КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>Маріупольське ТБ

Телепрограмма канала Маріупольське ТБ на воскресенье

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
14 июня 
Вт
15 июня 
Ср
16 июня 
Чт
17 июня 
Пт
18 июня 
Сб
19 июня 
Вс
20 июня 

Программа телепередач Маріупольське ТБ на prokurs.com.ua

Маріупольське ТБ
01:00"Ранок Маріуполя"03:00"Час-Time"03:15"Погода"03:20"Спадщина людства"04:00"Пишемо історію"05:00"В гостях у Гордона"06:00Х/ф "Перша рукавичка"07:45"Таємний код зламаний"08:30"1 за 100 годин"09:30Мультфільми10:00Д/ф "Вивчаючи природу"11:00"У неділю з МТБ"12:00"Зателефонуйте доктору!"12:50"Погода"13:00Х/ф "Сюрпризи життя"15:00Д/ф "Південні моря. Маршаллові острови"15:50Х/ф "Місце під сонцем"18:00"1 за 100 годин"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Трактористи"03:00"Час-Time"03:15"Погода"03:20"Спадщина людства"04:00"Пишемо історію"05:00"В гостях у Гордона"06:00Х/ф "Трактористи"07:45"Таємний код зламаний"08:30"1 за 100 годин"09:30Мультфільми10:00Д/ф "Альпи. Снігови ландшафти"11:00"У неділю з МТБ"12:00"Зателефонуйте доктору!"12:50"Погода"13:00Х/ф "Древо життя"15:20Д/ф "Дика Африка. Слідами білих акул"16:10Х/ф "Дженіс і Джон"18:00"1 за 100 годин"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Перша рукавичка"03:00"Час-Time"03:15"Погода"03:20"Спадщина людства"04:00"Пишемо історію"05:00"В гостях у Гордона"06:00Х/ф "Перша рукавичка"07:45"Таємний код зламаний"08:30"1 за 100 годин"09:30Мультфільми10:00Д/ф "Джунглі: чари іншого світу"11:00"У неділю з МТБ"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Сюрпризи життя"15:00Д/ф "Карибськы острови: Занурення з акулами"16:00Х/ф "Сюрпризи життя"18:00"1 за 100 годин"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Перша рукавичка"03:00"Час-Time"03:15"Погода"03:20"Спадщина людства"04:00"Пишемо історію"05:00"В гостях у Гордона"06:00Х/ф "Три товарища"07:45"Таємний код зламаний"08:30"1 за 100 годин"09:30Мультфільми10:00Х/ф "Альпи: Снігови ландшафти"11:00"У неділю з МТБ"12:00"Зателефонуйте доктору!"12:50"Погода"13:00Х/ф "Старий "Новий рік15:00Д/ф "Унікальні Галапогоські острови: Південна Америква"16:00Х/ф "Ельф"17:40"Феєрія мандрів"18:00"1 за 100 годин"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Три товарища"03:00"Час-Time"03:15"Погода"03:20"Спадщина людства"04:00"Пишемо історію"05:00"В гостях у Гордона"06:00"Всесвіт"07:10Х/ф "Все яскраво (Яснімть б’є)"09:00Мультфільми09:20Д/ф "Приховані світи: Печери Мертвих"11:00Д/с "Історії великого кохання" (повтор)12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Сніданок у Тіффані"15:00Д/ф "Багамські острови: Таємничі печери і затонулі кораблі"16:00Мультфільми16:30Х/ф "Перша рукавичка"18:00"В гостях у Гордона"19:00Д/с "Історії великого кохання"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Все яскраво (Яснімть б’є)"03:00"Час-Time"03:15"Погода"03:20"Спадщина людства"04:00"Пишемо історію"04:30"В гостях у Гордона"05:30Д/ф "Малевич"07:00"Дивно чи ні?"08:00Х/ф "Кохання на острові"09:30Мультфільми10:00"Феєрія мандрів"10:20Х/ф "Багата наречена"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Забавная мордашка"15:00Д/ф "Азорські острови:Акули, кити, манти"16:00Х/ф "Зозуля с дипломом"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Чотири Різдва"03:00"Час-Time"03:15"Погода"03:20"Спадщина людства"04:00"Пишемо історію"05:00"В гостях у Гордона"06:00"Феєрія мандрів"07:00"Дивно чи ні?"09:30Мультфільми10:40Х/ф "Антон Іванович сердиться"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"03:00"Час-Time"03:15"Погода"03:20"Спадщина людства"04:00"Пишемо історію"05:00"В гостях у Гордона"06:00"Феєрія мандрів"07:00"Дивно чи ні?"08:00Х/ф "Ельф"09:30Мультфільми09:40Д/ф "Азорські острови: Люди, фауна, спосіб життя"10:40Х/ф "Спортивна честь"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Лев узимку"15:30Мультфільми16:00Х/ф "Все яскраво"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Ельф"03:00"Час-Time"03:15"Погода"03:20"Спадщина людства"04:00"Пишемо історію"05:00"В гостях у Гордона"06:00"Феєрія мандрів"07:00"Дивно чи ні?"08:00Х/ф "Омела над Манхеттеном"09:30Мультфільми09:40Д/ф "Мальдівські острови: дивовижні підводні світи"10:40Х/ф "Вратарь"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Усі вони сміялись"15:00"Феєрія мандрів"15:30Мультфільми16:00Х/ф "Інцидент із Сантою"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Омела над Манхеттеном"03:00"Час-Time"03:15"Погода"03:20"Спадщина людства"04:00"Пишемо історію"05:00"В гостях у Гордона"06:00"Феєрія мандрів"07:00"Дивно чи ні?"08:00Х/ф "Справа про Різдво"09:30Мультфільми09:40Д/ф "Дика Африка"10:40Х/ф "Щедрое лето12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Віва, Марія!"15:00"Феєрія мандрів"15:20Мультфільми15:45Х/ф "Кохання на острові"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Справа про Різдво"03:00"Час-Time"03:15"Погода"03:20"Спадщина людства"04:00"Пишемо історію"05:00"В гостях у Гордона"06:00"Феєрія мандрів"07:00"Дивно чи ні?"08:00Х/ф "Чотири Різдва"09:30Мультфільми09:40Д/ф "Дика Африка"10:40Х/ф "Веселі Жабокричі"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Щаслива леді"15:00"Феєрія мандрів"15:20"Місія – різдвяний порятунок"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Чотири Різдва"03:00"Час-Time"03:15"Погода"03:20"Спадщина людства"04:00"Пишемо історію"05:00"В гостях у Гордона"06:00"Феєрія мандрів"07:00"Дивно чи ні?"08:00Х/ф "Різдвяне містечко"09:20Д/ф "Дика Африка"10:40Х/ф "Касабланка"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Сніданок у Тіффані"15:00"Феєрія мандрів"15:20"Різдвяна історія"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Різдвяне містечко"03:00"Час-Time"03:15"Погода"03:20"Спадщина людства"04:00"Пишемо історію"05:00"В гостях у Гордона"06:00"Феєрія мандрів"07:00Д/с "Безглузді винаходи"07:25Д/с "Як працюють машини"08:00Х/ф "Старий" Новий рік"09:20Д/ф "Дика Африка"10:40Х/ф "Перша перчатка"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Неаполітанський детектив"15:00"Феєрія мандрів"15:20Х/ф "Енні Клаус приїжджає у місто"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Старий" Новий рік"03:00"Час-Time"03:15"Погода"03:20"З України в Голлівуд"04:00"Пишемо історію"05:00"В гостях у Гордона"06:00"Феєрія мандрів"07:00Д/с "Безглузді винаходи"07:25Д/с "Як працюють машини"08:00Х/ф "Банкір-невдаха"09:20Д/ф "Дика Африка"10:40Х/ф "Підкидьок"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Віч на віч"15:00"Феєрія мандрів"15:20Х/ф "Фраккія проти Дракули"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Невезучий папарацці"03:00"Час-Time"03:15"Погода"03:20"Обрані часом"04:00"Пишемо історію"05:00"В гостях у Гордона"06:00"Феєрія мандрів"07:00Д/с "Безглузді винаходи"07:25Д/с "Як працюють машини"08:00Х/ф "Кохання на острові"09:20Д/ф "Індія"10:40Х/ф "Веселі хлоп’ята"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Його звали "Троїца"15:00"Феєрія мандрів"15:20Х/ф "Операція "Святий Януарій"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Кохання на острові"03:00"Час-Time"03:15"Погода"03:20"Обрані часом"04:00"Пишемо історію"05:00"В гостях у Гордона"06:00"Феєрія мандрів"07:00Д/с "Безглузді винаходи"07:25Д/с "Як працюють машини"08:00Х/ф "Омела над Манхеттеном"09:20Д/ф "Індія"10:40Х/ф "Щедре літо"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Місце під сонцем"15:00"Феєрія мандрів"15:20Х/ф "Гуляка"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Ясність б’є"04:00"Час-Time"04:15"Погода"04:20"Обрані часом"05:00"В гостях у Гордона"06:00"Феєрія мандрів"07:00Д/с "Безглузді винаходи"07:25Д/с "Як працюють машини"08:00Х/ф "Пропала грамота"09:20Д/ф "Вивчаючи природу"10:20Х/ф "Платон мені друг"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Лев узимку"15:15"Феєрія мандрів"15:35Х/ф "Касабланка"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Пропала грамота"03:00"Час-Time"03:15"Погода"03:20"Обрані часом"05:00"В гостях у Гордона"06:00"Феєрія мандрів"07:00Д/с "Безглузді винаходи"07:25Д/с "Як працюють машини"08:00Х/ф "Веселi Жабокричi"09:20Д/ф "Америка"10:20Х/ф "Дама з папугою"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Босонiж по парку"15:00"Феєрія мандрів"15:35Х/ф "Операцiя "Святий Януарiй"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Веселi Жабокричi"03:00"Час-Time"03:15"Погода"03:20"Обрані часом"05:00"В гостях у Гордона"06:00"Феєрія мандрів"07:00"Таємницicонця"08:00Богослужiння – пряма трансляцiя10:00"Феєрія мандрів"10:30Х/ф "Самотня жiнка бажає познайомитися"12:00"Зателефонуйте доктору!"12:50"Погода"13:00Х/ф "Вiва, Марiя!"15:00"Таємницi cонця"15:50Х/ф "Москаль-чарiвник"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Вбивство у зимовiй Ялтi"04:00Д/ф "Америка. Тропiчний лiс"05:00"В гостях у Гордона"06:00"Феєрія мандрів"07:00Д/с "Безглузді винаходи"07:30Д/с "Як працюють машини"08:00Х/ф "Легенда про княгиню Ольгу"10:00"Феєрія мандрів"10:20Х/ф "Аве Марiя"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Розсмiшiть клоуна!"15:15Д/ф "Америка. Тропiчний лiс"16:10Х/ф "Веселi Жабокричi"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Пропала грамота"00:10"Ранок Маріуполя" (повтор)02:30Х/ф "Тяжко бути Богом"05:00"В гостях у Гордона"06:00"Феєрія мандрів"07:00Д/с "Безглузді винаходи"07:30Д/с "Як працюють машини"08:00Богослужение – прямая трансляция10:00"Феєрія мандрів"10:30"Чорнобильськi бабусi"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Мiсце пiд сонцем"15:05"Пiвденни моря"16:10Х/ф "Земля. Код знищення"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00"Чорнобильськi бабусi"00:10"Ранок Маріуполя"(повтор)02:30Х/ф "Веселі хлоп’ята"04:00"В гостях у Гордона"06:00"Феєрія мандрів"07:00Д/с "Безглузді винаходи"07:30Д/с "Як працюють машини"08:00Богослужение – прямая трансляция10:00"Червона таблетка"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Усі вони сміялись"15:00"Ікар"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00"Червона таблетка"00:10"Ранок Маріуполя"(повтор)02:30Х/ф "Подвиг розвідника"04:00"В гостях у Гордона"06:00"Феєрія мандрів"07:00Д/с "Безглузді винаходи"07:30Д/с "Як працюють машини"08:00Богослужение – прямая трансляция10:00"Кораловий риф: мисливці і жертви"10:50Х/ф "Якого любили всі"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Щедре літо"14:30"Феєрія мандрів"15:00"Мегазаводи: Феррарі"16:00Х/ф "Багата наречена"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00"Кораловий риф: мисливці і жертви"00:10"Ранок Маріуполя"(повтор)02:30Х/ф "Тридцять дев’ять сходинок"04:00"В гостях у Гордона"06:00"Обрані часом"07:00Д/с "Безглузді винаходи"07:30Д/с "Як працюють машини"08:00Богослужение – прямая трансляция10:00Д/ф "Національний парк Йєллоустон"10:50Д/ф "З України в Голлівуд"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Місце під сонцем"15:00"Пишемо історію"15:20Д/ф "Будинок SLOVO"16:45"Обрані часом"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Тридцять дев’ять сходинок"00:10"Ранок Маріуполя"(повтор)02:30Х/ф "Важко бути Богом"04:40"В гостях у Гордона"06:00"Обрані часом"07:00Д/с "Безглузді винаходи"07:30Д/с "Як працюють машини"08:00Богослужение – прямая трансляция10:00Д/ф "Всесвітня Природна Спадщина. Колумбія"10:50Х/ф "Савраска"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Ярослав Мудрий"15:25"Безкоштовна гра"16:45"Обрані часом"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Важко бути Богом"00:10"Ранок Маріуполя"(повтор)02:30Х/ф "Розсмішіть клоуна"04:40"В гостях у Гордона"06:00"Обрані часом"07:00Д/с "Безглузді винаходи"07:30Д/с "Як працюють машини"08:00Богослужение – прямая трансляция10:00Д/ф "Всесвітня Природна Спадщина. Коста Ріка"10:50Х/ф "Дрібниці життя"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Миргород та його мешканці"15:30"Життя за один день"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Розсмішіть клоуна"00:10"Ранок Маріуполя"(повтор)02:30Х/ф "Легенда про княгиню Ольгу"04:40"В гостях у Гордона"06:00"Обрані часом"07:00Д/с "Безглузді винаходи"07:30Д/с "Як працюють машини"08:00Богослужение – прямая трансляция10:00"Феєрія мандрів"10:30Х/ф "Якими молодими ми були"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Аванті! Аванті!"15:30Д/ф "Всесвітня Природна Спадщина. Панама"16:10Мультфільми16:30"Вікінги: відкриття світу"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Легенда про княгиню Ольгу"00:10"Ранок Маріуполя"(повтор)02:30Х/ф "Ярослав Мудрий"04:40"В гостях у Гордона"06:00"Обрані часом"07:00"Дивно чи ні?"08:00"Найвеличнiшi подii живоi природи"09:00Х/ф "Веселі Жабокричі"10:00"Феєрія мандрів"10:30Х/ф "Невезучий папарацці"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Щаслива леді"15:00Д/ф "Всесвітня Природна Спадщина. Гранд Каньйон"16:00Мультфільми16:30"Чарівна пігулка"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Ярослав Мудрий"00:10"Ранок Маріуполя"(повтор)02:30Х/ф "Важко бути Богом"04:40"В гостях у Гордона"06:00"Феєрія мандрів"07:00"Дивно чи ні?"08:00“Найвеличнiшi подii живоi природи”09:00Х/ф "Савраска"10:00"Феєрія мандрів"10:30Х/ф "Будемо чекати, повертайся"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Пан Ніхто"15:20Д/ф "Всесвітня Природна Спадщина. Гаваї"16:10Мультфільми16:30"Урбанізм"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Важко бути Богом"00:10"Ранок Маріуполя"(повтор)02:30Х/ф "Генеральна репетиція"04:40"В гостях у Гордона"06:00"Феєрія мандрів"07:00"Дивно чи ні?"08:00“Найвеличнiшi подii живоi природи”09:00Х/ф "Не було б щастя…"10:00"Феєрія мандрів"10:30Х/ф "Золотий ланцюг"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Древо життя"15:20Д/ф "Всесвітня Природна Спадщина. Національний парк Еверглейдс: Ламантини16:10Мультфільми16:30"Гельветика"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Генеральна репетиція"00:10"Ранок Маріуполя"(повтор)02:30Х/ф "Весілля з приданним"04:40"В гостях у Гордона"06:00"Феєрія мандрів"07:00"Дивно чи ні?"08:00"Найвеличнiшi подii живоi природи"09:00Х/ф "Савраска"10:00"Феєрія мандрів"10:30Х/ф "Дама з попугаю"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Фатальна пристрасть"15:20"Карибські острови: Занурення з акулами"16:10Мультфільми16:30"Життя за один день"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Весілля з приданним"00:10"Ранок Маріуполя"(повтор)02:30Х/ф "Розсмішіть клоуна"04:40"В гостях у Гордона"06:00"Феєрія мандрів"07:00"Дивно чи ні?"08:00Богослужение – прямая трансляция10:00"Феєрія мандрів"10:30Х/ф "Аве Марія"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Не кажи нікому"15:10Д/ф "Унікальні Галапагоські острови: Південна Америка"16:00Мульт Фільми16:20"У тіні місяца"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Розсмішіть клоуна"00:10"Ранок Маріуполя"(повтор)02:30Х/ф "Нови пригоди янкі при дворі короля Артура"05:10"В гостях у Гордона"06:00"Феєрія мандрів"07:00"Дивно чи ні?"08:00"Найвеличнiшi подii живоi природи"09:00Х/ф "Не було б щастя…"10:00"Феєрія мандрів"10:30Х/ф "якими молодими ми були"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Лайф"15:00Д/ф "Багамські острови: Таємничі печери і затонулі кораблі"16:00Мультфільми16:15"Червона таблетка"18:15"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Нови пригоди янкі при дворі короля Артура"00:10"Ранок Маріуполя"(повтор)02:30Х/ф "Легенда про княгіню Ольгу"05:10"В гостях у Гордона"06:00"Феєрія мандрів"07:00"Дивно чи ні?"07:50"Безкоштовна гра"09:00Х/ф "Дрібниці життя"10:00"Феєрія мандрів"10:30Х/ф "Звинувачується весілля"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Джо"15:00Д/ф "Багамські острови: Таємничі печери і затонулі кораблі"16:00Мультфільми16:15"Ікар"18:15"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Легенда про княгіню Ольгу"00:10"Ранок Маріуполя"(повтор)02:30Х/ф "Кубанські козаки"04:20"В гостях у Гордона"05:10"З України в Голлівуд"06:20"Феєрія мандрів"07:00"Дивно чи ні?"07:50"Шимпанзе"09:00Х/ф "Береже мене, мій талісмане"10:10"Феєрія мандрів"10:30Х/ф "Лісова пісня. Мавка"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Сховок"15:00Д/ф "Азорські острови: дивовижні підводні світи"16:00Мульт Фільми16:15"Секрети квантової фізики"18:15"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Кубанські козаки"00:10"Ранок Маріуполя"(повтор)02:30Х/ф "Голгофа"04:10"В гостях у Гордона"05:00"Будинок Слово"06:20"Феєрія мандрів"07:00"Дивно чи ні?"08:00"Білий ведмідь"09:00Х/ф "Якого любили всі"10:10"Феєрія мандрів"10:30Х/ф "Самотня жінка бажає познайомитися"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Джульєтта"15:00Д/ф "Яд. Досягнення еволюції"16:00Мультфільми16:15"Чарівна пігулка"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Голгофа"00:10"Ранок Маріуполя"(повтор)02:30Х/ф "Двійник"04:10"В гостях у Гордона"05:00"Малевич"06:20"Феєрія мандрів"07:00"Дивно чи ні?"08:00"Очима гризлі"09:00Х/ф "Першокласниця"10:10"Феєрія мандрів"10:30Х/ф "Банкір-невдаха"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Два дні, одна ніч"15:00Д/ф "Яд. Досягнення еволюції"16:00Мультфільми16:15Х/ф "Фраккія проти Дракули"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Двійник"00:10"Ранок Маріуполя"(повтор)02:30Х/ф "Важко бути Богом"04:40"В гостях у Гордона"05:30"Феєрія мандрів"06:10"Перетворення. Наука змін"07:00"Дивно чи ні?"08:00Х/ф "Савраска"09:20"Земля. Код знищення"10:10Х/ф "Неаполітанський детектив"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Пан Ніхто"15:20Д/ф "Яд. Досягнення еволюції"16:15Х/ф "Гуляка"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Важко бути Богом"00:10"Ранок Маріуполя"(повтор)02:30Х/ф "Фатальна пристрасть"04:30"В гостях у Гордона"05:30"Феєрія мандрів"06:10Д/ф "З України в Голлівуд"07:20"Дивно чи ні?"08:00М/ф "Аленька квіточка"09:00Х/ф "Історія світу за дві години"10:30Х/ф "Якими молодими ми були"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Ярослав Мудрий"15:20Д/ф "Комахи або міліметровий світ"16:15Х/ф "Під Гіпнозом"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Фатальна пристрасть"00:10"Ранок Маріуполя"(повтор)02:30Х/ф "Лайф"04:30"В гостях у Гордона"05:30"Феєрія мандрів"06:10"Урбанізм"07:30"Дивно чи ні?"08:20"Мульт Фільми про козаков"09:00"Гельветіка"10:30Х/ф "Золотий ланцюг"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Джо"15:00Д/ф "Комахи або міліметровий світ"16:15Х/ф "Дженіс і Джон"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Лайф"00:10"Ранок Маріуполя"(повтор)02:30Х/ф "Сховок"04:30"В гостях у Гордона"05:30"Феєрія мандрів"06:10"Природа"07:30"Дивно чи ні?"08:20"Таємниці сонця"09:10"Мульт Фільми про козаков"10:30Х/ф "Дама з папугою"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Древо життя"15:20Д/ф "Змії. Таємниці найбільш смертоносних створень на землі"16:15Х/ф "Джульєтта"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Сховок"00:20"Ранок Маріуполя"(повтор)02:30Х/ф "Двійник"04:30"В гостях у Гордона"05:30"Феєрія мандрів"06:10"Природа"07:00"Дивно чи ні?"08:00"Cекрети квантової фізики"10:00"Мультфільми про козаков"10:30Х/ф "Будемо чекати, повертайся"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Пан Ніхто"15:20Д/ф "Нова Зеландія: Забутий рай"16:15Х/ф "Голгофа"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Двійник"01:00"Ранок Маріуполя" (повтор)03:10Х/ф "Це правда, якшо я брешу"05:10"В гостях у Гордона"06:00"Феєрія мандрів"07:00"Дивно чи ні?"08:00"Червона таблетка"10:00Мультфільми10:30Х/ф "Лісова пісня. Мавка"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Фатальна пристрасть"15:00Д/ф "Патагонія"16:00"В гостях у Гордона"16:15Х/ф "Тому, що я так хочу"17:00"52 Меморіал Макара Мазая – кубок України по боксу" (фінал) – пряма тр21:00"МСН-підсумковий випуск"21:50"Погода"22:00"Справжнє інтерв’ю"23:00Х/ф "Це правда, якшо я брешу"00:00Д/ф "Патагонія"01:00"Ранок Маріуполя"(повтор)03:10Х/ф "Не кажи нікому"05:10"В гостях у Гордона"06:00"Феєрія мандрів"07:00"Дивно чи ні?"08:00"Червона таблетка"10:00Мультфільми10:30Х/ф "Автопортрет невідомого"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Нови пригоди янкі при дворі короля Артура"15:30Д/ф "Патагонія"16:15Х/ф "Гальмо"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Не кажи нікому"01:00"Ранок Маріуполя"(повтор)03:10Х/ф "Важко бути Богом"05:10"В гостях у Гордона"06:00"Феєрія мандрів"07:00"Дивно чи ні?"08:00"Червона таблетка"10:00Мультфільми10:25Х/ф "Дама з папугою"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Мінотавр"14:30Д/ф "Патагонія"15:30"Феєрія мандрів"16:15Х/ф "Тому, що я так хочу"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Важко бути Богом"01:00"Ранок Маріуполя"(повтор)03:10Х/ф "Генеральна репетиція"05:10"В гостях у Гордона"06:00"Феєрія мандрів"07:00"Дивно чи ні?"08:00"Супергерої"10:00Мультфільми10:40Х/ф "Бережи мене, мій талісмане"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Дженіс і Джон"14:30Д/ф "Індія. Національний парк Канха"15:30"Феєрія мандрів"16:15Х/ф "Аве Марія"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Генеральна репетиція"01:00"Ранок Маріуполя"(повтор)03:10Х/ф "Два гусара"04:20"В гостях у Гордона"05:10Д/ф "Змії. Таємниці найбільш смертоносних створінь на землі"06:00"Феєрія мандрів"07:00"Дивно чи ні?"08:00"Дивовижний світ бульбашок"09:00Х/ф "Савраска"10:10Мультфільми10:30Х/ф "Будемо чекати, повертайся"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Усі вони сміялись"15:00Д/ф "Наша Земля – наші Океани"16:35Х/ф "Золотий ланцюг"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Два гусара"01:00"Ранок Маріуполя"(повтор)03:10Х/ф "Розсмішіть клоуна"05:25"В гостях у Гордона"06:10"Феєрія мандрів"07:00"Дивно чи ні?"08:00"Фрі-соло"09:45Мультфільми10:00"Мандрівка в себе"10:50Х/ф "Веселі Жабокричі"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"15:00Д/ф "Комахи або міліметровий світ"16:35Х/ф "Самотня жінка бажає познайомитися"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00Х/ф "Це правда, якщо я брешу"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Розсмішіть клоуна"01:00"Ранок Маріуполя"(повтор)03:10Х/ф "Миргород та його мешканці"05:25"В гостях у Гордона"06:10"Феєрія мандрів"07:00"Мумії"08:00"У тіні місяца"09:40Мультфільми10:00"Дикий Індокитай"10:50"Підкипдьок"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Аванті!"15:25Д/ф "Комахи або міліметровий світ"16:30Х/ф "Банкір-невдаха"18:00"Мумії"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Миргород та його мешканці"01:00"Ранок Маріуполя"(повтор)03:10Х/ф "Ярослав Мудрий"05:25"В гостях у Гордона"06:10"Феєрія мандрів"07:00"Мумії"08:00"Формула 1. Ганяти, щоб вижити"09:40"Дивовижний світ бульбашок"10:30Мульт Фільми10:50"Першокласниця"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Вовк з Уолл-Стріт"16:00Д/ф "Яд. Досягнення еволюції"16:50"Підкипдьок"18:00"Мумії"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Ярослав Мудрий"00:00Д/ф "Яд. Досягнення еволюції"01:00"Ранок Маріуполя"(повтор)03:10Х/ф "Гальмо"05:00"В гостях у Гордона"06:10"Феєрія мандрів"07:00"Мумії"08:00"Формула 1. Ганяти, щоб вижити"09:40"Перетворення: наука змін"10:30Мультфільми10:40"П’ятнадцатирічний капітан"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Мовчання"16:00Д/ф "Яд. Досягнення еволюції"17:00Х/ф "Андриеш"18:00"Мумії"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Гальмо"02:10Х/ф "Залізний лицар"04:30"В гостях у Гордона"06:10"Феєрія мандрів"07:00"Втрачені міста з Альбертом Ліном"08:00"Формула 1. Ганяти, щоб вижити"09:50Мультфільми10:30Х/ф "Мінотавр"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Тому, що я так хочу"15:00Д/ф "Яд. Досягнення еволюції"16:00Х/ф "Щедре літо"18:00"Втрачені міста з Альбертом Ліном"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Залізний лицар"02:10Х/ф "Залізний лицар 2"04:30"В гостях у Гордона"06:10"Феєрія мандрів"07:00"Втрачені міста з Альбертом Ліном"08:00"Формула 1. Ганяти, щоб вижити"09:50Мульт Фільми10:30Х/ф "Лісова пісня. Мавка"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Сек’юриті"15:00Д/ф "Яд. Досягнення еволюції"16:00Х/ф "Весілля з приданим"18:00"Втрачені міста з Альбертом Ліном"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Залізний лицар"02:10Х/ф "Ціна пристрасті"04:30"В гостях у Гордона"06:10"Феєрія мандрів"07:00"Втрачені міста з Альбертом Ліном"08:00"Формула 1. Ганяти, щоб вижити"09:50Мультфільми10:30Х/ф "Кумедне личко"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Вибір"15:00Д/ф "Альпи: Снігові ландшафти"16:00Х/ф "Ікар"18:00"Втрачені міста з Альбертом Ліном"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Ціна пристрасті"02:10Х/ф "На висоті"04:30"В гостях у Гордона"06:10"Феєрія мандрів"07:00"Секрети квантової фізики"08:00"Червона таблетка"10:00Мульт Фільми10:30Х/ф "Фраккія проти Дракули"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Митниця дає добро"15:00Д/ф "Наша Земля – Наші Океани"16:30Х/ф "Мартин Боруля"18:00"Секрети квантової фізики"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"02:10Х/ф "Американська пастораль"04:30"В гостях у Гордона"06:10"Феєрія мандрів"07:00"Гельветика"08:00Х/ф "Весілля з приданним"10:00Мультфільми10:40Х/ф "Антон Іванович сердиться"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Дужчий"15:00Д/ф "Урбанізм"16:30Х/ф "Біле ікло"18:00"Гельветика"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Американська пастораль"02:10Х/ф "Штучний інтелект"04:30"В гостях у Гордона"06:10"Феєрія мандрів"07:00"Фильми та Зірки 2020"08:00Х/ф "Весна"09:40Мультфільми10:20Фільми "Суспільного надбання"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Сніданок у Тіффані"15:00Д/ф "Земля. Код знищення"16:30Х/ф "Веселі хлоп’ята"18:00"МегаЗаводи: Феррарі"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Штучний інтелект"00:00"Ранок Маріуполя"(повтор)02:10Х/ф "Мовчання"05:00"В гостях у Гордона"06:00"Феєрія мандрів"07:00"Фильми та Зірки 2020"08:00Х/ф "Холостячки"09:40Мультфільми10:20Фільми "Суспільного надбання"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "А тепер, панi та панове…"15:05"Детально"16:30Х/ф "Багата наречена"18:00"Таємниці сонця"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Мовчання"00:00"Ранок Маріуполя"(повтор)02:10Х/ф "Вік Аделайн"04:00"В гостях у Гордона"06:00"Феєрія мандрів"07:00"Королівство мумій"08:00"Феєрія мандрів"08:30Х/ф "Пригоди кухарчука"10:00Мультфільми10:30Х/ф "Материнство"11:50"Медичний вісник"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Пеле: Народження легенди"15:00"Таємничий світ термітів"16:00Х/ф "Весілля з доданим"18:00"Королівство мумій"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Вік Аделайн"00:40"Ранок Маріуполя"(повтор)02:50Х/ф "Вибір"04:50"В гостях у Гордона"06:00"Феєрія мандрів"07:00"Дикий Індокитай"08:00Богослужіння – пряма трансляція10:00Мультфільми10:25Х/ф "Дещо про неї"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Дракон – історія Брюса Лі"15:00"Акули"16:40Х/ф "Шуми містечко"18:00"Дикий Індокитай"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Вибір"00:40"Ранок Маріуполя"(повтор)02:50Х/ф "Франкенштейн"04:50"В гостях у Гордона"06:00"Феєрія мандрів"06:40"GreenІнтелект"08:00Богослужіння – пряма трансляція10:00Мультфільми10:25Х/ф "Так вона знайшла мене"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Гол"15:00"Найбільші ядерні бомби"15:55Х/ф "Без розуму від любові"17:30"Феєрія мандрів"18:15"Дика Флорида"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Франкенштейн"00:40"Ранок Маріуполя"02:50Х/ф "Залізний лицар"05:00"В гостях у Гордона"06:00"Феєрія мандрів"06:50"Наша планета"08:00Богослужіння – пряма трансляція10:00Мультфільми10:10Х/ф "Будинок шкереберть"12:00"Зателефонуйте доктору!"12:50"Погода"13:00Х/ф "Гол 2"15:00"Формула 1. Ганяти, щоб вижити"16:20Х/ф "127 годин"17:50"Феєрія мандрів"18:10"Наша планета"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Залізний лицар"00:40"Ранок Маріуполя"(повтор)02:50Х/ф "Залізний лицар 2"04:40"Наша планета"05:30"В гостях у Гордона"06:20"Феєрія мандрів"07:00"Формула 1. Ганяти, щоб вижити"08:50Мультфільми09:20Х/ф "Алі"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Неаполітанський детектив"15:00"Чемпіонат Української хокейної ліги. Паріматч. Маріуполь – Сокол", пр18:00"Формула 1. Ганяти, щоб вижити"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Залізний лицар 2"01:00"Ранок Маріуполя"(повтор)03:10Х/ф "Сек’юриті"04:50"Замерзла планета"05:50"В гостях у Гордона"06:40"Феєрія мандрів"07:00"Формула 1. Ганяти, щоб вижити"08:30"50 відтінків професії"08:50"Феєрія мандрів"09:10Мульт Фільми09:50Х/ф "Легенда про княгіню Ольгу"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Воїн"15:20Х/ф "Акули"17:00"Формула 1. Ганяти, щоб вижити"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Сек’юриті"01:00"Ранок Маріуполя"(повтор)02:50Х/ф "Вовк з Уолл-Стріт"05:50"В гостях у Гордона"06:40"Феєрія мандрів"07:00"Формула 1. Ганяти, щоб вижити"08:20"50 відтінків професії"08:40"Білий ведмідь"09:30Мультфільми10:00Х/ф "Віва Марія!"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Людина, яка зменила все"15:20"Фрі-соло"17:00"Формула 1. Ганяти, щоб вижити"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Вовк з Уолл-Стріт"01:10"Ранок Маріуполя"(повтор)03:00Х/ф "Американська пастораль"05:50"В гостях у Гордона"06:40"Феєрія мандрів"07:20"Фільми та зірки 2020"08:20"50 відтінків професії"08:40"Життя"09:30Мультфільми10:00Х/ф "Усі вони сміялись"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Невидима сторона"15:10"Секрети квантової фізики"17:20"Життя"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Американська пастораль"01:10"Ранок Маріуполя"(повтор)03:00Х/ф "Ціна пристрасті"05:50"В гостях у Гордона"06:40"Феєрія мандрів"07:20"Фільми та зірки 2020"08:20"50 відтінків професії"08:40"Життя"09:30Мультфільми10:00Х/ф "План Б"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Нокдаун"15:30"Урбанізм"17:20"Життя"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Ціна пристрасті"01:10"Ранок Маріуполя"(повтор)03:00Х/ф "Перед північчю"04:50"Найбільші ядерні бомби"05:40"В гостях у Гордона"06:40"Феєрія мандрів"07:00"Чудеса адаптації"08:20"50 відтінків професії"08:40"Таємниці природи"09:30Мультфільми10:00Х/ф "В раю, як у пастці"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Чемпіон"15:10"Акули"16:40"Феєрія мандрів"17:00"Червона таблетка"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Перед північчю"01:00"Ранок Маріуполя"04:00Х/ф "На висоті"04:50"Таємниці природи"05:40"В гостях у Гордона"06:40"Феєрія мандрів"07:00"Чудеса адаптації"08:20"50 відтінків професії"08:40"Таємниці природи"09:30Мультфільми10:00Х/ф "Дні грому"12:00"Зателефонуйте доктору!"12:50"Погода"13:00Х/ф "Мисливець на лисиць"15:20"Урбанізм"17:00"Ікар"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "На висоті"01:00"Ранок Маріуполя"(повтор)03:00Х/ф "Митниця дає добро"04:50"Наша планета"05:40"В гостях у Гордона"06:40"Феєрія мандрів"07:00"Наша планета"08:20"50 відтінків професії"08:40"Наша планета"09:30Мультфільми10:00Х/ф "Таємниця Аляски"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Тривале заручення"15:20"Фрі-соло"17:00"Королівство мумій"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Митниця дає добро"01:00"Ранок Маріуполя" (повтор)03:00Х/ф "Ласкаво просимо до капкану"04:50"Наша планета"05:40"В гостях у Гордона"06:40"Феєрія мандрів"07:00"Наша планета"08:20"50 відтінків професії"08:40"Наша планета"09:30Мультфільми10:00Х/ф "Там, дє серце"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Ми – одна команда"15:15"Супергерої"17:00"Королівство мумій"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Ласкаво просимо до капкану"01:00"Ранок Маріуполя"03:00Х/ф "Мовчання"05:40"В гостях у Гордона"06:40"Феєрія мандрів"07:10"Кунг Фу. У пошуках Дао"08:20"50 відтінків професії"08:40"Втрачені міста с Альбертом Ліном"09:30Мульт Фільми10:00Х/ф "Проклятий Юнайтед"12:00"Зателефонуйте доктору!"12:50"Погода"13:00Х/ф "Щонеділі"15:40"Втрачені міста с Альбертом Ліном"18:00"Королівство мумій"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Мовчання"01:00"Ранок Маріуполя"03:00Х/ф "Річард говорить "Прощавай"05:40"В гостях у Гордона"06:30Д/с "Чорнобиль"08:20"50 відтінків професії"08:40"Втрачені міста с Альбертом Ліном"09:30Мультфільми10:00Х/ф "Щаслива Леді"12:00"Зателефонуйте доктору!"12:50"Погода"13:00Х/ф "Франческо"15:40"Втрачені міста с Альбертом Ліном"17:00Д/с "Чорнобиль"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Річард говорить "Прощавай"04:00"Ранок Маріуполя"(повтор)06:00"В гостях у Гордона"07:00Х/ф "Країна розваг"09:00"50 відтінків професії"10:00Х/ф "Кумедне личко"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Сніданок у Тіффані"17:00Х/ф "Усі вони сміялись"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Головне - кохати"01:00"Ранок Маріуполя"(повтор)03:00Х/ф "Вік Аделайн"05:00"В гостях у Гордона"06:00Х/ф "В степах України"07:50"Наша планета"08:40Х/ф "Щедре літо"10:00"50 відтінків професії"10:30Х/ф "Небесний тихохід"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Пеле: Народження легенди"15:00"Формула 1. Ганяти, щоб вижити"17:30Х/ф "Подвиг розвідника"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Повість про справжню людину"00:00"Хроніка надій і ілюзій"00:30"Ранок Маріуполя"(повтор)02:30Х/ф "Американська пастораль"04:30"В гостях у Гордона"05:30Фільми "Суспільного надбання"07:30"Феєрія мандрів"08:15"Наша планета"09:00"50 відтінків професії"09:50Х/ф "Невидимий бік"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Сезон пчіл"15:00"Ганяти, щоб вижити"17:00Х/ф "Дні грому"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Американська пастораль"00:30"Ранок Маріуполя"(повтор)02:30Х/ф "Мовчання"05:00"В гостях у Гордона"06:00Фільми "Суспільного надбання"07:30"Феєрія мандрів"08:15"Наша планета"09:00"50 відтінків професії"09:50Х/ф "Людина із сходу"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Аванті!"15:40"Ганяти, щоб вижити"17:00Х/ф "Фанат"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Мовчання"00:30"Ранок Маріуполя"(повтор)02:30"Феєрія мандрів"03:10Х/ф "Кубанські козаки"05:00"В гостях у Гордона"06:00Фільми "Суспільного надбання"07:30"Феєрія мандрів"08:15"Дивовижний світ бульбашок"09:30"50 відтінків професії"10:00Х/ф "Будинок шкереберть"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Алі"15:40"Ганяти, щоб вижити"17:00Х/ф "Драйв"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Жінка зверху"00:30"Ранок Маріуполя"(повтор)02:30"Феєрія мандрів"03:10Х/ф "Франкенштейн"05:00"В гостях у Гордона"06:00Фільми "Суспільного надбання"07:30"Феєрія мандрів"08:15"З України в Голлівуд"09:30"50 відтінків професії"10:00Х/ф "Дужчий"12:00"Зателефонуйте доктору!" (повтор)12:50"Погода"13:00Х/ф "Нокдаун"15:30"Ганяти, щоб вижити"17:00Х/ф "Дракон – історія Брюса Лі"19:00"В гостях у Гордона"20:00"МСН-підсумковий випуск"20:50"Погода"21:00"Справжнє інтерв’ю"22:00"МСН-підсумковий випуск"22:50"Погода"23:00Х/ф "Франкенштейн"

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua