КУРСЫ ВАЛЮТ В УКРАИНЕ

Телепрограмма>Телеканалы>Мужское кино

Телепрограмма канала Мужское кино на среду

ТЕЛЕПРОГРАММА

На этой станице Вы сможете посмотреть на текущую неделю телепрограмму всех популярных телепередач. Так же существует выбор конкретных телеканалов по вашему вкусу, достаточно просто перейти по ссылке телеканалы и в поле поиска ввести искомое слово либо выбрать канал из предложенного списка.

Телепередачи бывают нескольких видов: украинские, спортивные, музыкальные, кино, детские, сериалы, мультсериалы, футбол, драматические и другие. Телепередачи и телепрограммы генерируются телеканалами для того, чтобы телезрители могли выбрать интересующие их программы. Всё это делается для того что-бы привлечь внимание зрителя и увеличить свой рейтинг.

Пн
19 апреля 
Вт
20 апреля 
Ср
21 апреля 
Чт
22 апреля 
Пт
23 апреля 
Сб
24 апреля 
Вс
25 апреля 

Программа телепередач Мужское кино на prokurs.com.ua

Мужское кино
01:25Х/ф "Імперія вовків"03:55Х/ф "Безшабашні"05:50Х/ф "Право на вбивство"07:40Х/ф "Очманіла карта"09:20Х/ф "Захисник"11:05Х/ф "Круті заходи"12:45Х/ф "Шанхайський перевізник"14:35Х/ф "Need for Speed : Жага швидкості"17:05Х/ф "Ілюзія вбивства"19:00Х/ф "Пристрели їх"20:25Х/ф "Нокаут"22:05Х/ф "Штурм Білого дому"00:40Х/ф "Тінь"02:30Х/ф "Грошовий потяг"04:30Х/ф "Людина-метелик"06:45Х/ф "Три ікси 2: Новий рівень"08:40Х/ф "Три ікси: світове панування"10:40Х/ф "Робокоп"12:35Х/ф "Робокоп 2"14:50Х/ф "Готель Мумбаи: Протистояння"17:05Х/ф "Злочинець"19:00Х/ф "Поцілунок навиліт"20:45Х/ф "Відступники"23:25Х/ф "Курськ"00:55Х/ф "Що приховує брехню"02:35Х/ф "Гангстер"05:00Х/ф "3 дні на вбивство"07:10Х/ф "Реальні кабани"09:05Х/ф "Синя безодня"10:45Х/ф "Тюряга"12:55Х/ф "Снегоуборщик"15:10Х/ф "Пророк"17:00Х/ф "У нестямі"/19:00Х/ф "Кривавий алмаз"21:20Х/ф "Напролом"23:00Х/ф "Велика справа"00:20Х/ф "Жанна д'Арк"04:05Х/ф "Механік 2: Воскресіння"05:55Х/ф "Подолання"07:55Х/ф "Пророк"09:40Х/ф "Нальотчики"11:45Х/ф "22 милі"13:25Х/ф "Зона висадки"15:20Х/ф "Рембо : Перша кров 2"17:15Х/ф "Рембо III"19:00Х/ф "Тренувальний день"21:05Х/ф "Пограбування казино"23:00Х/ф "Будинок край дороги"01:40Х/ф "Швидкість: Автобус 657"03:05Х/ф "Пророк"04:40Х/ф "Пограбування казино"06:10Х/ф "Нальотчики"07:50Х/ф "Прогулянка серед могил"09:35Х/ф "Воїни світла"11:05Х/ф "Рембо : Перша кров"12:35Х/ф "Рембо : Перша кров 2"14:05Х/ф "Рембо III"15:40Х/ф "Рембо IV"17:00Х/ф "Останній бойскаут"18:50Х/ф "На відстані удару"20:30Х/ф "Його собача справа"22:00Х/ф "Залізний лицар"23:50Х/ф "Залізний лицар 2"01:10Х/ф "Нестримні 3"03:35Х/ф "Універсальний солдат"05:20Х/ф "Робін Гуд : Початок"07:20Х/ф "Я, Франкенштейн"08:55Х/ф "Пограбування на Бейкер-Стрит"10:55Х/ф "Термінатор 2: Судний день"13:40Х/ф "Захисник"15:15Х/ф "Останній рубіж"17:00Х/ф "Три ікси: світове панування"18:45Х/ф "Останній мисливець на відьом"20:35Х/ф "Ріддік"22:40Х/ф "Час відьом"00:50Профілактика09:00Х/ф "Кров за кров"11:00Х/ф "Легіонер"12:55Х/ф "Стелс"15:10Х/ф "Хлопчики-нальотчики"17:15Х/ф "Відчайдушні заходи"19:00Х/ф "Старим тут не місце"21:00Х/ф "Драйв"23:00Х/ф "Стрілок"01:20Х/ф "Сльози сонця"04:05Х/ф "Привид у броні"06:00Х/ф "Час відьом"07:40Х/ф "Небезпечні пасажири потягу 123"09:40Х/ф "Операція "Валькірія"11:55Х/ф "Швидше за кулю"13:50Х/ф "План втечі 3"15:40Х/ф "Початковий код"17:20Х/ф "Аварія"19:00Х/ф "На відстані удару"20:45Х/ф "Вбивці на заміну"22:20Х/ф "План втечі"00:45Х/ф "Час відьом"02:50Х/ф "Жах Амітівілля"04:25Х/ф "Район №9"06:25Х/ф "План втечі 3"08:20Х/ф "Костолам"10:15Х/ф "Капітан Філіпс"12:50Х/ф "Боги Єгипту"15:05Х/ф "S.W.A.T.: Cпецназ міста ангелів"17:20Х/ф "Викуп"19:00Х/ф "Робокоп"20:45Х/ф "Робокоп 2"23:00Х/ф "Робокоп 3"00:20Х/ф "Хороший, поганий, довбанутий"02:55Х/ф "13-й район: Ультиматум"04:45Х/ф "Леон"07:15Х/ф "Ніч страху"09:15Х/ф "Будинок літальних кинджалів"11:35Х/ф "Іноземець"13:40Х/ф "Мисливці за головами"15:35Х/ф "13-й район"17:15Х/ф "13-й район: Ультиматум"19:00Х/ф "Каратель"21:05Х/ф "Каратель: Територія війни"23:00Х/ф "Костолам"01:40Х/ф "Лорд Дракон"03:35Х/ф "Провідник"05:15Х/ф "Каратель: Територія війни"07:10Х/ф "Револьвер"09:25Х/ф "Поцілунок навиліт"11:25Х/ф "Ірландець"13:20Х/ф "Від заходу до світанку 3: дочка ката"15:05Х/ф "Кінчена"17:00Х/ф "Збройовий барон"19:00Х/ф "Рок-н-рольник"20:55Х/ф "Цінний вантаж"22:35Х/ф "Очі змії"00:35Х/ф "Що приховує брехню"02:40Х/ф "Револьвер"04:45Х/ф "Острів проклятих"07:20Х/ф "Цінний вантаж"09:00Х/ф "Овердрайв"10:45Х/ф "Need for Speed : Жага швидкості"13:15Х/ф "Пограбування: код 211"14:55Х/ф "На гребені хвилі"17:15Х/ф "Реальні кабани"19:00Х/ф "Мачете"20:45Х/ф "Мачете вбиває"22:45Х/ф "Та, що вижила"01:15Х/ф "Відьма з Блэр: Нова глава"02:50Х/ф "Перевізник 3"04:50Х/ф "Мачете"06:50Х/ф "На гребені хвилі"09:10Х/ф "Заручниця 2"10:55Х/ф "Час відплати"13:05Х/ф "Ганна"15:20Х/ф "Національна безпека"17:00Х/ф "Руйнівник"19:00Х/ф "Хостел"20:35Х/ф "Хостел 2"22:20Х/ф "Need for Speed : Жага швидкості"01:50Х/ф "Хостел"03:50Х/ф "Хостел 2"05:35Х/ф "Час відплати"07:55Х/ф "Національна безпека"09:30Х/ф "Протистояння"11:10Х/ф "Забійний уикенд"12:55Х/ф "Особливо тяжкі злочини"15:05Х/ф "Незаперечний 2"17:00Х/ф "З мене досить!"19:00Х/ф "Парламентер"21:20Х/ф "Вінчестер. Будинок, який побудували примари"23:05Х/ф "Таксист"01:30Х/ф "Поліцейська історія 2"03:50Х/ф "Хаос"05:50Х/ф "Незаперечний 2"07:45Х/ф "Паркер"10:00Х/ф "Гнів"12:50Х/ф "8 міліметрів"15:15Х/ф "Заклик вовка"17:25Х/ф "Нестримний"19:00Х/ф "Славні хлопці"20:55Х/ф "Хто я"23:00Х/ф "Країна тигрів"01:55Х/ф "Падіння Олімпу"04:05Х/ф "8 міліметрів"06:25Х/ф "Перевізник: Спадщина"08:15Х/ф "Вбити Білла. Частина 1"10:15Х/ф "Вбити Білла. Частина 2"12:50Х/ф "Петля часу"15:05Х/ф "Співучасник"17:20Х/ф "Потрійна загроза"19:00Х/ф "Привид у броні"20:40Х/ф "Обитель тіней"22:35Х/ф "Стрілок"01:20Х/ф "Рейд 2"04:45Х/ф "Поза/себе"06:55Х/ф "Петля часу"09:10Х/ф "На відстані удару"11:05Х/ф "Малюк на драйві"13:20Х/ф "Солом'яні пси"15:20Х/ф "Аварія"17:10Х/ф "Еквілібріум"19:00Х/ф "Обитель зла"20:40Х/ф "Обитель зла 2: Апокаліпсис"22:25Х/ф "Дзвінки"00:35Х/ф "Обитель зла 3: Вимирання"02:40Х/ф "Обитель зла 4: Життя після смерті"04:25Х/ф "Повстання"06:05Х/ф "Подолання"08:05Х/ф "Миротворець"10:25Х/ф "Термінатор 2: Судний день"13:20Х/ф "Шулера"15:40Х/ф "Операція "Валькірія"17:55Х/ф "Сльози сонця"20:00Х/ф "Нещасний випадок"21:50Х/ф "Солдати невдачі"23:45Х/ф "Обитель зла : Відплата"01:35Х/ф "Злочинець"03:45Х/ф "Останні дівчата"05:25Х/ф "Операція "Валькірія"07:35Х/ф "13 годин: Таємні солдати Бенгазі"10:25Х/ф "Робокоп"12:20Х/ф "Викрадення Фредді Хайнекена"14:10Х/ф "Термінатор"16:15Х/ф "Факультет"18:15Х/ф "Небезпечний Бангкок"20:00Х/ф "Робокоп 2"22:00Х/ф "Робокоп 3"00:00Х/ф "Медальйон"02:00Х/ф "Пила 8"03:30Х/ф "Відчайдушний"05:20Х/ф "Усі гроші світу"07:55Х/ф "Боєць"10:00Х/ф "Славні хлопці"12:50Х/ф "Кривавий спорт"14:35Х/ф "План втечі"16:45Х/ф "Інкасатор"18:25Х/ф "Швидкість: Автобус 657"20:00Х/ф "План втечі 2"21:35Х/ф "Поганий лейтенант"00:00Х/ф "Щось"00:20Х/ф "Універсальний солдат"02:20Х/ф "31 : Свято смерті"04:15Х/ф "Пророк"06:05Х/ф "Інкасатор"07:45Х/ф "Пасажир"09:45Х/ф "План втечі 3"11:35Х/ф "Місія: нездійснима 2"13:55Х/ф "Згадати все"16:10Х/ф "Влада вогню"18:05Х/ф "Іп Ман"20:00Х/ф "Місія: нездійснима 3"22:10Х/ф "Работоргівля"00:00Х/ф "Місія: нездійснима"00:10Х/ф "Місія нездійсненна: Плем'я ізгоїв"02:55Х/ф "Зловісні мерці 3: Армія пітьми"04:30Х/ф "Іп Ман 2"06:40Х/ф "Згадати все"08:50Х/ф "Місія: нездійснима 3"11:10Х/ф "Need for Speed : Жага швидкості"13:40Х/ф "Драйв"15:35Х/ф "Ілюзія вбивства"17:40Х/ф "Останній кіногерой"20:00Х/ф "Реальні кабани"21:45Х/ф "Колонія"23:25Х/ф "Хто там"00:45Х/ф "Need for Speed : Жага швидкості"03:05Х/ф "Ефект Колібрі"05:00Х/ф "Поліцейська історія 2"07:25Х/ф "Реальні кабани"09:20Х/ф "Будинок край дороги"11:40Х/ф "Початковий код"13:20Х/ф "Чорний яструб"16:00Х/ф "Примарний гонщик"18:20Х/ф "Примарний гонщик 2"20:00Х/ф "Іноземець"21:55Х/ф "Відчайдушні напарники"01:55Х/ф "Пророк"04:50Х/ф "Сонцестояння"07:45Х/ф "Примарний гонщик"10:05Х/ф "Воїн"12:40Х/ф "Ганна"14:55Х/ф "Розбірки у маленькому Токіо"16:30Х/ф "Що приховує брехню"18:10Х/ф "Чорна маска"20:00Х/ф "Хантер Кілер"22:00Х/ф "Необстріляні"01:30Х/ф "Незаперечний 3"03:20Х/ф "Термінова доставка"04:55Х/ф "Другий шанс"07:20Х/ф "Чорна маска"09:20Х/ф "Без жартів 2: Місія в Майамі"11:30Х/ф "Три ікси: світове панування"13:25Х/ф "Згадати все"15:40Х/ф "Орел Дев'ятого легіону"17:50Х/ф "Мексиканець"20:00Х/ф "Кривавий алмаз"22:25Х/ф "Дракула 2000"00:10Х/ф "Викуп"02:00Х/ф "13-й район: Ультиматум"03:55Х/ф "Зайвий багаж"05:50Х/ф "6 днів"07:40Х/ф "Бурмило"09:40Х/ф "Зона висадки"11:35Х/ф "Перевізник 3"13:35Х/ф "Термінатор: Генезис"15:55Х/ф "Останній бойскаут"17:55Х/ф "З мене досить!"20:00Х/ф "Особлива думка"22:30Х/ф "Заручниця 2"00:40Х/ф "Термінатор: Генезис"03:10Х/ф "Закон доблесті"05:10Х/ф "Заручниця 2"06:50Х/ф "Особлива думка"09:35Х/ф "Стелс"11:50Х/ф "Пограбування по-італійськи"13:55Х/ф "Зрадник"16:10Х/ф "Честь дракона 2"18:05Х/ф "Евакуація"20:00Х/ф "Вцілілий"22:05Х/ф "Солом'яні пси"01:45Х/ф "Поліцейська історія 2"04:00Х/ф "Ніколи не здавайся 2"05:50Х/ф "Гонщик"08:00Х/ф "Честь дракона 2"09:55Х/ф "Соломон Кейн"11:55Х/ф "Лара Крофт: Розкрадачка гробниць"13:40Х/ф "Лара Крофт: Розкрадачка гробниць 2 - Колиска життя"15:55Х/ф "Вцілілий"18:15Х/ф "Легіонер"20:00Х/ф "Анаконда"21:30Х/ф "Анаконда 2: Полювання за проклятою орхідеєю"23:25Х/ф "22 милі"01:40Х/ф "Анаконда 4: Кривавий слід"03:20Х/ф "Нестримний"05:05Х/ф "Привид у броні"07:00Х/ф "Анаконда"08:40Х/ф "Анаконда 2: Полювання за проклятою орхідеєю"10:35Х/ф "Ніндзя 2"12:25Х/ф "Костолам"14:20Х/ф "Вбий мене тричі"16:00Х/ф "Сльози сонця"18:15Х/ф "Нічого собі поїздочка"20:00Х/ф "Час (In Time) "21:50Х/ф "Повне беззаконня"23:45Х/ф "Лара Крофт: Розкрадачка гробниць"01:50Х/ф "Вбий мене тричі"03:40Х/ф "Злодії"06:15Х/ф "Безвихідь"07:55Х/ф "Вбий мене тричі"09:35Х/ф "S.W.A.T.: Cпецназ міста ангелів"11:50Х/ф "Еквілібріум"13:50Х/ф "Час (In Time) "15:50Х/ф "Викрадення"17:40Х/ф "Кров'ю і потом: Анаболіки"20:00Х/ф "Чужа"21:55Х/ф "Видок : Мисливець на примари"00:40Х/ф "Центуріон"02:35Х/ф "Тінь"04:40Х/ф "Видок : Мисливець на примари"06:55Х/ф "Викрадення"08:45Х/ф "Миротворець"11:10Х/ф "13 годин: Таємні солдати Бенгазі"13:55Х/ф "Еквілібріум"15:55Х/ф "Саботаж"17:55Х/ф "Прогулянка серед могил"20:00Х/ф "Робокоп 2"22:00Х/ф "Робокоп 3"00:00Х/ф "Фантоми"01:35Х/ф "Каратель"03:45Х/ф "Каратель: Територія війни"05:40Х/ф "Операція "Валькірія"07:55Х/ф "Робокоп 2"10:05Х/ф "Саботаж"12:05Х/ф "Кривавий спорт"13:55Х/ф "Взвод"16:15Х/ф "На відстані удару"18:10Х/ф "Пасажир"20:00Х/ф "Славні хлопці"22:35Х/ф "Інкасатор"00:05Х/ф "Від заходу до світанку"02:00Профілактика11:00Х/ф "Взвод"13:20Х/ф "Місія: нездійснима"15:25Х/ф "Джон Вік 2"17:45Х/ф "Місія: нездійснима 3"20:00Х/ф "Його собача справа"21:40Х/ф "Крик"23:45Х/ф "Крик 2"00:05Х/ф "Коломбіана"02:05Х/ф "Екстрасенс"04:05Х/ф "Екстрасенси"06:05Х/ф "Місія нездійсненна: Плем'я ізгоїв"08:35Х/ф "Джон Вік 2"10:55Х/ф "Його собача справа"12:40Х/ф "План втечі"14:50Х/ф "Кримінальне чтиво"17:50Х/ф "Хеллбой: Герой з пекла"20:00Х/ф "Хто там"21:45Х/ф "Шанхайський перевізник"23:35Х/ф "Місія нездійсненна: Протокол Фантом"01:40Х/ф "Місія нездійсненна: Протокол Фантом"04:15Х/ф "План втечі 2"05:55Х/ф "План втечі 3"07:50Х/ф "Іп Ман"09:50Х/ф "Хто там"11:45Х/ф "Тюряга"14:00Х/ф "Звірина лють"15:50Х/ф "Дежавю"18:10Х/ф "Самовілля"20:00Х/ф "Дикі штучки"21:50Х/ф "Дикість 2"23:45Х/ф "Острів проклятих"02:00Х/ф "Костолам"04:05Х/ф "Звірина лють"05:50Х/ф "Дикі штучки"07:55Х/ф "Дракула 2000"09:50Х/ф "Бійцівський клуб"12:30Х/ф "Самовілля"14:30Х/ф "Початковий код"16:10Х/ф "Воїни світла"18:00Х/ф "Орел Дев'ятого легіону"20:00Х/ф "300 спартанців"22:00Х/ф "Проклятий сезон"00:45Х/ф "Співучасник"03:00Х/ф "Старим тут не місце"05:20Х/ф "Воїни світла"07:05Х/ф "Орел Дев'ятого легіону"09:15Х/ф "Астрал"11:15Х/ф "Три ікси"13:35Х/ф "Евакуація"15:35Х/ф "Леон"18:05Х/ф "Останній бойскаут"20:00Х/ф "Врятувати рядового Райана"22:55Х/ф "Поліцейські"00:20Х/ф "Огидлива вісімка"04:10Х/ф "Цінний вантаж"05:45Х/ф "Леон"08:20Х/ф "Я, Франкенштейн"10:00Х/ф "Врятувати рядового Райана"13:15Х/ф "Поліцейська історія 2"15:35Х/ф "Ворон"17:30Х/ф "Кривавий алмаз"20:00Х/ф "Сутичка"23:00Х/ф "Останнє вигнання диявола"02:45Х/ф "Врятувати рядового Райана"05:50Х/ф "Останнє вигнання диявола"07:25Х/ф "Без жартів 2: Місія в Майамі"09:35Х/ф "Стрілок"12:00Х/ф "Зона висадки"13:55Х/ф "Ніколи не здавайся 2"15:55Х/ф "Лара Крофт: Розкрадачка гробниць 2 - Колиска життя"18:05Х/ф "Кров за кров"20:00Х/ф "Зоряні ворота"22:05Х/ф "Мачете"00:25Х/ф "Хардкор"02:10Х/ф "Ронин"04:15Х/ф "Ніколи не здавайся 2"06:05Х/ф "Лара Крофт: Розкрадачка гробниць"08:00Х/ф "Пограбування по-італійськи"10:10Х/ф "Мачете"12:05Х/ф "Мачете вбиває"14:05Х/ф "Зоряні ворота"16:25Х/ф "13-й воїн"18:25Х/ф "Заручниця 2"20:00Х/ф "Аварія"21:40Х/ф "S.W.A.T.: Вогняна буря"23:20Х/ф "Штурм Білого дому"01:35Х/ф "Хороший, поганий, довбанутий"04:05Х/ф "Хардкор"05:50Х/ф "Швидкий і мертвий"07:55Х/ф "Вбити Білла. Частина 1"10:00Х/ф "S.W.A.T.: Cпецназ міста ангелів"12:10Х/ф "Пограбування по-італійськи"14:20Х/ф "Обитель зла : Остання глава"16:15Х/ф "Солдати невдачі"18:15Х/ф "Центуріон"20:00Х/ф "Експеримент "Офіс""21:30Х/ф "Туман"23:25Х/ф "Факультет"00:20Х/ф "Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати"02:35Х/ф "Трансформація"04:25Х/ф "Центуріон"06:15Х/ф "Експеримент "Офіс"07:55Х/ф "Солдати невдачі"09:55Х/ф "Нестримні"11:45Х/ф "Операція "Валькірія"14:00Х/ф "Турбулентність"15:55Х/ф "Робокоп"17:50Х/ф "Нестримні 3"20:00Х/ф "Відчайдушні заходи"21:45Х/ф "Кавалерія"00:05Х/ф "Відплата"02:20Х/ф "Відчайдушні заходи"04:15Х/ф "Місто гріхів"06:35Х/ф "Нестримні 3"08:55Х/ф "Робокоп"10:45Х/ф "Професіонал"13:00Х/ф "Великий куш"14:55Х/ф "13 годин: Таємні солдати Бенгазі"17:40Х/ф "Кров'ю і потом: Анаболіки"20:00Х/ф "Вітряна річка"21:50Х/ф "План втечі"00:20Х/ф "Вітряна річка"02:50Х/ф "Професіонал"05:00Х/ф "Перше кохання"07:00Х/ф "Злочинець"09:05Х/ф "План втечі"11:15Х/ф "Місія: нездійснима"13:25Х/ф "Місія нездійсненна: Протокол Фантом"15:55Х/ф "Потрійна загроза"17:45Х/ф "Місія: нездійснима 3"20:00Х/ф "Пункт призначення"21:40Х/ф "Спуск 2"23:30Х/ф "Влада вогню"01:55Х/ф "Пункт призначення : смайл"03:25Х/ф "Окулус"05:15Х/ф "Місія: нездійснима 3"07:35Х/ф "Експат"09:35Х/ф "Потрійна загроза"11:20Х/ф "Поза/себе"13:35Х/ф "Падіння Лондона"15:20Х/ф "Небезпечний пасажир"16:50Х/ф "Синя безодня"18:30Х/ф "Синя безодня 2"20:00Х/ф "Пограбування на Бейкер-Стрит"21:55Х/ф "Крізь горизонт"23:45Х/ф "Місія нездійсненна: Протокол Фантом"02:00Профілактика10:10Х/ф "Щосили"12:00Х/ф "Ганна"14:15Х/ф "У нестямі"/16:30Х/ф "Шанхайський перевізник"18:20Х/ф "Стільниковий"20:00Х/ф "Щасливе число Слевина"21:55Х/ф "Вбивця 2. Проти всіх"00:20Х/ф "Джон Вік 2"02:40Х/ф "Подолання"04:40Х/ф "Щасливе число Слевина"06:40Х/ф "Шанхайський перевізник"08:30Х/ф "Еквілібріум"10:25Х/ф "Хеллбой"12:40Х/ф "Людина з нізвідки"15:00Х/ф "Широко крокуючи"16:30Х/ф "Останній рубіж"18:25Х/ф "Захисник"20:00Х/ф "Механік"21:30Х/ф "Мебиус"23:35Х/ф "Джон Вік 3"00:55Х/ф "Мебиус"03:15Х/ф "На гребені хвилі"05:30Х/ф "Механік"07:15Х/ф "Солт"09:05Х/ф "Законослухняний громадянин"11:05Х/ф "Текст"13:40Х/ф "Папа, здохни"15:35Х/ф "Рембо III"17:30Х/ф "Рембо IV"19:00Х/ф "Пророк"20:40Х/ф "Ніч в облозі"22:30Х/ф "Механік"00:20Х/ф "Зона висадки"02:05Х/ф "невразливий"03:55Х/ф "Темна вода"05:45Х/ф "Під'їм з глибини"07:40Х/ф "З Парижу з любов'ю"09:25Х/ф "Його собача справа"11:15Х/ф "Перевізник"12:55Х/ф "Перевізник 2"14:35Х/ф "Перевізник 3"16:30Х/ф "Парламентер"19:00Х/ф "Need for Speed : Жага швидкості"21:15Х/ф "Бруд"23:05Х/ф "Очі змії"00:50Х/ф "Парламентер"03:10Х/ф "Костолам"04:55Х/ф "Need for Speed : Жага швидкості"07:20Х/ф "Перевізник 3"09:20Х/ф "Лара Крофт: Розкрадачка гробниць"11:10Х/ф "некерований"13:00Х/ф "Самовілля"15:00Х/ф "Будинок літальних кинджалів"17:15Х/ф "Воїни світла"19:00Х/ф "Особлива думка"21:25Х/ф "Ворон"23:20Х/ф "Малюк на драйві"01:05Х/ф "найп'яніший округ у світі"03:15Х/ф "Кращі з кращих 2"05:10Х/ф "Рекрут"07:20Х/ф "Особлива думка"10:05Х/ф "Залізне небо 2"11:45Х/ф "Елізіум: Рай не на Землі"13:45Х/ф "Незаперечний 2"15:40Х/ф "Нічого втрачати"17:30Х/ф "Паранормальне явище 3"19:00Х/ф "13-й воїн"20:45Х/ф "Незаперечний 3"22:40Х/ф "Факультет"00:35Х/ф "Залізне небо 2"02:25Х/ф "Пограбування по-італійськи"04:30Х/ф "Імперія вовків"07:00Х/ф "Нічого втрачати"08:55Х/ф "Хто я?"11:15Х/ф "Заручниця"13:00Х/ф "Заручниця 2"14:40Х/ф "Потяг в Пусан"17:00Х/ф "Робін Гуд : Початок"19:00Х/ф "Привид у броні"20:45Х/ф "Хардкор"22:35Х/ф "Зламана стріла"02:40Х/ф "Французький транзит"05:10Х/ф "Боги Єгипту"07:30Х/ф "Ріддік"09:45Х/ф "Заручниця 2"11:30Х/ф "21 міст"13:20Х/ф "Костолам"15:15Х/ф "Інший світ: Повстання ликанов"16:55Х/ф "Операція "Валькірія"19:00Х/ф "Солом'яні пси"20:50Х/ф "Місто гріхів"23:10Х/ф "Інший світ"01:15Х/ф "Красивий, поганий, злий"03:20Х/ф "Я, Франкенштейн"05:00Х/ф "У пошуках пригод"06:50Х/ф "Інший світ: Війни крові"08:25Х/ф "Солом'яні пси"10:25Х/ф "План втечі"12:35Х/ф "План втечі 2"14:20Х/ф "13 годин: Таємні солдати Бенгазі"17:05Х/ф "Солдати невдачі"19:00Х/ф "План втечі 3"20:40Х/ф "Врятувати рядового Райана"23:55Х/ф "Повелитель бурі"01:10Х/ф "Трикутник"03:00Х/ф "Вцілілий"05:20Х/ф "План втечі 3"07:10Х/ф "Паркер"09:25Х/ф "Кримінальне чтиво"12:20Х/ф "Рембо : Остання кров"14:15Х/ф "Професіонал"16:30Х/ф "Чорний яструб"19:00Х/ф "Три ікси: світове панування"20:45Х/ф "Страх темряви"22:30Х/ф "Вирішувала. Нульові"01:25Х/ф "Чорний яструб"04:10Х/ф "Три ікси: світове панування"06:05Х/ф "Професіонал"08:20Х/ф "Місія: нездійснима"10:30Х/ф "Місія нездійсненна: Протокол Фантом"13:00Х/ф "Дракула 2000"14:55Х/ф "Гнів"16:45Х/ф "Місія: нездійснима 3"19:00Х/ф "Снегоуборщик"21:00Х/ф "Час вбивати"23:55Х/ф "Страх темряви"02:05Х/ф "Екстрасенси"03:55Х/ф "Кохання та інші неприємності"05:40Х/ф "Небезпечний Бангкок"07:30Х/ф "Гнів"09:20Х/ф "Падіння Лондона"11:05Х/ф "Відчайдушні заходи"13:00Х/ф "Бійцівський клуб"15:40Х/ф "Анаконда 3: Ціна експерименту"17:25Х/ф "Анаконда 4: Кривавий слід"19:00Х/ф "Найкращий стрілець"20:55Х/ф "Техаська різанина бензопилою: Шкіряна особа"22:35Х/ф "Суддя Дредд"00:55Х/ф "Хенкок"02:25Х/ф "Незаперечний 3"04:05Х/ф "Швидкість"06:10Х/ф "Кров за кров"08:00Х/ф "Зоряний десант"10:15Х/ф "Патруль часу"12:00Х/ф "Заручниця"13:35Х/ф "Заручниця 2"15:10Х/ф "Найкращий стрілець"17:05Х/ф "Хлопчики-нальотчики"19:00Х/ф "Джон Вік 3"21:10Х/ф "Малюк на драйві"23:15Х/ф "Синя безодня"01:00Х/ф "Тобі кінець!"02:30Х/ф "Місія: Неадекватна"04:00Х/ф "Одного разу в Ірландії"05:40Х/ф "Максимальний ризик"07:30Х/ф "День, коли Земля зупинилася"09:20Х/ф "Скайлайн 2"11:20Х/ф "Лють"13:50Х/ф "Бруд"15:35Х/ф "13-й район"17:10Х/ф "13-й район: Ультиматум"19:00Х/ф "13-й район: цегляні особняки"20:30Х/ф "Підривники"22:45Х/ф "Іноземець"01:15Х/ф "Маніяк"02:50Х/ф "13-й район"04:20Х/ф "13-й район: Ультиматум"06:10Х/ф "13-й район: цегляні особняки"07:50Х/ф "Коломбіана"09:45Х/ф "Три ікси"12:00Х/ф "Міцний горішок 2"14:15Х/ф "Острів проклятих"16:50Х/ф "Стрілок"19:00Х/ф "Міцний горішок 3: Відплата"21:10Х/ф "Три ікси 2: Новий рівень"23:00Х/ф "Ніколи не здавайся 2"00:05Х/ф "Міцний горішок 4.0"02:35Х/ф "Леон"05:00Х/ф "Острів проклятих"07:30Х/ф "Міцний горішок 3: Відплата"09:55Х/ф "Дівчина з татуюванням дракона"12:50Х/ф "Джек Річер 2 : Ніколи не повертайся"15:05Х/ф "Штурм Білого дому"17:30Х/ф "22 хвилини"19:00Х/ф "Битва Титанів"20:45Х/ф "Крізь сніг"23:05Х/ф "Міцний горішок: Хороший день, щоб померти"00:50Х/ф "Дзвінок 2"02:40Х/ф "Місія: нездійснима 2"04:55Х/ф "Гарячі новини"06:55Х/ф "Особлива думка"09:35Х/ф "Перевізник"11:15Х/ф "Перевізник 2"12:50Х/ф "Перевізник 3"14:45Х/ф "Ронин"17:00Х/ф "Орел Дев'ятого легіону"19:00Х/ф "V" означає Вендета"21:20Х/ф "Гнів"00:10Х/ф "Зловісні мерці 3: Армія пітьми"01:45Х/ф "Аварія"03:30Х/ф "Три ікси: світове панування"05:30Х/ф "Орел Дев'ятого легіону"07:35Х/ф "Перевізник 3"09:30Х/ф "Час"11:30Х/ф "Костолам"13:20Х/ф "Від заходу до світанку"15:20Х/ф "Воїни світла"17:10Х/ф "Мерзла земля"19:00Х/ф "Ідеальний шторм"21:15Х/ф "Драйв"23:05Х/ф "Без жартів"00:40Х/ф "Стрілок"03:00Х/ф "Солдати невдачі"04:55Х/ф "Мерзла земля"06:45Х/ф "місяць 2112"08:35Х/ф "Костолам"10:25Х/ф "Воїни світла"12:15Х/ф "Суддя Дредд"13:55Х/ф "Нікуди бігти"15:45Х/ф "Що приховує брехню"17:25Х/ф "Цінний вантаж"19:00Х/ф "Влада вогню"20:45Х/ф "Спецназ: В облозі"22:25Х/ф "Привид у броні"00:40Х/ф "Що приховує брехню"02:20Х/ф "Стелс"04:30Х/ф "Цінний вантаж"06:10Х/ф "Влада вогню"08:00Х/ф "Заручниця 2"09:40Х/ф "Команда "А"11:50Х/ф "Російський рейд"13:45Х/ф "Нокаут"15:25Х/ф "Людина листопада"17:20Х/ф "Овердрайв"19:00Х/ф "Малюк на драйві"21:00Х/ф "Місто гріхів"23:15Х/ф "Місто гріхів 2: Жінка, заради якої варто вбивати"00:35Х/ф "Викрадення Фредді Хайнекена"02:20Х/ф "Детонатор"03:50Х/ф "Гнів"05:35Х/ф "Монстро"07:05Х/ф "Я, Франкенштейн"08:40Х/ф "Чорний яструб"11:15Х/ф "Брехун"13:10Х/ф "День незалежності : Відродження"15:20Х/ф "Геракл: Початок легенди"17:05Х/ф "Термінатор"19:00Х/ф "Термінатор 2: Судний день"21:40Х/ф "Лівша"00:00Х/ф "31 : Свято смерті"02:20Х/ф "Крізь горизонт"04:05Х/ф "Стрілок"06:25Х/ф "Злочинець"08:25Х/ф "День незалежності : Відродження"10:35Х/ф "Дежавю"12:50Х/ф "Термінатор"14:50Х/ф "3000 миль до Грейсленда"17:10Х/ф "На відстані удару"19:00Х/ф "Початок"21:35Х/ф "Термінатор: Генезис"23:55Х/ф "Трансформація"00:25Х/ф "Піран'ї 3d"02:10Х/ф "Піраньї-3dd"03:40Х/ф "Миротворець"06:00Х/ф "3000 миль до Грейсленда"08:15Х/ф "План втечі"10:25Х/ф "Вітаємо у Zомбіленді"12:00Х/ф "Джанго звільнений"15:10Х/ф "Детонатор"16:50Х/ф "Колір ночі"19:00Х/ф "Інтерстеллар"22:00Х/ф "Експеримент"23:50Х/ф "Паркер"01:10Х/ф "Колір ночі"03:50Х/ф "Закон доблесті"05:40Х/ф "Привид у броні"07:35Х/ф "Аварія"09:20Х/ф "Нестримні 3"11:35Х/ф "Небезпечні пасажири потягу 123"13:35Х/ф "Відплата"15:40Х/ф "Сезон вбивць"17:15Х/ф "Викрадення"19:00Х/ф "Хенкок"20:30Х/ф "Суддя Дредд"22:20Х/ф "Саботаж"01:25Х/ф "Викрадення"03:05Х/ф "Гарячі новини"04:55Х/ф "Медальйон"06:40Х/ф "Щосили"08:25Х/ф "Хенкок"10:05Х/ф "Снегоуборщик"12:15Х/ф "Хлопчики-нальотчики"14:15Х/ф "Небезпечні пасажири потягу 123"16:10Х/ф "Останній бойскаут"18:10Х/ф "Відчайдушний"20:00Х/ф "Помста"22:10Х/ф "Воїн"00:30Х/ф "Пипець"03:05Х/ф "Взвод"05:15Х/ф "Зоряний десант"07:35Х/ф "Помста"09:55Х/ф "Пасажир"11:50Х/ф "Бійцівський клуб"14:25Х/ф "Подвійний удар"16:25Х/ф "Очі змії"18:15Х/ф "У пошуках пригод"20:00Х/ф "Законослухняний громадянин"21:50Х/ф "Мистецтво обману"23:45Х/ф "Швидкість"

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ!

PROKURS

©2014 prokurs.com.ua