КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>2+2

Телепрограмма канала 2+2 на сегодня

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
21 сентября 
Вт
22 сентября 
Ср
23 сентября 
Чт
24 сентября 
Пт
25 сентября 
Сб
26 сентября 
Вс
27 сентября 

Программа телепередач 2+2 на prokurs.com.ua

2+2
06:00Мультфільми07:50"ДжеДАІ. Дайджест 2018"08:50"Загублений світ"14:50Х/ф "Шпигунка"17:05Х/ф "Люди Ікс"19:00Х/ф "Люди Ікс-2"21:40Х/ф "Вціліла"23:25Х/ф "Вуличний воїн"01:10Х/ф "Сага: Прокляття Тіні"02:45"Облом.UA."04:20"Цілком таємно-2017"06:00Мультфільми07:45"ДжеДАІ 2019"08:10"Загублений світ"13:15Х/ф "Подвійні неприємності"15:00Х/ф "Харлей Девідсон і ковбой Мальборо"16:5518 тур ЧУ з футболу "Зоря"-"Шахтар"19:00Х/ф "Гонщик"21:10Х/ф "Прибрати Картера"23:10Х/ф "Смертельний ринг"00:55Х/ф "Дефектні"02:30"Облом.UA."04:20"Цілком таємно-2017"06:00Мультфільми07:50"ДжеДАІ. Дайджест 2018"08:50"Загублений світ"13:40Х/ф "Війни безсмертних"15:20Х/ф "Трігонал: Боротьба за справедливість"17:20Х/ф "Відсіч"19:10Х/ф "Люди Ікс: Перший клас"21:45Х/ф "Універсальний солдат-3: Новий початок"23:40Х/ф "Кіборг Х"01:15Х/ф "Мачете вбиває знову"02:55"Облом.UA."04:20"Цілком таємно-2017"06:00"ДжеДАІ. Дайджест 2018"08:00"Решала-2"09:00"Загублений світ"14:55Х/ф "Єдиний"16:25Х/ф "Люди Ікс: Перший клас"19:00Х/ф "Люди Ікс: Дні минулого майбутнього"21:35Х/ф "Солдат Джейн"23:55Х/ф "Більше, ніж служба"01:40"Облом.UA."04:20"Цілком таємно-2017"06:00"ДжеДАІ 2019"08:00"ДжеДАІ. Дайджест 2018"09:00"Загублений світ"14:00Х/ф "Люди Ікс: Дні минулого майбутнього"16:20Х/ф "Люди Ікс: Апокаліпсис"19:00Х/ф "Логан: Росомаха"21:30Х/ф "Вбити Білла-2"23:55Х/ф "Посланець"01:30"Облом.UA."04:35"Цілком таємно-2016"06:00"ДжеДАІ 2019"07:20"ДжеДАІ. Дайджест 2018"08:20"Загублений світ"14:20Х/ф "Логан: Росомаха"17:00Х/ф "Найкращі серед найкращих"18:50Х/ф "Найкращі серед найкращих-2"20:45Х/ф "Найкращі серед найкращих-3"22:15Х/ф "Найкращі серед найкращих-4"00:00Х/ф "Інопланетна обитель"01:20"Облом.UA."04:20"Цілком таємно-2017"06:00Т/с "Рекс"07:55"Джедаі. Дайджест 2018"08:55"Загублений світ"15:00Х/ф "Хранителі скарбів"16:55Х/ф "У тилу ворога: вісь зла"18:45Х/ф "Останній замок"21:10Х/ф "Принц"22:55Х/ф "Бладрейн"00:40Х/ф "Смертельне падіння"02:00"Облом.UA."04:20"Цілком таємно-2017"06:00Т/с "Рекс-2"07:50"ДжеДАІ. Дайджест 2018"08:50"Загублений світ"14:45Х/ф "Машина"16:25Х/ф "Андроїд-поліцейський"18:05Х/ф "Вторгнення: Битва за рай"20:00Х/ф "Книга Ілая"22:10Х/ф "Колонія"00:00Х/ф "Ця стара машина"01:30"Облом.UA."04:20"Цілком таємно-2017"06:00"Загублений світ"08:00"ДжеДАІ. Дайджест 2018"08:55"Загублений світ"13:20Х/ф "Морський піхотинець-3: Тил"15:00Х/ф "Морський піхотинець-4"16:40Х/ф "Місто Юрського періоду"18:15Х/ф "Юрські ігри"19:45Х/ф "Чужий: Заповіт"22:00Х/ф "Чужий проти Хижака"23:45Х/ф "Проект Е.1337: Альфа"01:00"Облом.UA."04:20"Цілком таємно-2017"06:00"Загублений світ"07:55"ДжеДАІ. Дайджест 2018"08:55"Загублений світ"13:35Х/ф "Рейд у пустелю"18:10Х/ф "Три дні на втечу"20:30Х/ф "Ефект колібрі"22:20Х/ф "Чужі проти Хижака-2"00:05Х/ф "Гірські акули"01:30"Облом.UA."04:20"Цілком таємно-2017"06:00Х/ф "Столик №19"07:40"Шалені перегони 2018"08:10"ДжеДАІ. Дайджест 2018"09:10"Загублений світ"14:00Х/ф "Експедиція "Ноїв ковчег"16:30Х/ф "У пошуках скарбів нібелунгів"18:55Х/ф "Серед білого дня"20:30Х/ф "Перше вбивство"22:20Х/ф "Ніндзя"00:00Х/ф "Виворіт міста"01:30"Облом.UA."04:20"Цілком таємно-2017"06:00Х/ф "Панна Америка"07:40"ДжеДАІ. Дайджест 2018"08:40"Шалені перегони 2018"09:00"Загублений світ"14:45Х/ф "Спис долі"16:5519 тур ЧУ з футболу "Динамо"- "Ворскла"19:00Х/ф "Янгол-охоронець"21:25Х/ф "Ласкаво просимо в капкан"23:15Х/ф "Крижані акули"01:00Х/ф "Погоня за любов'ю"02:15"Облом.UA."04:20"Цілком таємно-2017"06:00Х/ф "Мічений"07:55"ДжеДАІ. Дайджест 2018"09:55"Загублений світ"14:45Х/ф "У пошуках бурштинової кімнати"16:55Х/ф "Солдати фортуни"18:50Х/ф "Хітмен: Агент 47"20:40Х/ф "Королі вулиць"22:40Х/ф "Королі вулиць-2"00:15Х/ф "Вбивство - не казка"01:55"Облом.UA."04:20"Цілком таємно-2017"06:00"Загублений світ"08:00"ДжеДАІ. Дайджест 2018"09:00"Загублений світ"13:00Х/ф "Атлантичний рубіж"14:40Х/ф "Атлантичний рубіж: Воскресіння"16:10Х/ф "Широко крокуючи"17:35Х/ф "Широко крокуючи-2"19:25Х/ф "Роман у джунглях"21:30Х/ф "Заручниця-3"23:30Х/ф "Кривавий орел"01:20"Загублений світ"02:45"Облом.UA."04:20"Цілком таємно-2017"06:00"Загублений світ"08:00"ДжеДАІ 2019"08:55"Загублений світ"12:55Х/ф "Той, що біжить лабіринтом"14:55Х/ф "Заручниця-3"16:5523 тур ЧУ з футболу "Динамо"- "Десна"19:00Х/ф "Голодний кролик атакує"21:00Х/ф "Медальйон"22:40Х/ф "Тавро" Черв"00:20Х/ф "Дефектні"02:05"Облом.UA."04:20"Цілком таємно-2017"06:00"Загублений світ"07:55"ДжеДАІ 2019"08:55"Загублений світ"12:55Х/ф "Останній кордон"14:45Х/ф "Петля часу"16:50Х/ф "Міцний горішок"19:15Х/ф "Міцний горішок-2"21:40Х/ф "Гра смерті"23:30Х/ф "Мега-акула проти Крокозавра"01:00"Облом.UA."04:20"Цілком таємно-2017"06:00"Загублений світ"07:00"ДжеДАІ"08:00"Загублений світ"12:40Х/ф "Бунт"14:15Х/ф "Міцний горішок 2"16:30Х/ф "Міцний горішок 3"19:00Х/ф "Міцний горішок 4"21:35Х/ф "Розправа"23:15Х/ф "Мега-акула проти гігантського восьминога"00:45"ОбломUA"04:35"Цілком таємно"05:30Телемагазин06:00"Загублений світ"07:45"ДжеДАІ 2019"09:05"Загублений світ"13:50Х/ф "Кинджали-близнята"15:35Х/ф "Маска ніндзя"17:10Х/ф "Міцний горішок: Гарний день, аби померти"19:00Х/ф "Напролом"20:50Х/ф "Захисник"22:25Х/ф "Урок виживання"00:15Х/ф "Мега-акула проти Колоса"01:35"Облом.UA."04:35"Цілком таємно-2016"06:00"Загублений світ"07:45"ДжеДАІ 2019"09:45"Загублений світ"13:40Х/ф "Людина президента"15:30Х/ф "Людина президента-2"17:05Х/ф "Форсаж"19:00Х/ф "Шакал"21:15Х/ф "Важка мішень"23:05Х/ф "Мега-акула проти Меха-акули"00:35Х/ф "Проект Е.1337: Альфа"01:40"Облом.UA."04:35"Цілком таємно-2016"06:00"Загублений світ"07:45"Джедаі 2019"08:25"Загублений світ"13:10Х/ф "Війни дронів"14:45Х/ф "Ворог мій"16:45Х/ф "Парк Юрського періоду"19:00Х/ф "Парк Юрського періоду-2"21:15Х/ф "Перстень Нібелунгів"00:35Х/ф "Снайпер"01:55"Облом.UA."04:35"Цілком таємно-2016"06:00"Загублений світ"07:40"Джедаі 2019"08:55"Загублений світ"12:45Х/ф "Солдатики"14:45Х/ф "Гра Ендера"16:45Х/ф "Парк Юрського періоду-2"19:00Х/ф "Парк Юрського періоду-3"20:45Х/ф "Ямакасі"22:20Х/ф "Смертельний ринг"00:00Х/ф "Життя обману"01:25"Облом.UA."04:20"Цілком таємно-2017"06:00"Загублений світ"07:35"ДжеДАІ 2019"08:55"Загублений світ"13:40Х/ф "Місія на Марс"15:40Х/ф "Прибулець"17:15Х/ф "Парк Юрського періоду-3"19:00Х/ф "Світ Юрського періоду"21:10Х/ф "Придорожний заклад"23:15Х/ф "Геймер"00:45"Таємниці великих українців. Симон Петлюра"01:50"Облом.UA."04:20"Цілком таємно-2017"06:00"Загублений світ"07:40"ДжеДАІ 2019"08:05"Загублений світ"13:00Х/ф "Тіньові вовки"14:45Х/ф "Морський піхотинець"16:15Х/ф "Морський піхотинець-2"18:00Х/ф "Морський піхотинець-3: Тил"19:30Х/ф "Морський піхотинець-4"21:10Х/ф "Мисливці за скарбами"23:15Х/ф "Королі вулиць-2"01:00"Облом.UA."04:20"Цілком таємно-2017"06:00"Загублений світ"07:45"ДжеДАІ 2019"08:10"Загублений світ"13:00Х/ф "Пік Данте"15:00Х/ф "Посилка"16:45Х/ф "Форсаж-6"19:00Х/ф "Бронежилет"20:40Х/ф "Меркурій в небезпеці"22:40Х/ф "Відплата"00:45"Загублений світ"01:30"Помста природи"04:20"Цілком таємно-2017"06:00"Загублений світ"07:30"ДжеДАІ 2019"09:15"Загублений світ"13:00Х/ф "Майор Пейн"14:50Х/ф "Чорний орел"16:25Х/ф "Форсаж-7"19:00Х/ф "Загнаний"20:45Х/ф "Атака на королеву"22:20Х/ф "Оверлорд"00:20Х/ф "Більше, ніж служба"02:05"Облом.UA."04:20"Цілком таємно-2017"06:00"Загублений світ"07:50"ДжеДАІ 2019"08:40"Загублений світ"13:05Х/ф "У тилу ворога: вісь зла"14:55Х/ф "У тилу ворога: Колумбія"16:40Х/ф "Форсаж-8"19:00Х/ф "Кікбоксер"20:50Х/ф "Кікбоксер-2"22:25Х/ф "Кікбоксер-3"00:10Х/ф "Гірські акули"01:45"Облом.UA."04:20"Цілком таємно-2017"06:00"ДжеДАІ 2019"06:10"Загублений світ"14:05Х/ф "Війни безсмертних"15:50Х/ф "Юрські ігри"17:20Х/ф "Чужий"19:30Х/ф "Чужі"22:10Х/ф "Чужий-4"00:10Х/ф "Слід смерті"01:55"Облом.UA."04:20"Цілком таємно-2017"06:00"Загублений світ"07:45"ДжеДАІ 2019"09:05"Загублений світ"11:00Х/ф "Леді Яструб"13:15Х/ф "Незбагненне"15:10Х/ф "Ворота пітьми"16:5526 тур ЧУ з футболу "Зоря"- "Динамо"19:00Х/ф "Бюро людяності"20:45Х/ф "211"22:15Х/ф "Хижак"00:15Т/с "CSI: Місце злочину-11"01:10"Загублений світ"02:05"Облом.UA."04:20"Цілком таємно-2017"06:00"ДжеДАІ 2019"08:15"Загублений світ"13:10Х/ф "День, коли Земля зупинилась"14:50Х/ф "Спогад"16:20Х/ф "Сталевий світанок"18:15Х/ф "Орел Дев-ятого легіону"20:20Х/ф "Велика стіна"22:10Х/ф "Хижак"00:05Т/с "CSI: Місце злочину-11"01:00"Загублений світ"02:00"Облом.UA."04:20"Цілком таємно-2017"06:00"Джедаі 2019"08:15"Загублений світ"14:05Х/ф "Галактика Юрського періоду"15:25Х/ф "Місто Юрського періоду"17:10Х/ф "Важка мішень"19:00Х/ф "Раптова смерть"21:00Х/ф "Проти крові"22:45Х/ф "Бойові пси"00:25Х/ф "11 кварталів"01:50"Облом.UA."04:20"Цілком таємно-2017"06:00"Джедаі 2019"07:40"Загублений світ"12:15Х/ф "Онг Бак"14:10Х/ф "Майстер тай-цзи"16:05Х/ф "Подвійні неприємності"17:45Х/ф "Випадковий шпигун"19:2529 тур ЧУ з футболу "Динамо"- "Шахтар"21:25Х/ф "Закляті вороги"23:00Х/ф "Бейтаун поза законом"00:50Х/ф "Ця стара машина"02:20"Облом.UA."04:20"Цілком таємно-2017"06:00"Джедаі 2019"08:00"Загублений світ"13:45Х/ф "Єдиний"15:15Х/ф "Перлини дракона"16:50Х/ф "Великий переполох у малому Китаї"18:45Х/ф "Чорна маска"20:40Х/ф "Час скажених псів"22:10Х/ф "Поворот з Тахо" Черв. Круг23:55Х/ф "Останній акулячий торнадо. Час настав"01:35"Облом.UA."04:20"Цілком таємно-2017"06:00"Джедаі 2019"07:15"Загублений світ"15:15Х/ф "Перехрестя"17:10Х/ф "Останній кордон"19:00Х/ф "Принц"20:45Х/ф "Ефект колібрі"22:40Х/ф "Колонія"00:15Х/ф "Експедиція Юрського періоду"02:05"Облом.UA."04:20"Цілком таємно-2017"06:00"Джедаі 2019"09:00"Загублений світ"13:00Х/ф "Легенда про перлини Нага"15:00Х/ф "В тилу ворога"17:00Х/ф "Гарячі голови"18:30Х/ф "Гарячі голови-2"20:15Х/ф "Викуп"22:20Х/ф "Бладрейн"00:05Х/ф "У полоні страху"01:50"Облом.UA."04:20"Цілком таємно-2017"06:00"Джедаі 2019"08:35"Загублений світ"13:15Х/ф "Битва проклятих"15:00Х/ф "Гра Ендера"17:00Х/ф "Пекло"19:00Х/ф "Вторгнення: Битва за рай"20:55Х/ф "Книга Ілая"23:00Х/ф "Ніндзя"00:40Т/с "CSI: Місце злочину-13"01:30"Облом.UA."04:20"Цілком таємно-2017"06:00"Джедаі 2019"08:40"Загублений світ"14:25Х/ф "На грані"16:40Х/ф "Кібер"19:00Х/ф "Серед білого дня"20:45Х/ф "Сек'юріті"22:25Х/ф "Ласкаво просимо в капкан"00:10Х/ф "Погоня за любов-ю"01:45"Облом.UA."04:20"Цілком таємно-2017"06:00"Джедаі 2019"09:05"Загублений світ"13:50Х/ф "Трігонал: Боротьба за справедливість"15:45Х/ф "Стукач"17:50Х/ф "Широко крокуючи"19:10Х/ф "Широко крокуючи-2: Розплата"21:00Х/ф "Віддача"22:50Х/ф "Геймер"00:35Т/с "CSI: Місце злочину-15"02:05"Облом.UA."04:20"Цілком таємно-2017"06:00"Джедаі 2019"09:30"Джедаі 2020"10:30"Загублений світ"14:10Х/ф "Робокоп"16:00Х/ф "Робокоп-2"18:05Х/ф "Робокоп-3"20:00Х/ф "Трансформери"22:45Х/ф "Світ майбутнього"00:30Т/с "Рекс-2"01:25"Облом.UA."04:20"Цілком таємно-2017"06:00"Помста природи"08:30"Загублений світ"14:25Х/ф "І гримнув грім"16:15Х/ф "Трансформери"19:00Х/ф "Трансформери-3"21:50Х/ф "За межею порожнечі"23:40Х/ф "Проект Е.1337: Альфа"00:55Т/с "Ласко"01:50"Облом.UA."04:20"Цілком таємно-2017"06:00"Джедаі 2019"09:10"Джедаі 2020"10:10"Загублений світ"13:00Х/ф "Аватар"16:05Х/ф "Трансформери-3"19:00Х/ф "Трансформери: Час вимирання"22:05Х/ф "Кинжали-близнята"23:50Х/ф "Королівство гладіаторів: Турнір"01:35Х/ф "Батальйон"03:05"Облом.UA."04:20"Цілком таємно-2017"06:00"Джедаі 2019"08:30Прем'єра ! "Джедаі 2020"09:30"Загублений світ"14:30Х/ф "Війни дронів"15:55Х/ф "Трансформери: час вимирання"19:00Х/ф "Бамблбі"21:00Х/ф "Хижаки"23:00Х/ф "Ворог мій"01:00"Загублений світ"02:45"Облом.UA."04:20"Цілком таємно-2017"

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua