КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>Кинопремьера HD

Телепрограмма канала Кинопремьера HD на среду

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
19 октября 
Вт
20 октября 
Ср
21 октября 
Чт
22 октября 
Пт
23 октября 
Сб
24 октября 
Вс
25 октября 

Программа телепередач Кинопремьера HD на prokurs.com.ua

Кинопремьера HD
01:00Х/ф "Не гра"02:40Х/ф "Прокляте місце"04:15Х/ф "Історія однієї зустрічі"06:10Х/ф "Відрив"07:35Х/ф "Полуничка"09:20Х/ф "Слід"10:55Х/ф "Нове життя Аманди"12:40Х/ф "Жага смерті"14:25Х/ф "Дикий"16:00Х/ф "Шалений куш"17:40Х/ф "Пампушка"19:30Х/ф "Аладдін"21:35Х/ф "Автомонстри"23:15Х/ф "Історія однієї зустрічі"00:35Х/ф "Влада"02:55Х/ф "Жили-були"04:20Х/ф "Не гра"06:05Х/ф "Дикий"07:40Х/ф "Геллфест"09:05Х/ф "Чарівниця"10:45Х/ф "Робін Гуд: Початок"12:40Х/ф "Ангел"14:35Х/ф "Жили-були"16:00Х/ф "Братство"17:55Х/ф "План втечі 2"19:30Х/ф "План втечі 3"21:05Х/ф "Час відплати"23:00Х/ф "Пригоди Ремі"00:45Х/ф "План втечі 2"02:20Х/ф "План втечі 3"03:55Х/ф "Літо - це маленьке життя"05:35Х/ф "Робін Гуд: Початок"07:30Х/ф "Серце світу"09:35Х/ф "План втечі 2"11:10Х/ф "План втечі 3"12:50Х/ф "Літо - це маленьке життя"14:25Х/ф "Мій друг Зиґмунд Фрейд"16:15Х/ф "Інший світ: Нове покоління"17:45Х/ф "Свята Агата"19:30Х/ф "Після"21:10Х/ф "За п'ять кроків до кохання"23:05Х/ф "Віта і Вірджинія"00:15Х/ф "Свята Агата"02:00Х/ф "Російський біс"03:40Х/ф "Після"05:25Х/ф "Жили-були"06:50Х/ф "Лускунчик і Чотири Королівства"08:30Х/ф "Російський біс"10:15Х/ф "За п'ять кроків до кохання"12:10Х/ф "Мій друг Зиґмунд Фрейд"14:00Х/ф "Вокс Люкс"15:55Х/ф "SuperЗять"17:35Х/ф "Селфі"19:30Х/ф "Мистецтво обману"21:10Х/ф "Завзяті шахраї"22:45Х/ф "Після"01:35Х/ф "Брати Сістерс"03:35Х/ф "SuperЗять"05:15Х/ф "Робін Гуд : Початок"07:10Х/ф "Вокс Люкс"09:00Х/ф "Команда мрії"10:30Х/ф "Рок"11:55Х/ф "Снегоуборщик"13:55Х/ф "Мистецтво обману"15:35Х/ф "Крістофер Робін"17:20Х/ф "Мері Поппинс Повертається"19:30Х/ф "Тачка на мільйон"21:25Х/ф "Після"23:05Х/ф "Зелена книга"00:15Х/ф "Історія одного призначення"02:10Х/ф "Мільярд"04:30Х/ф "Материнський інстинкт"06:05Х/ф "Снегоуборщик"08:05Х/ф "Плейбой під прикриттям"09:35Х/ф "Малюк на драйві"11:25Х/ф "Стекло"13:35Х/ф "Ганна"15:30Х/ф "Аладдін"17:35Х/ф "Останній багатир"19:30Х/ф "Текст"21:45Х/ф "Курськ"23:35Х/ф "Тачка на мільйон"01:00"Профілактика"09:00Х/ф "Мільярд"10:35Х/ф "Чого хочуть чоловіки"12:10Х/ф "Плейбой під прикриттям"13:45Х/ф "Донбас. Окраїна"15:20Х/ф "Ганна"17:15Х/ф "Текст"19:30Х/ф "Поклик вовка"21:25Х/ф "Готель Мумбаї: Протистояння"23:25Х/ф "Дитя робота"01:05Х/ф "Дике життя"03:15Х/ф "Материнський інстинкт"04:50Х/ф "Текст"07:05Х/ф "Викрадаючи коней"09:10Х/ф "Дитя робота"11:00Х/ф "Материнський інстинкт"12:40Х/ф "Смерть і життя Джона Ф. Донована"14:45Х/ф "Дике життя"16:30Х/ф "Жінки проти чоловіків: Кримські канікули"17:55Х/ф "Літо – це маленьке життя"19:30Х/ф "Король лев"21:25Х/ф "Пригоди Мії та білого лева"23:00Х/ф "Курськ"00:40Х/ф "Боже мій!"03:10Х/ф "Літо – це маленьке життя"04:45Х/ф "Падіння американської імперії"06:50Х/ф "Поклик вовка"08:45Х/ф "Соната"10:10Х/ф "Падіння американської імперії"12:15Х/ф "Боже мій!"14:15Х/ф "Химера"15:40Х/ф "Біль і слава"17:30Х/ф "Т2 Трейнспоттінг"19:30Х/ф "Чарівник"20:55Х/ф "Пригоди Ремі"22:40Х/ф "Літо – це маленьке життя"01:00"Мия і Білий лев"03:00"Інший світ: Війни крові"04:30"Цього літа"06:10"Чарівник"07:35"Пункт призначення : смайл"09:00"Понад (НЕ) природне"10:35"Ти умієш зберігати секрети?"12:10"Божевільний куш"13:50"Ангельське личко"15:40"Після весілля"17:30"Просте прохання"19:30"Отруйна троянда"21:05"Жадання смерті"22:50"Чарівник"01:05Х/ф "Таємний клуб Гернсі любителів книг і пирогів з картопляного лушпиння&q03:10Х/ф "Конвент"04:30Х/ф "Пункт призначення: смайл"05:55Х/ф "Дай мені свободу"07:45Х/ф "Та, якої не було"09:30Х/ф "Професор і безумець"11:30Х/ф "Брати Сістерс"13:30Х/ф "Жага смерті"15:15Х/ф "Таємний клуб Гернсі любителів книг і пирогів з картопляного лушпиння&q17:20Х/ф "Зелена книга"19:30Х/ф "Ібіца"20:55Х/ф "Море спокуси"22:40Х/ф "Отруйна троянда"00:30Х/ф "Конвент"02:05Х/ф "Море спокуси"03:50Х/ф "План втечі 2"05:25Х/ф "Дар"07:00Х/ф "Таємний клуб Гернсі любителів книг і пирогів з картопляного лушпиння&q09:05Х/ф "Берлін, я люблю тебе"11:00Х/ф "100 речей і нічого зайвого"12:50Х/ф "Голий романтик"14:30Х/ф "Російський біс"16:15Х/ф "План втечі 2"17:50Х/ф "План втечі 3"19:30Х/ф "Людина-павук: Далеко від дому"21:35Х/ф "Лускунчик і Чотири Королівства"23:10Х/ф "Почни спочатку"00:25Х/ф "План втечі 2"02:00Х/ф "План втечі 3"03:35Х/ф "Ібіца"04:55Х/ф "Серце зі сталі"06:45Х/ф "Альфа"08:20Х/ф "Мара"10:00Х/ф "Лови момент"11:20Х/ф "Інший"12:50Х/ф "Бійцівський жіночий клуб"14:20Х/ф "Райські пагорби"15:50Х/ф "Веном"17:45Х/ф "Пасажир"19:30Х/ф "Бик"21:10Х/ф "Холодна помста"23:05Х/ф "Дар"00:55Х/ф "Холодна помста"03:30Х/ф "Пасажир"05:10Х/ф "Після"06:55Х/ф "Як прогуляти школу з користю"08:50Х/ф "Серце зі сталі"10:40Х/ф "Домовик"12:20Х/ф "Маленька червона сукня"14:15Х/ф "Пікова дама: Задзеркалля"15:40Х/ф "Божевільна парочка"17:45Х/ф "Дуже погані матусі 2"19:30Х/ф "Люди в чорному: Інтернешнл"21:20Х/ф "Скайлайн 2"23:05Х/ф "Бик"00:10Х/ф "Скайлайн 2"02:10Х/ф "Після"03:50Х/ф "Інша жінка"05:30Х/ф "Команда мрії"06:55Х/ф "Дефолт"08:45Х/ф "Домовик"10:30Х/ф "Як прогуляти школу з користю"12:25Х/ф "Люди в чорному: Інтернешнл"14:10Х/ф "Паранормальне"16:00Х/ф "Праведник 2"18:00Х/ф "Решала. Нульові"19:30Х/ф "Гори, гори ясно"21:00Х/ф "Проклятий будинок"22:15Х/ф "Команда мрії"23:40Х/ф "Убивця 2. Проти всіх"00:15Х/ф "Команда мрії"01:40Х/ф "Тачка на мільйон"04:05Х/ф "Погані мамочки 2"05:45Х/ф "Астрал 4: Останній ключ"07:30Х/ф "Гори, гори ясно"09:05Х/ф "Слендермен"10:35Х/ф "Команда мрії"12:00Х/ф "Давай розведемося!"13:35Х/ф "Тінь"15:30Х/ф "Відок: Імператор Парижа"17:30Х/ф "Боже мій!"19:30Х/ф "Дев'ята"21:05Х/ф "Скло"23:15Х/ф "Тінь"02:15Х/ф "Крихітка зомбі"03:55Х/ф "Скло"06:05Х/ф "Прощання"07:45Х/ф "Без сну"09:30Х/ф "Завзяті шахраї"11:05Х/ф "Ти вмієш зберігати секрети?"12:40Х/ф "Курськ"14:35Х/ф "Не разом"16:15Х/ф "Смертельний лібіринт"17:55Х/ф "Голем Початок"19:30Х/ф "Паразити"21:40Х/ф "Біль і слава"23:25Х/ф "Скло"00:10Х/ф "Холоп"01:55Х/ф "Завзяті шахраї"03:55Х/ф "Пляжний нероба"05:30Х/ф "Номіс"07:05Х/ф "Смертельний лібіринт"08:45Х/ф "Не разом"10:25Х/ф "Викрадаючи коней"12:25Х/ф "Паразити"14:35Х/ф "Холоп"16:25Х/ф "Біль і слава"18:15Х/ф "Людина-павук: Повернення додому"20:30Х/ф "(НЕ)ідеальний чоловік"22:00Х/ф "Божевільна парочка"00:00Х/ф "Прощання"01:45Х/ф "Над(НЕ)природнє"03:25Х/ф "Сім вечерь"04:50Х/ф "Паразити"07:05Х/ф "Маленькі секрети великої компанії"09:15Х/ф "Після весілля"11:05Х/ф "Людина-павук: Далеко від дому"13:15Х/ф "Нянька на Різдво"14:50Х/ф "Танцюй серцем"16:40Х/ф "Король лев"18:35Х/ф "Юність без Бога"20:30Х/ф "Одного разу... в Голівуді"23:05Х/ф "Ангельське личко"00:05Х/ф "Мільярд"02:00Х/ф "Профілактика"10:00Х/ф "Жага смерті"11:50Х/ф "Філософія Філа"13:30Х/ф "Бладфест"15:00Х/ф "Дівчина у павутинні"16:55Х/ф "Лев Яшин. Воротар моєї мрії"18:50Х/ф "Джей у Голлівуді"20:30Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви"22:25Х/ф "Райські пагорби"00:00Х/ф "Маленькі секрети великої компанії"01:55Х/ф "Філософія Філа"03:55Х/ф "Дівчина у павутинні"05:50Х/ф "Звабливий, поганий, злий"07:40Х/ф "Берлін, я люблю тебе"09:35Х/ф "Бельканто"11:15Х/ф "Лев Яшин. Воротар моєї мрії"13:10Х/ф "Жага смерті"15:00Х/ф "Геній і безумець"17:00Х/ф "Останній кидок"18:45Х/ф "Дика природа"20:30Х/ф "Шахрайки з Волл-Стріт"22:15Х/ф "Голий романтик"00:00Х/ф "Філософія Філа"01:15Х/ф "Берлін, я люблю тебе"03:35Х/ф "Пікова дама: Задзеркалля"05:00Х/ф "Останній кидок"06:40Х/ф "Райські пагорби"08:15Х/ф "Професор і безумець"10:20Х/ф "Шахрайки з Волл-Стріт"12:10Х/ф "Лінія родства"13:55Х/ф "Вип'ємо за любов"15:25Х/ф "Підсобка диявола"17:05Х/ф "Дефолт"18:55Х/ф "Гори, гори ясно"20:30Х/ф "Рембо: Остання кров"22:10Х/ф "Бійцівський жіночий клуб"23:40Х/ф "Тачка на мільйон"01:00Х/ф "Сім вечерь"03:05Х/ф "Бельканто"04:45Х/ф "Вип'ємо за любов"06:15Х/ф "Пляжний нероба"07:50Х/ф "Шахрайки з Волл-Стріт"09:35Х/ф "Паразити"11:50Х/ф "Гори, гори ясно"13:20Х/ф "Рембо: Остання кров"15:00Х/ф "Прощання"16:35Х/ф "Останній богатир"18:30Х/ф "Відок: Імператор Парижа"20:30Х/ф "Zомбіленд: Контрольний постріл"22:05Х/ф "Клаустрофоби"23:45Х/ф "Сонцестояння"01:30Х/ф "Провідник"02:55Х/ф "Рембо: Остання кров"04:30Х/ф "Син диявола"06:15Х/ф "Фінальний рахунок"08:00Х/ф "Прощання"09:40Х/ф "Пляжний нероба"11:10Х/ф "Любий татусь"12:40Х/ф "Маленькі секрети великої компанії"14:50Х/ф "За статевою ознакою""16:50Х/ф "Ніч в облозі"18:30Х/ф "Праведник 2"20:30Х/ф "Старий з пістолетом"22:00Х/ф "Т2 Трейнспоттінг"00:00Х/ф "Останній богатир"01:45Х/ф "Останній богатир"03:45Х/ф "Дитя робота"05:35Х/ф "Код 8"07:15Х/ф "Ніч в облозі"08:50Х/ф "Крихітка зомбі"10:35Х/ф "Син диявола"12:20Х/ф "Альфа"13:55Х/ф "Фінальний рахунок"15:40Х/ф "Одного разу... в Голівуді"18:20Х/ф "Ізоляція"20:30Х/ф "Три секунди"22:20Х/ф "Дівчина у павутинні"01:00Х/ф "Пікова дама: Через окуляри"02:50Х/ф "Дзвінок мерцеві"05:00Х/ф "Три секунди"06:50Х/ф "За п'ять кроків до кохання"08:45Х/ф "Карательниця"10:15Х/ф "Клуб анонімних кілерів"11:50Х/ф "Перше кохання"13:40Х/ф "Оселя страху"15:05Х/ф "Далі нікуди"16:30Х/ф "Боже мій!"18:30Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви"20:30Х/ф "21 міст"22:05Х/ф "Звабливий, поганий, злий"01:40Х/ф "Час монстрів"02:55Х/ф "Королі інтриги"05:05Х/ф "Шахрайки з Волл-Стріт"06:50Х/ф "Філософія Філа"08:30Х/ф "Перше кохання"10:20Х/ф "Загорнути в асфальт"12:55Х/ф "21 міст"14:35Х/ф "Веном"16:20Х/ф "Джон Вік 3"18:30Х/ф "Курськ"20:30Х/ф "Вторгнення"22:35Х/ф "Скло"00:30Х/ф "Шахрайки з Волл-Стріт"02:25Х/ф "Тачка на мільйон"04:15Х/ф "Філософія Філа"05:55Х/ф "Не гра"07:35Х/ф "Містер Олімпія"09:20Х/ф "Не виходь з будинку"10:50Х/ф "Дитя темряви"12:15Х/ф "Вип'ємо за любов"13:50Х/ф "Де ти поділася, Бернадетт?"15:35Х/ф "Месники: Фінал"18:35Х/ф "Люди в чорному: Інтернешнл"20:30Х/ф "Прекрасна епоха"22:20Х/ф "Нянька на Різдво"00:00Х/ф "Філософія Філа"01:30Х/ф "Наречена з Росії"03:10Х/ф "Не виходь із будинку"04:35Х/ф "Злий дух"06:00Х/ф "Мама і тато"07:20Х/ф "Провідник"08:50Х/ф "Нянька на Різдво"10:25Х/ф "Прекрасна епоха"12:20Х/ф "Не гра"14:00Х/ф "Рембо: Остання кров"15:40Х/ф "Життя"17:20Х/ф "Zомбіленд: Подвійний постріл"19:00Х/ф "Злий дух"20:30Х/ф "Ангели Чарлі"22:25Х/ф "Не разом"00:00Х/ф "Нянька на Різдво"00:30Х/ф "Кур'єр"02:05Х/ф "Команда мрії"03:30Х/ф "Мама і тато"04:50Х/ф "Вероніка"06:35Х/ф "Прекрасна епоха"08:30Х/ф "Ангели Чарлі"10:25Х/ф "Останній кидок"12:10Х/ф "Кур'єр"13:50Х/ф "Злий дух"15:15Х/ф "Російська наречена"16:55Х/ф "Ганна"18:55Х/ф "Старий з пістолетом"20:30Х/ф "Хоробрі"22:25Х/ф "Перше кохання"00:10Х/ф "Злий дух"01:35Х/ф "Прокляття крові"03:35Х/ф "Пісня диявола"05:15Х/ф "Карательниця"06:45Х/ф "Хоробрі"08:45Х/ф "Тіло Христове"10:35Х/ф "Вероніка"12:20Х/ф "Вони"13:55Х/ф "Веном"15:40Х/ф "Пісня диявола"17:20Х/ф "Клуб анонімних кілерів"18:55Х/ф "Одного разу в Стокгольмі"20:30Х/ф "Король лев"22:25Х/ф "Місія нездійсненна: Наслідки"00:30Х/ф "Вони"02:15Х/ф "Карательниця"03:45Х/ф "Перше коханняв"05:30Х/ф "Зеровілль"07:10Х/ф "Прокляття крові"08:45Х/ф "Пісня імен"10:35Х/ф "Король лев"12:30Х/ф "Проклятий будинок 2"14:05Х/ф "Одного разу... в Голівуді"16:45Х/ф "Хеллбой"18:40Х/ф "Жага смерті"20:30Х/ф "Джуманджи: Новий рівень"22:30Х/ф "Ніч в облозі"00:15Х/ф "Жага смерті"02:00Х/ф "Профілактика"11:00Х/ф "Королі інтриги"13:05Х/ф "Джуманджі: Наступний рівень"15:05Х/ф "Холодна помста"17:00Х/ф "21 міст"18:40Х/ф "Нації вбивць"20:30Х/ф "Милий хлопчик"22:00Х/ф "Вип'ємо за любов"23:35Х/ф "Пірсинг"00:15Х/ф "Вип'ємо за любов"01:50Х/ф "Рембо: Остання кров"03:30Х/ф "Коматозники"05:20Х/ф "Проект "Ітака"06:45Х/ф "Пірсинг"08:10Х/ф "Рембо: Остання кров"09:50Х/ф "Нації вбивць"11:35Х/ф "Аладдін"13:40Х/ф "Милий хлопчик"15:15Х/ф "Пакт"17:00Х/ф "Останній богатир"18:50Х/ф "Альфа"20:30Х/ф "Чудовий день у нашому районі"22:15Х/ф "Бельканто"23:55Х/ф "Світло мого життя"00:45Х/ф "Прокляття "Мері"02:45Х/ф "Рембо: Остання кров"04:25Х/ф "Бельканто"06:05Х/ф "Хороший хлопчик"07:40Х/ф "Чудовий день у нашому районі"09:25Х/ф "Гори, гори ясно"11:00Х/ф "Альфа"12:35Х/ф "Паразити"14:45Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви"16:40Х/ф "Ангели Чарлі"18:40Х/ф "Шахрайки з Волл-Стріт"20:30Х/ф "Бладшот"22:15Х/ф "Смертельний лабіринт"23:55Х/ф "Загорнути в асфальт"01:30Х/ф "Так сказав Чарлі"03:20Х/ф "Містер Олімпія"05:05Х/ф "Стриптизерки"06:50Х/ф "Прокляття "Мері"08:15Х/ф "Ебігейл"10:05Х/ф "Бладшот"11:55Х/ф "Заборонена кухня"13:20Х/ф "Залізне небо 2"14:55Х/ф "Т2 Трейнспоттінґ"16:50Х/ф "Великий зрівнювач 2"18:50Х/ф "Zомбилэнд : Контрольний постріл"20:30Х/ф "Погані хлопці назавжди"22:30Х/ф "Дівчина, яка застрягла в павутині"01:40Х/ф "Божевільна парочка"04:30Х/ф "Дівчина у павутинні"06:25Х/ф "Кімната бажань"08:00Х/ф "Старий з пістолетом"09:35Х/ф "Погані хлопці назавжди"11:35Х/ф "Кур'єр"13:15Х/ф "Ідеальна няня"14:55Х/ф "Де ти поділася, Бернадетт?"16:45Х/ф "Люби їх усіх"18:25Х/ф "Божевільна парочка"20:30Х/ф "Прокляття"22:00Х/ф "Слендермен"23:35Х/ф "Привиди"01:40Х/ф "Кімната бажань"03:15Х/ф "Весільний рік"04:50Х/ф "Слендермен"06:20Х/ф "Хоробрі"08:20Х/ф "Готель для самогубців"09:50Х/ф "Привиди"11:05Х/ф "Люби їх усіх"12:45Х/ф "Звір"14:55Х/ф "Старий з пістолетом"16:30Х/ф "Джуманджи: Новий рівень"18:30Х/ф "Хоробрі"20:30Х/ф "Маленькі жінки"22:40Х/ф "Розваги дорослих дівчат"00:35Х/ф "Філософія Філа"02:10Х/ф "Джуді"04:05Х/ф "Готель для самогубців"05:30Х/ф "Ти вмієш зберігати секрети?"07:00Х/ф "Звір"09:05Х/ф "Одного разу... в Голівуді"11:45Х/ф "Розваги дорослих дівчат"13:25Х/ф "Маленькі жінки" 201915:35Х/ф "Синя безодня 2"17:05Х/ф "Падіння янгола"19:05Х/ф "Пірсинг"20:30Х/ф "Острів фантазій"22:15Х/ф "Три секунди"01:45Х/ф "Подружки мимоволі"03:50Х/ф "Три секунди"05:40Х/ф "Корпоративні тварини"07:10Х/ф "Синя безодня 2"08:40Х/ф "Народжений після смерті"10:15Х/ф "Острів фантазій"12:00Х/ф "Акулячий торнадо 5: Глобальне роїння"13:35Х/ф "Любий друг"15:20Х/ф "Не разом"16:55Х/ф "Будь собою"18:45Х/ф "Нещасний випадок"20:30Х/ф "Особливі"22:20Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви"00:15Х/ф "Подружки мимоволі"02:00Х/ф "Автомонстри"04:05Х/ф "Арештант no name"05:50Х/ф "Скло"07:55Х/ф "Корпоративні тварини"09:20Х/ф "Річард говорить "До побачення"10:50Х/ф "Подружки мимоволі"12:40Х/ф "Нещасний випадок"14:25Х/ф "Той, хто біжить по лезу 2049"17:05Х/ф "Вболівальниці зі стажем"18:35Х/ф "Люди в чорному: Інтернешнл"20:30Х/ф "Ножі наголо"22:35Х/ф "Відок: Імператор Парижа"00:10Х/ф "21 міст"01:50Х/ф "Річард говорить "До побачення"03:25Х/ф "Особливі"05:15Х/ф "Заборонена кухня"06:45Х/ф "Так сказав Чарлі"08:30Х/ф "Автомонстри"10:15Х/ф "Той, хто біжить по лезу 2049"12:55Х/ф "21 міст"14:35Х/ф "Так близько до горизонту"16:30Х/ф "Бладшот"18:20Х/ф "Крід 4: Спадок Роккі Бальбоа"20:30Х/ф "Мідуей"22:45Х/ф "Союзники"01:30Х/ф "Союзники"03:45Х/ф "Мідуей"06:00Х/ф "Кадавр"07:25Х/ф "Крід 2"09:35Х/ф "Ковтай"11:10Х/ф "Жадібність"12:50Х/ф "Свята Джуді"14:35Х/ф "Ідеальна нянька"16:15Х/ф "Погані хлопці назавжди"18:20Х/ф "Звір"20:30Х/ф "Люди Ікс: Темний Фенікс"22:20Х/ф "Інший світ: Нове покоління"23:50Х/ф "Мідуей"01:20Х/ф "Поки всі добре"03:10Х/ф "Кадавер"04:35Х/ф "Керівництво по сексу на другому побаченні"05:55Х/ф "Мідуей"08:10Х/ф "Прекрасна епоха"10:05Х/ф "Так сказав Чарлі"11:55Х/ф "Ідеальна нянька"13:35Х/ф "Ковтай"15:10Х/ф "Бог грому"16:50Х/ф "Хто твоя бабця, чуваче?"18:30Х/ф "Джуіи"20:30Х/ф "Водій для копа"22:00Х/ф "Хоробрі"00:00Х/ф "Інший світ: Нове покоління"01:30Х/ф "Надприродне"03:45Х/ф "Старий з пістолетом"05:20Х/ф "Хто твоя бабуся, чувак?"07:00Х/ф "Керівництво по сексу на другому побаченні"08:20Х/ф "Вбивства в стилі Гойи"09:55Х/ф "Жага смерті"11:40Х/ф "Акулячий торнадо 5: Глобальне роїння"13:15Х/ф "Сміливці"15:10Х/ф "Али, кермо!"16:45Х/ф "Вторгнення"18:55Х/ф "Надприродне"20:30Х/ф "Термінатор: Темні долі"22:35Х/ф "Арештант no name"

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua