КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>Disney Channel

Телепрограмма канала Disney Channel на воскресенье

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
21 сентября 
Вт
22 сентября 
Ср
23 сентября 
Чт
24 сентября 
Пт
25 сентября 
Сб
26 сентября 
Вс
27 сентября 

Программа телепередач Disney Channel на prokurs.com.ua

Disney Channel
04:00М/ф "Умка"04:10М/ф "Умка шукає друга"04:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"04:45М/с "Лікар Плюшева"05:10М/с "Міккі і веселі перегони"05:35М/с "Міні-Маппети"06:05М/с "Гігантозавр"06:35М/с "Пес Пет"06:40М/с "Герої в масках"07:15М/с "Дивовижна Ви"07:50М/с "Хранитель Лев"08:20М/с "Елена - принцеса Авалора"08:50М/с "Софія Прекрасна"09:20М/с "ПУПС"10:00М/с "Дружні мопси",10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:30М/ф "Олаф і холодна пригода"12:00М/ф "ВАЛЛ-И"14:00Х/ф "Джон Картер"16:35М/ф "Головоломка"18:30М/ф "Суперсімейка"20:50Х/ф "Няньки"22:50Х/ф "Няня 3. Пригоди в раю"00:35Т/с "Одного разу в країні чудес"02:45М/с "Аладдін"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/ф "В деякому царстві"04:30М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"04:40М/с "Лікар Плюшева"05:05М/с "Міккі і веселі перегони"05:30М/с "Міні-Маппети"05:55М/с "Гігантозавр"06:20М/с "Пес Пет"06:40М/с "Герої в масках"07:15М/с "Дивовижна Ви"07:50М/с "Хранитель Лев"08:20М/с "Елена - принцеса Авалора"08:50М/с "Софія Прекрасна"09:20М/с "ПУПС"10:00М/с "Дружні мопси"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:30М/с "Рапунцель: Історія триває"12:10М/ф "Місто героїв"14:10Х/ф "Принц Персії : Піски часу"16:40М/ф "Хоробра серцем"18:30М/ф "Ральф"20:35Х/ф "Один удома 4"22:20Х/ф "Різдво з Холли"00:15Т/с "Одного разу в країні чудес"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/ф " Белосніжка і сім гномів"05:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"05:35М/с "Міні-Маппети"06:05М/с "Гігантозавр"06:35М/с "Пес Пет"06:40М/с "Герої в масках"07:15М/с "Дивовижна Ви"07:50М/с "Хранитель Лев"08:20М/с "Елена - принцеса Авалора"08:50М/с "Софія Прекрасна"09:20М/с "ПУПС"10:00М/с "Дружні мопси"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/ф "Історія іграшок : Забуті часом"11:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"13:45Х/ф "Пригоди Паддінгтона"15:40М/ф "Феї : Таємниця зимового лісу"17:00М/ф "Феї : Загадка піратського острова"18:30М/ф "Феї : Легенда про чудовисько"20:00Х/ф "Тайна Мунакра"22:05Х/ф "Санта Клаус 3: Хазяїн Полюса"00:00Х/ф "Санта Клаус"01:30М/ф "З Різдвом від щирого серця!"02:55М/с "Чіп і Дейл поспішають на допомогу"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/ф "Зима в Простоквашино"04:25М/с "Тімон і Пумба"05:35М/с "Джейк і пірати Нетландії"06:35М/с "Клуб Міккі Мауса : Зимовий бал бантиків"07:30М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"07:50М/с "Хранитель Лев"08:50М/с "Дружні мопси"11:00Х/ф "Санта Лапус 2 : Санта Лапочки"12:55М/ф "Різдвяна пригода"14:00М/ф "Історія іграшок : Забуті часом"14:20М/ф "Різдвяна історія"16:20М/ф "Рататуй"18:30М/ф "Холодне серце"20:45М/ф "Олаф і холодна пригода"21:10Х/ф "Білий полон"23:35Х/ф "Дорога додому: Неймовірна подорож"01:00Х/ф "Дорога додому 2: Втрачені в Сан-Франциско"02:25М/ф "З Різдвом від щирого серця!"03:30Музика на Каналі Disney04:00М/ф "Леді та Волоцюга 2: Пригоди Пустуна"05:05М/с "Міні-Маппети"05:25М/с "Аладдін"06:15М/с "Дружні мопси"07:40М/с "ПУПС"09:05М/с "Герої в масках"11:00М/с "Аладдін"11:55М/ф "Книга джунглів"13:25М/ф "Книга джунглів 2"14:45М/с "Місто героїв : Нова історія"19:45М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"21:55Х/ф "Трамплін надії"23:40Х/ф "Одного разу вночі "01:10М/ф "Книга джунглів"02:25М/ф "Книга джунглів 2"03:35Музика на Каналі Disney04:00М/ф "Міккі : І знову під Різдво"05:05М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Аладдін"06:15М/с "Лікар Плюшева : Рятуємо зверят"06:45М/с "Хранитель Лев"07:15М/с "Майлз з іншої планети"07:50М/с "Софія Прекрасна"08:50М/с "Дружні мопси"09:40М/ф "Ведмежа Винни : З новим медом!"11:00М/с "Тімон і Пумба"11:30М/ф "Микита Кожум'яка"13:20М/ф "Історія іграшок : Забуті часом"13:40М/ф "Король Лев"15:25М/ф "Король Лев 2: Гордість Сімби"17:00М/ф "Король Лев 3: Акуна Матата"18:30М/ф "Гурвинек : чарівна гра"20:05М/ф "Олаф і холодна пригода"20:35М/ф "Історія іграшок : Забуті часом"21:00Х/ф "Щастя - це. Частина 2"23:15Х/ф "Мій улюблений динозавр"00:50"Щастя - це".02:35М/с "Аладдін"03:20Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Аладдін"05:40М/с "Седі Спаркс"06:35М/с "Пес Пет"06:40М/с "Герої в масках"07:15М/с "Хранитель Лев"07:50М/с "Лікар Плюшева : Рятуємо зверят"08:20М/с "ПУПС"08:50М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"09:55М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Аладдін"11:30М/ф "Упс. Ной поплив!"13:15М/с "Рапунцель: Історія триває"14:50М/ф "У пошуках Немо"16:45М/ф "У пошуках Дорі"18:30М/ф "Реальна білка 2"20:10Х/ф "Один удома 4"22:00Х/ф "Агент Коді Бенкс"00:00Х/ф "Агент Коді Бенкс 2: Призначення - Лондон"01:35М/с "Сімейка Грін в місті"02:00Профілактика04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Аладдін"05:40М/с "Седі Спаркс"06:35М/с "Пес Пет"06:40М/с "Герої в масках"07:15М/с "Хранитель Лев"07:50М/с "Лікар Плюшева : Рятуємо зверят"08:20М/с "ПУПС"08:50М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"09:55М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Аладдін"11:30М/ф "Пітер Пен : Повернення в Нетландию"12:55М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"14:40М/ф "Хоробра серцем"16:30М/ф "Моана"18:30М/ф "Принцеса і Жаба"20:30Х/ф "Ідеальна іграшка"22:20Х/ф "Вуличні танці 2"00:00Х/ф "Вуличні танці"01:35Х/ф "Няня 3. Пригоди в раю"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Аладдін"05:40"Седі Спаркс" М/c06:35М/с "Пес Пет"06:40М/с "Герої в масках"07:15М/с "Хранитель Лев"07:50М/с "Лікар Плюшева : Рятуємо зверят"08:20М/с "ПУПС"08:50М/с "Дружні мопси"09:30"Блуи" М/c09:55М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Аладдін"11:35М/с "Пес Пет"12:05Х/ф "Місія Дарвіна"13:55М/ф "Історія іграшок : Забуті часом"14:20М/ф "Історія іграшок і жахів"14:45М/ф "Історія іграшок 2"16:30М/ф "Історія іграшок : Велика втеча"18:30М/ф "Таємниця магазину іграшок"20:35Х/ф "Доктор Дуліттл : собаче життя президента"22:20Х/ф "Доктор Дуліттл : Голлівудська історія"00:05Х/ф "Пес і жебрак"01:35М/с "Тімон і Пумба"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Тімон і Пумба"05:40М/с "Лікар Плюшева : Рятуємо зверят"06:35М/с "Пес Пет"06:45М/с "Міні-Маппети"07:15М/с "Міккі і веселі перегони"07:50М/с "Софія Прекрасна"08:20М/с "ПУПС"08:55М/с "Герої в масках"09:30М/с "Блуи"09:55М/с "Дружні мопси"10:25М/с "Хранитель Лев"11:00М/с "Тімон і Пумба"11:35Х/ф "Суперпес"13:10М/с "Вулиця Далматинців, 101"14:35М/ф "Зверополис"16:40М/ф "Вольт"18:30М/ф "Планета 51"20:20Х/ф "Снігові пси"22:20Х/ф "Білий полон"00:35Х/ф "Пригоди слона"01:50М/ф "Альфа і Омега : Ікласта братва"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Тімон і Пумба"05:40М/с "Лікар Плюшева"06:35М/с "Блуи"06:45М/с "Міні-Маппети"07:15М/с "Міккі і веселі перегони"07:50М/с "Софія Прекрасна"08:20М/с "ПУПС"08:55М/с "Герої в масках"09:30М/с "Блуи"09:55М/с "Дружні мопси"10:25М/с "Хранитель Лев"11:00М/с "Тімон і Пумба"11:30М/ф "Мультачки : Байки Метра"12:15Х/ф "Кошлатий тато"14:15М/ф "ВАЛЛ-И"16:15М/ф "Суперсімейка"18:30М/ф "Планета скарбів"20:25Х/ф "Пригоди Шаркбоя і Лави"22:15Х/ф "Мерайя Мунді і скринька Мідаса"00:10Х/ф "Капітан Зум : Академія супергероїв"01:35М/с "Геркулес"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Тімон і Пумба"05:40М/с "Лікар Плюшева"06:35М/с "Блуи"06:45М/с "Міні-Маппети"07:15М/с "Міккі і веселі перегони"07:50М/с "Софія Прекрасна"08:20М/с "ПУПС"08:55М/с "Герої в масках"09:30М/с "Блуи"11:00М/с "Тімон і Пумба"11:45М/с "Місто героїв : Нова історія"13:10М/ф "Тачки"15:30М/ф "Тачки 2"17:40М/ф "Літаки"19:20М/ф "Літаки: Вогонь і Вода"21:00М/ф "Артур і війна двох світів"23:00Х/ф "Інспектор Гаджет 2"00:35Х/ф "Папохищение"02:00М/с "Місто героїв : Нова історія. Повернення Бэймакса"02:40М/ф "Мультачки : Байки Метра"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Тімон і Пумба"05:40М/с "Лікар Плюшева"06:35М/с "Блуи"06:45М/с "Міні-Маппети"07:15М/с "Міккі і веселі перегони"07:50М/с "Софія Прекрасна"08:20М/с "ПУПС"08:55М/с "Герої в масках"09:30М/с "Блуи"09:55М/с "Дружні мопси"10:25М/с "Хранитель Лев"11:00М/с "Тімон і Пумба"11:30М/ф "Норм і непохитні: Велика подорож"13:25М/ф "Ходячий замок"15:50М/ф "Королівський коргі"17:30М/ф "Атлантида: Загублений світ"19:20М/ф "Атлантида 2: Повернення Майло"21:00Х/ф "Флаббер"22:55Х/ф "Мисливці"00:35Х/ф "Малюк"02:15М/с "Зоряні Війни: Сили Долі"02:35М/с "Зоряні Війни: Сили Долі"03:00М/с "Зоряні Війни: Сили Долі"03:20Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"04:50М/с "Тімон і Пумба"05:40М/с "Клуб Міккі Мауса"06:35М/с "Міні-Маппети"07:10М/с "Блуи"07:20М/с "Лікар Плюшева : Ласкаво просимо в Плюшевоград!"08:20М/с "Софія Прекрасна. Загадкові острови"09:40М/с "Елена і таємниця Авалора"11:00М/с "Русалочка"11:30"Спадкоємці: Недобрий світ. Бал неонових вогнів"12:00Х/ф "Спадкоємці"14:25Х/ф "Спадкоємці 2"16:45М/ф "Балерина"18:30М/ф "Рапунцель: Заплутана історія"20:30Х/ф "Щоденники принцеси 2: Як стати королевою"22:55Х/ф "Мама оголосила страйк"00:40Х/ф "Прекрасний "принц"02:20М/с "Геркулес"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"04:50М/с "Аладдін"05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Лікар Плюшева"06:35М/с "Герої в масках"07:10М/с "Пес Пет"07:25М/с "Хранитель Лев"07:55М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"10:00М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Русалочка"12:00М/ф "Ариэтти з країни ліліпутів"14:00Х/ф "Зачарована"16:00М/ф "Холодне серце" (караоке-версія)18:10М/ф "Олаф і холодна пригода"18:30М/ф "Покахонтас"20:05Х/ф "Принцеса льоду"22:05Х/ф "Вони помінялися місцями"00:00Х/ф "Красуні в молоці"01:30М/ф "Покахонтас"02:45М/с "Геркулес"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Аладдін"05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Лікар Плюшева"06:35М/с "Герої в масках"07:10М/с "Пес Пет"07:25М/с "Хранитель Лев"07:55М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"10:00М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Русалочка"11:30М/с "Рапунцель: Історія триває. Рапунцель і велике дерево"12:25М/ф "Мері і квітка" відьми14:40Х/ф "Белосніжка: Помста гномів"16:40М/ф "Хоробра серцем"18:30М/ф "Принцеса і Жаба"20:20Х/ф "Принцеса"22:20Х/ф "Врятувати містера Бенкса"00:40Х/ф "Пригоди Элоизы"02:05М/с "Геркулес"03:15Музика на Каналі Disney05:00М/ф "Дозор джунглів"06:40М/с "Русалочка"07:10М/с "Аладдін"07:35М/с "Герої в масках"08:10М/с "Пес Пет"08:25М/с "Хранитель Лев"08:55М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"09:25М/с "ПУПС"10:00М/с "Дружні мопси"10:30"Блуи" М/c11:00М/с "Софія Прекрасна"11:25М/с "Елена - принцеса Авалора"12:00М/с "Русалочка"12:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:30М/ф "Ральф"17:25М/ф "Моана"19:30М/ф "Руслан і Людмила : Перезавантаження"21:20Х/ф "Шопоголік"23:25Х/ф "Татова дочка"01:00Х/ф "Аквамарин"02:35М/ф "Дозор джунглів"05:00М/с "Міні-Маппети"05:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"05:50М/с "Аладдін"06:15М/с "Русалочка"06:40М/с "Лікар Плюшева"07:35М/с "Герої в масках"08:10М/с "Пес Пет"08:25М/с "Хранитель Лев"08:55М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"09:25М/с "ПУПС"10:00М/с "Дружні мопси"10:30М/с "Блуи"11:00М/с "Софія Прекрасна"11:25М/с "Елена - принцеса Авалора"12:00М/с "Легенда про Тарзана"12:30М/с "Пес Пет"12:50М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"14:45М/ф "Феї : Загадка піратського острова"16:10М/ф "Феї : Легенда про чудовисько"17:40М/ф "Головоломка"19:30М/ф "Вгору"21:25Х/ф "102 Далматинці"23:25Х/ф "Особняк з привидами"01:10Х/ф "Батько нареченої"02:50Х/ф "Батько нареченої 2"04:35Музика на Каналі Disney05:00М/с "Міні-Маппети"05:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"05:50М/с "Аладдін"06:15М/с "Русалочка"06:40М/с "Лікар Плюшева : Рятуємо зверят"07:10М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"07:35М/с "Хранитель Лев"08:10М/с "Пес Пет"08:25М/с "Перший рятувальний загін"08:55М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"09:25М/с "ПУПС"10:00"Дружні мопси"10:30М/с "Блуи"11:00М/с "Я - Ракета"12:00М/с "Легенда про Тарзана"12:30М/ф "ВАЛЛ-И"14:30Х/ф "Зоряні Війни. Епізод IV : Нова надія"17:05Х/ф "Зоряні Війни. Епізод V : Імперія завдає удару" у відповідь19:40Х/ф "Зоряні Війни. Епізод VI : Повернення Джедая"22:20Х/ф "Макс Стіл"00:15Х/ф "Мій улюблений марсіанин"01:50М/с "Гравіті Фолз"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Міні-Маппети"05:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"05:50М/с "Аладдін"06:15М/с "Русалочка"06:40М/с "Лікар Плюшева"07:10М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"07:35М/с "Хранитель Лев"08:10М/с "Пес Пет"08:25М/с "Перший рятувальний загін"08:55М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"09:25М/с "ПУПС"10:00М/с "Дружні мопси"10:30М/с "Блуи"11:00М/с "Елена - принцеса Авалора"11:25М/с "Я - Ракета"12:00М/с "Легенда про Тарзана"12:30М/ф "Історія іграшок : Забуті часом"13:00М/ф "Історія іграшок і жахів"13:30М/ф "Їжачок Бобі : Колючі пригоди"15:25М/ф "Корпорація монстрів"17:15М/ф "Університет монстрів"19:30М/ф "Плюшевий монстр"21:30М/ф "Мультачки : Байки Метра"22:00Х/ф "Самотній рейнджер"00:55Х/ф "Зоряні Війни. Епізод I : Прихована загроза"03:00Профілактика05:00М/с "Міні-Маппети"05:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"05:50М/с "Аладдін"06:15М/с "Русалочка"06:40М/с "Лікар Плюшева"07:10М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"07:35М/с "Хранитель Лев"08:10М/с "Пес Пет"08:25М/с "Перший рятувальний загін"08:55М/с "Герої в масках"09:25М/с "ПУПС"10:00М/с "Дружні мопси"10:30М/с "Блуи"11:00М/с "Елена - принцеса Авалора"11:25М/с "Я - Ракета"12:00М/с "Легенда про Тарзана"12:30М/с "Місто героїв : Нова історія"13:50М/ф "Історія іграшок 2"15:40М/ф "Історія іграшок : Велика втеча"17:40М/ф "Хороший динозавр"19:30М/ф "Диномама"21:10Х/ф "Лисий нянька: Спецзавдання"23:05Х/ф "Пастка для привида"00:55Х/ф "Сімейка Аддамс. Возз'єднання"02:20Х/ф "Таємниця чарівного гарбуза"03:40М/с "Легенда про Тарзана"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:15М/с "Легенда про Тарзана"06:40М/с "Рапунцель: Нова історія"07:35М/с "Аліса знає, що робити!"08:40М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Леді та Волоцюга 2: Пригоди Пустуна"12:25М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"17:45М/ф "Літаки"19:30М/ф "Літаки: Вогонь і Вода"21:20Х/ф "Крихітка з Беверлі-Хіллз 3"23:10Х/ф "Крихітка з Беверлі-Хіллз 2"00:55Х/ф "Пси під прикриттям"02:20М/с "Легенда про Тарзана"03:25М/с "Качині історії"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Рапунцель: Нова історія"07:30М/с "Аліса знає, що робити!"08:40М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Бембі"12:30М/ф "Бембі 2"14:00М/с "Качині історії"17:50М/ф "Книга джунглів"19:30М/ф "Книга джунглів 2"21:00Х/ф "П'ятірка шукачів" скарбів22:50Х/ф "П'ятірка супергероїв"00:25Х/ф "Містична п'ятірка"02:00М/ф "Олівер і компанія"03:05М/ф "Дамбо"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Рапунцель: Нова історія"07:30"Загублені в країні Оз" М/c08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Рятувальники в Австралії"12:40М/с "Вулиця Далматинців, 101"13:30М/ф "Геркулес"15:20Х/ф "Вищий пілотаж"17:20М/ф "Рататуй"19:30М/ф "Прибульці у будинку"21:15Х/ф "Кільце дракона"23:05М/ф "Тарзан"00:55Х/ф "Тигровий рейс"02:20Х/ф "Вежа жаху"03:50М/с "Качині історії"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Рапунцель: Історія триває"07:30М/с "Загублені в країні Оз"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:05М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"13:05Х/ф "Божевільні перегони"15:05М/ф "Тачки"17:25М/ф "Тачки 2"19:30М/ф "Гноми у будинку"21:15М/ф "Мультачки : Байки Метра"21:50Х/ф "Король Артур"00:20Х/ф "Легенда Зорро"02:25Х/ф "Інспектор Гаджет 2"03:45М/с "Тімон і Пумба"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Рапунцель: Історія триває"07:30М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Нові пригоди Стіча"12:15М/ф "Лерой і Стіч"13:45М/с "Фінес і Ферб"15:00М/с "Фінес і Ферб рятують літо"16:00Х/ф "Казки на ніч"17:55М/ф "Королівські канікули"19:30М/ф "Кіт Грім і зачарований будинок"21:10Х/ф "Так собі канікули"23:00Х/ф "Малюк"01:05Х/ф "Флаббер"02:35М/с "Качині історії"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35"Седі Спаркс" М/c07:30М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Тріо в пір'ї"12:40М/с "Вулиця Далматинців, 101"13:55Х/ф "Місія Дарвіна"15:40М/ф "У пошуках Немо"17:40М/ф "У пошуках Дорі"19:30М/ф "Упс. Ной поплив!"21:10Х/ф "Помста пухнастих"23:05Х/ф "Без їх згоди"01:00Х/ф "Пятерняшки"02:20М/с "Качині історії"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Седі Спаркс"07:30М/с "Легендарна п'ятірка"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"12:55М/с "Качині історії"14:50М/ф "Ходячий замок"17:15М/ф "Суперсімейка"19:30М/ф "Індики: Назад у майбутнє"21:25М/ф "Історія іграшок і жахів"21:50Х/ф "Брюс Всемогутній"23:50Х/ф "Я - четвертий"01:45Х/ф "Фокус-покус"03:15М/с "Качині історії"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Седі Спаркс"07:30М/с "Легендарна п'ятірка"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"13:10М/ф "Понесені примарами"15:55М/ф "Анастасія"17:45М/ф "Руслан і Людмила : Перезавантаження"19:30М/ф "Монстр в Парижі"21:20Х/ф "Вуличні танці: Усі зірки"23:20Х/ф "Вуличні танці 2"01:00Х/ф "Вуличні танці"02:35М/с "Качині історії"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Седі Спаркс"07:30М/с "Легендарна п'ятірка"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Сімейка Крудс. Початок"12:55М/с "Фінес і Ферб : Марафон-клиптастик за участю Келли Осборн"13:35М/ф служба "Відьми доставки"15:55М/ф "Маленький вампір"17:35М/ф "Зверополис"19:30М/ф "Жил-был кіт"21:30Х/ф "Няня 2"23:25Х/ф "Няня 3. Пригоди в раю"01:15Х/ф "Зоряна хвороба"02:35М/с "Качині історії"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Нова школа імператора"07:00М/с "Фінес і Ферб"07:30М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Сімейка Крудс. Початок"12:55М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"16:05М/ф "Мавпи в космосі: удар У відповідь 3d"17:40М/ф "Вольт"19:30М/ф "Таємниця Червоної планети"21:20Х/ф "Дивне життя Тімоті Гріна"23:25Х/ф "Суперпес"01:05Х/ф "Робосапіен"02:25Х/ф "Піт в пір'ї"03:55М/с "Качині історії"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Нова школа імператора"07:00М/с "Фінес і Ферб"07:30М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Сімейка Крудс. Початок"12:55М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"16:15М/ф "Тарзан"18:00М/ф "Тарзан і Джейн"19:30М/ф "Тарзан 2"21:15М/ф "Артур і війна двох світів"23:20М/ф "Артур і мініпути"01:15Х/ф "Дорога, ми зменшили себе"02:30Х/ф "Дорога, я зменшив дітей"03:55М/с "Качині історії"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Нова школа імператора"07:00М/с "Фінес і Ферб"07:30М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Сімейка Крудс. Початок"12:55М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"16:00М/ф "Русалонька: Початок історії Аріель"17:35М/ф "Рапунцель: Заплутана історія"19:30М/ф "Хранитель місяця"21:10Х/ф "Програма захисту принцес"23:05Х/ф "Зірка сцени"00:55Х/ф "Народжений в пісках"02:00Профілактика05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Нова школа імператора"07:05М/с "Фінес і Ферб"07:30М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Аліса знає, що робити!"12:55М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:35Х/ф "Останній багатир"17:55М/ф "Аладдін і король розбійників"19:30М/ф "Красуня і Чудовисько"21:10Х/ф "Ідеальна іграшка"23:05Х/ф "Вони помінялися місцями"01:00Х/ф "Прекрасний "принц"02:40М/с "Качині історії"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Артур і мініпути"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Вулиця Далматинців, 101"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Аліса знає, що робити!"13:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:40Х/ф "Няньки"17:35М/ф "Місто героїв"19:30М/ф "Курча Курча"21:10Х/ф "Особняк з привидами"23:00Х/ф "Громобой"00:50Х/ф "Джордж із джунглів 2"02:10М/с "Качині історії"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Артур і мініпути"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Вулиця Далматинців, 101"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Аліса знає, що робити!"13:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"16:00Х/ф "Сніжинка"17:45М/ф "Хороший динозавр"19:30М/ф "Диномама"21:10Х/ф "Останній дракон: у пошуках магічної перлини"23:05Х/ф "Піт і його дракон"01:05Х/ф "Таємниця чарівного гарбуза"02:25М/с "Качині історії"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Артур і мініпути"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Вулиця Далматинців, 101"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"13:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:50Х/ф "Олександр і жахливий, страхітливий, нехороший, дуже поганий день"17:20М/ф "Холодне серце"19:30М/ф "Принцеса і Жаба"21:30Х/ф "Татова дочка"23:05Х/ф "Ханна Монтана. Кіно"01:10Х/ф "Татова дочка"02:30М/с "Качині історії"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Артур і мініпути"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Рапунцель: Нова історія"08:25М/с "Вулиця Далматинців, 101"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"13:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:35Х/ф "Пастка для батьків"18:05М/ф "Феї : Загадка піратського острова"19:30М/ф "Феї : Легенда про чудовисько"21:00Х/ф "Пенелопа"23:00Х/ф "Випускний"01:05Х/ф "Класний мюзикл: Випускний"02:55М/с "Качині історії"04:30Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Пригоди Кота в чоботях"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Рапунцель: Нова історія"08:25М/с "Вулиця Далматинців, 101"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"12:40М/с "Фінес і Ферб : літо - твоя пора!"13:50Х/ф "Пригоди Паддінгтона"15:40Х/ф "Пригоди Паддінгтона 2"17:50М/ф "Прибульці у будинку"19:30М/ф "Університет монстрів"21:30Х/ф "Так собі канікули"23:25Х/ф "Мій улюблений марсіанин"01:05Х/ф "Флаббер"02:35М/с "Качині історії"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Пригоди Кота в чоботях"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Рапунцель: Нова історія"08:25М/с "Аліса знає, що робити!"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"12:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"14:15Х/ф "Крихітка з Беверлі-Хіллз 2"15:55М/ф "Королівські канікули"17:40М/ф "Вольт"19:30М/ф "Королівський коргі"21:25Х/ф "Крихітка з Беверлі-Хіллз 3"23:10Х/ф "Могутній Джо Янг"01:25Х/ф "Хатіко : найвірніший друг"02:55М/с "Качині історії"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Пригоди Кота в чоботях"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Рапунцель: Нова історія"08:25М/с "Аліса знає, що робити!"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Седі Спаркс"12:05М/ф "Історія іграшок і жахів"12:35М/ф "Планета скарбів"14:35Х/ф "Джон Картер"17:20М/ф "Тачки"19:30М/ф "Тачки 2"21:40Х/ф "Божевільні перегони"23:40Х/ф "Джордж із джунглів"01:25Х/ф "Мисливці"02:50М/с "Качині історії"04:15Музика на Каналі Disney

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua