КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>Киномикс

Телепрограмма канала Киномикс на воскресенье

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
19 октября 
Вт
20 октября 
Ср
21 октября 
Чт
22 октября 
Пт
23 октября 
Сб
24 октября 
Вс
25 октября 

Программа телепередач Киномикс на prokurs.com.ua

Киномикс
00:15Х/ф "Літо"03:15Х/ф "Кавалерія"05:40Х/ф "Конан-руйнівник"07:40Х/ф "Одного разу в Ірландії"09:30Х/ф "Бурмило"11:30Х/ф "Вуличні танці"13:20Х/ф "Вуличні танці 2"15:00Х/ф "Вуличні танці 3: Усі зірки"16:50Х/ф "Аполлон 18"18:25Х/ф "Дикі штучки"20:25Х/ф "Пила 8"22:10Х/ф "Гість"23:50Х/ф "Вінчестер. Будинок, який побудували примари"00:05Х/ф "У владі стихії"01:50Х/ф "Пані Пік"03:55Х/ф "День виборів по-французьки"05:40Х/ф "Метро"08:15Х/ф "Хостел"10:05Х/ф "Хостел 2"11:55Х/ф "Жанна д'Арк"15:00Х/ф "Шоколад"17:15Х/ф "Адвокат диявола"20:00Х/ф "Дракула 2000"21:50Х/ф "Трансформація"23:45Х/ф "Темне дзеркало"01:00Х/ф "Даю рік"03:10Х/ф "Купи мене"05:20Х/ф "Одружись зі мною, чувак"07:05Х/ф "Паралельні світи"09:05Х/ф "Заручниця 2"10:45Х/ф "Боєць"13:05Х/ф "Небезпечний Бангкок"15:00Х/ф "Патруль часу"17:00Х/ф "Блейд"19:10Х/ф "Блейд 2"21:20Х/ф "Людина-метелик"23:25Х/ф "Викрадення Фредді Хайнекена"01:00Х/ф "Красень із стажем"02:45Х/ф "Кухня. Остання битва"04:50Х/ф "Між ангелом і бісом"07:00Х/ф "Новорічний переполох"08:40Х/ф "Тінь"10:50Х/ф "100 речей і нічого зайвого"13:00Х/ф "Хакери"15:00Х/ф "Інкасатор"16:40Х/ф "Королева проклятих"18:35Х/ф "Інтерв'ю з вампіром"20:55Х/ф "Та, що вижила"23:00Х/ф "Містечко Cеметри"00:50Х/ф "Леон"03:15Х/ф "Остін Пауерс : Людина-загадка міжнародного масштабу"04:55Х/ф "Матриця: Революція"07:10Х/ф "Вовк з уолл-стрітом"10:20Х/ф "13-й район"11:50Х/ф "13-й район: Ультиматум"13:35Х/ф "Орел Дев'ятого легіону"15:35Х/ф "Біжи, Лоло, біжи"17:00Х/ф "Адвокат диявола"19:30Х/ф "Копи в глибокому запасі"21:20Х/ф "Розбирання в маленькому Токіо"22:45Х/ф "Найманець"01:10Х/ф "На гребені хвилі"03:40Х/ф "Смертний вирок"05:40Х/ф "Пробудження"08:00Х/ф "Дракула"10:20Х/ф "Джон Вік 2"12:40Х/ф "Зоряні ворота"15:00Х/ф "Проклятий сезон"17:10Х/ф "Забійний уикенд"18:55Х/ф "Максимальний ризик"20:50Х/ф "Дикі історії"23:05Х/ф "Чорний яструб"01:15Х/ф "Апокаліпсис"03:55Х/ф "Другий шанс"06:20Х/ф "Забійний уикенд"08:05Х/ф "Орел Дев'ятого легіону"10:15Х/ф "Мільйонер з трущоб"12:35Х/ф "Мачуха"15:00Х/ф "Азартні ігри"16:55Х/ф "Карате-пацан"19:35Х/ф "Згадати все"21:45Х/ф "Тринадцять привидів"23:20Х/ф "Джон Вік 2"01:20Х/ф "Мільйонер з трущоб"03:40Х/ф "Татусі без шкідливих звичок"05:40Х/ф "Факультет"07:35Х/ф "Белосніжка: Помста гномів"09:35Х/ф "Одержимість"11:35Х/ф "З життя таємних агентів"13:15Х/ф "Офісне беззаконня"15:00Х/ф "Кривавий спорт"16:45Х/ф "Залізний лицар"19:00Х/ф "Залізний лицар 2"21:05Х/ф "За межами закону"23:00Х/ф "Містеріум. Початок"01:00Х/ф "У пошуках пригод"03:05Х/ф "Одержимість"05:05Х/ф "Малавіта"07:10Х/ф "Кікбоксер"09:05Х/ф "Одного разу переступивши закон"11:00Х/ф "Нічого не бачу, нічого не чую"12:55Х/ф "Білі ціпоньки"15:00Х/ф "Зловісні мерці 3: Армія пітьми"16:35Х/ф "Мерзла земля"18:35Х/ф "Дилер"20:45Х/ф "Дилер 2"22:35Х/ф "Дилер 3"01:15Х/ф "Лівша"04:00Х/ф "Вавилон н. е."05:55Х/ф "Зловісні мерці 3: Армія пітьми"07:35Х/ф "Людина-метелик"09:45Х/ф "Кілери"11:40Х/ф "Хмарний атлас"15:00Х/ф "Астрал"16:55Х/ф "Астрал: Глава 2"18:55Х/ф "Костянтин: Повелитель пітьми"21:10Х/ф "Примарний гонщик 2"23:00Х/ф "Пипець"00:10Х/ф "Двохсотлітня людина"02:30Х/ф "Филомена"04:15Х/ф "Астрал"06:10Х/ф "Астрал: Глава 2"08:10Х/ф "Містечко Cеметри"10:00Х/ф "Примарний гонщик 2"11:45Х/ф "Будинок з паранормальними явищами"13:20Х/ф "Будинок з паранормальними явищами 2"15:00Х/ф "Хлопчикам це подобається"16:50Х/ф "Побічний ефект"18:50Х/ф "Розбірки у маленькому Токіо"20:25Х/ф "Легіон"22:15Х/ф "Екстрасенси"02:20Х/ф "Любов з перешкодами"04:30Х/ф "Три ікси 2: Новий рівень"06:20Х/ф "Невидимий гість"08:20Х/ф "Грошовий потяг"10:25Х/ф "Ангел світла"12:40Х/ф "Три ікси"15:00Х/ф "Місто злодіїв"17:15Х/ф "Пристрели їх"18:55Х/ф "Відчайдушний"20:55Х/ф "Місто Бога"23:15Х/ф "Ілюзія вбивства"01:05Х/ф "Основний інстинкт"03:45Х/ф "Дуже небезпечна штучка"05:25Х/ф "Ангел світла"07:40Х/ф "Поліцейські"09:35Х/ф "Ніндзя"11:15Х/ф "Ніндзя 2"13:05Х/ф "У пеклі"15:00Х/ф "Кошмар на вулиці В'язів"16:45Х/ф "Кошмар на вулиці В'язів 2: Помста Фреді"18:25Х/ф "Кошмар на вулиці В'язів 3: Воїни сну"20:15Х/ф "Хеллбой: Герой з пекла"22:35Х/ф "Ілюзія вбивства 2"00:15Х/ф "Корсиканець"02:05Х/ф "Ніндзя"03:45Х/ф "Ніндзя 2"05:35Х/ф "Соломон Кейн"07:30Х/ф "Патруль"09:30Х/ф "Велика справа"11:15Х/ф "Все або нічого"13:25Х/ф "Лавка запасних"15:00Х/ф "Спаун"16:50Х/ф "Гангстер"19:20Х/ф "Сутичка"21:30Х/ф "Чим зайнятися мерцеві в Денвері"23:40Х/ф "Три ікси 2: Новий рівень"00:10Х/ф "Дивергент"02:45Х/ф "Сутичка"05:00Х/ф "Прокинувшись в Рино"06:45Х/ф "Беззаконня"08:50Х/ф "Повне беззаконня"11:00Х/ф "Повне беззаконня"13:00Х/ф "Управління гнівом"15:00Х/ф "Обдурити усіх"16:50Х/ф "Кабельник"18:40Х/ф "Стільниковий"20:25Х/ф "Круті заходи"22:10Х/ф "Безшабашні"00:05Х/ф "Принц і я"02:35Х/ф "Падіння Олімпу"04:50Х/ф "28 днів"06:45Х/ф "Ніколи не здайся 2"08:45Х/ф "Гонщик"10:55Х/ф "Ема"13:15Х/ф "Інтуїція"15:00Х/ф "Забійний футбол"16:55Х/ф "Час (In Time) "19:00Х/ф "Кров'ю і потом: Анаболіки"21:30Х/ф "Крамер проти Крамера"23:30Х/ф "Кікбоксер"00:45Х/ф "Любов по рецепту і без"02:20Х/ф "Пробач за любов"05:25Х/ф "Мільярд"07:20Х/ф "Холодна гора"10:20Х/ф "Час (In Time) "12:20Х/ф "Красень із стажем"14:10Х/ф "Васабі"16:00Х/ф "Клітина"18:00Х/ф "Блакитна лагуна"20:05Х/ф "Дуже погана училка"21:45Х/ф "Ілюзіоніст"00:05Х/ф "Холодна гора"03:05Х/ф "Беззаконня в середній школі"04:40Х/ф "Крижаний"06:35Х/ф "Ангел світла"08:40Х/ф "Вбивці на заміну"10:20Х/ф "Смерть на похоронах"12:05Х/ф "На глибині 6 футів"14:00Х/ф "Коломбіана"16:00Х/ф "Місто ангелів"18:10Х/ф "Охоронець кілера"20:20Х/ф "Готель "Артеміда"22:05Х/ф "Тачка на мільйон"02:00Х/ф "Життя попереду"04:10Х/ф "Кікбоксер повертається"06:20Х/ф "Відчайдушні заходи"08:20Х/ф "Термінова доставка"10:00Х/ф "Перестрілка"11:40Х/ф "Готель Мумбаи: Протистояння"13:55Х/ф "Законослухняний громадянин"16:00Х/ф "S.W.A.T.: Cпецназ міста ангелів"18:15Х/ф "S.W.A.T.: Вогняна буря"20:00Х/ф "Спецназ: В облозі"21:45Х/ф "Капітан Філіпс"01:05Х/ф "Сонцестояння"03:40Х/ф "Кавалерія"05:50Х/ф "Гаттака"07:45Х/ф "Каратель"10:05Х/ф "Каратель: Територія війни"12:00Х/ф "Час відьом"13:40Х/ф "Вбивця 2. Проти всіх"16:00Х/ф "Весільний переполох"18:00Х/ф "Красуня на всю голову"20:00Х/ф "Джон Вік 2"22:20Х/ф "Готель Мумбаи: Протистояння"01:55Х/ф "Велика подорож"03:20Х/ф "Дивергент"05:50Х/ф "Індики: назад в майбутнє"07:15Х/ф "Веліант"08:25Х/ф "Планета скарбів"09:55Х/ф "Головоломка"11:25Х/ф "Суперсімейка"13:10Х/ф "Суперсімейка 2"15:00Х/ф "Хоробра серцем"16:25Х/ф "Тор"18:10Х/ф "Тор 2: Царство пітьми"20:00Х/ф "Тор: Рагнарек"22:00Х/ф "Зачарована Ела"23:30Х/ф "Присвячений"01:40Х/ф "Жінка в чорному"04:05Х/ф "Мільйонер мимоволі"05:55Х/ф "Бійка в Бронксі"07:40Х/ф "Сіністер"09:45Х/ф "Сіністер 2"11:35Х/ф "найп'яніший округ у світі"13:50Х/ф "Щасливе число Слевина"16:00Х/ф "Згадати все"18:10Х/ф "13-й район"19:45Х/ф "13-й район: Ультиматум"21:40Х/ф "Щосили"23:30Х/ф "Інтернешнл"02:05Х/ф "Сіністер 2"04:25Х/ф "Пробудження"06:45Х/ф "Темне дзеркало"08:45Х/ф "Влада страху"11:05Х/ф "300 спартанців"13:25Х/ф "Матриця"16:00Х/ф "Матриця: Перезавантаження"18:30Х/ф "Матриця: Революція"20:50Х/ф "Чотири пера"23:25Х/ф "Злочинець"02:10Х/ф "Поза/себе"04:15Х/ф "Карате-пацан"06:45Х/ф "Тюряга"08:55Х/ф "Під Сільвер-Лейк"11:35Х/ф "Цінний вантаж"13:15Х/ф "Бійцівський клуб"16:00Х/ф "Велика афера"18:10Х/ф "Аналізуй це"20:05Х/ф "Небезпечні пасажири потягу 123"22:05Х/ф "Мисливці за головами"00:00Х/ф "Беззаконня в середній школі"01:40Х/ф "Прогулянка серед могил"03:55Х/ф "Соціальна мережа"06:05Х/ф "Ангел світла"08:15Х/ф "Ібіца"09:55Х/ф "Щасти, Чаку"11:45Х/ф "Брати Сістерс"14:05Х/ф "Країна тигрів"16:00Х/ф "Багряні ріки"18:00Х/ф "Багряні ріки 2: Ангели апокаліпсису"19:50Х/ф "Маска"21:45Х/ф "Красунька"23:25Х/ф "Злодії"01:20Х/ф "Поза/себе"03:35Х/ф "Падіння Олімпу"05:50Х/ф "Брати Сістерс"08:05Х/ф "Збройовий барон"10:25Х/ф "Невидимка"12:20Х/ф "Екстрасенси"14:15Х/ф "Випадковий шпигун"16:00Х/ф "Такі різні близнюки"17:40Х/ф "Ворон"19:30Х/ф "Гнів"22:20Х/ф "Жах Амітівілля"00:00Х/ф "Жах Амітівілля : Пробудження"00:05Х/ф "Поліцейська історія"02:05Х/ф "Самий кращий день"04:30Х/ф "Екстрасенси"06:25Х/ф "Побічний ефект"08:25Х/ф "Жах Амітівілля"10:05Х/ф "Жах Амітівілля : Пробудження"11:45Х/ф "Сповідь невидимки"13:40Х/ф "Зоряні ворота"16:00Х/ф "Робін Гуд : Початок"18:05Х/ф "Тренувальний день"20:25Х/ф "Елізіум: Рай не на Землі"22:25Х/ф "Серце зі сталі"01:15Х/ф "2+1"03:20Х/ф "Світ належить тобі"05:00Х/ф "Чарівна країна"06:45Х/ф "В Гонконзі вже завтра"08:15Х/ф "Огидлива вісімка"11:30Х/ф "Глибоке синє море"13:30Х/ф "Подвійний удар"15:35Х/ф "Три багатирі і морський цар"17:00Х/ф "Три багатирі і принцеса Єгипту"18:25Х/ф "Три багатирі і спадкоємиця престолу"20:00Х/ф "Карантин"21:40Х/ф "Карантин 2: Термінал"23:15Х/ф "Без почуттів"00:55Х/ф "Друге життя Уве"03:30Х/ф "Васабі"05:20Х/ф "Жінка в чорному 2: Ангел смерті"07:10Х/ф "Скандинавський форсаж"09:00Х/ф "Скандинавський форсаж. Перегони на льоду"10:50Х/ф "Експеримент "Офіс""12:30Х/ф "Поганий Санта"14:15Х/ф "Поганий Санта 2"16:00Х/ф "Термінатор"18:00Х/ф "Примара і пітьма"20:00Х/ф "Шість демонів Емілі Роуз"22:20Х/ф "Джекі Браун"01:20Х/ф "Скандинавський форсаж"03:00Х/ф "Скандинавський форсаж. Перегони на льоду"04:50Х/ф "Дуже небезпечна штучка"06:25Х/ф "Квест"08:05Х/ф "Обитель проклятих"10:15Х/ф "Маніяк"12:00Х/ф "Рибка на ім'я Ванда"14:00Х/ф "Чаклунство"16:00Х/ф "Мільярд"17:55Х/ф "Сусідка по кімнаті"19:40Х/ф "Невидимка"21:40Х/ф "Море спокуси"23:40Х/ф "Експеримент "Офіс""01:25Х/ф "Хороший, поганий, довбанутий"04:05Х/ф "Бійка в Бронксі"05:40Х/ф "Розумник Вілл Хантінг"08:05Х/ф "Мільярд"10:00Х/ф "Відплата"12:15Х/ф "На глибині 6 футів"14:10Х/ф "Медальйон"16:00Х/ф "Шулера"18:15Х/ф "Та, що вижила"20:20Х/ф "Час відьом"22:00Х/ф "Отруйна троянда"23:50Х/ф "Маніяк"00:40Х/ф "Небезпечна гра Слоун"03:15Х/ф "Юність без Бога"05:25Х/ф "Шулера"07:45Х/ф "Теорія змови. Зулу"09:45Х/ф "Шалена карта"11:25Х/ф "Бої без правил"13:40Х/ф "Поганий лейтенант"16:00Х/ф "Експат"18:00Х/ф "Синя безодня"19:40Х/ф "Синя безодня 2"21:15Х/ф "Перестрілка"22:55Х/ф "Відплата"00:30Х/ф "Експат"02:30Х/ф "Небезпечний Бангкок"04:45Х/ф "Небезпечний пасажир"06:15Х/ф "Перестрілка"07:55Х/ф "Нокаут"09:35Х/ф "3000 миль до Грейсленда"12:00Х/ф "Інтернешнл"14:10Х/ф "Код 8"16:00Х/ф "Місто злодіїв"18:20Х/ф "Інтерстеллар"21:35Х/ф "Поганий лейтенант"23:50Х/ф "Шалена карта"00:15Х/ф "Велика гра"02:50Х/ф "Швидкість: Автобус 657"04:25Х/ф "3000 миль до Грейсленда"06:35Х/ф "Останній рубіж"08:25Х/ф "Пограбування: код 211"10:05Х/ф "Автобан"11:55Х/ф "Поза/себе"14:05Х/ф "Таємне вікно"16:00Х/ф "Двадцять одно"18:20Х/ф "Початок"21:10Х/ф "Поцілунок навиліт"23:05Х/ф "31 : Свято смерті"00:05Х/ф "Пограбування: код 211"01:40Х/ф "Ілюзія вбивства"03:45Х/ф "Ілюзія вбивства 2"05:45Х/ф "Аполлон 18"07:15Х/ф "Нестримні 3"09:35Х/ф "На гребені хвилі"11:55Х/ф "Руйнівник"14:10Х/ф "Щосили"16:00Х/ф "Солт"17:50Х/ф "Престиж"20:20Х/ф "Супер Майк"22:30Х/ф "Примарний гонщик"01:15Х/ф "На гребені хвилі"03:45Х/ф "Заклик вовка"06:00Х/ф "В обіймах брехні"08:00Х/ф "Примарний гонщик"10:20Х/ф "Титан"12:10Х/ф "Божевільні сусіди"13:55Х/ф "Грошовий потяг"16:00Х/ф "Патруль часу"17:50Х/ф "Стільниковий"19:40Х/ф "Червона спека"21:40Х/ф "Різдво"23:35Х/ф "Аполлон 18"00:20Х/ф "Святі з Бундока"02:30Х/ф "Різдво"05:00Х/ф "Сіністер"07:05Х/ф "Сіністер 2"08:55Х/ф "Рембо III"10:45Х/ф "Рембо IV"12:25Х/ф "Обитель зла 4: Життя після смерті"14:15Х/ф "Обитель зла : Відплата"16:00Х/ф "Сусідка"18:00Х/ф "Такі різні близнюки"19:40Х/ф "Хантер Кілер"21:55Х/ф "Людина-метелик"00:25Х/ф "Чорна маска"02:25Х/ф "Он-дракон"04:25Х/ф "Пророк"07:25Х/ф "Людина-метелик"09:40Х/ф "Підривники"12:00Х/ф "Викуп"13:50Х/ф "Останній з могікан"16:00Х/ф "Тренувальний день"18:15Х/ф "Дев'ять ярдів"20:10Х/ф "Елізіум: Рай не на Землі"22:10Х/ф "Жах Амітівілля"23:50Х/ф "Такі різні близнюки"01:20Х/ф "Викуп"03:15Х/ф "Еді"05:10Х/ф "Безглузда справа нехитра"07:25Х/ф "Екстрасенси"09:20Х/ф "Лівша"11:40Х/ф "Залізний лицар"13:55Х/ф "Залізний лицар 2"16:00Х/ф "Дюплекс"17:35Х/ф "Крутий і курчата"19:30Х/ф "Овердрайв"21:15Х/ф "Жанна д'Арк"01:35Х/ф "Людина листопада"04:10Х/ф "Рекрут"06:25Х/ф "Овердрайв"08:05Х/ф "Дюплекс"09:45Х/ф "Ніндзя 2"11:35Х/ф "Розум і почуття"14:15Х/ф "Великий тато"16:00Х/ф "Вампирский засос"17:30Х/ф "Неймовірний Берт Уандерстоун"19:25Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"22:05Х/ф "Круті заходи"23:45Х/ф "Закон доблесті"01:55Х/ф "Таємниця 7 сестер"04:25Х/ф "Закон доблесті"06:25Х/ф "Скайлайн 2"08:25Х/ф "Пограбування в ураган"10:20Х/ф "Детонатор"12:05Х/ф "Серце зі сталі"14:05Х/ф "Трикутник"16:00Х/ф "Інтерв'ю з вампіром"18:15Х/ф "Королева проклятих"20:15Х/ф "Кривавий спорт"22:00Х/ф "Ілюзіоніст"01:05Х/ф "Вампирский засос"02:40Х/ф "Серце зі сталі"04:30Х/ф "Дилер"06:35Х/ф "Дилер 2"08:20Х/ф "Дилер 3"10:25Х/ф "Соломон Кейн"12:20Х/ф "Смертельний номер"14:10Х/ф "Хлопчик в смугастій піжамі"16:00Х/ф "Чого хочуть жінки?"18:25Х/ф "Від заходу до світанку"20:25Х/ф "Від заходу до світанку 2: криваві гроші з Техасу"22:05Х/ф "Від заходу до світанку 3: дочка ката"23:45Х/ф "Ті, що вижили"00:20Х/ф "Сезон вбивць"02:00Х/ф "Будинок навпроти"03:35Х/ф "Джері Магуайер"06:15Х/ф "Кровний батько"07:55Х/ф "Шеф Адам Джонс"09:45Х/ф "Голлівудські копи"12:00Х/ф "Черговий тато"13:50Х/ф "Чужий квиток"16:00Х/ф "На відстані удару"17:55Х/ф "Престиж"20:20Х/ф "Максимальний ризик"22:15Х/ф "Каратель: Територія війни"00:20Х/ф "Ананасний експрес: Сиджу, палю"02:35Х/ф "Світ належить тобі"04:30Х/ф "Інкасатор"06:05Х/ф "6 днів"07:55Х/ф "Патруль"10:00Х/ф "Викрадення"11:50Х/ф "Прогулянка серед могил"14:00Х/ф "Паралельні світи"16:00Х/ф "Угода з дияволом"17:45Х/ф "Не говори ні слова"19:55Х/ф "22 милі"21:30Х/ф "Море спокуси"23:25Х/ф "Шеф Адам Джонс"00:15Х/ф "Шеф"01:55Х/ф "22 милі"03:40Х/ф "Танцюй серцем"05:45Х/ф "У владі стихії"07:40Х/ф "Револьвер"09:55Х/ф "Саботаж"12:00Х/ф "Звірина лють"13:55Х/ф "На межі світів"16:00Х/ф "Астрал"17:55Х/ф "Астрал: Глава 2"19:55Х/ф "Астрал 3"21:50Х/ф "Астрал 4: Останній ключ"23:45Х/ф "Вакансія на жертву 2: Перший дубль"

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua