КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>Кинопремьера HD

Телепрограмма канала Кинопремьера HD на субботу

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
21 июня 
Вт
22 июня 
Ср
23 июня 
Чт
24 июня 
Пт
25 июня 
Сб
26 июня 
Вс
27 июня 

Программа телепередач Кинопремьера HD на prokurs.com.ua

Кинопремьера HD
00:10Х/ф "Нове життя Аманди"02:15Х/ф "Янгол"04:05Х/ф "Влада"06:15Х/ф "Наш час"09:10Х/ф "Шалений куш"10:50Х/ф "Жага смерті"12:40Х/ф "Ганна"14:35Х/ф "Геллфест"16:05Х/ф "Прощатися не будемо"18:00Х/ф "Не гра"19:40Х/ф "Влада"21:55Х/ф "Дикий"23:25Х/ф "Хатина в лісі. Нова глава"01:55Х/ф "Геллфест"03:25Х/ф "Робін Гуд: Початок"05:20Х/ф "Пригоди Ремі"07:10Х/ф "Серце світу"09:15Х/ф "Автомонстри"11:00Х/ф "Прощатися не будемо"12:55Х/ф "Аладдін"15:00Х/ф "Жили-були"16:25Х/ф "Дикий"18:00Х/ф "Час відплати"20:00Х/ф "Цього літа"21:35Х/ф "Робін Гуд: Початок"23:25Х/ф "Влада"00:35Х/ф "Жили-були"02:00Х/ф "SuperЗять"03:40Х/ф "Лукас"05:05Х/ф "Мій друг Зиґмунд Фрейд"07:00Х/ф "Літо - це маленьке життя"08:35Х/ф "План втечі 2"10:10Х/ф "План втечі 3"11:45Х/ф "Час відплати"13:45Х/ф "SuperЗять"15:25Х/ф "Лускунчик і Чотири Королівства"17:05Х/ф "Вокс Люкс"19:00Х/ф "Інший світ: Нове покоління"20:30Х/ф "Свята Агата"22:10Х/ф "Материнський інстинкт"23:45Х/ф "За п'ять кроків до кохання"00:25Х/ф "Лукас"01:50Х/ф "Після"03:30Х/ф "Жили-були"04:55Х/ф "План втечі 2"06:25Х/ф "План втечі 3"08:00Х/ф "SuperЗять"09:40Х/ф "Вокс Люкс"11:35Х/ф "Після"13:20Х/ф "Російський біс"15:05Х/ф "Доля"16:30Х/ф "Команда мрії"18:00Х/ф "Зелена книга"20:10Х/ф "Брати Сістерс"22:10Х/ф "За п'ять кроків до кохання"01:25Х/ф "Прокляті"03:00Х/ф "Лукас"04:30Х/ф "Красень із стажем"06:00Х/ф "У владі стихії"07:35Х/ф "Тачка на мільйон"09:30Х/ф "Людина-павук :Возвращение додому"11:40Х/ф "Аладдін"13:45Х/ф "Дитя робота"15:40Х/ф "Снегоуборщик"17:35Х/ф "Історія одного призначення"19:30Х/ф "Мільярд"21:10Х/ф "Донбас. Околиця"22:45Х/ф "Т2 Трейнспоттинг"01:05Х/ф "Курськ"03:00Х/ф "Куриоса"04:45Х/ф "Малюк на драйві"06:35Х/ф "Крістофер Робін"08:20Х/ф "Мільярд"10:00Х/ф "План втечі 2"11:35Х/ф "План втечі 3"13:15Х/ф "Стекло"15:20Х/ф "Мері Поппинс Повертається"17:30Х/ф "Аладдін"19:35Х/ф "Дитя робота"21:30Х/ф "Бамблбі"23:20Х/ф "Плейбой під прикриттям"00:35Х/ф "Почни спочатку"02:20Х/ф "Смерть і життя Джона Ф. Донована"04:20Х/ф "Дитя робота"06:15Х/ф "Той, що біжить по лезу 2049"08:55Х/ф "Курськ"10:50Х/ф "Чого хочуть чоловіки"12:25Х/ф "Історія однієї зустрічі"14:20Х/ф "Почни спочатку"16:05Х/ф "Робін Гуд: Початок"18:00Х/ф "Холодна помста"19:55Х/ф "Смерть і життя Джона Ф. Донована"22:00Х/ф "Текст"00:25Х/ф "Дике життя"02:10Х/ф "Жінки проти чоловіків: Кримські канікули"03:40Х/ф "Падіння американської імперії"05:45Х/ф "Зроблено в Італії"07:25Х/ф "Літо – це маленьке життя"09:00Х/ф "Химера"10:25Х/ф "Поклик вовка"12:20Х/ф "Падіння американської імперії"14:20Х/ф "НАд(НЕ)природнє"15:55Х/ф "Жінки проти чоловіків: Кримські канікули"17:15Х/ф "Зроблено в Італії"19:00Х/ф "Почни спочатку"20:35Х/ф "Курськ"22:35Х/ф "Боже мій!"00:15Х/ф "Зроблено в Італії"02:10Х/ф "Біль і слава"04:05Х/ф "Пригоди Мії та Білого лева"05:45Х/ф "Шалений куш"07:25Х/ф "Пункт призначення: смайл"08:55Х/ф "Пригоди Мії та Білого лева"10:30Х/ф "Пригоди Ремі"12:20Х/ф "Король лев"14:15Х/ф "Ангельське личко"16:05Х/ф "Біль і слава"18:00Х/ф "Т2 Трейнспоттінг"19:55Х/ф "Шалений куш"21:35Х/ф "Ти вмієш зберігати секрети?"23:05Х/ф "Падіння американської імперії"00:05"Та що вижила"02:20"Чарівник"03:45"Після весілля"05:35"Ти умієш зберігати секрети?"07:10"Пригоди Реми"09:00"Зроблено в Італії"10:40"Ігри розуму"12:45"Та, якої не було"14:25"Джей в Голлівуді"16:05"Просте прохання"18:00"Після весілля"19:50"Коматозники"21:40"Біль і слава"23:30"Дитя робота"00:15Х/ф "Сім вечерь"02:15Х/ф "Професор і безумець"04:20Х/ф "Зелена книга"06:25Х/ф "Дай мені свободу"08:15Х/ф "Конвент"09:40Х/ф "Дарунок"11:15Х/ф "Лови момент"12:35Х/ф "Жага смерті"14:20Х/ф "Голий романтик"16:00Х/ф "Берлін, я люблю тебе"18:00Х/ф "Зелена книга"20:05Х/ф "Ласкаво просимо додому"21:45Х/ф "Брати Сістерс"23:40Х/ф "Вціліла"01:50Х/ф "Море спокуси"03:35Х/ф "Інший"05:05Х/ф "Бійцівський жіночий клуб"06:35Х/ф "Отруйна троянда"08:10Х/ф "100 речей і нічого зайвого"10:00Х/ф "Ібіца"11:30Х/ф "Лускунчик і Чотири Королівства"13:05Х/ф "Мара"14:45Х/ф "Російський біс"16:30Х/ф "Бійцівський жіночий клуб"18:00Х/ф "План втечі 2"19:35Х/ф "План втечі 3"21:10Х/ф "Джей у Голівуді"22:50Х/ф "Інший"01:00Х/ф "Ібіца"02:50Х/ф "Бійцівський жіночий клуб"04:20Х/ф "Голий романтик"06:00Х/ф "Лови момент"07:20Х/ф "Як прогуляти школу з користю"09:15Х/ф "Інший"10:45Х/ф "Маленька червона сукня"12:45Х/ф "Пасажир"14:25Х/ф "Серце зі сталі"16:15Х/ф "Після"18:00Х/ф "Домовик"19:40Х/ф "Альфа"21:15Х/ф "Море спокуси"23:00Х/ф "100 речей і нічого зайвого"01:00Х/ф "Убивця 2. Проти всіх"03:30Х/ф "Маленька червона сукня"05:25Х/ф "Холодна помста"07:25Х/ф "Домовик"09:05Х/ф "Серце зі сталі"10:55Х/ф "Т2 Трейнспоттінг"12:50Х/ф "Бик"14:30Х/ф "Скайлайн 2"16:15Х/ф "Дуже погані матусі 2"18:00Х/ф "Божевільна парочка"20:00Х/ф "Холодна помста"22:00Х/ф "Дефолт"23:50Х/ф "Пасажир"00:30Х/ф "План втечі 3"02:05Х/ф "Інша жінка"03:40Х/ф "Команда мрії"05:00Х/ф "Паранормальне"06:45Х/ф "Астрал 4: Останній ключ"08:30Х/ф "Решала. Нульові"09:55Х/ф "Без сну"11:40Х/ф "Інша жінка"13:15Х/ф "Команда мрії"14:40Х/ф "Крихітка зомбі"16:25Х/ф "Слендермен"18:00Х/ф "Убивця 2. Проти всіх"20:00Х/ф "Скайлайн 2"21:45Х/ф "Проклятий будинок"23:00Х/ф "Крихітка зомбі"00:15Х/ф "Тачка на мільйон"02:05Х/ф "Мистецтво обману"03:50Х/ф "Крихітка зомбі"05:30Х/ф "Дев'ята"07:10Х/ф "Решала. Нульові"08:35Х/ф "Скло"10:45Х/ф "Боже мій!"12:40Х/ф "Не разом"14:20Х/ф "Прощання"16:00Х/ф "Відок: Імператор Парижа"18:00Х/ф "Праведник 2"19:55Х/ф "Курськ"21:55Х/ф "Ти вмієш зберігати секрети?"23:25Х/ф "Робін Гуд: Початок"02:20Х/ф "Викрадаючи коней"04:20Х/ф "Почни спочатку"06:05Х/ф "Боже мій!"08:00Х/ф "Без сну"09:45Х/ф "Пляжний нероба"11:20Х/ф "Біль і слава"13:15Х/ф "Соната"14:40Х/ф "Гра Ганнібала"16:20Х/ф "Смертельний лібіринт"18:00Х/ф "Холоп"19:45Х/ф "Мистецтво обману"21:25Х/ф "Скло"23:35Х/ф "Боже мій!"00:30Х/ф "Темне дзеркало"02:15Х/ф "Не разом"04:05Х/ф "Нянька на Різдво"05:40Х/ф "Пляжний нероба"07:15Х/ф "Смертельний лібіринт"08:55Х/ф "Танцюй серцем"10:40Х/ф "Маленькі секрети великої компанії"12:55Х/ф "Паразити"15:05Х/ф "Божевільна парочка"17:05Х/ф "Після весілля"19:00Х/ф "Веном"20:45Х/ф "Над(НЕ)природне"22:20Х/ф "Дім, який побудував Джек"00:15Х/ф "Провідник"01:45Х/ф "Маленькі секрети великої компанії"04:20Х/ф "Після весілля"06:10Х/ф "Ангельське личко"08:00Х/ф "Паразити"10:10Х/ф "Юність без Бога"12:00Х/ф "Життя і смерть Джона Ф. Донована"14:05Х/ф "(НЕ)ідеальний чоловік"15:35Х/ф "Філософія Філа"17:20Х/ф "Нянька на Різдво"19:00Х/ф "Король лев"20:55Х/ф "Ганна"22:50Х/ф "Бладфест"00:30Х/ф "Ангельське личко"02:25Х/ф "Дівчина у павутинні"04:55Х/ф "Професор і безумець"06:55Х/ф "Юність без Бога"08:50Х/ф "Жага смерті"10:35Х/ф "Термінал"12:10Х/ф "Після весілля"14:00Х/ф "Берлін, я тебе люблю"16:00Х/ф "Райські пагорби"17:35Х/ф "Далі нікуди"19:00Х/ф "Звабливий, поганий, злий"20:50Х/ф "Джей у Голлівуді"22:25Х/ф "Королі інтриги"01:25Х/ф "Пікова дама: Задзеркалля"02:45Х/ф "Бельканто"04:25Х/ф "Звабливий, поганий, злий"06:10Х/ф "Райські пагорби"07:45Х/ф "Берлін, я люблю тебе"09:45Х/ф "Хто ви думаєте, що я"11:25Х/ф "Дика природа"13:10Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви"15:05Х/ф "Люди в чорному: Інтернешнл"17:00Х/ф "Жага смерті"18:45Х/ф "Останній кидок"20:30Х/ф "Геній і безумець"22:30Х/ф "Лев Яшин. Воротар моєї мрії"01:15Х/ф "Зеровілль"03:00Х/ф "Прощання"04:40Х/ф "Дике життя"06:25Х/ф "Шахрайки з Волл-Стріт"08:10Х/ф "Голий романтик"09:55Х/ф "Ті, що вижили"11:15Х/ф "Вип'ємо за любов"12:45Х/ф "Далі нікуди"14:15Х/ф "Прощання"15:50Х/ф "Одного разу в Стокгольмі"17:25Х/ф "Пляжний нероба"19:00Х/ф "Паразити"21:10Х/ф "Лінія родства"22:55Х/ф "Дефолт"01:30Х/ф "Пляжний нероба"03:05Х/ф "Віцілілі"04:25Х/ф "Маленькі секрети великої компанії"06:40Х/ф "Альфа"08:15Х/ф "Відок: Імператор Парижа"10:15Х/ф "Бійцівський жіночий клуб"11:45Х/ф "Пошук"13:25Х/ф "Маленькі секрети великої компанії"15:40Х/ф "Любий тато"17:05Х/ф "Останній богатир"19:00Х/ф "Відок: Імператор Парижа"20:55Х/ф "Клаустрофоби"22:35Х/ф "Гори, гори ясно"01:30Х/ф "Провідник"03:15Х/ф "План втечі 3"04:50Х/ф "Син диявола"06:35Х/ф "Тіло Христове"08:30Х/ф "Т2 Трейнспоттінг"10:25Х/ф "Останній богатир"12:15Х/ф "Zомбіленд: Подвійний постріл"13:55Х/ф "Крихітка зомбі"15:40Х/ф "Код 8"17:15Х/ф "Ніч в облозі"18:55Х/ф "Фінальний рахунок"20:35Х/ф "Альфа"22:15Х/ф "Син диявола"00:00Х/ф "Гів мі ліберті"00:05Х/ф "Син диявола"02:05Х/ф "Старий з пістолетом"03:40Х/ф "Мільярд"05:20Х/ф "Далі нікуди"06:45Х/ф "Перше кохання"08:35Х/ф "Останній богатир"10:25Х/ф "Дівчина у павутинні"12:20Х/ф "Далі нікуди"13:45Х/ф "Старий з пістолетом"15:15Х/ф "Ізоляція"17:25Х/ф "Карательниця"19:00Х/ф "Одного разу... в Голівуді"21:35Х/ф "Код 8"23:15Х/ф "Клуб анонімних кілерів"01:05Х/ф "Три секунди"03:05Х/ф "Пікова дама: Через окуляри"04:30Х/ф "Клуб анонімних кілерів"06:05Х/ф "Звірина лють"07:40Х/ф "Оселя страху"09:05Х/ф "Карательниця"10:40Х/ф "Звабливий, поганий, злий"12:25Х/ф "Філософія Філа"14:05Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви"16:05Х/ф "Веном"17:50Х/ф "Загорнути в асфальт"20:30Х/ф "Оселя страху"21:55Х/ф "Королі інтриги"00:00Х/ф "Далі нікуди"01:15Х/ф "Оселя страху"03:15Х/ф "Звабливий, поганий, злий"05:05Х/ф "Філософія Філа"06:45Х/ф "Де ти поділась, Бернадетт?"08:30Х/ф "21 міст"10:10Х/ф "Вип'ємо за любов"11:40Х/ф "Не виходь із дому"13:05Х/ф "Курськ"15:05Х/ф "Скло"17:10Х/ф "Містер Олімпія"19:00Х/ф "Джон Вік 3"21:10Х/ф "Дитя темряви"22:35Х/ф "Шахрайки з Волл-Стріт"01:00Х/ф "Містер Олімпія"02:55Х/ф "Шахрайки з Волл-Стріт"04:45Х/ф "Тачка на мільйон"06:35Х/ф "Курськ"08:35Х/ф "Не виходь з будинку"10:00Х/ф "Люди в чорному: Інтернешнл"11:55Х/ф "Нянька на Різдво"13:30Х/ф "Вторгнення"15:40Х/ф "Мама і тато"17:05Х/ф "Рембо: Остання кров"18:45Х/ф "Життя"20:30Х/ф "Паразити"22:40Х/ф "Вип'ємо за любов"00:05Х/ф "Паразити"02:30Х/ф "Прекрасна епоха"04:25Х/ф "Мама і тато"05:50Х/ф "Злий дух"07:15Х/ф "Нянька на Різдво"08:55Х/ф "Почни спочатку"10:35Х/ф "Мама і тато"12:00Х/ф "Тіло Христове"13:55Х/ф "Не разом"15:30Х/ф "Наречена з Росії"17:15Х/ф "Вероніка"19:00Х/ф "Кур'єр"20:35Х/ф "Окупація"22:35Х/ф "Злий дух"00:00Х/ф "Останній кидок"01:05Х/ф "Хоробрі"03:30Х/ф "Не разом"05:10Х/ф "Вероніка"06:55Х/ф "Вони"08:25Х/ф "Зеровілль"10:00Х/ф "Російська наречена"11:45Х/ф "Перше кохання"13:30Х/ф "Окупація"15:30Х/ф "Готель для самогубців"17:00Х/ф "Ганна"19:00Х/ф "Місія нездійсненна: Наслідки"21:20Х/ф "Клуб анонімних кілерів"23:00Х/ф "Пісня диявола"01:50Х/ф "Клуб анонімних кілерів"04:00Х/ф "Перше кохання"05:45Х/ф "Прокляття крові"07:20Х/ф "Проклятий будинок 2"08:55Х/ф "Пісня диявола"10:30Х/ф "Старий з пістолетом"12:05Х/ф "Вони"13:35Х/ф "Хоробрі"15:35Х/ф "Карательниця"17:05Х/ф "Пісня імен"19:00Х/ф "Король лев"20:55Х/ф "Тіло в Брайтон-Рок"22:20Х/ф "Одного разу в Стокгольмі"23:55Х/ф "Готель для самогубців"01:30Х/ф "Прокляття крові"03:30Х/ф "Пікова дама: Задзеркалля"04:50Х/ф "Королі інтриги"07:00Х/ф "Пірсинг"08:20Х/ф "Карательниця"09:50Х/ф "Одного разу в Стокгольмі"11:25Х/ф "Король лев"13:20Х/ф "Холодна помста"15:15Х/ф "Коматозники"17:05Х/ф "Три секунди"19:00Х/ф "Хеллбой"20:55Х/ф "Ніч в облозі"22:35Х/ф "Пірсинг"23:55Х/ф "Тіло в Брайтон-Рок"00:05Х/ф "21 міст"01:40Х/ф "Королі інтриги"03:45Х/ф "Загорнути в асфальт"06:20Х/ф "Вип'ємо за любов"07:55Х/ф "Ніч в облозі"09:30Х/ф "Холодна помста"11:30Х/ф "Світло мого життя"13:25Х/ф "Хеллбой"15:25Х/ф "Нації вбивць"17:10Х/ф "Пакт"19:00Х/ф "Аладдін"21:05Х/ф "Проект "Ітака"22:30Х/ф "Жага смерті"02:50Х/ф "Альфа"04:30Х/ф "Прокляття "Мері"05:55Х/ф "21 міст"07:30Х/ф "Нації вбивць"09:20Х/ф "Милий хлопчик"10:55Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви"12:50Х/ф "Пакт"14:35Х/ф "Бельканто"16:15Х/ф "Так сказав Чарлі"18:05Х/ф "Гори, гори ясно"19:35Х/ф "Пошук"21:15Х/ф "Альфа"22:55Х/ф "21 міст"01:30Х/ф "Чудовий день у нашому районі"03:35Х/ф "Заборонена кухня"05:00Х/ф "Шахрайки з Волл-Стріт"06:50Х/ф "Т2 Трейнспоттінг"08:45Х/ф "Бельканто"10:25Х/ф "Так сказав Чарлі"12:15Х/ф "Пошук"13:55Х/ф "Чудовий день у нашому районі"15:45Х/ф "Шахрайки з Волл-Стріт"17:30Х/ф "Прокляття "Мері"19:00Х/ф "Крід 2"21:05Х/ф "Паразити"23:15Х/ф "Містер Олімпія"01:00Х/ф "Паразити"03:45Х/ф "Ідеальна няня"05:20Х/ф "Куди ти пропала, Бернадетт?"07:10Х/ф "Так сказав Чарлі"09:00Х/ф "Містер Олімпія"10:45Х/ф "Паразити"12:55Х/ф "Дівчина, яка застрягла в павутині"14:50Х/ф "Крид 2"17:00Х/ф "Великий зрівнювач 2"19:00Х/ф "Ебігейл"20:45Х/ф "Ідеальна няня"22:25Х/ф "Кур'єр"01:35Х/ф "Прекрасна епоха"04:05Х/ф "Привиди"05:25Х/ф "Слендермен"06:55Х/ф "Кімната бажань"08:35Х/ф "Звір"10:45Х/ф "Ідеальна няня"12:25Х/ф "Ебігейл"14:15Х/ф "Старий з пістолетом"15:45Х/ф "Весільний рік"17:15Х/ф "Люби їх усіх"19:00Х/ф "Надприродне"20:30Х/ф "За статевою ознакою"22:25Х/ф "Де ти поділася, Бернадетт?"00:05Х/ф "Божевільна парочка"02:05Х/ф "Готель для самогубців"04:10Х/ф "За статевою ознакою"06:10Х/ф "Філософія Філа"07:50Х/ф "Привиди"09:05Х/ф "Весільний рік"10:35Х/ф "Джуді"12:35Х/ф "Кімната бажань"14:10Х/ф "Синя безодня 2"15:40Х/ф "Готель для самогубців"17:10Х/ф "Страшні історії для розповіді в темряві"19:00Х/ф "Джуманджи: Новий рівень"21:00Х/ф "Акулячий торнадо 5: Глобальне роїння"22:30Х/ф "Люби їх усіх"01:25Х/ф "Пірсинг"02:50Х/ф "Звір"05:00Х/ф "Ти вмієш зберігати секрети?"06:35Х/ф "Падіння янгола"08:35Х/ф "Хоробрі"10:30Х/ф "Маленькі жінки" 201912:45Х/ф "Акулячий торнадо 5: Глобальне роїння"14:20Х/ф "Не разом"15:55Х/ф "Народжений після смерті"17:30Х/ф "Корпоративні тварини"19:00Х/ф "Одного разу... в Голівуді"21:35Х/ф "Пірсинг"22:55Х/ф "Страшні історії для розповіді в темряві"01:35Х/ф "Падіння янгола"04:05Х/ф "Будь собою"05:55Х/ф "Любий друг"07:35Х/ф "Подружки мимоволі"09:25Х/ф "Корпоративні тварини"10:50Х/ф "Падіння янгола"12:50Х/ф "Той, хто біжить по лезу 2049"15:30Х/ф "Нещасний випадок"17:15Х/ф "Арештант no name"18:55Х/ф "Будь собою"20:45Х/ф "Хороший хлопчик"22:15Х/ф "Ти вмієш зберігати секрети?"23:50Х/ф "Корпоративні тварини"01:20Х/ф "Будь собою"03:45Х/ф "Нещасний випадок"05:30Х/ф "Заборонена кухня"06:55Х/ф "Вболівальниці зі стажем"08:25Х/ф "Автомонстри"10:10Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви"12:05Х/ф "Подружки мимоволі"13:55Х/ф "Свята Джуді"15:40Х/ф "Чудовий день у нашому районі"17:25Х/ф "Вболівальниці зі стажем"19:00Х/ф "Так близько до горизонту"20:55Х/ф "Скло"23:00Х/ф "Річард говорить "До побачення"01:25Х/ф "Заборонена кухня"03:15Х/ф "Вболівальниці зі стажем"04:45Х/ф "Ковтай"06:20Х/ф "Кадавр"07:45Х/ф "Так сказав Чарлі"09:35Х/ф "Так близько до горизонту"11:30Х/ф "21 міст"13:10Х/ф "Ножі наголо"15:15Х/ф "Ангели Чарлі"17:15Х/ф "Жадібність"19:00Х/ф "Ковтай"20:30Х/ф "Ідеальна нянька"22:10Х/ф "Союзники"01:10Х/ф "Союзники"03:45Х/ф "Ідеальна нянька"05:25Х/ф "Крід 2"07:30Х/ф "Бог грому"09:15Х/ф "Ковтай"10:50Х/ф "Так сказав Чарлі"12:40Х/ф "Весільний рік"14:10Х/ф "Керівництво по сексу на другому побаченні"15:30Х/ф "Прекрасна епоха"17:25Х/ф "Поки все гаразд"19:00Х/ф "Погані хлопці назавжди"21:00Х/ф "Прокляття"22:30Х/ф "Кадавр"00:00Х/ф "Крід 2"01:15Х/ф "Прекрасна епоха"03:40Х/ф "Акулячий торнадо 5: Глобальне роїння"05:10Х/ф "Ленін. Неминучість"07:05Х/ф "Джуді"09:00Х/ф "Керівництво по сексу на другому побаченні"10:25Х/ф "Люди Ікс: Темний Фенікс"12:15Х/ф "Інший світ: Нове покоління"13:45Х/ф "Старий з пістолетом"15:20Х/ф "Хоробрі"17:20Х/ф "Убивства в стилі Гойї"19:00Х/ф "Zомбіленд: Подвійний постріл"20:35Х/ф "Акулячий торнадо 5: Глобальне роїння"22:10Х/ф "Звір"01:30Х/ф "Надприродне"03:30Х/ф "Старий з пістолетом"05:05Х/ф "Міс Погана поведінка"06:50Х/ф "Керівництво по сексу на другому побаченні"08:10Х/ф "Ленін. Неминучість"10:05Х/ф "Арештант no name"11:50Х/ф "Вбивства в стилі Гойи"13:25Х/ф "Али, кермо!"15:00Х/ф "Небезпечна роль Джин Сиберг"16:45Х/ф "Вторгнення"19:00Х/ф "Маленькі жінки"21:10Х/ф "Міс Погана поведінка"22:55Х/ф "Джуді"00:05Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви"02:05Х/ф "Темна сторона"03:40Х/ф "Острів фантазій"05:30Х/ф "Кролик Пітер"07:05Х/ф "Надприродне"08:35Х/ф "Річард говорить Х/ф "Прощавай""10:05Х/ф "Колектори 2"11:40Х/ф "Рембо: Остання кров"13:20Х/ф "Будь собою"15:05Х/ф "Острів фантазій"16:55Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви"18:55Х/ф "Кролик Пітер"20:30Х/ф "Річард говорить Х/ф "Прощавай""22:00Х/ф "Рембо: Остання кров"23:40Х/ф "Надприродне"01:25Х/ф "Шахрайки з Волл-Стріт"03:50Х/ф "Смертельний лабіринт"05:30Х/ф "Дівчина в лабіринті"07:35Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви"09:35Х/ф "21 міст"11:15Х/ф "Ford проти Ferrari"13:45Х/ф "Хороший хлопчик"15:20Х/ф "Стендапер по життю"16:50Х/ф "Ножі наголо"19:00Х/ф "Шахрайки з Волл-Стріт"20:50Х/ф "Смертельний лабіринт"22:30Х/ф "Пограбування президента"00:00Х/ф "Річард говорить "До побачення"01:55Х/ф "Особливі"03:45Х/ф "Три секунди"05:40Х/ф "Таємниця печатки дракона"07:40Х/ф "Одного разу... в Голівуді"10:15Х/ф "Справжня історія банди Келлі"12:20Х/ф "Подруги мимоволі"14:05Х/ф "Люди в чорному: Інтернешнл"16:00Х/ф "Таємниця печатки дракона"18:00Х/ф "Бладшот"19:45Х/ф "Так близько до горизонту"21:45Х/ф "Шахрайки з Волл-Стріт"23:30Х/ф "21 міст"00:25Х/ф "Так близько до горизонту"02:45Х/ф "Мідвей"05:05Х/ф "Альфа"06:40Х/ф "Особливі"08:30Х/ф "Подружки мимоволі"10:20Х/ф "Хороший друг"12:00Х/ф "Вболівалниці зі стажем"13:35Х/ф "Справжня історія банди Келлі"15:35Х/ф "Народжений після смерті"17:10Х/ф "Мідвей"19:30Х/ф "Погані хлопці назавжди"21:30Х/ф "Вас не було на місці"23:10Х/ф "Три секунди"00:40Х/ф "Любий друг"02:45Х/ф "Знедолені"04:30Х/ф "Не разом"06:10Х/ф "Крід 2"08:15Х/ф "Мідвей"10:30Х/ф "Ангели Чарлі"12:30Х/ф "Погані хлопці назавжди"14:30Х/ф "Коматозники"16:20Х/ф "Я тебе бачу"18:00Х/ф "Пережити ніч"19:30Х/ф "Беккі"21:00Х/ф "Прибиральниця"22:30Х/ф "Вболівальниці зі стажем"00:00Х/ф "Подружки мимоволі"00:35Х/ф "Прибиральниця"02:10Х/ф "Беккі"03:45Х/ф "Жадібність"05:30Х/ф "Ми вмираємо молодими"07:00Х/ф "Реліквія"08:30Х/ф "Філософія Філа"10:10Х/ф "Перероджена"11:25Х/ф "Керівництво по сексу на другому побаченні"12:45Х/ф "Мій шпигун"14:25Х/ф "Прекрасний день у нашому районі"16:15Х/ф "Жадібність"18:00Х/ф "Тунель: Небезпечно для життя"19:45Х/ф "Віваріум"21:20Х/ф "Крід ІІ: Спадок Роккі Бальбоа"23:25Х/ф "Я тебе бачу"02:05Х/ф "Джексі"03:30Х/ф "22 милі"05:05Х/ф "Ода радості"06:40Х/ф "Хоробрі"08:40Х/ф "Жадібність"10:25Х/ф "Віваріум"12:00Х/ф "Переслідування"13:25Х/ф "Кадавер"14:50Х/ф "Гарний лікар"16:25Х/ф "Водій для копа"18:00Х/ф "Арахісовий сокіл"19:35Х/ф "Джентльмени"21:30Х/ф "Поки весілля не розлучить нас"23:00Х/ф "Віваріум"01:05Х/ф "Прекрасна епоха"02:55Х/ф "Баба-Яга. Терор темного лісу"04:30Х/ф "Еспен у пошуках Золотого замку"06:10Х/ф "Битва за Землю"08:00Х/ф "Прокляття"09:30Х/ф "Гарний лікар"11:00Х/ф "Чорне та синє"12:45Х/ф "Прекрасна епоха"14:40Х/ф "Заціпенілі від страху"16:10Х/ф "Битва за Землю"18:00Х/ф "Ford проти Ferrari"20:25Х/ф "Водій для копа"22:00Х/ф "Чорне та синє"23:45Х/ф "Арахісовий сокіл"00:30Х/ф "Житловий простір"01:50Х/ф "Красуня і чудовисько"04:00Х/ф "Кокаїновий барон"05:30Х/ф "Форсаж. Диабло"07:05Х/ф "Експеримент08:50Х/ф "Заціпенілі від страху"10:20Х/ф "Ford проти Ferrari"12:50Х/ф "Під водою"14:20Х/ф "Барва з позамежжя світу"16:10Х/ф "Жага смерті"18:00Х/ф "Джон Вік 3"20:05Х/ф "Прокляття"21:40Х/ф "Еспен у пошуках Золотого замку"23:20Х/ф "Барва з позамежжя світу"01:05Х/ф "Форсаж. Діабло"02:45Х/ф "Гра в хованки"04:20Х/ф "Звірина лють"05:55Х/ф "Барва з позамежжя світу"07:45Х/ф "Кокаїновий барон"09:20Х/ф "Експеримент11:05Х/ф "Гра в хованки"12:40Х/ф "У погоні за вітром"14:15Х/ф "Кохання між рядків"16:20Х/ф "Вбивства в стилі Гойї"18:00Х/ф "Поклик пращурів"19:35Х/ф "Хто твоя бабця, чуваче?"21:15Х/ф "Бог грому"23:00Х/ф "Привиди війни"00:30Х/ф" Джон Вік 3"02:40Х/ф" Колектори 2"04:15Х/ф" Особливі"06:05Х/ф" Ангели Чарлі"08:05Х/ф" Звірина лють"09:40Х/ф" Бладшот"11:25Х/ф" Поклик пращурів"13:05Х/ф" Інше ягня"14:45Х/ф" Код 8"16:20Х/ф" Колектори 2"18:00Х/ф" Острів фантазій"19:45Х/ф" #ятут"21:25Х/ф" Перегони на мільйон"23:00Х/ф" Російський рейд"00:50Х/ф "Коматозники"03:00Х/ф "Маленькі жінки"05:15Х/ф "Загін Фокстрот"07:10Х/ф "Чорне та синє"08:55Х/ф "Старий з пістолетом"10:30Х/ф "Російський рейд"12:20Х/ф "Той, що біжить по лезу 2049"15:00Х/ф "Люсі в космосі"17:10Х/ф "Мідуей"19:30Х/ф "Вторгнення"21:40Х/ф "Крід ІІ: Спадок Роккі Бальбоа"23:45Х/ф "Скринька диявола"00:40Х/ф "Паразити"03:10Х/ф "Мідуей"05:25Х/ф "Джентльмени"07:20Х/ф "Російський рейд"09:00Х/ф "Король лев"11:00Х/ф "Мій шпигун"12:40Х/ф "Вторгнення"14:50Х/ф "Зелена книга"17:00Х/ф "Ford проти Ferrari"19:30Х/ф "Водій для копа"21:00Х/ф "Ангели Чарлі"23:00Х/ф "Джуманджи: Поклик джунглів"00:35Х/ф "Мій шпигун"02:15Х/ф "Підніматися, падати"03:45Х/ф "Гангстер, коп і диявол"05:35Х/ф "Старий з пістолетом"07:05Х/ф "Шугалей"08:50Х/ф "Справжня історія банди Келлі"10:55Х/ф "Ножі наголо"13:00Х/ф "Поклик пращурів"14:40Х/ф "Чорне та синє"16:30Х/ф "Підніматися, падати"18:00Х/ф "Дівчата бувають різні"19:30Х/ф "Вічність між нами"21:00Х/ф "Махінатори"22:30Х/ф "Водій для копа"00:30Х/ф "Скажи мені, як я вмираю"02:15Х/ф "Шпигун, який мене кинув"04:05Х/ф "Завжди вірний"05:45Х/ф "Марафон бажань"07:15Х/ф "Подільські курсанти"09:35Х/ф "Z"11:00Х/ф "Дівчина в лабіринті"13:05Х/ф "Ми вмираємо молодими"14:40Х/ф "Розправ крила" 6+16:30Х/ф "Скринька диявола"18:00Х/ф "Під водою"19:30Х/ф "Двірний замок"21:15Х/ф "Z"22:35Х/ф "Вічність між нами"00:10Х/ф "Люсі в космосі"02:10Х/ф "Привиди війни"03:45Х/ф "Пережити ніч"05:15Х/ф "Нічний портьє"06:45Х/ф "Дівчина в лабіринті"08:55Х/ф "Ford проти Ferrari"11:25Х/ф "Мій друг містер Персіваль"13:00Х/ф "Вас не було на місці"14:45Х/ф "Форсаж. Діабло"16:20Х/ф "Перспектива"18:00Х/ф "Ford проти Ferrari"20:25Х/ф "Завжди вірний"22:05Х/ф "Двірний замок"23:50Х/ф "Гроза"00:35Х/ф "Розправ крила"02:25Х/ф "Остання жінка на Землі"04:00Х/ф "Приходь до тата"05:35Х/ф "Привиди війни"07:10Х/ф "Нічний портьє"08:40Х/ф "Іржавий струмок"10:25Х/ф "Ідеальний палац Фердинанда Шеваля"12:10Х/ф "Кокаїновий барон"13:40Х/ф "Ford проти Ferrari"16:10Х/ф "Поки весілля не розлучить нас"18:00Х/ф "Водій для копа"19:30Х/ф "В очікуванні варварів"21:25Х/ф "Люсі в космосі"23:25Х/ф "Нічний портьє"00:20Х/ф "Кокаїновий барон"02:05Х/ф "Водій для копа"03:35Х/ф "Гарний лікар"05:10Х/ф "Іржавий струмок"06:55Х/ф "Приходь до тата"08:35Х/ф "Поки весілля не розлучить нас"10:20Х/ф "Водій для копа"11:55Х/ф "Гра з вогнем"13:20Х/ф "Пастка розуму"14:50Х/ф "Лессі"16:30Х/ф "Гарний лікар"18:00Х/ф "Таємний сад"19:35Х/ф "Арахісовий сокіл"21:15Х/ф "Ідеальний палац Фердинанда Шеваля"23:00Х/ф "Загін Фокстрот"00:15Х/ф "Добрий лікар"02:20Х/ф "Астрал 4: Останній ключ"04:05Х/ф "Темний спадок"05:55Х/ф "Хвиля"07:25Х/ф "Жага смерті"09:10Х/ф "Суто жіночі історії"10:50Х/ф "Локдаун по-італійськи"12:25Х/ф "Вдова"13:50Х/ф "Чудовий день у нашому районі"15:40Х/ф "Жага смерті"17:30Х/ф "Вторгнення"19:40Х/ф "Битва за Землю"21:30Х/ф "Вдова"22:55Х/ф "Таємничий сад"00:10Х/ф "Самотній"01:50Х/ф "Робо"03:50Х/ф "Хижі води. Пастка"05:30Х/ф "Вторгнення"07:40Х/ф "Жага смерті"09:30Х/ф "#ящетут"11:05Х/ф "Тор: Рагнарек"13:15Х/ф "Прокляття"14:45Х/ф "Зима"16:05Х/ф "Дівчина у павутинні"18:00Х/ф "Хижі води. Пастка"19:35Х/ф "Темний спадок"21:25Х/ф "Битва за Землю"23:15Х/ф "Суто жіночі історії"00:15Х/ф "#ящетут"01:50Х/ф "У гонитві за вітром"03:30Х/ф "Дружити по-російськи!"05:05Х/ф "Прокляття"06:35Х/ф "Прийди до мене"08:15Х/ф "Робо"09:40Х/ф "Агент Єва"11:15Х/ф "Еспен в пошуках Золотого замка"13:00Х/ф "Незваний гість"14:40Х/ф "Прийди до мене"16:15Х/ф "Небезпечна роль Джин Сіберг"18:00Х/ф "На межі"19:50Х/ф "Дружити по-російськи!"21:25Х/ф "Коматозники"23:10Х/ф "Переступити межу"01:10Х/ф "Проти всіх ворогів: історія Джин Сіберг"02:55Х/ф "Коматозники"04:45Х/ф "Скандал"06:35Х/ф "На межі"08:30Х/ф "Маленькі жінки"10:45Х/ф "Свистуни"12:20Х/ф "Зустрінемось онлайн"14:25Х/ф "Король лев"16:20Х/ф "Золото Флінна"18:00Х/ф "Ржев"19:50Х/ф "Той, що біжить по лезу 2049"22:30Х/ф "Дружини героїв"00:45Х/ф "Таємне життя"03:35Х/ф "Куш собачий"04:55Х/ф "Майже знамениті"06:50Х/ф "Свистуни"08:25Х/ф "Зустрінемось онлайн"10:25Х/ф "Скандал"12:15Х/ф "Коко-ді Коко-так"13:45Х/ф "Куш собачий"15:05Х/ф "В очікуванні варварів"17:00Х/ф "Остання куля"18:30Х/ф "Ford проти Ferrari"20:55Х/ф "Магія звіра"22:55Х/ф "Золото Флінна"01:00Х/ф "Магія звіра"04:15Х/ф "Z"04:35Х/ф "Пила: Початок"06:10Х/ф "Любов на трьох"07:55Х/ф "В очікуванні варварів"09:45Х/ф "Акулячий торнадо 5: Глобальне роїння"11:20Х/ф "Вечірка монстрів"12:50Х/ф "Антебеллум"14:35Х/ф "Заручник"16:00Х/ф "Відок: Імператор Парижа"18:00Х/ф "Термінатор: Фатум"20:05Х/ф "Приходь до тата"21:40Х/ф "Остання куля"23:10Х/ф "Асистентка"01:35Х/ф "Коханці"03:55Х/ф "Ода радості"05:30Х/ф "Асистентка"07:00Х/ф "Приходь до тата"08:35Х/ф "Фассбіндер"10:50Х/ф "Гретель і Гензель"12:20Х/ф "Пила: Початок"13:50Х/ф "Під замком"15:20Х/ф "Двірний замок"17:00Х/ф "Джуманджи: Поклик джунглів"19:00Х/ф "Джуманджи: Новий рівень"21:00Х/ф "Фінал"22:40Х/ф "Екстремальна робота"01:00Х/ф "Лессі. Повернення додому"02:35Х/ф "Нічний портьє"04:00Х/ф "Остання жінка на Землі"05:40Х/ф "Двірний замок"07:20Х/ф "Таємничий сад"09:00Х/ф "Коханці"10:45Х/ф "Маріонетка"12:40Х/ф "Фінал"14:15Х/ф "Нічний портьє"15:45Х/ф "Перша відьма"17:25Х/ф "Під водою"19:00Х/ф "Скін"20:55Х/ф "Остання жінка на Землі"22:30Х/ф "Люсі в космосі"01:15Х/ф "Під водою"02:50Х/ф "Водій для копа"04:20Х/ф "НаркоМама"06:05Х/ф "Темний спадок"07:50Х/ф "Мій друг містер Персиваль"09:25Х/ф "Остання жінка на Землі"11:00Х/ф "Таємничий сад"12:35Х/ф "Скін"14:30Х/ф "Перспектива"16:10Х/ф "Ловець снів"17:35Х/ф "Повстанці"19:00Х/ф "НаркоМама"20:40Х/ф "Локдаун по-італійськи"22:15Х/ф "Нічний портьє"23:45Х/ф "Таємничий сад"01:10Х/ф "Розправ крила"03:00Х/ф "Повстанець"04:25Х/ф "Гра в хованки"06:00Х/ф "Водій для копа"07:30Х/ф "Розправ крила"09:20Х/ф "Нескінченність"10:50Х/ф "НаркоМама"12:35Х/ф "Мій друг містер Персиваль"14:15Х/ф "Погане волосся"15:55Х/ф "Больовий поріг"17:35Х/ф "Гроза"19:00Х/ф "Невезучий"20:30Х/ф "Генерал Де Голль"22:20Х/ф "Секрети сексу"23:55Х/ф "НаркоМама"01:20Х/ф "Погане волосся"03:40Х/ф "Великий куш"05:30Х/ф "Свистуни"07:10Х/ф "Завжди вірний"08:50Х/ф "Генерал Де Голль"10:40Х/ф "Час істини"12:30Х/ф "Больовий поріг"13:55Х/ф "Нові мутанти"15:30Х/ф "Великий куш"17:20Х/ф "Легендарне пограбування"19:00Х/ф "Шугалей 2"21:05Х/ф "Вдова"22:30Х/ф "Гра в хованки"00:00Х/ф "Свистуни"01:05Х/ф "Зникла"02:40Х/ф "Золото Флінна"04:15Х/ф "Шугалей 2"06:20Х/ф "Свистуни"07:55Х/ф "Легендарне пограбування"09:30Х/ф "Кома"11:20Х/ф "Зникла"12:55Х/ф "Межа часу"14:35Х/ф "Заручник"16:00Х/ф "Крижана пастка"17:30Х/ф "Остання куля"19:00Х/ф "Нудьга"20:45Х/ф "Хвиля"22:10Х/ф "Куш собачий"23:35Х/ф "Великий куш"00:40Х/ф "Куш собачий"02:05Х/ф "Що приховує вода"03:30Х/ф "Даніель несправжній"05:10Х/ф "Лялька 2: Брамс"06:30Х/ф "Астрал: новий вимір"07:55Х/ф "Заручник"09:15Х/ф "Крижаний капкан"10:40Х/ф "Куш собачий"12:05Х/ф "Табір Х/ф "Холодний Струмок"13:30Х/ф "Після сварки"15:15Х/ф "Тільки тварини"17:10Х/ф "Визволи нас від зла"19:00Х/ф "Афера століття"20:50Х/ф "Ідеальний палац Фердинанда Шеваля"22:30Х/ф "Золото Флінна"00:50Х/ф "Астрал: новий вимір"02:10Х/ф "Афера століття"04:00Х/ф "Коматозники"05:50Х/ф "Табір "Холодний Струмок"07:15Х/ф "Приховане життя"10:05Х/ф "Інфекція. Усі проти всіх"11:40Х/ф "Асистентка"13:10Х/ф "Порожнеча"15:25Х/ф "Афера по-італійськи"17:05Х/ф "Екстремальна робота"19:00Х/ф "Закляття. Будинок 32"20:40Х/ф "Інфекція. Усі проти всіх"22:20Х/ф "Порожнеча"01:35Х/ф "Філософія Філа"03:15Х/ф "Іліана. Вір мені"05:05Х/ф "Омен. Спадок"06:55Х/ф "Королівський гамбіт"08:45Х/ф "Збирач боргів"10:20Х/ф "Зроблено в Італії"11:55Х/ф "На межі"13:50Х/ф "Маріонетка"15:40Х/ф "НаркоМама"17:25Х/ф "Водій для копа"19:00Х/ф "Збирач боргів"20:35Х/ф "Повстанець"22:00Х/ф "Зроблено в Італії"23:30Х/ф "Екстремальна робота"01:35Х/ф "Повстанець"03:30Х/ф "Русалка в Парижі"05:10Х/ф "Життя за рік"06:55Х/ф "Дружити по-російськи!"08:35Х/ф "Мальчишник у Таїланді"10:00Х/ф "НаркоМама"11:45Х/ф "Омен. Спадок"13:40Х/ф "Жага смерті"15:25Х/ф "Скін"17:20Х/ф "Стійка броня"19:00Х/ф "Переступити межу"20:35Х/ф "Великий куш"22:20Х/ф "Водій для копа"23:55Х/ф "Збирач боргів"01:30Х/ф "Скін"03:20Х/ф "Переступити межу"04:55Х/ф "Мальчишник у Таїланді"06:20Х/ф "Дівчина-невидимка"08:05Х/ф "Спокій з конями"09:45Х/ф "Згоріла помаранчева єресь"11:20Х/ф "Вірність"12:40Х/ф "Презумпція вини"14:10Х/ф "Голлі залишається на ніч"15:40Х/ф "Невезучий"17:10Х/ф "Чорне та синє"19:00Х/ф "Згоріла помаранчева єресь"20:30Х/ф "Вірність"21:55Х/ф "Уявна реальність"23:55Х/ф "Крила урагану"

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua