КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>Белсат

Телепрограмма канала Белсат на вторник

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
19 апреля 
Вт
20 апреля 
Ср
21 апреля 
Чт
22 апреля 
Пт
23 апреля 
Сб
24 апреля 
Вс
25 апреля 

Программа телепередач Белсат на prokurs.com.ua

Белсат
06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Загадкі беларускай гісторыі: Уладзіслаў Галубок. Тэатр як крыніца жыцця і дарога07:50Асабісты капітал (эканамічная праграма).08:10Ранча, серыял.09:00Невядомая Беларусь: У цемры, д/ф.09:30Belsat Music Live.10:00Я тут (Es esmu seit), драма.12:00Студыя "Белсат".13:00Аб'ектыў.13:20Размова дня.13:35Загадкі беларускай гісторыі: Уладзіслаў Галубок. Тэатр як крыніца жыцця і дарога13:50Асабісты капітал (эканамічная праграма).14:10Дарогі свабоды (Drogi wolnosci), серыял.15:05Генезіс 2.0, д/ф.17:00Невядомая Беларусь: Кантрабандысты, д/ф.17:30Вечаровы шпіль.17:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).18:05Беларускі свет.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Карона каралёў (Korona krolow), серыял.21:30Лабірынты: Крывавы сцэнар Айзіка Кучара.22:10ДНК. Каралева доказаў (ADN Superflic), д/ф.23:05Студыя "Белсат".00:05Аб'ектыў.00:30Размова дня.00:45Над Нёмнам (тэлечасопіс).00:55Беларускі свет.01:20Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Загадкі беларускай гісторыі: Крэмень як паратунак чалавецтва.07:50Асабісты капітал (эканамічная праграма).08:15Ранча, серыял.09:05Невядомая Беларусь: КПСС - прыгоннае права Савецкага Саюзу, д/ф.09:35Belsat Music Live.10:05Размаляваны вэлюм (Painted Veil), м/ф.12:10Студыя "Белсат".13:10Аб'ектыў.13:30Размова дня.13:45Загадкі беларускай гісторыі: Крэмень як паратунак чалавецтва.14:00Асабісты капітал (эканамічная праграма).14:25Дарогі свабоды (Drogi wolnosci), серыял.15:20Ровары супраць аўтамабіляў (Bikes vs Cars), д/ф.16:50Дарога, д/ф.17:30Вечаровы шпіль.17:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).18:05Беларускі свет.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Карона каралёў (Korona krolow), серыял.21:2510 гадоў "Белсату", канцэрт.22:30Студыя "Белсат".23:25Аб'ектыў.23:50Размова дня.00:10Над Нёмнам (тэлечасопіс).00:25Беларускі свет.00:45Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Загадкі беларускай гісторыі: Браслаў - фарпост першай беларускай дзяржавы.07:50Асабісты капітал (эканамічная праграма).08:15Ранча, серыял.09:05Невядомая Беларусь: Станіслаў Шушкевіч, д/ф.09:50Belsat Music Live.10:35Прыступкі да свабоды, рэпартаж.10:55Пыха (La Vanite), драма.12:10Студыя "Белсат".13:10Аб'ектыў.13:30Размова дня.13:45Загадкі беларускай гісторыі: Браслаў - фарпост першай беларускай дзяржавы.14:05Асабісты капітал (эканамічная праграма).14:25Дарогі свабоды (Drogi wolnosci), серыял.15:20Зямля прасветленых (The Land of the Enlightened), д/ф.16:45Невядомая Беларусь: Заходнікі, д/ф.17:25Вечаровы шпіль.17:45Над Нёмнам (тэлечасопіс).18:05Беларускі свет.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Карона каралёў (Korona krolow), серыял.21:30Intermarium: КПЗБ - няпростая гісторыя з трагічным фіналам.22:25Каханне і секс у Японіі (L'amour et le sexe au Japon), д/ф.23:25Студыя "Белсат".00:25Аб'ектыў.00:45Размова дня.01:05Над Нёмнам (тэлечасопіс).01:20Беларускі свет.01:40Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Загадкі беларускай гісторыі: Капань: дзе бурліла жыццё... 10 тыс. гадоў таму.07:55Асабісты капітал (эканамічная праграма).08:15Ранча, серыял.09:05Мова нанова: Божае нараджэнне.09:30Belsat Music Live.10:00Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.10:20Супернік (L'adversaire), драма.12:30Студыя "Белсат".13:30Аб'ектыў.13:50Размова дня.14:05Загадкі беларускай гісторыі: Капань: дзе бурліла жыццё... 10 тыс. гадоў таму.14:25Асабісты капітал (эканамічная праграма).14:45Дарогі свабоды (Drogi wolnosci), серыял.15:40Ты нават не ведаеш, як моцна я цябе люблю (Nawet nie wiesz jak bardzo Cie kocham17:00Даліна анёлаў, рэпартаж, рэж. Сяргей Гараеўскі, 2019 г., Беларусь.17:25Вечаровы шпіль.17:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).18:05Беларускі свет.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Каляды як мае быць (Nothing Like the Holidays), м/ф.22:15Жыццё нельга змарнаваць (Zycia nie mozna zmarnowac), д/ф.23:15Новае пакаленне на Новы год: навагодні канцэрт, 2016 г.23:50Юбілейны канцэрт Віктара Шалкевіча.00:55Студыя "Белсат".01:55Аб'ектыў.02:15Размова дня.02:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).02:50Беларускі свет.03:10Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:40Загадкі беларускай гісторыі: Культура Менску XIX ст. Пачаткі беларускай інтэліге07:55Асабісты капітал (эканамічная праграма).08:15Паміж снегам і сёмым небам, анімацыйны фільм.08:45Адсюль да ратушнай вежы, анімацыйны фільм.09:10Невядомая Беларусь: Адзіная такая, д/ф.09:40Belsat Music Live.10:15Мне трэба поціскаў..., рэпартаж.10:35Бог вялікі, я малая (Dieu est grand, je suis toute petite), м/ф.12:15Студыя "Белсат".13:15Аб'ектыў.13:40Размова дня.13:55Загадкі беларускай гісторыі: Культура Менску XIX ст. Пачаткі беларускай інтэліге14:15Асабісты капітал (эканамічная праграма).14:35Дарогі свабоды (Drogi wolnosci), серыял.15:30Вечаровы шпіль.15:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).16:10Беларускі свет.16:30Збеглая нявеста (Runaway Bride), камедыя.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Пачні зноў (Begin Again), м/ф.22:05Навагодні канцэрт.23:20"Народны альбом". 20 гадоў, фільм-канцэрт.00:55"Чырвоны штраль": канцэрт гурта "Крамбамбуля": ч. 1-3.02:40Джамала, канцэрт.04:05Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Загадкі беларускай гісторыі.07:50Асабісты капітал (эканамічная праграма).08:15Шукальнікі каляднай зорачкі, анімацыйны фільм.08:40Чароўнае дрэва, серыял.09:10Мова нанова: Божае Нараджэнне.09:35Вяскоўцы.10:05Кожны з нас (ток-шоу): Якія беларусы ХХ стагоддзя сталі святымі?11:05Belsat Music Live.11:40Я вырасла, пакуль ты спала, д/ф.12:35Кананічныя, д/ф.14:15Як нашыя бацькі (Como Nossos Pais), м/ф.16:00Галоўная з начэй (Die Nacht der Nachte), д/ф, рэж. Нэсрын Шамдэрэлі (Nesrin Samd17:35Бачыць нябачнае, рэпартаж.18:05Беларускі свет.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Сума, д/ф, рэж. Андрэй Куціла, 2019 г., Беларусь.21:10Пэўнасць (Conviction), драма.23:00Belsat Music Live.23:45Студыя "Белсат".00:45Аб'ектыў.01:10Беларускі свет.01:30Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Загадкі беларускай гісторыі: Пагошча - вёска, ахутаная гісторыяй.07:55Асабісты капітал (эканамічная праграма).08:15Ранча, серыял.09:05Самы нармальны Новы год: навагодні канцэрт.10:20Сапраўдны..., рэпартаж.10:50Чужыя густы (Le got des autres), м/ф.12:40Друя, рэпартаж.12:55Студыя "Белсат".13:55Аб'ектыў.14:15Размова дня.14:35Загадкі беларускай гісторыі: Пагошча - вёска, ахутаная гісторыяй.14:50Асабісты капітал (эканамічная праграма).15:10Дарогі свабоды (Drogi wolnosci), серыял.16:10Аб'яднанае каралеўства попу. "Бітлз", Боўі, Бонд (United Kingdom 17:00Невядомая Беларусь: У цемры, д/ф.17:30Вечаровы шпіль.17:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).18:05Беларускі свет.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Карона каралёў (Korona krolow), серыял.21:30"Bellingcat": праўда ў свеце постпраўды (Bellingcat: Truth in a Post-T23:00Студыя "Белсат".00:00Аб'ектыў.00:20Размова дня.00:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).00:50Беларускі свет.01:10Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Загадкі беларускай гісторыі: Вёска Гарывада і змаганне за беларускую нафту.07:50Асабісты капітал (эканамічная праграма).08:15Ранча, серыял.09:05Невядомая Беларусь: Міхаіл Жызнеўскі. Воін святла, д/ф.09:35Belsat Music Live.10:10Давайце разбірацца.10:30Настаўніца (Uсitelka), драма.12:15Тэатр "і", рэпартаж.12:35Студыя "Белсат".13:35Аб'ектыў.13:55Размова дня.14:15Загадкі беларускай гісторыі: Вёска Гарывада і змаганне за беларускую нафту.14:30Асабісты капітал (эканамічная праграма).14:55Дарогі свабоды (Drogi wolnosci), серыял.15:50Аб'яднанае каралеўства попу. "Бітлз", Боўі, Бонд (United Kingdom 16:45Невядомая Беларусь: Валянцін Вінаградаў, альбо Беларускае кіно, якога няма, д/ф.17:25Вечаровы шпіль.17:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).18:05Беларускі свет.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Карона каралёў (Korona krolow), серыял.21:30Intermarium: Як беларусы баранілі Рэч Паспалітую? Апошнія дні аб'яднанай дз22:20Прагназаванне злачынства (Pre-crime), д/ф.23:50Студыя "Белсат".00:50Аб'ектыў.01:10Размова дня.01:20Над Нёмнам (тэлечасопіс).01:40Беларускі свет.02:05Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Загадкі беларускай гісторыі: Капар - шкоднік, калекцыянер ці даследчык гісторыі?07:55Асабісты капітал (эканамічная праграма).08:15Ранча, серыял.09:05Невядомая Беларусь: Суд над камунізмам, д/ф.09:35Belsat Music Live.10:10Канцэрт жыцця, рэпартаж.10:50Чалавек званы Увэ (En man som heter Ove), камедыя.12:50Студыя "Белсат".13:50Аб'ектыў.14:10Размова дня.14:25Загадкі беларускай гісторыі: Капар - шкоднік, калекцыянер ці даследчык гісторыі?14:40Асабісты капітал (эканамічная праграма).15:05Дарогі свабоды (Drogi wolnosci), серыял.16:00900 дзён (900 days), д/ф.17:00Невядомая Беларусь: Партрэт, д/ф.17:30Вечаровы шпіль.17:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).18:05Беларускі свет.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Карона каралёў (Korona krolow), серыял.21:30Бард (Bard), д/ф.23:00Студыя "Белсат".00:00Аб'ектыў.00:20Размова дня.00:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).00:55Беларускі свет.01:15Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат".08:00Аб'ектыў.08:20Размова дня.08:35Загадкі беларускай гісторыі: Памежнае мястэчка Шаркаўшчына, якое магло быць Саро08:55Асабісты капітал (эканамічная праграма).09:15Ранча, серыял.10:05Невядомая Беларусь: Чарга. Гісторыя пытання ці пытанне гісторыі?, д/ф.10:45Belsat Music Live.11:15Давайце разбірацца: Раскраданне гістарычнай спадчыны.11:40Клубнічнае віно (Wino truskawkowe), трагікамедыя.13:30Студыя "Белсат".14:30Аб'ектыў.14:50Размова дня.15:05Загадкі беларускай гісторыі: Памежнае мястэчка Шаркаўшчына, якое магло быць Саро15:25Асабісты капітал (эканамічная праграма).15:45Дарогі свабоды (Drogi wolnosci), серыял.16:40Галоўная роля (Головна роль), д/ф.17:40Абліччы свабоды, д/ф.18:30Вечаровы шпіль.18:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).19:05Беларускі свет.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова дня.21:35Карона каралёў (Korona krolow), серыял.22:30Лабірынты (гістарычная праграма): Юдаль Пэн.23:00У пошуках Джона Ленана (Looking for Lennon), д/ф.00:35Студыя "Белсат".01:35Аб'ектыў.01:55Размова дня.02:15Над Нёмнам (тэлечасопіс).02:35Беларускі свет.02:55Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Загадкі беларускай гісторыі: Магілёў у Літве. Другі пасля Вільні.07:55Асабісты капітал (эканамічная праграма).08:15Ранча, серыял.09:05Невядомая Беларусь: Мы жылі ў гета, д/ф.09:45Belsat Music Live.10:30Творца, рэпартаж.11:00Слава (Glory), м/ф.12:40Над сістэмай, рэпартаж.12:55Студыя "Белсат".13:55Аб'ектыў.14:20Размова дня.14:35Загадкі беларускай гісторыі: Магілёў у Літве. Другі пасля Вільні.14:50Асабісты капітал (эканамічная праграма).15:15Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял.16:00Народжаныя ў Сірыі (Born in Syria), д/ф.17:30Вечаровы шпіль.17:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).18:05Беларускі свет.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Карона каралёў (Korona krolow), серыял.21:30Працэс над Ратка Младычам (The Trial of Ratko Mladic), д/ф.23:00Студыя "Белсат".00:00Аб'ектыў.00:25Размова дня.00:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).00:55Беларускі свет.01:15Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Загадкі беларускай гісторыі: Менск па генеральным плане XVI ст.07:50Асабісты капітал (эканамічная праграма).08:15Ранча, серыял.09:05Невядомая Беларусь: Мужчыны нарасхват, д/ф.09:40Belsat Music Live.10:15Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.10:35Усё альбо нічога (All or Nothing), м/ф.12:40Студыя "Белсат".13:40Аб'ектыў.14:00Размова дня.14:15Загадкі беларускай гісторыі: Менск па генеральным плане XVI ст.14:35Асабісты капітал (эканамічная праграма).14:55Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял.15:40Маё пакаленне (My Generation), д/ф.17:05Невядомая Беларусь: Рэвалюцыя. Дэдлайн, рэпартаж.17:25Вечаровы шпіль.17:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).18:05Беларускі свет.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Карона каралёў (Korona krolow), серыял.21:30Intermarium: Навошта Расея вярнулася да тэмы пакту Молатава - Рыбэнтропа?22:25Сон аб Варшаве (Sen o Warszawie), д/ф.00:10Студыя "Белсат".01:15Аб'ектыў.01:35Размова дня.01:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).02:05Беларускі свет.02:25Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Загадкі беларускай гісторыі: Грушаўка Рэйтанаў. Шляхетная сядзіба забытага героя07:50Асабісты капітал (эканамічная праграма).08:15Ранча, серыял.09:00Невядомая Беларусь: Прайграная гісторыя. Вяртанне ў Бішафсвэрду, д/ф.09:45Belsat Music Live.10:15Феномен беларускіх адзінаборстваў, рэпартаж.10:35У Бога за пазухай (U pana Boga za piecem), камедыя.12:15Мова нанова.12:35Студыя "Белсат".13:35Аб'ектыў.13:55Размова дня.14:10Загадкі беларускай гісторыі: Грушаўка Рэйтанаў. Шляхетная сядзіба забытага героя14:30Асабісты капітал (эканамічная праграма).14:50Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял.15:35Убеждения, д/ф.16:40Невядомая Беларусь: Палігон, д/ф.17:25Вечаровы шпіль.17:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).18:05Беларускі свет.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Карона каралёў (Korona krolow), серыял.21:35Готланд (Gottland), д/ф.23:15Студыя "Белсат".00:10Аб'ектыў.00:35Размова дня.00:55Над Нёмнам (тэлечасопіс).01:15Беларускі свет.01:35Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Загадкі беларускай гісторыі.07:50Асабісты капітал (эканамічная праграма).08:10Ранча, серыял.09:00Невядомая Беларусь: Зоська Верас. 1892-1991, д/ф.09:40Belsat Music Live.10:10Давайце разбірацца: Хто і як "распілоўваў" стадыён "Дынама"?10:35Гамэр і Эдзі (Homer and Eddie), м/ф.12:10Лабірынты (гістарычная праграма): Нямецкія прыгоды Ларысы Александроўскай.12:55Студыя "Белсат".13:55Аб'ектыў.14:15Размова дня.14:35Загадкі беларускай гісторыі.14:50Асабісты капітал (эканамічная праграма).15:10Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял.16:00Карпарацыя "Беднасць" (Poverty, Inc.), д/ф.16:55Невядомая Беларусь: Калгаснікі, д/ф.17:25Вечаровы шпіль.17:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).18:05Беларускі свет.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Карона каралёў (Korona krolow), серыял.21:30Лабірынты (гістарычная праграма): Нямецкія прыгоды Ларысы Александроўскай.22:10Родныя (Рідні), д/ф.23:45Студыя "Белсат".00:45Аб'ектыў.01:05Размова дня.01:20Над Нёмнам (тэлечасопіс).01:40Беларускі свет.02:00Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Загадкі беларускай гісторыі: Опса - мястэчка, возера, дарога: ад палачанаў да На07:50Асабісты капітал (эканамічная праграма).08:15Ранча, серыял.09:00Невядомая Беларусь: Зніклая паэзія, д/ф.09:35Belsat Music Live.10:05Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.10:30Незадаволеныя сёстры (Les soeurs fachees), м/ф.12:00Кіеў ад золку да змяркання, д/ф.12:45Студыя "Белсат".13:45Аб'ектыў.14:10Размова дня.14:25Загадкі беларускай гісторыі: Опса - мястэчка, возера, дарога: ад палачанаў да На14:45Асабісты капітал (эканамічная праграма).15:05Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял.15:50Асалода і боль. Навука пра каханне (Pleasure and Pain - The Science of Love), д/16:45Невядомая Беларусь: Самаходы, д/ф.17:25Вечаровы шпіль.17:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).18:05Беларускі свет.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Карона каралёў (Korona krolow), серыял.21:30Дэбют, д/ф.22:50Студыя "Белсат".23:50Аб'ектыў.00:10Размова дня.00:30Над Нёмнам (тэлечасопіс).00:45Беларускі свет.01:05Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Загадкі беларускай гісторыі: Магілёў у Расеі - акупацыя ці ўз'яднанне?07:55Асабісты капітал (эканамічная праграма).08:15Ранча, серыял.09:00Belsat Music Live.09:50Давайце разбірацца: Расследаванне міфаў пра дабрабыт.10:10Баба з лёду (Baba z ledu), драма.12:00Intermarium: Нацыянальная палітыка СССР: ад дэпартацыі да татальнае русіфікацыі.12:50Студыя "Белсат".13:50Аб'ектыў.14:10Размова дня.14:30Загадкі беларускай гісторыі: Магілёў у Расеі - акупацыя ці ўз'яднанне?14:45Асабісты капітал (эканамічная праграма).15:05Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял.15:55Партрэтыст, д/ф.16:50Невядомая Беларусь: Раскіданае гняздо, д/ф.17:25Вечаровы шпіль.17:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).18:05Беларускі свет.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Карона каралёў (Korona krolow), серыял.21:30Intermarium: Нацыянальная палітыка СССР: ад дэпартацыі да татальнае русіфікацыі.22:20Партрэтыст, д/ф.23:05Студыя "Белсат".00:10Аб'ектыў.00:35Размова дня.00:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).01:05Беларускі свет.01:20Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Загадкі беларускай гісторыі: Бела-чырвона-белы сцяг - не спыніць, не запляміць, 07:50Асабісты капітал (эканамічная праграма).08:15Ранча, серыял.09:00Загадкі беларускай гісторыі: Першы Усебеларускі з'езд. Апошні ўсебеларускі.09:15Belsat Music Live.09:45Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.10:05Канстанцін Каліноўскі, рэпартаж.10:30Крышталь, м/ф.12:00Невядомая Беларусь: Менск. Горад чужога сонца, д/ф.12:35Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.12:55Студыя "Белсат".13:55Аб'ектыў.14:20Размова дня.14:35Загадкі беларускай гісторыі: Бела-чырвона-белы сцяг - не спыніць, не запляміць, 14:50Асабісты капітал (эканамічная праграма).15:10Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял.16:00Жонкі алігархаў (Oligarch's Wives), д/ф.16:55Невядомая Беларусь: Пашпарт для беларуса, д/ф.17:30Вечаровы шпіль.17:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).18:05Беларускі свет.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Карона каралёў (Korona krolow), серыял.21:30Свята Незалежнасці. Менск, 25/03/2018, канцэрт: ч. 2.22:35Студыя "Белсат".23:35Аб'ектыў.23:50Размова дня.00:10Над Нёмнам (тэлечасопіс).00:30Беларускі свет.00:50Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат".08:00Аб'ектыў.08:20Размова дня.08:35Загадкі беларускай гісторыі: "Мужыцкая праўда" - покліч сялянскага нар08:55Асабісты капітал (эканамічная праграма).09:15Ранча "Піковая сямёрка", серыял.10:10Невядомая Беларусь: Бежанцы (Biezency), д/ф.11:00Belsat Music Live.11:35Давайце разбірацца.11:55Б'ёрк: пашыральніца межаў музыкі і ейны творчы свет (Bjork! The Creative Un12:50Чэрап і косці (Crossbones), серыял.13:40Студыя "Белсат".14:40Аб'ектыў.15:05Размова дня.15:20Загадкі беларускай гісторыі: "Мужыцкая праўда" - покліч сялянскага нар15:35Асабісты капітал (эканамічная праграма).16:00Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял.16:40Ўэстўуд: панк, ікона, актывістка (Westwood: Punk, Icon, Activist), д/ф.18:00Невядомая Беларусь: Шчаслівыя людзі, д/ф.18:30Вечаровы шпіль.18:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).19:05Беларускі свет.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова дня.21:35Карона каралёў (Korona krolow), серыял.22:30Нашая Афрыка, д/ф.23:20Студыя "Белсат".00:20Аб'ектыў.00:40Размова дня.00:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).01:10Беларускі свет.01:35Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:20Размова.07:35Кожны з нас (ток-шоу): Беларуская пенітэнцыярная сістэма.08:35Загадкі беларускай гісторыі.08:50Асабісты капітал (эканамічная праграма).09:10Ранча "Піковая сямёрка", серыял.10:10Невядомая Беларусь: 25, д/ф.11:05Belsat Music Live.11:35Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.12:00Немаведама чаму (VAN valami furcsa es megmagyarаzhatatlan), м/ф.13:30Чэрап і косці (Crossbones), серыял.14:15Аб'ектыў.14:35Размова.14:55Кожны з нас (ток-шоу): Беларуская пенітэнцыярная сістэма.15:50Загадкі беларускай гісторыі.16:05Асабісты капітал (эканамічная праграма).16:30Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял.17:15Чужая праца, д/ф.18:25Вечаровы шпіль.18:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).19:05Беларускі свет.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:55На паласе перашкодаў, рэпартаж.20:15Маю права (юрыдычная праграма).20:35Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова.21:35Карона каралёў (Korona krolow), серыял.22:30Лабірынты (гістарычная праграма): Крывавы цырк Платона Галавача.23:15"Bellingcat": праўда ў свеце постпраўды (Bellingcat: Truth in a Post-T00:45На паласе перашкодаў, рэпартаж.01:05Маю права (юрыдычная праграма).01:25Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.01:45Аб'ектыў.02:05Размова.02:20Над Нёмнам (тэлечасопіс).02:40Беларускі свет.02:55Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:20Размова.07:35Кожны з нас (ток-шоу): Незвычайныя гісторыі ацалення.08:30Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).09:10Загадкі беларускай гісторыі: Горад Баранавічы.09:25Асабісты капітал (эканамічная праграма).09:45Ранча "Піковая сямёрка", серыял.10:40Невядомая Беларусь: Цівалі, д/ф.11:15Belsat Music Live.12:00Давайце разбірацца: Допыт палітыкаў з дапамогаю дэтэктара хлусні.12:25Вечарынка (The Party), м/ф.13:30Чэрап і косці (Crossbones), серыял.14:15Аб'ектыў.14:35Размова.14:50Кожны з нас (ток-шоу): Беларускія ромы.15:50Загадкі беларускай гісторыі: Горад Баранавічы.16:05Асабісты капітал (эканамічная праграма).16:25Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.16:45Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял.17:30Пра людзей і звяроў (O zwierzetach i ludziach), д/ф.18:35Вечаровы шпіль.18:55Над Нёмнам (тэлечасопіс).19:10Беларускі свет.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:55Сустрэча?, рэпартаж.20:15Давайце разбірацца: Допыт палітыкаў з дапамогаю дэтэктара хлусні.20:40"Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова.21:35Карона каралёў (Korona krolow), серыял.22:30Медаловы (Lowcy miodu), д/ф.23:50Сустрэча?, рэпартаж.00:05Давайце разбірацца: Допыт палітыкаў з дапамогаю дэтэктара хлусні.00:25"Белсат" Zoom.00:50Аб'ектыў.01:10Размова.01:25Над Нёмнам (тэлечасопіс).01:45Беларускі свет.01:55Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:30Размова.07:45Загадкі беларускай гісторыі: Краёўцы.08:05Кожны з нас (ток-шоу): Чарнобыль.09:00Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).09:40Ранча "Піковая сямёрка", серыял.10:35Сума, д/ф.11:25Як у страшным сне (Mon pire cauchemar), м/ф.13:05Чэрап і косці (Crossbones), серыял.13:45Аб'ектыў.14:20Размова.14:35Загадкі беларускай гісторыі: Краёўцы.14:55Асабісты капітал (эканамічная праграма).15:15Кожны з нас (ток-шоу): Правалы і поспехі беларускай архітэктуры.16:10Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял.17:00Мядовая зямля (Медена земја), д/ф.18:25Вечаровы шпіль.18:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).19:05Беларускі свет.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:55Эпоха Адраджэння, рэпартаж.20:15Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.20:40Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова.21:35Карона каралёў (Korona krolow), серыял.22:35Расшчэпленыя на атамы, д/ф, ч. 1.23:20Эпоха Адраджэння, рэпартаж.23:40Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.00:00Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.00:20Аб'ектыў.00:40Размова.00:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).01:10Беларускі свет.01:35Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:30Размова.07:45Загадкі беларускай гісторыі: Доўнар-Запольскі.08:05Кожны з нас (ток-шоу): Як Беларусь змагаецца з каронавірусам?09:00Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).09:40Папялушка (Kopciuszek), тэлесерыял.10:30Невядомая Беларусь: Сад надзеі, д/ф.11:10Belsat Music Live.11:40Давайце разбірацца: "Распіл" на здароўі беларусаў.12:00Абое рабое (Quatre etoile), м/ф.13:40Чэрап і косці (Crossbones), серыял.14:25Невядомая Беларусь: Дзень памінання, д/ф.14:50Размаляваны вэлюм (Painted Veil), м/ф.16:50Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял.17:35Сапраўдны Шэрлак Голмз (The Real Sherlock Holmes), д/ф.18:30Вечаровы шпіль.18:55Над Нёмнам (тэлечасопіс).19:10Беларускі свет.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Зямля памерлых, рэпартаж.20:15Давайце разбірацца: "Распіл" на здароўі беларусаў.20:40Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Невядомая Беларусь: Эпітафія, д/ф.21:50Карона каралёў (Korona krolow), серыял.22:40Збеглая нявеста (Runaway Bride), камедыя.00:35Зямля памерлых, рэпартаж.00:50Давайце разбірацца: "Распіл" на здароўі беларусаў.01:10Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.01:30Аб'ектыў.01:50Невядомая Беларусь: Эпітафія, д/ф.02:20Над Нёмнам (тэлечасопіс).02:35Беларускі свет.02:50Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:30Размова.07:45Кожны з нас (ток-шоу): Каронавірус: што чакае беларускую эканоміку?08:45Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).09:25Папялушка (Kopciuszek), тэлесерыял.10:20Невядомая Беларусь: Жоўтыя кветкі, д/ф.11:10Belsat Music Live.11:45Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.12:05Пэўнасць (Conviction), драма.13:55Чэрап і косці (Crossbones), серыял.14:40Аб'ектыў.15:10Размова.15:30Загадкі беларускай гісторыі.15:45Асабісты капітал (эканамічная праграма).16:05Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Зніклыя скарбы Райху.16:55Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял.17:40Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.18:35Вечаровы шпіль.18:55Над Нёмнам (тэлечасопіс).19:10Беларускі свет.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Крама для ўсіх, рэпартаж.20:15Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.20:40Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова.21:35Карона каралёў (Korona krolow), серыял.22:30Лабірынты (гістарычная праграма): Язэп Драздовіч - унікальны жывапісец і графік 23:10Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.00:05Крама для ўсіх, рэпартаж.00:20Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.00:45Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.01:05Аб'ектыў.01:25Размова.01:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).01:55Беларускі свет.02:15Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:30Размова.07:45Загадкі беларускай гісторыі: Мастакі Менску. Канец XIX - пач. XX ст.08:05Кожны з нас (ток-шоу): Чым быў Дзень Перамогі для беларусаў?09:00Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).09:45Папялушка (Kopciuszek), тэлесерыял.10:35Невядомая Беларусь: Стрыптыз і вайна, д/ф.11:35Belsat Music Live.12:25Давайце разбірацца.12:45Абліччы кахання (The Face of Love), меладрама.14:15Чэрап і косці (Crossbones), серыял.14:55Аб'ектыў.15:30Размова.15:45Загадкі беларускай гісторыі: Мастакі Менску. Канец XIX - пач. XX ст.16:00Асабісты капітал (эканамічная праграма).16:20Дукла 61 (Dukla 61), драма: ч. 1.17:45Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.18:35Вечаровы шпіль.18:55Над Нёмнам (тэлечасопіс).19:10Беларускі свет.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:55Гульня на роўных, рэпартаж.20:15Давайце разбірацца.20:40Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова.21:35Карона каралёў (Korona krolow), серыял.22:30Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.23:25Гульня на роўных, рэпартаж.23:40Давайце разбірацца.00:00Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.00:20Аб'ектыў.00:45Размова.01:00Над Нёмнам (тэлечасопіс).01:20Беларускі свет.01:35Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:30Размова.07:45Загадкі беларускай гісторыі.08:00Кожны з нас (ток-шоу): Каронавірус на рынку нерухомасці і аўтамабіляў.09:00Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).09:40Папялушка (Kopciuszek), тэлесерыял.10:35Невядомая Беларусь: Рэпрэсаваная архітэктура, д/ф.11:15Belsat Music Live.11:45Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.12:05Когда этот ветер утихнет, д/ф.13:15Чэрап і косці (Crossbones), серыял.13:55Аб'ектыў.14:25Размова.14:40Загадкі беларускай гісторыі.15:00Асабісты капітал (эканамічная праграма).15:20Кожны з нас (ток-шоу): Нафтагазавая вайна.16:15Дукла 61 (Dukla 61), драма: ч. 2.17:40Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.18:35Вечаровы шпіль.18:55Над Нёмнам (тэлечасопіс).19:10Беларускі свет.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:55Я не крыўджуся на жыццё, рэпартаж.20:15Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.20:40Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова.21:35Карона каралёў (Korona krolow), серыял.22:30Intermarium: "Дзімітрыяда" - смута ці апошняя спроба еўрапеізаваць Рас23:15Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.00:05Я не крыўджуся на жыццё, рэпартаж.00:25Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым.00:50Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.01:10Аб'ектыў.01:35Размова.01:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).02:05Беларускі свет.02:20Перапынак у вяшчанні.07:00Аб'ектыў.07:30Размова.07:45Загадкі беларускай гісторыі.08:05Кожны з нас (ток-шоу).09:00Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу).09:45Папялушка (Kopciuszek), тэлесерыял.10:30Невядомая Беларусь: Мужчыны нарасхват, д/ф.11:10Belsat Music Live.11:40Давайце разбірацца: Як афшорныя грошы выводзяцца за мяжу?12:05Начны цягнік да Лісабону (Night Train to Lisbon), драма.13:50Чэрап і косці (Crossbones), серыял.14:35Аб'ектыў.15:05Размова.15:20Загадкі беларускай гісторыі.15:35Асабісты капітал (эканамічная праграма).15:55Эва (Eva), драма: ч. 1.17:40Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.18:35Вечаровы шпіль.18:55Над Нёмнам (тэлечасопіс).19:10Беларускі свет.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Прыступкі да свабоды, рэпартаж.20:15Давайце разбірацца: Як афшорныя грошы выводзяцца за мяжу?20:40Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова.21:35Карона каралёў (Korona krolow), серыял.22:35Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.23:25Прыступкі да свабоды, рэпартаж.23:45Давайце разбірацца: Як афшорныя грошы выводзяцца за мяжу?00:05Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.00:25Аб'ектыў.00:45Размова.01:05Над Нёмнам (тэлечасопіс).01:20Беларускі свет.01:35Перапынак у вяшчанні.07:00Вось так (інфармацыйная праграма).07:15Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.07:50Аб'ектыў.08:10Размова: Выбары: ProContra.08:40Невядомая Беларусь: "Басовішча", д/ф.09:30Папялушка (Kopciuszek), тэлесерыял.10:25Intermarium: Еўропа паміж свастыкай і чырвонаю зоркаю.11:15Мова нанова: Хайп, хайпіць і хайповы.11:35А дзесьці брахалі сабакі (The Distant Barking of Dogs), д/ф.12:35Вось так (інфармацыйная праграма).12:50Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.13:25Аб'ектыў.13:50Размова: Выбары: ProContra.14:20Фусі (Fusi), драма.15:55Вечаровы шпіль.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:05Загадкі беларускай гісторыі: Опса - мястэчка, возера, дарога: ад палачанаў да На17:25Невядомая Беларусь: Палута Бадунова. Успомніць і не забыць, д/ф.18:05Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.19:00Мова нанова: Хайп, хайпіць і хайповы.19:20Над Нёмнам (тэлечасопіс).19:40Гостэл, рэпартаж.20:00Вось так (інфармацыйная праграма).20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова: Выбары: ProContra.21:45Асабісты капітал (эканамічная праграма).22:05Каханне і секс у Японіі (L'amour et le sexe au Japon), д/ф.23:10Дэтэрмінатар (Determinator), серыял.23:55Смерць у Сараеве (Smrt u Sarajevu), драма.01:20Вось так (інфармацыйная праграма).01:35Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.02:15Аб'ектыў.02:35Размова: Выбары: ProContra.03:00Перапынак у вяшчанні.07:00Вось так (інфармацыйная праграма).07:15Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.07:50Аб'ектыў.08:10Размова: Выбары: ProContra.08:40Лавец ураганаў (Hurricane Man), дак. серыял.09:25Ранча, серыял.10:15Intermarium: Іосіф Сталін: расстраляная Беларусь.11:10Мова нанова: Магіла на вясковай сметніцы.11:25Этапам праз паў-Зямлі: гісторыя заключэння Сянцова і Кольчанкі, д/ф.12:30Вось так (інфармацыйная праграма).12:45Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.13:25Аб'ектыў.13:45Размова: Выбары: ProContra.14:15Сонда: аргентынскі фальклор (Zonda: folclore argentino), д/ф.15:45Акраса парушае рэцэпты. Традыцыйныя польскія стравы нанова.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:10Загадкі беларускай гісторыі: Таямніца Францішка Багушэвіча.17:25Невядомая Беларусь: Цівалі, д/ф.17:55Этапам праз паў-Зямлі: гісторыя заключэння Сянцова і Кольчанкі, д/ф.19:05Мова нанова: Магіла на вясковай сметніцы.19:20Над Нёмнам (тэлечасопіс).19:40Вышыванка, рэпартаж.20:00Вось так (інфармацыйная праграма).20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова: Выбары: ProContra.21:50Асабісты капітал (эканамічная праграма).22:10Каханне і секс у Індыі (Inde: Sexe et amour au pays des interdits), д/ф.23:10Дэтэрмінатар (Determinator), серыял.23:55Два каханні (Two Lovers), м/ф.01:45Вось так (інфармацыйная праграма).01:55Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.02:35Аб'ектыў.03:00Размова: Выбары: ProContra.03:25Перапынак у вяшчанні.07:00Вось так (інфармацыйная праграма).07:15Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.07:50Аб'ектыў.08:15Размова дня.08:35Лавец ураганаў (Hurricane Man), серыял ад Бі-Бі-Сі.09:20Ранча, серыял.10:15Intermarium: Вайна ўсіх супраць усіх.11:05Кананічныя, д/ф.12:45Вось так (інфармацыйная праграма).13:00Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.13:35Аб'ектыў.14:00Справа сумлення (La fille inconnue), м/ф.15:45Акраса парушае рэцэпты. Традыцыйныя польскія стравы нанова.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:05Загадкі беларускай гісторыі: Тры абліччы гарадзенскай Фары Вітаўта.17:25Кананічныя, д/ф.19:00Мова нанова: Якое месца займалі Каляды ў гадавым коле беларусаў?19:20Над Нёмнам (тэлечасопіс).19:40Размова дня.20:00Вось так (інфармацыйная праграма).20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Асабісты капітал (эканамічная праграма).21:40Нашумелыя каханні (History's Great Love Affairs), дак. серыял.22:35Дэтэрмінатар (Determinator), серыял.23:20Прыслужнік (The Butler), гіст. драма.01:30Вось так (інфармацыйная праграма).01:45Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.02:20Аб'ектыў.02:40Перапынак у вяшчанні.07:00Вось так (інфармацыйная праграма).07:15Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.07:50Аб'ектыў.08:10Даты праўды: 22/06/1941. Пачатак Вялікай Айчыннай вайны.08:30Лавец ураганаў (Hurricane Man), серыял ад Бі-Бі-Сі.09:20Ранча, серыял.10:10Intermarium: Мюнхен не Масква: чаму Пуцін не мае рацыі?11:05Мова нанова: Беларуская моладзь.11:25"Священная война" расейцаў (Swieta wojna Rosjan), д/ф.12:15Вось так (інфармацыйная праграма).12:30Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.13:10Аб'ектыў.13:30Даты праўды: 22/06/1941. Пачатак Вялікай Айчыннай вайны.13:50У сетцы (The Net / Hangul), м/ф.15:40Акраса парушае рэцэпты. Традыцыйныя польскія стравы нанова.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:10Загадкі беларускай гісторыі: Старажытны Наваградак. Горад славянаў і балтаў.17:25Невядомая Беларусь: Беларусь пад нямецкай акупацыяй, д/ф, ч. 1.18:10Расшчэпленыя на атамы, д/ф, ч. 1.19:00Мова нанова: Беларуская моладзь.19:20Над Нёмнам (тэлечасопіс).19:35Размова дня.20:00Вось так (інфармацыйная праграма).20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Асабісты капітал (эканамічная праграма).21:45Нашумелыя каханні (History's Great Love Affairs), дак. серыял.22:40Дэтэрмінатар (Determinator), серыял.23:25Вера Дрэйк (Vera Drake), драма.01:25Вось так (інфармацыйная праграма).01:35Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.02:20Аб'ектыў.02:40Перапынак у вяшчанні.07:00Вось так (інфармацыйная праграма).07:15Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.07:50Аб'ектыў.08:10Размова дня.08:30Лавец ураганаў (Hurricane Man), серыял ад Бі-Бі-Сі.09:15Ранча, серыял.10:10Intermarium: Спазніліся назаўсёды?10:55Мова нанова: Што значаць словы "басекаваць", "зайздраваць", 11:20Расшчэпленыя на атамы, д/ф, ч. 2.12:05Эпоха Адраджэння, рэпартаж.12:25Вось так (інфармацыйная праграма).12:40Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.13:20Аб'ектыў.13:40Размова дня.14:00Колер скуры (Skin), м/ф.15:45Акраса парушае рэцэпты. Традыцыйныя польскія стравы нанова.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:05Загадкі беларускай гісторыі: Слуцкая фартэцыя. Ад дзядзінца да цытадэлі.17:20Невядомая Беларусь: Бежанцы (Biezency), д/ф.18:15Расшчэпленыя на атамы, д/ф, ч. 2.19:00Мова нанова: Што значаць словы "басекаваць", "зайздраваць", 19:25Над Нёмнам (тэлечасопіс).19:40Размова дня.20:00Вось так (інфармацыйная праграма).20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Асабісты капітал (эканамічная праграма).21:45Нашумелыя каханні (History's Great Love Affairs), дак. серыял.22:35Дэтэрмінатар (Determinator), серыял.23:25Яшчэ не вечар (Jeszcze nie wieczor), драма.01:05Вось так (інфармацыйная праграма).01:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.01:55Аб'ектыў.02:20Перапынак у вяшчанні.07:00Вось так (інфармацыйная праграма).07:15Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.07:50Аб'ектыў.08:10Размова дня.08:30Лавец ураганаў (Hurricane Man), серыял ад Бі-Бі-Сі.09:20Ранча, серыял.10:10Intermarium: Паваенная саветызацыя Усходняй Еўропы.11:05Мова нанова: Калі дзеці перастануць чытаць дзіцячыя кнігі па-беларуску, то потым11:25Расшчэпленыя на атамы, д/ф, ч. 3.12:15Вось так (інфармацыйная праграма).12:30Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.13:05Аб'ектыў.13:30Размова дня.13:45Загадкі беларускай гісторыі: Аўра старога Слоніму.14:05У Бога за пазухай (U pana Boga za piecem), камедыя.15:45Акраса парушае рэцэпты. Традыцыйныя польскія стравы нанова.16:10Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:00Загадкі беларускай гісторыі: Вялікае Княства Літоўскае - Беларусь ці Летува?17:20Банда, д/ф.18:15Расшчэпленыя на атамы, д/ф, ч. 3.19:05Мова нанова: Калі дзеці перастануць чытаць дзіцячыя кнігі па-беларуску, то потым19:25Над Нёмнам (тэлечасопіс).19:40Размова дня.20:00Вось так (інфармацыйная праграма).20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Асабісты капітал (эканамічная праграма).21:40Нашумелыя каханні (History's Great Love Affairs), дак. серыял.22:35Дэтэрмінатар (Determinator), серыял.23:20Жыццё - гэта цуд (Zivot je сudo), трагікамедыя.01:50Вось так (інфармацыйная праграма).02:05Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.02:40Аб'ектыў.03:05Перапынак у вяшчанні.07:00Вось так (інфармацыйная праграма).07:15Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.07:50Аб'ектыў.08:10Размова дня.08:30Лавец ураганаў (Hurricane Man), серыял ад Бі-Бі-Сі.09:15Ранча, серыял.10:05Intermarium: Беларуская мова: гісторыя здрады.10:55Мова нанова: Што агульнага ў банана з чалавекам? Генетыка.11:25Дзеці перамогі (Діти перемоги), д/ф, ч. 1.12:10Вось так (інфармацыйная праграма).12:25Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.13:00Аб'ектыў.13:25Размова дня.13:40Да пабачэння, любы сябра!, рэпартаж.14:05Пакой сына (Stanza del figlio), м/ф.15:45Акраса парушае рэцэпты. Традыцыйныя польскія стравы нанова.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:10Загадкі беларускай гісторыі: Старажытны Ваўкавыск. Шведская гара без шведаў.17:25Невядомая Беларусь: Мы жылі ў гета, д/ф.18:10Дзеці перамогі (Діти перемоги), д/ф, ч. 1.19:00Мова нанова: Што агульнага ў банана з чалавекам? Генетыка.19:25Над Нёмнам (тэлечасопіс).19:40Размова дня.20:00Вось так (інфармацыйная праграма).20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Асабісты капітал (эканамічная праграма).21:40Нашумелыя каханні (History's Great Love Affairs), дак. серыял.22:35Дэтэрмінатар (Determinator), серыял.23:25Клёклё (Cloclo), м/ф.01:45Вось так (інфармацыйная праграма).01:55Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.02:35Аб'ектыў.02:55Перапынак у вяшчанні.07:00Вось так (інфармацыйная праграма).07:15Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.07:50Аб'ектыў.08:10Размова дня.08:30Лавец ураганаў (Hurricane Man), серыял ад Бі-Бі-Сі.09:15Ранча, серыял.10:05Intermarium: Як беларусы баранілі Рэч Паспалітую? Апошнія дні аб'яднанай дз10:50Мова нанова: Універсітэт.11:15Дзеці перамогі (Діти перемоги), д/ф, ч. 2.12:10Вось так (інфармацыйная праграма).12:25Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.13:05Аб'ектыў.13:25Размова дня.13:45Бортнікі, рэпартаж.14:05Гамэр і Эдзі (Homer and Eddie), м/ф.15:45Акраса парушае рэцэпты. Традыцыйныя польскія стравы нанова.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:05Загадкі беларускай гісторыі: Мова як зброя.17:25Невядомая Беларусь: Касцёл на крыжы, д/ф.18:00Дзеці перамогі (Діти перемоги), д/ф, ч. 2.19:00Мова нанова: Універсітэт.19:20Над Нёмнам (тэлечасопіс).19:40Размова дня.20:00Вось так (інфармацыйная праграма).20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Асабісты капітал (эканамічная праграма).21:40Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.22:35Дэтэрмінатар (Determinator), серыял.23:20Іспанская карчма (L'auberge espagnole), м/ф.01:20Вось так (інфармацыйная праграма).01:35Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.02:15Аб'ектыў.02:35Перапынак у вяшчанні.07:00Вось так (інфармацыйная праграма).07:15Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.07:50Аб'ектыў.08:10Размова: Vox populi.08:40Лавец ураганаў (Hurricane Man), серыял ад Бі-Бі-Сі.09:25Ранча, серыял.10:15Intermarium: Нацыянальная палітыка СССР: ад дэпартацыі да татальнае русіфікацыі.11:00Мова нанова: Тэатр лялек.11:25Дзеці перамогі (Діти перемоги), д/ф, ч. 3.12:10Вось так (інфармацыйная праграма).12:25Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.13:00Аб'ектыў.13:25Сведкі: Беларусь вяртае Незалежнасць.13:40Загадкі беларускай гісторыі: Нацыянальная ідэалогія.14:00Без заганы (Flawless), крымінальны трылер.15:45Акраса парушае рэцэпты. Традыцыйныя польскія стравы нанова.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:05Вяртанне Андрэя Арамнава, рэпартаж.17:25Невядомая Беларусь: Першая катастрофа, д/ф.18:00Дзеці перамогі (Діти перемоги), д/ф, ч. 3.18:45Мова нанова: Сон.19:10Над Нёмнам (тэлечасопіс).19:30Размова: Vox populi.20:00Вось так (інфармацыйная праграма).20:20Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова: Vox populi.21:50Асабісты капітал (эканамічная праграма).22:10Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.23:05Дэтэрмінатар (Determinator), серыял.23:50Усё альбо нічога (All or Nothing), м/ф.01:55Вось так (інфармацыйная праграма).02:10Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.02:50Аб'ектыў.03:05Размова: Vox populi.03:35Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат".08:00Аб'ектыў.08:20Размова: Vox populi.08:45Таямніцы Бэрмудскага трыкутніка (Secrets Of The Bermuda Triangle), серыял ад Бі-09:30Ранча, серыял.10:20Intermarium: Бежанства 1915-1921 гг.11:10Зона адчужэння Данбас, д/ф.12:00Студыя "Белсат".13:00Аб'ектыў.13:20Шчыра кажучы.13:40Невядомая Беларусь: Кантрабандысты, д/ф.14:15Добрая жонка (Добра жена), м/ф.15:45Акраса парушае рэцэпты. Традыцыйныя польскія стравы нанова.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:05Загадкі беларускай гісторыі: Рэлігіі сярэднявечнай Беларусі - ад язычніцтва да ш17:25Невядомая Беларусь: Даволі! Да Волі..., д/ф.18:20Над Нёмнам (тэлечасопіс).18:40Шчыра кажучы.19:00Размова: Vox populi.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова: Vox populi.21:45Дарога Статкевіча, рэпартаж.22:20Асабісты капітал (эканамічная праграма).22:40Дэтэрмінатар (Determinator), серыял.23:30Бог вялікі, я малая (Dieu est grand, je suis toute petite), м/ф.01:10Студыя "Белсат".02:10Аб'ектыў.02:30Размова: Vox populi.02:55Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат".08:00Аб'ектыў.08:20Размова дня.08:35Закулісны бок расейскай інфармацыйнай вайны (Guerre de l'info: au cur de la09:40Ранча, серыял.10:30Intermarium: Рэч Паспалітая абодвух народаў: праўда ці міф?11:25Мова нанова: Авіяцыя: ч. 2.11:45Таямніцы генія Шаўчэнкі (Таємниці генія Шевченка), д/ф, ч. 1.12:45Студыя "Белсат".13:45Аб'ектыў.14:10Сонда: аргентынскі фальклор (Zonda: folclore argentino), д/ф.15:40Няспынныя, рэпартаж.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:05Загадкі беларускай гісторыі: Ляхавічы пасля ліхалецця.17:20Невядомая Беларусь: Няскораная, д/ф, ч. 1.17:55Таямніцы генія Шаўчэнкі (Таємниці генія Шевченка), д/ф, ч. 1.18:55Над Нёмнам (тэлечасопіс).19:10Размова дня.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Асабісты капітал (эканамічная праграма).21:45Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.22:40Дэтэрмінатар (Determinator), серыял.23:25Пан вайны (Lord of War), драма.01:25Студыя "Белсат".02:20Аб'ектыў.02:40Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат".08:00Аб'ектыў.08:20Размова дня.08:35Таямніцы Бэрмудскага трыкутніка (Secrets Of The Bermuda Triangle), серыял ад Бі-09:25Ранча, серыял.10:15Intermarium: Кастусь Каліноўскі: Я паміраю беларусам.11:00Мова нанова: Коні: ч. 1.11:25Таямніцы генія Шаўчэнкі (Таємниці генія Шевченка), д/ф, ч. 2.12:20Студыя "Белсат".13:20Аб'ектыў.13:40Размова дня.14:00Загадкі беларускай гісторыі: Вільня. Беларуская гімназія.14:15Бард (Bard), д/ф.15:45Акраса парушае рэцэпты. Традыцыйныя польскія стравы нанова.16:15Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:10Невядомая Беларусь: Цар гары, д/ф.17:55Таямніцы генія Шаўчэнкі (Таємниці генія Шевченка), д/ф, ч. 2.18:55Над Нёмнам (тэлечасопіс).19:10Размова дня.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Асабісты капітал (эканамічная праграма).21:40Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.22:35Дэтэрмінатар (Determinator), серыял.23:25Пэўнасць (Conviction), драма.01:10Студыя "Белсат".02:10Аб'ектыў.02:30Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.08:00Аб'ектыў.08:20Размова дня.08:40Таямніцы Бэрмудскага трыкутніка (Secrets Of The Bermuda Triangle), серыял ад Бі-09:25Ранча, серыял.10:20Intermarium: Як рабавалі багацце Рэчы Паспалітай.11:10Мова нанова: Піваварэнне.11:35Таямніцы генія Шаўчэнкі (Таємниці генія Шевченка), д/ф, ч. 3.12:30Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.13:30Аб'ектыў.13:55Размова дня.14:10Незадаволеныя сёстры (Les soeurs fachees), м/ф.15:45Акраса парушае рэцэпты. Традыцыйныя польскія стравы нанова.16:10Карона каралёў (Korona krolow), серыял.17:05Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Мікалай Радзівіл Чорны.17:20Невядомая Беларусь: І выберу Радзіму, д/ф.18:00Таямніцы генія Шаўчэнкі (Таємниці генія Шевченка), д/ф, ч. 3.18:55Над Нёмнам (тэлечасопіс).19:10Размова дня.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Асабісты капітал (эканамічная праграма).21:40Неўтаймаваная прырода (La science des forces de la nature), дак. серыял.22:40Дэтэрмінатар (Determinator), серыял.23:30Атлас аблокаў (Cloud Atlas), м/ф.02:15Студыя "Белсат". "Белсат" Zoom.03:15Аб'ектыў.03:35Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат".08:00Аб'ектыў.08:20Размова дня.08:45Загадкі беларускай гісторыі.09:00Асабісты капітал (эканамічная праграма).09:25Студыя "Белсат".14:45Аб'ектыў.15:10Размова дня.15:35Загадкі беларускай гісторыі.15:50Асабісты капітал (эканамічная праграма).16:15Студыя "Белсат".18:45Над Нёмнам (тэлечасопіс).19:05Студыя "Белсат".19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова дня.21:40Студыя "Белсат".00:35Аб'ектыў.00:50Размова дня.01:10Над Нёмнам (тэлечасопіс).01:35Студыя "Белсат".01:55Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат".08:00Аб'ектыў.08:20Размова дня.08:35Загадкі беларускай гісторыі.09:20Ранча, серыял.10:10Невядомая Беларусь: "Басовішча", д/ф.11:00Belsat Music Live.11:35Муры, рэпартаж.11:55Мастацкі фільм.13:25Студыя "Белсат".14:25Аб'ектыў.14:50Размова дня.15:05Загадкі беларускай гісторыі.15:25Серыял.16:20Фільм дакументальны.18:00Студыя "Белсат".18:10Муры, рэпартаж.18:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).19:10Беларускі свет.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова дня.21:35Серыял ад Бі-Бі-Сі.22:30Фільм дакументальны.23:25Студыя "Белсат".00:25Аб'ектыў.00:45Размова дня.01:00Над Нёмнам (тэлечасопіс).01:20Беларускі свет.01:35Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат".08:00Аб'ектыў.08:20Размова дня.08:35Загадкі беларускай гісторыі.08:50Асабісты капітал (эканамічная праграма).09:15Даты праўды: 10/07/1922. Сход беларускага праваслаўнага духавенства.09:30Чыстае мастацтва, д/ф.10:25Лабірынты (гістарычная праграма): Васіль Быкаў: куля для КДБ.11:05Мова нанова: Мы не ствараем інкубатару.11:25Венецыя (Wenecja), драма.13:20Студыя "Белсат".14:20Аб'ектыў.14:40Размова дня.15:00Загадкі беларускай гісторыі.15:15Асабісты капітал (эканамічная праграма).15:35Чыстае мастацтва, д/ф.16:30А дзесьці брахалі сабакі (The Distant Barking of Dogs), д/ф.17:25Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).17:45Лукавыя навіны (сатырычная праграма).18:00Студыя "Белсат".18:10Маю права (юрыдычная праграма).18:30Вечаровы шпіль.18:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).19:05Беларускі свет.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова дня.21:35Салідарны Беласток, рэпартаж.21:55Дзікая мыш (Wilde Maus), м/ф.23:35Студыя "Белсат".00:35Аб'ектыў.01:00Размова дня.01:10Над Нёмнам (тэлечасопіс).01:35Беларускі свет.01:55Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат".08:00Аб'ектыў.08:20Размова дня.08:35Асабісты капітал (эканамічная праграма).09:00Загадкі беларускай гісторыі.09:15Даты праўды: 03/07/1944. Вызваленне Менску.09:30Без рэтушы.09:55Невядомая Беларусь: Раскіданае гняздо, д/ф.10:30Лабірынты (гістарычная праграма).11:05Мова нанова: А хто для вас бацька?11:25Зажмурся (Zmruz oczy), м/ф.12:50Belsat Music Live.13:35Студыя "Белсат".14:35Аб'ектыў.14:55Размова дня.15:15Асабісты капітал (эканамічная праграма).15:35Загадкі беларускай гісторыі.15:50Невядомая Беларусь: Раскіданае гняздо, д/ф.16:30Украінская малітва Каўказу (Ukrainska Modlitwa), д/ф.17:25Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).17:45Лукавыя навіны (сатырычная праграма).18:00Студыя "Белсат".18:10Маю права (юрыдычная праграма).18:30Вечаровы шпіль.18:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).19:05Беларускі свет.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова дня.21:35Без рэтушы.22:00Мяне там няма (I'm Not There), м/ф.00:15Студыя "Белсат".01:10Аб'ектыў.01:35Размова дня.01:55Над Нёмнам (тэлечасопіс).02:10Беларускі свет.02:30Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат".08:00Аб'ектыў.08:20Размова дня.08:35Загадкі беларускай гісторыі.08:50Даты праўды: 1924-1929. Беларусізацыя.09:10Аддайце нам нашыя галасы, рэпартаж.09:25Невядомая Беларусь: Мы жылі ў гета, д/ф.10:10Лабірынты (гістарычная праграма): Максім Танк: Смяротны більярд, альбо Ігра цано10:50Мова нанова.11:10Бэнэк (Benek), м/ф.12:50Невядомая Беларусь: Вернікі, д/ф.13:25Арменія. Рэвалюцыя - гэта не страшна, рэпартаж.13:55Студыя "Белсат".14:55Аб'ектыў.15:15Размова дня.15:30Загадкі беларускай гісторыі.15:50Невядомая Беларусь: Мы жылі ў гета, д/ф.16:30Расея і Кітай - шлюб па разліку (Rosja i Chiny - malzenstwo z wyrachowania), д/ф17:20Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).17:45Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).18:00Студыя "Белсат".18:10Маю права (юрыдычная праграма).18:30Вечаровы шпіль.18:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).19:05Беларускі свет.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова дня.21:35Без рэтушы.22:00У самае сэрца (The Heart of Me), меладрама.23:35Студыя "Белсат".00:35Аб'ектыў.00:50Размова дня.01:10Над Нёмнам (тэлечасопіс).01:30Беларускі свет.01:50Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат".08:00Аб'ектыў.08:20Размова дня.08:35Загадкі беларускай гісторыі.08:50Даты праўды: 1939-1941. Савецкія рэпрэсіі ў Заходняй Беларусі.09:10Пайсці і не вярнуцца, рэпартаж.09:45Невядомая Беларусь: Самаходы, д/ф.10:25Лабірынты (гістарычная праграма): Алаіза Пашкевіч: Кроў. Масаж. Каханне.11:10Мова нанова.11:25Хітрыкі (Sztuczki), м/ф.13:00Невядомая Беларусь: Зоська Верас. 1892-1991, д/ф.13:35Сведкі: Першыя змагарныя гады незалежнасці.13:55Студыя "Белсат".14:55Аб'ектыў.15:15Размова дня.15:30Загадкі беларускай гісторыі.15:50Невядомая Беларусь: Фанат, д/ф.16:30Сексуальнасць тыранаў (La sexualite des Tyrans), д/ф.17:25Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).17:45Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).18:00Студыя "Белсат".18:10Маю права (юрыдычная праграма).18:30Вечаровы шпіль.18:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).19:05Беларускі свет.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова дня.21:35Украіна з пульсам Беларусі, рэпартаж.21:55Маці (Ema), м/ф.23:25Студыя "Белсат".00:25Аб'ектыў.00:45Размова дня.01:05Над Нёмнам (тэлечасопіс).01:20Беларускі свет.01:35Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат".08:00Аб'ектыў.08:20Размова дня.08:35Загадкі беларускай гісторыі.08:55Даты праўды. Так пачалася вайна.09:25Не баімся. Гарадзенскі жнівень 2020, рэпартаж.09:40Невядомая Беларусь: Я вяртаўся дадому, д/ф.10:15Лабірынты (гістарычная праграма): Забойства на Ягелонскай.10:55Мова нанова: Як там "ашчушчэнія"?11:15Стрэмкі (Drzazgi), м/ф.13:05Невядомая Беларусь: Людвіка, д/ф.13:40Сведкі: Пачатак незалежнага друку.14:00Студыя "Белсат".15:00Аб'ектыў.15:25Размова дня.15:40Загадкі беларускай гісторыі.16:00Невядомая Беларусь: Чарга. Гісторыя пытання ці пытанне гісторыі?, д/ф.16:40Як Оскар перамог камунізм (Jak Oskar komune obalal), д/ф.17:25Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).17:45Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).18:00Студыя "Белсат".18:10Маю права (юрыдычная праграма).18:30Вечаровы шпіль.18:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).19:05Беларускі свет.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова дня.21:35Пайсці і не вярнуцца, рэпартаж.22:10У крузе любові (The Broken Circle Breakdown), драма.00:00Студыя "Белсат".01:00Аб'ектыў.01:20Размова дня.01:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).01:55Беларускі свет.02:15Перапынак у вяшчанні.07:00Студыя "Белсат".08:00Аб'ектыў.08:20Размова дня.08:35Загадкі беларускай гісторыі.08:50Даты праўды: Супраціў акупантам: міфы і факты.09:20Ахвяры катаванняў, рэпартаж.09:40Невядомая Беларусь: Кантрабандысты, д/ф.10:15Лабірынты (гістарычная праграма): Апошняе каханне Івана Луцкевіча.10:55Мова нанова.11:15Судовы выканаўца (Komornik), м/ф.12:50Невядомая Беларусь: Зніклая паэзія, д/ф.13:25Сведкі: Рэферэндум 1995 года.13:40Закладнікі Данбасу, рэпартаж.14:10Студыя "Белсат".15:10Аб'ектыў.15:30Размова дня.15:50Загадкі беларускай гісторыі.16:05Невядомая Беларусь: Калгаснікі, д/ф.16:35Куба - кухня рэвалюцыі (Kuba - rewolucja od kuchni), д/ф.17:25Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).17:45Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).18:00Студыя "Белсат".18:10Маю права (юрыдычная праграма).18:30Вечаровы шпіль.18:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).19:05Беларускі свет.19:30Вось так (інфармацыйная праграма).20:00Студыя "Белсат".21:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).21:20Размова дня.21:35Пайсці і не вярнуцца, рэпартаж.22:10У сакрэце (Therese Raquin), м/ф.23:55Студыя "Белсат".00:50Аб'ектыў.01:20Размова дня.01:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).01:50Беларускі свет.02:10Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Загадкі беларускай гісторыі: Сталінскі ампір у Менску.07:50Пакажыце нас на БТ, рэпартаж.08:10Невядомая Беларусь: Партрэт, д/ф.08:35Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Гісторыя нікчэмнасці.09:30Лабірынты (гістарычная праграма): Каварства і любоў Еўсцігнея Міровіча.10:15Мова нанова: Багдановіч у стылі рэп.10:30Шапэн. Прага кахання (Chopin. Pragnienie milosci), біяграфічны фільм.12:35Невядомая Беларусь: Зніклая паэзія, д/ф.13:10Студыя "Белсат".14:10Аб'ектыў.14:35Размова дня.14:50Загадкі беларускай гісторыі: Сталінскі ампір у Менску.15:10Невядомая Беларусь: Партрэт, д/ф.15:35Мы былі першыя. Познань 56, д/ф.16:25Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).16:45Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).17:00Студыя "Белсат".17:10Маю права (юрыдычная праграма).17:30Вечаровы шпіль.17:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).18:05Беларускі свет.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Не баімся. Гарадзенскі жнівень 2020, рэпартаж.20:50Назіраючы за Джульетай (Eye on Juliet), м/ф.22:20Студыя "Белсат".23:20Аб'ектыў.23:40Размова дня.23:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).00:10Беларускі свет.00:35Вечаровы шпіль.00:55Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Загадкі беларускай гісторыі.07:50Пляц пераменаў, рэпартаж.08:15Невядомая Беларусь: Эпітафія, д/ф.08:45Сенсацыі XX стагоддзя, серыял: Псеўданім Пух.09:30Шыльды.09:45Лабірынты (гістарычная праграма): Чараўнік Вацлаў Іваноўскі.10:15Мова нанова: "Грамадзянін, пройдзем...".10:30Цудоўны дзень (Doskonale popoludnie), м/ф.12:05Невядомая Беларусь: Суд над камунізмам, д/ф.12:40Пайсці і не вярнуцца, рэпартаж.13:15Студыя "Белсат".14:15Аб'ектыў.14:35Размова дня.14:50Загадкі беларускай гісторыі.15:05Невядомая Беларусь: Адзіная такая, д/ф.15:40ГУЛаг, як гэта было: ч. 1. Узнікненне. 1917-1933 (Goulag, une histoire sovietiqu16:30Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).16:55Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).17:05Маю права (юрыдычная праграма).17:25Вечаровы шпіль.17:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).18:05Беларускі свет.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Ахвяры катаванняў, рэпартаж.20:55Абліччы кахання (The Face of Love), меладрама.22:30Студыя "Белсат".23:25Аб'ектыў.23:50Размова дня.00:10Над Нёмнам (тэлечасопіс).00:25Беларускі свет.00:45Вечаровы шпіль.01:05Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня 09/11/2020.07:35Загадкі беларускай гісторыі.07:50Аддайце нам нашыя галасы, рэпартаж.08:10Невядомая Беларусь: 25, д/ф.09:05Трус па-берлінску (Krolik po berlinsku), д/ф.09:45Шыльды.09:55Лабірынты (гістарычная праграма): Жахі Паўлінкі.10:35Мова нанова.10:50Вароты Еўропы (Wrota Europy), м/ф.12:05Невядомая Беларусь: Прайграная гісторыя. Вяртанне ў Бішафсвэрду, д/ф.12:50Студыя "Белсат".13:50Аб'ектыў.14:15Размова дня.14:30Загадкі беларускай гісторыі.14:50Невядомая Беларусь: Універсітэт Каліноўскага, д/ф.15:35ГУЛаг, як гэта было: ч. 2. Разрастанне. 1934-1945 (Goulag, une histoire sovietiq16:25Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).16:50Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).17:05Маю права (юрыдычная праграма).17:25Вечаровы шпіль.17:45Над Нёмнам (тэлечасопіс).18:05Беларускі свет.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Не баімся. Гарадзенскі жнівень 2020, рэпартаж.20:50Пералётныя птушкі (Pаjaros de verano aka), драма.22:55Студыя "Белсат".23:50Аб'ектыў.00:10Размова дня.00:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).00:50Беларускі свет.01:10Вечаровы шпіль.01:30Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Загадкі беларускай гісторыі.07:55Людзьмі звацца. Купалаўцы, рэпартаж.08:10Невядомая Беларусь: Бежанцы (Biezency), д/ф.09:05Сведкі: Магілёўскія дэмакраты: ч. 2.09:20Шыльды.09:35Intermarium.10:20Мова нанова: "Беларусы, вы неверагодныя!".10:40Смерць як луста хлеба (Smierc jak kromka chleba), м/ф.12:35Студыя "Белсат".13:35Аб'ектыў.14:00Размова дня.14:15Загадкі беларускай гісторыі.14:30Невядомая Беларусь: Рэпрэсаваная архітэктура, д/ф.15:10Мова нанова: "Беларусы, вы неверагодныя!".15:30ГУЛаг, як гэта было: ч. 3. Пік і скон. 1945-1957 (Goulag, une histoire sovietiqu16:30Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).16:50Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).17:05Маю права (юрыдычная праграма).17:25Вечаровы шпіль.17:45Над Нёмнам (тэлечасопіс).18:05Беларускі свет.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Сяржук Доўгушаў: "Where we are?", рэпартаж, 2020 г., Беларусь.21:05Два каханні (Two Lovers), м/ф.22:55Студыя "Белсат".23:50Аб'ектыў.00:10Размова дня.00:30Над Нёмнам (тэлечасопіс).00:50Беларускі свет.01:10Вечаровы шпіль.01:30Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Загадкі беларускай гісторыі.07:55Пайсці і не вярнуцца: ч. 1, рэпартаж.08:25Невядомая Беларусь: Гульня без правілаў, д/ф.09:20Шыльды.09:35Лабірынты (гістарычная праграма): Уладзімір Караткевіч: "Дзікае паляванне&q10:15Мова нанова.10:35Золата дэзерціраў (Zloto dezerterow), м/ф.12:35Муры, рэпартаж.12:55Студыя "Белсат".13:55Аб'ектыў.14:20Размова дня.14:35Загадкі беларускай гісторыі.14:50Невядомая Беларусь: Слуцкі збройны чын, д/ф.15:25Мова нанова.15:40Зона адчужэння Данбас, д/ф.16:30Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).16:50Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).17:05Маю права (юрыдычная праграма).17:25Вечаровы шпіль.17:45Над Нёмнам (тэлечасопіс).18:05Беларускі свет.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Пайсці і не вярнуцца: ч. 2, рэпартаж.21:15Рука ў руцэ (Personal Effects), драма.23:00Студыя "Белсат".00:00Аб'ектыў.00:25Размова дня.00:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).00:55Беларускі свет.01:20Вечаровы шпіль.01:35Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Загадкі беларускай гісторыі.07:55Людзьмі звацца. Купалаўцы, рэпартаж.08:15Невядомая Беларусь: Гульня без правілаў 2, д/ф.09:20Шыльды.09:30Жыць са статусам, рэпартаж.09:50У праходах (In den Gangen), м/ф.11:55Лялька (Lalka), серыял.13:15Студыя "Белсат".14:15Аб'ектыў.14:40Размова дня.14:55Загадкі беларускай гісторыі.15:15Невядомая Беларусь: Вернікі, д/ф.15:50Пекін: дзённікі з каранціну (Pekin: Journal d'une quarantaine), д/ф.16:30Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).16:50Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).17:05Маю права (юрыдычная праграма).17:25Вечаровы шпіль.17:45Над Нёмнам (тэлечасопіс).18:05Беларускі свет.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Спартоўцы з народам, рэпартаж.21:00Чалавек званы Увэ (En man som heter Ove), камедыя.22:55Студыя "Белсат".23:50Аб'ектыў.00:20Размова дня.00:35Над Нёмнам (тэлечасопіс).00:50Беларускі свет.01:15Вечаровы шпіль.01:30Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Загадкі беларускай гісторыі: Станькава Чапскіх i Марата Казея.07:50Песня вольных, рэпартаж.08:15Невядомая Беларусь: Жоўтыя кветкі, д/ф.09:05Шыльды.09:20Мова нанова: За які (а) маральны ўчынак звальняюць з Вялікага тэатру оперы і бал09:35Бела-бялюткі попел (Ash is Purest White), меладрама.11:50Лялька (Lalka), серыял.13:05Студыя "Белсат".14:05Аб'ектыў.14:25Размова дня.14:45Загадкі беларускай гісторыі: Станькава Чапскіх i Марата Казея.15:00Невядомая Беларусь: Цівалі, д/ф.15:35Маў і ягоны галадамор (Mao's Great Famine), д/ф.16:30Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).16:50Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).17:05Маю права (юрыдычная праграма).17:25Вечаровы шпіль.17:45Над Нёмнам (тэлечасопіс).18:05Беларускі свет.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Без рэтушы: рэпартаж.21:05Бела-бялюткі попел (Ash is Purest White), меладрама.23:15Студыя "Белсат".00:10Аб'ектыў.00:35Размова дня.00:55Над Нёмнам (тэлечасопіс).01:10Беларускі свет.01:30Вечаровы шпіль.01:50Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Загадкі беларускай гісторыі: Варапаева. Што старэйшае - касцёл ці царква?07:50Дзе мой сцяг?, рэпартаж.08:20Невядомая Беларусь: У цемры, д/ф.08:45Шыльды.09:00Мова нанова: Сотні дваровых канцэртаў Піта Паўлава.09:15Наш выбітны ліхадзей, рэпартаж.09:40Усё альбо нічога (All or Nothing), м/ф.11:45Лялька (Lalka), серыял.13:05Студыя "Белсат".14:05Аб'ектыў.14:30Размова дня.14:45Загадкі беларускай гісторыі: Варапаева. Што старэйшае - касцёл ці царква?15:00Невядомая Беларусь: Сад надзеі, д/ф.15:40Дні, якія скаланулі Польшчу (Dni, ktore wstrzasnely Polska), д/ф.16:30Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).16:50Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).17:05Маю права (юрыдычная праграма).17:25Вечаровы шпіль.17:45Над Нёмнам (тэлечасопіс).18:05Беларускі свет.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:40Не баімся. Гарадзенскі жнівень - 2020, рэпартаж.21:00Выходзіць нельга выжыць (Insyriated), драма.22:20Студыя "Белсат".23:20Аб'ектыў.23:45Размова дня.00:00Над Нёмнам (тэлечасопіс).00:20Беларускі свет.00:35Вечаровы шпіль.00:55Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Загадкі беларускай гісторыі: Сталінскі ампір у Менску. Ці трэба ахоўваць яго пом07:50Пайсці і не вярнуцца: ч. 1, рэпартаж.08:25Невядомая Беларусь: Раскіданае гняздо, д/ф.09:00Шыльды.09:15Мова нанова: Сястра Часлава.09:30Урокі чытання, рэпартаж.09:50Гурток (L'atelier), м/ф.11:40Лялька (Lalka), серыял.13:00Студыя "Белсат".14:00Аб'ектыў.14:25Размова дня.14:40Загадкі беларускай гісторыі: Сталінскі ампір у Менску. Ці трэба ахоўваць яго пом14:55Невядомая Беларусь: Чарга. Гісторыя пытання ці пытанне гісторыі?, д/ф.15:30Знакаміты і невядомы: як Жак Жажар выратаваў Люўр (Illustre Et Inconnu: Comment 16:30Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).16:50Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).17:00Маю права (юрыдычная праграма).17:25Вечаровы шпіль.17:45Над Нёмнам (тэлечасопіс).18:05Беларускі свет.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Краіна для жыцця, рэпартаж.21:10Краіна мары (Traumland), драма.22:45Студыя "Белсат".23:45Аб'ектыў.00:10Размова дня.00:25Над Нёмнам (тэлечасопіс).00:35Беларускі свет.00:55Вечаровы шпіль.01:20Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Загадкі беларускай гісторыі: Дунілавічы. Няшчаснае каханне графскай дачкі.07:50Аддайце нам нашыя галасы, рэпартаж.08:10Невядомая Беларусь.08:50Шыльды.09:00Востраў надзеі, рэпартаж.09:20Мова нанова: Эрык Арлоў-Шымкус.09:40Блізкія незнаёмыя (Perfetti sconosciuti), камедыя.11:15Лялька (Lalka), серыял.12:35Студыя "Белсат".13:35Аб'ектыў.14:00Размова дня.14:15Загадкі беларускай гісторыі: Дунілавічы. Няшчаснае каханне графскай дачкі.14:35Невядомая Беларусь: Палескі санктуарый, рэпартаж.15:10Вёска плывучых кароў (Wies plywajacych krow), д/ф.16:30Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).16:50Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).17:05Маю права (юрыдычная праграма).17:25Вечаровы шпіль.17:45Над Нёмнам (тэлечасопіс).18:05Беларускі свет.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Пляц пераменаў, рэпартаж.21:00Чужыя густы (Le got des autres), м/ф.22:50Студыя "Белсат".23:50Аб'ектыў.00:10Размова дня.00:30Над Нёмнам (тэлечасопіс).00:45Беларускі свет.01:10Вечаровы шпіль.01:20Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Загадкі беларускай гісторыі.07:55Спартоўцы з народам, рэпартаж.08:15Аб'яднанае каралеўства попу. "Бітлз", Боўі, Бонд (United Kingdom 09:10Невядомая Беларусь: Адзіная такая, д/ф.09:40Мова нанова.09:55Пачні зноў (Begin Again), м/ф.11:40Лялька (Lalka), серыял.13:00Студыя "Белсат".14:00Аб'ектыў.14:25Размова дня.14:40Загадкі беларускай гісторыі.15:00Невядомая Беларусь: Данчык, д/ф.15:40Колы ўлады (The Wheels of Power: History of Official Cars), д/ф.16:35Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).17:00Ельня, рэпартаж.17:25Вечаровы шпіль.17:45Над Нёмнам (тэлечасопіс).18:05Беларускі свет.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Даліда (Dalida), м/ф.22:40Студыя "Белсат".23:40Аб'ектыў.00:05Размова дня.00:20Над Нёмнам (тэлечасопіс).00:35Беларускі свет.00:55Вечаровы шпіль.01:20Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Загадкі беларускай гісторыі.07:55Пайсці і не вярнуцца: ч. 2, рэпартаж.08:25Аб'яднанае каралеўства попу. "Бітлз", Боўі, Бонд (United Kingdom 09:20Невядомая Беларусь: Валянцін Вінаградаў, альбо Беларускае кіно, якога няма, д/ф.10:00Мова нанова: Галоўны рэвалюцыйны гіт "Муры".10:20Вечарынка (The Party), м/ф.11:30Лялька (Lalka), серыял.12:55Студыя "Белсат".13:55Аб'ектыў.14:15Размова дня.14:30Загадкі беларускай гісторыі.14:50Сума, д/ф.15:45Стагоддзе Азіі (The Asian Century), дак. серыял.16:30Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).16:55Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).17:05Маю права (юрыдычная праграма).17:25Вечаровы шпіль.17:45Над Нёмнам (тэлечасопіс).18:05Беларускі свет.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Top Gear (аўтамабільны тэлечасопіс каналу Бі-Бі-Сі).21:30Пан вайны (Lord of War), драма.23:35Студыя "Белсат".00:35Аб'ектыў.00:55Размова дня.01:15Над Нёмнам (тэлечасопіс).01:30Беларускі свет.01:50Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Загадкі беларускай гісторыі.07:50Песня вольных, рэпартаж.08:15Невядомая Беларусь: Амерыканка. All included, д/ф.09:10Невядомая Беларусь: Фанат, д/ф.09:50Мова нанова.10:05Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Браніслаў Тарашкевіч.10:20Кураня са слівамі (Poulet aux prunes), м/ф.11:50Лялька (Lalka), серыял.13:10Студыя "Белсат".14:10Аб'ектыў.14:30Размова дня.14:50Загадкі беларускай гісторыі.15:05Невядомая Беларусь: Кантрабандысты, д/ф.15:40Стагоддзе Азіі, дак. серыял.16:30Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).16:50Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).17:05Маю права (юрыдычная праграма).17:25Вечаровы шпіль.17:45Над Нёмнам (тэлечасопіс).18:05Беларускі свет.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Top Gear (аўтамабільны тэлечасопіс каналу "Бі-Бі-Сі").21:30Пэўнасць (Conviction), драма.23:20Студыя "Белсат".00:20Аб'ектыў.00:39Размова дня.00:55Над Нёмнам (тэлечасопіс).01:15Беларускі свет.01:35Вечаровы шпіль.01:55Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Загадкі беларускай гісторыі.07:55Ахвяры катаванняў, рэпартаж.08:10Шчыра кажучы.08:35Пекін: дзённікі з каранціну (Pekin: Journal d'une quarantaine), д/ф.09:10Невядомая Беларусь: І выберу Радзіму, д/ф.09:50Мова нанова.10:05Матэргорн (Matterhorn), м/ф.11:35Лялька (Lalka), серыял.13:00Студыя "Белсат".14:00Аб'ектыў.14:20Размова дня.14:40Загадкі беларускай гісторыі.14:55Невядомая Беларусь: Мы жылі ў гета, д/ф.15:40Стагоддзе Азіі, Маркас: чалавек і міф. ч. 3, дак. серыял.16:30Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).16:50Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).17:05Маю права (юрыдычная праграма).17:25Вечаровы шпіль.17:45Над Нёмнам (тэлечасопіс).18:05Беларускі свет.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:25Размова дня.20:40Top Gear (аўтамабільны тэлечасопіс каналу Бі-Бі-Сі).21:35Прыслужнік (The Butler), гіст. драма.23:45Студыя "Белсат".00:45Аб'ектыў.01:10Размова дня.01:30Над Нёмнам (тэлечасопіс).01:40Беларускі свет.02:05Вечаровы шпіль.02:25Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Загадкі беларускай гісторыі: Сістэмны крызіс беларускай культуры.07:55Усё толькі пачынаецца, рэпартаж.08:15Шчыра кажучы.08:35COVID-19. Азіяцкі досвед (Covid-19, How Asia is Winning the War), д/ф.09:30Невядомая Беларусь: Заходнікі, д/ф.10:10Мова нанова: Акторка-купалаўка Крысціна Дробыш.10:25Кавярня (The Place), драма.12:15Бода (Bodo), серыял.13:10Студыя "Белсат".14:10Аб'ектыў.14:35Размова дня.14:50Загадкі беларускай гісторыі: Сістэмны крызіс беларускай культуры.15:05Невядомая Беларусь: Самаходы, д/ф.15:50Стагоддзе Азіі (The Asian Century), дак. серыял.16:40Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).17:00Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).17:10Маю права (юрыдычная праграма).17:30Вечаровы шпіль.17:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).18:05Беларускі свет.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:25Размова дня.20:40Top Gear (аўтамабільны тэлечасопіс каналу Бі-Бі-Сі).21:35Размаляваны вэлюм (Painted Veil), м/ф.23:40Студыя "Белсат".00:35Аб'ектыў.01:05Размова дня.01:20Над Нёмнам (тэлечасопіс).01:40Беларускі свет.02:00Вечаровы шпіль.02:20Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Загадкі беларускай гісторыі: Ментальная акупацыя.07:55Краіна для жыцця, рэпартаж.08:30Невядомая Беларусь: Лінія Сталіна на дзіцячай далоні, д/ф.09:25Шыльды.09:40Мова нанова: Ксёндз Вячаслаў Барок.09:55Начны цягнік да Лісабону (Night Train to Lisbon), драма.11:45Бода (Bodo), серыял.12:45Студыя "Белсат".13:45Аб'ектыў.14:05Размова дня.14:20Загадкі беларускай гісторыі: Ментальная акупацыя.14:40Невядомая Беларусь: Партрэт, д/ф.15:05Стагоддзе Азіі (The Asian Century), дак. серыял.16:00Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).16:20Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).16:35Маю права (юрыдычная праграма).16:55Вечаровы шпіль.17:15Шыльды.17:25Шчаслівы квіток, рэпартаж.17:50Над Нёмнам (тэлечасопіс).18:05Беларускі свет.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Top Gear (аўтамабільны тэлечасопіс каналу Бі-Бі-Сі).21:30У самае сэрца (The Heart of Me), меладрама.23:05Студыя "Белсат".00:10Аб'ектыў.00:30Размова дня.00:45Над Нёмнам (тэлечасопіс).00:55Беларускі свет.01:24Вечаровы шпіль.01:40Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:35Загадкі беларускай гісторыі: Сялянская беларусізацыя.07:55Мова нанова: Мы не ствараем інкубатару.08:10Шчыра кажучы.08:30Невядомая Беларусь: Чарга. Гісторыя пытання ці пытанне гісторыі?, д/ф.09:10Невядомая Беларусь: Глыбоцкая змова, д/ф.09:55Мова нанова: Хакер у інвалідным вазку Максім Сямашка.10:10Сустрэнемся там, угары (Au revoir la-haut), м/ф.12:10Бода (Bodo), серыял.13:05Студыя "Белсат".14:05Аб'ектыў.14:30Размова дня.14:45Загадкі беларускай гісторыі: Сялянская беларусізацыя.15:05Таццянін дзень, рэпартаж.15:35Стагоддзе Азіі (The Asian Century), дак. серыял.16:30Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).16:50Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).17:05Маю права (юрыдычная праграма).17:25Вечаровы шпіль.17:45Над Нёмнам (тэлечасопіс).18:05Беларускі свет.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:25Размова дня.20:40Top Gear (аўтамабільны тэлечасопіс каналу Бі-Бі-Сі).21:30Мова нанова: А хто для вас бацька?21:50Незабыўны шпацыр (А Walk to Remember), драма.23:25Студыя "Белсат".00:30Аб'ектыў.00:55Размова дня.01:10Над Нёмнам (тэлечасопіс).01:30Беларускі свет.01:50Вечаровы шпіль.02:05Перапынак у вяшчанні.06:00Студыя "Белсат".07:00Аб'ектыў.07:20Размова дня.07:40Загадкі беларускай гісторыі: Рэформа Сталыпіна ў Беларусі.07:55Пайсці і не вярнуцца: ч. 1, рэпартаж.08:30Шчыра кажучы.08:55Невядомая Беларусь: 25, д/ф.09:50Мова нанова.10:10Акушэрка (Sage femme), м/ф.12:05Бода (Bodo), серыял.13:05Студыя "Белсат".14:05Аб'ектыў.14:30Размова дня.14:45Загадкі беларускай гісторыі: Рэформа Сталыпіна ў Беларусі.15:05Невядомая Беларусь: Зніклая паэзія, д/ф.15:35Стагоддзе Азіі (The Asian Century), дак. серыял.16:25Жэстачайшы мульт (сатырычная праграма).16:50Лукавыя навіны (праграма-антыфэйк).17:00Маю права (юрыдычная праграма).17:25Вечаровы шпіль.17:45Над Нёмнам (тэлечасопіс).18:05Беларускі свет.18:30Вось так (інфармацыйная праграма).19:00Студыя "Белсат".20:00Аб'ектыў (галоўнае выданне).20:20Размова дня.20:35Top Gear (аўтамабільны тэлечасопіс каналу Бі-Бі-Сі).21:05У сакрэце (Therese Raquin), м/ф.22:50Студыя "Белсат".23:50Аб'ектыў.00:10Размова дня.00:30Над Нёмнам (тэлечасопіс).00:45Беларускі свет.01:05Вечаровы шпіль.01:20Перапынак у вяшчанні.

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua