КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>Белсат

Телепрограмма канала Белсат на понедельник

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
19 апреля 
Вт
20 апреля 
Ср
21 апреля 
Чт
22 апреля 
Пт
23 апреля 
Сб
24 апреля 
Вс
25 апреля 

Программа телепередач Белсат на prokurs.com.ua

Белсат
06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Божа, беражы Аўдзееўку, рэпартаж.07:20Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.07:40Мова нанова.08:00Хай так TV (сатырычная праграма).08:30Маю права (юрыдычная праграма).08:55Вечаровы шпіль.09:15Кожны з нас (ток-шоу): За што гінулі нашыя землякі ў Афганістане?10:10Генезіс 2.0, д/ф.12:05Горад з мора, серыял.12:50Убеждения, д/ф.13:55Невядомая Беларусь: У цемры, д/ф.14:20Я тут (Es esmu seit), драма.16:10ДНК. Каралева доказаў (ADN Superflic), д/ф.17:05Лабірынты: Крывавы сцэнар Айзіка Кучара.17:45Загадкі беларускай гісторыі: Уладзіслаў Галубок. Тэатр як крыніца жыцця і дарога18:05Асабісты капітал (эканамічная праграма).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Кінаклуб: "Бела-бялюткі попел".20:50Бела-бялюткі попел (Ash is Purest White), меладрама.23:00Студыя "Белсат".00:00Аб'ектыў.00:20Размова дня.00:35Загадкі беларускай гісторыі: Уладзіслаў Галубок. Тэатр як крыніца жыцця і дарога00:55Асабісты капітал (эканамічная праграма).01:15Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:30ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:05Закладнікі Данбасу, рэпартаж.07:30Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.07:55Мова нанова.08:15Хай так TV (сатырычная праграма).08:45Маю права (юрыдычная праграма).09:10Вечаровы шпіль.09:30Кожны з нас (ток-шоу): Што рабіць, калі выбары пераўтвараюцца ў фікцыю?10:25Ровары супраць аўтамабіляў (Bikes vs Cars), д/ф.11:55Горад з мора, серыял.12:40Хітрыкі (Sztuczki), м/ф.14:15Парыжская опера (L'opera), д/ф.16:10Карскі і ўладары чалавецтва, д/ф.17:05Невядомая Беларусь: Озўалд. Менская містэрыя, д/ф.17:50Загадкі беларускай гісторыі: Крэмень як паратунак чалавецтва.18:05Асабісты капітал (эканамічная праграма).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Кінаклуб: "Алівіе, Алівіе".20:50Алівіе, Алівіе (Olivier, Olivier), драма.22:40Студыя "Белсат".23:40Аб'ектыў.00:00Размова дня.00:20Загадкі беларускай гісторыі: Крэмень як паратунак чалавецтва.00:35Асабісты капітал (эканамічная праграма).00:55Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:55Забароненая песня Курдыстану (Zakazana piesn Kurdystanu), рэпартаж.07:20Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.07:40Мова нанова.08:00Хай так TV (сатырычная праграма).08:30Маю права (юрыдычная праграма).08:50Вечаровы шпіль.09:10Кожны з нас (ток-шоу): Кожны другі шлюб распадаецца.10:10Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Максім Багдановіч.10:20Зямля прасветленых (The Land of the Enlightened), д/ф.11:45Quo Vadis, тэлесерыял.12:35Эва (Eva), драма: ч. 1.14:20Надзея на брамніка (Keeper), драма.15:55Каханне і секс у Японіі (L'amour et le sexe au Japon), д/ф.16:55Intermarium: КПЗБ - няпростая гісторыя з трагічным фіналам.17:50Загадкі беларускай гісторыі: Браслаў - фарпост першай беларускай дзяржавы.18:05Асабісты капітал (эканамічная праграма).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Кінаклуб: "Жыццё ў акварыуме".20:45Жыццё ў акварыуме (Vonarstraeti), драма.22:50Студыя "Белсат".23:50Аб'ектыў.00:10Размова дня.00:30Загадкі беларускай гісторыі: Браслаў - фарпост першай беларускай дзяржавы.00:45Асабісты капітал (эканамічная праграма).01:05Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Арменія. Спроба гневу (Armenia. Sproba gniewu), д/ф.07:20Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.07:40Мова нанова.08:00Хай так TV (сатырычная праграма).08:30Маю права (юрыдычная праграма).08:50Вечаровы шпіль.09:15Кожны з нас (ток-шоу): Непрызнаны геній Аляксандр Ісачоў.10:10Ты нават не ведаеш, як моцна я цябе люблю (Nawet nie wiesz jak bardzo Cie kocham11:35Quo Vadis, тэлесерыял.12:25Эва (Eva), драма: ч. 2.14:05Жыццё жанчыны (Une vie), м/ф.16:05Чалавек-дэльфін (Dolphin Man), д/ф.17:05Невядомая Беларусь: Данчык, д/ф.17:45Загадкі беларускай гісторыі: Капань: дзе бурліла жыццё... 10 тыс. гадоў таму.18:05Асабісты капітал (эканамічная праграма).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Казімір Альхімовіч.20:45Кінаклуб: "У крузе любові".21:00У крузе любові (The Broken Circle Breakdown), драма.22:45Студыя "Белсат".23:45Аб'ектыў.00:10Размова дня.00:25Загадкі беларускай гісторыі: Капань: дзе бурліла жыццё... 10 тыс. гадоў таму.00:35Асабісты капітал (эканамічная праграма).00:55Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:00Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.07:20Мова нанова.07:40Хай так TV (сатырычная праграма).08:05Маю права (юрыдычная праграма).08:30Вечаровы шпіль.08:50Кожны з нас (ток-шоу): Людзі, якія нас здзівілі.09:45Гульні на памяць (Memory Games), д/ф.11:10Quo Vadis, тэлесерыял.12:00Кінаклуб: "Далёка да раю".12:15Далёка да раю (Far from Heaven), драма.14:00Сонда: аргентынскі фальклор (Zonda: folclore argentino), д/ф.15:25Ельня, рэпартаж.15:55Каханне і секс у Індыі (Inde: Sexe et amour au pays des interdits), д/ф.16:55Невядомая Беларусь: Гульня без правілаў, д/ф.17:50Загадкі беларускай гісторыі: Культура Менску XIX ст. Пачаткі беларускай інтэліге18:05Асабісты капітал (эканамічная праграма).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Кінаклуб: "Далёка да раю".20:45Далёка да раю (Far from Heaven), драма.22:30Студыя "Белсат".23:25Аб'ектыў.23:50Размова дня.00:10Загадкі беларускай гісторыі: Культура Менску XIX ст. Пачаткі беларускай інтэліге00:25Асабісты капітал (эканамічная праграма).00:45Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.07:15Мова нанова: Куцця.07:35Невядомая Беларусь: Сейбіт, д/ф.08:30Мне трэба поціскаў..., рэпартаж.08:50Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).09:25Лабірынты (гістарычная праграма): Адам Станкевіч.10:05Вяскоўцы.10:35Давайце разбірацца.10:55Па-над магчымасці (Over the limit), д/ф.12:10Як у страшным сне (Mon pire cauchemar), м/ф.13:45Невядомая Беларусь: Рэпрэсаваная архітэктура, д/ф.14:25От шчасце! (Un bonheur n'arrive jamais seul), м/ф.16:15Каханне (Lyubov - karlek pа ryska), д/ф.17:45Загадкі беларускай гісторыі.18:05Асабісты капітал (эканамічная праграма).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Абліччы кахання (The Face of Love), меладрама, рэж. Ар'е Позін (Arie Posin)22:10Вяскоўцы.22:45Belsat Music Live.00:20Навагодні канцэрт Змітра Вайцюшкевіча: ч. 1, 2.01:15Студыя "Белсат".02:15Аб'ектыў.02:35Размова дня.02:50Загадкі беларускай гісторыі.03:05Асабісты капітал (эканамічная праграма).03:25Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.07:15Мова нанова.07:35Хай так TV (сатырычная праграма).08:00Маю права (юрыдычная праграма).08:25Вечаровы шпіль.08:45Кожны з нас (ток-шоу): "Паглыбленая інтэграцыя".09:40Аб'яднанае каралеўства попу. "Бітлз", Боўі, Бонд (United Kingdom 10:35Quo Vadis, тэлесерыял.11:25Павуціна (Uwiklanie), м/ф.13:30Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).14:10Чужыя густы (Le got des autres), м/ф.16:00"Bellingcat": праўда ў свеце постпраўды (Bellingcat: Truth in a Post-T17:30Сустрэча?, рэпартаж.17:50Загадкі беларускай гісторыі: Пагошча - вёска, ахутаная гісторыяй.18:05Асабісты капітал (эканамічная праграма).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Кінаклуб: "Жыццё - гэта цуд".20:50Жыццё - гэта цуд (Zivot je cudo), трагікамедыя.23:20Самы нармальны Новы год: навагодні канцэрт.00:35Студыя "Белсат".01:40Аб'ектыў.02:00Размова дня.02:15Загадкі беларускай гісторыі: Пагошча - вёска, ахутаная гісторыяй.02:25Асабісты капітал (эканамічная праграма).02:50Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.07:15Мова нанова.07:35Хай так TV (сатырычная праграма).08:00Маю права (юрыдычная праграма).08:25Вечаровы шпіль.08:45Кожны з нас (ток-шоу): Як сёння жывуць звычайныя беларусы: жывуць ці выжываюць?09:40Аб'яднанае каралеўства попу. "Бітлз", Боўі, Бонд (United Kingdom 10:35Quo Vadis, тэлесерыял.11:25На поўнач (Tie Pohjoiseen), трагікамедыя.13:15Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).13:45Настаўніца (Uсitelka), драма.15:30Прагназаванне злачынства (Pre-crime), д/ф.17:00Intermarium: Як беларусы баранілі Рэч Паспалітую? Апошнія дні аб'яднанай дз17:50Загадкі беларускай гісторыі: Вёска Гарывада і змаганне за беларускую нафту.18:05Асабісты капітал (эканамічная праграма).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Кінаклуб: "Вера Дрэйк".20:50Вера Дрэйк (Vera Drake), драма.22:50Студыя "Белсат".23:50Аб'ектыў.00:10Размова дня.00:30Загадкі беларускай гісторыі: Вёска Гарывада і змаганне за беларускую нафту.00:45Асабісты капітал (эканамічная праграма).01:05Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.07:15Мова нанова: Голас беларускай журбы.07:35Хай так TV (сатырычная праграма).08:00Маю права (юрыдычная праграма).08:20Кожны з нас (ток-шоу): Беларуская пенітэнцыярная сістэма.09:20Бард (Bard), д/ф.10:50Агнём і мячом, серыял.11:45Розэнштрасэ (Rosenstrasse), м/ф.14:00Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).14:35Чалавек званы Увэ (En man som heter Ove), камедыя.16:30Уцякач (Uciekinier), д/ф.17:30Нешта накшталт татуіроўкі, д/ф.17:50Загадкі беларускай гісторыі: Капар - шкоднік, калекцыянер ці даследчык гісторыі?18:05Асабісты капітал (эканамічная праграма).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Кінаклуб: "Пакой сына".20:50Пакой сына (Stanza del figlio), м/ф.22:25Студыя "Белсат".23:25Аб'ектыў.23:50Размова дня.00:05Загадкі беларускай гісторыі: Капар - шкоднік, калекцыянер ці даследчык гісторыі?00:20Асабісты капітал (эканамічная праграма).00:35Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:50Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.08:15Мова нанова: Дэпіляцыя.08:35Хай так TV (сатырычная праграма).09:00Вечаровы шпіль.09:20Кожны з нас (ток-шоу).10:20Златан. Узыходжанне (Den unge Zlatan), д/ф.11:55Агнём і мячом, серыял.12:50Ґабрыель (Gabrielle), драма.14:15Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).14:50Колер скуры (Skin), м/ф.16:40У пошуках Джона Ленана (Looking for Lennon), д/ф.18:15Лабірынты (гістарычная праграма): Юдаль Пэн.18:50Загадкі беларускай гісторыі: Памежнае мястэчка Шаркаўшчына, якое магло быць Саро19:05Асабісты капітал (эканамічная праграма).19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова дня.21:35Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Ігнат Дамейка.21:45Кінаклуб: "Мяне там няма".22:00Мяне там няма (I'm Not There), м/ф.00:15Студыя "Белсат".01:10Аб'ектыў.01:35Размова дня.01:55Загадкі беларускай гісторыі: Памежнае мястэчка Шаркаўшчына, якое магло быць Саро02:10Асабісты капітал (эканамічная праграма).02:30Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.07:15Мова нанова.07:35Хай так TV (сатырычная праграма).08:00Вечаровы шпіль.08:20Кожны з нас (ток-шоу): Правалы і поспехі беларускай архітэктуры.09:15Народжаныя ў Сірыі (Born in Syria), д/ф.10:45Агнём і мячом, серыял.11:40Сям'і не выбіраюць (On ne choisit pas sa famille), м/ф.13:20Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).13:55Слава (Glory), м/ф.15:40Працэс над Ратка Младычам (The Trial of Ratko Mladic), д/ф.17:10Невядомая Беларусь: Фанат, д/ф.17:50Загадкі беларускай гісторыі: Магілёў у Літве. Другі пасля Вільні.18:05Асабісты капітал (эканамічная праграма).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Кінаклуб: "Пералётныя птушкі".20:50Пералётныя птушкі (Pjaros de verano aka), драма.23:00Студыя "Белсат".00:00Аб'ектыў.00:20Размова дня.00:35Загадкі беларускай гісторыі: Магілёў у Літве. Другі пасля Вільні.00:55Асабісты капітал (эканамічная праграма).01:15Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.07:15Мова нанова.07:35Хай так TV (сатырычная праграма).08:05Маю права (юрыдычная праграма).08:25Вечаровы шпіль.08:45Кожны з нас (ток-шоу): З кім ваявала Беларусь?09:45Агнём і мячом, серыял.10:35Незабыўны шпацыр (А Walk to Remember), драма.12:15Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).12:50Усё альбо нічога (All or Nothing), м/ф.15:00Сон аб Варшаве (Sen o Warszawie), д/ф.16:50Intermarium: Навошта Расея вярнулася да тэмы пакту Молатава - Рыбэнтропа?17:50Загадкі беларускай гісторыі: Менск па генеральным плане XVI ст.18:05Асабісты капітал (эканамічная праграма).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Кінаклуб: "Атлас аблокаў".20:50Атлас аблокаў (Cloud Atlas), м/ф.23:35Студыя "Белсат".00:35Аб'ектыў.00:55Размова дня.01:15Загадкі беларускай гісторыі: Менск па генеральным плане XVI ст.01:30Асабісты капітал (эканамічная праграма).01:50Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:55Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.07:15Мова нанова.07:35Хай так TV (сатырычная праграма).08:00Вечаровы шпіль.08:20Кожны з нас (ток-шоу).09:15Убеждения, д/ф.10:20Каралева Бона, тэлесерыял.11:15Другая мама (Que Horas Ela Volta?), м/ф.13:05Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).13:40У Бога за пазухай (U pana Boga za piecem), камедыя.15:15Готланд (Gottland), д/ф.17:00Невядомая Беларусь: "Народны альбом". Ненаўмысны шэдэўр, д/ф.17:50Загадкі беларускай гісторыі: Грушаўка Рэйтанаў. Шляхетная сядзіба забытага героя18:05Асабісты капітал (эканамічная праграма).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Кінаклуб: "Гурток".20:50Гурток (L'atelier), м/ф.22:45Студыя "Белсат".23:45Аб'ектыў.00:05Размова дня.00:20Загадкі беларускай гісторыі: Грушаўка Рэйтанаў. Шляхетная сядзіба забытага героя00:35Асабісты капітал (эканамічная праграма).00:55Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:55Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.07:15Мова нанова.07:35Хай так TV (сатырычная праграма).08:05Маю права (юрыдычная праграма).08:25Вечаровы шпіль.08:45Кожны з нас (ток-шоу).09:40Карпарацыя "Беднасць" (Poverty, Inc.), д/ф.10:35Каралева Бона, тэлесерыял.11:30Ланч-бокс (The Lunchbox), м/ф.13:15Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).13:50Гамэр і Эдзі (Homer and Eddie), м/ф.15:30Родныя (Рідні), д/ф.17:05Лабірынты (гістарычная праграма): Нямецкія прыгоды Ларысы Александроўскай.17:50Загадкі беларускай гісторыі.18:05Асабісты капітал (эканамічная праграма).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Кінаклуб: "Малая за мільён долараў".20:50Малая за мільён долараў (Million Dollar Baby), м/ф.23:00Студыя "Белсат".00:00Аб'ектыў.00:20Размова дня.00:35Загадкі беларускай гісторыі.00:50Асабісты капітал (эканамічная праграма).01:10Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.07:15Мова нанова.07:35Хай так TV (сатырычная праграма).08:00Маю права (юрыдычная праграма).08:20Вечаровы шпіль.08:40Кожны з нас (ток-шоу): Нафтагазавая вайна.09:40Асалода і боль. Навука пра каханне (Pleasure and Pain - The Science of Love), д/10:35Каралева Бона, тэлесерыял.11:30Жыве Францыя! (Vive la France), м/ф.13:05Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).13:45Сонда: аргентынскі фальклор (Zonda: folclore argentino), д/ф.15:10Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.15:30Салідарнасць паводле жанчын (Solidarnosc wedlug kobiet), д/ф.17:15Невядомая Беларусь: Зніклая паэзія, д/ф.17:50Загадкі беларускай гісторыі: Опса - мястэчка, возера, дарога: ад палачанаў да На18:05Асабісты капітал (эканамічная праграма).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Кінаклуб: "Жыццё ў акварыуме".20:45Жыццё ў акварыуме (Vonarstrеti), драма.22:55Студыя "Белсат".23:50Аб'ектыў.00:10Размова дня.00:30Загадкі беларускай гісторыі: Опса - мястэчка, возера, дарога: ад палачанаў да На00:45Асабісты капітал (эканамічная праграма).01:05Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.07:10Мова нанова.07:30Хай так TV (сатырычная праграма).08:00Вечаровы шпіль.08:20Кожны з нас (ток-шоу): Перажыць роды.09:15Керчанскія палоннікі, рэпартаж.09:50Каралева Бона, тэлесерыял.10:50Без заганы (Flawless), крымінальны трылер.12:35Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).13:15Баба з лёду (Baba z ledu), драма.15:00Остров Крым. Deja vu, д/ф.15:35Хапай і бяжы (Grab and Run), д/ф.17:05Intermarium: Нацыянальная палітыка СССР: ад дэпартацыі да татальнае русіфікацыі.17:50Загадкі беларускай гісторыі: Магілёў у Расеі - акупацыя ці ўз'яднанне?18:05Асабісты капітал (эканамічная праграма).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Кінаклуб: "Сцеражыся, Цэзар".20:50Сцеражыся, Цэзар (The Ides of March), м/ф.22:30Студыя "Белсат".23:25Аб'ектыў.23:50Размова дня.00:05Загадкі беларускай гісторыі: Магілёў у Расеі - акупацыя ці ўз'яднанне?00:25Асабісты капітал (эканамічная праграма).00:35Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.07:10Мова нанова: Захапленні.07:30Хай так TV (сатырычная праграма).08:00Маю права (юрыдычная праграма).08:20Вечаровы шпіль.08:40Кожны з нас (ток-шоу): Распад СССР.09:35Жонкі алігархаў (Oligarch's Wives), д/ф.10:35Каралева Бона, тэлесерыял.11:30Надзея на брамніка (Keeper), драма.13:10Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).13:45Крышталь, м/ф.15:25Канстанцін Каліноўскі, рэпартаж.15:45Адзін (Alone), д/ф.17:15Невядомая Беларусь: Менск. Горад чужога сонца, д/ф.17:50Загадкі беларускай гісторыі: Бела-чырвона-белы сцяг - не спыніць, не запляміць, 18:05Асабісты капітал (эканамічная праграма).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Кінаклуб: "Бела-бялюткі попел".20:50Бела-бялюткі попел (Ash is Purest White), меладрама.23:00Студыя "Белсат".00:00Аб'ектыў.00:20Размова дня.00:35Загадкі беларускай гісторыі: Бела-чырвона-белы сцяг - не спыніць, не запляміць, 00:55Асабісты капітал (эканамічная праграма).01:15Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:55Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.08:15Мова нанова.08:35Хай так TV (сатырычная праграма).09:05Маю права (юрыдычная праграма).09:25Вечаровы шпіль.09:45Кожны з нас (ток-шоу).10:45Свет беларуса, рэпартаж.11:00Каралева Бона, тэлесерыял.12:00Ювеліры (Diamond Men), м/ф.13:40Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).14:20Мёртвы сезон (Out of Season), крымінальная драма.16:05Алфавіт (Alphabet), д/ф.17:55Невядомая Беларусь: Бежанцы (Biezency), д/ф.18:50Загадкі беларускай гісторыі: "Мужыцкая праўда" - покліч сялянскага нар19:05Асабісты капітал (эканамічная праграма).19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова дня.21:35Кінаклуб: "Як нашыя бацькі".21:50Як нашыя бацькі (Como Nossos Pais), м/ф.23:30Студыя "Белсат".00:25Аб'ектыў.00:50Размова дня.01:10Загадкі беларускай гісторыі: "Мужыцкая праўда" - покліч сялянскага нар01:25Асабісты капітал (эканамічная праграма).01:45Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:50Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.08:15Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.08:35Мова нанова.08:55Хай так TV (сатырычная праграма).09:25Маю права (юрыдычная праграма).09:45Вечаровы шпіль.10:05Кожны з нас (ток-шоу): Прэзідэнцкія выбары.11:00Бортнікі, рэпартаж.11:20Каралева Бона, тэлесерыял.12:20Размовы з садоўнікам (Dialogue avec mon jardinier), м/ф.14:10Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).14:45Франц (Frantz), м/ф.16:35"Bellingcat": праўда ў свеце постпраўды (Bellingcat: Truth in a Post-T18:05Лабірынты (гістарычная праграма): Крывавы цырк Платона Галавача.18:50Загадкі беларускай гісторыі.19:05Асабісты капітал (эканамічная праграма).19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Кожны з нас (ток-шоу): Беларуская пенітэнцыярная сістэма.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова.21:35Кінаклуб: "Алівіе, Алівіе".21:50Алівіе, Алівіе (Olivier, Olivier), драма.23:35Кожны з нас (ток-шоу): Беларуская пенітэнцыярная сістэма.00:25Аб'ектыў.00:50Размова.01:10Загадкі беларускай гісторыі.01:25Асабісты капітал (эканамічная праграма).01:45Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:50Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.08:15Мова нанова.08:35Хай так TV (сатырычная праграма).09:00Маю права (юрыдычная праграма).09:25Вечаровы шпіль.09:45Кожны з нас (ток-шоу): Беларускія ромы.10:40Прапаведнік у кімано, рэпартаж.11:00Жыццё пасля цуду (Zycie po cudzie), д/ф.11:40Каралева Бона, тэлесерыял.12:40Каронны прынц (Korunni princ), м/ф, рэж. Карэл Янак (Karel Janаk), 2015 г., Чэхі14:15Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).14:50Вечарынка (The Party), м/ф.16:00Медаловы (Lowcy miodu), д/ф.17:20Невядомая Беларусь: Касцёл на крыжы, д/ф.18:50Загадкі беларускай гісторыі: Горад Баранавічы.19:05Асабісты капітал (эканамічная праграма).19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Кожны з нас (ток-шоу): Незвычайныя гісторыі ацалення.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова.21:35У сакрэце (Thrse Raquin), м/ф.23:20Кожны з нас (ток-шоу): Незвычайныя гісторыі ацалення.00:15Аб'ектыў.00:35Размова.00:50Загадкі беларускай гісторыі: Горад Баранавічы.01:10Асабісты капітал (эканамічная праграма).01:30Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:50Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.08:10Мова нанова.08:30Хай так TV (сатырычная праграма).08:55Маю права (юрыдычная праграма).09:15Вечаровы шпіль.09:35Кожны з нас (ток-шоу): Правалы і поспехі беларускай архітэктуры.10:30Сапраўдны..., рэпартаж.11:00Каралева Бона, тэлесерыял.12:00Прынцэса і паўкаралеўства (Princezna a pul krаlovstvi), м/ф.13:30Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).14:05Як у страшным сне (Mon pire cauchemar), м/ф.15:45Сума, д/ф.16:35Каханне (Lyubov - karlek pа ryska), д/ф.18:10Intermarium: Кастусь Каліноўскі: Я паміраю беларусам.18:50Загадкі беларускай гісторыі: Краёўцы.19:05Асабісты капітал (эканамічная праграма).19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Кожны з нас (ток-шоу): Чарнобыль.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:30Размова.21:45Пад пяском (Sous le sable), драма.23:20Кожны з нас (ток-шоу): Чарнобыль.00:20Аб'ектыў.00:50Размова.01:05Загадкі беларускай гісторыі: Краёўцы.01:20Асабісты капітал (эканамічная праграма).01:35Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:55Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.08:15Мова нанова.08:35Хай так TV (сатырычная праграма).09:00Маю права (юрыдычная праграма).09:20Вечаровы шпіль.09:40Кожны з нас (ток-шоу): З кім ваявала Беларусь?10:40Terra nova - Новая зямля, д/ф.10:55Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.11:50Каралева Бона, тэлесерыял.12:50Два дні на ўсё (Deux jours a tuer), драма.14:15Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).14:50Збеглая нявеста (Runaway Bride), камедыя.16:45Закапаная цывілізацыя, рэпартаж.17:05Гітчкок/Труфо (Hitchcock/Truffaut), д/ф.18:20Невядомая Беларусь: Дзень памінання, д/ф.18:50Загадкі беларускай гісторыі: Доўнар-Запольскі.19:05Асабісты капітал (эканамічная праграма).19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Кожны з нас (ток-шоу): Як Беларусь змагаецца з каронавірусам?21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:30Размова.21:45Пад пяском (Sous le sable), драма.23:20Кожны з нас (ток-шоу): Як Беларусь змагаецца з каронавірусам?00:15Аб'ектыў.00:50Размова.01:05Загадкі беларускай гісторыі: Доўнар-Запольскі.01:20Асабісты капітал (эканамічная праграма).01:35Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:50Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.08:15Мова нанова: "Стары Ольса".08:30Хай так TV (сатырычная праграма).08:55Маю права (юрыдычная праграма).09:20Вечаровы шпіль.09:40Кожны з нас (ток-шоу): Хатнія экзатычныя гадаванцы.10:35Каралева Бона, тэлесерыял.11:25Утраіх або ніяк (Nous trois ou rien), м/ф.13:05Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).13:50Пэўнасць (Conviction), драма.15:40Невядомая Беларусь: Жоўтыя кветкі, д/ф.16:35Партытура: Дакументальны фільм пра музыку (Score: A Film Music Documentary), д/ф18:05Лабірынты (гістарычная праграма): Язэп Драздовіч - унікальны жывапісец і графік 18:45Загадкі беларускай гісторыі.19:05Асабісты капітал (эканамічная праграма).19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Кожны з нас (ток-шоу): Каронавірус: што чакае беларускую эканоміку?21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:30Размова.21:45Кінаклуб: "Далёка да раю".21:55Далёка да раю (Far from Heaven), драма.23:40Кожны з нас (ток-шоу): Каронавірус: што чакае беларускую эканоміку?00:40Аб'ектыў.01:10Размова.01:25Загадкі беларускай гісторыі.01:35Асабісты капітал (эканамічная праграма).01:55Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:50Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.08:15Мова нанова.08:30Хай так TV (сатырычная праграма).09:00Маю права (юрыдычная праграма).09:20Вечаровы шпіль.09:40Кожны з нас (ток-шоу): Каронавірус.10:35Хлопчык з Пагосту, рэпартаж.11:05Каралева Бона, тэлесерыял.11:55Басанож па асці (Po strnisti bos), м/ф.13:35Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).14:15Абліччы кахання (The Face of Love), меладрама.15:50Невядомая Беларусь: Стрыптыз і вайна, д/ф.16:50Унутраныя межы (D is for Division), д/ф.18:25Невядомая Беларусь: У цемры, д/ф.18:50Загадкі беларускай гісторыі: Мастакі Менску. Канец XIX - пач. XX ст.19:05Асабісты капітал (эканамічная праграма).19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Кожны з нас (ток-шоу): Чым быў Дзень Перамогі для беларусаў?21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:30Размова.21:45Боль (La douleur), м/ф.23:50Кожны з нас (ток-шоу): Чым быў Дзень Перамогі для беларусаў?00:45Аб'ектыў.01:20Размова.01:35Загадкі беларускай гісторыі: Мастакі Менску. Канец XIX - пач. XX ст.01:50Асабісты капітал (эканамічная праграма).02:10Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:50Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.08:15Мова нанова.08:30Хай так TV (сатырычная праграма).08:55Маю права (юрыдычная праграма).09:15Вечаровы шпіль.09:35Кожны з нас (ток-шоу): Нафтагазавая вайна.10:30Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Таемная гульня.11:20Звычайны святы чалавек (Zwykly swiety czlowiek), д/ф.12:20Акварыум, серыял.13:10Канстытуцыя Харвацкай Рэспублікі (Ustav Republike Hrvatske), м/ф.14:45Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).15:25Ян Павал II і ягоны сябар (Jan Pawel II i jego przyjaciel), д/ф.16:15Невядомая Беларусь: Рэпрэсаваная архітэктура, д/ф.16:55Когда этот ветер утихнет, д/ф.18:05Intermarium: "Дзімітрыяда" - смута ці апошняя спроба еўрапеізаваць Рас18:50Загадкі беларускай гісторыі.19:05Асабісты капітал (эканамічная праграма).19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Кожны з нас (ток-шоу): Каронавірус на рынку нерухомасці і аўтамабіляў.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:30Размова.21:45Джамала, канцэрт.23:15Кожны з нас (ток-шоу): Каронавірус на рынку нерухомасці і аўтамабіляў.00:05Аб'ектыў.00:40Размова.00:50Загадкі беларускай гісторыі.01:10Асабісты капітал (эканамічная праграма).01:35Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:55Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.08:15Мова нанова: Зміцер Ясіневіч.08:30Хай так TV (сатырычная праграма).09:00Маю права (юрыдычная праграма).09:20Вечаровы шпіль.09:40Кожны з нас (ток-шоу): Перажыць роды.10:40Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.11:35Акварыум, серыял.12:25Ты знікаеш (Du Forsvinder), м/ф.14:20Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).15:05Начны цягнік да Лісабону (Night Train to Lisbon), драма.16:55Цені імперыі (Cienie imperium), д/ф.18:10Невядомая Беларусь: Фанат, д/ф.18:50Загадкі беларускай гісторыі.19:05Асабісты капітал (эканамічная праграма).19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Кожны з нас (ток-шоу).21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:30Размова.21:45Ты знікаеш (Du Forsvinder), м/ф.23:40Кожны з нас (ток-шоу).00:40Аб'ектыў.01:10Размова.01:25Загадкі беларускай гісторыі.01:45Асабісты капітал (эканамічная праграма).01:55Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:50Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.08:15Мова нанова: Спадчына Беларусі.08:30Хай так TV (сатырычная праграма).08:55Маю права (юрыдычная праграма).09:20Вечаровы шпіль.09:40Кожны з нас (ток-шоу): Перанесці каронавірус і пабываць у рэанімацыі.10:35Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.11:30Гостэл, рэпартаж.11:45Акварыум, серыял.12:40Давайце разбірацца.13:00Самыя дзіўныя дамы на свеце (World's Weirdest Homes), д/ф.13:50Belsat Music Live.14:25Ажыятаж вакол Басі, серыял.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:15Невядомая Беларусь: "Басовішча", д/ф.18:10А дзесьці брахалі сабакі (The Distant Barking of Dogs), д/ф.19:10Мова нанова: Спадчына Беларусі.19:25200 000 абаротаў, рэпартаж.20:00Вось так (інфармацыйная праграма).20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова: Выбары: ProContra.21:45Intermarium: Еўропа паміж свастыкай і чырвонаю зоркаю.22:40Сям'і не выбіраюць (On ne choisit pas sa famille), м/ф.00:20Вось так (інфармацыйная праграма).00:35Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.01:10Аб'ектыў.01:35Размова: Выбары: ProContra.01:55Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15Размова: Выбары: ProContra.07:40Welcome ў Беларусь.08:00Суродзічы.08:20Невядомая Беларусь: Самаходы, д/ф.09:00Сонда: аргентынскі фальклор (Zonda: folclore argentino), д/ф.10:30Мова нанова: Даць шанец Швецыі і вярнуцца ў Беларусь.10:45Па-над магчымасці (Over the limit), д/ф.12:00Акварыум, серыял.12:55Размова: Выбары: ProContra.13:20Лавец ураганаў (Hurricane Man), дак. серыял.14:05Экспедыцыя "Nalanga", рэпартаж.14:25Я тут (Es esmu seit), драма.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:05Загадкі беларускай гісторыі: Гарадзенская Троя.17:20Лабірынты (гістарычная праграма).17:55Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Гедзімін.18:05Бегуны па пустынях (Desert Runners), д/ф.19:00Мова нанова: Даць шанец Швецыі і вярнуцца ў Беларусь.19:20Welcome ў Беларусь.19:40Над сістэмай, рэпартаж.20:00Вось так (інфармацыйная праграма).20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова: Выбары: ProContra.21:45Intermarium: Іосіф Сталін: расстраляная Беларусь.22:40Этапам праз паў-Зямлі: гісторыя заключэння Сянцова і Кольчанкі, д/ф.23:45Сонда: аргентынскі фальклор (Zonda: folclore argentino), д/ф.01:10Вось так (інфармацыйная праграма).01:30Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.02:05Аб'ектыў.02:20Размова: Выбары: ProContra.02:50Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15Welcome ў Беларусь.07:35Суродзічы.07:50Невядомая Беларусь: Універсітэт Каліноўскага, д/ф.08:35Вандроўкі па Гарадзеншчыне.08:50Прыслужнік (The Butler), гіст. драма.10:55Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Вітаўт.11:10Мова нанова: Пераклады песень.11:30Скарб Тарзана (Tarzan's Testicles), д/ф.13:20Лавец ураганаў (Hurricane Man), серыял ад Бі-Бі-Сі.14:05Belsat Music Live.14:40Жыве Францыя! (Vive la France), м/ф.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:05Загадкі беларускай гісторыі: Камянецкі стоўп. Стагоддзі самоты.17:20Лабірынты (гістарычная праграма): Максім Танк: Смяротны більярд, альбо Ігра цано18:00Чалавек-дэльфін (Dolphin Man), д/ф.19:00Мова нанова: Пераклады песень.19:20Welcome ў Беларусь.19:40Размова дня.20:00Вось так (інфармацыйная праграма).20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Intermarium: Вайна ўсіх супраць усіх.22:10Кананічныя, д/ф.23:45Справа сумлення (La fille inconnue), м/ф.01:35Вось так (інфармацыйная праграма).01:50Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.02:20Аб'ектыў.02:40Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15Welcome ў Беларусь.07:40Суродзічы.07:55Абліччы свабоды, д/ф.08:45Вандроўкі па Гарадзеншчыне.09:00Вера Дрэйк (Vera Drake), драма.11:00Мова нанова: Дэпіляцыя.11:20Мядовая зямля (Медена земја), д/ф.12:50Belsat Music Live.13:30Лавец ураганаў (Hurricane Man), серыял ад Бі-Бі-Сі.14:15Акушэрка (Sage femme), м/ф.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:05Загадкі беларускай гісторыі: Слуцк - горад дрыгавічоў.17:25Лабірынты (гістарычная праграма): Забойства на Ягелонскай.18:05"Священная война" расейцаў (Swieta wojna Rosjan), д/ф.18:55Мова нанова: Дэпіляцыя.19:15Welcome ў Беларусь.19:40Даты праўды: 22/06/1941. Пачатак Вялікай Айчыннай вайны.20:00Вось так (інфармацыйная праграма).20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Intermarium: Мюнхен не Масква: чаму Пуцін не мае рацыі?22:15Расшчэпленыя на атамы, д/ф, ч. 1.23:00У сетцы (The Net / Hangul), м/ф.00:50Вось так (інфармацыйная праграма).01:05Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.01:35Аб'ектыў.01:55Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15Welcome ў Беларусь.07:35Суродзічы.07:55Невядомая Беларусь: Сейбіт, д/ф.08:45Вандроўкі па Гарадзеншчыне.09:05Яшчэ не вечар (Jeszcze nie wieczor), драма.10:45Мова нанова: Што такое чаротка, спарыш і акарына? Дудкі беларускія.11:10Маё пакаленне (My Generation), д/ф.12:35Belsat Music Live.13:25Лавец ураганаў (Hurricane Man), серыял ад Бі-Бі-Сі.14:10Суродзічы.14:25На досвітку (Vor der Morgenrote), м/ф.16:10Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:00Загадкі беларускай гісторыі: Менск. Ад "пляцу Волі" да "плошчы Св17:20Лабірынты (гістарычная праграма): Апошняе каханне Івана Луцкевіча.18:00Жонкі алігархаў (Oligarch's Wives), д/ф.19:00Мова нанова: Што такое чаротка, спарыш і акарына? Дудкі беларускія.19:20Welcome ў Беларусь.19:40Размова дня.20:00Вось так (інфармацыйная праграма).20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Intermarium: Спазніліся назаўсёды?22:10Расшчэпленыя на атамы, д/ф, ч. 2.22:55Колер скуры (Skin), м/ф.00:40Вось так (інфармацыйная праграма).00:50Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.01:35Аб'ектыў.01:55Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15Welcome ў Беларусь.07:35Суродзічы.07:55Чырвоная душа (The Red Soul), д/ф.08:55Вандроўкі па Гарадзеншчыне.09:10Крышталь, м/ф.10:45Вяскоўцы.11:15Мова нанова: Вандроўка, якая вымотвае нервовую сістэму і ўзрывае сэрца. Індыя.11:35Партытура: Дакументальны фільм пра музыку (Score: A Film Music Documentary), д/ф13:10Лавец ураганаў (Hurricane Man), серыял ад Бі-Бі-Сі.13:55Belsat Music Live.14:35Два дні ў Парыжы (Two Days in Paris), меладрама.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:05Загадкі беларускай гісторыі: Аўра старога Слоніму.17:20Лабірынты (гістарычная праграма): Каварства і любоў Еўсцігнея Міровіча.18:00Пра што маўчаць футболкі (Coton: L'envers de nos tee-shirts), д/ф.19:00Мова нанова: Вандроўка, якая вымотвае нервовую сістэму і ўзрывае сэрца. Індыя.19:20Welcome ў Беларусь.19:40Размова дня.20:00Вось так (інфармацыйная праграма).20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Intermarium: Паваенная саветызацыя Усходняй Еўропы.22:15Расшчэпленыя на атамы, д/ф, ч. 3.23:05Тыкнутыя носам (Housebroken), камедыя.00:35Вось так (інфармацыйная праграма).00:50Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.01:30Аб'ектыў.01:50Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15Шчыра кажучы.07:35Welcome ў Беларусь.07:55Суродзічы.08:15Вандроўкі па Гарадзеншчыне.08:30Клёклё (Cloclo), м/ф.10:50Мова нанова: Веганства.11:15Уладзімір Пузыня, д/ф.11:35Сведкі Пуціна (Putin's Witnesses), д/ф.13:25Лавец ураганаў (Hurricane Man), серыял ад Бі-Бі-Сі.14:10Шчыра кажучы.14:30Мёртвы сезон (Out of Season), крымінальная драма.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:05Загадкі беларускай гісторыі: Курганы Наўры. На мяжы крывіцкай зямлі.17:25Лабірынты (гістарычная праграма): Чараўнік Вацлаў Іваноўскі.17:55Дарога да..., д/ф.18:45Мова нанова: Веганства.19:15Welcome ў Беларусь.19:35Размова дня.20:00Вось так (інфармацыйная праграма).20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Intermarium: Беларуская мова: гісторыя здрады.22:10Дзеці перамогі (Діти перемоги), д/ф, ч. 1.23:00Пакой сына (Stanza del figlio), м/ф.00:35Вось так (інфармацыйная праграма).00:50Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.01:30Аб'ектыў.01:50Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15Welcome ў Беларусь.07:40Суродзічы.07:55Вар'яцкая любоў: расейцы і Пуцін, д/ф.08:45Вандроўкі па Гарадзеншчыне.09:00Іспанская карчма (L'auberge espagnole), м/ф.11:00Мова нанова: Архіў.11:25Ўэстўуд: панк, ікона, актывістка (Westwood: Punk, Icon, Activist), д/ф.12:45Belsat Music Live.13:30Лавец ураганаў (Hurricane Man), серыял ад Бі-Бі-Сі.14:15Мастак свайго жыцця, рэпартаж.14:35Надзея на брамніка (Keeper), драма.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:10Загадкі беларускай гісторыі: "Ад Полацка пачаўся свет..." і паэт Уладз17:25Лабірынты (гістарычная праграма): Жахі Паўлінкі.18:05Смерць Сталіна. Канец эпохі (Stalin's Death. The End of an Era), д/ф.18:50Мова нанова: Архіў.19:15Welcome ў Беларусь.19:40Размова дня.20:00Вось так (інфармацыйная праграма).20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Intermarium: Як беларусы баранілі Рэч Паспалітую? Апошнія дні аб'яднанай дз22:05Дзеці перамогі (Діти перемоги), д/ф, ч. 2.23:05Гамэр і Эдзі (Homer and Eddie), м/ф.00:40Вось так (інфармацыйная праграма).00:50Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.01:35Аб'ектыў.01:55Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15Шчыра кажучы.07:35Welcome ў Беларусь.08:00Суродзічы.08:15Гудбай, Амерыка (Goodbye America), д/ф.09:05Вандроўкі па Гарадзеншчыне.09:20Усё альбо нічога (All or Nothing), м/ф.11:25Мова нанова: Кавальства.11:50Каханне (Lyubov - karlek pа ryska), д/ф.13:20Лавец ураганаў (Hurricane Man), серыял ад Бі-Бі-Сі.14:05Супернік (L'adversaire), драма.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:05Загадкі беларускай гісторыі: Нацыянальная ідэалогія.17:20Лабірынты: Тры прывіды Айзіка Кучара.18:05Невядомая Беларусь: Глыбоцкая змова, д/ф.18:50Мова нанова: Кавальства.19:10Welcome ў Беларусь.19:35Сведкі: Беларусь вяртае Незалежнасць.20:00Вось так (інфармацыйная праграма).20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова: Vox populi.21:50Intermarium: Нацыянальная палітыка СССР: ад дэпартацыі да татальнае русіфікацыі.22:35"Народны альбом". 20 гадоў, фільм-канцэрт.00:05Дзеці перамогі (Діти перемоги), д/ф, ч. 3.00:50Без заганы (Flawless), крымінальны трылер.02:40Вось так (інфармацыйная праграма).03:00Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.03:40Аб'ектыў.04:00Размова: Vox populi.04:25Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15Welcome ў Беларусь.07:35Суродзічы.07:55Краіна на смак (кулінарнае шоу).09:00Вандроўкі па Гарадзеншчыне.09:15Бог вялікі, я малая (Dieu est grand, je suis toute petite), м/ф.10:55Мова нанова: Асмалоўка.11:20Генезіс 2.0, д/ф.13:15Таямніцы Бэрмудскага трыкутніка (Secrets Of The Bermuda Triangle), серыял ад Бі-14:00Belsat Music Live.14:35Ювеліры (Diamond Men), м/ф.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:05Лабірынты (гістарычная праграма): Адам Станкевіч - чалавек, які перамог Мефістоф17:45Спусціцца на зямлю. Варшаўскае паўстанне 1944 года (Zejsc na ziemie), д/ф.18:35Шчыра кажучы.19:00Размова: Vox populi.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова: Vox populi.21:45Невядомая Беларусь: Даволі! Да Волі..., д/ф.22:45Intermarium: Бежанства 1915-1921 гг.23:35Рука ў руцэ (Personal Personal Effects), драма.01:25Студыя "Белсат".02:20Аб'ектыў.02:40Размова: Vox populi.03:05Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15Студыя "Белсат".12:20Belsat Music LIVE: Міхаіл Радунскі.12:55Невядомая Беларусь: Пастка для прэзідэнта, д/ф.13:30Кожны з нас (ток-шоу): Распад СССР.14:25Бізнес па-нашаму (Afacerea Est), м/ф.15:55Карона каралёў (Korona krolow), серыял.16:45Невядомая Беларусь: "Гульня без правілаў 2", д/ф.17:50Гэты шалёны, шалёны, шалёны "русский мир", д/ф.19:10Размова дня.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Intermarium: Рэч Паспалітая абодвух народаў: праўда ці міф?22:15Таямніцы генія Шаўчэнкі (Таємниці генія Шевченка), д/ф, ч. 1.23:15Сцеражыся, Цэзар (The Ides of March), м/ф.00:50Студыя "Белсат".01:55Аб'ектыў.02:15Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15Welcome ў Беларусь.07:40Суродзічы.07:55Краіна на смак (кулінарнае шоу).08:50Вандроўкі па Гарадзеншчыне.09:05Навука ўглядаецца ў сны (Vers une science des reves), д/ф.10:00Пэўнасць (Conviction), драма.11:50"Bellingcat": праўда ў свеце постпраўды (Bellingcat: Truth in a Post-T13:25Таямніцы Бэрмудскага трыкутніка (Secrets Of The Bermuda Triangle), серыял ад Бі-14:10Belsat Music Live.14:45Чайкі, драма.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:05Лабірынты (гістарычная праграма): Нямецкія прыгоды Ларысы Александроўскай.17:50Навука ўглядаецца ў сны (Vers une science des reves), д/ф.18:45Welcome ў Беларусь.19:10Размова дня.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Intermarium: Кастусь Каліноўскі: Я паміраю беларусам.22:10Таямніцы генія Шаўчэнкі (Таємниці генія Шевченка), д/ф, ч. 2.23:05Абліччы кахання (The Face of Love), меладрама.00:35Студыя "Белсат".01:35Аб'ектыў.01:55Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15Welcome ў Беларусь.07:35Суродзічы.07:55Краіна на смак (кулінарнае шоу).08:45Вандроўкі па Гарадзеншчыне.09:00Атлас аблокаў (Cloud Atlas), м/ф.11:45Мова нанова: Hip-hop.12:05Яр. Колпашевская трагедия, д/ф.12:55Belsat Music Live.13:30Таямніцы Бэрмудскага трыкутніка (Secrets Of The Bermuda Triangle), серыял ад Бі-14:15Начны цягнік да Лісабону (Night Train to Lisbon), драма.16:00Карона каралёў (Korona krolow), серыял.16:50Лабірынты (гістарычная праграма): Крывавы цырк Платона Галавача.17:35Сексуальнасць тыранаў (La sexualite des Tyrans), д/ф.18:25Трансформация нации. Игра за будущее, рэпартаж.18:45Welcome ў Беларусь.19:10Размова дня.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Intermarium: Як рабавалі багацце Рэчы Паспалітай.22:10Таямніцы генія Шаўчэнкі (Таємниці генія Шевченка), д/ф, ч. 3.23:05Незадаволеныя сёстры (Les soeurs fachees), м/ф.00:35Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.01:35Аб'ектыў.01:55Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15Над Нёмнам (тэлечасопіс).07:35Студыя "Белсат".13:40Аўтаспынам па Беларусі.14:05Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма).14:15Студыя "Белсат".17:00Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма).17:10Студыя "Белсат".18:55Мова нанова.19:40Загадкі беларускай гісторыі.20:00Інфармацыйна-публіцыстычны блок.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:25Студыя "Белсат".03:00Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15Без рэтушы.08:30Фільм дакументальны.10:00Серыял ад Бі-Бі-Сі.11:00Дакументальная гадзіна.12:15Мастацкі фільм.14:05Фільм дакументальны.18:00Студыя "Белсат".18:10Невядомая Беларусь: "Басовішча", д/ф.19:10Загадкі беларускай гісторыі.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова дня.21:35Людскі капітал (Il capitale umano), м/ф.23:30Студыя "Белсат".00:25Аб'ектыў.00:50Размова дня.01:05Загадкі беларускай гісторыі.01:20Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:55Кожны з нас (ток-шоу): Колькі пратрымаецца Лукашэнка?08:50Маю права (юрыдычная праграма).09:15Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).09:35Мова нанова: Мы не ствараем інкубатару.09:55Хай так TV (сатырычная праграма).10:20Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Польска-бальшавіцкая вайна 1920 г.11:15А дзесьці брахалі сабакі (The Distant Barking of Dogs), д/ф.12:15Незадаволеныя сёстры (Les soeurs fachees), м/ф.13:45Гэты шалёны, шалёны, шалёны "русский мир", д/ф.15:10Вера Дрэйк (Vera Drake), драма.17:10Лабірынты (гістарычная праграма): Васіль Быкаў: куля для КДБ.18:00Студыя "Белсат".18:10Мова нанова: Мы не ствараем інкубатару.18:30Сведкі: Беларусь вяртае Незалежнасць.18:50Загадкі беларускай гісторыі.19:05Асабісты капітал (эканамічная праграма).19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова дня.21:35Песня вольных, рэпартаж, 2020 г., Беларусь.22:00Уцекачы (Traqus), дэтэктыўны серыял, рэж. Людавік Кальбо-Жустэн (Ludovic Colbeau23:35Студыя "Белсат".00:35Аб'ектыў.00:50Размова дня.01:10Загадкі беларускай гісторыі.01:30Асабісты капітал (эканамічная праграма).01:50Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:50Кожны з нас (ток-шоу).08:45Маю права (юрыдычная праграма).09:10Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).09:30Мова нанова: А хто для вас бацька?09:50Хай так TV (сатырычная праграма).10:15Украінская малітва Каўказу (Ukrainska Modlitwa), д/ф.11:10Невядомая Беларусь: Валянцін Вінаградаў, альбо Беларускае кіно, якога няма, д/ф.11:50Арменія. Спроба гневу (Armenia. Sproba gniewu), д/ф.12:15Сведкі: Беларусь вяртае Незалежнасць.12:35На досвітку (Vor der Morgenrote), м/ф.14:20Дарога да..., д/ф.15:05Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Вырашальны ўдар.15:55Ґабрыель (Gabrielle), драма.17:25Лабірынты (гістарычная праграма).18:00Студыя "Белсат".18:10Мова нанова: А хто для вас бацька?18:30Сведкі: Страйкі работнікаў у 1991 годзе. Менск і Ворша.18:50Асабісты капітал (эканамічная праграма).19:10Загадкі беларускай гісторыі.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова дня.21:35Без рэтушы.22:00Вераб'і (Brestir), м/ф, рэж. Рунар Рунарсан (Runar Runarsson), 2015 г., Ісл23:35Студыя "Белсат".00:35Аб'ектыў.00:50Размова дня.01:10Асабісты капітал (эканамічная праграма).01:35Загадкі беларускай гісторыі.01:50Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:50Кожны з нас (ток-шоу).08:45Маю права (юрыдычная праграма).09:10Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).09:30Мова нанова.09:45Хай так TV (сатырычная праграма).10:15Расея і Кітай - шлюб па разліку (Rosja i Chiny - malzenstwo z wyrachowania), д/ф11:05Невядомая Беларусь: Вернікі, д/ф.11:45Сведкі: Страйкі работнікаў у 1991 годзе. Менск і Ворша.12:00Сям'і не выбіраюць (On ne choisit pas sa famille), м/ф.13:40Когда этот ветер утихнет, д/ф.14:50Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Зніклыя скарбы Райху.15:45Дазіральнік (Le guetteur), крымінальная драма.17:10Intermarium.18:00Студыя "Белсат".18:10Сведкі: Беларускае згуртаванне вайскоўцаў.18:25Невядомая Беларусь: Мы жылі ў гета, д/ф.19:10Загадкі беларускай гісторыі.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова дня.21:35Аддайце нам нашыя галасы, рэпартаж, 2020 г., Беларусь.21:55Пан вайны (Lord of War), драма.23:55Студыя "Белсат".00:50Аб'ектыў.01:10Размова дня.01:30Загадкі беларускай гісторыі.01:45Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:55Кожны з нас (ток-шоу).08:50Маю права (юрыдычная праграма).09:15Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).09:35Мова нанова.09:55Хай так TV (сатырычная праграма).10:20Готлянд (Gottland), д/ф.12:05Каляды як мае быць (Nothing Like the Holidays), м/ф.13:45Сексуальнасць тыранаў (La sexualite des Tyrans), д/ф.14:40Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Чырвоная капэла.15:30Размовы з садоўнікам (Dialogue avec mon jardinier), м/ф.17:15Лабірынты (гістарычная праграма): Алаіза Пашкевіч: Кроў. Масаж. Каханне.18:00Студыя "Белсат".18:10Сведкі: Першыя змагарныя гады незалежнасці.18:25Невядомая Беларусь: Самаходы, д/ф.19:10Загадкі беларускай гісторыі.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова дня.21:35Пайсці і не вярнуцца, рэпартаж, 2020 г., Беларусь.22:10Ісля-Мініма (La Isla Minima), дэтэктыў.23:55Студыя "Белсат".00:55Аб'ектыў.01:20Размова дня.01:35Загадкі беларускай гісторыі.01:50Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:55Кожны з нас (ток-шоу).08:50Маю права (юрыдычная праграма).09:15Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).09:35Мова нанова: Як там "ашчушчэнія"?09:55Хай так TV (сатырычная праграма).10:25Дэбют, д/ф.11:45Сведкі: Першыя змагарныя гады незалежнасці.12:05У сетцы (The Net / Hangul), м/ф.13:55Як Оскар перамог камунізм (Jak Oskar komune obalal), д/ф.14:35Сенсацыі XX стагоддзя, серыял.15:30Пэўнасць (Conviction), драма.17:20Лабірынты (гістарычная праграма): Забойства на Ягелонскай.18:00Студыя "Белсат".18:10Сведкі: Пачатак незалежнага друку.18:30Невядомая Беларусь: Я вяртаўся дадому, д/ф.19:10Загадкі беларускай гісторыі.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова дня.21:35Не баімся. Гарадзенскі жнівень 2020, рэпартаж.21:50Я - забойца (Jestem morderca), м/ф.23:45Студыя "Белсат".00:45Аб'ектыў.01:05Размова дня.01:20Загадкі беларускай гісторыі.01:35Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:50Кожны з нас (ток-шоу).08:50Маю права (юрыдычная праграма).09:10Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).09:35Мова нанова.09:55Хай так TV (сатырычная праграма).10:20Унутраныя межы (D is for Division), д/ф.12:00Сведкі: Пачатак незалежнага друку.12:15Абое рабое (Quatre etoile), м/ф.13:55Куба - кухня рэвалюцыі (Kuba - rewolucja od kuchni), д/ф.14:45Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Сіндыкат забойцаў.15:35Рыштаванне Ашэра (Pigumim), драма.17:10Intermarium: Сталінскі таталітарызм: як выжывала інтэлігенцыя.18:00Студыя "Белсат".18:10Сведкі: Рэферэндум 1995 года.18:35Невядомая Беларусь: Зніклая паэзія, д/ф.19:10Загадкі беларускай гісторыі.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова дня.21:35Ахвяры катаванняў, рэпартаж.21:55Сумная валянцінка (Blue Valentine), меладрама.23:45Студыя "Белсат".00:45Аб'ектыў.01:05Размова дня.01:25Загадкі беларускай гісторыі.01:35Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Кожны з нас (ток-шоу).07:50Маю права (юрыдычная праграма).08:10Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).08:35Мова нанова: Багдановіч у стылі рэп.08:50Норд-Ост. Тэатр смерці (Nord Ost. Teatr smierci), д/ф, ч. 1, 2.10:10Сведкі: Рэферэндум 1995 года.10:25Атлас аблокаў (Cloud Atlas), м/ф.13:15Мы былі першыя. Познань 56, д/ф.14:00Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Гісторыя нікчэмнасці.14:50Назіраючы за Джульетай (Eye on Juliet), м/ф.16:15Лабірынты (гістарычная праграма): Каварства і любоў Еўсцігнея Міровіча.17:00Студыя "Белсат".17:10Сведкі: Гарачая вясна 1996 года (масавыя і нават крывавыя акцыі пратэсту).17:25Аддайце нам нашыя галасы, рэпартаж.17:40Невядомая Беларусь: Партрэт, д/ф.18:10Загадкі беларускай гісторыі: Сталінскі ампір у Менску.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Пакажыце нас на БТ, рэпартаж, 2020 г., Беларусь.20:55Алівіе, Алівіе (Olivier, Olivier), драма.22:40Студыя "Белсат".23:40Аб'ектыў.00:00Размова дня.00:10Загадкі беларускай гісторыі: Сталінскі ампір у Менску.00:30Хай так TV (сатырычная праграма).00:55Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:55Кожны з нас (ток-шоу).07:50Маю права (юрыдычная праграма).08:15Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).08:35Мова нанова: "Грамадзянін, пройдзем...".08:55Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).09:05Зялёны прынц (ha-nesikh ha-yarok), д/ф.10:45Вайна валанцёраў, рэпартаж.11:10Сведкі: Гарачая вясна 1996 года (масавыя і нават крывавыя акцыі пратэсту).11:30Акушэрка (Sage femme), м/ф.13:20ГУЛаг, як гэта было: ч. 1. Узнікненне. 1917-1933 (Goulag, une histoire sovietiqu14:15Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Псеўданім Пух.15:05Абліччы кахання (The Face of Love), меладрама.16:35Лабірынты (гістарычная праграма): Чараўнік Вацлаў Іваноўскі.17:10Сведкі: Гарачая вясна 1996 года (Частка другая: "Чарнобыльскі шлях" і 17:25Шыльды.17:40Невядомая Беларусь: Эпітафія, д/ф.18:10Загадкі беларускай гісторыі.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Пляц пераменаў, рэпартаж.21:00Калыханка (Lullaby), м/ф.22:50Студыя "Белсат".23:50Аб'ектыў.00:10Размова дня.00:30Загадкі беларускай гісторыі.00:45Хай так TV (сатырычная праграма).01:10Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Кожны з нас (ток-шоу): Хронікі гвалту.07:50Маю права (юрыдычная праграма).08:10Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).08:35Мова нанова.08:50Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).09:00Сталін - Троцкі: смяротная барацьба (Stalin - Trotsky, a Battle to Death), д/ф.09:55Сведкі: Гарачая вясна 1996 года (Частка другая: "Чарнобыльскі шлях" і 10:15Жыццё жанчыны (Une vie), м/ф.12:10ГУЛаг, як гэта было: ч. 2. Разрастанне. 1934-1945 (Goulag, une histoire sovietiq13:10Пералётныя птушкі (Pаjaros de verano aka), драма.15:10Мумія Леніна - спецаб'ект у сэрцы Расеі (Mumia Lenina - obiekt specjalny w 16:05Лабірынты (гістарычная праграма): Жахі Паўлінкі.16:45Сведкі: Магілёўскія дэмакраты.17:00Шыльды.17:10Невядомая Беларусь: 25, д/ф.18:10Загадкі беларускай гісторыі.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Трус па-берлінску (Krolik po berlinsku), д/ф.21:15Прыслужнік (The Butler), гіст. драма.23:25Студыя "Белсат".00:25Аб'ектыў.00:45Размова дня.00:55Загадкі беларускай гісторыі.01:20Хай так TV (сатырычная праграма).01:40Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:55Кожны з нас (ток-шоу): Як жанчыны ратуюць Беларусь.07:50Маю права (юрыдычная праграма).08:15Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).08:35Мова нанова: "Беларусы, вы неверагодныя!".08:50Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).09:05Генезіс 2.0, д/ф.11:00Пакой сына (La Stanza del figlio), м/ф.12:40ГУЛаг, як гэта было: ч. 3. Пік і скон. 1945-1957 (Goulag, une histoire sovietiqu13:40Невядомая Беларусь: "Білорус", д/ф.14:20Утраіх або ніяк (Nous trois ou rien), м/ф.16:00Intermarium.16:45Сведкі: Магілёўскія дэмакраты: ч. 2.17:05Шыльды.17:15Невядомая Беларусь: Бежанцы (Biezency), д/ф.18:10Загадкі беларускай гісторыі.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Людзьмі звацца. Купалаўцы, рэпартаж, 2020 г., Беларусь.20:55Утраіх або ніяк (Nous trois ou rien), м/ф.22:35Студыя "Белсат".23:35Аб'ектыў.23:50Размова дня.00:10Загадкі беларускай гісторыі.00:25Хай так TV (сатырычная праграма).00:50Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:55Кожны з нас (ток-шоу).07:50Маю права (юрыдычная праграма).08:15Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).08:35Мова нанова.08:55Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).09:05Піяніна, д/ф.09:5011 тонаў. Беларусь - АТО, рэпартаж.10:20Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Аперацыя "Фокслі".11:15Сведкі: Магілёўскія дэмакраты: ч. 2.11:30Два дні на ўсё (Deux jours a tuer), драма.12:55Зона адчужэння Данбас, д/ф.13:40Навука ўглядаецца ў сны (Vers une science des reves), д/ф.14:35Незадаволеныя сёстры (Les soeurs fachees), м/ф.16:05Лабірынты (гістарычная праграма): Уладзімір Караткевіч: "Дзікае паляванне&q16:45Сведкі: Гарадзенскія змаганні.17:05Шыльды.17:15Невядомая Беларусь: Гульня без правілаў, д/ф.18:10Загадкі беларускай гісторыі.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Пайсці і не вярнуцца: ч. 1, рэпартаж.21:10Канстытуцыя Харвацкай Рэспублікі (Ustav Republike Hrvatske), м/ф.22:40Студыя "Белсат".23:40Аб'ектыў.00:05Размова дня.00:20Загадкі беларускай гісторыі.00:35Хай так TV (сатырычная праграма).00:55Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:20ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:55Кожны з нас (ток-шоу).07:55Маю права (юрыдычная праграма).08:20Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).08:40Мова нанова: Дуэт "Арыстакратычная бледнасць".09:00Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).09:10Скарб Тарзана (Tarzan's Testicles), д/ф.11:00Без акрэдытацыі.11:45Супернік (L'adversaire), драма.13:50Каханне (Lyubov - karlek pа ryska), д/ф.15:25Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Справа адмірала Канарыса: ч. 1.15:50Лабірынты (гістарычная праграма): Адам Станкевіч - чалавек, які перамог Мефістоф16:30Сведкі: Перформансы Алеся Пушкіна.16:50Шыльды.17:00Невядомая Беларусь: Гульня без правілаў 2, д/ф.18:10Загадкі беларускай гісторыі.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Людзьмі звацца. Купалаўцы, рэпартаж.20:55У праходах (In den Gangen), м/ф.23:05Студыя "Белсат".00:05Аб'ектыў.00:25Размова дня.00:35Загадкі беларускай гісторыі.00:55Хай так TV (сатырычная праграма).01:20Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:55Кожны з нас (ток-шоу).07:50Маю права (юрыдычная праграма).08:15Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).08:35Мова нанова: За які (а) маральны ўчынак звальняюць з Вялікага тэатру оперы і бал08:55Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).09:05Маў і ягоны галадамор (Mao's Great Famine), д/ф.10:00Ноч святога Мікалая (Noc Swietego Mikolaja), м/ф.11:00Пэндзлі замест аўтаматаў, рэпартаж.11:25На досвітку (Vor der Morgenrote), м/ф.13:10ДНК. Каралева доказаў (ADN Superflic), д/ф.14:10Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Справа адмірала Канарыса: ч. 2.14:35Народжаныя ў Сірыі (Born in Syria), д/ф.16:05Лабірынты (гістарычная праграма): Юдаль Пэн.16:50Сведкі: Шанаванне памяці паўстанцаў 1863 г.17:05Шыльды.17:15Невядомая Беларусь: Жоўтыя кветкі, д/ф.18:10Загадкі беларускай гісторыі: Станькава Чапскіх i Марата Казея.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Песня вольных, рэпартаж.21:00Малая за мільён долараў (Million Dollar Baby), м/ф.23:05Студыя "Белсат".00:10Аб'ектыў.00:30Размова дня.00:45Загадкі беларускай гісторыі: Станькава Чапскіх i Марата Казея.00:55Хай так TV (сатырычная праграма).01:30Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Кожны з нас (ток-шоу).07:45Маю права (юрыдычная праграма).08:10Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).08:30Мова нанова: Сотні дваровых канцэртаў Піта Паўлава.08:50Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).09:00Дні, якія скаланулі Польшчу (Dni, ktore wstrzasnely Polska), д/ф.09:45"Bellingcat": праўда ў свеце постпраўды (Bellingcat: Truth in a Post-T11:15Начны цягнік да Лісабону (Night Train to Lisbon), драма.13:05Атлас аблокаў (Cloud Atlas), м/ф.15:55Закладнікі Пуціна (Zakladnicy Putina), д/ф.16:40Лабірынты (гістарычная праграма): Пётр Машэраў: Беларусь. Рэвалюцыя.17:20Сведкі: Рэферэндум 1996 года як дзяржаўны пераварот.17:35Шыльды.17:45Невядомая Беларусь: У цемры, д/ф.18:10Загадкі беларускай гісторыі: Варапаева. Што старэйшае - касцёл ці царква?18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Дзе мой сцяг?, рэпартаж.21:05Усё альбо нічога (All or Nothing), м/ф.23:05Студыя "Белсат".00:10Аб'ектыў.00:35Размова дня.00:50Загадкі беларускай гісторыі: Варапаева. Што старэйшае - касцёл ці царква?01:05Хай так TV (сатырычная праграма).01:30Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Кожны з нас (ток-шоу).07:50Маю права (юрыдычная праграма).08:15Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).08:35Мова нанова: Сястра Часлава.08:55Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).09:05Знакаміты і невядомы: як Жак Жажар выратаваў Люўр (Illustre Et Inconnu: Comment 10:05Працэс над Ратка Младычам (The Trial of Ratko Mladic), д/ф.11:35Тут ніхто не памрэ.12:05Немаведама чаму (VAN valami furcsa es megmagyarаzhatatlan), м/ф.13:35Уладзімір Пузыня, д/ф.13:55Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Аперацыя "Берлін-45": ч. 2.14:20Невядомая Беларусь: Станіслаў Шушкевіч, д/ф.15:05Білет на Месяц (Listek na Mesic), д/ф.16:20Intermarium: Аўгустоўская аблава. Спецаперацыі НКВД супраць нацыянальных рухаў.17:00Сведкі: Выкраданне палітыкаў.17:20Шыльды.17:30Невядомая Беларусь: Раскіданае гняздо, д/ф.18:10Загадкі беларускай гісторыі: Сталінскі ампір у Менску. Ці трэба ахоўваць яго пом18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Пайсці і не вярнуцца: ч. 1, рэпартаж.21:10Гурток (L'atelier), м/ф.23:00Студыя "Белсат".00:00Аб'ектыў.00:25Размова дня.00:35Загадкі беларускай гісторыі: Сталінскі ампір у Менску. Ці трэба ахоўваць яго пом00:55Хай так TV (сатырычная праграма).01:20Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:35Кожны з нас (ток-шоу).08:35Маю права (юрыдычная праграма).08:55Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).09:20Мова нанова: Эрык Арлоў-Шымкус.09:35Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).09:50Бард (Bard), д/ф.11:25Два дні ў Парыжы (Two Days in Paris), меладрама.13:05Ля брамы вечнасці (At Eternity's Gate), м/ф.14:55Мядовая зямля (Медена земја), д/ф.16:20Лабірынты (гістарычная праграма): Нямецкія прыгоды Ларысы Александроўскай.17:05Сведкі: Не залежныя ад уладаў масмедыі.17:20Шыльды.17:30Невядомая Беларусь.18:10Загадкі беларускай гісторыі: Дунілавічы. Няшчаснае каханне графскай дачкі.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Аддайце нам нашыя галасы, рэпартаж.20:55Блізкія незнаёмыя (Perfetti sconosciuti), камедыя.22:25Студыя "Белсат".23:25Аб'ектыў.23:50Размова дня.00:05Загадкі беларускай гісторыі: Дунілавічы. Няшчаснае каханне графскай дачкі.00:20Хай так TV (сатырычная праграма).00:45Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Кожны з нас (ток-шоу).07:55Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).08:20Мова нанова.08:35Шчыра кажучы.09:00Колы ўлады (The Wheels of Power: History of Official Cars), д/ф.09:55Мадонна (Madonna of the Breakfast Club), д/ф.11:45Зялёная кніга (Green Book), м/ф.13:55Сведкі Пуціна (Putin's Witnesses), д/ф.15:40Лабірынты (гістарычная праграма): Крывавы цырк Платона Галавача.16:25Чын-Чыны ў краіне цудаў (навагодняя праграма).17:25Сведкі: Марш Свабоды 1999 года.17:40Невядомая Беларусь: Адзіная такая, д/ф.18:10Загадкі беларускай гісторыі.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Пачні зноў (Begin Again), м/ф.22:20Студыя "Белсат".23:20Аб'ектыў.23:40Размова дня.23:50Загадкі беларускай гісторыі.00:10Хай так TV (сатырычная праграма).00:35Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:35Кожны з нас (ток-шоу).08:35Маю права (юрыдычная праграма).08:55Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).09:15Мова нанова: Галоўны рэвалюцыйны гіт "Муры".09:35Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).09:45Стагоддзе Азіі (The Asian Century), дак. серыял.10:35Кананічныя, д/ф.12:20Як шалёныя (La pazza gioia), драма.14:15Самыя дзіўныя дамы на свеце (World's Weirdest Homes), д/ф.15:05Ельня, рэпартаж.15:35Леанарда: чалавек, які ўратаваў навуку (Leonardo, the Man Who Saved Science), д/16:30Лабірынты (гістарычная праграма): Янка Купала: таямніца смерці.17:15Сведкі: Дзень Волі 25 сакавіка 2000 года.17:30Невядомая Беларусь: Валянцін Вінаградаў, альбо Беларускае кіно, якога няма, д/ф.18:10Загадкі беларускай гісторыі.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Абліччы кахання (The Face of Love), меладрама.22:10Студыя "Белсат".23:05Аб'ектыў.23:35Размова дня.23:50Загадкі беларускай гісторыі.00:05Хай так TV (сатырычная праграма).00:30Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:35Кожны з нас (ток-шоу).08:35Маю права (юрыдычная праграма).08:55Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).09:20Мова нанова.09:35Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).09:50Стагоддзе Азіі, дак. серыял.10:40Ноч над начамі (Die Nacht der Nachte), д/ф.12:15Франц (Frantz), м/ф.14:15200 000 абаротаў, рэпартаж.14:50Вялікі Бастэр (The Great Buster: A Celebration), д/ф.16:25Intermarium: Масоны на землях Рэчы Паспалітай.17:15Сведкі: Народная вахта ў абарону Курапатаў.17:30Невядомая Беларусь: Фанат, д/ф.18:10Загадкі беларускай гісторыі.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Кураня са слівамі (Poulet aux prunes), м/ф.22:05Студыя "Белсат".23:05Аб'ектыў.23:25Размова дня.23:45Загадкі беларускай гісторыі.00:00Хай так TV (сатырычная праграма).00:25Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:35Кожны з нас (ток-шоу).08:35Маю права (юрыдычная праграма).08:55Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).09:15Мова нанова.09:35Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).09:45Стагоддзе Азіі, Маркас: чалавек і міф: ч. 3, дак. серыял.10:351968 год у 8-міліметровым фармаце (1968mm), д/ф, ч. 1: Цягнікі, бомбы і курыны с11:30Творца, рэпартаж.12:00Сцеражыся, Цэзар (The Ides of March), м/ф.13:35Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Сакрэт берлінскага бункеру.14:45Я не крыўджуся на жыццё, рэпартаж.15:10Гульні на памяць (Memory Games), д/ф.16:35Лабірынты (гістарычная праграма): Сатурніянскія хронікі Язэпа Драздовіча.17:15Сведкі: Прэзідэнцкія выбары 2006 года. Плошча і Дзень Волі.17:35Невядомая Беларусь: І выберу Радзіму, д/ф.18:10Загадкі беларускай гісторыі.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:25Размова дня.20:40Матэргорн (Matterhorn), м/ф.22:10Студыя "Белсат".23:05Аб'ектыў.23:35Размова дня.23:50Загадкі беларускай гісторыі.00:10Хай так TV (сатырычная праграма).00:35Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:35Кожны з нас (ток-шоу).08:35Маю права (юрыдычная праграма).08:55Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).09:20Мова нанова: Акторка-купалаўка Крысціна Дробыш.09:35Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).09:50Эканоміка з Чалым.10:10Стагоддзе Азіі (The Asian Century), дак. серыял.11:001968 год у 8-міліметровым фармаце (1968mm), д/ф, ч. 2: Станікі, пантэры, барыкад11:55Жыццё жанчыны (Une vie), м/ф.13:55Невядомая Беларусь: Самаходы, д/ф.14:35Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Вайна імператараў.15:05Остарбайтаркі, рэпартаж.15:30Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Яўхім Карскі.15:40Трамп: Анатомія чалавека (Trump: Anatomy of a Man), д/ф.16:35Лабірынты (гістарычная праграма): Васіль Быкаў: куля для КДБ.17:15Сведкі: Турмы як сімвалы змагання за свабоду.17:30Невядомая Беларусь: Заходнікі, д/ф.18:10Загадкі беларускай гісторыі: Сістэмны крызіс беларускай культуры.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:25Размова дня.20:40Кавярня (The Place), драма.22:30Студыя "Белсат".23:25Аб'ектыў.23:50Размова дня.00:10Загадкі беларускай гісторыі: Сістэмны крызіс беларускай культуры.00:25Хай так TV (сатырычная праграма).00:50Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:40Кожны з нас (ток-шоу).08:35Маю права (юрыдычная праграма).09:00Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).09:20Мова нанова: Ксёндз Вячаслаў Барок.09:40Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).09:50Давайце разбірацца.10:15Стагоддзе Азіі (The Asian Century), дак. серыял.11:051968 год у 8-міліметровым фармаце (1968mm), д/ф, ч. 2: Станікі, пантэры, барыкад12:00Як нашыя бацькі (Como Nossos Pais), м/ф.13:45Intermarium: Кастусь Каліноўскі: Я паміраю беларусам.14:35Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Таямніца тэлеграмы Цымэрмана.15:05Шыльды.15:15У пагоні за злом. Барацьба з тэрорам у сеціве (Chasing Evil. Hunting Terror on t16:15Лабірынты (гістарычная праграма): Алаіза Пашкевіч: Кроў. Масаж. Каханне.16:55Сведкі: Катаванні ў беларускіх турмах.17:10Невядомая Беларусь: Лінія Сталіна на дзіцячай далоні, д/ф.18:10Загадкі беларускай гісторыі: Ментальная акупацыя.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:40"Я - каардынатарка". Чаму жанчыны выйшлі на вуліцы?, рэпартаж.21:00Дзякуй Богу (Grace a Dieu), драма.23:05Студыя "Белсат".00:10Аб'ектыў.00:35Размова дня.00:50Загадкі беларускай гісторыі: Ментальная акупацыя.01:05Хай так TV (сатырычная праграма).01:30Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:35Кожны з нас (ток-шоу).08:35Маю права (юрыдычная праграма).08:55Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).09:20Мова нанова: Хакер у інвалідным вазку Максім Сямашка.09:35Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).09:50Эканоміка з Чалым.10:10Стагоддзе Азіі (The Asian Century), дак. серыял.11:001968 год у 8-міліметровым фармаце (1968mm), д/ф, ч. 3: Секс, сакрум і рок-н-рол.11:55Фусі (Fusi), драма.13:30Intermarium: Люблінская ўнія: плюсы ці мінусы?14:25Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Таямніца Гайнрыха Гімлера.15:15"Наша Ніва". Традыцыя і сучаснасць, рэпартаж.15:40Асалода і боль. Навука пра каханне (Pleasure and Pain - The Science of Love), д/16:30Лабірынты (гістарычная праграма): Нескароная Ева.17:15Сведкі: Народныя мемарыялы памяці змагароў з бальшавізмам.17:30Невядомая Беларусь: Чарга. Гісторыя пытання ці пытанне гісторыі?, д/ф.18:10Загадкі беларускай гісторыі: Сялянская беларусізацыя.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:25Размова дня.20:40Мова нанова: Мы не ствараем інкубатару.20:55Сустрэнемся там, угары (Au revoir la-haut), м/ф.22:55Студыя "Белсат".23:50Аб'ектыў.00:20Размова дня.00:35Загадкі беларускай гісторыі: Сялянская беларусізацыя.00:55Хай так TV (сатырычная праграма).01:20Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:35Кожны з нас (ток-шоу).08:35Маю права (юрыдычная праграма).08:55Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).09:20Мова нанова.09:35Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).09:50Давайце разбірацца.10:10Стагоддзе Азіі (The Asian Century), дак. серыял.11:00Піяніна, д/ф.11:45Далёка да раю (Far from Heaven), драма.13:30Intermarium.14:15Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Найважнейшая бітва Чэрчыля.15:00Невядомая Беларусь: Глыбоцкая змова, д/ф.15:45Дэзынфармацыя: Расея і Фінляндыя (Misinformation Russia and Finland), д/ф.16:20Лабірынты (гістарычная праграма): Уладзімір Караткевіч: "Дзікае паляванне&q17:00Сведкі: Эпілог. Плошча 2010 года як завяршэнне эпохі змагання.17:15Невядомая Беларусь: 25, д/ф.18:10Загадкі беларускай гісторыі: Рэформа Сталыпіна ў Беларусі.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Факстрот (Foxtrot), м/ф.22:30Студыя "Белсат".23:25Аб'ектыў.23:50Размова дня.00:10Загадкі беларускай гісторыі: Рэформа Сталыпіна ў Беларусі.00:25Хай так TV (сатырычная праграма).00:50Перапынак у вяшчанні.

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua