КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>Белсат

Телепрограмма канала Белсат на среду

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
30 ноября 
Вт
01 декабря 
Ср
02 декабря 
Чт
03 декабря 
Пт
04 декабря 
Сб
05 декабря 
Вс
06 декабря 

Программа телепередач Белсат на prokurs.com.ua

Белсат
06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).07:50Беларускі свет.08:15Ранча, серыял.09:05Акраса парушае рэцэпты. Традыцыйныя польскія стравы нанова.09:30"Священная война" расейцаў (Swieta wojna Rosjan), д/ф.10:25Бровар "Рамантык" (Brasserie Romantiek), рамантычная камедыя.12:05Загадкі беларускай гісторыі: Уладзіслаў Галубок. Тэатр як крыніца жыцця і дарога12:20Студыя "Белсат".13:20Аб'ектыў.13:40Размова дня.14:00Над Нёмнам (тэлечасопіс).14:15Беларускі свет.14:35Карона каралёў (Korona krolow), серыял.15:30Лабірынты: Крывавы сцэнар Айзіка Кучара.16:10Акраса парушае рэцэпты. Традыцыйныя польскія стравы нанова.16:35Кожны з нас (ток-шоу): За што гінулі нашыя землякі ў Афганістане?17:35Хай так TV (сатырычная праграма).18:05Маю права (юрыдычная праграма).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Бода (Bodo), серыял.21:30Трэці афіцэр, дэтэктыўны серыял.22:20Студыя "Белсат".23:20Аб'ектыў.23:45Размова дня.00:00Хай так TV (сатырычная праграма).00:30Маю права (юрыдычная праграма).00:50Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).07:50Беларускі свет.08:15Ранча, серыял.09:05Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.09:30Балтыйскі покер. У што гуляе Пуцін? (Baltycki poker. W co gra Putin?), д/ф.10:251001 грам (1001 Grams), м/ф.11:55Давайце разбірацца.12:15Студыя "Белсат".13:15Аб'ектыў.13:35Размова дня.13:55Над Нёмнам (тэлечасопіс).14:10Беларускі свет.14:30Карона каралёў (Korona krolow), серыял.15:20Балтыйскі покер. У што гуляе Пуцін? (Baltycki poker. W co gra Putin?), д/ф.16:15Іншазем'е, рэпартаж.16:45Кожны з нас (ток-шоу): Што рабіць, калі выбары пераўтвараюцца ў фікцыю?17:40Хай так TV (сатырычная праграма).18:05Маю права (юрыдычная праграма).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Бода (Bodo), серыял.21:30Пракурор (Prokurator), дэтэктыўны серыял.22:15Студыя "Белсат".23:15Аб'ектыў.23:35Размова дня.23:50Хай так TV (сатырычная праграма).00:20Маю права (юрыдычная праграма).00:35Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).07:55Беларускі свет.08:15Ранча, серыял.09:05Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.09:30Зроблена ў СССР (Made in USSR), д/ф.10:25Клуб (El Club), драма.12:00Студыя "Белсат".13:00Аб'ектыў.13:20Размова дня.13:40Беларускі свет.14:00Карона каралёў (Korona krolow), серыял.14:55Зроблена ў СССР (Made in USSR), д/ф.15:50Intermarium: КПЗБ - няпростая гісторыя з трагічным фіналам.16:40Кожны з нас (ток-шоу): Кожны другі шлюб распадаецца.17:40Хай так TV (сатырычная праграма).18:05Маю права (юрыдычная праграма).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.21:20Пракурор (Prokurator), дэтэктыўны серыял.22:10Студыя "Белсат".23:05Аб'ектыў.23:25Размова дня.23:45Хай так TV (сатырычная праграма).00:10Маю права (юрыдычная праграма).00:35Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:40Над Нёмнам (тэлечасопіс).07:55Беларускі свет.08:20Прыгоды ката Філімона, мультсерыял.08:45Невядомая гісторыя на Каляды (Nieznana opowiesc wigilijna), прыгодніцкі фільм дл09:45Мова нанова: Каляднае выданне.10:15Каляды як мае быць (Nothing Like the Holidays), м/ф.11:55Вяскоўцы.12:25Невядомая Беларусь: Касцёл на крыжы, д/ф.13:55Belsat Music Live.14:25Калядны дамок (Christmas Cottage), рамантычная камедыя.15:55Лабірынты (гістарычная праграма): Жахі Паўлінкі.16:35Мядовая зямля (Медена земја), д/ф, рэж. Тамара Котэўска (Тамара Котевска), Любам18:05Маю права (юрыдычная праграма).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Эксцэнтрыкі, або На сонечным баку вуліцы (Excentrycy, czyli po slonecznej stroni22:10Невядомая Беларусь: Госці, д/ф.23:05Юбілейны канцэрт Віктара Шалкевіча.00:10Студыя "Белсат".01:10Аб'ектыў.01:30Маю права (юрыдычная праграма).01:50Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Дзе той Новы год?, анімацыйны фільм.07:45Ліс Леон, мультсерыял.07:55Мова нанова: Новы год.08:20Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).09:00Пачні зноў (Begin Again), м/ф.10:40Belsat Music Live.11:35Сапраўдны Шэрлак Голмз (The Real Sherlock Holmes), д/ф.12:30Навагодні канцэрт: Нас у Маскве не зразумеюць.13:40Два дні ў Парыжы (Two Days in Paris), меладрама.15:20Вялікі Бастэр (The Great Buster: A Celebration), д/ф, рэж. Пітэр Баґданавіч (Pet17:05Ідэальны план (Un plan parfait), м/ф.18:50Навагодні канцэрт.20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:15Сведкі Пуціна (Putin's Witnesses), д/ф, рэж. Віталій Манскі (Виталий Мански22:00"Океан Ельзи", канцэрт.00:00Аб'ектыў.00:10Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Бачыць нябачнае, рэпартаж.07:45Беларускі свет.08:10Ранча, серыял.09:00Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.09:30Сума, д/ф.10:20Абліччы кахання (The Face of Love), меладрама.11:55Анатомія стартапу (Anatomia startupu), д/ф.12:50Студыя "Белсат".13:50Аб'ектыў.14:10Бачыць нябачнае, рэпартаж.14:35Беларускі свет.15:00Білет на Месяц (Listek na Mesic), д/ф.16:00Лабірынты (гістарычная праграма): Адам Станкевіч.16:40Кожны з нас (ток-шоу).17:40Хай так TV (сатырычная праграма).18:05Маю права (юрыдычная праграма).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.21:20Пракурор (Prokurator), дэтэктыўны серыял.22:05Студыя "Белсат".23:05Аб'ектыў.23:25Размова дня.23:45Хай так TV (сатырычная праграма).00:10Маю права (юрыдычная праграма).00:30Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).07:50Беларускі свет.08:15Ранча, серыял.09:00Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.09:30Когда этот ветер утихнет, д/ф.10:35Справа сумлення (La fille inconnue), м/ф.12:20Мова нанова.12:40Загадкі беларускай гісторыі.12:55Студыя "Белсат".13:55Аб'ектыў.14:20Размова дня.14:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).14:50Беларускі свет.15:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.16:05Кожны з нас (ток-шоу): "Паглыбленая інтэграцыя".17:00Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).17:40Хай так TV (сатырычная праграма).18:05Маю права (юрыдычная праграма).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.21:25Пракурор (Prokurator), дэтэктыўны серыял.22:10Студыя "Белсат".23:05Аб'ектыў.23:25Размова дня.23:45Хай так TV (сатырычная праграма).00:10Маю права (юрыдычная праграма).00:35Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).07:50Беларускі свет.08:10Ранча, серыял.09:00Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.09:30Піяніна, д/ф.10:15Тыдзень з жыцця мужчыны (Tydzien z zycia mezczyzny), м/ф.11:40Мова нанова.12:00Загадкі беларускай гісторыі: Вёска Гарывада і змаганне за беларускую нафту.12:15Студыя "Белсат".13:15Аб'ектыў.13:40Размова дня.13:55Над Нёмнам (тэлечасопіс).14:10Беларускі свет.14:30Карона каралёў (Korona krolow), серыял.15:20Intermarium: Як беларусы баранілі Рэч Паспалітую? Апошнія дні аб'яднанай дз16:05Кожны з нас (ток-шоу): Як сёння жывуць звычайныя беларусы: жывуць ці выжываюць?17:05Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).17:40Хай так TV (сатырычная праграма).18:05Маю права (юрыдычная праграма).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.21:20Пракурор (Prokurator), дэтэктыўны серыял.22:05Студыя "Белсат".23:05Аб'ектыў.23:25Размова дня.23:45Хай так TV (сатырычная праграма).00:10Маю права (юрыдычная праграма).00:30Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).07:55Беларускі свет.08:15Ранча, серыял.09:05Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.09:30Златан. Узыходжанне (Den unge Zlatan), д/ф.11:10Гэта я, злодзей (To ja, zlodziej), м/ф.12:50Мова нанова: Голас беларускай журбы.13:10Студыя "Белсат".14:10Аб'ектыў.14:30Размова дня.14:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).15:05Беларускі свет.15:30Карона каралёў (Korona krolow), серыял.16:20Мэта - схуднець да лета, рэпартаж.16:40Кожны з нас (ток-шоу): Беларуская пенітэнцыярная сістэма.17:40Хай так TV (сатырычная праграма).18:05Маю права (юрыдычная праграма).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.21:20Пракурор (Prokurator), дэтэктыўны серыял.22:10Студыя "Белсат".23:05Аб'ектыў.23:25Размова дня.23:50Хай так TV (сатырычная праграма).00:10Маю права (юрыдычная праграма).00:35Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат".08:00Аб'ектыў.08:20Размова дня.08:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).08:55Беларускі свет.09:15Ранча, серыял.10:05Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.10:35Аблава (Oblawa), д/ф.11:25Статысты (Statysci), м/ф.13:25Студыя "Белсат".14:25Аб'ектыў.14:45Размова дня.15:05Над Нёмнам (тэлечасопіс).15:20Беларускі свет.15:40Карона каралёў (Korona krolow), серыял.16:35Лабірынты (гістарычная праграма): Юдаль Пэн.17:05Кожны з нас (ток-шоу).18:05Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).18:40Хай так TV (сатырычная праграма).19:05Маю права (юрыдычная праграма).19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова дня.21:35Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.22:25Пракурор (Prokurator), дэтэктыўны серыял.23:10Студыя "Белсат".00:05Аб'ектыў.00:25Размова дня.00:50Хай так TV (сатырычная праграма).01:10Маю права (юрыдычная праграма).01:35Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).07:55Беларускі свет.08:15Ранча, серыял.09:05Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.09:35Каўчэг Анотэ (Anote's ark), д/ф.10:30Каханне ў падземным пераходзе (Milosc w przejsciu podziemnym), камедыя.11:30Мова нанова.11:50Невядомая Беларусь: Фанат, д/ф.12:30Студыя "Белсат".13:30Аб'ектыў.13:50Размова дня.14:10Над Нёмнам (тэлечасопіс).14:25Беларускі свет.14:50Карона каралёў (Korona krolow), серыял.15:45Да пабачэння, любы сябра!, рэпартаж.16:10Кожны з нас (ток-шоу): Правалы і поспехі беларускай архітэктуры.17:05Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).17:40Хай так TV (сатырычная праграма).18:05Маю права (юрыдычная праграма).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.21:25Пракурор (Prokurator), дэтэктыўны серыял.22:10Студыя "Белсат".23:05Аб'ектыў.23:25Размова дня.23:45Хай так TV (сатырычная праграма).00:10Маю права (юрыдычная праграма).00:30Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).07:50Беларускі свет.08:15Ранча, серыял.09:05Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.09:30Алфавіт (Alphabet), д/ф.11:20Надвор'е на заўтра (Pogoda na jutro), м/ф.13:00Студыя "Белсат".14:00Аб'ектыў.14:20Размова дня.14:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).14:55Беларускі свет.15:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.16:10Кожны з нас (ток-шоу): З кім ваявала Беларусь?17:05Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).17:40Хай так TV (сатырычная праграма).18:05Маю права (юрыдычная праграма).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.21:20Пракурор (Prokurator), дэтэктыўны серыял.22:10Студыя "Белсат".23:05Аб'ектыў.23:25Размова дня.23:45Хай так TV (сатырычная праграма).00:10Маю права (юрыдычная праграма).00:35Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).07:55Беларускі свет.08:15Ранча, серыял.09:05Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.09:35Бліскавіца (Blyskawica), д/ф.10:30Палкоўнік Квяткоўскі (Pulkownik Kwiatkowski), м/ф.12:35Студыя "Белсат".13:35Аб'ектыў.14:00Размова дня.14:15Над Нёмнам (тэлечасопіс).14:30Беларускі свет.14:55Карона каралёў (Korona krolow), серыял.15:45Вяртанне Андрэя Арамнава, рэпартаж.16:05Кожны з нас (ток-шоу).17:05Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).17:35Хай так TV (сатырычная праграма).18:05Маю права (юрыдычная праграма).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.21:20Пракурор (Prokurator), дэтэктыўны серыял.22:05Студыя "Белсат".23:05Аб'ектыў.23:25Размова дня.23:45Хай так TV (сатырычная праграма).00:10Маю права (юрыдычная праграма).00:35Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).07:55Беларускі свет.08:15Ранча, серыял.09:05Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.09:35Спусціцца на зямлю. Варшаўскае паўстанне 1944 года (Zejsc na ziemie), д/ф.10:25Мова нанова.10:45Зажмурся (Zmruz oczy), м/ф.12:15Студыя "Белсат".13:15Аб'ектыў.13:35Размова дня.13:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).14:10Беларускі свет.14:30Карона каралёў (Korona krolow), серыял.15:20Лабірынты (гістарычная праграма): Нямецкія прыгоды Ларысы Александроўскай.16:00Кожны з нас (ток-шоу).17:00Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).17:35Хай так TV (сатырычная праграма).18:05Маю права (юрыдычная праграма).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.21:25Інстынкт, дэтэктыўны серыял.22:10Студыя "Белсат".23:05Аб'ектыў.23:35Размова дня.23:50Хай так TV (сатырычная праграма).00:10Маю права (юрыдычная праграма).00:35Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).07:50Беларускі свет.08:15Ранча, серыял.09:00Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.09:30Дзе растуць суніцы?, д/ф.10:25Пара асоб, малы час (Pare osob, maly czas), біяграфічная драма.12:10Асабісты капітал (эканамічная праграма).12:35Студыя "Белсат".13:35Аб'ектыў.13:55Размова дня.14:15Над Нёмнам (тэлечасопіс).14:30Беларускі свет.14:50Карона каралёў (Korona krolow), серыял.15:45На паласе перашкодаў, рэпартаж.16:05Кожны з нас (ток-шоу): Нафтагазавая вайна.17:00Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).17:40Хай так TV (сатырычная праграма).18:05Маю права (юрыдычная праграма).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.21:20Інстынкт, дэтэктыўны серыял.22:10Студыя "Белсат".23:05Аб'ектыў.23:25Размова дня.23:45Хай так TV (сатырычная праграма).00:10Маю права (юрыдычная праграма).00:35Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).07:55Беларускі свет.08:15Ранча, серыял.09:00Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.09:30Мы былі першыя. Познань 56, д/ф.10:15Панна Ніхто (Panna Nikt), м/ф.11:55Студыя "Белсат".12:55Аб'ектыў.13:20Размова дня.13:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).13:55Беларускі свет.14:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.15:10Intermarium: Нацыянальная палітыка СССР: ад дэпартацыі да татальнае русіфікацыі.15:55Кожны з нас (ток-шоу): Перажыць роды.16:55Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).17:35Хай так TV (сатырычная праграма).18:05Маю права (юрыдычная праграма).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.21:25Інстынкт, дэтэктыўны серыял.22:10Студыя "Белсат".23:05Аб'ектыў.23:25Размова дня.23:45Хай так TV (сатырычная праграма).00:10Маю права (юрыдычная праграма).00:35Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).07:55Беларускі свет.08:15Ранча, серыял.09:00Загадкі беларускай гісторыі: Жыццё і смерць Рамана Скірмунта.09:10Менск ад золку да змяркання, д/ф.09:55Мова нанова: Захапленні.10:15Лэдзі ўдачы (Pajeczarki), м/ф.12:00Загадкі беларускай гісторыі: Беларускі генерал Кандратовіч.12:20Студыя "Белсат".13:20Аб'ектыў.13:40Размова дня.13:55Над Нёмнам (тэлечасопіс).14:15Беларускі свет.14:35Даты праўды: 25/03/1918. Абвешчанне Беларускай Народнай Рэспублікі.14:55Intermarium: Беларуская Народная Рэспубліка: сябры ды ворагі.15:45Кожны з нас (ток-шоу): Распад СССР.16:40Загадкі беларускай гісторыі: Год 1918. Беларуская Народная Рэспубліка адбылася.17:00Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).17:35Хай так TV (сатырычная праграма).18:00Маю права (юрыдычная праграма).18:30Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Дзень Волі-2019, канцэрт.22:40Інстынкт, дэтэктыўны серыял.23:25Студыя "Белсат".00:55Аб'ектыў.01:15Размова дня.01:35Хай так TV (сатырычная праграма).02:00Маю права (юрыдычная праграма).02:20Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат".08:00Аб'ектыў.08:20Размова дня.08:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).08:50Беларускі свет.09:15Ранча "Піковая сямёрка", серыял.10:10Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.10:35Нашая Афрыка, д/ф.11:20Закаханы анёл (Zakochany aniol), м/ф.13:00Глядзі, Літва!, д/ф.13:55Студыя "Белсат".14:55Аб'ектыў.15:20Размова дня.15:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).15:50Беларускі свет.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:05Кожны з нас (ток-шоу).18:00Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).18:40Хай так TV (сатырычная праграма).19:05Маю права (юрыдычная праграма).19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова дня.21:35Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.22:25Інстынкт, дэтэктыўны серыял.23:10Студыя "Белсат".00:05Аб'ектыў.00:25Размова дня.00:45Хай так TV (сатырычная праграма).01:10Маю права (юрыдычная праграма).01:35Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:20Размова.07:35Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.08:00Лабірынты (гістарычная праграма): Крывавы цырк Платона Галавача.08:40На паласе перашкодаў, рэпартаж.09:00Над Нёмнам (тэлечасопіс).09:15Беларускі свет.09:35Ранча "Піковая сямёрка", серыял.10:25Чалавек Бога (Czlowiek Boga), д/ф.11:15Мова нанова.11:35Квіток на Месяц (Bilet na Ksiezyc), драма.13:35Аб'ектыў.14:00Размова.14:15Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.14:35На паласе перашкодаў, рэпартаж.14:55Над Нёмнам (тэлечасопіс).15:15Беларускі свет.15:30Карона каралёў (Korona krolow), серыял.16:25Лабірынты (гістарычная праграма): Крывавы цырк Платона Галавача.17:05Кожны з нас (ток-шоу): Прэзідэнцкія выбары.18:05Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).18:40Хай так TV (сатырычная праграма).19:05Маю права (юрыдычная праграма).19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Давайце разбірацца: Хто і як "распілоўваў" стадыён "Дынама"?20:20Вяртанне Андрэя Арамнава, рэпартаж.20:40Вечаровы шпіль.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова.21:35Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.22:25Інстынкт, дэтэктыўны серыял.23:10Давайце разбірацца: Хто і як "распілоўваў" стадыён "Дынама"?23:30Вяртанне Андрэя Арамнава, рэпартаж.23:50Вечаровы шпіль.00:05Аб'ектыў.00:25Размова.00:45Хай так TV (сатырычная праграма).01:10Маю права (юрыдычная праграма) Маю права.01:30Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:20Размова.07:35"Белсат" Zoom.07:55Над Нёмнам (тэлечасопіс).08:15Беларускі свет.08:30Давайце разбірацца: Допыт палітыкаў з дапамогаю дэтэктара хлусні.08:50Ранча "Піковая сямёрка", серыял.09:50Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.10:15Пробашч Майданэку (Proboszcz Majdanka), д/ф.11:05Мова нанова.11:30Маці сваёй маці, м/ф.13:00Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.13:20Аб'ектыў.13:45Размова.14:00"Белсат" Zoom.14:20Над Нёмнам (тэлечасопіс).14:40Беларускі свет.14:55Давайце разбірацца: Допыт палітыкаў з дапамогаю дэтэктара хлусні.15:20Мне трэба поціскаў..., рэпартаж.15:40Карона каралёў (Korona krolow), серыял.16:30Невядомая Беларусь: Цівалі, д/ф.17:05Кожны з нас (ток-шоу): Незвычайныя гісторыі ацалення.18:00Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).18:40Хай так TV (сатырычная праграма).19:05Маю права (юрыдычная праграма).19:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:55Вечаровы шпіль.20:15Давайце разбірацца: Раскраданне гістарычнай спадчыны.20:40"Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова.21:35Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.22:20Інстынкт, дэтэктыўны серыял.23:05Вечаровы шпіль.23:25Давайце разбірацца: Раскраданне гістарычнай спадчыны.23:45"Белсат" Zoom.00:05Аб'ектыў.00:25Размова.00:45Хай так TV (сатырычная праграма).01:10Маю права (юрыдычная праграма).01:35Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:20Размова.07:35Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.07:55Над Нёмнам (тэлечасопіс).08:15Беларускі свет.08:35Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.08:55Ранча "Піковая сямёрка", серыял.09:50Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.10:20Расшчэпленыя на атамы, д/ф, ч. 1.11:05Мова нанова.11:20Два каханні (Dwie milosci), м/ф.12:50Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.13:15Аб'ектыў.13:35Размова.13:55Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.14:15Над Нёмнам (тэлечасопіс).14:30Беларускі свет.14:55Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.15:15Эпоха Адраджэння, рэпартаж.15:40Карона каралёў (Korona krolow), серыял.16:35Intermarium: Кастусь Каліноўскі: Я паміраю беларусам.17:15Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).17:55Хай так TV (сатырычная праграма).18:20Расшчэпленыя на атамы, д/ф, ч. 1.19:05Маю права (юрыдычная праграма).19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Вечаровы шпіль.20:15Давайце разбірацца: Як "раствараецца" бюджэт на навуку?20:40Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова.21:35Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.22:25Расшчэпленыя на атамы, д/ф, ч. 2.23:10Інстынкт, дэтэктыўны серыял.23:55Вечаровы шпіль.00:15Давайце разбірацца: Як "раствараецца" бюджэт на навуку?00:35Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.00:55Аб'ектыў.01:20Размова.01:35Хай так TV (сатырычная праграма).02:05Маю права (юрыдычная праграма).02:20Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:20Невядомая Беларусь: Эпітафія, д/ф.07:45Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.08:10Над Нёмнам (тэлечасопіс).08:25Беларускі свет.08:40Давайце разбірацца: "Распіл" на здароўі беларусаў.09:00Папялушка (Kopciuszek), тэлесерыял.09:50Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.10:20Сапраўдны Шэрлак Голмз (The Real Sherlock Holmes), д/ф.11:10Мова нанова.11:30Цудоўны дзень (Doskonale popoludnie), м/ф.13:00Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.13:20Аб'ектыў.13:45Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.14:05Асабісты капітал (эканамічная праграма).14:25Над Нёмнам (тэлечасопіс).14:45Беларускі свет.15:00Давайце разбірацца: "Распіл" на здароўі беларусаў.15:20Зямля памерлых, рэпартаж.15:35Карона каралёў (Korona krolow), серыял.16:25Невядомая Беларусь: Валянцін Вінаградаў, альбо Беларускае кіно, якога няма, д/ф.17:05Кожны з нас (ток-шоу): З кім ваявала Беларусь?18:00Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).18:40Хай так TV (сатырычная праграма).19:05Маю права (юрыдычная праграма).19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Вечаровы шпіль.20:15Давайце разбірацца: Расследаванне міфаў пра дабрабыт.20:40Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова.21:35Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.22:25Інстынкт, дэтэктыўны серыял.23:05Вечаровы шпіль.23:25Давайце разбірацца: Расследаванне міфаў пра дабрабыт.23:45Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.00:05Аб'ектыў.00:25Размова.00:45Хай так TV (сатырычная праграма).01:10Маю права (юрыдычная праграма).01:30Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:20Размова.07:35Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.08:00Над Нёмнам (тэлечасопіс).08:15Беларускі свет.08:30Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.08:55Папялушка (Kopciuszek), тэлесерыял.09:45Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.10:10Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.11:05Мова нанова: "Стары Ольса".11:20Аер (Tatarak), трагедыя.12:45Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.13:10Аб'ектыў.13:30Размова.13:45Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.14:10Вечаровы шпіль.14:30Над Нёмнам (тэлечасопіс).14:45Беларускі свет.15:00Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.15:20Карона каралёў (Korona krolow), серыял.16:15Лабірынты (гістарычная праграма): Язэп Драздовіч - унікальны жывапісец і графік 17:00Кожны з нас (ток-шоу): Каронавірус: што чакае беларускую эканоміку?17:55Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).18:40Хай так TV (сатырычная праграма).19:05Маю права (юрыдычная праграма).19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Вечаровы шпіль.20:15Давайце разбірацца: Допыт палітыкаў з дапамогаю дэтэктара хлусні.20:40Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова.21:35Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.22:25Інстынкт, дэтэктыўны серыял.23:10Вечаровы шпіль.23:25Давайце разбірацца: Допыт палітыкаў з дапамогаю дэтэктара хлусні.23:50Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.00:05Аб'ектыў.00:25Размова.00:45Хай так TV (сатырычная праграма).01:10Маю права (юрыдычная праграма).01:35Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:20Размова.07:35Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.08:00Над Нёмнам (тэлечасопіс).08:15Беларускі свет.08:30Давайце разбірацца.08:55Папялушка (Kopciuszek), тэлесерыял.09:45Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.10:10Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.11:05Мова нанова.11:25Настаўніца (Uсitelka), драма.13:05Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.13:25Аб'ектыў.13:50Размова.14:05Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.14:30Вечаровы шпіль.14:45Над Нёмнам (тэлечасопіс).15:05Беларускі свет.15:20Давайце разбірацца.15:45Карона каралёў (Korona krolow), серыял.16:35Невядомая Беларусь: У цемры, д/ф.17:00Кожны з нас (ток-шоу): Чым быў Дзень Перамогі для беларусаў?18:00Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).18:40Хай так TV (сатырычная праграма).19:05Маю права (юрыдычная праграма).19:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:55Вечаровы шпіль.20:15Давайце разбірацца: "Распіл" на здароўі беларусаў.20:40Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова.21:35Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.22:25Iнстынкт (Instynkt), дэтэктыўны серыял.23:10Вечаровы шпіль.23:25Давайце разбірацца: "Распіл" на здароўі беларусаў.23:50Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.00:05Аб'ектыў.00:25Размова.00:45Хай так TV (сатырычная праграма).01:10Маю права (юрыдычная праграма).01:35Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:20Размова.07:35Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.08:00Над Нёмнам (тэлечасопіс).08:15Беларускі свет.08:30Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.08:50Папялушка (Kopciuszek), тэлесерыял.09:45Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.10:10Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.11:00Мова нанова.11:20Добрая жонка (Добра жена), м/ф.12:50Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.13:10Аб'ектыў.13:35Размова.13:50Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.14:10Вечаровы шпіль.14:30Над Нёмнам (тэлечасопіс).14:45Беларускі свет.15:05Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.15:25Карона каралёў (Korona krolow), серыял.16:15Intermarium: "Дзімітрыяда" - смута ці апошняя спроба еўрапеізаваць Рас17:00Кожны з нас (ток-шоу): Каронавірус на рынку нерухомасці і аўтамабіляў.18:00Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).18:40Хай так TV (сатырычная праграма).19:05Маю права (юрыдычная праграма).19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Вечаровы шпіль.20:15Давайце разбірацца: Хто і як "распілоўваў" стадыён "Дынама"?20:40Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова.21:35Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.22:20Інстынкт, дэтэктыўны серыял.23:05Вечаровы шпіль.23:25Давайце разбірацца: Хто і як "распілоўваў" стадыён "Дынама"?23:45Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.00:05Аб'ектыў.00:25Размова.00:45Хай так TV (сатырычная праграма).01:10Маю права (юрыдычная праграма).01:30Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:20Размова.07:35Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.07:55Над Нёмнам (тэлечасопіс).08:15Беларускі свет.08:30Давайце разбірацца: Як афшорныя грошы выводзяцца за мяжу?08:50Папялушка (Kopciuszek), тэлесерыял.09:40Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.10:10Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.11:00Мова нанова: Зміцер Ясіневіч.11:20Дазіральнік (Le guetteur), крымінальная драма.12:45Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.13:10Аб'ектыў.13:30Размова.13:50Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.14:10Вечаровы шпіль.14:30Над Нёмнам (тэлечасопіс).14:45Беларускі свет.15:00Давайце разбірацца: Як афшорныя грошы выводзяцца за мяжу?15:25Карона каралёў (Korona krolow), серыял.16:20Невядомая Беларусь: Фанат, д/ф.17:00Кожны з нас (ток-шоу).18:00Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).18:40Хай так TV (сатырычная праграма).19:05Маю права (юрыдычная праграма).19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Вечаровы шпіль.20:15Давайце разбірацца: Расследаванне міфаў пра дабрабыт.20:40Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова.21:35Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.22:20Інстынкт, дэтэктыўны серыял.23:10Вечаровы шпіль.23:25Давайце разбірацца: Расследаванне міфаў пра дабрабыт.23:50Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.00:05Аб'ектыў.00:25Размова.00:45Хай так TV (сатырычная праграма).01:10Маю права (юрыдычная праграма).01:30Перапынак у вяшчанні.07:00Вось так (інфармацыйная праграма).07:15Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.07:50Аб'ектыў.08:10Размова: Выбары: ProContra.08:40Над Нёмнам (тэлечасопіс).08:55Невядомая Беларусь: Палута Бадунова. Успомніць і не забыць, д/ф.09:40Папялушка (Kopciuszek), тэлесерыял.10:30Дэтэрмінатар (Determinator), серыял.11:15Мова нанова: Комін, камін ці камінак?11:35Каханне і секс у Японіі (L'amour et le sexe au Japon), д/ф.12:35Вось так (інфармацыйная праграма).12:50Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.13:25Аб'ектыў.13:50Размова: Выбары: ProContra.14:15Невядомая Беларусь: Палута Бадунова. Успомніць і не забыць, д/ф.15:00Над Нёмнам (тэлечасопіс).15:15Кожны з нас (ток-шоу): Перанесці каронавірус і пабываць у рэанімацыі.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:05Загадкі беларускай гісторыі: Вёска Гарывада і змаганне за беларускую нафту.17:25Невядомая Беларусь: КПСС - прыгоннае права Савецкага Саюзу, д/ф.17:55Каханне і секс у Японіі (L'amour et le sexe au Japon), д/ф.18:55Мова нанова: Комін, камін ці камінак?19:10Вяскоўцы.19:40Тэатр "і", рэпартаж.20:00Вось так (інфармацыйная праграма).20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова: Выбары: ProContra.21:45Давайце разбірацца: Як карупцыя завышае кошты на жытло?22:10Білет на Месяц (Listek na Mesic), д/ф.23:20Адзіны позірк (Juste un regard), серыял.00:05Стрэмкі (Drzazgi), м/ф.01:55Вось так (інфармацыйная праграма).02:15Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.02:50Аб'ектыў.03:15Размова: Выбары: ProContra.03:40Перапынак у вяшчанні.07:00Вось так (інфармацыйная праграма).07:15Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.07:50Аб'ектыў.08:10Размова: Выбары: ProContra.08:40Над Нёмнам (тэлечасопіс).08:55Невядомая Беларусь: Цівалі, д/ф.09:25Ранча, серыял.10:15Дэтэрмінатар (Determinator), серыял.11:00Мова нанова: Беларускамоўны фітнес-гуру.11:20Каханне і секс у Індыі (Inde: Sexe et amour au pays des interdits), д/ф.12:20Вось так (інфармацыйная праграма).12:35Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.13:10Аб'ектыў.13:35Размова: Выбары: ProContra.14:00Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).14:40Над Нёмнам (тэлечасопіс).14:55Асабісты капітал (эканамічная праграма).15:15Кожны з нас (ток-шоу): Турыстычныя цікавінкі Беларусі.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:05Загадкі беларускай гісторыі: Таямніцы Глускага замку.17:20Невядомая Беларусь: Амерыканская мара па-беларуску, д/ф.17:50Каханне і секс у Індыі (Inde: Sexe et amour au pays des interdits), д/ф.18:50Мова нанова: Беларускамоўны фітнес-гуру.19:10Вяскоўцы.19:40Школа спакушэння, рэпартаж.20:00Вось так (інфармацыйная праграма).20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова: Выбары: ProContra.21:45Давайце разбірацца: "Распіл" Беларускай чыгункі.22:10Азонавая дзіра. Як мы выратавалі планету (Ozone Hole: How We Saved The Planet), 23:05Адзіны позірк (Juste un regard), серыял.00:05Братка (Braciszek), м/ф.01:45Вось так (інфармацыйная праграма).02:00Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.02:35Аб'ектыў.02:55Размова: Выбары: ProContra.03:20Перапынак у вяшчанні.07:00Вось так (інфармацыйная праграма).07:15Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.07:50Аб'ектыў.08:10Размова дня.08:30Над Нёмнам (тэлечасопіс).08:45Невядомая Беларусь: Суд над камунізмам, д/ф.09:20Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Альгерд.09:30Ранча, серыял.10:20Дэтэрмінатар (Determinator), серыял.11:10Мова нанова: Як выглядае закуліссе беларускага шоу-бізнесу?11:30Нашумелыя каханні (History's Great Love Affairs), дак. серыял.12:25Вось так (інфармацыйная праграма).12:40Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.13:20Аб'ектыў.13:40Размова дня.13:55Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).14:40Над Нёмнам (тэлечасопіс).14:55Асабісты капітал (эканамічная праграма).15:15Кожны з нас (ток-шоу): Як не заплаціць штрафу 10 тысяч долараў і не ўліпнуць у к16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:05Загадкі беларускай гісторыі: Падземны Гомель. Забытае сярэднявечча.17:20Невядомая Беларусь: Чарга. Гісторыя пытання ці пытанне гісторыі?, д/ф.17:55Нашумелыя каханні (History's Great Love Affairs), дак. серыял.18:50Мова нанова: Як выглядае закуліссе беларускага шоу-бізнесу?19:10Вяскоўцы.19:35Размова дня.20:00Вось так (інфармацыйная праграма).20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Давайце разбірацца: Дабрачыннасць і ашуканства.21:40Паміж небам і зямлёй, д/ф.22:40Адзіны позірк (Juste un regard), серыял.23:35Судовы выканаўца (Komornik), м/ф.01:10Вось так (інфармацыйная праграма).01:25Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.01:55Аб'ектыў.02:20Перапынак у вяшчанні.07:00Вось так (інфармацыйная праграма).07:15Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.07:50Аб'ектыў.08:10Размова дня.08:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).08:50Лабірынты (гістарычная праграма): Забойства на Ягелонскай.09:30Ранча, серыял.10:20Дэтэрмінатар (Determinator), серыял.11:05Мова нанова: Я нарадзіўся ў казцы.11:25Нашумелыя каханні (History's Great Love Affairs), дак. серыял.12:20Вось так (інфармацыйная праграма).12:35Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.13:10Аб'ектыў.13:35Размова дня.13:55Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).14:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).14:55Асабісты капітал (эканамічная праграма).15:15Кожны з нас (ток-шоу): Незвычайныя калекцыі беларусаў.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:05Загадкі беларускай гісторыі: Мірскі замак. Забава магната.17:25Невядомая Беларусь: Беларусь пад нямецкай акупацыяй, д/ф, ч. 2.18:05Нашумелыя каханні (History's Great Love Affairs), дак. серыял.18:55Мова нанова: Я нарадзіўся ў казцы.19:15Вяскоўцы.19:40Размова дня.20:00Вось так (інфармацыйная праграма).20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Давайце разбірацца: Як "раствараецца" бюджэт на навуку?21:45(Не) Сумленнасць: уся праўда пра ману ((Dis) Honesty: The Truth About Lies), д/ф22:35Адзіны позірк (Juste un regard), серыял.23:30Апошняя акцыя (Ostatnia Akcja), трагікамедыя.01:00Вось так (інфармацыйная праграма).01:10Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.01:55Аб'ектыў.02:15Перапынак у вяшчанні.07:00Вось так (інфармацыйная праграма).07:15Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.07:50Аб'ектыў.08:10Размова дня.08:30Над Нёмнам (тэлечасопіс).08:45Лабірынты (гістарычная праграма): Апошняе каханне Івана Луцкевіча.09:25Ранча, серыял.10:20Дэтэрмінатар (Determinator), серыял.11:05Мова нанова: Чым адрозніваюцца паміж сабою крапанкі, шкрабанкі і маляванкі?11:30Нашумелыя каханні (History's Great Love Affairs), дак. серыял.12:25Вось так (інфармацыйная праграма).12:40Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.13:15Аб'ектыў.13:35Размова дня.13:55Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).14:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).14:50Асабісты капітал (эканамічная праграма).15:10Кожны з нас (ток-шоу): Якія беларусы ХХ ст. сталі святымі?16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:05Загадкі беларускай гісторыі: Нясвіж. Ідэальны горад Радзівілаў.17:20Невядомая Беларусь: Генерал няскончанай вайны, д/ф, ч. 1.17:55Нашумелыя каханні (History's Great Love Affairs), дак. серыял.18:50Мова нанова: Чым адрозніваюцца паміж сабою крапанкі, шкрабанкі і маляванкі?19:15Вяскоўцы.19:40Размова дня.20:00Вось так (інфармацыйная праграма).20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Давайце разбірацца: Карупцыя ў ЖКГ.21:40Аб'яднанае каралеўства попу. "Бітлз", Боўі, Бонд (United Kingdom 22:35Адзіны позірк (Juste un regard), серыял.23:30Пэрсона нон-ґрата (Persona non grata), м/ф.01:25Вось так (інфармацыйная праграма).01:35Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.02:15Аб'ектыў.02:35Перапынак у вяшчанні.07:00Вось так (інфармацыйная праграма).07:15Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.07:50Аб'ектыў.08:10Размова дня.08:25Над Нёмнам (тэлечасопіс).08:45Лабірынты (гістарычная праграма): Каварства і любоў Еўсцігнея Міровіча.09:25Ранча, серыял.10:15Дэтэрмінатар (Determinator), серыял.11:05Мова нанова: Як гадаваць дзіця беларускамоўным у сучаснай Беларусі?11:25Нашумелыя каханні (History's Great Love Affairs), дак. серыял.12:20Вось так (інфармацыйная праграма).12:35Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.13:15Аб'ектыў.13:35Размова дня.13:50Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).14:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).14:50Асабісты капітал (эканамічная праграма).15:10Кожны з нас (ток-шоу): Знакамітасці ў інтэрнэце.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:05Загадкі беларускай гісторыі: Горад ля Герадотава мора. Прагулка па старым Пінску17:20Невядомая Беларусь: Заходнікі, д/ф.18:00Нашумелыя каханні (History's Great Love Affairs), дак. серыял.18:50Мова нанова: Як гадаваць дзіця беларускамоўным у сучаснай Беларусі?19:15Вяскоўцы.19:40Размова дня.20:00Вось так (інфармацыйная праграма).20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Давайце разбірацца: Раскраданне гістарычнай спадчыны.21:40Аб'яднанае каралеўства попу. "Бітлз", Боўі, Бонд (United Kingdom 22:35Адзіны позірк (Juste un regard), серыял.23:30Час паміраць (Pora umierac), м/ф.01:10Вось так (інфармацыйная праграма).01:30Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.02:10Аб'ектыў.02:30Перапынак у вяшчанні.07:00Вось так (інфармацыйная праграма).07:15Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.07:50Аб'ектыў.08:10Размова дня.08:25Над Нёмнам (тэлечасопіс).08:45Лабірынты (гістарычная праграма): Чараўнік Вацлаў Іваноўскі.09:15Суродзічы.09:30Ранча, серыял.10:20Дэтэрмінатар (Determinator), серыял.11:05Мова нанова: Жанчыны ў гісторыі Беларусі.11:30Легенда Грунвальду, д/ф.12:25Вось так (інфармацыйная праграма).12:45Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.13:20Аб'ектыў.13:45Размова дня.14:00Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).14:40Над Нёмнам (тэлечасопіс).14:55Асабісты капітал (эканамічная праграма).15:20Кожны з нас (ток-шоу): Мода.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:05Невядомая Беларусь: Пашпарт для беларуса, д/ф.17:35Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Беларусы ў Грунвальдскай біт17:50Нашумелыя каханні (History's Great Love Affairs), дак. серыял.18:45Мова нанова: Жанчыны ў гісторыі Беларусі.19:10Вяскоўцы.19:40Размова дня.20:00Вось так (інфармацыйная праграма).20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Давайце разбірацца: Хто і як "распілоўваў" стадыён "Дынама"?21:40Алергія - глабальны выклік (Allergies planetaires, a qui la faute?), д/ф.22:35Адзіны шанц (Une chance de trop), дэтэктыўны серыял.23:35Рыса (Rysa), м/ф.01:00Вось так (інфармацыйная праграма).01:10Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.01:55Аб'ектыў.02:15Перапынак у вяшчанні.07:00Вось так (інфармацыйная праграма).07:15Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.07:50Аб'ектыў.08:10Размова дня.08:30Над Нёмнам (тэлечасопіс).08:45Лабірынты (гістарычная праграма): Жахі Паўлінкі.09:25Ранча, серыял.10:15Дэтэрмінатар (Determinator), серыял.11:00Мова нанова: Кветкі.11:25Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.12:20Вось так (інфармацыйная праграма).12:35Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.13:15Аб'ектыў.13:35Размова дня.13:55Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).14:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).14:55Асабісты капітал (эканамічная праграма).15:15Кожны з нас (ток-шоу): Міжкультурніцкія шлюбы.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:10Загадкі беларускай гісторыі: Айчынныя войны Беларусі.17:25Невядомая Беларусь: Касцёл на крыжы, д/ф.18:15Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.19:10Вяскоўцы.19:40Размова дня.20:00Вось так (інфармацыйная праграма).20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Давайце разбірацца: Расследаванне міфаў пра дабрабыт.21:45Сапраўдны Шэрлак Голмз (The Real Sherlock Holmes), д/ф.22:35Адзіны шанц (Une chance de trop), дэтэктыўны серыял.23:35Трэці, м/ф.01:10Вось так (інфармацыйная праграма).01:30Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.02:05Аб'ектыў.02:20Перапынак у вяшчанні.07:00Вось так (інфармацыйная праграма).07:15Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.07:50Аб'ектыў.08:10Размова: Vox populi.08:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).08:55Лабірынты: Тры прывіды Айзіка Кучара.09:35Ранча, серыял.10:25Дэтэрмінатар (Determinator), серыял.11:10Мова нанова: Пчолы.11:35Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.12:30Вось так (інфармацыйная праграма).12:45Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.13:20Аб'ектыў.13:45Размова дня.14:00Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).14:40Над Нёмнам (тэлечасопіс).14:55Асабісты капітал (эканамічная праграма).15:15Кожны з нас (ток-шоу): Як сёння жывуць звычайныя беларусы: жывуць ці выжываюць?16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:05Невядомая Беларусь: Кантрабандысты, д/ф.17:40Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.18:35Мова нанова: Пчолы.19:00Вяскоўцы.19:30Размова: Vox populi.20:00Вось так (інфармацыйная праграма).20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова: Vox populi.21:45Давайце разбірацца: Хто і як "распілоўваў" стадыён "Дынама"?22:10Анатомія стартапу (Anatomia startupu), д/ф.23:00Адзіны шанц (Une chance de trop), дэтэктыўны серыял.00:00Варажба жарлянкі (Wrozby kumaka), м/ф.01:35Вось так (інфармацыйная праграма).01:50Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.02:30Аб'ектыў.02:50Размова: Vox populi.03:15Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат".08:00Аб'ектыў.08:20Размова: Vox populi.08:45Над Нёмнам (тэлечасопіс).09:00Лабірынты (гістарычная праграма): Адам Станкевіч - чалавек, які перамог Мефістоф09:40Ранча, серыял.10:30Дэтэрмінатар (Determinator), серыял.11:20Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.12:15Студыя "Белсат".13:15Аб'ектыў.13:35Шчыра кажучы.14:00Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).14:40Над Нёмнам (тэлечасопіс).14:55Асабісты капітал (эканамічная праграма).15:15Кожны з нас (ток-шоу): Мой рост ніжэй за метр.16:10Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:00Загадкі беларускай гісторыі: Віленскі беларускі музей. Знішчаны, бо беларускі.17:15Дарога Статкевіча, рэпартаж.17:45Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.18:40Шчыра кажучы.19:00Размова: Vox populi.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова: Vox populi.21:50Невядомая Беларусь: Пастка для апазіцыі, д/ф.22:20Давайце разбірацца: "Распіл" на здароўі беларусаў.22:45Адзіны шанц (Une chance de trop), дэтэктыўны серыял.23:35Усё, што люблю (Wszystko co kocham), драма.01:10Студыя "Белсат".02:10Аб'ектыў.02:30Размова: Vox populi.02:55Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат".08:00Аб'ектыў.08:20Размова дня.08:40Невядомая Беларусь: "Гульня без правілаў 2", д/ф.09:45Ранча, серыял.10:30Дэтэрмінатар (Determinator), серыял.11:20Мова нанова: Лес.11:45Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.12:40Студыя "Белсат".13:40Аб'ектыў.14:05Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).14:45Над Нёмнам (тэлечасопіс).15:00Асабісты капітал (эканамічная праграма).15:20Кожны з нас (ток-шоу): Распад СССР.16:20Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:10Невядомая Беларусь: Няскораная, д/ф, ч. 2.17:45Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.18:40Вяскоўцы.19:10Размова дня.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Давайце разбірацца.21:401968 год у 8-міліметровым фармаце (1968mm), д/ф, ч. 1: Цягнікі, бомбы і курыны с22:35Адзіны шанц (Une chance de trop), дэтэктыўны серыял.23:30Вяртанне (Z odzysku), драма.01:10Студыя "Белсат".02:15Аб'ектыў.02:35Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат".08:00Аб'ектыў.08:20Размова дня.08:35Лабірынты (гістарычная праграма): Нямецкія прыгоды Ларысы Александроўскай.09:20Ранча, серыял.10:10Дэтэрмінатар (Determinator), серыял.11:00Мова нанова: Коні: ч. 2.11:25Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.12:15Студыя "Белсат".13:15Аб'ектыў.13:40Размова дня.13:55Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).14:40Над Нёмнам (тэлечасопіс).14:55Асабісты капітал (эканамічная праграма).15:15Кожны з нас (ток-шоу): Самыя нечаканыя, модныя і вядомыя татуяванні.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:10Невядомая Беларусь: Вернікі, д/ф.17:45Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.18:40Вяскоўцы.19:10Размова дня.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Давайце разбірацца: Як афшорныя грошы выводзяцца за мяжу?21:401968 год у 8-міліметровым фармаце (1968mm), д/ф, ч. 2: Станікі, пантэры, барыкад22:35Адзіны шанц (Une chance de trop), дэтэктыўны серыял.23:40Хочацца жыць (Chce sie zyc), м/ф.01:25Студыя "Белсат".02:20Аб'ектыў.02:40Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.08:00Аб'ектыў.08:20Размова дня.08:40Лабірынты (гістарычная праграма): Крывавы цырк Платона Галавача.09:20Ранча, серыял.10:15Дэтэрмінатар (Determinator), серыял.11:00Мова нанова: Старажытныя традыцыі.11:25Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.12:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.13:20Аб'ектыў.13:45Размова дня.14:00Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).14:45Над Нёмнам (тэлечасопіс).15:00Кожны з нас (ток-шоу): Хатнія экзатычныя гадаванцы.16:10Карона каралёў (Korona krolow), серыял.16:40Загадкі беларускай гісторыі: Браслаў - фарпост першай беларускай дзяржавы.16:55Невядомая Беларусь: Палігон, д/ф.17:45Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.18:40Вяскоўцы.19:10Размова дня.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Давайце разбірацца: Як афшорныя грошы выводзяцца за мяжу?21:451968 год у 8-міліметровым фармаце (1968mm), д/ф, ч. 3: Секс, сакрум і рок-н-рол.22:40Папуша (Papusza), м/ф.00:50Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.01:50Аб'ектыў.02:10Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат".07:55Аб'ектыў.08:20Размова дня.08:45Над Нёмнам (тэлечасопіс).09:00Студыя "Белсат".14:35Аб'ектыў.15:00Размова дня.15:25Над Нёмнам (тэлечасопіс).15:40Студыя "Белсат".19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова дня.21:40Студыя "Белсат".00:35Аб'ектыў.00:54Размова дня.01:20Студыя "Белсат".01:45Маю права (юрыдычная праграма).02:05Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат".08:00Аб'ектыў.08:20Размова дня.08:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).08:50Беларускі свет.09:10Ранча, серыял.10:00Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.10:30Фільм дакументальны.11:30Каханне ў падземным пераходзе (Milosc w przejsciu podziemnym), камедыя.12:30Студыя "Белсат".13:30Аб'ектыў.13:55Размова дня.14:10Над Нёмнам (тэлечасопіс).14:25Беларускі свет.14:45Серыял ад Бі-Бі-Сі.15:35Невядомая Беларусь: "Басовішча", д/ф.16:30Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча.18:00Студыя "Белсат".18:10Сведкі.18:30Кожны з нас.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова дня.21:35Хочацца жыць (Chce sie zyc), м/ф.23:25Таямніца возера (Le mystere du lac), серыял.00:15Студыя "Белсат".01:10Аб'ектыў.01:35Размова дня.01:50Кожны з нас.02:40Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат".08:00Аб'ектыў.08:20Размова дня.08:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).08:55Беларускі свет.09:15Даты праўды: 29-30/10/1937. Расстрэльная ноч.09:30Песня вольных, рэпартаж.09:55Давайце разбірацца.10:20Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).10:40Жыць - не паміраць. Доўгажыхары Каўказу (Zyc nie umierac. Dlugowieczni na Kaukaz11:35Незадаволеныя сёстры (Les soeurs fachees), м/ф.13:05Лукавыя навіны (сатырычная праграма).13:15Студыя "Белсат".14:15Аб'ектыў.14:40Размова дня.14:55Беларускі свет.15:20Над Нёмнам (тэлечасопіс).15:40Intermarium: Беларусы ды габрэі: што насамрэч адбылося?16:20Хай так TV (сатырычная праграма).16:50Лабірынты (гістарычная праграма): Васіль Быкаў: куля для КДБ.17:35Давайце разбірацца.18:00Студыя "Белсат".18:10Шчыра кажучы.18:30Кожны з нас (ток-шоу): Колькі пратрымаецца Лукашэнка?19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова дня.21:35Без рэтушы.22:00Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.22:45Таямніца возера (Le mystere du lac), серыял.23:35Студыя "Белсат".00:35Аб'ектыў.00:50Размова дня.01:10Кожны з нас (ток-шоу): Колькі пратрымаецца Лукашэнка?02:10Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат".08:00Аб'ектыў.08:20Размова дня.08:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).08:50Беларускі свет.09:10Даты праўды: 1944-1957. Пасляваенны антысавецкі супраціў.09:30Без рэтушы.09:55Давайце разбірацца.10:15Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).10:40Украінская малітва Каўказу (Ukrainska Modlitwa), д/ф.11:30На досвітку (Vor der Morgenrote), м/ф.13:15Лукавыя навіны (сатырычная праграма).13:30Студыя "Белсат".14:30Аб'ектыў.14:50Размова дня.15:10Над Нёмнам (тэлечасопіс).15:25Беларускі свет.15:50Intermarium: 17 верасня 1939 года - вызваленне ці акупацыя?16:30Лабірынты (гістарычная праграма).17:05Хай так TV (сатырычная праграма).17:35Давайце разбірацца.18:00Студыя "Белсат".18:10Шчыра кажучы.18:30Кожны з нас (ток-шоу).19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова дня.21:35Без рэтушы.22:00Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.22:45Таямніца возера (Le mystere du lac), серыял.23:30Студыя "Белсат".00:25Аб'ектыў.00:50Размова дня.01:10Кожны з нас (ток-шоу).02:05Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат".08:00Аб'ектыў.08:20Размова дня.08:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).08:50Беларускі свет.09:15Даты праўды: 1930. Справа Саюзу вызвалення Беларусі.09:30Без рэтушы.09:55Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.10:15Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).10:35Расея і Кітай - шлюб па разліку (Rosja i Chiny - malzenstwo z wyrachowania), д/ф11:30Як у страшным сне (Mon pire cauchemar), м/ф.13:05Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).13:20Студыя "Белсат".14:20Аб'ектыў.14:40Размова дня.15:00Над Нёмнам (тэлечасопіс).15:15Беларускі свет.15:35Intermarium.16:25Лабірынты (гістарычная праграма): Максім Танк: Смяротны більярд, альбо Ігра цано17:05Хай так TV (сатырычная праграма).17:35Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.18:00Студыя "Белсат".18:10Шчыра кажучы.18:30Кожны з нас (ток-шоу).19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова дня.21:35Без рэтушы.22:00Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.22:45Таямніца возера (Le mystere du lac), серыял.23:35Студыя "Белсат".00:35Аб'ектыў.01:00Размова дня.01:10Шчыра кажучы.01:35Кожны з нас (ток-шоу).02:30Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат".08:00Аб'ектыў.08:20Размова дня.08:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).08:55Беларускі свет.09:15Даты праўды: 1941-1944. Савецкія партызаны.09:30Украіна з пульсам Беларусі, рэпартаж.09:50Давайце разбірацца.10:10Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).10:35Сексуальнасць тыранаў (La sexualite des Tyrans), д/ф.11:30Каляды як мае быць (Nothing Like the Holidays), м/ф.13:05Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).13:15Студыя "Белсат".14:15Аб'ектыў.14:40Размова дня.14:55Над Нёмнам (тэлечасопіс).15:15Беларускі свет.15:35Лабірынты (гістарычная праграма): Алаіза Пашкевіч: Кроў. Масаж. Каханне.16:20Intermarium: Беларусы ды габрэі: што насамрэч адбылося?17:10Хай так TV (сатырычная праграма).17:35Давайце разбірацца.18:00Студыя "Белсат".18:10Шчыра кажучы.18:30Кожны з нас (ток-шоу).19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова дня.21:35Без рэтушы.22:00Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.22:45Таямніца возера (Le mystere du lac), серыял.23:30Студыя "Белсат".00:25Аб'ектыў.00:50Размова дня.01:10Шчыра кажучы.01:30Кожны з нас (ток-шоу).02:20Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат".08:00Аб'ектыў.08:20Размова дня.08:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).08:55Беларускі свет.09:15Пайсці і не вярнуцца, рэпартаж.09:50Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.10:10Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).10:35Як Оскар перамог камунізм (Jak Oskar komune obalal), д/ф.11:20Пэўнасць (Conviction), драма.13:05Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).13:15Студыя "Белсат".14:15Аб'ектыў.14:40Размова дня.14:55Над Нёмнам (тэлечасопіс).15:15Беларускі свет.15:35Лабірынты (гістарычная праграма): Забойства на Ягелонскай.16:15Intermarium: Рэч Паспалітая абодвух народаў: праўда ці міф?17:05Хай так TV (сатырычная праграма).17:35Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.18:00Студыя "Белсат".18:10Шчыра кажучы.18:30Кожны з нас (ток-шоу).19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова дня.21:35Украіна з пульсам Беларусі, рэпартаж.21:55Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.22:40Таямніца возера (Le mystere du lac), серыял.23:35Студыя "Белсат".00:35Аб'ектыў.00:50Размова дня.01:10Шчыра кажучы.01:35Кожны з нас (ток-шоу).02:30Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат".08:00Аб'ектыў.08:20Размова дня.08:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).08:55Беларускі свет.09:15Пайсці і не вярнуцца, рэпартаж.09:50Давайце разбірацца.10:10Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).10:35Куба - кухня рэвалюцыі (Kuba - rewolucja od kuchni), д/ф.11:20Рыштаванне Ашэра (Pigumim), драма.12:55Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).13:05Загадкі беларускай гісторыі.13:20Студыя "Белсат".14:20Аб'ектыў.14:45Размова дня.15:00Над Нёмнам (тэлечасопіс).15:15Беларускі свет.15:40Intermarium: Сталінскі таталітарызм: як выжывала інтэлігенцыя.16:25Лабірынты (гістарычная праграма): Апошняе каханне Івана Луцкевіча.17:10Хай так TV (сатырычная праграма).17:35Давайце разбірацца.18:00Студыя "Белсат".18:10Шчыра кажучы.18:30Кожны з нас (ток-шоу).19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова дня.21:35Без рэтушы.22:00Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.22:45Забойства ля возера (Le tueur du lac), серыял.23:40Студыя "Белсат".00:40Аб'ектыў.01:00Размова дня.01:20Шчыра кажучы.01:35Кожны з нас (ток-шоу).02:35Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).07:50Беларускі свет.08:10Не баімся. Гарадзенскі жнівень 2020, рэпартаж.08:25Intermarium: Спазніліся назаўсёды?09:15Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.09:35Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).10:00Мы былі першыя. Познань 56, д/ф.10:45Маю права (юрыдычная праграма).11:05Назіраючы за Джульетай (Eye on Juliet), м/ф.12:35Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).12:50Загадкі беларускай гісторыі: Сталінскі ампір у Менску.13:05Студыя "Белсат".14:05Аб'ектыў.14:25Размова дня.14:45Над Нёмнам (тэлечасопіс).15:00Беларускі свет.15:20Intermarium: Спазніліся назаўсёды?16:10Хай так TV (сатырычная праграма).16:35Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.17:00Студыя "Белсат".17:10Шчыра кажучы.17:30Кожны з нас (ток-шоу).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Пляц пераменаў, рэпартаж.21:00Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.21:45Забойства ля возера (Le tueur du lac), серыял.22:40Студыя "Белсат".23:40Аб'ектыў.00:00Размова дня.00:10Шчыра кажучы.00:35Кожны з нас (ток-шоу).01:35Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).07:50Беларускі свет.08:15Ахвяры катаванняў, рэпартаж.08:35Intermarium: Бежанства 1915-1921 гг.09:25Давайце разбірацца.09:45Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).10:05ГУЛаг, як гэта было: ч. 1. Узнікненне. 1917-1933 (Goulag, une histoire sovietiqu11:00Маю права (юрыдычная праграма).11:25Абліччы кахання (The Face of Love), меладрама.12:55Загадкі беларускай гісторыі.13:10Студыя "Белсат".14:10Аб'ектыў.14:30Размова дня.14:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).15:05Беларускі свет.15:25Intermarium: Бежанства 1915-1921 гг.16:20Давайце разбірацца.16:40Хай так TV (сатырычная праграма).17:10Шчыра кажучы.17:30Кожны з нас (ток-шоу).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Украіна з пульсам Беларусі, рэпартаж.20:55Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.21:40Забойства ля возера (Le tueur du lac), серыял.22:35Студыя "Белсат".23:35Аб'ектыў.23:50Размова дня.00:10Шчыра кажучы.00:35Кожны з нас (ток-шоу).01:30Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).07:55Беларускі свет.08:15Не баімся. Гарадзенскі жнівень 2020, рэпартаж.08:30Давайце разбірацца.08:50Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).09:15ГУЛаг, як гэта было: ч. 2. Разрастанне. 1934-1945 (Goulag, une histoire sovietiq10:05Маю права (юрыдычная праграма).10:30Пералётныя птушкі (Pаjaros de verano aka), драма.12:30Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).12:45Студыя "Белсат".13:45Аб'ектыў.14:05Размова дня.14:20Над Нёмнам (тэлечасопіс).14:40Беларускі свет.15:00Вароты Еўропы (Wrota Europy), м/ф.16:15Давайце разбірацца.16:40Хай так TV (сатырычная праграма).17:05Шчыра кажучы.17:30Кожны з нас (ток-шоу).18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Пакажыце нас на БТ, рэпартаж.20:50Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял.21:40Забойства ля возера (Le tueur du lac), серыял.22:35Студыя "Белсат".23:35Аб'ектыў.23:50Размова дня.00:10Шчыра кажучы.00:35Кожны з нас (ток-шоу).01:30Перапынак у вяшчанні.

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua