КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>Новий канал

Телепрограмма канала Новий канал на понедельник

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
14 сентября 
Вт
15 сентября 
Ср
16 сентября 
Чт
17 сентября 
Пт
18 сентября 
Сб
19 сентября 
Вс
20 сентября 

Программа телепередач Новий канал на prokurs.com.ua

Новий канал
05:15Стенд-ап шоу06:00Абзац06:55Kids Time07:00М/ф "Дозор джунглів"08:55Х/ф "Джек і бобове дерево"12:35Х/ф "Історія одного вампіра"14:40Х/ф "Страшилки"16:20Х/ф "Страшилки 2: Привиди Хеловіна"18:00Lе Маршрутка19:00Ревізор21:55Страсті за Ревізором00:00Таємний агент 301:05Таємний агент 3. Пост-шоу02:30Служба розшуку дітей02:35Зона ночі06:00Стендап шоу07:45Kids Time07:50М/ф "Анастасія"09:25Х/ф "Джим Ґудзик і машиніст Лукас"11:30Х/ф "Крабат. Учень чаклуна"13:55Х/ф "Жива сталь"16:15Х/ф "Люсі" 201418:00Lе Маршрутка19:00Ревізор21:50Страсті за Ревізором23:45Таємний агент 301:05Таємний агент 3. Пост-шоу02:30Х/ф "Абсолютна влада"04:05Зона ночі06:10Kids Time06:15М/с "Історії Тома і Джеррі"07:35Kids Time07:40М/с "Том і Джеррі шоу"08:00Х/ф "Учень Мерліна"11:40Х/ф "Каблучка дракона" 200413:15Х/ф "Перший месник: Протистояння"16:10Х/ф "Примарний патруль"18:00Lе Маршрутка19:00Ревізор21:50Страсті за Ревізором00:00Таємний агент 301:15Таємний агент 3. Пост-шоу02:45Зона ночі04:50Абзац05:25Телемагазин05:40Абзац06:35Kids Time06:40М/с "Том і Джеррі в дитинстві"07:30Kids Time07:35М/с "Шоу Тома і Джеррі"07:50М/ф "Людина-павук: Навколо всесвіту"10:00Х/ф "Нова людина-павук"12:40Х/ф "Нова Людина-павук: Висока напруга"15:15Х/ф "Людина-павук: Повернення додому"18:00Lе Маршрутка19:00Ревізор22:00Страсті за Ревізором00:00Таємний агент 301:10Таємний агент 3. Пост-шоу02:40Служба розшуку дітей02:45Зона ночі04:45Абзац05:50Абзац07:40Kids Time07:45М/с "Том і Джеррі в дитинстві"08:00Kids Time08:05М/ф "Том і Джеррі: Загублений дракон"09:05Суперінтуїція12:35Шалена зірка13:30Хто проти блондинок?17:05Хто зверху?19:00Кілька пародій20:45Х/ф "Дуже погані матусі"22:35Х/ф "Дуже погані матусі 2"00:30Х/ф "Весільний майстер"02:20Служба розшуку дітей02:25Зона ночі04:50Абзац05:30Телемагазин05:45Абзац06:30Kids Time06:35М/ф "Веселі ніжки"08:50М/ф "Веселі ніжки 2"10:45М/ф "В пошуках Дорі"12:25Х/ф "101 далматинець"14:25Х/ф "Білосніжка та мисливець"17:00Х/ф "Мисливець і Снігова королева"19:10М/ф "Нікчемний я"21:00Х/ф "То що, приїхали?"23:00Х/ф "То що, приїхали: Ремонт"00:50Х/ф "Краще не дивися"02:20Служба розшуку дітей02:25Зона ночі04:20Абзац05:40Телемагазин05:55Абзац06:50Дешево та сердито07:55Т/с "Бібліотекарі"10:20Х/ф "Таємниця Рагнарока"12:05М/ф "Мегамозг"13:50Х/ф "Як Грінч украв Різдво"15:45Kids Time15:50М/ф "Добрий динозавр"17:25Кілька пародій19:00Х/ф "Розплата" 199921:00Х/ф "Кровний батько"22:40Х/ф "Закатати в асфальт"01:35Служба розшуку дітей01:40Зона ночі04:45Абзац05:00Вар'яти05:35Телемагазин05:50Вар'яти06:45Kids Time06:50М/с "Шоу Луні Тьюнз"07:55Т/с "Бібліотекарі"10:20М/с "Шоу Луні Тьюнз"10:45М/ф "Луїс і прибульці"12:15Х/ф "Міфіка 1. Завдання для героїв"13:55Х/ф "Міфіка 2. Темні часи"15:55Х/ф "Міфіка 3. Некромант"17:45Х/ф "Бандитки"19:20Х/ф "Медальйон"21:00Х/ф "Блейд"23:25Х/ф "Блейд 2"01:30Служба розшуку дітей01:35Зона ночі05:40Абзац06:30Kids Time06:35М/с "Лунтик"07:50Т/с "Бібліотекарі"10:00М/ф "Хранителі снів"11:45Х/ф "Син дракона"14:55Х/ф "Втеча неможлива"17:05Х/ф "13-й район: Ультиматум"18:50Х/ф "Знамення"21:00Х/ф "Явище" 200822:40Х/ф "Похмурі небеса"00:30Х/ф "Надприродне"02:00Служба розшуку дітей02:05Зона ночі04:20Абзац05:20Абзац06:05Kids Time06:10М/ф "Супер шістка"08:00Х/ф "Район №9"10:05Х/ф "Земне ядро"12:40Х/ф "Фантом" 201114:10Х/ф "Скарб націй"16:40Х/ф "Скарб націй: Книга таємниць"19:00Х/ф "Тварина" США, 200120:35Х/ф "Знайомство з батьками"22:40Х/ф "Знайомство з Факерами"00:50Х/ф "Повстання"02:20Служба розшуку дітей02:25Зона ночі03:50Абзац05:20Абзац06:05Kids Time06:10М/с "Шоу Луні Тьюнз"07:50М/ф "Том і Джеррі: Велетенська пригода"08:50Х/ф "Він, я та його друзі"10:55Х/ф "Мисливці на привидів"12:55Х/ф "Мисливці на привидів 2"14:55Х/ф "Пустун"16:45Х/ф "Ми - Міллери"18:50Х/ф "Шпигун, який мене кинув"21:00Х/ф "Дім великої матусі"22:55Х/ф "Крок вперед"00:55Т/с "Медфак"02:50Служба розшуку дітей02:55Зона ночі04:05Абзац05:10Абзац05:55Kids Time06:00М/с "Шоу Луні Тьюнз"06:50Kids Time06:55М/ф "Ману"08:15Х/ф "Білі ціпоньки"10:15Х/ф "Шпигун, який мене кинув"12:30Х/ф "Ведьміна гора"14:15Х/ф "Вартові Галактики"16:25Х/ф "Вартові Галактики 2"19:00Від пацанки до панянки21:50Х/ф "Пробудження"23:50Х/ф "Мисливці за розумом"01:45Т/с "Медфак"03:00Служба розшуку дітей03:05Зона ночі04:25Абзац05:20Абзац06:10Kids Time06:15М/с "Шоу Луні Тьюнз"07:00Kids Time07:05М/ф "Балерина"08:45Вар'яти10:30Діти проти зірок12:20Х/ф "Однокласники"14:10Х/ф "Однокласники 2"16:00Від пацанки до панянки19:00Від пацанки до панянки20:55Х/ф "Змішані"23:10Х/ф "Білявка в законі" 200100:55Т/с "Чаклунки"01:50Служба розшуку дітей01:55Новий погляд04:10Абзац05:00Абзац06:10Kids Time06:15М/ф "Микита Кожум'яка"07:50Вар'яти09:55Діти проти зірок11:45Х/ф "Ласкаво просимо до раю"13:50Х/ф "Пірати Карибського моря: На краю світу"17:00Від пацанки до панянки19:00Від пацанки до панянки21:00Х/ф "Я, робот"22:55Х/ф "Дитя робота"01:00Т/с "Чаклунки"01:50Служба розшуку дітей01:55Новий погляд04:10Абзац05:15Вар'яти08:45Діти проти зірок10:35Kids Time10:40М/ф "Робінзон Крузо: Дуже населений острів"12:10Х/ф "Руйнівник" 199314:15Х/ф "Жива сталь"16:40Х/ф "Пірати Карибського моря: Помста Салазара"19:00Від пацанки до панянки20:55Х/ф "Коломбіана"22:55Х/ф "Янголи Чарлі" 200000:40Т/с "Чаклунки"01:40Небачене Євробачення 202001:55Служба розшуку дітей02:00Новий погляд04:00Абзац05:15Абзац06:00Kids Time06:05М/с "Історії Тома і Джеррі"07:10Вар'яти09:45Діти проти зірок11:40Х/ф "Янголи Чарлі" 200013:25Х/ф "Хоббіт: Пустка Смауга"16:20Х/ф "Хоббіт: Битва п'яти воїнств"19:00Від пацанки до панянки21:10Х/ф "Згадати все" 201223:05Х/ф "Обитель зла-4. Життя після смерті"00:50Київ вдень та вночі 501:45Небачене Євробачення 202002:00Служба розшуку дітей02:05Новий погляд04:10Абзац05:10Абзац05:55Kids Time06:00М/с "Історії Тома і Джеррі"07:15Вар'яти09:55Діти проти зірок11:45Х/ф "Людина зі сталі"14:20Х/ф "Людина-мураха"16:30Х/ф "Залізна людина 3"19:00Від пацанки до панянки21:00Х/ф "Сутінки" США, 200823:10Х/ф "Полювання на янголів"00:50Київ вдень та вночі 501:40Служба розшуку дітей01:45Новий погляд04:10Абзац06:00Kids Time06:05М/с "Шоу Тома і Джеррі"07:40Вар'яти11:10Діти проти зірок13:00Х/ф "Бетховен 4"14:45Х/ф "Бетховен 5"16:20Х/ф "Месники: Ера Альтрона"19:00Від пацанки до панянки21:10Х/ф "Ілюзія обману"23:20Х/ф "Закляття"01:25Київ вдень та вночі 502:10Служба розшуку дітей02:15Новий погляд04:40Абзац06:00Kids Time06:05М/с "Шоу Луні Тьюнз"07:15Вар'яти09:10Діти проти зірок11:00Х/ф "Пси під прикриттям"12:40Х/ф "Дитсадковий поліцейський"14:40Х/ф "Ковбої проти прибульців"17:00Х/ф "Межа майбутнього"19:00Від пацанки до панянки21:00Х/ф "Три ікси 2: Новий рівень"23:00Х/ф "Вбивці на заміну"00:40Київ вдень та вночі 502:10Служба розшуку дітей02:15Новий погляд04:25Абзац05:25Телемагазин05:40Абзац06:00Kids Time06:05М/с "Шоу Луні Тюнз"07:20Т/с "Друзі"08:35Вар'яти10:20Діти проти зірок12:00М/ф "Як вкрасти перо Жар-Птиці"13:15Х/ф "Принц Велієнт"14:55Х/ф "Тінь"16:55Х/ф "Доктор Стрендж"19:00Від пацанки до панянки21:10Х/ф "Останній володар стихій"22:55Х/ф "Піраньї 3d"00:30Київ вдень та вночі 502:10Служба розшуку дітей02:15Новий погляд04:10Стенд-ап шоу04:30Абзац06:00Kids Time06:05М/с "Майлз з майбутнього"07:15Вар'яти09:30Шалена зірка11:10М/ф "Ми - монстри"13:00Х/ф "Крабат. Учень чаклуна"15:00Х/ф "Історія одного вампіра"17:00Х/ф "Принц Персії: Піски часу"19:00Від пацанки до панянки21:00Х/ф "П'ята хвиля"23:00Х/ф "На глибині 6 футів"01:00Київ вдень та вночі 502:35Служба розшуку дітей02:40Новий погляд04:45Абзац06:00Kids Time06:05М/с "Майлз із майбутнього"07:20Вар'яти09:50Шалена зірка11:30Х/ф "Ніккі, диявол - молодший"13:05М/ф "Нікчемний я"14:45М/ф "Нікчемний я 2"16:30Х/ф "Гаррі Поттер і в'язень Азкабану"19:00Від пацанки до панянки21:20Х/ф "Таксі"23:00Х/ф "Дівчина моїх кошмарів"01:10Київ вдень та вночі 502:00Служба розшуку дітей02:05Новий погляд04:30Абзац06:00Kids Time06:05М/ф "Як козаки куліш варили"06:15М/ф "Як козаки у футбол грали"06:35М/ф "Як козаки у хокей грали"06:55М/ф "Як козаки олімпійцями стали"07:10Вар'яти08:55Діти проти зірок10:45М/ф "Лоракс"12:05Х/ф "Заборонене царство"14:00Х/ф "Зоряний пил"16:20Х/ф "Гаррі Поттер і напівкровний принц"19:00Від пацанки до панянки21:00Х/ф "Дивергент"23:30Х/ф "Мисливці за розумом"01:25Київ вдень та вночі 502:10Служба розшуку дітей02:15Новий погляд04:30Абзац06:00Kids Time06:05М/с "Шоу Луні Тюнз"07:10Вар'яти09:50Діти проти зірок11:30М/ф "Кунг-фу панда"13:05Х/ф "Темна вежа"14:45Х/ф "Білосніжка та мисливець"17:00Х/ф "Мисливець та Снігова королева"19:00Від пацанки до панянки21:10Х/ф "Дракула. Невідома історія"22:50Х/ф "Перевертень" 201300:20Київ вдень та вночі 502:05Служба розшуку дітей02:10Новий погляд04:30Абзац07:00Х/ф "Острів надії"10:20Х/ф "Джим Ґудзик і машиніст Лукас"12:20Х/ф "Напролом" 201214:00Х/ф "Водний мир"16:40Х/ф "Тор: Рагнарек"19:00Від пацанки до панянки21:35Х/ф "Смерч" 199623:35Х/ф "П'ята категорія"01:15Т/с "Загублені"01:55Служба розшуку дітей02:00Новий погляд04:15Абзац05:45М/ф "Тяв і Гав"05:55М/ф "Дострибни до хмаринки"06:00Kids Time06:05Мультфільми07:10Вар'яти08:10Improv Live Show10:00Х/ф "Хвиля"12:00Х/ф "Землетрус"13:50Х/ф "Розлам Сан-Андреас"16:00Х/ф "2012"19:00Від пацанки до панянки21:30Х/ф "Як викрасти хмарочос"23:30Х/ф "Сховище" 201701:10Т/с "Загублені"02:00Служба розшуку дітей02:05Новий погляд04:05Абзац05:00Телемагазин05:15Абзац06:00Kids Time06:05Мультфільми07:15Вар'яти07:30Improv Live Show09:25Х/ф "Жінка-кішка"11:20Х/ф "13 друзів Оушена"13:35Х/ф "Перший месник: Інша війна"16:05Х/ф "Перший месник: Протистояння"19:00Таємний агент20:10Х/ф "Чужий: Заповіт"22:35Х/ф "Дум"00:30Х/ф "Дзвінки"02:15Служба розшуку дітей02:20Новий погляд04:30Абзац06:00Kids Time06:05Мультфільми07:15Improv Live Show09:05Х/ф "Нерв"11:00Х/ф "Пункт призначення 3"12:50Х/ф "Людина-павук 2"15:10Х/ф "Людина-павук 3: Ворог у відбитті"17:50Таємний агент19:00Таємний агент20:20Х/ф "Роман з каменем"22:20Х/ф "Перлина Нілу"00:30Х/ф "Зло"02:05Служба розшуку дітей02:10Новий погляд04:40Абзац06:00Kids Time06:05Мультфільми07:20Вар'яти10:00Improv Live Show11:50Х/ф "Синя безодня"13:35Х/ф "Синя безодня 2"15:10Х/ф "Я - четвертий"17:10Х/ф "Телепорт"19:00Таємний агент20:20Х/ф "Шпигун по сусідству"22:10Х/ф "Завжди кажи "Так"00:20Х/ф "Шалений Будапешт"02:10Служба розшуку дітей02:15Новий погляд04:25Абзац06:00Kids Time06:05Мультфільми07:10Вар'яти07:30Improv Live Show08:25Х/ф "Двохсотрічна людина"11:00Х/ф "Космос між нами"13:20Х/ф "Земля майбутнього: Світ за межею"15:50Х/ф "Погоня"17:50Таємний агент19:00Аферисти в сітях 421:00Х/ф "З міркувань совісті"23:45Х/ф "Шпигуни - союзники"02:10Служба розшуку дітей02:15Новий погляд04:25Абзац06:00Kids Time06:05Мультфільми07:20Вар'яти07:30Improv Live Show08:25Х/ф "Експат"10:25Х/ф "Скеля" 199613:05Х/ф "Повітряна в'язниця"15:30Таємний агент19:00Аферисти в сітях21:00Х/ф "Захоплення підземки 123"23:00Х/ф "Привиди Марса"01:00Х/ф "Кікбоксер: Помста"02:40Служба розшуку дітей02:45Новий погляд04:45Абзац06:00Kids Time06:05Мультфільми07:20Вар'яти08:00Х/ф "Тупий і ще тупіший"10:05Х/ф "Оз: Великий і могутній"12:50Х/ф "Красуня і чудовисько"15:15Таємний агент19:00Аферисти в сітях21:00Х/ф "Поїздка в Америку"23:35Х/ф "Знайомтесь: Дейв"01:30Х/ф "Краще не дивись"02:55Служба розшуку дітей03:00Новий погляд04:55Абзац06:00Kids Time06:05Мультфільми07:20Вар'яти08:50Improv Live Show09:45Х/ф "Твої, мої та наші"11:30Х/ф "Тварина" США, 200113:00Х/ф "Ціпонька"15:05Таємний агент19:00Аферисти в сітях20:50Х/ф "Одісея"00:40Х/ф "П'ятдесят відтінків темряви"02:45Служба розшуку дітей02:50Новий погляд04:45Абзац06:00Kids Time06:05Мультфільми07:20Improv Live Show09:15Х/ф "Подорож єдинорога"12:50Х/ф "Війна богів. Безсмертні"15:00Х/ф "Геракл: Народження легенди"16:55Аферисти в сітях19:00Ревізор20:35Х/ф "З мене досить"22:50Х/ф "Та, що карає"00:40Х/ф "Ліс привидів"02:20Т/с "Загублені"03:00Служба розшуку дітей03:05Новий погляд04:55Абзац06:00Kids Time06:05Мультфільми07:20Х/ф "Дівчина в павутинні"09:50Х/ф "І прийшов павук"12:00Х/ф "Зроблено в Америці"14:10Х/ф "Ворог держави"17:00Аферисти в сітях19:00Ревізор20:40Х/ф "Лара Крофт: розкрадачка гробниць"22:40Х/ф "Міс Куля"00:40Х/ф "Досконалі"02:15Служба розшуку дітей02:20Новий погляд04:30Абзац06:00Kids Time06:05Мультфільми07:20Вар'яти08:00Improv Live Show09:00Х/ф "Бунтар Один"11:50Х/ф "Зоряні війни: Останні Джедаї"14:50Х/ф "Лара Крофт: Розкрадачка гробниць 2 - Колиска життя"17:00Аферисти в сітях19:00Ревізор20:50Х/ф "Вовки" 201422:40Х/ф "Вовки - перевертні"00:30Х/ф "З любов'ю, Саймон"02:30Служба розшуку дітей02:35Новий погляд04:45Абзац06:00Kids Time06:05Мультфільми07:20Вар'яти07:50Improv Live Show08:50Х/ф "Гостя"11:10Х/ф "Той, що біжить лабіринтом: Випробування вогнем"13:50Х/ф "Той, що біжить лабіринтом: Ліки від смерті"17:00Аферисти в сітях19:00Ревізор20:50Х/ф "Попелюшка"22:50Х/ф "Голем. Початок"00:50Х/ф "Темні коридори"02:30Служба розшуку дітей02:35Новий погляд04:35Абзац06:00Kids Time06:05Мультфільми07:20Вар'яти08:05Improv Live Show10:00Х/ф "Місто Ембер"11:55Х/ф "Сходження Юпітер"14:30Х/ф "Аліта: Бойовий янгол"17:00Аферисти в сітях19:00Ревізор20:50Х/ф "Шпигун, який кинув мене"23:00Х/ф "Чому він?"01:30Х/ф "Одружуся з першою ліпшою"03:00Служба розшуку дітей03:05Новий погляд04:55Абзац06:00Kids Time06:05Мультфільми07:20Вар'яти09:00Improv Live Show11:00Вар'яти13:00Х/ф "Люди в чорному 3"15:00Х/ф "Люди в чорному: Інтернешнл"17:10М/ф "Викрадена принцеса"19:00Х/ф "Сторожова застава"22:30Х/ф "Самотній за контрактом"00:40Х/ф "Нерви на межі"02:20Служба розшуку дітей02:25Новий погляд04:25Абзац06:00Kids Time06:05М/с "Майлз із майбутнього"07:20Вар'яти10:10Шалена зірка12:10М/ф "У пошуках Дорі"14:00Х/ф "Учень чаклуна"16:10Х/ф "Валеріан і місто тисячі планет"19:00У кого більше21:00Х/ф "Ласкаво просимо до раю"23:20Х/ф "Повернення в Блакитну лагуну"01:20Х/ф "Акули в Міссісіпі"02:45Служба розшуку дітей02:50Новий погляд04:45Абзац

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua