КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>Маріупольське ТБ

Телепрограмма канала Маріупольське ТБ на понедельник

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
19 апреля 
Вт
20 апреля 
Ср
21 апреля 
Чт
22 апреля 
Пт
23 апреля 
Сб
24 апреля 
Вс
25 апреля 

Программа телепередач Маріупольське ТБ на prokurs.com.ua

Маріупольське ТБ
00:30"Обрані часом"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"Маріуполь online"03:50"В гостях у Гордона"04:40"Пишемо історію"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"У неділю з МТБ"08:00Профілактика16:00Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"16:45"Служба розшуку дітей"16:50Мультфільми17:15"Всесвіт"18:00"МСН"18:15"Планета людей"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40"Твій дім"21:00Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:40Х/ф "Розслідування Мердока"00:30"Обрані часом"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"Маріуполь online"03:50"В гостях у Гордона"04:40"Пишемо історію"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00"Спадщина людства"12:00"МСН-підсумковий випуск"12:50"Погода"13:00"Полювання"14:00"У неділю з МТБ"15:00Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"15:45"Всесвіт"16:25"Служба розшуку дітей"16:30Х/ф "Вбивство у зимовій Ялті"18:00"МСН"18:15"Планета людей"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40"Твій дім"21:00Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:40Х/ф "Розслідування Мердока"00:30"Обрані часом"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"Маріуполь online"03:50"В гостях у Гордона"04:40"Пишемо історію"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00Т/с "Єліза"12:00"МСН-підсумковий випуск"12:50"Погода"13:00"Невідома планета Земля"14:00"У неділю з МТБ"15:00Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"15:45"Всесвіт"16:30"Служба розшуку дітей"16:40"Феєрія мандрів"17:00Т/с "Єліза"18:00"МСН"18:15"Планета людей"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40"Твій дім"21:00Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:40Х/ф "Розслідування Мердока"00:30"Обрані часом"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"Маріуполь online"03:50"В гостях у Гордона"04:40"Пишемо історію"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00Т/с "Єліза"12:00"МСН-підсумковий випуск"12:50"Погода"13:00"Невідома планета Земля"14:00"У неділю з МТБ"15:00Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"15:45"Всесвіт"16:30"Служба розшуку дітей"16:40"Феєрія мандрів"17:00Т/с "Єліза"18:00"МСН"18:15"Планета людей"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40"Твій дім"21:00Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:40Х/ф "Розслідування Мердока"00:30"Обрані часом"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"Маріуполь online"03:50"В гостях у Гордона"04:40"Пишемо історію"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00Т/с "Єліза"12:00"МСН-підсумковий випуск"12:50"Погода"13:00"Невідома планета Земля"14:00"У неділю з МТБ"15:00Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"15:45"Всесвіт"16:30"Служба розшуку дітей"16:40"Феєрія мандрів"17:00Т/с "Єліза"18:00"МСН"18:15"Планета людей"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40"Твій дім"21:00Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:40Х/ф "Розслідування Мердока"00:30"Обрані часом"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"Маріуполь online"03:50"В гостях у Гордона"04:40"Пишемо історію"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00Т/с "Єліза"12:00"МСН-підсумковий випуск"12:50"Погода"13:00"Невідома планета Земля"14:00"У неділю з МТБ"15:00Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"15:45"Всесвіт"16:30"Служба розшуку дітей"16:40"Феєрія мандрів"17:00Т/с "Єліза"18:00"МСН"18:15Х/ф "Справа про різдво"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40"Твій дім"21:00Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Х/ф "Омела над Манхеттеном"00:30"Обрані часом"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"Маріуполь online"03:50"В гостях у Гордона"04:40"Пишемо історію"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00Профілактика16:00Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"16:45"Служба розшуку дітей"17:00Т/с "Єліза"18:00"МСН"18:15"Планета людей"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40"Твій дім"21:00Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:40Х/ф "Розслідування Мердока"00:30"Обрані часом"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"Маріуполь online"03:50"В гостях у Гордона"04:40"Пишемо історію"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00Т/с "Єліза"12:00"МСН-підсумковий випуск"12:50"Погода"13:00"Невідома планета Земля"14:00"У неділю з МТБ"15:00Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"15:45"Всесвіт"16:30"Служба розшуку дітей"16:40"Феєрія мандрів"17:00Т/с "Єліза"18:00"МСН"18:15"Планета людей"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40"Твій дім"21:00Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:40Х/ф "Розслідування Мердока"00:30"Обрані часом"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"Маріуполь online"03:50"В гостях у Гордона"04:40"Пишемо історію"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00Т/с "Єліза"12:00"МСН-підсумковий випуск"12:50"Погода"13:00"Невідома планета Земля"14:00"Спадщина людства"15:00Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"15:45"Всесвіт"16:30"Служба розшуку дітей"16:40"Пишемо історію"17:00Т/с "Єліза"18:00"МСН"18:15"Планета людей"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40"Твій дім"21:00Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:40Х/ф "Розслідування Мердока"00:30"Обрані часом"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"Маріуполь online"03:50"В гостях у Гордона"04:40"Пишемо історію"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Феєрія мандрів"08:00Профілактика16:00"Всесвіт"16:45"Служба розшуку дітей"16:50"Пишемо історію"17:00Т/с "Єліза"18:00"МСН"18:15"Планета людей"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40"Твій дім"21:00"Історії великого кохання"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:40Х/ф "Розслідування Мердока"00:30"Обрані часом"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"Маріуполь online"03:50"В гостях у Гордона"04:40"Пишемо історію"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00Т/с "Єліза"12:00"МСН-підсумковий випуск"12:50"Погода"13:00"Невідома планета Земля"14:00"Спадщина людства"15:00Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"15:45"Всесвіт"16:30"Служба розшуку дітей"16:40"Феєрія мандрів"17:00Т/с "Єліза"18:00"МСН"18:15"Планета людей"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:35"Твій дім"20:50Х/ф "Провінціальний роман"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:40Х/ф "Розслідування Мердока"00:30"Обрані часом"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"Маріуполь online"03:50"В гостях у Гордона"04:40"Пишемо історію"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00Т/с "Єліза"12:00"МСН-підсумковий випуск"12:50"Погода"13:00"Невідома планета Земля"14:00"Спадщина людства"14:30Х/ф "Таємниця Чингізхана"15:45"Всесвіт"16:30"Служба розшуку дітей"16:40"Базові цифрові навички"17:00Т/с "Єліза"18:00"МСН"18:15"Планета людей"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:35Х/ф "Пропала грамота"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:40Х/ф "Розслідування Мердока"00:30"Обрані часом"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"Маріуполь online"03:50"В гостях у Гордона"04:40"Пишемо історію"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00Х/с "Єліза"12:00"МСН-підсумковий випуск"12:50"Погода"13:00"Невідома планета Земля"14:00"Спадщина людства"14:30Х/ф "Шуми містечко"15:45"Всесвіт"16:30"Служба розшуку дітей"16:40"Базові цифрові навички"17:00Х/с "Єліза"18:00"МСН"18:15"Планета людей"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:35Х/ф "Людина, яка забагато знала"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:40Х/ф "Розслідування Мердока"00:30"Обрані часом"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"Маріуполь online"03:50"В гостях у Гордона"04:40"Пишемо історію"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00Профілактика16:00"Всесвіт"16:50"Служба розшуку дітей"17:00Т/с "Єліза"18:00"МСН"18:15"Планета людей"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:35Х/ф "Щаслива леді"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:40Х/ф "Розслідування Мердока"00:30"Обрані часом"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"Маріуполь online"03:50"В гостях у Гордона"04:40"Пишемо історію"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00Х/ф "Веселі хлоп’ята"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"10:56"Ранок Маріуполя"12:00"МСН-підсумковий випуск"12:50"Погода"13:00"Невідома планета Земля"14:00Д/с "Як працюють машини"14:30Х/ф "Щедре літо"15:45"Всесвіт"16:30"Служба розшуку дітей"16:40"Феєрія мандрів"17:00Т/с "Єліза"18:00"МСН"18:15Х/ф "Кумедне личко"20:00"МСН"20:30"Погода"20:35Х/ф "Веселі хлоп’ята"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Х/ф "Вбивство у зимовій Ялті"00:30"Обрані часом"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"Маріуполь online"03:50"В гостях у Гордона"04:40Х/ф "Москаль-чарівник"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00Т/с "Єліза"12:00"МСН-підсумковий випуск"12:50"Погода"13:00"Невідома планета Земля"14:00М/ф "Місія – різдвяний порятунок"15:45"Всесвіт"16:30"Служба розшуку дітей"16:40"Феєрія мандрів"17:00Т/с "Єліза"18:00"МСН"18:15"Мільонний рік"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40"Пишемо історію"21:00Д/с "Сенсації ХХ століття"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Х/ф "Антон Іванович сердиться"00:30"Обрані часом"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"Маріуполь online"03:50"В гостях у Гордона"04:40Х/ф "Багата наречена"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00Онлайн уроки для учнів шкіл Маріуполя. Пряма трансляція14:00Т/с "Єліза"15:00Д/с "Сенсації ХХ століття"15:45"Всесвіт"16:30"Служба розшуку дітей"16:40"Феєрія мандрів"17:00Т/с "Єліза"18:00"МСН"18:15"Мільонний рік"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40"Пишемо історію"21:00Д/с "Сенсації ХХ століття"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Х/ф "Тарас Шевченко"00:30"Обрані часом"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Обрані часом"03:00"Маріуполь online"03:50"В гостях у Гордона"04:40Х/ф "Чотири рiздва"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00Онлайн уроки для учнів шкіл Маріуполя. Пряма трансляція14:00Т/с "Єліза"15:00Д/с "Сенсації ХХ століття"15:45"Всесвіт"16:25"Служба розшуку дітей"16:30"Зателефонуйте доктору! Психологiчна допомога"17:00Т/с "Мердок"18:00"МСН"+брифiнг мiськоi ради18:30"Пишемо історію"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40Х/ф "Два гусара"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Х/ф "Перша перчатка"00:30"Обрані часом"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Обрані часом"03:00"Маріуполь online"03:50"В гостях у Гордона"04:40"Пишемо історію"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Обрані часом"08:00Профiлактика16:00"Феєрія мандрів"16:25"Служба розшуку дітей"16:30"Зателефонуйте доктору! Психологiчна допомога"17:00Х/ф "Розслідування Мердока"18:00"МСН"+брифiнг мiськоi ради18:30"Пишемо історію"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40Х/ф "Миргород та його мешканцi"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Х/ф "Для домашнього огнища"00:30"Обрані часом"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Обрані часом"03:00"Маріуполь online"03:50"В гостях у Гордона"04:40"Пишемо історію"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00Онлайн уроки для учнів шкіл Маріуполя. Пряма трансляція14:00"Феєрія мандрів"14:30"Обрані часом"15:00Х/ф "Не було б щастя…"16:15"Служба розшуку дітей"16:25"Дикий Iндокитай"17:00Х/ф "Розслідування Мердока"18:00"МСН"+брифiнг мiськоi ради18:30"Пишемо історію"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40Х/ф "Капитан Фракасс"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Х/ф "Провiнцiальний роман"00:30"Обрані часом"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Обрані часом"03:00"Маріуполь online"03:50"В гостях у Гордона"04:40"Пишемо історію"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Iсторiя свiту за двi години"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00"Ранок Маріуполя"12:00"МСН-підсумковий випуск"12:50"Погода"13:00Х/ф "Аванти!"15:25Освітній серіал Фонда Ріната Ахметова та ФК Шахтар15:30"Обрані часом"16:00"Служба розшуку дітей"16:05"Дика Шрі-Ланка"17:00Освітній серіал Фонда Ріната Ахметова та ФК Шахтар17:10Х/ф "Розслідування Мердока"18:00"МСН"+брифiнг мiськоi ради18:30Х/ф "Золотий ланцюг"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40Х/ф "Новi пригоди янкi при дворi короля Артура"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Х/ф "Самотня жiнка бажає познайомитися"00:30"Обрані часом"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Обрані часом"03:00"Маріуполь online"03:50"В гостях у Гордона"04:40"Пишемо історію"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00Онлайн уроки для учнів шкіл Маріуполя. Пряма трансляція14:00Д/с "Безглузді винаходи"14:30"Земля. Код знищення"15:15"Обрані часом"15:50"Служба розшуку дітей"16:00"Найвеличнiшi подii живоi природи"17:00Освітній серіал "Базові цифрові навички. Сезон 2"17:10Х/ф "Розслідування Мердока"18:00"МСН"+брифiнг мiськоi ради18:30Д/с "Безглузді винаходи"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40"Пишемо історію"21:05Т/с "Дiвчата вiйни"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Д/с "Сенсації ХХ століття"00:30"Обрані часом"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Обрані часом"03:00"Маріуполь online"03:50"В гостях у Гордона"04:40"Пишемо історію"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00Онлайн уроки для учнів шкіл Маріуполя. Пряма трансляція14:00Д/с "Безглузді винаходи"14:30Т/с "Дiвчата вiйни"15:15"Обрані часом"15:50"Служба розшуку дітей"16:00"Замерзла планета"17:00Освітній серіал "Базові цифрові навички. Сезон 2"17:10Х/ф "Розслідування Мердока"18:00"МСН"+брифiнг мiськоi ради18:30Д/с "Безглузді винаходи"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40"Пишемо історію"21:05Т/с "Дiвчата вiйни"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Д/с "Сенсації ХХ століття"00:30"Обрані часом"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Замерзла планета"03:00"Маріуполь online"03:50"В гостях у Гордона"04:40"Пишемо історію"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Таємниці сонця"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00"Ранок Маріуполя"12:00"Урбанизм"13:30Мультфільми14:00Д/с "Безглузді винаходи"14:30Т/с "Дiвчата вiйни"15:15"Обрані часом"15:50"Служба розшуку дітей"16:00"Життя"17:00Освітній серіал "Базові цифрові навички. Сезон 2"17:10Х/ф "Розслідування Мердока"18:00Д/с "Безглузді винаходи"18:30"Урбанизм"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40"Пишемо історію"21:05Т/с "Дiвчата вiйни"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Д/с "Історія великого кохання"00:30"Обрані часом"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Життя"03:00"Маріуполь online"03:50"В гостях у Гордона"04:40"Пишемо історію"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00Онлайн уроки для учнів шкіл Маріуполя. Пряма трансляція14:00Д/с "Безглузді винаходи"14:30"Урбанизм"15:50"Служба розшуку дітей"16:00"Життя"17:00Освітній серіал "Базові цифрові навички"17:10Х/ф "Розслідування Мердока"18:00"МСН"+брифiнг мiськоi ради18:30Д/с "Безглузді винаходи"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40"Пишемо історію"21:05Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30"Мільйонний рік"00:30"Обрані часом"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Сенсації ХХ століття"03:00"Маріуполь online"03:50"В гостях у Гордона"04:40"Пишемо історію"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00"Полювання"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Х/ф "Перша перчатка"14:00Д/с "Безглузді винаходи"14:30Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"15:15"Обрані часом"15:50"Служба розшуку дітей"16:00"Життя "17:00Освітній серіал "Базові цифрові навички".17:10Х/ф "Розслідування Мердока"18:00"МСН"+брифiнг мiськоi ради18:30Д/с "Безглузді винаходи"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40"Феєрія мандрів"21:05Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30"Історія електрики"00:30"Обрані часом"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Сенсації ХХ століття"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00"Полювання"12:00"МСН"12:50"Погода"13:00Фільми "Суспільного надбання"14:30Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"15:15"Обрані часом"15:50Мультфільми16:00"Служба розшуку дітей"16:05"Космос: подорож у просторі та часі"17:00Освітній серіал "Базові цифрові навички"17:10Х/ф "Розслідування Мердока"18:00"МСН"+брифiнг мiськоi ради18:15"Життя після людей"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40"Феєрія мандрів"21:05Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30"Космос: подорож у просторі та часі"00:30"Обрані часом"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Життя після людей"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:50"Погода"13:00Фільми "Суспільного надбання"14:30Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"15:15"Обрані часом"15:50Мультфільми16:00"Служба розшуку дітей"16:05"Космос: подорож у просторі та часі"17:00"Мариуполь туристический"17:10Х/ф "Розслідування Мердока"18:00"Життя після людей"18:45Х/ф "Веселі Жабокричі"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40"Феєрія мандрів"21:05Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30"Космос: подорож у просторі та часі"00:30"Обрані часом"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15“Всесвіт ”03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00"Життя після людей"12:00"МСН"12:50"Погода"13:00Фільми"Суспільного надбання"14:30Х/с "Міс Марпл Агати Крісті"15:15"Обрані часом"15:50Мультфільми16:00"Служба розшуку дітей"16:05"Космос: подорож у просторі та часі"17:00"Мариуполь туристический"17:10Х/ф "Розслідування Мердока"18:00"МСН"+брифiнг мiськоi ради18:15"Життя після людей"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40"Феєрія мандрів"21:05Х/с "Міс Марпл Агати Крісті"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30"Космос: подорож у просторі та часі"00:30"Пишемо історію"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15“Всесвіт”03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00"Життя після людей"12:00"МСН"12:50"Погода"13:00Фільми "Суспільного надбання"14:30Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"15:15“Всесвіт”16:00Мультфільми16:10"Служба розшуку дітей"16:15"Космос: подорож у просторі та часі"17:05Х/ф "Розслідування Мердока"18:00"МСН"+брифiнг мiськоi ради18:15"Життя після людей"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40"Феєрія мандрів"21:05Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Фільми "Суспільного надбання"00:30"Пишемо історію"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Невідома планета Земля"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:50"Погода"13:00Фільми "Суспільного надбання". Німе кіно14:30Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"15:15"Всесвіт"16:00Мультфільми16:10"Служба розшуку дітей"16:15Х/ф "Розслідування Мердока"17:00"Феєрія мандрів"17:40Х/ф "Два гусара"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40"Феєрія мандрів"21:05Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Фільми "Суспільного надбання". Німе кіно01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00"Абстракція. Мистецтво дизайну"12:00"МСН"12:50"Погода"13:00Фільми "Суспільного надбання"14:30Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"15:15"Всесвіт"16:00Мульт Фільми16:10"Служба розшуку дітей"16:15"Невідома планета Земля"17:05Х/ф "Розслідування Мердока"18:00"МСН"+брифiнг мiськоi ради18:15"Абстракція. Мистецтво дизайну"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40"Феєрія мандрів"21:05Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Фільми "Суспільного надбання"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00"Абстракція. Мистецтво дизайну"12:00"МСН"12:50"Погода"13:00Фільми "Суспільного надбання"14:30Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"15:15"Всесвіт"16:00Мультфільми16:10"Служба розшуку дітей"16:15"Планета людей"17:05Х/ф "Розслідування Мердока"18:00"МСН"+брифiнг мiськоi ради18:15"Як працює ваш мозок"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40"Феєрія мандрів"21:05Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Фільми "Суспільного надбання"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00"Вікінги: відкриття світу"12:00"МСН"12:50"Погода"13:00Фільми "Суспільного надбання"14:30Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"15:15"Всесвіт"16:00Мультфільми16:10"Служба розшуку дітей"16:15"Планета людей"17:05Х/ф "Розслідування Мердока"18:00"МСН"+брифiнг мiськоi ради18:15"Дикий Індокитай"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40"Феєрія мандрів"21:05Т/с "Міс Марпл Агати Крісті"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Фільми "Суспільного надбання"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00"Дикий Індокитай"12:00"МСН"12:50"Погода"13:00Фільми "Суспільного надбання"14:30Х/ф "Дрібниці життя"15:40"Всесвіт"16:00Мульт Фільми16:10"Служба розшуку дітей"16:15"Осушення океану"17:05Х/ф "Розслідування Мердока"18:00"МСН"18:10"Дика Арктика"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40"Феєрія мандрів"21:05Т/с "Таємниці Борго Ларічі"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Фільми "Суспільного надбання"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Всесвіт"08:00Профілактика16:00Мультфільми16:10"Служба розшуку дітей"16:15"Осушення океану"17:05Х/ф "Розслідування Мердока"18:00"МСН"18:10"Боротьба за життя"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40"Феєрія мандрів"21:05Т/с "Таємниці Борго Ларічі"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Фільми "Суспільного надбання"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15“Всесвіт ”03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00"Боротьба за життя"12:00"МСН"12:50"Погода"13:00Фільми "Суспільного надбання"14:30Т/с "Таємниці Борго Ларічі"15:40“Всесвіт”16:00Мультфільми16:10"Служба розшуку дітей"16:15"Полювання"17:05Х/ф "Розслідування Мердока"18:00"МСН"18:10"Боротьба за життя"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40"Феєрія мандрів"21:05Т/с "Таємниці Борго Ларічі"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Фільми "Суспільного надбання"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15“Всесвіт”03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00"Як працює ваш мозок"12:00"МСН"12:50"Погода"13:00Фільми "Суспільного надбання"14:30Т/с "Таємниці Борго Ларічі"15:15“Всесвіт”16:00Мультфільми16:10"Служба розшуку дітей"16:15"Космос: подорож у просторі та часі"17:05Х/ф "Розслідування Мердока"18:00"МСН"18:15"Життя після людей"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40Х/ф "Миргород та його мешканці"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Фільми "Суспільного надбання"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15“Всесвіт”03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00Д/ф "З України в Голлівуд"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:50"Погода"13:00Х/ф "Веселі Жабокричі"14:10"Пишемо історію"14:30“Всесвіт”15:15Мультфільми15:55"Служба розшуку дітей"16:00"Пишемо історію"16:15"Космос: подорож у просторі та часі"17:05Х/ф "Розслідування Мердока"18:00"Пишемо історію"18:35Х/ф "Поки є час"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40Х/ф "Веселі Жабокричі"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Фільми "Суспільного надбання"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15“Всесвіт ”03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00"Життя після людей"12:00"МСН"12:50"Погода"13:00Фільми "Суспільного надбання"14:30"Історії великого кохання"15:30"Замерзла планета"16:30Мульт Фільми17:00"Служба розшуку дітей"17:05Х/ф "Розслідування Мердока"18:00"МСН"18:15"Життя після людей"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40"Феєрія мандрів"21:00"Історії великого кохання"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Фільми "Суспільного надбання"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Замерзла планета"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00Профілактика14:00Фільми "Суспільного надбання"15:30"Замерзла планета"16:30Мультфільми17:00"Служба розшуку дітей"17:05Х/ф "Розслідування Мердока"18:00"МСН"18:15"Життя"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40Х/ф "Дрібниці життя"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Фільми "Суспільного надбання"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Найвеличніші події живої природи"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00"Життя"12:00"МСН"12:50"Погода"13:00Фільми "Суспільного надбання"15:00"Найвеличніші події живої природи"16:30Мультфільми17:00"Служба розшуку дітей"17:05Х/ф "Розслідування Мердока"18:00"МСН"18:15"Життя"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:35"Погода"20:40"Феєрія мандрів"21:00Т/с "Містер Селфрідж"22:00"МСН"22:35"Погода"22:45"В гостях у Гордона"23:30Х/ф "Босоніж по парку"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Найвеличніші події живої природи"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"Богослужіння – пряма трансляція"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00Т/с "Містер Селфрідж"12:00"МСН"12:50"Погода"13:00Х/ф "Фраккія проти Дракули"15:00"Найвеличніші події живої природи"16:30Мультфільми17:00"Служба розшуку дітей"17:05Х/ф "Розслідування Мердока"18:00"МСН"18:15"Життя"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:35"Погода"20:40"Феєрія мандрів"21:00Т/с "Містер Селфрідж"22:00"МСН"22:35"Погода"22:45"В гостях у Гордона"23:30Х/ф "Невезучий папарацці"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Найвеличніші події живої природи"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00Т/с "Містер Селфрідж"12:00"МСН"12:50"Погода"13:00Фільми "Суспільного надбання"15:00Т/с "Доктор Блейк"16:30Мультфільми17:00"Служба розшуку дітей"17:05Х/ф "Розслідування Мердока"18:00"МСН"18:15"Дика Арктика"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:35"Погода"20:40"Феєрія мандрів"21:00Т/с "Містер Селфрідж"22:00"МСН"22:35"Погода"22:45"В гостях у Гордона"23:30Т/с "Доктор Блейк"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Найвеличніші події живої природи"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00Фільми "Суспільного надбання"08:00Профілактика16:00Т/с "Доктор Блейк"17:00"Служба розшуку дітей"17:05Х/ф "Розслідування Мердока"18:00"МСН"+брифiнг мiськоi ради18:10"Чудеса адаптации"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:35"Погода"20:40"Феєрія мандрів"21:00Т/с "Містер Селфрідж"22:00"МСН"22:35"Погода"22:45"В гостях у Гордона"23:30Т/с "Доктор Блейк"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Найвеличніші події живої природи"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00"Життя"12:00"МСН"12:50"Погода"13:00Фільми "Суспільного надбання"15:00"Життя за один день"16:30Мультфільми17:00"Служба розшуку дітей"17:05Х/ф "Розслідування Мердока"18:00"МСН"+брифiнг мiськоi ради18:10"Гордон Рамзі. Незвідане"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:35"Погода"20:40"Феєрія мандрів"21:00Т/с "Містер Селфрідж"22:00"МСН"22:35"Погода"22:45"В гостях у Гордона"23:30Т/с "Доктор Блейк"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Гордон Рамзі. Незвідане"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00Т/с "Містер Селфрідж"12:00"МСН"12:50"Погода"13:00Фільми "Суспільного надбання"15:00Т/с "Доктор Блейк"16:30Мультфільми17:00"Служба розшуку дітей"17:05Х/ф "Розслідування Мердока"18:00"МСН"+брифiнг мiськоi ради18:10"Гордон Рамзі. Незвідане"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:35"Погода"20:40"Феєрія мандрів"21:00Т/с "Містер Селфрідж"22:00"МСН"22:35"Погода"22:45"В гостях у Гордона"23:30Т/с "Доктор Блейк"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Гордон Рамзі. Незвідане"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00Т/с "Містер Селфрідж"12:00"МСН"12:50"Погода"13:00Фільми "Суспільного надбання"15:00Т/с "Доктор Блейк"16:30Мультфільми17:00"Служба розшуку дітей"17:05Х/ф "Розслідування Мердока"18:00"МСН"+брифiнг мiськоi ради18:10"Таємниці природи"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:35"Погода"20:40"Феєрія мандрів"21:00Т/с "Містер Селфрідж"22:00"МСН"22:35"Погода"22:45"В гостях у Гордона"23:30Т/с "Доктор Блейк"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Всесвітна Природна Спадщина"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Всесвітна Природна Спадщина"08:00Профілактика16:00Т/с "Доктор Блейк"17:00"Служба розшуку дітей"17:05Х/ф "Розслідування Мердока"18:00"МСН"+брифiнг мiськоi ради18:10"Дика Шрі-Ланка"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40"Феєрія мандрів"21:00Т/с "Містер Селфрідж"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Т/с "Доктор Блейк"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Всесвітна Природна Спадщина"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00Т/с "Містер Селфрідж"12:00"МСН"12:50"Погода"13:00Фільми "Суспільного надбання"15:00Т/с "Доктор Блейк"16:00"Всесвітна Природна Спадщина"17:00"Служба розшуку дітей"17:05Х/ф "Розслідування Мердока"18:00"МСН"+брифiнг мiськоi ради18:10"Формула 1. Ганяти, щоб вижити"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40"Феєрія мандрів"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Т/с "Доктор Блейк"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Всесвітна Природна Спадщина"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00"Мандрівка в себе"12:00"МСН"12:50"Погода"13:00Фільми "Суспільного надбання"14:30Мультфільми15:00Т/с "Доктор Блейк"16:00Д/ф "Острови"17:00"Служба розшуку дітей"17:05Х/ф "Розслідування Мердока"18:00"МСН"+брифiнг мiськоi ради18:10"Формула 1. Ганяти, щоб вижити"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40Т/с "Полдарк"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Т/с "Доктор Блейк"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15Д/ф "Острови"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00Х/ф "Розслідування Мердока"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00Т/с "Полдарк"12:00"МСН"12:50"Погода"13:00Фільми "Суспільного надбання"14:30Мультфільми15:00Т/с "Доктор Блейк"16:00Д/ф "Острови"16:50"Служба розшуку дітей"17:00Х/ф "Закрійник із Торжка"18:00"МСН"+брифiнг мiськоi ради18:10"Формула 1. Ганяти, щоб вижити"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40Т/с "Полдарк"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Т/с "Доктор Блейк"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15Д/ф "Острови"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00Х/ф "Людина з ресторану"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00Т/с "Полдарк"12:00"МСН"12:50"Погода"13:00Фільми "Суспільного надбання"14:30Мульт Фільми15:00Х/ф "Автопортрет невідомого"16:10Д/ф "Дика Африка"17:00"Служба розшуку дітей"17:05"Історії великого кохання"18:00"МСН"+брифiнг мiськоi ради18:10"Формула 1. Ганяти, щоб вижити"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40Т/с "Полдарк"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Х/ф "Автопортрет невідомого"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Найвеличніші події живої природи"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00"Історії великого кохання"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Найвеличніші події живої природи"08:00Профілактика16:00Х/ф "Нови пригоди янкі при дворі короля Артура"16:10Д/ф "Життя"17:00"Служба розшуку дітей"17:05"Дивно чи ні?"18:00"МСН"+брифiнг мiськоi ради18:10"Формула 1. Ганяти, щоб вижити"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40Т/с "Полдарк"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Х/ф "Нови пригоди янкі при дворі короля Артура"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15Д/ф "Життя"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00"Дивно чи ні?"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00Т/с "Полдарк"12:00"МСН"12:50"Погода"13:00Фільми "Суспільного надбання"14:30Мульт Фільми15:00Х/ф "Ярослав Мудрий"16:10Д/ф "Життя"17:00"Служба розшуку дітей"17:05"Дивно чи ні?"18:00"МСН"+брифiнг мiськоi ради18:10"Детально"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40Т/с "Полдарк"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Х/ф "Ярослав Мудрий"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15Д/ф "Життя"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00"Дивно чи ні?"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00Т/с "Полдарк"12:00"МСН"12:50"Погода"13:00Фільми "Суспільного надбання"14:30Мультфільми15:00Х/ф "Савраска"16:10Д/ф "Приховані королівства"17:00"Служба розшуку дітей"17:05"Дивно чи ні?"18:00"МСН"+брифiнг мiськоi ради18:10"Хроніка надій і ілюзій"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40Т/с "Полдарк"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Х/ф "Екстрасенс 2: лабиринти розуму"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Феєрія мандрів"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00"Хроніка надій і ілюзій"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00Т/с "Полдарк"12:00"МСН"12:50"Погода"13:00Фільми "Суспільного надбання"14:30Мультфільми15:00Х/ф "Андріеш"16:10"Дика Арктика"17:00"Служба розшуку дітей"17:05"Очима гризлі"18:00"МСН"+брифiнг мiськоi ради18:10"Хроніка надій і ілюзій"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40Т/с "Полдарк"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Х/ф "Банкір-невдаха"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Феєрія мандрів"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00"Хроніка надій і ілюзій"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00Т/с "Полдарк"08:00Профiлактика14:00Фільми "Суспільного надбання"15:30Мультфільми16:10"Фильми та Зірки 2020"17:00"Служба розшуку дітей"17:05"Гордон Рамзі. Незвідане"18:00"МСН"+брифiнг мiськоi ради18:10"Хроніка надій і ілюзій"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40Т/с "Полдарк"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Т/с "Містер Селфрiдж"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Феєрія мандрів"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00"Хроніка надій і ілюзій"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00"Школа онлайн"14:00Т/с "Полдарк"15:00Мультфільми15:30Фільми "Суспільного надбання"16:50"Служба розшуку дітей"17:00"Королівство мумій"18:00"МСН"+брифiнг мiськоi ради18:10"Хроніка надій і ілюзій"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40Т/с "Полдарк"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Т/с "Містер Селфрiдж"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Феєрія мандрів"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00"Хроніка надій і ілюзій"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00"Школа онлайн"14:00Т/с "Полдарк"15:00Мультфільми15:30Фільми "Суспільного надбання"16:50"Служба розшуку дітей"17:00"Дикий Індокитай"18:00"МСН"+брифiнг мiськоi ради18:10"Хроніка надій і ілюзій"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40Т/с "Полдарк"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Т/с "Містер Селфрiдж"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Феєрія мандрів"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00"Хроніка надій і ілюзій"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00Т/с "Полдарк"12:00"МСН-підсумковий випуск"12:50"Погода"13:00Х/ф "Пригоди кухарчука"14:30"Феєрія мандрів"15:00Мультфільми15:30Фільми "Суспільного надбання"16:50"Служба розшуку дітей"17:00"Дика Флорида"18:00"МСН"+брифiнг мiськоi ради18:10"Хроніка надій і ілюзій"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40Т/с "Доктор Блейк"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Т/с "Містер Селфрiдж"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Феєрія мандрів"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00"Хроніка надій і ілюзій"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00Т/с "Доктор Блейк"08:00Профілактика14:00Фільми "Суспільного надбання"14:30"Хроніка надій і ілюзій"15:00Мультфільми15:30Фільми "Суспільного надбання"16:50"Служба розшуку дітей"17:00"Наша планета"18:00"МСН"+брифiнг мiськоi ради18:10"Хроніка надій і ілюзій"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40Т/с "Доктор Блейк"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Т/с "Містер Селфрiдж"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Феєрія мандрів"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00"Хроніка надій і ілюзій"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00Т/с "Доктор Блейк"12:00"МСН-підсумковий випуск"12:50"Погода"13:00Фільми "Суспільного надбання"14:30"Хроніка надій і ілюзій"15:00Мультфільми15:30Фільми "Суспільного надбання"16:50"Служба розшуку дітей"17:00"Наша планета"18:00"МСН"+брифiнг мiськоi ради18:10"Хроніка надій і ілюзій"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40Т/с "Доктор Блейк"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Т/с "Містер Селфрiдж"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Феєрія мандрів"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00"Хроніка надій і ілюзій"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00Т/с "Доктор Блейк"12:00"МСН-підсумковий випуск"12:50"Погода"13:00Фільми "Суспільного надбання"14:30"Хроніка надій і ілюзій"15:00Мульт Фільми15:30"Формула 1. Ганяти, щоб вижити"16:10"Детально"16:50"Служба розшуку дітей"17:00"Замерзла планета"18:00"МСН"+брифiнг мiськоi ради18:10"Хроніка надій і ілюзій"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40Т/с "Доктор Блейк"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Т/с "Містер Селфрiдж"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Феєрія мандрів"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00"Хроніка надій і ілюзій"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00Т/с "Доктор Блейк"12:00"МСН-підсумковий випуск"12:50"Погода"13:00Фільми "Суспільного надбання"14:30"Хроніка надій і ілюзій"15:00Мультфільми15:30"Формула 1. Ганяти, щоб вижити"16:10"Дика Арктика"16:50"Служба розшуку дітей"17:00"Шимпанзе"18:00"МСН"+брифiнг мiськоi ради18:10"Хроніка надій і ілюзій"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40Т/с "Доктор Блейк"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40"В гостях у Гордона"23:30Т/с "Містер Селфрiдж"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Феєрія мандрів"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00"Хроніка надій і ілюзій"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Життя"08:00Профілактика14:00Фільми "Суспільного надбання"15:30"Хроніка надій і ілюзій"16:00Мультфільми16:30"Служба розшуку дітей"16:40"Шимпанзе"18:00"МСН"18:10"Хроніка надій і ілюзій"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40Т/с ""Доктор Блейк"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40Х/ф "Історія кохання"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Феєрія мандрів"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00"Хроніка надій і ілюзій"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Супергерої"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:50"Погода"13:00Х/ф "Холостячки"14:30"Дивовижний світ бульбашок"15:30Мультфільми16:00"Служба розшуку дітей"16:10Х/ф "План Б"18:00"МСН"18:10"Детально"18:45"Місця сили"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40Т/с "Доктор Блейк"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40Х/ф "Материнство"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Феєрія мандрів"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00"Хроніка надій і ілюзій"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00Т/с "Доктор Блейк"12:00"МСН"12:50"Погода"13:00Фільми "Суспільного надбання"14:30"Хроніка надій і ілюзій"15:00Мульт Фільми15:30"Гра Долі"15:55"Служба розшуку дітей"16:00Х/ф "Аве Марія"18:00"МСН"18:10"Хроніка надій і ілюзій"18:45"Місця сили"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40Т/с "Доктор Блейк"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40Х/ф "Гол!"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Феєрія мандрів"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00"Хроніка надій і ілюзій"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00Т/с "Доктор Блейк"12:00"МСН"12:50"Погода"13:00Фільми "Суспільного надбання"14:30"Хроніка надій і ілюзій"15:00Мультфільми15:30"Гра Долі"15:55"Служба розшуку дітей"16:00Х/ф "За кров до перемоги"18:00"МСН"18:10"Хроніка надій і ілюзій"18:45"Місце сили"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40Т/с "Доктор Блейк"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40Х/ф "Пенелопа"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Феєрія мандрів"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00"Хроніка надій і ілюзій"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Ранок Маріуполя"08:00"МСН-підсумковий випуск"08:50"Погода"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН-підсумковий випуск"10:50"Погода"11:00"Земля. Код знищення"12:00"МСН"12:50"Погода"13:00Фільми "Суспільного надбання"14:30"Хроніка надій і ілюзій"15:00Мультфільми15:30"Гра Долі"15:55"Служба розшуку дітей"16:00Х/ф "Вік Аделайн"18:00"МСН"18:10"Хроніка надій і ілюзій"18:40"Місце сили"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40Д/ф "Дзеркало Азовмаша"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40Х/ф "Як одружитися та залишитися холостяком"01:00"МСН-підсумковий випуск"01:50"Погода"02:00"Час-Time"02:15"Феєрія мандрів"03:15"Маріуполь online"04:05"В гостях у Гордона"05:00"Хроніка надій і ілюзій"06:00"МСН-підсумковий випуск"06:50"Погода"07:00"Гра Долі"08:00Профілактика14:00Фільми "Суспільного надбання"14:30"Хроніка надій і ілюзій"15:00Мультфільми15:30"Гра Долі"15:55"Служба розшуку дітей"16:00Х/ф "Без гроша у Беверлі Хілз"18:00"МСН"18:10"Хроніка надій і ілюзій"18:40"Місце сили"19:00"Комуналка"20:00"МСН"20:30"Погода"20:40"Гордон Рамзі. Незвідане"22:00"МСН"22:30"Погода"22:40Х/ф "Допоможіть стати батьком"

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua