Перше кохання"14:25Х/ф "За всяку ціну"15:55Х/ф "Клерки"17:25Х/ф "Красиві дівчата"19:15Х/ф "Неправдива спокуса"22:00Х/ф "У пустелі смерті"22:45Х/ф "Березневі коти"00:55Х/ф "Болото"02:20Х/ф "Будинок у кінці вулиці"04:00Х/ф "Пригоди Модести Блэйз"05:20"Close Up"05:50"Великим планом"06:00"Великим планом"06:10Х/ф "Одружуюся на першій зустрічній"07:40Х/ф "Все шляхом"09:20Х/ф "Станція Фрутвейл"10:45Х/ф "Спокусник"12:50Х/ф "Спокусник 2"14:50Х/ф "Сага: Тінь Кабала"16:35Х/ф "Американські герої"18:10Х/ф "Метелик"20:35Х/ф "Фрираннер"22:00Х/ф "У пустелі смерті"22:40Х/ф "Гавань"01:25Х/ф "Фрираннер"02:50Х/ф "Знак шани"04:25Х/ф "Гірські акули"05:45"Великим планом"05:50"Великим планом"06:00"Close Up"06:30"Великим планом"06:40"Великим планом"06:45Х/ф "Онєгін"08:30Х/ф "Міфіка : Темні часи"10:15Х/ф "Припарковані"11:50Х/ф "Гірше не буває"13:25Х/ф "Війни орків"15:00Х/ф "Гальмо"16:40Х/ф "1939"18:45Х/ф "Міфіка : Сталева корона"20:20Х/ф "Хоч раз в житті"22:00Х/ф "У пустелі смерті"22:45Х/ф "Машина"01:15Х/ф "Хоч раз в житті"02:55Х/ф "Фунт плоті"04:40"Великим планом"04:50"Великим планом"04:55"Великим планом"05:00"Close Up"05:30"Close Up"06:00Х/ф "Тайна Рагнарока"07:35Х/ф "Гірше не буває"09:05Х/ф "Заміж на 2 дні"10:50Х/ф "Життя Девіда Гейла"12:55Х/ф "Горець 3: Останній вимір"14:35Х/ф "Міфіка. Боговбивця"16:30Х/ф "Болото"18:10Х/ф "Винен"20:00Х/ф "Розмальована вуаль"22:00Х/ф "У пустелі смерті"22:45Х/ф "Фунт плоті"01:20Х/ф "Джиперс Криперс"02:45Х/ф "Фанатик"04:25Х/ф "Неспокійний свідок"06:00"Close Up"06:30"Close Up"07:00"Великим планом"07:10"Великим планом"07:15"Великим планом"07:20Х/ф "Липучка"08:45Х/ф "Хто твої предки?"10:30Х/ф "Одружуюся на першій зустрічній"12:00Х/ф "Гальмо"13:40Х/ф "Громила"15:10Х/ф "Дурнів немає"17:00Х/ф "Спартанець"18:45Х/ф "Підземелля драконів"20:30Х/ф "Розумний сумнів"22:00Х/ф "У пустелі смерті"22:45Х/ф "Малкольм Икс"01:20Х/ф "Розумний сумнів"02:50Х/ф "Тактична сила"04:15Х/ф "Хардбол"06:00Х/ф "Спокусник 2"08:00Х/ф "Війни орків"09:35Х/ф "Дворецький"11:45Х/ф "Припарковані"13:20Х/ф "І грянув грім"15:00Х/ф "Одержимість"16:55Х/ф "Людина президента : Лінія на піску"18:25Х/ф "Тихий американець"20:05Х/ф "Посилка"22:00Х/ф "Син"22:45Х/ф "Тактична сила"01:05Х/ф "Посилка"03:00Х/ф "Зграя"04:30Х/ф "Втекти і уціліти"06:00"Close Up"06:25"Close Up"06:50"Великим планом"07:00"Великим планом"07:05Х/ф "Сніговий гонщик"08:45Х/ф "За всяку ціну"10:15Х/ф "Міфіка : Темні часи"12:00Х/ф "Гірше не буває"13:35Х/ф "Тереза Ракен"15:20Х/ф "Серцеїдки"17:20Х/ф "Міфіка : Некромантія"18:55Х/ф "Березневі іди"20:35Х/ф "Фрираннер"22:00Х/ф "Син"22:45Х/ф "Упіймати, щоб убити"01:05Х/ф "Фрираннер"02:30Х/ф "За всяку ціну"04:10Х/ф "Гавань"05:45"Великим планом"05:50"Великим планом"06:00"Close Up"06:25"Великим планом"06:30"Великим планом"06:40Х/ф "Нові Робинзоны"08:20Х/ф "Громила"09:50Х/ф "Містер Бонс"11:40Х/ф "Галактична війна"13:10Х/ф "Госфорд-парк"15:25Х/ф "Дурнів немає"17:15Х/ф "Болото"18:55Х/ф "Франкенштейн"20:25Х/ф "Знак шани"22:00Х/ф "Син"22:45Х/ф "Будинок у кінці вулиці"01:20Х/ф "Знак шани"02:55Х/ф "Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати"04:35Х/ф "Гірські акули"06:00"Close Up"06:25Х/ф "Спритні руки"08:00Х/ф "Липучка"09:25Х/ф "Містер Бонс 2"11:10Х/ф "Зачароване королівство"12:40Х/ф "Привіт, Біл!"14:10Х/ф "Зачароване королівство"15:35Х/ф "Чарівник Земноморья"17:00Х/ф "Одружуюся на першій зустрічній"18:30Х/ф "До біса любов"20:00Х/ф "Збройовий барон"22:00Х/ф "Син"22:45Х/ф "Малкольм Икс"01:05Х/ф "Мачете вбиває"02:50Х/ф "Збройовий барон"04:50"Close Up"05:15"Close Up"05:40"Великим планом"05:50"Великим планом"06:00"Close Up"06:25"Close Up"06:50"Close Up"07:15"Великим планом"07:25"Великим планом"07:35"Великим планом"07:40Х/ф "Неймовірні пригоди янкі в Африці"09:10Х/ф "Гленгарри Глен Росс"10:50Х/ф "Секретний агент"12:25Х/ф "XIII : Змова"13:55Х/ф "Горець 2: Пожвавлення"15:25Х/ф "Вціліла"17:00Х/ф "Легкі гроші"18:35Х/ф "Сіра сова"20:30Х/ф "Бронежилет"22:00Х/ф "Син"22:45Х/ф "Поза досяжністю"01:40Х/ф "Бронкская історія"03:40Х/ф "Неспокійний свідок"05:15"Close Up"05:40"Великим планом"05:45"Великим планом"05:50"Великим планом"06:00Х/ф "Війни орків"07:35Х/ф "На віллі"09:30Х/ф "Шостий день"11:30Х/ф "Айріс"13:00Х/ф "Горець 3: Останній вимір"14:40Х/ф "Пригоди посейдона"16:05Х/ф "Та є здоровою Королева"18:00Х/ф "Крихітка на мільйон"20:10Х/ф "Три англійки за містом"22:00Х/ф "Син"22:45Х/ф "Зображуючи Бога"01:05Х/ф "Повітряний мисливець"02:40Х/ф "Посейдон Рекс"04:00Х/ф "Гавань"05:35"Великим планом"05:40"Великим планом"05:45"Великим планом"05:50"Великим планом"06:00Х/ф "Hollywood Singing and Dancing"07:00"Великим планом"07:10"Великим планом"07:15"Великим планом"07:20Х/ф "Гірше не буває"08:55Х/ф "Заміж на 2 дні"10:40Х/ф "Два дні в Парижі"12:20Х/ф "Міфіка : Темні часи"14:05Х/ф "Відкритий простір"16:20Х/ф "Метелик"18:45Х/ф "Тихий американець"20:25Х/ф "Запалення"22:00Х/ф "Син"22:45Х/ф "Будинок у кінці вулиці"01:00Х/ф "Акули-зомбі"02:25Х/ф "Деяка справедливість"04:00Х/ф "Заручники"05:35Х/ф "Close Up"06:00"Великим планом"06:10Х/ф "Міфіка : Некромантія"07:45Х/ф "Негаразду любові"09:45Х/ф "Містер Бонс"11:35Х/ф "Госфорд-парк"13:50Х/ф "Болото"15:30Х/ф "За всяку ціну"17:00Х/ф "Підземелля драконів"18:45Х/ф "Без вади"20:30Х/ф "Англійський цирульник"22:00Х/ф "Син"22:45Х/ф "Збиток"01:15Х/ф "Ескобар"03:00Х/ф "Поза досяжністю"04:25Х/ф "Розумний сумнів"05:55"Великим планом"06:00"Close Up"06:25"Великим планом"06:35"Великим планом"06:40Х/ф "Музика з іншої кімнати"08:20Х/ф "Нові Робинзоны"10:00Х/ф "Дельфін Берні 2"11:35Х/ф "Динотопия"13:35Х/ф "Динотопия"15:50Х/ф "Еліс"17:20Х/ф "Мадемуазель Мушкетер"18:45Х/ф "Малкольм Икс"22:00Х/ф "Син"22:45Х/ф "Поза досяжністю"02:55Х/ф "Інший світ"04:55"Великим планом"05:00Х/ф "Hollywood Singing and Dancing"06:00"Close Up"06:30Х/ф "Золотошукачі"07:55Х/ф "Удар по системі"09:20Х/ф "Привіт, Біл!"10:50Х/ф "Липучка"12:15Х/ф "Осінь в Нью-Йорку"14:00Х/ф "Горець 2: Пожвавлення"15:30Х/ф "Тутанхамон: Прокляття гробниці"16:55Х/ф "Чуже весілля"18:20Х/ф "Учень Мерлина"19:50Х/ф "Крихітка на мільйон"22:00Х/ф "Син"22:45Х/ф "Фунт плоті"01:10Х/ф "Війна Логана"02:40Х/ф "Інший світ 2: Еволюція"04:25Х/ф "Тактична сила"05:50"Великим планом"06:00"Close Up"06:30"Close Up"07:00"Великим планом"07:10"Великим планом"07:20Х/ф "Чарівник Земноморья"08:45Х/ф "Людина президента : Лінія на піску"10:15Х/ф "Крут як я"11:45Х/ф "14 клинків"13:35Х/ф "Винен"15:25Х/ф "Та є здоровою Королева"17:20Х/ф "Секретний агент"19:00Х/ф "Гірше не буває"20:35Х/ф "Собача проблема"22:00Х/ф "У пустелі смерті"22:45Х/ф "Джиперс Криперс"01:45Х/ф "Посейдон Рекс"03:05Х/ф "Акула-примара"04:35Х/ф "Собача проблема"06:00"Close Up"06:30"Великим планом"06:40Х/ф "Мішені"08:20Х/ф "Легкі гроші"09:55Х/ф "За всяку ціну"11:25Х/ф "Шостий день"13:25Х/ф "Сніговий гонщик"15:05Х/ф "Заміж на 2 дні"16:50Х/ф "Та є здоровою Королева"18:45Х/ф "Алекс і Ема"20:20Х/ф "Березневі іди"22:00Х/ф "У пустелі смерті"22:45Х/ф "Машина"01:10Х/ф "Операція"02:40Х/ф "За всяку ціну"04:20Х/ф "Малюк Кид"06:00"Close Up"06:30"Великим планом"06:40Х/ф "Болото"08:20Х/ф "Міфіка : Завдання для героїв"09:50Х/ф "Три англійки за містом"11:40Х/ф "Айріс"13:10Х/ф "Життя Девіда Гейла"15:15Х/ф "Серцеїдки"17:15Х/ф "Міфіка : Сталева корона"18:50Х/ф "Син дракона"20:15Х/ф "Ескобар"22:00Х/ф "У пустелі смерті"22:45Х/ф "Розумний сумнів"01:10Х/ф "Адмірал"03:20Х/ф "Гірські акули"04:40"Великим планом"04:50"Великим планом"05:00"Close Up"05:30"Close Up"06:00"Close Up"06:30"Великим планом"06:40"Великим планом"06:45Х/ф "Хто твої предки?"08:30Х/ф "Дельфін Берні"09:55Х/ф "Госфорд-парк"12:10Х/ф "Міфіка. Боговбивця"14:05Х/ф "Марко Поло"15:30Х/ф "Вціліла"17:05Х/ф "Тайна Рагнарока"18:40Х/ф "День Триффидов"20:10Х/ф "Будинок хоробрих"22:00Х/ф "У пустелі смерті"22:45Х/ф "Остання зупинка"01:30Х/ф "Претензія"03:05Х/ф "Будинок хоробрих"04:55"Великим планом"05:00"Hollywood Singing and Dancing"06:00"Hollywood Singing and Dancing"07:00"Великим планом"07:10Х/ф "Гірше не буває"08:45Х/ф "Музика з іншої кімнати"10:25Х/ф "Неймовірні пригоди янкі в Африці"11:55Х/ф "Спокусник"14:00Х/ф "Сага: Тінь Кабала"15:45Х/ф "Секретний агент"17:20Х/ф "Нові Робинзоны"19:00Х/ф "До біса любов"20:30Х/ф "Зграя"22:00Х/ф "У пустелі смерті"22:45Х/ф "Хоч раз в житті"01:00Х/ф "Зображуючи Бога"02:35Х/ф "Втекти і уціліти"04:05Х/ф "Неспокійний свідок"05:40"Великим планом"05:50"Великим планом"05:55"Великим планом"06:00Х/ф "Та є здоровою Королева"08:00Х/ф "Два дні в Парижі"09:40Х/ф "Галактична війна"11:10Х/ф "Весілля"12:40Х/ф "Спокусник 2"14:40Х/ф "Містер Бонс"16:30Х/ф "Негаразду любові"18:30Х/ф "На віллі"20:25Х/ф "Знак шани"22:00Х/ф "У пустелі смерті"22:45Х/ф "Зображуючи Бога"01:10Х/ф "Знак шани"02:45Х/ф "Гранична глибина"04:20Х/ф "Березневі іди"06:00Х/ф "Пригоди посейдона"07:25Х/ф "Без вади"09:10Х/ф "Франкенштейн"10:35Х/ф "Горець 3: Останній вимір"12:10Х/ф "Великий Жорж"13:45Х/ф "Містер Бонс 2"15:30Х/ф "Крут як я"17:00Х/ф "Алекс і Ема"18:35Х/ф "Пірати семи морів"20:00Х/ф "Збройовий барон"22:00Х/ф "У пустелі смерті"22:45Х/ф "Посилка"01:25Х/ф "Хижі води"03:05Х/ф "Збройовий барон"05:05"Hollywood Singing and Dancing"06:00"Hollywood Singing and Dancing"06:55Х/ф "XIII : Змова"08:25Х/ф "Пірати семи морів"09:50Х/ф "І грянув грім"11:30Х/ф "Таємничий острів"12:55Х/ф "Тереза Ракен"14:40Х/ф "Липучка"16:05Х/ф "Таємничий сад"17:35Х/ф "Самотній Санта бажає познайомитися з місіс Клаус"19:00Х/ф "Бронежилет"20:30Х/ф "Обговоренню не підлягає"22:00Х/ф "У пустелі смерті"22:45Х/ф "Інший світ"01:25Х/ф "Куб"02:55Х/ф "Уся справа в грошах"04:25Х/ф "Машина"05:55"Великим планом"06:00Х/ф "Викуп - мільярд"07:45Х/ф "Знайомтеся, сім'я Санта Клауса"09:10Х/ф "Коротке замикання"10:45Х/ф "Зачароване королівство"12:15Х/ф "Блондинка з амбіціями"13:45Х/ф "Прибуття"15:35Х/ф "Життя Девіда Гейла"17:40Х/ф "Танцюючий з вовками"20:35Х/ф "Снігова людина"22:00Х/ф "Бійтеся ходячих мерців"22:45Х/ф "Інший світ 2: Еволюція"01:30Х/ф "Первісна лють"03:15Х/ф "Вампіри"05:00"Великим планом"05:05"Hollywood Singing and Dancing"06:00"Великим планом"06:10"Великим планом"06:15"Великим планом"06:20Х/ф "Три англійки за містом"08:10Х/ф "Сіра сова"10:05Х/ф "Шостий день"12:05Х/ф "Еліс"13:35Х/ф "Хто твої предки?"15:20Х/ф "Динотопия"17:20Х/ф "Чарівник Земноморья"18:45Х/ф "Легкі гроші"20:20Х/ф "Будинок у кінці вулиці"22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"22:45Т/с "Бійтеся ходячих мерців"23:30Х/ф "Джиперс Криперс"01:15Х/ф "Чистильник"02:45Х/ф "Болотяний диявол"04:15Х/ф "Хоч раз в житті"05:55"Великим планом"06:00Х/ф "До біса любов"07:30Х/ф "Міфіка : Некромантія"09:05Х/ф "Тихий американець"10:45Х/ф "Мішені"12:25Х/ф "Міфіка : Завдання для героїв"13:55Х/ф "Ангел-хранитель"16:05Х/ф "Станція Фрутвейл"17:30Х/ф "Підземелля драконів"19:15Х/ф "Хмарний атлас"22:00"Бійтеся ходячих мерців"22:45"Бійтеся ходячих мерців"23:30Х/ф "До смерті"01:15Х/ф "Битва драконів"02:45Х/ф "Адмірал"04:55"Великим планом"05:00"Hollywood Singing and Dancing"06:00"Великим планом"06:05Х/ф "Та є здоровою Королева"08:05Х/ф "Тутанхамон: Прокляття гробниці"09:30Х/ф "Лісовий воїн"11:05Х/ф "Дельфін Берні"12:30Х/ф "Удар по системі"13:55Х/ф "Крихітка на мільйон"16:05Х/ф "Тутанхамон: Прокляття гробниці"17:30Х/ф "Золотошукачі"18:55Х/ф "Пригода на таємничому острові"20:30Х/ф "Таємниця ордену"22:00Х/ф "Бійтеся ходячих мерців"22:45Х/ф "Бійтеся ходячих мерців"23:30Х/ф "Зображуючи Бога"01:20Х/ф "Механік"02:55Х/ф "Війна Логана"04:25Х/ф "Тиха гора"06:00Х/ф "Close Up"06:30"Великим планом"06:40"Великим планом"06:45Х/ф "Марко Поло"08:10Х/ф "Відкритий простір"10:25Х/ф "Спритні руки"12:00Х/ф "Болото"13:40Х/ф "Одержимість"15:35Х/ф "Гірше не буває"17:10Х/ф "Між нами"18:40Х/ф "Пасажири"20:20Х/ф "Хижі води"22:00Х/ф "Бійтеся ходячих мерців"22:45Х/ф "Бійтеся ходячих мерців"23:30Х/ф "Механік"01:10Х/ф "Сім хвилин"02:35Х/ф "Кур'єр"04:10Х/ф "Посейдон Рекс"05:30"Найкращі кінорежисери Голлівуду"06:00Х/ф "Звернетеся до Джейн"07:30Х/ф "Алекс і Ема"09:05Х/ф "Розслідування"10:55Х/ф "Дворецький"13:05Х/ф "Битва за свободу"15:30Х/ф "На віллі"17:25Х/ф "Крут як я"18:55Х/ф "Запалення"20:30Х/ф "Джиперс Криперс"22:00Х/ф "Бійтеся ходячих мерців"22:45Х/ф "Бійтеся ходячих мерців"23:30Х/ф "Будинок хоробрих"01:05Х/ф "Ліфт"02:55Х/ф "Повітряний мисливець"04:30Х/ф "Джиперс Криперс"06:00Х/ф "Айріс"07:30Х/ф "Золотошукачі"08:55Х/ф "Сніговий гонщик"10:35Х/ф "День Триффидов"12:05Х/ф "Чуже весілля"13:30Х/ф "Негаразду любові"15:30Х/ф "І грянув грім"17:10Х/ф "Містер Бонс 2"18:55Х/ф "Війни орків"20:30Х/ф "Куб"22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"22:45Т/с "Бійтеся ходячих мерців"23:25Х/ф "Втекти і уціліти"01:00Х/ф "Чистильник"02:30Х/ф "Гранична глибина"04:05Х/ф "Земля алігаторів"05:30"Найкращі кінорежисери Голлівуду"06:00Х/ф "Лісовий воїн"07:35Х/ф "Легкі гроші"09:10Х/ф "Блондинка з амбіціями"10:40Х/ф "Госфорд-парк"12:55Х/ф "До біса любов"14:25Х/ф "Коротке замикання"16:00Х/ф "Громила"17:30Х/ф "Людина президента"19:00Х/ф "Людина президента : Лінія на піску"20:30Х/ф "Куб 2: Гіперкуб"22:00Т/с "Бійтеся ходячих мерців"22:45Т/с "Бійтеся ходячих мерців"23:30Х/ф "Прогулянка серед могил"

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua