КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>Киномикс

Телепрограмма канала Киномикс на пятницу

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
25 января 
Вт
26 января 
Ср
27 января 
Чт
28 января 
Пт
29 января 
Сб
30 января 
Вс
31 января 

Программа телепередач Киномикс на prokurs.com.ua

Киномикс
01:20Х/ф "Короп відморожений"03:10Х/ф "Плейбой під прикриттям"04:50Х/ф "9 рота"07:25Х/ф "Вуличні танці 3: Усі зірки"09:20Х/ф "Дикі штучки"11:25Х/ф "Гість"13:20Х/ф "Повстання"15:00Х/ф "Час відьом"16:35Х/ф "Матриця: Перезавантаження"19:00Х/ф "Матриця: Революція"21:20Х/ф "Пила 8"23:00Х/ф "Гнів"01:15Х/ф "Менді"03:35Х/ф "Механік 2: Воскресіння"05:30Х/ф "Трансформація"07:15Х/ф "Шоколад"09:35Х/ф "Смертельний номер"11:25Х/ф "Призвідники"13:15Х/ф "Адвокат диявола"15:55Х/ф "Жанна д'Арк"19:00Х/ф "Дракула 2000"20:50Х/ф "Хостел 2"22:35Х/ф "Повстання"01:25Х/ф "Небезпечна гра Слоун"03:55Х/ф "Джиперс Криперс 3"05:50Х/ф "Жанна д'Арк"08:55Х/ф "Викрадення Фредді Хайнекена"10:45Х/ф "Патруль часу"12:35Х/ф "Шерлок Холмс : Гра тіней"15:05Х/ф "Еді"17:00Х/ф "Небезпечний Бангкок"19:00Х/ф "Блейд"21:10Х/ф "Блейд 2"23:20Х/ф "Сім'янин"01:00Х/ф "Спокусник"03:45Х/ф "Спокусник 2"06:05Х/ф "Небезпечний Бангкок"08:00Х/ф "Інкасатор"09:40Х/ф "Та, що вижила"11:40Х/ф "Огидлива вісімка"15:00Х/ф "З мене досить!"17:05Х/ф "Хакери"19:00Х/ф "Інтерв'ю з вампіром"21:15Х/ф "Королева проклятих"23:10Х/ф "Бронкская історія"01:40Х/ф "Шахраї"03:25Х/ф "Невидимий гість"05:15Х/ф "Матриця"07:40Х/ф "Не загрожуй південному централу, попиваючи сік у себе в кварталі"09:10Х/ф "Нестримні"10:55Х/ф "Нестримні 2"12:40Х/ф "Нестримні 3"14:50Х/ф "Взвод"17:00Х/ф "Костянтин: Повелитель пітьми"19:00Х/ф "Стелс"21:05Х/ф "Згадати все"23:05Х/ф "Овердрайв"01:20Х/ф "Співак"03:35Х/ф "Манолете"05:20Х/ф "Афера по-американськи"08:00Х/ф "Ронин"10:20Х/ф "Дракула"12:40Х/ф "Дикі історії"15:00Х/ф "Листковий торт"17:05Х/ф "Максимальний ризик"19:00Х/ф "Забійний уикенд"20:40Х/ф "Проклятий сезон"23:00Х/ф "Кидалы"01:40Х/ф "Аферисти Дік і Джейн"03:25Х/ф "З Парижу з любов'ю"05:05Х/ф "Азартні ігри"07:05Х/ф "Забійний уикенд"08:45Х/ф "Орел Дев'ятого легіону"10:55Х/ф "Згадати все"13:10Х/ф "Хлопчик в смугастій піжамі"15:00Х/ф "Мачуха"17:15Х/ф "Тринадцять привидів"19:00Х/ф "Останні дівчата"20:40Х/ф "Другий шанс"23:05Х/ф "Джон Вік 2"00:25Х/ф "Джекі Браун"03:40Х/ф "Мільйонер з трущоб"06:05Х/ф "Останні дівчата"07:45Х/ф "Тринадцять привидів"09:25Х/ф "З життя таємних агентів"11:05Х/ф "За межами закону"13:10Х/ф "Кривавий спорт"15:00Х/ф "Шулера"17:15Х/ф "Зловісні мерці: Чорна книга"19:00Х/ф "Офісне беззаконня"20:40Х/ф "Одержимість"22:40Х/ф "Факультет"01:15Х/ф "Гонки по-італійськи"03:35Х/ф "Запит в друзі"05:20Х/ф "Зловісні мерці: Чорна книга"07:00Х/ф "Нічого не бачу, нічого не чую"09:00Х/ф "Ананасний експрес: Сиджу, палю"11:10Х/ф "Мерзла земля"13:05Х/ф "Одного разу переступивши закон"15:00Х/ф "Білі ціпоньки"17:00Х/ф "Чорна маска"19:00Х/ф "Зловісні мерці 3: Армія пітьми"20:35Х/ф "Дилер 3"22:40Х/ф "Кривавий спорт"01:20Х/ф "Скандинавський форсаж. Перегони на льоду"03:15Х/ф "Багряні ріки 2: Ангели апокаліпсису"05:15Х/ф "Зловісні мерці 3: Армія пітьми"06:55Х/ф "Кілери"08:45Х/ф "Астрал"10:40Х/ф "Астрал: Глава 2"12:40Х/ф "Людина-метелик"15:00Х/ф "Крик 3"17:15Х/ф "Примарний гонщик 2"19:00Х/ф "Костянтин: Повелитель пітьми"21:15Х/ф "Хмарний атлас"00:15Х/ф "Астрал"02:25Х/ф "Астрал: Глава 2"04:25Х/ф "Екстрасенси"06:20Х/ф "Бруд"08:10Х/ф "Хмарний атлас"11:30Х/ф "Пастир"13:05Х/ф "Хлопчикам це подобається"15:00Х/ф "Двохсотлітня людина"17:30Х/ф "Розбірки у маленькому Токіо"19:00Х/ф "Легіон"20:50Х/ф "Невидимий гість"22:45Х/ф "Будинок з паранормальними явищами 2"00:25Х/ф "Невидимий гість"02:25Х/ф "Нестримні 3"04:40Х/ф "Легіон"06:30Х/ф "Місто Бога"09:00Х/ф "Відчайдушний"11:00Х/ф "Пристрели їх"12:40Х/ф "Три ікси"15:00Х/ф "Три ікси 2: Новий рівень"16:40Х/ф "Місто злодіїв"19:00Х/ф "Ангел світла"21:15Х/ф "Ілюзія вбивства 2"23:20Х/ф "Грошовий потяг"01:05Х/ф "Пробач, хочу на тобі одружуватися"03:35Х/ф "Ангел світла"05:40Х/ф "Будинок край дороги"08:00Х/ф "Ніндзя"09:40Х/ф "Ніндзя 2"11:30Х/ф "Кошмар на вулиці В'язів"13:20Х/ф "Кошмар на вулиці В'язів 2: Помста Фреді"15:00Х/ф "Кошмар на вулиці В'язів 3: Воїни сну"16:50Х/ф "Хеллбой: Герой з пекла"19:00Х/ф "Соломон Кейн"21:00Х/ф "Поліцейські"23:00Х/ф "У пеклі"01:00Х/ф "Фантомас розбушувався"03:10Х/ф "Соломон Кейн"05:05Х/ф "Хеллбой: Герой з пекла"07:25Х/ф "Все або нічого"09:35Х/ф "Лавка запасних"11:05Х/ф "Спаун"12:55Х/ф "Останній бойскаут"15:00Х/ф "Чим зайнятися мерцеві в Денвері"17:15Х/ф "Велика справа"19:00Х/ф "Розбирання в стилі кунг-фу"20:50Х/ф "Сутичка"23:05Х/ф "Гангстер"00:35Х/ф "Жінка в чорному"02:50Х/ф "Велика справа"04:35Х/ф "Повне беззаконня"06:35Х/ф "Обдурити усіх"08:25Х/ф "Лузери"10:15Х/ф "Час вбивати"13:10Х/ф "Стільниковий"15:05Х/ф "Управління гнівом"17:05Х/ф "Кабельник"19:00Х/ф "Ніндзя з Беверли Хиллз"20:40Х/ф "Боєць"22:45Х/ф "Великий бос"00:55Х/ф "Прокинувшись в Рино"02:35Х/ф "Відчайдушний"04:30Х/ф "Ніндзя з Беверли Хиллз"06:10Х/ф "Ема"08:30Х/ф "Стелс"10:45Х/ф "Кров'ю і потом: Анаболіки"13:15Х/ф "Інтуїція"15:00Х/ф "28 днів"17:00Х/ф "Злочинець"19:00Х/ф "Забійний футбол"20:55Х/ф "Гонщик"23:10Х/ф "Друге життя Уве"01:15Х/ф "Забійний футбол"03:10Х/ф "Час (In Time) "05:15Х/ф "Блакитна лагуна"07:15Х/ф "Останній з могікан"09:20Х/ф "Красень із стажем"11:10Х/ф "Дуже погана училка"12:55Х/ф "Клітина"15:00Х/ф "Гонщик"17:10Х/ф "Васабі"19:00Х/ф "Молодий майстер"21:00Х/ф "Холодна гора"23:50Х/ф "Інтуїція"00:05Х/ф "Залишся"02:00Х/ф "Ірландець"04:00Х/ф "Будинок у кінці часів"06:00Х/ф "Вірус кохання"07:35Х/ф "Смерть на похоронах"09:20Х/ф "Избави нас від лукавого"11:35Х/ф "Охоронець кілера"13:45Х/ф "Місто ангелів"16:00Х/ф "Доріан Грей"18:05Х/ф "Коломбіана"20:00Х/ф "Готель "Артеміда"21:45Х/ф "Вбивці на заміну"23:25Х/ф "Васабі"00:10Х/ф "Одного разу в Америці"04:55Х/ф "Фантоми"06:30Х/ф "Вбивці на заміну"08:15Х/ф "Охоронець кілера"10:30Х/ф "Термінова доставка"12:10Х/ф "Спецназ: В облозі"13:55Х/ф "Законослухняний громадянин"16:00Х/ф "S.W.A.T.: Cпецназ міста ангелів"18:15Х/ф "Перестрілка"20:00Х/ф "Готель Мумбаи: Протистояння"22:15Х/ф "Гаттака"00:25Х/ф "Красуня на всю голову"02:20Х/ф "Сонцестояння"05:00Х/ф "Кавалерія"07:25Х/ф "Від заходу до світанку"09:25Х/ф "Весільний переполох"11:25Х/ф "Природжені вбивці"13:40Х/ф "Вбивця 2. Проти всіх"16:00Х/ф "Час відьом"17:45Х/ф "У нестямі"/20:00Х/ф "Джон Вік 2"22:15Х/ф "Каратель: Територія війни"00:30Х/ф "Людина в залізній масці"02:35Х/ф "Астерікс і таємне зілля"04:20Х/ф "Веліант"05:30Х/ф "Головоломка"07:00Х/ф "Індики: назад в майбутнє"08:25Х/ф "Суперсімейка"10:15Х/ф "Суперсімейка 2"12:00Х/ф "Усі пси потрапляють в рай"13:20Х/ф "Зачарована Ела"14:50Х/ф "Тор: Рагнарек"16:55Х/ф "Прогулянка"18:50Х/ф "Хоробра серцем"20:15Х/ф "Смурфики 2"21:50Х/ф "Мадагаскар"23:15Х/ф "Мадагаскар 2"01:35Х/ф "Апокаліпсис"04:05Х/ф "Беззаконня в середній школі"05:45Х/ф "Стерво"07:35Х/ф "3000 миль до Грейсленда"09:55Х/ф "У нестямі"/12:10Х/ф "Великий куш"14:10Х/ф "Щосили"16:00Х/ф "Інтернешнл"18:05Х/ф "Старски і Хатч"20:00Х/ф "Щасливе число Слевина"22:10Х/ф "Аполлон 18"23:40Х/ф "Конан-руйнівник"01:30Х/ф "Апокаліпсис"04:25Х/ф "Темне дзеркало"06:25Х/ф "Проклятий сезон"08:45Х/ф "Щоденник пам'яті"11:05Х/ф "300 спартанців"13:15Х/ф "Поцілунок навиліт"15:15Х/ф "Щасливе число Слевина"17:25Х/ф "Матриця"20:00Х/ф "Матриця: Перезавантаження"22:30Х/ф "Матриця: Революція"00:35Х/ф "Мисливці за головами"02:35Х/ф "Поліцейська історія 2"05:00Х/ф "Під Сільвер-Лейк"07:40Х/ф "Ангел світла"09:50Х/ф "Тюряга"12:05Х/ф "Овердрайв"13:45Х/ф "Велика афера"16:00Х/ф "Аналізуй це"18:00Х/ф "Небезпечні пасажири потягу 123"20:00Х/ф "Пароль "Риба-меч""21:50Х/ф "Цінний вантаж"23:30Х/ф "Війна Богів : Безсмертні"01:55Х/ф "Час монстрів"03:10Х/ф "Стерво"04:55Х/ф "Хостел 2"06:45Х/ф "Райське озеро"08:25Х/ф "Небезпечні пасажири потягу 123"10:25Х/ф "Красунька"12:05Х/ф "Країна тигрів"14:05Х/ф "Маска"16:00Х/ф "Овердрайв"17:40Х/ф "Збройовий барон"20:00Х/ф "Хакери"21:55Х/ф "Поліцейські"23:55Х/ф "Цінний вантаж"02:30Х/ф "Країна тигрів"04:45Х/ф "Людина, яка змінила все"07:20Х/ф "Хостел 2"09:15Х/ф "Випадковий шпигун"11:00Х/ф "Такі різні близнюки"12:40Х/ф "Жах Амітівілля"14:20Х/ф "Жах Амітівілля : Пробудження"16:05Х/ф "Поліцейські"18:00Х/ф "Екстрасенси"20:00Х/ф "Ворон"21:50Х/ф "Невидимка"23:50Х/ф "Теорія хаосу"00:15Х/ф "Екстрасенси"02:15Х/ф "Гнів"05:25Х/ф "Невидимка"07:25Х/ф "Елізіум: Рай не на Землі"09:25Х/ф "Зоряні ворота"11:40Х/ф "Поліцейська історія"13:40Х/ф "Тренувальний день"16:00Х/ф "Робін Гуд : Початок"18:05Х/ф "Сповідь невидимки"20:00Х/ф "Без почуттів"21:50Х/ф "Побічний ефект"23:50Х/ф "Джей і Мовчазний Боб завдають удару у відповідь"01:35Х/ф "З/Л/О"03:45Х/ф "З/Л/О 2"05:25Х/ф "З/Л/О: Новий вірус"07:00Х/ф "Без почуттів"08:45Х/ф "Мілина"10:20Х/ф "Карантин"12:00Х/ф "Карантин 2: Термінал"13:40Х/ф "Чарівна країна"15:35Х/ф "Альоша Попович і Тугарин Змій"17:05Х/ф "Добриня Никитич і Змій Горинич"18:25Х/ф "Ілля Муромець і Соловей Розбійник"20:00Х/ф "Глибоке синє море"22:00Х/ф "Огидлива вісімка"02:45Х/ф "Поганий Санта 2"04:25Х/ф "Знову в школу"06:20Х/ф "Чарівна країна"08:15Х/ф "Термінатор"10:15Х/ф "Примара і пітьма"12:20Х/ф "Королева проклятих"14:15Х/ф "Поганий Санта"16:00Х/ф "Поганий Санта 2"17:40Х/ф "Шість демонів Емілі Роуз"20:00Х/ф "Експеримент "Офіс""21:40Х/ф "Скандинавський форсаж. Перегони на льоду"23:30Х/ф "На межі світів"01:50Х/ф "Скандинавський форсаж"03:35Х/ф "Скандинавський форсаж. Перегони на льоду"05:30Х/ф "Експеримент "Офіс""07:10Х/ф "Рибка на ім'я Ванда"09:15Х/ф "Гангстер"11:45Х/ф "Мільярд"13:40Х/ф "Шість демонів Емілі Роуз"16:00Х/ф "Робот на ім'я Чаппи"18:15Х/ф "Сусідка по кімнаті"20:00Х/ф "Невидимка"22:00Х/ф "Маніяк"23:40Х/ф "Чаклунство"01:45Х/ф "Сусідка по кімнаті"03:50Х/ф "Розумник Вілл Хантінг"06:10Х/ф "Та, що вижила"08:15Х/ф "Міські легенди 3: Кривава Мері"10:05Х/ф "Відплата"12:15Х/ф "Час відьом"14:00Х/ф "Нальотчики"16:00Х/ф "Рибка на ім'я Ванда"18:05Х/ф "Медальйон"20:00Х/ф "Шулера"22:15Х/ф "Викрадення Фредді Хайнекена"01:20Х/ф "Медальйон"03:10Х/ф "Потрапили!"04:50Х/ф "Бої без правил"07:05Х/ф "Небезпечний Бангкок"09:00Х/ф "Перестрілка"10:40Х/ф "Синя безодня"12:20Х/ф "Синя безодня 2"14:00Х/ф "Теорія змови. Зулу"16:05Х/ф "Гнів"18:00Х/ф "Експат"20:00Х/ф "Револьвер"22:10Х/ф "Поганий лейтенант"01:10Х/ф "Револьвер"03:40Х/ф "Небезпечний Бангкок"05:35Х/ф "Небезпечний пасажир"07:05Х/ф "Нокаут"08:45Х/ф "Інтернешнл"11:00Х/ф "Інтерстеллар"14:20Х/ф "Синя безодня"16:00Х/ф "Синя безодня 2"17:35Х/ф "Місто злодіїв"20:00Х/ф "Велика гра"22:35Х/ф "3000 миль до Грейсленда"00:45Х/ф "Поза/себе"03:00Х/ф "Захисник"05:20Х/ф "31 : Свято смерті"07:15Х/ф "3000 миль до Грейсленда"09:40Х/ф "Пограбування: код 211"11:15Х/ф "Таємне вікно"13:10Х/ф "Початок"16:00Х/ф "Ілюзія вбивства 2"18:00Х/ф "Поцілунок навиліт"20:00Х/ф "Двадцять одно"22:20Х/ф "Автобан"02:15Х/ф "Неадекватні люди"04:10Х/ф "Пограбування: код 211"05:40Х/ф "Щосили"07:30Х/ф "Розбірки у маленькому Токіо"09:00Х/ф "Вбивця 2. Проти всіх"11:15Х/ф "Заклик вовка"13:30Х/ф "Престиж"16:00Х/ф "Солт"17:50Х/ф "Руйнівник"20:00Х/ф "Примарний гонщик"22:20Х/ф "Примарний гонщик 2"01:45Х/ф "Заклик вовка"04:20Х/ф "Париж. Місто Zомбі"06:10Х/ф "Примарний гонщик"08:30Х/ф "Примарний гонщик 2"10:15Х/ф "Грошовий потяг"12:15Х/ф "В обіймах брехні"14:10Х/ф "Стільниковий"16:05Х/ф "Патруль часу"18:00Х/ф "Різдво"20:00Х/ф "Божевільні сусіди"21:40Х/ф "Випадковий шпигун"23:20Х/ф "Останній мисливець на відьом"00:50Х/ф "Рембо III"02:45Х/ф "Рембо IV"04:25Х/ф "Божевільні сусіди"06:10Х/ф "Різдво"08:05Х/ф "Святі з Бундока"10:15Х/ф "Обитель зла : Відплата"12:00Х/ф "Дикий"13:45Х/ф "Хантер Кілер"16:00Х/ф "Людина-метелик"18:15Х/ф "Такі різні близнюки"20:00Х/ф "Сусідка"22:00Х/ф "Ірраціональна людина"23:50Х/ф "Червона спека"00:35Х/ф "Такі різні близнюки"02:15Х/ф "Людина-метелик"04:30Х/ф "Ультраамеріканці"06:20Х/ф "Чорна маска"08:15Х/ф "Дуже страшне кіно 3"09:50Х/ф "Та, що вижила"11:45Х/ф "Викуп"13:40Х/ф "Тренувальний день"16:00Х/ф "Елізіум: Рай не на Землі"18:00Х/ф "Еді"20:00Х/ф "Дев'ять ярдів"21:55Х/ф "Останній з могікан"00:00Х/ф "Жах Амітівілля"01:30Х/ф "Та, що вижила"03:35Х/ф "Вавилон н.е."05:25Х/ф "Безглузда справа нехитра"07:35Х/ф "Останній з могікан"09:45Х/ф "Рекрут"12:00Х/ф "Овердрайв"13:40Х/ф "Залізний лицар"16:00Х/ф "Залізний лицар 2"18:05Х/ф "Крутий і курчата"20:00Х/ф "Дюплекс"21:35Х/ф "Лівша"00:00Х/ф "Еді"01:30Х/ф "Рекрут"03:40Х/ф "Хочеш чи ні?"05:15Х/ф "Крутий і курчата"07:10Х/ф "Розум і почуття"09:50Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"12:35Х/ф "Круті заходи"14:15Х/ф "Великий тато"16:00Х/ф "Дурень"18:25Х/ф "Вампирский засос"20:00Х/ф "Неймовірний Берт Уандерстоун"21:50Х/ф "Ніндзя 2"23:40Х/ф "Овердрайв"02:40Х/ф "Ніндзя 2"04:20Х/ф "Скайлайн 2"06:20Х/ф "Ті, що вижили"07:55Х/ф "Пограбування в ураган"09:50Х/ф "Повне беззаконня"11:50Х/ф "Інтерв'ю з вампіром"14:10Х/ф "Кривавий спорт"16:00Х/ф "Серце зі сталі"18:00Х/ф "Королева проклятих"20:00Х/ф "Ілюзіоніст"22:00Х/ф "Трикутник"23:55Х/ф "Круті заходи"00:35Х/ф "Пограбування в ураган"02:35Х/ф "Різдво з невдахами"04:30Х/ф "Детонатор"06:10Х/ф "Від заходу до світанку"08:10Х/ф "Від заходу до світанку 2: криваві гроші з Техасу"09:50Х/ф "Від заходу до світанку 3: дочка ката"11:30Х/ф "Соломон Кейн"13:30Х/ф "Чого хочуть жінки?"16:00Х/ф "Ілюзіоніст"18:05Х/ф "Хлопчик в смугастій піжамі"20:00Х/ф "Смертельний номер"21:50Х/ф "Дилер 3"23:50Х/ф "Беззаконня"02:15Х/ф "Вигляд зверху краще"03:50Х/ф "Каратель"06:00Х/ф "Каратель: Територія війни"07:55Х/ф "Ананасний експрес: Сиджу, палю"10:00Х/ф "Черговий тато"11:50Х/ф "Максимальний ризик"13:45Х/ф "Голлівудські копи"16:00Х/ф "На відстані удару"17:55Х/ф "Чужий квиток"20:00Х/ф "Престиж"22:30Х/ф "Шеф Адам Джонс"01:45Х/ф "6 днів"03:25Х/ф "Шеф Адам Джонс"05:10Х/ф "Експеримент"06:55Х/ф "Світ належить тобі"08:45Х/ф "Інкасатор"10:25Х/ф "Паралельні світи"12:25Х/ф "22 милі"14:05Х/ф "Угода з дияволом"16:00Х/ф "Патруль"18:00Х/ф "Море спокуси"20:00Х/ф "Не говори ні слова"22:05Х/ф "Прогулянка серед могил"00:30Х/ф "22 милі"02:10Х/ф "Револьвер"04:20Х/ф "Вакансія на жертву"05:55Х/ф "Вакансія на жертву 2: Перший дубль"07:35Х/ф "На межі світів"09:35Х/ф "Шеф"11:15Х/ф "Шерлок Холмс"13:35Х/ф "Шерлок Холмс : Гра тіней"16:00Х/ф "Танцюй серцем"18:05Х/ф "Початок часів"20:00Х/ф "Аналізуй це"21:55Х/ф "У владі стихії"23:45Х/ф "Море спокуси"01:45Х/ф "Шеф"03:15Х/ф "У владі стихії"04:55Х/ф "Початок часів"06:40Х/ф "Темне дзеркало"08:40Х/ф "Останній бойскаут"10:40Х/ф "Кошмар на вулиці В'язів"12:25Х/ф "Кошмар на вулиці В'язів 2: Помста Фреді"14:05Х/ф "Кошмар на вулиці В'язів 3: Воїни сну"16:00Х/ф "Небезпечні пасажири потягу 123"18:00Х/ф "Пароль "Риба-меч""20:00Х/ф "Планета Ка-Пекс"22:20Х/ф "7 днів і ночей з Мерілін"00:50Х/ф "Небезпечні пасажири потягу 123"02:55Х/ф "Планета Ка-Пекс"05:20Х/ф "Дракула 2000"07:15Х/ф "Пристрели їх"09:00Х/ф "Шалений Макс 2: Воїн дороги"10:55Х/ф "Матриця: Перезавантаження"13:30Х/ф "Матриця: Революція"16:00Х/ф "З мене досить!"18:05Х/ф "Хлопчики і дівчатка"20:00Х/ф "Управління гнівом"21:55Х/ф "Вовк з Уолл-Стріт"03:15Х/ф "Протистояння"04:50Х/ф "Управління гнівом"06:50Х/ф "Таксі 4"08:30Х/ф "Таксі 5 "10:25Х/ф "Щоденник пам'яті"12:45Х/ф "Тварина"14:20Х/ф "Фінальний рахунок"16:15Х/ф "Кривавий алмаз"19:00Х/ф "Клітина"21:00Х/ф "Сутичка"00:50Х/ф "Ласкаво просимо в джунглі"02:35Х/ф "Чорний лицар"04:20Х/ф "Звідні брати"06:15Х/ф "Хантер Кілер"08:30Х/ф "Тренувальний день"10:45Х/ф "Підривники"13:05Х/ф "Гран Торино"15:25Х/ф "Ібіца"17:00Х/ф "Конан-руйнівник"19:00Х/ф "Битва Титанів"20:55Х/ф "Я - Мільярдер"22:45Х/ф "Протистояння"00:50Х/ф "Дикий"02:40Х/ф "Сповідь невидимки"04:35Х/ф "Черниці в перегонах"06:30Х/ф "Гонщик"08:40Х/ф "Сукупність брехні"11:05Х/ф "300 спартанців: Розквіт імперії"13:00Х/ф "Конан-руйнівник"15:00Х/ф "Спокусник 2"17:15Х/ф "Бандитки"19:00Х/ф "Війна Богів : Безсмертні"21:00Х/ф "Цінний вантаж"22:40Х/ф "Офісний розковбас"01:15Х/ф "Цінний вантаж"02:55Х/ф "Що приховує брехню"04:35Х/ф "Захочу і соскочу. Супергерої"06:30Х/ф "Бандитки"08:15Х/ф "Сльози сонця"10:30Х/ф "Спецназ: В облозі"12:10Х/ф "Ідеальний шторм"14:40Х/ф "Залізний лицар"16:55Х/ф "Залізний лицар 2"19:00Х/ф "Троя"22:00Х/ф "Мачете вбиває"00:00Х/ф "Захочу і соскочу"00:15Х/ф "Серцеїдки"03:00Х/ф "100 речей і нічого зайвого"05:10Х/ф "Залізний лицар 2"07:05Х/ф "Швидкий і мертвий"09:10Х/ф "Гангстер"11:40Х/ф "Інтерстеллар"15:00Х/ф "Патруль часу"16:45Х/ф "Зоряні ворота"19:00Х/ф "Геракл: Початок легенди"20:45Х/ф "Новорічний відрив"22:25Х/ф "Нікуди бігти"00:55Х/ф "Овердрайв"03:00Х/ф "Беззаконня"05:05Х/ф "Повне беззаконня"07:20Х/ф "Останнє беззаконня"09:15Х/ф "Зловісні мерці 3: Армія пітьми"10:55Х/ф "Кабельник"12:45Х/ф "Рок-н-рольник"15:00Х/ф "Отруйна троянда"17:00Х/ф "На відстані удару"19:00Х/ф "Робот на ім'я Чаппи"21:15Х/ф "Останній кидок"23:10Х/ф "Від заходу до світанку"01:20Х/ф "Небезпечний пасажир"02:50Х/ф "На відстані удару"04:40Х/ф "Нальотчики"06:40Х/ф "Інкасатор"08:15Х/ф "Каратель: Територія війни"10:05Х/ф "Викрадення"12:00Х/ф "Славні хлопці"14:50Х/ф "Інтернешнл"17:00Х/ф "Робокоп"19:00Х/ф "Робокоп 2"21:10Х/ф "Робокоп 3"23:05Х/ф "Текст"02:00Х/ф "Таємне вікно"03:55Х/ф "Робокоп"05:50Х/ф "Робокоп 2"08:05Х/ф "Робокоп 3"10:00Х/ф "Нестримні 3"12:20Х/ф "Серце Ангела"14:30Х/ф "П'ятий елемент"16:55Х/ф "Термінатор"19:00Х/ф "Термінатор 2: Судний день"21:55Х/ф "Бої без правил"01:40Х/ф "Помста от кутюр"04:20Х/ф "Саботаж"06:20Х/ф "Термінатор"08:20Х/ф "Термінатор 2: Судний день"11:10Х/ф "Біжи, Лоло, біжи"12:45Х/ф "Двадцять одно"15:05Х/ф "Холоп"17:05Х/ф "Залишся"19:00Х/ф " (НЕ) ідеальний чоловік"20:40Х/ф "Брати з Гримсби"22:15Х/ф "Вторгнення"01:40Х/ф "Кров'ю і потом: Анаболіки"04:20Х/ф "Залишся"06:05Х/ф "Щосили"07:45Х/ф "Місто злодіїв"09:55Х/ф "Небезпечні пасажири потягу 123"11:45Х/ф "Останній бойскаут"13:35Х/ф "Пограбування в ураган"15:20Х/ф "Час"17:15Х/ф "Після нашої ери"19:00Х/ф "Кримінальне чтиво"21:40Х/ф "Хеллбой"23:50Х/ф "Сезон вбивць"01:35Х/ф "Адвокат диявола"04:30Х/ф "Час"06:20Х/ф "Мисливці на гангстерів"08:15Х/ф "Джанго звільнений"11:15Х/ф "Робін Гуд : Початок"13:15Х/ф "Робот на ім'я Чаппи"15:20Х/ф "Елізіум: Рай не на Землі"17:10Х/ф "Великий куш"19:00Х/ф "Законослухняний громадянин"20:50Х/ф "Море спокуси"22:40Х/ф "Примара і пітьма"

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua