КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>Маріупольське ТБ

Телепрограмма канала Маріупольське ТБ на субботу

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
20 сентября 
Вт
21 сентября 
Ср
22 сентября 
Чт
23 сентября 
Пт
24 сентября 
Сб
25 сентября 
Вс
26 сентября 

Программа телепередач Маріупольське ТБ на prokurs.com.ua

Маріупольське ТБ
00:30"Обрані часом"01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"В гостях у Гордона"04:00Х/ф "Багата наречена"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"1 за 100 годин"08:00"МСН"08:25"Погода"08:30"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Х/ф "Місце під сонцем"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Твій дім"15:30"Пишемо історію"15:45Х/ф "Перша рукавичка"17:15"Таємний код зламаний"18:00"1 за 100 годин"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Сюрпризи життя"23:00Д/ф "Вивчаючи природу"00:00"Феєрія мандрів"00:30"Обрані часом"01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"В гостях у Гордона"04:00Х/ф "Наталка Полтавка"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"1 за 100 годин"08:00"МСН"08:25"Погода"08:30"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Х/ф "Дженіс і Джон"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Твій дім"15:30Х/ф "Кубанскі козаки"17:15"Таємний код зламаний"18:00"1 за 100 годин"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Древо життя"23:20Д/ф "Дика Африка. Слідами білих акул"00:00"Ранок Маріуполя"00:30"Обрані часом"01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"В гостях у Гордона"04:00Х/ф "Трактористи"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"1 за 100 годин"08:00"МСН"08:25"Погода"08:30"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Х/ф "Сюрпризи життя"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Твій дім"15:30Х/ф "Спортивна честь"17:15"Таємний код зламаний"18:00"1 за 100 годин"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Сюрпризи життя"23:00Д/ф "Карибськы острови: Занурення з акулами"00:00"Ранок Маріуполя" (повтор)00:30"Обрані часом"01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"В гостях у Гордона"04:00Х/ф "Багата наречена"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"1 за 100 годин"08:00"МСН"08:25"Погода"08:30"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Д/ф "З України до Голлівуду"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Твій дім"15:30Х/ф "Ельф"17:15"Таємний код зламаний"18:00"1 за 100 годин"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Старий "Новий рік"23:00Д/ф "Унікальні Галапогоські острови: Південна Америква"00:00"Ранок Маріуполя"00:30"Обрані часом"01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"В гостях у Гордона"04:00Х/ф "Перша рукавичка"05:30"Феєрія мандрів"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Безглузді винаходи"07:30"Як працюють машини"08:00"МСН"08:25"Погода"08:30"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"Невідома планета Земля"13:30Д/с "Історії великого кохання" (повтор)14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Твій дім"15:30Х/ф "Тарапунька і Штепсель під хмарами"15:55Д/ф "Приховані світи: Печери Мертвих"17:30Х/ф "Веселі Жабокричі"18:00"В гостях у Гордона"19:00Д/с "Історії великого кохання"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Сніданок у Тіффані"23:00Д/ф "Багамські острови: Таємничі печери і затонулі кораблі"00:00"Ранок Маріуполя" (повтор)00:30"Обрані часом"01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"В гостях у Гордона"04:00Х/ф "Багата наречена"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Дивно чи ні?"08:00"МСН"08:25"Погода"08:30"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Х/ф "Кохання на острові"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Твій дім"15:30М/ф "Різдвяна історія"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Забавная мордашка"23:00Д/ф "Азорські острови:Акули, кити, манти"00:30"Обрані часом"01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"В гостях у Гордона"04:00Х/ф "Три товарища"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Дивно чи ні?"08:00"МСН"08:25"Погода"08:30"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Х/ф "Старий" Новий рік"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Твій дім"15:30Х/ф "Антон Іванович сердиться"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Аванті!"23:30Д/ф "Азорські острови: Відкривачі, кити, вулкани"00:00"Ранок Маріуполя" (повтор)00:30"Обрані часом"01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"В гостях у Гордона"04:00Х/ф "Спортивна честь"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Дивно чи ні?"08:00"МСН"08:25"Погода"08:30"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:35"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Х/ф "Все яскраво"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Твій дім"15:30Х/ф "Спортивная честь"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Лев узимку"23:30Д/ф "Азорські острови: Люди, фауна, спосіб життя"00:00"Ранок Маріуполя" (повтор)00:30"Обрані часом"01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"В гостях у Гордона"04:00Х/ф "Вратарь"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Дивно чи ні?"08:00"МСН"08:25"Погода"08:30"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:35"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Х/ф "Інцидент із Сантою"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Твій дім"15:30Х/ф "Вратарь"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Усі вони сміялись"23:00Д/ф "Мальдівські острови:дивовижні підводні світи"00:00"Ранок Маріуполя" (повтор)00:30"Обрані часом"01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"В гостях у Гордона"04:00Х/ф "Щедрое лето"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Дивно чи ні?"08:00"МСН"08:25"Погода"08:30"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:35"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Х/ф "Кохання на острові"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Твій дім"15:30Х/ф "Щедрое лето17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальнийрепортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Віва, Марія!"23:00Д/ф "Дика Африка"00:00"Ранок Маріуполя" (повтор)00:30"Обрані часом"01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"В гостях у Гордона"04:00Х/ф "Старий наїзник"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Дивно чи ні?"08:00"МСН"08:25"Погода"08:30"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:35"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"Місія – різдвяний порятунок"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Твій дім"15:30Х/ф "Веселі Жабокричі"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Щаслива леді"23:00Д/ф "Дика Африка"00:00"Ранок Маріуполя" (повтор)00:30"Обрані часом"01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"В гостях у Гордона"04:00Х/ф "Шуми містечко"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Дивно чи ні?"08:00"МСН"08:25"Погода"08:30"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:35"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"Різдвяна історія"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Твій дім"15:30Х/ф "Касабланка"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Сніданок у Тіффані"23:00Д/ф "Дика Африка"00:00"Ранок Маріуполя" (повтор)00:30"Обрані часом"01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"В гостях у Гордона"04:00Х/ф "Енні Клаус приїжджає у місто"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00Д/с "Безглузді винаходи"07:25Д/с "Як працюють машини"08:00"МСН"08:25"Погода"08:30"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:35"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Х/ф "Переполох у готелі"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Твій дім"15:30Х/ф "Ельф"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Неаполітанський детектив"23:00Д/ф "Дика Африка"00:00"Ранок Маріуполя" (повтор)00:30"Обрані часом"01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"В гостях у Гордона"04:00Х/ф "Ясність б’є"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00Д/с "Безглузді винаходи"07:25Д/с "Як працюють машини"08:00"МСН"08:25"Погода"08:30"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:35"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Х/ф "Омела над Манхеттеном"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Твій дім"15:30Х/ф "Банкір-невдаха"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Віч на віч"23:00Д/ф "Дика Африка"00:00"Ранок Маріуполя" (повтор)01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"В гостях у Гордона"04:00Х/ф "Богдан Зиновій Хмельницький"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00Д/с "Безглузді винаходи"07:25Д/с "Як працюють машини"08:00"МСН"08:25"Погода"08:30"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:35"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Х/ф "Операція "Святий Януарій"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Твій дім"15:30Х/ф "Три товарища"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Його звали "Троїца"23:00Д/ф "Індія"00:00"Ранок Маріуполя" (повтор)01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"В гостях у Гордона"04:00Х/ф "Кубанські козаки"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00Д/с "Безглузді винаходи"07:25Д/с "Як працюють машини"08:00"МСН"08:25"Погода"08:30"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:35"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Х/ф "Місце під сонцем"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Твій дім"15:30Х/ф "Вратарь"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Гуляка"23:00Д/ф "Індія"00:00"Ранок Маріуполя" (повтор)01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"В гостях у Гордона"04:00Х/ф "Наталка Полтавка"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00Д/с "Безглузді винаходи"07:25Д/с "Як працюють машини"08:00"МСН"08:25"Погода"08:30"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:35"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Х/ф "Касабланка"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Твій дім"15:30Х/ф "Платон мені друг"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Лев узимку"23:00Д/ф "Вивчаючи природу"00:00"Ранок Маріуполя" (повтор)01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"В гостях у Гордона"04:00Х/ф "Тайна Чингисхана"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00Д/с "Безглузді винаходи"07:25Д/с "Як працюють машини"08:00"МСН"08:25"Погода"08:30"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:35"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Х/ф "Два гусара"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Твій дім"15:30Х/ф "Дама з папугою"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Босонiж по парку"23:00Д/ф "Америка"00:00"Ранок Маріуполя" (повтор)01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"В гостях у Гордона"04:00Х/ф "Богдан Зиновiй Хмельницький"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00Д/с "Безглузді винаходи"07:25Д/с "Як працюють машини"08:00"МСН"08:25"Погода"08:30"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:35"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Х/ф "Миргород та його мешканцi"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Пишемо історію"15:30Х/ф "Самотня жiнка бажає познайомитися"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Вiва, Марiя!"23:00Д/ф "Америка"00:00"Ранок Маріуполя"01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Дикий Iндокитай"03:00"В гостях у Гордона"04:00Х/ф "Кубанськi козаки"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00Д/с "Безглузді винаходи"07:25Д/с "Як працюють машини"08:00"МСН"08:25"Погода"08:30"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:35"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Х/ф "Легенда про княгиню Ольгу"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Пишемо історію"15:30Х/ф "Аве Марiя"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"20:50Х/ф "Розсмiшiть клоуна!"23:00Богослужiння в день свiтлого Христового воскресiння– пряма трансляцiя01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"03:00Флорида"05:00Х/ф "Земля. Код знищення"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00Д/с "Безглузді винаходи"07:25Д/с "Як працюють машини"08:00"МСН"08:25"Погода"08:30"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:35"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Х/ф "Тяжко бути Богом"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Пишемо історію"15:30Х/ф "Дама з папугаю"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Мiсце пiд сонцем"23:10"Пiвденни моря"01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Найвеличнiшi подii живоi природи"03:00"В гостях у Гордона"05:00"Нова Зеландія. Забутий рай"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00Д/с "Безглузді винаходи"07:25Д/с "Як працюють машини"08:00"МСН"08:25"Погода"08:30"Феєрія мандрів"09:00Х/ф "Кубанські козаки"11:00"МегаЗаводи. Феррарі"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Х/ф "Сніданок у Тіффані"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Феєрія мандрів"16:00Х/ф "Не було б щастя…"17:10Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Усі вони сміялись"23:00"Нова Зеландія. Забутий рай"01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Замерзла планета"03:00"В гостях у Гордона"04:00"Обрані часом"04:30"Х/ф "Небесний тихохід"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00Д/с "Безглузді винаходи"07:25Д/с "Як працюють машини"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Пишемо історію"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"Пишемо історію"13:00Х/ф "Подвиг розвідника"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Пишемо історію"15:30Х/ф "Небесний тихохід"16:45"Пишемо історію"17:00Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Якого любили всі"22:15"Пишемо історію"22:30Х/ф "Небесний тихохід"01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Замерзла планета"03:00"В гостях у Гордона"04:00"Обрані часом"04:30Х/ф "Переполох у готелі"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00Д/с "Безглузді винаходи"07:25Д/с "Як працюють машини"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"Пишемо історію"13:00Х/ф "Касабланка"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Пишемо історію"15:30Х/ф "Переполох у готелі"16:45"Пишемо історію"17:00Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Місце під сонцем"23:00Д/ф "Національний парк Йєллоустон"01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Обрані часом"03:00"В гостях у Гордона"04:00Х/ф "Старий" Новий рік"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00Д/с "Безглузді винаходи"07:25Д/с "Як працюють машини"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"Пишемо історію"13:00"Феєрія мандрів"13:30"Безкоштовна гра"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Пишемо історію"15:30Х/ф "Савраска"16:35"Феєрія мандрів"17:00Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Ярослав Мудрий"23:25Д/ф "Всесвітня Природна Спадщина. Колумбія"01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Обрані часом"03:00"В гостях у Гордона"04:00Х/ф "Людина, що багато знала"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00Д/с "Безглузді винаходи"07:25Д/с "Як працюють машини"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"Феєрія мандрів"13:00"Життя за один день"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Пишемо історію"15:30Х/ф "Дрібниці життя"16:35"Феєрія мандрів"17:00Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Миргород та його мешканці"23:25Д/ф "Всесвітня Природна Спадщина. Коста Ріка"01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Обрані часом"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00Д/с "Безглузді винаходи"07:25Д/с "Як працюють машини"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"Феєрія мандрів"13:00Мультфільми13:30"Обрані часом"14:00"Вікінги: відкриття світу"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Пишемо історію"15:30Х/ф "Якими молодими ми були"16:35"Феєрія мандрів"17:00Д/с "Безглузді винаходи"17:30Д/с "Як працюють машини"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Аванті! Аванті!"23:25Д/ф "Всесвітня Природна Спадщина. Панама"01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Обрані часом"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Таємничий світ термітів"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Мультфільми13:10"Чарівна пігулка"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Пишемо історію"15:30Х/ф "Невезучий папарацці"17:00"Таємничий світ термітів"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Щаслива леді"23:20Д/ф "Всесвітня Природна Спадщина. Гранд Каньйон"01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15“Всесвіт”03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Очима гризлі"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Мультфільми13:10"Урбанізм"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Пишемо історію"15:30Х/ф "Будемо чекати, повертайся"17:00"Очима гризлі"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Пан Ніхто"23:20Д/ф "Всесвітня Природна Спадщина. Гаваї"01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15“Всесвіт”03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Перетворення: наука змін"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Мультфільми13:10"Гельветика"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Пишемо історію"15:30Х/ф "Золотий ланцюг"17:00"Перетворення: наука змін"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Древо життя"23:20Д/ф "Всесвітня Природна Спадщина. Національний парк Еверглейдс: Ламантини 01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Мандрівка в себе"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Мультфільми13:20"Життя за один день"15:00"Час-Time"15:15"Пишемо історію"15:30Х/ф "Дама з попугаю"17:00"Мандрівка в себе"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Фатальна пристрасть"23:20Д/ф "Карибські острови: Занурення з акулами"01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Земля. Код знищення"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Мульт Фільми13:20"У тіні місяца"15:00"Час-Time"15:15"Пишемо історію"15:30Х/ф "Аве Марія"17:00"Земля. Код знищення"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Не кажи нікому"23:10Д/ф "Унікальні Галапагоські острови: Південна Америка"01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"МегаЗаводи Фераррі"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Мультфільми13:20"Червона таблетка"15:20"Час-Time"15:30Х/ф "якими молодими ми були"17:00"МегаЗаводи Фераррі"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Лайф"23:00Д/ф "Багамські острови: Таємничі печери і затонулі кораблі"01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Дивно чи ні?"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Мультфільми13:20"Ікар"15:20"Час-Time"15:30Х/ф "Звинувачується весілля"16:50"Безкоштовна гра"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Джо"23:00Д/ф "Мальдівські острови: дивовижні підводні світи"01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Дивно чи ні?"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Мульт Фільми13:20"Секрети квантової фізики"15:20"Час-Time"15:30Х/ф "Лісова пісня. Мавка"16:50"Шимпанзе"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Сховок"23:00Д/ф "Азорські острови: дивовижні підводні світи"01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Всесвіт"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Дивно чи ні?"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Мультфільми13:20"Чарівна пігулка"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15Х/ф "Самотня жінка бажає познайомитися"17:00"Білий ведмідь"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Джульєтта"23:00Д/ф "Яд. Досягнення еволюції"01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15“Всесвіт ”03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Дивно чи ні?"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Мультфільми13:20Х/ф "Фраккія проти Дракули"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15Х/ф "Банкір-невдаха"17:00"Очима гризлі"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Два дні, одна ніч"23:00Д/ф "Яд. Досягнення еволюції"01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15“Всесвіт”03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Дивно чи ні?"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Мультфільми13:00Х/ф "Гуляка"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15Х/ф "Неаполітанський детектив"17:00"Перетворення. Наука змін"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Земля. Код знищення"20:50"Погода"21:00Х/ф "Пан Ніхто"23:20Д/ф "Яд. Досягненняеволюції"01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15“Всесвіт”03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Дивно чи ні?"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Мультфільми13:00"Історія світу за дві години"14:30"Пишемо історію"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15Х/ф "Поки є час"16:30Х/ф "Якими молодими ми були"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Ярослав Мудрий"23:20Д/ф "Комахи або міліметровий світ"01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Замерзла планета"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Дивно чи ні?"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Мульт Фільми13:00Х/ф "Дженіс і Джон"14:30"Пишемо історію"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Велике будівництво"15:30"Гельветіка"16:30Х/ф "Золотий ланцюг"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Джо"23:00Д/ф "Комахи або міліметровий світ"01:00"МСН"01:30"Погода"01:35"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Найвеличніші події живої природи"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Дивно чи ні?"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Мультфільми13:00Х/ф "Джульєтта"14:30"Пишемо історію"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Велике будівництво"15:30"Таємниці сонця"16:30Х/ф "Дама з папугою"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Древо життя"23:20Д/ф "Змії. Таємниці найбільш смертоносних створень на землі"01:00"МСН"01:35"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Найвеличніші події живої природи"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Дивно чи ні?"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"Феєрія мандрів"13:00Х/ф "Голгофа"14:30"Пишемо історію"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Велике будівництво"15:30"Cекрети квантової фізики"16:30Х/ф "Будемо чекати, повертайся"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Пан Ніхто"23:20Д/ф "Нова Зеландія: Забутий рай"01:00"МСН"01:35"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Найвеличніші події живої природи"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:35"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Дивно чи ні?"08:00"МСН"08:35"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:35"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:35"Погода"12:40"Феєрія мандрів"13:00Х/ф "Тому, що я так хочу"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Велике будівництво"15:30Х/ф "Лісова пісня. Мавка"17:00"52 Меморіал Макара Мазая – кубок України по боксу" (півфінал) – пряма21:00"Спеціальний репортаж"21:40"Погода"22:00Х/ф "Фатальна пристрасть"23:20Д/ф "Патагонія"01:00"МСН"01:35"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Дика Арктика"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:35"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Дивно чи ні?"08:00"МСН"08:35"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:35"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:35"Погода"12:40"Феєрія мандрів"13:00Х/ф "Гальмо"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Велике будівництво"15:30"МегаЗаводи Феррарі"16:30Х/ф "Автопортрет невідомого"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Нови пригоди янкі при дворі короля Артура"23:30Д/ф "Патагонія"01:00"МСН"01:35"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Найвеличніші події живої природи"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:35"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Дивно чи ні?"08:00"МСН"08:35"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:35"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:35"Погода"12:40"Феєрія мандрів"13:00Х/ф "Тому, що я так хочу"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Велике будівництво"15:30"Червона таблетка"17:30Х/ф "Безглузді винаходи"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Мінотавр"22:30Д/ф "Патагонія"01:00"МСН"01:35"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Гордон Рамзі. Незвідане"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:35"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Дивно чи ні?"08:00"МСН"08:35"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:35"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:35"Погода"12:40"Феєрія мандрів"13:00Х/ф "Аве Марія"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Велике будівництво"15:30"Супергерої"17:30Х/ф "Безглузді винаходи"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Дженіс і Джон"22:30Д/ф "Індія. Національний парк Канха"01:00"МСН"01:35"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Гордон Рамзі. Незвідане"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:35"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Дивно чи ні?"08:00"МСН"08:35"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:35"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:35"Погода"12:40"Феєрія мандрів"13:00Х/ф "Золотий ланцюг"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Велике будівництво"15:30Х/ф "Дивовижний світ бульбашок"16:30Д/ф "Змії. Таємниці найбільш смертоносних створінь на землі"17:30"Безглузді винаходи"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Усі вони сміялись"23:00Д/ф "Наша Земля – Наші Океани"01:00"МСН"01:35"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Таємниці природи"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:35"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Дивно чи ні?"08:00"МСН"08:35"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:35"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:35"Погода"12:40"Феєрія мандрів"13:00Х/ф "Самотня жінка бажає познайомитися"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Велике будівництво"15:30"Фрі-соло"17:20"Мандрівка в себе"18:00"Дивно чи ні?"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Це правда, якщо я брешу"23:00Д/ф "Комахи або міліметровий світ"01:00"МСН"01:30"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Всесвітна Природна Спадщина"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Мумії"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"Феєрія мандрів"13:00Х/ф "Банкір-невдаха"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"У тіні місяца"16:30Мультфільми17:00"Підкипдьок"18:00"Мумії"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Аванті!"23:25Д/ф "Комахи або міліметровий світ"01:00"МСН"01:30"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Всесвітна Природна Спадщина"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Мумії"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"Феєрія мандрів"13:00Х/ф "Веселі хлопці"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Формула 1. Ганяти, щоб вижити"17:10"Дивовижний світ бульбашок"18:00"Мумії"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Вовк з Уолл-Стріт"01:00"МСН"01:30"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15Д/ф "Острови"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Мумії"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"Феєрія мандрів"13:00Х/ф "Украдене щастя"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Формула 1. Ганяти, щоб вижити"17:10"Перетворення: наука змін"18:00"Мумії"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Мовчання"00:00Д/ф "Яд. Досягнення еволюції"01:00"МСН"01:30"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15Д/ф "Острови"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Втрачені міста з Альбертом Ліном"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"Феєрія мандрів"13:00Х/ф "Мінотавр"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Формула 1. Ганяти, щоб вижити"17:10"Таємниці сонця"18:00"Втрачені міста з Альбертом Ліном"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Тому, що я так хочу"23:00Д/ф "Яд. Досягнення еволюції"00:00"Ранок Маріуполя"(повтор)01:00"МСН"01:30"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15Д/ф "Дика Африка"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Втрачені міста з Альбертом Ліном"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"Феєрія мандрів"13:00Х/ф "Лісова пісня. Мавка"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Формула 1. Ганяти, щоб вижити"17:10"Очима гризлі"18:00"Втрачені міста з Альбертом Ліном"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Сек’юриті"23:00Д/ф "Яд. Досягнення еволюції"00:00"Ранок Маріуполя"(повтор)01:00"МСН"01:30"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15Д/ф "Життя"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Втрачені міста з Альбертом Ліном"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"Феєрія мандрів"13:00Х/ф "Кумедне личко"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Формула 1. Ганяти, щоб вижити"17:10"Очима гризлі"18:00"Втрачені міста з Альбертом Ліном"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Вибір"23:00Д/ф "Альпи: Снігові ландшафти"00:00"Ранок Маріуполя"(повтор)01:00"МСН"01:30"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15Д/ф "Життя"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Секрети квантової фізики"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"Феєрія мандрів"13:00Х/ф "Фраккія проти Дракули"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Детально"17:10Х/ф "Мартин Боруля"18:00"Секрети квантової фізики"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Митниця дає добро"23:00Д/ф "Наша Земля – Наші Океани"00:00"Ранок Маріуполя"(повтор)01:00"МСН"01:30"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"02:15"Замерзла планета"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Замерзла планета"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"Феєрія мандрів"13:00Х/ф "В раю як у пастці"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Хроніка надій і ілюзій"16:20Х/ф "Моє велике грецьке весілля 2"18:00"Замерзла планета"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Дужчий"23:00Д/ф "Урбанізм"00:00"Ранок Маріуполя"(повтор)01:00Х/ф "Віваріум"01:40"Погода"01:50"Феєрія мандрів"02:30"Час-Time"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"Підсумковий огляд світових подій"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Шимпанзе"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"Феєрія мандрів"13:00Х/ф"Пенелопа"14:45"Поліція Донеччини"15:15"Час-Time"15:30"Хроніка надій і ілюзій"16:20Х/ф "Віваріум"18:00"МегаЗаводи: Феррарі"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Підсумковий огляд світових подій"20:30"Погода"21:00Х/ф "Сніданок у Тіффані"23:00Д/ф "Земля. Код знищення"01:00"МСН"01:30"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"Різдвяний концерт", 2 частина07:20"Служба розшуку дітей"07:25"Час-Time"07:30"Дивовижний світ бульбашок"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"Супергерої"14:45"Поліція Донеччини"15:15"Час-Time"16:20Х/ф "Холостячки"18:00"Дивовижний світ бульбашок"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Детально"20:30"Погода"21:00Х/ф "А тепер, панi та панове…"23:05"Таємниці сонця"01:00"МСН"01:30"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Королівство мумій"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Х/ф "Материнство"14:10"Безкоштовна гра"15:25"Поліція Донеччини"15:45"Час-Time"16:00"Хроніка надій і ілюзій"16:30Х/ф "Пригоди кухарчука"18:00"Королівство мумій"18:50"Медичний вісник"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Детально"20:30"Погода"21:00Х/ф "Пеле: Народження легенди"23:00"Таємничий світ термітів"00:00"Ранок Маріуполя"01:00"МСН"01:30"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Дикий Індокитай"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Х/ф "Дещо про неї"14:05"Дикий Індокитай"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Хроніка надій і ілюзій"16:30Х/ф "Пригоди кухарчука"18:00"Дикий Індокитай"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Дракон – історія Брюса Лі"23:00"Акули"01:00"МСН"01:30"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Дика Шрі-Ланка"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Х/ф "Без розуму від любові"14:10"Дика Шрі-Ланка"14:45"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Хроніка надій і ілюзій"16:10Х/ф "Так вона знайшла мене"18:00"GreenІнтелект"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Гол"23:00"Найбільші ядерні бомби"01:00"МСН"01:30"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Наша планета"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Х/ф "127 годин"14:10"Наша планета"14:40"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Хроніка надій і ілюзій"16:10Х/ф "Будинок шкереберть"18:00"Наша планета"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Гол 2"23:00"Формула 1. Ганяти, щоб вижити"01:00"МСН"01:30"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Наша планета"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40Х/ф "Якими молодими ми були"14:10"Наша планета"14:40"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Хроніка надій і ілюзій"16:00"Наша планета"17:00Х/ф "Неаполітанський детектив"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Алі"01:00"МСН"01:30"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Замерзла планета"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"50 відтінків професії"13:00Мульт Фільми13:40"Замерзла планета"14:40"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Хроніка надій і ілюзій"16:00"Замерзла планета"17:00Х/ф "Легенда про княгіню Ольгу"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Воїн"23:20Х/ф "Акули"01:00"МСН"01:30"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"03:00"В гостях у Гордона"04:00ільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Шимпанзе"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"50 відтінків професії"13:00Мультфільми13:40"Очима гризлі"14:40"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Хроніка надій і ілюзій"16:00"Таємничий світ термітів"17:00Х/ф "Віва Марія!"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Людина, яка зменила все"23:20"Фрі-соло"01:00"МСН"01:30"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Мандрівка в себе"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"50 відтінків професії"13:00Мультфільми13:40"Таємниці сонця"14:40"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Хроніка надій і ілюзій"16:00"Фільми та зірки 2020"17:00Х/ф "Усі вони сміялись"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Невидима сторона"23:10"Секрети квантової фізики"01:00"МСН"01:30"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Дивовижний світ бульбашок"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"50 відтінків професії"13:00Мультфільми13:40"Дивовижний світ бульбашок"14:40"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Супергерої"17:15Х/ф "План Б"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Нокдаун"23:30"Урбанізм"00:40"Феєрія мандрів"01:00"МСН"01:30"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Чудеса адаптації"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"50 відтінків професії"13:00Мультфільми13:40"Таємниці природи"14:40"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Найбільші ядерні бомби"16:15"Чудеса адаптації"17:00Х/ф "В раю, як у пастці"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Чемпіон"23:10"Акули"00:40"Феєрія мандрів"01:00"МСН"01:30"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Чудеса адаптації"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"50 відтінків професії"13:00Мультфільми13:40"Таємниці природи"14:40"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Ікар"16:15"Чудеса адаптації"17:00Х/ф "Дні грому"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Мисливець на лисиць"23:15"Урбанізм"00:40"Феєрія мандрів"01:00"МСН"01:30"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Наша планета"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"50 відтінків професії"13:00Мультфільми13:40"Наша планета"14:40"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15Д/ф "Дзеркало Азовмаша"16:15"Королівство мумій"17:00Х/ф "Таємниця Аляски"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Тривале заручення"23:15"Фрі-соло"00:40"Феєрія мандрів"01:00"МСН"01:30"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Гордон Рамзі. Незвідане"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"50 відтінків професії"13:00Мультфільми13:40"Наша планета"14:40"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Хроніка надій і ілюзій"16:15"Королівство мумій"17:00Х/ф "Там, дє серце"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Ми – одна команда"23:15"З України в Голлівуд"00:40"Феєрія мандрів"01:00"МСН"01:30"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Дивовижний світ бульбашок"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"50 відтінків професії"13:00Мульт Фільми13:40"Кунг Фу. У пошуках Дао"14:40"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Хроніка надій і ілюзій"16:15"Королівство мумій"17:00Х/ф "Проклятий Юнайтед"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Щонеділі"23:40"Втрачені міста с Альбертом Ліном"00:40"Феєрія мандрів"01:00"МСН"01:30"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Кунг Фу. У пошуках Дао"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"50 відтінків професії"13:00Мультфільми13:40Д/ф "Дзеркало Азовмаша"14:40"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15Д/с "Чорнобиль"17:00Х/ф "Щаслива Леді"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Франческо"23:40"Втрачені міста с Альбертом Ліном"00:40"Феєрія мандрів"01:00"МСН"01:30"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Гордон Рамзі. Незвідане"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"50 відтінків професії"13:00Мультфільми13:40"Гордон Рамзі. Незвідане"14:40"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Супергерої"17:00Х/ф "Кумедне личко"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Головне - кохати"23:00Пасхальне Богослужіння – пряма трансляція00:40"Феєрія мандрів"01:00"МСН"01:30"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Украдене щастя"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Наша планета"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"50 відтінків професії"13:00Мультфільми13:40"Наша планета"14:40"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15Х/ф "Подвиг розвідника"16:45"Гра Долі"17:30Х/ф "Повість про справжню людину"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Пеле: Народження легенди"23:00"Наша планета"00:40"Феєрія мандрів"01:00"МСН"01:30"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Наша планета"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"50 відтінків професії"13:00Мультфільми13:40"Наша планета"14:40"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Ганяти, щоб вижити"16:50Х/ф "Невидимий бік"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Сезон пчіл"23:00"Наша планета"00:00"Хроніка надій і ілюзій"00:40"Феєрія мандрів"01:00"МСН"01:30"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Наша планета"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"50 відтінків професії"13:00Мультфільми13:40"Наша планета"14:40"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Ганяти, щоб вижити"16:50Х/ф "Людина із сходу"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Аванті!"23:30"Феєрія мандрів"00:00"Хроніка надій і ілюзій"00:40"Феєрія мандрів"01:00"МСН"01:30"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Наша планета"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"50 відтінків професії"13:00Мультфільми13:40"Дивовижний світ бульбашок"14:40"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Ганяти, щоб вижити"17:00Х/ф "Жінка зверху"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Алі"23:40"Феєрія мандрів"00:00"Хроніка надій і ілюзій"00:40"Феєрія мандрів"01:00"МСН"01:30"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Наша планета"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"50 відтінків професії"13:00Мультфільми13:30"З України в Голлівуд"14:40"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Ганяти, щоб вижити"17:00Х/ф "Дужчий"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Нокдаун"23:30"Феєрія мандрів"00:00"Хроніка надій і ілюзій"00:40"Феєрія мандрів"01:00"МСН"01:30"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Світ ночі у кольорі"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"50 відтінків професії"13:00Мультфільми13:30"З України в Голлівуд"14:40"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Гельветика"17:00Х/ф "За кров до перемоги"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Воїн"23:30"Феєрія мандрів"00:00"Хроніка надій і ілюзій"00:40"Феєрія мандрів"01:00"МСН"01:30"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Світ ночі у кольорі"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"50 відтінків професії"13:00Мульт Фільми13:30"Всесвіт Хаббла"14:40"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Гельветика"17:00Х/ф "За кров до перемоги"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Франческо"23:30"Феєрія мандрів"00:00"Хроніка надій і ілюзій"00:40"Феєрія мандрів"01:00"МСН"01:30"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Своє рідне"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"50 відтінків професії"13:00Мультфільми13:30"Вижити у племені"14:40"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15Д/ф "Кунг-фу. У пошуках Дао"17:00Х/ф "Віва Марія"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Щонеділі"23:40"Феєрія мандрів"00:00"Хроніка надій і ілюзій"00:40"Феєрія мандрів"01:00"МСН"01:30"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Своє рідне"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"50 відтінків професії"13:00Мультфільми13:30"Вижити у племені"14:40"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Фрі-соло"17:00Х/ф "За кров до перемоги"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Воїн"23:30"Феєрія мандрів"00:00"Хроніка надій і ілюзій"00:40"Феєрія мандрів"01:00"МСН"01:30"Погода"01:40"Феєрія мандрів"02:00"Час-Time"03:00"В гостях у Гордона"04:00Фільми "Суспільного надбання"06:00"МСН"06:30"Погода"06:40"Служба розшуку дітей"06:45"Час-Time"07:00"Своє рідне"08:00"МСН"08:30"Погода"08:40"Феєрія мандрів"09:00"Ранок Маріуполя"10:00"МСН"10:30"Погода"10:40"Ранок Маріуполя"12:00"МСН"12:30"Погода"12:40"50 відтінків професії"13:00Мультфільми13:30"Вижити у племені"14:40"Поліція Донеччини"15:00"Час-Time"15:15"Соціальна дилема"17:00Х/ф "Вижити"19:00"В гостях у Гордона"20:00"Спеціальний репортаж"20:40"Погода"21:00Х/ф "Людина, яка змінила все"23:20"Феєрія мандрів"00:00"Хроніка надій і ілюзій"

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua