КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>Белсат

Телепрограмма канала Белсат на воскресенье

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
21 июня 
Вт
22 июня 
Ср
23 июня 
Чт
24 июня 
Пт
25 июня 
Сб
26 июня 
Вс
27 июня 

Программа телепередач Белсат на prokurs.com.ua

Белсат
06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Бамсэ і горад злодзеяў, мультсерыял для дзяцей.07:00Вынаходлівы Дабрамір, мультсерыял.07:10Матыльда, мультсерыял.07:20Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.07:35Англійская для дзяцей.07:40Ранча "Піковая сямёрка", серыял.08:05Вяскоўцы.08:35Загадкі беларускай гісторыі: Уладзіслаў Галубок. Тэатр як крыніца жыцця і дарога08:50Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Чырвоная капэла.09:45Маю права (юрыдычная праграма).10:05Кольката ад золку да змяркання, д/ф.11:00Хай так TV (сатырычная праграма).11:35Кожны з нас (ток-шоу): Над Беларуссю навісла імавернасць страты суверэнітэту.12:30Давайце разбірацца.12:55Вечаровы шпіль.13:15Дарогі свабоды (Drogi wolnosci), серыял.14:10Таямніцы генія Шаўчэнкі (Таємниці генія Шевченка), д/ф, ч. 1.15:10Хітрыкі (Sztuczki), м/ф.16:45Бода (Bodo), серыял.17:40Карскі і ўладары чалавецтва, д/ф.18:40Невядомая Беларусь: КПСС - прыгоннае права Савецкага Саюзу, д/ф.19:15Мова нанова.19:35Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:30Размаляваны вэлюм (Painted Veil), м/ф.22:30Аб'ектыў.23:05Парыжская опера (L'opera), д/ф.00:55Belsat Music Live.01:20Прыват: Нараджаць - абавязак ці выбар?01:55Камісія забойстваў (Komisja morderstw), серыял.02:35Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Бамсэ і горад злодзеяў, мультсерыял для дзяцей.07:00Вынаходлівы Дабрамір, мультсерыял.07:10Матыльда, мультсерыял.07:15Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.07:25Англійская для дзяцей.07:35Ранча "Піковая сямёрка", серыял.08:05Вяскоўцы.08:30Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Таямніца "Цыцэрона".09:20Маю права (юрыдычная праграма).09:45Зямля прасветленых (The Land of the Enlightened), д/ф.11:10Хай так TV (сатырычная праграма).11:35Кожны з нас (ток-шоу).12:30Прыступкі да свабоды, рэпартаж.12:50Вечаровы шпіль.13:10Дарогі свабоды (Drogi wolnosci), серыял.14:05Таямніцы генія Шаўчэнкі (Таємниці генія Шевченка), д/ф, ч. 2.14:55Эва (Eva), драма: ч. 1.16:40Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.17:25Каханне і секс у Японіі (L'amour et le sexe au Japon), д/ф.18:30Невядомая Беларусь: Станіслаў Шушкевіч, д/ф.19:15Мова нанова.19:35Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:15Intermarium: КПЗБ - няпростая гісторыя з трагічным фіналам.21:05У самае сэрца (The Heart of Me), меладрама.23:15Аб'ектыў.23:25Керчанскія палоннікі, рэпартаж.00:10Belsat Music Live.00:55Прыват: Тату на целе, тату на душы...01:20Камісія забойстваў (Komisja morderstw), серыял.02:05Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Бамсэ і дачка ведзьмы (Bamse och haxans dotter), мультсерыял для дзяцей.07:00Вынаходлівы Дабрамір, мультсерыял.07:10Матыльда, мультсерыял.07:20Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.07:30Англійская для дзяцей.07:40Ранча "Піковая сямёрка", серыял.08:05Вяскоўцы.08:35Загадкі беларускай гісторыі: Браслаў - фарпост першай беларускай дзяржавы.08:55Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Таямніца тэлеграмы Цымэрмана.09:20Маю права (юрыдычная праграма).09:45Ты нават не ведаеш, як моцна я цябе люблю (Nawet nie wiesz jak bardzo Cie kocham11:00Хай так TV (сатырычная праграма).11:30Кожны з нас (ток-шоу).12:25Давайце разбірацца.12:45Вечаровы шпіль.13:05Дарогі свабоды (Drogi wolnosci), серыял.14:05Таямніцы генія Шаўчэнкі (Таємниці генія Шевченка), д/ф, ч. 3.14:55Эва (Eva), драма: ч. 2.16:35Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.17:25Чалавек-дэльфін (Dolphin Man), д/ф.18:20Невядомая Беларусь: Жоўтыя кветкі, д/ф.19:15Мова нанова.19:35Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:15Супернік (L'adversaire), драма.22:20Аб'ектыў.22:40Аліса ў краіне вайны, д/ф.23:55Belsat Music Live.00:25Прыват: Яны руляць!00:55Камісія забойстваў (Komisja morderstw), серыял.01:40Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:55Бамсэ і дачка ведзьмы (Bamse och haxans dotter), мультсерыял для дзяцей.07:05Вынаходлівы Дабрамір, мультсерыял.07:15Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.07:25Англійская для дзяцей.07:35Ранча "Піковая сямёрка", серыял.08:00Вяскоўцы.08:25Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Вайна імператараў.08:55Маю права (юрыдычная праграма).09:15Гульні на памяць (Memory Games), д/ф.10:45Хай так TV (сатырычная праграма).11:10Кожны з нас (ток-шоу): Людзі, якія нас здзівілі.12:05Мне трэба поціскаў..., рэпартаж.12:30Вечаровы шпіль.12:45Дарогі свабоды (Drogi wolnosci), серыял.13:40(Не) Сумленнасць: уся праўда пра ману ((Dis) Honesty: The Truth About Lies), д/ф14:35Кінаклуб: "Далёка да раю".14:45Далёка да раю (Far from Heaven), драма.16:30Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.17:20Каханне і секс у Індыі (Inde: Sexe et amour au pays des interdits), д/ф.18:20Невядомая Беларусь: Гульня без правілаў, д/ф.19:15Мова нанова.19:35Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:15Бог вялікі, я малая (Dieu est grand, je suis toute petite), м/ф.21:55Аб'ектыў.22:10(Не) Сумленнасць: уся праўда пра ману ((Dis) Honesty: The Truth About Lies), д/ф23:05Belsat Music Live.23:40Прыват: Навучы мяне кахацца-2, альбо Сексмен.00:05Камісія забойстваў (Komisja morderstw), серыял.00:50Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Бамсэ і дачка ведзьмы (Bamse och haxans dotter), мультсерыял для дзяцей.07:00Вынаходлівы Дабрамір, мультсерыял.07:10Матыльда, мультсерыял.07:20Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.07:30Англійская для дзяцей.07:40Ранча "Піковая сямёрка", серыял.08:05Вяскоўцы.08:35Шанец для Лены, д/ф.08:55Вялікі Бастэр (The Great Buster: A Celebration), д/ф.10:40Зона "Свабоды" (аналітычная праграма). Погляд на падзеі тыдня вачыма ж11:10Кожны з нас (ток-шоу).12:05Давайце разбірацца.12:25Вечаровы шпіль.12:45Дарогі свабоды (Drogi wolnosci), серыял.13:45Білет на Месяц (Listek na Mesic), д/ф, рэж. Вэраніка Янаткава (Veronika Janatkov14:35Кінаклуб: "Прыслужнік".14:45Прыслужнік (The Butler), гіст. драма.16:55Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.17:45Невядомая Беларусь: Цар гары, д/ф.18:30Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).19:15Мова нанова.19:35Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:15Лабірынты (гістарычная праграма): Адам Станкевіч.21:00Сумная валянцінка (Blue Valentine), меладрама.22:50Аб'ектыў.23:05Сведкі Пуціна (Putin's Witnesses), д/ф.00:50Belsat Music Live.01:20Прыват: Молада-зелена.01:40Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Бамсэ і дачка ведзьмы (Bamse och haxans dotter), мультсерыял для дзяцей.07:00Вынаходлівы Дабрамір, мультсерыял.07:10Матыльда, мультсерыял.07:20Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.07:25Англійская для дзяцей.07:35Ранча "Піковая сямёрка", серыял.08:05Вяскоўцы.08:35Бачыць нябачнае, рэпартаж.09:00Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Вырашальны ўдар.09:50"Bellingcat": праўда ў свеце постпраўды (Bellingcat: Truth in a Post-T11:15Хай так TV (сатырычная праграма).11:45Кожны з нас (ток-шоу).12:40Сапраўдны..., рэпартаж.13:10Вечаровы шпіль.13:30Дарогі свабоды (Drogi wolnosci), серыял.14:25Акушэрка (Sage femme), м/ф.16:25Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.17:10Аб'яднанае каралеўства попу. "Бітлз", Боўі, Бонд (United Kingdom 18:05Невядомая Беларусь: У цемры, д/ф.18:35Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).19:15Мова нанова.19:35Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:15Чужыя густы (Le got des autres), м/ф, рэж. Аннес Жаўі (Agnes Jaoui), 2010 г., Фр22:05Аб'ектыў.22:25Мата Хары: Голая шпіёнка (Mata Hari: The Naked Spy), м/ф.23:15Belsat Music Live.00:05Прыват: Свае - чужыя.00:35Камісія забойстваў (Komisja morderstw), серыял.01:15Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Бамсэ і дачка ведзьмы (Bamse och haxans dotter), мультсерыял для дзяцей.07:00Вынаходлівы Дабрамір, мультсерыял.07:10Матыльда, мультсерыял.07:20Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.07:30Англійская для дзяцей.07:40Ранча "Піковая сямёрка", серыял.08:05Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Станіслаў Манюшка.08:20Вяскоўцы.08:45Загадкі беларускай гісторыі: Пагошча - вёска, ахутаная гісторыяй.09:00Маю права (юрыдычная праграма).09:25Працэс (The Trial of Ratko Mladic), д/ф.11:00Хай так TV (сатырычная праграма).11:25Кожны з нас (ток-шоу): Як сёння жывуць звычайныя беларусы: жывуць ці выжываюць?12:20Давайце разбірацца.12:45Вечаровы шпіль.13:05Дарогі свабоды (Drogi wolnosci), серыял.14:00Кінаклуб: "Вера Дрэйк".14:10Вера Дрэйк (Vera Drake), драма.16:20Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.17:05Аб'яднанае каралеўства попу. "Бітлз", Боўі, Бонд (United Kingdom 18:00Невядомая Беларусь: Валянцін Вінаградаў, альбо Беларускае кіно, якога няма, д/ф.18:40Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).19:15Мова нанова.19:35Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:15Intermarium: Як беларусы баранілі Рэч Паспалітую? Апошнія дні аб'яднанай дз21:05Жанчыны на мяжы (Bordertown), драма, рэж. Ґрэґары Нава (Gregory Nava), 2006 г., 22:55Аб'ектыў.23:15Нашумелыя каханні (History's Great Love Affairs), дак. серыял.00:05Belsat Music Live.00:35Прыват: СтыльМЭН.01:05Камісія забойстваў (Komisja morderstw), серыял.01:50Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Бамсэ і дачка ведзьмы (Bamse och haxans dotter), мультсерыял для дзяцей.07:00Вынаходлівы Дабрамір, мультсерыял.07:10Матыльда, мультсерыял.07:20Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.07:30Англійская для дзяцей.07:40Ранча "Піковая сямёрка", серыял.08:05Вяскоўцы.08:35Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Двубой у Вэнлё.09:25Маю права (юрыдычная праграма).09:50Бард (Bard), д/ф.11:20Хай так TV (сатырычная праграма).11:45Кожны з нас (ток-шоу): Беларуская пенітэнцыярная сістэма.12:45Без рэтушы: Канцэрт жыцця, рэпартаж.13:25Вечаровы шпіль.13:45Дарогі свабоды (Drogi wolnosci), серыял.14:40Кінаклуб: "Пакой сына".14:50Пакой сына (Stanza del figlio), м/ф.16:30Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.17:15900 дзён (900 days), д/ф, рэж. Есіка Хортэр (Jessica Gorter), 2017 г., Вялікая Б18:15Невядомая Беларусь: Партрэт, д/ф.18:40Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).19:15Мова нанова.19:35Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:15Чалавек званы Увэ (En man som heter Ove), камедыя, рэж. Ганэс Гольм (Hannes Holm22:15Аб'ектыў.22:30Кабарэ смерці (Kabaret smierci), дакументальна-пастановачны фільм.00:05Belsat Music Live.00:35Прыват: Беларускія таленты.01:05Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Бамсэ і дачка ведзьмы (Bamse och haxans dotter), мультсерыял для дзяцей.07:00Вынаходлівы Дабрамір, мультсерыял.07:10Матыльда, мультсерыял.07:20Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.07:25Англійская для дзяцей.07:30Ранча "Піковая сямёрка", серыял.08:00Вяскоўцы.08:30Загадкі беларускай гісторыі: Капар - шкоднік, калекцыянер ці даследчык гісторыі?08:45Мэта - схуднець да лета, рэпартаж.09:00Маю права (юрыдычная праграма).09:25У пошуках Джона Ленана (Looking for Lennon), д/ф.11:00Хай так TV (сатырычная праграма).11:25Кожны з нас (ток-шоу).12:25Давайце разбірацца.12:45Вечаровы шпіль.13:05Дарогі свабоды (Drogi wolnosci), серыял.14:00Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): "Наша Доля" і &quo14:10Клубнічнае віно (Wino truskawkowe), трагікамедыя.16:00Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.16:50Галоўная роля (Головна роль), д/ф, рэж. Сяргей Букоўскі Сергій Буковський), 201617:50Абліччы свабоды, д/ф.18:40Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).19:15Мова нанова.19:35Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:15Лабірынты (гістарычная праграма).20:50Колер скуры (Skin), м/ф.22:30Аб'ектыў.22:50Чысцільшчыкі (The Cleaners), д/ф.00:10Belsat Music Live.00:50Прыват: Зоркі "YouTube".01:10Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:50Бамсэ і дачка ведзьмы (Bamse och haxans dotter), мультсерыял для дзяцей.08:00Вынаходлівы Дабрамір, мультсерыял.08:10Матыльда, мультсерыял.08:20Ранча "Піковая сямёрка", серыял.08:45Вяскоўцы.09:15Загадкі беларускай гісторыі: Памежнае мястэчка Шаркаўшчына, якое магло быць Саро09:30Маю права (юрыдычная праграма).09:55Працэс над Раткам Младычам (The Trial of Ratko Mladic), д/ф.11:25Хай так TV (сатырычная праграма).11:55Кожны з нас (ток-шоу).12:50Творца, рэпартаж.13:15Вечаровы шпіль.13:35(Stulecie Winnych), серыял.14:25Кінаклуб: "Пералётныя птушкі".14:35Пералётныя птушкі (Pjaros de verano aka), драма.16:40Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.17:30Народжаныя ў Сірыі (Born in Syria), д/ф.19:00Невядомая Беларусь: Мы жылі ў гета, д/ф.19:40Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).20:15Мова нанова.20:35Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:15Слава (Glory), м/ф23:00Аб'ектыў.23:15Рэдл (Redl), дэтэктыў: ч. 1.00:25Belsat Music Live.01:10Экзарцызмы Анэлізэ Міхэль (Egzorcyzmy Anneliese Michel), д/ф.02:10Прыват: Цукровы дыябет: міфы і рэальнасць.02:35Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Бамсэ і дачка ведзьмы (Bamse och haxans dotter), мультсерыял для дзяцей.07:00Вынаходлівы Дабрамір, мультсерыял.07:10Матыльда, мультсерыял.07:20Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.07:25Ранча "Піковая сямёрка", серыял.07:55Маю права (юрыдычная праграма).08:15Маё пакаленне (My Generation), д/ф.09:40Хай так TV (сатырычная праграма).10:05Кожны з нас (ток-шоу): З кім ваявала Беларусь?11:00Давайце разбірацца.11:25Вечаровы шпіль.11:45Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял.12:30Кінаклуб: "Атлас аблокаў".12:40Атлас аблокаў (Cloud Atlas), м/ф.15:30Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.16:15Сон аб Варшаве (Sen o Warszawie), д/ф.18:05Невядомая Беларусь: Мужчыны нарасхват, д/ф.18:40Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).19:15Мова нанова.19:35Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:15Intermarium: Кастусь Каліноўскі: Я паміраю беларусам.21:00Усё альбо нічога (All or Nothing), м/ф.23:05Аб'ектыў.23:25Рэдл (Redl), дэтэктыў: ч. 2.00:35Belsat Music Live.01:05Прыват: Дзе знайсці матывацыю беларускаму пенсіянеру?01:30Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Бамсэ і дачка ведзьмы (Bamse och haxans dotter), мультсерыял для дзяцей.07:00Вынаходлівы Дабрамір, мультсерыял.07:10Матыльда, мультсерыял.07:20Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.07:30Ранча "Піковая сямёрка", серыял.07:55Вяскоўцы.08:25Загадкі беларускай гісторыі: Менск па генеральным плане XVI ст.08:45Невядомая Беларусь: "Народны альбом". Ненаўмысны шэдэўр, д/ф.09:35Маю права (юрыдычная праграма).09:55Готланд (Gottland), д/ф.11:25Хай так TV (сатырычная праграма).11:55Кожны з нас (ток-шоу).12:50Феномен беларускіх адзінаборстваў, рэпартаж.13:10Вечаровы шпіль.13:25Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял.14:15Кінаклуб: "Гурток".14:25Гурток (L'atelier), м/ф.16:20Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Канстанцін Астрожскі і бітва16:30Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.17:15Убеждения, д/ф.18:15Пастаўце ім залаты крыж, рэпартаж.18:35Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).19:15Мова нанова.19:35Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:15Вайна (Krigen), м/ф, рэж. Табіяс Ліндгольм (Tobias Lindholm), 2015 г., Данія.21:50Аб'ектыў.22:10Рэдл (Redl), дэтэктыў: ч. 3.23:15Belsat Music Live.23:50Прыват: Экстрым: забава ці гартаванне сябе?00:10Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:55Бамсэ і дачка ведзьмы (Bamse och haxans dotter), мультсерыял для дзяцей.07:05Вынаходлівы Дабрамір, мультсерыял.07:15Матыльда, мультсерыял.07:20Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.07:30Ранча "Піковая сямёрка", серыял.08:00Вяскоўцы.08:25Загадкі беларускай гісторыі: Грушаўка Рэйтанаў. Шляхетная сядзіба забытага героя08:45Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Аперацыя "Фокслі".09:35Маю права (юрыдычная праграма).09:55Родныя (Рідні), д/ф.11:30Хай так TV (сатырычная праграма).11:55Кожны з нас (ток-шоу).12:50Давайце разбірацца: Хто і як "распілоўваў" стадыён "Дынама"?13:15Вечаровы шпіль.13:35Вяртанне Андрэя Арамнава, рэпартаж.13:55Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял.14:40Гамэр і Эдзі (Homer and Eddie), м/ф.16:20Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.17:10Карпарацыя "Беднасць" (Poverty, Inc.), д/ф.18:05Невядомая Беларусь: Зоська Верас. 1892-1991, д/ф.18:40Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).19:15Мова нанова.19:35Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:15Лабірынты (гістарычная праграма): Ларыса Александроўская.21:00Рука ў руцэ (Personal Personal Effects), драма.22:45Аб'ектыў.23:05Рэдл (Redl), дэтэктыў: ч. 4.00:10Belsat Music Live.00:45Прыват: Не наРАКай. Перамога над смерцю.01:10Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Бамсэ і дачка ведзьмы (Bamse och haxans dotter), мультсерыял для дзяцей.07:00Вынаходлівы Дабрамір, мультсерыял.07:15Матыльда, мультсерыял.07:20Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.07:30Таямніца Саґалі, серыял.07:55Вяскоўцы.08:30Гульня на роўных, рэпартаж.08:45Сонда: аргентынскі фальклор (Zonda: folclore argentino), д/ф.10:15На паласе перашкодаў, рэпартаж.10:35Хай так TV (сатырычная праграма).11:00Welcome ў Беларусь.11:20Кожны з нас (ток-шоу).12:15Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.12:40Вечаровы шпіль.13:00Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял.13:45Незадаволеныя сёстры (Les soeurs fachees), м/ф.15:15Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.16:00Асалода і боль. Навука пра каханне (Pleasure and Pain - The Science of Love), д/16:50Размова дня.17:15Дэбют, д/ф.18:35Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).19:15Мова нанова.19:35Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:15Боскі парадак (Die gottliche Ordnung), м/ф, рэж. Пэтра Вольпэ (Petra Volpe), 20121:50Аб'ектыў.22:10Каменная цішыня (Kamienna cisza), д/ф.23:00Belsat Music Live.23:25Прыват: Афрадызіякі: ці рабіць культ з ежы?23:50Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Бамсэ і дачка ведзьмы (Bamse och haxans dotter), мультсерыял для дзяцей.07:00Вынаходлівы Дабрамір, мультсерыял.07:10Матыльда, мультсерыял.07:20Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.07:25Таямніца Саґалі, серыял.07:55Вяскоўцы.08:20Незалежнае тэлебачанне 1990-ых, тэленарыс.08:45Хапай і бяжы (Grab and Run), д/ф.10:15Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Таямнічы замак.11:05Хай так TV (сатырычная праграма).11:30Welcome ў Беларусь.11:50Кожны з нас (ток-шоу): Перажыць роды.12:45Давайце разбірацца: Расследаванне міфаў пра дабрабыт.13:10Вечаровы шпіль.13:30Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял.14:15Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Слуцкія паясы.14:25Кінаклуб: "Сцеражыся, Цэзар".14:35Сцеражыся, Цэзар (The Ides of March), м/ф.16:15Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.17:00Партрэтыст (Portrecista), д/ф, рэж. Ірэнэўш Дабравольскі), 2005 г., Польшча.17:55Невядомая Беларусь: Раскіданае гняздо, д/ф.18:35Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).19:15Мова нанова.19:35Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:15Intermarium: Нацыянальная палітыка СССР: ад дэпартацыі да татальнае русіфікацыі.21:05Баба з лёду (Baba z ledu), драма.22:45Аб'ектыў.23:05Адзіны позірк (Juste un regard), серыял.23:50Belsat Music Live.00:45Прыват: Цяжарнасць - гэта не цяжар?01:10Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Бамсэ і дачка ведзьмы (Bamse och haxans dotter), мультсерыял для дзяцей.07:00Вынаходлівы Дабрамір, мультсерыял.07:10Матыльда, мультсерыял.07:15Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.07:25Таямніца Саґалі, серыял.07:50Вяскоўцы.08:20Жыць са статусам, рэпартаж.08:40Кожны з нас (ток-шоу): Распад СССР.09:35Загадкі беларускай гісторыі: БНР. Менскі след.09:50Мова нанова: Дзе і калі была абвешчаная незалежнасць БНР?10:10Хай так TV (сатырычная праграма).10:35Welcome ў Беларусь.11:00Студыя "Белсат".16:00Загадкі беларускай гісторыі: БНР і Менск. Нараджэнне новай сталіцы.16:15Intermarium: Беларуская мова: гісторыя здрады.17:05Невядомая Беларусь: Кастусь Каліноўскі. Апошнія дні, д/ф.17:45Без рэтушы: Канстанцін Каліноўскі, рэпартаж, рэж. Рафал Андрасюк, 2020 г., Польш18:10Невядомая Беларусь: Пашпарт для беларуса, д/ф.18:40Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).19:15Мова нанова.19:35Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:15Эскадрон (Szwadron), м/ф, рэж. Юльюш Махульскі (Juliusz Machulski), 1992 г., Пол21:55Аб'ектыў.22:10Адзіны позірк (Juste un regard), серыял.23:05Belsat Music Live.23:40Студыя "Белсат".04:40Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:55Чацвёра вушэй у пералеску, мультсерыял.08:05Пацукі, мультсерыял.08:15Матыльда, мультсерыял.08:20Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.08:30Таямніца Саґалі, серыял.08:55Вяскоўцы.09:25Свет беларуса, рэпартаж.09:45Чэрап і косці (Crossbones), серыял.10:35Ўэстўуд: панк, ікона, актывістка (Westwood: Punk, Icon, Activist), д/ф.11:55Хай так TV (сатырычная праграма).12:20Welcome ў Беларусь.12:45Кожны з нас (ток-шоу).13:40Давайце разбірацца.14:00Вечаровы шпіль.14:20Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял.15:10Кінаклуб: "Як нашыя бацькі".15:20Як нашыя бацькі (Como Nossos Pais), м/ф.17:05Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.17:55Нашая Афрыка.18:40Невядомая Беларусь: Бежанцы (Biezency), д/ф.19:35Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).20:10Мова нанова.20:35Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:15Маці (Ema), рэж. Кадры Кыўсаар (Kadri Kousaar), 2016 г., Эстонія.22:45Аб'ектыў.23:05Адзіны позірк (Juste un regard), серыял.00:00Belsat Music Live.00:25Прыват: Жыццё пад скальпелем, або Пластыка: неабходнасць ці глупства?00:50Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:50Кожны з нас (ток-шоу).08:50Чацвёра вушэй у пералеску, мультсерыял.08:55Пацукі, мультсерыял.09:05Матыльда, мультсерыял.09:15Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.09:20Таямніца Саґалі, серыял.09:50Вяскоўцы.10:25Чэрап і косці (Crossbones), серыял.11:05Хай так TV (сатырычная праграма).11:35Welcome ў Беларусь.11:55Кожны з нас (ток-шоу).12:55Давайце разбірацца.13:20Вечаровы шпіль.13:40Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял.14:25Франц (Frantz), м/ф.16:20Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.17:05"Bellingcat": праўда ў свеце постпраўды (Bellingcat: Truth in a Post-T18:40Невядомая Беларусь: 25, д/ф.19:35Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).20:15Мова нанова.20:35Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:15Лабірынты (гістарычная праграма): Крывавы цырк Платона Галавача.22:00Немаведама чаму (VAN valami furcsa es megmagyarаzhatatlan), м/ф.23:30Аб'ектыў.23:45Адзіны позірк (Juste un regard), серыял.00:45Belsat Music Live.01:10Прыват: Жыццё паводле фэн-шуй.01:35Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:55Чацвёра вушэй у пералеску, мультсерыял.08:05Пацукі, мультсерыял.08:10Матыльда, мультсерыял.08:20Казкі з-за акна, мультсерыял.08:45Таямніца Саґалі, серыял.09:10Вяскоўцы.09:40Чэрап і косці (Crossbones), серыял.10:25Абед, рэпартаж.10:40Хай так TV (сатырычная праграма).11:10Welcome ў Беларусь.11:30Кожны з нас (ток-шоу): Незвычайныя гісторыі ацалення.12:30Давайце разбірацца: Допыт палітыкаў з дапамогаю дэтэктара хлусні.12:50Вечаровы шпіль.13:10Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.13:40Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял.14:25Два дні ў Парыжы (Two Days in Paris), меладрама.16:05Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.16:50Медаловы (Lowcy miodu), д/ф, рэж. Крыст'ян Матысэк (Krystian Matysek), 201618:10Невядомая Беларусь: Касцёл на крыжы, д/ф.19:35Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).20:15Мова нанова.20:35Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:15Вечарынка (The Party), м/ф, рэж. Сэлі Потэр (Sally Potter), 2017 г., Вялікая Бры22:25Аб'ектыў.22:40Ноч над начамі (Die Nacht der Nachte), д/ф.00:15Belsat Music Live.01:00Адзіны позірк (Juste un regard), серыял.01:55Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:50Чацвёра вушэй у пералеску, мультсерыял.08:00Пацукі, мультсерыял.08:10Матыльда, мультсерыял.08:20Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.08:25Таямніца Саґалі, серыял.08:55Вяскоўцы.09:20Чэрап і косці (Crossbones), серыял.10:00Востраў надзеі, рэпартаж.10:20Невядомая Беларусь: Сейбіт, д/ф.11:15Хай так TV (сатырычная праграма).11:40Welcome ў Беларусь.12:00Кожны з нас (ток-шоу): Чарнобыль.13:00Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.13:20Вечаровы шпіль.13:40Сапраўдны..., рэпартаж.14:05Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял.14:55Прынцэса і паўкаралеўства (Princezna a pul krаlovstvi), м/ф, рэж. Карэл Янак (Ka16:30Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.17:15Каханне (Lyubov - karlek pа ryska), д/ф.18:50Сума, д/ф.19:40Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).20:20Мова нанова.20:35Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:15Intermarium: Кастусь Каліноўскі: Я паміраю беларусам.22:00"Народны альбом". 20 гадоў, фільм-канцэрт.23:35Аб'ектыў.23:50Як у страшным сне (Mon pire cauchemar), м/ф.01:30Belsat Music Live.01:55Адзіны шанц (Une chance de trop), дэтэктыўны серыял.03:00Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:50Чацвёра вушэй у пералеску, мультсерыял.08:00Пацукі, мультсерыял.08:10Матыльда, мультсерыял.08:20Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.08:25Таямніца Саґалі, серыял.08:55Вяскоўцы.09:20Чэрап і косці (Crossbones), серыял.10:05Сведкі Пуціна (Putin's Witnesses), д/ф.11:45Хай так TV (сатырычная праграма).12:15Welcome ў Беларусь.12:35Асабісты капітал (эканамічная праграма).12:55Пахаванне стралы, рэпартаж.13:20Давайце разбірацца: "Распіл" на здароўі беларусаў.13:40Вечаровы шпіль.14:00Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял.14:45Абое рабое (Quatre etoile), м/ф.16:25Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.17:10Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял, 2017 г.18:05Кожны з нас (ток-шоу): Чарнобыль.19:00Невядомая Беларусь: Сад надзеі, д/ф.19:40Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).20:15Мова нанова.20:35Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:15Чарнобыльскія званы (Dzwony Czarnobyla), д/ф.22:10Дзікая мыш (Wilde Maus), м/ф, рэж. Ёзэф Гадэр (Josef Hader, 2017г., Аўстрыя-Няме23:50Аб'ектыў.00:05Belsat Music Live.00:40Адзіны шанц (Une chance de trop), дэтэктыўны серыял.01:35Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:50Чацвёра вушэй у пералеску, мультсерыял.08:00Пацукі, мультсерыял.08:10Матыльда, мультсерыял.08:15Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.08:25Таямніца Саґалі, серыял.08:50Вяскоўцы.09:20Чэрап і косці (Crossbones), серыял.10:00Загадкі беларускай гісторыі: Вялікі паварот. Беларусь тварам да Захаду.10:20Партытура: Дакументальны фільм пра музыку (Score: A Film Music Documentary), д/ф11:50Хай так TV (сатырычная праграма).12:15Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Канстытуцыя 3 траўня.12:25Шчаслівы квіток, рэпартаж.12:40Кожны з нас (ток-шоу): Каронавірус: што чакае беларускую эканоміку?13:40Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.14:00Вечаровы шпіль.14:20Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял.15:05Кінаклуб: "Далёка да раю".15:15Далёка да раю (Far from Heaven), драма.17:00Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.17:45Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.18:40Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Канстытуцыя 3 траўня.18:50Невядомая Беларусь: Жоўтыя кветкі, д/ф.19:45Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).20:20Мова нанова.20:35Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:15Лабірынты (гістарычная праграма): Язэп Драздовіч - унікальны жывапісец і графік 21:55Пэўнасць (Conviction), драма.23:45Аб'ектыў.00:00Сірыя: атака на Ражаву (Syria: atak na Rozawe), д/ф.00:50Belsat Music Live.01:20Адзіны шанц (Une chance de trop), дэтэктыўны серыял.02:10Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:50Чацвёра вушэй у пералеску, мультсерыял.08:00Пацукі, мультсерыял.08:15Матыльда, мультсерыял.08:20Таямніца Саґалі, серыял.08:50Чэрап і косці (Crossbones), серыял.09:30Загадкі беларускай гісторыі.09:50Унутраныя межы (D is for Division), д/ф.11:20Хай так TV (сатырычная праграма).11:50Кожны з нас (ток-шоу): Чым быў Дзень Перамогі для беларусаў?12:45Давайце разбірацца.13:10Вечаровы шпіль.13:30Дукла 61 (Dukla 61), драма.14:50Боль (La douleur), м/ф.16:55Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.17:40Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.18:35Невядомая Беларусь: Стрыптыз і вайна, д/ф.19:35Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).20:20Мова нанова.20:35Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:15Абліччы кахання (The Face of Love), меладрама.22:45Аб'ектыў.23:00Готланд (Gottland), д/ф.00:45Belsat Music Live.01:35Адзіны шанц (Une chance de trop), дэтэктыўны серыял.02:20Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:50Чацвёра вушэй у пералеску, мультсерыял.08:00Пацукі, мультсерыял.08:10Мамі Фаталь, мультсерыял.08:20Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.08:30Таямніца Саґалі, серыял.09:00Чэрап і косці (Crossbones), серыял.09:35Загадкі беларускай гісторыі: Мастакі Менску. Канец XIX - пач. XX ст.09:50Асабісты капітал (эканамічная праграма).10:15Заўтра ці пазаўтра (Minding the Gap), д/ф.11:55Хай так TV (сатырычная праграма).12:20Я не крыўджуся на жыццё, рэпартаж.12:45Кожны з нас (ток-шоу): Каронавірус на рынку нерухомасці і аўтамабіляў.13:40Давайце разбірацца.14:00Вечаровы шпіль.14:20Дукла 61 (Dukla 61), драма: ч. 2.15:45Канстытуцыя Харвацкай Рэспублікі (Ustav Republike Hrvatske), м/ф.17:15Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.18:00Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.18:55Невядомая Беларусь: Рэпрэсаваная архітэктура, д/ф.19:35Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).20:15Мова нанова.20:35Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:15Intermarium: "Дзімітрыяда" - смута ці апошняя спроба еўрапеізаваць Рас22:00Пан вайны (Lord of War), драма.00:00Аб'ектыў.00:20Кіберпенсіянеры (Cyber seniors), д/ф.01:10Belsat Music Live.01:35Адзіны шанц (Une chance de trop), дэтэктыўны серыял.02:35Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:50Чацвёра вушэй у пералеску, мультсерыял.08:00Пацукі, мультсерыял.08:10Мамі Фаталь, мультсерыял.08:20Таямніца Саґалі, серыял.08:50Чэрап і косці (Crossbones), серыял.09:30Загадкі беларускай гісторыі.09:50Цені імперыі (Cienie imperium), д/ф.11:00Хай так TV (сатырычная праграма).11:30Чырвоная Горка, рэпартаж.11:55Кожны з нас (ток-шоу).12:50Давайце разбірацца: Як "афшорныя" грошы выводзяцца за мяжу?13:10Вечаровы шпіль.13:30Эва (Eva), драма: ч. 1.15:15Ты знікаеш (Du Forsvinder), м/ф.17:10Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.18:00Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.18:55Невядомая Беларусь: Мужчыны нарасхват, д/ф.19:35Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).20:20Мова нанова.20:35Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:15Жанчыны на мяжы (Bordertown), драма.23:05Аб'ектыў.23:20Абу Хараз (Abu Haraz), д/ф.00:35Belsat Music Live.01:10Адзіны шанц (Une chance de trop), дэтэктыўны серыял.02:05Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:50Чацвёра вушэй у пералеску, мультсерыял.08:00Пацукі, мультсерыял.08:10Мамі Фаталь, мультсерыял.08:20Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.08:30Таямніца Саґалі, серыял.09:00Чароўнае дрэва, прыгодніцкі фільм для дзяцей і моладзі.10:25А дзесьці брахалі сабакі (The Distant Barking of Dogs), д/ф.11:25Хай так TV (сатырычная праграма).11:50Кожны з нас (ток-шоу).12:50Давайце разбірацца.13:10Вечаровы шпіль.13:30Эва (Eva), драма: ч. 2.15:10Сям'і не выбіраюць (On ne choisit pas sa famille), м/ф.16:50Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.17:35Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.18:30Самыя дзіўныя дамы на свеце (World's Weirdest Homes), д/ф.19:25Невядомая Беларусь: "Басовішча", д/ф, рэж. Юрка Каліна, 2020 г., Польш20:15Мова нанова.20:35Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:15Фусі (Fusi), драма, рэж. Даґюр Каўры (Dagur Kаri), 2014 г., Ісландыя-Данія.22:50Аб'ектыў.23:10Узровень чорнага, д/ф.00:35Belsat Music Live.01:10Апошняя куля (One in the Chamber), м/ф.02:35Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15Размова: Выбары: ProContra.07:40Чацвёра вушэй у пералеску, мультсерыял.07:50Пацукі, мультсерыял.08:00Мамі Фаталь, мультсерыял.08:10Таямніца Саґалі, серыял.08:35Прыват: Як знайсці сваю другую палову?09:05Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).09:40Мова нанова: Месца сілы ў Лошыцы.10:00Загадкі беларускай гісторыі: Вялікае Княства Літоўскае - Беларусь ці Летува?10:15Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.10:40Размова: Выбары: ProContra.11:10Над Нёмнам (тэлечасопіс).11:25Суродзічы.11:40Кожны з нас (ток-шоу): Турыстычныя цікавінкі Беларусі.12:35Belsat Music Live.13:10Бода (Bodo), серыял.14:05Білет на Месяц (Listek na Mesic), д/ф.15:10Лавец ураганаў (Huricane Man), дак. серыял.16:05Вандроўкі па Гарадзеншчыне.16:15Экспедыцыя "Nalanga", рэпартаж.16:35Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.17:20Сонда: аргентынскі фальклор (Zonda: folclore argentino), д/ф.18:50Welcome ў Беларусь.19:10Па-над магчымасці (Over the limit), д/ф.20:25Лабірынты (гістарычная праграма).21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:15Размова: Выбары: ProContra.21:45Два каханні (Two Lovers), м/ф.23:30Belsat Music Live.00:05Каханне і секс у Японіі (L'amour et le sexe au Japon), д/ф.01:05Аб'ектыў.01:20Размова: Выбары: ProContra.01:50Камісія забойстваў (Komisja morderstw), серыял.02:35Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15Давайце разбірацца: "Распіл" Беларускай чыгункі.07:35Чацвёра вушэй у пералеску, мультсерыял.07:45Пацукі, мультсерыял.07:55Мамі Фаталь, мультсерыял.08:05Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.08:15Прыват: Нябачныя людзі, або Розныя-роўныя.08:45Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).09:25Мова нанова: Пра што баяцца расказаць дзецям дарослыя?09:45Загадкі беларускай гісторыі: Беларускі генерал Кандратовіч.10:00Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.10:25Маю права (юрыдычная праграма).10:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).11:05Суродзічы.11:20Кожны з нас (ток-шоу): Як не заплаціць штрафу 10 тысяч долараў і не ўліпнуць у к12:15Belsat Music Live.13:00Невядомая Беларусь: У цемры, д/ф.13:30Бода (Bodo), серыял.14:25Чалавек-дэльфін (Dolphin Man), д/ф.15:25Лавец ураганаў (Hurricane Man), серыял ад Бі-Бі-Сі.16:10Вандроўкі па Гарадзеншчыне.16:25Справа сумлення (La fille inconnue), м/ф.18:10Welcome ў Беларусь.18:30Скарб Тарзана (Tarzan's Testicles), д/ф.20:15Лабірынты (гістарычная праграма): Максім Танк: Смяротны більярд, альбо Ігра цано21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:15Бог вялікі, я малая (Dieu est grand, je suis toute petite), м/ф.22:55Belsat Music Live.23:25Каханне і секс у Індыі (Inde: Sexe et amour au pays des interdits), д/ф.00:25Аб'ектыў.00:45Камісія забойстваў (Komisja morderstw), серыял.01:30Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15Давайце разбірацца: Дабрачыннасць і ашуканства.07:40Чацвёра вушэй у пералеску, мультсерыял.07:45Пацукі, мультсерыял.07:55Мамі Фаталь, мультсерыял.08:05Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.08:15Прыват: Футбольныя фанаты, або Чыя возьме?08:45Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).09:25Мова нанова: Голас беларускай журбы.09:50Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.10:15Маю права (юрыдычная праграма).10:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).10:55Суродзічы.11:10Кожны з нас (ток-шоу): Незвычайныя калекцыі беларусаў.12:05Belsat Music Live.12:55Невядомая Беларусь: Чарга. Гісторыя пытання ці пытанне гісторыі?, д/ф.13:30Бода (Bodo), серыял.14:30Леанарда: чалавек, які ўратаваў навуку (Leonardo, the Man Who Saved Science), д/15:25Лавец ураганаў (Hurricane Man), серыял ад Бі-Бі-Сі.16:10Вандроўкі па Гарадзеншчыне.16:25Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Клім Смаляціч і Абрам Смален16:35У сетцы (The Net / Hangul), м/ф.18:25Welcome ў Беларусь.18:50Мядовая зямля (Медена земја), д/ф.20:20Лабірынты (гістарычная праграма): Забойства на Ягелонскай.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:15Вера Дрэйк (Vera Drake), драма.23:20Belsat Music Live.00:00Нашумелыя каханні (History's Great Love Affairs), дак. серыял.00:50Аб'ектыў.01:10Камісія забойстваў (Komisja morderstw), серыял.01:55Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15Давайце разбірацца: Як "раствараецца" бюджэт на навуку?07:35Таямніца шыфру Марабу, мультсерыял.07:50Пацукі, мультсерыял.08:00Мамі Фаталь, мультсерыял.08:10Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.08:20Прыват: Незвычайныя танцы.08:50Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).09:30Мова нанова: Гардэроб, на 100 % пашыты ўласнаручна (Шыццё).09:55Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.10:20Маю права (юрыдычная праграма).10:45Над Нёмнам (тэлечасопіс).11:00Суродзічы.11:20Кожны з нас (ток-шоу): Якія беларусы ХХ стагоддзя сталі святымі?12:20Belsat Music Live.13:05Эпоха Адраджэння, рэпартаж.13:30Бода (Bodo), серыял.14:25Жонкі алігархаў (Oligarch's Wives), д/ф.15:25Лавец ураганаў (Hurricane Man), серыял ад Бі-Бі-Сі.16:10Вандроўкі па Гарадзеншчыне.16:25Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Беларусы ў Грунвальдскай біт16:40Колер скуры (Skin), м/ф.18:25Welcome ў Беларусь.18:50Маё пакаленне (My Generation), д/ф.20:15Лабірынты (гістарычная праграма): Апошняе каханне Івана Луцкевіча.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:155X2, меладрама.22:45Belsat Music Live.23:30Нашумелыя каханні (History's Great Love Affairs), дак. серыял.00:25Аб'ектыў.00:45Камісія забойстваў (Komisja morderstw), серыял.01:30Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15Давайце разбірацца: Карупцыя ў ЖКГ.07:35Таямніца шыфру Марабу, мультсерыял.07:45Пацукі, мультсерыял.07:55Мамі Фаталь, мультсерыял.08:10Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.08:20Прыват: Новыя гаспадары ў вёсцы.08:45Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).09:25Мова нанова: Кіналогія ці сабаказнаўства?09:50Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.10:15Над Нёмнам (тэлечасопіс).10:30Суродзічы.10:50Кожны з нас (ток-шоу): Знакамітасці ў інтэрнэце.11:50Belsat Music Live.12:40Невядомая Беларусь: Гульня без правілаў, д/ф.13:35Бода (Bodo), серыял.14:25Пра што маўчаць футболкі (Coton: L'envers de nos tee-shirts), д/ф.15:25Лавец ураганаў (Hurricane Man), серыял ад Бі-Бі-Сі.16:10Вандроўкі па Гарадзеншчыне.16:25Ельня, рэпартаж.16:55У Бога за пазухай (U pana Boga za piecem), камедыя.18:30Welcome ў Беларусь.18:50Маё пакаленне (My Generation), д/ф.20:15Лабірынты (гістарычная праграма): Каварства і любоў Еўсцігнея Міровіча.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:15Жыццё - гэта цуд (Zivot je сudo), трагікамедыя.23:45Belsat Music Live.00:20Нашумелыя каханні (History's Great Love Affairs), дак. серыял.01:10Аб'ектыў.01:30Камісія забойстваў (Komisja morderstw), серыял.02:15Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15Давайце разбірацца: Раскраданне гістарычнай спадчыны.07:40Таямніца шыфру Марабу, мультсерыял.07:50Пацукі, мультсерыял.07:55Мамі Фаталь, мультсерыял.08:10Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.08:15Прыват: Бодзіпазітыў, або Выбітныя формы.08:45Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).09:25Мова нанова: Сартаванне смецця.09:50Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.10:20Маю права (юрыдычная праграма).10:40Над Нёмнам (тэлечасопіс).11:00Суродзічы.11:15Кожны з нас (ток-шоу): Мода.12:10Belsat Music Live.13:00Невядомая Беларусь: Заходнікі, д/ф.13:40Бода (Bodo), серыял.14:35Дарога да..., д/ф.15:25Лавец ураганаў (Hurricane Man), серыял ад Бі-Бі-Сі.16:10Вандроўкі па Гарадзеншчыне.16:25Да пабачэння, любы сябра!, рэпартаж.16:45Пакой сына (Stanza del figlio), м/ф.18:25Welcome ў Беларусь.18:45Сведкі Пуціна (Putin's Witnesses), д/ф.20:30Лабірынты (гістарычная праграма): Чараўнік Вацлаў Іваноўскі.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:15Клёклё (Cloclo), м/ф.23:45Belsat Music Live.00:15Аб'ектыў.00:35Нашумелыя каханні (History's Great Love Affairs), дак. серыял.01:30Камісія забойстваў (Komisja morderstw), серыял.02:15Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15Давайце разбірацца: Хто і як "распілоўваў" стадыён "Дынама"?07:35Таямніца шыфру Марабу, мультсерыял.07:45Пацукі, мультсерыял.07:55Мамі Фаталь, мультсерыял.08:05Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.08:15Прыват: Сама сабе целаахоўнік, альбо Правілы самаабароны.08:45Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).09:25Мова нанова: Стаматалогія.09:45Загадкі беларускай гісторыі: Вялікі паварот. Беларусь тварам да Захаду.10:00Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.10:30Маю права (юрыдычная праграма).10:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).11:05Суродзічы.11:25Кожны з нас (ток-шоу): Міжкультурніцкія шлюбы.12:20Belsat Music Live.13:05Невядомая Беларусь: Як пошуг маланкі, рэпартаж.13:40Бода (Bodo), серыял.14:40Смерць Сталіна. Канец эпохі (Stalin's Death. The End of an Era), д/ф.15:25Лавец ураганаў (Hurricane Man), серыял ад Бі-Бі-Сі.16:10Вандроўкі па Гарадзеншчыне.16:25Невядомая Беларусь: Зніклая паэзія, д/ф.16:55Гамэр і Эдзі (Homer and Eddie), м/ф.18:35Welcome ў Беларусь.19:00Ўэстўуд: панк, ікона, актывістка (Westwood: Punk, Icon, Activist), д/ф.20:20Лабірынты (гістарычная праграма): Жахі Паўлінкі.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:15Іспанская карчма (L'auberge espagnole), м/ф.23:15Басовішча-2019: ч. 2.23:40Нашумелыя каханні (History's Great Love Affairs), дак. серыял.00:25Аб'ектыў.00:50Камісія забойстваў (Komisja morderstw), серыял.01:30Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15Шчыра кажучы.07:35Таямніца шыфру Марабу, мультсерыял.07:45Пацукі, мультсерыял.07:55Мамі Фаталь, мультсерыял.08:05Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.08:15Прыват: Свой дом: ці марная мара?08:50Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).09:30Мова нанова: Фермерства.09:55Загадкі беларускай гісторыі: Ад Скарыны да Мамонічаў. Вільня і пачаткі айчыннага10:10Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.10:40Маю права (юрыдычная праграма).11:00Над Нёмнам (тэлечасопіс).11:15Суродзічы.11:35Кожны з нас (ток-шоу): Як сёння жывуць звычайныя беларусы: жывуць ці выжываюць?12:30Belsat Music Live.13:20Шчыра кажучы.13:40Бода (Bodo), серыял.14:40Нашая Афрыка, д/ф.15:25Лавец ураганаў (Hurricane Man), серыял ад Бі-Бі-Сі.16:15Вандроўкі па Гарадзеншчыне.16:30Без заганы (Flawless), крымінальны трылер.18:15Welcome ў Беларусь.18:40Каханне (Lyubov - karlek pа ryska), д/ф.20:15Лабірынты: Тры прывіды Айзіка Кучара.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:15Шчыра кажучы.21:40Усё альбо нічога (All or Nothing), м/ф.23:45Belsat Music Live.00:15Аб'ектыў.00:35Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.01:30Камісія забойстваў (Komisja morderstw), серыял.02:10Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15Давайце разбірацца: Хто і як "распілоўваў" стадыён "Дынама"?07:35Таямніца шыфру Марабу, мультсерыял.07:45Пацукі, мультсерыял.07:55Мамі Фаталь, мультсерыял.08:05Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.08:15Прыват: Звышздольнасці, або Што распавядзе генетычны пашпарт?08:45Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).09:25Мова нанова: Хлеб.09:50Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.10:20Маю права (юрыдычная праграма).10:40Над Нёмнам (тэлечасопіс).10:55Суродзічы.11:15Кожны з нас (ток-шоу): Мой рост ніжэй за метр.12:05Belsat Music Live.12:55Расповед пра "Жэготу" (Opowiesc o Zegocie), д/ф.13:45Бода (Bodo), серыял.14:40Спусціцца на зямлю. Варшаўскае паўстанне 1944 года (Zejsc na ziemie), д/ф.15:30Таямніцы Бэрмудскага трыкутніка (Secrets Of The Bermuda Triangle), серыял ад Бі-16:15Вандроўкі па Гарадзеншчыне.16:25Добрая жонка (Добра жена), м/ф.18:00Welcome ў Беларусь.18:25Генезіс 2.0, д/ф.20:15Лабірынты (гістарычная праграма): Адам Станкевіч - чалавек, які перамог Мефістоф21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:15Бог вялікі, я малая (Dieu est grand, je suis toute petite), м/ф.22:55Belsat Music Live.23:30Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.00:20Аб'ектыў.00:40Камісія забойстваў (Komisja morderstw), серыял.07:00Аб'ектыў.07:15Сведкі: Першыя змагарныя гады незалежнасці.07:30Размова: Vox populi.08:00Студыя "Белсат".16:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:15Студыя "Белсат".22:15Пан вайны (Lord of War), драма.00:15Невядомая Беларусь: "Гульня без правілаў 2", д/ф.01:10Закулісны бок расейскай інфармацыйнай вайны (Guerre de l'info: au cur de la02:10Аб'ектыў.02:20Камісія забойстваў (Komisja morderstw), серыял.03:15Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15Давайце разбірацца.07:35Таямніца шыфру Марабу, мультсерыял.07:45Пацукі, мультсерыял.07:55Мамі Фаталь, мультсерыял.08:10Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.08:15Прыват: Здаровы лад жыцця: без фанатызму і ныцця.08:45Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).09:30Мова нанова: Драўляная архітэктура.09:50Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.10:20Маю права (юрыдычная праграма).10:45Над Нёмнам (тэлечасопіс).11:00Суродзічы.11:20Кожны з нас (ток-шоу): Самыя нечаканыя, модныя і вядомыя татуяванні.12:15Belsat Music Live.13:00Навука ўглядаецца ў сны (Vers une science des reves), д/ф.13:55Бода (Bodo), серыял.14:50Сокалы свабоды (Falcons of Freedom), д/ф.15:40Таямніцы Бэрмудскага трыкутніка (Secrets Of The Bermuda Triangle), серыял ад Бі-16:30Вандроўкі па Гарадзеншчыне.16:50Абліччы кахання (The Face of Love), меладрама.18:20Welcome ў Беларусь.18:45"Bellingcat": праўда ў свеце постпраўды (Bellingcat: Truth in a Post-T20:15Лабірынты (гістарычная праграма): Нямецкія прыгоды Ларысы Александроўскай.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:15Пэўнасць (Conviction), драма.23:00Belsat Music Live.23:35Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.00:25Аб'ектыў.00:45Камісія забойстваў (Komisja morderstw), серыял.01:30Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15Давайце разбірацца: Як афшорныя грошы выводзяцца за мяжу?07:35Таямніца шыфру Марабу, мультсерыял.07:45Пацукі, мультсерыял.07:55Мамі Фаталь, мультсерыял.08:05Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.08:15Прыват: (Не) вяртанцы.08:45Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).09:25Мова нанова: Hip-hop.09:50Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.10:15Маю права (юрыдычная праграма).10:40Над Нёмнам (тэлечасопіс).10:55Суродзічы.11:15Кожны з нас (ток-шоу): Хатнія экзатычныя гадаванцы.12:10Belsat Music Live.13:00Невядомая Беларусь: Валянцін Вінаградаў, альбо Беларускае кіно, якога няма, д/ф.13:40Бода (Bodo), серыял.14:35Сексуальнасць тыранаў (La sexualite des Tyrans), д/ф.15:30Таямніцы Бэрмудскага трыкутніка (Secrets Of The Bermuda Triangle), серыял ад Бі-16:15Вандроўкі па Гарадзеншчыне.16:30Чырвоная душа (The Red Soul), д/ф.17:30Незадаволеныя сёстры (Les soeurs fachees), м/ф.19:00Welcome ў Беларусь.19:25Яр. Колпашевская трагедия, д/ф.20:15Лабірынты (гістарычная праграма): Крывавы цырк Платона Галавача.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:15Атлас аблокаў (Cloud Atlas), м/ф.00:00Belsat Music Live.00:35Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.01:30Аб'ектыў.01:45Камісія забойстваў (Komisja morderstw), серыял.02:30Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15Давайце разбірацца: Як афшорныя грошы выводзяцца за мяжу?07:40Таямніца шыфру Марабу, мультсерыял.07:50Пацукі, мультсерыял.07:55Мамі Фаталь, мультсерыял.08:10Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.08:20Прыват: Размеркаванне, або Два гады куды?08:50Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).09:30Мова нанова: Права на мову.09:50Загадкі беларускай гісторыі: Пагошча - вёска, ахутаная гісторыяй.10:10Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.10:35Маю права (юрыдычная праграма).10:55Над Нёмнам (тэлечасопіс).11:15Суродзічы.11:30Кожны з нас (ток-шоу): Выхаваць вундэркінда.12:30Belsat Music Live.13:15Невядомая Беларусь: Рэпрэсаваная архітэктура, д/ф.13:55Бода (Bodo), серыял.14:50ДНК. Каралева доказаў (ADN Superflic), д/ф.15:45Серыял ад Бі-Бі-Сі [няма назвы серыялу? ].16:40Вандроўкі па Гарадзеншчыне.16:55Дазіральнік (Le guetteur), крымінальная драма.18:20Welcome ў Беларусь.18:45Заўтра ці пазаўтра (Minding the Gap), д/ф.20:15Лабірынты (гістарычная праграма): Сатурніянскія хронікі Язэпа Драздовіча.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:15Мяне там няма (I'm Not There), м/ф.23:30Belsat Music Live.00:05Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.01:00Аб'ектыў.01:10Кафэ "Раздарожжа" (Rozdroze cafe), крымінальная драма.03:05Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:55Студыя "Белсат".10:25Маю права (юрыдычная праграма).10:50Студыя "Белсат".12:25Асабісты капітал (эканамічная праграма).12:45Студыя "Белсат".15:05Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма).15:20Кінаклуб.20:05Мова нанова.20:30Эксперт (сатырычная праграма).21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:15Студыя "Белсат".23:40Аб'ектыў.23:55Студыя "Белсат".02:10Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:55Пеўнік Спеўнік (Brewster The Rooster), мультсерыял.08:00Пацукі, мультсерыял.08:10Мамі Фаталь, мультсерыял.08:25Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.08:35Дзяўчына з мокрай галавою, серыял.09:00Таямніцы Бэрмудскага трыкутніка (Secrets Of The Bermuda Triangle), серыял ад Бі-09:50Маю права (юрыдычная праграма).10:15Фільм дакументальны.11:15Хай так TV (сатырычная праграма).11:40Па той бок жыцця, рэпартаж.12:00Кожны з нас.12:55Давайце разбірацца.13:15Вечаровы шпіль.13:35Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.14:25Мастацкі фільм.15:55Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.16:50Серыял ад Бі-Бі-Сі.17:45Чыстае мастацтва.20:15Мова нанова.20:35Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:15Лабірынты (гістарычная праграма): Васіль Быкаў: куля для КДБ.22:00Дзікая мыш (Wilde Maus), м/ф.23:40Аб'ектыў.23:55Фільм дакументальны.00:50Таямніца возера (Le mystere du lac), серыял.01:35Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:55Шчыра кажучы.08:15Intermarium: Беларусы ды габрэі: што насамрэч адбылося?09:00Загадкі беларускай гісторыі.09:15Маю права (юрыдычная праграма).09:35Вяскоўцы.10:10Лабірынты (гістарычная праграма): Васіль Быкаў: куля для КДБ.10:50Сведкі: Беларусь вяртае Незалежнасць.11:10Хай так TV (сатырычная праграма).11:35Следапыткі з Блэтчлі: Сан-Францыска (Bletchley Circle: San Francisco), дэтэктыўн12:20Украінская малітва Каўказу (Ukrainska Modlitwa), д/ф.13:15Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Вырашальны ўдар.14:05Без рэтушы.14:30Лукавыя навіны (сатырычная праграма).14:40Вечаровы шпіль.15:00Давайце разбірацца.15:25Парад пераможцаў (Defilada zwyciezcow), д/ф.16:20Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.17:05На досвітку (Vor der Morgenrote), м/ф.18:50Дарога да..., д/ф.19:40Невядомая Беларусь: Раскіданае гняздо, д/ф.20:15Мова нанова.20:35Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:15Лукавыя навіны (сатырычная праграма).21:25Мяне там няма (I'm Not There), м/ф.23:45Аб'ектыў.00:00Правасуддзе (Spravedlnost), дэтэктыўны серыял.01:10Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:55Шчыра кажучы.08:15Intermarium: 17 верасня 1939 года - вызваленне ці акупацыя?09:00Загадкі беларускай гісторыі.09:15Маю права (юрыдычная праграма).09:40Вяскоўцы.10:10Лабірынты (гістарычная праграма).10:50Хай так TV (сатырычная праграма).11:20Следапыткі з Блэтчлі: Сан-Францыска (Bletchley Circle: San Francisco), дэтэктыўн12:05Расея і Кітай - шлюб па разліку (Rosja i Chiny - malzenstwo z wyrachowania), д/ф13:00Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Зніклыя скарбы Райху.13:55Без рэтушы.14:15Вечаровы шпіль.14:35Давайце разбірацца.15:00Глядзі, Літва!, д/ф.16:00Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.16:45Як у страшным сне (Mon pire cauchemar), м/ф.18:25Когда этот ветер утихнет, д/ф.19:35Невядомая Беларусь: Мы жылі ў гета, д/ф.20:15Мова нанова.20:35Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:15Intermarium.22:00У самае сэрца (The Heart of Me), меладрама.23:40Аб'ектыў.23:55Правасуддзе (Spravedlnost), дэтэктыўны серыял.01:10Кроткая, драма.03:35Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:50Шчыра кажучы.08:15Intermarium.09:00Загадкі беларускай гісторыі.09:20Маю права (юрыдычная праграма).09:40Вяскоўцы.10:10Лабірынты (гістарычная праграма): Максім Танк: Смяротны більярд, альбо Ігра цано10:55Хай так TV (сатырычная праграма).11:20Следапыткі з Блэтчлі: Сан-Францыска (Bletchley Circle: San Francisco), дэтэктыўн12:05Готланд (Gottland), д/ф.13:50Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).14:05Без рэтушы.14:25Вечаровы шпіль.14:45Давайце разбірацца.15:05Наталля Гарбанеўская: "Я не гераіня", д/ф.16:20Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.17:05Каляды як мае быць (Nothing Like the Holidays), м/ф.18:45Сексуальнасць тыранаў (La sexualite des Tyrans), д/ф.19:35Невядомая Беларусь: Самаходы, д/ф.20:20Мова нанова.20:35Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:15Лабірынты (гістарычная праграма).22:00Маці (Ema), м/ф.23:25Аб'ектыў.23:45Правасуддзе (Spravedlnost), дэтэктыўны серыял.01:00Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:55Забароненая песня Курдыстану (Zakazana piesn Kurdystanu), рэпартаж.08:20Шчыра кажучы.08:40Intermarium: Іосіф Сталін: расстраляная Беларусь.09:35Загадкі беларускай гісторыі.09:50Маю права (юрыдычная праграма).10:15Вяскоўцы.10:45Лабірынты (гістарычная праграма): Алаіза Пашкевіч: Кроў. Масаж. Каханне.11:25Хай так TV (сатырычная праграма).11:55Следапыткі з Блэтчлі: Сан-Францыска (Bletchley Circle: San Francisco), дэтэктыўн12:45Дэбют, д/ф.14:05Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).14:15Без рэтушы.14:40Вечаровы шпіль.15:00Давайце разбірацца.15:25Нашая Афрыка, д/ф.16:10Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.17:00У сетцы (The Net / Hangul), м/ф.18:50Як Оскар перамог камунізм (Jak Oskar komune obalal), д/ф, рэж. Пётр Куціньскі (P19:35Невядомая Беларусь: Я вяртаўся дадому, д/ф, рэж. Вольга Дашук, 2020 г., Беларусь20:15Мова нанова.20:35Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:15Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).21:30У крузе любові (The Broken Circle Breakdown), драма.23:15Аб'ектыў.23:35МакМафія (McMafia), дэтэктыўны серыял.00:25Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).07:50Пеўнік Спеўнік (Brewster The Rooster), мультсерыял.08:00Джабу запрашае ў джунглі, мультсерыял.08:25Бамсэ і горад злодзеяў (Bamse och tjuvstaden), мультсерыял для дзяцей.08:35Загадкі беларускай гісторыі.08:55Intermarium: Рэч Паспалітая абодвух народаў: праўда ці міф?09:45Маю права (юрыдычная праграма).10:05Вяскоўцы.10:40Лабірынты (гістарычная праграма): Забойства на Ягелонскай.11:20Хай так TV (сатырычная праграма).11:50Следапыткі з Блэтчлі: Сан-Францыска (Bletchley Circle: San Francisco), дэтэктыўн12:35Унутраныя межы (D is for Division), д/ф.14:05Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).14:15Без рэтушы.14:40Вечаровы шпіль.15:00Давайце разбірацца.15:25Цені імперыі (Cienie imperium), д/ф.16:40Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.17:25Рыштаванне Ашэра (Pigumim), драма.19:00Куба - кухня рэвалюцыі (Kuba - rewolucja od kuchni), д/ф, рэж. Вітальд Шаблоўскі19:45Невядомая Беларусь: Кантрабандысты, д/ф.20:20Мова нанова.20:35Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:15Intermarium.22:05У сакрэце (Thrse Raquin), м/ф.23:45Аб'ектыў.00:00МакМафія (McMafia), дэтэктыўны серыял.00:50Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Пеўнік Спеўнік (Brewster The Rooster), мультсерыял.07:00Джабу запрашае ў джунглі, мультсерыял.07:20Бамсэ і горад злодзеяў, мультсерыял для дзяцей.07:30Загадкі беларускай гісторыі.07:50Intermarium: Сталінскі таталітарызм: як выжывала інтэлігенцыя.08:35Маю права (юрыдычная праграма).08:55Вяскоўцы.09:30Лабірынты (гістарычная праграма): Апошняе каханне Івана Луцкевіча.10:10Хай так TV (сатырычная праграма).10:35Следапыткі з Блэтчлі: Сан-Францыска (Bletchley Circle: San Francisco), дэтэктыўн11:25Норд-Ост. Тэатр смерці (Nord Ost. Teatr smierci), д/ф, ч. 1, 2.12:40Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).12:55Вечаровы шпіль.13:15Давайце разбірацца.13:3513 гадоў, 13 хвілін... (13 lat, 13 minut), д/ф.14:25Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.15:15Атлас аблокаў (Cloud Atlas), м/ф.18:00Мы былі першыя. Познань 56, д/ф.18:50Невядомая Беларусь: Партрэт, д/ф.19:20Мова нанова.19:35Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:15Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).20:30Назіраючы за Джульетай (Eye on Juliet), м/ф, рэж. Кім Нґуен (Kim Nguyen), 2017 г21:55Аб'ектыў.22:15МакМафія (McMafia), дэтэктыўны серыял.23:05Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Пеўнік Спеўнік (Brewster The Rooster), мультсерыял.07:00Джабу запрашае ў джунглі, мультсерыял.07:25Бамсэ і горад злодзеяў, мультсерыял для дзяцей.07:35Загадкі беларускай гісторыі: Сталінскі ампір у Менску.07:50Intermarium: Спазніліся назаўсёды?08:40Маю права (юрыдычная праграма).09:00Вяскоўцы.09:30Лабірынты (гістарычная праграма): Каварства і любоў Еўсцігнея Міровіча.10:15Хай так TV (сатырычная праграма).10:40Следапыткі з Блэтчлі: Сан-Францыска (Bletchley Circle: San Francisco), дэтэктыўн11:25Зялёны прынц (ha-nesikh ha-yarok), д/ф.13:05Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).13:15Без рэтушы.13:40Давайце разбірацца.14:00Шыльды.14:10Каўчэг Анотэ (Anote's ark), д/ф.15:10Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.16:00Акушэрка (Sage femme), м/ф.17:55ГУЛаг. Гісторыя. Эпізод 1. 1917-1933 (Goulag, une histoire sovietique), д/ф, рэж18:50Невядомая Беларусь: Эпітафія, д/ф.19:20Мова нанова.19:35Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:15Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).20:25Абліччы кахання (The Face of Love), меладрама.21:55Аб'ектыў.22:15МакМафія (McMafia), дэтэктыўны серыял.23:15Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Пеўнік Спеўнік (Brewster The Rooster), мультсерыял.07:00Джабу запрашае ў джунглі, мультсерыял.07:20Бамсэ і горад злодзеяў, мультсерыял для дзяцей.07:30Загадкі беларускай гісторыі.07:50Intermarium: Бежанства 1915-1921 гг.08:40Маю права (юрыдычная праграма).09:00Вяскоўцы.09:35Хай так TV (сатырычная праграма).10:00Дукла 61 (Dukla 61), драма: ч. 1.11:25Сталін - Троцкі: смяротная барацьба (Stalin - Trotsky, a Battle to Death), д/ф.12:20Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).12:30Без рэтушы.12:45Вечаровы шпіль.13:05Давайце разбірацца.13:25Шыльды.13:35Мумія Леніна - спецаб'ект у сэрцы Расеі (Mumia Lenina - obiekt specjalny w 14:30Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Першая сусветная вайна і Бел14:40Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.15:30Жыццё жанчыны (Une vie), м/ф.17:25ГУЛаг, як гэта было: ч. 2. Разрастанне. 1934-1945 (Goulag, une histoire sovietiq18:20Невядомая Беларусь: 25, д/ф.19:20Мова нанова.19:35Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:15Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).20:25Пералётныя птушкі (Pаjaros de verano aka), драма.22:30Аб'ектыў.22:45МакМафія (McMafia), дэтэктыўны серыял.23:40Вечаровы шпіль.00:00Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:55Пеўнік Спеўнік (Brewster The Rooster), мультсерыял.07:00Джабу запрашае ў джунглі, мультсерыял.07:25Бамсэ і горад злодзеяў, мультсерыял для дзяцей.07:35(Wild Metropolis), прыродазнаўчы серыял для дзяцей і моладзі.08:25Маю права (юрыдычная праграма).08:50Вяскоўцы.09:20Хай так TV (сатырычная праграма).09:50Дукла 61 (Dukla 61), драма: ч. 2.11:05Генезіс 2.0, д/ф.13:00Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).13:10Без рэтушы.13:25Вечаровы шпіль.13:45Давайце разбірацца.14:05Шыльды.14:20Сокалы свабоды (Falcons of Freedom), д/ф.15:10Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.15:55Утраіх або ніяк (Nous trois ou rien), м/ф.17:30ГУЛаг, як гэта было: ч. 3. Пік і скон. 1945-1957 (Goulag, une histoire sovietiqu18:25Невядомая Беларусь: Бежанцы (Biezency), д/ф.19:20Мова нанова.19:35Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:15Intermarium.21:05Два каханні (Two Lovers), м/ф.22:50Аб'ектыў.23:05МакМафія (McMafia), дэтэктыўны серыял.00:05Вечаровы шпіль.00:20Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:55Пеўнік Спеўнік (Brewster The Rooster), мультсерыял.07:00Джабу запрашае ў джунглі, мультсерыял.07:25Бамсэ і горад злодзеяў (Bamse och tjuvstaden), мультсерыял для дзяцей.07:35Дзікія жывёліны: Заваёва мегаполісу (Wild Metropolis), прыродазнаўчы серыял для 08:25Загадкі беларускай гісторыі.08:40Маю права (юрыдычная праграма).09:05Вяскоўцы.09:35Хай так TV (сатырычная праграма).10:00Лета ракетаў (Summer of Rockets), дэтэктыўны серыял.10:55Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Аперацыя "Фокслі".11:45Піяніна, д/ф.12:30Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).12:45Без рэтушы: Пайсці і не вярнуцца: ч. 2, рэпартаж.13:15Вечаровы шпіль.13:35Шыльды.13:50Давайце разбірацца.14:10Навука ўглядаецца ў сны (Vers une science des reves), д/ф.15:05Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.15:50Канстытуцыя Харвацкай Рэспублікі (Ustav Republike Hrvatske), м/ф.17:20Зона адчужэння Данбас, д/ф.18:10Невядомая Беларусь: Гульня без правілаў 2, д/ф.19:15Мова нанова.19:35Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:15Лабірынты (гістарычная праграма): Уладзімір Караткевіч: "Дзікае паляванне&q21:00Рука ў руцэ (Personal Effects), драма.22:45Аб'ектыў.23:05МакМафія (McMafia), дэтэктыўны серыял.00:00Вечаровы шпіль.00:20Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Пеўнік Спеўнік (Brewster The Rooster), мультсерыял.07:00Джабу запрашае ў джунглі.07:25Бамсэ і горад злодзеяў (Bamse och tjuvstaden), мультсерыял для дзяцей.07:30Дзікія жывёліны: Заваёва мегаполісу (Wild Metropolis), прыродазнаўчы серыял для 08:25Маю права (юрыдычная праграма).08:45Без акрэдытацыі.09:30Лялька (Lalka), серыял.10:50Лета ракетаў (Summer of Rockets), дэтэктыўны серыял.11:40Вечаровы шпіль.12:00Шыльды.12:15Прагназаванне злачынства (Pre-crime), д/ф.13:45Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.14:35У праходах (In den Gangen), м/ф.16:40Каханне (Lyubov - karlek pа ryska), д/ф.18:15Невядомая Беларусь: Гульня без правілаў 2, д/ф.19:20Мова нанова.19:35Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:15Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).20:25Чалавек званы Увэ (En man som heter Ove), камедыя.22:20Аб'ектыў.22:35МакМафія (McMafia), дэтэктыўны серыял.23:35Вечаровы шпіль.23:50Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:55Пеўнік Спеўнік (Brewster The Rooster), мультсерыял.07:00Джабу запрашае ў джунглі, мультсерыял.07:25Бамсэ і горад злодзеяў (Bamse och tjuvstaden), мультсерыял для дзяцей.07:35Дзівосны свет шчанятаў (Wonderful World of Puppies), серыял ад Бі-Бі-Сі.08:25Загадкі беларускай гісторыі.08:40Маю права (юрыдычная праграма).09:00Без акрэдытацыі.09:45Хай так TV (сатырычная праграма).10:15Лялька (Lalka), серыял.11:30Лета ракетаў (Summer of Rockets), дэтэктыўны серыял.12:20Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).12:30ДНК. Каралева доказаў (ADN Superflic), д/ф.13:25Вечаровы шпіль.13:45Шыльды.14:00Без рэтушы.14:15Маў і ягоны галадамор (Mao's Great Famine), д/ф.15:10Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.15:55Ноч святога Мікалая (Noc Swietego Mikolaja), м/ф.16:55Народжаныя ў Сірыі (Born in Syria), д/ф.18:25Невядомая Беларусь: Жоўтыя кветкі, д/ф.19:15Мова нанова.19:35Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:15Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).20:25Бела-бялюткі попел (Ash is Purest White), меладрама.22:40Аб'ектыў.22:55Метанол (Metanol): ч. 1, драма.00:25Вечаровы шпіль.00:45Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:55Пеўнік Спеўнік (Brewster The Rooster), мультсерыял.07:00Джабу запрашае ў джунглі, мультсерыял.07:25Бамсэ і горад злодзеяў (Bamse och tjuvstaden), мультсерыял для дзяцей.07:35Дзівосны свет шчанятаў (Wonderful World of Puppies), серыял ад Бі-Бі-Сі.08:20Маю права (юрыдычная праграма).08:40Без акрэдытацыі.09:25Хай так TV (сатырычная праграма).09:50Лялька (Lalka), серыял.11:10Лета ракетаў (Summer of Rockets), дэтэктыўны серыял.12:05Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).12:20"Bellingcat": праўда ў свеце постпраўды (Bellingcat: Truth in a Post-T13:50Вечаровы шпіль.14:10Шыльды.14:20Дні, якія скаланулі Польшчу (Dni, ktore wstrzasnely Polska), д/ф.15:10Mалады Пілсудскі (Mlody Pilsudski), гістарычны серыял.15:55Усё альбо нічога (All or Nothing), м/ф.18:00Закладнікі Пуціна (Zakladnicy Putina), д/ф, рэж. Бажыдар Паёнк і Пётр Маліноўскі18:50Невядомая Беларусь: У цемры, д/ф.19:20Мова нанова.19:35Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:15Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).20:30Лабірынты (гістарычная праграма): Пётр Машэраў: Беларусь. Рэвалюцыя.21:10Выходзіць нельга выжыць (Insyriated), драма, рэж. Філіп ван Леэў (Philippe van L22:35Аб'ектыў.22:50Метанол (Metanol): ч. 2, драма.00:25Вечаровы шпіль.00:45Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:55Пеўнік Спеўнік (Brewster The Rooster), мультсерыял.07:00Джабу запрашае ў джунглі, мультсерыял.07:25Бамсэ і горад злодзеяў (Bamse och tjuvstaden), мультсерыял для дзяцей.07:35Дзівосны свет шчанятаў (Wonderful World of Puppies), серыял ад Бі-Бі-Сі.08:25Маю права (юрыдычная праграма).08:45Без акрэдытацыі.09:25Хай так TV (сатырычная праграма).09:55Лялька (Lalka), серыял.11:15Лета ракетаў (Summer of Rockets), дэтэктыўны серыял.12:05Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).12:15Невядомая Беларусь: Сад надзеі, д/ф.12:55Вечаровы шпіль.13:15Шыльды.13:25Краіна для жыцця, рэпартаж.14:00Ірландыя. Доўгая дарога да міру (Ireland, a Long Road to Peace): ч. 1, д/ф.14:55Малады Пілсудскі (Mlody Pilsudski), гістарычны серыял.15:40Гурток (L'atelier), м/ф.17:35Білет на Месяц (Listek na Mesic), д/ф.18:40Невядомая Беларусь: Раскіданае гняздо, д/ф.19:20Мова нанова.19:35Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:15Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).20:30Intermarium: Аўгустоўская аблава. Спецаперацыі НКВД супраць нацыянальных рухаў.21:10Краіна мары (Traumland), драма, рэж. Пэтра Фольпэ (Petra Biondina Volpe), 2013 г22:50Аб'ектыў.23:05Вечаровы шпіль.23:25Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Пеўнік Спеўнік (Brewster The Rooster), мультсерыял.07:00Джабу запрашае ў джунглі, мультсерыял.07:25Бамсэ і дачка ведзьмы (Bamse och haxans dotter), мультсерыял для дзяцей.07:30Дзівосны свет шчанятаў (Wonderful World of Puppies), серыял ад Бі-Бі-Сі.08:20Дванаццаць месяцаў (Dvanct msk), м/ф.09:55Маю права (юрыдычная праграма).10:20Хай так TV (сатырычная праграма).10:50Лялька (Lalka), серыял.12:10Лета ракетаў (Summer of Rockets), дэтэктыўны серыял.13:05Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).13:15Вечаровы шпіль.13:35Шыльды.13:50Па той бок жыцця, рэпартаж.14:10Невядомая Беларусь.14:50Малады Пілсудскі (Mlody Pilsudski), гістарычны серыял.15:35Блізкія незнаёмыя (Perfetti sconosciuti), камедыя.17:10Мядовая зямля (Медена земја), д/ф.18:40Невядомая Беларусь: Ля брамы вечнасці, рэпартаж.19:15Мова нанова.19:35Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:15Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).20:25Чужыя густы (Le got des autres), м/ф.22:15Аб'ектыў.22:35Вечаровы шпіль.22:55Вёска плывучых кароў (Wies plywajacych krow), д/ф.00:10Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15Давайце разбірацца.06:40Вяскоўцы.07:05Загадкі беларускай гісторыі: Дунілавічы. Няшчаснае каханне графскай дачкі.07:25Каронны прынц (Korunni princ), м/ф.09:00Хай так TV (сатырычная праграма).09:25Лялька (Lalka), серыял.10:45Сяржук Доўгушаў: "Where we are?", рэпартаж.11:20Мэґрэ. Ноч на скрыжаванні (Maigret: Night at the Crossroads), дэтэктыўны серыял.12:50Вечаровы шпіль.13:10Шыльды.13:25Мой грэцкі брат, д/ф.13:45Колы ўлады (The Wheels of Power: History of Official Cars), д/ф.14:40Малады Пілсудскі (Mlody Pilsudski), гістарычны серыял.15:25Пачні зноў (Begin Again), м/ф.17:05Сведкі Пуціна (Putin's Witnesses), д/ф.18:50Невядомая Беларусь: Адзіная такая, д/ф.19:20Мова нанова.19:35Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:15Даліда (Dalida), м/ф, рэж. Ліза Азуэлёс (Lisa Azuelos), 2016 г., Францыя.22:20Аб'ектыў.22:35Вечаровы шпіль.22:55Аб'яднанае каралеўства попу. "Бітлз", Боўі, Бонд (United Kingdom 23:45Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Пеўнік Спеўнік (Brewster The Rooster), мультсерыял.07:00Джабу запрашае ў джунглі, мультсерыял.07:25Бамсэ і дачка ведзьмы (Bamse och haxans dotter), мультсерыял для дзяцей.07:35Самыя дзіўныя дамы на свеце (World's Weirdest Homes), д/ф.08:25Загадкі беларускай гісторыі.08:40Маю права (юрыдычная праграма).09:05Без акрэдытацыі.09:45Хай так TV (сатырычная праграма).10:15Лялька (Lalka), серыял.11:30Мэґрэ. Ноч на скрыжаванні (Maigret: Night at the Crossroads), дэтэктыўны серыял.13:05Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).13:15Вечаровы шпіль.13:35Невядомая Беларусь: Данчык, д/ф.14:15Стагоддзе Азіі, дак. серыял.15:05Малады Пілсудскі (Mlody Pilsudski), гістарычны серыял.15:50Тыдзень з Мэрылін (My Week With Marilyn), м/ф.17:30Леанарда: чалавек, які ўратаваў навуку (Leonardo, the Man Who Saved Science), д/18:25Сума, д/ф.19:15Мова нанова.19:35Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Лабірынты (гістарычная праграма): Пётр Машэраў: Беларусь. Рэвалюцыя.21:40Пан вайны (Lord of War), драма.23:45Студыя "Белсат".00:50Вечаровы шпіль.01:05Аб'яднанае каралеўства попу. "Бітлз", Боўі, Бонд (United Kingdom 02:00Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Пеўнік Спеўнік (Brewster The Rooster), мультсерыял.07:00Востраў Баю-бай (Rocka-Bye Island), мультсерыял.07:10Бамсэ і дачка ведзьмы (Bamse och haxans dotter), мультсерыял для дзяцей.07:20Лавец ураганаў (Hurricane Man), серыял ад Бі-Бі-Сі.08:10Вяскоўцы.08:40Загадкі беларускай гісторыі.08:55Маю права (юрыдычная праграма).09:15Без акрэдытацыі.10:00Хай так TV (сатырычная праграма).10:30Лялька (Lalka), серыял.11:50Прэса (Press), серыял ад Бі-Бі-Сі.12:40Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).12:50Вечаровы шпіль.13:15Невядомая Беларусь: Мужчыны нарасхват, д/ф.13:55Стагоддзе Азіі, дак. серыял.14:45Малады Пілсудскі (Mlody Pilsudski), гістарычны серыял.15:30Кураня са слівамі (Poulet aux prunes), м/ф.17:00Вялікі Бастэр (The Great Buster: A Celebration), д/ф.18:40Невядомая Беларусь: Кантрабандысты, д/ф.19:15Мова нанова.19:35Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Intermarium: Масоны на землях Рэчы Паспалітай.21:45Пэўнасць (Conviction), драма.23:25Студыя "Белсат".00:35Рэдл (Redl), дэтэктыў: ч. 1.01:50Вечаровы шпіль.02:05Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:55Пеўнік Спеўнік (Brewster The Rooster), мультсерыял.07:00Востраў Баю-бай (Rocka-Bye Island), мультсерыял.07:15Бамсэ і дачка ведзьмы (Bamse och haxans dotter), мультсерыял для дзяцей.07:25Лавец ураганаў (Hurricane Man), серыял ад "Бі-Бі-Сі".08:10Вяскоўцы.08:40Загадкі беларускай гісторыі.09:00Маю права (юрыдычная праграма).09:20Без акрэдытацыі.10:05Хай так TV (сатырычная праграма).10:35Лялька (Lalka), серыял.11:55Прэса (Press), серыял ад "Бі-Бі-Сі".12:50Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).13:00Вечаровы шпіль.13:20Невядомая Беларусь: Фанат, д/ф.14:05Стагоддзе Азіі, Маркас: чалавек і міф. ч. 3, дак. серыял.14:55Малады Пілсудскі (Mlody Pilsudski), гістарычны серыял.15:40Матэргорн (Matterhorn), м/ф.17:05Гульні на памяць (Memory Games), д/ф.18:35Невядомая Беларусь: Мы жылі ў гета, д/ф.19:15Мова нанова.19:35Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Прыслужнік (The Butler), гіст. драма.23:05Студыя "Белсат".00:10Рэдл (Redl), дэтэктыў: ч. 2.01:20Вечаровы шпіль.01:40Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Пеўнік Спеўнік (Brewster The Rooster), мультсерыял.07:00Востраў Баю-бай (Rocka-Bye Island), мультсерыял.07:15Бамсэ і дачка ведзьмы (Bamse och haxans dotter), мультсерыял для дзяцей.07:25Лавец ураганаў (Hurricane Man), серыял ад "Бі-Бі-Сі".08:10Вяскоўцы.08:45Загадкі беларускай гісторыі.09:00Маю права (юрыдычная праграма).09:25Без акрэдытацыі.10:10Хай так TV (сатырычная праграма).10:40Бода (Bodo), серыял.11:35Шчыра кажучы.12:00Прэса (Press), серыял ад Бі-Бі-Сі.12:50Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Карусь Каганец.13:00COVID-19. Азіяцкі досвед (Covid-19, How Asia is Winning the War), д/ф.14:00Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).14:15Стагоддзе Азіі (The Asian Century), дак. серыял.15:05Малады Пілсудскі (Mlody Pilsudski), гістарычны серыял.15:50Кавярня (The Place), драма.17:40Трамп: Анатомія чалавека (Trump: Anatomy of a Man), д/ф, рэж. Фрэдэрык Мітэран (18:35Невядомая Беларусь: Самаходы, д/ф.19:20Мова нанова.19:35Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:05Размаляваны вэлюм (Painted Veil), м/ф.23:15Студыя "Белсат".00:20Рэдл (Redl), дэтэктыў: ч. 3.01:30Вечаровы шпіль.01:40Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:55Пеўнік Спеўнік (Brewster The Rooster), мультсерыял.07:05Востраў Баю-бай (Rocka-Bye Island), мультсерыял.07:15Бамсэ і дачка ведзьмы (Bamse och haxans dotter), мультсерыял для дзяцей.07:25Лавец ураганаў (Hurricane Man), серыял ад Бі-Бі-Сі.08:15Вяскоўцы.08:45Загадкі беларускай гісторыі: Сістэмны крызіс беларускай культуры.09:00Маю права (юрыдычная праграма).09:25Без акрэдытацыі.10:05Хай так TV (сатырычная праграма).10:35Бода (Bodo), серыял.11:35Шчыра кажучы.12:00Прэса (Press), серыял ад Бі-Бі-Сі.12:50Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Казімір Альхімовіч.13:05Зроблена ў СССР (Made in USSR), д/ф.14:00Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).14:10Стагоддзе Азіі (The Asian Century), дак. серыял.15:05Малады Пілсудскі (Mlody Pilsudski), гістарычны серыял.15:50Начны цягнік да Лісабону (Night Train to Lisbon), драма.17:40У пагоні за злом. Барацьба з тэрорам у сеціве (Chasing Evil. Hunting Terror on t18:35Невядомая Беларусь: Партрэт, д/ф.19:05Шыльды.19:15Мова нанова.19:35Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:05У самае сэрца (The Heart of Me), меладрама.22:40Студыя "Белсат".23:50Рэдл (Redl), дэтэктыў: ч. 4.00:55Вечаровы шпіль.01:20Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма) Прасвет.06:50Пеўнік Спеўнік (Brewster The Rooster), мультсерыял.07:00Востраў Баю-бай (Rocka-Bye Island), мультсерыял.07:10Бамсэ і дачка ведзьмы (Bamse och haxans dotter), мультсерыял для дзяцей.07:20Лавец ураганаў (Hurricane Man), серыял ад Бі-Бі-Сі.08:10Вяскоўцы.08:40Загадкі беларускай гісторыі: Ментальная акупацыя.08:55Маю права (юрыдычная праграма).09:20Без акрэдытацыі.10:00Хай так TV (сатырычная праграма).10:25Бода (Bodo), серыял.11:25Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Валерый Урублеўскі.11:35Шчыра кажучы.12:00Студыя "Белсат" / Прэса (Press), серыял ад Бі-Бі-Сі.12:50Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Яўхім Карскі.13:05Гудбай, Амерыка (Goodbye America), д/ф.14:00Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).14:15Стагоддзе Азіі (The Asian Century), дак. серыял.15:05Малады Пілсудскі (Mlody Pilsudski), гістарычны серыял.15:50Сустрэнемся там, угары (Au revoir la-haut), м/ф.17:50Асалода і боль. Навука пра каханне (Pleasure and Pain - The Science of Love), д/18:45Шчаслівы квіток, рэпартаж.19:05Шыльды.19:20Мова нанова.19:35Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Лабірынты (гістарычная праграма): Нескароная Ева.21:40Незабыўны шпацыр (А Walk to Remember), драма.23:25Студыя "Белсат".00:25Вялікі рабунак на чыгунцы: вачыма злачынцы (The Great Train Robbery. A Robber�01:55Вечаровы шпіль.02:15Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:55Пеўнік Спеўнік (Brewster The Rooster), мультсерыял.07:05Востраў Баю-бай (Rocka-Bye Island), мультсерыял.07:15Бамсэ і дачка ведзьмы (Bamse och haxans dotter), мультсерыял для дзяцей.07:25Лавец ураганаў (Hurricane Man), серыял ад Бі-Бі-Сі.08:15Вяскоўцы.08:40Загадкі беларускай гісторыі: Мова як зброя.09:00Маю права (юрыдычная праграма).09:20Без акрэдытацыі.10:05Хай так TV (сатырычная праграма).10:35Бода (Bodo), серыял.11:35Шчыра кажучы.12:00Студыя "Белсат" / Прэса (Press), серыял ад Бі-Бі-Сі.12:50Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Валерый Урублеўскі.13:00Жыць - не паміраць. Доўгажыхары Каўказу, д/ф.14:00Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).14:15Стагоддзе Азіі (The Asian Century), дак. серыял.15:05Малады Пілсудскі (Mlody Pilsudski), гістарычны серыял.15:50Сведкі: Змаганне за беларускую мову.16:05Факстрот (Foxtrot), м/ф.17:55Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Браніслаў Тарашкевіч.18:05Дэзынфармацыя: Расея і Фінляндыя (Misinformation Russia and Finland), д/ф.18:40Невядомая Беларусь: Зніклая паэзія, д/ф.19:15Мова нанова.19:35Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Intermarium.21:45У сакрэце (Thrse Raquin), м/ф.23:25Студыя "Белсат".00:35Вялікі рабунак на чыгунцы: вачыма паліцыянта (The Great Train Robbery. A Copper&02:05Вечаровы шпіль.02:25Перапынак у вяшчанні.06:00Аб'ектыў.06:15ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).06:50Пеўнік Спеўнік (Brewster The Rooster), мультсерыял.07:00Востраў Баюбай Востраў Баю-бай (Rocka-Bye Island), мультсерыял.07:15Бамсэ і дачка ведзьмы (Bamse och haxans dotter), мультсерыял для дзяцей.07:25Лавец ураганаў (Hurricane Man), серыял ад Бі-Бі-Сі.08:10Вяскоўцы.08:40Загадкі беларускай гісторыі: Рэформа Сталыпіна ў Беларусі.09:00Маю права (юрыдычная праграма).09:20Без акрэдытацыі.10:00Хай так TV (сатырычная праграма).10:30Бода (Bodo), серыял.11:20Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Усебеларускі з'езд 191711:35Шчыра кажучы.12:00Студыя "Белсат".13:00Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Устаўныя граматы і абвяшчэнн13:05"Священная война" расейцаў (Swieta wojna Rosjan), д/ф.14:00Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).14:15Стагоддзе Азіі (The Asian Century), дак. серыял.15:05Малады Пілсудскі (Mlody Pilsudski), гістарычны серыял.15:50Бачыць нябачнае, рэпартаж.16:20Акушэрка (Sage femme), м/ф.18:15ГУЛаг: жыццё ў савецкай сістэме (Gulag, a Life Under the Soviet System), д/ф, рэ19:15Мова нанова.19:35Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Баба з лёду (Baba z ledu), драма.22:50Студыя "Белсат".23:50Правасуддзе (Spravedlnost), дэтэктыўны серыял.01:05Вечаровы шпіль.01:20Перапынак у вяшчанні.

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua