КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>2+2

Телепрограмма канала 2+2 на воскресенье

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
19 октября 
Вт
20 октября 
Ср
21 октября 
Чт
22 октября 
Пт
23 октября 
Сб
24 октября 
Вс
25 октября 

Программа телепередач 2+2 на prokurs.com.ua

2+2
06:00Мультфільми08:00"ДжеДАІ. Дайджест 2018"10:00"ДжеДАІ 2019"10:30Т/с "Опер за викликом"13:35Х/ф "Бойові свині"15:05Х/ф "Незнайомець"16:5517 тур ЧУ з футболу "Динамо"-"Зоря"19:00Х/ф "Блекджек"21:00Х/ф "Люди Ікс-3"23:00"ПРОФУТБОЛ"00:20"Облом.UA."06:00Мультфільми07:50"ДжеДАІ. Дайджест 2018"09:45"ДжеДАІ 2019"11:10Т/с "Опер за викликом"13:5518 тур ЧУ з футболу "Десна"-"Динамо"16:00Х/ф "Люди Ікс-3"18:00Х/ф "Люди Ікс: Початок. Росомаха"20:10Х/ф "Чорний яструб"23:00"ПРОФУТБОЛ"00:20"Облом.UA."05:30Телемагазини06:00Мультфільми07:50"ДжеДАІ. Дайджест 2018"09:50"ДжеДАІ 2019"10:50"Він, вона та телевізор"14:55Х/ф "Меч дракона"16:55Х/ф "Люди Ікс: Початок. Росомаха"19:00Х/ф "Росомаха: Безсмертний"21:20Х/ф "Бюро людяності"23:10Х/ф "Відкрите море"00:55"Угон по-нашому"02:35"Облом.UA."05:30Телемагазини06:00"ДжеДАІ. Дайджест 2018"08:00"Решала-2"09:00"ДжеДАІ 2019"10:00"Він, вона та телевізор"11:40Т/с "Опер за викликом-2"14:45Х/ф "Блекджек"16:40Х/ф "Росомаха: Безсмертний"19:00Х/ф "Люди Ікс: Апокаліпсис"21:45Х/ф "Охоронець"23:50Х/ф "Ігри кілерів"01:35Т/с "Стоматолог"04:40"Цілком таємно-2017"05:30Телемагазини06:00"ДжеДАІ 2019"08:00"ДжеДАІ. Дайджест 2018"09:00"Він, вона та телевізор"14:15Х/ф "Близнюки-дракони"16:15Х/ф "Навколо світу за 80 днів"18:25Х/ф "Шанхайський полудень"20:25Х/ф "Випадковий шпигун"22:05Х/ф "Сусіди на стрьомі"00:00Т/с "Стоматолог"03:25"Облом.UA."03:55"Цілком таємно-2017"05:30Телемагазини06:00"ДжеДАІ 2019"08:05"ДжеДАІ. Дайджест 2018"09:05"Він, вона та телевізор"13:00Х/ф "Джек Гантер. В пошуках скарбів Угаріта"14:50Х/ф "Джек Гантер. Прокляття гробниці Ехнатона"16:40Х/ф "Джек Гантер. Небесна зірка"18:20Х/ф "Геркулес"20:10Х/ф "Орел Дев-ятого легіону"22:15Х/ф "Королівство гладіаторів: Турнір"00:00Т/с "Стоматолог"03:10"Облом.UA."05:30Телемагазини06:00"Угон по-нашому"08:00"Джедаі. Дайджест 2018"09:00"Він, вона та телевізор"14:55Х/ф "У тилу ворога: Колумбія"16:30Х/ф "Команда 8: У тилу ворога"18:20Х/ф "Веселі канікули"20:15Х/ф "Работоргівля"22:05Х/ф "Поворот з Тахо"23:50Т/с "Зустрічна смуга"03:10"Облом.UA."05:30Телемагазини06:00"Угон по-нашому"08:00"ДжеДАІ. Дайджест 2018"09:00"Шалені перегони 2018"11:00"Він, вона та телевізор"13:55Х/ф "Нестримні"15:30Х/ф "Морський піхотинець"17:10Х/ф "Морський піхотинець-2"19:00Х/ф "Морський піхотинець-3: Тил"20:30Х/ф "Морський піхотинець-4"22:10Х/ф "Суддя Дредд"00:00Т/с "Заблудлі вівці"03:35"Помста природи"05:30Телемагазини06:00"Угон по-нашому"08:00"ДжеДАІ. Дайджест 2018"09:00"Шалені перегони 2018"11:00"Він, вона та телевізор"12:55Х/ф "40 днів та ночей"14:30Х/ф "В-язень"16:10Х/ф "Бронежилет"17:55Х/ф "Стукач"20:00Х/ф "Джон Вік"21:50Х/ф "Снайпер"23:20Т/с "Третього не дано"02:30"Облом.UA."05:30Телемагазини06:00"Загублений світ"07:55"ДжеДАІ. Дайджест 2018"08:50"Шалені перегони 2018"11:15"Він, вона та телевізор"13:30Х/ф "Рейд у пустелю-2"18:00Х/ф "Збройний барон"20:10Х/ф "Війна"22:05Х/ф "У полоні страху"23:50Т/с "Команда"02:15"Облом.UA."05:30Телемагазини06:00"Загублений світ"07:50"ДжеДАІ. Дайджест 2018"08:50"Шалені перегони 2018"09:10"Загублений світ"13:05Х/ф "Орден дракона"14:50Х/ф "Король Артур і лицарі круглого столу"16:20Х/ф "Світ предків"17:55Х/ф "Останній легіон"19:45Х/ф "Міф"22:00Х/ф "Відморожені"23:40Т/с "Команда"02:05"Облом.UA."05:30Телемагазини06:00"Загублений світ"08:00"ДжеДАІ. Дайджест 2018"09:00"Загублений світ"13:00Х/ф "Уцілілий"14:45Х/ф "Прометей"17:00Х/ф "Найманець"18:40Х/ф "Ронін"20:55Х/ф "Заручник"23:00"ПРОФУТБОЛ"00:20Т/с "Команда"02:35"Облом.UA."05:30Телемагазини06:00"Загублений світ"07:55"ДжеДАІ. Дайджест 2018"08:55"Загублений світ"12:55Х/ф "День, коли Земля зупинилась"14:35Х/ф "100 000 000 до н.е."16:05Х/ф "Земля, забута часом"17:45Х/ф "Ера динозаврів"19:20Х/ф "Люта планета"21:05Х/ф "Куленепробивний чернець"23:00"ПРОФУТБОЛ"00:20Т/с "Команда"02:40"Облом.UA."05:30Телемагазини06:00"Загублений світ"08:00"ДжеДАІ. Дайджест 2018"09:00"Загублений світ"12:55Х/ф "І гримнув грім"14:45Х/ф "Мисливці за скарбами"16:40Х/ф "По сліду"18:40Х/ф "Той, що біжить лабіринтом"20:45Х/ф "Облівіон"23:00"ПРОФУТБОЛ"00:20Т/с "Зустрічна смуга"02:35"Облом.UA."04:40"Цілком таємно-2017"05:30Телемагазини06:00"Загублений світ"08:05"ДжеДАІ 2019"09:05"Загублений світ"12:00Х/ф "Перехрестя"13:5523 тур ЧУ з футболу "Зоря"- "Шахтар"16:00Х/ф "Бунт"17:30Х/ф "Гнів"19:20Х/ф "Небезпечний Бангкок"21:10Х/ф "Макс Пейн"23:00"ПРОФУТБОЛ"00:20Т/с "Зустрічна смуга"02:35"Облом.UA."05:30Телемагазини06:00"Загублений світ"07:55"ДжеДАІ 2019"08:45"Загублений світ"11:40Х/ф "Герой"13:35Х/ф "Літаючі мечі біля брами Дракона"15:50Х/ф "Подвійний дракон"17:40Х/ф "Я прийшов з миром"19:15Х/ф "Битва драконів"21:00Х/ф "Кредо вбивці"23:00"ПРОФУТБОЛ"00:20Т/с "Зустрічна смуга"02:35"Облом.UA."05:30Телемагазини06:00"Загублений світ"07:55"ДжеДАІ"09:25"Загублений світ"11:30Х/ф "Легенда про перлини Нага"13:25Х/ф "Загадки Сфінкса"15:15Х/ф "Храм черепів"17:10Х/ф "Легенди: Гробниця дракона"18:55Х/ф "Чистильник"20:50Х/ф "Три ікса"23:00Х/ф "Відплата"02:20"ОбломUA"06:00"Загублений світ"07:55"ДжеДАІ 2019"09:55"Загублений світ"13:45Х/ф "Школа бойових мистецтв"15:25Х/ф "Школа бойових мистецтв-2"17:10Х/ф "Чорна маска"19:05Х/ф "На межі"21:15Х/ф "Втеча"23:25Х/ф "Вуличний воїн"01:00Т/с "Зустрічна смуга"03:15"Облом.UA."06:00"Загублений світ"07:40"ДжеДАІ 2019"08:45"Загублений світ"13:25Х/ф "Бог війни"15:50Х/ф "Баал, бог грози"17:20Х/ф "Озеро акул"19:00Х/ф "Парк Юрського періоду"21:15Х/ф "Віддача"23:05Х/ф "Тактична сила"00:35Т/с "Зустрічна смуга"02:50"Облом.UA."06:00"Загублений світ"07:35"Джедаі 2019"09:10"Загублений світ"13:50Х/ф "Бен-Гур"16:00Х/ф "Близнюки-дракони"18:00Х/ф "Шанхайський полудень"20:00Х/ф "Детектив Ейс Вентура"21:40Х/ф "Детектив Ейс Вентура-2: Коли природа кличе"23:10Х/ф "Гість"00:50Т/с "Опер за викликом"03:05"Облом.UA."04:40"Цілком таємно-2016"06:00"Загублений світ"07:55"Джедаі 2019"09:10"Загублений світ"14:05Х/ф "Саботаж"16:00Х/ф "Остаточний вирок"17:50Х/ф "Бойові свині"19:20Х/ф "Хороший, поганий, мертвий"21:00Х/ф "Азартні ігри"23:00Х/ф "Універсальний агент"00:35Т/с "Опер за викликом"02:50"Облом.UA."06:00"Загублений світ"07:45"ДжеДАІ 2019"09:00"Загублений світ"12:40Х/ф "Капітан Грім"14:40Х/ф "Володар морів: На краю світу"17:05Х/ф "Форсаж-4"19:00Х/ф "Kingsman: Таємна служба"21:15Х/ф "Kingsman: Золоте кільце"23:55Т/с "Опер за викликом"02:15"Облом.UA."05:20"Загублений світ"06:00"Загублений світ"07:40"ДжеДАІ 2019"09:30"Загублений світ"13:10Х/ф "Робокоп"15:00Х/ф "Робокоп-2"17:05Х/ф "Робокоп-3"19:00Х/ф "Ніч у музеї 2"20:55Х/ф "Ніч у музеї 3"22:45Х/ф "Смертельне падіння"00:15Т/с "Опер за викликом"02:35"Облом.UA."04:20" Цілком таємно-2017"06:00"Загублений світ"12:35Х/ф "Зворотна тяга"15:00Х/ф "Солдат Джейн"17:15Х/ф "Сльози Сонця"19:25Х/ф "Гонщик"21:30Х/ф "Прибрати Картера"23:25Х/ф "Віртуальна революція"01:00Т/с "Опер за викликом"03:20"Помста природи"06:00"Загублений світ"07:50"ДжеДАІ 2019"08:15"Загублений світ"14:50Х/ф "Привид"17:05Х/ф "К-9"19:00Х/ф "Вціліла"20:45Х/ф "Людина листопада"22:45Х/ф "Світ майбутнього"00:15Т/с "Опер за викликом-2"02:45"Облом.UA."05:45Телемагазини06:00"Загублений світ"07:50"ДжеДАІ 2019"09:20"Загублений світ"13:40Х/ф "Інферно"15:15Х/ф "Кон Експрес"17:00Х/ф "По сліду"19:00Х/ф "Збиток"21:00Х/ф "Команда А"23:10Х/ф "Рейс 7500"00:45"Загублений світ"01:40"Облом.UA."05:45Телемагазини06:00"Загублений світ"07:40"ДжеДАІ 2019"09:10"Загублений світ"13:50Х/ф "Меч дракона"15:45Х/ф "Леді Яструб"18:00Х/ф "Соломон Кейн"19:50Х/ф "Александр"23:00Х/ф "Королівство гладіаторів: Турнір"00:45"Загублений світ"01:45"Облом.UA."05:45Телемагазини06:00"Загублений світ"07:50"ДжеДАІ 2019"08:15"Загублений світ"12:45Х/ф "Чорний яструб"15:15Х/ф "Найкращі серед найкращих"17:05Х/ф "Найкращі серед найкращих-2"19:00Х/ф "Найкращі серед найкращих-3"20:30Х/ф "Найкращі серед найкращих-4"22:15Х/ф "Хижак-2"00:15"Загублений світ"02:15"Облом.UA."05:45Телемагазини06:00"ДжеДАІ 2019"07:15"Загублений світ"12:10Х/ф "Андроїд-поліцейський"13:50Х/ф "Атлантичний рубіж"15:20Х/ф "Атлантичний рубіж: Воскресіння"17:00Х/ф "Охоронець"19:00Х/ф "Гра на виживання"20:45Х/ф "Код доступу "Кейптаун"22:50Х/ф "Американський йєті"00:40"Загублений світ"02:25"Помста природи"04:55"Цілком таємно-2017"05:45Телемагазини06:00"Джедаі 2019"08:40"Загублений світ"13:20Х/ф "Спіймати і вбити"15:10Х/ф "Незнайомець"16:55Х/ф "Експансивна куля"18:40Х/ф "Командир ескадрильї"20:30Х/ф "Халк"23:00Х/ф "Королівство гладіаторів: Турнір"00:40"Загублений світ"02:20"Облом.UA."04:55"Цілком таємно-2017"05:45Телемагазини06:00"Джедаі 2019"08:25"Загублений світ"14:20Х/ф "Кришталеві черепа"16:05Х/ф "Загадки Сфінкса"17:50Х/ф "Храм черепів"19:40Х/ф "Кінг Конг"23:00Х/ф "Суддя Дредд 3D "00:45"Загублений світ"02:40"Облом.UA."05:45Телемагазини06:00"Джедаі 2019"07:50"Загублений світ"12:50Х/ф "Закон доблесті"14:45Х/ф "Тактична сила"16:20Х/ф "В'язень"18:00Х/ф "Не виходь!"20:00Х/ф "Веселі канікули"21:45Х/ф "Відплата"23:50"Загублений світ"01:50"Облом.UA."06:00"Джедаі 2019"07:15"Загублений світ"13:15Х/ф "Капітан Грім"15:20Х/ф "Повернення Геркулеса"17:10Х/ф "Герой"19:00Х/ф "Конан-варвар"21:30Х/ф "Геркулес"23:10Х/ф "Сага: Прокляття тіні"01:10"Загублений світ"02:55"Облом.UA."06:00"Джедаі 2019"08:50"Загублений світ"12:45Х/ф "Світ роботів"14:10Х/ф "Світ предків"15:45Х/ф "Земля, позабута часом"17:30Х/ф "100 000 000 до н. е."19:00Х/ф "Ера динозаврів"20:45Х/ф "Три дні на втечу"23:10Х/ф "Бладрейн-3: Третій рейх"00:40"Загублений світ"02:30"Облом.UA."06:00"Джедаі 2019"08:10"Загублений світ"13:05Х/ф "Втрачений скарб"14:50Х/ф "Експедиція "Ноїв ковчег"17:15Х/ф "Боксер"19:00Х/ф "Сорок вісім годин"20:50Х/ф "Інші сорок вісім годин"22:40Х/ф "Ніндзя-2"00:30"Загублений світ"02:25"Облом.UA."06:00"Джедаі 2019"09:00"Загублений світ"12:45Х/ф "Шангрі-ла: На межі зникнення"14:15Х/ф "Голий пістолет"15:55Х/ф "Голий пістолет-2 1/2 Запах страху"17:35Х/ф "Голий пістолет-33 1/3 Остання образа"19:00Х/ф "Міф"21:15Х/ф "Шанхайський полудень"23:15Х/ф "Універсальний агент"01:00"Загублений світ"02:00"Облом.UA."06:00"Джедаі 2019"09:15"Загублений світ"13:40Х/ф "Місія на Марс"15:45Х/ф "Бен-Гур"18:00Х/ф "Володар морів: На краю світу"20:30Х/ф "В ім-я короля"22:50Х/ф "Вампаріах"23:15Х/ф "Універсальний агент"00:35"Загублений світ"02:15"Облом.UA."06:00"Джедаі 2019"08:45"Джедаі 2020"09:45"Загублений світ"12:45Х/ф "За лінією вогню"14:15Х/ф "Бронежилет"16:00Х/ф "Ронін"18:15Х/ф "Багряні ріки"20:15Х/ф "Імперія вовків"22:45Х/ф "Оверлорд"00:45"Загублений світ"01:45"Облом.UA."06:00"Джедаі 2019"08:55"Джедаі 2020"09:55"Загублений світ"13:50Х/ф "Герой"15:45Х/ф "Хоробре серце"19:00Х/ф "Аватар" 200922:00Х/ф "Остаточний вирок"23:50"Загублений світ"01:50"Облом.UA."06:00"Джедаі 2019"09:10"Джедаі 2020"10:10"Загублений світ"13:55Х/ф "Посилка"15:45Х/ф "Загнаний"17:20Х/ф "Людина президента"19:15Х/ф "Людина президента-2"21:00Х/ф "Некерований"22:55Х/ф "Приречені-2"00:35"Загублений світ"01:35"Облом.UA."06:00"Джедаі 2019"09:10"Джедаі 2020"10:10"Загублений світ"13:00Х/ф "Петля часу"15:10Х/ф "Перше вбивство"17:00Х/ф "Розправа"18:55Х/ф "Облога"21:00Х/ф "Командо"22:45Х/ф "Відморожені"00:15"Загублений світ"02:15"Облом.UA."06:00"Джедаі 2019"08:55"Джедаі 2020"09:55"Загублений світ"13:45Х/ф "Обман"15:20Х/ф "Королі вулиць"17:20Х/ф "Інферно"19:05Х/ф "Поза законом"21:00Х/ф "Гра пам-яті"22:55Х/ф "Відкрите море"00:25"Загублений світ"02:15"Облом.UA."06:00"Джедаі 2019"09:00"Загублений світ"13:00Х/ф "Літаючі мечі біля брами Дракона"15:20Х/ф "Бог війни"18:00Х/ф "ХХХ"20:15Х/ф "ХХХ: Новий рівень"22:10Х/ф "Мегарозлом"00:00Х/ф "Рейд у пустелю-2"01:35"Облом.UA."04:30"102. Поліція"05:10"Зловмисники"06:00"Джедаі 2019"08:10"Загублений світ"12:10Х/ф "Гра на виживання"14:00Т/с "Перевізник"16:555 тур ЧУ з футболу "Динамо"- "Зоря"19:00Х/ф "Перстень Нібелунгів"22:45Х/ф "Саботаж"00:40"Загублений світ"02:30"Облом.UA."04:30"102. Поліція"05:10"Зловмисники"06:00"Джедаі 2019"06:45"Загублений світ"12:45Т/с "Перевізник"15:40Х/ф "Перевізник"17:15Х/ф "Перевізник-2"19:00Х/ф "Акт мести"20:50Х/ф "Шакал"23:10Х/ф "У тилу ворога: вісь зла"01:05"Загублений світ"02:05"Облом.UA."04:30"102. Поліція"05:10"Зловмисники"

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua