КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>Киномикс

Телепрограмма канала Киномикс на вторник

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
19 октября 
Вт
20 октября 
Ср
21 октября 
Чт
22 октября 
Пт
23 октября 
Сб
24 октября 
Вс
25 октября 

Программа телепередач Киномикс на prokurs.com.ua

Киномикс
01:20Х/ф "Як відмити мільйон"03:30Х/ф "Ескобар"05:25Х/ф "Одного разу в Ірландії"07:10Х/ф "Гнів"09:00Х/ф "Зловісні мерці 3: Армія пітьми"10:40Х/ф "Ангел світла"12:55Х/ф "Дикі штучки"15:00Х/ф "Конан-руйнівник"17:05Х/ф "Вуличні танці"19:00Х/ф "Вуличні танці 2"20:35Х/ф "Вуличні танці 3: Усі зірки"22:30Х/ф "Час відьом"23:55Х/ф "Пропащий мачо"01:15Х/ф "Кращий і найяскравіший"03:00Х/ф "Пограбування в ураган"04:55Х/ф "Поліцейська історія"06:55Х/ф "Гість"08:50Х/ф "Аполлон 18"10:20Х/ф "Таємниця 7 сестер"12:40Х/ф "Тоня проти усіх"15:05Х/ф "Чарівна країна"17:05Х/ф "Трансформація"19:00Х/ф "Сіністер"21:05Х/ф "Сіністер 2"23:00Х/ф "Титан"00:40Х/ф "Офісне беззаконня"02:40Х/ф "Перші"04:35Х/ф "Захисники"06:20Х/ф "Пасажир"08:20Х/ф "Паралельні світи"10:15Х/ф "Випадковий шпигун"11:55Х/ф "Жанна д'Арк"15:00Х/ф "Помста от кутюр"17:15Х/ф "Швидкість: Автобус 657"19:00Х/ф "Тачка на мільйон"21:05Х/ф "Місія: Неадекватна"22:45Х/ф "Смертельний номер"00:45Х/ф "Зображуючи жертву"02:45Х/ф "Небезпечний пасажир"04:20Х/ф "Таксі 5"06:15Х/ф "Легенда №17"08:55Х/ф "Небезпечний Бангкок"10:50Х/ф наречена", що "Втекла13:05Х/ф "Хлопчики і дівчатка"15:00Х/ф "Швидкість: Автобус 657"16:40Х/ф "Підривники"19:00Х/ф "Та, що вижила"21:00Х/ф "Ефект Колібрі"23:00Х/ф "Тачка на мільйон"01:15Х/ф "Сімейне пограбування"03:25Х/ф "Серце зі сталі"05:25Х/ф "Огидлива вісімка"08:40Х/ф "Хто я"10:40Х/ф "Рекрут"12:55Х/ф "Подвійний удар"15:05Х/ф "Наречена-втікачка"17:20Х/ф "Обережно, двері закриваються!"19:00Х/ф "Сім'янин"20:55Х/ф "Кохання з ризиком для життя"22:20Х/ф "Підривники"01:00Х/ф "Вбити Білла"02:50Х/ф "Вбити Білла"05:05Х/ф "Копи в глибокому запасі"06:55Х/ф "Будинок біля озера"08:40Х/ф "Великий куш"10:30Х/ф "Одинадцять друзів Оушена"12:35Х/ф "Дванадцять друзів Оушена"14:50Х/ф "Тринадцять друзів Оушена"17:00Х/ф "Джон Вік 2"19:05Х/ф "Зоряні ворота"21:15Х/ф "Атлантида"23:05Х/ф "Очей"01:20Х/ф "Афера по-американськи"03:55Х/ф "Дикі історії"06:05Х/ф "Проклятий сезон"08:20Х/ф "Зоряні ворота"10:40Х/ф "Забійний уикенд"12:20Х/ф "Вбити Білла. Частина 2"15:00Х/ф "Максимальний ризик"17:00Х/ф "Азартні ігри"19:00Х/ф "Шулера"21:15Х/ф "Гравець"23:30Х/ф "Васабі"01:20Х/ф "Азартні ігри"03:30Х/ф "Другий шанс"05:55Х/ф "Шулера"08:15Х/ф "Мачуха"10:35Х/ф "Карате-пацан"13:15Х/ф "Тринадцять привидів"15:00Х/ф "Факультет"17:05Х/ф "Звідні брати"19:00Х/ф "Такі різні близнюки"20:40Х/ф "Белосніжка: Помста гномів"22:35Х/ф "Мільйонер з трущоб"00:45Х/ф "Дивергент"03:45Х/ф "Ягуар"05:45Х/ф "Звідні брати"07:40Х/ф "Кривавий спорт"09:25Х/ф "Такі різні близнюки"11:05Х/ф "Офісне беззаконня"12:45Х/ф "Ананасний експрес: Сиджу, палю"15:00Х/ф "Одержимість"17:00Х/ф "Недоторканні"19:00Х/ф "Бронкская історія"21:10Х/ф "Людина листопада"23:10Х/ф "Ангелы Чарлі"01:20Х/ф "Пробач, хочу на тобі одружуватися"03:10Х/ф "Одного разу переступивши закон"04:55Х/ф "Дилер"07:05Х/ф "Дилер 2"08:55Х/ф "Дилер 3"11:00Х/ф "Білі ціпоньки"13:00Х/ф "Мерзла земля"15:00Х/ф "Людина листопада"17:00Х/ф "Конвоїри"19:00Х/ф "Кілери"20:50Х/ф "Пипець"23:05Х/ф "Офісне беззаконня"00:10Х/ф "Сонцестояння"03:00Х/ф "П'ятий елемент"05:25Х/ф "Людина-метелик"07:40Х/ф "Крик"09:50Х/ф "Кілери"11:40Х/ф "Хмарний атлас"15:00Х/ф "Примарний гонщик 2"16:35Х/ф "Планета Ка-Пекс"19:00Х/ф "Пастир"20:35Х/ф "Побічний ефект"22:35Х/ф "Крик 2"01:05Х/ф "Містечко Cеметри"03:20Х/ф "Любов з перешкодами"05:30Х/ф "Побічний ефект"07:30Х/ф "Три ікси"09:50Х/ф "Три ікси 2: Новий рівень"11:45Х/ф "Будинок з паранормальними явищами"13:20Х/ф "Будинок з паранормальними явищами 2"15:00Х/ф "Невидимий гість"17:00Х/ф "Червона спека"19:00Х/ф "Основний інстинкт"21:25Х/ф "Грошовий потяг"23:25Х/ф "П'ятий елемент"01:40Х/ф "Місто Бога"04:30Х/ф "Три ікси"06:50Х/ф "Ілюзія вбивства"08:50Х/ф "Ілюзія вбивства 2"10:55Х/ф "Падіння Олімпу"13:05Х/ф "Падіння Лондона"15:00Х/ф "Ангел світла"17:10Х/ф "У пеклі"19:00Х/ф "Будинок край дороги"21:20Х/ф "Ніндзя"23:00Х/ф "Відчайдушний"00:15Х/ф "Сусана, ти мене вбиваєш"02:10Х/ф "Поза/себе"04:25Х/ф "У пеклі"06:15Х/ф "Ніндзя"07:55Х/ф "Ніндзя 2"09:45Х/ф "Поліцейські"11:40Х/ф "Жах Амітівілля"13:20Х/ф "Жах Амітівілля : Пробудження"15:00Х/ф "Падіння Лондона"16:50Х/ф "Все або нічого"19:00Х/ф "Лавка запасних"20:30Х/ф "SuperАлібі"22:20Х/ф "Будинок край дороги"00:35Х/ф "Крижаний"02:55Х/ф "Будинок у кінці часів"04:50Х/ф "SuperАлібі"06:35Х/ф "Гангстер"09:05Х/ф "Чим зайнятися мерцеві в Денвері"11:20Х/ф "Велика справа"13:05Х/ф "Різдво"15:00Х/ф "Боєць"17:10Х/ф "Обдурити усіх"19:00Х/ф "Лузери"20:55Х/ф "Повне беззаконня"23:00Х/ф "Сутичка"01:40Х/ф "Серцеїд"04:05Х/ф "Гонщик"06:15Х/ф "Сутичка"08:30Х/ф "Обдурити усіх"10:20Х/ф "Управління гнівом"12:15Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"15:00Х/ф "Крамер проти Крамера"17:05Х/ф "Легіонер"19:00Х/ф "Кров'ю і потом: Анаболіки"21:25Х/ф "Ніколи не здайся 2"23:25Х/ф "Дуже небезпечна штучка"01:10Х/ф "Тачка на мільйон"03:20Х/ф "Ема"05:40Х/ф "Інтуїція"07:20Х/ф "Гонщик"09:35Х/ф "28 днів"11:30Х/ф "Поганий Санта"13:15Х/ф "Поганий Санта 2"15:00Х/ф "Чотири весілля і одні похорони"17:20Х/ф "Вірус кохання"19:00Х/ф "Блакитна лагуна"21:00Х/ф "Останній з могікан"23:10Х/ф "Кров'ю і потом: Анаболіки"01:45Х/ф "Молодий майстер"03:45Х/ф "Фантомас проти Скотланд-Ярда"05:45Х/ф "Красень із стажем"07:35Х/ф "Васабі"09:25Х/ф "Холодна гора"12:20Х/ф "Отруйна троянда"14:15Х/ф "Дуже погана училка"16:10Х/ф "Останній з могікан"18:20Х/ф "Фантоми"20:00Х/ф "Избави нас від лукавого"22:10Х/ф "На глибині 6 футів"00:25Х/ф "Избави нас від лукавого"02:40Х/ф "Будинок примар"04:40Х/ф "Тачка на мільйон"06:50Х/ф "Фантоми"08:25Х/ф "Дев'ять ярдів"10:20Х/ф "Відчайдушні заходи"12:15Х/ф "Коломбіана"14:15Х/ф "Смерть на похоронах"16:00Х/ф "Прогулянка серед могил"18:15Х/ф "S.W.A.T.: Вогняна буря"20:00Х/ф "S.W.A.T.: Cпецназ міста ангелів"22:15Х/ф "Спецназ: В облозі"00:00Х/ф "Охоронець кілера"01:40Х/ф "Вбивці на заміну"03:40Х/ф "Вщент"05:30Х/ф "Перестрілка"07:05Х/ф "Одного разу в Америці"11:40Х/ф "Готель Мумбаи: Протистояння"13:55Х/ф "Від заходу до світанку"16:00Х/ф "Гаттака"18:00Х/ф "Останній мисливець на відьом"20:00Х/ф "Від заходу до світанку 2: криваві гроші з Техасу"21:35Х/ф "Від заходу до світанку 3: дочка ката"23:20Х/ф "Капітан Філіпс"00:15Х/ф "Кіт Грім і зачарований будинок"01:40Х/ф "Велика подорож"03:10Х/ф "Головоломка"04:40Х/ф "Самотній рейнджер"06:55Х/ф "Вищий пілотаж"08:30Х/ф "Людина-павук 2"10:30Х/ф "Людина в залізній масці"12:35Х/ф "Капітан Крюк"14:50Х/ф "Вольт"16:20Х/ф "2012"18:45Х/ф "Корпорація монстрів"20:15Х/ф "Тор"22:00Х/ф "Джон Картер"00:00Х/ф "Зачарована Ела"00:45Х/ф "Захисник"02:25Х/ф "Ірландець"04:20Х/ф "13-й район"05:55Х/ф "Місто гріхів"08:15Х/ф "Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати"10:10Х/ф "Заклик вовка"12:25Х/ф "Чотири кімнати"14:15Х/ф "Механік"16:00Х/ф "Механік 2: Воскресіння"17:45Х/ф "Інтернешнл"20:00Х/ф "найп'яніший округ у світі"22:10Х/ф "Гра в імітацію"02:10Х/ф "Механік"03:50Х/ф "Механік 2: Воскресіння"05:35Х/ф "Інтернешнл"07:45Х/ф "Щасливе число Слевина"09:55Х/ф "13-й район"11:30Х/ф "13-й район: Ультиматум"13:25Х/ф "Чотири пера"16:05Х/ф "Аполлон 18"17:40Х/ф "Влада страху"20:00Х/ф "Щоденник пам'яті"22:20Х/ф "Містечко Cеметри"01:20Х/ф "Поза/себе"03:45Х/ф "Район №9"05:45Х/ф "Чотири пера"08:20Х/ф "Влада страху"10:40Х/ф "Бійцівський клуб"13:20Х/ф "Олександр"16:45Х/ф "Блакитна безодня"20:00Х/ф "Планета Ка-Пекс"22:20Х/ф "Мисливці за головами"03:05Х/ф "Пікова дама: Задзеркалля"04:40Х/ф "Згадати все"06:40Х/ф "Мисливці за головами"08:40Х/ф "Овердрайв"10:20Х/ф "Цінний вантаж"12:05Х/ф "Багряні ріки"14:05Х/ф "Багряні ріки 2: Ангели апокаліпсису"16:00Х/ф "Тюряга"18:05Х/ф "Джиперс Криперс 3"20:00Х/ф "Райське озеро"21:40Х/ф "Брати Сістерс"23:55Х/ф "Бійцівський клуб"00:55Х/ф "Брати Сістерс"03:10Х/ф "Беззаконня в середній школі"04:40Х/ф "Прогулянка серед могил"06:40Х/ф "Поліцейські"08:35Х/ф "Країна тигрів"10:30Х/ф "Хакери"12:30Х/ф "Дуже страшне кіно"14:05Х/ф "Дуже страшне кіно 2"15:40Х/ф "Дуже страшне кіно 3"17:10Х/ф "Гнів"20:00Х/ф "Парламентер"22:35Х/ф "Випадковий шпигун"00:10Х/ф "Дуже страшне кіно"01:45Х/ф "Бурмило"04:00Х/ф "Екстрасенси"05:55Х/ф "Жах Амітівілля"07:35Х/ф "Жах Амітівілля : Пробудження"09:10Х/ф "Гнів"12:00Х/ф "Випадковий шпигун"13:40Х/ф "Зоряні ворота"16:00Х/ф "Невидимка"18:00Х/ф "Скайлайн 2"20:00Х/ф "Елізіум: Рай не на Землі"22:00Х/ф "Світ належить тобі"23:55Х/ф "Дуже страшне кіно 2"02:00Х/ф "Самий кращий день"04:00Х/ф "На межі"05:55Х/ф "Скайлайн 2"07:55Х/ф "Поліцейська історія"09:50Х/ф "Елізіум: Рай не на Землі"11:55Х/ф "Робін Гуд : Початок"14:00Х/ф "Сповідь невидимки"16:00Х/ф "Подвійний удар"18:00Х/ф "На межі світів"20:00Х/ф "Життя інших"22:40Х/ф "В Гонконзі вже завтра"01:45Х/ф "На межі"04:00Х/ф "На межі світів"06:05Х/ф "Побічний ефект"08:05Х/ф "Поганий Санта"09:45Х/ф "Чарівна країна"11:45Х/ф "Три багатирі і Шамаханская цариця"13:15Х/ф "Три багатирі на далеких берегах"14:35Х/ф "Три багатирі: Хід конем"16:00Х/ф "Термінатор"18:00Х/ф "Нещасний випадок"20:00Х/ф "Штурм Білого дому"22:30Х/ф "Поганий Санта 2"00:05Х/ф "Шість демонів Емілі Роуз"02:25Х/ф "Падіння Олімпу"04:40Х/ф "Відчайдушні заходи"06:35Х/ф "Джекі Браун"09:35Х/ф "Експеримент "Офіс""11:15Х/ф "Штурм Білого дому"13:45Х/ф "Обитель проклятих"16:00Х/ф "Знову в школу"17:55Х/ф "Термінатор"20:00Х/ф "Чаклунство"21:55Х/ф "Жінка в чорному 2: Ангел смерті"23:45Х/ф "Гангстер"01:50Х/ф "Корсиканець"04:05Х/ф "Мільярд"06:05Х/ф "Сусідка по кімнаті"07:45Х/ф "Небезпечна гра Слоун"10:20Х/ф "Міські легенди"12:15Х/ф "Міські легенди 2: Останній відрізок"14:10Х/ф "Міські легенди 3: Кривава Мері"16:00Х/ф "Відчайдушні заходи"18:00Х/ф "Чаклунство"20:00Х/ф "Та, що вижила"22:00Х/ф "Особливо небезпечна"23:55Х/ф "Просунутий"02:00Х/ф "Відплата"04:25Х/ф "Потрапили!"06:05Х/ф "Час відьом"07:45Х/ф "Особливо небезпечна"09:40Х/ф "Медальйон"11:30Х/ф що "Вижила"13:35Х/ф "Кавалерія"16:00Х/ф "Нальотчики"18:05Х/ф "Отруйна троянда"20:00Х/ф "Синя безодня 2"21:35Х/ф "Юність без Бога"23:50Х/ф "Готель "Артеміда""01:35Х/ф "Бої без правил"04:00Х/ф "Шалена карта"05:40Х/ф "Перестрілка"07:20Х/ф "Револьвер"09:35Х/ф "Кінчена"11:25Х/ф "Особливо тяжкі злочини"13:40Х/ф "Поганий лейтенант"16:00Х/ф "Теорія змови. Зулу"18:05Х/ф "Останній рубіж"20:00Х/ф "Код 8"21:50Х/ф "Швидкість: Автобус 657"23:30Х/ф "Кавалерія"01:30Х/ф "Кінчена"03:40Х/ф "3000 миль до Грейсленда"06:05Х/ф "Конан-руйнівник"08:05Х/ф "Код 8"09:55Х/ф "31 : Свято смерті"11:50Х/ф "Поза/себе"14:05Х/ф "Нестримні"16:00Х/ф "Особливо тяжкі злочини"18:15Х/ф "Захисник"20:00Х/ф "Нестримні 2"21:50Х/ф "Ілюзія вбивства 2"23:50Х/ф "Інтернешнл"00:20Х/ф "Пограбування: код 211"02:05Х/ф "31 : Свято смерті"04:15Х/ф "Останній рубіж"06:05Х/ф "Поза/себе"08:20Х/ф "Ілюзія вбивства 2"10:20Х/ф "Автобан"12:15Х/ф "Нестримні 2"14:05Х/ф "Таємне вікно"16:00Х/ф "Скелелаз"18:05Х/ф "Механік 2: Воскресіння"20:00Х/ф "Солт"21:50Х/ф "Заклик вовка"00:00Х/ф "Нестримні"02:15Х/ф "Автобан"04:25Х/ф "Випадковий шпигун"06:05Х/ф "Вбивця 2. Проти всіх"08:25Х/ф "Аполлон 18"10:00Х/ф "Солт"11:55Х/ф "Примарний гонщик"14:15Х/ф "Примарний гонщик 2"16:00Х/ф "Останній мисливець на відьом"18:00Х/ф "Рембо III"20:00Х/ф "Рембо IV"21:35Х/ф "Сіністер 2"23:25Х/ф "Щосили"01:45Х/ф "В обіймах брехні"04:00Х/ф "Час перших"06:40Х/ф "Червона спека"08:40Х/ф "Рембо III"10:40Х/ф "Рембо IV"12:15Х/ф "Сіністер 2"14:05Х/ф "Патруль часу"16:00Х/ф "Примарний гонщик"18:15Х/ф "Випадковий шпигун"20:00Х/ф "Обитель зла 3: Вимирання"21:40Х/ф "Обитель зла 4: Життя після смерті"23:30Х/ф "Пророк"00:45Х/ф "Обитель зла 4: Життя після смерті"02:35Х/ф "Святі з Бундока"04:45Х/ф "Людина-метелик"07:00Х/ф "Хантер Кілер"09:15Х/ф "Дуже страшне кіно"10:50Х/ф "Дуже страшне кіно 2"12:25Х/ф "Дуже страшне кіно 3"13:55Х/ф "Сусідка"16:00Х/ф "Останній з могікан"18:15Х/ф "Операція "Мертвий сніг"20:00Х/ф "Жах Амітівілля"21:35Х/ф "Та, що вижила"23:40Х/ф "Обитель зла : Відплата"00:55Х/ф "Хантер Кілер"03:25Х/ф "Підривники"05:45Х/ф "Стелс"08:05Х/ф "Забійний футбол"10:05Х/ф "Жах Амітівілля"11:40Х/ф "Ейс Вентура: Розшук домашніх тварин"13:20Х/ф "Ейс Вентура 2: Коли зве природа"15:00Х/ф "Дев'ять ярдів"16:55Х/ф "Жанна д'Арк"20:00Х/ф "Залізний лицар"22:15Х/ф "Залізний лицар 2"01:50Х/ф "Безглузда справа нехитра"03:55Х/ф "Залізний лицар"05:55Х/ф "Мерзла земля"07:50Х/ф "Екстрасенси"09:45Х/ф "Ейс Вентура 2: Коли зве природа"11:25Х/ф "Закон доблесті"13:25Х/ф "Ідеальна пастка"15:25Х/ф "Крутий і курчата"17:20Х/ф "Розум і почуття"20:00Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"22:40Х/ф "Брати Сістерс"00:35Х/ф "Розум і почуття"03:45Х/ф "Круті заходи"05:25Х/ф "Людина листопада"07:25Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"10:05Х/ф "Вампирский засос"11:40Х/ф "Скайлайн 2"13:40Х/ф "Сльози сонця"16:00Х/ф "Пограбування в ураган"18:00Х/ф "Повне беззаконня"20:00Х/ф "Кривавий спорт"21:50Х/ф "Різдво з невдахами"23:40Х/ф "Великий тато"02:00Х/ф "Повне беззаконня"04:10Х/ф "Повне беззаконня"06:15Х/ф "Серце зі сталі"08:15Х/ф "Кривавий спорт"10:05Х/ф "Сезон вбивць"11:40Х/ф "Трикутник"13:35Х/ф "Ілюзіоніст"15:40Х/ф "Детонатор"17:20Х/ф "Джері Магуайер"20:00Х/ф "Чого хочуть жінки?"22:25Х/ф "Від заходу до світанку 3: дочка ката"00:05Х/ф "Від заходу до світанку"02:05Х/ф "Дилер"04:10Х/ф "Інкасатор"05:45Х/ф "Смертельний номер"07:35Х/ф "Детонатор"09:15Х/ф "Чого хочуть жінки?"11:40Х/ф "Хлопчик в смугастій піжамі"13:25Х/ф "Іспанський англійський"16:00Х/ф "Вцілілий"18:15Х/ф "Нестримний"20:00Х/ф "Каратель"22:15Х/ф "Каратель: Територія війни"00:05Х/ф "Черговий тато"01:55Х/ф "Чужий квиток"04:20Х/ф "Кровний батько"05:55Х/ф "Вигляд зверху краще"07:35Х/ф "На відстані удару"09:35Х/ф "Шеф Адам Джонс"11:25Х/ф "Взвод"13:45Х/ф "Ананасний експрес: Сиджу, палю"16:00Х/ф "Максимальний ризик"17:55Х/ф "Пакт"20:00Х/ф "Угода з дияволом"21:50Х/ф "Світ належить тобі"23:40Х/ф "Інкасатор"02:00Х/ф "Рейд 2"04:45Х/ф "Світ належить тобі"06:35Х/ф "Патруль"08:35Х/ф "22 милі"10:15Х/ф "Море спокуси"12:15Х/ф "Не говори ні слова"14:20Х/ф "Вакансія на жертву 2: Перший дубль"16:00Х/ф "Прогулянка серед могил"18:05Х/ф "Астрал 3"20:00Х/ф "Астрал 4: Останній ключ"21:55Х/ф "Саботаж"23:55Х/ф "Експеримент"

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua