КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>Кинопремьера HD

Телепрограмма канала Кинопремьера HD на сегодня

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
25 января 
Вт
26 января 
Ср
27 января 
Чт
28 января 
Пт
29 января 
Сб
30 января 
Вс
31 января 

Программа телепередач Кинопремьера HD на prokurs.com.ua

Кинопремьера HD
00:40Х/ф "Відрив"02:40Х/ф "Бійцівський жіночий клуб"04:10Х/ф "Гоголь. Вій"05:50Х/ф "Гоголь. Страшна помста"07:35Х/ф "Шедевр"09:20Х/ф "Історія однієї зустрічі"11:10Х/ф "Чарівниця"12:50Х/ф "Слід"14:25Х/ф "Прокляте місце"16:00Х/ф "Нове життя Аманди"17:45Х/ф "Шалений куш"19:30Х/ф "Не гра"21:10Х/ф "Прощатися не будемо"23:05Х/ф "Почни спочатку"00:55Х/ф "Хатина в лісі. Нова глава"02:45Х/ф "Шалений куш"04:25Х/ф "Геллфест"05:55Х/ф "Ангел"07:50Х/ф "Хатина в лісі. Нова глава"09:05Х/ф "Прощатися не будемо"11:00Х/ф "Дикий"12:35Х/ф "Нове життя Аманди"14:20Х/ф "Пригоди Ремі"16:05Х/ф "Геллфест"17:35Х/ф "Ангел"19:30Х/ф "Братство"21:20Х/ф "Жили-були"22:45Х/ф "Прощатися не будемо"00:45Х/ф "Дикий"02:20Х/ф "Віта і Вірджинія"04:10Х/ф "Янгол"06:00Х/ф "Час відплати"08:00Х/ф "План втечі 2"09:35Х/ф "План втечі 3"11:15Х/ф "Наш час"14:05Х/ф "Робін Гуд: Початок"16:00Х/ф "Літо - це маленьке життя - це маленьке життя"17:35Х/ф "Мій друг Зиґмунд Фрейд"19:30Х/ф "Інший світ: Нове покоління"21:00Х/ф "Свята Агата"22:40Х/ф "Геллфест"00:50Х/ф "Вокс Люкс"03:10Х/ф "Свята Агата"04:55Х/ф "Серце світу"06:55Х/ф "Після"08:40Х/ф "Мері Поппінс повертається"10:50Х/ф "Лускунчик і Чотири Королівства"12:30Х/ф "За п'ять кроків до кохання"14:25Х/ф "Інший світ: Нове покоління"15:55Х/ф "Вокс Люкс"17:50Х/ф "SuperЗять"19:30Х/ф "Російський біс"21:10Х/ф "Селфі"23:05Х/ф "Материнський інстинкт"01:45Х/ф "Робін Гуд: Початок"03:40Х/ф "В метрі один від одного"05:35Х/ф "Мистецтво обману"07:15Х/ф "Аферисти мимоволі"08:45Х/ф "Вокс Люкс"10:40Х/ф "Загублені в льодах"12:20Х/ф "Команда мрії"13:45Х/ф "Рок"15:15Х/ф "Зелена книга"17:25Х/ф "Брати Сістерс"19:30Х/ф "Донбас. Околиця"21:05Х/ф "Сонцестояння"23:25Х/ф "Селфи"00:55Х/ф "Снегоуборщик"03:05Х/ф "Робот 2.0"04:45Х/ф "Некромантія"06:20Х/ф "Аферисти мимоволі"07:55Х/ф "Той, що біжить по лезу 2049"10:35Х/ф "Кролик Пітер"12:10Х/ф "Курськ"14:10Х/ф "Джуманджі: Поклик джунглів"16:05Х/ф "Малюк на драйві"18:00Х/ф "Плейбой під прикриттям"19:30Х/ф "Стекло"21:35Х/ф "Останній багатир"23:25Х/ф "Сонцестояння"01:15Х/ф "Донбас. Окраїна"02:50Х/ф "Курськ"04:45Х/ф "Полуничка"06:30Х/ф "Після"08:15Х/ф "Останній богатир"10:05Х/ф "Аладдін"12:10Х/ф "Мільярд"13:50Х/ф "Спокуса"15:30Х/ф "На драйві"17:20Х/ф "Аладдін"19:30Х/ф "Ганна"21:25Х/ф "Почни спочатку"23:05Х/ф "Стекло"01:10Х/ф "Спокуса"02:50Х/ф "Почни спочатку"04:35Х/ф "Соната"06:05Х/ф "Чого хочуть чоловіки"07:40Х/ф "Текст"09:55Х/ф "Викрадаючи коней"12:00Х/ф "Дитя робота"13:55Х/ф "Живе"15:35Х/ф "Смерть і життя Джона Ф. Донована"17:45Х/ф "Дике життя"19:30Х/ф "Жінки проти чоловіків: Кримські канікули"20:50Х/ф "Літо – це маленьке життя"22:25Х/ф "Поклик вовка"01:15Х/ф "Соната"03:10Х/ф "Дике життя"04:55Х/ф "Готель Мумбаї: Протистояння"06:55Х/ф "Над(НЕ)природнє"08:35Х/ф "Смерть і життя Джона Ф. Донована"10:35Х/ф "Зроблено в Італії"12:15Х/ф "Дике життя"14:00Х/ф "Падіння американської імперії"16:05Х/ф "Боже мій!"18:05Х/ф "Химера"19:30Х/ф "Біль і слава"21:20Х/ф "Т2 Трейнспоттінг"23:15Х/ф "Жінки проти чоловіків: Кримські канікули"00:10"У метрі один від одного"02:05"Почни спочатку"04:20"Чарівник"05:50"Пригоди Реми"07:35"Зроблено в Італії"09:20"Мия і Білий лев"10:55"Т2 Трейнспоттинг"12:50"Понад (НЕ) природне"14:25"Божевільний куш"16:05"Ангельське личко"17:55"Інший світ: Війни крові"19:30"Після весілля"21:20"Просте прохання"23:15"Пригоди Реми"00:20Х/ф "Темне дзеркало"02:35Х/ф "Робін Гуд: Початок"04:30Х/ф "Та, якої не було"06:10Х/ф "Отруйна троянда"07:45Х/ф "Ти вмієш зберігати секрети?"09:20Х/ф "Чарівник"10:45Х/ф "Жага смерті"12:30Х/ф "Пункт призначення: смайл"14:00Х/ф "Коматозники"15:50Х/ф "Джей у Голівуді"17:30Х/ф "Брати Сістерс"19:30Х/ф "Таємний клуб Гернсі любителів книг і пирогів з картопляного лушпиння&q21:30Х/ф "Зелена книга"23:35Х/ф "Та, якої не було"01:20Х/ф "Отруйна троянда"02:55Х/ф "Зелена книга"05:05Х/ф "Конвент"06:25Х/ф "Лови момент"07:45Х/ф "Ібіца"09:10Х/ф "Гів мі ліберті"11:00Х/ф "Конвент"12:20Х/ф "Берлін, я люблю тебе"14:20Х/ф "Ласкаво просимо додому"15:55Х/ф "Голий романтик"17:40Х/ф "100 речей і нічого зайвого"19:30Х/ф "План втечі 2"21:05Х/ф "Російський біс"22:45Х/ф "Таємний клуб Гернсі любителів книг і пирогів з картопляного лушпиння&q01:50Х/ф "Голий романтик"03:30Х/ф "100 речей і нічого зайвого"05:20Х/ф "Мара"07:00Х/ф "Лови момент"08:15Х/ф "План втечі 2"09:55Х/ф "План втечі 3"11:30Х/ф "Море спокуси"13:15Х/ф "Райські пагорби"14:50Х/ф "Бійцівський жіночий клуб"16:20Х/ф "Інший"17:50Х/ф "Джей у Голівуді"19:30Х/ф "Веном"21:20Х/ф "Пасажир"23:05Х/ф "Ласкаво просимо додому"00:20Х/ф "Помста"02:05Х/ф "Мара"03:45Х/ф "Як прогуляти школу з користю"05:40Х/ф "Холодна помста"07:40Х/ф "Райські пагорби"09:10Х/ф "Пікова дама: Задзеркалля"10:35Х/ф "Веном"12:25Х/ф "Серце зі сталі"14:10Х/ф "Як прогуляти школу з користю"16:05Х/ф "Домовик"17:50Х/ф "Бик"19:30Х/ф "Божевільна парочка"21:30Х/ф "Дуже погані матусі 2"23:15Х/ф "За п'ять кроків до кохання"01:05Х/ф "Як прогуляти школу з користю"03:20Х/ф "Домовик"05:00Х/ф "Бик"06:40Х/ф "Убивця 2. Проти всіх"08:40Х/ф "Холодна помста"10:40Х/ф "Погані мамочки 2"12:20Х/ф "Божевільна парочка"14:25Х/ф "Люди в чорному: Інтернешнл"16:20Х/ф "Астрал 4: Останній ключ"18:00Х/ф "Решала. Нульові"19:30Х/ф "Праведник 2"21:25Х/ф "Т2 Трейнспоттінг"23:20Х/ф "Серце зі сталі"00:45Х/ф "План втечі 3"02:15Х/ф "Скайлайн 2"04:05Х/ф "Дефолт"05:55Х/ф "Т2 Трейнспоттінг"07:50Х/ф "Астрал 4: Останній ключ"09:30Х/ф "Праведник 2"11:30Х/ф "Паранормальне"13:20Х/ф "Слендермен"14:50Х/ф "Команда мрії"16:15Х/ф "Давай розлучимося!"17:45Х/ф "Домовик"19:30Х/ф "Відок: Імператор Парижа"21:25Х/ф "Боже мій!"23:15Х/ф "Тачка на мільйон"01:05Х/ф "Почни спочатку"02:45Х/ф "Команда мрії"04:15Х/ф "Дев'ята"05:50Х/ф "Біль і слава"07:45Х/ф "Проклятий будинок"09:00Х/ф "Крихітка зомбі"10:45Х/ф "Без сну"12:30Х/ф "Убивця 2. Проти всіх"14:30Х/ф "Решала. Нульові"15:55Х/ф "Ти вмієш зберігати секрети?"17:30Х/ф "Курськ"19:30Х/ф "Смертельний лібіринт"21:05Х/ф "Голем Початок"22:40Х/ф "Мистецтво обману"00:25Х/ф "Сім вечерь"01:55Х/ф "Дев'ята"03:40Х/ф "Смертельний лібіринт"05:20Х/ф "Сонцестояння"07:45Х/ф "Паразити"09:55Х/ф "Холоп"11:40Х/ф "Прощання"13:20Х/ф "Біль і слава"15:15Х/ф "Пляжний нероба"16:45Х/ф "Викрадаючи коней"18:50Х/ф "Смертельний лібіринт"20:30Х/ф "Людина-павук: Повернення додому"22:40Х/ф "Веном"00:20Х/ф "Гра Ганнібала"01:55Х/ф "Почни спочатку"04:05Х/ф "План втечі 3"05:45Х/ф "Божевільна парочка"07:45Х/ф "Над(НЕ)природнє"09:20Х/ф "(НЕ)ідеальний чоловік"10:50Х/ф "Біль і слава"12:45Х/ф "Людина-павук: Повернення додому"14:55Х/ф "Людина-павук: Далеко від дому"17:05Х/ф "Нянька на Різдво"18:40Х/ф "Танцюй серцем"20:30Х/ф "Король лев"22:25Х/ф "Юність без Бога"00:10Х/ф "Юність без Бога"02:05Х/ф "Провідник"03:35Х/ф "Танцюй серцем"05:20Х/ф "Ангельське личко"07:10Х/ф "Почни спочатку"08:55Х/ф "Смерть і життя Джона Ф. Донована"10:55Х/ф "Після весілля"12:50Х/ф "Одного разу... в Голівуді"15:25Х/ф "Бладфест"17:00Х/ф "Термінал"18:35Х/ф "Дівчина у павутинні"20:30Х/ф "Далі нікуди"21:55Х/ф "Джей у Голлівуді"23:30Х/ф "(НЕ)ідеальний чоловік"00:45Х/ф "Темне дзеркало"02:30Х/ф "Королі інтриги"04:30Х/ф "Далі нікуди"05:55Х/ф "Голий романтик"07:35Х/ф "Бладфест"09:10Х/ф "Філософія Філа"10:50Х/ф "Ангельське личко"12:40Х/ф "Смерть і життя Джона Ф. Донована"14:40Х/ф "Лев Яшин. Воротар моєї мрії"16:35Х/ф "Звабливий, поганий, злий"18:25Х/ф "Геній і безумець"20:30Х/ф "Останній кидок"22:10Х/ф "Дика природа"23:55Х/ф "Райські пагорби"00:15Х/ф "Дике життя"02:25Х/ф "Дефолт"04:20Х/ф "Професор і безумець"06:20Х/ф "Темне дзеркало"08:05Х/ф "Зеровілль"09:40Х/ф "Останній кидок"11:25Х/ф "Берлін, я люблю тебе"13:20Х/ф "Шахрайки з Волл-Стріт"15:10Х/ф "Люди в чорному: Інтернешнл"17:05Х/ф "Райські пагорби"18:40Х/ф "Звабливий, поганий, злий"20:30Х/ф "Гори, гори ясно"22:00Х/ф "Дефолт"23:50Х/ф "Вип'ємо за любов"01:30Х/ф "Паразити"04:10Х/ф "Сім вечерь"05:40Х/ф "Бійцівський жіночий клуб"07:10Х/ф "Рембо: Остання кров"08:50Х/ф "Прощання"10:30Х/ф "Пляжний нероба"12:05Х/ф "Бельканто"13:45Х/ф "Зеровілль"15:20Х/ф "Дике життя"17:05Х/ф "Голий романтик"18:45Х/ф "Та, якої не було"20:30Х/ф "Останній богатир"22:20Х/ф "Відок: Імператор Парижа"00:30Х/ф "За статевою ознакою"03:00Х/ф "Син диявола"04:50Х/ф "Останній богатир"06:40Х/ф "Почни спочатку"08:25Х/ф "Пляжний нероба"09:55Х/ф "План втечі 3"11:35Х/ф "Король лев"13:30Х/ф "Zомбіленд: Подвійний постріл"15:10Х/ф "За статевою ознакою""17:05Х/ф "Пошук"18:50Х/ф "Прощання"20:30Х/ф "Ніч в облозі"22:05Х/ф "Праведник 2"00:00Х/ф "Почни спочатку"00:05Х/ф "Ніч в облозі"01:40Х/ф "Дитя робота"03:30Х/ф "Код 8"05:00Х/ф "Крихітка зомбі"06:40Х/ф "Мільярд"08:15Х/ф "Тіло Христове"10:10Х/ф "Zомбіленд: Подвійний постріл"11:45Х/ф "Праведник 2"13:45Х/ф "Старий з пістолетом"15:20Х/ф "Син диявола"17:05Х/ф "Код 8"18:45Х/ф "Фінальний рахунок"20:30Х/ф "Одного разу... в Голівуді"23:05Х/ф "Ізоляція"00:40Х/ф "За п'ять кроків до кохання"02:35Х/ф "Старий з пістолетом"04:10Х/ф "Пікова дама: Через окуляри"05:30Х/ф "Корпус Крісті"07:25Х/ф "Королі інтриги"09:30Х/ф "Одного разу... у Голівуді"12:10Х/ф "Крихітка зомбі"13:50Х/ф "Три секунди"15:45Х/ф "Астрал 4: Останній ключ"17:25Х/ф "Далі нікуди"18:50Х/ф "Клуб анонімних кілерів"20:30Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви"22:25Х/ф "Оселя страху"23:55Х/ф "Перше кохання"01:45Х/ф "Клуб анонімних кілерів"03:55Х/ф "Час монстрів"05:10Х/ф "Темне дзеркало"06:50Х/ф "Звабливий, поганий, злий"08:40Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви"10:40Х/ф "21 міст"12:15Х/ф "Королі інтриги"14:25Х/ф "Загорнути в асфальт"17:00Х/ф "Веном"18:50Х/ф "Філософія Філа"20:30Х/ф "Джон Вік 3"22:35Х/ф "Курськ"00:30Х/ф "Сонцестояння"03:00Х/ф "21 міст"04:40Х/ф "Звабливий, поганий, злий"06:30Х/ф "Сім вечерь"08:00Х/ф "Вторгнення"10:05Х/ф "Звірина лють"11:45Х/ф "Скло"13:50Х/ф "Шахрайки з Волл-Стріт"15:40Х/ф "Вип'ємо за любов"17:10Х/ф "Дитя темряви"18:40Х/ф "Де ти поділася, Бернадетт?"20:30Х/ф "Месники: Фінал"23:25Х/ф "Не гра"01:00Х/ф "Де ти поділася, Бернадетт?"03:15Х/ф "Прекрасна епоха"05:10Х/ф "Паразити"07:20Х/ф "Не виходь із будинку"08:45Х/ф "План втечі 3"10:25Х/ф "Почни спочатку"12:05Х/ф "Нянька на Різдво"13:45Х/ф "Прекрасна епоха"15:35Х/ф "Нульовий пацієнт"17:05Х/ф "Рембо: Остання кров"18:45Х/ф "Життя"20:30Х/ф "Zомбіленд: Подвійний постріл"22:05Х/ф "Злий дух"23:35Х/ф "Мама і тато"00:25Х/ф "Дитя робота"02:15Х/ф "Злий дух"03:45Х/ф "Готель для самогубців"05:10Х/ф "Команда мрії"06:35Х/ф "Останній кидок"08:20Х/ф "Тіло Христове"10:10Х/ф "Zомбіленд: Подвійний постріл"11:50Х/ф "Не разом"13:25Х/ф "Ангели Чарлі"15:25Х/ф "Мама і тато"16:50Х/ф "Окупація"18:45Х/ф "Російська наречена"20:30Х/ф "Ганна"22:25Х/ф "Старий з пістолетом"00:00Х/ф "Вероніка"00:20Х/ф "Тіло Христове"02:30Х/ф "Вони"04:00Х/ф "Дитя робота"05:55Х/ф "Окупація"07:50Х/ф "Перше кохання"09:40Х/ф "Вероніка"11:25Х/ф "Тіло Христове"13:15Х/ф "Місія нездійсненна: Наслідки"15:40Х/ф "Клуб анонімних кілерів"17:15Х/ф "Вони"18:50Х/ф "Пісня диявола"20:30Х/ф "Веном"22:15Х/ф "Одного разу в Стокгольмі"23:45Х/ф "Ганна"01:10Х/ф "Я не такий! Я не така!"03:00Х/ф "Відрив"04:25Х/ф "Пісня імен"06:20Х/ф "Пісня диявола"07:55Х/ф "Готель для самогубців"09:25Х/ф "Карательниця"10:55Х/ф "Зеровілль"12:35Х/ф "Король лев"14:30Х/ф "Веном"16:15Х/ф "Проклятий будинок 2"17:50Х/ф "Одного разу... у Голівуді"20:30Х/ф "Хеллбой"22:25Х/ф "Жага смерті"00:45Х/ф "Як я став росіянином"03:00Х/ф "Пірсинг"04:20Х/ф "Відрив"05:45Х/ф "Я не такий! Я не така!"07:10Х/ф "Джуманджі: Поклик джунглів"09:10Х/ф "Джуманджі: Наступний рівень"11:10Х/ф "Прокляття крові"12:45Х/ф "Жага смерті"14:30Х/ф "Королі інтриги"16:40Х/ф "Три секунди"18:30Х/ф "Холодна помста"20:30Х/ф "21 міст"22:05Х/ф "Загорнути в асфальт"00:30Х/ф "Королі інтриги"03:10Х/ф "Холодна помста"05:05Х/ф "21 міст"06:45Х/ф "Жага смерті"08:30Х/ф "Пірсинг"09:55Х/ф "Проект "Ітака"11:20Х/ф "Рембо: Остання кров"13:00Х/ф "Нації вбивць"14:50Х/ф "Аладдін"16:55Х/ф "Коматозники"18:40Х/ф "Пакт"20:30Х/ф "Останній богатир"22:20Х/ф "Альфа"23:55Х/ф "21 міст"00:20Х/ф "Рембо: Остання кров"02:15Х/ф "Проект "Ітака"03:45Х/ф "Хороший хлопчик"05:20Х/ф "Пакт"07:05Х/ф "Так сказав Чарлі"08:50Х/ф "Прокляття "Мері"10:15Х/ф "Бельканто"12:00Х/ф "Люди в чорному: Інтернешнл"13:50Х/ф "Чудовий день у нашому районі"15:40Х/ф "Пошук"17:20Х/ф "Альфа"18:55Х/ф "Гори, гори ясно"20:30Х/ф "Ангели Чарлі"22:25Х/ф "Шахрайки з Волл-Стріт"01:30Х/ф "Дівчина, яка застрягла в павутині"03:20Х/ф "Клаустрофоби"04:55Х/ф "Пошук"06:35Х/ф "Заборонена кухня"07:55Х/ф "Стриптизерки"09:45Х/ф "Містер Олімпія"11:30Х/ф "Клаустрофоби"13:10Х/ф "Бельканто"14:50Х/ф "Паразити"17:00Х/ф "Залізне небо 2"18:30Х/ф "Т2 Трейнспоттінґ"20:30Х/ф "Великий зрівнювач 2"22:25Х/ф "Zомбилэнд : Контрольний постріл"00:50Х/ф "Ебігейл"02:35Х/ф "Ідеальна няня"04:45Х/ф "За статевою ознакою"06:45Х/ф "Привиди"08:00Х/ф "Смертельний лабіринт"09:40Х/ф "Дівчина у павутинні"11:35Х/ф "Містер Олімпія"13:20Х/ф "Погані хлопці назавжди"15:20Х/ф "Кур'єр"17:00Х/ф "Ідеальна няня"18:40Х/ф "Де ти поділася, Бернадетт?"20:30Х/ф "Люби їх усіх"22:10Х/ф "Божевільна парочка"01:35Х/ф "Ідеальна няня"03:35Х/ф "Люби їх усіх"05:15Х/ф "Синя безодня 2"06:45Х/ф "За статевою ознакою"08:40Х/ф "Прокляття"10:15Х/ф "Весільний рік"11:40Х/ф "Надприродне"13:10Х/ф "Прекрасна епоха"15:05Х/ф "Звір"17:15Х/ф "Старий з пістолетом"18:50Х/ф "Кімната бажань"20:30Х/ф "Джуманджи: Новий рівень"22:30Х/ф "Хоробрі"00:15Х/ф "Кімната бажань"01:55Х/ф "Страшні історії для розповіді у темряві"03:45Х/ф "Божевільна парочка"05:50Х/ф "Джуді"07:45Х/ф "Весільний рік"09:15Х/ф "Хоробрі"11:15Х/ф "Маленькі жінки" 201913:25Х/ф "Джуманджи: Новий рівень"15:30Х/ф "Джуді"17:25Х/ф "Акулячий торнадо 5: Глобальне роїння"19:00Х/ф "Синя безодня 2"20:30Х/ф "Падіння янгола"22:25Х/ф "Пірсинг"23:50Х/ф "Слендермен"00:15Х/ф "Корпоративні тварини"01:40Х/ф "Народжений після смерті"03:45Х/ф "Акулячий торнадо 5: Глобальне роїння"05:15Х/ф "Страшні історії для розповіді у темряві"07:05Х/ф "Філософія Філа"08:45Х/ф "Маленькі жінки"10:55Х/ф "Джуді"12:55Х/ф "Одного разу... в Голівуді"15:30Х/ф "Ти вмієш зберігати секрети?"17:05Х/ф "Любий друг"18:50Х/ф "Не разом"20:30Х/ф "Будь собою"22:15Х/ф "Нещасний випадок"00:00Х/ф "Маленькі жінки"00:35Х/ф "Нещасний випадок"02:45Х/ф "Скло"04:50Х/ф "Річард говорить "До побачення"06:20Х/ф "Автомонстри"08:05Х/ф "Особливі"09:55Х/ф "Ти вмієш зберігати секрети?"11:30Х/ф "Корпоративні тварини"12:55Х/ф "Хороший хлопчик"14:30Х/ф "Подружки мимоволі"16:20Х/ф "Річард говорить "До побачення"17:50Х/ф "Той, хто біжить по лезу 2049"20:30Х/ф "Вболівальниці зі стажем"22:00Х/ф "Люди в чорному: Інтернешнл"23:55Х/ф "Будь собою"01:45Х/ф "21 міст"04:00Х/ф "Союзники"06:00Х/ф "Свята Джуді"07:50Х/ф "Заборонена кухня"09:15Х/ф "Арештант no name"10:55Х/ф "Автомонстри"12:40Х/ф "Скло"14:50Х/ф "Люди в чорному: Інтернешнл"16:45Х/ф "Так близько до горизонту"18:40Х/ф "Чудовий день у нашому районі"20:30Х/ф "Бладшот"22:15Х/ф "Крід 2: Спадок Роккі Бальбоа"00:35Х/ф "Крід 2"02:40Х/ф "Ковтай"04:25Х/ф "Бладшот"06:10Х/ф "Союзники"08:15Х/ф "Так сказав Чарлі"10:05Х/ф "Свята Джуді"11:50Х/ф "Мідуей"14:05Х/ф "Жадібність"15:50Х/ф "Заборонена кухня"17:15Х/ф "Ковтай"18:50Х/ф "Ідеальна нянька"20:30Х/ф "Погані хлопці назавжди"22:30Х/ф "Звір"01:20Х/ф "Бог грому"03:05Х/ф "Прекрасна епоха"04:55Х/ф "Весільний рік"06:25Х/ф "Ідеальна нянька"08:05Х/ф "Союзники"10:10Х/ф "Кадавер"11:35Х/ф "Поки всі добре"13:10Х/ф "Прекрасна епоха"15:00Х/ф "Весільний рік"16:30Х/ф "Люди Ікс: Темний Фенікс"18:25Х/ф "Погані хлопці назавжди"20:30Х/ф "Хто твоя бабця, чуваче?"22:05Х/ф "Джуді"01:20Х/ф "Прекрасна епоха"03:35Х/ф "Джуді"05:35Х/ф "Ленін. Неминучість"07:25Х/ф "Інший світ: Війни крові"09:00Х/ф "Керівництво по сексу на другому побаченні"10:20Х/ф "Сміливці"12:15Х/ф "Али, кермо!"13:50Х/ф "Zомбилэнд : Контрольний постріл"15:30Х/ф "Акулячий торнадо 5: Глобальне роїння"17:00Х/ф "Ленін. Неминучість"18:55Х/ф "Старий з пістолетом"20:30Х/ф "Вторгнення"22:40Х/ф "Надприродне"00:25Х/ф "Жага смерті"02:40Х/ф "Убивства в стилі Гойї"04:20Х/ф "Надприродне"05:50Х/ф "Проти всіх ворогів"07:30Х/ф "Хто твоя бабця, чуваче?"09:10Х/ф "Міс Погана поведінка"10:55Х/ф "Убивства в стилі Гойї"12:35Х/ф "Термінатор: Фатум"14:45Х/ф "Джуманджи: Новий рівень"16:45Х/ф "Гори, гори ясно"18:15Х/ф "Маленькі жінки"20:30Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви"22:25Х/ф "Кролик Пітер"00:00Х/ф "Вторгнення"01:35Х/ф "Маленькі жінки"04:00Х/ф "Арештант no name"05:45Х/ф "Острів фантазій"07:30Х/ф "Вторгнення"09:45Х/ф "Нічне життя"11:40Х/ф "Кролик Пітер"13:10Х/ф "Колектори 2"14:50Х/ф "Рембо: Остання кров"16:30Х/ф "Паразити"18:40Х/ф "Острів фантазій"20:30Х/ф "Пограбування президента"22:00Х/ф "Одного разу... у Голівуді"02:50Х/ф "Шахрайки з Волл-Стріт"04:40Х/ф "Джентльмени"06:30Х/ф "Нічне життя"08:25Х/ф "21 міст"10:05Х/ф "Пограбування президента"11:35Х/ф "Будь собою"13:20Х/ф "Ножі наголо"15:30Х/ф "Дівчина в лабіринті"17:40Х/ф "Шахрайки з Волл-Стріт"19:30Х/ф "Бладшот"21:15Х/ф "Люди в чорному: Інтернешнл"23:10Х/ф "Пограбування президента"01:15Х/ф "Знедолені"03:00Х/ф "Три секунди"04:55Х/ф "Вас не було на місці"06:35Х/ф "Подружки мимоволі"08:20Х/ф "Так близько до горизонту"10:15Х/ф "Хороший хлопчик"11:50Х/ф "Справжня історія банди Келлі"13:55Х/ф "Особливі"15:45Х/ф "Люди в чорному: Інтернешнл"17:40Х/ф "Бладшот"19:30Х/ф "Мідвей"21:45Х/ф "Погані хлопці назавжди"23:45Х/ф "Вас не було на місці"01:35Х/ф "Погані хлопці назавжди"03:35Х/ф "Поклик предків"05:15Х/ф "Три секунди"07:05Х/ф "Таємниця печатки дракона"09:05Х/ф "Махінатори"10:35Х/ф "Дивно, але правда"12:10Х/ф "Погані хлопці назавжди"14:15Х/ф "Ангели Чарлі"16:10Х/ф "Подружки мимоволі"17:55Х/ф "Волівальниці зі стажем"19:30Х/ф "Пережити ніч"21:00Х/ф "Я тебе бачу"22:35Х/ф "Мідвей"00:40Х/ф "Ми вмираємо молодими"02:35Х/ф "Коматозники"04:25Х/ф "Мій шпигун"06:05Х/ф "Фінал"07:45Х/ф "Поклик пращурів"09:25Х/ф "Крід ІІ: Спадок Роккі Бальбоа"11:30Х/ф "Любий друг"13:15Х/ф "Беккі"14:50Х/ф "Прибиральниця"16:20Х/ф "Ми вмираємо молодими"17:50Х/ф "Не разом"19:30Х/ф "Джентльмени"21:20Х/ф "Жадібність"23:05Х/ф "Пережити ніч"00:20Х/ф "Віваріум"01:55Х/ф "Перероджена"03:05Х/ф "Крід ІІ: Спадок Роккі Бальбоа"05:10Х/ф "Керівництво по сексу на другому побаченн"06:30Х/ф "Ода радості"08:05Х/ф "Мій шпигун"09:45Х/ф "Чудовий день у нашому районі"11:30Х/ф "Коматозники"13:20Х/ф "Тунель: Небезпечно для життя"15:05Х/ф "Перероджена"16:20Х/ф "Реліквія"17:50Х/ф "Віваріум"19:30Х/ф "Арахісовий сокіл"21:05Х/ф "Переслідування"22:30Х/ф "Джентльмени"01:00Х/ф "Тунель: Небезпечно для життя"02:45Х/ф "22 милі"04:20Х/ф "Чорне та синє"06:05Х/ф "Дуже жіночі історії"07:40Х/ф "Віваріум"09:20Х/ф "Ода радості"10:55Х/ф "Філософія Філа"12:35Х/ф "Гарний лікар"14:05Х/ф "Водій для копа"15:40Х/ф "Поки весілля не розлучить нас"17:30Х/ф "Хоробрі"19:30Х/ф "Битва за Землю"21:15Х/ф "Ford проти Ferrari"23:45Х/ф "Арахісовий сокіл"01:35Х/ф "Кадавр"02:55Х/ф "Ford проти Ferrari"05:25Х/ф "Прекрасна епоха"07:15Х/ф "Життєвий простір"08:30Х/ф "22 милі"10:05Х/ф "Джексі"11:30Х/ф "Кадавр"12:55Х/ф "Еспен у пошуках Золотого замку"14:35Х/ф "Під водою"16:05Х/ф "Заціпенілі від страху"17:35Х/ф "Прекрасна епоха"19:30Х/ф "Привиди війни"21:00Х/ф "Жага смерті"22:50Х/ф "Життєвий простір"01:30Х/ф "Під водою"03:05Х/ф "Кокаїновий барон"04:40Х/ф "Гра в хованки"06:15Х/ф "Барва з позамежжя світу"08:05Х/ф "Ковтай"09:40Х/ф "Прокляття"11:10Х/ф "Житловий простір"12:30Х/ф "Бог грому"14:10Х/ф "Форсаж. Дыабло"15:45Х/ф "Кокаїновий барон"17:20Х/ф "Джон Вік 3"19:30Х/ф "Бладшот"21:15Х/ф "Поклик пращурів"22:55Х/ф "Привиди війни"00:45Х/ф" Звірина лють"02:20Х/ф" Російський рейд"04:00Х/ф" Поклик пращурів"05:35Х/ф" Убивства в стилі Гойї"07:15Х/ф" Експеримент09:00Х/ф" Барва з позамежжя світу"10:50Х/ф" Знедолені"12:35Х/ф" Перегони на мільйон"14:10Х/ф" Бладшот"16:00Х/ф" Коханці"17:50Х/ф" Хто твоя бабця, чуваче?"19:30Х/ф" Острів фантазій"21:15Х/ф" Колектори 2"22:50Х/ф" Бладшот"01:05Х/ф "Коханці"03:15Х/ф "Ангели Чарлі"05:15Х/ф "Острів фантазій"07:05Х/ф "Люсі в космосі"09:05Х/ф "Бладшот"10:55Х/ф "Особливі"12:50Х/ф "Убивства в стилі Гойї"14:30Х/ф "Російський рейд"16:10Х/ф "Zомбіленд: Подвійний постріл"17:50Х/ф "Код 8"19:30Х/ф "Майже знамениті"21:20Х/ф "Крід ІІ: Спадок Роккі Бальбоа"23:25Х/ф "Прийди до мене"01:10Х/ф "Загін Фокстрот"03:15Х/ф "Хороший хлопчик"04:50Х/ф "Той, що біжить по лезу 2049"07:30Х/ф "Гра в хованки"09:05Х/ф "Острів фантазій"10:55Х/ф "Маленькі жінки"13:05Х/ф "Паразити"15:15Х/ф "Чорна Пантера"17:30Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви"19:30Х/ф "Аладдін"21:35Х/ф "Кролик Петрик"23:10Х/ф "Чорне і синє"

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua