КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>Disney Channel

Телепрограмма канала Disney Channel на сегодня

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
26 июля 
Вт
27 июля 
Ср
28 июля 
Чт
29 июля 
Пт
30 июля 
Сб
31 июля 
Вс
01 августа 

Программа телепередач Disney Channel на prokurs.com.ua

Disney Channel
04:00М/с "Жужики"04:25М/с "Міні-Маппети"04:45М/с "Лікар Плюшева"05:10М/с "Аліса знає, що робити!"05:35М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:05М/с "Качині історії"06:35М/с "Пес Пет"06:40М/с "Герої в масках"07:15М/с "Перший рятувальний загін"07:50М/с "Дивовижна Ви"08:20М/с "Софія Прекрасна"08:50М/с "Елена - принцеса Авалора"09:20М/с "Хранитель Лев"10:00М/с "Дружні мопси",10:25М/с "Зак Шторм - Суперпірат"11:00М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"12:10М/с "Пес Пет"12:40М/с "Вулиця Далматинців, 101"13:45М/с "Рапунцель: Історія триває"15:45М/с "Шибайголова Кичок Бутовски"16:45М/с "Гравіті Фолз"17:45М/с "Місто героїв : Нова історія"18:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"21:00Т/с "Могутні рейнджери: Звероморферы"21:30М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:00М/с "Людина-павук"23:00М/с "Месники: місія Чорної Пантери"00:00М/с "7 гномів"02:05М/ф "Ліло і Стіч 2 : Велика проблема Стича"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Жужики"04:25М/с "Міні-Маппети"04:45М/с "Лікар Плюшева"05:10М/с "Рапунцель: Нова історія"05:35М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:05М/с "Качині історії"06:35М/с "Пес Пет"06:40М/с "Герої в масках"07:15М/с "Перший рятувальний загін"07:50М/с "Дивовижна Ви"08:20М/с "Софія Прекрасна"08:50М/с "Елена - принцеса Авалора"09:20М/с "Хранитель Лев"10:00М/с "Дружні мопси",10:25М/с "Зак Шторм - Суперпірат"11:00М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"12:10М/с "Пес Пет"12:40М/с "Вулиця Далматинців, 101"13:45М/с "Рапунцель: Історія триває"15:45М/с "Фінес і Ферб"16:45М/с "Гравіті Фолз"17:45М/с "Рапунцель: Історія триває"18:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"21:00Т/с "Могутні рейнджери: Звероморферы"21:30М/с "Зоряні Війни: Сили Долі"22:00М/с "Зоряні Війни: Опір",23:00М/ф "Залізна людина і Капітан Америка: Союз героїв"00:25М/с "7 гномів"02:10М/ф "Лерой і Стіч"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Жужики"04:25М/с "Міні-Маппети"04:45М/с "Лікар Плюшева"05:10М/с "Рапунцель: Нова історія"05:35М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:05М/с "Качині історії"06:35М/с "Пес Пет"06:40М/с "Герої в масках"07:15М/с "Перший рятувальний загін"07:50М/с "Дивовижна Ви"08:20М/с "Софія Прекрасна"08:50М/с "Елена - принцеса Авалора"09:20М/с "Хранитель Лев"10:00М/с "Дружні мопси"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/ф "Тріо в пір'ї"12:50М/с "Гравіті Фолз"15:45М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"17:45М/с "Рапунцель: Історія триває"18:10М/с "Амфібія"18:30М/ф "Феї"20:10М/ф "Історія іграшок і жахів"20:35М/с "Гравіті Фолз"21:30М/с "Зоряні Війни: Опір"23:25М/с "Місто героїв : Нова історія"00:15М/ф "Аладдін"01:45М/с "Аладдін"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/ф "Хоробре оленя"04:25М/с "Нові пригоди ведмежати Винни і його друзів"04:45М/с "101 далматинець"05:10М/с "Тімон і Пумба"05:35М/с "Аладдін"06:05М/с "Качині історії"06:35М/с "Пес Пет"06:40М/с "Герої в масках"07:15М/с "Майлз з іншої планети"07:50М/с "Дружні мопси"08:20М/с "Лікар Плюшева"08:50М/с "Елена - принцеса Авалора"09:55М/с "Майлз з іншої планети"10:25М/с "Дружні мопси"11:00М/ф "Нико"12:45М/с "Йди, Одноріг!"13:45М/с "Качині історії"16:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:30М/ф "Вгору"20:25Х/ф "Різдвяна п'ятірка"22:20Х/ф "Різдво з Холли"00:10М/ф "З Різдвом від щирого серця!"01:05М/с "101 далматинець"01:25М/ф "Фантазія"03:30Музика на Каналі Disney04:00М/ф "Снігова королева"05:05М/с "Клуб Міккі Мауса : Зимовий бал бантиків"06:05М/с "ПУПС"06:35М/с "Пес Пет"06:40М/с "Міні-Маппети"07:15М/с "Лікар Плюшева : Рятуємо зверят"07:50М/с "Міккі і веселі перегони"08:20М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"08:50М/с "Дружні мопси",, 2 сезон09:20М/с "Софія Прекрасна"09:55М/с "Елена - принцеса Авалора"10:25М/ф "Міккі : І знову під Різдво"11:55М/с "Качині історії"12:25М/ф "Олаф і холодна пригода"12:55М/ф "Красуня і Чудовисько : Дивовижне Різдво"14:15Х/ф "Учень Чародія"16:25М/ф "Холодне серце"18:30М/ф "Рататуй"20:45М/ф "Красуня і Чудовисько"22:35М/ф "Олаф і холодна пригода"22:55Новорічне звернення Президента РФ В. В. Путіна23:05"Новорічне караоке" Музична програма23:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"00:20М/ф "Красуня і Чудовисько : Дивовижне Різдво"01:25М/с "Аладдін"02:35М/с "Русалочка"02:55М/с "Тімон і Пумба"04:00М/ф "Бембі"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:45М/с "Аладдін"06:15М/с "Лікар Плюшева"06:45М/с "Джейк і пірати Нетландії"07:15М/с "Міккі і веселі перегони"07:50М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"08:20М/с "Хранитель Лев"08:50М/с "ПУПС"09:20М/с "Дружні мопси"09:55М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Аладдін"11:30М/ф "Красуня і Чудовисько"13:15М/ф "Красуня і Чудовисько : Дивовижне Різдво"14:40М/ф "Чарівний світ Белль"16:30М/ф "Попелюшка"18:05М/ф "Попелюшка 2: Мрії збуваються"19:35М/ф "Попелюшка 3: Злі чари"21:00Х/ф "Різдвяна п'ятірка"22:50М/ф "Різдвяна історія"00:35М/с "Кряключения Дональда Дака : Різдво з Міккі Маусом"01:00М/ф "Міккі : Одного разу під Різдво"02:05М/ф "Різдвяна пригода"02:50М/с "Тімон і Пумба"03:30Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Аладдін"05:40М/с "Йди, Одноріг!"06:10М/с "Рапунцель: Нова історія"06:35М/с "Пес Пет"07:15М/с "Дружні мопси"07:50М/с "Герої в масках"08:20М/с "Майлз з іншої планети"08:50М/с "Хранитель Лев"09:20М/с "ПУПС"09:55М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Аладдін"11:30М/с "Тімон і Пумба"12:05М/с "Пес Пет"12:45М/с "Седі Спаркс"13:10М/с "Вулиця Далматинців, 101"14:10М/с "Качині історії"15:10М/с "Місто героїв : Нова історія"16:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:00М/с "Загублені в країні Оз"20:20М/с "Амфібія"21:50М/с "Гравіті Фолз"23:15Х/ф "Відьми-близнюки 2"00:50Х/ф "Лимонадний рот"02:40М/с "Геркулес"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Аладдін"05:40М/с "Йди, Одноріг!"06:10М/с "Рапунцель: Нова історія"06:35М/с "Пес Пет"07:15М/с "Дружні мопси"07:50М/с "Герої в масках"08:20М/с "Майлз з іншої планети"08:50М/с "Хранитель Лев"09:20М/с "ПУПС"09:55М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Аладдін"12:05М/с "Пес Пет"12:45М/с "Седі Спаркс"13:10М/с "Вулиця Далматинців, 101"14:10М/с "Качині історії"15:10М/с "Місто героїв : Нова історія"16:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:00М/с "Загублені в країні Оз"20:20М/с "Амфібія"21:50М/с "Гравіті Фолз"23:15Х/ф "Вуличні танці: Усі зірки"01:00М/с "Сімейка Грін в місті"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Аладдін"05:40М/с "Йди, Одноріг!"06:10М/с "Рапунцель: Нова історія"06:35М/с "Пес Пет"07:15М/с "Дружні мопси"07:50М/с "Герої в масках"08:20М/с "Майлз з іншої планети"08:50М/с "Хранитель Лев"09:20М/с "ПУПС"09:55М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Аладдін"12:00М/с "Пес Пет"12:10"Седі Спаркс" М/c13:10М/с "Вулиця Далматинців, 101"14:10М/с "Качині історії"15:10М/с "Місто героїв : Нова історія"16:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:00М/с "Аліса знає, що робити!"20:15М/с "Готель Трансільванія"21:00Т/с "Могутні рейнджери: Звероморферы"21:30М/с "Гравіті Фолз"23:00Х/ф "Папохищение"00:35Т/с "Собака точка кому"01:20Т/с "Могутні медики"02:05М/с "Сімейка Грін в місті"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Тімон і Пумба"05:40М/с "Йди, Одноріг!"06:10М/с "Качині історії"06:35М/с "Пес Пет"06:55М/с "Майлз з іншої планети"07:25М/с "Герої в масках"07:55М/с "Гігантозавр"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"09:50М/с "Хранитель Лев"10:20М/с "Пес Пет"11:00М/с "Тімон і Пумба"12:00М/с "Пес Пет"12:10М/с "Седі Спаркс"13:10М/с "Вулиця Далматинців, 101"14:10М/с "Качині історії"15:10М/с "Місто героїв : Нова історія"16:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:00М/с "Аліса знає, що робити!"20:15М/с "Готель Трансільванія"21:00Т/с "Могутні рейнджери: Звероморферы"21:30Т/с "Мек-Х4"22:00М/с "Людина-павук"23:00Х/ф "Діти-шпигуни"00:35Т/с "Собака точка кому"01:20Т/с "Могутні медики"02:05М/с "Сімейка Грін в місті"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Тімон і Пумба"05:40М/с "Йди, Одноріг!"06:10М/с "Качині історії"06:35М/с "Блуи"06:55М/с "Майлз з іншої планети"07:25М/с "Герої в масках"07:55М/с "Гігантозавр"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"09:50М/с "Хранитель Лев"10:20М/с "Пес Пет"11:00М/с "Тімон і Пумба"12:00М/с "Пес Пет"12:10М/с "Пригоди Кота в чоботях"13:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"14:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"16:35М/с "Місто героїв : Нова історія"18:00М/с "Пригоди Кота в чоботях"20:05М/с "Гравіті Фолз"21:00Т/с "Могутні рейнджери: Звероморферы"21:30Т/с "Мек-Х4"22:00М/с "Людина-павук"23:00Х/ф "Один брат на увесь загін"00:40Т/с "Собака точка кому"01:25Т/с "Могутні медики"02:05М/с "Сімейка Грін в місті"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Тімон і Пумба"05:40М/с "Йди, Одноріг!"06:10М/с "Качині історії"06:35М/с "Блуи"06:55М/с "Майлз з іншої планети"07:25М/с "Герої в масках"07:55М/с "Гігантозавр"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"09:50М/с "Хранитель Лев"10:20М/с "Пес Пет"11:00М/с "Тімон і Пумба"12:00М/с "Пес Пет"12:10М/с "Пригоди Кота в чоботях"13:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"14:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"16:35М/с "Місто героїв : Нова історія"18:00М/с "Пригоди Кота в чоботях"20:05М/с "Гравіті Фолз"21:00Т/с "Могутні рейнджери: Звероморферы"21:30Т/с "Мек-Х4"22:00М/с "Людина-павук"23:00М/с "Зоряні Війни: Опір"00:45Т/с "Собака точка кому"01:25Т/с "Могутні медики"02:10М/с "Сімейка Грін в місті"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Тімон і Пумба"05:40М/с "Йди, Одноріг!"06:10М/с "Качині історії"06:35М/с "Блуи"06:55М/с "Перший рятувальний загін"07:25М/с "Герої в масках"07:55М/с "Гігантозавр"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"09:50М/с "Хранитель Лев"10:20М/с "Пес Пет"11:00М/с "Тімон і Пумба"12:05М/с "Пригоди Кота в чоботях"13:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"14:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"16:35М/с "Місто героїв : Нова історія"18:00М/с "Пригоди Кота в чоботях"19:00М/ф "Норм і непохитні"21:00Т/с "Могутні рейнджери: Звероморферы"21:30Т/с "Мек-Х4"22:00М/с "Людина-павук"23:00М/с "Зоряні Війни: Опір"00:45Т/с "Собака точка кому"01:25Т/с "Могутні медики"02:10М/с "Сімейка Грін в місті"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"04:50М/с "Аладдін"05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"06:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"06:35М/с "Рапунцель: Нова історія"07:10М/с "Пес Пет"07:25М/с "Хранитель Лев"07:55М/с "Герої в масках"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"10:00М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Русалочка"11:30М/с "Аладдін"12:00М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"12:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"13:30М/с "Подружки-супергерои"13:40М/с "Фінес і Ферб"15:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"15:35М/с "Гравіті Фолз"16:35"Рапунцель: Історія триває. Рапунцель і велике дерево"17:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:30М/ф "Геркулес"20:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"21:00Т/с "Могутні рейнджери: Звероморферы"21:30М/с "Гравіті Фолз"22:00М/с "Варти Галактики"23:00Т/с "Ханна Монтана"00:45Т/с "Тримайся, Чарлі!"02:10М/с "Зоряна принцеса і сили зла"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"04:50М/с "Аладдін"05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"06:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"06:35М/с "Рапунцель: Нова історія"07:10М/с "Пес Пет"07:25М/с "Хранитель Лев"07:55М/с "Герої в масках"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"10:00М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Русалочка"11:30М/с "Аладдін"12:00М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"12:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"13:30М/с "Подружки-супергерои"13:55М/с "Фінес і Ферб"15:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"15:35М/с "Гравіті Фолз"16:35М/с "Рапунцель: Історія триває"17:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:30М/ф "Анастасія"20:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"22:00М/с "Варти Галактики"23:00Т/с "Ханна Монтана"00:45Т/с "Тримайся, Чарлі!"01:25М/ф "Спляча принцеса"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"04:50М/с "Аладдін"05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"06:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"06:35М/с "Рапунцель: Нова історія"07:10М/с "Пес Пет"07:25М/с "Хранитель Лев"07:55М/с "Герої в масках"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"10:00М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Русалочка"11:30М/с "Аладдін"12:00М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"12:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"13:30М/с "Подружки-супергерои"13:40М/с "Фінес і Ферб"15:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"15:35М/с "Гравіті Фолз"16:35М/с "Рапунцель: Історія триває"17:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:30М/ф "Спляча красуня"20:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"22:00М/с "Варти Галактики"23:00Т/с "Ханна Монтана"00:45Т/с "Тримайся, Чарлі!"02:10М/ф "Спляча красуня"03:15Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"06:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"06:35М/с "Рапунцель: Історія триває"07:10М/с "Пес Пет"07:25М/с "Хранитель Лев"07:55М/с "Герої в масках"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30"Блуи" М/c10:00М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Русалочка"11:30М/с "Аладдін"12:00М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"12:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"13:30М/с "Подружки-супергерои"13:40М/с "Фінес і Ферб"15:10"Сімейка Крудс. Початок" М/c15:35М/с "Гравіті Фолз"16:35М/с "Рапунцель: Історія триває"17:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:30М/ф "Русалочка"20:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"22:00М/с "Варти Галактики"23:00Т/с "Ханна Монтана"00:45Т/с "Тримайся, Чарлі!"02:10М/с "Зоряна принцеса і сили зла"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"04:50М/с "Аладдін"05:00М/с "Міні-Маппети"05:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"05:50М/с "Аладдін"06:15М/с "Русалочка"06:40М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"07:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:35М/с "Рапунцель: Історія триває"08:10М/с "Пес Пет"08:25М/с "Хранитель Лев"08:55М/с "Герої в масках"09:25М/с "ПУПС"10:00М/с "Дружні мопси"10:30М/с "Блуи"11:00М/с "Софія Прекрасна"11:25М/с "Елена - принцеса Авалора"12:00М/с "Легенда про Тарзана"13:00М/с "Пес Пет"13:15М/с "Качині історії"14:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10М/с "Фінес і Ферб"16:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"16:35М/с "Гравіті Фолз"17:35М/с "Рапунцель: Історія триває"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Феї: Загублений скарб"21:00М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Варти Галактики"00:00Т/с "Ханна Монтана"01:45Т/с "Тримайся, Чарлі!"03:10М/с "Зоряна принцеса і сили зла"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Міні-Маппети"05:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"05:50М/с "Аладдін"06:15М/с "Русалочка"06:40М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"07:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:35М/с "Рапунцель: Історія триває"08:10М/с "Пес Пет"08:25М/с "Перший рятувальний загін"08:55М/с "Герої в масках"09:25М/с "ПУПС"10:00М/с "Дружні мопси"10:30М/с "Блуи"11:00М/с "Софія Прекрасна"11:25М/с "Елена - принцеса Авалора"12:00М/с "Легенда про Тарзана"13:05М/с "Пес Пет"13:15М/с "Качині історії"14:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10М/с "Фінес і Ферб"16:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"16:35М/с "Гравіті Фолз"17:35М/с "Рапунцель: Історія триває"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Мавпи в космосі: удар У відповідь 3d"21:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Варти Галактики"00:00Т/с "Ханна Монтана"01:45Т/с "Тримайся, Чарлі!"03:10М/с "Зоряна принцеса і сили зла"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Міні-Маппети"05:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"05:50М/с "Легенда про Тарзана"06:40М/с "Зак Шторм - Суперпірат"07:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"08:10М/с "Пес Пет"08:25М/с "Перший рятувальний загін"08:55М/с "Герої в масках"09:25М/с "ПУПС"10:00М/с "Дружні мопси"10:30М/с "Блуи"11:00М/с "Софія Прекрасна"11:25М/с "Елена - принцеса Авалора"12:00М/с "Легенда про Тарзана"13:05М/с "Пес Пет"13:15М/с "Рапунцель: Історія триває"14:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10М/с "Фінес і Ферб"16:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"16:35М/с "Гравіті Фолз"18:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Тед Джонс і загублене місто"21:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"22:00М/с "Зоряні Війни: Опір"23:00М/с "Варти Галактики"00:00Т/с "Ханна Монтана"01:45Т/с "Тримайся, Чарлі!"03:10М/с "Зоряна принцеса і сили зла"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/ф "Винни і Слонотоп"06:15М/с "Легенда про Тарзана"06:40М/с "Зак Шторм - Суперпірат"07:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"08:10М/с "Пес Пет"08:25М/с "Перший рятувальний загін"08:55М/с "Герої в масках"09:25М/с "ПУПС"10:00М/с "Дружні мопси"10:30М/с "Блуи"11:00М/с "Софія Прекрасна"11:25М/с "Елена - принцеса Авалора"12:00М/с "Легенда про Тарзана"13:05М/с "Пес Пет"13:15М/с "Рапунцель: Історія триває"14:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10М/с "Фінес і Ферб"16:10М/с "Місто героїв : Нова історія"17:05М/с "Гравіті Фолз"18:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "У гості до Робинсонам"21:30М/с "Гравіті Фолз"22:00М/с "Зоряні Війни: Опір"23:00М/с "Варти Галактики : Нова Місія"00:00Т/с "Ханна Монтана"01:45Т/с "Тримайся, Чарлі!"02:25М/ф "Морська бригада"03:55М/с "Легенда про Тарзана"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Міні-Маппети"05:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"05:50М/с "Аладдін"06:15М/с "Легенда про Тарзана"06:40М/с "Хранитель Лев"07:10М/с "Софія Прекрасна"07:35М/с "Лікар Плюшева : Рятуємо зверят"08:10М/с "Пес Пет"08:25М/с "Перший рятувальний загін"08:55М/с "Герої в масках"09:25М/с "ПУПС"10:00М/с "Дружні мопси"10:30М/с "Блуи"11:00М/с "Елена - принцеса Авалора"11:25М/с "Я - Ракета"12:00М/с "Легенда про Тарзана"13:05М/с "Пес Пет"13:15М/с "Рапунцель: Історія триває"14:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:05М/с "Фінес і Ферб"16:05М/с "Місто героїв : Нова історія"17:10М/с "Гравіті Фолз"18:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Король Лев"21:30М/с "Гравіті Фолз"22:30М/с "Зоряні Війни: Опір"23:00М/с "Варти Галактики : Нова Місія"00:00Т/с "Ханна Монтана"01:45"Тримайся, Чарлі!" Серіал03:10М/с "Зоряна принцеса і сили зла"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Рапунцель: Нова історія"07:30М/с "Аліса знає, що робити!"08:40М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:15Х/ф "Книга Майстрів"13:30М/с "Зак Шторм - Суперпірат"17:45М/ф "Велика котяча втеча"19:30М/ф "Велика собача втеча"21:20Х/ф "Пси під прикриттям"23:15Х/ф "Черговий тато"00:55Х/ф "Кадет Келлі"02:35М/ф "Чорний котел"03:50М/с "Тімон і Пумба"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Рапунцель: Нова історія"07:30М/с "Аліса знає, що робити!"08:40М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Книга джунглів"12:40М/с "Місто героїв : Нова історія"17:25М/ф "Герої Енвелла : вийти з гри"19:30М/ф "Тарзан"21:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Варти Галактики : Нова Місія"00:00Т/с "Ханна Монтана"01:45Т/с "Тримайся, Чарлі!"03:10М/с "Псевдокіт"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Рапунцель: Історія триває"07:30М/с "Загублені в країні Оз"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:15М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"11:45М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:40М/с "Фінес і Ферб"14:15М/с "Качині історії"15:10М/с "Готель Трансільванія"16:10М/с "Рапунцель: Нова історія"17:10М/с "Місто героїв : Нова історія"18:10М/с "Гравіті Фолз"19:10М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"19:30М/ф "Не бий копитом"21:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Варти Галактики : Нова Місія"00:00Т/с "Ханна Монтана"01:45Т/с "Тримайся, Чарлі!"03:10М/с "Псевдокіт"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Рапунцель: Історія триває"07:30М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"11:45М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:40М/с "Фінес і Ферб"14:15М/с "Качині історії"15:10М/с "Готель Трансільванія"16:10М/с "Рапунцель: Нова історія"17:10М/с "Місто героїв : Нова історія"18:10М/с "Гравіті Фолз"19:10М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"19:30М/ф "Ліло і Стіч"21:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Варти Галактики : Нова Місія"00:00Т/с "Ханна Монтана"01:45Т/с "Тримайся, Чарлі!"03:10М/с "Псевдокіт"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Рапунцель: Історія триває"07:30М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:15М/с "Фінес і Ферб"13:15М/с "Закон Мерфі"14:15М/с "Качині історії"15:10М/с "Готель Трансільванія"16:10М/с "Рапунцель: Нова історія"17:10М/с "Місто героїв : Нова історія"18:10М/с "Гравіті Фолз"19:10М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"19:30М/ф "Махни крилом"21:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"22:00М/с "Сімейка Грін в місті"23:00М/с "Команда Месники"00:00Т/с "Ханна Монтана"01:45Т/с "Тримайся, Чарлі!"03:10М/с "Псевдокіт"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Седі Спаркс"07:30М/с "Легендарна п'ятірка"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:15М/с "Фінес і Ферб"13:15М/с "Закон Мерфі"14:15М/с "Качині історії"15:10М/с "Готель Трансільванія"16:10М/с "Рапунцель: Історія триває"17:10М/с "Місто героїв : Нова історія"18:10М/с . "Гравіті Фолз"19:10М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"19:30М/ф "Братик ведмежа"21:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"22:00М/с "Сімейка Грін в місті"23:00М/с "Команда Месники"00:00Т/с "Ханна Монтана Назавжди"01:45Т/с "Тримайся, Чарлі!"03:10М/с "Псевдокіт"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Седі Спаркс"07:30М/с "Легендарна п'ятірка"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:15М/с "Фінес і Ферб"13:15М/с "Закон Мерфі"14:15М/с "Качині історії"15:10М/с "Готель Трансільванія"16:10М/с "Рапунцель: Історія триває"17:10М/с "Місто героїв : Нова історія"18:10М/с "Гравіті Фолз"19:30М/ф "Пітер Пен : Повернення в Нетландию"21:00М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Команда Месники"00:00Т/с "Ханна Монтана Назавжди"01:45Т/с "Тримайся, Чарлі!"03:10М/ф "Пітер Пен : Повернення в Нетландию"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Седі Спаркс"07:30М/с "Легендарна п'ятірка"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:15М/с "Фінес і Ферб"13:15М/с "Закон Мерфі"14:15М/с "Качині історії"15:10М/с "Готель Трансільванія"16:10М/с "Рапунцель: Історія триває"17:10М/с "Місто героїв : Нова історія"18:10М/с "Гравіті Фолз"19:30М/ф "Баранчик Шон"21:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Команда Месники"00:00Т/с "Могутні медики"01:45Т/с "Собака точка кому"02:50М/ф "Баранчик Шон"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Нова школа імператора"07:00М/с "Фінес і Ферб"07:30М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Ліло і Стіч"12:15М/с "Пригоди Кота в чоботях"13:15М/с "Амфібія"14:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10Т/с "Джесі"15:40Т/с "Габби Дюран: няня інопланетян"16:10М/с "Фінес і Ферб"17:10М/с "Закон Мерфі"17:35М/с "Рапунцель: Історія триває"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Норм і непохитні: Ключі від королівства"21:30М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:20М/с "Готель Трансільванія"23:00М/с "Команда Месники"00:00Т/с "Могутні медики"01:45Т/с "Собака точка кому"02:50М/ф "Норм і непохитні: Ключі від королівства"04:20Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Нова школа імператора"07:00М/с "Фінес і Ферб"07:30М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Ліло і Стіч"12:15М/с "Пригоди Кота в чоботях"13:15М/с "Амфібія"14:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10Т/с "Джесі"15:40Т/с "Габби Дюран: няня інопланетян"16:10М/с "Фінес і Ферб"17:10М/с "Закон Мерфі"17:35М/с "Рапунцель: Історія триває"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Фінес і Ферб : кіно. Підкорення 2-го виміру"21:20М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:00М/с "Готель Трансільванія"23:00М/с "Команда Месники"00:00Т/с "Могутні медики"01:45Т/с "Собака точка кому"02:50М/ф "Фінес і Ферб : кіно. Підкорення 2-го виміру"04:20Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Нова школа імператора"07:00М/с "Фінес і Ферб"07:30М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Ліло і Стіч"12:15М/с "Пригоди Кота в чоботях"13:15М/с "Амфібія"14:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10Т/с "Джесі"15:40Т/с "Габби Дюран: няня інопланетян"16:10М/с "Фінес і Ферб"17:10М/с "Закон Мерфі"17:35М/с "Рапунцель: Історія триває"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Покахонтас 2: Подорож в Новий Світ"21:00М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:00М/с "Готель Трансільванія"23:00М/с "Команда Месники"00:00Т/с "Могутні медики"01:45Т/с "Собака точка кому"03:10М/с "Зіп Зіп"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Нова школа імператора"07:05М/с "Фінес і Ферб"07:30М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Ліло і Стіч"12:15М/с "Пригоди Кота в чоботях"13:15М/с "Качині історії"14:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10Т/с "Джесі"15:40Т/с "Габби Дюран: няня інопланетян"16:10М/с "Фінес і Ферб"17:10М/с "Закон Мерфі"17:35М/с "Рапунцель: Історія триває"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Астерікс і таємне зілля"21:20М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:00М/с "Готель Трансільванія"23:00"Месники: Революція Альтрона"00:00Т/с "Могутні медики"01:45Т/с "Собака точка кому"03:10М/с "Зіп Зіп"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Артур і мініпути"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Вулиця Далматинців, 101"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Ліло і Стіч"12:15М/с "Зак Шторм - Суперпірат"13:15М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"14:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10Т/с "Джесі"15:40Т/с "Габби Дюран: няня інопланетян"16:10М/с "Фінес і Ферб"17:10М/с "Закон Мерфі"17:35М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "101 далматинець 2: Пригоди Патча в Лондоні"21:00М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:00М/с "Готель Трансільванія"23:00"Месники: Революція Альтрона"00:00Т/с "Могутні медики"01:45Т/с "Собака точка кому"03:10М/с "Зіп Зіп"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Артур і мініпути"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Вулиця Далматинців, 101"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Ліло і Стіч"12:15М/с "Зак Шторм - Суперпірат"13:15М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"14:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"15:40Т/с "Історії Райлі"16:10М/с "Закон Мерфі"16:40М/с "Фінес і Ферб"17:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"17:35М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Ліло і Стіч 2 : Велика проблема Стича"21:00М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:05М/с "7 гномів"23:00"Месники: Революція Альтрона"00:00Т/с "Бинни і примара"01:45Т/с "Собака точка кому"03:10М/с "Зіп Зіп"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Артур і мініпути"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Вулиця Далматинців, 101"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Ліло і Стіч"12:15М/с "Зак Шторм - Суперпірат"13:15М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"14:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"15:40Т/с "Історії Райлі"16:10М/с "Закон Мерфі"16:40М/с "Фінес і Ферб"17:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"17:35М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Горбань з Нотр-пані 2"20:50М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:05М/с "7 гномів"23:00"Месники: Революція Альтрона"00:00Т/с "Бинни і примара"01:45Т/с "Собака точка кому"03:10М/с "Зіп Зіп"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Артур і мініпути"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Рапунцель: Нова історія"08:25М/с "Вулиця Далматинців, 101"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Ліло і Стіч"12:15М/с "Зак Шторм - Суперпірат"13:15М/с "Амфібія"14:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"15:40Т/с "Історії Райлі"16:10М/с "Закон Мерфі"16:40М/с "Сімейка Грін в місті"17:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"17:35М/с "Гравіті Фолз"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Феї"21:00М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:05М/с "7 гномів"23:00М/с "Месники: Секретні Війни"00:00Т/с "Бинни і примара"01:45Т/с "Собака точка кому"03:10М/с "Зіп Зіп"04:30Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Пригоди Кота в чоботях"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Рапунцель: Нова історія"08:25М/с "Вулиця Далматинців, 101"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Ліло і Стіч"12:05М/с "Зак Шторм - Суперпірат"13:05М/с "Амфібія"14:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"15:40Т/с "Історії Райлі"16:10М/с "Закон Мерфі"16:40М/с "Сімейка Грін в місті"17:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"17:35М/с "Гравіті Фолз"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Король Лев"21:20М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:05М/с "7 гномів"23:00М/с "Месники: Секретні Війни"00:00Т/с "Одинадцять"01:45Т/с "Габби Дюран: няня інопланетян"03:10М/с "Зіп Зіп"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Пригоди Кота в чоботях"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Рапунцель: Нова історія"08:25М/с "Аліса знає, що робити!"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Ліло і Стіч"12:05М/с "Зак Шторм - Суперпірат"13:05М/с "Амфібія"14:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"15:40Т/с "Історії Райлі"16:10М/с "Закон Мерфі"16:40М/с "Сімейка Грін в місті"17:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"17:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Велика подорож"21:30М/с "Гравіті Фолз"23:00М/с "Месники: Секретні Війни"00:00Т/с "Одинадцять"01:50Т/с "Габби Дюран: няня інопланетян"03:20М/с "Зіп Зіп"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Пригоди Кота в чоботях"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Рапунцель: Нова історія"08:25М/с "Аліса знає, що робити!"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Качині історії"12:05М/с "Рапунцель: Нова історія"13:05М/с "Гравіті Фолз"14:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"16:10М/с "Закон Мерфі"16:40М/с "Сімейка Грін в місті"17:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"17:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:35М/с "Клеопатра в космосі"19:05М/ф "Історія іграшок і жахів"19:30М/ф "Атлантида 2: Повернення Майло"21:30М/с "Гравіті Фолз"23:00М/с "Месники: місія Чорної Пантери"00:00Т/с "Одинадцять"01:50Т/с "Габби Дюран: няня інопланетян"03:20М/с "Сімейка Грін в місті"04:20Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Пригоди Кота в чоботях"07:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:55М/с "Рапунцель: Історія триває"08:25М/с "Аліса знає, що робити!"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Качині історії"12:05М/с "Рапунцель: Нова історія"13:05М/с "Гравіті Фолз"14:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10М/с "Клеопатра в космосі"15:35М/с "Качині історії"16:40М/с "Сімейка Грін в місті"17:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"17:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:35М/с "Клеопатра в космосі"19:05М/с "Будинок сови"19:30М/ф "Реальна білка"21:30М/с "Гравіті Фолз"23:00М/с "Месники: місія Чорної Пантери"00:00Т/с "Одинадцять"01:50Т/с "Кирби Бакетс"03:20М/с "Сімейка Грін в місті"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"07:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:55М/с "Рапунцель: Історія триває"08:25М/с "Аліса знає, що робити!"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Качині історії"12:05М/с "Рапунцель: Нова історія"13:05М/с "Гравіті Фолз"14:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10М/с "Клеопатра в космосі"15:35М/с "Качині історії"16:40М/с "Готель Трансільванія"17:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:35М/с "Клеопатра в космосі"19:05М/с "Будинок сови"19:30М/ф "Русалочка 2 : Повернення в море"21:05М/с "Гравіті Фолз"23:00М/с "Месники: місія Чорної Пантери"00:00Т/с "Одинадцять"01:50Т/с "Кирби Бакетс"03:20М/с "Сімейка Грін в місті"04:30Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"07:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:55М/с "Рапунцель: Історія триває"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Качині історії"12:05М/с "Рапунцель: Нова історія"13:05М/с "Гравіті Фолз"14:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10М/с "Клеопатра в космосі"15:35М/с "Качині історії"16:40М/с "Готель Трансільванія"17:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:05М/с "Будинок сови"19:30М/ф "Астерікс і таємне зілля"21:30М/с "Амфібія"23:00М/с "Людина-павук"00:00Т/с "Легенда про шукача"01:00Х/ф "Кадет Келлі"02:40Т/с "Кирби Бакетс"03:50М/с "Сімейка Грін в місті"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"07:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:55М/с "Рапунцель: Історія триває"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Качині історії"12:15М/с "Рапунцель: Історія триває"13:15М/с "Гравіті Фолз"14:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10М/с "Клеопатра в космосі"15:40М/с "Качині історії"16:40М/с "Готель Трансільванія"17:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:05М/с "Будинок сови"19:30М/ф "Таємниця Червоної планети"21:30М/с "Амфібія"23:00М/с "Людина-павук"00:00М/с "Легенда про шукача"00:55М/с "Одинадцять"02:00М/с "Піддослідні"03:10М/с "Сімейка Грін в місті"04:15Музика на Каналі Disney04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"07:30М/ф "Феї: Загублений скарб"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Феї"12:45М/с "Гравіті Фолз"13:40М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10М/с "Клеопатра в космосі"15:40М/с "Качині історії"16:40М/с "Готель Трансільванія"17:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:05М/с "Будинок сови"19:30М/ф "Історія іграшок"21:10М/ф "Історія іграшок і жахів"21:30М/с "Амфібія"22:00М/с "Готель Трансільванія"23:00М/с "Людина-павук"23:55Т/с "Легенда про шукача" 100:55Т/с "Одинадцять"02:00Т/с "Хроніки Эвермора"03:10М/с "Готель Трансільванія"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"07:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:55М/с "Рапунцель: Історія триває"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Вулиця Далматинців, 101"11:40М/с "Зак Шторм - Суперпірат"12:45М/с "Гравіті Фолз"13:40М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"15:40М/с "Качині історії"16:40М/с "Готель Трансільванія"17:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:05М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"19:30М/ф "Гноми у будинку"21:30М/с "Амфібія"22:00М/с "Готель Трансільванія"23:00М/с "Людина-павук"23:55Т/с "Легенда про шукача"00:55Т/с "Одинадцять"02:00Т/с "Хроніки Эвермора"03:10М/с "Готель Трансільванія"04:00М/с "Русалочка"04:25М/с "Тімон і Пумба"04:50М/с "Аладдін"05:10М/с "Легенда про Тарзана"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"06:55М/с "Рапунцель: Історія триває"07:25М/с "Загублені в країні Оз"07:55М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Йди, Одноріг!"10:15М/с "Вулиця Далматинців, 101"10:40М/с "Зак Шторм - Суперпірат"11:45М/с "Гравіті Фолз"12:40М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"14:10М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"14:40М/с "Качині історії"15:10М/с "Фінес і Ферб"15:40М/с "Готель Трансільванія"16:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:05М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"18:30М/ф "Плюшевий монстр"20:30М/с "Амфібія"21:00М/с "Гравіті Фолз"22:00М/с "Людина-павук: Тотальний Віном"22:55Т/с "Легенда про шукача"23:55Х/ф "Хэллоуинтаун 2 : помста Калабара"01:15Т/с "Хроніки Эвермора"02:00М/с "Мій друг - примара"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Русалочка"04:25М/с "Тімон і Пумба"04:50М/с "Аладдін"05:10М/с "Легенда про Тарзана"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"06:55М/с "Рапунцель: Історія триває"07:25М/с "Сабрина - маленька відьма"07:55М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/ф "Король Лев"12:15М/с "Гравіті Фолз"12:40М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"14:15М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"14:40М/с "Качині історії"15:05М/с "Качині історії"15:40М/с "Готель Трансільванія"16:40М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:05М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"18:30М/ф "Король Лев 2: Гордість Сімби"20:05М/ф "Король Лев 3: Акуна Матата"22:00М/с "Варти Галактики"22:55Т/с "Легенда про шукача"23:55Х/ф "Щастя - це. Частина 2"01:35Т/с "Хроніки Эвермора"01:55М/с "Мій друг - примара"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Русалочка"04:25М/с "Тімон і Пумба"04:50М/с "Аладдін"05:10М/с "Легенда про Тарзана"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:30М/с "Місто героїв : Нова історія"06:55М/с "Рапунцель: Історія триває"07:25М/с "Сабрина - маленька відьма"07:55М/с "Кинди Кидс"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Йди, Одноріг!"10:15М/с "Вулиця Далматинців, 101"10:40М/с "Зак Шторм - Суперпірат"11:45М/с "Гравіті Фолз"12:40М/с "Герої Енвелла"13:10М/с "Сімейка Грін в місті"14:10М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"14:35М/с "Качині історії"15:05М/с "Качині історії"15:35М/с "Рапунцель: Нова історія"16:10М/с "Гравіті Фолз"17:05М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"17:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"21:00М/с "Гравіті Фолз"22:00М/с "Варти Галактики"22:55Т/с "Легенда про шукача"23:55Т/с "Хроніки Эвермора"01:00Т/с "Одинадцять"02:05М/с "Зоряні Війни: Повстанці"03:10Музика на Каналі Disney04:00М/с "Аладдін"04:25М/с "Тімон і Пумба"04:50М/с "Русалочка"05:10М/с "Легенда про Тарзана"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:30М/с "Місто героїв : Нова історія"06:55М/с "Йди, Одноріг!"07:25М/с "Сабрина - маленька відьма"07:55М/с "Кинди Кидс"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Вулиця Далматинців, 101"10:30М/с "Зак Шторм - Суперпірат"11:30М/с "Гравіті Фолз"13:00М/с "Герої Енвелла"13:30М/с "Сімейка Грін в місті"14:30М/с "Качині історії"15:05М/с "Качині історії"15:30М/с "Рапунцель: Нова історія"16:05М/с "Гравіті Фолз"17:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"21:00М/с "Гравіті Фолз"22:00М/с "Варти Галактики"22:55Т/с "Легенда про шукача"23:55Т/с "Габби Дюран: няня інопланетян"01:00Т/с "Одинадцять"02:05М/с "Зоряні Війни: Повстанці"03:10Музика на Каналі Disney04:00М/с "Аладдін"04:25М/с "Легенда про Тарзана"04:50М/с "Русалочка"05:10М/с "Тімон і Пумба"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:30М/с "Місто героїв : Нова історія"06:55М/с "Йди, Одноріг!"07:25М/с "Сабрина - маленька відьма"07:55М/с "Кинди Кидс"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Вулиця Далматинців, 101"10:30М/с "Зак Шторм - Суперпірат"11:30М/с "Гравіті Фолз"13:00М/с "Герої Енвелла"13:30М/с "Сімейка Грін в місті"14:30М/с "Качині історії"15:05М/с "Качині історії"15:30М/с "Рапунцель: Нова історія"16:05М/с "Гравіті Фолз"17:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"21:00М/с "Гравіті Фолз"22:00М/с "Варти Галактики"22:55Т/с "Легенда про шукача"23:55Т/с "Габби Дюран: няня інопланетян"01:00Т/с "Одинадцять"02:05М/с "Зоряні Війни: Повстанці"03:10Музика на Каналі Disney04:00М/с "Аладдін"04:25М/с "Легенда про Тарзана"04:50М/с "Русалочка"05:10М/с "Тімон і Пумба"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:30М/с "Місто героїв : Нова історія"06:55М/с "Йди, Одноріг!"07:25М/с "Сабрина - маленька відьма"07:55М/с "Кинди Кидс"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Ліло і Стіч"11:00М/с "Вулиця Далматинців, 101"12:00М/с "Качині історії"13:00М/с "7 гномів"13:30М/с "Фінес і Ферб"15:00М/с "Команда Дроникс"15:30М/с "Місто героїв : Нова історія"16:35М/с "Сімейка Грін в місті"17:30М/с "Гравіті Фолз"18:30М/ф "Літаки: Вогонь і Вода"20:30М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:00М/с "Варти Галактики"22:55Т/с "Легенда про шукача"23:55Т/с "Мек-Х4"01:00Т/с "Одинадцять"02:05М/с "Зоряні Війни: Повстанці"03:10Музика на Каналі Disney04:00М/с "Аладдін"04:25М/с "Легенда про Тарзана"04:50М/с "Русалочка"05:10М/с "Тімон і Пумба"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:30М/с "Місто героїв : Нова історія"06:55М/с "Йди, Одноріг!"07:25М/с "Сабрина - маленька відьма"07:55М/с "Кинди Кидс"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Ліло і Стіч"11:00М/с "Вулиця Далматинців, 101"12:00М/с "Качині історії"13:00М/с "7 гномів"13:30М/с "Фінес і Ферб"15:00М/с "Команда Дроникс"15:30М/с "Місто героїв : Нова історія"16:35М/с "Сімейка Грін в місті"17:30М/с "Гравіті Фолз"18:30М/ф "Історія іграшок 2"20:30М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:00М/с "Варти Галактики"22:55Т/с "Легенда про шукача"23:55Т/с "Мек-Х4"01:00Т/с "Одинадцять"02:05М/с "Зоряні Війни: Повстанці"03:10Музика на Каналі Disney04:00М/с "Аладдін"04:25М/с "Легенда про Тарзана"04:50М/с "Русалочка"05:10М/с "Тімон і Пумба"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:30М/с "Місто героїв : Нова історія"06:55М/с "Йди, Одноріг!"07:25М/с "Пес Пет"07:55М/с "Кинди Кидс"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Ліло і Стіч"11:00М/с "Вулиця Далматинців, 101"12:00М/с "Нова школа імператора"13:00М/с "Команда Дроникс"13:30М/с "Фінес і Ферб"15:00М/с "Готель Трансільванія"16:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"17:30М/с "Гравіті Фолз"18:30М/ф "Ральф"20:30М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:00М/с "Варти Галактики"22:55Х/ф "Кращий подарунок на Різдво"00:35Т/с "Одинадцять"02:00М/с "Зоряні Війни: Повстанці"03:10Музика на Каналі Disney04:00М/с "Аладдін"04:25М/с "Легенда про Тарзана"04:50М/с "Русалочка"05:10М/с "Тімон і Пумба"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:55М/с "Феї : Неймовірні пригоди"07:55М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/ф "Курча Курча"11:45М/с "Нова школа імператора"13:00М/с "Команда Дроникс"13:30М/с "Фінес і Ферб"15:00М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"16:35М/ф "ВАЛЛ-И"18:30М/ф "У пошуках Немо"20:30М/ф "З Різдвом від щирого серця!"21:40М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:00Х/ф "Різдво з Холли"23:55Т/с "Одинадцять"01:45М/ф "Оз: Повернення в Смарагдове місто"03:10М/с "Сімейка Грін в місті"03:30Музика на Каналі Disney04:00М/с "Аладдін"04:25М/с "Легенда про Тарзана"04:50М/с "Русалочка"05:10М/с "Тімон і Пумба"05:35М/с "Ліло і Стіч"06:35М/ф "Бембі 2"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/ф "Красуня і Чудовисько"11:45М/ф "Красуня і Чудовисько : Дивовижне Різдво"13:15М/с "Йди, Одноріг!"13:30М/с "7 гномів"14:30М/с "Фінес і Ферб"16:00М/ф "Холодне серце" КАРАОКЕ-ВЕРСІЯ18:05М/ф "Олаф і холодна пригода"18:30М/ф "Феї : Таємниця зимового лісу"20:00Х/ф "Різдвяна п'ятірка"21:50М/ф "З Різдвом від щирого серця!"23:00Х/ф "У пошуках Санта Лапуса"00:50Х/ф "Санта Лапус 2 : Санта Лапочки"02:15М/ф "Ведмежа Винни : З новим медом!"03:15М/с "Нові пригоди ведмежати Винни і його друзів"03:40Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Пес Пет"07:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/ф "101 Далматинець"11:40М/ф "101 далматинець 2: Пригоди Патча в Лондоні"13:15М/с "Рапунцель: Нова історія"14:10М/с "Гравіті Фолз"15:45М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"17:00Х/ф "Тримайся, Чарлі! Це Різдво!"18:40Х/ф "Зак і Коді: все тип-топ"20:20Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"23:15Т/с "Джесі"00:55М/ф "101 Далматинець"02:15М/ф "101 далматинець 2: Пригоди Патча в Лондоні"03:20М/с "Нові пригоди ведмежати Винни і його друзів"03:45Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Пес Пет"07:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:20М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"11:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"12:00М/с "Фінес і Ферб"13:00М/с "З привітом по планетах"13:30М/с "Гравіті Фолз"14:30М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"15:00М/с "Зоряна принцеса і сили зла"16:05М/с "Пригоди Кота в чоботях"16:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:30М/ф "Феї: Загублений скарб"20:10М/с "Готель Трансільванія"21:10Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"22:35Т/с "Тримайся, Чарлі!"00:00Т/с "Собака точка кому"01:05М/с "Варти Галактики"02:40М/с "Амфібія"03:25Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Пес Пет"07:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:20М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"11:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"12:00М/с "Фінес і Ферб"13:00М/с "З привітом по планетах"13:30М/с "Гравіті Фолз"14:30М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"15:00М/с "Зоряна принцеса і сили зла"16:05М/с "Пригоди Кота в чоботях"16:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:30М/ф "Король Лев"20:25М/с "Готель Трансільванія"21:10Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"22:35Т/с "Тримайся, Чарлі!"00:00Т/с "Собака точка кому"01:05М/с "Варти Галактики"02:40М/с "Амфібія"03:25Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Пес Пет"07:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:20М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"11:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"12:00М/с "Фінес і Ферб"13:00М/с "З привітом по планетах"13:30М/с "Гравіті Фолз"14:30М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"15:00М/с "Зоряна принцеса і сили зла"16:05М/с "Пригоди Кота в чоботях"16:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:30М/ф "Велика котяча втеча"20:25М/с "Готель Трансільванія"21:40Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"00:20Т/с "Собака точка кому"01:30М/с "Варти Галактики"02:40М/с "Амфібія"03:25Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Пес Пет"07:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:20М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"11:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"12:00М/с "Фінес і Ферб"13:00М/с "З привітом по планетах"13:30М/с "Гравіті Фолз"14:30М/с "Герої Енвелла"15:00М/с "Зоряна принцеса і сили зла"16:05М/с "Пригоди Кота в чоботях"16:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:30М/ф "робінзон Крузо : Дуже населений острів"20:25М/с "Готель Трансільванія"21:40Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"00:20Т/с "Собака точка кому"01:30М/с "Варти Галактики"02:40М/с "Амфібія"03:25Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:50М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"11:40М/с "Фінес і Ферб"13:30М/с "Закон Мерфі"14:30М/с "Герої Енвелла"15:00М/с "Гравіті Фолз"16:00М/с "Місто героїв : Нова історія"16:50М/ф "Таємниця Червоної планети"18:30М/ф "Історія іграшок"20:15М/ф "Історія іграшок і жахів"20:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"22:00М/ф "Залізна людина і Капітан Америка: Союз героїв"23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"00:20Т/с "Собака точка кому"01:25М/ф "Залізна людина і Капітан Америка: Союз героїв"02:15М/с "Супергерой на півставки"03:20Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:50М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"11:40М/с "Фінес і Ферб"13:10М/с "Закон Мерфі"14:30М/с "Герої Енвелла"15:00М/с "Гравіті Фолз"16:00М/с "Місто героїв : Нова історія"16:50М/ф "Королівські канікули"18:30М/ф "Ми - монстри"20:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"22:00М/с "Людина-павук: Тотальний Віном"23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"00:40Т/с "Собака точка кому"01:50М/с "Людина-павук: Тотальний Віном"02:35М/с "Супергерой на півставки"03:20Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:50М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:15М/ф "Літаки: Вогонь і Вода"12:00М/с "Фінес і Ферб. Місія MARVEL"13:05Х/ф "Діти шпигунів"14:55Х/ф "Діти шпигунів 2: Острів нездійснених надій"17:00Х/ф "Діти шпигунів 3: в трьох вимірах"18:30М/ф "Місто героїв"20:30Х/ф "Діти шпигунів 4: Армагеддон"22:20Х/ф "Мисливці"00:05Х/ф "Папохищение"01:30М/с "Фінес і Ферб. Місія MARVEL"02:15М/с "Фінес і Ферб : Зоряні Війни"03:20Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:50М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"11:40М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"12:40М/с "Фінес і Ферб"14:05М/с "Клеопатра в космосі"15:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"16:30М/с "Гравіті Фолз"17:30М/с "Рапунцель: Нова історія"18:30М/ф "Горбань з Нотр-пані 2"20:00М/с "Леді Баг і Супер-Кіт" "22:00М/с "Людина-павук"23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"00:40Т/с "Собака точка кому"01:50М/с "Людина-павук"02:35М/с "Ким Пять-с-плюсом"03:20Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:50М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"11:40М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"12:40М/с "Фінес і Ферб"14:05М/с "Клеопатра в космосі"15:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"16:30М/с "Гравіті Фолз"17:30М/с "Рапунцель: Нова історія"18:30М/ф "Анастасія"20:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"22:00М/с "Людина-павук"23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"00:40Т/с "Собака точка кому"01:50М/с "Людина-павук"02:35М/с "Ким Пять-с-плюсом"03:20Музика на Каналі Disney05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:50М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"11:40М/с "ШахерезадаНерассказанные історії"12:40М/с "Фінес і Ферб"14:05М/с "Клеопатра в космосі"15:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"16:30М/с "Гравіті Фолз"17:30М/с "Рапунцель: Нова історія"18:30М/ф "Руслан і Людмила : Перезавантаження"20:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"22:00М/с "Людина-павук"23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"00:40Т/с "Собака точка кому"01:50М/с "Людина-павук"02:35М/с "Ким Пять-с-плюсом"03:20Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:50М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"11:40М/с "Рапунцель: Історія триває"12:40М/с "Фінес і Ферб"14:05М/с "Зоряна принцеса і сили зла"15:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"16:30М/с "Гравіті Фолз"18:00М/с "Рапунцель: Нова історія"18:30М/ф "Феї : Таємниця країни драконів"20:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"22:00М/с "Людина-павук"23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"00:40Т/с "Собака точка кому"01:50М/с "Людина-павук"02:35М/с "Ким Пять-с-плюсом"03:20Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Легенда про Тарзана"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Русалочка"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:50М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Пес Пет"11:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:40М/с "Рапунцель: Історія триває"13:40М/с "Фінес і Ферб"15:05М/с "Зоряна принцеса і сили зла"16:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"17:30М/с "Гравіті Фолз"19:00М/с "Рапунцель: Нова історія"19:30А/ф "Король Лев"21:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Людина-павук"00:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"01:40Т/с "Собака точка кому"02:50М/с "Людина-павук"03:35М/с "Ким Пять-с-плюсом"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Зак Шторм - Суперпірат"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Нова школа імператора"12:15М/с "Ліло і Стіч"13:10М/с "З привітом по планетах"14:05М/с "Академія Скайлендеров"15:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:00М/с "Гравіті Фолз"19:30М/ф "Ретчет і Кланк : галактичні рейнджери"21:30М/с "Зоряні Війни: Опір"23:00М/с "Людина-павук"00:00Т/с "Габби Дюран: няня інопланетян"01:40Т/с "Собака точка кому"02:50М/с "Людина-павук"03:35М/с "З привітом по планетах"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Зак Шторм - Суперпірат"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Нова школа імператора"12:15М/с "Ліло і Стіч"13:10М/с "Гравіті Фолз"14:05М/с "Академія Скайлендеров"15:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"17:30М/с "Місто героїв : Нова історія"18:00М/с "Качині історії"18:30М/с "Гравіті Фолз"19:30М/ф "Роботи"21:30М/с "Зоряні Війни: Опір"23:00М/с "Людина-павук"00:00Т/с "Габби Дюран: няня інопланетян"01:40Т/с "Собака точка кому"02:25Х/ф "Ксенон: Продовження"03:55М/с "З привітом по планетах"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:45М/с "Ліло і Стіч"13:40М/с "Гравіті Фолз"14:35М/с "Зоряна принцеса і сили зла"15:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"17:00М/с "Качині історії"17:30М/ф "Історія іграшок і жахів"18:05М/ф "Пітер Пен : Повернення в Нетландию"19:30М/ф "Феї: Загублений скарб"21:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Великий Людина-павук"00:00Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"01:40Т/с "Собака точка кому"02:25Х/ф "The Cheetah Girls"03:55М/с "З привітом по планетах"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:45М/с "Ліло і Стіч"13:40М/с "Гравіті Фолз"14:35М/с "Зоряна принцеса і сили зла"15:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"17:00М/с "Качині історії"17:30М/ф "Історія іграшок і жахів"18:05М/ф "Братик ведмежа 2"19:30М/ф "Історія іграшок"21:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Великий Людина-павук"00:00Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"01:40Т/с "Собака точка кому"02:50М/с "Великий Людина-павук"03:35М/с "З привітом по планетах"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Качині історії: Заповітна лампа"12:30М/с "Фінес і Ферб"17:55М/ф "Фінес і Ферб : кіно. Підкорення 2-го виміру"19:30М/ф "Тарзан"21:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Великий Людина-павук"00:00Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"01:40Т/с "Собака точка кому"02:50М/с "Великий Людина-павук"03:35М/с "З привітом по планетах"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Книга джунглів"12:55М/с "Рапунцель: Історія триває"18:10М/ф "Ким Пять-с-плюсом: Подумаєш, трагедія"19:30М/ф "Астерікс і вікінги"21:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Великий Людина-павук"00:00Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"01:40Т/с "Полярна зірка"02:50М/с "Великий Людина-павук"03:35М/с "З привітом по планетах"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:45М/с "Ліло і Стіч"13:45М/с "Гравіті Фолз"15:10М/с "Зоряна принцеса і сили зла"16:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Гноми у справі!"21:05М/с "Готель Трансільванія"23:00М/с "Великий Людина-павук"00:00Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"01:40Т/с "Полярна зірка"02:50М/с "Великий Людина-павук"03:35М/с "З привітом по планетах"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:45М/с "Ліло і Стіч"13:45М/с "Гравіті Фолз"15:10М/с "Зоряна принцеса і сили зла"16:40М/с "Сімейка Грін в місті"17:10М/с "Амфібія"17:55М/ф "Тріо в пір'ї"19:30М/ф "Замбезия"21:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт : Шанхай. Легенда про Леді Драконові"22:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Великий Людина-павук"00:00Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"01:40Т/с "Могутні медики"02:50М/с "Великий Людина-павук"03:35М/с "Кид vs Кет"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Ліло і Стіч"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:45М/с "Ліло і Стіч"13:45М/с "Фінес і Ферб"14:40М/с "Закон Мерфі"15:40М/с "Зоряна принцеса і сили зла"16:40М/с "Сімейка Грін в місті"17:10М/с "Амфібія"17:40М/с . "Гравіті Фолз"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Ліло і Стіч 2 : Велика проблема Стича"20:55М/ф "Історія іграшок : Забуті часом"21:30М/с "Готель Трансільванія"23:00М/с "Великий Людина-павук"00:00Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"01:40Т/с "Могутні медики"02:50М/с "Великий Людина-павук"03:35М/с "Кид vs Кет"04:45Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Ліло і Стіч"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Пес Пет"11:15М/с "Люк - мандрівник в часі"11:45М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:45М/с "Пригоди Кота в чоботях"13:45М/с "Фінес і Ферб"14:40М/с "Закон Мерфі"15:40М/с "Зоряна принцеса і сили зла"16:40М/с "Сімейка Грін в місті"17:10М/с "Амфібія"17:40М/с "Гравіті Фолз"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Велика собача втеча"21:30М/с "Готель Трансільванія"23:00М/с "Великий Людина-павук: Воїни павутини"00:00Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"01:40Т/с "Могутні медики"02:50М/ф "Норм і непохитні"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:20М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Ліло і Стіч"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Пес Пет"11:15М/с "Люк - мандрівник в часі"11:45М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:45М/с "Пригоди Кота в чоботях"13:45М/с "Фінес і Ферб"14:40М/с "Закон Мерфі"15:40М/с "Зоряна принцеса і сили зла"16:40М/с "Сімейка Грін в місті"17:10М/с "Гравіті Фолз"18:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Богатырша"21:10М/с "Готель Трансільванія"23:00М/с "Великий Людина-павук: Воїни павутини"00:00Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"01:40Т/с "Могутні медики"02:50М/с "Великий Людина-павук"03:35М/с "Кид vs Кет"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Ліло і Стіч"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Пес Пет"11:15М/с "Люк - мандрівник в часі"11:45М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:45М/с "Пригоди Кота в чоботях"13:45М/с "Фінес і Ферб"14:40М/с "Закон Мерфі"15:40М/с "Зоряна принцеса і сили зла"17:10М/с "Гравіті Фолз"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Динозавр"21:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Великий Людина-павук: Воїни павутини"00:00Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"01:40Т/с "Могутні медики"02:50М/с "Великий Людина-павук: Воїни павутини"03:35М/с "Кид vs Кет"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Ліло і Стіч"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Пес Пет"11:15М/с "Люк - мандрівник в часі"11:45М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:45М/с "Пригоди Кота в чоботях"13:45М/с "Фінес і Ферб"14:40М/с "Закон Мерфі"15:40М/с "Зоряна принцеса і сили зла"17:10М/с "Гравіті Фолз"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Роботи"21:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Великий Людина-павук: Воїни павутини"00:00Т/с "Я Місяць"01:55Т/с "Могутні медики"03:00М/с "Великий Людина-павук: Воїни павутини"03:45М/с "Кид vs Кет"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Академія Скайлендеров"08:20М/с "Зак Шторм - Суперпірат"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Пес Пет"11:15М/с "Люк - мандрівник в часі"11:45М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:45М/с "Пригоди Кота в чоботях"13:45М/с "Фінес і Ферб"14:40М/с "Клеопатра в космосі"15:40М/с "Зоряна принцеса і сили зла"17:10М/с "Гравіті Фолз"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Покахонтас 2: Подорож в Новий Світ"21:00М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Команда Месники"00:00Т/с "Я Місяць"01:55Т/с "Могутні медики"03:00М/с "Команда Месники"03:45М/с "Кид vs Кет"04:20Музика на Каналі Disney

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua