КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>Disney Channel

Телепрограмма канала Disney Channel на пятницу

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
19 апреля 
Вт
20 апреля 
Ср
21 апреля 
Чт
22 апреля 
Пт
23 апреля 
Сб
24 апреля 
Вс
25 апреля 

Программа телепередач Disney Channel на prokurs.com.ua

Disney Channel
04:00М/с "Жужики"04:25М/с "Міні-Маппети"04:45М/с "Лікар Плюшева"05:10М/с "Аліса знає, що робити!"05:35М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:05М/с "Качині історії"06:35М/с "Пес Пет"06:40М/с "Герої в масках"07:15М/с "Перший рятувальний загін"07:50М/с "Дивовижна Ви"08:20М/с "Софія Прекрасна"08:50М/с "Елена - принцеса Авалора"09:20М/с "Хранитель Лев"10:00М/с "Дружні мопси",10:25М/с "Зак Шторм - Суперпірат"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:30М/с "Гравіті Фолз"15:00М/ф "Атлантида: Загублений світ"16:55М/ф "Атлантида 2: Повернення Майло"18:30М/ф "Головоломка"20:30Х/ф "Трамплін надії"22:25Х/ф "Няня"00:15Х/ф "Няня 2"01:45Х/ф "Няня 3. Пригоди в раю"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Жужики"04:25М/с "Міні-Маппети"04:45М/с "Лікар Плюшева"05:10М/с "Рапунцель: Нова історія"05:35М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:05М/с "Качині історії"06:35М/с "Пес Пет"06:40М/с "Герої в масках"07:15М/с "Перший рятувальний загін"07:50М/с "Дивовижна Ви"08:20М/с "Софія Прекрасна"08:50М/с "Елена - принцеса Авалора"09:20М/с "Хранитель Лев"10:00М/с "Дружні мопси"10:25М/с "Зак Шторм - Суперпірат"11:00М/ф "Чарівні сани Боба"12:10М/с "Гравіті Фолз"15:35М/ф "Сезон полювання 2"17:00М/ф "Сезон полювання 3"18:30М/ф "Хоробра серцем"20:20Х/ф "Снігові пси"22:25Х/ф "Сніг"00:15Х/ф "Сніг 2: Заморожування мізків"01:40Х/ф "Золотий лід 4: вогонь і лід"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Жужики"04:25М/с "Міні-Маппети"04:45М/с "Лікар Плюшева"05:10М/с "Рапунцель: Нова історія"05:35М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:05М/с "Качині історії"06:35М/с "Пес Пет"06:40М/с "Герої в масках"07:15М/с "Перший рятувальний загін"07:50М/с "Дивовижна Ви"08:20М/с "Софія Прекрасна"08:50М/с "Елена - принцеса Авалора"09:20М/с "Хранитель Лев"10:00М/с "Дружні мопси"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/ф "Аладдін і король розбійників"12:45М/с "Рапунцель: Історія триває"15:05М/ф "Принцеса і Жаба"17:00М/ф "Феї"18:30М/ф "Феї : Таємниця зимового лісу"20:00Х/ф "Книга Майстрів"22:05Х/ф "Санта Клаус"00:05Х/ф "Санта Клаус 2"01:45Х/ф "Тайна Мунакра"03:20Музика на Каналі Disney04:00М/ф "Пригоди пінгвіна Лоло №3"04:30М/с "Нові пригоди ведмежати Винни і його друзів"04:45М/с "Русалочка"05:10М/с "Тімон і Пумба"05:35М/с "101 далматинець"06:05М/с "Качині історії"06:35М/с "Пес Пет"06:40М/с "Герої в масках"07:15М/с "Майлз з іншої планети"07:50М/с "Дружні мопси"08:20М/с "Лікар Плюшева : Рятуємо зверят"08:50М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"09:20М/с "Дивовижна Ви"09:55М/с "Герої в масках"10:25М/с "Дружні мопси"11:00Х/ф "Снігова п'ятірка"12:55М/с "Пес Пет"13:10М/с "Кряключения Дональда Дака : Різдво з Міккі Маусом"13:45М/с "Гравіті Фолз"16:40М/ф "Вгору"18:30М/ф "Зверополис"20:35Х/ф "Санта Лапус 2 : Санта Лапочки"22:25Х/ф " Элоиза 2: Різдво"00:10Х/ф "Незвичайне Різдво Річі Річа"01:35М/с "Сімейка Грін в місті"02:00М/с "Закон Мерфі"02:25М/с "Стич!"03:30Музика на Каналі Disney04:00М/ф " Белосніжка і сім гномів"05:25М/с "Аладдін"06:15М/с "Елена - принцеса Авалора"07:40М/с "Софія Прекрасна"09:05М/с "Дружні мопси"11:00М/с "Аладдін"11:55М/ф "Лис і пес"13:35М/ф "Лис і пес 2"14:45М/с "Вулиця Далматинців, 101"19:45М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"21:55Х/ф "Санта Клаус 2"23:55Х/ф "Санта Клаус 3: Хазяїн Полюса"01:20Х/ф "Одного разу вночі"02:50М/с "Геркулес"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/ф "Рятувальники в Австралії"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:45М/с "Аладдін"06:15М/с "Лікар Плюшева"06:45М/с "Джейк і пірати Нетландії"07:15М/с "Майлз з іншої планети"07:50М/с "Дивовижна Ви"08:20М/с "Міні-Маппети"08:50М/с "ПУПС"09:20М/с "Дружні мопси"09:55М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"11:00М/с "Аладдін"11:30М/ф "Русалочка 2 : Повернення в море"13:10М/с "Гравіті Фолз"21:00Х/ф "Санта Лапус 2 : Санта Лапочки"22:50Х/ф "Снігова п'ятірка"00:25Х/ф "Мій улюблений динозавр"01:55М/с "Тімон і Пумба"03:20Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Аладдін"05:40М/с "Йди, Одноріг!"06:10М/с "Рапунцель: Нова історія"06:35М/с "Пес Пет"07:15М/с "Дружні мопси"07:50М/с "Герої в масках"08:20М/с "Майлз з іншої планети"08:50М/с "Хранитель Лев"09:20М/с "ПУПС"09:55М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Аладдін"11:30М/ф "На край світу: У пошуках однорога"13:25М/с "Йди, Одноріг!"16:55М/ф "Реальна білка 2"18:30М/ф "У пошуках Немо"20:35Х/ф "Няньки"22:30Х/ф "Один удома 4"00:10Х/ф "Сніг"01:40Х/ф "Сніг 2: Заморожування мізків"03:05М/с "Готель Трансільванія"03:30Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Аладдін"05:40М/с "Йди, Одноріг!"06:10М/с "Рапунцель: Нова історія"06:35М/с "Пес Пет"07:15М/с "Дружні мопси"07:50М/с "Герої в масках"08:20М/с "Майлз з іншої планети"08:50М/с "Хранитель Лев"09:20М/с "ПУПС"09:55М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Аладдін"11:30М/ф "Славні пташки"13:25М/с "Рапунцель: Нова історія"16:15М/ф "Анастасія"18:10М/ф "Олаф і холодна пригода"18:30М/ф "Хоробра серцем"20:30Х/ф "Вуличні танці: Усі зірки"22:25Х/ф "Вуличні танці"00:25Х/ф "Вуличні танці 2"01:45Х/ф "Няня 2"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Аладдін"05:40М/с "Йди, Одноріг!"06:10М/с "Рапунцель: Нова історія"06:35М/с "Пес Пет"07:15М/с "Дружні мопси"07:50М/с "Герої в масках"08:20М/с "Майлз з іншої планети"08:50М/с "Хранитель Лев"09:20М/с "ПУПС"09:55М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Аладдін"11:35М/с "Пес Пет"11:45М/с "Гравіті Фолз"16:30М/ф "Таємниця магазину іграшок"18:30М/ф "Історія іграшок 2"20:35Х/ф "Пригоди мишеняти Переса"22:35Х/ф "Пригоди мишеняти Переса 2"00:15М/ф "Братик ведмежа"01:35М/ф "Братик ведмежа 2"02:40М/ф "Історія іграшок і жахів"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Тімон і Пумба"05:40М/с "Йди, Одноріг!"06:10М/с "Качині історії"06:35М/с "Пес Пет"06:55М/с "Майлз з іншої планети"07:25М/с "Герої в масках"07:55М/с "Гігантозавр"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"09:50М/с "Хранитель Лев"10:20М/с "Пес Пет"11:00М/с "Тімон і Пумба"12:00М/с "Пес Пет"12:10М/с "Седі Спаркс"13:25М/с "Гравіті Фолз"16:15М/ф служба "Відьми доставки"18:30М/ф "Вольт"20:25Х/ф "Суперпес"22:05Х/ф "Пригоди слона"23:40Х/ф "Заборонена місія"01:10М/ф "Залізна людина і Халк: Союз героїв"02:20М/с "Качині історії"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Тімон і Пумба"05:40М/с "Йди, Одноріг!"06:10М/с "Качині історії"06:35М/с "Блуи"06:55М/с "Майлз з іншої планети"07:25М/с "Герої в масках"07:55М/с "Гігантозавр"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"09:50М/с "Хранитель Лев"10:20М/с "Пес Пет"11:00М/с "Тімон і Пумба"11:30М/с "Гравіті Фолз"15:50М/ф "Понесені примарами"18:30М/ф "ВАЛЛ-И"20:35Х/ф "Кошлатий тато"22:40Х/ф "Капітан Зум : Академія супергероїв"00:20Х/ф "Тигровий рейс"01:50М/ф "Залізна людина і Капітан Америка: Союз героїв"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Тімон і Пумба"05:40М/с "Йди, Одноріг!"06:10М/с "Качині історії"06:35М/с "Блуи"06:55М/с "Перший рятувальний загін"07:25М/с "Герої в масках"07:55М/с "Гігантозавр"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"09:50М/с "Хранитель Лев"10:20М/с "Пес Пет"11:00М/с "Тімон і Пумба"12:20М/с "Герої Енвелла"16:25М/ф "Герої Енвелла : вийти з гри"18:30М/ф "Тачки"21:00М/ф "Артур і мініпути"22:55Х/ф "Громобой"00:35Х/ф "Інспектор Гаджет"01:45Х/ф "Інспектор Гаджет 2"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Тімон і Пумба"05:40М/с "Йди, Одноріг!"06:10М/с "Качині історії"06:35М/с "Блуи"06:55М/с "Перший рятувальний загін"07:25М/с "Герої в масках"07:55М/с "Гігантозавр"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"09:50М/с "Хранитель Лев"10:20М/с "Пес Пет"11:00М/с "Тімон і Пумба"11:30М/ф "Норм і непохитні"13:25М/с "Місто героїв : Нова історія"18:30М/ф "Місто героїв"20:30Х/ф "Відьмина гора"22:35Х/ф "Малюк"00:30М/ф "Атлантида: Загублений світ"02:00М/ф "Атлантида 2: Повернення Майло"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"04:50М/с "Аладдін"05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"06:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"06:35М/с "Рапунцель: Нова історія"07:10М/с "Пес Пет"07:25М/с "Хранитель Лев"07:55М/с "Герої в масках"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"10:00М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Русалочка"11:30М/ф "Геркулес"13:40М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:30М/ф "Аладдін і король розбійників"20:00Х/ф "Спадкоємці"22:30Х/ф "Спадкоємці 2"00:40Х/ф "Спадкоємці 3"02:25М/с "Аладдін"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"04:50М/с "Аладдін"05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"06:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"06:35М/с "Рапунцель: Нова історія"07:10М/с "Пес Пет"07:25М/с "Хранитель Лев"07:55М/с "Герої в масках"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"10:00М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Русалочка"11:30М/ф "Анастасія"13:40М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:30М/ф "Чарівний світ Белль"20:20М/ф "Ариэтти з країни ліліпутів"22:25М/с "Гравіті Фолз"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"04:50М/с "Аладдін"05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"06:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"06:35М/с "Рапунцель: Історія триває"07:10М/с "Пес Пет"07:25М/с "Хранитель Лев"07:55М/с "Герої в масках"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"10:00М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Русалочка"11:30М/ф "Принцеса і Жаба"13:40М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:30М/ф "Попелюшка 3: Злі чари"19:55М/ф "Мері і квітка" відьми22:05Х/ф "Принцеса"00:00Х/ф "Маппеты"01:40М/с "Геркулес"03:15Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"06:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"06:35М/с "Рапунцель: Історія триває"07:10М/с "Пес Пет"07:25М/с "Хранитель Лев"07:55М/с "Герої в масках"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30"Блуи" М/c10:00М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Русалочка"11:30М/ф "Русалочка"13:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:30М/ф "Моана"20:35Х/ф "Аквамарин"22:40Х/ф "Пенелопа"00:30Х/ф "Шикарна пригода Шарпей"02:05М/с "Геркулес"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"04:50М/с "Аладдін"05:00М/с "Міні-Маппети"05:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"05:50М/с "Аладдін"06:15М/с "Русалочка"06:40М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"07:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:35М/с "Рапунцель: Історія триває"08:10М/с "Пес Пет"08:25М/с "Хранитель Лев"08:55М/с "Герої в масках"09:25М/с "ПУПС"10:00М/с "Дружні мопси"10:30М/с "Блуи"11:00М/с "Софія Прекрасна"11:25М/с "Елена - принцеса Авалора"12:00М/с "Легенда про Тарзана"12:30М/ф "Феї: Загублений скарб"14:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Феї : Легенда про чудовисько"21:00М/ф "Феї : Загадка піратського острова"22:25Х/ф "Особняк з привидами"00:15Х/ф "Батько нареченої"02:05Х/ф "Батько нареченої 2"03:50М/с "Гравіті Фолз"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Міні-Маппети"05:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"05:50М/с "Аладдін"06:15М/с "Русалочка"06:40М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"07:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:35М/с "Рапунцель: Історія триває"08:10М/с "Пес Пет"08:25М/с "Перший рятувальний загін"08:55М/с "Герої в масках"09:25М/с "ПУПС"10:00М/с "Дружні мопси"10:30М/с "Блуи"11:00М/с "Софія Прекрасна"11:25М/с "Елена - принцеса Авалора"12:00М/с "Легенда про Тарзана"12:30М/ф "Мавпи в космосі: удар У відповідь 3d"14:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Таємниця Червоної планети"21:25Х/ф "Зоряні Війни. Епізод IV : Нова надія"00:00Х/ф "Макс Стіл"01:40М/с "Гравіті Фолз"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Міні-Маппети"05:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"05:50М/с "Легенда про Тарзана"06:40М/с "Зак Шторм - Суперпірат"07:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"08:10М/с "Пес Пет"08:25М/с "Перший рятувальний загін"08:55М/с "Герої в масках"09:25М/с "ПУПС"10:00М/с "Дружні мопси"10:30М/с "Блуи"11:00М/с "Софія Прекрасна"11:25М/с "Елена - принцеса Авалора"12:00М/с "Легенда про Тарзана"12:30М/ф "Тед Джонс і загублене місто"14:40М/с "Гравіті Фолз"19:30М/ф "Корпорація монстрів"21:35Х/ф "Зоряні Війни. Епізод I : Прихована загроза"00:20Х/ф "Зоряні Війни. Епізод II : Атака клонів"02:50М/с "Зоряні Війни: Сили Долі"03:10М/с "Зоряні Війни: Сили Долі"03:35М/с "Зоряні Війни: Сили Долі"03:55М/с "Зоряні Війни: Сили Долі"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/ф "Коти-аристократи"06:15М/с "Легенда про Тарзана"06:40М/с "Зак Шторм - Суперпірат"07:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"08:10М/с "Пес Пет"08:25М/с "Перший рятувальний загін"08:55М/с "Герої в масках"09:25М/с "ПУПС"10:00М/с "Дружні мопси"10:30М/с "Блуи"11:00М/с "Софія Прекрасна"11:25М/с "Елена - принцеса Авалора"12:00М/с "Легенда про Тарзана"12:30М/ф "У гості до Робинсонам"14:40М/с "Гравіті Фолз"19:30М/ф "Історія іграшок : Велика втеча"21:25Х/ф "Зоряні Війни. Епізод III : Помста ситхов"00:20Х/ф "Зоряні Війни: Пробудження сили"02:35Х/ф "Сімейка Аддамс. Возз'єднання"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:15М/с "Легенда про Тарзана"06:40М/с "Рапунцель: Нова історія"07:35М/с "Аліса знає, що робити!"08:40М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Чебурашка"12:50М/с "Вулиця Далматинців, 101"14:40М/ф "Король Лев"16:25М/ф "Король Лев 2: Гордість Сімби"18:00М/ф "Король Лев 3: Акуна Матата"19:30М/ф "Гурвинек : чарівна гра"21:00М/ф "Історія іграшок і жахів"21:20Х/ф "Крихітка з Беверлі-Хіллз"23:20Х/ф "Сніжинка"01:05Х/ф "Дорога додому: Неймовірна подорож"02:25Х/ф "Дорога додому 2: Втрачені в Сан-Франциско"03:50М/с "Тімон і Пумба"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Рапунцель: Нова історія"07:30М/с "Аліса знає, що робити!"08:40М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Лис і пес 2"12:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"17:50М/ф "Астерікс і таємне зілля"19:30М/ф "Планета скарбів"21:25М/с "Закон Мерфі : зникнення Майло"22:20Х/ф "Дорога, ми зменшили себе"23:55Х/ф "Дорога, я зменшив дітей"01:40Т/с "Ханна Монтана"03:05М/с "Псевдокіт"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Рапунцель: Нова історія"07:30"Загублені в країні Оз" М/c08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Пригоди Імператора 2: Пригоди Кронка"12:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:00М/ф "Тарзан 2"19:30М/ф "Геркулес"21:20М/ф "Тарзан"23:15Х/ф "Могутній Джо Янг"01:25Х/ф "Вежа жаху"02:55М/с "Гравіті Фолз"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Рапунцель: Історія триває"07:30М/с "Загублені в країні Оз"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Не бий копитом"12:40М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Тачки"22:00Х/ф "Легенда Зорро"00:35Х/ф "Інспектор Гаджет"01:50Х/ф "Інспектор Гаджет 2"03:10М/с "Гравіті Фолз"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Рапунцель: Історія триває"07:30М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Ліло і Стіч"12:40М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Лерой і Стіч"21:00Х/ф "Чумна п'ятниця"23:00Х/ф "Флаббер"00:50Х/ф "Школа Авалон"02:20М/с "Гравіті Фолз"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Рапунцель: Історія триває"07:30М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Махни крилом"13:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "У пошуках Немо"21:30М/ф "Рибка Поньо на кручі"23:40Х/ф "Кільце білого світу"01:25Х/ф "Без їх згоди"02:55М/с "Гравіті Фолз"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Седі Спаркс"07:30М/с "Легендарна п'ятірка"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Братик ведмежа 2"12:25М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"17:45М/ф "Індики: Назад у майбутнє"19:30М/ф "Атлантида 2: Повернення Майло"21:05М/ф "Ходячий замок"23:35Х/ф "Моя сестра - невидимка"01:10Х/ф "Фокус-покус" 16+02:45М/с . "Гравіті Фолз"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Седі Спаркс"07:30М/с "Легендарна п'ятірка"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Монстр в Парижі"12:45М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Анастасія"21:20М/ф "Понесені примарами"00:05Х/ф "Випускний"02:00Х/ф "Вуличні танці: Усі зірки"03:35М/с "Гравіті Фолз"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Седі Спаркс"07:30М/с "Легендарна п'ятірка"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Рок Дог"12:45М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Маленький вампір"21:10М/ф служба "Відьми доставки"23:35Х/ф "Няня"01:20Х/ф "Пригоди няні"02:55М/с . "Гравіті Фолз"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Нова школа імператора"07:00М/с "Фінес і Ферб"07:30М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/ф "Мавпи в космосі: удар У відповідь 3d"12:50М/с "Гравіті Фолз"17:40М/ф "У гості до Робинсонам"19:30М/ф "Динозавр"21:15М/ф "Історія іграшок і жахів"21:40М/ф "Тарзан"23:35Х/ф "Робосапіен"01:15Х/ф "Піт в пір'ї"02:45М/с "Гравіті Фолз"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Нова школа імператора"07:00М/с "Фінес і Ферб"07:30М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/ф "Риф 3d"12:50М/с "Гравіті Фолз"18:15М/ф "Тарзан 2"19:30М/ф "Тарзан"21:15М/ф "Артур і мініпути"23:20М/ф "Артур і помста Урдалака"01:05Х/ф "Дорога, я зменшив дітей"02:35Х/ф "Дорога, я збільшив дитину"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Нова школа імператора"07:00М/с "Фінес і Ферб"07:30М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Покахонтас 2: Подорож в Новий Світ"12:30М/с "Гравіті Фолз"17:55М/ф "Хранитель місяця"19:30М/ф "Русалонька: Початок історії Аріель"21:00Х/ф "Повернення на острів Ним"22:50Х/ф "Принцеса"00:45Х/ф "Зірка сцени"02:10М/с "Гравіті Фолз"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Нова школа імператора"07:05М/с "Фінес і Ферб"07:30М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Астерікс і таємне зілля"12:40М/с "Гравіті Фолз"17:55М/ф "Красуня і Чудовисько"19:30М/ф "Аладдін і король розбійників"21:10Х/ф "Супергероїчне покарання"22:55Х/ф "Тернер і Хуч"00:55Х/ф "Ідеальна іграшка"02:30М/с "Гравіті Фолз"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Артур і мініпути"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Вулиця Далматинців, 101"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "101 далматинець 2: Пригоди Патча в Лондоні"12:35М/с "Качині історії"17:55М/ф "Курча Курча"19:30М/ф "Планета скарбів"21:20Х/ф "Громобой"23:10Х/ф "Мерайя Мунді і скринька Мідаса"01:10М/с "Гравіті Фолз"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Артур і мініпути"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Вулиця Далматинців, 101"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Ліло і Стіч 2 : Велика проблема Стича"12:35М/с "Качині історії"17:55М/ф "Диномама"19:30М/ф "робінзон Крузо : Дуже населений острів"21:20Х/ф "Сніжинка"23:10Х/ф "Таємниця чарівного гарбуза"00:55Х/ф "Маска Зорро"03:05М/с "Гравіті Фолз"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Артур і мініпути"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Вулиця Далматинців, 101"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Горбань з Нотр-пані 2"12:20М/с "Рапунцель: Нова історія"17:40М/ф "Принцеса і Жаба"19:30М/ф "Попелюшка 3: Злі чари"21:00Х/ф "Батько нареченої"23:05Х/ф "Батько нареченої 2"01:10Х/ф "Ханна Монтана. Кіно"02:50М/с "Гравіті Фолз"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Артур і мініпути"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Рапунцель: Нова історія"08:25М/с "Вулиця Далматинців, 101"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Аліса в країні чудес"12:40М/с "Рапунцель: Нова історія"16:40М/ф "Феї"18:05М/ф "Феї : Легенда про чудовисько"19:30М/ф "Феї : Таємниця зимового лісу"21:00Х/ф "Випускний"23:05Х/ф "Класний мюзикл: Випускний"01:20Х/ф "Завойовник хвиль"02:45М/с "Зоряна принцеса і сили зла"03:30М/ф "Аліса в країні чудес"04:40Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Пригоди Кота в чоботях"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Рапунцель: Нова історія"08:25М/с "Вулиця Далматинців, 101"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Король Лев"12:50М/с "Фінес і Ферб"16:40М/с "Фінес і Ферб : Ніч живих аптекарів"17:40М/ф "Фінес і Ферб : кіно. Підкорення 2-го виміру"19:30М/ф "Втеча з планети Земля"21:30Х/ф "Пригоди Паддінгтона"23:20"Маппеты" Муз /фільм01:15М/с "Гравіті Фолз"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Пригоди Кота в чоботях"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Рапунцель: Нова історія"08:25М/с "Аліса знає, що робити!"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Велика подорож"12:45М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"17:45М/ф "Велика собача втеча"19:30М/ф "Королівські канікули"21:25Х/ф "Крихітка з Беверлі-Хіллз"23:10Х/ф "Крихітка з Беверлі-Хіллз 3"01:05М/с "Гравіті Фолз"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Пригоди Кота в чоботях"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Рапунцель: Нова історія"08:25М/с "Аліса знає, що робити!"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Атлантида 2: Повернення Майло"12:55М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"17:25М/ф "Тачки 2"19:30М/ф "Літаки: Вогонь і Вода"21:05М/ф "Планета скарбів"23:00М/ф "Герої Енвелла : вийти з гри"01:05М/с "Гравіті Фолз"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Пригоди Кота в чоботях"07:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:55М/с "Рапунцель: Історія триває"08:25М/с "Аліса знає, що робити!"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Риф 3d"12:55М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"17:55М/ф "Реальна білка"19:30М/ф "У пошуках Дорі"21:30М/ф "Історія іграшок і жахів"22:00Х/ф "Повернення на острів Ним"23:50Х/ф "Принцеса льоду"01:40М/с "Гравіті Фолз"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"07:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:55М/с "Рапунцель: Історія триває"08:25М/с "Аліса знає, що робити!"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Русалочка 2 : Повернення в море"12:50М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"17:50М/ф "Руслан і Людмила : Перезавантаження"19:30М/ф "Балерина"21:20Х/ф "Фільм про Ліззі Магуайр"23:20Х/ф "Класний мюзикл: Випускний"01:30М/с "Гравіті Фолз"04:30Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"07:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:55М/с "Рапунцель: Історія триває"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Астерікс і таємне зілля"12:45М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"17:55М/ф "Курча Курча"19:30М/ф "Стань легендою! Бігфут молодший"21:25Т/с "Легенда про шукача"01:10Х/ф "Мерайя Мунді і скринька Мідаса"02:45М/с "Готель Трансільванія"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"07:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:55М/с "Рапунцель: Історія триває"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Мауглі дикої планети"13:00М/с "Гравіті Фолз"17:45М/ф "Таємниця Червоної планети"19:30М/ф "ВАЛЛ-И"21:25М/с "Легенда про шукача"01:15Х/ф "Маска Зорро"03:25М/с "Готель Трансільванія"04:15Музика на Каналі Disney04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"07:30М/ф "Феї : Загадка піратського острова"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Феї : Таємниця зимового лісу"12:35М/с "Гравіті Фолз"17:55М/ф "Історія іграшок"19:30М/ф "Вгору"21:35Т/с "Легенда про шукача" 101:15Х/ф "Інспектор Гаджет"02:25Х/ф "Інспектор Гаджет 2"03:50М/с "Амфібія"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"07:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:55М/с "Рапунцель: Історія триває"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Братик ведмежа"12:40М/с . "Гравіті Фолз"17:55М/ф "Гноми у будинку"19:30М/ф "Головоломка"21:30М/ф служба "Відьми доставки"23:50Т/с "Легенда про шукача"03:00М/с "Готель Трансільванія"04:00М/с "Русалочка"04:25М/с "Тімон і Пумба"04:50М/с "Аладдін"05:10М/с "Легенда про Тарзана"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"06:55М/с "Рапунцель: Історія триває"07:25М/с "Загублені в країні Оз"07:55М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/ф "Монстр в Парижі"12:00М/с МАРАФОН "Леді Баг і Супер-Кіт"15:00М/с "Вулиця Далматинців, 101"15:40М/с "Готель Трансільванія"16:10М/с "Качині історії"16:35М/ф "Плюшевий монстр"18:30М/ф "Корпорація монстрів"20:30М/ф "Понесені примарами"23:10Х/ф "Фокус-покус"00:55Х/ф "У мами побачення з вампіром"02:20М/с "Готель Трансільванія"02:40М/с "Качині історії"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Русалочка"04:25М/с "Тімон і Пумба"04:50М/с "Аладдін"05:10М/с "Легенда про Тарзана"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"06:55М/с "Рапунцель: Історія триває"07:25М/с "Сабрина - маленька відьма"07:55М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/ф "Попелюшка 2: Мрії збуваються"11:25М/ф "Попелюшка 3: Злі чари"12:55М/с "Рапунцель: Нова історія"16:20М/ф "Рибка Поньо на кручі"18:30М/ф "У пошуках Немо"20:30М/ф "Артур і мініпути"22:35Т/с "Легенда про шукача"01:05Х/ф "Суперпес"02:20М/с "Гравіті Фолз"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Русалочка"04:25М/с "Тімон і Пумба"04:50М/с "Аладдін"05:10М/с "Легенда про Тарзана"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:30М/с "Місто героїв : Нова історія"06:55М/с "Рапунцель: Історія триває"07:25М/с "Сабрина - маленька відьма"07:55М/с "Кинди Кидс"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/ф "Мулан"11:45М/ф "Мулан 2"13:25М/с "Рапунцель: Нова історія"17:00М/ф "Богатырша"18:30М/ф "Хоробра серцем"20:20Х/ф "Чумна п'ятниця"22:20Т/с "Легенда про шукача"01:40Х/ф "Принцеса льоду"03:10Музика на Каналі Disney04:00М/с "Аладдін"04:25М/с "Тімон і Пумба"04:50М/с "Русалочка"05:10М/с "Легенда про Тарзана"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:30М/с "Місто героїв : Нова історія"06:55М/с "Йди, Одноріг!"07:25М/с "Сабрина - маленька відьма"07:55М/с "Кинди Кидс"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/ф "Махни крилом"11:55М/с "Закон Мерфі"16:45М/ф "Велика котяча втеча"18:30М/ф "Хороший динозавр"20:20Х/ф "Няньки"22:15Т/с "Легенда про шукача"01:30М/ф "Баранчик Шон"02:50М/с "Качині історії"03:10Музика на Каналі Disney04:00М/с "Аладдін"04:25М/с "Легенда про Тарзана"04:50М/с "Русалочка"05:10М/с "Тімон і Пумба"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:30М/с "Місто героїв : Нова історія"06:55М/с "Йди, Одноріг!"07:25М/с "Сабрина - маленька відьма"07:55М/с "Кинди Кидс"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/ф "Спляча красуня"11:55М/с "Рапунцель: Нова історія"16:45М/ф "Оз: Повернення в Смарагдове місто"18:30М/ф "Холодне серце"20:40Х/ф "Великий і добрий велетень"23:05Т/с "Легенда про шукача"02:10М/с "Амфібія"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Аладдін"04:25М/с "Легенда про Тарзана"04:50М/с "Русалочка"05:10М/с "Тімон і Пумба"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:30М/с "Місто героїв : Нова історія"06:55М/с "Йди, Одноріг!"07:25М/с "Сабрина - маленька відьма"07:55М/с "Кинди Кидс"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/ф "Літаки: Вогонь і Вода"12:00М/с МАРАФОН "Кунг-фу Панда: Лапки долі"16:30М/ф "Місто героїв"18:30М/ф "Тачки"20:50Х/ф "Божевільні перегони"22:55Т/с МАРАФОН "Легенда про шукача"02:05М/с "Зоряні Війни: Повстанці"03:10Музика на Каналі Disney04:00М/с "Аладдін"04:25М/с "Легенда про Тарзана"04:50М/с "Русалочка"05:10М/с "Тімон і Пумба"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:30М/с "Місто героїв : Нова історія"06:55М/с "Йди, Одноріг!"07:25М/с "Сабрина - маленька відьма"07:55М/с "Кинди Кидс"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/Ф "Астерікс і вікінги"11:30М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"14:00"Після школи" Програма14:40М/ф "Історія іграшок 2"16:30М/ф "Історія іграшок : Велика втеча"18:30М/ф "Головоломка"20:30Х/ф "101 далматинець"22:35Т/с "Легенда про шукача"02:30М/с "Амфібія"03:10Музика на Каналі Disney04:00М/с "Аладдін"04:25М/с "Легенда про Тарзана"04:50М/с "Русалочка"05:10М/с "Тімон і Пумба"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:30М/с "Місто героїв : Нова історія"06:55М/с "Йди, Одноріг!"07:25М/с "Пес Пет"07:55М/с "Кинди Кидс"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/ф "Принцеса і Жаба"12:00М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"14:00"Після школи"14:30М/ф "Герої Енвелла : вийти з гри"16:30М/ф "Ральф"18:30М/ф "Зверополис"20:40Х/ф "Снігові пси"22:40Х/ф "Тайна Мунакра"00:35Х/ф "Я буду удома до Різдва"02:00М/ф "Славні пташки"03:20Музика на Каналі Disney04:00М/с "Аладдін"04:25М/с "Легенда про Тарзана"04:50М/с "Русалочка"05:10М/с "Тімон і Пумба"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:55М/ф "Історія іграшок : Забуті часом"07:25М/ф "Олаф і холодна пригода"07:55М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/ф "Вгору"12:00М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"14:00"Після школи"14:40М/ф "У пошуках Немо"16:40М/ф "У пошуках Дорі"18:30М/ф "Моана"20:40Х/ф "Санта Клаус"22:40Х/ф "Санта Клаус 2"00:20Х/ф "Санта Клаус 3: Хазяїн Полюса"01:45М/ф "Міккі : Одного разу під Різдво"02:45М/с "Тімон і Пумба"03:30Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Русалочка"05:05М/с "Чудеса на віражах"05:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"05:50М/с "Тімон і Пумба"06:25М/с "Аладдін"06:50"Новорічне караоке"07:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/ф "Леді та Волоцюга"11:40М/ф "Леді та Волоцюга 2: Пригоди Пустуна"13:10М/с "Рапунцель: Нова історія"14:10М/с "Гравіті Фолз"15:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"17:00"Спадкоємці" Муз./ф19:20"Спадкоємці 2" Муз./ф21:50"Спадкоємці 3" Муз./ф00:00Х/ф "Ханна Монтана. Кіно"01:40М/ф "Леді та Волоцюга"02:55М/ф "Леді та Волоцюга 2: Пригоди Пустуна"04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Пес Пет"07:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/ф "Красуня і Чудовисько"11:45М/ф "Красуня і Чудовисько : Дивовижне Різдво"13:05М/ф "Чарівний світ Белль"15:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"17:00М/ф "Аладдін"18:50М/ф "Аладдін: Повернення Джафара"20:10М/ф "Аладдін і король розбійників"21:55М/ф "Історія іграшок : Забуті часом"22:20Х/ф "Зовсім інша магія"00:15Х/ф "Різдвяна п'ятірка"01:40Х/ф "Чарівники з Вейверлі Плейс. Kіно"03:15М/с "Русалочка"03:45Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Пес Пет"07:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/ф "Геркулес"12:00М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"17:00М/ф "Феї: Загублений скарб"18:30М/ф "Феї : Загадка піратського острова"20:00М/ф "Історія іграшок : Забуті часом"20:30Х/ф "Книга Майстрів"22:35Х/ф "Різдво з Холли"00:25Х/ф "Принцеса льоду"02:00М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"03:25Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Пес Пет"07:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/ф "Маленький принц"12:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"16:50М/ф "Король Лев"18:30М/ф "Варти Арктики"20:25Х/ф "У пошуках Санта Лапуса"22:30Х/ф "Санта Лапус 2 : Санта Лапочки"00:10Х/ф "Білий полон"02:05М/ф "Веліант"03:25Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Пес Пет"07:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/ф "Леонардо : Місія Мона Ліза"11:45М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"16:45М/ф "У гості до Робинсонам"18:30М/ф "Нові пригоди Стіча"19:45М/ф "Лерой і Стіч"21:15Х/ф "Останній дракон: у пошуках магічної перлини"23:05Х/ф "Дорога додому: Неймовірна подорож"00:40Х/ф "Дорога додому 2: Втрачені в Сан-Франциско"02:05М/с "101 далматинець"02:30М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"02:55М/с "Тімон і Пумба"03:15Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Пес Пет"07:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/ф "Ким Пять-с-плюсом: Подумаєш, трагедія"11:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"16:50М/ф "робінзон Крузо : Дуже населений острів"18:30М/ф "Суперпес і Турбокот"20:25Х/ф "Рободог : Аеропес"22:15Х/ф "101 далматинець"00:15Х/ф "102 Далматинці"01:50Х/ф "Кращий пес"03:15Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:50М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/ф "Таємниця Червоної планети"12:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"13:00М/ф "Історія іграшок"14:40М/ф "Історія іграшок 2"16:30М/ф "Історія іграшок : Велика втеча"18:30М/ф "Суперсімейка"20:55Х/ф "Макс Стіл"22:45Х/ф "Мій улюблений марсіанин"00:25Х/ф "Флаббер"01:55М/с "Тімон і Пумба"03:20Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:50М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"11:40М/с "Місто героїв : Нова історія"16:30М/ф "Плюшевий монстр"18:30М/ф "Університет монстрів"20:30М/ф "Динозавр"22:15М/ф "Тарзан"00:05Х/ф "Малюк"01:45Х/ф "Папохищение"03:20Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:50М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"17:05М/ф "Пригоди Імператора 2: Пригоди Кронка"18:30М/ф "Планета скарбів"20:30Х/ф "Крихітка з Беверлі-Хіллз 3"22:20Х/ф "Крихітка з Беверлі-Хіллз 2"00:05Х/ф "Крихітка з Беверлі-Хіллз"01:30М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"03:20Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:50М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:05М/ф "Горбань з Нотр-пані 2"11:30М/с "Рапунцель: Історія триває"13:25М/ф "Покахонтас"15:00"Після школи" Програма15:25М/ф "Покахонтас 2: Подорож в Новий Світ"17:00М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:30М/ф "Аладдін: Повернення Джафара"20:15Х/ф "Спадкоємці"22:40Х/ф "Зірка сцени"00:25Х/ф "Програма захисту принцес"01:50М/с "Рапунцель: Нова історія"03:20Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:50М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:05М/ф "Красуня і Чудовисько : Дивовижне Різдво"11:30М/с "Рапунцель: Історія триває"14:30М/ф "Олаф і холодна пригода"15:00"Після школи"15:25М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"16:45М/ф "Монстр в Парижі"18:30М/ф "Красуня і Чудовисько"20:15Х/ф "Принцеса льоду"22:20Х/ф "Ідеальна іграшка"00:10Х/ф "Крок вперед: Все або нічого"01:55М/с "Рапунцель: Нова історія"03:20Музика на Каналі Disney05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:50М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:05М/ф "Руслан і Людмила : Перезавантаження"12:00М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:00"Після школи" Програма15:25М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"16:45М/ф "Балерина"18:30М/ф "Попелюшка 3: Злі чари"20:00М/с "Леді Баг і Супер-Кіт : Нью-ЙоркСоюз героїв"21:15Х/ф "Няня 3Приключения в раю"23:05Х/ф "Красуні в молоці"00:50Х/ф "Джордж із джунглів 2"02:10М/с "Рапунцель: Нова історія"03:20Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:50М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:05М/ф "Аліса в країні чудес"12:00М/с "Гравіті Фолз"15:00"Після школи"15:25М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"16:55М/ф "Хранитель місяця"18:30М/ф "Русалонька: Початок історії Аріель"20:05Х/ф "Оповідання Русалочки"22:00Х/ф "Повернення на острів Ним"23:55Х/ф "Син русалки"01:20М/ф "Аліса в країні чудес"02:35М/с "Аладдін"03:20Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Легенда про Тарзана"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Русалочка"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:50М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Пес Пет"11:05А/ф "Гурвинек: чарівна гра"13:00М/с "Гравіті Фолз" "16:00Програма "Після школи"16:25М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"17:50А/ф "Король Лев"19:30А/ф "Курча Курча"21:20Х/ф "Містична п'ятірка"23:10Х/ф "П'ятірка супергероїв"00:50Х/ф "П'ятірка шукачів" скарбів02:20Х/ф "Кращий пес"03:45М/с "Качині історії"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Зак Шторм - Суперпірат"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Пес Пет"11:05М/ф "Ретчет і Кланк : галактичні рейнджери"13:00М/с "Фінес і Ферб"13:25М/ф "Фінес і Ферб : кіно. Підкорення 2-го виміру"15:00М/с "Фінес і Ферб : Зоряні Війни"16:00"Після школи" Програма16:25М/с "Фінес і Ферб. Місія MARVEL"17:50М/ф "Втеча з планети Земля"19:30М/ф "Планета 51"21:30Х/ф "Пригоди Паддінгтона"23:25Х/ф "Сніжинка"00:55Х/ф "Суперпес"02:15М/с "Гравіті Фолз"04:20Музика на Каналі Disney

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua