КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>Белсат

Телепрограмма канала Белсат на сегодня

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
21 сентября 
Вт
22 сентября 
Ср
23 сентября 
Чт
24 сентября 
Пт
25 сентября 
Сб
26 сентября 
Вс
27 сентября 

Программа телепередач Белсат на prokurs.com.ua

Белсат
06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:40Вяскоўцы.08:10Давайце разбірацца.08:35Ранча, серыял.09:25Belsat Music Live.10:00Жонкі дэспатаў, 7 серыя (Les femmes de dictateurs), дак. серыял.10:55Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Чырвоная капэла.11:45Студыя "Белсат".12:45Аб'ектыў.13:10Размова дня.13:30Давайце разбірацца.13:55Хай так TV (сатырычная праграма).14:25Парыжская опера (L'opera), д/ф.16:15Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Чырвоная капэла.17:05Маю права (юрыдычная праграма).17:30Кожны з нас (ток-шоу).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).20:55Закладнікі Данбасу, рэпартаж.21:25У сетцы (The Net / Hangul), м/ф.23:15Студыя "Белсат".00:10Аб'ектыў.00:35ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).01:10Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:40Вяскоўцы.08:10Прыступкі да свабоды, рэпартаж.08:25Ранча, серыял.09:15Belsat Music Live.09:45Невядомая Беларусь: Озўалд. Менская містэрыя, д/ф.10:30Іншазем'е, рэпартаж.10:55Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Таямніца "Цыцэрона".11:45Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Усебеларускі з'езд 191711:55Студыя "Белсат".12:55Аб'ектыў.13:15Размова дня.13:40Вяскоўцы.14:05Прыступкі да свабоды, рэпартаж.14:25Хай так TV (сатырычная праграма).14:50Ноч з генералам.15:35Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Таямніца "Цыцэрона".16:30Невядомая Беларусь: Заходнікі, д/ф.17:05Маю права (юрыдычная праграма).17:30Кожны з нас (ток-шоу).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).20:55Забароненая песня Курдыстану (Zakazana piesn Kurdystanu), рэпартаж.21:20Надзея на брамніка (Keeper), драма.22:55Студыя "Белсат".23:50Аб'ектыў.00:10ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).00:50Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:40Вяскоўцы.08:10Давайце разбірацца.08:35Ранча, серыял.09:30Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Яўхім Карскі.09:40Belsat Music Live.10:30Пыха (La Vanite), драма.11:40Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Таямніца тэлеграмы Цымэрмана.12:10Загадкі беларускай гісторыі: Браслаў - фарпост першай беларускай дзяржавы.12:25Студыя "Белсат".13:25Аб'ектыў.13:45Размова дня.14:05Вяскоўцы.14:35Давайце разбірацца.15:00Хай так TV (сатырычная праграма).15:25Аліса ў краіне вайны, д/ф.16:40Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Таямніца тэлеграмы Цымэрмана.17:10Маю права (юрыдычная праграма).17:30Кожны з нас (ток-шоу).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).20:55Арменія. Спроба гневу (Armenia. Sproba gniewu), д/ф.21:25Жыццё жанчыны (Une vie), м/ф.23:25Студыя "Белсат".00:25Аб'ектыў.00:45ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).01:20Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:40Вяскоўцы.08:10Мне трэба поціскаў..., рэпартаж.08:30Ранча, серыял.09:20Belsat Music Live.09:50Калядны дамок (Christmas Cottage), рамантычная камедыя.11:20(Не) Сумленнасць: уся праўда пра ману ((Dis) Honesty: The Truth About Lies), д/ф12:15Студыя "Белсат".13:15Аб'ектыў.13:35Размова дня.13:55Вяскоўцы.14:25Мне трэба поціскаў...14:45Хай так TV (сатырычная праграма).15:10Мядовая зямля (Медена земја), д/ф.16:40Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Вайна імператараў.17:05Маю права (юрыдычная праграма).17:30Кожны з нас (ток-шоу): Людзі, якія нас здзівілі.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).21:00Сонда: аргентынскі фальклор (Zonda: folclore argentino), д/ф.22:30Студыя "Белсат".23:25Аб'ектыў.23:50ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).00:30Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:40Вяскоўцы.08:10Давайце разбірацца.08:30Ранча, серыял.09:20Belsat Music Live.09:50І зноў каханне (Love, Again), м/ф.11:20Сапраўдны Шэрлак Голмз (The Real Sherlock Holmes), д/ф.12:15Школа спакушэння, рэпартаж.12:30Студыя "Белсат".13:30Аб'ектыў.13:50Размова дня.14:10Вяскоўцы.14:40Давайце разбірацца.15:00Хай так TV (сатырычная праграма).15:30Анатомія стартапу (Anatomia startupu), д/ф.16:20Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Сіндыкат забойцаў.17:10Шанец для Лены, д/ф.17:30Кожны з нас (ток-шоу).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).20:55Клёклё (Cloclo), м/ф.23:15Студыя "Белсат".00:10Аб'ектыў.00:35ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).01:15Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:40Вяскоўцы.08:15Сапраўдны..., рэпартаж.08:40Ранча, серыял.09:30Belsat Music Live.10:00Галоўная з начэй (Die Nacht der Nachte), д/ф.11:40Мова нанова.12:00Студыя "Белсат".13:00Аб'ектыў.13:20Размова дня.13:40Вяскоўцы.14:15Сапраўдны..., рэпартаж.14:40Хай так TV (сатырычная праграма).15:05Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Вырашальны ўдар.15:55Па-над магчымасці (Over the limit), д/ф.17:10Маю права (юрыдычная праграма).17:30Кожны з нас (ток-шоу).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).20:55Не сыходзь, Малдова, рэпартаж.21:35Павуціна (Uwiklanie), м/ф.23:40Студыя "Белсат".00:35Аб'ектыў.00:55ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).01:35Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:40Вяскоўцы.08:10Давайце разбірацца.08:35Ранча, серыял.09:25Belsat Music Live.10:10Нашумелыя каханні (History's Great Love Affairs), дак. серыял.11:05Мова нанова.11:25Невядомая Беларусь: Цар гары, д/ф.12:10Студыя "Белсат".13:10Аб'ектыў.13:35Размова дня.13:55Вяскоўцы.14:25Давайце разбірацца.14:45Хай так TV (сатырычная праграма).15:10Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Чырвоная капэла.16:00Когда этот ветер утихнет, д/ф.17:10Маю права (юрыдычная праграма).17:30Кожны з нас (ток-шоу): Як сёння жывуць звычайныя беларусы: жывуць ці выжываюць?18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).21:00Сірыя: напад на Ражаву (Syria: atak na Rozawe), д/ф, рэж. Вітальд Рэпэтовіч (Wit21:45На поўнач (Tie Pohjoiseen), трагікамедыя.23:35Студыя "Белсат".00:35Аб'ектыў.00:55ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).01:30Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:40Без рэтушы: Канцэрт жыцця, рэпартаж.08:20Ранча, серыял.09:15Belsat Music Live.09:45Нашумелыя каханні (History's Great Love Affairs), дак. серыял.10:40Вялікі рабунак на чыгунцы: вачыма злачынца (The Great Train Robbery. A Robber�12:10Студыя "Белсат".13:10Аб'ектыў.13:30Размова дня.13:55Вяскоўцы.14:25Без рэтушы: Канцэрт жыцця, рэпартаж.15:05Хай так TV (сатырычная праграма).15:30Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Двубой у Вэнлё.16:25Піяніна, д/ф.17:10Маю права (юрыдычная праграма).17:30Кожны з нас (ток-шоу): Беларуская пенітэнцыярная сістэма.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).20:551939, д/ф, ч. 1: Сядзіба Тугендгат, рэж. Іна Курачкіна, 2019 г., Чэхія.21:50Розэнштрасэ (Rosenstrasse), м/ф.00:00Студыя "Белсат".00:55Аб'ектыў.01:20ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).02:00Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:40Вяскоўцы.08:10Давайце разбірацца.08:35Ранча, серыял.09:25Belsat Music Live.09:55Нашумелыя каханні (History's Great Love Affairs), дак. серыял.10:50Вялікі рабунак на чыгунцы: вачыма паліцыянта (The Great Train Robbery. A Copper&12:25Студыя "Белсат".13:25Аб'ектыў.13:45Размова дня.14:10Вяскоўцы.14:40Давайце разбірацца.15:00Хай так TV (сатырычная праграма).15:30Златан. Узыходжанне (Den unge Zlatan), д/ф.17:05Маю права (юрыдычная праграма).17:30Кожны з нас (ток-шоу).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).21:551939, д/ф, ч. 2: Можам паўтарыць.22:05Ґабрыель (Gabrielle), драма.23:25Студыя "Белсат".00:30Аб'ектыў.00:55ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).01:30Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат".08:00Аб'ектыў.08:20Размова дня.08:40Вяскоўцы.09:10Творца, рэпартаж.09:35Ранча, серыял.10:25Belsat Music Live.11:00Нашумелыя каханні (History's Great Love Affairs), дак. серыял.11:55У пошуках Джона Ленана (Looking for Lennon), д/ф.13:30Загадкі беларускай гісторыі: Памежнае мястэчка Шаркаўшчына, якое магло быць Саро13:45Студыя "Белсат".14:45Аб'ектыў.15:05Размова дня.15:30Вяскоўцы.15:55Хай так TV (сатырычная праграма).16:25Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Гісторыя нікчэмнасці.17:15Аблава (Oblawa), д/ф.18:10Маю права (юрыдычная праграма).18:30Кожны з нас (ток-шоу).19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).21:551939, д/ф, ч. 3: Катастрофа ў паветры.22:55Форс-мажор (Force Majeure), м/ф.00:50Студыя "Белсат".01:55Аб'ектыў.02:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).02:50Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:40Вяскоўцы.08:15Давайце разбірацца.08:35Ранча, серыял.09:25Belsat Music Live.10:10Нашумелыя каханні (History's Great Love Affairs), дак. серыял.11:05Да пабачэння, любы сябра!, рэпартаж.11:30Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Францішак Савіч.11:40Студыя "Белсат".12:40Аб'ектыў.13:00Размова дня.13:25Вяскоўцы.13:55Давайце разбірацца.14:15Хай так TV (сатырычная праграма).14:40Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Псеўданім Пух.15:30Ноч над начамі (Die Nacht der Nachte), д/ф.17:10Маю права (юрыдычная праграма).17:30Кожны з нас (ток-шоу): З кім ваявала Беларусь?18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).20:55Незабыўны шпацыр (А Walk to Remember), драма.22:35Студыя "Белсат".23:35Аб'ектыў.00:00ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).00:35Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:40Вяскоўцы.08:05Феномен беларускіх адзінаборстваў, рэпартаж.08:25Ранча, серыял.09:15Belsat Music Live.09:45Сон аб Варшаве (Sen o Warszawie), д/ф.11:35Загадкі беларускай гісторыі: Таямніца Францішка Багушэвіча.11:45Студыя "Белсат".12:45Аб'ектыў.13:10Размова дня.13:30Феномен беларускіх адзінаборстваў, рэпартаж.13:45Вяскоўцы.14:15Хай так TV (сатырычная праграма).14:40Мова нанова: Міжнародны дзень роднае мовы.15:00Алфавіт (Alphabet), д/ф.16:50Загадкі беларускай гісторыі: Інструкцыя па русіфікацыі.17:10Маю права (юрыдычная праграма).17:30Кожны з нас (ток-шоу).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).20:55Другая мама (Que Horas Ela Volta?), м/ф.22:45Студыя "Белсат".23:45Аб'ектыў.00:10ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).00:45Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:40Вяскоўцы.08:10Давайце разбірацца: Хто і як "распілоўваў" стадыён "Дынама"?08:35Ранча, серыял.09:25Belsat Music Live.09:55Бліскавіца (Blyskawica), д/ф.11:00Невядомая Беларусь: Прайграная гісторыя. Вяртанне ў Бішафсвэрду, д/ф.11:45Загадкі беларускай гісторыі: Грушаўка Рэйтанаў. Шляхетная сядзіба забытага героя12:00Студыя "Белсат".13:00Аб'ектыў.13:25Размова дня.13:45Вяскоўцы.14:15Давайце разбірацца: Хто і як "распілоўваў" стадыён "Дынама"?14:40Хай так TV (сатырычная праграма).15:05Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Аперацыя "Фокслі".15:55Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Барская канфедэрацыя.16:10Закулісны бок расейскай інфармацыйнай вайны (Guerre de l'info: au cur de la17:10Маю права (юрыдычная праграма).17:30Кожны з нас (ток-шоу).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).21:00Ланч-бокс (The Lunchbox), м/ф.22:40Студыя "Белсат".23:40Аб'ектыў.00:05ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).00:35Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:40На паласе перашкодаў, рэпартаж.08:05Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.08:25Ранча, серыял.09:15Belsat Music Live.09:45Б'ёрк: пашыральніца межаў музыкі і ейны творчы свет (Bjork! The Creative Un10:40Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Забойцы.11:30Невядомая Беларусь: Калгаснікі, д/ф.12:00Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).12:40Студыя "Белсат".13:40Аб'ектыў.14:00Размова дня.14:20На паласе перашкодаў, рэпартаж.14:40Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.15:05Хай так TV (сатырычная праграма).15:30Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Забойцы.16:20Спусціцца на зямлю. Варшаўскае паўстанне 1944 года (Zejsc na ziemie), д/ф.17:05Маю права (юрыдычная праграма).17:30Кожны з нас (ток-шоу).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).20:55Жыве Францыя! (Vive la France), м/ф.22:30Студыя "Белсат".23:25Аб'ектыў.23:50ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).00:30Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:40Незалежнае тэлебачанне 1990-ых, тэленарыс.08:05Давайце разбірацца: Расследаванне міфаў пра дабрабыт.08:30Ранча, серыял.09:15Belsat Music Live.09:45Гітчкок/Труфо (Hitchcock/Truffaut), д/ф.11:05Невядомая Беларусь: Самаходы, д/ф.11:50Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).12:25Студыя "Белсат".13:25Аб'ектыў.13:50Размова дня.14:10Незалежнае тэлебачанне 1990-ых, тэленарыс.14:35Давайце разбірацца: Расследаванне міфаў пра дабрабыт.14:55Хай так TV (сатырычная праграма).15:25Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Таямнічы замак.16:15Дзе растуць суніцы?, д/ф.17:05Маю права (юрыдычная праграма).17:30Кожны з нас (ток-шоу): Перажыць роды.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).21:00Без заганы (Flawless), крымінальны трылер.22:45Студыя "Белсат".23:45Аб'ектыў.00:05ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).00:35Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:40Жыць са статусам, рэпартаж.08:00Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.08:20Ранча, серыял.09:10Belsat Music Live.10:00Хапай і бяжы (Grab and Run), д/ф.11:25Невядомая Беларусь: Усё прыдумана Богам, д/ф.11:55Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).12:40Студыя "Белсат".13:40Аб'ектыў.14:00Размова дня.14:20Жыць са статусам, рэпартаж.14:40Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.15:00Хай так TV (сатырычная праграма).15:30Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Таямніца бункеру Гітлера.16:20Мы былі першыя. Познань 56, д/ф.17:05Маю права (юрыдычная праграма).17:30Кожны з нас (ток-шоу): Распад СССР.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).21:00Тыкнутыя носам (Housebroken), камедыя.22:35Студыя "Белсат".23:35Аб'ектыў.23:50ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).00:30Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:40Свет беларуса, рэпартаж.08:00Давайце разбірацца.08:20Ранча "Піковая сямёрка", серыял.09:20Belsat Music Live.09:55Смерць Сталіна. Канец эпохі (Stalin's Death. The End of an Era), д/ф.10:40Невядомая Беларусь: Менск. Горад чужога сонца, д/ф.11:15Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).11:50Вяскоўцы.12:20Студыя "Белсат".13:20Аб'ектыў.13:45Размова дня.14:05Свет беларуса, рэпартаж.14:30Давайце разбірацца.14:50Хай так TV (сатырычная праграма).15:15Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Гёрынґ: цана смерці.16:05Жонкі алігархаў (Oligarch's Wives), д/ф.17:05Маю права (юрыдычная праграма).17:30Кожны з нас (ток-шоу).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).21:00Ювеліры (Diamond Men), м/ф.22:35Студыя "Белсат".23:35Аб'ектыў.00:00ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).00:35Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат".08:00Аб'ектыў.08:20Размова дня.08:40Бортнікі, рэпартаж.09:00Давайце разбірацца.09:25Ранча "Піковая сямёрка", серыял.10:20Belsat Music Live.10:501968 год у 8-міліметровым фармаце (1968mm), д/ф, ч. 1: Цягнікі, бомбы і курыны с11:45Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Найвярнейшы жаўнер Гітлера.12:35Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).13:10Беларускі свет.13:35Студыя "Белсат".14:35Аб'ектыў.14:55Размова дня.15:15Бортнікі, рэпартаж.15:35Давайце разбірацца.16:00Хай так TV (сатырычная праграма).16:25Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Найвярнейшы жаўнер Гітлера.17:10Глядзі, Літва!, д/ф.18:10Маю права (юрыдычная праграма).18:30Кожны з нас (ток-шоу).19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).22:00Размовы з садоўнікам (Dialogue avec mon jardinier), м/ф.23:45Студыя "Белсат".00:45Аб'ектыў.01:05ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).01:35Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:20Размова.07:40Давайце разбірацца: Допыт палітыкаў з дапамогаю дэтэктара хлусні.08:05Вяскоўцы.08:30Крыжы Беларусі, рэпартаж.08:55Загадкі беларускай гісторыі.09:10Ранча "Піковая сямёрка", серыял.10:05Belsat Music Live.10:401968 год у 8-міліметровым фармаце (1968mm), д/ф, ч. 2: Станікі, пантэры, барыкад11:35Прапаведнік у кімано, рэпартаж.11:55Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).12:30Жыццё пасля цуду (Zycie po cudzie), д/ф.13:10Катынь: споведзь праведніка, д/ф.13:40Вяртанне Андрэя Арамнава, рэпартаж.13:55Аб'ектыў.14:20Размова.14:40Давайце разбірацца: Допыт палітыкаў з дапамогаю дэтэктара хлусні.15:05Вяскоўцы.15:30Крыжы Беларусі, рэпартаж.15:55Загадкі беларускай гісторыі.16:10Хай так TV (сатырычная праграма).16:35Невядомая Беларусь: Катынь. Праз 70 гадоў, д/ф.17:10Жыццё нельга змарнаваць (Zycia nie mozna zmarnowac), д/ф.18:10Маю права (юрыдычная праграма).18:30Кожны з нас (ток-шоу): Незвычайныя гісторыі ацалення.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Катынь: споведзь праведніка, д/ф.20:25Дэзынфармацыя: Расея і Фінляндыя (Misinformation Russia and Finland), д/ф.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).22:00Божая цярніна (La espina de Dios), м/ф.00:20Катынь: споведзь праведніка, д/ф.00:50Дэзынфармацыя: Расея і Фінляндыя (Misinformation Russia and Finland), д/ф.01:25Аб'ектыў.01:45ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).02:20Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:20Размова.07:40"Белсат" Zoom.08:05Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.08:25Вяскоўцы.08:50Сапраўдны..., рэпартаж.09:20Ранча "Піковая сямёрка", серыял.10:15Belsat Music Live.11:001968 год у 8-міліметровым фармаце (1968mm), д/ф, ч. 3: Секс, сакрум і рок-н-рол.11:55Уратуй і захавай, рэпартаж.12:20Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).13:00Наш айцец і нашае Ветрына, рэпартаж.13:15Аб'ектыў.13:40Размова.14:00"Белсат" Zoom.14:25Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.14:45Вяскоўцы.15:15Сапраўдны..., рэпартаж.15:40Хай так TV (сатырычная праграма).16:05Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: У пошуках скарбаў.16:55Браты (Bracia), д/ф.18:10Мне трэба поціскаў..., рэпартаж.18:30Кожны з нас (ток-шоу): Чарнобыль.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".20:15Маю права (юрыдычная праграма).20:40"Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).22:00Напраўляць, пакуль жывыя (Reparer les vivants), м/ф, рэж. Катэль Кілевэрэ (Katel23:45Студыя "Белсат".23:55Маю права (юрыдычная праграма).00:20"Белсат" Zoom.00:40Аб'ектыў.01:00ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).01:35Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:20Размова.07:40Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.08:05Давайце разбірацца: "Распіл" на здароўі беларусаў.08:25Вяскоўцы.08:50Творца, рэпартаж.09:20Ранча "Піковая сямёрка", серыял.10:15Belsat Music Live.10:45Расшчэпленыя на атамы, д/ф, ч. 3.11:40Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).12:15Творца, рэпартаж.12:40Аб'ектыў.13:05Размова.13:25Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.13:45Давайце разбірацца: "Распіл" на здароўі беларусаў.14:10Вяскоўцы.14:35Загадкі беларускай гісторыі: Краёўцы.14:50Хай так TV (сатырычная праграма).15:20Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Смерць маршала.16:10Два каханні (Dwie milosci), м/ф.17:40Расшчэпленыя на атамы, д/ф, ч. 3.18:30Кожны з нас (ток-шоу): Чарнобыль.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.20:15Маю права (юрыдычная праграма).20:40Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).22:00Дарога да..., д/ф, рэж. Давід Сцепанян, 2020 г., Арменія.22:45Два дні на ўсё (Deux jours a tuer), драма.00:05Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.00:20Маю права (юрыдычная праграма).00:45Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.01:05Аб'ектыў.01:25ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).01:55Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:20Размова.07:40Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.08:00Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.08:25Вяскоўцы.08:50Шчаслівы квіток, рэпартаж.09:10Папялушка (Kopciuszek), тэлесерыял.10:00Belsat Music Live.10:30Гульні на памяць (Memory Games), д/ф.11:55Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).12:35Невядомая Беларусь: Валянцін Вінаградаў, альбо Беларускае кіно, якога няма, д/ф.13:15Шчаслівы квіток, рэпартаж.13:35Загадкі беларускай гісторыі: Вялікі паварот. Беларусь тварам да Захаду.13:50Блізкія незнаёмыя (Perfetti sconosciuti), камедыя.15:25Хай так TV (сатырычная праграма).15:50ДНК. Каралева доказаў (ADN Superflic), д/ф.16:45Ідэальны план (Un plan parfait), м/ф.18:30Кожны з нас (ток-шоу): Каронавірус: што чакае беларускую эканоміку?19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.20:15Маю права (юрыдычная праграма).20:40Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).22:00Утраіх або ніяк (Nous trois ou rien), м/ф, рэж. Керон (Kheiron), 2015 г., Францы23:45Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.23:55Маю права (юрыдычная праграма).00:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.00:40Аб'ектыў.01:00ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).01:35Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:20Размова.07:40Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.08:00Давайце разбірацца.08:25Вяскоўцы.08:55Хлопчык з Пагосту, рэпартаж.09:20Папялушка (Kopciuszek), тэлесерыял.10:10Belsat Music Live.10:45Карскі і ўладары чалавецтва, д/ф.11:40Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).12:25Невядомая Беларусь: Мы жылі ў гета, д/ф.13:05Аб'ектыў.13:25Размова.13:45Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.14:05Давайце разбірацца.14:30Вяскоўцы.15:00Хлопчык з Пагосту, рэпартаж.15:25Даты праўды: Супраціў акупантам: міфы і факты.15:55Хай так TV (сатырычная праграма).16:25Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Аперацыя "Берлін-45".17:15Дзеці перамогі (Діти перемоги), д/ф, ч. 2.18:10Пастаўце ім залаты крыж, рэпартаж.18:30Кожны з нас (ток-шоу): Чым быў Дзень Перамогі для беларусаў?19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.20:15Маю права (юрыдычная праграма).20:40Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).22:00"Священная война" расейцаў (Swieta wojna Rosjan), д/ф.22:50Розэнштрасэ (Rosenstrasse), м/ф.01:05Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.01:20Маю права (юрыдычная праграма).01:35Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.01:55Аб'ектыў.02:20ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).02:55Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:20Размова.07:40Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.08:00Давайце разбірацца.08:25Я не крыўджуся на жыццё, рэпартаж.08:45Папялушка (Kopciuszek), тэлесерыял.09:40Belsat Music Live.10:25Готланд (Gottland), д/ф.12:10Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).12:55Невядомая Беларусь: У цемры, д/ф.13:20Загадкі беларускай гісторыі: Мастакі Менску. Канец XIX - пач. XX ст.13:40Аб'ектыў.14:00Размова.14:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.14:40Давайце разбірацца.15:05Вяскоўцы.15:35Я не крыўджуся на жыццё, рэпартаж.16:00Хай так TV (сатырычная праграма).16:25Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Бункеры Трэцяга Райху.17:20Зона адчужэння Данбас, д/ф.18:05Бачыць нябачнае, рэпартаж.18:30Кожны з нас (ток-шоу): Каронавірус на рынку нерухомасці і аўтамабіляў.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.20:15Маю права (юрыдычная праграма).20:40Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).22:00Пекін: дзённікі з каранціну (Pekin: Journal d'une quarataine), д/ф, рэж. Сэ22:35Дыпан (Dheepan), м/ф.00:30Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.00:40Маю права (юрыдычная праграма).01:05Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.01:25Аб'ектыў.01:45ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).02:20Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:20Размова.07:40Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.08:00Давайце разбірацца: Як "афшорныя" грошы выводзяцца за мяжу?08:25Вяскоўцы.08:55Чырвоная Горка, рэпартаж.09:20Папялушка (Kopciuszek), тэлесерыял.10:10Belsat Music Live.10:45Кіберпенсіянеры (Cyber seniors), д/ф.11:40Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).12:20Загадкі беларускай гісторыі.12:40Канцэрт жыцця, рэпартаж.13:20Аб'ектыў.13:40Размова.14:00Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.14:25Давайце разбірацца: Як "афшорныя" грошы выводзяцца за мяжу?14:45Вяскоўцы.15:20Чырвоная Горка, рэпартаж.15:45Хай так TV (сатырычная праграма).16:10Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Бункеры Трэцяга Райху: ч. 3.16:40Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Таямніца тэлеграмы Цымэрмана.17:05Сексуальнасць тыранаў (La sexualite des Tyrans), д/ф.18:00Даліна анёлаў, рэпартаж.18:30Кожны з нас (ток-шоу).19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.20:15Маю права (юрыдычная праграма).20:40Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).22:00Начны цягнік да Лісабону (Night Train to Lisbon), драма.23:45Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.00:00Маю права (юрыдычная праграма).00:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.00:40Аб'ектыў.01:05ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).01:35Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:20Размова.07:40Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.08:00Давайце разбірацца.08:20Вяскоўцы.08:55Папялушка (Kopciuszek), тэлесерыял.09:45Belsat Music Live.10:20Абу Хараз (Abu Haraz), д/ф.11:35Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).12:20Невядомая Беларусь: Фанат, д/ф.13:00Аб'ектыў.13:20Размова.13:40Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.14:05Давайце разбірацца.14:25Вяскоўцы.15:00Па той бок жыцця, рэпартаж.15:15Хай так TV (сатырычная праграма).15:45Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Асаблівы вязень.16:35Зялёны прынц (ha-nesikh ha-yarok), д/ф.18:10Шчаслівы квіток, рэпартаж.18:30Кожны з нас (ток-шоу).19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.20:15Маю права (юрыдычная праграма).20:40Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).22:00Узровень чорнага, д/ф, рэж. Валянцін Васяновіч, 2017 г., Украіна.23:25Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.23:40Маю права (юрыдычная праграма).00:00Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.00:20Аб'ектыў.00:45ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).01:20Перапынак у вяшчанні.07:00Вось так (інфармацыйная праграма).07:15Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.07:50Аб'ектыў.08:10Размова: Выбары: ProContra.08:35Кожны з нас (ток-шоу): Хакер на вазку.09:35Ранча, серыял.10:25Бода (Bodo), серыял.11:20Мова нанова: Беларускамоўны дызайн.11:40Каўчэг Анотэ (Anote's ark), д/ф.12:35Вось так (інфармацыйная праграма).12:50Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.13:25Аб'ектыў.13:45Размова: Выбары: ProContra.14:15Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.14:35Кожны з нас (ток-шоу): Хакер на вазку.15:35Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Міндоўг.15:45Прыват: Як знайсці сваю другую палову?16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:10Загадкі беларускай гісторыі: Мсціслаў. Горад на мяжы Еўропы.17:25Невядомая Беларусь: Адзіная такая, д/ф.17:55Каўчэг Анотэ (Anote's ark), д/ф.18:50Мова нанова: Беларускамоўны дызайн.19:10Хай так TV (сатырычная праграма).19:40Мэта - схуднець да лета, рэпартаж.20:00Вось так (інфармацыйная праграма.20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова: Выбары: ProContra.21:45Маю права (юрыдычная праграма).22:10Камісія забойстваў (Komisja morderstw), серыял.22:55Я тут (Es esmu seit), драма.00:45Belsat Music Live.01:20Вось так (інфармацыйная праграма).01:35Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.02:15Аб'ектыў.02:35Размова: Выбары: ProContra.03:00Перапынак у вяшчанні.07:00Вось так (інфармацыйная праграма).07:15Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.07:50Аб'ектыў.08:10Размова дня.08:30Кожны з нас (ток-шоу): Адпрацаваць вучобу.09:25Ранча, серыял.10:20Бода (Bodo), серыял.11:20Мова нанова: Які гатунак бульбы найлепшы для "пракачкі" біцэпсаў і тры11:40Карскі і ўладары чалавецтва, д/ф.12:35Вось так (інфармацыйная праграма).12:50Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.13:30Аб'ектыў.13:50Размова дня.14:15Кожны з нас (ток-шоу): Адпрацаваць вучобу.15:10Невядомая Беларусь: Амерыканская мара па-беларуску, д/ф.15:40Прыват: Нябачныя людзі, або Розныя-роўныя.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:05Загадкі беларускай гісторыі: Загадкі полацкай Сафіі.17:20Невядомая Беларусь: У цемры, д/ф.17:50Карскі і ўладары чалавецтва, д/ф.18:50Мова нанова: Які гатунак бульбы найлепшы для "пракачкі" біцэпсаў і тры19:10Хай так TV (сатырычная праграма).19:40Размова дня.20:00Вось так (інфармацыйная праграма).20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Маю права (юрыдычная праграма).21:40Камісія забойстваў (Komisja morderstw), серыял.22:30Жыве Францыя! (Vive la France), м/ф.00:05Вось так (інфармацыйная праграма).00:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.00:50Аб'ектыў.01:10Перапынак у вяшчанні.07:00Вось так (інфармацыйная праграма).07:15Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.07:50Аб'ектыў.08:10Размова дня.08:25Кожны з нас (ток-шоу): Перажыць роды.09:25Ранча, серыял.10:15Бода (Bodo), серыял.11:10Мова нанова: Чаму Менск - горад болю?11:30Хапай і бяжы (Grab and Run), д/ф.12:55Вось так (інфармацыйная праграма).13:10Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.13:50Аб'ектыў.14:10Размова дня.14:25Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.14:50Кожны з нас (ток-шоу): Перажыць роды.15:45Прыват: Футбольныя фанаты, або Чыя возьме?16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:05Загадкі беларускай гісторыі: Драўляны Гомель. Занядбаная прыгажосць.17:20Хапай і бяжы (Grab and Run), д/ф.18:45Мова нанова: Чаму Менск - горад болю?19:05Хай так TV (сатырычная праграма).19:40Размова дня.20:00Вось так (інфармацыйная праграма).20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Маю права (юрыдычная праграма).21:40Камісія забойстваў (Komisja morderstw), серыял.22:30Акушэрка (Sage femme), м/ф.00:25Вось так (інфармацыйная праграма).00:45Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.01:20Аб'ектыў.01:35Перапынак у вяшчанні.07:00Вось так (інфармацыйная праграма).07:15Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.07:50Аб'ектыў.08:10Размова дня.08:25Кожны з нас (ток-шоу): Як выйсці з запояў пасля Новага года.09:20Ранча, серыял.10:10Бода (Bodo), серыял.11:05Мова нанова: Якія аўтамабілі лепш падыходзяць для беларускіх дарог?11:30Народжаныя ў Сірыі (Born in Syria), д/ф.13:00Вось так (інфармацыйная праграма).13:15Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.13:50Аб'ектыў.14:15Размова дня.14:30Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.14:50Кожны з нас (ток-шоу): Як выйсці з запояў пасля Новага года.15:45Прыват: Незвычайныя танцы.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:05Загадкі беларускай гісторыі: Міндоўг. Герой-разбойнік.17:20Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Крэўская унія.17:35Невядомая Беларусь: Калгаснікі, д/ф.18:05Пекін: дзённікі з каранціну (Pekin: Journal d'une quarataine), д/ф.18:40Мова нанова: Якія аўтамабілі лепш падыходзяць для беларускіх дарог?19:10Хай так TV (сатырычная праграма).19:40Размова дня.20:00Вось так (інфармацыйная праграма).20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Маю права (юрыдычная праграма).21:45Камісія забойстваў (Komisja morderstw), серыял.22:30На досвітку (Vor der Morgenrote), м/ф.00:15Вось так (інфармацыйная праграма).00:25Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.01:05Аб'ектыў.01:25Перапынак у вяшчанні.07:00Вось так (інфармацыйная праграма).07:15Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.07:50Аб'ектыў.08:15Размова дня.08:35Свабоду не стрымаць, д/ф.10:00Даты праўды: 03/07/1944. Вызваленне Менску.10:15Невядомая Беларусь: Праклятыя і забытыя, д/ф.11:25Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Іван Луцкевіч.11:35Загадкі беларускай гісторыі: Год 1918. Беларуская Народная Рэспубліка адбылася.11:55Кожны з нас (ток-шоу): Распад СССР.12:50Чырвоная душа (The Red Soul), д/ф.13:55Вяскоўцы.14:25Belsat Music Live.15:00Лабірынты (гістарычная праграма): Сатурніянскія хронікі Язэпа Драздовіча.15:40Загадкі беларускай гісторыі: БНР і Менск. Нараджэнне новай сталіцы.16:00Крышталь, м/ф.17:30Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Браніслаў Тарашкевіч.17:40Невядомая Беларусь: Гульня без правілаў, д/ф.18:35Мова нанова: Зінаіда Бандарэнка: ч. 1: Прыватнае.18:55Хай так TV (сатырычная праграма).19:25Даты праўды: Супраціў акупантам: міфы і факты.20:00Вось так (інфармацыйная праграма).20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Два дні ў Парыжы (Two Days in Paris), меладрама.23:00Камісія забойстваў (Komisja morderstw), серыял.23:45Belsat Music Live.00:25Вось так (інфармацыйная праграма).00:40Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.01:10Аб'ектыў.01:35Перапынак у вяшчанні.07:00Вось так (інфармацыйная праграма).07:15Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.07:50Аб'ектыў.08:10Размова дня.08:30Кожны з нас (ток-шоу): За што гінулі нашыя землякі ў Афганістане?09:25Ранча, серыял.10:20Бода (Bodo), серыял.11:15Мова нанова: Агучка па-беларуску.11:40Зроблена ў СССР (Made in USSR), д/ф.12:35Вось так (інфармацыйная праграма).12:50Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.13:25Аб'ектыў.13:45Размова дня.14:05Загадкі беларускай гісторыі: Мсціслаў. Горад на мяжы Еўропы.14:25Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.14:45Кожны з нас (ток-шоу): За што гінулі нашыя землякі ў Афганістане?15:45Прыват: Бодзіпазітыў, або Выбітныя формы.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:05Загадкі беларускай гісторыі: Фарны касцёл у Наваградку і пачатак Ягелонскай дына17:20Невядомая Беларусь: Менскае падполле. Героі і мярзотнікі, д/ф.17:55Зроблена ў СССР (Made in USSR), д/ф.18:50Мова нанова: Агучка па-беларуску.19:10Хай так TV (сатырычная праграма).19:40Размова дня.20:00Вось так (інфармацыйная праграма).20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Маю права (юрыдычная праграма).21:45Камісія забойстваў (Komisja morderstw), серыял.22:30Мёртвы сезон (Out of Season), крымінальная драма.00:20Belsat Music Live.00:50Вось так (інфармацыйная праграма).01:05Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.01:35Аб'ектыў.01:55Перапынак у вяшчанні.07:00Вось так (інфармацыйная праграма).07:15Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.07:50Аб'ектыў.08:10Размова дня.08:35Кожны з нас (ток-шоу): Каронавірус на рынку нерухомасці і аўтамабіляў.09:25Ранча, серыял.10:15Бода (Bodo), серыял.11:10Мова нанова: Бокс.11:35Вар'яцкая любоў: расейцы і Пуцін, д/ф.12:25Вось так (інфармацыйная праграма).12:45Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.13:20Аб'ектыў.13:45Размова дня.14:05Загадкі беларускай гісторыі: Мсціслаўскі замак. Бастыён Літвы.14:20Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.14:40Кожны з нас (ток-шоу): Каронавірус на рынку нерухомасці і аўтамабіляў.15:30Вандроўкі па Гарадзеншчыне.15:40Прыват: Сама сабе целаахоўнік, альбо Правілы самаабароны.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:05Загадкі беларускай гісторыі: Гарадзішча каля Радуні. Замак каралевы Боны ці швед17:20Невядомая Беларусь: Як пошуг маланкі, рэпартаж.17:55Вар'яцкая любоў: расейцы і Пуцін, д/ф.18:50Мова нанова: Бокс.19:10Хай так TV (сатырычная праграма).19:40Размова дня.20:00Вось так (інфармацыйная праграма).20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Маю права (юрыдычная праграма).21:45Камісія забойстваў (Komisja morderstw), серыял.22:30Невядомая Беларусь: "Басовішча", д/ф.23:20Надзея на брамніка (Keeper), драма.01:00Вось так (інфармацыйная праграма).01:10Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.01:50Аб'ектыў.02:10Перапынак у вяшчанні.07:00Вось так (інфармацыйная праграма).07:15Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.07:50Аб'ектыў.08:10Шчыра кажучы.08:35Кожны з нас (ток-шоу): Пятро Машэраў - герой ці міф?09:30Ранча, серыял.10:20Бода (Bodo), серыял.11:20Мова нанова: Старажоўка.11:45Гудбай, Амерыка (Goodbye America), д/ф.12:35Вось так (інфармацыйная праграма).12:50Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.13:30Аб'ектыў.13:50Шчыра кажучы.14:15Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.14:35Кожны з нас (ток-шоу): Пятро Машэраў - герой ці міф?15:30Вандроўкі па Гарадзеншчыне.15:45Прыват: Свой дом: ці марная мара?16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:00Загадкі беларускай гісторыі: Ад Скарыны да Мамонічаў. Вільня і пачаткі айчыннага17:20Невядомая Беларусь: Усё прыдумана Богам, д/ф.17:45Гудбай, Амерыка (Goodbye America), д/ф.18:40Мова нанова: Старажоўка.19:05Хай так TV (сатырычная праграма).19:35Размова дня.20:00Вось так (інфармацыйная праграма).20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Шчыра кажучы.21:45Маю права (юрыдычная праграма).22:05Камісія забойстваў (Komisja morderstw), серыял.22:50Супернік (L'adversaire), драма.01:00Belsat Music Live.01:30Вось так (інфармацыйная праграма).01:45Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.02:20Аб'ектыў.02:40Перапынак у вяшчанні.07:00Вось так (інфармацыйная праграма).07:15Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.07:50Аб'ектыў.08:10Размова: Vox populi.08:35Кожны з нас (ток-шоу): Пластычныя аперацыі.09:35Ранча, серыял.10:20Бода (Bodo), серыял.11:20Мова нанова: Тэатр лялек.11:45Расповед пра "Жэготу" (Opowiesc o Zegocie), д/ф.12:35Вось так (інфармацыйная праграма).12:50Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.13:30Аб'ектыў.13:50Размова дня.14:05Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.14:30Кожны з нас (ток-шоу): Пластычныя аперацыі.15:25Загадкі беларускай гісторыі: Гістарычная Літва.15:45Прыват: Звышздольнасці, або Што распавядзе генетычны пашпарт?16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:00Загадкі беларускай гісторыі: Замак Кміты ў Беразаўцы.17:20Невядомая Беларусь: Свіцязь, горад на дне возера, д/ф.17:45Расповед пра "Жэготу" (Opowiesc o Zegocie), д/ф.18:35Мова нанова: Тэатр лялек.19:00Хай так TV (сатырычная праграма).19:30Размова: Vox populi.20:00Вось так (інфармацыйная праграма).20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова: Vox populi.21:45Маю права (юрыдычная праграма).22:10Камісія забойстваў (Komisja morderstw), серыял.22:55Ювеліры (Diamond Men), м/ф.00:35Belsat Music Live.01:10Вось так (інфармацыйная праграма).01:25Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.01:55Аб'ектыў.02:20Размова: Vox populi.02:40Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат".08:00Аб'ектыў.08:20Размова: Vox populi.08:45Кожны з нас (ток-шоу): "Нежаночыя" прафесіі.09:40Ранча, серыял.10:30Бода (Bodo), серыял.11:25Мова нанова: Футбол: Віталь Радзівонаў.11:45Закулісны бок расейскай інфармацыйнай вайны (Guerre de l'info: au cur de la12:45Студыя "Белсат".13:45Аб'ектыў.14:10Шчыра кажучы.14:30Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.14:50Кожны з нас (ток-шоу): "Нежаночыя" прафесіі.15:45Прыват: Гор няма, альпiнiзм ёсць.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:05Невядомая Беларусь: Пастка для прэзідэнта, д/ф.17:40Закулісны бок расейскай інфармацыйнай вайны (Guerre de l'info: au cur de la18:40Шчыра кажучы.19:00Размова: Vox populi.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова: Vox populi.21:50Невядомая Беларусь: Гульня без правілаў, д/ф.22:45Маю права (юрыдычная праграма).23:05Камісія забойстваў (Komisja morderstw), серыял.23:55Бізнес па-нашаму (Afacerea Est), м/ф, рэж. Ігар Кабілянскі (Igor Cobileanski), 201:20Belsat Music LIVE: Міхаіл Радунскі.01:50Студыя "Белсат".02:50Аб'ектыў.03:05Размова: Vox populi.03:35Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат".08:00Аб'ектыў.08:20Размова дня.08:35Кожны з нас (ток-шоу): Сям'я Шчарбаковых загінула ў ДТЗ з віны дарожнікаў?09:30Ранча, серыял.10:25Бода (Bodo), серыял.11:20Мова нанова: Палескія спевы.11:40Сокалы свабоды (Falcons of Freedom), д/ф.12:35Студыя "Белсат".13:35Аб'ектыў.13:55Размова дня.14:15Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.14:35Загадкі беларускай гісторыі: Пехатою па гістарычным Магілёве.14:50Кожны з нас (ток-шоу): Сям'я Шчарбаковых загінула ў ДТЗ з віны дарожнікаў?15:45Прыват: Здаровы лад жыцця: без фанатызму і ныцця.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:10Невядомая Беларусь: Раскіданае гняздо, д/ф.17:45Сокалы свабоды (Falcons of Freedom), д/ф.18:40Хай так TV (сатырычная праграма).19:05Размова дня.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Маю права (юрыдычная праграма).21:45Камісія забойстваў (Komisja morderstw), серыял.22:30Чайкі, драма, рэж. Эла Манжэева (Элла Манжеева), 2015 г., Расея.00:00Belsat Music Live.00:35Студыя "Белсат".01:35Аб'ектыў.01:55Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат".08:00Аб'ектыў.08:20Размова дня Размова.08:40Кожны з нас (ток-шоу): Аборты.09:40Ранча, серыял.10:30Бода (Bodo), серыял.11:25Мова нанова: Цукар: калекцыя і гісторыя.11:50Мумія Леніна - спецаб'ект у сэрцы Расеі (Mumia Lenina - obiekt specjalny w 12:40Студыя "Белсат".13:40Аб'ектыў.14:05Размова дня.14:25Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.14:45Кожны з нас (ток-шоу): Аборты.15:45Прыват: (Не) вяртанцы.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:05Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Пачатак суперніцтва паміж Ві17:15Загадкі беларускай гісторыі: Капар - шкоднік, калекцыянер ці даследчык гісторыі?17:30Кукабака - вязень сумлення, рэпартаж.17:50Мумія Леніна - спецаб'ект у сэрцы Расеі (Mumia Lenina - obiekt specjalny w 18:40Хай так TV (сатырычная праграма).19:10Размова дня.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Маю права (юрыдычная праграма).21:45Камісія забойстваў (Komisja morderstw), серыял.22:30Начны цягнік да Лісабону (Night Train to Lisbon), драма.00:20Belsat Music Live.00:50Студыя "Белсат".01:50Аб'ектыў.02:10Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат".08:00Аб'ектыў.08:20Размова дня.08:35Кожны з нас (ток-шоу): З кім ваявала Беларусь?09:35Ранча, серыял.10:25Бода (Bodo), серыял.11:20Мова нанова: Магічныя практыкі беларусаў.11:45Такая вось мая вайна (My Own Private War), д/ф.12:45Студыя "Белсат".13:45Аб'ектыў.14:05Размова дня.14:25Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.14:45Кожны з нас (ток-шоу): З кім ваявала Беларусь?15:45Прыват: Размеркаванне, або Два гады куды?16:15Праведнікі, тэлесерыял.17:00Загадкі беларускай гісторыі: Баявая ладдзя вікінгаў на Нёмане.17:20Нешта накшталт татуіроўкі, д/ф.17:40Такая вось мая вайна (My Own Private War), д/ф.18:40Хай так TV (сатырычная праграма).19:10Размова дня.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Маю права (юрыдычная праграма).21:45Кафэ "Раздарожжа" (Rozdroze cafe), крымінальная драма.23:35Belsat Music Live.00:05Студыя "Белсат".01:10Аб'ектыў.01:30Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат".07:55Аб'ектыў.08:15Размова дня.08:40ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).09:15Студыя "Белсат".10:50Мова нанова.11:10Студыя "Белсат".12:35Асабісты капітал (эканамічная праграма).12:55Студыя "Белсат".14:45Аб'ектыў.15:05Размова дня.15:25ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).16:00Студыя "Белсат".19:05Маю права (юрыдычная праграма).19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Студыя "Белсат".01:05Аб'ектыў.01:25Маю права (юрыдычная праграма).01:45Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат".08:00Аб'ектыў.08:20Размова дня.08:35Давайце разбірацца.08:55Па той бок жыцця, рэпартаж.09:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).09:50Ранча, серыял.10:45Belsat Music Live.11:15Фільм дакументальны.12:05Невядомая Беларусь: "Басовішча", д/ф.13:00Студыя "Белсат".14:00Аб'ектыў.14:20Размова дня.14:35Фільм дакументальны.15:00Па той бок жыцця, рэпартаж.15:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).15:55Невядомая Беларусь.18:00Студыя "Белсат".18:10Кожны з нас.19:05Маю права (юрыдычная праграма).19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Сатырычная праграма.21:30Правасуддзе (Spravedlnost), дэтэктыўны серыял, рэж. Пэтэр Бэб'як (Peter Beb22:50Як у страшным сне (Mon pire cauchemar), м/ф.00:20Студыя "Белсат".01:20Аб'ектыў.01:35Маю права (юрыдычная праграма).02:05Сатырычная праграма.02:15Перапынак у вяшчанні.

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua