КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>Кинопремьера HD

Телепрограмма канала Кинопремьера HD на вторник

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
01 марта 
Вт
02 марта 
Ср
03 марта 
Чт
04 марта 
Пт
05 марта 
Сб
06 марта 
Вс
07 марта 

Программа телепередач Кинопремьера HD на prokurs.com.ua

Кинопремьера HD
00:50Х/ф "Гра"03:15Х/ф "Пампушка"05:00Х/ф "Полуничка"06:45Х/ф "Прощатися не будемо"08:40Х/ф "Шалений куш"10:20Х/ф "Останній богатир"12:15Х/ф "Ганна"14:10Х/ф "Не гра"15:55Х/ф "Чарівниця"17:35Х/ф "Прощатися не будемо"19:30Х/ф "Дикий"21:00Х/ф "Влада"23:10Х/ф "Нове життя Аманди"00:40Х/ф "Слід"02:55Х/ф "Геллфест"04:20Х/ф "Дикий"05:55Х/ф "Пригоди Ремі"07:40Х/ф "Прокляте місце"09:20Х/ф "Нове життя Аманди"11:05Х/ф "Аладдін"13:10Х/ф "Шалений куш"14:50Х/ф "Наш час"17:45Х/ф "Автомонстри"19:30Х/ф "План втечі 2"21:05Х/ф "Робін Гуд: Початок"23:00Х/ф "Дикий"00:10Х/ф "Час відплати"02:15Х/ф "Серце світу"04:20Х/ф "Влада"06:35Х/ф "Мій друг Зиґмунд Фрейд"08:25Х/ф "Янгол"10:20Х/ф "Жили-були"11:45Х/ф "Пригоди Ремі"13:35Х/ф "Час відплати"15:30Х/ф "Серце світу"17:40Х/ф "Віта і Вірджинія"19:30Х/ф "Мері Поппінс Повертається"21:40Х/ф "Лускунчик і Чотири Королівства"23:15Х/ф "Жили-були"00:40Х/ф "За п'ять кроків до кохання"02:35Х/ф "План втечі 2"04:10Х/ф "План втечі 3"05:50Х/ф "Літо - це маленьке життя"07:25Х/ф "Селфі"09:15Х/ф "SuperЗять"10:55Х/ф "Віта і Вірджинія"12:45Х/ф "Після"14:30Х/ф "За п'ять кроків до кохання"16:25Х/ф "Материнський інстинкт"18:00Х/ф "Лукас"19:30Х/ф "Команда мрії"20:55Х/ф "Доля"22:25Х/ф "Вокс Люкс"01:20Х/ф "Після"03:00Х/ф "У владі стихії"04:35Х/ф "Лукас"06:00Х/ф "Рок"07:25Х/ф "Материнський інстинкт"09:05Х/ф "Зелена книга"11:20Х/ф "Мистецтво обману"12:55Х/ф "Російський біс"14:40Х/ф "Аферисти мимоволі"16:15Х/ф "Загублені в льодах"17:50Х/ф "У владі стихії"19:30Х/ф "Некромантія"21:05Х/ф "Прокляті"22:35Х/ф "Команда мрії"00:00Х/ф "Донбас. Околиця"01:50Х/ф "Робін Гуд: Початок"04:15Х/ф "Дитя робота"06:05Х/ф "Зелена книга"08:20Х/ф "Донбас. Околиця"09:55Х/ф "Мері Поппинс Повертається"12:05Х/ф "Крістофер Робін"13:50Х/ф "Людина-павук: Повернення додому"16:00Х/ф "Бамблбі"17:55Х/ф "План втечі 2"19:30Х/ф "План втечі 3"21:05Х/ф "Мистецтво обману"22:40Х/ф "Кролик Пітер"01:15Х/ф "Полуничка"02:55Х/ф "Викрадаючи коней"05:05Х/ф "Робін Гуд: Початок"07:00Х/ф "Стекло"09:05Х/ф "Спокуса"10:50Х/ф "Холодна помста"12:50Х/ф "План втечі 2"14:25Х/ф "План втечі 3"16:00Х/ф "Бамблбі"17:55Х/ф "Чого хочуть чоловіки"19:30Х/ф "Дитя робота"21:20Х/ф "Живе"23:05Х/ф "Історія однієї зустрічі"00:15Х/ф "Почни спочатку"01:55Х/ф "Смерть і життя Джона Ф. Донована"03:55Х/ф "Спокуса"05:35Х/ф "Дике життя"07:15Х/ф "Полуничка"09:00Х/ф "Почни спочатку"10:45Х/ф "Живе"12:25Х/ф "Готель Мумбаї: Протистояння"14:30Х/ф "Соната"15:55Х/ф "Поклик вовка"17:50Х/ф "Материнський інстинкт"19:30Х/ф "Курськ"21:25Х/ф "Падіння американської імперії"23:30Х/ф "Чого хочуть чоловіки"00:40Х/ф "Літо – це маленьке життя"02:15Х/ф "Шалений куш"04:00Х/ф "Поклик вовка"05:55Х/ф "Курськ"07:50Х/ф "Материнський інстинкт"09:30Х/ф "Жінки проти чоловіків: Кримські канікули"10:50Х/ф "Літо – це маленьке життя"12:25Х/ф "Король лев"14:20Х/ф "Дитя робота"16:10Х/ф "Над(НЕ)природнє"17:45Х/ф "Зроблено в Італії"19:30Х/ф "Ти вмієш зберігати секрети?"21:00Х/ф "Шалений куш"22:45Х/ф "Біль і слава"01:00"Біль і слава"03:25"Курськ"05:20"Просте прохання"07:15"Боже мій!"09:15"Біль і слава"11:05"Пригоди Реми"12:55"Після весілля"14:45"Ти умієш зберігати секрети?"16:20"Та, якої не було"18:00"Пункт призначення : смайл"19:30"Ігри розуму"21:30"Коматозники"23:20"Божевільний куш"01:45Х/ф "Після весілля"03:35Х/ф "Пригоди Ремі"05:25Х/ф "Джей у Голівуді"07:00Х/ф "Конвент"08:25Х/ф "Коматозники"10:10Х/ф "Проста послуга"12:05Х/ф "Професор і безумець"14:10Х/ф "Дай мені свободу"16:00Х/ф "Отруйна троянда"17:35Х/ф "Після весілля"19:30Х/ф "Берлін, я люблю тебе"21:25Х/ф "Ласкаво просимо додому"23:00Х/ф "Брати Сістерс"00:50Х/ф "Ласкаво просимо додому"02:35Х/ф "Дар"04:10Х/ф "Отруйна троянда"05:45Х/ф "100 речей і нічого зайвого"07:35Х/ф "Джей у Голівуді"09:15Х/ф "Брати Сістерс"11:15Х/ф "Зелена книга"13:25Х/ф "Ібіца"14:50Х/ф "Море спокуси"16:35Х/ф "Дар"18:10Х/ф "Лови момент"19:30Х/ф "План втечі 3"21:05Х/ф "Бійцівський жіночий клуб"22:35Х/ф "Берлін, я люблю тебе"00:40Х/ф "Пікова дама: Задзеркалля"02:25Х/ф "Бійцівський жіночий клуб"03:55Х/ф "Таємний клуб Гернсі любителів книг і пирогів з картопляного лушпиння&q06:00Х/ф "Ібіца"07:25Х/ф "Пасажир"09:10Х/ф "Російський біс"10:50Х/ф "Лускунчик і Чотири Королівства"12:30Х/ф "Людина-павук: Далеко від дому"14:35Х/ф "100 речей і нічого зайвого"16:25Х/ф "Пікова дама: Задзеркалля"17:50Х/ф "Мара"19:30Х/ф "Альфа"21:05Х/ф "Серце зі сталі"22:50Х/ф "Райські пагорби"01:10Х/ф "Як прогуляти школу з користю"03:30Х/ф "Помста"05:20Х/ф "Людина-павук: Далеко від дому"07:25Х/ф "100 речей і нічого зайвого"09:15Х/ф "Пасажир"11:00Х/ф "Райські пагорби"12:35Х/ф "Бик"14:15Х/ф "Дар"15:50Х/ф "Після"17:30Х/ф "Маленька червона сукня"19:30Х/ф "Пошук"21:10Х/ф "Убивця 2. Проти всіх"23:10Х/ф "Море спокуси"01:10Х/ф "За п'ять кроків до кохання"03:00Х/ф "Холодна помста"04:55Х/ф "Скайлайн 2"06:35Х/ф "Паранормальне"08:25Х/ф "Після"10:05Х/ф "Божевільна парочка"12:10Х/ф "Скайлайн 2"13:55Х/ф "Пошук"15:40Х/ф "Дефолт"17:30Х/ф "Т2 Трейнспоттінг"19:30Х/ф "Команда мрії"20:55Х/ф "Інша жінка"22:30Х/ф "Астрал 4: Останній ключ"01:10Х/ф "Давай розведемося!"02:40Х/ф "Астрал 4: Останній ключ"04:20Х/ф "Без сну"06:05Х/ф "Робін Гуд: Початок"08:00Х/ф "Тінь"09:55Х/ф "Дефолт"11:45Х/ф "Решала. Нульові"13:10Х/ф "Гори, гори ясно"14:40Х/ф "Проклятий будинок"16:00Х/ф "Крихітка зомбі"17:40Х/ф "Без сну"19:30Х/ф "Мистецтво обману"21:05Х/ф "Ти вмієш зберігати секрети?"22:40Х/ф "Давай розведемося!"00:15Х/ф "Сім вечерь"01:45Х/ф "Проклятий будинок"03:00Х/ф "Робін Гуд: Початок"04:55Х/ф "Тінь"06:50Х/ф "Боже мій!"08:50Х/ф "Відок: Мисливець на привидів"10:50Х/ф "Дев'ята"12:25Х/ф "Мистецтво обману"14:05Х/ф "Скло"16:15Х/ф "Прощання"17:55Х/ф "Завзяті шахраї"19:30Х/ф "Холоп"21:15Х/ф "Соната"22:45Х/ф "Проклятий будинок"00:00Х/ф "Боже мій!"00:25Х/ф "Дім, який побудував Джек"02:55Х/ф "Не разом"04:35Х/ф "Після весілля"06:25Х/ф "Викрадаючи коней"08:20Х/ф "Курськ"10:20Х/ф "Ти вмієш зберігати секрети?"11:50Х/ф "Скло"14:00Х/ф "Голем Початок"15:35Х/ф "Номіс"17:15Х/ф "Соната"18:40Х/ф "Веном"20:30Х/ф "Людина-павук: Далеко від дому"22:35Х/ф "Над(НЕ)природне"00:15Х/ф "Провідник"01:45Х/ф "Пляжний нероба"03:20Х/ф "Холоп"05:10Х/ф "Сім вечерь"06:40Х/ф "Танцюй серцем"08:25Х/ф "Юність без Бога"10:20Х/ф "Дім, який побудував Джек"12:50Х/ф "(НЕ)ідеальний чоловік"14:20Х/ф "Божевільна парочка"16:25Х/ф "Маленькі секрети великої компанії"18:35Х/ф "Після весілля"20:30Х/ф "Ганна"22:25Х/ф "Термінал"00:00Х/ф "Почни спочатку"01:00Х/ф "Професор і безумець"03:30Х/ф "Мільярд"05:10Х/ф "Джей у Голівуді"06:45Х/ф "Нянька на Різдво"08:25Х/ф "Одного разу... в Голлівуді"11:00Х/ф "Король лев"13:00Х/ф "Ганна"14:55Х/ф "Ангельське личко"16:45Х/ф "Філософія Філа"18:25Х/ф "Смерть і життя Джона Ф. Донована"20:30Х/ф "Лев Яшин. Воротар моєї мрії"22:20Х/ф "Жага смерті"01:25Х/ф "Жага смерті"03:05Х/ф "Пікова дама: Задзеркалля"04:25Х/ф "Темне дзеркало"06:05Х/ф "Дика природа"07:45Х/ф "Дівчина у павутинні"09:40Х/ф "Джей у Голлівуді"11:20Х/ф "Далі нікуди"12:45Х/ф "Королі інтриги"14:50Х/ф "Голий романтик"16:30Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви"18:30Х/ф "Берлін, я люблю тебе"20:30Х/ф "Бельканто"22:10Х/ф "Люди в чорному: Інтернешнл"00:00Х/ф "Лев Яшин. Воротар моєї мрії"01:20Х/ф "Далі нікуди"03:15Х/ф "Звабливий, поганий, злий"05:05Х/ф "Бійцівський жіночий клуб"06:35Х/ф "Тачка на мільйон"08:25Х/ф "Дике життя"10:10Х/ф "Вип'ємо за любов"11:40Х/ф "Голий романтик"13:25Х/ф "Зеровілль"15:00Х/ф "Бельканто"16:40Х/ф "Королі інтриги"18:45Х/ф "Та, якої не було"20:30Х/ф "Лінія родства"22:15Х/ф "Ті, що вижили"23:40Х/ф "Підсобка диявола"00:15Х/ф "Гори, гори ясно"01:45Х/ф "Сонцестояння"04:10Х/ф "Голий романтик"05:45Х/ф "Лінія родства"07:30Х/ф "Маленькі секрети великої компанії"09:35Х/ф "Останній богатир"11:30Х/ф "Останній кидок"13:10Х/ф "Дефолт"15:05Х/ф "Паразити"17:15Х/ф "Підсобка диявола"18:50Х/ф "Зеровілль"20:30Х/ф "Любий тато"21:55Х/ф "Пошук"23:35Х/ф "Віцілілі"01:45Х/ф "Лінія родства"03:30Х/ф "Бійцівський жіночий клуб"05:00Х/ф "Любий татусь"06:30Х/ф "Паразити"08:40Х/ф "Ніч в облозі"10:15Х/ф "Відок: Імператор Парижа"12:15Х/ф "Ті, що вижили"13:40Х/ф "Смертельний лабіринт"15:15Х/ф "Zомбіленд: Подвійний постріл"16:55Х/ф "Король лев"18:50Х/ф "Альфа"20:30Х/ф "Фінальний рахунок"22:10Х/ф "Син диявола"00:00Х/ф "Пляжний нероба"01:15Х/ф "Маленькі секрети великої компанії"03:30Х/ф "За статевою ознакою"05:30Х/ф "Гів мі ліберті"07:20Х/ф "Син диявола"09:05Х/ф "Останній богатир"10:55Х/ф "Ізоляція"13:05Х/ф "Тіло Христове"15:00Х/ф "Т2 Трейнспоттінг"16:55Х/ф "Гів мі ліберті"18:45Х/ф "Крихітка зомбі"20:30Х/ф "Перше кохання"22:15Х/ф "Астрал 4: Останній ключ"00:00Х/ф "Помста"01:40Х/ф "Тачка на мільйон"03:50Х/ф "Карательницы"05:20Х/ф "Код 8"07:00Х/ф "Крихітка зомбі"08:40Х/ф "Старий з пістолетом"10:15Х/ф "Далі нікуди"11:40Х/ф "Астрал 4: Останній ключ"13:20Х/ф "Клуб анонімних кілерів"14:55Х/ф "Карательницы"16:25Х/ф "Корпус Крісті"18:20Х/ф "Королі інтриги"20:30Х/ф "Загорнути в асфальт"23:05Х/ф "Боже мій!"00:35Х/ф "Обитель страху"02:00Х/ф "Сім вечерь"04:05Х/ф "Звірина лють"05:40Х/ф "21 міст"07:20Х/ф "Далі нікуди"08:45Х/ф "Боже мій!"10:40Х/ф "Три секунди"12:35Х/ф "Карательниця"14:05Х/ф "Філософія Філа"15:45Х/ф "Клуб анонімних кілерів"17:20Х/ф "Звірина лють"18:55Х/ф "Слендермен"20:30Х/ф "Шахрайки з Волл-Стріт"22:15Х/ф "Вип'ємо за любов"23:45Х/ф "Тачка на мільйон"01:10Х/ф "Курськ"03:30Х/ф "Сонцестояння"05:55Х/ф "Звірина лють"07:30Х/ф "Дитя темряви"09:00Х/ф "Джон Вік 3"11:10Х/ф "Курськ"13:05Х/ф "Вторгнення"15:15Х/ф "Скло"17:20Х/ф "Не гра"19:00Х/ф "Не виходь з будинку"20:30Х/ф "Паразити"22:40Х/ф "Люди в чорному: Інтернешнл"00:55Х/ф "Не разом"02:30Х/ф "Не гра"04:05Х/ф "Вторгнення"06:15Х/ф "План втечі 3"07:45Х/ф "Злий дух"09:10Х/ф "Рембо: Остання кров"10:50Х/ф "Месники: Фінал"13:50Х/ф "Паразити"16:00Х/ф "Нянька на Різдво"17:35Х/ф "Нульовий пацієнт"19:05Х/ф "Мама і тато"20:30Х/ф "Кур'єр"22:05Х/ф "Останній кидок"23:50Х/ф "Містер Олімпія"01:40Х/ф "Рембо: Остання кров"03:20Х/ф "Окупація"05:20Х/ф "Пісня диявола"07:00Х/ф "Почни спочатку"08:40Х/ф "Старий з пістолетом"10:15Х/ф "Російська наречена"11:55Х/ф "Рембо: Остання кров"13:35Х/ф "Нянька на Різдво"15:10Х/ф "Не разом"16:50Х/ф "Вероніка"18:35Х/ф "Тіло Христове"20:30Х/ф "Місія нездійсненна: Наслідки"22:55Х/ф "Клуб анонімних кілерів"01:45Х/ф "Клуб анонімних кілерів"03:50Х/ф "Російська наречена"05:30Х/ф "Кур'єр"07:10Х/ф "Пікова дама: Задзеркалля"08:35Х/ф "Окупація"10:30Х/ф "Вони"12:05Х/ф "Старий з пістолетом"13:35Х/ф "Хоробрі"15:35Х/ф "Перше кохання"17:20Х/ф "Готель для самогубців"18:50Х/ф "Зеровілль"20:30Х/ф "Людина-павук: Повернення додому"22:40Х/ф "Карательниця"00:10Х/ф "Одного разу в Стокгольмі"01:45Х/ф "Зеровілль"03:20Х/ф "Проклятий будинок 2"04:55Х/ф "Ніч в облозі"06:30Х/ф "Королі інтриги"08:40Х/ф "Пісня диявола"10:20Х/ф "Людина-павук: Повернення додому"12:30Х/ф "Одного разу в Стокгольмі"14:00Х/ф "Прокляття крові"15:35Х/ф "Вони"17:10Х/ф "Тіло в Брайтон-Рок"18:35Х/ф "Пісня імен"20:30Х/ф "Джуманджи: Поклик джунглів"22:25Х/ф "Королі інтриги"00:40Х/ф "Хеллбой"03:15Х/ф "Рембо: Остання кров"04:55Х/ф "Прокляття крові"06:30Х/ф "Пісня імен"08:20Х/ф "Дівчина на третьому поверсі"09:55Х/ф "Холодна помста"11:50Х/ф "Три секунди"13:40Х/ф "Джуманджі: Поклик джунглів"15:40Х/ф "Ніч в облозі"17:20Х/ф "Пірсинг"18:40Х/ф "Коматозники"20:30Х/ф "Аладдін" 6+22:35Х/ф "Нації вбивць"01:30Х/ф "Світло мого життя"03:25Х/ф "Загорнути в асфальт"06:00Х/ф "Ніч в облозі"07:40Х/ф "Пакт"09:25Х/ф "Милий хлопчик"10:55Х/ф "Жага смерті"12:45Х/ф "Загорнути в асфальт"15:20Х/ф "Вип'ємо за любов"16:50Х/ф "Світло мого життя"18:50Х/ф "Рембо: Остання кров"20:30Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви"22:25Х/ф "Люди в чорному: Інтернешнл"00:15Х/ф "Пошук"01:55Х/ф "Чудовий день у нашому районі"03:55Х/ф "Альфа"05:30Х/ф "Гори, гори ясно"07:00Х/ф "Бельканто"08:45Х/ф "Пошук"10:25Х/ф "Останній богатир"12:15Х/ф "Прокляття "Мері"13:40Х/ф "Шахрайки з Волл-Стріт"15:30Х/ф "Проект "Ітака"17:00Х/ф "Бельканто"18:40Х/ф "Так сказав Чарлі"20:30Х/ф "Крід 2"22:35Х/ф "Паразити"00:05Х/ф "Стриптизерки"02:20Х/ф "Крид 2"04:30Х/ф "Паразити"06:40Х/ф "Клаустрофоби"08:20Х/ф "Залізне небо 2"09:50Х/ф "Крид 2"12:00Х/ф "Так сказав Чарлі"13:50Х/ф "Бладшот"15:35Х/ф "Клаустрофоби"17:15Х/ф "Заборонена кухня"18:40Х/ф "Містер Олімпія"20:30Х/ф "Ебігейл"22:15Х/ф "Кур'єр"23:55Х/ф "Бельканто"00:15Х/ф "Прекрасна епоха"02:55Х/ф "Ебігейл"04:45Х/ф "Крід 2"06:55Х/ф "Кур'єр"08:30Х/ф "Люби їх усіх"10:15Х/ф "Де ти поділася, Бернадетт?"12:00Х/ф "Залізне небо 2"13:35Х/ф "Ебігейл"15:25Х/ф "Дівчина у павутинні"17:20Х/ф "Привиди"18:35Х/ф "Прекрасна епоха"20:30Х/ф "Надприродне"22:00Х/ф "Старий з пістолетом"23:30Х/ф "Крід 2"00:25Х/ф "Старий з пістолетом"01:55Х/ф "Звір"04:00Х/ф "Привиди"05:15Х/ф "Прекрасна епоха"07:10Х/ф "Надприродне"08:40Х/ф "Божевільна парочка"10:45Х/ф "За статевою ознакою"12:45Х/ф "Кімната бажань"14:20Х/ф "Прокляття"15:55Х/ф "Слендермен"17:25Х/ф "Весільний рік"18:55Х/ф "Надприродне"20:30Х/ф "Страшні історії для розповіді в темряві"22:15Х/ф "Готель для самогубців"23:45Х/ф "За статевою ознакою"01:20Х/ф "Акулячий торнадо 5: Глобальне роїння"03:00Х/ф "Синя безодня 2"04:30Х/ф "Розваги дорослих дівчат"06:10Х/ф "Маленькі жінки" 201908:25Х/ф "Падіння янгола"10:25Х/ф "Синя безодня 2"11:55Х/ф "Готель для самогубців"13:20Х/ф "За статевою ознакою"15:20Х/ф "Страшні історії для розповіді у темряві"17:10Х/ф "Розваги дорослих дівчат"18:50Х/ф "Філософія Філа"20:30Х/ф "Одного разу... в Голівуді"23:05Х/ф "Ти вмієш зберігати секрети?"02:10Х/ф "Пірсинг"03:50Х/ф "Падіння янгола"05:50Х/ф "Не разом"07:25Х/ф "Нещасний випадок"09:10Х/ф "Синя безодня 2"10:40Х/ф "Пірсинг"12:00Х/ф "Любий друг"13:45Х/ф "Острів фантазій"15:35Х/ф "Три секунди"17:25Х/ф "Народжений після смерті"19:00Х/ф "Корпоративні тварини"20:30Х/ф "Подружки мимоволі"22:15Х/ф "Хороший хлопчик"23:50Х/ф "Падіння янгола"01:35Х/ф "Падіння янгола"04:20Х/ф "Подружки мимоволі"06:05Х/ф "Відок: Імператор Парижа"08:05Х/ф "Любий друг"09:50Х/ф "Будь собою"11:35Х/ф "Народжений після смерті"13:10Х/ф "Особливі"15:00Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви"17:00Х/ф "Автомонстри"18:45Х/ф "Арештант no name"20:30Х/ф "21 міст"22:10Х/ф "Скло"00:25Х/ф "Вболівальниці зі стажем"01:55Х/ф "Свята Джуді"04:05Х/ф "Автомонстри"05:45Х/ф "Крід 4: Спадок Роккі Бальбоа"07:55Х/ф "Так близько до горизонту"09:50Х/ф "Чудовий день у нашому районі"11:40Х/ф "Відок: Імператор Парижа"13:40Х/ф "Річард говорить "До побачення"15:10Х/ф "Свята Джуді"16:55Х/ф "Ножі наголо"19:00Х/ф "Заборонена кухня"20:30Х/ф "Жадібність"22:10Х/ф "Ангели Чарлі"00:40Х/ф "Відок: Імператор Парижа"02:40Х/ф "Заборонена кухня"04:15Х/ф "Так сказав Чарлі"06:05Х/ф "Звір"08:15Х/ф "Ідеальна нянька"09:55Х/ф "Бладшот"11:40Х/ф "Заборонена кухня"13:05Х/ф "Крід 2"15:15Х/ф "Кадавр"16:40Х/ф "Ангели Чарлі"18:40Х/ф "Так сказав Чарлі"20:30Х/ф "Бог грому"22:10Х/ф "Прокляття"23:45Х/ф "Жадібність"00:05Х/ф "Так сказав Чарлі"01:50Х/ф "Керівництво по сексу на другому побаченні"03:25Х/ф "Ковтай"05:00Х/ф "Інший світ: Нове покоління"06:30Х/ф "Поки всі добре"08:05Х/ф "Джуді"10:00Х/ф "Бог грому"11:45Х/ф "Звір"13:55Х/ф "Прокляття"15:25Х/ф "Крід 2"17:35Х/ф "Поки всі добре"19:05Х/ф "Керівництво по сексу на другому побаченні"20:30Х/ф "Zомбіленд: Подвійний постріл"22:05Х/ф "Акулячий торнадо 5: Глобальне роїння"23:40Х/ф "Ідеальна нянька"00:10Х/ф "Хто твоя бабуся, чувак?"01:50Х/ф "Акулячий торнадо 5: Глобальне роїння"04:00Х/ф "Поки все добре"05:35Х/ф "Вбивства в стилі Гойи"07:10Х/ф "Жага смерті"08:55Х/ф "Старий з пістолетом"10:30Х/ф "Надприродне"12:00Х/ф "Джуді"13:55Х/ф "Весільний рік"15:25Х/ф "Хто твоя бабуся, чувак?"17:05Х/ф "Вбивства в стилі Гойи"18:40Х/ф "Жага смерті"20:30Х/ф "Джуманджі : Новий рівень"22:30Х/ф "Гори, гори ясно"00:00Х/ф "Акулячий торнадо 5: Глобальне роїння"02:50Х/ф "Темна сторона"04:30Х/ф "Міс Погана поведінка"06:15Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви"08:10Х/ф "Кролик Пітер"09:45Х/ф "Вторгнення"12:00Х/ф "Міс Погана поведінка"13:45Х/ф "Ленін. Неминучість"15:35Х/ф "Арештант no name"17:20Х/ф "Надприродне"18:50Х/ф "Темна сторона"20:30Х/ф "Колектори 2"22:10Х/ф "Рембо: Остання кров"23:50Х/ф "Проти всіх ворогів"00:35Х/ф "Будь собою"02:55Х/ф "Темна сторона"04:30Х/ф "Рембо: Остання кров"06:10Х/ф "Кролик Пітер"07:45Х/ф "Міс Погана поведінка"09:30Х/ф "Проти всіх ворогів"11:15Х/ф "Річард говорить "До побачення"12:45Х/ф "Пограбування президента"14:15Х/ф "Ford проти Ferrari"16:45Х/ф "Нічне життя"18:40Х/ф "Будь собою"20:30Х/ф "Ножі наголо"22:35Х/ф "Смертельний лабіринт"00:40Х/ф "Милий хлопчик"02:30Х/ф "Дівчина в лабіринті"04:35Х/ф "Ножі наголо"06:45Х/ф "Шахрайки з Волл-Стріт"08:35Х/ф "Рембо: Остання кров"10:15Х/ф "Одного разу... в Голівуді"12:50Х/ф "Джентльмени"14:45Х/ф "21 міст"16:25Х/ф "Стендапер по життю"17:55Х/ф "Милий хлопчик"19:30Х/ф "Справжня історія банди Келлі"21:30Х/ф "Особливі"23:25Х/ф "Ножі наголо"01:20Х/ф "Справжня історія банди Келлі"03:20Х/ф "Знедолені"05:00Х/ф "Так близько до горизонту"06:50Х/ф "Джентльмени"08:45Х/ф "Стендапер по життю"10:15Х/ф "Три секунди"12:05Х/ф "Знедолені"13:45Х/ф "Так близько до горизонту"15:45Х/ф "Таємниця печатки дракона"17:40Х/ф "Подружки мимоволі"19:30Х/ф "Ангели Чарлі"21:25Х/ф "Породжений після смерті"23:00Х/ф "Справжня історія банди Келлі"00:50Х/ф "Дивно, але правда"02:45Х/ф "Любий друг"04:30Х/ф "Махінатори"06:00Х/ф "Вболівальниці зі стажем"07:30Х/ф "Дивно, але правда"09:05Х/ф "Погані хлопці назавжди"11:10Х/ф "Вас не було на місці"12:50Х/ф "Альфа"14:25Х/ф "Поклик предків"16:05Х/ф "Фінал"17:45Х/ф "Любий друг"19:30Х/ф "Беккі"21:00Х/ф "Прибиральниця"22:30Х/ф "Ангели Чарлі"00:35Х/ф "Мій шпигун"02:50Х/ф "Ми вмираємо молодими"04:20Х/ф "Не разом"06:00Х/ф "Махінатори"07:30Х/ф "Вболівальниці зі стажем"09:00Х/ф "Пережити ніч"10:30Х/ф "Беккі"12:05Х/ф "Мій шпигун"13:45Х/ф "Крід ІІ: Спадок Роккі Бальбоа"15:50Х/ф "Прекрасний день у нашому районі"17:40Х/ф "Коматозники"19:30Х/ф "Тунель: Небезпечно для життя"21:15Х/ф "Перероджена"22:30Х/ф "Беккі"00:20Х/ф "Керівництво по сексу на другому побаченн"01:40Х/ф "Почни спочатку"03:20Х/ф "Реліквія"04:50Х/ф "Віваріум"06:25Х/ф "Ми вмираємо молодими"07:55Х/ф "Не разом"09:35Х/ф "Джентльмени"11:25Х/ф "Жадібність"13:10Х/ф "Ода радості"14:45Х/ф "Керівництво по сексу на другому побаченн"16:10Х/ф "Дуже жіночі історії"17:50Х/ф "Філософія Філа"19:30Х/ф "Гарний лікар"21:00Х/ф "Водій для копа"22:35Х/ф "Тунель: Небезпечно для життя"01:20Х/ф "Реліквія"02:45Х/ф "Переслідування"04:10Х/ф "Поки весілля не розлучить нас"06:00Х/ф "22 милі"07:35Х/ф "Джексі"08:55Х/ф "Керівництво по сексу на другому побаченні"10:20Х/ф "Водій для копа"11:50Х/ф "Переслідування"13:15Х/ф "Чорне та синє"15:05Х/ф "22 милі"16:40Х/ф "Джексі"18:00Х/ф "Кадавр"19:30Х/ф "Еспен у пошуках Золотого замку"21:10Х/ф "Заціпенілі від страху"22:35Х/ф "Гарний лікар"00:00Х/ф "Водій для копа"00:10Х/ф "Джексі"01:50Х/ф "Яга. Кошмар темного лісу"03:25Х/ф "Ковтай"05:00Х/ф "Еспен у пошуках Золотого замку"06:40Х/ф "Поки весілля не розлучить нас"08:30Х/ф "Гарний лікар"10:00Х/ф "Під водою"11:35Х/ф "Жага смерті"13:20Х/ф "Ковтай"14:55Х/ф "Прокляття"16:30Х/ф "Житловий простір"17:45Х/ф "Еспен у пошуках Золотого замку"19:30Х/ф "Форсаж. Диабло"21:05Х/ф "Бог грому"22:45Х/ф "Ford проти Ferrari"00:25Х/ф "Бог грому"02:10Х/ф "Знедолені"03:50Х/ф "Джон Вік 3"06:00Х/ф "Привиди війни"07:30Х/ф "Прекрасна епоха"09:25Х/ф "Баба Яга. Терор темного лісу"11:00Х/ф "Поклик пращурів"12:40Х/ф "Гра в хованки"14:15Х/ф "Барва з позамежжя світу"16:00Х/ф "Експеримент17:45Х/ф "Знедолені"19:30Х/ф "У погоні за вітром"21:05Х/ф "Звірина лють"22:40Х/ф "Форсаж. Діабло"00:35Х/ф" Експеримент02:20Х/ф" Перегони на мільйон"03:55Х/ф" Коханці"05:45Х/ф" Кокаїновий барон"07:15Х/ф" Хто твоя бабця, чувче?"08:55Х/ф" Поклик пращурів"10:35Х/ф" Убивства в стилі Гойї"12:15Х/ф" Російський рейд"13:55Х/ф" Звірина лють"15:35Х/ф" Зустрінемось онлайн"17:35Х/ф" Особливі"19:30Х/ф" #ятут"21:05Х/ф" Хороший хлопчик"22:40Х/ф" Перегони на мільйон"01:05Х/ф "Хороший хлопчик"02:35Х/ф "Гори, гори ясно"04:10Х/ф "Код 8"05:45Х/ф "Колектори 2"07:20Х/ф "Особливі"09:15Х/ф "Хто твоя бабця, чуваче?"10:55Х/ф "Хороший хлопчик"12:30Х/ф "#ятут"14:05Х/ф "Люсі в космосі"16:10Х/ф "Гори, гори ясно"17:40Х/ф "Острів фантазій"19:30Х/ф "Загін Фокстрот"21:20Х/ф "Нянька"22:50Х/ф "#ятут"01:00Х/ф "Колектори 2"02:50Х/ф "Особливі"04:45Х/ф "Zомбіленд: Подвійний постріл"06:25Х/ф "Мій шпигун"08:05Х/ф "Людина-мураха і Оса"10:00Х/ф "Мідуей"12:15Х/ф "Старий з пістолетом"13:50Х/ф "На драйві"15:40Х/ф "Ангели Чарлі"17:40Х/ф "Шахрайки з Волл-Стріт"19:30Х/ф "Погані хлопці назавжди"21:30Х/ф "Беккі"23:05Х/ф "Російський рейд"00:25Х/ф "Аладдін"02:35Х/ф "Люди в чорному: Інтернешнл"04:30Х/ф "Ford проти Ferrari"07:00Х/ф "Збережи мою душу"08:30Х/ф "Бладшот"10:20Х/ф "Поклик пращурів"12:00Х/ф "Погані хлопці назавжди"14:00Х/ф "Водій для копа"15:35Х/ф "Аладдін"17:40Х/ф "Бладшот"19:30Х/ф "Гангстер, коп і диявол"21:15Х/ф "Чорне та синє"23:05Х/ф "Одного разу... у Голівуді"00:05Х/ф "Стендапер по життю"02:05Х/ф "Вічність між нами"03:35Х/ф "Махінатори"05:10Х/ф "Шпигун, який мене кинув"07:05Х/ф "Гангстер, коп і диявол"08:55Х/ф "Стендапер по життю"10:25Х/ф "Ножі наголо"12:35Х/ф "Дівчата бувають різні"14:05Х/ф "Чорне і синє"15:55Х/ф "Шугалей"17:40Х/ф "Скажи мені, як я вмираю"19:30Х/ф "Завжди вірний"21:05Х/ф "Під водою"22:40Х/ф "Гангстер, коп і диявол"01:50Х/ф "Під водою"03:25Х/ф "Двірний замок"05:10Х/ф "Z"06:30Х/ф "Вічність між нами"08:05Х/ф "Махінатори"09:35Х/ф "Марафон бажань"11:10Х/ф "Ми помираємо молодими"12:40Х/ф "Гроза"14:00Х/ф "Дівчина в лабіринті"16:10Х/ф "Розправ крила"18:00Х/ф "Скринька диявола"19:30Х/ф "Перспектива"21:05Х/ф "Люсі в космосі"23:10Х/ф "Ford проти Ferrari"01:05Х/ф "Перспектива"03:05Х/ф "Нічний портьє"04:35Х/ф "Привиди війни"06:10Х/ф "Двірний замок"07:50Х/ф "Z"09:10Х/ф "Ford проти Ferrari"11:40Х/ф "Форсаж. Діабло"13:15Х/ф "Відданість"14:40Х/ф "Пережити ніч"16:10Х/ф "Мій друг містер Персиваль"17:45Х/ф "Вас не було на місці"19:30Х/ф "В очікуванні варварів"21:20Х/ф "Кокаїновий барон"22:50Х/ф "Перспектива"00:20Х/ф "Відданість"01:40Х/ф "Водій для копа"03:10Х/ф "Остання жінка на Землі"04:45Х/ф "Таємний сад"06:20Х/ф "Нічний портьє"07:50Х/ф "Привиди війни"09:25Х/ф "Приходь до тата"11:00Х/ф "Водій для копа"12:35Х/ф "Стрільцов"14:15Х/ф "Тунель: Небезпечно для життя"16:00Х/ф "Ідеальний палац Фердинанда Шеваля"17:40Х/ф "Поки весілля не розлучить нас"19:30Х/ф "Гра з вогнем"20:55Х/ф "Загін Фокстрот"22:50Х/ф "В очікуванні варварів"01:25Х/ф "Фокстрот шість"03:20Х/ф "Арахісовий сокіл"04:55Х/ф "Ідеальний палац Фердинанда Шеваля"06:45Х/ф "Остання жінка на Землі"08:20Х/ф "Добрий лікар"09:50Х/ф "Таємничий сад"11:30Х/ф "Поки весілля не розлучить нас"13:20Х/ф "Вдова"14:45Х/ф "Гра в хованки"16:20Х/ф "Лессі. Повернення додому"18:00Х/ф "Добрий лікар"19:30Х/ф "Зависнути у Палм-Спрінгз"21:00Х/ф "Чудовий день у нашому районі"22:45Х/ф "Гра з вогнем"

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua