КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>Кинопремьера HD

Телепрограмма канала Кинопремьера HD на сегодня

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
12 апреля 
Вт
13 апреля 
Ср
14 апреля 
Чт
15 апреля 
Пт
16 апреля 
Сб
17 апреля 
Вс
18 апреля 

Программа телепередач Кинопремьера HD на prokurs.com.ua

Кинопремьера HD
01:50Х/ф "Прощатися не будемо"03:45Х/ф "Нове життя Аманди"05:30Х/ф "Шалений куш"07:15Х/ф "Слід"08:50Х/ф "Не гра"10:35Х/ф "Ганна"12:30Х/ф "Чарівниця"14:10Х/ф "Влада"16:20Х/ф "Прокляте місце"17:55Х/ф "Дикий"19:30Х/ф "Геллфест"20:55Х/ф "Янгол"22:50Х/ф "Гоголь. Вій"00:50Х/ф "Ангел"03:00Х/ф "Наш час"05:55Х/ф "Прощатися не будемо"07:50Х/ф "Влада"10:00Х/ф "Час відплати"12:00Х/ф "Автомонстри"13:45Х/ф "Аладдін"15:50Х/ф "Не гра"17:35Х/ф "Робін Гуд: Початок"19:30Х/ф "Цього літа"21:05Х/ф "Мій друг Зиґмунд Фрейд"23:00Х/ф "План втечі 2"00:55Х/ф "Робін Гуд: Початок"03:35Х/ф "Пригоди Ремі"05:20Х/ф "План втечі 2"06:55Х/ф "План втечі 3"08:35Х/ф "Жили-були"10:00Х/ф "Свята Агата"11:45Х/ф "Серце світу"13:50Х/ф "Віта і Вірджинія"15:40Х/ф "Мері Поппінс Повертається"17:50Х/ф "Лускунчик і Чотири Королівства"19:30Х/ф "Вокс Люкс"21:20Х/ф "SuperЗять"23:00Х/ф "Янгол"00:25Х/ф "Материнський інстинкт"02:30Х/ф "SuperЗять"04:10Х/ф "Вокс Люкс"06:05Х/ф "За п'ять кроків до кохання"08:00Х/ф "Віта і Вірджинія"09:50Х/ф "Після"11:35Х/ф "Селфі"13:25Х/ф "Мистецтво обману"15:05Х/ф "Лукас"16:35Х/ф "Команда мрії"18:00Х/ф "Доля"19:30Х/ф "Зелена книга"21:40Х/ф "Брати Сістерс"23:40Х/ф "Мистецтво обману"01:20Х/ф "Материнський інстинкт"03:20Х/ф "В метрі один від одного"05:15Х/ф "Донбас. Околиця"06:55Х/ф "Брати Сістерс"08:55Х/ф "Після"10:35Х/ф "Тачка на мільйон"12:30Х/ф "Аферисти мимоволі"14:05Х/ф "Робін Гуд : Початок"16:00Х/ф "Красень із стажем"17:30Х/ф "Т2 Трейнспоттинг"19:30Х/ф "Братерство"21:20Х/ф "Робот 2.0"23:00Х/ф "Прокляті"01:30Х/ф "У владі стихії"03:15Х/ф "Після"05:00Х/ф "Робот 2.0"06:40Х/ф "Людина-павук: Повернення додому"08:50Х/ф "Мистецтво обману"10:30Х/ф "Сонцестояння"12:55Х/ф "Джуманджі: Поклик джунглів"14:55Х/ф "Той, що біжить по лезу 2049"17:35Х/ф "Т2 Трейнспоттинг"19:30Х/ф "Спокуса"21:10Х/ф "Куриоса"23:00Х/ф "Робін Гуд: Почало"01:15Х/ф "План втечі 2"03:15Х/ф "План втечі 3"04:50Х/ф "Почни спочатку"06:35Х/ф "Історія однієї зустрічі"08:25Х/ф "Бамблбі"10:20Х/ф "Скло"12:25Х/ф "Робот 2.0"14:05Х/ф "Після"15:50Х/ф "Робін Гуд: Початок"17:45Х/ф "Живе"19:30Х/ф "Смерть і життя Джона Ф. Донована"21:35Х/ф "Дике життя"23:15Х/ф "Спокуса"01:00Х/ф "Готель Мумбаї: Протистояння"03:00Х/ф "Жінки проти чоловіків: Кримські канікули"04:25Х/ф "Смерть і життя Джона Ф. Донована"06:30Х/ф "Живе"08:15Х/ф "Готель Мумбаї: Протистояння"10:15Х/ф "Поклик вовка"12:10Х/ф "Почни спочатку"13:50Х/ф "Материнський інстинкт"15:30Х/ф "Курськ"17:25Х/ф "Падіння американської імперії"19:30Х/ф "Боже мій!"21:25Х/ф "Химера"22:50Х/ф "Смерть і життя Джона Ф. Донована"00:15Х/ф "Курськ"02:20Х/ф "Дитя робота"04:10Х/ф "Біль і слава"06:05Х/ф "Жінки проти чоловіків: Кримські канікули"07:25Х/ф "Дике життя"09:10Х/ф "Король лев"11:05Х/ф "Пригоди Мії та Білого лева"12:45Х/ф "Ти вмієш зберігати секрети?"14:20Х/ф "Зроблено в Італії"16:00Х/ф "Пригоди Ремі"17:45Х/ф "Шалений куш"19:30Х/ф "Ангельське личко"21:20Х/ф "Інший світ: Нове покоління"22:50Х/ф "Пригоди Мії та Білого лева"00:15"Зроблено в Італії"02:00"Ти умієш зберігати секрети?"03:30"Боже мій!"05:25"Після весілля"07:15"Біль і слава"09:10"Пригоди Реми"10:55"Чарівник"12:25"Та, якої не було"14:05"Інший світ: Війни крові"15:35"Ігри розуму"17:40"Коматозники"19:30"Джей в Голлівуді"21:05"Брати Сістерс"23:05"Ти умієш зберігати секрети?"00:15Х/ф "Тачка на мільйон"02:15Х/ф "Чарівник"03:45Х/ф "Ласкаво просимо додому"05:20Х/ф "Зелена книга"07:30Х/ф "Проста послуга"09:25Х/ф "Отруйна троянда"11:00Х/ф "Біль і слава"12:55Х/ф "Конвент"14:15Х/ф "Джей у Голівуді"15:50Х/ф "Берлін, я люблю тебе"17:50Х/ф "Ласкаво просимо додому"19:30Х/ф "Голий романтик"21:10Х/ф "100 речей і нічого зайвого"23:00Х/ф "Джей у Голівуді"00:55Х/ф "Гів мі ліберті"03:05Х/ф "Джей у Голівуді"04:45Х/ф "План втечі 3"06:20Х/ф "Російський біс"08:05Х/ф "Зелена книга"10:15Х/ф "Дар"11:50Х/ф "Море спокуси"13:35Х/ф "Лови момент"14:55Х/ф "Ібіца"16:20Х/ф "Лускунчик і Чотири Королівства"18:00Х/ф "Бійцівський жіночий клуб"19:30Х/ф "Райські пагорби"21:00Х/ф "Інший"22:30Х/ф "Голий романтик"00:40Х/ф "Серце зі сталі"02:35Х/ф "Голий романтик"04:15Х/ф "Інший"05:45Х/ф "План втечі 2"07:25Х/ф "План втечі 3"09:00Х/ф "Море спокуси"10:45Х/ф "Мара"12:25Х/ф "Холодна помста"14:20Х/ф "Пасажир"16:05Х/ф "Альфа"17:40Х/ф "Серце зі сталі"19:30Х/ф "Домовик"21:10Х/ф "Як прогуляти школу з користю"23:05Х/ф "Пікова дама: Задзеркалля"00:45Х/ф "Маленька червона сукня"03:20Х/ф "За п'ять кроків до кохання"05:15Х/ф "Пасажир"06:55Х/ф "Скайлайн 2"08:40Х/ф "Холодна помста"10:40Х/ф "Після"12:25Х/ф "Мара"14:00Х/ф "Дуже погані матусі 2"15:45Х/ф "Пошук"17:25Х/ф "Убивця 2. Проти всіх"19:30Х/ф "Астрал 4: Останній ключ"21:10Х/ф "Паранормальне"23:00Х/ф "Домовик"01:50Х/ф "Бик"03:30Х/ф "Паранормальне"05:20Х/ф "Дитя робота"07:10Х/ф "Праведник 2"09:10Х/ф "Погані мамочки 2"10:55Х/ф "Астрал 4: Останній ключ"12:35Х/ф "Дефолт"14:30Х/ф "Т2 Трейнспоттінг"16:25Х/ф "Команда мрії"17:50Х/ф "Інша жінка"19:30Х/ф "Слендермен"21:00Х/ф "Тінь"23:00Х/ф "План втечі 3"01:05Х/ф "Т2 Трейнспоттінг"03:25Х/ф "Праведник 2"05:25Х/ф "Убивця 2. Проти всіх"07:25Х/ф "Решала. Нульові"08:50Х/ф "Т2 Трейнспоттінг"10:50Х/ф "Боже мій!"12:45Х/ф "Крихітка зомбі"14:30Х/ф "Без сну"16:15Х/ф "Мистецтво обману"17:55Х/ф "Ти вмієш зберігати секрети?"19:30Х/ф "Не разом"21:05Х/ф "Курськ"23:00Х/ф "Дефолт"01:30Х/ф "Курськ"03:25Х/ф "Не разом"05:00Х/ф "Ти вмієш зберігати секрети?"06:30Х/ф "Мистецтво обману"08:10Х/ф "Дев'ята"09:45Х/ф "Голем Початок"11:20Х/ф "Смертельний лібіринт"13:00Х/ф "Прощання"14:40Х/ф "Завзяті шахраї"16:10Х/ф "Холоп"18:00Х/ф "Соната"19:30Х/ф "Пляжний нероба"21:00Х/ф "Викрадаючи коней"23:05Х/ф "Курськ"01:40Х/ф "Сонцестояння"04:20Х/ф "Почни спочатку"06:00Х/ф "Завзяті шахраї"07:35Х/ф "Дім, який побудував Джек"10:05Х/ф "Смертельний лібіринт"11:45Х/ф "Пляжний нероба"13:20Х/ф "Номіс"15:00Х/ф "Над(НЕ)природне"16:30Х/ф "Веном"18:20Х/ф "Людина-павук: Далеко від дому"20:30Х/ф "Нянька на Різдво"22:05Х/ф "Танцюй серцем"23:50Х/ф "Паразити"00:55Х/ф "План втечі 3"02:30Х/ф "Гра Ганнібала"04:10Х/ф "Юність без Бога"05:55Х/ф "Над(НЕ)природнє"07:25Х/ф "Пляжний нероба"09:00Х/ф "Божевільна парочка"11:05Х/ф "Танцюй серцем"12:50Х/ф "Маленькі секрети великої компанії"15:05Х/ф "Після весілля"16:55Х/ф "Ганна"18:55Х/ф "Термінал"20:30Х/ф "Дівчина у павутинні"22:25Х/ф "Бладфест"23:55Х/ф "Нянька на Різдво"02:10Х/ф "Ангельське личко"04:35Х/ф "Філософія Філа"06:15Х/ф "Після весілля"08:05Х/ф "Король лев"10:00Х/ф "Ганна"12:00Х/ф "Дівчина у павутинні"13:55Х/ф "Термінал"15:30Х/ф "Смерть і життя Джона Ф. Донована"17:30Х/ф "Бладфест"19:00Х/ф "Далі нікуди"20:30Х/ф "Звабливий, поганий, злий"22:15Х/ф "Професор і безумець"01:40Х/ф "Останній кидок"03:50Х/ф "Смерть і життя Джона Ф. Донована"05:50Х/ф "Жага смерті"07:35Х/ф "Королі інтриги"09:45Х/ф "Райські пагорби"11:20Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви"13:15Х/ф "Джей у Голлівуді"14:55Х/ф "Берлін, я люблю тебе"16:55Х/ф "Бельканто"18:35Х/ф "Люди в чорному: Інтернешнл"20:30Х/ф "Зеровілль"22:05Х/ф "Підсобка диявола"23:40Х/ф "Звабливий, поганий, злий"01:25Х/ф "Підсобка диявола"03:05Х/ф "Дике життя"04:50Х/ф "Час монстрів"05:55Х/ф "Зеровілль"07:35Х/ф "Вип'ємо за любов"09:05Х/ф "Підсобка диявола"10:40Х/ф "Дике життя"12:25Х/ф "Бельканто"14:05Х/ф "Гори, гори ясно"15:35Х/ф "Та, якої не було"17:15Х/ф "Лінія споріднення"19:05Х/ф "Ті, що вижили"20:30Х/ф "Паразити"22:40Х/ф "Прощання"02:10Х/ф "Бійцівський жіночий клуб"04:05Х/ф "Паразити"06:15Х/ф "Прощання"07:55Х/ф "Гори, гори ясно"09:25Х/ф "Віцілілі"10:50Х/ф "Дефолт"12:45Х/ф "Бійцівський жіночий клуб"14:15Х/ф "Одного разу в Стокгольмі"15:45Х/ф "Пляжний нероба"17:20Х/ф "Любий тато"18:45Х/ф "Пошук"20:30Х/ф "За статевою ознакою"22:25Х/ф "Маленькі секрети великої компанії"01:50Х/ф "Фінальний рахунок"03:30Х/ф "Провідник"05:00Х/ф "Одного разу в Стокгольмі"06:30Х/ф "Останній богатир"08:20Х/ф "Лінія родства"10:10Х/ф "Ніч в облозі"11:45Х/ф "Zомбіленд: Подвійний постріл"13:25Х/ф "Король лев"15:20Х/ф "Альфа"16:55Х/ф "Фінальний рахунок"18:40Х/ф "Син диявола"20:30Х/ф "Тіло Христове"22:20Х/ф "Гів мі ліберті"00:15Х/ф "Старий з пістолетом"01:45Х/ф "Тіло Христове"04:15Х/ф "Мільярд"05:55Х/ф "Помста"07:45Х/ф "Ізоляція"09:55Х/ф "Гів мі ліберті"11:45Х/ф "Дівчина у павутинні"13:35Х/ф "Код 8"15:15Х/ф "Крихітка зомбі"17:00Х/ф "Астрал 4: Останній ключ"18:40Х/ф "Перше кохання"20:30Х/ф "Клуб анонімних кілерів"22:05Х/ф "Далі нікуди"23:30Х/ф "Альфа"01:50Х/ф "Крихітка зомбі"03:50Х/ф "Далі нікуди"05:15Х/ф "Тачка на мільйон"07:10Х/ф "Оселя страху"08:35Х/ф "Три секунди"10:30Х/ф "Карательниця"12:00Х/ф "Боже мій!"13:55Х/ф "Звабливий, поганий, злий"15:45Х/ф "Королі інтриги"17:50Х/ф "Загорнути в асфальт"20:30Х/ф "Веном"22:15Х/ф "Філософія Філа"23:55Х/ф "Клуб анонімних кілерів"00:00Х/ф "Три секунди"00:45Х/ф "Звабливий, поганий, злий"02:30Х/ф "Слендермен"04:45Х/ф "Боже мій!"06:45Х/ф "Клуб анонімних кілерів"08:20Х/ф "Курськ"10:15Х/ф "Оселя страху"11:45Х/ф "Звабливий, поганий, злий"13:35Х/ф "Звірина лють"15:10Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви"17:10Х/ф "Шахрайки з Волл-Стріт"18:55Х/ф "Вип'ємо за любов"20:30Х/ф "Де ти поділась, Бернадетт?"22:15Х/ф "Дитя темряви"23:45Х/ф "21 міст"01:40Х/ф "Паразити"03:55Х/ф "Містер Олімпія"05:40Х/ф "Дитя темряви"07:10Х/ф "Шахрайки з Волл-Стріт"09:00Х/ф "Скло"11:10Х/ф "Де ти поділася, Бернадетт?"12:55Х/ф "Містер Олімпія"14:40Х/ф "Не виходь з будинку"16:10Х/ф "Паразити"18:20Х/ф "Вторгнення"20:30Х/ф "Рембо: Остання кров"22:10Х/ф "Живе"23:50Х/ф "Дитя темряви"01:35Х/ф "Мама і тато"03:05Х/ф "План втечі 3"04:45Х/ф "Останній кидок"06:25Х/ф "Месники: Фінал"09:25Х/ф "Не разом"11:00Х/ф "Злий дух"12:30Х/ф "Мама і тато"13:55Х/ф "Нульовий пацієнт"15:20Х/ф "Містер Олімпія"17:05Х/ф "Кур'єр"18:45Х/ф "Останній кидок"20:30Х/ф "Окупація"22:25Х/ф "Нречена з Росії"00:15Х/ф "Прекрасна епоха"02:05Х/ф "Останній кидок"04:20Х/ф "Дитя робота"06:15Х/ф "Старий з пістолетом"07:45Х/ф "Не разом"09:25Х/ф "Злий дух"10:50Х/ф "Окупація"12:50Х/ф "Вероніка"14:35Х/ф "Тіло Христове"16:30Х/ф "Місія нездійсненна: Наслідки"18:50Х/ф "Клуб анонімних кілерів"20:30Х/ф "Вони"22:00Х/ф "Пісня диявола"23:40Х/ф "Команда мрії"00:50Х/ф "Тіло в Брайтон-Рок"02:55Х/ф "Хоробрі"04:50Х/ф "Старий з пістолетом"06:25Х/ф "Одного разу в Стокгольмі"07:55Х/ф "Вони"09:30Х/ф "Місія нездійсненна: Наслідки"11:55Х/ф "Перше кохання"13:40Х/ф "Готель для самогубців"15:10Х/ф "Зеровілль"16:45Х/ф "Людина-павук:Повернення додому"18:55Х/ф "Карательниця"20:30Х/ф "Проклятий будинок 2"22:00Х/ф "Одного разу... в Голівуді"00:05Х/ф "Прокляття крові"01:40Х/ф "Готель для самогубців"03:25Х/ф "Хеллбой"05:25Х/ф "Хоробрі"07:20Х/ф "Карательниця"08:55Х/ф "Одного разу в Стокгольмі"10:25Х/ф "Одного разу... в Голівуді"13:05Х/ф "Тіло в Брайтон-Рок"14:30Х/ф "Пісня імен"16:25Х/ф "Джуманджи: Поклик джунглів"18:20Х/ф "Королі інтриги"20:30Х/ф "Три секунди"22:20Х/ф "Холодна помста"00:55Х/ф "Коматозники"03:15Х/ф "Ніч в облозі"04:55Х/ф "Холодна помста"06:50Х/ф "Три секунди"08:45Х/ф "Жага смерті"10:30Х/ф "Хеллбой"12:30Х/ф "Проект "Ітака"13:55Х/ф "Коматозники"15:45Х/ф "Загорнути в асфальт"18:20Х/ф "Аладдін"20:30Х/ф "Пакт"22:15Х/ф "Проект "Ітака"23:40Х/ф "Три секунди"01:50Х/ф "Милий хлопчик"03:20Х/ф "Проект "Ітака"04:50Х/ф "Пакт"06:35Х/ф "Альфа"08:10Х/ф "21 міст"09:50Х/ф "Чудовий день у нашому районі"11:35Х/ф "Останній богатир"13:30Х/ф "Проект "Ітака"14:55Х/ф "Рембо: Остання кров"16:35Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви"18:35Х/ф "Люди в чорному: Інтернешнл"20:30Х/ф "Прокляття "Мері"21:55Х/ф "Гори, гори ясно"23:25Х/ф "Останній богатир"02:30Х/ф "Так сказав Чарлі"04:55Х/ф "Чудовий день у нашому районі"06:40Х/ф "Паразити"08:50Х/ф "Ангели Чарлі"10:50Х/ф "Шахрайки з Волл-Стріт"12:40Х/ф "Пошук"14:20Х/ф "Так сказав Чарлі"16:10Х/ф "Крід 2"18:20Х/ф "Паразити"20:30Х/ф "Залізне небо 2"22:00Х/ф "Т2 Трейнспоттінг"23:55Х/ф "Гори, гори ясно"00:20Х/ф "Заборонена кухня"01:45Х/ф "Паразити"03:55Х/ф "Старий з пістолетом"05:25Х/ф "Залізне небо 2"06:55Х/ф "Великий зрівнювач 2"08:55Х/ф "Zомбилэнд : Контрольний постріл"10:35Х/ф "Пошук"12:15Х/ф "Гори, гори ясно"13:45Х/ф "Заборонена кухня"15:15Х/ф "Містер Олімпія"17:00Х/ф "Ебігейл"18:50Х/ф "Кур'єр"20:30Х/ф "Ідеальна няня"22:05Х/ф "Куди ти пропала, Бернадетт?"23:55Х/ф "Залізне небо 2"00:50Х/ф "Містер Олімпія"02:30Х/ф "Люби їх усіх"04:10Х/ф "Де ти поділася, Бернадетт?"05:55Х/ф "Залізне небо 2"07:25Х/ф "Божевільна парочка"09:30Х/ф "Ідеальна няня"11:10Х/ф "Прекрасна епоха"13:05Х/ф "Привиди"14:20Х/ф "Кур'єр"16:00Х/ф "Заборонена кухня"17:25Х/ф "Надприродне"18:55Х/ф "Старий з пістолетом"20:30Х/ф "Звір"22:40Х/ф "Кімната бажань"00:20Х/ф "Весільний рік"01:50Х/ф "Старий з пістолетом"03:30Х/ф "Страшні історії для розповіді в темряві"05:15Х/ф "Надприродне"06:45Х/ф "Розваги дорослих дівчат"08:25Х/ф "Кімната бажань"10:05Х/ф "Старий з пістолетом"11:40Х/ф "Божевільна парочка"13:45Х/ф "Весільний рік"15:15Х/ф "За статевою ознакою"17:10Х/ф "Страшні історії для розповіді в темряві"19:00Х/ф "Готель для самогубців"20:30Х/ф "Акулячий торнадо 5: Глобальне роїння"22:00Х/ф "Синя безодня 2"23:30Х/ф "Звір"00:05Х/ф "Готель для самогубців"01:30Х/ф "Божевільна парочка"03:30Х/ф "Пірсинг"04:45Х/ф "Синя безодня 2"06:15Х/ф "Три секунди"08:05Х/ф "Джуді"10:00Х/ф "Акулячий торнадо 5: Глобальне роїння"11:35Х/ф "Філософія Філа"13:15Х/ф "Пірсинг"14:35Х/ф "Розваги дорослих дівчат"16:15Х/ф "Одного разу... в Голівуді"18:55Х/ф "Ти вмієш зберігати секрети?"20:30Х/ф "Любий друг"22:10Х/ф "Не разом"23:50Х/ф "Акулячий торнадо 5: Глобальне роїння"00:15Х/ф "Не разом"01:50Х/ф "Ти вмієш зберігати секрети?"03:25Х/ф "Любий друг"05:05Х/ф "Падіння янгола"07:00Х/ф "Будь собою"08:50Х/ф "Філософія Філа"10:30Х/ф "Нещасний випадок"12:15Х/ф "Три секунди"14:05Х/ф "Народжений після смерті"15:40Х/ф "Корпоративні тварини"17:05Х/ф "Подружки мимоволі"18:55Х/ф "Хороший хлопчик"20:30Х/ф "Річард говорить "Прощавай"22:15Х/ф "Той, хто біжить по лезу 2049"00:30Х/ф "Особливі"02:25Х/ф "Заборонена кухня"03:45Х/ф "Народжений після смерті"05:20Х/ф "Будь собою"07:05Х/ф "Той, хто біжить по лезу 2049"09:45Х/ф "Вболівальниці зі стажем"11:15Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви"13:15Х/ф "Автомонстри"14:55Х/ф "Арештант no name"16:40Х/ф "21 міст"18:20Х/ф "Скло"20:30Х/ф "Так близько до горизонту"22:25Х/ф "Чудовий день у нашому районі"00:45Х/ф "Так сказав Чарлі"03:15Х/ф "Той, хто біжить по лезу 2049"05:55Х/ф "Вболівальниці зі стажем"07:25Х/ф "Арештант no name"09:10Х/ф "Свята Джуді"10:55Х/ф "Так близько до горизонту"12:50Х/ф "Ножі наголо"15:00Х/ф "Чудовий день у нашому районі"16:45Х/ф "Жадібність"18:30Х/ф "Ангели Чарлі"20:30Х/ф "Ковтай"22:00Х/ф "Ідеальна нянька"23:40Х/ф "Так близько до горизонту"02:10Х/ф "Звір"04:40Х/ф "Бог грому"06:20Х/ф "Ковтай"07:55Х/ф "Бладшот"09:45Х/ф "Звір"11:55Х/ф "Кадавр"13:20Х/ф "Союзники"15:25Х/ф "Так сказав Чарлі"17:10Х/ф "Бог грому"18:55Х/ф "Прокляття"20:30Х/ф "Поки все гаразд"22:00Х/ф "Весільний рік"23:30Х/ф "Ковтай"01:30Х/ф "Хто твоя бабця, чуваче?"03:50Х/ф "Ідеальна нянька"05:30Х/ф "Джуді"07:25Х/ф "Бог грому"09:10Х/ф "Весільний рік"10:40Х/ф "Керівництво по сексу на другому побаченні"12:00Х/ф "Інший світ: Нове покоління"13:35Х/ф "Люди Ікс: Темний Фенікс"15:20Х/ф "Прекрасна епоха"17:15Х/ф "Zомбіленд: Подвійний постріл"18:55Х/ф "Акулячий торнадо 5: Глобальне роїння"20:30Х/ф "Ленін. Неминучість"22:20Х/ф "Старий з пістолетом"23:55Х/ф "Поки всі добре"00:20Х/ф "Джуді"02:15Х/ф "Вторгнення"05:05Х/ф "Арештант no name"06:50Х/ф "Надприродне"08:20Х/ф "Ленін. Неминучість"10:10Х/ф "Прекрасна епоха"12:05Х/ф "Весільний рік"13:35Х/ф "Поки все добре"15:10Х/ф "Жага смерті"16:55Х/ф "Джуманджі : Новий рівень"18:55Х/ф "Гори, гори ясно"20:30Х/ф "Міс Погана поведінка"22:15Х/ф "Маленькі жінки"00:30Х/ф "Арештант no name"03:00Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви"04:55Х/ф "Колектори 2"06:35Х/ф "Рембо: Остання кров"08:15Х/ф "Річард говорить "Прощавай""09:45Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви"11:40Х/ф "Маленькі жінки"13:55Х/ф "Проти всіх ворогів"15:35Х/ф "Темна сторона"17:10Х/ф "Колектори 2"18:45Х/ф "Рембо: Остання кров"20:30Х/ф "Паразити"22:40Х/ф "Острів фантазій"02:20Х/ф "Ножі наголо"04:30Х/ф "21 міст"06:05Х/ф "Одного разу... у Голівуді"08:45Х/ф "Пограбування президента"10:15Х/ф "Ford проти Ferrari"12:50Х/ф "Нічне життя"14:45Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви"16:40Х/ф "Ножі наголо"18:50Х/ф "Смертельний лабіринт"20:30Х/ф "Дівчина в лабіринті"22:35Х/ф "Шахрайки з Волл-Стріт"01:00Х/ф "Одного разу... в Голівуді"03:35Х/ф "Милий хлопчик"05:10Х/ф "Особливі"07:00Х/ф "Три секунди"08:55Х/ф "Люди в чорному: Інтернешнл"10:50Х/ф "21 міст"12:30Х/ф "Стендапер по життю"14:00Х/ф "Милий хлопчик"15:30Х/ф "Справжня історія банди Келлі"17:35Х/ф "Особливі"19:30Х/ф "Вас не було на місці"21:10Х/ф "Так близько до горизонту"23:05Х/ф "Дівчина в лабіринті"00:50Х/ф "Джентльмени"02:40Х/ф "Так близько до горизонту"04:35Х/ф "Таємниця печатки дракона"06:35Х/ф "21 міст"08:15Х/ф "Мідвей"10:30Х/ф "Знедолені"12:15Х/ф "Так близько до горизонту"14:10Х/ф "Подружки мимоволі"15:55Х/ф "Ангели Чарлі"17:50Х/ф "Породжений після смерті"19:30Х/ф "Махінатори"21:00Х/ф "Болільниці зі стажем"22:30Х/ф "Вас не було на місці"01:20Х/ф "Вболівальниці зі стажем"02:50Х/ф "Дивно, але правда"04:25Х/ф "Беккі"06:00Х/ф "Любий друг"07:45Х/ф "Пережити ніч"09:15Х/ф "Я тебе бачу"10:50Х/ф "Поклик предків"12:30Х/ф "Фінал"14:10Х/ф "Любий друг"15:50Х/ф "Беккі"17:25Х/ф "Погані хлопці назавжди"19:30Х/ф "Ми вмираємо молодими"21:00Х/ф "Не разом"22:35Х/ф "Махінатори"00:10Х/ф "Прибиральниця"02:10Х/ф "Джентльмени"04:05Х/ф "Я тебе бачу"05:45Х/ф "Крід ІІ: Спадок Роккі Бальбоа"07:55Х/ф "Жадібність"09:40Х/ф "Мій шпигун"11:20Х/ф "Пережити ніч"12:50Х/ф "Прекрасний день у нашому районі"14:35Х/ф "Коматозники"16:25Х/ф "Тунель: Небезпечно для життя"18:10Х/ф "Перероджена"19:30Х/ф "Реліквія"20:55Х/ф "Віваріум"22:35Х/ф "Ми вмираємо молодими"00:35Х/ф "Ода радості"02:10Х/ф "Керівництво по сексу на другому побаченн"03:30Х/ф "Арахісовий сокіл"05:05Х/ф "Жадібність"06:50Х/ф "Переслідування"08:15Х/ф "Ода радості"09:50Х/ф "Гарний лікар"11:20Х/ф "Керівництво по сексу на другому побаченн"12:45Х/ф "Дуже жіночі історії"14:25Х/ф "Філософія Філа"16:05Х/ф "Водій для копа"17:35Х/ф "Джентльмени"19:30Х/ф "Поки весілля не розлучить нас"21:00Х/ф "Хоробрі"22:55Х/ф "Реліквія"00:25Х/ф "22 милі"02:05Х/ф "Водій для копа"03:40Х/ф "Складки часу"05:25Х/ф "Ford проти Ferrari"07:55Х/ф "Битва за Землю"09:45Х/ф "Чорне та синє"11:30Х/ф "22 милі"13:05Х/ф "Джексі"14:30Х/ф "Битва за Землю"16:20Х/ф "Эспен у пошуках Золотого замку"18:00Х/ф "Заціпенілі від страху"19:30Х/ф "Баба-Яга. Терор темного лісу"21:05Х/ф "Прекрасна епоха"23:00Х/ф "Поки весілля не розлучить нас"00:30Х/ф "Ковтай"02:05Х/ф "Привиди війни"03:40Х/ф "Битва за Землю"05:30Х/ф "Форсаж. Діабло"07:05Х/ф "Під водою"08:40Х/ф "Ковтай"10:15Х/ф "Ford проти Ferrari"12:45Х/ф "Прокляття"14:15Х/ф "Прекрасна епоха"16:10Х/ф "Форсаж. Діабло"17:45Х/ф "Бог грому"19:30Х/ф "Кокаїновий барон"21:00Х/ф "Джон Вік 3"23:10Х/ф "Баба Яга. Терор темного лісу"00:25Х/ф "Барва з позамежжя світу"02:20Х/ф "Форсаж. Діабло"03:55Х/ф "Експеримент05:40Х/ф "Жага смерті"07:30Х/ф "Поклик пращурів"09:05Х/ф "Бладшот"10:55Х/ф "Барва з позамежжя світу"12:45Х/ф "Експеримент14:30Х/ф "Знедолені"16:15Х/ф "У погоні за вітром"17:50Х/ф "Звірина лють"19:30Х/ф "Коханці"21:15Х/ф "Хто твоя бабця, чуваче?"22:55Х/ф "Знедолені"01:05Х/ф" Гра в хованки"02:40Х/ф" Острів фантазій"04:25Х/ф" Колектори 2"06:00Х/ф" Хороший хлопчик"07:35Х/ф" #ятут"09:10Х/ф" Російський рейд"10:55Х/ф" Убивства в стилі Гойї"12:35Х/ф" Коханці"14:25Х/ф" Особливі"16:15Х/ф" Поклик пращурів"17:55Х/ф" Хороший хлопчик"19:30Х/ф" Zомбіленд: Подвійний постріл"21:05Х/ф" Код 8"22:45Х/ф" Коханці"00:25Х/ф "Острів фантазій"02:15Х/ф "Майже знамениті"04:10Х/ф "Крід ІІ: Спадок Роккі Бальбоа"06:20Х/ф "Нянька"07:45Х/ф "Колектори 2"09:20Х/ф "Люсі в космосі"11:25Х/ф "Прийди до мене"13:05Х/ф "Хороший хлопчик"14:35Х/ф "Гори, гори ясно"16:05Х/ф "Загін Фокстрот"18:00Х/ф "Нянька"19:30Х/ф "Зберігай мою душу"21:00Х/ф "Острів фантазій"22:45Х/ф "Баба Яка: Терор темного лісу"00:40Х/ф "Zомбіленд: Подвійний постріл"02:15Х/ф "Мій шпигун"03:55Х/ф "Беккі"05:25Х/ф "Паразити"07:35Х/ф "Той, що біжить по лезу 2049"10:15Х/ф "Джуманджи: Поклик джунглів"12:10Х/ф "Джуманджи: Новий рівень"14:15Х/ф "Ода радості"15:50Х/ф "Лев Яшин. Воротар моєї мрії"17:45Х/ф "Російський рейд"19:30Х/ф "Джентльмени"21:20Х/ф "Мідуей"23:35Х/ф "Дитячі ігри"01:00Х/ф "Профілактика"08:40Х/ф "Дівчата бувають різні"10:10Х/ф "Люди в чорному: Інтернешнл"12:05Х/ф "Ножі наголо"14:10Х/ф "Поклик пращурів"15:50Х/ф "Гангстер, коп і диявол"17:40Х/ф "Чорне та синє"19:30Х/ф "Вічність між нами"21:00Х/ф "Справжня історія банди Келлі"23:05Х/ф "Крід ІІ: Спадок Роккі Бальбоа"01:10Х/ф "Махінатори"02:55Х/ф "Шугалей"04:40Х/ф "Дівчина в лабіринті"06:50Х/ф "Подільські курсанти"09:10Х/ф "Правдива історія банди Келлі"11:15Х/ф "Дівчата бувають різні"12:40Х/ф "Шугалей"14:25Х/ф "Скажи мені, як я вмираю"16:15Х/ф "Завжди вірний"17:55Х/ф "Під водою"19:30Х/ф "Двірний замок"21:10Х/ф "Z"22:30Х/ф "Вічність між нами"01:15Х/ф "Скринька диявола"02:45Х/ф "Форсаж. Діабло"04:20Х/ф "Завжди вірний"05:55Х/ф "Марафон бажань"07:25Х/ф "Ми помираємо молодими"09:00Х/ф "Дівчина в лабіринті"11:05Х/ф "Гроза"12:25Х/ф "Розправ крила"14:20Х/ф "Скринька диявола"15:45Х/ф "Перспектива"17:25Х/ф "Люсі в космосі"19:30Х/ф "Нічний портьє"21:00Х/ф "Привиди війни"22:30Х/ф "Двірний замок"00:15Х/ф "Пережити ніч"01:55Х/ф "Привиди війни"03:30Х/ф "Приходь до тата"05:05Х/ф "Перспектива"06:45Х/ф "Водій для копа"08:20Х/ф "Форсаж. Діабло"09:55Х/ф "Відданість"11:15Х/ф "Пережити ніч"12:45Х/ф "Мій друг містер Персиваль"14:20Х/ф "Вас не було на місці"16:05Х/ф "В очікуванні варварів"17:55Х/ф "Кокаїновий барон"19:30Х/ф "Остання жінка на Землі"21:05Х/ф "Іржавий струмок"22:50Х/ф "Нічний портьє"00:10Х/ф "Поки весілля не розлучить нас"02:15Х/ф "Тунель: Небезпечно для життя"03:55Х/ф "Водій для копа"05:30Х/ф "В очікуванні варварів"07:25Х/ф "Іржавий струмок"09:10Х/ф "Стрільцов"10:50Х/ф "Тунель: Небезпечно для життя"12:35Х/ф "Ідеальний палац Фердинанда Шеваля"14:20Х/ф "Поки весілля не розлучить нас"16:05Х/ф "Гра з вогнем"17:35Х/ф "Загін Фокстрот"19:30Х/ф "Пастка розуму"20:55Х/ф "Люди Ікс: Темний Фенікс"22:45Х/ф "Остання жінка на Землі"00:10Х/ф "Вдова"01:35Х/ф "Гра в хованки"03:10Х/ф "Зависнути у Палм-Спрінгз"04:40Х/ф "Битва за Землю"06:30Х/ф "Гра з вогнем"07:55Х/ф "Вторгнення"10:10Х/ф "Вдова"11:35Х/ф "Гра в хованки"13:05Х/ф "Лессі. Повернення додому"14:40Х/ф "Добрий лікар"16:10Х/ф "Зависнути у Палм-Спрінгз"17:40Х/ф "Чудовий день у нашому районі"19:30Х/ф "Темний спадок"21:20Х/ф "Астрал 4: Останній ключ"23:00Х/ф "Гра в хованки"00:30Х/ф "Жага смерті"02:45Х/ф "Самотній"04:25Х/ф "Прекрасна епоха"06:20Х/ф "Вдова"07:45Х/ф "Битва за Землю"09:40Х/ф "Несамовитий"11:10Х/ф "Жага смерті"12:55Х/ф "Локдаун по-італійськи"14:30Х/ф "Суто жіночі історії"16:10Х/ф "Зима"17:25Х/ф "Погані хлопці назавжди"19:30Х/ф "Хижі води. Пастка"21:05Х/ф "Прокляття"22:35Х/ф "Темний спадок"00:50Х/ф "Дівчина у павутинні"02:45Х/ф "Зниклі"04:40Х/ф "У гонитві за вітром"06:20Х/ф "Загублена"07:55Х/ф "Небезпечна роль Джин Сіберг"09:40Х/ф "Переступити межу"11:15Х/ф "Прокляття"12:45Х/ф "Робо" 6+14:15Х/ф "#ящетут"15:50Х/ф "На межі"17:45Х/ф "Небезпечна роль Джин Сіберг"19:30Х/ф "Дружити по-російськи!"21:00Х/ф "Еспен в пошуках Золотого замка"22:40Х/ф "Хижі води. Пастка"00:10Х/ф "Проти всіх ворогів: історія Джин Сіберг"01:50Х/ф "Еспен у пошуках Золотого замку"03:40Х/ф "Прийди до мене"05:20Х/ф "Той, що біжить по лезу 2049"08:00Х/ф "Перегони на мільйон"09:35Х/ф "Незваний гість"11:20Х/ф "Коматозники"13:05Х/ф "На межі"15:00Х/ф "Скандал"16:50Х/ф "Той, що біжить по лезу 2049"19:30Х/ф "Золото Флінна"21:05Х/ф "Маленькі жінки"23:15Х/ф "Дружити по-російськи!"01:25Х/ф "В очікуванні варварів"03:20Х/ф "Скандал"05:05Х/ф "Остання куля"06:35Х/ф "Акулячий торнадо 5: Глобальне роїння"08:05Х/ф "Майже знамениті"09:55Х/ф "Таємне життя"12:45Х/ф "Прийди до мене"14:25Х/ф "Зустрінемось онлайн"16:25Х/ф "Остання куля"17:55Х/ф "Акулячий торнадо 5: Глобальне роїння"19:30Х/ф "Магія звіра"21:25Х/ф "Z"22:45Х/ф "Золото Флінна"00:40Х/ф "Термінатор: Фатум"02:55Х/ф "Пила: Початок"04:25Х/ф "Магія звіра"06:20Х/ф "В очікуванні варварів"08:10Х/ф "Термінатор: Фатум"10:20Х/ф "Антебеллум"12:05Х/ф "Вечірка монстрів"13:35Х/ф "Куш собачий"15:00Х/ф "Коко-ді Коко-да"16:30Х/ф "Заручник"17:55Х/ф "Приходь до тата"19:30Х/ф "Асистентка"20:55Х/ф "Гретель і Гензель"22:20Х/ф "Вечірка монстрів"23:50Х/ф "Куш собачий"01:25Х/ф "Коко-ді Коко-да"03:15Х/ф "Коханці"05:05Х/ф "Фассбіндер"07:20Х/ф "Термінатор: Фатум"09:25Х/ф "Пила: Початок"10:55Х/ф "Відок: Імператор Парижа"12:55Х/ф "Фассбіндер"15:10Х/ф "Коханці"17:00Х/ф "Маріонетка"18:50Х/ф "Фінал"20:30Х/ф "Екстремальна робота"22:20Х/ф "Двірний замок"23:55Х/ф "Асистентка"

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua