КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>9 канал

Телепрограмма канала 9 канал на субботу

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
23 ноября 
Вт
24 ноября 
Ср
25 ноября 
Чт
26 ноября 
Пт
27 ноября 
Сб
28 ноября 
Вс
29 ноября 

Программа телепередач 9 канал на prokurs.com.ua

9 канал
06:00Мультфільмів07:50"ДжеДАИ. Дайджест-2018"08:50"Загублений світ"10:00Новини 9 каналу10:50Культурне меню11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"14:50Х/ф "Шпигун"17:05Х/ф "Люди Ікс"19:00Х/ф "Люди Икс-2"21:40Х/ф "Вціліла"23:25Х/ф "Вуличний воїн"01:10Х/ф "Сага: Прокляття тіні"02:45"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00Мультфільмів07:45"ДжеДАИ 2019"08:10"Загублений світ"10:00Новини 9 каналу10:50Культурне меню11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"13:15Х/ф "Подвійні неприємності"15:00Х/ф "Харлей Девідсон і ковбой Мальборо"16:5518 тур ЧУ по футболу "Заря"-"Шахтер"19:00Х/ф "Гонщик"21:10Х/ф "Прибрати Картера"23:10Х/ф "Смертельне кільце"00:55Х/ф "Дефектний"02:30"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00Мультфільмів07:50"ДжеДАИ 2019"08:50"Загублений світ"10:00Новини 9 каналу10:50Культурне меню11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"13:40Х/ф "Війни безсмертних"15:20Х/ф "Тригонал : Боротьба за справедливість"17:20Х/ф "Озброєна відповідь"19:10Х/ф "Люди Ікс: Перший клас "21:45Х/ф "Універсальний солдат- 3 : Новий початок"23:40Х/ф "Кіборг Х"01:15Х/ф "Мачете вбиває"02:55"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00"ДжеДАИ. Дайджест-2018"08:00"Решала-2"09:00"Загублений світ"10:00Новини 9 каналу10:50Культурне меню11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"14:55Х/ф "Протистояння"16:25Х/ф "Люди Ікс: Перший клас"19:00Х/ф "Люди Ікс: Дні минулого майбутнього"21:35Х/ф "Солдат Джейн"23:55Х/ф " Більше, ніж служба"01:40"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00"ДжеДАИ 2019"06:30Казка з папой- 308:00"ДжеДАИ. Дайджест-2018"09:00"Загублений світ"14:00Х/ф "Люди Ікс: Дні минулого майбутнього"16:20Х/ф "Люди Ікс: Апокаліпсис"19:00Х/ф "Логан"21:30Х/ф "Убити Билла-2"23:55Х/ф "Посильний"01:30"Облом.UA".04:35"Абсолютно секретно-2016"06:00"ДжеДАИ 2019"07:20"ДжеДАИ. Дайджест-2018"08:20Казка з папой- 309:50"Загублений світ"14:20Х/ф "Логан"17:00Х/ф "Кращі з кращих"18:50Х/ф "Кращі з лучших-2"20:45Х/ф "Кращі з лучших-3"22:15Х/ф "Кращі з лучших-4"00:00Х/ф "Інопланетний притулок"01:20"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00Т/с "Рекс"07:55"Джедаи. Дайджест-2018"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу10:50Культурне меню11:00"Пані та панове"12:00"Загублений світ"15:00Х/ф "Варти скарбів"16:55Х/ф "В тилі ворога : вісь зла"18:45Х/ф "Останній замок"21:10Х/ф "Принц"22:55Х/ф "Бладрейн"00:40Х/ф "Смертельне падіння"02:00"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2016"06:00Т/с "Рекс-2"07:50"ДжеДАИ. Дайджест-2018"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"14:45Х/ф "Машина"16:25Х/ф "Андроид-поліцейський"18:05Х/ф "Вторгнення: Битва за рай"20:00Х/ф "Книга Ілая"22:10Х/ф "Колонія"00:00Х/ф "Ця стара машина"01:30"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00"Загублений світ"08:00"ДжеДАИ. Дайджест-2018"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу10:50Культурне меню11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"13:20Х/ф "Морський пехотинец- 3 : Тил"15:00Х/ф "Морський пехотинец-4"16:40Х/ф "Юрське місто"18:15Х/ф "Юрські ігри"19:45Х/ф "Чужий: Заповіт"22:00Х/ф "Чужий проти Хижака"23:45Х/ф "Проект Е.1337 : Альфа"01:00"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00"Загублений світ"07:55"ДжеДАИ. Дайджест-2018"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу10:50Культурне меню11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"13:35Х/ф "Рейд в пустелю"18:10Х/ф "Три дні на втечу"20:30Х/ф "Ефект колібрі"22:20Х/ф "Чужі проти Хищника-2"00:05Х/ф "Гірські акули"01:30"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00Х/ф "Столик № 19"07:40"Скажені перегони"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу10:50Культурне меню11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"14:00Х/ф "Експедиція "Ноїв ковчег"16:30Х/ф "У пошуках скарбів нибелунгов"18:55Х/ф "Серед білого дня"20:30Х/ф "Перше вбивство"22:20Х/ф "Ніндзя"00:00Х/ф "Виворіт міста"01:30"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00Х/ф "Пані Америка"07:40"ДжеДАИ. Дайджест-2018"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу10:50Культурне меню11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"14:45Х/ф "Спис долі"16:5519 тур ЧУ по футболу "Динамо" - "Ворскла"19:00Х/ф "Ангел-хранитель"21:25Х/ф "Ласкаво просимо в капкан"23:15Х/ф "Крижані акули"01:00Х/ф "Гонитва за любов'ю"02:15"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00Х/ф "Мічений"07:55"ДжеДАИ. Дайджест-2018"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу10:50Культурне меню11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"14:45Х/ф "У пошуках бурштинової кімнати"16:55Х/ф "Солдати фортуни"18:50Х/ф "Хітмен : Агент 47"20:40Х/ф "Королі вулиць"22:40Х/ф "Королі улиц-2"00:15Х/ф "Вбивство - не казка"01:55"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00"Загублений світ"08:00"ДжеДАИ. Дайджест-2018"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу10:50Культурне меню11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"13:00Х/ф "Атлантичний рубіж"14:40Х/ф "Атлантичний рубіж: Воскресіння"16:10Х/ф "Широко крокуючи"17:35Х/ф "Широко шагая- 2 : Розплата"19:25Х/ф "Роман в джунглях"21:30Х/ф "Заручниця 3"23:30Х/ф "Кривавий орел"01:20"Загублений світ"02:45"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00"Загублений світ"08:00"ДжеДАИ 2019"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу10:50Культурне меню11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"12:55Х/ф що "Біжить в лабіринті"14:55Х/ф "Заручниця 3 "16:5523 тур ЧУ по футболу "Динамо" - "Десна"19:00Х/ф "Голодний кролик атакує"21:00Х/ф "Медальйон"22:40Х/ф "Клеймо"00:20Х/ф "Деффектный"02:05"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00"Загублений світ"07:55"ДжеДАИ 2019"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу10:50Культурне меню11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"12:55Х/ф "Останній рубіж"14:45Х/ф "Петля часу"16:50Х/ф "Міцний горішок"19:15Х/ф "Міцний орешек-2"21:40Х/ф "Гра смерті"23:30Х/ф "Мега-акула проти Крокозавра"01:00"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00"Загублений світ"07:00"ДжеДАИ 2019"08:00"Загублений світ"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу10:50Культурне меню11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"12:40Х/ф "Бунт"14:15Х/ф "Міцний орешек-2"16:30Х/ф "Міцний орешек-3"19:00Х/ф "Міцний орешек-4"21:35Х/ф "Розправа"23:15Х/ф "Мега-акула проти велетенського восьминога"01:00"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00"Загублений світ"07:45"ДжеДАИ 2019"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу10:50Культурне меню11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"13:50Х/ф "Кинджали-близнюки"15:35Х/ф "Маска ніндзя"17:10Х/ф "Міцний горішок: Хороший день, щоб померти"19:00Х/ф "Напролом"20:50Х/ф "Захисник"22:25Х/ф "Урок виживання"00:15Х/ф "Мега-акула проти Колосу"01:35"Облом.UA".04:35"Абсолютно секретно-2016"06:00"Загублений світ"07:45"ДжеДАИ 2019"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу10:50Культурне меню11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"13:40Х/ф "Людина президента"15:30Х/ф "Людина президента-2"17:05Х/ф "Форсаж"19:00Х/ф "Шакал"21:15Х/ф "Важка мішень"23:05Х/ф "Мега-акула проти Хутра-акули"00:35Х/ф "Проект Е.1337 Альфа"01:40"Облом.UA".04:35"Абсолютно секретно-2016"06:00"Загублений світ"07:45"Джедаи 2019"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу10:50Культурне меню11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"13:10Х/ф "Війна дронов"14:45Х/ф "Ворог мій"16:45Х/ф "Парк Юрського періоду"19:00Х/ф "Загублений світ: Парк Юрського періоду"21:15Х/ф "Перстень Нібелунгів"00:35Х/ф "Снайпер"01:55"Облом.UA".04:35"Абсолютно секретно-2016"06:00"Загублений світ"07:40"Джедаи 2019"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу10:50Культурне меню11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"12:45Х/ф "Солдатики"14:45Х/ф "Гра Ендера"16:45Х/ф "Загублений світ: Парк Юрського періоду"19:00Х/ф "Парк Юрського периода-3"20:45Х/ф "Ямакасі"22:20Х/ф "Смертельний ринг"00:00Х/ф "Змитий"01:25"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00"Загублений світ"07:35"ДжеДАИ 2019"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу10:50Культурне меню11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"13:40Х/ф "Місія на Марс "15:40Х/ф "Прибулець"17:15Х/ф "Парк Юрського периода-3"19:00Х/ф " Світ Юрського періоду"21:10Х/ф "Будинок край дороги"23:15Х/ф "Геймер"00:45"Таємниці великих українців. Симон Петлюра"01:50"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00"Загублений світ"07:40"ДжеДАИ 2019"08:05"Загублений світ"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу10:50Культурне меню11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"13:00Х/ф "Тіньові вовки"14:45Х/ф "Морський піхотинець"16:15Х/ф "Морський пехотинец-2"18:00Х/ф "Морський пехотинец- 3 : Тил"19:30Х/ф "Морський пехотинец-4"21:10Х/ф "Мисливці за скарбами"23:15Х/ф "Королі улиц-2"01:00"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00"Загублений світ"07:45"ДжеДАИ 2019"08:10"Загублений світ"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу10:50Культурне меню11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"13:00Х/ф "Пік Данте"15:00Х/ф "Посилка"16:45Х/ф "Форсаж-6"19:00Х/ф "Бронежилет"20:40Х/ф "Меркурій в небезпеці"22:40Х/ф "Відплата"00:45"Загублений світ"01:30"Помста природи"04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00"Загублений світ"07:30"ДжеДАИ 2019"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу10:50Культурне меню11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"13:00Х/ф "Майор Пейн"14:50Х/ф "Чорний орел"16:25Х/ф "Форсаж-7"19:00Х/ф "Загнаний"20:45Х/ф "Атака на королеву"22:20Х/ф "Оверлорд"00:20Х/ф "Більше, ніж служба"02:05"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00"Загублений світ"07:50"ДжеДАИ 2019"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу10:50Культурне меню11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"13:05Х/ф "В тилі ворога : вісь зла"14:55Х/ф "В тилі ворога : Колумбія"16:40Х/ф "Форсаж-8"19:00Х/ф "Кікбоксер"20:50Х/ф "Кікбоксер-2"22:25Х/ф "Кікбоксер-3"00:10Х/ф "Гірські акули"01:45"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00"ДжеДАИ 2019"06:10"Загублений світ"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу10:50Культурне меню11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"14:05Х/ф "Війни безсмертних"15:50Х/ф "Юрські ігри"17:20Х/ф "Чужий"19:30Х/ф "Чужі"22:10Х/ф "Чужой-4"00:10Х/ф "Пробудження смерті"01:55"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00"Загублений світ"07:45"ДжеДАИ 2019"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу10:50Культурне меню11:00"Пані та Панові"12:00Х/ф "Леді Яструб"13:15Х/ф "незбагненне"15:10Х/ф "Ворота пітьми"16:5526 тур ЧУ по футболу "Зоря" - "Динамо"19:00Х/ф "Бюро людяності"20:45Х/ф "211"22:15Х/ф "Хижак"00:15Т/с "CSI: Місце преступления-11"01:10"Загублений світ"02:05"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00"ДжеДАИ 2019"08:15"Загублений світ"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу10:50Культурне меню11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"13:10Х/ф "День, коли Земля зупинилася"14:50Х/ф "Спогад"16:20Х/ф "Сталевий світанок"18:15Х/ф "Орел Дев'ятого легіону"20:20Х/ф "Велика стіна"22:10Х/ф "Хижак"00:05Т/с "CSI: Місце преступления-11"01:00"Загублений світ"02:00"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00"Джедаи 2019"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу10:50Культурне меню11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"14:05Х/ф "Галактика Юрського періоду"15:25Х/ф "Юрське місто"17:10Х/ф "Важка мішень"19:00Х/ф "Раптова смерть"21:00Х/ф "Проти крові"22:45Х/ф "Бойові пси"00:25Х/ф "11 кварталів"01:50"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00"Джедаи 2019"07:40"Загублений світ"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу10:50Культурне меню11:00"Пані та Панові"12:15Х/ф "Онг Бак"14:10Х/ф "Майстер тай-цзи"16:05Х/ф "Подвійні неприємності"17:45Х/ф "Випадковий шпигун"19:2529 тур ЧУ по футболу "Динамо" - "Шахтар"21:25Х/ф "Закляті вороги"23:00Х/ф "Бейтаун поза законом"00:50Х/ф "Ця стара машина"02:20"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00"Джедаи 2019"08:00"Загублений світ"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу10:50Культурне меню11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"13:45Х/ф "Єдиний"15:15Х/ф "Драконівські перли"16:50Х/ф "Великий переполох в Малому Китаї"18:45Х/ф "Чорна маска"20:40Х/ф "Час псів"22:10Х/ф "Поворот з Тахо"23:55Х/ф "Зубастий торнадо: Час прийшов"01:35"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00"Джедаи 2019"07:15"Загублений світ"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу10:50Культурне меню11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"15:15Х/ф "Перехрестя"17:10Х/ф "Останній рубіж"19:00Х/ф "Принц"20:45Х/ф "Ефект колібрі"22:40Х/ф "Колонія"00:15Х/ф "Експедиція Юрського періоду"02:05"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00"Джедаи 2019"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"13:00Х/ф "Легенда про перлини Нага"15:00Х/ф "В тилі ворога"17:00Х/ф "Гарячі голови"18:30Х/ф "Гарячі головы-2"20:15Х/ф "Викуп"22:20Х/ф "Бладрейн"00:05Х/ф "Притулок страху"01:50"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00"Джедаи 2019"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"13:15Х/ф "Битва проклятих"15:00Х/ф "Гра Ендера"17:00Х/ф "Пекло"19:00Х/ф "Вторгнення: Битва за рай"20:55Х/ф "Книга Ілая"23:00Х/ф "Ніндзя"00:40Т/с "CSI: Місце преступления-13"01:30"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00"Джедаи 2019"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"14:25Х/ф "На грані"16:40Х/ф "Кібер"19:00Х/ф "Серед білого дня"20:45Х/ф "Охоронець"22:25Х/ф "Ласкаво просимо в капкан"00:10Х/ф "Гонитва за любов'ю"01:45"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00"Джедаи 2019"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"13:50Х/ф "Тригонал : Боротьба за справедливість"15:45Х/ф "Стукач"17:50Х/ф "Широко крокуючи"19:10Х/ф "Широко шагая- 2 : Розплата"21:00Х/ф "Віддача"22:50Х/ф "Геймер"00:35Т/с "CSI: Місце преступления-15"02:05"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00"Джедаи 2019"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"14:10Х/ф "Робокоп"16:00Х/ф "Робокоп-2"18:05Х/ф "Робокоп-3"20:00Х/ф "Трансформери"22:45Х/ф "Світ майбутнього"00:30Т/с "Рекс-2"01:25"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00"Помста природи"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу10:45Культурне Меню11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"14:25Х/ф "І грянув грім"16:15Х/ф "Трансформери"19:00Х/ф "Трансформеры-3"21:50Х/ф "Порожній простір"23:40Х/ф "Проект Е.1337 : Альфа"00:55Т/с "Ласко"01:50"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00"Джедаи 2019"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"13:00Х/ф "Аватар"16:05Х/ф "Трансформери - 3: Темна сторона місяця"19:00Х/ф "Трансформери: Епоха винищування"22:05Х/ф "Кинджали-близнюки"23:50Х/ф "Королівство гладіаторів : Турнір"01:35Х/ф "Батальйон"03:05"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00"Джедаи 2019"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"14:30Х/ф "Війна дронов"15:55Х/ф "Трансформери: Епоха винищування"19:00Х/ф "Бамблбі"21:00Х/ф "Хижаки"23:00Х/ф "Ворог мій"01:00"Загублений світ"02:45"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00"Джедаи 2019"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"13:45Х/ф "Подвійний дракон"15:25Х/ф "Коммандо"17:10Х/ф "Бамблбі"19:253 тур ЧУ по футболу "Динамо" - "Львів"21:25Т/с "Ментівські війни. Харьков-2"01:00Х/ф "Рейд в пустелю"02:25"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00"Джедаи 2019"07:25"Джедаи 2020"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"13:30Х/ф "Юрські ігри"15:10Х/ф "Ворота воїнів"17:10Х/ф "Легенди : Гробниця дракона"19:00Х/ф "Обітниця мовчання"20:45Х/ф "Підстава"22:30Х/ф "Фар Край"00:10Х/ф "Рейд в пустыню-2"01:45"Облом.UA".02:50"Абсолютно секретно-2017"04:30"102. Поліція"05:10"Зловмисники"06:00"Джедаи 2019"08:00"Джедаи 2020"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу11:00"Пані та Панові"12:00Х/ф "Утікачі"13:55Т/с "Перевізник"16:50Х/ф "ХХХ : Новий рівень"19:00Х/ф "Фантастична четвірка"20:55Х/ф "Бунт"22:45Х/ф "Я прийшов зі світом"00:35Х/ф "Віртуальна революція"02:15Т/с "Рекс-2"03:00"Абсолютно секретно-2017"04:30"102. Поліція"05:10"Зловмисники"06:00"Джедаи 2019"07:00"Джедаи 2020"08:00"Загублений світ"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу11:00"Пані та Панові"12:00Т/с "Перевізник"14:05Х/ф "Фантастична четвірка"16:00Х/ф "Морський піхотинець"17:45Х/ф "Морський пехотинец-2"19:40Х/ф "Морський пехотинец-3"21:10Х/ф "Морський пехотинец-4"23:00Х/ф "В тилі ворога : Колумбія"00:50"Загублений світ"01:45"Облом.UA".02:50"Абсолютно секретно-2017"04:30"102. Поліція"05:10"Зловмисники"06:00"Джедаи 2019"07:45"Джедаи 2020"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"12:50Х/ф "Озброєна відповідь"14:40Х/ф "Спогад"16:15Х/ф "Проти крові"18:00Х/ф "Орлине око"20:10Х/ф "Стрілок"22:45Х/ф "Напад на Уолл-стріт"00:45Х/ф "Ця стара машина"02:15"Облом.UA".02:50"Абсолютно секретно-2017"04:30"102. Поліція"05:10"Зловмисники"06:00"Джедаи 2019"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу10:45Д/с "Загадки А. Поля" - 1с11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"13:20Х/ф "Війни безсмертних"15:10Х/ф "Баал, бог грози"16:557 тур ЧУ по футболу "Динамо" - "Александрія"19:00Х/ф "Соломон Кейн"20:55Х/ф "Дракула"22:40Х/ф "Повернення немає"00:30Х/ф "Ніндзя : Крок в невідомість"02:20"Облом.UA".02:50"Абсолютно секретно-2017"04:30"102. Поліція"05:10"Зловмисники"06:00"Джедаи 2019"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу10:45Д/с "Загадки А. Поля" - 1с11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"14:50Х/ф "Олександр"18:10Х/ф "Царство небесне"21:00Х/ф "Сьомий син"22:55Х/ф "Закляті вороги"00:35Х/ф "Брэйвшторм"02:05Т/с "Команда А-2"02:50"Абсолютно секретно-2017"04:30"102. Поліція"05:10"Зловмисники"06:00"Джедаи 2019"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"12:20Х/ф "Світ предків"14:00Х/ф "Експедиція "Ноїв ковчег"16:45Х/ф "Копи в спідницях"19:00Х/ф "Кришталеві черепи"20:50Х/ф "Макс Пейн"22:45Х/ф "Пробудження смерті"00:20Х/ф "11 кварталів"02:00Х/ф "Останній бій"03:20"Облом.UA".03:30"Абсолютно секретно-2017"05:10"Зловмисники"06:00"ДжеДАИ 2019"08:30Казка з папою10:00Новини 9 каналу11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"13:20Х/ф "Макс Пейн"15:15Х/ф "Термінатор: Генезис"17:45Х/ф "Водний світ"20:10Х/ф "Втеча з Лос-Анджелеса"22:10Х/ф "Дум"00:10Х/ф "Водій автобуса"01:45"Облом.UA".03:15"Абсолютно секретно-2017"04:55"Зловмисники"05:45Телемагазини

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua