КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>Enter-фільм

Телепрограмма канала Enter-фільм на понедельник

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
26 июля 
Вт
27 июля 
Ср
28 июля 
Чт
29 июля 
Пт
30 июля 
Сб
31 июля 
Вс
01 августа 

Программа телепередач Enter-фільм на prokurs.com.ua

Enter-фільм
05:50Х/ф "Лісова пісня. Мавка"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:30"Зіркові долі"11:10"Невідома версія"12:00Х/ф "Як вийти заміж за короля"13:45Х/ф "Проект А 2"15:45Х/ф "За два кроки від "Раю"17:15Х/ф "Очікування полковника Шалигіна"19:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"21:00Т/с "Суто англійські вбивства"23:00Х/ф "Дубравка"00:20"Академія сміху"00:45Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи03:55Саундтреки04:25Кінотрейлери04:55Х/ф "Чекаю та сподіваюсь"07:10"Телекрамниця"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телекрамниця"09:30"Спогади"10:25"Невідома версія"11:15Х/ф "Захар Беркут"13:00Х/ф "Безстрашна гієна"14:50Х/ф "Будення карного розшуку"16:20Х/ф "Небесні ластівки"19:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"21:00Т/с "Суто англійські вбивства"23:00Х/ф "Троє в човні, якщо не рахувати собаки"01:30"Академія сміху"02:00"Зіркові долі"02:15"Телекрамниця"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи03:55Саундтреки04:25Кінотрейлери05:00Х/ф "Богдан-Зіновій Хмельницький"05:50Х/ф "Циган"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"09:55"Зіркові долі"10:10"Зіркове життя"11:00Х/ф "Загублене місто"12:40Х/ф "Лорд Дракон"14:30Х/ф "Наказано брати живим"16:00Т/с "Вічний поклик"19:00Т/с "Село янголів"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"23:00Х/ф "Висаджене пекло"00:35"Академія сміху"01:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи03:25Саундтреки03:55Кінотрейлери04:15Х/ф "Циган"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:30"Зіркові долі"11:10Х/ф "Провінційний роман"13:40Т/с "У гонитві за тінями"15:30Х/ф "Живе такий хлопець"17:10Х/ф "Кар'єра Дмитра Горіна"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"20:55Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:30Х/ф "Троє в човні, якщо не рахувати собаки"00:50Х/ф "Фанфан-тюльпан"02:30"Телемагазин"03:00"Зіркові долі"03:10Кіноляпи04:00Саундтреки05:00Кінотрейлери05:55Х/ф "Прощавайте, фараони!"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Зіркове життя"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Зіркові долі"09:55"Невідома версія"10:45Х/ф "Серце дракона"12:35Х/ф "Переможці та грішники"14:35Х/ф "Блакитна стріла"16:15Х/ф "Слухати у відсіках"19:00Т/с "На останньому подиху"21:50Х/ф "Вершник без голови"23:35Х/ф "Закляття Доліни Змій"01:25"Зіркове життя"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи03:55Саундтреки04:55Кінотрейлери07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Зіркове життя"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Зіркові долі"10:15"Невідома версія"11:05Х/ф "Політ золотий мушки"13:35Х/ф "Король Дроздобород"14:55Х/ф "Пригоди жовтої валізки"16:20Х/ф "Старий Хоттабич"18:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:50Х/ф "Небесні ластівки"00:10Х/ф "Веселі Жабокричі"01:25"Зіркове життя"02:15"Зіркові долі"03:05Кіноляпи03:55Саундтреки04:55Кінотрейлери06:00Х/ф "Іноземка"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:30"Зіркові долі"11:20"Зіркове життя"12:10Х/ф "Градус чорного місяця"13:50Х/ф "Без паніки, майоре Кардош!"15:20Х/ф "Інспектор карного розшуку"17:10Х/ф "Висаджене пекло"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Розслідування Френкі Дрейк"22:50Х/ф "Будення карного розшуку"00:20"Академія сміху"00:50"Зіркові долі"01:15Т/с "Суто англійські вбивства"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:10Саундтреки05:10Т/с "Людина у прохідному дворі"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:30"Зіркові долі"10:50"Зіркове життя"11:40Х/ф "Чорний тюльпан"13:50Х/ф "Безстрашна гієна"15:45Х/ф "Дорога в пекло"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:50Х/ф "Чекаю та сподіваюся"01:15Т/с "Суто англійські вбивства"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи03:45Саундтреки04:20Кінотрейлери05:50Х/ф "Анничка"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:30"Зіркові долі"11:15"Зіркове життя"12:05Х/ф "Смертельно живий"13:35Т/с "На останньому подиху"15:15Х/ф "Міський романс"17:10Х/ф "День весілля прийдеться уточнити"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:50Х/ф "Зникла експедиція"01:15Т/с "Суто англійські вбивства"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:00Саундтреки04:50Кінотрейлери05:55Х/ф "Дванадцять місяців"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:20"Зіркове життя"11:10Х/ф "Золотий гусак"12:25Х/ф "Віслюча шкіра"14:15Х/ф "Кримінальний талант"17:10Х/ф "Вантаж без маркування"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:50Х/ф "Королівство кривих дзеркал"00:15"Зіркові долі"00:45"Академія сміху"01:15Т/с "Суто англійські вбивства"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи03:55Саундтреки04:45Кінотрейлери06:40Х/ф "Провінційний анекдот"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:20"Зіркове життя"11:10Х/ф "Молодий майстер"13:00Х/ф "Серце дракона"14:55Х/ф "Капітан Немо"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:50Х/ф "Поїзд поза розкладом"00:15"Зіркові долі"00:45"Академія сміху"01:15Т/с "Суто англійські вбивства"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи03:55Саундтреки04:45Кінотрейлери07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"10:00"Спогади"11:00"Зіркові долі"11:50"Зіркове життя"12:40Х/ф "Тримайся, козаче!"13:55Х/ф "Безстрашна гієна"15:50Х/ф "Снгова королева"17:20Х/ф "Морозко"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:50Х/ф "Ніагара"00:30"Зіркові долі"00:45"Академія сміху"01:15Т/с "Суто англійські вбивства"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:05Саундтреки04:55Кінотрейлери06:05Х/ф "Зозуля з дипломом"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:30"Зіркові долі"11:15"Зіркове життя"12:05Х/ф "Цвітіння кульбаби"13:25Х/ф "Остання реліквія"15:15Х/ф "Вершник без голови"17:00Х/ф "Закляття Доліни Змій"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:50Х/ф "Старий Хоттабич"00:20"Зіркові долі"00:45"Академія сміху"01:15Т/с "Суто англійські вбивства"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:05Саундтреки05:00Кінотрейлери07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:30"Зіркові долі"11:20"Невідома версія"12:10Х/ф "Сватання на Гончарівці"13:40Х/ф "Сінг-Сінг"15:50Х/ф "У моїй смерті прошу винити Клаву К."17:10Х/ф "Справа була в Пенькові"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Село янголів"22:40"Різні долі"00:30"Зіркові долі"00:45"Академія сміху"01:15Т/с "Суто англійські вбивства"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи03:55Саундтреки04:45Кінотрейлери06:00Х/ф "Летюча миша"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Зіркові долі"10:10"Невідома версія"11:00Х/ф "Танцюрист диско"13:45Х/ф "Слухати у відсіках"16:20Х/ф "Бережіть жінок"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"22:00Т/с "Людина у прохідному дворі"02:35"Телемагазин"03:05Кіноляпи03:55Саундтреки04:45Кінотрейлери07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"09:50"Спогади"10:50"Зіркові долі"11:40"Моя правда"12:30Х/ф "Золотий гусак"13:45Х/ф "Король Дроздовик"15:35Х/ф "Без сина не приходь!"17:05Х/ф "Живе такий хлопець"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"23:00Х/ф "Іван і кобила"00:15"Зіркові долі"00:45"Академія сміху"01:15Т/с "Суто англійські вбивства"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи03:55Саундтреки04:45Кінотрейлери05:50Х/ф "Небувальщини про Івана"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:30"Зіркові долі"10:55"Моя правда"11:45Х/ф "Лісова пісня"13:25Х/ф "Спляча красуня"15:15Х/ф "Ішов собака по роялю"16:30Х/ф "Небесні ластівки"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"23:00Т/с "Зворотної дороги немає"02:40"Телемагазин"03:10Кіноляпи03:40Саундтреки04:10Кінотрейлери04:40Х/ф "Дванадцять місяців"05:45Х/ф "Анничка"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:20"Моя правда"11:10Х/ф "Молодий майстер"13:10Х/ф "Серце дракона"14:55Х/ф "Капітан Немо"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"23:00Х/ф "Вершник без голови"00:45"Зіркові долі"00:55"Академія сміху"01:25Т/с "Суто англійські вбивства"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:15Саундтреки05:05Кінотрейлери07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"09:55"Спогади"10:45"Зіркові долі"11:35"Моя правда"12:25Х/ф "Пані Метелиця"13:30Х/ф "Чорний тюльпан"15:40Х/ф "Будення карного розшуку"17:10Х/ф "Інспектор карного розшуку"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"23:00Х/ф "Золота річка"00:40"Зіркові долі"00:55"Академія сміху"01:25Т/с "Суто англійські вбивства"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:05Саундтреки04:55Кінотрейлери07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:20"Зіркові долі"10:40"Моя правда"11:30Х/ф "Провінційний роман"14:00Х/ф "Зіта та Гіта"17:00Х/ф "Доживемо до понеділка"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"23:00Х/ф "Людина у зеленому кімоно"00:20"Зіркові долі"00:55"Академія сміху"01:25Т/с "Суто англійські вбивства"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:05Саундтреки04:55Кінотрейлери05:50Х/ф "Світла особистість"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Невідома версія"10:10Х/ф "Канікули у Львові"11:50Х/ф "Канікули у Львові 2"13:20Х/ф "Ватажок мафії"16:20Х/ф "Командос"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"23:00Т/с "Ледарі"01:45"Зіркові долі"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:00Саундтреки04:50Кінотрейлери05:55Х/ф "Гуси-лебеді летять"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Зіркові долі"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"10:00"Спогади"11:00"Зіркове життя"11:50"Моя правда"12:40Х/ф "Руда фея"13:50Х/ф "Король Дроздобород"15:10Х/ф "Без року тиждень"16:30Х/ф "Бережіть жінок"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"23:00Х/ф "Акваланги на дні"00:30"Зіркові долі"00:55"Академія сміху"01:25Т/с "Суто англійські вбивства"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:20Саундтреки05:10Кінотрейлери06:05Х/ф "Червона квіточка"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:20"Зіркові долі"11:00"Моя правда"11:50Х/ф "Мамо, я льотчика люблю"13:30Х/ф "Молодий майстер"15:30Х/ф "Золота річка"17:10Х/ф "Закляття Доліни Змій"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"23:00Х/ф "Королівство кривих дзеркал"00:25"Зіркові долі"00:55"Академія сміху"01:25Т/с "Суто англійські вбивства"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:05Саундтреки04:55Кінотрейлери05:50Х/ф "Без сина не приходь!"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:20"Зіркові долі"11:00"Моя правда"11:50Х/ф "Остання реліквія"13:30Т/с "Роксолана"15:30Х/ф "Весна на Зарічній вулиці"17:10Х/ф "Справа була в Пенькові"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"22:20Х/ф "Блакитна стріла"23:55"Зіркові долі"00:05"Академія сміху"00:35Т/с "Суто англійські вбивства"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:05Саундтреки05:00Кінотрейлери05:45Х/ф "Наказано взяти живим"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"09:55"Моя правда"10:45Х/ф "Есфирь Прекрасна"12:25Т/с "Роксолана"14:15Х/ф "Кримінальний талант"17:10Х/ф "Розмах крил"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"20:40Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:25Х/ф "Алегро з вогнем"00:00"Зіркові долі"00:05"Академія сміху"00:35Т/с "Суто англійські вбивства"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи03:50Саундтреки04:45Кінотрейлери06:40Х/ф "Провінційний анекдот"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:20"Зіркові долі"10:40"Моя правда"11:30Х/ф "Пригоди маленького Мука"13:15Т/с "Роксолана"15:05Х/ф "Бережіть жінок"17:35Х/ф "Ішов собака по роялю"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"20:40Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:25Х/ф "Ніагара"00:05"Академія сміху"00:35Т/с "Суто англійські вбивства"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:10Саундтреки05:00Х/ф "Провінційний роман"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"10:30"Спогади"11:20"Зіркові долі"12:10"Моя правда"13:00Х/ф "Небезгрішний"14:20Х/ф "Змова проти корони"16:10Х/ф "Зіта та Гіта"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"20:40Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:25Х/ф "Дванадцята ніч"00:00"Академія сміху"00:30Т/с "Суто англійські вбивства"02:10"Телемагазин"02:40"Зіркові долі"03:00Кіноляпи03:35Саундтреки04:15Кінотрейлери04:45Х/ф "Летюча миша"06:00Х/ф "Де 0-42?"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:20"Зіркові долі"10:40"Моя правда"11:30Т/с "Гетьман"13:20Х/ф "Червоний колір Бразилії"15:00Х/ф "Зворотної дороги немає"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"20:40Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:25Х/ф "Карусель"23:45"Академія сміху"00:25Т/с "Суто англійські вбивства"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи03:45Саундтреки04:25Кінотрейлери04:55Х/ф "Зникла експедиція"05:35Х/ф "Міський романс"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:20"Зіркові долі"10:40"Моя правда"11:30Х/ф "Марко Поло"15:00Х/ф "Поїзд поза розкладом"16:25Т/с "Секретний фарватер"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"20:40Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:25Х/ф "Улюблений зять"01:05"Академія сміху"01:35Т/с "Суто англійські вбивства"02:30"Телемагазин"03:00"Зіркові долі"03:10Кіноляпи03:50Саундтреки04:30Кінотрейлери05:45Х/ф "Сімнадцятий трансатлантичний"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"10:20"Спогади"11:10"Зіркове долі"12:00"Моя правда"12:50Т/с "Паризькі таємниці"16:10Х/ф "Загін особливого призначення"17:30Х/ф "Мерседес йде від погоні"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:45Х/ф "Сім етапів кохання"01:45"Академія сміху"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркове долі"03:05Кіноляпи04:10Саундтреки05:25Х/ф "Різні долі"07:10"Телемагазин07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Моя правда"10:10"Невідома версія"10:50Х/ф "Заграва"12:30Х/ф "Такі гарні люди"14:15Х/ф "Вусатий нянь"15:35Х/ф "Весна на Зарічній вулиці"17:15Х/ф "Справа була в Пенькові"19:00Т/с "Моє друге я"22:05Т/с "Суто англійські вбивства"01:25"Зіркове життя"02:15"Телемагазин"02:45Кіноляпи03:45Саундтреки04:45Кінотрейлери05:05Х/ф "Володика Андрій"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:20"Моя правда"11:10Т/с "Гетьман"13:00Х/ф "Чорний тюльпан"15:10Х/ф "Доживемо до понеділка"17:05Х/ф "Кар'єра Дмитра Горіна"19:00Т/с "Кубала, Морено і Мончон"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:50Х/ф "Вимушені обставини"02:00"Академія сміху"02:20"Телемагазин"02:50"Зіркові долі"03:10Кіноляпи04:30Саундтреки05:40Т/с "Ледарі"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"10:00"Спогади"10:50"Зіркові долі"11:40"Моя правда"12:30Т/с "Роксолана"13:40Т/с "Слід Сокола"15:50Х/ф "Без року тиждень"17:10Х/ф "Весна на Зарічній вулиці"19:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"20:55Т/с "Кубала, Морено і Мончон"22:55Х/ф "Звір"02:15"Академія сміху"02:35"Телемагазин"03:05Кіноляпи03:55Саундтреки04:50Кінотрейлери05:00Кінотрейлери05:55Х/ф "Казка про загублений час"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"10:15"Спогади"11:05"Зіркові долі"11:55"Моя правда"12:45Т/с "Роксолана"16:15Т/с "Вічний поклик"19:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"20:55Т/с "Кубала, Морено і Мончон"22:55Х/ф "Королівство кривих дзеркал"00:20"Академія сміху"00:50Т/с "Кубала, Морено і Мончон"02:50"Телемагазин"03:20Кіноляпи04:05Саундтреки04:45Кінотрейлери05:30Х/ф "Запорожець за Дунаєм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"10:00"Спогади"10:50"Зіркові долі"11:40"Моя правда"12:30Х/ф "Градус чорного місяця"14:10Х/ф "Закляття Доліни Змій"16:10Т/с "Вічний поклик"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:50Х/ф "Повернення "Святого Луки"00:30"Зіркові долі"00:45"Академія сміху"01:15Т/с "Суто англійські вбивства"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:05Саундтреки04:50Кінотрейлери05:50Х/ф "Сім старих і одна дівчина"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:20"Зіркові долі"11:05"Моя правда"11:55Х/ф "Сватання на Гончарівці"13:25Х/ф "Слід Сокола"15:35Х/ф "Дівчина без адреси"17:10Х/ф "Скринька Марії Медичі"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:50Х/ф "Непіддатливі"00:15"Зіркові долі"00:45"Академія сміху"01:15Т/с "Суто англійські вбивства"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:05Саундтреки04:50Кінотрейлери06:00Х/ф "Дід лівого крайнього"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"10:05"Спогади"10:55"Зіркові долі"11:40"Моя правда"12:30Х/ф "Небувальщини про Івана"14:00Х/ф "Кровні брат"15:55Х/ф "Міцний горішок"17:20Х/ф "До мене, Мухтар!"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:50Х/ф "Добре сидимо"00:10"Зіркові долі"00:40"Академія сміху"01:15Т/с "Суто англійські вбивства"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:00Саундтреки04:45Кінотрейлери07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"10:00"Спогади"10:50"Зіркові долі"11:35"Моя правда"12:25Х/ф "Небезгрішний"13:45Х/ф "Чорний тюльпан"15:55Х/ф "Одруження Бальзамінова"17:30Х/ф "Невиправний брехун"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:50Х/ф "У добрий час!"00:40"Академія сміху"01:15Т/с "Суто англійські вбивства"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:15Саундтреки05:00Кінотрейлери06:00Х/ф "Вечір напередодні Івана Купала"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Зіркове життя"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Невідома версія"10:20Т/с "Злочин з багатьма невідомими"13:00Т/с "Циган"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"22:00Х/ф "Морозко"23:30Х/ф "Снігова королева"01:00Х/ф "Мар'я-майстриня"02:25"Телемагазин"02:55"Зоряні долі"03:15Кіноляпи04:10Саундтреки04:50Кінотрейлери05:25Кінотрейлери06:00Х/ф "Міцний горішок"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Зіркові долі"09:40"Моя правда"10:30Х/ф "Владика Андрій"13:15Х/ф "Королівський генерал"15:30Х/ф "Сімнадцятий трансатлантичний"17:05Х/ф "Морський характер"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:50Х/ф "Розмах крил"00:40"Зіркові долі"00:50"Академія сміху"01:20Т/с "Суто англійські вбивства"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:05Саундтреки05:40Х/ф "Градус чорного місяця"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"10:05"Спогади"11:05"Зіркові долі"11:55"Моя правда"12:45Х/ф "Сьомий маршрут"14:10Х/ф "Сінг-Сінг"16:20Х/ф "Особливо важливе завдання"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:50Х/ф "До Чорного моря"00:10"Зіркові долі"00:40"Академія сміху"01:10Т/с "Суто англійські вбивства"02:05"Телемагазин"02:35"Зіркові долі"02:55Кіноляпи03:55Саундтреки04:55Кінотрейлери05:00Кінотрейлери06:05Х/ф "Ні пуху, ні пера"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:30"Зіркові долі"10:50"Моя правда"11:40Х/ф "Лісова пісня"13:20Х/ф "Остання реліквія"15:10Х/ф "Таємниця "Чорних дроздів"17:00Х/ф "Закляття Доліни Змій"19:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"20:50Т/с "Моє друге я"22:50Х/ф "Провінційний анекдот"23:30"Зіркові долі"23:50"Академія сміху"00:25Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:00Саундтреки04:55Кінотрейлери05:05Кінотрейлери06:05Х/ф "Дід лівого крайнього"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"09:40"Спогади"10:40"Зіркові долі"11:30"Моя правда"12:20Х/ф "Тіні забутих предків"14:10Х/ф "Смерть індіанця Джо"15:30Х/ф "Обережно, бабуся!"17:05Х/ф "Вірні друзі"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"23:00Х/ф "Невиправний брехун"00:20"Академія сміху"00:40Т/с "Суто англійські вбивства"02:20"Телемагазин"02:50"Зіркові долі"03:10Кіноляпи04:00Саундтреки04:55Кінотрейлери05:50Х/ф "Лісова пісня. Мавка"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:30"Зіркові долі"11:10"Моя правда"12:00Х/ф "Сьомий маршрут"13:25Х/ф "Марія Антуанетта"15:20Х/ф "Бездоглядність"17:10Х/ф "Весна на Зарічній вулиці"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:50Х/ф "Людина нізвідки"00:20"Академія сміху"00:35Т/с "Суто англійські вбивства"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи03:55Саундтреки04:45Кінотрейлери05:30Х/ф "Чекання полковника Шалигіна"07:00"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:30"Зіркові долі"11:05"Моя правда"11:55Х/ф "Мамо, я льотчика люблю"13:30Х/ф "Іаков"15:05Х/ф "Веселі Жабокричі"16:20Секретний фарватер19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:50Х/ф "Їх знали тільки в обличчя"00:20"Зіркові долі"00:35"Академія сміху"00:50Т/с "Суто англійські вбивства"02:30"Телемагазин"03:00"Зіркові долі"03:05Кіноляпи03:55Саундтреки04:45Кінотрейлери05:20Х/ф "Їх знали тільки в обличчя"07:00"Телемагазин"07:30"Мультфільм"07:50"Невідома версія"08:40"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"09:55"Спогади"10:55"Зіркові долі"11:35"Моя правда"12:25Х/ф "Запорожець за Дунаєм"14:05Х/ф "Пейзаж після битви"16:05Х/ф "Стряпуха"17:20Х/ф "Перевесниці"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:50Х/ф "Приходьте завтра"00:40"Академія сміху"00:55Т/с "Суто англійські вбивства"02:35"Телемагазин"03:05Кіноляпи03:55Саундтреки04:45Кінотрейлери05:55Х/ф "З житія Остапа Вишні"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"10:20"Спогади"11:20"Зіркові долі"12:10"Моя правда"13:00Х/ф "Веселі Жабокричі"14:15Х/ф "Перстень княгині Ганни"15:40Х/ф "Люди в океані"17:05Х/ф "Командир щасливої "Щуки"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:50Х/ф "Золоте теля"02:00"Академія сміху"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:05Саундтреки04:55Кінотрейлери06:00Х/ф "Ключі від неба"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"10:15"Спогади"11:15"Зіркові долі"12:05"Моя правда"12:55Х/ф "Цвітіння кульбаби"14:20Х/ф "Іаков"15:55Х/ф "Дівчина без адреси"17:30Х/ф "Живіть в радості"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:50Х/ф "За власним бажанням"00:10"Академія сміху"00:35Т/с "Суто англійські вбивства"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:05Саундтреки04:55Кінотрейлери06:00Х/ф "Поживемо - побачимо"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Моя правда"10:20Х/ф "Політ золотий мушки"13:05Х/ф "Вероніка"14:40Х/ф "Старий знайомий"16:10Т/с "Тіні зникають опівдні"19:10Т/с "Суто англійські вбивства"23:10Х/ф "Опікун"00:40"Академія сміху"01:00Т/с "Суто англійські вбивства"02:40"Телемагазин"03:10Кіноляпи04:10Саундтреки06:05Т/с "Секретний фарватер"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:30"Зіркові долі"11:10"Моя правда"12:00Х/ф "Шум вітру"13:30Х/ф "Есенія"16:15Т/с "Вічний поклик"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Профайл"23:00Х/ф "Танцюрист диско"01:50"Академія сміху"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:15Саундтреки06:00Х/ф "Раз на раз не випадає"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:30"Зіркові долі"11:10"Моя правда"12:00Х/ф "Запорожець за Дунаєм"14:00Х/ф "Фантоцци"16:00Т/с "Вічний поклик"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Профайл"23:00Х/ф "Добре сидимо"00:20"Академія сміху"00:40Т/с "Суто англійські вбивства"02:30"Телемагазин"03:00"Зіркові долі"03:10Кіноляпи04:20Саундтреки05:45Х/ф "Добрий ранок!"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:30"Зіркові долі"11:20"Моя правда"12:10Х/ф "Фантоцці бере реванш"13:45Х/ф "Фантоцці йде на пенсію"15:40Х/ф "Розмах крил"17:30Х/ф "Загін особливого призначення"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Профайл"23:00Х/ф "Перше побачення"00:50"Академія сміху"01:20Т/с "Суто англійські вбивства"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:05Саундтреки04:55Кінотрейлери05:40Х/ф "Будення карного розшуку"05:00Кінотрейлери05:50Х/ф "Анничка"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:30"Зіркові долі"10:40"Моя правда"11:30Х/ф "Про принцесу Ясочку"13:20Х/ф "Лорд Дракон"15:20Х/ф "Застава в горах"17:10Х/ф "Весна на Зарічній вулиці"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Профайл"23:00Х/ф "Людина нізвідки"00:30"Академія сміху"00:50Т/с "Суто англійські вбивства"02:40"Телемагазин"03:10Кіноляпи04:10Саундтреки05:45Х/ф "Товариш генерал"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:30"Зіркові долі"11:20"Моя правда"12:10Х/ф "Цар Давид: Ідеальний володар"15:50Х/ф "Мерседес іде від погоні"17:15Х/ф "За два кроки від "Раю"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Профайл"23:00Х/ф "Між високих хлібів"00:30"Академія сміху"00:50Т/с "Суто англійські вбивства"02:40"Телемагазин"03:10Кіноляпи04:10Саундтреки05:15Кінотрейлери05:40Х/ф "Лимерівна"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:30"Зіркові долі"11:15"Моя правда"12:05Х/ф "Марко Поло"15:45Х/ф "Поїзд поза розкладом"17:10Х/ф "Вантаж без маркування"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Профайл"23:00Х/ф "Повороти долі"01:45"Академія сміху"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи03:55Саундтреки04:45Кінотрейлери05:05Кінотрейлери05:50Х/ф "Людина нізвідки"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"09:55"Спогади"10:55"Зіркові долі"11:30"Моя правда"12:20Х/ф "Графиня Коссель"15:20Х/ф "Інспектор карного розшуку"17:10Х/ф "Їх знали тільки в обличчя"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:50Х/ф "Дивна історія дивного кохання"01:50"Академія сміху"02:20"Телемагазин"02:50"Зіркові долі"03:10Кіноляпи03:55Саундтреки04:45Кінотрейлери06:00Х/ф "Гусаки-лебеді летять"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:00"Моя правда"10:50Х/ф "Фанфан-Тюльпан"12:50Х/ф "Чорний тюльпан"15:00Х/ф "Бережіть жінок"17:20Х/ф "Блакитна стріла"19:10Т/с "Суто англійські вбивства"21:10Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"23:00Х/ф "Необдуманий крок"01:45"Академія сміху"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:05Саундтреки05:45Х/ф "Казка про жінку та чоловіка"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"10:10"Зіркові долі"10:55"Моя правда"11:45Х/ф "Фантоцці"13:50Х/ф "Перегони „Гарматне ядро"15:40Х/ф "Без року тиждень"17:00Х/ф "Дежа вю"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:50Х/ф "Іаков"00:25"Зіркові долі"00:40"Академія сміху"01:20Т/с "Суто англійські вбивства"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:05Саундтреки05:50Х/ф "Будення карного розшуку"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Моя правда"10:20Х/ф "Ромео і Джульєта"14:40Х/ф "Інспектор карного розшуку"16:20Х/ф "Бережіть жінок"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:50Х/ф "Повороти долі"01:25"Академія сміху"01:45Т/с "Суто англійські вбивства"02:35"Телемагазин"03:05"Зіркові долі"03:15Кіноляпи04:15Саундтреки06:00Т/с "Пригоди Електроніка"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"09:55"Спогади"10:55"Зіркові долі"11:30"Моя правда"12:20Х/ф "Рукопис, знайдений в Сарагосі"15:50Х/ф "Ключі від неба"17:10Х/ф "Їх знали тільки в обличчя"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:40Х/ф "Анвар"01:25"Академія сміху"01:45Т/с "Суто англійські вбивства"02:40"Телемагазин"03:10Кіноляпи04:10Саундтреки05:45Х/ф "Лимерівна"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:30"Зіркові долі"11:05"Моя правда"11:55Х/ф "Марко Поло"15:35Х/ф "Загін особливого призначення"16:55Х/ф "Дежа Вю"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:50Х/ф "Манорама"01:30"Академія сміху"01:50Т/с "Суто англійські вбивства"02:45"Телемагазин"03:15Кіноляпи04:15Саундтреки05:50Х/ф "Жінки жартують серйозно"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"10:00"Спогади"11:00"Зіркові долі"11:35"Моя правда"12:25Х/ф "Пророк Мойсей: Вождь-визволитель"16:05Х/ф "Де 0-42?"17:25Х/ф "Беремо все на себе"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:50Х/ф "Весь світ в очах твоїх"00:05"Академія сміху"00:25Т/с "Суто англійські вбивства"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:05Саундтреки05:15Х/ф "Богдан-Зіновій Хмельницький"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:30"Зіркове життя"11:20"Моя правда"12:10Х/ф "Перегони „Гарматне ядро"13:50Х/ф "Синьйор Робінзон"15:50Х/ф "Очікування полковника Шалигіна"17:20Х/ф "Вантаж без маркування"19:10Х/с "Таємниця Аврори Тігарден"23:10Х/ф "Легенда про княгиню Ольгу"01:30"Академія сміху"01:50Х/с "Суто англійські вбивства"02:45"Телемагазин"03:15Кіноляпи04:15Саундтреки06:25Х/ф "Ключі від неба"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:00"Зіркові долі"10:10"Моя правда"11:00Х/ф "Святе сімейство"14:50Х/ф "Принцеса на бобах"17:00Х/ф "Дежа вю"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Детектив-гурман"23:00Х/ф "Світла особистість"00:30"Академія сміху"00:50Т/с "Суто англійські вбивства"02:40"Телемагазин"03:10Кіноляпи04:10Саундтреки05:45Х/ф "Алегро з вогнем"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"10:10"Спогади"11:10"Зіркові долі"12:00"Моя правда"12:50Т/с "Таємниця Емми Філдінг"16:10Х/ф "Де 0-42?"17:30Х/ф "Без вісті зниклий"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Профайл"23:10Х/ф "Зірки на крилах"00:40"Академія сміху"00:55Т/с "Суто англійські вбивства"02:45"Телемагазин"03:10Кіноляпи04:10Саундтреки07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:00"Зіркове життя"10:50"Моя правда"11:40Х/ф "Гуси-лебеді летять"13:00Т/с "Таємниці старих будинків"15:30Х/ф "Повернення "Святого Луки"17:10Х/ф "Скринька Марії Медічі"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Профайл"23:10Х/ф "Версія полковника Зоріна"00:45"Академія сміху"01:00Т/с "Суто англійські вбивства"02:50"Телемагазин"03:20Кіноляпи04:20Саундтреки05:40Х/ф "Приходьте завтра"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Моя правда"10:20"Невідома версія"11:10Т/с "Викликаємо вогонь на себе"17:15Т/с "Детектив-гурман"23:55Х/ф "Золоте теля"03:00"Телемагазин"03:30Кіноляпи04:30Саундтреки05:10Кінотрейлери06:10Х/ф "Руда фея"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:00"Зіркове життя"10:50"Моя правда"11:40Х/ф "Гуси-лебеді летять"13:00Х/ф "Шляхетний венеціанець"15:10Х/ф "Доброго ранку!"16:45Х/ф "Есенія"19:15Т/с "Суто англійські вбивства"21:15Т/с "Профайл"23:35Х/ф "Весь світ в очах твоїх"00:50"Академія сміху"01:10Т/с "Ледарі"02:40"Телемагазин"03:10Кіноляпи04:10Саундтреки06:05Х/ф "Тримайся, козаче!"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:30"Зіркове життя"11:20"Моя правда"12:10Х/ф "Фантоцці"14:15Х/ф "Перегони „Гарматне ядро“15:55Х/ф "Беремо все на себе"17:20Х/ф "В останню чергу"19:05Т/с "Суто англійські вбивства"21:05Т/с "Розслідування Френкі Дрейк"23:05Х/ф "За вітриною універмагу"00:45"Академія сміху"01:05Т/с "Суто англійські вбивства"02:35"Телемагазин"03:05Кіноляпи04:05Саундтреки05:55Х/ф "До мене, Мухтаре!"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"09:45"Спогади"10:45"Зіркове життя"11:35"Моя правда"12:25Х/ф "Гуси-лебеді летять"13:50Т/с "Розслідування Френкі Дрейк"15:40Х/ф "Міцний горішок"17:05Х/ф "Морський характер"19:00Т/с "Чисто англійські вбивства"21:00Т/с "Розслідування Френкі Дрейк"22:50Х/ф "Невиправний брехун"00:10"Академія сміху"00:35Т/с "Чисто англійські вбивства"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:05Саундтреки06:00Х/ф "Цвітіння кульбаби"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"10:00"Спогади"11:00"Зіркове життя"11:50"Моя правда"12:40Х/ф "Дід лівого крайнього"13:55Т/с "Розслідування Френкі Дрейк"15:35Х/ф "Поїзд поза розкладом"17:00Х/ф "Дежа вю"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Розслідування Френкі Дрейк"22:40Т/с "Профайл"00:40"Академія сміху"01:00Т/с "Суто англійські вбивства"02:40"Телемагазин"03:10Кіноляпи04:10Саундтреки05:50Х/ф "Матрос Чижик"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спеція"10:15"Зіркові долі"11:00"Моя правда"11:50Х/ф "Синьйор Робінзон"13:50Т/с "Розслідування Френкі Дрейк"14:35Т/с "Таємниця Аврори Тігарден"16:05Т/с "Вічний поклик"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"20:55Т/с "Таємниця Аврори Тігарден"22:35Т/с "Розслідування Френкі Дрейк"00:15Т/с "Суто англійські вбивства"01:55"Спеція"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:15Кіноляпи04:15Саундтреки07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Звичайний Чорнобиль"10:55"Зіркові долі"11:25"Моя правда"12:15Х/ф "Тіні забутих предків"13:55Т/с "Суто англійські вбивства"15:40Х/ф "Безбатченки"17:20Х/ф "Мачуха"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"20:55Т/с "Загадкові вбивства Агати Крісті"22:45Т/с "Профайл"00:45Т/с "Суто англійські вбивства"02:25"Спеція"02:50"Телемагазин"03:20Кіноляпи04:00Саундтреки04:30Кінотрейлери05:00Кінотрейлери07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"07:50"Двоколісні хроніки"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Світова кухня по-українськи"10:25"Невідома версія"11:10Х/ф "Чорна Рада"13:55Х/ф "Повернення "Святого Луки"15:35Х/ф "Чорний принц"17:15Х/ф "Версія полковника Зоріна"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"22:55Х/ф "Суто англійське вбивство"01:55"Двоколісні хроніки"02:10"Зіркові долі"02:40"Телемагазин"03:10Кіноляпи04:05Саундтреки04:45Кінотрейлери05:00Кінотрейлери05:50Х/ф "Очікування полковника Шалигіна"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"07:50"Двоколісні хроніки"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Світова кухня по-українськи"09:50Х/ф "Молодий майстер"11:50Х/ф "Сімнадцятий трансатлантичний"13:25Т/с "Викликаємо вогонь на себе"19:15Т/с "Суто англійські вбивства"23:15Х/ф "Їх знали тільки в обличчя"00:55Х/ф "Екіпаж машини бойовий"02:05"Двоколісні хроніки"02:20"Зіркові долі"02:40"Телемагазин"03:10Кіноляпи04:05Саундтреки04:45Кінотрейлери05:05Кінотрейлери07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:40"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"09:40"Спогади"10:40"Зіркове життя"11:30"Моя правда"12:20Х/ф "Заради сімейного вогнища"14:00Х/ф "Тригрошовий фільм"16:20Х/ф "Люди в океані"17:40Х/ф "В квадраті 45"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Таємниці старих будинків"23:15Т/с "Розслідування Френкі Дрейк"01:30"Розкажіть про Україну"01:35"Двоколісні хроніки"02:05"Телемагазин"02:35"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:00Саундтреки04:50Кінотрейлери05:50Х/ф "Три гільзи від англійського карабіна"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:40"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Світова кухня по-українськи"10:05"Зіркові долі"10:25"Моя правда"11:15Х/ф "Запорожець за Дунаєм"13:05Х/ф "Фанфан-тюльпан"15:00Х/ф "Дівчина без адреси"16:35Х/ф "Єсенія"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"22:55Т/с "Розслідування Френкі Дрейк"00:25Т/с "Суто англійські вбивства"02:05"Двоколісні хроніки"02:20"Зіркові долі"02:30"Телемагазин"03:15Кіноляпи04:15Саундтреки05:50Х/ф "Як стати щасливим"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:40"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Світова кухня по-українськи"10:25"Зіркові долі"10:40"Моя правда"11:30Х/ф "Чорна долина"13:10Х/ф "Арсен Люпен"15:35Х/ф "Застава у горах"17:20Х/ф "Тривожна неділя"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"22:55Т/с "Розслідування Френкі Дрейк"01:55"Двоколісні хроніки"02:05"Зіркові долі"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:05Саундтреки05:55Х/ф "Здається квартира з дитиною"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:40"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"09:45"Світова кухня по-українськи"10:20"Спогади"11:20"Моя правда"12:10Х/ф "Пригоди каноніра Доласа"16:30Х/ф "Чекаю та сподіваюсь"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"22:55Т/с "Дама під вуалью"02:05"Двоколісні хроніки"02:15"Зіркові долі"02:25"Телемагазин"02:55"Зіркові долі"03:05Киноляпы04:05Саундтреки05:00Кінотрейлери05:50Х/ф "Жінки шуткують всерйоз"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:40"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"09:50"Двоколісні хроніки"10:35"Спогади"11:35"Моя правда"12:25Х/ф "Золотий гусак"13:40Х/ф "Поводир"16:00Х/ф "За два кроки від "Раю""17:30Х/ф "Беремо все на себе"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Крісті"00:20Т/с "Суто англійські вбивства"02:05"Двоколісні хроніки"02:20"Зіркові долі"02:30"Телемагазин"03:00"Зіркові долі"03:10Кіноляпи04:10Саундтреки05:00Кінотрейлери06:00Х/ф "Якщо є паруса"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"07:50"Світова кухня по-українськи"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"09:50"Двоколісні хроніки"10:50"Моя правда"11:40"Невідома версія"12:30Х/ф "Інспектор Лаварден"14:30Х/ф "Золоті дукати привиду"16:10Х/ф ""Мерседес" тікає від погоні"17:30Х/ф "Пропав безвісти"19:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Крісті"22:20Т/с "Суто англійські вбивства"01:40"Розкажіть про Україну"01:50"Зіркові долі"02:00"Телемагазин"02:30"Зіркові долі"02:45Кіноляпи03:45Саундтреки04:45Кінотрейлери05:05Кінотрейлери06:00Х/ф "Ключі від неба"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:30"Зіркові долі"10:50"Моя правда"11:40Х/ф "Мамай"13:05Х/ф "Зірки Егера"15:50Х/ф "Поїзд поза розкладом"17:15Х/ф "Проект "Альфа"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Крісті"22:40Х/ф "Фантоцці"00:35Т/с "Суто англійські вбивства"02:15"Двоколісні хроніки"02:30"Телемагазин"03:00"Зіркові долі"03:10Кіноляпи04:10Саундтреки05:00Кінотрейлери07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:30"Зіркові долі"10:45"Моя правда"11:35Х/ф "А життя продовжується"13:15Х/ф "Даки"15:05Х/ф "Весілля з приданим"17:15Х/ф "Дівчина без адреси"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Крісті"22:40Х/ф "Перегони "Гарматне ядро"00:30Т/с "Суто англійські вбивства"02:10"Двоколісні хроніки"02:25"Телемагазин"02:55"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:05Саундтреки

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua