КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>Disney Channel

Телепрограмма канала Disney Channel на сегодня

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
18 октября 
Вт
19 октября 
Ср
20 октября 
Чт
21 октября 
Пт
22 октября 
Сб
23 октября 
Вс
24 октября 

Программа телепередач Disney Channel на prokurs.com.ua

Disney Channel
04:00М/с "Жужики"04:25М/с "Міні-Маппети"04:45М/с "Лікар Плюшева"05:10М/с "Аліса знає, що робити!"05:35М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:05М/с "Качині історії"06:35М/с "Пес Пет"06:40М/с "Герої в масках"07:15М/с "Перший рятувальний загін"07:50М/с "Дивовижна Ви"08:20М/с "Софія Прекрасна"08:50М/с "Елена - принцеса Авалора"09:20М/с "Хранитель Лев"10:00М/с "Дружні мопси",10:25М/с "Зак Шторм - Суперпірат"11:00М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"12:10М/с "Пес Пет"12:40М/с "Вулиця Далматинців, 101"13:45М/с "Сімейка Грін в місті"15:45М/с "Шибайголова Кичок Бутовски"16:45М/с "Гравіті Фолз"17:45М/с "Місто героїв : Нова історія"18:30М/ф "Планета скарбів"20:30М/с "Зоряні Війни: Сили Долі"21:00Т/с "Могутні рейнджери: Звероморферы"21:35"Правила стилю".22:00М/с "Людина-павук"23:00М/с "Месники: місія Чорної Пантери"00:00М/с "Зоряна принцеса і сили зла"01:45М/ф "Атлантида 2: Повернення Майло"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Жужики"04:25М/с "Міні-Маппети"04:45М/с "Лікар Плюшева"05:10М/с "Рапунцель: Нова історія"05:35М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:05М/с "Качині історії"06:35М/с "Пес Пет"06:40М/с "Герої в масках"07:15М/с "Перший рятувальний загін"07:50М/с "Дивовижна Ви"08:20М/с "Софія Прекрасна"08:50М/с "Елена - принцеса Авалора"09:20М/с "Хранитель Лев"10:00М/с "Дружні мопси"10:25М/с "Зак Шторм - Суперпірат"11:00М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"12:10М/с "Пес Пет"12:40М/с "Вулиця Далматинців, 101"13:45М/с "Сімейка Грін в місті"15:45М/с "Фінес і Ферб"16:45М/с "Гравіті Фолз"17:45М/с "Рапунцель: Історія триває"18:10М/с "Амфібія"18:30М/ф "Кіт Грім і зачарований будинок"20:15М/ф "Чарівні сани Боба"21:35"Правила стилю"22:00М/с "Зоряні Війни: Опір"23:00М/ф "Відродження. Таємне воїнство"00:35М/с "Зоряна принцеса і сили зла"02:00М/ф "Сезон полювання 3"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Жужики"04:25М/с "Міні-Маппети"04:45М/с "Лікар Плюшева"05:10М/с "Рапунцель: Нова історія"05:35М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:05М/с "Качині історії"06:35М/с "Пес Пет"06:40М/с "Герої в масках"07:15М/с "Перший рятувальний загін"07:50М/с "Дивовижна Ви"08:20М/с "Софія Прекрасна"08:50М/с "Елена - принцеса Авалора"09:20М/с "Хранитель Лев"10:00М/с "Дружні мопси"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00"Аладдін: Повернення Джафара" А/ф12:40М/с "Вулиця Далматинців, 101"15:45М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"17:45М/с "Рапунцель: Історія триває"18:10М/с "Амфібія"18:30М/ф "Феї : Чарівний порятунок"20:10М/ф "Олаф і холодна пригода"20:35М/с "Гравіті Фолз"21:35"Правила стилю"22:00М/с "Зоряні Війни: Опір"23:25М/с "Місто героїв : Нова історія"00:15М/ф "Аладдін і король розбійників"01:30М/с "Аладдін"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/ф "Пригоди пінгвіна Лоло №2"04:25М/с "Нові пригоди ведмежати Винни і його друзів"04:45М/с "Аладдін"05:10М/с "Тімон і Пумба"05:35М/с "101 далматинець"06:05М/с "Качині історії"06:35М/с "Пес Пет"06:40М/с "Герої в масках"07:15М/с "Майлз з іншої планети"07:50М/с "Дружні мопси"08:20М/с "Лікар Плюшева : Клініка для іграшок"08:50М/с "ПУПС"09:55М/с "Майлз з іншої планети"10:25М/с "Дружні мопси"11:00Х/ф "Різдвяна п'ятірка"12:55М/с "Кид vs Кет"13:45М/с "Рапунцель: Нова історія"16:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:30М/ф "Університет монстрів"20:35Х/ф "У пошуках Санта Лапуса"22:40"Правила стилю" Програма23:00Х/ф "Незвичайне Різдво Річі Річа"00:35Х/ф "Я буду удома до Різдва"02:00М/с "Псевдокіт"02:45М/с "Американський дракон Джейк Лонг"03:30Музика на Каналі Disney04:00М/ф "Аліса в країні чудес"05:15М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"05:25М/с "Аладдін"06:15М/с "Хранитель Лев"07:40М/с "Елена - принцеса Авалора"09:05М/с "Софія Прекрасна"11:00М/с "Аладдін"11:55М/ф "Нико"13:20М/ф "Ніко 2"14:45М/с "Качині історії"19:45М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"21:55Х/ф "Санта Клаус"23:50Х/ф "Санта Клаус 2"01:30Х/ф "Тримайся, Чарлі! Це Різдво!"02:50М/ф "Спляча красуня"04:00М/ф "Рятувальники"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:45М/с "Аладдін"06:15М/с "Лікар Плюшева"06:45М/с "Джейк і пірати Нетландії"07:15М/с "Майлз з іншої планети"07:50М/с "Дивовижна Ви"08:20М/с "Міні-Маппети"08:50М/с "ПУПС"09:20М/с "Дружні мопси"09:55М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"11:00М/с "Аладдін"11:30М/ф "Русалочка"13:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"21:00Х/ф "У пошуках Санта Лапуса"22:55Х/ф "Санта Лапус 2 : Санта Лапочки"00:30Х/ф "Різдвяний переворот"02:05М/с "Геркулес"02:30М/с "Легенда про Тарзана"02:50М/с "Русалочка"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Аладдін"05:40М/с "Йди, Одноріг!"06:10М/с "Рапунцель: Нова історія"06:35М/с "Пес Пет"07:15М/с "Дружні мопси"07:50М/с "Герої в масках"08:20М/с "Майлз з іншої планети"08:50М/с "Хранитель Лев"09:20М/с "ПУПС"09:55М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Аладдін"11:30М/с "Тімон і Пумба"12:05М/с "Пес Пет"12:45М/с "Седі Спаркс"13:10М/с "Вулиця Далматинців, 101"14:10М/с "Качині історії"15:10М/с "Місто героїв : Нова історія"16:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:30М/ф "Маленький принц"20:35М/с "Амфібія"21:50М/с "Гравіті Фолз"23:15Х/ф "Лимонадний рот"01:20Х/ф "Відьми-близнюки 2"02:45М/с "Легенда про Тарзана"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Аладдін"05:40М/с "Йди, Одноріг!"06:10М/с "Рапунцель: Нова історія"06:35М/с "Пес Пет"07:15М/с "Дружні мопси"07:50М/с "Герої в масках"08:20М/с "Майлз з іншої планети"08:50М/с "Хранитель Лев"09:20М/с "ПУПС"09:55М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Аладдін"12:05М/с "Пес Пет"12:45М/с "Седі Спаркс"13:10М/с "Вулиця Далматинців, 101"14:10М/с "Качині історії"15:10М/с "Місто героїв : Нова історія"16:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:30М/ф "Анастасія"20:20М/ф "Барток Прекрасний"21:40Х/ф "Ідеальна іграшка"23:35М/ф "Славні пташки"01:00М/с "Зоряна принцеса і сили зла"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Аладдін"05:40М/с "Йди, Одноріг!"06:10М/с "Рапунцель: Нова історія"06:35М/с "Пес Пет"07:15М/с "Дружні мопси"07:50М/с "Герої в масках"08:20М/с "Майлз з іншої планети"08:50М/с "Хранитель Лев"09:20М/с "ПУПС"09:55М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Аладдін"12:00М/с "Пес Пет"12:10"Седі Спаркс" М/c13:10М/с "Вулиця Далматинців, 101"14:10М/с "Качині історії"15:10М/с "Місто героїв : Нова історія"16:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:30М/ф "Історія іграшок"20:15М/с "Готель Трансільванія"21:00Т/с "Могутні рейнджери: Звероморферы"21:30М/с "Гравіті Фолз"23:00Х/ф "Кращий пес"00:35Т/с "Собака точка кому"01:20Т/с "Могутні медики"02:05М/с "Зоряна принцеса і сили зла"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Тімон і Пумба"05:40М/с "Йди, Одноріг!"06:10М/с "Качині історії"06:35М/с "Пес Пет"06:55М/с "Майлз з іншої планети"07:25М/с "Герої в масках"07:55М/с "Гігантозавр"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"09:50М/с "Хранитель Лев"10:20М/с "Пес Пет"11:00М/с "Тімон і Пумба"12:00М/с "Пес Пет"12:10М/с "Седі Спаркс"13:10М/с "Вулиця Далматинців, 101"14:10М/с "Качині історії"15:10М/с "Місто героїв : Нова історія"16:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:30М/ф "Курча Курча"20:15М/с "Готель Трансільванія"21:00Т/с "Могутні рейнджери: Звероморферы"21:30Т/с "Мек-Х4"22:00М/с "Людина-павук"23:00М/ф "Залізна людина і Халк: Союз героїв"00:20Т/с "Собака точка кому"01:05Т/с "Могутні медики"01:45М/с "Зоряна принцеса і сили зла"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Тімон і Пумба"05:40М/с "Йди, Одноріг!"06:10М/с "Качині історії"06:35М/с "Блуи"06:55М/с "Майлз з іншої планети"07:25М/с "Герої в масках"07:55М/с "Гігантозавр"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"09:50М/с "Хранитель Лев"10:20М/с "Пес Пет"11:00М/с "Тімон і Пумба"12:00М/с "Пес Пет"12:10М/с "Пригоди Кота в чоботях"13:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"14:35М/с "Шибайголова Кичок Бутовски"16:35М/с "Місто героїв : Нова історія"18:00М/ф "Історія іграшок і жахів"18:30М/ф "Індики: Назад у майбутнє"20:25М/ф "Мультачки : Байки Метра"21:00Т/с "Могутні рейнджери: Звероморферы"21:30Т/с "Мек-Х4"22:00М/с "Людина-павук"23:25М/ф "Залізна людина і Капітан Америка: Союз героїв"00:40Т/с "Собака точка кому"01:25Т/с "Могутні медики"02:05М/с "Супергерой на півставки"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Тімон і Пумба"05:40М/с "Йди, Одноріг!"06:10М/с "Качині історії"06:35М/с "Блуи"06:55М/с "Перший рятувальний загін"07:25М/с "Герої в масках"07:55М/с "Гігантозавр"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"09:50М/с "Хранитель Лев"10:20М/с "Пес Пет"11:00М/с "Тімон і Пумба"12:00М/с "Пес Пет"12:10М/с "Пригоди Кота в чоботях"13:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"14:35М/с "Шибайголова Кичок Бутовски"16:35М/с "Місто героїв : Нова історія"18:30М/ф "Тед Джонс і загублене місто"20:30М/с "Гравіті Фолз"21:00Т/с "Могутні рейнджери: Звероморферы"21:30Т/с "Мек-Х4"22:00М/с "Людина-павук"23:00М/с "Зоряні Війни: Опір"00:45Т/с "Собака точка кому"01:25М/ф "Рибка Поньо на кручі"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Тімон і Пумба"05:40М/с "Йди, Одноріг!"06:10М/с "Качині історії"06:35М/с "Блуи"06:55М/с "Перший рятувальний загін"07:25М/с "Герої в масках"07:55М/с "Гігантозавр"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"09:50М/с "Хранитель Лев"10:20М/с "Пес Пет"11:00М/с "Тімон і Пумба"12:05М/с "Пригоди Кота в чоботях"13:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"14:35М/с "Шибайголова Кичок Бутовски"16:35М/с "Місто героїв : Нова історія"18:00М/с "Пригоди Кота в чоботях"19:00М/ф "Норм і непохитні: Велика подорож"21:00Т/с "Могутні рейнджери: Звероморферы"21:30Т/с "Мек-Х4"22:00М/с "Людина-павук"23:00М/с "Зоряні Війни: Опір"00:20М/с "Зоряні Війни: Сили Долі"00:45Т/с "Собака точка кому"01:25Т/с "Могутні медики"02:10М/с "Супергерой на півставки"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"04:50М/с "Аладдін"05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"06:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"06:35М/с "Рапунцель: Нова історія"07:10М/с "Пес Пет"07:25М/с "Хранитель Лев"07:55М/с "Герої в масках"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"10:00М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Русалочка"11:30М/с "Аладдін"12:00М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"12:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"13:30М/с "Подружки-супергерои"13:40М/с "Фінес і Ферб"15:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"15:35М/с "Гравіті Фолз"16:35М/с "Рапунцель: Історія триває"17:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:30М/ф "Аладдін: Повернення Джафара"20:00М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"21:00Т/с "Могутні рейнджери: Звероморферы"21:30М/с "Гравіті Фолз"22:00М/с "Варти Галактики"23:00Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"00:45Т/с "Джесі"02:10М/с "Амфібія"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"04:50М/с "Аладдін"05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"06:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"06:35М/с "Рапунцель: Нова історія"07:10М/с "Пес Пет"07:25М/с "Хранитель Лев"07:55М/с "Герої в масках"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"10:00М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Русалочка"11:30М/с "Аладдін"12:00М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"12:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"13:30М/с "Подружки-супергерои"13:55М/с "Фінес і Ферб"15:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"15:35М/с "Гравіті Фолз"16:35М/с "Рапунцель: Історія триває"17:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:30М/ф "Красуня і Чудовисько : Дивовижне Різдво"20:00М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"22:00М/с "Варти Галактики"23:00Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"00:45Т/с "Джесі"02:10М/с "Амфібія"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"04:50М/с "Аладдін"05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"06:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"06:35М/с "Рапунцель: Історія триває"07:10М/с "Пес Пет"07:25М/с "Хранитель Лев"07:55М/с "Герої в масках"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"10:00М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Русалочка"11:30М/с "Аладдін"12:00М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"12:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"13:30М/с "Подружки-супергерои"13:40М/с "Фінес і Ферб"15:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"15:35М/с "Гравіті Фолз"16:35М/с "Рапунцель: Історія триває"17:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:30М/ф "Попелюшка 2: Мрії збуваються"20:00М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"22:00М/с "Варти Галактики"23:00Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"00:45Т/с "Джесі"02:10М/с "Амфібія"03:15Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"06:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"06:35М/с "Рапунцель: Історія триває"07:10М/с "Пес Пет"07:25М/с "Хранитель Лев"07:55М/с "Герої в масках"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30"Блуи" М/c10:00М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Русалочка"11:30М/с "Аладдін"12:00М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"12:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"13:30М/с "Подружки-супергерои"13:40М/с "Фінес і Ферб"15:10"Сімейка Крудс. Початок" М/c15:35М/с "Гравіті Фолз"16:35М/с "Рапунцель: Історія триває"17:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:30М/ф "Русалонька: Початок історії Аріель"20:00М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"22:00М/с "Варти Галактики"23:00Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"00:45Т/с "Джесі"02:10М/с "Амфібія"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"04:50М/с "Аладдін"05:00М/с "Міні-Маппети"05:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"05:50М/с "Аладдін"06:15М/с "Русалочка"06:40М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"07:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:35М/с "Рапунцель: Історія триває"08:10М/с "Пес Пет"08:25М/с "Хранитель Лев"08:55М/с "Герої в масках"09:25М/с "ПУПС"10:00М/с "Дружні мопси"10:30М/с "Блуи"11:00М/с "Софія Прекрасна"11:25М/с "Елена - принцеса Авалора"12:00М/с "Легенда про Тарзана"12:30М/ф "Феї"14:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10М/с "Фінес і Ферб"16:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"16:35М/с "Гравіті Фолз"17:35М/с "Рапунцель: Історія триває"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Феї : Таємниця зимового лісу"21:00М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Варти Галактики"00:00Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"01:45Т/с "Джесі"03:10М/с "Амфібія"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Міні-Маппети"05:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"05:50М/с "Аладдін"06:15М/с "Русалочка"06:40М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"07:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:35М/с "Рапунцель: Історія триває"08:10М/с "Пес Пет"08:25М/с "Перший рятувальний загін"08:55М/с "Герої в масках"09:25М/с "ПУПС"10:00М/с "Дружні мопси"10:30М/с "Блуи"11:00М/с "Софія Прекрасна"11:25М/с "Елена - принцеса Авалора"12:00М/с "Легенда про Тарзана"13:05М/с "Пес Пет"13:15М/с "Качині історії"14:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10М/с "Фінес і Ферб"16:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"16:35М/с "Гравіті Фолз"17:35М/с "Рапунцель: Історія триває"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Планета 51"21:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Варти Галактики"00:00Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"01:45Т/с "Джесі"03:10М/с "Амфібія"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Міні-Маппети"05:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"05:50М/с "Легенда про Тарзана"06:40М/с "Зак Шторм - Суперпірат"07:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"08:10М/с "Пес Пет"08:25М/с "Перший рятувальний загін"08:55М/с "Герої в масках"09:25М/с "ПУПС"10:00М/с "Дружні мопси"10:30М/с "Блуи"11:00М/с "Софія Прекрасна"11:25М/с "Елена - принцеса Авалора"12:00М/с "Легенда про Тарзана"13:05М/с "Пес Пет"13:15М/с "Рапунцель: Історія триває"14:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10М/с "Фінес і Ферб"16:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"16:35М/с "Гравіті Фолз"18:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Їжачок Бобі : Колючі пригоди"21:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"22:00М/с "Зоряні Війни: Опір"23:00М/с "Варти Галактики : Нова Місія"00:00Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"01:45Т/с "Джесі"03:10М/с "Амфібія"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/ф "Альфа і Омега : Ікласта братва"06:15М/с "Легенда про Тарзана"06:40М/с "Зак Шторм - Суперпірат"07:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"08:10М/с "Пес Пет"08:25М/с "Перший рятувальний загін"08:55М/с "Герої в масках"09:25М/с "ПУПС"10:00М/с "Дружні мопси"10:30М/с "Блуи"11:00М/с "Софія Прекрасна"11:25М/с "Елена - принцеса Авалора"12:00М/с "Легенда про Тарзана"13:05М/с "Пес Пет"13:15М/с "Рапунцель: Історія триває"14:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10М/с "Фінес і Ферб"16:10М/с "Місто героїв : Нова історія"17:05М/с "Гравіті Фолз"18:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Історія іграшок 2"21:30М/с "Гравіті Фолз"22:00М/с "Зоряні Війни: Опір"23:00М/с "Варти Галактики : Нова Місія"00:00Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"01:45Т/с "Джесі"02:25М/ф "Коти-аристократи"03:45М/с "Легенда про Тарзана"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Міні-Маппети"05:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"05:50М/с "Аладдін"06:15М/с "Легенда про Тарзана"06:40М/с "Хранитель Лев"07:10М/с "Софія Прекрасна"07:35М/с "Лікар Плюшева : Рятуємо зверят"08:10М/с "Пес Пет"08:25М/с "Міккі і веселі перегони"08:55М/с "Герої в масках"09:25М/с "ПУПС"10:00М/с "Дружні мопси"10:30М/с "Блуи"11:00М/с "Елена - принцеса Авалора"11:25М/с "Я - Ракета"12:00М/с "Легенда про Тарзана"12:30М/ф "Союз звірів"14:40М/с "Гравіті Фолз"19:30М/ф "Король Лев 3: Акуна Матата"21:00Х/ф "Сніжинка"22:50М/ф "Леді та Волоцюга"00:20М/ф "Леді та Волоцюга 2: Пригоди Пустуна"01:35М/с "Качині історії"03:05М/с "Вулиця Далматинців, 101"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Рапунцель: Нова історія"07:30М/с "Аліса знає, що робити!"08:40М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Лис і пес"12:45М/с "Гравіті Фолз"18:00М/ф "Астерікс і вікінги"19:30М/ф "Астерікс і таємне зілля"21:10М/с "Фінес і Ферб : Архіви ОБКА"22:10Х/ф "Дорога, я збільшив дитину"00:00Х/ф "Дорога, ми зменшили себе"01:25Т/с "Тримайся, Чарлі!"02:55М/с "Псевдокіт"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Рапунцель: Нова історія"07:30"Загублені в країні Оз" М/c08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Пригоди Імператора"12:40М/с "Гравіті Фолз"18:00М/ф "Тарзан і Джейн"19:30М/ф "Тарзан 2"21:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Варти Галактики : Нова Місія"00:00Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"01:45Т/с "Джесі"02:50М/ф "Рятувальники в Австралії"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Рапунцель: Історія триває"07:30М/с "Загублені в країні Оз"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:15М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"11:45М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:40М/с "Фінес і Ферб"14:15М/с "Качині історії"15:10М/с "Готель Трансільванія"16:10М/с "Рапунцель: Нова історія"17:10М/с "Місто героїв : Нова історія"18:10М/с "Гравіті Фолз"19:10М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"19:30М/ф "Реальна білка 2"21:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Варти Галактики : Нова Місія"00:00Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"01:45Т/с "Джесі"03:10М/с "Псевдокіт"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Рапунцель: Історія триває"07:30М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"11:45М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:40М/с "Фінес і Ферб"14:15М/с "Качині історії"15:10М/с "Готель Трансільванія"16:10М/с "Рапунцель: Нова історія"17:10М/с "Місто героїв : Нова історія"18:10М/с "Гравіті Фолз"19:10М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"19:30М/ф "Нові пригоди Стіча"21:00М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Варти Галактики : Нова Місія"00:00Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"01:45Т/с "Джесі"03:10М/с "Псевдокіт"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Рапунцель: Історія триває"07:30М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:15М/с "Фінес і Ферб"13:15М/с "Закон Мерфі"14:15М/с "Качині історії"15:10М/с "Готель Трансільванія"16:10М/с "Рапунцель: Нова історія"17:10М/с "Місто героїв : Нова історія"18:10М/с "Гравіті Фолз"19:10М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"19:30М/ф "Тріо в пір'ї"21:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"22:00М/с "Сімейка Грін в місті"23:00М/с "Команда Месники"00:00Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"01:45Т/с "Джесі"03:10М/с "Псевдокіт"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Седі Спаркс"07:30М/с "Легендарна п'ятірка"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Братик ведмежа"12:30М/с "Фінес і Ферб"13:00М/с "Фінес і Ферб : літо - твоя пора!"13:55М/с "Фінес і Ферб : Ніч живих аптекарів"14:55М/с "Фінес і Ферб : Архіви ОБКА"15:50М/с "Фінес і Ферб. Місія MARVEL"16:50М/с "Фінес і Ферб : Зоряні Війни"17:55М/ф "Фінес і Ферб : кіно. Підкорення 2-го виміру"19:30М/ф "Атлантида: Загублений світ"21:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"22:00М/с "Сімейка Грін в місті"23:00М/с "Команда Месники"00:00Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"01:45Т/с "Джесі"03:10М/с "Псевдокіт"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Седі Спаркс"07:30М/с "Легендарна п'ятірка"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:15М/с "Фінес і Ферб"13:15М/с "Закон Мерфі"14:15М/с "Качині історії"15:10М/с "Готель Трансільванія"16:10М/с "Рапунцель: Історія триває"17:10М/с "Місто героїв : Нова історія"18:10М/с "Гравіті Фолз"19:30М/ф "Горбань з Нотр-пані 2"21:00М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Команда Месники"00:00Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"01:45Т/с "Джесі"03:10М/с "Псевдокіт"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Седі Спаркс"07:30М/с "Легендарна п'ятірка"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:15М/с "Фінес і Ферб"13:15М/с "Закон Мерфі"14:15М/с "Качині історії"15:10М/с "Готель Трансільванія"16:10М/с "Рапунцель: Історія триває"17:10М/с "Місто героїв : Нова історія"18:10М/с "Гравіті Фолз"19:30М/ф "Таємниця магазину іграшок"21:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Команда Месники"00:00Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"01:45Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"03:10М/с "Псевдокіт"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Нова школа імператора"07:00М/с "Фінес і Ферб"07:30М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Ліло і Стіч"12:15М/с "Пригоди Кота в чоботях"13:15М/с "Амфібія"14:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10Т/с "Джесі"15:40Т/с "Габби Дюран: няня інопланетян"16:10М/с "Фінес і Ферб"17:10М/с "Закон Мерфі"17:35М/с "Рапунцель: Історія триває"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "У гості до Робинсонам"21:30М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:20М/с "Готель Трансільванія"23:00М/с "Команда Месники"00:00Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"01:45Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"02:50М/с "Зіп Зіп"03:35Х/ф "Народжений в пісках"04:20Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Нова школа імператора"07:00М/с "Фінес і Ферб"07:30М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Ліло і Стіч"12:15М/с "Пригоди Кота в чоботях"13:15М/с "Амфібія"14:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10Т/с "Джесі"15:40Т/с "Габби Дюран: няня інопланетян"16:10М/с "Фінес і Ферб"17:10М/с "Закон Мерфі"17:35М/с "Рапунцель: Історія триває"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Пригоди Імператора 2: Пригоди Кронка"21:00М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:00М/с "Готель Трансільванія"23:00М/с "Команда Месники"00:00Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"01:45Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"03:10М/с "Зіп Зіп"04:20Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Нова школа імператора"07:00М/с "Фінес і Ферб"07:30М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Покахонтас"12:40М/с "Пригоди Кота в чоботях"13:15М/с "Амфібія"14:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10Т/с "Джесі"15:40Т/с "Габби Дюран: няня інопланетян"16:10М/с "Фінес і Ферб"17:10М/с "Закон Мерфі"17:35М/с "Рапунцель: Історія триває"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Русалочка 2 : Повернення в море"21:00М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:00М/с "Готель Трансільванія"23:00М/с "Команда Месники"00:00Т/с "Кращі друзі назавжди"01:45Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"03:10М/с "Зіп Зіп"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Нова школа імператора"07:05М/с "Фінес і Ферб"07:30М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Астерікс і вікінги"12:40М/с "Пригоди Кота в чоботях"13:15М/с "Качині історії"14:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10Т/с "Джесі"15:40Т/с "Габби Дюран: няня інопланетян"16:10М/с "Фінес і Ферб"17:10М/с "Закон Мерфі"17:35М/с "Рапунцель: Історія триває"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Аладдін: Повернення Джафара"21:00М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:00М/с "Готель Трансільванія"23:00"Месники: Революція Альтрона"00:00Т/с "Кращі друзі назавжди"01:45Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"03:10М/с "Зіп Зіп"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Артур і мініпути"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Вулиця Далматинців, 101"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "101 Далматинець"13:05М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"14:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10Т/с "Джесі"15:40Т/с "Габби Дюран: няня інопланетян"16:10М/с "Фінес і Ферб"17:00М/с "Закон Мерфі"17:35М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Книга джунглів 2"21:00М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:00М/с "Готель Трансільванія"23:00"Месники: Революція Альтрона"00:00Т/с "Кращі друзі назавжди"01:45Т/с "Мек-Х4"03:10М/с "Зіп Зіп"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Артур і мініпути"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Вулиця Далматинців, 101"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Ліло і Стіч"12:40М/с "Зак Шторм - Суперпірат"13:15М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"14:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"15:40Т/с "Історії Райлі"16:10М/с "Закон Мерфі"16:40М/с "Фінес і Ферб"17:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"17:35М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Лерой і Стіч"21:00М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:05М/с "7 гномів"23:00"Месники: Революція Альтрона"00:00Т/с "Кращі друзі назавжди"01:45Т/с "Мек-Х4"03:10М/с "Зіп Зіп"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Артур і мініпути"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Вулиця Далматинців, 101"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Горбань з Нотр-пані"12:40М/с "Зак Шторм - Суперпірат"13:15М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"14:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"15:40Т/с "Історії Райлі"16:10М/с "Закон Мерфі"16:40М/с "Фінес і Ферб"17:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"17:35М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Попелюшка 2: Мрії збуваються"21:05М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:05М/с "7 гномів"23:00М/с "Месники: Секретні Війни"00:00Т/с "Щоденник геймера"01:45Т/с "Піддослідні"03:10М/с "Зіп Зіп"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Артур і мініпути"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Рапунцель: Нова історія"08:25М/с "Вулиця Далматинців, 101"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Гурвинек : чарівна гра"12:40М/с "Зак Шторм - Суперпірат"13:15М/с "Амфібія"14:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"15:40Т/с "Історії Райлі"16:10М/с "Закон Мерфі"16:40М/с "Сімейка Грін в місті"17:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"17:35М/с "Гравіті Фолз"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Феї : Чарівний порятунок"21:00М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:05М/с "7 гномів"23:00М/с "Месники: Секретні Війни"00:00Т/с "Щоденник геймера"01:45Т/с "Піддослідні"03:10М/с "Зіп Зіп"04:30Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Пригоди Кота в чоботях"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Рапунцель: Нова історія"08:25М/с "Вулиця Далматинців, 101"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Замбезия"13:05М/с "Амфібія"14:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"15:40Т/с "Історії Райлі"16:10М/с "Закон Мерфі"16:40М/с "Сімейка Грін в місті"17:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"17:35М/с "Гравіті Фолз"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Король Лев 3: Акуна Матата"21:00М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:05М/с "7 гномів"23:00М/с "Месники: Секретні Війни"00:00Т/с "Щоденник геймера"01:45Т/с "Піддослідні"03:10М/с "Зіп Зіп"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Пригоди Кота в чоботях"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Рапунцель: Нова історія"08:25М/с "Аліса знає, що робити!"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Ліло і Стіч"12:05М/с "Зак Шторм - Суперпірат"13:05М/с "Амфібія"14:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"15:40Т/с "Історії Райлі"16:10М/с "Закон Мерфі"16:40М/с "Сімейка Грін в місті"17:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"17:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Рок Дог"21:30М/с "Гравіті Фолз"23:00М/с "Месники: Секретні Війни"00:00Т/с "Мек-Х4"01:50Т/с "Піддослідні"03:20М/с "Зіп Зіп"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Пригоди Кота в чоботях"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Рапунцель: Нова історія"08:25М/с "Аліса знає, що робити!"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Атлантида: Загублений світ"13:05М/с "Гравіті Фолз"14:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"16:10М/с "Закон Мерфі"16:40М/с "Сімейка Грін в місті"17:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"17:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:35М/с "Клеопатра в космосі"19:30М/ф "Літаки"21:30М/с "Гравіті Фолз"23:00М/с "Месники: місія Чорної Пантери"00:00Т/с "Мек-Х4"01:50Т/с "Піддослідні"03:20М/с "Сімейка Грін в місті"04:20Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Пригоди Кота в чоботях"07:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:55М/с "Рапунцель: Історія триває"08:25М/с "Аліса знає, що робити!"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Їжачок Бобі : Колючі пригоди"13:05М/с "Гравіті Фолз"14:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10М/с "Клеопатра в космосі"15:35М/с "Качині історії"16:40М/с "Сімейка Крудс. Початок"17:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:35М/с "Клеопатра в космосі"19:05М/с "Будинок сови"19:30М/ф "У пошуках Немо"21:30М/с "Гравіті Фолз"23:00М/с "Месники: місія Чорної Пантери"00:00Т/с "Мек-Х4"01:50Т/с "Піддослідні"03:20М/с "Сімейка Грін в місті"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"07:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:55М/с "Рапунцель: Історія триває"08:25М/с "Аліса знає, що робити!"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Русалочка"13:05М/с "Гравіті Фолз"14:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10М/с "Клеопатра в космосі"15:35М/с "Качині історії"16:40М/с "Готель Трансільванія"17:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:35М/с "Клеопатра в космосі"19:05М/с "Будинок сови"19:30М/ф "Рапунцель: Заплутана історія"21:30М/с "Гравіті Фолз"23:00М/с "Месники: місія Чорної Пантери"00:00Т/с "Мек-Х4"01:50Т/с "Піддослідні"03:20М/с "Сімейка Грін в місті"04:30Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"07:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:55М/с "Рапунцель: Історія триває"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Астерікс і вікінги"12:50М/с "Гравіті Фолз"14:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10М/с "Клеопатра в космосі"15:35М/с "Качині історії"16:40М/с "Готель Трансільванія"17:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:05М/с "Будинок сови"19:30М/ф "Ретчет і Кланк : галактичні рейнджери"21:30М/с "Амфібія"23:00М/с "Людина-павук"00:00Т/с "Легенда про шукача"01:00Х/ф "Школа Авалон"02:30Т/с "Піддослідні"03:40М/с "Сімейка Грін в місті"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"07:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:55М/с "Рапунцель: Історія триває"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "У гості до Робинсонам"13:15М/с "Гравіті Фолз"14:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10М/с "Клеопатра в космосі"15:40М/с "Качині історії"16:40М/с "Готель Трансільванія"17:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:05М/с "Будинок сови"19:30М/ф "Планета 51"21:30М/с "Амфібія"23:00М/с "Людина-павук"00:00М/с "Легенда про шукача"00:55М/с "Піддослідні"02:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"03:10М/с "Сімейка Грін в місті"04:15Музика на Каналі Disney04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"07:30М/ф "Феї : Таємниця зимового лісу"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Феї : Чарівний порятунок"12:45М/с "Гравіті Фолз"13:40М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10М/с "Клеопатра в космосі"16:10М/с "Качині історії"16:40М/с "Готель Трансільванія"17:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:05М/с "Будинок сови"19:30М/ф "Історія іграшок : Велика втеча"21:30М/с "Амфібія"22:00М/с "Готель Трансільванія"23:00М/с "Людина-павук"23:55Т/с "Легенда про шукача" 100:55Т/с "Піддослідні"02:00Т/с "Хроніки Эвермора"03:10М/с "Готель Трансільванія"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"07:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:55М/с "Рапунцель: Історія триває"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Маленький принц"13:15М/с "Гравіті Фолз"13:40М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"15:40М/с "Качині історії"16:40М/с "Готель Трансільванія"17:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:05М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"19:30М/ф "Кіт Грім і зачарований будинок"21:30М/с "Амфібія"22:00М/с "Готель Трансільванія"23:00М/с "Людина-павук"23:55Т/с "Легенда про шукача"00:55Т/с "Піддослідні"02:00Т/с "Хроніки Эвермора"03:10М/с "Готель Трансільванія"04:00М/с "Русалочка"04:25М/с "Тімон і Пумба"04:50М/с "Аладдін"05:10М/с "Легенда про Тарзана"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"06:55М/с "Рапунцель: Історія триває"07:25М/с "Загублені в країні Оз"07:55М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/ф "Маленький принц"12:15М/с "Гравіті Фолз"12:40М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"14:10М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"14:40М/с "Качині історії"15:10М/с "Фінес і Ферб"15:40М/с "Готель Трансільванія"16:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:05М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"18:30М/ф "Ми - монстри"20:30М/с "Амфібія"21:00М/с "Гравіті Фолз"22:00М/с "Людина-павук: Тотальний Віном"22:55Т/с "Легенда про шукача"23:55Х/ф "Вежа жаху"01:15Т/с "Хроніки Эвермора"02:00М/с "Мій друг - примара"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Русалочка"04:25М/с "Тімон і Пумба"04:50М/с "Аладдін"05:10М/с "Легенда про Тарзана"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"06:55М/с "Рапунцель: Історія триває"07:25М/с "Сабрина - маленька відьма"07:55М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/ф "Король Лев 3: Акуна Матата"11:45М/с "Гравіті Фолз"12:40М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"14:15М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"14:40М/с "Качині історії"15:05М/с "Качині історії"15:40М/с "Готель Трансільванія"16:40М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:05М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"18:30М/ф "Кіт Грім і зачарований будинок"20:30М/с "Гравіті Фолз"22:00М/с "Варти Галактики"22:55Т/с "Легенда про шукача"23:55Х/ф "Зовсім інша магія"01:35М/ф "Артур і помста Урдалака"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Русалочка"04:25М/с "Тімон і Пумба"04:50М/с "Аладдін"05:10М/с "Легенда про Тарзана"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:30М/с "Місто героїв : Нова історія"06:55М/с "Рапунцель: Історія триває"07:25М/с "Сабрина - маленька відьма"07:55М/с "Кинди Кидс"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Йди, Одноріг!"10:15М/с "Вулиця Далматинців, 101"10:40М/с "Зак Шторм - Суперпірат"11:45М/с "Гравіті Фолз"12:40М/с "Герої Енвелла"13:10М/с "Сімейка Грін в місті"14:10М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"14:35М/с "Качині історії"15:05М/с "Качині історії"15:35М/с "Рапунцель: Нова історія"16:10М/с "Гравіті Фолз"17:05М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"17:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"21:00М/с "Гравіті Фолз"22:00М/с "Людина-павук: Тотальний Віном"22:55Т/с "Легенда про шукача"23:55Т/с "Хроніки Эвермора"01:00Т/с "Піддослідні"02:05М/с "Зоряні Війни: Повстанці"03:10Музика на Каналі Disney04:00М/с "Аладдін"04:25М/с "Тімон і Пумба"04:50М/с "Русалочка"05:10М/с "Легенда про Тарзана"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:30М/с "Місто героїв : Нова історія"06:55М/с "Йди, Одноріг!"07:25М/с "Сабрина - маленька відьма"07:55М/с "Кинди Кидс"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/ф "Баранчик Шон"12:00М/с "Гравіті Фолз"13:00М/с "Герої Енвелла"13:30М/с "Сімейка Грін в місті"14:30М/с "Качині історії"15:05М/с "Качині історії"15:30М/с "Рапунцель: Нова історія"16:05М/с "Гравіті Фолз"17:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"21:00М/с "Гравіті Фолз"22:00М/с "Людина-павук: Тотальний Віном"22:55Т/с "Легенда про шукача"23:55Т/с "Габби Дюран: няня інопланетян"01:00Т/с "Піддослідні. Острів Біоніків"02:05М/с "Зоряні Війни: Повстанці"03:10Музика на Каналі Disney04:00М/с "Аладдін"04:25М/с "Легенда про Тарзана"04:50М/с "Русалочка"05:10М/с "Тімон і Пумба"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:30М/с "Місто героїв : Нова історія"06:55М/с "Йди, Одноріг!"07:25М/с "Сабрина - маленька відьма"07:55М/с "Кинди Кидс"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/ф "Леонардо : Місія Мона Ліза"12:00М/с "Гравіті Фолз"13:00М/с "Герої Енвелла"13:30М/с "Сімейка Грін в місті"14:30М/с "Качині історії"15:05М/с "Качині історії"15:30М/с "Рапунцель: Нова історія"16:05М/с "Гравіті Фолз"17:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт : Нью-Йорк. Союз героїв"19:00М/ф "Ральф"21:00М/с "Гравіті Фолз"22:00М/с "Людина-павук: Тотальний Віном"22:55Т/с "Легенда про шукача"23:55Х/ф "Врятувати містера Бенкса"01:55М/с "Зоряні Війни: Повстанці"03:10Музика на Каналі Disney04:00М/с "Аладдін"04:25М/с "Легенда про Тарзана"04:50М/с "Русалочка"05:10М/с "Тімон і Пумба"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:30М/с "Місто героїв : Нова історія"06:55М/с "Йди, Одноріг!"07:25М/с "Сабрина - маленька відьма"07:55М/с "Кинди Кидс"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/ф "Літаки"12:00М/с "Качині історії"13:00М/с "7 гномів"13:30М/с "Фінес і Ферб"15:00М/с "Команда Дроникс"15:30М/с "Місто героїв : Нова історія"16:35М/с "Сімейка Грін в місті"17:30М/с "Гравіті Фолз"18:30М/ф "Університет монстрів"20:30М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:00М/с "Варти Галактики"22:55Т/с "Легенда про шукача"23:55Т/с "Мек-Х4"01:00Т/с "Піддослідні. Острів Біоніків"02:05М/с "Зоряні Війни: Повстанці"03:10Музика на Каналі Disney04:00М/с "Аладдін"04:25М/с "Легенда про Тарзана"04:50М/с "Русалочка"05:10М/с "Тімон і Пумба"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:30М/с "Місто героїв : Нова історія"06:55М/с "Йди, Одноріг!"07:25М/с "Сабрина - маленька відьма"07:55М/с "Кинди Кидс"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/ф "Історія іграшок"12:00М/с "Качині історії"13:00М/с "7 гномів"13:30М/с "Фінес і Ферб"15:00М/с "Команда Дроникс"15:30М/с "Місто героїв : Нова історія"16:35М/с "Сімейка Грін в місті"17:30М/с "Гравіті Фолз"18:30М/ф "Вольт"20:30М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:00М/с "Варти Галактики"22:55Т/с "Легенда про шукача"00:35Т/с "Піддослідні. Острів Біоніків"02:05М/с "Зоряні Війни: Повстанці"03:10Музика на Каналі Disney04:00М/с "Аладдін"04:25М/с "Легенда про Тарзана"04:50М/с "Русалочка"05:10М/с "Тімон і Пумба"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:30М/с "Місто героїв : Нова історія"06:55М/с "Йди, Одноріг!"07:25М/с "Пес Пет"07:55М/с "Кинди Кидс"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/ф "Славні пташки"12:00М/с "Нова школа імператора"13:00М/с "Команда Дроникс"13:30М/с "Фінес і Ферб"15:00М/с "Готель Трансільванія"16:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"17:30М/с "Гравіті Фолз"18:30М/ф "Хоробра серцем"20:30М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:00М/с "Варти Галактики"22:55Х/ф "Різдвяний переворот"00:35Т/с "Піддослідні. Острів Біоніків"02:00М/с "Зоряні Війни: Повстанці"03:10Музика на Каналі Disney04:00М/с "Аладдін"04:25М/с "Легенда про Тарзана"04:50М/с "Русалочка"05:10М/с "Тімон і Пумба"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:55М/с "Феї : Таємниця зимового лісу"07:55М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/ф "Головоломка"12:00М/с "Нова школа імператора"13:00М/с "Команда Дроникс"13:30М/с "Фінес і Ферб"15:00М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"16:35М/ф "Місто героїв"18:30М/ф "Рататуй"20:45М/ф "Різдвяна історія"22:40Х/ф "Різдво з Холли"00:25Х/ф " Элоиза 2: Різдво"01:50М/ф "Фантазия 2000"03:00М/с "101 далматинець"03:30Музика на Каналі Disney04:00М/с "Аладдін"04:25М/с "Легенда про Тарзана"04:50М/с "Русалочка"05:10М/с "Тімон і Пумба"05:35М/ф "Чебурашка"07:15М/с "Пес Пет"07:35М/с "Софія Прекрасна"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/ф "Історія іграшок : Забуті часом"10:30М/ф "Рататуй"12:40Х/ф "Оз: Великий і Жахливий"15:20М/ф "Красуня і Чудовисько"17:05М/ф "Феї : Таємниця зимового лісу"18:30М/ф "Холодне серце" КАРАОКЕ-ВЕРСІЯ20:40Х/ф "Санта Лапус 2 : Санта Лапочки"22:30М/ф "Олаф і холодна пригода"22:55Новорічне звернення Президента РФ В. В. Путіна23:05"Новорічне караоке"23:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"00:25М/с "Фінес і Ферб : Різдвяні канікули"01:00М/с "Аладдін"02:15М/с "Русалочка"02:40М/с "Тімон і Пумба"03:50Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Пес Пет"07:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/ф "Попелюшка"11:35М/ф "Попелюшка 2: Мрії збуваються"13:00М/ф "Попелюшка 3: Злі чари"14:45М/с "Гравіті Фолз"15:45М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"17:00М/ф "Красуня і Чудовисько"18:40М/ф "Красуня і Чудовисько : Дивовижне Різдво"20:05М/ф "Чарівний світ Белль"22:05Х/ф "Трамплін надії"00:00Х/ф "Снігова п'ятірка"01:20Х/ф "Зовсім інша магія"02:55М/ф "З Різдвом від щирого серця!"03:45Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Пес Пет"07:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Жужики"10:20М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"11:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"12:00М/с "Фінес і Ферб"13:00М/с "З привітом по планетах"13:30М/с "Гравіті Фолз"14:30М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"15:00М/с "Зоряна принцеса і сили зла"16:05М/с "Пригоди Кота в чоботях"16:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"17:00М/ф "Феї"18:30М/ф "Феї : Таємниця зимового лісу"20:10М/с "Готель Трансільванія"21:10Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"22:35Т/с "Тримайся, Чарлі!"00:00Т/с "Собака точка кому"01:05М/с "Варти Галактики"02:40М/с "Амфібія"03:25Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Пес Пет"07:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:20М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"11:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"12:00М/с "Фінес і Ферб"13:00М/с "З привітом по планетах"13:30М/с "Гравіті Фолз"14:30М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"15:00М/с "Зоряна принцеса і сили зла"16:05М/с "Пригоди Кота в чоботях"16:50М/ф "Пташиний дозор"18:30М/ф "Король Лев 3: Акуна Матата"20:10М/с "Готель Трансільванія"21:10Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"22:35Т/с "Тримайся, Чарлі!"00:00Т/с "Собака точка кому"01:05М/с "Варти Галактики"02:40М/с "Амфібія"03:25Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Пес Пет"07:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:20М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"11:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"12:00М/с "Фінес і Ферб"13:00М/с "З привітом по планетах"13:30М/с "Гравіті Фолз"14:30М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"15:00М/с "Зоряна принцеса і сили зла"16:05М/с "Пригоди Кота в чоботях"16:50М/ф "Велика котяча втеча"18:30М/ф "Ліло і Стіч 2 : Велика проблема Стича"19:55М/ф "Історія іграшок : Забуті часом"20:25М/с "Готель Трансільванія"21:40Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"00:20Т/с "Собака точка кому"01:30М/с "Варти Галактики"02:40М/с "Амфібія"03:25Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Пес Пет"07:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:20М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"11:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"12:00М/с "Фінес і Ферб"13:00М/с "З привітом по планетах"13:30М/с "Гравіті Фолз"14:30М/с "Герої Енвелла"15:00М/с "Зоряна принцеса і сили зла"16:05М/с "Пригоди Кота в чоботях"16:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:30М/ф "Атлантида 2: Повернення Майло"20:10М/с "Готель Трансільванія"21:40Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"00:20Т/с "Собака точка кому"01:30М/с "Варти Галактики"02:40М/с "Амфібія"03:25Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:50М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"11:40М/с "Фінес і Ферб"13:30М/с "Закон Мерфі"14:30М/с "Герої Енвелла"15:00М/с "Гравіті Фолз"16:00М/с "Місто героїв : Нова історія"16:40М/ф "У пошуках Дорі"18:30М/ф "Історія іграшок : Велика втеча"20:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"22:00Т/с "Людина-павук: Тотальний Віном"23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"00:20Т/с "Собака точка кому"01:25Т/с "Людина-павук: Тотальний Віном"02:15М/с "Супергерой на півставки"03:20Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:50М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"11:40М/с "Фінес і Ферб"13:10М/с "Закон Мерфі"14:30М/с "Герої Енвелла"15:30М/с "Гравіті Фолз"16:00М/с "Місто героїв : Нова історія"16:30М/ф "Стань легендою! Бігфут молодший"18:30М/ф "Корпорація монстрів"20:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"22:00М/с "Людина-павук: Тотальний Віном"23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"00:40Т/с "Собака точка кому"01:50М/с "Людина-павук: Тотальний Віном"02:35М/с "Супергерой на півставки"03:20Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:50М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:10М/с "Гравіті Фолз"17:00М/ф "Пригоди Імператора"18:30М/ф "Королівський коргі"20:30Х/ф "Крихітка з Беверлі-Хіллз 2"22:15М/с "Амфібія" "03:20Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:50М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:05М/ф "Горбань з Нотр-пані"12:10М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"12:40М/с "Фінес і Ферб"14:05М/с "Клеопатра в космосі"15:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"16:30М/с "Гравіті Фолз"17:30М/с "Рапунцель: Нова історія"18:30М/ф "Аладдін і король розбійників"20:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"22:00М/с "Людина-павук"23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"00:40Т/с "Собака точка кому"01:50М/с "Людина-павук"02:35М/с "Ким Пять-с-плюсом"03:20Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:50М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"11:40М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"12:40М/с "Фінес і Ферб"14:05М/с "Клеопатра в космосі"15:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"16:30М/с "Гравіті Фолз"17:30М/с "Рапунцель: Нова історія"18:30М/ф "Чарівний світ Белль"20:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"22:00М/с "Людина-павук"23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"00:40Т/с "Собака точка кому"01:50М/с "Людина-павук"02:35М/с "Ким Пять-с-плюсом"03:20Музика на Каналі Disney05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:50М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"11:40М/с "ШахерезадаНерассказанные історії"12:40М/с "Фінес і Ферб"14:05М/с "Клеопатра в космосі"15:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"16:30М/с "Гравіті Фолз"17:30М/с "Рапунцель: Нова історія"18:30М/ф "Попелюшка 2: Мрії збуваються"20:00М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"22:00М/с "Людина-павук"23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"00:40Т/с "Собака точка кому"01:50М/с "Людина-павук"02:35М/с "Ким Пять-с-плюсом"03:20Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:50М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"11:40М/с "Рапунцель: Історія триває"12:40М/с "Фінес і Ферб"14:05М/с "Зоряна принцеса і сили зла"15:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"16:30М/с "Гравіті Фолз"18:00М/с "Рапунцель: Нова історія"18:30М/ф "Русалочка 2 : Повернення в море"20:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"22:00М/с "Людина-павук"23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"00:40Т/с "Собака точка кому"01:50М/с "Людина-павук"02:35М/с "Ким Пять-с-плюсом"03:20Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Легенда про Тарзана"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Русалочка"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:50М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Пес Пет"11:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:40М/с "Рапунцель: Історія триває"13:40М/с "Фінес і Ферб"15:05М/с "Зоряна принцеса і сили зла"16:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"17:30М/с "Гравіті Фолз"19:00М/с "Рапунцель: Нова історія"19:30А/ф "Король Лев 3: Акуна Матата"21:10А/ф "Історія іграшок і жахів"21:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Людина-павук"00:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"01:40Т/с "Собака точка кому"02:50М/с "Людина-павук"03:35М/с "Ким Пять-с-плюсом"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Зак Шторм - Суперпірат"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Нова школа імператора"12:15М/с "Ліло і Стіч"13:10М/с "З привітом по планетах"14:05М/с "Академія Скайлендеров"15:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:00М/с "Гравіті Фолз"19:30М/ф "Індики: Назад у майбутнє"21:30М/с "Зоряні Війни: Опір"23:00М/с "Людина-павук"00:00Т/с "Габби Дюран: няня інопланетян"01:40Т/с "Собака точка кому"02:50М/с "Людина-павук"03:35М/с "З привітом по планетах"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Зак Шторм - Суперпірат"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Нова школа імператора"12:15М/с "Ліло і Стіч"13:10М/с "Гравіті Фолз"14:05М/с "Академія Скайлендеров"15:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"17:30М/с "Місто героїв : Нова історія"18:00М/с "Качині історії"18:30М/с "Гравіті Фолз"19:30М/ф "Жил-был кіт"21:30М/с "Зоряні Війни: Опір"23:00М/с "Людина-павук"00:00Т/с "Габби Дюран: няня інопланетян"01:40Т/с "Собака точка кому"02:25Х/ф "Чарівники з Вейверлі Плейс. Kіно"03:55М/с "З привітом по планетах"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:45М/с "Ліло і Стіч"13:40М/с "Гравіті Фолз"14:35М/с "Зоряна принцеса і сили зла"15:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"17:00М/с "Качині історії"17:30М/ф "Олаф і холодна пригода"18:00М/ф "Феї: Загублений скарб"19:30М/ф "Феї : Таємниця зимового лісу"21:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Великий Людина-павук"00:00Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"01:40Т/с "Собака точка кому"02:25Х/ф "The Cheetah Girls в Індії"03:50М/с "З привітом по планетах"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:45М/с "Ліло і Стіч"13:40М/с . "Гравіті Фолз"14:35М/с "Зоряна принцеса і сили зла"15:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"17:00М/с "Качині історії"17:40М/ф "Стань легендою! Бігфут молодший"19:30М/ф "Історія іграшок : Велика втеча"21:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Великий Людина-павук"00:00Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"01:40Т/с "Собака точка кому"02:50М/ф "Таємниця магазину іграшок"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Тарзан і Джейн"12:50М/с "Гравіті Фолз"19:30М/ф "Тарзан 2"21:00М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Великий Людина-павук"00:00Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"01:40Т/с "Собака точка кому"02:50М/с "Великий Людина-павук"03:35М/с "З привітом по планетах"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Пригоди Імператора"12:35М/с "Гравіті Фолз"17:55М/ф "Астерікс : Земля Богів"19:30М/ф "Астерікс і таємне зілля"21:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Великий Людина-павук"00:00Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"01:40Т/с "Полярна зірка"02:50М/с "Великий Людина-павук"03:35М/с "З привітом по планетах"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:45М/с "Ліло і Стіч"13:45М/с "Гравіті Фолз"15:10М/с "Зоряна принцеса і сили зла"16:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Мулан 2"21:05М/с "Готель Трансільванія"23:00М/с "Великий Людина-павук"00:00Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"01:40Т/с "Полярна зірка"02:50М/с "Великий Людина-павук"03:35М/с "З привітом по планетах"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:45М/с "Ліло і Стіч"13:45М/с "Гравіті Фолз"15:10М/с "Зоряна принцеса і сили зла"16:40М/с "Сімейка Грін в місті"17:10М/с "Амфібія"17:40М/ф "Їжачок Бобі : Колючі пригоди"19:30М/ф "Реальна білка 2"21:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Великий Людина-павук"00:00Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"01:40Т/с "Могутні медики"02:50М/с "Великий Людина-павук"03:35М/с "Кид vs Кет"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Ліло і Стіч"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:45М/с "Ліло і Стіч"13:45М/с "Фінес і Ферб"14:40М/с "Закон Мерфі"15:40М/с "Зоряна принцеса і сили зла"16:40М/с "Сімейка Грін в місті"17:10М/с "Амфібія"17:40М/с . "Гравіті Фолз"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Оз: Повернення в Смарагдове місто"21:30М/с "Готель Трансільванія"23:00М/с "Великий Людина-павук"00:00Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"01:40Т/с "Могутні медики"02:50М/с "Великий Людина-павук"03:35М/с "Кид vs Кет"04:45Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Ліло і Стіч"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Пес Пет"11:15М/с "Люк - мандрівник в часі"11:45М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:45М/с "Пригоди Кота в чоботях"13:45М/с "Фінес і Ферб"14:40М/с "Закон Мерфі"15:40М/с "Зоряна принцеса і сили зла"16:40М/с "Сімейка Грін в місті"17:10М/с "Амфібія"17:40М/с "Гравіті Фолз"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Маленький принц"21:40М/с "Готель Трансільванія"23:00М/с "Великий Людина-павук: Воїни павутини"00:00Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"01:40Т/с "Могутні медики"02:50М/ф "Норм і непохитні: Велика подорож"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:20М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Ліло і Стіч"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Пес Пет"11:15М/с "Люк - мандрівник в часі"11:45М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:45М/с "Пригоди Кота в чоботях"13:45М/с "Фінес і Ферб"14:40М/с "Закон Мерфі"15:40М/с "Зоряна принцеса і сили зла"16:40М/с "Сімейка Грін в місті"17:10М/с "Гравіті Фолз"18:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Атлантида 2: Повернення Майло"21:10М/с "Готель Трансільванія"23:00М/с "Великий Людина-павук: Воїни павутини"00:00Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"01:40Т/с "Могутні медики"02:50М/с "Великий Людина-павук"03:35М/с "Кид vs Кет"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Ліло і Стіч"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Пес Пет"11:15М/с "Люк - мандрівник в часі"11:45М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:45М/с "Пригоди Кота в чоботях"13:45М/с "Фінес і Ферб"14:40М/с "Закон Мерфі"15:40М/с "Зоряна принцеса і сили зла"17:10М/с "Гравіті Фолз"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Баранчик Шон : Фермагеддон"21:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Великий Людина-павук: Воїни павутини"00:00Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"01:40Т/с "Могутні медики"02:50М/с "Великий Людина-павук: Воїни павутини"03:35М/с "Кид vs Кет"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Ліло і Стіч"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Пес Пет"11:15М/с "Люк - мандрівник в часі"11:45М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:45М/с "Пригоди Кота в чоботях"13:45М/с "Фінес і Ферб"14:40М/с "Закон Мерфі"15:40М/с "Зоряна принцеса і сили зла"17:10М/с "Гравіті Фолз"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Аладдін: Повернення Джафара"21:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Великий Людина-павук: Воїни павутини"00:00Т/с "Я Місяць"01:55Т/с "Могутні медики"03:00М/с "Великий Людина-павук: Воїни павутини"03:45М/с "Кид vs Кет"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Академія Скайлендеров"08:20М/с "Зак Шторм - Суперпірат"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Пес Пет"11:15М/с "Люк - мандрівник в часі"11:45М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:45М/с "Пригоди Кота в чоботях"13:45М/с "Фінес і Ферб"14:40М/с "Клеопатра в космосі"15:40М/с "Зоряна принцеса і сили зла"17:10М/с "Гравіті Фолз"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Русалочка 2 : Повернення в море"21:00М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Команда Месники"00:00Т/с "Я Місяць"01:55Т/с "Могутні медики"03:00М/с "Команда Месники"03:45М/с "Кид vs Кет"04:20Музика на Каналі Disney

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua