КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>9 канал

Телепрограмма канала 9 канал на воскресенье

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
16 ноября 
Вт
17 ноября 
Ср
18 ноября 
Чт
19 ноября 
Пт
20 ноября 
Сб
21 ноября 
Вс
22 ноября 

Программа телепередач 9 канал на prokurs.com.ua

9 канал
06:00Мультфільмів08:00"ДжеДАИ. Дайджест-2018"10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - у наш час". Єврейська пр-ма11:30"Дніпровська Ліга Сміху 1/2 фіналу"12:00Т/с "Обпер за викликом"13:35Х/ф "Бойові свині"15:05Х/ф "Незнайомець"16:5517 тур ЧУ по футболу "Динамо"-"Заря"19:00Х/ф "Блэкджек "21:00Х/ф "Люди Икс-3"23:00"ПРОФУТБОЛ"00:20"Облом.UA".06:00Мультфільмів07:50"ДжеДАИ. Дайджест-2018"09:45"ДжеДАИ 2019"10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - у наш час". Єврейська пр-ма11:30"Діалоги великого міста"12:00Т/с "Обпер за викликом"13:5518 тур ЧУ по футболу "Десна"-"Динамо"16:00Х/ф "Люди Икс-3"18:00Х/ф "Люди Ікс: Початок. Росомаха"20:10Х/ф "Чорний яструб"23:00"ПРОФУТБОЛ"00:20"Облом.UA".05:30Телемагазини06:00Мультфільмів07:50"ДжеДАИ. Дайджест-2018"10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - у наш час". Єврейська пр-ма11:30"Дніпровська Ліга Сміху 1/2 фіналу"12:00"Він, вона і телевізор"14:55Х/ф "Меч дракона"16:55Х/ф "Люди Ікс: Початок. Росомаха"19:00Х/ф "Росомаха: Безсмертний"21:20Х/ф "Бюро людяності"23:10Х/ф "Відкрите море"00:55"Викрадення по-нашому"02:35"Облом.UA".05:30Телемагазини06:00"ДжеДАИ. Дайджест-2018"08:00"Решала-2"09:00"ДжеДАИ 2019"10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - у наш час". Єврейська пр-ма11:30"Діалоги великого міста"11:50Т/с "Опер за викликом-2"14:45Х/ф "Блэкджек"16:40Х/ф "Росомаха: Безсмертний"19:00Х/ф "Люди Ікс: Апокаліпсис"21:45Х/ф "Охоронець"23:50Х/ф "Гри кілерів"01:35Т/с "Стоматолог"04:40"Абсолютно секретно-2017"05:30Телемагазини06:00"ДжеДАИ 2019"06:30Казка з папой- 308:00"ДжеДАИ. Дайджест-2018"09:00"Він, вона і телевізор"14:15Х/ф "Близнюки-дракони"16:15Х/ф "Навколо світу за 80 днів"18:25Х/ф "Шанхайський полудень"20:25Х/ф "Випадковий шпигун"22:05Х/ф "Дружинники"00:00Т/с "Стоматолог"03:25"Облом.UA".03:55"Абсолютно секретно-2016"05:30Телемагазини06:00"ДжеДАИ 2019"08:05"ДжеДАИ. Дайджест-2018"09:05Казка з папой- 310:35"Він, вона і телевізор"13:00Х/ф "Джек Хантер. У пошуках скарбів Угарита"14:50Х/ф "Джек Хантер. Прокляття гробниці Эхнатона"16:40Х/ф "Джек Хантер. Небесна зірка"18:20Х/ф "Геркулес"20:10Х/ф "Орел Дев'ятого легіону"22:15Х/ф " Королівство гладіаторів : Турнір"00:00Т/с "Стоматолог"03:10"Облом.UA".05:30Телемагазини06:00"Викрадення по-нашому"08:00"Джедаи. Дайджест-2018"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00Діалоги великого міста11:30Культурна столиця12:00"Він, вона і телевізор"14:55Х/ф "В тилі ворога : Колумбія"16:30Х/ф "Команда 8: В тилі ворога"18:20Х/ф "Веселі канікули"20:15Х/ф "Работоргівля"22:05Х/ф "Поворот з Тахо"23:50Т/с "Зустрічна смуга"03:10"Облом.UA".05:30Телемагазини06:00"Викрадення по-нашому"08:00"ДжеДАИ. Дайджест-2018"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - у наш час". Єврейська пр-ма11:30"Діалоги великого міста"12:00"Він, вона і телевізор"13:55Х/ф "Нестримні"15:30Х/ф "Морський піхотинець"17:10Х/ф "Морський пехотинец-2"19:00Х/ф "Морський пехотинец- 3 : Тил"20:30Х/ф "Морський пехотинец-4"22:10Х/ф "Суддя Дредд 3d"00:00Т/с "Паршиві вівці"03:35"Помста природи"05:30Телемагазини06:00"Викрадення по-нашому"08:00"ДжеДАИ. Дайджест-2018"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - у наш час". Єврейська пр-ма11:30"Діалоги великого міста"12:00"Він, вона і телевізор"12:55Х/ф "40 днів і ночей"14:30Х/ф "В'язень"16:10Х/ф "Бронежилет"17:55Х/ф "Стукач"20:00Х/ф "Джон Вік"21:50Х/ф "Снайпер"23:20Т/с "Третього не дано"02:30"Облом.UA".05:30Телемагазини06:00"Загублений світ"07:55"ДжеДАИ. Дайджест-2018"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - у наш час". Єврейська пр-ма11:30"Діалоги великого міста"12:00"Він, вона і телевізор"13:30Х/ф "Рейд в пустыню-2"18:00Х/ф "Збройовий барон"20:10Х/ф "Війна"22:05Х/ф "Притулок страху"23:50Т/с "Команда"02:15"Облом.UA".05:30Телемагазини06:00"Загублений світ"07:50"ДжеДАИ. Дайджест-2018"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - у наш час". Єврейська пр-ма11:30"Діалоги великого міста"12:00"Загублений світ"13:05Х/ф "Орден дракона"14:50Х/ф "Король Артур і лицарі круглого столу"16:20Х/ф "Світ предків"17:55Х/ф "Останній легіон"19:45Х/ф "Міф"22:00Х/ф "Відморожені"23:40Т/с "Команда"02:05"Облом.UA".05:30Телемагазини06:00"Загублений світ"08:00"ДжеДАИ. Дайджест-2018"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - у наш час". Єврейська пр-ма11:30"Діалоги великого міста"12:00"Загублений світ"13:00Х/ф "Вцілілий"14:45Х/ф "Прометей"17:00Х/ф "Стрілок"18:40Х/ф "Ронин"20:55Х/ф "Заручник"23:00"ПРОФУТБОЛ"00:20Т/с "Команда"02:35"Облом.UA".05:30Телемагазини06:00"Загублений світ"07:55"ДжеДАИ. Дайджест-2018"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - у наш час". Єврейська пр-ма11:30"Діалоги великого міста"12:00"Загублений світ"12:55Х/ф "День, коли Земля зупинилася"14:35Х/ф "100 000 000 до н. э".16:05Х/ф "Земля, забута часом"17:45Х/ф "Ера динозаврів"19:20Х/ф "Люта планета"21:05Х/ф "Куленепробивний чернець"23:00"ПРОФУТБОЛ"00:20Т/с "Команда"02:40"Облом.UA".05:30Телемагазини06:00"Загублений світ"08:00"ДжеДАИ. Дайджест-2018"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - у наш час". Єврейська пр-ма11:30"Діалоги великого міста"12:00"Загублений світ"12:55Х/ф "І грянув грім"14:45Х/ф "Мисливці за скарбами"16:40Х/ф "Цькування"18:40Х/ф що "Біжить в лабіринті"20:45Х/ф "Облівіон"23:00"ПРОФУТБОЛ"00:20Т/с "Зустрічна смуга"02:35"Облом.UA".04:40"Абсолютно секретно-2017"05:30Телемагазини06:00"Загублений світ"08:05"ДжеДАИ 2019"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - у наш час"11:30"Діалоги"12:00Х/ф "Перехрестя"13:5523 тур ЧУ по футболу "Зоря" - "Шахтар"16:00Х/ф "Бунт"17:30Х/ф "Гнів"19:20Х/ф "Небезпечний Бангкок"21:10Х/ф "Макс Пейн"23:00"ПРОФУТБОЛ"00:20Т/с "Зустрічна смуга"02:35"Облом.UA".05:30Телемагазини06:00"Загублений світ"07:55"ДжеДАИ 2019"08:30Казка з папою08:45"Загублений світ"10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - у наш час". Єврейська пр-ма11:30Фінал "Днипровской Ліги Сміху"12:00Х/ф "Герою"13:35Х/ф "Літальні мечі у воріт Дракона"15:50Х/ф "Подвійний дракон"17:40Х/ф "Я прийшов зі світом"19:15Х/ф "Битва драконів"21:00Х/ф "Кредо вбивці"23:00"ПРОФУТБОЛ"00:20Т/с "Зустрічна смуга"02:35"Облом.UA".05:30Телемагазини06:00"Загублений світ"07:55"ДжеДАИ 2019"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00Фінал сезону 2019 Дніпровської Ліги Сміху11:30"Діалоги"12:00Х/ф "Легенда про перлини Нага"13:25Х/ф "Загадки Сфінкса"15:15Х/ф "Храм черепів"17:10Х/ф "Легенди : Гробниця дракона"18:55Х/ф "Чистильник"20:50Х/ф "Три ікси"23:00Т/с "Відплата"02:30"Облом.UA".05:30Телемагазини06:00"Загублений світ"07:55"ДжеДАИ 2019"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - у наш час". Єврейська пр-ма11:30Фінал сезону 2019 Дніпровської Ліги Сміху12:00"Загублений світ"13:45Х/ф "Школа бойових мистецтв"15:25Х/ф "Школа бойових искусств-2"17:10Х/ф "Чорна маска"19:05Х/ф "На грані"21:15Х/ф "Втеча"23:25Х/ф "Вуличний воїн"01:00Т/с "Зустрічна смуга"03:15"Облом.UA".06:00"Загублений світ"07:40"ДжеДАИ 2019"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Відкритий урок"12:00"Загублений світ"13:25Х/ф "Бог війни"15:50Х/ф "Баал, бог грози"17:20Х/ф "Озеро акул"19:00Х/ф "Парк Юрського періоду"21:15Х/ф "Віддача"23:05Х/ф "Тактична сила"00:35Т/с "Зустрічна смуга"02:50"Облом.UA".06:00"Загублений світ"07:35"Джедаи 2019"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Відкритий урок"12:00"Загублений світ"13:50Х/ф "Бен-Гур"16:00Х/ф "Близнюки-дракони"18:00Х/ф "Шанхайський полудень"20:00Х/ф "Ейс Вентура: Розшук домашніх тварин"21:40Х/ф "Ейс Вентура- 2 : Коли зве природа"23:10Х/ф "Гість"00:50Т/с "Обпер за викликом"03:05"Облом.UA".04:40"Абсолютно секретно-2016"06:00"Загублений світ"07:55"Джедаи 2019"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - у наш час". Єврейська пр-ма11:30"Діалоги"12:00"Загублений світ"14:05Х/ф "Саботаж"16:00Х/ф "Остаточний вирок"17:50Х/ф "Бойові свині"19:20Х/ф "Хороший, поганий, мертвий"21:00Х/ф "Азартні ігри"23:00Х/ф "Універсальний агент"00:35Т/с "Обпер за викликом"02:50"Облом.UA".06:00"Загублений світ"07:45"ДжеДАИ 2019"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - у наш час". Єврейська пр-ма11:30"Арт-терапія з М. Новаком"12:00"Загублений світ"12:40Х/ф "Капітан Грім"14:40Х/ф "Хазяїн морів : На краю землі"17:05Х/ф "Форсаж-4"19:00Х/ф "Kingsman : Секретна служба"21:15Х/ф "Kingsman : Золоте кільце"23:55Т/с "Обпер за викликом"02:15"Облом.UA".05:20"Загублений світ"06:00"Загублений світ"07:40"ДжеДАИ 2019"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Відкритий урок"12:00"Загублений світ"13:10Х|ф "Робокоп"15:00Х/ф "Робокоп-2"17:05Х/ф "Робокоп-3"19:00Х/ф "Ніч у музеї 2"20:55Х/ф "Ніч у музеї 3"22:45Х/ф "Смертельне падіння"00:15Т/с "Обпер за викликом"02:35"Облом.UA".04:20"Абсолютно секретно-2017"06:00"Загублений світ"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - єврейська програма"11:30Дайджест12:00"Загублений світ"12:35Х/ф "Зворотна тяга"15:00Х/ф "Солдат Джейн"17:15Х/ф "Сльози сонця"19:25Х/ф "Гонщик"21:30Х/ф "Прибрати Картера"23:25Х/ф "Віртуальна революція"01:00Т/с "Обпер за викликом"03:20"Помста природи"06:00"Загублений світ"07:50"ДжеДАИ 2019"08:15"Загублений світ"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - у наш час". Єврейська пр-ма11:30"Цифрова освіта"12:00"Загублений світ"14:50Х/ф "Примара"17:05Х/ф "К-9"19:00Х/ф "Вціліла"20:45Х/ф "Людина листопада"22:45Х/ф "Світ майбутнього"00:15Т/с "Опер за викликом-2"02:45"Облом.UA".05:45Телемагазини06:00"Загублений світ"07:50"ДжеДАИ 2019"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - у наш час". Єврейська пр-ма11:30"Мистецькі історії"11:40"Цифрова освіта"12:00"Загублений світ"13:40Х/ф "Інферно"15:15Х/ф "Кон експрес"17:00Х/ф "Цькування"19:00Х/ф "Збиток"21:00Х/ф "Команда А"23:10Х/ф "Рейс 7500"00:45"Загублений світ"01:40"Облом.UA".05:45Телемагазини06:00"Загублений світ"07:40"ДжеДАИ 2019"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - у наш час". Єврейська пр-ма11:30"Дайджест"12:00"Загублений світ"13:50Х/ф "Меч дракона"15:45Х/ф "Леді Яструб"18:00Х/ф "Соломон Кейн"19:50Х/ф "Олександр"23:00Х/ф "Королівство гладіаторів : Турнір"00:45"Загублений світ"01:45"Облом.UA".05:45Телемагазини06:00"Загублений світ"07:50"ДжеДАИ 2019"08:15"Загублений світ"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - у наш час". Єврейська пр-ма11:30"Дайджест"12:00"Загублений світ"12:45Х/ф "Чорний яструб"15:15Х/ф "Кращі з кращих"17:05Х/ф "Кращі з лучших-2"19:00Х/ф "Кращі з лучших-3"20:30Х/ф "Кращі з лучших-4"22:15Х/ф "Хищник-2"00:15"Загублений світ"02:15"Облом.UA".05:45Телемагазини06:00"ДжеДАИ 2019"07:15"Загублений світ"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - у наш час". Єврейська пр-ма11:30"Дайджест"11:50"Простір минулого"12:10Х/ф "Андроид-поліцейський"13:50Х/ф "Атлантичний рубіж"15:20Х/ф "Атлантичний рубіж: Воскресіння"17:00Х/ф "Охоронець"19:00Х/ф "Гра на виживання"20:45Х/ф "Код доступу "Кейптаун"22:50Х/ф "Кэмпаут"00:40"Загублений світ"02:25"Помста природи"04:55"Абсолютно секретно-2017"05:45Телемагазини06:00"Джедаи 2019"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - у наш час". Єврейська пр-ма11:30"Свої"12:00"Загублений світ"13:20Х/ф "Упіймати і убити"15:10Х/ф "Незнайомець"16:55Х/ф "Експансивна куля"18:40Х/ф "Командир ескадрильї"20:30Х/ф "Халк"23:00Х/ф "Королівство гладіаторів : Турнір"00:40"Загублений світ"02:20"Помста природи"04:55"Абсолютно секретно-2017"05:45Телемагазини08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - у наш час". Єврейська пр-ма11:30"Свої"12:00"Загублений світ"14:20Х/ф "Кришталеві черепи"16:05Х/ф "Загадки Сфінкса"17:50Х/ф "Храм черепів"19:40Х/ф "Кінг Конг"23:00Х/ф "Суддя Дредд 3d"00:45"Загублений світ"02:40"Облом.UA".05:45Телемагазини06:00"Джедаи 2019"07:50"Загублений світ"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - у наш час". Єврейська пр-ма11:30"Загублений світ"12:50Х/ф "Закон доблесті"14:45Х/ф "Тактична сила"16:20Х/ф "В'язень"18:00Х/ф "Не висовуйся!"20:00Х/ф "Веселі канікули"21:45Х/ф "Відплата"23:50"Загублений світ"01:50"Облом.UA".06:00"Джедаи 2019"07:15"Загублений світ"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - у наш час". Єврейська пр-ма11:30"Свої"12:00"Загублений світ"13:15Х/ф " Капітан Грім"15:20Х/ф "Повернення Геркулеса"17:10Х/ф "Герою"19:00Х/ф "Конан-варвар"21:30Х/ф "Геркулес"23:10Х/ф "Сага: Прокляття тіні"01:10"Загублений світ"02:55"Облом.UA".06:00"Джедаи 2019"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - у наш час". Єврейська пр-ма11:30"Свої"12:00"Загублений світ"12:45Х/ф "Світ роботів"14:10Х/ф "Світ предків"15:45Х/ф "Земля, забута часом"17:30Х/ф "100 000 000 до н. э".19:00Х/ф "Ера динозаврів"20:45Х/ф "Три дні на втечу"23:10Х/ф "Бладрейн - 3: Третій рейх"00:40"Загублений світ"02:30"Облом.UA".06:00"Джедаи 2019"08:10"Загублений світ"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - у наш час". Єврейська пр-ма11:30"Загублений світ"13:05Х/ф "Втрачений скарб"14:50Х/ф "Експедиція "Ноїв ковчег"17:15Х/ф "Боксер"19:00Х/ф "Сорок вісім годин"20:50Х/ф "Інші сорок вісім годин"22:40Х/ф "Ниндзя-2"00:30"Загублений світ"02:25"Облом.UA".06:00"Джедаи 2019"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Свої"11:30"Загублений світ"12:45Х/ф "Шангри-ла: На межі зникнення"14:15Х/ф "Голий пістолет"15:55Х/ф "Голий пистолет- 2 1/2 : Запах страху"17:35Х/ф "Голий пистолет- 33 1/3 : Останній випад"19:00Х/ф "Міф"21:15Х/ф "Шанхайський полудень"23:15Х/ф "Універсальний агент"01:00"Загублений світ"02:00"Облом.UA".06:00"Джедаи 2019"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Свої"11:30"Загублений світ"13:40Х/ф "Місія на Марс"15:45Х/ф "Бен-Гур"18:00Х/ф "Хазяїн морів : На краю землі"20:30Х/ф "В ім'я короля"22:50Х/ф "Вампариах"00:35"Загублений світ"02:15"Облом.UA".06:00"Джедаи 2019"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Свої"11:30"Загублений світ"12:45Х/ф "За лінією вогню"14:15Х/ф "Бронежилет"16:00Х/ф "Ронин"18:15Х/ф "Багряні ріки"20:15Х/ф "Імперія вовків"22:45Х/ф "Оверлорд"00:45"Загублений світ"01:45"Облом.UA".06:00"Джедаи 2019"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Королі українського лісу"11:30"Загублений світ"13:50Х/ф "Герою"15:45Х/ф "Хоробре серце"19:00Х/ф "Аватар"22:00Х/ф "Остаточний вирок"23:50"Загублений світ"01:50"Облом.UA".06:00"Джедаи 2019"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - у наш час". Єврейська пр-ма11:30"Загублений світ"13:55Х/ф "Посилка"15:45Х/ф "Загнаний"17:20Х/ф "Людина президента"19:15Х/ф "Людина президента-2"21:00Х/ф "некерований"22:55Х/ф "Приговоренные-2"00:35"Загублений світ"01:35"Облом.UA".06:00"Джедаи 2019"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - у наш час". Єврейська пр-ма11:30"Загублений світ"13:00Х/ф "Петля часу"15:10Х/ф "Перше вбивство"17:00Х/ф "Розправа"18:55Х/ф "Облога"21:00Х/ф "Коммандо"22:45Х/ф "Відморожені"00:15"Загублений світ"02:15"Облом.UA".06:00"Джедаи 2019"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Цифрова освіта"11:20"Загублений світ"13:45Х/ф "Обман"15:20Х/ф "Королі вулиць"17:20Х/ф "Інферно"19:05Х/ф "Поза законом"21:00Х/ф "Гра пам'яті"22:55Х/ф "Відкрите море"00:25"Загублений світ"02:15"Облом.UA".06:00"Джедаи 2019"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - у наш час". Єврейська пр-ма11:30"Загублений світ"13:00Х/ф "Літальні мечі у воріт Дракона"15:20Х/ф "Бог війни"18:00Х/ф "ХХХ"20:15Х/ф "ХХХ : Новий рівень"22:10Х/ф "Мегапровал"00:00Х/ф "Рейд в пустыню-2"01:35"Облом.UA".04:30"102. Поліція"05:10"Зловмисники"06:00"Джедаи 2019"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Загублений світ"12:10Х/ф "Гра на виживання"14:00Т/с "Перевізник"16:555 тур ЧУ по футболу "Динамо" - "Зоря"19:00Х/ф "Перстень Нібелунгів"22:45Х/ф "Саботаж"00:40"Загублений світ"02:30"Облом.UA".04:30"102. Поліція"05:10"Зловмисники"06:00"Джедаи 2019"06:45"Загублений світ"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Пані та Панові"12:00"Загублений світ"12:45Т/с "Перевізник"15:40Х/ф "Перевізник"17:15Х/ф "Перевозчик-2"19:00Х/ф "Акт помсти"20:50Х/ф "Шакал"23:10Х/ф "В тилі ворога : вісь зла"01:05"Загублений світ"02:05"Облом.UA".04:30"102. Поліція"05:10"Зловмисники"06:00"Джедаи 2019"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - у наш час". Єврейська пр-ма11:30"Загублений світ"12:55Х/ф "Солдатики"15:00Х/ф "Поліцейський з Беверлі-Хіллз"17:00Х/ф "Поліцейський з Беверлі-Хіллз-2"19:00Х/ф "Поліцейський з Беверлі-Хіллз-3"21:00Х/ф "Прибрати Картера"23:00Х/ф "Урок виживання"01:00"Загублений світ"02:40"Облом.UA".04:30"102. Поліція"05:10"Зловмисники"06:00"Джедаи 2019"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - у наш час". Єврейська пр-ма11:30"Загублений світ"14:00Х/ф "Вуличний боєць"17:00Х/ф "Людина листопада"19:00Х/ф "Вціліла"20:45Х/ф "Співучасник"23:00Х/ф "Ласкаво просимо до раю-2"00:45"Загублений світ"02:35"Облом.UA".04:30"102. Поліція"05:10"Зловмисники"06:00"Джедаи 2019"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - у наш час". Єврейська пр-ма11:30Д/с "Загадки А. Поля" - 2с11:45"Загублений світ"14:40Х/ф "Дитсадівський поліцейський"16:50Х/ф "Пташка на дроті"19:00Х/ф "Стій! Або моя мама стрілятиме"20:50Х/ф "Копи в спідницях"23:00Х/ф "Мега-акула проти Хутра-акули"00:45"Загублений світ"02:30"Облом.UA".03:40"Абсолютно секретно-2017"04:30"102. Поліція"05:10"Зловмисники"06:00"Джедаи 2019"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - у наш час". Єврейська пр-ма11:30Д/с "Загадки А. Поля" - 3с11:45"Загублений світ"13:00Х/ф "Меч дракона"15:00Х/ф "Герою"16:559 тур ЧУ по футболу "Динамо" - "Шахтар"19:00Х/ф "Сталевий світанок"21:00Х/ф "Термінатор: Генезис"23:30Х/ф "Виворіт міста"01:00"Загублений світ"02:00"Облом.UA".03:40"Абсолютно секретно-2017"04:30"102. Поліція"05:10"Зловмисники"06:00"ДжеДАИ 2019"08:30Казка з папою10:00"Дніпро-футбол"11:00"Алеф - єврейська програма"11:30Д/с "Загадки А. Поля" - 4с11:45"Загублений світ"13:20Х/ф "Кікбоксер-2"15:10Х/ф "Кікбоксер-3"17:00Х/ф "Чорний орел"18:50Х/ф "Неймовірний Халк"21:00Х/ф "Люсі"22:45Х/ф "Самоволка-72"00:10"Загублений світ"02:10"Облом.UA".03:25"Абсолютно секретно-2017"04:15"102. Поліція"04:55"Зловмисники"05:45Телемагазини

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua