КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>Киномикс

Телепрограмма канала Киномикс на среду

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
19 октября 
Вт
20 октября 
Ср
21 октября 
Чт
22 октября 
Пт
23 октября 
Сб
24 октября 
Вс
25 октября 

Программа телепередач Киномикс на prokurs.com.ua

Киномикс
01:40Х/ф "На паузі"03:10Х/ф "СуперБоброви : Народні месники"04:55Х/ф "Я знаю, що ви зробили минулого літа"06:45Х/ф "Вуличні танці"08:40Х/ф "Війна Богів : Безсмертні"10:40Х/ф "Тоня проти усіх"13:00Х/ф "Бурмило"15:00Х/ф "Каратель"17:25Х/ф "Аполлон 18"19:00Х/ф "Матриця"21:25Х/ф "Поліцейська історія"23:20Х/ф "Як я став росіянином"00:50Х/ф "Країна примар"02:40Х/ф "На межі світів"04:40Х/ф "Поліцейська історія 2"07:05Х/ф "Повстання"08:40Х/ф "Помста от кутюр"11:00Х/ф "Пила 8"12:40Х/ф "Шоколад"15:05Х/ф "Атлантида"17:05Х/ф "Призвідники"19:00Х/ф "Паралельні світи"20:55Х/ф "Краща пропозиція"23:20Х/ф "Скайлайн 2"00:35Х/ф "Від сім'ї не втечеш"03:05Х/ф "Нестримні 3"05:25Х/ф "Хостел"07:15Х/ф "Хостел 2"09:05Х/ф "Еді"11:00Х/ф "Тачка на мільйон"13:05Х/ф "Дракула 2000"15:00Х/ф "Це чортове серце"17:05Х/ф "Викрадення Фредді Хайнекена"19:00Х/ф "Шерлок Холмс"21:20Х/ф "Вовк з уолл-стрітом"01:05Х/ф "Дещо на день народження"03:15Х/ф "Удача Логана"05:30Х/ф "Невидимка"07:30Х/ф "Спостерігач"09:10Х/ф "Містечко Cеметри"11:00Х/ф "Еді"12:55Х/ф "Та, що вижила"15:05Х/ф "Не дивлячись ні на що"17:20Х/ф "Інкасатор"19:00Х/ф "Славні хлопці"21:45Х/ф "Поганий лейтенант"23:55Х/ф "Джекі"00:15Х/ф "Збройовий барон"02:30Х/ф "Термінова доставка"04:00Х/ф "Ефект Колібрі"05:35Х/ф "Мисливці за головами"07:10Х/ф "Голодні ігри"09:20Х/ф "Голодні ігри: І спалахне полум'я"11:30Х/ф "Голодні ігри: Переспівниця. Частина I"13:15Х/ф "Примара і пітьма"15:00Х/ф "Не загрожуй південному централу, попиваючи сік у себе в кварталі"16:20Х/ф "Супергеройське кіно"17:40Х/ф "Будинок з паранормальними явищами"19:00Х/ф "Будинок з паранормальними явищами 2"20:15Х/ф "Остін Пауерс : Людина-загадка міжнародного масштабу"21:40Х/ф "1+1"23:25Х/ф "Рекрут"00:50Х/ф "3 дні на вбивство"03:10Х/ф "Адвокат диявола"05:45Х/ф "Штурм Білого дому"08:00Х/ф "Каратель"10:10Х/ф "Каратель: Територія війни"11:55Х/ф "Звідні брати"13:40Х/ф "Синя безодня"15:15Х/ф "Максимальний ризик"17:00Х/ф "Дракула"19:10Х/ф "300 спартанців"21:15Х/ф "Війна Богів : Безсмертні"23:05Х/ф "Соломон Кейн"01:00Профілактика09:05Х/ф "13-й район"10:40Х/ф "З Парижу з любов'ю"12:25Х/ф "Листковий торт"14:25Х/ф "Нікуди бігти"16:20Х/ф "Карате-пацан"19:00Х/ф "Хлопчик в смугастій піжамі"20:45Х/ф "Мачуха"23:05Х/ф "Зоряні ворота"00:55Х/ф "Жінка в чорному"02:45Х/ф "Корсиканець"04:35Х/ф "Джекі Браун"07:35Х/ф "Центуріон"09:25Х/ф "За межами закону"11:25Х/ф "Звідні брати"13:15Х/ф "Такі різні близнюки"15:00Х/ф "Мільйонер з трущоб"17:15Х/ф "З життя таємних агентів"19:00Х/ф "Малавіта"21:00Х/ф "Згадати все"23:15Х/ф "Азартні ігри"01:00Х/ф "Ангелы Чарлі 2: тільки вперед"03:00Х/ф "Кривава леді Баторі"05:00Х/ф "За межами закону"07:00Х/ф "Одного разу переступивши закон"08:50Х/ф "Залізний лицар"11:05Х/ф "Залізний лицар 2"13:10Х/ф "У пошуках пригод"15:05Х/ф "Нічого не бачу, нічого не чую"17:10Х/ф "Черговий тато"19:00Х/ф "Білі ціпоньки"21:00Х/ф "Дилер"23:05Х/ф "Зловісні мерці: Чорна книга"01:00Х/ф "Мільярд"03:10Х/ф "Самий кращий день"05:10Х/ф "Білі ціпоньки"07:15Х/ф "Черговий тато"09:05Х/ф "Вавилон н. е."10:55Х/ф "Бронкская історія"13:10Х/ф "Кілери"15:05Х/ф "Зловісні мерці 3: Армія пітьми"16:40Х/ф "Людина-метелик"19:00Х/ф "Астрал"20:55Х/ф "Астрал: Глава 2"23:00Х/ф "Одного разу переступивши закон"00:55Х/ф "Конвоїри"03:05Х/ф "Тачка на мільйон"05:15Х/ф "Кращі з кращих"07:10Х/ф "Крик 2"09:30Х/ф "Пастир"11:05Х/ф "Екстрасенси"13:00Х/ф "Астрал"15:05Х/ф "Астрал: Глава 2"17:05Х/ф "Пункт призначення"19:00Х/ф "Пункт призначення 2"20:40Х/ф "Бруд"22:30Х/ф "Крик 3"01:45Х/ф "Двохсотлітня людина"04:20Х/ф "Планета Ка-Пекс"06:45Х/ф "Екстрасенси"08:35Х/ф "Легіон"10:25Х/ф "Червона спека"12:25Х/ф "Місто Бога"15:00Х/ф "Хлопчикам це подобається"16:50Х/ф "Одинадцять друзів Оушена"19:00Х/ф "Дванадцять друзів Оушена"21:25Х/ф "Тринадцять друзів Оушена"23:45Х/ф "Побічний ефект"01:00Х/ф "Афера по-американськи"04:05Х/ф "Принц і я"06:10Х/ф "Червона спека"08:10Х/ф "Невидимий гість"10:15Х/ф "Основний інстинкт"12:40Х/ф "Будинок край дороги"15:05Х/ф "Патруль"17:10Х/ф "Шалений Макс"19:00Х/ф "Шалений Макс 2: Воїн дороги"20:50Х/ф "Ніндзя 2"22:40Х/ф "Ангел світла"00:35Х/ф "П'ятий елемент"03:00Х/ф "Любов по рецепту і без"04:40Х/ф "Патруль"06:40Х/ф "Соломон Кейн"08:35Х/ф "Хеллбой: Герой з пекла"10:55Х/ф "Все або нічого"13:00Х/ф "Міські легенди"15:00Х/ф "Лавка запасних"16:30Х/ф "Гангстер"19:00Х/ф "Пароль "Риба-меч"20:55Х/ф "Чим зайнятися мерцеві в Денвері"23:10Х/ф "Падіння Олімпу"01:15Х/ф "Мій син"02:50Х/ф "Захисник"04:30Х/ф "Беззаконня"06:40Х/ф "Велика справа"08:25Х/ф "Обитель проклятих"10:35Х/ф "Прокинувшись в Рино"12:15Х/ф "Розбирання в стилі кунг-фу"14:10Х/ф "Лузери"16:05Х/ф "Час вбивати"19:00Х/ф "Кривавий алмаз"21:40Х/ф "Повне беззаконня"23:30Х/ф "Обдурити усіх"01:05Х/ф "Пограбування казино"03:30Х/ф "Боєць"05:40Х/ф "Прокинувшись в Рино"07:25Х/ф "Круті заходи"09:05Х/ф "Ніндзя з Беверли Хиллз"10:45Х/ф "Кабельник"12:35Х/ф "Ема"15:00Х/ф "Кров'ю і потом: Анаболіки"17:20Х/ф "Інтуїція"19:00Х/ф "Чотири весілля і одні похорони"21:20Х/ф "28 днів"23:20Х/ф "Час вбивати"02:00Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"04:40Х/ф "Стелс"06:55Х/ф "Красень із стажем"08:45Х/ф "Час (In Time) "10:45Х/ф "Останній з могікан"12:55Х/ф "Блакитна лагуна"15:00Х/ф "Забійний футбол"17:05Х/ф "Однокласники"19:00Х/ф "Дуже погана училка"20:40Х/ф "Доріан Грей"22:45Х/ф "Злочинець"00:05Х/ф "Вірус кохання"01:45Х/ф "Таксист"04:35Х/ф "Доріан Грей"06:40Х/ф "Однокласники"08:35Х/ф "Дуже погана училка"10:15Х/ф "Поганий Санта"12:00Х/ф "Поганий Санта 2"13:40Х/ф "Избави нас від лукавого"16:05Х/ф "Залишся"18:00Х/ф "Охоронець кілера"20:00Х/ф "Дев'ять ярдів"22:00Х/ф "Смерть на похоронах"23:40Х/ф "Тачка на мільйон"02:10Х/ф "Справа хоробрих"04:45Х/ф "Привиди Елоїз"06:25Х/ф "Готель "Артеміда"08:05Х/ф "Близькість"10:05Х/ф "Вбивці на заміну"11:45Х/ф "S.W.A.T.: Вогняна буря"13:30Х/ф "Одного разу в Америці"18:00Х/ф "Законослухняний громадянин"20:00Х/ф "Капітан Філіпс"22:30Х/ф "Термінова доставка"02:00Профілактика10:10Х/ф "Двохсотлітня людина"12:40Х/ф "Пастир"14:20Х/ф "Від заходу до світанку 2: криваві гроші з Техасу"16:00Х/ф "Красуня на всю голову"18:00Х/ф "Весільний переполох"20:00Х/ф "Боярин напрокат"21:55Х/ф "Кавалерія"01:35Х/ф "Веліант"03:20Х/ф "Мадагаскар"04:45Х/ф "Мадагаскар 2"06:05Х/ф "Мадагаскар 3"07:30Х/ф "Людина-павук 3: Ворог у тіні"09:45Х/ф "Корпорація монстрів"11:10Х/ф "Суперсімейка"13:00Х/ф "Суперсімейка 2"14:45Х/ф "Тор"16:35Х/ф "Хроніки Нарнії : Лев, чаклунка і чарівна шафа"18:45Х/ф "Університет монстрів"20:15Х/ф "Тор 2: Царство пітьми"22:00Х/ф "Людина в залізній масці"00:00Х/ф "Дивергент"00:20Х/ф "Мільйонер з трущоб"02:45Х/ф "Гра смерті"04:40Х/ф "13-й район: Ультиматум"06:35Х/ф "У нестямі"/08:50Х/ф "Час монстрів"10:10Х/ф "Конан-руйнівник"12:10Х/ф "Щосили"14:00Х/ф "Великий куш"16:00Х/ф "Копи в глибокому запасі"18:00Х/ф "Сіністер"20:00Х/ф "Самовілля"22:00Х/ф "3000 миль до Грейсленда"00:05Х/ф "найп'яніший округ у світі"02:15Х/ф "Бійка в Бронксі"04:00Х/ф "Велика справа"05:40Х/ф "Сіністер"07:45Х/ф "Голем"09:45Х/ф "Темне дзеркало"11:45Х/ф "Ходять чутки"13:35Х/ф "Щоденник пам'яті"16:05Х/ф "Таємне вікно"18:00Х/ф "Поцілунок навиліт"20:00Х/ф "Руйнівник"22:10Х/ф "Проклятий сезон"00:15Х/ф "Голем"02:20Х/ф "Проклятий сезон"04:40Х/ф "Тюряга"06:50Х/ф "Перерване життя"09:20Х/ф "Під Сільвер-Лейк"12:00Х/ф "Мисливці за головами"13:55Х/ф "Війна Богів : Безсмертні"16:00Х/ф "Обережно, двері закриваються!"17:50Х/ф "Велика афера"20:00Х/ф "Овердрайв"21:40Х/ф "Патруль часу"23:35Х/ф "Чотири пера"02:40Х/ф "Крамер проти Крамера"05:10Х/ф "Планета Ка-Пекс"07:35Х/ф "Велика афера"09:45Х/ф "Брати Грімм"12:00Х/ф "Брати Сістерс"14:15Х/ф "Райське озеро"16:00Х/ф "Небезпечні пасажири потягу 123"18:05Х/ф "Країна тигрів"20:00Х/ф "Сутичка"23:15Х/ф "Рекрут"00:20Х/ф "Несплячі в Сієтлі"02:15Х/ф "Таксист"04:20Х/ф "Астрал: новий вимір"05:45Х/ф "Джиперс Криперс 3"07:35Х/ф "Красунька"09:20Х/ф "Райське озеро"11:00Х/ф "Збройовий барон"13:20Х/ф "Парламентер"16:00Х/ф "Зелений шершень"18:15Х/ф "Такі різні близнюки"20:00Х/ф "Співак на весіллі"21:50Х/ф "Джей і Мовчазний Боб завдають удару у відповідь"23:45Х/ф "Щасти, Чаку"01:25Х/ф "Транссибірський експрес"03:45Х/ф "Джей і Мовчазний Боб завдають удару у відповідь"05:40Х/ф "Парламентер"08:20Х/ф "Такі різні близнюки"10:00Х/ф "Все шляхом"11:55Х/ф "Серце зі сталі"13:55Х/ф "Елізіум: Рай не на Землі"16:00Х/ф "Ворон"17:55Х/ф "Клітина"20:00Х/ф "Робін Гуд : Початок"22:05Х/ф "Поліцейська історія"00:05Х/ф "Побічний ефект"02:00Х/ф "Світ належить тобі"03:50Х/ф "Ронин"05:55Х/ф "Все шляхом"07:45Х/ф "Наслідку"09:25Х/ф "На межі світів"11:25Х/ф "Життя інших"14:05Х/ф "Нікуди бігти"16:00Х/ф "Без почуттів"17:45Х/ф "Місто ангелів"20:00Х/ф "Завжди говори "ТАК"21:55Х/ф "Чарівна країна"23:50Х/ф "Робін Гуд : Почало"00:10Х/ф "Життя інших"02:50Х/ф "Васабі"04:35Х/ф "Карантин"06:10Х/ф "Карантин 2: Термінал"07:45Х/ф "Поганий Санта 2"09:25Х/ф "Подвійний удар"11:25Х/ф "Три багатирі і морський цар"13:00Х/ф "Три багатирі і принцеса Єгипту"14:20Х/ф "Три багатирі і спадкоємиця престолу"16:00Х/ф "Мілина"17:40Х/ф "Інтерв'ю з вампіром"20:00Х/ф "Гангстер"22:25Х/ф "Знову в школу"02:15Х/ф "Дуже небезпечна штучка"04:10Х/ф "Скандинавський форсаж"05:55Х/ф "Скандинавський форсаж. Перегони на льоду"07:50Х/ф "Шість демонів Емілі Роуз"10:05Х/ф "Просунутий"11:45Х/ф "Робот на ім'я Чаппи"14:00Х/ф "Чаклунство"16:00Х/ф "Примара і пітьма"18:05Х/ф "Корсиканець"20:00Х/ф "Море спокуси"22:00Х/ф "Рибка на ім'я Ванда"00:00Х/ф "Термінатор"01:35Х/ф "Море спокуси"04:10Х/ф "Жінка в чорному"06:00Х/ф "Жінка в чорному 2: Ангел смерті"07:55Х/ф "Міські легенди"09:50Х/ф "Невидимка"11:55Х/ф "Рибка на ім'я Ванда"13:55Х/ф "Та, що вижила"16:00Х/ф "Корсиканець"17:45Х/ф "Відплата"20:00Х/ф "На глибині 6 футів"21:55Х/ф "Отруйна троянда"23:45Х/ф "Розумник Вілл Хантінг"01:25Х/ф "Викрадення Фредді Хайнекена"03:15Х/ф "Колектор"04:40Х/ф "На глибині 6 футів"06:35Х/ф "Гнів"08:25Х/ф "Тобі кінець!"10:15Х/ф "Кавалерія"12:40Х/ф "Синя безодня"14:20Х/ф "Синя безодня 2"16:00Х/ф "Шулера"18:15Х/ф "Шалена карта"20:00Х/ф "Будинок край дороги"22:15Х/ф "Бої без правил"02:00Профілактика11:00Х/ф "Шалена карта"12:40Х/ф "Код 8"14:30Х/ф "Небезпечний пасажир"16:00Х/ф "Експат"18:00Х/ф "Конан-руйнівник"20:00Х/ф "Апокаліпсис"22:35Х/ф "Нокаут"02:05Х/ф "Швидкість: Автобус 657"03:45Х/ф "Апокаліпсис"06:25Х/ф "Останній рубіж"08:20Х/ф "Захисник"10:00Х/ф "Ілюзія вбивства"12:05Х/ф "Ілюзія вбивства 2"14:05Х/ф "Нестримні 2"16:00Х/ф "Нокаут"17:45Х/ф "3 дні на вбивство"20:00Х/ф "Нестримні 3"22:15Х/ф "Пограбування: код 211"23:55Х/ф "Конан-руйнівник"01:50Х/ф "Злочинець"03:45Х/ф "Душевна кухня"05:30Х/ф "Двадцять одно"07:45Х/ф "Солт"09:40Х/ф "Щосили"11:25Х/ф "Нестримні 3"13:40Х/ф "Вбивця 2. Проти всіх"16:00Х/ф "Пограбування: код 211"17:35Х/ф "На гребені хвилі"20:00Х/ф "Титан"21:50Х/ф "Розбірки у маленькому Токіо"23:20Х/ф "Нестримні 2"01:15Х/ф "Механік 2: Воскресіння"03:40Х/ф "Гравець"06:10Х/ф "Вчитель року"08:20Х/ф "Сіністер"10:20Х/ф "Сіністер 2"12:10Х/ф "Рембо : Перша кров"14:00Х/ф "Рембо : Перша кров 2"15:55Х/ф "Заклик вовка"18:05Х/ф "Патруль часу"20:00Х/ф "Червона спека"22:00Х/ф "В обіймах брехні"23:50Х/ф "Примарний гонщик"02:25Х/ф "Честь дракона 2"04:40Х/ф "Стільниковий"06:30Х/ф "Божевільні сусіди"08:15Х/ф "Різдво"10:05Х/ф "Обитель зла"12:00Х/ф "Обитель зла 2: Апокаліпсис"13:50Х/ф "Святі з Бундока"16:00Х/ф "Юність без Бога"18:15Х/ф "Дикий"20:00Х/ф "Обитель зла : Відплата"21:40Х/ф "Людина-метелик"23:55Х/ф "Рембо : Перша кров"01:20Х/ф "Божевільні сусіди"03:05Х/ф "Дикий"05:10Х/ф "Любов на кінчиках пальців"07:20Х/ф "Ірраціональна людина"09:15Х/ф "Пророк"12:10Х/ф "Такі різні близнюки"13:55Х/ф "Та, що вижила"16:00Х/ф "Чорна маска"18:00Х/ф "Вавилон н.е."20:00Х/ф "Елізіум: Рай не на Землі"22:00Х/ф "Стелс"00:15Х/ф "Дуже страшне кіно 2"01:50Х/ф "Останній з могікан"04:00Х/ф "Операція "Мертвий сніг"05:45Х/ф "Викуп"07:40Х/ф "Еді"09:35Х/ф "Елізіум: Рай не на Землі"11:40Х/ф "Залізний лицар"13:55Х/ф "Залізний лицар 2"16:00Х/ф "Вавилон н. е."18:00Х/ф "Екстрасенси"20:00Х/ф "Мерзла земля"21:55Х/ф "Безглузда справа нехитра"01:00Х/ф "Лівша"03:20Х/ф "Залізний лицар 2"05:25Х/ф "Ейс Вентура: Розшук домашніх тварин"07:00Х/ф "Дюплекс"08:40Х/ф "Крутий і курчата"10:35Х/ф "Розум і почуття"13:15Х/ф "Робін Гуд : Принц злодіїв"16:05Х/ф "Людина листопада"18:10Х/ф "Великий тато"20:00Х/ф "Ну що, приїхали?"21:45Х/ф "Ну що, приїхали: Ремонт"23:25Х/ф "Екстрасенси"01:20Х/ф "Ідеальна пастка"03:35Х/ф "Запалення"05:35Х/ф "Таємниця 7 сестер"07:55Х/ф "Ніндзя 2"09:40Х/ф "Беззаконня"11:50Х/ф "Кривавий спорт"13:40Х/ф "Вцілілий"16:00Х/ф "Різдво з невдахами"18:00Х/ф "Повне беззаконня"20:00Х/ф "Детонатор"21:40Х/ф "Ті, що вижили"23:15Х/ф "Вампирский засос"00:05Х/ф "Різдво з невдахами"02:00Х/ф "Шанхайські лицарі"04:45Х/ф "Сльози сонця"07:00Х/ф "Соломон Кейн"09:00Х/ф "Ті, що вижили"10:35Х/ф "Від заходу до світанку"12:35Х/ф "Від заходу до світанку 2: криваві гроші з Техасу"14:15Х/ф "Від заходу до світанку 3: дочка ката"16:00Х/ф "Чого хочуть жінки?"18:20Х/ф "Кровний батько"20:00Х/ф "Рок-н-рольник"22:10Х/ф "Дилер"00:10Х/ф "Від заходу до світанку 2: криваві гроші з Техасу"01:45Х/ф "Дилер 2"03:35Х/ф "Голлівудські копи"05:40Х/ф "Вигляд зверху краще"07:20Х/ф "Черговий тато"09:10Х/ф "Джері Магуайер"11:45Х/ф "Каратель"14:05Х/ф "Каратель: Територія війни"16:00Х/ф "Шанхайський полудень"18:05Х/ф "Залишся"20:00Х/ф "Викрадення"21:50Х/ф "Ананасний експрес: Сиджу, палю"00:00Х/ф "Від заходу до світанку 3: дочка ката"01:20Х/ф "Честь дракона 2"03:15Х/ф "Черговий тато"05:00Х/ф "Нестримний"06:45Х/ф "6 днів"08:35Х/ф "Експеримент"10:20Х/ф "Викрадення"12:10Х/ф "Угода з дияволом"14:05Х/ф "Світ належить тобі"16:00Х/ф "Залишся"18:00Х/ф "Паралельні світи"20:00Х/ф "Снегоуборщик"22:10Х/ф "Патруль"01:45Х/ф "Снегоуборщик"04:20Х/ф "Потяг на Юму"06:40Х/ф "Вакансія на жертву"08:15Х/ф "Вакансія на жертву 2: Перший дубль"09:55Х/ф "На межі світів"12:00Х/ф "Астрал"13:55Х/ф "Астрал: Глава 2"16:00Х/ф "Револьвер"18:05Х/ф "Звірина лють"20:00Х/ф "Шерлок Холмс"22:20Х/ф "Шеф"23:55Х/ф "Взвод"

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua