КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>Disney Channel

Телепрограмма канала Disney Channel на субботу

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
30 ноября 
Вт
01 декабря 
Ср
02 декабря 
Чт
03 декабря 
Пт
04 декабря 
Сб
05 декабря 
Вс
06 декабря 

Программа телепередач Disney Channel на prokurs.com.ua

Disney Channel
04:00М/ф "Пригоди пінгвіна Лоло №3"04:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"04:45М/с "Лікар Плюшева"05:10М/с "Міккі і веселі перегони"05:35М/с "Міні-Маппети"06:05М/с "Гігантозавр"06:35М/с "Пес Пет"06:40М/с "Герої в масках"07:15М/с "Дивовижна Ви"07:50М/с "Хранитель Лев"08:20М/с "Елена - принцеса Авалора"08:50М/с "Софія Прекрасна"09:20М/с "ПУПС"10:00М/с "Дружні мопси",10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:30М/ф "Історія іграшок : Забуті часом"12:20М/ф "Планета скарбів"14:10Х/ф "Няньки"16:10М/ф "Суперсімейка"18:30М/ф "ВАЛЛ-И"20:25Х/ф "Джон Картер"23:05Х/ф "Няня 2"00:45Х/ф "Няня"02:20М/с "Гравіті Фолз"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/ф "Зима в Простоквашино"04:20М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"04:40М/с "Лікар Плюшева"05:05М/с "Міккі і веселі перегони"05:30М/с "Міні-Маппети"05:55М/с "Гігантозавр"06:20М/с "Пес Пет"06:40М/с "Герої в масках"07:15М/с "Дивовижна Ви"07:50М/с "Хранитель Лев"08:20М/с "Елена - принцеса Авалора"08:50М/с "Софія Прекрасна"09:20М/с "ПУПС"10:00М/с "Дружні мопси"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:30М/с "Рапунцель: Історія триває"12:45М/ф "Кіт Грім і зачарований будинок"14:25Х/ф "Снігові пси"16:30М/ф "Ральф"18:30"Місто героїв" А/ф20:30Х/ф "Принц Персії : Піски часу"22:55Х/ф "Один удома 4"00:30Х/ф "Сніг"02:00Х/ф "Сніг 2: Заморожування мізків"03:25Музика на Каналі Disney04:00М/ф "Ведмежа Винни : З новим медом!"05:10М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"05:35М/с "Міні-Маппети"06:05М/с "Гігантозавр"06:35М/с "Пес Пет"06:40М/с "Герої в масках"07:15М/с "Дивовижна Ви"07:50М/с "Хранитель Лев"08:20М/с "Елена - принцеса Авалора"08:50М/с "Софія Прекрасна"09:20М/с "ПУПС"10:00М/с "Дружні мопси"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/ф " Белосніжка і сім гномів"12:55М/ф "Олаф і холодна пригода"13:35М/ф "Принцеса і Жаба"15:25М/ф "Феї: Загублений скарб"17:00М/ф "Феї : Чарівний порятунок"18:30М/ф "Феї : Загадка піратського острова"20:00Х/ф "Пригоди Паддінгтона"21:55Х/ф "Санта Клаус 2"00:00Х/ф "Санта Клаус 3: Хазяїн Полюса"01:25Х/ф "Книга Майстрів"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/ф "Леді та Волоцюга"05:15М/с "Пес Пет"05:25М/с "Аладдін"06:15М/с "Софія Прекрасна"07:40М/с "Дружні мопси"09:05М/с "ПУПС"11:00М/с "Аладдін"11:55М/ф "Леді та Волоцюга"13:20М/ф "Леді та Волоцюга 2: Пригоди Пустуна"14:45М/с "Рапунцель: Історія триває"19:45М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"21:55Х/ф "Санта Клаус 3: Хазяїн Полюса"23:40Х/ф "Тримайся, Чарлі! Це Різдво!"01:00Х/ф "Трамплін надії"02:30М/с "101 далматинець"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/ф "Ведмежа Винни : З новим медом!"05:05М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Легенда про Тарзана"05:45М/с "Аладдін"06:15М/с "Лікар Плюшева : Рятуємо зверят"06:45М/с "Хранитель Лев"07:15М/с "Майлз з іншої планети"07:50М/с "ПУПС"08:50М/с "Дружні мопси"09:25М/ф "Міккі : І знову під Різдво"11:00М/с "Аладдін"11:30М/ф "Русалонька: Початок історії Аріель"13:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"14:35М/ф "Гурвинек : чарівна гра"16:00М/ф "Король Лев"17:55М/ф "Король Лев 2: Гордість Сімби"19:30М/ф "Король Лев 3: Акуна Матата"21:00"Щастя - це".23:05Х/ф "Щастя - це. Частина 2"01:05Х/ф "Різдво з Холли"02:35М/с "Аладдін"03:20Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Аладдін"05:40М/с "Седі Спаркс"06:35М/с "Пес Пет"06:40М/с "Герої в масках"07:15М/с "Хранитель Лев"07:50М/с "Лікар Плюшева : Рятуємо зверят"08:20М/с "ПУПС"08:50М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"09:55М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Аладдін"11:30М/ф "Маленький принц"13:35М/с "Місто героїв : Нова історія"15:00Х/ф "Няньки"16:55М/ф "Упс. Ной поплив!"18:30М/ф "У пошуках Дорі"20:20Х/ф "Агент Коді Бенкс"22:20Х/ф "Агент Коді Бенкс 2: Призначення - Лондон"00:15Х/ф "Сніг 2: Заморожування мізків"01:45Х/ф "Сніг"03:30Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Аладдін"05:40М/с "Седі Спаркс"06:35М/с "Пес Пет"06:40М/с "Герої в масках"07:15М/с "Хранитель Лев"07:50М/с "Лікар Плюшева : Рятуємо зверят"08:20М/с "ПУПС"08:50М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"09:55М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Аладдін"11:30М/ф "Пітер Пен"13:05М/ф "Пітер Пен : Повернення в Нетландию"14:35М/ф "Історія іграшок : Забуті часом"15:00М/ф "Оз: Повернення в Смарагдове місто"16:40М/ф "Принцеса і Жаба"18:30М/ф "Моана"20:40Х/ф "Няня"22:35Х/ф "Няня 2"00:20Х/ф "Няня 3. Пригоди в раю"01:50М/ф "Барток Прекрасний"02:55М/с "Готель Трансільванія"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Аладдін"05:40"Седі Спаркс" М/c06:35М/с "Пес Пет"06:40М/с "Герої в масках"07:15М/с "Хранитель Лев"07:50М/с "Лікар Плюшева : Рятуємо зверят"08:20М/с "ПУПС"08:50М/с "Дружні мопси"09:30"Блуи" М/c09:55М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Аладдін"11:35Х/ф "Пригоди мишеняти Переса 2"13:20М/ф "Братик ведмежа"15:05М/ф "Братик ведмежа 2"16:30М/ф "Історія іграшок і жахів"17:00М/ф "Історія іграшок"18:30М/ф "Історія іграшок : Велика втеча"20:35Х/ф "Місія Дарвіна"22:20Х/ф "Пригоди мишеняти Переса"00:15Х/ф "Доктор Дуліттл : собаче життя президента"01:40Х/ф "Доктор Дуліттл : Голлівудська історія"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Тімон і Пумба"05:40М/с "Лікар Плюшева : Рятуємо зверят"06:35М/с "Пес Пет"06:45М/с "Міні-Маппети"07:15М/с "Міккі і веселі перегони"07:50М/с "Софія Прекрасна"08:20М/с "ПУПС"08:55М/с "Герої в масках"09:30М/с "Блуи"09:55М/с "Дружні мопси"10:25М/с "Хранитель Лев"11:00М/с "Тімон і Пумба"11:35М/ф "Альфа і Омега : Ікласта братва"13:20М/с "Качині історії"15:05М/ф "Планета 51"16:55М/ф "Курча Курча"18:30М/ф "Зверополис"20:40М/ф служба "Відьми доставки"22:55Х/ф "Снігові пси"00:45Х/ф "Білий полон"02:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Тімон і Пумба"05:40М/с "Лікар Плюшева"06:35М/с "Блуи"06:45М/с "Міні-Маппети"07:15М/с "Міккі і веселі перегони"07:50М/с "Софія Прекрасна"08:20М/с "ПУПС"08:55М/с "Герої в масках"09:30М/с "Блуи"09:55М/с "Дружні мопси"10:25М/с "Хранитель Лев"11:00М/с "Тімон і Пумба"11:30М/с "Місто героїв : Нова історія"13:00Х/ф "Пригоди Шаркбоя і Лави"14:55М/ф "Планета скарбів"16:45М/ф "Індики: Назад у майбутнє"18:30М/ф "Суперсімейка"20:55М/ф "Понесені примарами"23:30Х/ф "Мерайя Мунді і скринька Мідаса"01:15М/с "Гравіті Фолз"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Тімон і Пумба"05:40М/с "Лікар Плюшева"06:35М/с "Блуи"06:45М/с "Міні-Маппети"07:15М/с "Міккі і веселі перегони"07:50М/с "Софія Прекрасна"08:20М/с "ПУПС"08:55М/с "Герої в масках"09:30М/с "Блуи"09:55М/с "Дружні мопси"10:25М/с "Хранитель Лев"11:00М/с "Тімон і Пумба"11:30М/с "Пес Пет"11:45М/с "Качині історії"12:45М/ф "Рибка Поньо на кручі"14:50М/ф "Тед Джонс і загублене місто"16:40М/ф "У гості до Робинсонам"18:30М/ф "Тачки 2"21:00М/ф "Артур і помста Урдалака"22:45Х/ф "Інспектор Гаджет"00:10Х/ф "Супергероїчне покарання"01:30М/ф "Артур і мініпути"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Тімон і Пумба"05:40М/с "Лікар Плюшева : Рятуємо зверят"06:35М/с "Блуи"06:45М/с "Міні-Маппети"07:15М/с "Міккі і веселі перегони"07:50М/с "Софія Прекрасна"08:20М/с "ПУПС"08:55М/с "Герої в масках"09:30М/с "Блуи"09:55М/с "Дружні мопси"10:25М/с "Хранитель Лев"11:00М/с "Тімон і Пумба"11:30М/ф "Норм і непохитні: Ключі від королівства"13:25М/с "Качині історії"14:25Х/ф "Відьмина гора"16:35М/ф "Місто героїв"18:30М/ф "Королівський коргі"20:10М/ф "Ходячий замок"22:40Х/ф "Флаббер"00:25Х/ф "Мисливці"01:55М/с "Зоряні Війни: Сили Долі"02:15М/с "Зоряні Війни: Сили Долі"02:40М/с "Зоряні Війни: Сили Долі"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"04:50М/с "Аладдін"05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Лікар Плюшева"06:35М/с "Міні-Маппети"07:10М/с "Пес Пет"07:25М/с "Хранитель Лев"07:55М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"10:00М/с "Лікар Плюшева : Клініка для іграшок. Рятувальники поспішають на допомо11:00М/с "Русалочка"11:30М/с "Спадкоємці: Недобрий світ. Виконання бажань"12:00М/ф "Богатырша"13:40М/ф "Аладдін"15:35М/ф "Аладдін: Повернення Джафара"16:55М/ф "Аладдін і король розбійників"18:30М/ф "Балерина"20:30Х/ф "Як стати Принцесою"22:55Х/ф "Модна матуся"01:05Х/ф "Без їх згоди"02:30М/с "Геркулес"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"04:50М/с "Аладдін"05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Лікар Плюшева"06:35М/с "Герої в масках"07:10М/с "Пес Пет"07:25М/с "Хранитель Лев"07:55М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"10:00М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Русалочка"11:30М/ф "Олаф і холодна пригода"12:00М/ф "Спляча красуня"13:30М/ф "Красуня і Чудовисько"15:15М/ф "Красуня і Чудовисько : Дивовижне Різдво"16:40М/ф "Чарівний світ Белль"18:30М/ф "Холодне серце" (караоке-версія)20:30Х/ф "Зачарована"22:40Х/ф "Принцеса льоду"00:30Х/ф "Вони помінялися місцями"02:00М/с "Геркулес"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Аладдін"05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Лікар Плюшева"06:35М/с "Герої в масках"07:10М/с "Пес Пет"07:25М/с "Хранитель Лев"07:55М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"10:00М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Русалочка"11:30М/с "Рапунцель: Історія триває. За стінами Короны"12:25М/ф " Белосніжка і сім гномів"14:05М/ф "Попелюшка"15:45М/ф "Попелюшка 2: Мрії збуваються"17:05М/ф "Попелюшка 3: Злі чари"18:30М/ф "Хоробра серцем"20:20Х/ф "Белосніжка: Помста гномів"22:25Х/ф "Маппеты"00:25Х/ф "Врятувати містера Бенкса"02:25М/с "Геркулес"03:15Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Лікар Плюшева"06:35М/с "Герої в масках"07:10М/с "Пес Пет"07:25М/с "Хранитель Лев"07:55М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30"Блуи" М/c10:00М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Русалочка"11:30М/с "Рапунцель: Історія триває"13:45М/ф "Руслан і Людмила : Перезавантаження"15:35М/ф "Русалочка 2 : Повернення в море"17:00М/ф "Русалонька: Початок історії Аріель"18:30М/ф "Ральф"20:35Х/ф "Пенелопа"22:35Х/ф "Шопоголік"00:30Х/ф "Татова дочка"01:45М/с "Геркулес"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Міні-Маппети"05:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"05:50М/с "Аладдін"06:15М/с "Русалочка"06:40М/с "Лікар Плюшева"07:35М/с "Герої в масках"08:10М/с "Пес Пет"08:25М/с "Хранитель Лев"08:55М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"09:25М/с "ПУПС"10:00М/с "Дружні мопси"10:30М/с "Блуи"11:00М/с "Софія Прекрасна"11:25М/с "Елена - принцеса Авалора"12:00М/с "Легенда про Тарзана"12:30М/с "Пес Пет"12:50М/с "Рапунцель: Історія триває"14:40М/ф "Феї : Чарівний порятунок"16:10М/ф "Феї : Таємниця зимового лісу"17:40М/ф "Вгору"19:30М/ф "Головоломка"21:25Х/ф "101 далматинець"23:30Х/ф "102 Далматинці"01:25Х/ф "101 далматинець"03:00М/с "Гравіті Фолз"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Міні-Маппети"05:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"05:50М/с "Аладдін"06:15М/с "Русалочка"06:40М/с "Лікар Плюшева"07:10М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"07:35М/с "Хранитель Лев"08:10М/с "Пес Пет"08:25М/с "Перший рятувальний загін"08:55М/с "Герої в масках"09:25М/с "ПУПС"10:00М/с "Дружні мопси"10:30М/с "Блуи"11:00М/с "Софія Прекрасна"11:25М/с "Елена - принцеса Авалора"12:00М/с "Легенда про Тарзана"13:05М/с "Фінес і Ферб : Зоряні Війни"14:10М/ф "Втеча з планети Земля"16:00М/ф "Планета 51"17:45М/ф "Таємниця Червоної планети"19:30М/ф "ВАЛЛ-И"21:25Х/ф "Зоряні Війни. Епізод V : Імперія завдає удару" у відповідь00:00Х/ф "Зоряні Війни. Епізод VI : Повернення Джедая"02:20Т/с "Зоряні Війни: Повстанці. Іскра заколоту"03:05Т/с "Зоряні Війни. Повстанці. Хроніки"03:25М/с "Зоряні Війни: Повстанці. Облога Лотала"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Міні-Маппети"05:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"05:50М/с "Аладдін"06:15М/с "Русалочка"06:40М/с "Лікар Плюшева"07:10М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"07:35М/с "Хранитель Лев"08:10М/с "Пес Пет"08:25М/с "Перший рятувальний загін"08:55М/с "Герої в масках"09:25М/с "ПУПС"10:00М/с "Дружні мопси"10:30М/с "Блуи"11:00М/с "Софія Прекрасна"11:25М/с "Я - Ракета"12:00М/с "Легенда про Тарзана"12:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:55М/ф "робінзон Крузо : Дуже населений острів"17:40М/ф "Плюшевий монстр"19:30М/ф "Університет монстрів"21:35Х/ф "Зоряні Війни. Епізод II : Атака клонів"00:25Х/ф "Самотній рейнджер"02:55М/с "Гравіті Фолз"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Міні-Маппети"05:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"05:50М/с "Аладдін"06:15М/с "Русалочка"06:40М/с "Лікар Плюшева"07:10М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"07:35М/с "Хранитель Лев"08:10М/с "Пес Пет"08:25М/с "Перший рятувальний загін"08:55М/с "Герої в масках"09:25М/с "ПУПС"10:00М/с "Дружні мопси"10:30М/с "Блуи"11:00М/с "Софія Прекрасна"11:25М/с "Я - Ракета"12:00М/с "Легенда про Тарзана"12:30М/с "Зак Шторм - Суперпірат"14:25Х/ф "Лисий нянька: Спецзавдання"16:15М/ф "Історія іграшок"17:55М/ф "Диномама"19:30М/ф "Хороший динозавр"21:25Х/ф "Зоряні Війни: Пробудження сили"00:00Х/ф "Зоряні Війни. Епізод III : Помста ситхов"02:30Х/ф "Пастка для привида"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:15М/с "Легенда про Тарзана"06:40М/с "Рапунцель: Нова історія"07:35М/с "Аліса знає, що робити!"08:40М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Леді та Волоцюга"12:35М/с "Качині історії"16:25М/ф "Чебурашка"18:00М/ф "Гурвинек : чарівна гра"19:30М/ф "Літаки"21:20Х/ф "Крихітка з Беверлі-Хіллз 2"23:00Х/ф "Крихітка з Беверлі-Хіллз"00:55Х/ф "Дорога додому 2: Втрачені в Сан-Франциско"02:20М/с "Тімон і Пумба"03:25М/с "Качині історії"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Рапунцель: Нова історія"07:45М/с "Аліса знає, що робити!"08:40М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"11:45М/ф "Дамбо"12:50М/ф "Олівер і компанія"14:00М/ф "Лис і пес"15:25М/ф "Лис і пес 2"16:30М/ф "101 Далматинець"17:45М/ф "101 далматинець 2: Пригоди Патча в Лондоні"18:55Світлій пам'яті полеглих у боротьбі проти фашизму. Хвилина мовчання19:00М/ф "Бембі"20:15М/ф "Бембі 2"21:20Х/ф "П'ятірка супергероїв"22:35Х/ф "Містична п'ятірка"00:05Х/ф "П'ятірка шукачів" скарбів01:30М/ф "101 Далматинець"02:55М/с "Вулиця Далматинців, 101"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Рапунцель: Нова історія"07:30"Загублені в країні Оз" М/c08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Рятувальники"12:45М/с "Качині історії"14:55М/ф "Пригоди Імператора"16:25М/ф "Пригоди Імператора 2: Пригоди Кронка"17:50М/ф "Прибульці у будинку"19:30М/ф "Рататуй"21:45Х/ф "Вищий пілотаж"23:45Х/ф "Кільце дракона"01:25Х/ф "Могутній Джо Янг"03:10М/с "Тімон і Пумба"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Рапунцель: Історія триває"07:30М/с "Загублені в країні Оз"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Велика подорож"12:50М/с "Гравіті Фолз"16:15М/ф "Реальна білка 2"18:00М/ф "Гноми у будинку"19:30М/ф "Тачки 2"21:40Х/ф "Божевільні перегони"23:40Х/ф "Король Артур"01:55Х/ф "Інспектор Гаджет"03:00М/с "Готель Трансільванія"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Рапунцель: Історія триває"07:30М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Ліло і Стіч 2 : Велика проблема Стича"12:30М/с "Гравіті Фолз"16:00Х/ф "Чумна п'ятниця"17:55М/ф "Кіт Грім і зачарований будинок"19:30М/ф "Королівські канікули"21:10Х/ф "Казки на ніч"23:05Х/ф "Так собі канікули"00:55Х/ф "Малюк"02:35М/с "Готель Трансільванія"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35"Седі Спаркс" М/c07:30М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Рибка Поньо на кручі"13:10М/с "Гравіті Фолз"16:00М/ф "Мауглі дикої планети"17:55М/ф "Упс. Ной поплив!"19:30М/ф "У пошуках Дорі"21:30Х/ф "Місія Дарвіна"23:10Х/ф "Помста пухнастих"01:00Х/ф "Кільце білого світу"02:30М/с "Готель Трансільванія"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Седі Спаркс"07:30М/с "Легендарна п'ятірка"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"12:55М/с . "Гравіті Фолз"16:00М/ф "Атлантида: Загублений світ"18:00М/ф "Атлантида 2: Повернення Майло"19:30М/ф "Суперсімейка"21:50Х/ф "Я - четвертий"00:00Х/ф "Брюс Всемогутній"01:45Х/ф "Моя сестра - невидимка"03:05М/с "Готель Трансільванія"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Седі Спаркс"07:30М/с "Легендарна п'ятірка"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"12:55М/с "Гравіті Фолз"16:25М/ф "Горбань з Нотр-пані"18:15М/ф "Горбань з Нотр-пані 2"19:30М/ф "Руслан і Людмила : Перезавантаження"21:20Х/ф "Випускний"23:25Х/ф "Вуличні танці"01:20Х/ф "Вуличні танці 2"02:45М/с "Готель Трансільванія"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Седі Спаркс"07:30М/с "Легендарна п'ятірка"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Сімейка Крудс. Початок"12:55М/с . "Гравіті Фолз"15:50М/ф "Жил-был кіт"17:35М/ф "Таємниця магазину іграшок"19:30М/ф "Зверополис"21:30Х/ф "Няня"23:35Х/ф "Няня 2"01:20Х/ф "Няня 3. Пригоди в раю"02:55М/с "Готель Трансільванія"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Нова школа імператора"07:00М/с "Фінес і Ферб"07:30М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Сімейка Крудс. Початок"12:55М/с "Місто героїв : Нова історія"16:05М/ф "Динозавр"17:50М/ф "Таємниця Червоної планети"19:30М/ф "Вольт"21:25Х/ф "Суперпес"23:05Х/ф "Дивне життя Тімоті Гріна"01:10М/ф "Тарзан"02:40Х/ф "Народжений в пісках"03:30М/с "Готель Трансільванія"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Нова школа імператора"07:00М/с "Фінес і Ферб"07:30М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Сімейка Крудс. Початок"12:55М/с "Місто героїв : Нова історія"16:35М/ф "Пригоди Імператора"18:00М/ф "Пригоди Імператора 2: Пригоди Кронка"19:30М/ф "Тарзан і Джейн"21:15М/ф "Артур і помста Урдалака"23:05М/ф "Артур і війна двох світів"01:05Х/ф "Дорога, я збільшив дитину"02:30Х/ф "Дорога, ми зменшили себе"03:45М/с "Готель Трансільванія"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Нова школа імператора"07:00М/с "Фінес і Ферб"07:30М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Сімейка Крудс. Початок"12:55М/с "Рапунцель: Нова історія"16:30М/ф "Русалочка"18:05М/ф "Русалочка 2 : Повернення в море"19:30М/ф "Рапунцель: Заплутана історія"21:30Х/ф "Принцеса"23:25Х/ф "Повернення на острів Ним"01:10Х/ф "Програма захисту принцес"02:35М/с "Готель Трансільванія"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Нова школа імператора"07:05М/с "Фінес і Ферб"07:30М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Аліса знає, що робити!"12:55М/с "Рапунцель: Нова історія"16:25М/ф "Аладдін"18:10М/ф "Аладдін: Повернення Джафара"19:30Х/ф "Останній багатир"22:00Х/ф "Тернер і Хуч"23:55Х/ф "Супергероїчне покарання"01:30Х/ф "Вони помінялися місцями"03:00М/с "Готель Трансільванія"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Артур і мініпути"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Вулиця Далматинців, 101"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Аліса знає, що робити!"13:20М/с "Місто героїв : Нова історія. Насувається катастрофа"14:40М/ф "Планета скарбів"16:35М/ф "Книга джунглів"18:10М/ф "Книга джунглів 2"19:30М/ф "Місто героїв"21:30Х/ф "Няньки"23:30Х/ф "Особняк з привидами"01:10Х/ф "Мерайя Мунді і скринька Мідаса"02:55М/с "Готель Трансільванія"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Артур і мініпути"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Вулиця Далматинців, 101"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Аліса знає, що робити!"13:15М/с "Гравіті Фолз"15:05М/ф "Нові пригоди Стіча"16:20М/ф "Лерой і Стіч"17:45М/ф "робінзон Крузо : Дуже населений острів"19:30М/ф "Хороший динозавр"21:20Х/ф "Піт і його дракон"23:20Х/ф "Маска Зорро"01:50Х/ф "Останній дракон: у пошуках магічної перлини"03:20М/с "Готель Трансільванія"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Артур і мініпути"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Вулиця Далматинців, 101"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"13:10М/с "Гравіті Фолз"15:05М/ф "Попелюшка"16:45М/ф "Попелюшка 2: Мрії збуваються"18:10М/ф "Попелюшка 3: Злі чари"19:30М/ф "Холодне серце"21:40Х/ф "Олександр і жахливий, страхітливий, нехороший, дуже поганий день"23:15Х/ф "Батько нареченої"01:20Х/ф "Батько нареченої 2"03:00М/с "Готель Трансільванія"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Артур і мініпути"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Рапунцель: Нова історія"08:25М/с "Вулиця Далматинців, 101"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"13:10М/с "Гравіті Фолз"15:00М/ф "Феї: Загублений скарб"16:40М/ф "Феї : Чарівний порятунок"18:05М/ф "Феї : Таємниця зимового лісу"19:30М/ф "Феї : Загадка піратського острова"21:00Х/ф "Пастка для батьків"23:35Х/ф "Пенелопа"01:25Х/ф "Бунтарка"02:55М/с "Готель Трансільванія"04:30Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Пригоди Кота в чоботях"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Рапунцель: Нова історія"08:25М/с "Вулиця Далматинців, 101"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"12:40М/ф "Історія іграшок і жахів"13:10М/ф "Чебурашка"14:55М/ф "Король Лев 2: Гордість Сімби"16:30М/ф "Король Лев 3: Акуна Матата"18:00М/ф "Втеча з планети Земля"19:30М/ф "Корпорація монстрів"21:30Х/ф "Пригоди Паддінгтона 2"23:25Х/ф "Флаббер"01:15Х/ф "Мій улюблений марсіанин"02:40М/с "Готель Трансільванія"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Пригоди Кота в чоботях"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Рапунцель: Нова історія"08:25М/с "Аліса знає, що робити!"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"12:10М/с "Гравіті Фолз"14:15Х/ф "Крихітка з Беверлі-Хіллз"16:05М/ф "Рок Дог"17:55М/ф "Королівський коргі"19:30М/ф "Вольт"21:25Х/ф "Крихітка з Беверлі-Хіллз 2"23:15Х/ф "Хатіко : найвірніший друг"01:05Х/ф "Могутній Джо Янг"02:55М/с "Готель Трансільванія"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Пригоди Кота в чоботях"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Рапунцель: Нова історія"08:25М/с "Аліса знає, що робити!"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Седі Спаркс"12:05М/с "Місто героїв : Нова історія"14:05Х/ф "Божевільні перегони"16:05М/ф "Літаки"18:00М/ф "Літаки: Вогонь і Вода"19:30М/ф "Тачки"21:55Х/ф "Джон Картер"00:35Х/ф "Мисливці"02:05Х/ф "Джордж із джунглів"03:30М/с "Готель Трансільванія"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Пригоди Кота в чоботях"07:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:55М/с "Рапунцель: Історія триває"08:25М/с "Аліса знає, що робити!"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Седі Спаркс"12:05М/с "Гравіті Фолз"15:05М/ф "Мультачки : Байки Метра"15:45М/ф "Реальна білка 2"17:35М/ф "Ральф"19:30Х/ф "Книга джунглів"21:35Х/ф "Білий полон"00:00Х/ф "Малюк"01:50Х/ф "Повернення на острів Ним"03:20М/с "Готель Трансільванія"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"07:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:55М/с "Рапунцель: Історія триває"08:25М/с "Аліса знає, що робити!"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Русалонька: Початок історії Аріель"12:35М/с "Гравіті Фолз"12:50М/с "Леди Баг и Супер-Кот"13:30М/ф "Руслан і Людмила : Перезавантаження"15:20Х/ф "План гри"17:40М/ф "Хоробра серцем"17:50М/ф "Руслан и Людмила: Перезагрузка"19:30Х/ф "Малефисента"21:20Х/ф "Фильм о Лиззи Магуайр"21:30Х/ф "Модна матуся"23:20Х/ф "Классный мюзикл: Выпускной"23:55Х/ф "Фільм про Ліззі Магуайр"01:30М/с "Гравити Фолз"01:40Х/ф "Класний мюзикл: Випускний"03:20М/с "Готель Трансільванія"04:30Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"07:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:55М/с "Рапунцель: Історія триває"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Седі Спаркс"12:05М/с "Гравіті Фолз"13:55М/ф "Ретчет і Кланк : галактичні рейнджери"15:55М/ф "Стань легендою! Бігфут молодший"17:45М/ф "Хороший динозавр"19:30М/ф "Суперсімейка"21:50Х/ф "Принц Персії : Піски часу"00:10М/ф "Тарзан"01:50М/с "Гравіті Фолз"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"07:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:55М/с "Рапунцель: Історія триває"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Седі Спаркс"12:00М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"13:55М/ф "Планета 51"15:40М/ф "Індики: Назад у майбутнє"17:25М/ф "Зверополис"19:30Х/ф "Учень Чародія"21:25Х/ф "Помста пухнастих"23:20Х/ф "Маска Зорро"01:50Х/ф "Легенда Зорро"03:50М/с "Качині історії"04:15Музика на Каналі Disney04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"07:30М/ф "Феї : Легенда про чудовисько"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Феї : Загадка піратського острова"12:40М/ф "Історія іграшок і жахів"13:05М/ф "Історія іграшок : Забуті часом"13:30М/ф "Історія іграшок 2"15:20М/ф "Історія іграшок : Велика втеча"17:20М/ф "Рататуй"19:30Х/ф "Хроніки Нарнії : Лев, чаклунка і чарівна шафа"22:20М/ф "Ариэтти з країни ліліпутів"00:20Х/ф "Шпигун по сусідству"02:00М/с "Гравіті Фолз"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:00М/с "Пес Пет"07:20М/ф "Братик ведмежа"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Братик ведмежа 2"12:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"14:00М/ф "Прибульці у будинку"15:45М/ф "Кіт Грім і зачарований будинок"17:30М/ф "Холодне серце" КАРАОКЕ-ВЕРСІЯ19:30Х/ф "Хроніки Нарнії : Принц Каспіан"22:30Х/ф "Заборонене царство"00:35Х/ф "Особняк з привидами"02:05Х/ф "Сімейка Аддамс. Возз'єднання"03:30М/с "Гравіті Фолз"04:00М/с "Русалочка"04:25М/с "Тімон і Пумба"04:50М/с "Аладдін"05:10М/с "Легенда про Тарзана"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"06:55М/с "Рапунцель: Історія триває"07:25М/с "Загублені в країні Оз"07:55М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Елена - принцеса Авалора"10:30М/с "Софія Прекрасна"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Гравіті Фолз"12:15М/ф "Понесені примарами"15:00М/ф "Маленький вампір"16:40М/ф "Корпорація монстрів"18:30М/ф "Університет монстрів"20:35М/ф "Ходячий замок"23:00Х/ф "У мами побачення з вампіром"00:35Х/ф "Містична п'ятірка"02:05М/с "Гравіті Фолз"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Русалочка"04:25М/с "Тімон і Пумба"04:50М/с "Аладдін"05:10М/с "Легенда про Тарзана"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:30М/с "Пес Пет"06:50М/ф "Ведмежа Винни і його друзі"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Елена - принцеса Авалора"10:30М/с "Софія Прекрасна"11:00М/с "Гравіті Фолз"12:45Х/ф "Книга Майстрів"14:55М/ф "Кіт Грім і зачарований будинок"16:40М/ф "Вольт"18:30М/ф "У пошуках Дорі"20:30М/ф "Артур і помста Урдалака"22:20М/ф "Артур і війна двох світів"00:15М/ф "Артур і мініпути"01:45М/ф "Аліса в країні чудес"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Русалочка"04:25М/с "Тімон і Пумба"04:50М/с "Аладдін"05:10М/с "Легенда про Тарзана"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Пес Пет"06:15М/ф "Книга джунглів"07:55М/с "Кинди Кидс"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Елена - принцеса Авалора"10:30М/с "Софія Прекрасна"11:00М/с "Гравіті Фолз"13:05М/ф "Мулан"14:55М/ф "Мулан 2"16:25М/ф "Рапунцель: Заплутана історія"18:30Х/ф "Попелюшка"20:40Х/ф "Няня"22:40Х/ф "Няня 2"00:25Х/ф "Няня 3. Пригоди в раю"01:55М/ф "Книга джунглів"03:10Музика на Каналі Disney04:00М/с "Аладдін"04:25М/с "Тімон і Пумба"04:50М/с "Русалочка"05:10М/с "Легенда про Тарзана"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Пес Пет"06:15М/ф "Рятувальники"07:55М/с "Кинди Кидс"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Елена - принцеса Авалора"10:30М/с "Йди, Одноріг!"11:00М/с "Гравіті Фолз"12:45Х/ф "Няньки"14:40М/ф "Зверополис"16:45М/ф "Хороший динозавр"18:30М/ф "Суперсімейка"20:50Х/ф "Изгой-один : Зоряні війни. Історії"23:30Х/ф "Так собі канікули"01:00Х/ф "Батько нареченої 2"02:45М/с "Гравіті Фолз"03:10Музика на Каналі Disney

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua