КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>Кинопремьера HD

Телепрограмма канала Кинопремьера HD на пятницу

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
27 сентября 
Вт
28 сентября 
Ср
29 сентября 
Чт
30 сентября 
Пт
01 октября 
Сб
02 октября 
Вс
03 октября 

Программа телепередач Кинопремьера HD на prokurs.com.ua

Кинопремьера HD
00:25Х/ф "Гоголь. Страшна помста"02:50Х/ф "Хатина в лісі. Нова глава"04:10Х/ф "Чарівниця"05:50Х/ф "Нове життя Аманди"07:35Х/ф "Відрив"09:00Х/ф "Дикий"10:30Х/ф "Геллфест"12:00Х/ф "Не гра"13:45Х/ф "Прощатися не будемо"15:40Х/ф "Автомонстри"17:20Х/ф "Аладдін"19:30Х/ф "Пригоди Ремі"21:15Х/ф "Наші часи"00:35Х/ф "План втечі 3"02:30Х/ф "Відрив"04:00Х/ф "Час відплати"05:55Х/ф "Наш час"08:50Х/ф "Пригоди Ремі"10:40Х/ф "Влада"12:50Х/ф "Геллфест"14:15Х/ф "План втечі 2"15:55Х/ф "План втечі 3"17:30Х/ф "Час відплати"19:30Х/ф "Серце світу"21:35Х/ф "Віта і Вірджинія"23:25Х/ф "Прощатися не будемо"00:55Х/ф "Мій друг Зиґмунд Фрейд"03:10Х/ф "Робін Гуд: Початок"05:05Х/ф "Віта і Вірджинія"06:50Х/ф "Свята Агата"08:35Х/ф "Літо - це маленьке життя"10:10Х/ф "Мій друг Зиґмунд Фрейд"12:00Х/ф "Мері Поппінс Повертається"14:10Х/ф "Лускунчик і Чотири Королівства"15:50Х/ф "Після"17:35Х/ф "За п'ять кроків до кохання"19:30Х/ф "Материнський інстинкт"21:05Х/ф "Лукас"22:30Х/ф "Серце світу"01:20Х/ф "Селфі"03:50Х/ф "Мій друг Зиґмунд Фрейд"05:45Х/ф "Мері Поппінс повертається"07:50Х/ф "Команда мрії"09:20Х/ф "Лукас"10:50Х/ф "Вокс Люкс"12:40Х/ф "SuperЗять"14:20Х/ф "Селфі"16:15Х/ф "Мистецтво обману"17:55Х/ф "Завзяті шахраї"19:30Х/ф "Арктика"21:05Х/ф "У полоні стихії"22:40Х/ф "Російський біс"00:30Х/ф "Крістофер Робін"03:05Х/ф "Мері Поппинс Повертається"05:15Х/ф "Т2 Трейнспоттинг"07:10Х/ф "Мистецтво обману"08:50Х/ф "Робін Гуд : Початок"10:45Х/ф "Братерство"12:40Х/ф "Рок"14:05Х/ф "Останній багатир"15:55Х/ф "Кролик Пітер"17:30Х/ф "Джуманджі: Поклик джунглів"19:30Х/ф "Аладдін"21:35Х/ф "Людина-павук :Возвращение додому"23:45Х/ф "Робот 2.0"00:55Х/ф "Красень із стажем"02:25Х/ф "Плейбой під прикриттям"03:55Х/ф "Донбас. Околиця"05:25Х/ф "План втечі 2"07:05Х/ф "План втечі 3"08:40Х/ф "Прокляті"10:10Х/ф "Після"11:55Х/ф "Бамблбі"13:45Х/ф "Кролик Пітер"15:20Х/ф "Людина-павук :Возвращение додому"17:30Х/ф "Джуманджі: Поклик джунглів"19:30Х/ф "Викрадаючи коней"21:35Х/ф "Чого хочуть чоловіки"23:05Х/ф "Снегоуборщик"00:55Х/ф "Мільярд"02:30Х/ф "Чого хочуть чоловіки"04:05Х/ф "Дитя робота"05:50Х/ф "Курськ"07:45Х/ф "Холодна помста"09:45Х/ф "Полуничка"11:25Х/ф "Текст"13:40Х/ф "Поклик вовка"15:35Х/ф "Готель Мумбаї: Протистояння"17:35Х/ф "Бамблбі"19:30Х/ф "Соната"20:55Х/ф "Материнський інстинкт"22:35Х/ф "Викрадаючи коней"00:55Х/ф "Поклик вовка"02:50Х/ф "Пригоди Мії та білого лева"04:30Х/ф "Чого хочуть чоловіки"06:05Х/ф "Дитя робота"07:55Х/ф "Химера"09:20Х/ф "Курськ"11:20Х/ф "Спокуса"13:00Х/ф "Жінки проти чоловіків: Кримські канікули"14:20Х/ф "Літо – це маленьке життя"15:55Х/ф "Король лев"17:50Х/ф "Пригоди Мії та білого лева"19:30Х/ф "Над(НЕ)природнє"21:00Х/ф "Зроблено в Італії"22:45Х/ф "Живе"00:25Х/ф "Химера"02:10Х/ф "Над(НЕ)природнє"03:50Х/ф "Зроблено в Італії"05:30Х/ф "Материнський інстинкт"07:10Х/ф "Падіння американської імперії"09:15Х/ф "Шалений куш"10:55Х/ф "Соната"12:20Х/ф "Курськ"14:20Х/ф "Т2 Трейнспоттінг"16:15Х/ф "Чарівник"17:40Х/ф "Пригоди Ремі"19:30Х/ф "Та, якої не було"21:10Х/ф "Пункт призначення: смайл"22:35Х/ф "Над(НЕ)природнє"00:40"Пригоди Ремі"03:10"Просте прохання"05:05"Ігри розуму"07:10"Божевільний куш"08:50"Ангельське личко"10:40"Після весілля"12:30"Джей в Голлівуді"14:10"Просте прохання"16:05"Жадання смерті"17:50"Отруйна троянда"19:30"Гив мі ліберті"21:20"Та що заприсягнулася пітьм"22:40"Пункт призначення : смайл"00:40Х/ф "Професор і безумець"02:50Х/ф "Дай мені свободу"04:40Х/ф "Берлін, я люблю тебе"06:40Х/ф "Брати Сістерс"08:40Х/ф "Після весілля"10:30Х/ф "Ласкаво просимо додому"12:05Х/ф "Таємний клуб Гернсі любителів книг і пирогів з картопляного лушпиння&q14:10Х/ф "Зелена книга"16:15Х/ф "Ібіца"17:40Х/ф "Море спокуси"19:30Х/ф "Лови момент"20:45Х/ф "Дарунок"22:20Х/ф "Дай мені свободу"00:10Х/ф "100 речей і нічого зайвого"02:25Х/ф "Берлін, я люблю тебе"04:20Х/ф "Російський біс"06:05Х/ф "Ласкаво просимо додому"07:45Х/ф "Отруйна троянда"09:20Х/ф "Голий романтик"11:00Х/ф "Бійцівський жіночий клуб"12:30Х/ф "План втечі 2"14:05Х/ф "План втечі 3"15:45Х/ф "Людина-павук: Далеко від дому"17:50Х/ф "Лускунчик і Чотири Королівства"19:30Х/ф "Пікова дама: Крізь окуляри"20:50Х/ф "Мара"22:30Х/ф "Лови момент"23:50Х/ф "Ласкаво просимо додому"00:30Х/ф "Інший"02:10Х/ф "Російський біс"03:55Х/ф "Райські пагорби"05:30Х/ф "Пікова дама: Задзеркалля"06:50Х/ф "Домовик"08:35Х/ф "Людина-павук: Далеко від дому"10:40Х/ф "Альфа"12:15Х/ф "Пасажир"14:00Х/ф "Веном"15:50Х/ф "Бик"17:30Х/ф "Холодна помста"19:30Х/ф "Після"21:10Х/ф "Маленька червона сукня"23:05Х/ф "Як прогуляти школу з користю"00:40Х/ф "Людина-павук: Далеко від дому"03:10Х/ф "Серце зі сталі"04:55Х/ф "Бик"06:35Х/ф "Дуже погані матусі 2"08:20Х/ф "Убивця 2. Проти всіх"10:20Х/ф "Пошук"12:00Х/ф "Божевільна парочка"14:05Х/ф "Домовик"15:50Х/ф "Люди в чорному: Інтернешнл"17:40Х/ф "Скайлайн 2"19:30Х/ф "Дефолт"21:20Х/ф "Т2 Трейнспоттінг"23:15Х/ф "Після"00:35Х/ф "Паранормальне"02:55Х/ф "Маленька червона сукня"04:50Х/ф "Решала. Нульові"06:15Х/ф "Інша жінка"07:50Х/ф "Команда мрії"09:15Х/ф "Скайлайн 2"11:00Х/ф "Т2 Трейнспоттінг"13:00Х/ф "Праведник 2"15:00Х/ф "Астрал 4: Останній ключ"16:40Х/ф "Гори, гори ясно"18:10Х/ф "Проклятий будинок"19:30Х/ф "Крихітка зомбі"21:10Х/ф "Без сну"23:00Х/ф "Решала. Нульові"01:00Х/ф "Праведник 2"03:00Х/ф "Убивця 2. Проти всіх"05:00Х/ф "Мистецтво обману"06:40Х/ф "Ти вмієш зберігати секрети?"08:10Х/ф "Не разом"09:50Х/ф "Тінь"11:45Х/ф "Відок: Імператор Парижа"13:45Х/ф "Боже мій!"15:40Х/ф "Дев'ята"17:20Х/ф "Скло"19:30Х/ф "Прощання"21:05Х/ф "Завзяті шахраї"22:40Х/ф "Ти вмієш зберігати секрети?"01:10Х/ф "Без сну"02:55Х/ф "Тінь"04:50Х/ф "Курськ"06:45Х/ф "Скло"08:55Х/ф "Соната"10:20Х/ф "Не разом"12:00Х/ф "Холоп"13:45Х/ф "Дев'ята"15:25Х/ф "Паразити"17:35Х/ф "Біль і слава"19:30Х/ф "Гра Ганнібала"21:05Х/ф "Дім, який побудував Джек"23:35Х/ф "Скло"02:00Х/ф "Викрадаючи коней"04:15Х/ф "Біль і слава"06:05Х/ф "Холоп"07:55Х/ф "Номіс"09:30Х/ф "Пляжний нероба"11:05Х/ф "Над(НЕ)природне"12:40Х/ф "Викрадаючи коней"14:40Х/ф "Людина-павук: Повернення додому"16:55Х/ф "(НЕ)ідеальний чоловік"18:25Х/ф "Божевільна парочка"20:30Х/ф "Маленькі секрети великої компанії"22:40Х/ф "Після весілля"01:30Х/ф "Танцюй серцем"04:00Х/ф "Термінал"05:35Х/ф "(НЕ)ідеальний чоловік"07:05Х/ф "Біль і слава"09:00Х/ф "Термінал"10:35Х/ф "Нянька на Різдво"12:10Х/ф "Юність без Бога"14:05Х/ф "Король лев"16:00Х/ф "Одного разу... в Голівуді"18:40Х/ф "Ангельське личко"20:30Х/ф "Філософія Філа"22:15Х/ф "Життя і смерть Джона Ф. Донована"00:20Х/ф "Бладфест"01:55Х/ф "Дитя робота"04:20Х/ф "Мільярд"06:00Х/ф "Лев Яшин. Воротар моєї мрії"07:55Х/ф "Маленькі секрети великої компанії"10:10Х/ф "Бладфест"11:40Х/ф "Звабливий, поганий, злий"13:30Х/ф "Райські пагорби"15:05Х/ф "Джей у Голлівуді"16:45Х/ф "Жага смерті"18:30Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви"20:30Х/ф "Королі інтриги"22:35Х/ф "Берлін, я тебе люблю"01:30Х/ф "Помста"03:25Х/ф "Жага смерті"05:10Х/ф "Пікова дама: Задзеркалля"06:35Х/ф "Бельканто"08:15Х/ф "Звабливий, поганий, злий"10:00Х/ф "Далі нікуди"11:30Х/ф "Геній і безумець"13:30Х/ф "Останній кидок"15:15Х/ф "Дика природа"17:00Х/ф "Шахрайки з Волл-Стріт"18:45Х/ф "Голий романтик"20:30Х/ф "Вип'ємо за любов"22:00Х/ф "Хто ви думаєте, що я"23:40Х/ф "Помста"00:15Х/ф "Шахрайки з Волл-Стріт"02:00Х/ф "Гори, гори ясно"03:35Х/ф "Час монстрів"04:45Х/ф "Дефолт"06:40Х/ф "Бельканто"08:20Х/ф "Зеровілль"09:55Х/ф "Лінія споріднення"11:45Х/ф "Паразити"13:55Х/ф "Рембо: Остання кров"15:35Х/ф "Бійцівський жіночий клуб"17:05Х/ф "Дефолт"18:55Х/ф "Гори, гори ясно"20:30Х/ф "Одного разу в Стокгольмі"22:00Х/ф "Пляжний нероба"23:35Х/ф "Голий романтик"00:40Х/ф "Прощання"02:15Х/ф "Сонцестояння"04:55Х/ф "Лінія родства"06:40Х/ф "Любий тато"08:10Х/ф "За статевою ознакою"10:10Х/ф "Одного разу в Стокгольмі"11:40Х/ф "Рембо: Остання кров"13:20Х/ф "Останній богатир"15:10Х/ф "Відок: Імператор Парижа"17:10Х/ф "Zомбіленд: Контрольний постріл"18:50Х/ф "Клаустрофоби"20:30Х/ф "Король лев"22:25Х/ф "Альфа"00:00Х/ф "Одного разу в Стокгольмі"00:10Х/ф "За статевою ознакою"02:35Х/ф "Любий татусь"04:00Х/ф "Пляжний нероба"05:35Х/ф "Маленькі секрети великої компанії"07:50Х/ф "Zомбіленд: Подвійний постріл"09:25Х/ф "Король лев"11:25Х/ф "За статевою ознакою"13:20Х/ф "Ніч в облозі"15:00Х/ф "Праведник 2"17:00Х/ф "Старий з пістолетом"18:30Х/ф "Т2 Трейнспоттінг"20:30Х/ф "Код 8"22:05Х/ф "Крихітка зомбі"23:50Х/ф "Фінальний рахунок"01:00Х/ф "Гів мі ліберті"02:45Х/ф "Крихітка зомбі"04:25Х/ф "Ніч в облозі"06:00Х/ф "Далі нікуди"07:25Х/ф "Альфа"09:00Х/ф "Фінальний рахунок"10:40Х/ф "Старий з пістолетом"12:15Х/ф "Одного разу... в Голівуді"14:55Х/ф "Перше кохання"16:40Х/ф "Три секунди"18:35Х/ф "Дівчина у павутинні"20:30Х/ф "Карательниця"22:00Х/ф "Королі інтриги"01:25Х/ф "Карательниця"02:55Х/ф "Боже мій!"04:55Х/ф "Дзвінок мерцеві"07:05Х/ф "Загорнути в асфальт"09:40Х/ф "Королі інтриги"11:45Х/ф "Веном"13:35Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви"15:30Х/ф "Оселя страху"17:00Х/ф "21 міст"18:40Х/ф "Звабливий, поганий, злий"20:30Х/ф "Звірина лють"22:05Х/ф "Слендермен"23:35Х/ф "Карательниця"01:25Х/ф "Загорнути в асфальт"04:20Х/ф "Де ти поділась, Бернадетт?"06:10Х/ф "Час монстрів"07:20Х/ф "21 міст"09:00Х/ф "Вип'ємо за любов"10:30Х/ф "Слендермен"12:05Х/ф "Джон Вік 3"14:15Х/ф "Курськ"16:10Х/ф "Вторгнення"18:20Х/ф "Скло"20:30Х/ф "Містер Олімпія"22:15Х/ф "Не виходь із дому"23:40Х/ф "Звірина лють"01:20Х/ф "Не виходь з будинку"03:15Х/ф "Звірина лють"04:50Х/ф "Нянька на Різдво"06:25Х/ф "Не гра"08:05Х/ф "Паразити"10:15Х/ф "Шахрайки з Волл-Стріт"12:05Х/ф "Месники: Фінал"15:05Х/ф "Люди в чорному: Інтернешнл"16:55Х/ф "Прекрасна епоха"18:50Х/ф "Нянька на Різдво"20:30Х/ф "Нульовий пацієнт"21:55Х/ф "Мама і тато"23:20Х/ф "Рембо: Остання кров"00:05Х/ф "Провідник"01:35Х/ф "Містер Олімпія"04:00Х/ф "Не разом"05:40Х/ф "Російська наречена"07:20Х/ф "Рембо: Остання кров"09:00Х/ф "Мама і тато"10:25Х/ф "Не гра"12:05Х/ф "Останній кидок"13:45Х/ф "Zомбіленд: Подвійний постріл"15:25Х/ф "Злий дух"16:50Х/ф "Ангели Чарлі"18:50Х/ф "Не разом"20:30Х/ф "Вероніка"22:10Х/ф "Тіло Христове"01:05Х/ф "Старий з пістолетом"03:05Х/ф "Вероніка"04:50Х/ф "Тіло Христове"06:45Х/ф "Вони"08:15Х/ф "Російська наречена"10:00Х/ф "Кур'єр"11:35Х/ф "Клуб анонімних кілерів"13:10Х/ф "Ганна"15:10Х/ф "Старий з пістолетом"16:40Х/ф "Хоробрі"18:40Х/ф "Перше кохання"20:30Х/ф "Готель для самогубців"21:55Х/ф "Зеровілль"23:35Х/ф "Вони"00:35Х/ф "Пісня диявола"02:15Х/ф "Одного разу в Стокгольмі"03:45Х/ф "Зеровілль"05:20Х/ф "Тіло в Брайтон-Рок"06:50Х/ф "Клуб анонімних кілерів"08:25Х/ф "Пікова дама: Задзеркалля"09:45Х/ф "Перше кохання"11:35Х/ф "Веном"13:20Х/ф "Людина-павук: Повернення додому"15:30Х/ф "Одного разу в Стокгольмі"17:05Х/ф "Король лев"19:00Х/ф "Тіло в Брайтон-Рок"20:30Х/ф "Пісня імен"22:20Х/ф "Прокляття крові"23:55Х/ф "Окупація"00:15Х/ф "Ніч в облозі"02:20Х/ф "Жага смерті"04:05Х/ф "Королі інтриги"06:10Х/ф "Проклятий будинок 2"07:45Х/ф "Холодна помста"09:40Х/ф "Три секунди"11:35Х/ф "Готель для самогубців"13:05Х/ф "Хеллбой"15:05Х/ф "Жага смерті"16:50Х/ф "Джуманджи: Новий рівень"18:50Х/ф "Ніч в облозі"20:30Х/ф "Пірсинг"21:50Х/ф "Коматозники"23:40Х/ф "Пісня імен"01:30Х/ф "Тіло в Брайтон-Рок"03:10Х/ф "Вип'ємо за любов"04:40Х/ф "Жага смерті"06:25Х/ф "Загорнути в асфальт"09:00Х/ф "Ніч в облозі"10:40Х/ф "Пірсинг"12:00Х/ф "Холодна помста"13:55Х/ф "21 міст"15:35Х/ф "Нації вбивць"17:25Х/ф "Милий хлопчик"18:55Х/ф "Вип'ємо за любов"20:30Х/ф "Світло мого життя"22:25Х/ф "Рембо: Остання кров"01:15Х/ф "Нації вбивць"03:00Х/ф "Світло мого життя"05:00Х/ф "Рембо: Остання кров"06:40Х/ф "Нації вбивць"08:25Х/ф "Аладдін"10:30Х/ф "Загорнути в асфальт"13:05Х/ф "Світло мого життя"15:05Х/ф "Люди в чорному: Інтернешнл"17:00Х/ф "Чудовий день у нашому районі"18:45Х/ф "Бельканто"20:30Х/ф "Так сказав Чарлі"22:15Х/ф "Пошук"00:00Х/ф "Загорнути в асфальт"01:25Х/ф "Бельканто"03:05Х/ф "Залізне небо 2"04:35Х/ф "Прокляття "Мері"06:00Х/ф "Нації вбивць"07:50Х/ф "Гори, гори ясно"09:20Х/ф "Паразити"11:30Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви"13:25Х/ф "Ангели Чарлі"15:25Х/ф "Альфа"17:00Х/ф "Бладшот"18:50Х/ф "Смертельний лабіринт"20:30Х/ф "Заборонена кухня"21:55Х/ф "Містер Олімпія"23:40Х/ф "Так сказав Чарлі"01:30Х/ф "Клаустрофоби"03:30Х/ф "Прекрасна епоха"05:20Х/ф "Ебігейл"07:10Х/ф "Дівчина, яка застрягла в павутині"09:05Х/ф "Кур'єр"10:45Х/ф "Великий зрівнювач 2"12:45Х/ф "Крид 2"14:55Х/ф "Zомбилэнд : Контрольний постріл"16:30Х/ф "Погані хлопці назавжди"18:35Х/ф "Дівчина, яка застрягла в павутині"20:30Х/ф "Примари"21:45Х/ф "Прекрасна епоха"23:35Х/ф "Заборонена кухня"00:20Х/ф "Ідеальна няня"01:55Х/ф "За статевою ознакою"04:40Х/ф "Звір"06:50Х/ф "Люби їх усіх"08:30Х/ф "Надприродне"10:00Х/ф "Ебігейл"11:50Х/ф "Де ти поділася, Бернадетт?"13:40Х/ф "Люби їх усіх"15:20Х/ф "Божевільна парочка"17:25Х/ф "Прокляття"18:55Х/ф "Слендермен"20:30Х/ф "Весільний рік"22:00Х/ф "За статевою ознакою"23:55Х/ф "Кур'єр"01:35Х/ф "Хоробрі"03:35Х/ф "Маленькі жінки"05:45Х/ф "Акулячий торнадо 5: Глобальне роїння"07:10Х/ф "Слендермен"08:40Х/ф "Страшні історії для розповіді в темряві"10:25Х/ф "Звір"12:35Х/ф "Джуманджи: Новий рівень"14:35Х/ф "Хоробрі"16:35Х/ф "Маленькі жінки"18:45Х/ф "Розваги дорослих дівчат"20:30Х/ф "Джуді"22:25Х/ф "Філософія Філа"01:20Х/ф "Три секунди"03:10Х/ф "Хоробрі"05:05Х/ф "Філософія Філа"06:45Х/ф "Любий друг"08:30Х/ф "Пірсинг"09:50Х/ф "Розваги дорослих дівчат"11:30Х/ф "Страшні історії для розповіді у темряві"13:20Х/ф "Синя безодня 2"14:50Х/ф "Падіння янгола"16:45Х/ф "Острів фантазій"18:35Х/ф "Три секунди"20:30Х/ф "Народжений після смерті"22:05Х/ф "Корпоративні тварини"23:30Х/ф "Джуді"01:00Х/ф "Любий друг"03:20Х/ф "Нещасний випадок"05:05Х/ф "Пірсинг"06:25Х/ф "Річард говорить "Прощавай"08:15Х/ф "Ти вмієш зберігати секрети?"09:45Х/ф "Три секунди"11:40Х/ф "Не разом"13:15Х/ф "Будь собою"15:05Х/ф "Хороший хлопчик"16:35Х/ф "Особливі"18:30Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви"20:30Х/ф "Арештант no name"22:10Х/ф "Автомонстри"23:55Х/ф "Народжений після смерті"00:10Х/ф "Річард говорить "До побачення"01:40Х/ф "Відок: Імператор Парижа"04:00Х/ф "21 міст"05:40Х/ф "Особливі"07:30Х/ф "Подружки мимоволі"09:20Х/ф "Скло"11:25Х/ф "Річард говорить "До побачення"12:55Х/ф "Вболівальниці зі стажем"14:25Х/ф "Відок: Імператор Парижа"16:25Х/ф "Люди в чорному: Інтернешнл"18:20Х/ф "Ножі наголо"20:30Х/ф "Свята Джуді"22:15Х/ф "Заборонена кухня"23:40Х/ф "Арештант no name"01:35Х/ф "Жадібність"03:15Х/ф "Свята Джуді"05:00Х/ф "Арештант no name"06:40Х/ф "21 міст"08:15Х/ф "Відок: Імператор Парижа"10:15Х/ф "Крід 4: Спадок Роккі Бальбоа"12:25Х/ф "Ангели Чарлі"14:20Х/ф "Бладшот"16:10Х/ф "Мідуей"18:25Х/ф "Союзники"20:30Х/ф "Кадавр"21:55Х/ф "Так сказав Чарлі"23:45Х/ф "Свята Джуді"01:05Х/ф "Ідеальна нянька"02:45Х/ф "Інший світ: Нове покоління"04:35Х/ф "Поки все гаразд"06:10Х/ф "Жадібність"07:50Х/ф "Весільний рік"09:20Х/ф "Мідуей"11:40Х/ф "Прокляття"13:10Х/ф "Бог грому"14:55Х/ф "Звір"17:05Х/ф "Інший світ: Нове покоління"18:35Х/ф "Люди Ікс: Темний Фенікс"20:30Х/ф "Керівництво по сексу на другому побаченні"21:50Х/ф "Прекрасна епоха"23:45Х/ф "Кадавр"01:30Х/ф "Весільний рік"03:15Х/ф "Ленін. Неминучість"05:10Х/ф "Прекрасна епоха"07:05Х/ф "Старий з пістолетом"08:35Х/ф "Акулячий торнадо 5: Глобальне роїння"10:10Х/ф "Поки всі добре"11:45Х/ф "Zомбіленд: Подвійний постріл"13:20Х/ф "Хто твоя бабця, чуваче?"15:00Х/ф "Джуді"16:55Х/ф "Водій для копа"18:30Х/ф "Хоробрі"20:30Х/ф "Убивства в стилі Гойї"22:10Х/ф "Жага смерті"23:55Х/ф "Керівництво по сексу на другому побаченні"00:25Х/ф "Ленін. Неминучість"02:20Х/ф "Старий з пістолетом"04:15Х/ф "Жага смерті"06:00Х/ф "Акулячий торнадо 5: Глобальне роїння"07:35Х/ф "Джуманджі : Новий рівень"09:35Х/ф "Гори, гори ясно"11:05Х/ф "Старий з пістолетом"12:40Х/ф "Вторгнення"14:50Х/ф "Міс Погана поведінка"16:35Х/ф "Термінатор: Темні долі"18:45Х/ф "Арештант no name"20:30Х/ф "Небезпечна роль Джин Сиберг"22:15Х/ф "Темна сторона"23:55Х/ф "Вбивства в стилі Гойи"00:25Х/ф "Міс Погана поведінка"02:35Х/ф "Проти всіх ворогів"04:15Х/ф "Паразити"06:25Х/ф "Острів фантазій"08:15Х/ф "Колектори 2"09:50Х/ф "Арештант no name"11:35Х/ф "Жага смерті"13:20Х/ф "Надприродне"14:50Х/ф "Кролик Пітер"16:25Х/ф "Річард говорить Х/ф "Прощавай""17:55Х/ф "Ford проти Ferrari"20:30Х/ф "Нічне життя"22:20Х/ф "Будь собою"00:20Х/ф "Рембо: Остання кров"02:00Х/ф "Пограбування президента"03:30Х/ф "Будь собою"05:10Х/ф "Темна сторона"06:45Х/ф "Паразити"08:50Х/ф "Одного разу... у Голівуді"11:25Х/ф "Смертельний лабіринт"13:00Х/ф "Дівчина в лабіринті"15:10Х/ф "Будь собою"16:55Х/ф "Джентльмени"18:50Х/ф "21 міст"20:30Х/ф "Стендапер по життю"22:00Х/ф "Хороший хлопчик"23:30Х/ф "Нічне життя"01:15Х/ф "Стендапер по життю"03:00Х/ф "Нічне життя"04:55Х/ф "Пограбування президента"06:25Х/ф "Справжня історія банди Келлі"08:30Х/ф "Шахрайки з Волл-Стріт"10:20Х/ф "Джентльмени"12:10Х/ф "Бладшот"14:00Х/ф "Люди в чорному: Інтернешнл"15:50Х/ф "Знедолені"17:35Х/ф "Три секунди"19:30Х/ф "Таємниця печатки дракона"21:25Х/ф "Подружки мимоволі"23:15Х/ф "Ножі наголо"00:10Х/ф "Таємниця печатки дракона"02:30Х/ф "Подружки мимоволі"04:15Х/ф "Мідвей"06:30Х/ф "Знедолені"08:15Х/ф "Вас не було на місці"09:55Х/ф "Ангели Чарлі"11:55Х/ф "Мідвей"14:10Х/ф "Погані хлопці назавжди"16:10Х/ф "Поклик предків"17:50Х/ф "Альфа"19:30Х/ф "Фінал"21:05Х/ф "Хороший друг"22:50Х/ф "Махінатори"00:05Х/ф "Так близько до горизонту"02:25Х/ф "Пережити ніч"03:55Х/ф "Ангели Чарлі"05:55Х/ф "Поклик предків"07:35Х/ф "Прибиральниця"09:05Х/ф "Вболівальниці зі стажем"10:35Х/ф "Махінатори"12:05Х/ф "Ангели Чарлі"14:00Х/ф "Я тебе бачу"15:40Х/ф "Мій шпигун"17:20Х/ф "Крід 2"19:30Х/ф "Чудовий день у нашому районі"21:15Х/ф "Коматозники"23:05Х/ф "Фінал"00:05Х/ф "Прекрасний день у нашому районі"02:00Х/ф "Не разом"03:40Х/ф "Тунель: Небезпечно для життя"05:25Х/ф "Перероджена"06:40Х/ф "Беккі"08:15Х/ф "Ми вмираємо молодими"09:45Х/ф "Прибиральниця"11:15Х/ф "Не разом"12:55Х/ф "Джентльмени"14:45Х/ф "Жадібність"16:30Х/ф "Ода до радості"18:05Х/ф "Керівництво по сексу на другому побаченні"19:30Х/ф "Жіночі історії"21:10Х/ф "Філософія Філа"22:45Х/ф "Коматозники"00:25Х/ф "Філософія Філа"02:15Х/ф "Віваріум"03:50Х/ф "Гарний лікар"05:25Х/ф "Водій для копа"06:55Х/ф "Тунель: Небезпечно для життя"08:40Х/ф "Перероджена"10:00Х/ф "Реліквія"11:25Х/ф "Віваріум"13:05Х/ф "Арахісовий сокіл"14:40Х/ф "Переслідування"16:05Х/ф "Чорне і синє"17:55Х/ф "22 милі"19:30Х/ф "Джексі"20:50Х/ф "Кадавер"22:15Х/ф "Дуже жіночі історії"00:00Х/ф "Гарний лікар"00:45Х/ф "Чорне та синє"02:30Х/ф "Гарний лікар"04:00Х/ф "Дуже жіночі історії"05:35Х/ф "Заціпенілі від страху"07:00Х/ф "Еспен у пошуках Золотого замку"08:40Х/ф "Водій для копа"10:10Х/ф "Поки весілля не розлучить нас"12:00Х/ф "Битва за Землю"13:50Х/ф "Ford проти Ferrari"16:20Х/ф "Під водою"17:55Х/ф "Ковтай"19:30Х/ф "Прокляття"21:00Х/ф "Житловий простір"22:20Х/ф "Джексі"23:40Х/ф "Кадавр"00:50Х/ф "Прекрасна епоха"02:45Х/ф "Еспен у пошуках Золотого замку"04:25Х/ф "Заціпенілі від страху"05:55Х/ф "Бог грому"07:40Х/ф "Баба Яга. Терор темного лісу"09:15Х/ф "Форсаж. Діабло"10:50Х/ф "Прекрасна епоха"12:45Х/ф "Привиди війни"14:15Х/ф "Жага смерті"16:05Х/ф "Гра в хованки"17:40Х/ф "Барва з позамежжя світу"19:30Х/ф "Експеримент21:15Х/ф "Знедолені"22:55Х/ф "Прокляття"00:40Х/ф "Вбивства в стилі Гойї"02:45Х/ф "Бог грому"04:30Х/ф "У погоні за вітром"06:10Х/ф "Звірина лють"07:45Х/ф "Кокаїновий барон"09:20Х/ф "Жага смерті"11:05Х/ф "Поклик пращурів"12:50Х/ф "Гра в хованки"14:25Х/ф "Вбивства в стилі Гойї"16:05Х/ф "Російський рейд"17:50Х/ф "Хто твоя бабця, чуваче?"19:30Х/ф "Кохання між рядків"21:30Х/ф "Особливі"23:20Х/ф "Експеримент00:35Х/ф" Хто твоя бабця, чуваче?"02:10Х/ф" #ятут"03:50Х/ф" Звірина лють"05:25Х/ф" Перегони на мільйон"07:00Х/ф" Убивства в стилі Гойї"08:40Х/ф" Коханці"10:30Х/ф" Острів фантазій"12:20Х/ф" Хто твоя бабця, чуваче?"14:00Х/ф" Колектори 2"15:35Х/ф" Люсі в космосі"17:40Х/ф" Бладшот"19:30Х/ф" Інше ягня"21:05Х/ф" Брайтберн"22:35Х/ф" Зустрінемось онлайн"00:20Х/ф "Вони"01:50Х/ф "Реліквія"03:20Х/ф "Відок: Імператор Парижа"05:15Х/ф "Клаустрофоби: Квест у Москві"06:45Х/ф "Експеримент08:30Х/ф "Безтілесний"09:55Х/ф "Тунель: Небезпечно для життя"11:40Х/ф "Скринька диявола"13:05Х/ф "Дитячі ігри"14:35Х/ф "Острів фантазій"16:20Х/ф "Беккі"17:55Х/ф "Гра в хованки"19:30Х/ф "Zомбіленд: Подвійний постріл"21:05Х/ф "Паразити"23:15Х/ф "Хороший хлопчик"01:10Х/ф "Зелена книга"03:35Х/ф "Крід ІІ: Спадок Роккі Бальбоа"05:45Х/ф "Відок: Імператор Парижа"07:45Х/ф "Чорна Пантера"10:00Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви"11:55Х/ф "Аладдін"14:05Х/ф "Кролик Петрик"15:35Х/ф "Люди в чорному: Інтернешнл"17:30Х/ф "Король лев"19:30Х/ф "Поклик пращурів"21:05Х/ф "Людина-мураха і Оса"23:05Х/ф "Під водою"01:25Х/ф "Гангстер, коп і диявол"03:15Х/ф "Чорне та синє"05:05Х/ф "Люди в чорному: Інтернешнл"06:55Х/ф "Дівчата бувають різні"08:25Х/ф "Ford проти Ferrari"10:55Х/ф "Підніматися, падати"12:25Х/ф "Справжня історія банди Келлі"14:30Х/ф "Подільські курсанти"16:50Х/ф "Одного разу... в Голівуді"19:30Х/ф "Шугалей"21:15Х/ф "Скажи мені, як я вмираю"23:00Х/ф "Поклик пращурів"00:05Х/ф "Правдива історія банди Келлі"02:25Х/ф "Дівчина в лабіринті"04:35Х/ф "Гангстер, коп і диявол"06:25Х/ф "Завжди вірний"08:05Х/ф "Чорне і синє"09:50Х/ф "Вічність між нами"11:25Х/ф "Махінатори"12:55Х/ф "Марафон бажань"14:30Х/ф "Ми вмираємо молодими"16:00Х/ф "Гроза"17:20Х/ф "Дівчина в лабіринті"19:30Х/ф "Розправ крила" 6+21:20Х/ф "Скринька диявола"22:45Х/ф "Шугалей"00:15Х/ф "Розправ крила"02:20Х/ф "Завжди вірний"04:00Х/ф "Люсі в космосі"06:05Х/ф "Під водою"07:40Х/ф "Перспектива"09:20Х/ф "Двірний замок"11:05Х/ф "Z"12:30Х/ф "Ford проти Ferrari"15:00Х/ф "Форсаж. Діабло"16:35Х/ф "Вірність"17:55Х/ф "Пережити ніч"19:30Х/ф "Мій друг містер Персіваль"21:05Х/ф "Вас не було на місці"22:45Х/ф "Z"00:20Х/ф "Вас не було на місці"02:00Х/ф "В очікуванні варварів"03:45Х/ф "Кокаїновий барон"05:20Х/ф "Ford проти Ferrari"07:50Х/ф "Люсі в космосі"09:50Х/ф "Нічний портьє"11:20Х/ф "Привиди війни"12:55Х/ф "Приходь до тата"14:30Х/ф "Водій для копа"16:05Х/ф "Стрільцов"17:45Х/ф "Тунель: Небезпечно для життя"19:30Х/ф "Ідеальний палац Фердинанда Шеваля"21:10Х/ф "Поки весілля не розлучить нас"23:00Х/ф "Мій друг містер Персиваль"00:20Х/ф "Ідеальний палац Фердинанда Шеваля"02:00Х/ф "Приходь до тата"03:35Х/ф "Гра з вогнем"05:05Х/ф "Загін Фокстрот"06:55Х/ф "Арахісовий сокіл"08:30Х/ф "Кокаїновий барон"09:55Х/ф "Остання жінка на Землі"11:30Х/ф "Іржавий струмок"13:20Х/ф "Таємний сад"14:55Х/ф "Арахісовий сокіл"16:35Х/ф "Вдова"17:55Х/ф "Я йду шукати"19:30Х/ф "Лессі"21:05Х/ф "Гарний лікар"22:35Х/ф "Тунель: Небезпечно для життя"00:35Х/ф "Хвиля"02:00Х/ф "Таємничий сад"03:40Х/ф "Чудовий день у нашому районі"05:30Х/ф "Несамовитий"07:00Х/ф "Фокстрот шість"08:50Х/ф "Хвиля"10:20Х/ф "Люди Ікс: Темний Фенікс"12:10Х/ф "Вторгнення"14:25Х/ф "Битва за Землю"16:10Х/ф "Несамовитий"17:40Х/ф "Жага смерті"19:30Х/ф "Локдаун по-італійськи"21:05Х/ф "Суто жіночі історії"22:40Х/ф "Лессі. Повернення додому"00:30Х/ф "Суто жіночі історії"02:35Х/ф "Перетнути межу"04:10Х/ф "Зима"05:25Х/ф "Зависнути у Палм-Спрінгз"07:00Х/ф "Гра в хованки"08:35Х/ф "Погані хлопці назавжди"10:35Х/ф "Несамовитий"12:10Х/ф "Самотній"13:45Х/ф "Тор: Рагнарек"15:55Х/ф "Перетнути межу"17:35Х/ф "Дівчина у павутинні"19:30Х/ф "Робо"20:55Х/ф "#ящетут"22:35Х/ф "Локдаун по-італійськи"00:15Х/ф "Прокляття"01:45Х/ф "Агент Єва"03:20Х/ф "Небезпечна роль Джин Сіберг"05:00Х/ф "Коматозники"06:45Х/ф "Погані хлопці назавжди"08:45Х/ф "Хижі води. Пастка"10:20Х/ф "Дівчина у павутинні"12:15Х/ф "Зниклі"14:05Х/ф "У гонитві за вітром"15:40Х/ф "Погані хлопці назавжди"17:40Х/ф "Коматозники"19:30Х/ф "Незваний гість"21:10Х/ф "Прийди до мене"22:45Х/ф "Робо"00:50Х/ф "Час істини"02:45Х/ф "Ржев"04:35Х/ф "Агент Єва"06:10Х/ф "Проти всіх ворогів: історія Джин Сіберг"07:50Х/ф "Дружити по-російськи!"09:25Х/ф "Еспен у пошуках Золотого замку"11:05Х/ф "Скандал"12:50Х/ф "Таємне життя"15:40Х/ф "Король лев"17:35Х/ф "Дружини героїв"19:30Х/ф "Свистуни"21:05Х/ф "Любов між рядків"23:05Х/ф "Незваний гість"00:25Х/ф "Майже знамениті"02:20Х/ф "Свистуни"03:55Х/ф "Акулячий торнадо 5: Глобальне роїння"05:30Х/ф "Таємне життя"08:20Х/ф "Ржев"10:15Х/ф "Золото Флінна"11:50Х/ф "В очікуванні варварів"13:45Х/ф "Ford проти Ferrari"16:15Х/ф "Антебеллум"18:00Х/ф "Вечірка монстрів"19:30Х/ф "Куш собачий"20:50Х/ф "Коко-ді Коко-так"22:20Х/ф "Ford проти Ferrari"01:15Х/ф "Z"02:40Х/ф "Заручник"04:05Х/ф "Антебеллум"05:50Х/ф "Приходь до тата"07:25Х/ф "Магія звіра"09:20Х/ф "Акулячий торнадо 5: Глобальне роїння"10:50Х/ф "Остання куля"12:20Х/ф "Пила: Початок"13:55Х/ф "Термінатор: Фатум"16:00Х/ф "Під замком"17:30Х/ф "Відок: Імператор Парижа"19:30Х/ф "Фассбіндер"21:45Х/ф "Любов на трьох"23:30Х/ф "Коко-ді Коко-да"01:25Х/ф "Гретель і Гензель"03:25Х/ф "Маріонетка"05:15Х/ф "Під замком"06:50Х/ф "Фінал"08:30Х/ф "Приходь до тата"10:05Х/ф "Асистентка"11:35Х/ф "Гретель і Гензель"13:00Х/ф "Джуманджи: Новий рівень"15:05Х/ф "Джуманджи: Поклик джунглів"17:00Х/ф "Божевільне кохання"18:50Х/ф "Ода радості"20:30Х/ф "Русалка в Парижі"22:10Х/ф "Лессі. Повернення додому"23:45Х/ф "Маріонетка"00:10Х/ф "Екстремальна робота"02:00Х/ф "Скін"04:25Х/ф "Темний спадок"06:15Х/ф "Маріонетка"08:10Х/ф "Фінал"09:50Х/ф "Екстремальна робота"11:40Х/ф "Двірний замок"13:25Х/ф "Під водою"15:00Х/ф "Русалка в Парижі"16:40Х/ф "Мулан"18:35Х/ф "Темний спадок"20:30Х/ф "Перша відьма"22:05Х/ф "Рейнджер"23:25Х/ф "Русалка в Парижі"01:55Х/ф "Повстанці"03:20Х/ф "Остання жінка на Землі"05:00Х/ф "Перспектива"06:45Х/ф "Скін"08:40Х/ф "Темний спадок"10:30Х/ф "Люсі в космосі"12:35Х/ф "Остання жінка на Землі"14:10Х/ф "Водій для копа"15:45Х/ф "Нескінченність"17:20Х/ф "Секрети сексу"18:50Х/ф "Локдаун по-італійськи"20:30Х/ф "Ловець снів" 202021:55Х/ф "Розправ крила"23:45Х/ф "Перша відьма"01:40Х/ф "Ловець снів"03:15Х/ф "Мій друг містер Персиваль"04:50Х/ф "Невезучий"06:25Х/ф "Гроза"07:50Х/ф "Повстанець"09:10Х/ф "Перспектива"10:50Х/ф "НаркоМама"12:35Х/ф "Мій друг містер Персиваль"14:15Х/ф "Гра в хованки"15:50Х/ф "Гра з вогнем"17:15Х/ф "Нові мутанти"18:50Х/ф "Чистота крові"20:30Х/ф "Больовий поріг"22:10Х/ф "Погане волосся"23:50Х/ф "Ловець снів"00:20Х/ф "Генерал Де Голль"02:25Х/ф "Гра в хованки"04:00Х/ф "Великий куш"05:50Х/ф "Свистуни"07:30Х/ф "Невезучий"09:05Х/ф "Нові мутанти"10:40Х/ф "Генерал Де Голль"12:25Х/ф "Завжди вірний"14:05Х/ф "Легендарне пограбування"15:45Х/ф "Агент Єва"17:20Х/ф "Межа часу"19:00Х/ф "Вдова"20:30Х/ф "Дівчина-невидимка"22:20Х/ф "Зникла"23:55Х/ф "Больовий поріг"01:30Х/ф "Час істини"03:20Х/ф "Нудьга"05:05Х/ф "Великий куш"06:50Х/ф "Остання куля"08:15Х/ф "Свистуни"09:50Х/ф "Шугалей 2"11:55Х/ф "Час істини"13:50Х/ф "Кома"15:40Х/ф "Заручник"17:05Х/ф "Після сварки"18:50Х/ф "Золото Флінна"20:30Х/ф "Крижана пастка"21:55Х/ф "Куш собачий"23:20Х/ф "Дівчина-невидимка"00:05Х/ф "Що приховує вода"01:40Х/ф "Хвиля"03:05Х/ф "Афера століття"04:55Х/ф "Ідеальний палац Фердинанда Шеваля"06:40Х/ф "Тільки тварини"08:40Х/ф "Остання куля"10:10Х/ф "Що приховує вода"11:40Х/ф "Хвиля"13:10Х/ф "Даніель несправжній"14:50Х/ф "Тільки тварини"16:45Х/ф "Порожнеча"19:00Х/ф "Табір "Холодний Струмок"20:30Х/ф "Лялька 2: Брамс"21:55Х/ф "Астрал: новий вимір"23:15Х/ф "Крижаний капкан"00:05Х/ф "Визволи нас від зла"01:55Х/ф "Закляття. Будинок 32"03:40Х/ф "На межі"05:35Х/ф "Афера століття"07:30Х/ф "Ідеальний палац Фердинанда Шеваля"09:15Х/ф "Визволи нас від зла"11:05Х/ф "Коматозники"12:50Х/ф "На межі"14:45Х/ф "Зима"16:05Х/ф "Зроблено в Італії"17:35Х/ф "Приховане життя"20:30Х/ф "Вірус страху"22:00Х/ф "Асистентка"23:25Х/ф "Лялька 2: Брамс"01:25Х/ф "Екстремальна робота"03:20Х/ф "Збирач боргів"04:55Х/ф "Водій для копа"06:30Х/ф "Закляття. Будинок 32"08:15Х/ф "Інфекція. Всі проти всіх"09:55Х/ф "Афера по-італійськи"11:35Х/ф "Екстремальна робота"13:25Х/ф "Королівський гамбіт"15:15Х/ф "НаркоМама"17:00Х/ф "Життя за рік"18:50Х/ф "Філософія Філа"20:30Х/ф "Іліана. Вір мені"22:15Х/ф "Маріонетка"00:00Х/ф "Асистентка"00:05Х/ф "Омен. Спадок"01:55Х/ф "Маріонетка"04:20Х/ф "Мальчишник у Таїланді"05:45Х/ф "Великий куш"07:35Х/ф "Збирач боргів"09:10Х/ф "Водій для копа"10:45Х/ф "Омен. Спадок"12:35Х/ф "Повстанець"14:00Х/ф "Переступити межу"15:35Х/ф "Жага смерті"17:25Х/ф "Голли залишається на ніч"18:50Х/ф "Дружити по-російськи!"20:30Х/ф "Мій рік у Нью-Йорку"22:10Х/ф "Русалка в Парижі"23:50Х/ф "Іліана. Вір мені"00:55Х/ф "Русалка в Парижі"02:35Х/ф "Згоріла помаранчева єресь"04:10Х/ф "Чорне та синє"05:50Х/ф "Мальчишник у Таїланді"07:15Х/ф "Іліана. Вір мені"08:55Х/ф "Великий куш"10:45Х/ф "Скін"12:40Х/ф "Уявна реальність"14:40Х/ф "Чорне та синє"16:30Х/ф "Срібні ковзани"18:40Х/ф "Дівчина-невидимка"20:30Х/ф "Крила урагану"22:20Х/ф "Невезучий"23:50Х/ф "Мій рік у Нью-Йорку"00:15Х/ф "Презумпція вини"01:50Х/ф "Вірність"03:10Х/ф "Братерство"05:00Х/ф "Гра на сто свічок"06:40Х/ф "Мистецтво пограбування"08:15Х/ф "Презумпція вини"09:50Х/ф "Легендарне пограбування"11:25Х/ф "Вірність"12:50Х/ф "Аванпост"15:20Х/ф "Генерал Де Голль"17:05Х/ф "Приворот. Чорне вінчання"18:40Х/ф "Скандал"20:30Х/ф "Перший король. Народження імперії"22:35Х/ф "Порожнеча"02:05Х/ф "Генерал Де Голль"04:10Х/ф "Порожнеча"06:25Х/ф "Гра на сто свічок"08:05Х/ф "Тікай"09:35Х/ф "Подільські курсанти"11:55Х/ф "Викрасти і продати"13:25Х/ф "Слова на стінах ванних кімнат"15:15Х/ф "Стрільцов"16:55Х/ф "Визволи нас від зла"18:45Х/ф "Капоне"20:30Х/ф "Потойбіччя"21:55Х/ф "Вірус страху"23:25Х/ф "Перший король: Народження імперії"01:15Х/ф "Погане волосся"03:15Х/ф "Капоне"05:00Х/ф "Перший король: Народження імперії"07:10Х/ф "Прокляття крові"08:45Х/ф "Стрільцов"10:25Х/ф "Чорнобиль. Зона відчуження. Фінал"12:10Х/ф "Зроблено в Італії"13:45Х/ф "Визволи нас від зла"15:30Х/ф "Російський рейд"17:15Х/ф "Кролик Пітер"18:50Х/ф "Душа"20:30Х/ф "Гроші не пахнуть"22:00Х/ф "Афера століття"23:55Х/ф "Потойбіччя"00:35Х/ф "Королівський гамбіт"02:40Х/ф "Гроші не пахнуть"04:15Х/ф "Прокляття крові"05:50Х/ф "Російський рейд"07:35Х/ф "Пограбування століття"09:30Х/ф "Сусіди зверху"10:50Х/ф "Одне дихання"12:30Х/ф "Душа"14:10Х/ф "Безжальний"15:40Х/ф "Гроза"17:05Х/ф "Зависнути в Палм-Спрінгс"18:35Х/ф "Мулан"20:30Х/ф "Злодій"22:05Х/ф "Гангстер, коп і диявол"23:55Х/ф "Погане волосся"

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua