КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>Киномикс

Телепрограмма канала Киномикс на сегодня

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
28 сентября 
Вт
29 сентября 
Ср
30 сентября 
Чт
01 октября 
Пт
02 октября 
Сб
03 октября 
Вс
04 октября 

Программа телепередач Киномикс на prokurs.com.ua

Киномикс
01:15Х/ф "Хороший хлопчик"03:05Х/ф "Між ангелом і бісом"05:15Х/ф "Сльози сонця"07:30Х/ф "Вуличні танці 2"09:05Х/ф "Конан-руйнівник"11:05Х/ф "Зловісні мерці 3: Армія пітьми"12:40Х/ф "Микита"15:00Х/ф "Термінова доставка"16:35Х/ф "Матриця"19:00Х/ф "Матриця: Перезавантаження"21:30Х/ф "Поліцейська історія 2"23:40Х/ф "Красень із стажем"01:05Х/ф "Готель "Артеміда"02:45Х/ф "Бабуся легкої поведінки 2. Престарілі месники"04:15Х/ф "Піран'ї 3d"05:45Х/ф "Піраньї-3dd"07:10Х/ф "Сіністер"09:15Х/ф "Сіністер 2"11:05Х/ф "Чарівна країна"13:00Х/ф "Паралельні світи"15:00Х/ф "Микита"17:10Х/ф "Смертельний номер"19:00Х/ф "Адвокат диявола"21:45Х/ф "Хостел"23:25Х/ф "Тверезий водій"00:40Х/ф "Новорічний відрив"02:20Х/ф "Провідник"03:55Х/ф "Хай живе Франція!"05:40Х/ф "Швидкість: Автобус 657"07:20Х/ф "Заручниця 2"09:05Х/ф "Вовк з уолл-стрітом"12:30Х/ф "Шерлок Холмс"15:00Х/ф "Випадковий шпигун"16:45Х/ф "Боєць"19:00Х/ф "Шерлок Холмс : Гра тіней"21:20Х/ф "Патруль часу"23:10Х/ф "Це чортове серце"01:45Х/ф "Пропащий мачо"03:25Х/ф "Як відмити мільйон"05:45Х/ф "Хлопчики і дівчатка"07:40Х/ф "Поганий лейтенант"10:00Х/ф "Підривники"12:10Х/ф "Славні хлопці"15:00Х/ф "Ефект Колібрі"17:00Х/ф "100 речей і нічого зайвого"19:00Х/ф "З мене досить!"21:10Х/ф "Тінь"23:20Х/ф "Пограбування: код 211"02:05Х/ф "Соломон Кейн"04:00Х/ф "Підривники"06:05Х/ф "Сезон вбивць"07:35Х/ф "Бандитки"09:10Х/ф "Та, що вижила"11:05Х/ф "Леон"13:25Х/ф "Кращі з кращих"15:10Х/ф "Кращі з кращих 2"17:00Х/ф "Матриця"19:20Х/ф "Матриця: Перезавантаження"21:40Х/ф "Матриця: Революція"23:50Х/ф "Примара і пітьма"01:00Х/ф "Гонки по-італійськи"02:45Х/ф "Запит в друзі"04:30Х/ф "13-й район"06:05Х/ф "13-й район: Ультиматум"08:00Х/ф "Вбити Білла"10:05Х/ф "Вбити Білла"12:40Х/ф "Джон Вік 2"15:00Х/ф "Зоряні ворота"17:15Х/ф "З Парижу з любов'ю"19:00Х/ф "Ронин"21:15Х/ф "Нікуди бігти"23:10Х/ф "Вибухова блондинка"01:25Х/ф "Проклятий сезон"03:40Х/ф "Вогні великого села"05:15Х/ф "Гравець"07:45Х/ф "Карате-пацан"10:25Х/ф "Шулера"12:40Х/ф "Зоряні ворота"15:00Х/ф "Центуріон"16:45Х/ф "Згадати все"19:00Х/ф "Факультет"20:55Х/ф "Джекі Браун"23:50Х/ф "Нікуди бігти"01:10Х/ф "Шулера"03:25Х/ф "Белосніжка: Помста гномів"05:25Х/ф "Факультет"07:25Х/ф "Блакитна безодня"10:35Х/ф "Малавіта"12:40Х/ф "Залізний лицар"15:00Х/ф "Залізний лицар 2"17:05Х/ф "Кікбоксер"19:00Х/ф "Кривавий спорт"20:45Х/ф "У пошуках пригод"22:35Х/ф "Хлопчик в смугастій піжамі"01:10Х/ф "Я знаю, що ви зробили минулого літа"03:10Х/ф "Поліцейська історія 2"05:35Х/ф "Недоторканні"07:30Х/ф "Офісне беззаконня"09:10Х/ф "Людина листопада"11:10Х/ф "Черговий тато"13:00Х/ф "Белосніжка: Помста гномів"15:00Х/ф "Бронкская історія"17:10Х/ф "Вавилон н. е."19:00Х/ф "Мерзла земля"21:00Х/ф "Дилер 2"23:00Х/ф "Падіння Олімпу"00:50Х/ф "Багряні ріки"02:50Х/ф "Скандинавський форсаж"04:40Х/ф "Чорна маска"06:40Х/ф "Пипець"08:55Х/ф "Мерзла земля"10:55Х/ф "Конвоїри"12:50Х/ф "Крик"15:00Х/ф "Крик 2"17:10Х/ф "Кращі з кращих"19:00Х/ф "Кращі з кращих 2"20:55Х/ф "Лівша"23:20Х/ф "Білі ціпоньки"00:20Х/ф "Планета Ка-Пекс"02:45Х/ф "Мій шлях"05:30Х/ф "Кращі з кращих 2"07:25Х/ф "Крик 3"09:40Х/ф "Примарний гонщик 2"11:25Х/ф "Пункт призначення"13:15Х/ф "Пункт призначення 2"15:00Х/ф "Кілери"16:50Х/ф "Любов з перешкодами"19:00Х/ф "Хлопчикам це подобається"20:50Х/ф "Містечко Cеметри"22:40Х/ф "Будинок з паранормальними явищами"01:45Х/ф "Нестримні"03:40Х/ф "Нестримні 2"05:35Х/ф "Основний інстинкт"08:00Х/ф "Одинадцять друзів Оушена"10:15Х/ф "Дванадцять друзів Оушена"12:40Х/ф "Тринадцять друзів Оушена"15:00Х/ф "Грошовий потяг"17:00Х/ф "Відчайдушний"19:00Х/ф "Пристрели їх"20:35Х/ф "Ілюзія вбивства"22:40Х/ф "Любов з перешкодами"00:45Х/ф "Апокаліпсис"03:25Х/ф "Три ікси 2: Новий рівень"05:20Х/ф "Падіння Олімпу"07:35Х/ф "Падіння Лондона"09:25Х/ф "У пеклі"11:15Х/ф "Шалений Макс"13:05Х/ф "Шалений Макс 2: Воїн дороги"15:00Х/ф "Три ікси"17:15Х/ф "Кошмар на вулиці В'язів"19:00Х/ф "Кошмар на вулиці В'язів 2: Помста Фреді"20:40Х/ф "Кошмар на вулиці В'язів 3: Воїни сну"22:30Х/ф "Місто Бога"01:20Х/ф "Пробач за любов"03:45Х/ф "Фантомас"05:45Х/ф "Жах Амітівілля"07:20Х/ф "Жах Амітівілля : Пробудження"09:00Х/ф "Будинок край дороги"11:15Х/ф "SuperАлібі"13:05Х/ф "Пароль "Риба-меч"15:05Х/ф "Поліцейські"17:05Х/ф "Спаун"19:00Х/ф "Останній бойскаут"21:00Х/ф "Обитель проклятих"23:10Х/ф "Падіння Лондона"01:20Х/ф "Та, що вижила"03:25Х/ф "Чим зайнятися мерцеві в Денвері"05:40Х/ф "Повне беззаконня"07:50Х/ф "Різдво"09:45Х/ф "Гангстер"12:15Х/ф "Кривавий алмаз"15:05Х/ф "Сутичка"17:15Х/ф "Круті заходи"19:00Х/ф "Стільниковий"20:45Х/ф "Управління гнівом"22:45Х/ф "Розбирання в стилі кунг-фу"02:10Х/ф "Управління гнівом"04:05Х/ф "Крамер проти Крамера"06:05Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"08:45Х/ф "Легіонер"10:40Х/ф "Ніколи не здайся 2"12:40Х/ф "Чотири весілля і одні похорони"15:00Х/ф "Кабельник"16:55Х/ф "Ілюзіоніст"19:00Х/ф "Час (In Time) "21:00Х/ф "Стелс"23:15Х/ф "Круті заходи"00:30Х/ф "Право на вбивство"02:30Х/ф "Інтуїція"04:10Х/ф "Провідник"05:55Х/ф "Поганий Санта"07:35Х/ф "Поганий Санта 2"09:20Х/ф "Доріан Грей"11:25Х/ф "Вірус кохання"13:05Х/ф "Однокласники"15:00Х/ф "Легіонер"16:55Х/ф "Клітина"19:00Х/ф "Залишся"20:50Х/ф "Розумник Вілл Хантінг"23:10Х/ф "Ілюзіоніст"01:50Х/ф "Відчайдушний"04:20Х/ф "Отруйна троянда"06:10Х/ф "Молодий майстер"08:15Х/ф "Розумник Вілл Хантінг"10:40Х/ф "Васабі"12:25Х/ф "Дев'ять ярдів"14:20Х/ф "Фантоми"16:05Х/ф "На глибині 6 футів"18:05Х/ф "Чотири кімнати"20:00Х/ф "Місто ангелів"22:10Х/ф "Близькість"00:05Х/ф "Чотири кімнати"02:00Х/ф "Смерть на похоронах"03:40Х/ф "Право на вбивство"05:25Х/ф "Пограбування казино"07:15Х/ф "Відчайдушні заходи"09:10Х/ф "Коломбіана"11:10Х/ф "S.W.A.T.: Cпецназ міста ангелів"13:25Х/ф "Капітан Філіпс"16:00Х/ф "Дев'ять ярдів"17:55Х/ф "Красуня на всю голову"20:00Х/ф "Дюплекс"21:35Х/ф "Двохсотлітня людина"00:15Х/ф "Час відьом"02:00Х/ф "Темне дзеркало"04:20Х/ф "Готель Мумбаи: Протистояння"06:40Х/ф "Гаттака"08:40Х/ф "Законослухняний громадянин"10:40Х/ф "Дюплекс"12:20Х/ф "Боярин напрокат"14:15Х/ф "Від заходу до світанку 3: дочка ката"16:00Х/ф "Останній мисливець на відьом"18:00Х/ф "Нація вбивць"20:00Х/ф "Природжені вбивці"22:15Х/ф "Каратель"02:15Х/ф "Усі пси потрапляють в рай"04:00Х/ф "Вищий пілотаж"05:35Х/ф "Неймовірний Млинчики Біл"07:05Х/ф "Вольт"08:35Х/ф "Університет монстрів"10:10Х/ф "Джон Картер"12:15Х/ф "2012"14:40Х/ф "Тор 2: Царство пітьми"16:30Х/ф "Хроніки Нарнії : Принц Каспіан"18:45Х/ф "Планета скарбів"20:15Х/ф "Тор: Рагнарек"22:15Х/ф "Самотній рейнджер"00:20Х/ф "Право на вбивство"02:15Х/ф "Крижаний"04:10Х/ф "Чотири кімнати"06:00Х/ф "Чикаго"08:15Х/ф "Механік"09:55Х/ф "Механік 2: Воскресіння"11:50Х/ф "Самовілля"13:45Х/ф "найп'яніший округ у світі"16:00Х/ф "Гра в імітацію"18:05Х/ф "Сіністер 2"20:00Х/ф "Титан"21:50Х/ф "Бійка в Бронксі"23:30Х/ф "Заклик вовка"00:25Х/ф "Самовілля"02:20Х/ф "Жінка в чорному"04:05Х/ф "Аполлон 18"05:40Х/ф "Сіністер 2"07:30Х/ф "Містечко Cеметри"09:20Х/ф "Обережно, двері закриваються!"11:15Х/ф "Чотири пера"13:45Х/ф "Руйнівник"16:00Х/ф "Титан"17:55Х/ф "Війна Богів : Безсмертні"20:00Х/ф "300 спартанців"22:10Х/ф "Олександр"02:05Х/ф "Корсиканець"04:25Х/ф "Пікова дама: Задзеркалля"06:00Х/ф "Голем"08:05Х/ф "Патруль часу"10:00Х/ф "Блакитна безодня"13:15Х/ф "Бійцівський клуб"16:00Х/ф "Планета Ка-Пекс"18:20Х/ф "Ібіца"20:00Х/ф "Аналізуй це"22:00Х/ф "Афера по-американськи"01:30Х/ф "Провідник"03:05Х/ф "Злочинець"05:05Х/ф "Хостел"06:50Х/ф "Багряні ріки"08:55Х/ф "Багряні ріки 2: Ангели апокаліпсису"10:45Х/ф "Джиперс Криперс 3"12:40Х/ф "Сутичка"16:00Х/ф "Рекрут"18:15Х/ф "Красунька"20:00Х/ф "Маска"21:50Х/ф "Щасти, Чаку"23:45Х/ф "Велика афера"01:35Х/ф "Скандинавський форсаж"03:25Х/ф "Скандинавський форсаж. Перегони на льоду"05:20Х/ф "Рекрут"07:35Х/ф "Хостел"09:20Х/ф "Джей і Мовчазний Боб завдають удару у відповідь"11:15Х/ф "Співак на весіллі"13:10Х/ф "Гнів"16:00Х/ф "Хакери"17:55Х/ф "Мачете вбиває"20:00Х/ф "Жах Амітівілля"21:35Х/ф "Жах Амітівілля : Пробудження"23:15Х/ф "Сутичка"00:05Х/ф "Дуже страшне кіно 3"01:35Х/ф "Поза/себе"04:05Х/ф "Наречена-втікачка"06:20Х/ф "Мачете вбиває"08:20Х/ф "Світ належить тобі"10:15Х/ф "Скайлайн 2"12:15Х/ф "Клітина"14:20Х/ф "Жах Амітівілля"16:00Х/ф "Жах Амітівілля : Пробудження"17:40Х/ф "Ронин"20:00Х/ф "Тренувальний день"22:15Х/ф "На межі"02:00Х/ф "2+1"04:20Х/ф "В Гонконзі вже завтра"05:50Х/ф "Серце зі сталі"07:55Х/ф "Сповідь невидимки"09:50Х/ф "Місто ангелів"12:00Х/ф "Подвійний удар"14:00Х/ф "Завжди говори "ТАК"16:00Х/ф "Зоряні ворота"18:20Х/ф "Мілина"20:00Х/ф "Карантин"21:40Х/ф "Карантин 2: Термінал"23:15Х/ф "Ронин"00:20Х/ф "Огидлива вісімка"03:30Х/ф "Поганий Санта"05:05Х/ф "Нещасний випадок"07:05Х/ф "Штурм Білого дому"09:40Х/ф "В Гонконзі вже завтра"11:10Х/ф "Інтерв'ю з вампіром"13:30Х/ф "Гангстер"16:00Х/ф "Чарівна країна"18:00Х/ф "Королева проклятих"20:00Х/ф "Примара і пітьма"22:00Х/ф "Скандинавський форсаж"23:50Х/ф "Джекі Браун"02:05Х/ф "Знову в школу"04:25Х/ф "Париж. Місто Zомбі"06:15Х/ф "Обитель проклятих"08:25Х/ф "Море спокуси"10:25Х/ф "Корсиканець"12:15Х/ф "Жінка в чорному"14:05Х/ф "Жінка в чорному 2: Ангел смерті"16:00Х/ф "Просунутий"17:35Х/ф "Розумник Вілл Хантінг"20:00Х/ф "Мільярд"21:55Х/ф "Відчайдушні заходи"23:50Х/ф "Примара і пітьма"02:05Х/ф "Маніяк"03:45Х/ф "Обитель проклятих"05:55Х/ф "Особливо небезпечна"07:45Х/ф "Міські легенди 2: Останній відрізок"09:40Х/ф "Небезпечна гра Слоун"12:10Х/ф "На глибині 6 футів"14:05Х/ф "Отруйна троянда"16:05Х/ф "Мільярд"18:05Х/ф "Гнів"20:00Х/ф "Час відьом"21:40Х/ф "Нальотчики"23:40Х/ф "Невидимка"00:30Х/ф що "Вижила"02:35Х/ф "Особливо небезпечна"04:20Х/ф "Отруйна троянда"06:00Х/ф "Готель "Артеміда""07:45Х/ф "Шалена карта"09:25Х/ф "Шулера"11:40Х/ф "Нальотчики"13:40Х/ф "Будинок край дороги"16:05Х/ф "На глибині 6 футів"18:05Х/ф "Небезпечний Бангкок"20:00Х/ф "Перестрілка"21:40Х/ф "Теорія змови. Зулу"23:40Х/ф "Час відьом"00:15Х/ф "Будинок край дороги"02:35Х/ф "Поганий лейтенант"05:25Х/ф "Кінчена"07:15Х/ф "Особливо тяжкі злочини"09:30Х/ф "Останній рубіж"11:25Х/ф "Конан-руйнівник"13:20Х/ф "Апокаліпсис"16:00Х/ф "Швидкість: Автобус 657"17:45Х/ф "Інтернешнл"20:00Х/ф "Інтерстеллар"23:15Х/ф "31 : Свято смерті"01:50Х/ф "Будинок навпроти"03:25Х/ф "Код 8"05:05Х/ф "Інтернешнл"07:20Х/ф "Небезпечний пасажир"08:50Х/ф "Велика гра"11:25Х/ф "3 дні на вбивство"13:40Х/ф "Нестримні 3"16:00Х/ф "Ілюзія вбивства"18:05Х/ф "Таємне вікно"20:00Х/ф "Початок"22:45Х/ф "Злочинець"01:10Х/ф "3 дні на вбивство"03:45Х/ф "Поза/себе"06:00Х/ф "Автобан"08:00Х/ф "Таємне вікно"09:50Х/ф "Скелелаз"11:55Х/ф "Титан"13:50Х/ф "Двадцять одно"16:10Х/ф "Механік 2: Воскресіння"18:00Х/ф "Останній мисливець на відьом"20:00Х/ф "Престиж"22:25Х/ф "Аполлон 18"00:00Х/ф "Нестримні 3"02:05Х/ф "Примарний гонщик 2"04:05Х/ф "Скелелаз"06:05Х/ф "Механік 2: Воскресіння"08:05Х/ф "На гребені хвилі"10:25Х/ф "Червона спека"12:25Х/ф "Рембо III"14:20Х/ф "Рембо IV"16:00Х/ф "Титан"17:55Х/ф "Грошовий потяг"20:00Х/ф "Стільниковий"21:45Х/ф "Що приховує брехню"23:25Х/ф "Вбивця 2. Проти всіх"01:45Х/ф "Рембо : Перша кров 2"03:40Х/ф "Червона спека"05:40Х/ф "В обіймах брехні"07:35Х/ф "Патруль часу"09:25Х/ф "Обитель зла 3: Вимирання"11:05Х/ф "Обитель зла 4: Життя після смерті"13:00Х/ф "Пророк"16:00Х/ф "Грошовий потяг"18:00Х/ф "Чорна маска"19:55Х/ф "Хантер Кілер"22:10Х/ф "Під Сільвер-Лейк"00:15Х/ф "Сусідка"02:20Х/ф "Під Сільвер-Лейк"05:20Х/ф "Жах Амітівілля"07:00Х/ф "Дуже страшне кіно"08:35Х/ф "Дуже страшне кіно 2"10:05Х/ф "Хантер Кілер"12:20Х/ф "Вавилон н.е."14:15Х/ф "Операція "Мертвий сніг"16:00Х/ф "Стелс"18:10Х/ф "Викуп"20:00Х/ф "Тренувальний день"22:15Х/ф "Підривники"00:05Х/ф "Дуже страшне кіно 3"01:40Х/ф "Жах Амітівілля"03:30Х/ф "Дев'ять ярдів"05:25Х/ф "Забійний футбол"07:25Х/ф "Жанна д'Арк"10:25Х/ф "Екстрасенси"12:20Х/ф "Мерзла земля"14:20Х/ф "Ейс Вентура: Розшук домашніх тварин"16:00Х/ф "Ейс Вентура 2: Коли зве природа"17:45Х/ф "Рекрут"20:00Х/ф "Овердрайв"21:40Х/ф "Людина листопада"23:40Х/ф "Викуп"01:20Х/ф "Жанна д'Арк"04:25Х/ф "Закон доблесті"06:25Х/ф "Ейс Вентура 2: Коли зве природа"08:05Х/ф "Таємниця 7 сестер"10:25Х/ф "Ідеальна пастка"12:25Х/ф "Ну що, приїхали?"14:15Х/ф "Ну що, приїхали: Ремонт"16:00Х/ф "Залізний лицар"18:15Х/ф "Круті заходи"20:00Х/ф "Пограбування в ураган"21:55Х/ф "Скайлайн 2"23:55Х/ф "Дюплекс"00:45Х/ф "Круті заходи"02:25Х/ф "Таксі"04:05Х/ф "Проект "А""06:00Х/ф "Проект "А": Частина друга"08:00Х/ф "Сльози сонця"10:15Х/ф "Повне беззаконня"12:25Х/ф "Детонатор"14:05Х/ф "Ну що, приїхали?"16:00Х/ф "Ну що, приїхали: Ремонт"17:40Х/ф "Інтерв'ю з вампіром"20:00Х/ф "Соломон Кейн"21:55Х/ф "Серце зі сталі"00:00Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"00:15Х/ф "Серце зі сталі"02:15Х/ф "Вампирский засос"03:45Х/ф "Вцілілий"06:00Х/ф "Сезон вбивць"07:35Х/ф "Трикутник"09:30Х/ф "Кровний батько"11:05Х/ф "Джері Магуайер"13:45Х/ф "Рок-н-рольник"16:00Х/ф "Кривавий спорт"17:45Х/ф "Голлівудські копи"20:00Х/ф "Славні хлопці"22:45Х/ф "Дилер 2"

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua