КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>9 канал

Телепрограмма канала 9 канал на пятницу

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
21 сентября 
Вт
22 сентября 
Ср
23 сентября 
Чт
24 сентября 
Пт
25 сентября 
Сб
26 сентября 
Вс
27 сентября 

Программа телепередач 9 канал на prokurs.com.ua

9 канал
06:00Мультфільмів08:00Новини 9 каналу08:35"Культурна столиця"09:00"Бойові сім'ї"09:40"Спецкор"10:20"ДжеДАИ"11:00"Загублений світ"12:55"Помста природи"13:10Х/ф "Погодні війни"14:55Х/ф "Залізничні тигри"17:15"Загублений світ"18:00Новини 9 каналу18:50Культурне меню19:00"ДжеДАИ"19:25Х/ф "Бойові свині"21:10Х/ф "Незнайомець"23:00Х/ф "Висота "00:45Х/ф "Віртуальна революція"02:15"Облом.UA".03:35"Абсолютно секретно-2017"05:15Телемагазини06:00Мультфільмів08:00Новини 9 каналу08:35"Культурна столиця"09:00"Решала-2"09:35"Спецкор"10:20"ДжеДАИ"11:00"Загублений світ"13:00Х/ф "Люди Икс-2"15:25Х/ф "Кон експрес"17:15"Загублений світ"18:00Новини 9 каналу18:50Культурне меню19:00"ДжеДАИ"19:25Х/ф "Подвійні неприємності"21:10Х/ф "Утікачі"23:05Х/ф "Харлей Девідсон і ковбой Мальборо"01:00Х/ф "Занесло"02:30"Облом.UA".03:50"Абсолютно секретно-2017"05:30Телемагазини06:00Мультфільмів08:00Новини 9 каналу08:35"Культурна столиця"09:00"Решала-2"09:35"Спецкор"10:20"ДжеДАИ"11:00"Загублений світ"13:00"Помста природи"13:50Х/ф "Спогад"15:25Х/ф "Вірус для солдатів"17:15"Загублений світ"18:00Новини 9 каналу18:50Культурне меню19:00"ДжеДАИ"19:25Х/ф "Інферно"21:15Х/ф "Хороший, поганий, мертвий"23:00Х/ф "Допит"00:30Х/ф "Парниковий експеримент"02:05"Облом.UA".03:50"Абсолютно секретно-2017"05:30Телемагазини06:00"Загублений світ"08:00Новини 9 каналу08:30"Діалоги великого міста"09:00"Решала-2"10:00"Спецкор"10:40"ДжеДАИ"11:20"Загублений світ"13:15"Помста природи"13:50Х/ф "Вища сила"15:40Х/ф що "Входить"17:15"Загублений світ"18:00Новини 9 каналу18:50Культурне меню19:00"ДжеДАИ"19:25Х/ф "Блэкджек"21:20Х/ф "База Клейтон"23:15Х/ф "Кэмпаут"01:10Х/ф "Варти Всесвіту"02:40"Облом.UA".03:50"Абсолютно секретно-2017"05:30Телемагазини06:00"Помста природи"06:30Казка з папой- 308:00"Загублений світ"13:50Х/ф "Викуп"15:50Х/ф "Марсіанин"18:20Х/ф "Вітряна річка"20:15Х/ф "Прямий контакт"22:00Х/ф "Вбити Білла"00:00Х/ф "Нульовий прообраз"01:40"Облом.UA".04:05"Абсолютно секретно-2016"05:30Телемагазини06:00Казка з папой- 307:30"Загублений світ"08:20Х/ф "Декиру : Три камені"09:55"Спецкор"10:35"ДжеДАИ"11:15"Загублений світ"12:15"Абсолютно секретно-2017"12:45Х/ф "Монстр крижаних доріг"14:20Х/ф "Знак шани"16:15Х/ф "Чорна вода"18:15"Спецкор"18:50"ДжеДАИ"19:25Х/ф "Експансивна куля"21:10Х/ф "Час псів"22:50Х/ф "Шість куль"01:00Х/ф "Холодна суміш"02:20"Облом.UA".03:50"Абсолютно секретно-2017"05:30Телемагазини06:00Т/с "Рекс"06:30Казка з папою08:00Новини 9 каналу08:50Культурне меню09:00Т/с "Рекс"09:50"Спецкор"10:25"Джедаи"11:00"Загублений світ"14:00Х/ф "Нокаут"15:50Х/ф "Відповідь"17:15"Загублений світ"18:00Новини 9 каналу18:50Культурне меню19:00"Джедаи"19:25Х/ф "В тилі ворога : вісь зла"21:15Х/ф "В тилі ворога : Колумбія"23:10Х/ф "Команда 8: В тилі ворога"01:00"Загублений світ"01:45"Облом.UA".03:50"Абсолютно секретно-2017"05:30Телемагазини06:00Т/с "Рекс-2"06:30Казка з папою08:00Новини 9 каналу08:30Культурна столиця09:00Т/с "Рекс-2"09:30"Спецкор"10:15"ДжеДАИ"10:55"Загублений світ"13:55"Помста природи"14:05Х/ф "Нестримні"15:45Х/ф "Світ роботів"17:15"Загублений світ"18:00Новини 9 каналу19:00"ДжеДАИ"19:25Х/ф "Морський піхотинець"21:10Х/ф "Морський пехотинец-2"23:00Х/ф "Холодна суміш"00:50Х/ф "Брэйвшторм"02:05"Облом.UA".03:50"Абсолютно секретно-2017"05:30Телемагазини06:00Т/с "Рекс-2"06:30Казка з папою08:00Новини 9 каналу08:30Культурна столиця09:00Т/с "Рекс-2"09:30"Спецкор"10:10"ДжеДАИ"10:50"Загублений світ"13:45"Абсолютно секретно-2017"14:15"Помста природи"14:35Х/ф "Вуличний боєць"17:15"Загублений світ"18:00Новини 9 каналу18:50Культурне меню19:00"ДжеДАИ"19:25Х/ф "В'язень"21:10Х/ф "Бронежилет"22:55Х/ф "Приговоренные-2"00:35Х/ф "11 кварталів"01:50"Облом.UA".03:50"Абсолютно секретно-2017"05:30Телемагазини06:00Т/с "удар У відповідь"06:30Казка з папою08:00Новини 9 каналу08:30Культурна столиця09:00Т/с "удар У відповідь"09:30"Спецкор"10:10"ДжеДАИ"10:50"Загублений світ"12:45"Абсолютно секретно-2017"13:15"Помста природи"13:40Х/ф "Чужий: Заповіт"15:50Х/ф "Цифрова радіостанція"17:20"Загублений світ"18:00Новини 9 каналу18:50Культурне меню19:00"ДжеДАИ"19:25Х/ф "В ім'я короля"21:50Х/ф "В ім'я короля-2"23:40Х/ф "В ім'я короля-3"01:10"Загублений світ"01:55"Облом.UA".03:50"Абсолютно секретно-2017"05:30Телемагазини06:00Т/с удар-2" "У відповідь06:30Казка з папою08:00Новини 9 каналу08:30Культурна столиця09:00Т/с удар-2" "У відповідь09:30"Спецкор"10:10"ДжеДАИ"10:50"Загублений світ"13:40Х/ф "Онг Бак"15:40Х/ф "База Клейтон"17:20"Загублений світ"18:00Новини 9 каналу18:50Культурне меню19:00"ДжеДАИ"19:25Т/с "Перевізник"23:05Х/ф "Повернення титанів"00:50"Облом.UA".03:50"Абсолютно секретно-2017"05:30Телемагазини06:00Т/с "Удар у відповідь-3"06:30Казка з папою08:00Новини 9 каналу08:30Культурна столиця09:00Т/с "Удар у відповідь-3"09:30"Спецкор"10:10"ДжеДАИ"10:50"Загублений світ"13:45Х/ф "Галактика Юрського періоду"15:05Х/ф "Незаконне вторгнення"17:15"Загублений світ"18:00Новини 9 каналу18:50Культурне меню19:00"ДжеДАИ"19:25Т/с "Перевізник"23:05Х/ф "Ніндзя 2"00:50Х/ф "Мертва хватка"02:20"Облом.UA".03:50"Абсолютно секретно-2017"05:30Телемагазини06:00Т/с удар-3" "У відповідь06:30Казка з папою08:00Новини 9 каналу08:30Культурна столиця09:00Т/с удар-3" "У відповідь09:30"Спецкор"10:10"ДжеДАИ"10:50"Загублений світ"13:50"Помста природи"14:10Х/ф "Катастрофа на авіалінії"15:55Х/ф "Самоволка-72"17:20"Загублений світ"18:00Новини 9 каналу18:45Культурне меню18:5520 тур ЧУ по футболу "Дніпро 1" - "Динамо"21:00Т/с "Перевізник"00:40"Облом.UA".03:50"Абсолютно секретно-2017"05:30Телемагазини06:00Т/с удар-4" "У відповідь06:30Казка з папою08:00Новини 9 каналу08:30Культурна столиця09:00Т/с удар-4" "У відповідь09:30"Спецкор"10:10"ДжеДАИ"10:50"Загублений світ"13:50"Помста природи"14:05Х/ф "Винищувачі"15:35Х/ф "Літак проти вулкану"17:20"Загублений світ"18:00Новини 9 каналу18:50Культурне меню19:00"ДжеДАИ"19:25Х/ф "Інтерв'ю зі вбивцею"21:15Х/ф "За лінією вогню"22:55Х/ф "Бейтаун поза законом"00:45"Загублений світ"02:20"Облом.UA".03:50"Абсолютно секретно-2017"05:30Телемагазини06:00Т/с "Удар у відповідь-5"06:30Казка з папою08:00Новини 9 каналу08:30Культурна столиця09:00Т/с "Удар у відповідь-5"09:30"Спецкор"10:10"ДжеДАИ"10:50"Загублений світ"13:50"Помста природи"14:00Х/ф "Останній бій"15:30Х/ф "Безшабашний Ник-4"17:20"Загублений світ"18:00Новини 9 каналу18:50Культурне меню19:00"ДжеДАИ"19:25Х/ф "Страховик"21:25Х/ф "Останній рубіж"23:15Х/ф "Бої у бронежилетах"01:05Х/ф "Зубастий торнадо: Час прийшов"02:30"Облом.UA".03:50"Абсолютно секретно-2017"05:30Телемагазини06:00Т/с удар-6" "У відповідь06:30Казка з папою08:00Новини 9 каналу08:50Культурне меню09:00Т/с удар-6" "У відповідь09:30"Спецкор"10:10"ДжеДАИ"10:50"Загублений світ"12:50"Абсолютно секретно-2017"13:15"Помста природи"13:35Х/ф "Макс Пейн"15:25Х/ф "Озброєна відповідь"17:15"Загублений світ"18:00Новини 9 каналу18:50Культурне меню19:00"ДжеДАИ"19:25Х/ф "Міцний горішок"22:00Х/ф "Поза законом"23:55Х/ф "Франкенштейн"01:30"Облом.UA".03:50"Абсолютно секретно-2017"05:30Телемагазини06:00Х/ф "Небезпечний елемент"06:30Казка з папою08:00Новини 9 каналу08:40"Днипро Добро"09:30"Спецкор"10:10"ДжеДАИ"10:50"Загублений світ"12:45"Абсолютно секретно-2017"13:10Х/ф "100 градусів нижче нуля"14:55Х/ф "Міцний горішок"17:20"Загублений світ"18:00Новини 9 каналу18:50Культурне меню19:00"ДжеДАИ"19:25Х/ф "Міцний орешек-3"21:55Х/ф "Бунт"23:40Х/ф "Бойові пси"01:10"Облом.UA".03:50"Абсолютно секретно-2017"05:30Телемагазини06:00Т/с "Команда А"06:30Казка з папою08:00Новини 9 каналу08:30Культурна столиця09:00Т/с "Команда А"09:20"Спецкор"10:00"ДжеДАИ"10:35"Помста природи"13:20Х/ф "Земний Апокаліпсис"15:00Х/ф "Міцний орешек-3"17:15"Загублений світ"18:00Новини 9 каналу18:50Культурне меню19:00"ДжеДАИ"19:15Х/ф "Міцний горішок: Хороший день, щоб померти"21:05Х/ф "Ікар"22:45Х/ф "Фар Край"00:25"Облом.UA".04:35"Абсолютно секретно-2016"06:00"Загублений світ"06:30Казка з папою08:00Новини 9 каналу08:50Культурне меню09:00Т/с "Команда А-2"09:20"Спецкор"10:00"ДжеДАИ"10:35"Помста природи"14:00Х/ф "Льодовиковий період"15:30Х/ф "Міцний горішок: Хороший день, щоб померти"17:20"Загублений світ"18:00Новини 9 каналу18:50Культурне меню19:00"ДжеДАИ"19:15Х/ф "Форсаж"21:10Х/ф "Голодний кролик атакує"23:05Х/ф "Суперполицейские-2"00:45"Облом.UA".04:40"Абсолютно секретно-2016"06:00"Загублений світ"06:30Казка з папою08:00Новини 9 каналу09:00Т/с "Команда А-2"09:15"Спецкор"09:55"Джедаи"10:30"Помста природи"13:55Х/ф "Нокаут"15:45Х/ф "Астероїд проти Землі"17:20"Загублений світ"18:00Новини 9 каналу19:00"Джедаи"19:15Х/ф "Подвійний форсаж"21:10Х/ф "Боксер"22:55Х/ф "Напад на Уолл-стріт"00:40"Загублений світ"02:10"Облом.UA".04:35"Абсолютно секретно-2016"06:00"Загублений світ"06:30Казка з папою08:00Новини 9 каналу08:30Культурна столиця09:00Т/с "Команда А-2"09:25"Спецкор"10:05"Джедаи"10:40"Помста природи"13:50Х/ф "Шангри-ла: На межі зникнення"15:20Х/ф "Зоряні ворота: Початок"17:20"Загублений світ"18:00Новини 9 каналу18:50Культурне меню19:00"Джедаи"19:15Х/ф "Потрійний форсаж: Токійський дрифт"21:10Х/ф "Утікачі"23:00Х/ф "Імперія акул"00:35"Загублений світ"02:00"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00"Загублений світ"06:30Казка з папою08:00Новини 9 каналу08:45"Арт-терапія з М. Новаком"09:00"Загублений світ"09:30"Спецкор"10:10"ДжеДАИ"10:45"Загублений світ"11:40"Помста природи"11:50Х/ф "12 раундів"13:50Х/ф "12 раундів 2: Перезавантаження"15:35Х/ф "12 раундів 3: Блокада"17:05Х/ф "Потрійний форсаж: Токійський дрифт"19:00Х/ф "Форсаж-4"20:55Х/ф "Захисник"22:30Х/ф "Раптова смерть"00:35Т/с "CSI: Місце преступления-9"01:15"Загублений світ"02:55"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00Х/ф "12 раундів 3: Блокада"06:30Казка з папою08:00Новини 9 каналу09:00"Спецкор"09:40"ДжеДАИ"10:20"Помста природи"13:15Х/ф "День патріота"15:45Х/ф "Прибулець"17:20"Загублений світ"18:00Новини 9 каналу19:00"ДжеДАИ"19:15Х/ф "Форсаж-5"21:30Х/ф "Морський пехотинец-2"23:15Х/ф "Відкрите море"00:45"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00Т/с "Ділянка лейтенанта Качуры. Ілюзія полювання"06:30Казка з папою08:00Новини 9 каналу08:30"Спецкор"09:10"ДжеДАИ"09:45"Помста природи"13:20Х/ф "Ва-банк"15:25Х/ф "Ва-банк-2"17:20"Загублений світ"18:00Новини 9 каналу19:00"ДжеДАИ"19:15Х/ф "Форсаж-6"21:30Х/ф "Команда 8: В тилі ворога"23:20Х/ф "Дружинники"01:00"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00Т/с "Ділянка лейтенанта Качуры. Фільм 2. Мережева загроза"06:30Казка з папою08:00Новини 9 каналу08:30"Цифрова освіта"09:00"ДжеДАИ"09:35"Помста природи"11:35"Загублений світ"13:20Х/ф "Територія №8"14:55Х/ф "Зворотна тяга"17:20"Загублений світ"18:00Новини 9 каналу19:00"ДжеДАИ"19:15Х/ф "Форсаж-7"21:50Х/ф "Універсальний солдат- 3 : Новий початок"23:40Х/ф "Деяка справедливість"01:20"Облом.UA".04:05"Абсолютно секретно-2017"05:45Телемагазини06:00"Спецкор"06:30Казка з папою08:00Новини 9 каналу08:30"Добро Дніпро"09:00"Помста природи"10:25"Загублений світ"13:20Х/ф "Ласкаво просимо до раю-2"15:00Новини 9 каналу15:20Х/ф "Примара"17:20"Загублений світ"18:00Новини 9 каналу19:00"ДжеДАИ"19:15Х/ф "Форсаж-8"21:50Х/ф "Інферно"23:35Х/ф "Водій автобуса"00:55Т/с "CSI: Місце преступления-10"01:45"Облом.UA".04:05"Абсолютно секретно-2017"05:45Телемагазини06:00"Спецкор"06:30Казка з папою08:00Новини 9 каналу08:30"Добро Дніпро"09:00"Помста природи"10:45"Загублений світ"13:40Х/ф "Команда А"15:00Новини 9 каналу15:50Х/ф "100 градусів нижче нуля"17:20"Загублений світ"18:00Новини 9 каналу19:00"ДжеДАИ"19:15Х/ф "Ідентифікація Борна"21:25Х/ф "Перевага Борна"23:25Х/ф "Відморожені"00:50Х/ф "Посильний"02:25"Облом.UA".04:05"Абсолютно секретно-2017"05:45Телемагазини06:00Казка з папою07:30Новини 9 каналу08:00Х/ф "Вцілілий"08:45Х/ф "П'ята подорож Синбада"10:00"Помста природи"11:05"Загублений світ"14:00Х/ф "Блэкджек"15:00Новини 9 каналу15:50Х/ф "Висота"17:20"Загублений світ"18:00Новини 9 каналу18:50Культурне меню19:00"ДжеДАИ"19:15Х/ф "Ультиматум Борна"21:20Х/ф "Еволюція Борна"23:55Х/ф "Спека"01:45"Облом.UA".04:05"Абсолютно секретно-2017"05:45Телемагазини06:00Казка з папою07:30Новини 9 каналу08:00"Простір минулого"08:10Х/ф "Декиру : Три камені"08:35Х/ф "Самоволка-72"10:00"Помста природи"10:10"Загублений світ"14:05Х/ф "В ім'я Бен-Хура"15:50Х/ф "Король Артур і лицарі круглого столу"17:20"Загублений світ"18:00Новини 9 каналу18:50Культурне меню19:00"ДжеДАИ"19:15Х/ф "Американець"21:10Х/ф "Джейсон Борн"23:30Х/ф "Хищник-2"01:30"Облом.UA".04:05"Абсолютно секретно-2017"05:45Телемагазини06:00Казка з папою07:30Новини 9 каналу08:00"Свої"08:30Х/ф "Вуличний боєць"09:45"Помста природи"11:10"Загублений світ"14:00Х/ф "Останній бій"15:40Х/ф "Повернення немає"17:15"Загублений світ"18:15Новини 9 каналу18:40"Свої"19:15Х/ф "Облівіон"21:40Х/ф "Безславні виродки"00:20Х/ф "Приговоренные-2"01:50Т/с "CSI: Місце преступления-12"02:2527 тур ЧУ по футболу "Динамо" - "Колос"04:05"Абсолютно секретно-2017"05:45Телемагазини06:00Казка з папою07:30Новини 9 каналу08:00Х/ф "Пік Данте"08:55"Помста природи"10:00"Загублений світ"14:00Х/ф "Важка мішень"15:50Х/ф "Експансивна куля"17:20"Загублений світ"18:15Новини 9 каналу19:00"Україна єдина"19:15Х/ф "Зворотна тяга"21:50Х/ф "Бої у бронежилетах"23:40Х/ф "Допит"01:05Х/ф "Імперія акул"02:40"Облом.UA".04:05"Абсолютно секретно-2017"05:45Телемагазини06:00Казка з папою07:30Новини 9 каналу08:10"Свої"08:45Х/ф "2012 : Найновіша"10:15"Помста природи"11:05"Загублений світ"14:05Х/ф "Кінг Конг"17:25"Загублений світ"18:15Новини 9 каналу19:15Х/ф "Чорна вода"21:10Х/ф "Вітряна річка"23:05Х/ф "Литовське весілля"01:00Т/с "CSI: Місце преступления-13"01:50"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00Казка з папою07:30Новини 9 каналу08:05Х/ф "Великий переполох в Малому Китаї"09:55"Помста природи"11:25"Загублений світ"14:10Х/ф "Швидкий і жорстокий"15:50Х/ф "В'язень"17:20"Загублений світ"18:15Новини 9 каналу19:15Х/ф "Леон - кілер"21:15Х/ф "22 кулі"23:25Х/ф "Її звали Микита"01:45Х/ф "Крижані акули"03:05"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00Казка з папою07:30Новини 9 каналу08:00Х/ф "Конан-варвар"09:30"Помста природи"10:50"Загублений світ"13:40Х/ф "Капітан Грім"15:45Х/ф "Орден дракона"17:20"Загублений світ"18:15Новини 9 каналу19:15Х/ф "В тилі ворога"21:15Х/ф "Работоргівля"23:05Х/ф "Франкенштейн"00:50Т/с "CSI: Місце преступления-13"01:40"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00Казка з папою07:30Новини 9 каналу08:35Х/ф "Гарячі головы-2"10:05"Помста природи"11:00"Загублений світ"13:50Х/ф "Астероїд проти Землі"15:25Х/ф "Кривавий орел"17:15"Загублений світ"18:15Новини 9 каналу19:15Х/ф "Останній замок"21:50Х/ф "Боксер"23:35Х/ф "Клеймо"01:25Т/с "CSI: Місце преступления-13"02:05"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00Казка з папою07:30Новини 9 каналу08:30Т/с "Рекс"09:05"Загублений світ"12:55Х/ф "Експедиція "Ноїв ковчег"15:30Х/ф "Помпеї : Апокаліпсис"17:10"Загублений світ"18:15Новини 9 каналу19:15"Джедаи"19:25Х/ф "Політ Фенікса"21:35Х/ф "На грані"23:50Х/ф "Париж. Місто мертвих"01:30Т/с "CSI: Місце преступления-14"02:15"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00Казка з папою07:30Новини 9 каналу08:00Т/с "Рекс-2"08:55"Загублений світ"13:25Х/ф "Міф"15:45Х/ф "Серед білого дня"17:20"Загублений світ"18:15Новини 9 каналу19:00"Джедаи"19:20Х/ф "Харлей Девідсон і ковбой Мальборо"21:10Х/ф "Інтерв'ю зі вбивцею"23:00Х/ф "Кіборг Х"00:45Т/с "CSI: Місце преступления-15"01:35"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00Казка з папою07:30Новини 9 каналу08:10Т/с "Рекс-2"09:00"Загублений світ"13:50Х/ф "Літак проти вулкану"15:25Х/ф "Мисливці за скарбами"17:20"Загублений світ"18:15Новини 9 каналу19:20Х/ф "За лінією вогню"21:00Х/ф "Бронежилет"22:45Х/ф "Оверлорд"00:45Т/с "Рекс-2"02:25"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00Казка з папою07:30Новини 9 каналу08:10Актуальне інтерв 'ю08:30Т/с "Ласко"09:00Х/ф "Мисливці за скарбами"09:20"Загублений світ"13:10Х/ф "Небезпечний елемент"15:05Х/ф "У пошуках скарбів нибелунгов"17:20"Загублений світ"18:15Новини 9 каналу19:05Культурне Меню19:20Х/ф "Гнів"21:10Х/ф Знамення"23:25Х/ф "Дефектний"01:20Т/с "Ласко"02:05"Помста природи"04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00Казка з папою07:30Новини 9 каналу08:05Х/ф "Хоробре серце"11:20"Помста природи"11:55"Загублений світ"15:30Х/ф "Батальйон"17:20"Загублений світ"18:15Новини 9 каналу19:20Х/ф "Гра смерті"21:15Х/ф "Мистецтво війни"23:30Х/ф "Нульовий прообраз"01:20"Загублений світ"02:10"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00Казка з папою07:30Новини 9 каналу08:00Х/ф "Ділянка лейтенанта Качуры. Чорна павутина"09:10"Помста природи"09:55"Загублений світ"13:45Х/ф "Посилка"15:25Х/ф "некерований"17:20"Загублений світ"18:15Новини 9 каналу18:552 тур ЧУ по футболу "Динамо" - "Десна"21:00Х/ф "Перше вбивство"22:55Х/ф "Петля часу"01:00Х/ф "Кон експрес"02:35"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua