КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>Enter-фільм

Телепрограмма канала Enter-фільм на пятницу

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
21 сентября 
Вт
22 сентября 
Ср
23 сентября 
Чт
24 сентября 
Пт
25 сентября 
Сб
26 сентября 
Вс
27 сентября 

Программа телепередач Enter-фільм на prokurs.com.ua

Enter-фільм
05:50Х/ф "Сашко - Сашенька"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"10:10"Спогади"11:10"Зіркові долі"11:50"Невідома версія"12:40Т/с "Століття Мопассана. Повісті та розповіді XIX сторіччя"13:40Х/ф "Суперпограбування в Милані"15:40Х/ф "Інспектор карного розшуку"17:20Х/ф "Будення карного розшуку"19:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"21:00Т/с "Суто англійські вбивства"23:00Х/ф "Світла особистість"00:20Х/ф "Прощавайте, фараони!"01:35Т/с "Суто англійські вбивства"02:15"Телемагазин"02:45Кіноляпи03:55Саундтреки05:00Кінотрейлери07:00"Мультфільм"07:10"Телекрамниця"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телекрамниця"09:30"Спогади"09:55"Невідома версія"10:40Х/ф "Володика Андрій"13:05Х/ф "П'ята печатка"15:05Т/с "Вічний поклик" 8-10 серії19:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"21:00Т/с "Суто англійські вбивства"02:00"Зіркові долі"02:15"Телекрамниця"02:45Кіноляпи03:35Саундтреки04:35Кінотрейлери05:50Х/ф "Цвітіння кульбаби"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Зіркове життя"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"09:55"Зіркові долі"10:15"Зіркове життя"11:05Х/ф "Лісова пісня"12:55Х/ф "Тіні забутих предків"14:35Т/с "Вічний поклик"19:00Т/с "Село янголів"23:00Х/ф "Головне встигнути"00:35Х/ф "Фабрика щастя"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:35Саундтреки04:35Кінотрейлери05:50Х/ф "Одиниця з обманом"07:00"Мультфільм"07:10Телемагазин07:40"Мультфільм"08:00"Зіркове життя"08:50"Мультфільм"09:00Телемагазин09:30"Мультфільм"10:10"Спогади"11:10"Зіркові долі"12:00"Зіркове життя"12:50Х/ф "Канікули у Львові 2"14:20Х/ф "Безстрашна гієна 2"16:10Х/ф "У моїй смерті прошу винити Клаву К."17:30Х/ф "Вусатий нянь"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"23:00Х/ф "Балаган"00:35"Академія сміху"01:05Х/ф "Суто англійські вбивства"02:00"Зіркові долі"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи03:55Саундтреки04:40Кінотрейлери05:40Х/ф "Кам'яний хрест"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Зіркове життя"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Зіркові долі"10:00"Зіркове життя"10:50"Невідома версія"11:40Х/ф "Аткінс"13:20Х/ф "Сінг-Сінг"15:30Х/ф "День весілля прийдеться уточнити"17:20Х/ф "Недільний тато"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"23:00Х/ф "Весна на Зарічній вулиці"00:40Х/ф "Приходьте завтра"02:20"Академія сміху"02:50"Зіркові долі"03:15Кіноляпи04:05Саундтреки04:50Кінотрейлери05:40Х/ф "Обережно, бабуся!"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"10:00"Спогади"11:00"Зіркові долі"11:40"Зіркове життя"12:30Х/ф "Пригоди маленького Мука"14:25Х/ф "Северино"15:55Х/ф "За два кроки від "Раю"17:25Х/ф "Беремо все на себе"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:40Х/ф "Провінційний анекдот"23:20"Зіркові долі"23:50"Академія сміху"00:20"Зіркові долі"00:40Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи03:55Саундтреки04:45Кінотрейлери05:40Х/ф "Очікування полковника Шалигіна"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Зіркове життя"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:30"Зіркові долі"11:00"Зіркове життя"11:50Х/ф "З житія Остапа Вишні"13:20Х/ф "Слід Сокола"15:30Х/ф "Справа була в Пенькові"17:10Х/ф "Кар'єра Дмитра Горина"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Розслідування Френкі Дрейк"23:00Х/ф "Дванадцята ніч"00:35Х/ф "Світла особистість"02:05"Зіркові долі"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи03:55Саундтреки04:45Кінотрейлери05:25Х/ф "Мартин Боруля"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Зіркове життя"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:30"Зіркові долі"11:10"Зіркове життя"12:00Х/ф "Захар Беркут"13:40Х/ф "Битва за Рим"15:25Х/ф "Живе такий хлопець"17:10Х/ф "В добрий час!"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:50Х/ф "Людина у зеленому кимоно"00:10Х/ф "Дрянь"01:55"Зіркові долі"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:10Саундтреки05:30Х/ф "Такі гарні люди"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Зіркове життя"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:30"Зіркові долі"10:45"Зіркове життя"11:35Х/ф "Рукопис, знайдений в Сарагосі"14:55Х/ф "Слухати у відсіках"17:30Х/ф "Де 0-42?"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"23:00Х/ф "Між високих хлібів"00:30Х/ф "Прощавайте, фараони!"01:55"Зіркові долі"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи03:45Саундтреки04:25Кінотрейлери05:00Кінотрейлери05:45Х/ф "Без звістки зниклий"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Зіркове життя"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:30"Зіркові долі"11:10"Зіркове життя"12:00Х/ф "Смерть індіанця Джо"13:20Х/ф "Северино"14:50Х/ф "Без сина не приходь!"16:20Х/ф "Загін особливого призначення"17:40Х/ф "Екіпаж машини бойовий"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:40Х/ф "Принцеса на бобах"00:40Х/ф "Провінційний анекдот"01:15Т/с "Суто англійські вбивства"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:05Саундтреки05:00Кінотрейлери05:45Х/ф "Абітурієнтка"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Зіркове життя"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:30"Зіркові долі"11:15"Зіркове життя"12:05Х/ф "Про принцесу Ясочку"13:45Х/ф "Кровний брат"15:40Х/ф "Інспектор карного розшуку"17:20Х/ф "Будення карного розшуку"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:40Х/ф "Ні пуху, ні пера"23:55Х/ф "Ніагара"01:35Т/с "Суто англійські вбивства"02:25"Телемагазин"02:55"Зіркові долі"03:15Кіноляпи04:15Саундтреки07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Зіркове життя"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:30"Зіркові долі"11:20"Зіркове життя"12:10Х/ф "Іван і кобила"13:25Х/ф "Слід Сокола"15:30Х/ф "Весна на Зарічній вулиці"17:10Х/ф "День весілля прийдеться уточнити"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:40Х/ф "Легенда про княгиню Ольгу"00:50Х/ф "Вечір напередодні Івана Купала"02:05"Зіркові долі"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи03:55Саундтреки04:50Кінотрейлери05:35Х/ф "Чотири нуль на користь Тетянки"05:50Х/ф "Ключі від неба"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"09:55"Спогади"10:55"Зіркові долі"11:45"Невідома версія"12:35Х/ф "Пригоди Тома Сойєра"14:10Х/ф "Сини Великої Ведмедиці"16:00Х/ф "Без звістки зниклий"17:20Х/ф "Очікування полковника Шалигіна"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:40Х/ф "Людина з чорної Волги"00:25Х/ф "Блакитний карбункул"01:45Т/с "Суто англійські вбивства"02:35"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:05Саундтреки05:00Кінотрейлери07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:30"Зіркові долі"11:20"Невідома версія"12:10Х/ф "Захар Беркут"13:50Х/ф "Битва за Рим"15:40Х/ф "Наказано взяти живим"17:10Х/ф "Висаджене пекло"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Село янголів"00:20Т/с "Кримінальний талант"03:00"Телемагазин"03:30Кіноляпи04:00Саундтреки04:45Кінотрейлери05:30Х/ф "Ван Гог не винуватий"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:30"Зіркові долі"10:40"Невідома версія"11:30Х/ф "Як вийти заміж за короля"13:00Х/ф "Без паніки, майоре Кардоше!"14:50Х/ф "Дежа Вю"16:50Х/ф "Принцеса на бобах"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"23:00Х/ф "Дванадцята ніч"00:35Х/ф "Двоє під однією парасолькою"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи03:55Саундтреки04:55Кінотрейлери05:35Х/ф "Балаган"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Невідома версія"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"10:10"Спогади"11:10"Зіркові долі"12:00"Моя правда"12:50Х/ф "Небилиці про Івана"14:20Х/ф "Білі вовки"16:10Х/ф "Беремо все на себе"17:35Х/ф "Ішов собака по роялю"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"23:00Х/ф "Світла особистість"00:30Х/ф "Провінційний анекдот"01:05"Зіркові долі"02:05"Телемагазин"02:35"Зіркові долі"02:55Кіноляпи04:05Саундтреки05:05Кінотрейлери05:50Х/ф "Дід лівого крайнього"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"10:10"Спогади"11:10"Зіркові долі"12:00"Моя правда"12:50Х/ф "Руда фея"14:00Х/ф "Слід Сокола"15:50Х/ф "Блакитна стріла"17:30Х/ф "Де 0-42?"19:00Т/с "Суто англійські вбивства23:00Х/ф "Весна на Зарічній вулиці"00:40Х/ф "Без року тиждень"02:00"Зіркові долі"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"02:55Кіноляпи03:45Саундтреки04:40Кінотрейлери05:35Х/ф "Чотири нуль на користь Тетянки"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:30"Зіркові долі"10:35"Моя правда"11:25Х/ф "Богдан-Зіновій Хмельницький"13:45Х/ф "Текумзе"15:45Х/ф "Кар'єра Дмитра Горіна"17:30Х/ф "Вусатий нянь"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"23:00Х/ф "Чоловік собаки Баскервілів"00:20Х/ф "Сеніт зон"02:10"Зіркові долі"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:05Саундтреки05:00Кінотрейлери05:40Х/ф "Обережно, бабуся!"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"09:55"Зіркові долі"10:10"Моя правда"11:00Х/ф "Володика Андрій"13:25Х/ф "Попіл і алмаз"15:15Х/ф "Живе такий хлопець"17:00Х/ф "Різні долі"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"23:00Х/ф "Двоє під однією парасолькою"00:40Х/ф "Приходьте завтра"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи03:45Саундтреки04:35Кінотрейлери05:25Х/ф "Сім днів до весілля"05:35Х/ф "Наказано брати живим"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"09:55"Зіркові долі"10:10"Моя правда"11:00Х/ф "Смерть індіанця Джо"12:20Х/ф "Вождь Біле Перо"14:15Х/ф "Заручниця"15:55Х/ф "Кримінальний талант"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"23:00Х/ф "Дежа вю"00:50Х/ф "Світла особистість"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:00Саундтреки04:50Кінотрейлери05:50Х/ф "Артист із Кохановки"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:20"Моя правда"11:05Х/ф "Сватання на Гончарівці"12:35Х/ф "Слід Сокола"14:40Х/ф "Дванадцята ніч"16:15Х/ф "Летюча миша"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"22:55Х/ф "Ключі від неба"00:10Х/ф "Сімнадцятий трансатлантичний"01:35Т/с "Суто англійські вбивства"02:25"Телемагазин"02:55"Зіркові долі"03:15Кіноляпи03:55Саундтреки04:45Кінотрейлери05:35Х/ф "Казка про жінку та чоловікова"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Зіркове життя"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Моя правда10:15"Невідома версія"11:00Х/ф "Мамо, я льотчика люблю"12:35Х/ф "Такі гарні люди"14:15Х/ф "Троє в човні, якщо не рахувати собаки"16:35Х/ф "Небесні ластівки"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"22:00Т/с "Банкирши"01:25"Зіркове життя"02:15Телемагазин02:45Кіноляпи03:45Саундтреки04:35Кінотрейлери05:25Х/ф "Сім днів до весілля"05:50Х/ф "Час хризантем"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:20"Зіркові долі"10:35"Моя правда"11:20Х/ф "Сьомий маршрут"12:45Х/ф "П'ята печатка"14:55Х/ф "Принцеса на бобах"16:55Х/ф "Різні долі"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"22:50Х/ф "За два кроки від "Раю""00:20Х/ф "Така пізня, така тепла осінь..."01:50Т/с "Суто англійські вбивства"02:40"Телемагазин"03:10Кіноляпи03:40Саундтреки04:10Кінотрейлери05:00Х/ф "Очікуючи вантаж на рейді Фучжоу біля Пагоди"05:45Х/ф "Абітурієнтка"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"10:35"Спогади"11:25"Зіркові долі"12:15"Моя правда"13:00Х/ф "Хрестоносці"16:00Х/ф "Загін особливого призначення"17:20Х/ф "Наказано взяти живим"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"22:20Х/ф "Якщо є вітрила"23:40Х/ф "Дайте нам чоловіків!"01:00Т/с "Суто англійські вбивства"02:30"Телемагазин"03:10Кіноляпи04:00Саундтреки04:40Кінотрейлери05:30Х/ф "Приходьте завтра"05:45Х/ф "Москаль-чарівник"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"09:55"Зіркове життя"10:40"Моя правда"11:25Х/ф "Суперпограбування в Милані"13:10Х/ф "Сінг-Сінг"15:10Х/ф "Без року тиждень"16:30Х/ф "Бережіть жінок"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"20:40Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"00:00Т/с "Суто англійські вбивства"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи03:55Саундтреки04:40Кінотрейлери05:45Х/ф "Без звістки зниклий"06:55"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"10:00"Спогади"10:50"Зіркові долі"11:30"Моя правда"12:20Х/ф "Брюнет вечернім часом"14:00Х/ф "Гангстери і філантропи"15:35Х/ф "Дежа Вю"17:35Х/ф "Мерседес йде від погоні"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"20:40Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"01:45Т/с "Суто англійські вбивства"02:25"Телемагазин"02:55"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:05Саундтреки04:50Кінотрейлери05:25Х/ф "Живе такий хлопець"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"10:05"Спогади"10:55"Зіркові долі"11:45"Моя правда"12:35Х/ф "Тримайся, козаче!"13:50Х/ф "Серце дракона"15:40Х/ф "Будення карного розшуку"17:10Х/ф "Інспектор карного розшуку"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"20:40Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"01:50Т/с "Суто англійські вбивства"02:30"Телемагазин"03:00"Зіркові долі"03:10Кіноляпи04:05Саундтреки04:50Кінотрейлери05:00Кінотрейлери05:40Х/ф "Акваланги на дні"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"10:00"Спогади"10:50"Зіркові долі"11:40"Моя правда"12:30Х/ф "Канікули у Львові 2"14:00Х/ф "Безстрашна гієна 2"15:50Х/ф "Морозко"17:20Х/ф "Снігова королева"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"20:40Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"01:55"Зіркові долі"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи03:55Саундтреки04:40Кінотрейлери05:05Кінотрейлери05:45Х/ф "Пригоди жовтої валізки"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"09:55"Спогади"10:45"Зіркові долі"11:35"Моя правда"12:25Х/ф "Цар Соломон. Мудрейший з мудрих"15:55Х/ф "Сімнадцятий трансатлантичний"17:30Х/ф "Загін особливого призначення"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"20:40Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі01:55"Зіркові долі"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи03:55Саундтреки04:40Кінотрейлери05:05Кінотрейлери05:45Х/ф "Абітурієнтка"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:20"Зіркове долі"10:35"Моя правда"11:25Х/ф "Цар Давід: Ідеальний володар"14:55Х/ф "Дежа вю"16:50Х/ф "Принцеса на бобах"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"20:40Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"01:55"Зіркове долі"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркове долі"03:05Кіноляпи03:55Саундтреки05:00Кінотрейлери05:40Х/ф "Сватання на Гончарівці"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"09:45"Спогади"10:35"Зіркові долі"11:25"Моя правда"12:15Х/ф "Такі гарні люди"13:55Х/ф "Ульзана"15:45Х/ф "Ішов собака по роялю"17:00Х/ф "Доживемо до понеділка"19:00Т/с "Кубала, Морено і Мончон"21:00Т/с "Дама під вуаллю"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи03:35Саундтреки04:10Кінотрейлери05:05Кінотрейлери05:45Х/ф "Абітурієнтка"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"09:55"Зіркові долі"10:10"Моя правда"11:00Х/ф "Чорна долина"12:40Х/ф "Вождь Біле Перо"14:30Х/ф "Якщо є вітрила"15:50Х/ф "Без року тиждень"17:10Х/ф "Блакитна стріла"19:00Т/с "Кубала, Морено і Мончон"21:00Т/с Загадкові вбивства Агати Кристі02:25"Телемагазин"02:55"Зіркові долі"03:05Кіноляпи03:55Саундтреки04:50Кінотрейлери05:35Кінотрейлери06:15Т/с "Ледарі"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"09:40"Спогади"10:30"Зіркові долі"11:20"Моя правда"12:10Х/ф "Зозуля з дипломом"13:25Х/ф "Оцеола"15:30Х/ф "Висота"17:10Х/ф "За вітриною універмагу"19:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"20:55Т/с "Кубала, Морено і Мончон"02:45"Телемагазин"03:15Кіноляпи03:55Саундтреки04:40Кінотрейлери05:00Кінотрейлери05:40Х/ф "Без сина не приходь!"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"10:15"Спогади"11:05"Зіркові долі"11:55"Моя правда"12:45Т/с "Моє друге я"15:00Т/с "Вічний поклик"19:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"20:55Т/с "Кубала, Морено і Мончон"02:45"Телемагазин"03:15Кіноляпи04:15Саундтреки05:45Х/ф "Прощавайте, фараони!"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:20"Моя правда"11:10Т/с "Злочин з багатьма невідомими"13:50Т/с "Паризькі таємниці"15:50Т/с "Вічний поклик"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:55Х/ф "Смуга перешкод"00:35Х/ф "Балаган"02:10"Телемагазин"02:40"Зіркові долі"03:00Кіноляпи03:55Саундтреки04:40Кінотрейлери05:30Х/ф "Лимерівна"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:20"Зіркові долі"10:30"Моя правда"11:20Х/ф "Богдан-Зіновій Хмельницький"13:40Х/ф "Оцеола"15:45Х/ф "П'ять хвилин страху"17:15Х/ф "В останню чергу"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи04:00Саундтреки04:55Кінотрейлери05:00Кінотрейлери05:40Х/ф "Хід конем"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:20"Зіркові долі"10:55"Моя правда"11:45Х/ф "Сімнадцятий трансатлантичний"13:20Х/ф "Королівський генерал"15:35Х/ф "Раз на раз не випадає"16:55Х/ф "Дежа вю"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:55Х/ф "Час бажань"00:35Х/ф "Міський романс"02:20"Телемагазин"02:50"Зіркові долі"03:10Кіноляпи03:50Саундтреки04:40Кінотрейлери05:00Кінотрейлери05:40Х/ф "Смертельно живий"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:20"Зіркові долі"11:10"Моя правда"12:00Х/ф "Тіні забутих предків"13:55Х/ф "Битва за Рим"15:30Х/ф "Повернення "Святого Луки""17:20Х/ф "Версія полковника Зоріна"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:55Х/ф "Багато шуму з нічого"00:25Х/ф "Карусель"02:00"Зіркові долі"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи03:45Саундтреки04:25Кінотрейлери05:05Кінотрейлери05:55Х/ф "Стряпуха"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:20"Зіркові долі"10:35"Моя правда"11:25Х/ф "Тримайся, козаче!"12:40Х/ф "Сини Великої Ведмедиці"14:30Т/с "Циган"17:30Х/ф "Вусатий нянь"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:55Х/ф "Загадка Ендхауза"00:55Х/ф "Людина у зеленому кимоно"02:10"Зіркові долі"02:15"Телемагазин"02:45"Зіркові долі"03:05Кіноляпи03:45Саундтреки04:25Кінотрейлери05:35Х/ф "Товариш генерал"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Спогади"10:20"Зіркові долі"11:05"Моя правда"11:55Х/ф "Кам'яна душа"13:55Х/ф "Ульзана"15:45Х/ф "Золоте теля"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:55Х/ф "Корпус генерала Шубнікова"00:30Х/ф "Матрос з "Комети"02:10"Телемагазин"02:40"Зіркові долі"03:00Кіноляпи04:00Саундтреки04:55Кінотрейлери05:40Х/ф "П'ять хвилин страху"07:00"Мультфільм"07:10"Телемагазин"07:40"Мультфільм"08:00"Моя правда"08:50"Мультфільм"09:00"Телемагазин"09:30"Мультфільм"09:45"Спогади"10:45"Зіркові долі"11:30"Моя правда"12:20Х/ф "Кам'яний хрест"13:50Х/ф "Марія Антуанетта"15:45Х/ф "До мене, Мухтаре!"17:15Х/ф "В останню чергу"19:00Т/с "Суто англійські вбивства"21:00Т/с "Загадкові вбивства Агати Кристі"22:55Х/ф "Золота річка"00:45Х/ф "Невідправлений лист"02:30"Телемагазин"03:00"Зіркові долі"03:10Кіноляпи04:05Саундтреки

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua