КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>Disney Channel

Телепрограмма канала Disney Channel на понедельник

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
11 октября 
Вт
12 октября 
Ср
13 октября 
Чт
14 октября 
Пт
15 октября 
Сб
16 октября 
Вс
17 октября 

Программа телепередач Disney Channel на prokurs.com.ua

Disney Channel
04:00М/с "Жужики"04:25М/с "Міні-Маппети"04:45М/с "Лікар Плюшева"05:10М/с "Аліса знає, що робити!"05:35М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:05М/с "Качині історії"06:35М/с "Пес Пет"06:40М/с "Герої в масках"07:15М/с "Перший рятувальний загін"07:50М/с "Дивовижна Ви"08:20М/с "Софія Прекрасна"08:50М/с "Елена - принцеса Авалора"09:20М/с "Хранитель Лев"10:00М/с "Дружні мопси"10:25М/с "Зак Шторм - Суперпірат"11:00М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"12:10М/с "Пес Пет"12:40М/с "Вулиця Далматинців, 101"13:45М/с "Закон Мерфі"15:45М/с "Шибайголова Кичок Бутовски"16:45М/с "Гравіті Фолз"17:45М/с "Місто героїв : Нова історія"18:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"21:00Т/с "Могутні рейнджери: Звероморферы"21:30"Правила стилю".22:00М/с "Людина-павук"23:00М/с "Месники: місія Чорної Пантери"00:00М/с "Закон Мерфі"01:45М/ф "Ліло і Стіч"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Жужики"04:25М/с "Міні-Маппети"04:45М/с "Лікар Плюшева"05:10М/с "Аліса знає, що робити!"05:35М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:05М/с "Качині історії"06:35М/с "Пес Пет"06:40М/с "Герої в масках"07:15М/с "Перший рятувальний загін"07:50М/с "Дивовижна Ви"08:20М/с "Софія Прекрасна"08:50М/с "Елена - принцеса Авалора"09:20М/с "Хранитель Лев"10:00М/с "Дружні мопси"10:25М/с "Зак Шторм - Суперпірат"11:00М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"12:10М/с "Пес Пет"12:40М/с "Вулиця Далматинців, 101"13:45М/с "Місто героїв : Нова історія"15:45М/с "Фінес і Ферб"16:45М/с "Гравіті Фолз"17:45М/с "Рапунцель: Історія триває"18:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"21:00Т/с "Могутні рейнджери: Звероморферы"21:30"Правила стилю"22:00М/с "Зоряні Війни: Опір"23:00М/ф "Залізна людина і Халк: Союз героїв"00:25М/с "Закон Мерфі"02:10М/ф "Нові пригоди Стіча"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Жужики"04:25М/с "Міні-Маппети"04:45М/с "Лікар Плюшева"05:10М/с "Рапунцель: Нова історія"05:35М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:05М/с "Качині історії"06:35М/с "Пес Пет"06:40М/с "Герої в масках"07:15М/с "Перший рятувальний загін"07:50М/с "Дивовижна Ви"08:20М/с "Софія Прекрасна"08:50М/с "Елена - принцеса Авалора"09:20М/с "Хранитель Лев"10:00М/с "Дружні мопси"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"12:10М/ф "Історія іграшок : Забуті часом"12:40М/с "Фінес і Ферб"15:45М/с "Місто героїв : Нова історія"17:45М/с "Рапунцель: Історія триває"18:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"20:35М/с "Гравіті Фолз"21:30"Правила стилю"22:00М/с "Зоряні Війни: Опір"23:25М/с "Місто героїв : Нова історія"00:15М/ф "Тріо в пір'ї"01:30М/с "Закон Мерфі"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/ф "Хоробрий заєць"04:25М/с "Нові пригоди ведмежати Винни і його друзів"04:45М/с "101 далматинець"05:10М/с "Тімон і Пумба"05:35М/с "Аладдін"06:05М/с "Качині історії"06:35М/с "Пес Пет"06:40М/с "Герої в масках"07:15М/с "Майлз з іншої планети"07:50М/с "Дружні мопси"08:20М/с "Лікар Плюшева"08:50М/с "Софія Прекрасна"09:55М/с "Майлз з іншої планети"10:25М/с "Дружні мопси"11:00М/ф "Феї : Легенда про чудовисько"12:40М/ф "Олаф і холодна пригода"13:10М/с "Фінес і Ферб : Різдвяні канікули"13:55М/с "Фінес і Ферб"15:20М/с "Готель Трансільванія"16:20М/ф "Історія іграшок : Забуті часом"16:55М/ф "Нико"18:30М/ф "Ніко 2"20:05М/ф "Міккі : Одного разу під Різдво"21:30"Правила стилю"21:50Х/ф "Принцеса льоду"23:50Х/ф "Різдво з Холли"01:25М/с "Аладдін"02:25М/с "Русалочка"02:45М/ф "Зачарований хлопчик"03:30Музика на Каналі Disney04:00М/ф "Лиса і вовк"04:10М/ф "Новорічна подорож"04:25М/ф "Сніговик-поштовик"04:45М/ф "Зима в Простоквашино"05:05М/с "Йди, Одноріг!"06:05М/с "Жужики"06:35М/с "Пес Пет"06:40М/с "Міні-Маппети"07:15М/с "Лікар Плюшева"07:50М/с "Міккі і веселі перегони"08:20М/с "Дивовижна Ви"08:50М/с "Хранитель Лев"09:55М/с "ПУПС"11:00М/ф "Ведмежа Винни : З новим медом!"12:30М/с "Русалочка"12:55М/ф "Історія іграшок : Забуті часом"13:25М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"14:20М/ф "Олаф і холодна пригода"15:00М/ф "Феї : Таємниця зимового лісу"16:25М/ф "Зверополис"18:30М/ф "Красуня і Чудовисько"20:15М/ф "Красуня і Чудовисько : Дивовижне Різдво"21:40Х/ф "Снігова куля"23:35Х/ф "Білий полон"01:35М/с "Кряключения Дональда Дака : Різдво з Міккі Маусом"01:55М/ф "Міккі : Одного разу під Різдво"02:55М/с "Тімон і Пумба"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/ф "Пітер Пен"05:25М/с "Аладдін"05:45М/ф "Міккі : І знову під Різдво"07:00М/с "Лікар Плюшева : Клініка для іграшок"07:15М/с "Міккі і веселі перегони"07:50М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"08:20М/с "Хранитель Лев"08:50М/с "ПУПС"09:20М/с "Дружні мопси"09:55М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Аладдін"11:30М/ф "Бембі"13:00М/ф "Бембі 2"14:25М/с "Пес Пет"14:30М/ф "Олаф і холодна пригода"15:00М/ф "Історія іграшок : Забуті часом"15:30М/с "Русалочка"16:00М/ф "Красуня і Чудовисько"17:40М/ф "Красуня і Чудовисько : Дивовижне Різдво"19:05М/ф "Чарівний світ Белль"21:00М/ф "Різдвяна історія"23:05Х/ф "Різдвяна п'ятірка"00:40М/ф "З Різдвом від щирого серця!"01:35М/ф "Фантазія"03:40Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Аладдін"05:40М/с "Йди, Одноріг!"06:10М/с "Рапунцель: Нова історія"06:35М/с "Пес Пет"07:15М/с "Дружні мопси"07:50М/с "Герої в масках"08:20М/с "Майлз з іншої планети"08:50М/с "Хранитель Лев"09:20М/с "ПУПС"09:55М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Аладдін"11:30М/с "Тімон і Пумба"12:05М/с "Пес Пет"12:45М/с "Седі Спаркс"13:10М/с "Вулиця Далматинців, 101"14:10М/с "Качині історії"15:10М/с "Місто героїв : Нова історія"16:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:00М/с "Загублені в країні Оз"20:20М/с "Амфібія"21:50М/с "Гравіті Фолз"23:15Х/ф "Відьми-близнюки"00:50Х/ф "Венди Ву - Корольова у бою"02:25М/ф "Микита Кожум'яка"03:45Музика на Каналі Disney04:00Профілактика07:00М/с "Пес Пет"07:15М/с "Дружні мопси"07:50М/с "Герої в масках"08:20М/с "Майлз з іншої планети"08:50М/с "Хранитель Лев"09:20М/с "ПУПС"09:55М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Аладдін"12:05М/с "Пес Пет"12:45М/с "Седі Спаркс"13:10М/с "Вулиця Далматинців, 101"14:10М/с "Качині історії"15:10М/с "Місто героїв : Нова історія"16:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:00М/с "Загублені в країні Оз"20:20М/с "Амфібія"21:50М/с "Гравіті Фолз"23:15Х/ф "Пятерняшки"01:00М/с "Закон Мерфі"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Аладдін"05:40М/с "Йди, Одноріг!"06:10М/с "Рапунцель: Нова історія"06:35М/с "Пес Пет"07:15М/с "Дружні мопси"07:50М/с "Герої в масках"08:20М/с "Майлз з іншої планети"08:50М/с "Хранитель Лев"09:20М/с "ПУПС"09:55М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Аладдін"12:00М/с "Пес Пет"12:10"Седі Спаркс" М/c13:10М/с "Вулиця Далматинців, 101"14:10М/с "Качині історії"15:10М/с "Місто героїв : Нова історія"16:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:00М/с "Аліса знає, що робити!"20:15М/с "Готель Трансільванія"21:00М/с "Гравіті Фолз"23:00Х/ф "Трамплін надії"00:35Т/с "Собака точка кому"01:20Т/с "Могутні медики"02:05М/с "Закон Мерфі"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Тімон і Пумба"05:40М/с "Йди, Одноріг!"06:10М/с "Качині історії"06:35М/с "Пес Пет"06:55М/с "Майлз з іншої планети"07:25М/с "Герої в масках"07:55М/с "Гігантозавр"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"09:50М/с "Хранитель Лев"10:20М/с "Пес Пет"11:00М/с "Тімон і Пумба"12:00М/с "Пес Пет"12:10М/с "Седі Спаркс"13:10М/с "Вулиця Далматинців, 101"14:10М/с "Качині історії"15:10М/с "Місто героїв : Нова історія"16:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:00М/с "Аліса знає, що робити!"20:15М/с "Готель Трансільванія"21:00Т/с "Могутні рейнджери: Звероморферы"21:30Т/с "Мек-Х4"22:00М/с "Людина-павук"23:00Х/ф "Рецепт перемоги Еді"00:35Т/с "Собака точка кому"01:20Т/с "Могутні медики"02:05М/с "Закон Мерфі"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Тімон і Пумба"05:40М/с "Йди, Одноріг!"06:10М/с "Качині історії"06:35М/с "Блуи"06:55М/с "Майлз з іншої планети"07:25М/с "Герої в масках"07:55М/с "Гігантозавр"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"09:50М/с "Хранитель Лев"10:20М/с "Пес Пет"11:00М/с "Тімон і Пумба"12:00М/с "Пес Пет"12:10М/с "Зак Шторм - Суперпірат"13:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"14:35М/с "Качині історії"16:35М/с "Місто героїв : Нова історія"18:00М/с "Пригоди Кота в чоботях"20:05М/с "Гравіті Фолз"21:00Т/с "Могутні рейнджери: Звероморферы"21:30Т/с "Мек-Х4"22:00М/с "Людина-павук"23:00Х/ф "Дивовижні перегони"00:40Т/с "Собака точка кому"01:25Т/с "Могутні медики"02:05М/с "Закон Мерфі"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Тімон і Пумба"05:40М/с "Йди, Одноріг!"06:10М/с "Качині історії"06:35М/с "Блуи"06:55М/с "Майлз з іншої планети"07:25М/с "Герої в масках"07:55М/с "Гігантозавр"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"09:50М/с "Хранитель Лев"10:20М/с "Пес Пет"11:00М/с "Тімон і Пумба"12:00М/с "Пес Пет"12:10М/с "Зак Шторм - Суперпірат"13:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"14:35М/с "Качині історії"16:35М/с "Місто героїв : Нова історія"18:00М/с "Пригоди Кота в чоботях"20:05М/с "Гравіті Фолз"21:00Т/с "Могутні рейнджери: Звероморферы"21:30Т/с "Мек-Х4"22:00М/с "Людина-павук"23:00М/с "Зоряні Війни: Опір"00:45Т/с "Собака точка кому"01:25Т/с "Могутні медики"02:10М/с "Закон Мерфі"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Міккі і веселі перегони"04:50М/с "Тімон і Пумба"05:40М/с "Лікар Плюшева : Рятуємо зверят"06:35М/с "Блуи"06:45М/с "Міні-Маппети"07:15М/с "Міккі і веселі перегони"07:50М/с "Софія Прекрасна"08:20М/с "ПУПС"08:55М/с "Герої в масках"09:30М/с "Блуи"09:55М/с "Дружні мопси"10:25М/с "Хранитель Лев"11:00М/с "Тімон і Пумба"11:30М/ф "Мультачки : Байки Метра"12:10М/с "Місто героїв : Нова історія. Повернення Бэймакса"13:05М/ф "Герої Енвелла : вийти з гри"15:10М/ф "Літаки"17:00М/ф "Літаки: Вогонь і Вода"18:30М/ф "У гості до Робинсонам"20:25Х/ф "Громобой"22:10Х/ф "Супергероїчне покарання"23:55М/ф "Артур і помста Урдалака"01:20М/ф "Артур і війна двох світів"02:55М/с "Геркулес"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"04:50М/с "Аладдін"05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"06:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"06:35М/с "Рапунцель: Нова історія"07:10М/с "Пес Пет"07:25М/с "Хранитель Лев"07:55М/с "Герої в масках"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"10:00М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Русалочка"11:30М/с "Аладдін"12:00М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"12:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"13:30М/с "Подружки-супергерои"13:40М/с "Фінес і Ферб"15:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"15:35М/с "Гравіті Фолз"16:35М/с "Рапунцель: Історія триває. За стінами Короны"17:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:30М/ф "Ким Пять-с-плюсом: Подумаєш, трагедія"20:00М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"21:00Т/с "Могутні рейнджери: Звероморферы"21:30М/с "Гравіті Фолз"22:00М/с "Варти Галактики"23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"00:45Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"02:10М/с "Готель Трансільванія"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"04:50М/с "Аладдін"05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Лікар Плюшева"06:35М/с "Міні-Маппети"07:10М/с "Пес Пет"07:25М/с "Хранитель Лев"07:55М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"10:00М/с "Софія Прекрасна : Плавучий палац"11:00М/с "Русалочка"11:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"16:25М/ф "Рапунцель: Заплутана історія"18:30М/ф "Богатырша"20:05М/ф "Спляча принцеса"22:30Х/ф "Як стати Принцесою"00:40Х/ф "Щоденники принцеси 2: Як стати королевою"02:30М/с "Геркулес"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/ф "Спляча красуня"05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"06:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"06:35М/с "Рапунцель: Нова історія"07:10М/с "Пес Пет"07:25М/с "Хранитель Лев"07:55М/с "Герої в масках"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30М/с "Блуи"10:00М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Русалочка"11:30М/с "Аладдін"12:00М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"12:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"13:30М/с "Подружки-супергерои"13:40М/с "Фінес і Ферб"15:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"15:35М/с "Гравіті Фолз"16:35М/с "Рапунцель: Історія триває"17:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:30М/ф "Покахонтас 2: Подорож в Новий Світ"20:00М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"22:00М/с "Варти Галактики"23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"00:45Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"02:10М/ф "Покахонтас 2: Подорож в Новий Світ"03:15Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"06:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"06:35М/с "Рапунцель: Історія триває"07:10М/с "Пес Пет"07:25М/с "Хранитель Лев"07:55М/с "Герої в масках"08:25М/с "ПУПС"09:00М/с "Дружні мопси"09:30"Блуи" М/c10:00М/с "Софія Прекрасна"10:25М/с "Елена - принцеса Авалора"11:00М/с "Русалочка"11:30М/с "Аладдін"12:00М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"12:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"13:30М/с "Подружки-супергерои"13:40М/с "Фінес і Ферб"15:10"Сімейка Крудс. Початок" М/c15:35М/с "Гравіті Фолз"16:35М/с "Рапунцель: Історія триває"17:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:30М/ф "Белосніжка і сім гномів"20:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"22:00М/с "Варти Галактики"23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"00:45Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"02:10М/с "Готель Трансільванія"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Міні-Маппети"04:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"04:50М/с "Аладдін"05:00М/с "Міні-Маппети"05:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"05:50М/с "Аладдін"06:15М/с "Русалочка"06:40М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"07:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:35М/с "Рапунцель: Історія триває"08:10М/с "Пес Пет"08:25М/с "Хранитель Лев"08:55М/с "Герої в масках"09:25М/с "ПУПС"10:00М/с "Дружні мопси"10:30М/с "Блуи"11:00М/с "Софія Прекрасна"11:25М/с "Елена - принцеса Авалора"12:00М/с "Легенда про Тарзана"13:00М/с "Пес Пет"13:15М/с "Качині історії"14:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10М/с "Фінес і Ферб"16:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"16:35М/с "Гравіті Фолз"17:35М/с "Рапунцель: Історія триває"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Феї"21:00М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Варти Галактики"00:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"01:45Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"02:50М/ф "Роботи"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Міні-Маппети"05:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"05:50М/с "Аладдін"06:15М/с "Русалочка"06:40М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"07:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:35М/с "Рапунцель: Історія триває"08:10М/с "Пес Пет"08:25М/с "Перший рятувальний загін"08:55М/с "Герої в масках"09:25М/с "ПУПС"10:00М/с "Дружні мопси"10:30М/с "Блуи"11:00М/с "Софія Прекрасна"11:25М/с "Елена - принцеса Авалора"12:00М/с "Легенда про Тарзана"13:05М/с "Пес Пет"13:15М/с "Качині історії"14:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10М/с "Фінес і Ферб"16:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"16:35М/с "Гравіті Фолз"17:35М/с "Рапунцель: Історія триває"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Астробій"21:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Варти Галактики"00:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"01:45Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"02:50М/ф "Астробій"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Міні-Маппети"05:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"05:50М/с "Легенда про Тарзана"06:40М/с "Зак Шторм - Суперпірат"07:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"08:10М/с "Пес Пет"08:25М/с "Перший рятувальний загін"08:55М/с "Герої в масках"09:25М/с "ПУПС"10:00М/с "Дружні мопси"10:30М/с "Блуи"11:00М/с "Софія Прекрасна"11:25М/с "Елена - принцеса Авалора"12:00М/с "Легенда про Тарзана"13:05М/с "Пес Пет"13:15М/с "Рапунцель: Історія триває"14:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10М/с "Фінес і Ферб"16:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"16:35М/с "Гравіті Фолз"18:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Союз звірів"21:30Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"22:00М/с "Зоряні Війни: Опір"23:00М/с "Варти Галактики"00:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"01:20Х/ф "Мій улюблений марсіанин"02:50М/ф "Союз звірів"04:15Музика на Каналі Disney06:15М/с "Легенда про Тарзана"06:40М/с "Зак Шторм - Суперпірат"07:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"08:10М/с "Пес Пет"08:25М/с "Перший рятувальний загін"08:55М/с "Герої в масках"09:25М/с "ПУПС"10:00М/с "Дружні мопси"10:30М/с "Блуи"11:00М/с "Софія Прекрасна"11:25М/с "Елена - принцеса Авалора"12:00М/с "Легенда про Тарзана"13:05М/с "Пес Пет"13:15М/с "Рапунцель: Історія триває"14:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10М/с "Фінес і Ферб"16:10М/с "Місто героїв : Нова історія"17:05М/с "Гравіті Фолз"18:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Динозавр"21:30Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"22:00М/с "Зоряні Війни: Опір"23:00М/с "Варти Галактики : Нова Місія"00:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"01:45Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"02:25М/ф "Динозавр"03:45М/с "Легенда про Тарзана"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Міні-Маппети"05:25М/с "Вишукана Ненсі Кленсі"05:50М/с "Аладдін"06:15М/с "Легенда про Тарзана"06:40М/с "Хранитель Лев"07:10М/с "Софія Прекрасна"07:35М/с "Лікар Плюшева : Рятуємо зверят"08:10М/с "Пес Пет"08:25М/с "Перший рятувальний загін"08:55М/с "Герої в масках"09:25М/с "ПУПС"10:00М/с "Дружні мопси"10:30М/с "Блуи"11:00М/с "Елена - принцеса Авалора"11:25М/с "Я - Ракета"12:00М/с "Легенда про Тарзана"13:05М/с "Пес Пет"13:15М/с "Рапунцель: Історія триває"14:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:05М/с "Фінес і Ферб"16:05М/с "Місто героїв : Нова історія"17:10М/с "Гравіті Фолз"18:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Союз звірів"21:30Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"22:00М/с "Гравіті Фолз"22:30М/с "Зоряні Війни: Опір"23:00М/с "Варти Галактики : Нова Місія"00:00"Тримайся, Чарлі!" Серіал01:45Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"02:50Х/ф "Таємниця чарівного гарбуза"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Рапунцель: Нова історія"07:30М/с "Аліса знає, що робити!"08:40М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Пітер Пен : Повернення в Нетландию"12:45М/с "Місто героїв : Нова історія"18:00М/ф "Літаки: Вогонь і Вода"19:30М/ф "Велика котяча втеча"21:20Х/ф "Книга Майстрів"23:30Х/ф "Крихітка з Беверлі-Хіллз 3"01:05Х/ф "Черговий тато"02:25М/ф "Пітер Пен : Повернення в Нетландию"03:35М/с "Легенда про Тарзана"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Рапунцель: Нова історія"07:30М/с "Аліса знає, що робити!"08:40М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "101 далматинець 2: Пригоди Патча в Лондоні"12:30М/с "Зак Шторм - Суперпірат"17:40М/ф "Планета скарбів"19:30М/ф "Герої Енвелла : вийти з гри"21:30Х/ф "Рободог : Аеропес"23:25Х/ф "Джордж із джунглів 2"01:10Х/ф "Рободог : Аеропес"02:35Х/ф "Джордж із джунглів 2"03:55М/с "Легенда про Тарзана"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Рапунцель: Історія триває"07:30М/с "Загублені в країні Оз"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Мультачки : Байки Метра"11:45М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:40М/с "Фінес і Ферб"14:15М/с "Качині історії"15:10М/с "Готель Трансільванія"16:10М/с "Рапунцель: Нова історія"17:10М/с "Місто героїв : Нова історія"18:10М/с "Гравіті Фолз"19:10М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"19:30М/ф "Пригоди Флика"21:30Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"22:00М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Варти Галактики : Нова Місія"00:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"01:45Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"02:50М/ф "Пригоди Флика"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Рапунцель: Історія триває"07:30М/с "Загублені в країні Оз"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"11:45М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:40М/с "Фінес і Ферб"14:15М/с "Качині історії"15:10М/с "Готель Трансільванія"16:10М/с "Рапунцель: Нова історія"17:10М/с "Місто героїв : Нова історія"18:10М/с "Гравіті Фолз"19:10М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"19:30М/ф "Тед Джонс і загублене місто"21:30Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"22:00М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Варти Галактики : Нова Місія"00:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"01:45Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"02:50М/ф "Тед Джонс і загублене місто"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Рапунцель: Історія триває"07:30М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:15М/с "Фінес і Ферб"13:15М/с "Закон Мерфі"14:15М/с "Качині історії"15:10М/с "Готель Трансільванія"16:10М/с "Рапунцель: Нова історія"17:10М/с "Місто героїв : Нова історія"18:10М/с "Гравіті Фолз"19:10М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"19:30М/ф "Веліант"21:30Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"22:00М/с "Сімейка Грін в місті"23:00М/с "Команда Месники"00:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"01:45Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"03:10М/ф "Веліант"04:20Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Седі Спаркс"07:30М/с "Легендарна п'ятірка"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:15М/с "Фінес і Ферб"13:15М/с "Закон Мерфі"14:15М/с "Качині історії"15:10М/с "Готель Трансільванія"16:10М/с "Рапунцель: Історія триває"17:10М/с "Місто героїв : Нова історія"18:10М/с . "Гравіті Фолз"19:10М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"19:30М/ф "Обережно: Грамп!"21:30Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"22:00М/с "Сімейка Грін в місті"23:00М/с "Команда Месники"00:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"01:45Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"02:50М/ф "Обережно: Грамп!"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Седі Спаркс"07:30М/с "Легендарна п'ятірка"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:15М/с "Фінес і Ферб"13:15М/с "Закон Мерфі"14:15М/с "Качині історії"15:10М/с "Готель Трансільванія"16:10М/с "Рапунцель: Історія триває"17:10М/с "Місто героїв : Нова історія"18:10М/с "Гравіті Фолз"19:30М/ф "Леонардо : Місія Мона Ліза"21:30Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"22:00М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Команда Месники"00:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"01:45Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"02:50М/ф "Леонардо : Місія Мона Ліза"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Седі Спаркс"07:30М/с "Легендарна п'ятірка"08:25М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:15М/с "Фінес і Ферб"13:15М/с "Закон Мерфі"14:15М/с "Качині історії"15:10М/с "Готель Трансільванія"16:10М/с "Рапунцель: Історія триває"17:10М/с "Місто героїв : Нова історія"18:10М/с "Гравіті Фолз"19:30М/ф "На край світу: У пошуках однорога"21:30Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"22:00М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Команда Месники"00:00Т/с "Собака точка кому"01:45Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"02:50М/ф "На край світу: У пошуках однорога"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Нова школа імператора"07:00М/с "Фінес і Ферб"07:30М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Ліло і Стіч"12:15М/с "Пригоди Кота в чоботях"13:15М/с "Амфібія"14:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10Т/с "Джесі"15:40Т/с "Габби Дюран: няня інопланетян"16:10М/с "Фінес і Ферб"17:10М/с "Закон Мерфі"17:35М/с "Рапунцель: Історія триває"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Норм і непохитні"21:30М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:20М/с "Готель Трансільванія"23:00М/с "Команда Месники"00:00Т/с "Собака точка кому"01:45Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"02:50М/ф "Норм і непохитні"04:20Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Нова школа імператора"07:00М/с "Фінес і Ферб"07:30М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Ліло і Стіч"12:15М/с "Пригоди Кота в чоботях"13:15М/с "Амфібія"14:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10Т/с "Джесі"15:40Т/с "Габби Дюран: няня інопланетян"16:10М/с "Фінес і Ферб"17:10М/с "Закон Мерфі"17:35М/с "Рапунцель: Історія триває"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Ким Пять-с-плюсом: Подумаєш, трагедія"21:00М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:00М/с "Готель Трансільванія"23:00М/с "Команда Месники"00:00Т/с "Собака точка кому"01:45Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"03:10М/ф "Ким Пять-с-плюсом: Подумаєш, трагедія"04:20Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Нова школа імператора"07:00М/с "Фінес і Ферб"07:30М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Ліло і Стіч"12:15М/с "Пригоди Кота в чоботях"13:15М/с "Амфібія"14:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10Т/с "Джесі"15:40Т/с "Габби Дюран: няня інопланетян"16:10М/с "Фінес і Ферб"17:10М/с "Закон Мерфі"17:35М/с "Рапунцель: Історія триває"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Покахонтас"21:00М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:00М/с "Готель Трансільванія"23:00М/с "Команда Месники"00:00Т/с "Собака точка кому"01:45Т/с "Кращі друзі назавжди"02:50М/ф "Обережно: Грамп!"04:15Музика на Каналі Disney05:00Профілактика10:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Ліло і Стіч"12:15М/с "Пригоди Кота в чоботях"13:15М/с "Качині історії"14:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10Т/с "Джесі"15:40Т/с "Габби Дюран: няня інопланетян"16:10М/с "Фінес і Ферб"17:10М/с "Закон Мерфі"17:35М/с "Рапунцель: Історія триває"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Астерікс і вікінги"21:00М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:00М/с "Готель Трансільванія"23:00М/с "Команда Месники"00:00Т/с "Собака точка кому"01:45Т/с "Кращі друзі назавжди"03:10М/с "Зіп Зіп"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Артур і мініпути"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Вулиця Далматинців, 101"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Ліло і Стіч"12:15М/с "Зак Шторм - Суперпірат"13:15М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"14:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10Т/с "Джесі"15:40Т/с "Габби Дюран: няня інопланетян"16:10М/с "Фінес і Ферб"17:10М/с "Закон Мерфі"17:35М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "101 Далматинець"21:15М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:00М/с "Готель Трансільванія"23:00"Месники: Революція Альтрона"00:00Т/с "Собака точка кому"01:45Т/с "Кращі друзі назавжди"03:10М/с "Зіп Зіп"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Артур і мініпути"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Вулиця Далматинців, 101"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Ліло і Стіч"12:15М/с "Зак Шторм - Суперпірат"13:15М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"14:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"15:40Т/с "Історії Райлі"16:10М/с "Закон Мерфі"17:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"17:35М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Ліло і Стіч"21:15М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:05М/с "7 гномів"23:00"Месники: Революція Альтрона"00:00Т/с "Собака точка кому"01:45Т/с "Кращі друзі назавжди"03:10М/с "Зіп Зіп"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Артур і мініпути"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Качині історії"08:25М/с "Вулиця Далматинців, 101"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Ліло і Стіч"12:15М/с "Зак Шторм - Суперпірат"13:15М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"14:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"15:40Т/с "Історії Райлі"16:10М/с "Закон Мерфі"16:40М/с "Фінес і Ферб"17:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"17:35М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Горбань з Нотр-пані"21:30М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:05М/с "7 гномів"23:00"Месники: Революція Альтрона"00:00Т/с "Собака точка кому"01:45Т/с "Щоденник геймера"03:10М/с "Зіп Зіп"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Артур і мініпути"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Рапунцель: Нова історія"08:25М/с "Вулиця Далматинців, 101"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Ліло і Стіч"12:15М/с "Зак Шторм - Суперпірат"13:15М/с "Амфібія"14:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"15:40Т/с "Історії Райлі"16:10М/с "Закон Мерфі"16:40М/с "Сімейка Грін в місті"17:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"17:35М/с "Гравіті Фолз"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Гурвинек : чарівна гра"21:00М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:05М/с "7 гномів"23:00М/с "Месники: Секретні Війни"00:00Т/с "Собака точка кому"01:45Т/с "Щоденник геймера"03:10М/с "Зіп Зіп"04:30Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Пригоди Кота в чоботях"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Рапунцель: Нова історія"08:25М/с "Вулиця Далматинців, 101"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Ліло і Стіч"12:05М/с "Зак Шторм - Суперпірат"13:05М/с "Амфібія"14:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"15:40Т/с "Історії Райлі"16:10М/с "Закон Мерфі"16:40М/с "Сімейка Грін в місті"17:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"17:35М/с "Гравіті Фолз"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Замбезия"21:20М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:05М/с "7 гномів"23:00М/с "Месники: Секретні Війни"00:00Т/с "Габби Дюран: няня інопланетян"01:45Т/с "Щоденник геймера"03:10М/с "Зіп Зіп"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Пригоди Кота в чоботях"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Рапунцель: Нова історія"08:25М/с "Аліса знає, що робити!"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Чебурашка"12:50М/с "Фінес і Ферб : Останній день літа"13:50М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:15М/ф "Корпорація монстрів"17:05М/ф "Університет монстрів"19:30М/ф "Прибульці у будинку"21:20Х/ф "Маппеты"23:20Х/ф "Так собі канікули"01:05М/с "Гравіті Фолз"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Пригоди Кота в чоботях"07:30М/с "Місто героїв : Нова історія"07:55М/с "Рапунцель: Нова історія"08:25М/с "Аліса знає, що робити!"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Качині історії"12:05М/с "Рапунцель: Нова історія"13:05М/с "Гравіті Фолз"14:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"16:10М/с "Закон Мерфі"16:40М/с "Сімейка Грін в місті"17:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"17:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:35М/с "Клеопатра в космосі"19:05М/ф "Олаф і холодна пригода"19:30М/ф "Атлантида: Загублений світ"21:30М/с "Гравіті Фолз"22:00Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"22:30М/с "Гравіті Фолз"23:00М/с "Месники: місія Чорної Пантери"00:00Т/с "Габби Дюран: няня інопланетян"01:50Т/с "Мек-Х4"03:20М/с "Сімейка Грін в місті"04:20Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Пригоди Кота в чоботях"07:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:55М/с "Рапунцель: Історія триває"08:25М/с "Аліса знає, що робити!"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Качині історії"12:05М/с "Рапунцель: Нова історія"13:05М/с "Гравіті Фолз"14:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10М/с "Клеопатра в космосі"15:35М/с "Качині історії"16:40М/с "Сімейка Грін в місті"17:10М/с "Сімейка Крудс. Початок"17:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:35М/с "Клеопатра в космосі"19:05М/с "Будинок сови"19:30М/ф "Їжачок Бобі : Колючі пригоди"21:30М/с "Гравіті Фолз"22:00Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"22:30М/с "Гравіті Фолз"23:00М/с "Месники: місія Чорної Пантери"00:00Т/с "Кирби Бакетс"01:50Т/с "Мек-Х4"03:20М/с "Сімейка Грін в місті"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Ліло і Стіч"07:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"07:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:55М/с "Рапунцель: Історія триває"08:25М/с "Аліса знає, що робити!"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Качині історії"12:05М/с "Рапунцель: Нова історія"13:05М/с "Гравіті Фолз"14:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10М/с "Клеопатра в космосі"15:35М/с "Качині історії"16:40М/с "Готель Трансільванія"17:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:35М/с "Клеопатра в космосі"19:05М/с "Будинок сови"19:30М/ф "Русалочка"21:30М/с "Гравіті Фолз"22:00Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"22:30М/с "Гравіті Фолз"23:00М/с "Месники: місія Чорної Пантери"00:00Т/с "Кирби Бакетс"01:50Т/с "Мек-Х4"03:20М/с "Сімейка Грін в місті"04:30Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"07:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:55М/с "Рапунцель: Історія триває"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Качині історії"12:05М/с "Рапунцель: Нова історія"13:05М/с "Гравіті Фолз"14:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10М/с "Клеопатра в космосі"15:35М/с "Качині історії"16:40М/с "Готель Трансільванія"17:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:05М/с "Будинок сови"19:30М/ф "Астерікс і вікінги"21:05М/с "Амфібія"22:00Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"22:30М/с "Амфібія"23:00М/с "Людина-павук"00:00Т/с "Легенда про шукача"01:00Х/ф "Влучний кидок"02:30Т/с "Тримайся, Чарлі!"03:40М/с "Сімейка Грін в місті"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Тімон і Пумба"05:25М/с "Русалочка"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"07:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:55М/с "Рапунцель: Історія триває"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Качині історії"12:15М/с "Рапунцель: Історія триває"13:15М/с "Гравіті Фолз"14:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10М/с "Клеопатра в космосі"15:40М/с "Качині історії"16:40М/с "Готель Трансільванія"17:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:05М/с "Будинок сови"19:30М/ф "У гості до Робинсонам"21:30М/с "Амфібія"22:00М/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"22:30М/с "Амфібія"23:00М/с "Людина-павук"00:00М/с "Легенда про шукача"00:55Х/ф "Дорога, я зменшив дітей"02:25М/с "Кирби Бакетс"03:10М/с "Сімейка Грін в місті"04:15Музика на Каналі Disney04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"07:30М/ф "Феї"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Пітер Пен : Повернення в Нетландию"12:45М/с "Гравіті Фолз"13:40М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10М/с "Клеопатра в космосі"15:40М/с "Качині історії"16:40М/с "Готель Трансільванія"17:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:05М/с "Будинок сови"19:30М/ф "Жил-был кіт"21:30М/с "Амфібія"22:00Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"22:30М/с "Готель Трансільванія"23:00М/с "Людина-павук"23:55Т/с "Легенда про шукача" 100:55Х/ф "Дорога, я збільшив дитину"02:25М/ф "Жил-был кіт"03:50М/с "Качині історії"04:15Музика на Каналі Disney05:00М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Аладдін"06:10М/с "Легенда про Тарзана"06:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"07:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"07:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:55М/с "Рапунцель: Історія триває"08:25М/с "Загублені в країні Оз"08:55М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Вулиця Далматинців, 101"11:40М/с "Зак Шторм - Суперпірат"12:45М/с "Гравіті Фолз"13:40М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"15:10М/с "Клеопатра в космосі"15:40М/с "Качині історії"16:40М/с "Готель Трансільванія"17:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:05М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"19:30М/ф "Маленький принц"21:30М/с "Амфібія"22:00Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"22:30М/с "Готель Трансільванія"23:00М/с "Людина-павук"23:55Т/с "Легенда про шукача"00:55Х/ф "Дорога, ми зменшили себе"02:05Т/с "Хроніки Эвермора"02:50М/с "Готель Трансільванія"04:00М/с "Русалочка"04:25М/с "Тімон і Пумба"04:50М/с "Аладдін"05:10М/с "Легенда про Тарзана"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"06:55М/с "Рапунцель: Історія триває"07:25М/с "Загублені в країні Оз"07:55М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Йди, Одноріг!"10:15М/с "Вулиця Далматинців, 101"10:40М/с "Зак Шторм - Суперпірат"11:45М/с "Гравіті Фолз"12:40М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"14:10М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"14:40М/с "Качині історії"15:10М/с "Фінес і Ферб"15:40М/с "Готель Трансільванія"16:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:05М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"18:30М/ф "Маленький принц"20:30М/с "Амфібія"21:00Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"21:30М/с "Гравіті Фолз"22:00М/с "Людина-павук"22:55Т/с "Легенда про шукача"23:55Х/ф "Хэллоуинтаун"01:15Т/с "Хроніки Эвермора"02:00М/с "Мій друг - примара"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Русалочка"04:25М/с "Тімон і Пумба"04:50М/с "Аладдін"05:10М/с "Легенда про Тарзана"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"06:55М/с "Рапунцель: Історія триває"07:25М/с "Сабрина - маленька відьма"07:55М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/ф "Попелюшка"11:45М/с "Гравіті Фолз"12:40М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"14:15М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"14:40М/с "Качині історії"15:05М/с "Качині історії"15:40М/с "Готель Трансільванія"16:40М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:05М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"18:30М/ф "Король Лев"20:30М/с "Гравіті Фолз"21:00Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"21:30М/с "Гравіті Фолз"22:00М/с "Варти Галактики"22:55Т/с "Легенда про шукача"23:55"Щастя - це".01:35Т/с "Хроніки Эвермора"01:55М/с "Мій друг - примара"03:15Музика на Каналі Disney04:00М/с "Русалочка"04:25М/с "Тімон і Пумба"04:50М/с "Аладдін"05:10М/с "Легенда про Тарзана"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:30М/с "Місто героїв : Нова історія"06:55М/с "Рапунцель: Історія триває"07:25М/с "Сабрина - маленька відьма"07:55М/с "Кинди Кидс"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Йди, Одноріг!"10:15М/с "Вулиця Далматинців, 101"10:40М/с "Зак Шторм - Суперпірат"11:45М/с "Гравіті Фолз"12:40М/с "Герої Енвелла"13:10М/с "Сімейка Грін в місті"14:10М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"14:35М/с "Качині історії"15:05М/с "Качині історії"15:35М/с "Рапунцель: Нова історія"16:10М/с "Гравіті Фолз"17:05М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"17:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"21:00Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"21:30М/с "Гравіті Фолз"22:00М/с "Варти Галактики"22:55Т/с "Легенда про шукача"23:55Х/ф "Останній дракон: у пошуках магічної перлини"01:25Т/с "Хроніки Эвермора"02:05М/с "Зоряні Війни: Повстанці"03:10Музика на Каналі Disney04:00М/с "Аладдін"04:25М/с "Тімон і Пумба"04:50М/с "Русалочка"05:10М/с "Легенда про Тарзана"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:30М/с "Місто героїв : Нова історія"06:55М/с "Йди, Одноріг!"07:25М/с "Сабрина - маленька відьма"07:55М/с "Кинди Кидс"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Вулиця Далматинців, 101"10:30М/с "Зак Шторм - Суперпірат"11:30М/с "Гравіті Фолз"13:00М/с "Герої Енвелла"13:30М/с "Сімейка Грін в місті"14:30М/с "Качині історії"15:05М/с "Качині історії"15:30М/с "Рапунцель: Нова історія"16:05М/с "Гравіті Фолз"17:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"21:00Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"21:30М/с "Гравіті Фолз"22:00М/с "Варти Галактики"22:55Т/с "Легенда про шукача"23:55Т/с "Габби Дюран: няня інопланетян"01:00Т/с "Собака точка кому"02:05М/с "Зоряні Війни: Повстанці"03:10Музика на Каналі Disney04:00М/с "Аладдін"04:25М/с "Легенда про Тарзана"04:50М/с "Русалочка"05:10М/с "Тімон і Пумба"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:30М/с "Місто героїв : Нова історія"06:55М/с "Йди, Одноріг!"07:25М/с "Сабрина - маленька відьма"07:55М/с "Кинди Кидс"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Вулиця Далматинців, 101"10:30М/с "Зак Шторм - Суперпірат"11:30М/с "Гравіті Фолз"13:00М/с "Герої Енвелла"13:30М/с "Сімейка Грін в місті"14:30М/с "Качині історії"15:05М/с "Качині історії"15:30М/с "Рапунцель: Нова історія"16:05М/с "Гравіті Фолз"17:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"21:00Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"21:30М/с "Гравіті Фолз"22:00М/с "Варти Галактики"22:55Т/с "Легенда про шукача"23:55Х/ф "Батько нареченої"01:35Т/с "Собака точка кому"01:55М/с "Зоряні Війни: Повстанці"03:10Музика на Каналі Disney04:00М/с "Аладдін"04:25М/с "Легенда про Тарзана"04:50М/с "Русалочка"05:10М/с "Тімон і Пумба"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:30М/с "Місто героїв : Нова історія"06:55М/с "Йди, Одноріг!"07:25М/с "Сабрина - маленька відьма"07:55М/с "Кинди Кидс"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Ліло і Стіч"11:00М/с "Вулиця Далматинців, 101"12:00М/с "Качині історії"13:00М/с "Герої Енвелла"13:30М/с "Фінес і Ферб"15:00М/с "Команда Дроникс"15:30М/с "Місто героїв : Нова історія"16:35М/с "Сімейка Грін в місті"17:30М/с "Гравіті Фолз"18:30М/ф "Літаки"20:30М/с "Зоряна принцеса і сили зла"21:00Т/с "Могутні Рейнджери: Звероморферы"21:30М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:00М/с "Варти Галактики"22:55Т/с "Легенда про шукача"23:55Т/с "Габби Дюран: няня інопланетян"01:00Т/с "Собака точка кому"02:05М/с "Зоряні Війни: Повстанці"03:10Музика на Каналі Disney04:00М/с "Аладдін"04:25М/с "Легенда про Тарзана"04:50М/с "Русалочка"05:10М/с "Тімон і Пумба"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:30М/с "Місто героїв : Нова історія"06:55М/с "Йди, Одноріг!"07:25М/с "Сабрина - маленька відьма"07:55М/с "Кинди Кидс"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Ліло і Стіч"11:00М/с "Вулиця Далматинців, 101"12:00М/с "Качині історії"13:00М/с "7 гномів"13:30М/с "Фінес і Ферб"15:00М/с "Команда Дроникс"15:30М/с "Місто героїв : Нова історія"16:35М/с "Сімейка Грін в місті"17:30М/с "Гравіті Фолз"18:30М/ф "Історія іграшок"20:15М/ф "Історія іграшок і жахів"20:30М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:00М/с "Варти Галактики"22:55Т/с "Легенда про шукача"23:55Т/с "Мек-Х4"01:00Т/с "Собака точка кому"02:05М/с "Зоряні Війни: Повстанці"03:10Музика на Каналі Disney04:00М/с "Аладдін"04:25М/с "Легенда про Тарзана"04:50М/с "Русалочка"05:10М/с "Тімон і Пумба"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:30М/с "Місто героїв : Нова історія"06:55М/с "Йди, Одноріг!"07:25М/с "Пес Пет"07:55М/с "Кинди Кидс"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Ліло і Стіч"11:00М/с "Вулиця Далматинців, 101"12:00М/с "Нова школа імператора"13:00"Після школи"13:30М/с "Фінес і Ферб"15:00М/с "Готель Трансільванія"16:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"17:30М/с "Гравіті Фолз"18:30М/ф "Вгору"20:30М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:00М/с "Варти Галактики"22:55Х/ф "Одного разу вночі"00:35Т/с "Собака точка кому"01:40М/ф "Норм і непохитні: Велика подорож"03:10Музика на Каналі Disney04:00М/с "Аладдін"04:25М/с "Легенда про Тарзана"04:50М/с "Русалочка"05:10М/с "Тімон і Пумба"05:35М/с "Вулиця Далматинців, 101"06:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"06:55М/с "Феї : Неймовірні пригоди"07:55М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/ф "ВАЛЛ-И"12:00М/с "Нова школа імператора"13:00"Після школи"13:30М/с "Фінес і Ферб"15:00М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"16:40М/ф "Оз: Повернення в Смарагдове місто"18:30М/ф "Курча Курча"20:15М/с "Місто героїв : Нова історія"20:45М/с "Кряключения Дональда Дака : Різдво з Міккі Маусом"21:15М/с "Зоряна принцеса і сили зла"22:00Х/ф "Тримайся, Чарлі! Це Різдво!"23:45Т/с "Собака точка кому"02:00М/ф "Веліант"03:10М/с "Качині історії"03:30Музика на Каналі Disney04:00М/с "Аладдін"04:25М/с "Легенда про Тарзана"04:50М/с "Русалочка"05:10М/с "Тімон і Пумба"05:35М/с "Елена - принцеса Авалора"06:35М/ф "Бембі"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/ф "Нико"11:35М/ф "Ніко 2"13:10"Після школи" Програма13:35М/с "Місто героїв : Нова історія"14:10М/с "Фінес і Ферб : Різдвяні канікули"14:50М/с "Качині історії"15:25М/с "Зоряна принцеса і сили зла"15:45М/с "Рапунцель: Нова історія"16:40М/ф "Анастасія"18:30М/ф "Снігова Королева: Задзеркалля"20:15Х/ф "Снігова п'ятірка"22:00М/ф "Красуня і Чудовисько : Дивовижне Різдво"23:30Х/ф "Різдвяна п'ятірка"01:05М/ф "Міккі : Одного разу під Різдво"02:05М/ф "З Різдвом від щирого серця!"03:00М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"03:20Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Пес Пет"07:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/ф "Книга джунглів"11:40М/ф "Книга джунглів 2"13:15М/с "Рапунцель: Нова історія"14:10М/с "Гравіті Фолз"15:45М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"17:00Х/ф "Класний мюзикл"19:00Х/ф "Класний мюзикл: канікули"21:15Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"23:15Т/с "Джесі"00:55М/ф "Книга джунглів"02:15М/ф "Книга джунглів 2"03:20М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"03:45Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Пес Пет"07:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:20М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"11:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"12:00М/с "Фінес і Ферб"13:00М/с "З привітом по планетах"13:30М/с "Гравіті Фолз"14:30М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"15:00М/с "Зоряна принцеса і сили зла"16:05М/с "Пригоди Кота в чоботях"16:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:30М/ф "Феї"20:10М/с "Готель Трансільванія"21:10Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"22:35Т/с "Тримайся, Чарлі!"00:00Т/с "Собака точка кому"01:05М/с "Варти Галактики"02:40М/с "Амфібія"03:25Музика на Каналі Disney04:00Профілактика09:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:20М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"11:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"12:00М/с "Фінес і Ферб"13:00М/с "З привітом по планетах"13:30М/с "Гравіті Фолз"14:30М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"15:00М/с "Зоряна принцеса і сили зла"16:05М/с "Пригоди Кота в чоботях"16:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:30М/ф "Пташиний дозор"20:25М/с "Готель Трансільванія"21:10Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"22:35Т/с "Тримайся, Чарлі!"00:00Т/с "Собака точка кому"01:05М/с "Варти Галактики"02:40М/с "Амфібія"03:25Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Пес Пет"07:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:20М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"11:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"12:00М/с "Фінес і Ферб"13:00М/с "З привітом по планетах"13:30М/с "Гравіті Фолз"14:30М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"15:00М/с "Зоряна принцеса і сили зла"16:05М/с "Пригоди Кота в чоботях"16:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:30М/ф "На край світу: У пошуках однорога"20:25М/с "Готель Трансільванія"21:40Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"00:20Т/с "Собака точка кому"01:30М/с "Варти Галактики"02:40М/с "Амфібія"03:25Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Пес Пет"07:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:20М/с "Кунг-фу Панда: Лапки долі"11:00М/с "Зак Шторм - Суперпірат"12:00М/с "Фінес і Ферб"13:00М/с "З привітом по планетах"13:30М/с "Гравіті Фолз"14:30М/с "Герої Енвелла"15:00М/с "Зоряна принцеса і сили зла"16:05М/с "Пригоди Кота в чоботях"16:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:30М/ф "Тріо в пір'ї"20:25М/с "Готель Трансільванія"21:40Т/с "Чарівники з Вейверлі Плейс"23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"00:20Т/с "Собака точка кому"01:30М/с "Варти Галактики"02:40М/с "Амфібія"03:25Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:50М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"11:40М/с "Фінес і Ферб"13:30М/с "Закон Мерфі"14:30М/с "Герої Енвелла"15:00М/с "Гравіті Фолз"16:00М/с "Місто героїв : Нова історія"16:55М/ф "Динозавр"18:30М/ф "Тед Джонс і загублене місто"20:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"22:00М/ф "Залізна людина і Халк: Союз героїв"23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"00:20Т/с "Собака точка кому"01:25М/ф "Залізна людина і Халк: Союз героїв"02:15М/с "Супергерой на півставки"03:20Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:50М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"11:40М/с "Фінес і Ферб"13:10М/с "Закон Мерфі"14:30М/с "Герої Енвелла"15:00М/с "Гравіті Фолз"16:00М/с "Місто героїв : Нова історія"16:30М/ф "Історія іграшок : Забуті часом"17:00М/ф "Тарзан 2"18:30М/ф "Королівські канікули"20:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"22:00М/с "Людина-павук: Тотальний Віном"23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"00:40Т/с "Собака точка кому"01:50М/с "Людина-павук: Тотальний Віном"02:35М/с "Супергерой на півставки"03:20Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:50М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:15М/ф "Літаки"12:10М/ф "Плюшевий монстр"14:00М/ф "Тачки"16:30М/ф "Тачки 2"18:30М/ф "Ральф"20:30Х/ф "Діти шпигунів 3: в трьох вимірах"22:15Х/ф "Діти шпигунів 4: Армагеддон"23:55Х/ф "Інспектор Гаджет"01:05Х/ф "Інспектор Гаджет 2"02:30М/с "Качині історії"03:15Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:50М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"11:40М/с "Шахерезада. Нерозказані історії"12:40М/с "Фінес і Ферб"14:05М/с "Клеопатра в космосі"15:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"16:30М/с "Гравіті Фолз"17:30М/с "Рапунцель: Нова історія"18:30М/ф "Горбань з Нотр-пані"20:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"22:00М/с "Людина-павук"23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"00:40Т/с "Собака точка кому"01:50М/с "Людина-павук"02:35М/с "Ким Пять-с-плюсом"03:20Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:50М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Софія Прекрасна : Історія принцеси"11:00М/с "Елена - принцеса Авалора"11:55М/ф "Спляча красуня"13:30М/ф "Білосніжка і сім гномів"15:15М/ф "Мулан"17:00М/ф "Мулан 2"18:30М/ф "Рапунцель: Заплутана історія"20:40Х/ф "Принцеса"22:30Х/ф "Мама оголосила страйк"00:20Х/ф "Маппеты"02:00М/с "Рапунцель: Нова історія"03:20Музика на Каналі Disney05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:50М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"11:40М/с "ШахерезадаНерассказанные історії"12:40М/с "Фінес і Ферб"14:05М/с "Клеопатра в космосі"15:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"16:30М/с "Гравіті Фолз"17:30М/с "Рапунцель: Нова історія"18:30М/ф "Оз: Повернення в Смарагдове місто"20:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"22:00М/с "Людина-павук"23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"00:40Т/с "Собака точка кому"01:50М/с "Людина-павук"02:35М/с "Ким Пять-с-плюсом"03:20Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:05М/с "Русалочка"05:25М/с "Тімон і Пумба"05:50М/с "Чудеса на віражах"06:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"06:50М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"07:50М/с "Пес Пет"08:00"Добрий ранок з Міккі"10:00М/с "Пес Пет"10:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"11:40М/с "Рапунцель: Історія триває"12:40М/с "Фінес і Ферб"14:05М/с "Зоряна принцеса і сили зла"15:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"16:30М/с "Гравіті Фолз"18:00М/с "Рапунцель: Нова історія"18:30М/ф "Богатырша"20:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"22:00М/с "Людина-павук"23:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"00:40Т/с "Собака точка кому"01:50М/с "Людина-павук"02:35М/с "Ким Пять-с-плюсом"03:20Музика на Каналі Disney04:00Музика на Каналі Disney04:15М/с "Легенда про Тарзана"04:40М/с "Аладдін"05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Легенда про Тарзана"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Русалочка"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:50М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Пес Пет"11:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:40М/с "Рапунцель: Історія триває"13:40М/с "Фінес і Ферб"15:05М/с "Зоряна принцеса і сили зла"16:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"17:30М/с "Гравіті Фолз"19:00М/с "Рапунцель: Нова історія"19:30А/ф "Снігова Королева: Задзеркалля"21:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Людина-павук"00:00Т/с "Тримайся, Чарлі!"01:40Т/с "Собака точка кому"02:50М/с "Людина-павук"03:35М/с "Ким Пять-с-плюсом"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Зак Шторм - Суперпірат"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Нова школа імператора"12:15М/с "Ліло і Стіч"13:10М/с "З привітом по планетах"14:05М/с "Академія Скайлендеров"15:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"18:00М/с "Гравіті Фолз"19:30М/ф "Варти Арктики"21:30М/с "Зоряні Війни: Опір"23:00М/с "Людина-павук"00:00Т/с "Габби Дюран: няня інопланетян"01:40Т/с "Собака точка кому"02:50М/с "Людина-павук"03:35М/с "З привітом по планетах"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Зак Шторм - Суперпірат"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Нова школа імператора"12:15М/с "Ліло і Стіч"13:10М/с "Гравіті Фолз"14:05М/с "Академія Скайлендеров"15:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"17:30М/с "Місто героїв : Нова історія"18:00М/с "Качині історії"18:30М/с "Гравіті Фолз"19:30М/ф "Суперпес і Турбокот"21:30М/с "Зоряні Війни: Опір"23:00М/с "Людина-павук"00:00Т/с "Габби Дюран: няня інопланетян"01:40Т/с "Собака точка кому"02:25Х/ф "Ксенон: Дівчина 21 століття"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:45М/с "Ліло і Стіч"13:40М/с "Гравіті Фолз"14:35М/с "Зоряна принцеса і сили зла"15:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"17:00М/с "Качині історії"17:50М/ф "Хортон"19:30М/ф "Феї"21:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Великий Людина-павук"00:00Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"01:40Т/с "Собака точка кому"02:25Х/ф "Зоряна хвороба"03:45М/с "З привітом по планетах"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:45М/с "Ліло і Стіч"13:40М/с "Гравіті Фолз"14:35М/с "Зоряна принцеса і сили зла"15:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"17:00М/с "Качині історії"17:50М/ф "Братик ведмежа"19:30М/ф "Упс. Ной поплив!"21:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Великий Людина-павук"00:00Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"01:40Т/с "Собака точка кому"02:50М/с "Великий Людина-павук"03:35М/с "З привітом по планетах"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Пес Пет"11:15М/ф "Літаки: Вогонь і Вода"12:55М/ф "Історія іграшок і жахів"13:30М/ф "Мультачки : Байки Метра"14:05Х/ф "Крихітка з Беверлі-Хіллз"16:00Х/ф "Крихітка з Беверлі-Хіллз 2"17:40Х/ф "Крихітка з Беверлі-Хіллз 3"19:30М/ф "Велика собача втеча"21:20Х/ф "Пригоди мишеняти Переса"23:20Х/ф "Пригоди мишеняти Переса 2"01:05Х/ф "Один брат на увесь загін"02:35М/ф "Фінес і Ферб : кіно. Підкорення 2-го виміру"03:50М/с "З привітом по планетах"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Пес Пет"11:20М/ф "Бембі"12:45М/ф "Бембі 2"14:05М/ф "Книга джунглів"15:50М/ф "Книга джунглів 2"17:15М/ф "Історія іграшок і жахів"17:40М/ф "Вольт"19:30М/ф "Місто героїв"21:35Х/ф "Бунтарка"23:25Х/ф "Повір в диво"01:20М/ф "Ким Пять-с-плюсом: Подумаєш, трагедія"02:25М/с "Гравіті Фолз"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:45М/с "Ліло і Стіч"13:45М/с "Гравіті Фолз"15:10М/с "Зоряна принцеса і сили зла"16:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Гноми у будинку"21:15М/с "Готель Трансільванія"23:00М/с "Великий Людина-павук"00:00Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"01:40Т/с "Полярна зірка"02:50М/с "Великий Людина-павук"03:35М/с "З привітом по планетах"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:45М/с "Ліло і Стіч"13:45М/с "Гравіті Фолз"15:10М/с "Зоряна принцеса і сили зла"16:40М/с "Сімейка Грін в місті"17:10М/с "Амфібія"17:40М/ф "Пригоди Флика"19:30М/ф "Тріо в пір'ї"21:10М/с "Леді Баг і Супер-Кіт : Нью-Йорк. Союз героїв"22:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Великий Людина-павук"00:00Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"01:40Т/с "Могутні медики"02:50М/ф "Пригоди Флика"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Ліло і Стіч"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Йди, Одноріг!"11:15М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:45М/с "Ліло і Стіч"13:45М/с "Фінес і Ферб"14:40М/с "Закон Мерфі"15:40М/с "Зоряна принцеса і сили зла"16:40М/с "Сімейка Грін в місті"17:10М/с "Амфібія"17:40М/с . "Гравіті Фолз"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Ліло і Стіч"21:30М/с "Готель Трансільванія"23:00М/с "Великий Людина-павук"00:00Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"01:40Т/с "Могутні медики"02:50М/с "Великий Людина-павук"03:35М/с "Кид vs Кет"04:45Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Ліло і Стіч"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Пес Пет"11:15М/с "Люк - мандрівник в часі"11:45М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:45М/с "Пригоди Кота в чоботях"13:45М/с "Фінес і Ферб"14:40М/с "Закон Мерфі"15:40М/с "Зоряна принцеса і сили зла"16:40М/с "Сімейка Грін в місті"17:10М/с "Амфібія"17:40М/с "Гравіті Фолз"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Леонардо : Місія Мона Ліза"21:30М/с "Готель Трансільванія"23:00М/с "Великий Людина-павук"00:00Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"01:40Т/с "Могутні медики"02:50М/ф "Леонардо : Місія Мона Ліза"04:05М/с "Кид vs Кет"04:25Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:20М/ф "Чебурашка"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/ф "Богатырша"12:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт : Нью-Йорк. Союз героїв"20:55М/с "Леді Баг і Супер-Кіт : Шанхай. Легенда про Леді Драконові"22:05Х/ф "Щастя - це".00:15Х/ф "Щастя - це. Частина 2"02:10М/с "Геркулес"03:40М/ф "Фантазия 2000"05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Ліло і Стіч"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Пес Пет"11:15М/с "Люк - мандрівник в часі"11:45М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:45М/с "Пригоди Кота в чоботях"13:45М/с "Фінес і Ферб"14:40М/с "Закон Мерфі"15:40М/с "Зоряна принцеса і сили зла"17:10М/с "Гравіті Фолз"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Мауглі дикої планети"21:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Великий Людина-павук: Воїни павутини"00:00Т/с "Кей Сі. Під прикриттям"01:40Т/с "Могутні медики"02:50М/с "Великий Людина-павук: Воїни павутини"03:35М/с "Кид vs Кет"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Ліло і Стіч"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Пес Пет"11:15М/с "Люк - мандрівник в часі"11:45М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:45М/с "Пригоди Кота в чоботях"13:45М/с "Фінес і Ферб"14:40М/с "Закон Мерфі"15:40М/с "Зоряна принцеса і сили зла"17:10М/с "Гравіті Фолз"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Не бий копитом"21:05М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Великий Людина-павук: Воїни павутини"00:00Т/с "Я Місяць"01:55Т/с "Могутні медики"03:00М/ф "Не бий копитом"04:20Музика на Каналі Disney05:00Музика на Каналі Disney05:15М/с "Русалочка"05:40М/с "Аладдін"06:05М/с "Легенда про Тарзана"06:25М/с "Тімон і Пумба"06:50М/с "Чудеса на віражах"07:25М/с "Чіп і Дейл - бурундучки-рятівнички"07:55М/с "Академія Скайлендеров"08:50М/с "Пес Пет"09:00"Добрий ранок з Міккі"11:00М/с "Пес Пет"11:15М/с "Люк - мандрівник в часі"11:45М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"12:45М/с "Пригоди Кота в чоботях"13:45М/с "Фінес і Ферб"14:40М/с "Клеопатра в космосі"15:40М/с "Зоряна принцеса і сили зла"17:10М/с "Гравіті Фолз"18:35М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"19:30М/ф "Покахонтас"21:30М/с "Леді Баг і Супер-Кіт"23:00М/с "Команда Месники"00:00Т/с "Я Місяць"01:55Т/с "Могутні медики"03:00М/с "Команда Месники"03:45М/с "Кид vs Кет"04:20Музика на Каналі Disney

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua